background image
 
*

Nieuwe indeling moet zwemcompetitie dynamischer en spannender maken; vergelijkende uitslagen+stand hoofdklasse (2e update)

Door: Jos van Kuijeren   |   14/01/2018
Nieuwe indeling moet zwemcompetitie dynamischer en spannender maken; vergelijkende uitslagen+stand hoofdklasse  (2e update)
@Kees-Jan van Overbeeke

De verenigingszwemcompetitie van dit seizoen loopt vooruit op de nieuwe indelingen in het komende seizoen. De promotie/degradatie regeling voor het huidige seizoen is vastgesteld om te werken naar een meer dynamische zwemcompetitie, promotie/degradatie makkelijker te maken en meer spanning in de competitie te brengen. Dit is het resultaat gesprekken bij de KNZB+ trainersdag afgelopen jaar en onlangs gehouden overleg met regiozwemcommissies.

De voornaamste verandering is dat de Hoofdklasse uitgebreid wordt naar 18 ploegen en de A-klasse zal gaan inkrimpen naar 18 ploegen. Sinds de invoering van een nationale zwemcompetitie in 1966 is het de eerste keer dat de twee hoogste afdelingen evenveel ploegen tellen.

De B- en C-klassen groeien naar respectievelijk 32 en 40 teams. Deze teams worden verdeeld in elk 4 virtuele afdelingen. De indeling hiervan zal via loting plaats vinden. Om deze veranderingen goed te kunnen doorvoeren is de hieronder opgenomen promotie / degradatie regeling van toepassing voor het seizoen 2017-2018, dat nu dus gaande is.

Hoofdklasse
De acht beste ploegen na vier wedstrijden zwemmen een extra finaleronde op zaterdag 21 april 2018
Nummer 15 degradeert naar de A-klasse. De extra promotie/degradatiewedstrijd vervalt.

A-klasse
Nummers 1 t/m 4 promoveren naar de Hoofdklasse
Nummers 20 t/m 30 degraderen naar de B-klasse

B-klasse
Nummers 1 en 2 promoveren naar de A-klasse
Nummers 21 t/m 29 degraderen naar de C-klasse

C-klasse
Nummers 1 t/m 3 promoveren naar B-klasse
Nrs. 26 t/m 30 degraderen naar 1e klasse Regio

Zwemtrainers in gesprek tijdens Orca's Christmas Swim in Leeuwarden. Vl.n.r. Henri Koek (ORT Friesland), Jennie Nijenhuis (ZPC Hoogeveen), Ronald Veenstra (Orca) en Linda Huisjes (De Dinkel) @swimjos

Eindstanden in de hoofdklasse 2e ronde

Dankzij het initiatief van Maud Hoofs is er toch een puntentelling vanuit uitslagen doorgekomen. Zij schrijft op Facebook: "Het gaat  volgens mij bij de KNZB fout bij ploegen die meerdere teams in de competitie hebben, waardoor de scores alleen bij een van de ploegen goed worden berekend. Arjan Dekker meldde gisteren al dat de instructies van de competitieteller Mary Berns niet goed opgevolgd zijn." Intussen zijn op de site van de KNZB onderstaande puntentotalen van de tweede ronde zichtbaar zichtbaar. 

1. PSV 5951,54

2. de Dolfijn 6000,95
3. VZC 6098,37
4. ZPC Amersfoort 6128,60
5. WVZ 6165,97
6. The Hague Swimming 6139,90

8. De Dinkel 6197,71
7. Aqua-Novio 6197,86

9. Trivia 6236,81
10. WS Twente 6238,57
11. ZPC Hoogeveen 6264,10
12. Dedemsvaart-AC 6318,52
13. Hieronymus 6341,27
14. Orca 6447,23
15. Hellas-Glana 6459,94


*nog niet volgens de KNZB


A-klasse

DWK heeft zich in de A-klasse een uitstekende uitgangspositie verworven op weg naar terugkeer in de hoofdklasse. In combinatie met de 5352,81 uit de eerste ronde brengt de 6132,27 van nu de Barneveldse club aan de kop van de voorlopige ranglijst met een score van 11485,08. Daarna volgen 2e ZPC Zeeuwse Kust 11528,60 (6145,44) 3e  De Columbiaan 11535,99 (6186,54) 4e Zwemclub Eijsden 11563,54 (6165,92) en SG Zwemsport Parkstad 11590,89 (6258,35). 


Vergelijkende uitslagen van dit weekend

1.4x200m vrije slag jongens Junioren 4 en later
De Dolfijn(Elroy Schot, Merlin Belmon, Finn Vos, Sem Zijl) 8:04.20; PSV (Timo Spaans, Wessel Stupers, Pieter Wisse, Lucas Peters) 8:11.80; Aqua-Novio’94 (Jarno Koster, Thomas Swartjes, Tyrese Sitania, Tim Korstanje) 8:14.82; ZPC Amersfoort (Kirill Hrabcuns, Simon Claasen, Rijk Heere, Sam Janmaat) 8:15.06; WVZ (Scott Jansen, Dylano Termoshuizen, Adriaan Provó Kluit, Sean Niewold) 8:23.50; The Hague Swimming (Keanu Streefland, Milan Hamel, Chris van der Hout, Brandon van den Berg) 8:40.23; Dedemsvaart-AC 8:49.60; VZC 8:50.25; De Dinkel 8.50.27; ZPC Hoogeveen 8.52.87
3.400m wisselslag dames
Marjolein Delno VZC 4:48.38;; Serena Stel De Dolfijn 4:52.57; Marieke Tienstra TriVia 4:54.95 Lotte Hosper, THS 4:55.06; Femke Spiering VZC 4:57.59; Sterre Mooiweer, de Dinkel  4.58.13; Kaylee de Jong ZPCH 4:58.47; Lisa Dreesens, THS 5:02.98; Kim Busch, MNC Dordrecht 5:04.31; Marlijn Hendriksen Hieronymus 5:05.49; Laura Setz, Nova 5:05.56; Birgit van Buiten DWK 5:05.75; Lize Janna de Vries 5.07.20; Myrna van Duijven DZ&PC 5:07.09; Alinda Dingshoff, ZPC Hoogeveen 5.07.41; Madelon Dijkstra ZPCH 5:07.66; Storm Willemsen, ZPC Amf 5:08.19;
4. 100m vlinderslag heren
Joeri Verlinden, PSV 51.68; Mathys Goosen De Dolfijn 53.29; Nyls Korstanje Aqua-Novio’94 53.66; Ruben Stam De Dolfijn 54.53; Thom de Boer De Dolfijn 54.74; Jeroen Baars, THS 54.76; Luuk Nijland, DWK 55.27; Jens Krijgsman, de Columobiaan 55.30; Tom Lommers De Dolfijn 55.50; Jesse Puts, Aquarijn 55.99; Mark Baars THS 56.17; Jesse van Dijk ZPC Amf 56.37; Bjorn Scherbeijn THS 56.37; Arjan Knipping, PSV 56.71; Daan Zwertbroek, HZ&PC 56.73; Erik Nijholt DZ&PC 56.78;
5. 100m schoolslag dames senioren 1 en later
Anna van Droffelaar, ZVVS 1.12.77; Lynn Joor WS Twente 1:12.85; Sanne Busch MNC Dordrecht 1:12.92; Myrthe Bakker, de Warande 1:12.99; Rosey Metz WVZ 1:13.72; Mandy van Rossum Aqua-Novio’94  1:13.86; Jule Franken, PSV 1:14.23; Chantalle Zijderveld, de Devel 1.14.41; Silke Holkenborg VZC 1:14.46; Christel Brugmans Hieronymus 1:14.55; Honia Ibrahim Aqua-Novio’94 1:14.98; Amy de Sain De Dolfijn 1:15.12; Céline Brink ZPC De Zeeuwse Kust 1:15.49; Imani de Jong, ZPCH 1:15.52; José Bijl, het Y 1:15.63; Marlinde Beukers WVZ 1:15.85; Wiktoria Redzimska ZPC Hoogeveen  1:15.93; Serina Damen, PSV 1:16.23; Joyce Kuipers Orca 1:16.91; Valesca van den Bogert Hieronymus 1:17.19; Janneke Lenderink De Dinkel 1:17.62; Brigit van der Vegte Octopus 1:17.96;
7. 400m vrije slag Jongens Jeugd 2 en laterJari Groenhart TriVia 3:56.38; Niels Hofmeijer WS Twente 3:56.98; Vincent Crooijmans VZC 4:04.64; Sander Crooijmans VZC 4:05.14; Austin Namesnik, ZPC Amf 4:05.61; Ruden de Ridder, PSV 4:07.46; Junior de Bruin ZPC Hoogeveen 4.09.46; Dennis Kamps De Dinkel 4: 10.56; Bas Morelissen ZPC Amf 4:12.47; Daniël Claasen, ZPC Amf 4:12.51; Jelle Smid Aqua-Novio’94 4:12.85; Jarno Koster Aqua-Novio’94 4:14.76; Floris de Leeuw THS 4:16.40; Owen Peeks 4.16.53 
9. 200m rugslag Meisjes Jeugd 2 en later 
Carlijn Hansté WS Twente 2:20.03; Nikki Smeets Hellas/Glana 2:21.21; Lieke Oude Lenferink WS Twente 2:21.26; Joy van Dieren De Dinkel 2.21.70; Amber Celie De Dolfijn 2:22.24; Josse Bergman VZC 2:23.71; Kiki Koopman De Dinkel 2:23.96; Ilse Volkers DWK en Nienke Jonk, Hieronymus 2:24.13; Yara van Kalmthout Nova 2:25.26; Maaike Issard, THS 2.25.58; Lize van den Nieuwenhuijzen PSV 2:26.37; Tessa Kooi NOV 2:26.38 Silke Huisman 2:26.65; Hanne te Velthuis 2:28.45; Amy Lynn Zweers, beide Dedemsvaart-AC 2:28.65; Mariëlle Dolfijn TriVia 2:28.69; Inge Dekker TriVia 2:28.74; Michelle van der Steen, ZVVS 2:28.79; Aniek van de Weerd VZC 2:28.87; Ilse Kraaijeveld, THS 2:29.25; Kim van Dongen Aqua-Novio’94 2:29.36;. 
11. 100m vlinderslag Junioren 4 en later
Björn van Doesburg, Aquarijn 58.33; Sean Niewold WVZ 58.96; Kirill Hrabcuns ZPC Amf 59.16; Timo Spaans, PSV 59.59; Tim Korstanje Aqua-Novio’94 1:00.29; Lars Verhalle VZC 1:00.35; Wessel Stupers, PSV 1:00.65; Brandon van den Berg 1:00.65; Luc van Eijndhoven, de Warabde 1:01.44; Sem Zijl De Dolfijn 1:01.50; Bryan Agterdenbos MNC Dordrecht 1:02.04; Leon van den Hof, Dedemsvaart AC 1:02.26; Léon van der Geest WS Twente 1:02.74; Lucas Peters PSV 1:03.09; Keanu Streefland THS 1:03.11; Michael Smink THS 1:03.14;
12. 50m schoolslag dames
Kim Busch MNC Dordrecht 31.25; Valerie van Roon WVZ 31.54; Lonne Dijkhuis De Dinkel 31.97; Marjolein Delno, VZC 32.07; Tamara van Vliet De Dolfijn 32.43; Marieke Tienstra TriVia 32.99; Anna Louise Palmans WVZ 33.06; Serena Stel De Dolfijn 33.11; Mirl de Boer, DAW 33.55; Karin Rijkelijkhuizen en Lisanne Hassing DZ&PC 33.75; Mandy van Rossum Aqua-Novio’94 33.76; Chantal Senden Hellas/Glana 33.96; Lonneke Kampman, PSV 33.97; Anouk Knippers De Dinkel 34.02;
13. 200m vrije slag heren
Maarten Brzoskowski PSV 1:47.35; Stan Pijnenburg PSV 1:47.65; Bart Sommeling De Dolfijn 1:49.64; Mathys Goosen De Dolfijn 1:50.59; Arjan Knipping, PSV 1:51.09; Luuk Nijland DWK 1:52.42; Koen Lems ZPC Amf 1:52.58; Nyls Korstanje Aqua-Novio’94 1:52.76; Jorgos Skotadis De Dolfijn 1:53.15; Karst Boersma De Dinkel 1:53.39; Erik Nijholt DZ&PC 1:53.54; Sten Postma VZC 1:53.82; Niels van Eck ZPC Hoogeveen 1:54.19; Jelle Betten DZ&PC 1:54.38; Nino Sieling DWK 1:54.89; Thom de Boer De Dolfijn 1:55.23; Richard Kuipers TriVia 1:55.35; Berjen Mellema Nova 1:55.41; Stefan Timmermans RZC 1:55.70; 
14. 200m wisselslag Meisjes Junioren 3 en later
Ismay Lichtendonk Dedemsvaart AC 2:27.80; Sterre Hendriks PSV 2:28.38; Jetske Moot ZPC Amf 2:30.22; Puck Koopman De Dinkel 2.31.85; Thera Janssen Aqua-Novio’94 2:32.29; Lois van Oyen ESCA 2:33.98; Kirsten Verhalle VZC 2:34.92;
15. 100m vrije slag Jongens Junioren 2 en later
Simon Claasen ZPC Amf  54.79; Merlin Belmon De Dolfijn 57.01; Jort van der Vlag WS Twente 57.89; Pieter Wisse PSV 57.40; Luuk van Rooij PSV 57.62; Ruben Claasen ZPC Amf 57.62; Jay de Vries, de Devel 58.40; Bram Verkuijlen PSV 58.44; Daan Trinh Hieronymus 59.04; Tkijm Kruit, de Columbiaan 59.29; Koen de Groot Zwemclub Eijsden 59.50; Sem Lazeroms Hieronymus 59.64; Chris van der Hout THS 59.76; Sijbren Beeksma TriVia 59.86;
18. 200m vrije slag dames
Marjolein Delno VZC 2:01.10; Sterre Mooiweer De Dinkel 2:02.74; Femke Spiering VZC 2:02.78; Marieke Tienstra TriVia 2:03.42; Amy de Langen PSV 2:03.87; Jamilla van Veen ZPC Woerden 2:03.95; Kim Busch MNC Dordrecht 2:04.01; Kaylee de Jong, ZPCH 2:04.20; Serena Stel De Dolfijn 2:04.37; Valerie van Roon WVZ 2:04.85; Myrna van Duijven, DZ&PC 2:05.55; Laura Setz Nova 2:05.76; Lisanne Hassing DZ&PC 2:05.86; Leonie van Noort WVZ 2:06.50; Storm Willemsen ZPC Amf 2:07.35; Lotte Hosper THS 2:07.37; Tamara Grove De Dolfijn en Madelon Dijkstra, ZPCH 2:07.80; Rani Skrabanja Hellas/Glan 2:08.06; Mirl de Boer, DAW 2:08.36; Soraya Wasser PSV 2:08.56; Iris Tjonk WS Twente 2:08.95;
19. 50m schoolslag heren 
Arno Kamminga De Dolfijn 26.71; Ties Elzerman De Dolfijn 27.44; Stan Pijnenburg PSV 27.78; Kasper Leeuw ZPC Amf 28.13; Wietse Waninge ZPC Amf 28.57; Mark Baars THS 28.57; Kevin Panoet, THS 28.75; Jeroen Baars THS 28.84; Thomas de Lange WS Twente 28.86; Arjan Knipping PSV 29.16; Thomas Verhoeven ZPC Amf 29.35; Daan Zwertbroek HZ&PC 29.46; Koen Lems ZPC Amf 29.47; Sten Postma VZC 29.53; 
20. 400m vrije slag dames senioren 2 en later
Imani de Jong, ZPCH 4:16.57; Marij van der Mast, PSV 4:18.80; Silke Holkenborg VZC 4:23.56; Kaylin Stel De Dolfijn 4:33.20; Chefanja Nunes WVZ 4:36.06; Eline van der Wal DZ&PC 4:36.65; Janneke Lenderink, de Dinkel 4:38.29; Carolien Beckers Zwemsport Parkstad 4:38.51; Janna van Kooten TriVia 4:38.56; Danieke van der Kooi Orca 4:38.69; Sam van Nunen PSV 4:38.77; Lynn Joor WS Twente 4:39.66; Jule Franken PSV 4:39.92; Fleur Donker en Vera Renshof DWK 4:40.83 Marit de Lau 4:40.86; Marlinde Beukers WVZ 4:41.84; Kyra Wooldrik ZPC Hoogeveen 4:41.89; Elise Hardeman ZPC Amf 4:42.02;
22. 100m schoolslag Jongens Jeugd 2 en later
Juri Dijkstra TriVia 1:01.82; Quinn van den Heuvel WVZ 1:03.68; Stijn Boertien, Dedemsvaart-AC 1:04.20; Joost de Roy van Zuydewijn WVZ 1:06.46; Nick van der Woude, ZV Haerlem 1:06.70; Jesse Zweers, Dedemsvaart-AC 1:06.88;Tyrese Wilson ZPC Amf 1:06.95; Jari Groenhart TriVia 1:07.23; Junior de Bruin ZPC Hoogeveen  1:07.37; Ruden de Ridder PSV 1:07.63; Daen Spoor VZC 1:07.77; Austin Namesnik ZPC Amd 1:07.86; Vincent Crooijmans VZC 1:08.24; Rijk Dragstra ZPC Amf 1:08.35; Guido Brink ZPC De Zeeuwse Kust 1:08.55; Wesley Zulver, ZVVS 1:08.55; Sander Crooijmans VZC 1:08.90; 
23. 100m vlinderslag meisjes Jeugd 2 en later 
Nienke Jonk Hieronymus 1:02.19; Lieke Oude Lenferink WS Twente 1:06.19; Silke Huisman Orca 1:06.21; Gabriela Töpfer PSV 1:06.30; Nikki Smeets Hellas Glana 1:06.88; Sade Simons De Dolfijn 1:07.38; Christy Geurts WVZ 1:07.46; Lize van den Nieuwenhuijzen PSV 1:08.66;  Maaike Issard THS 1:08.67; Yara van Kalmthout Nova 1:08.96; Amber Celie De Dolfijn 1:09.08; Tessa Kooi Nova 1:09.48; Josse Bergman VZC 1:09.59; Kim Zwinkels,ZPCH 1:09.87; Ilse Kraaijeveld THS 1:10.21; Kiki Koopman De Dinkel 1:10.53; Nynke Zandstra DZ&PC 1:10.59; Kemi van de Wetering Aqua-Novio’94 1:10.71; Mandy van Rossum Aqua-Novio’94 1:10.75; Ymke Dragstra ZPC Amf 1:10.78;
24. 200m rugslag Jongens Junioren 4 en later
Björn van Doesburg, Aquarijn 2.11.22; Keanu Streefland THS 2:12.37; Leon van den Hof Dedemsvaart-AC 2:12.83; Lars Verhalle VZC 2:13.47; Kirill Hrabcuns ZPC Amf 2:13.76; Jurre Hanstede De Dinkel 2:17.04; Luc van Eijndhoven, de Warande 2:17.07; Timo Spaans PSV 2:17.20; Léon van der Geest WS Twente 2:17.21; Sean Niewold WVZ 2:17.25; Tim Korstanje Aqua-Novio’94 2:18.94; Dylano Termoshuizen WVZ 2:18.55; Bryan Agterdenbos MNC Dordrecht 2:18.73; Sam Janmaat ZPC Amf 2:19.25; Tyrese Sitania Aqua-Novio’94 2:19.31; Kylian Heederik Deltasteur 2:19.74;
26. 100m vlinderslag dames
Elinore de Jong, THS 58.51;Kinge Zandringa De Dolfijn 59:58; Kim Busch MNC Dordrecht 1:00.21; Marjolein Delno VZC 1:02.47; Marieke Tienstra TriVia 1:02.88; Josien Wijkhuijs Orca 1:03.01; Alinda Dingshoff ZPC Hoogeveen 1:03.29; Lisa Dreesens, THS en Elise Tanis De Schotejil 1:03.62; Serafina Vlijt HZPC 1:03.66; Sterre Mooiweer De Dinkel 1:04.00; Lotte Hosper THS 1:04.22;
27. 400m wisselslag heren 
Arjan Knipping, PSV 4:19.52; Maarten Brzoskowski, PSV 4:24.46; Arno Kamminga De Dolfijn 4:25.11; Joeri Verlinden, PSV 4:26.80; Jorgos Skotadis De Dolfijn 4:30.50; Koen Lems ZPC Amf 4:31.63; Erik Nijholt DZ&PC 4:31.75; Bart Sommeling De Dolfijn 4:32.34; Sten Postma VZC 4:32.73; Jelle Betten DZ&PC 4:34.21; Nyls Korstanje Aqua-Novio’94  4:35.98; Karst Boersma De Dinkel 4:36.58; Wietse Waninge ZPC Amf 4:37.17; Luuk Nijland DWK 4:37.57; Daan Zwertbroek HZ&PC 4:39.18; Jesse van Dijk ZPC Amf 4:40.96; Niels van Eck ZPC Hoogeveen 4:43.28; David Kuipers Orca 4:44.93
29 100m vrije slag Meisjes Junioren 3 en later
Sterre Hendriks, PSV 1:00.56; Kiki Koopman De Dinkel 1:00.83; Ismay Lichtendonk Dedemsvaart-AC 1:01.06; Jetske Moot ZPC Amf 1:01.18;
30. Jongens, 200m wisselslag Junioren 2 en later
Simon Claasen ZPC Amf 2:19.99; Ruben Claasen ZPC Amf 2:22.74; Merlin Belmon De Dolfijn 2:24.35; Luuk van Rooij PSV 2:25.26; Jort van der Vlag WS Twente 2:27.79; Jason van den Berg THS 2:28.55; Pieter Wisse PSV 2:29.33; Teun van der Schrier Hieronymus 2:29.55; Jay de Vries, de Devel 2.29.61; 
33. 4x100m vrije slag dames
VZC (Femke Spiering 57.48, Silke Holkenborg, Saskia de Jonge, Marjolein Delno) 3:48.80; PSV (Amy de Langen, Sam van Nunen, Nelly Velthuijs, Marit de Lau) 3:49.11De Dolfijn (Tamara van Vliet 56.44, Kinge Zandringa, Zoë van der Aart, Kaylin Stel) 3:49.84; DZ&PC (Eline van der Wal, Lisanne Hassing, Karin Rijkelijkhuizen, Myrna van Duijven) 3:54.07De Dinkel (Janneke Lenderink Laura Rolink, Kiki Koopman, Sterre Mooiweer) 3:54.17; WVZ (Anne Louise Palmans, Leonie van Noort, Inge Vieveen, Valerie van Roon) 3:54.84Orca (Silke Huisman, Lize Janna de Vries, Marissa Lindemulder, Lize Janna de Vries, Josien Wijkhuijs) 3:55.69; De Dolfijn 2 3:55.74; Trivia (Marieke Tienstra Mariëlle Dolfijn; Janna van Kooten Arianne Kooijinga) 3:55.82WS Twente (Iris Tjonk 58.68 Lynn Joor, Lieke Oude Lenferink, Roëlle op de Haar) 3:56.29; ZPC Amersfoort (Elise Hardeman Storm Willemsen, Sterre Veersma, Milou Schraverus) 3:56.93; PSV 2 3:57.78 3:58.47 Hieronymus; The Hague Swimming (Lisa Dreesens, Sterre Keller, Lotte Hosper, Femke Hoppenbrouwer) 3:58.67; PSV 3 3:59.12; MNC Dordrecht 3:58.92; ZPC Hoogeveen (Alinda Dingshoff, Wiktoria Redzimska, Jill Blide, Simone Krans) 3:59.53; ZPCH 3:59.42; Deltasteur en Dedemsvaart-AC 4.00.94
34. 4x100m wisselslag heren
PSV (Maarten Brzoskowski 55.52, Arjan Knipping, Joeri Verlinden, Arjan Knipping, Stan Pijnenburg) 3:36.81De Dolfijn (Ruben Dekker 56.56, Arno Kamminga, Mathys Goosen, Tom Lommers) 3:38.77; De Dolfijn 2 3:42.42; ZPC Amersfoort (Austin Namesnik 56.58, Wietse Waninge, Jesse van Dijk, Thomas Verhoeven) 3:46.11The Hague Swimming (Bjorn Scherbeijn 58.38 Mark Baars, Jonne Schaafsma,  Jeroen Baars) 3:49.54TriVia (Jari Groenhart 56.93 Juri Dijkstra, Luka Cudic, Richard Kuipers) 3:50.46ZPC Hoogeveen (Coen de Lang, Niels van Eck, Junior de Bruin, Thomas Kappe) 3:51.21; Zwemsport Parkstad 3:52.33; DWK 3:52.78Aqua-Novio’94 (Jelle Smid, Sem van Lith, Nyls Korstanje, Tim Korstanje) 3:52.94; ZPC Amersfoort 2 3:54.74; WS Twente (Torben Lammerdink, Thomas de Lange, Ebel van Geemen, Mathieu Boers) 3:56.10; Zwemclub Eijsden 3:56.23; PSV 2 3:57.25; de Columbiaan 3:57.46; Dedemsvaart-AC 3:57.47De Dinkel (Tom Laarhuis, Jeroen Gijselaar, Dennis Kamps, Karst Boersma) 3:59.60WVZ 4:00.01; VZC 4:01.09;



Reacties:

  • Nog geen reacties aanwezig.

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen plaatsen.



Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.