background image
 
*

Enerverende competitie afsluiting met PSV vierde landstitel op rij. Dedemvaart AC promoveert (update)

Door: Jos van Kuijeren   |   26/06/2017
Enerverende competitie afsluiting met PSV vierde landstitel op rij. Dedemvaart AC promoveert (update)

"Wat was vanmiddag een fantastische afsluiting van dit seizoen, mooie prestaties en een geweldige sfeer! Dit leverde een mooie derde plek op in de hoofdklasse competitie achter PSV Eindhoven en De Dolfijn Amsterdam #topprestatie #trots #DeDinkel #Denekamp." Duidelijker kon de finalewedstrijd van de Hoofdklasse competitie niet omschreven worden. De ploeg van Dedemsvaart-AC werd bij thuiskomst in een truck met oplegger onthaald!


Het was een ouderwets mooie slotwedstrijd na drie seizoenen "sollen en rommelen" met het competitieslot (datum, baanlengte, programmering), gekenmerkt door desinteresse vanuit de KNZB. Nu was er volle aandacht met Directeur Evenementen Paul van den Heuvel alert aan de knoppen! Wat kan een enerverende zwemdag dan mooi zijn voor zwemmers, begeleiders, officials en volgers.


Ondanks de wisselingen in de stand tijdens de reguliere wedstrijden was duidelijk dat PSV met de beker en de titel naar huis zou gaan. De Eindhovenaren onder leiding van Geert Janssen, de per 1 juli benoemde nieuwe hoofdtrainer, en Jessica Spruit waren in de secondentelling de beste ploeg en dus ook volgens de puntentelling. Een verdiende vierde titel in successie.

Omdat gelukkig teruggekeerd was op de 25 meterbaan, dat omzoomd werd door deelnemers ontstond er bij elke wedstrijd de echte competitie sfeer van lawaai maken met fluiten, en schreeuwen. De afsluitende 10x50m vrije slag alle categorieën was een schoolvoorbeeld van hoe zwemwedstrijden beleefd kunnen worden, zeker als bij de finish het verschil tussen de nummers één en twee 0,01 seconde bedraagt.



PSV voor de vierde achtereenvolgende keer Kampioen van Nederland @swimjos


 

Eindstand

Punten

Score finale

Seconden

1.

PSV

86

PSV

3434,96

2.

De Dolfijn

81

ZPC Amersfoort

3443,19

3.

De Dinkel

75

De Dolfijn

3475,68

4.

ZPC Amersfoort

73

De Dinkel

3481,78

5.

VZC

65

The Hague Swimming

3528,62

6.

The Hague Swimming

61

ZPC Hoogeveen

3596,99

7.

WVZ

56

WVZ

  3598,40

8.

ZPC Hoogeveen

55

VZC

3627,29

 


PSV-kwartet 4x100 vrij Mixed Jeugd met v.l.n.r. Ruden de Ridder, Marit de Lau, Rick Bulman en Samen van Nunen @swimjos


De toevoeging van Mixed estafettes was goed voor twee records. Het PSV-viertal Marit de Lau, Rick Bulman, Sam van Nunen en Ruden de Ridder scoorde in 3.37.69 een NR Jeugd. Het record stond sinds 2010 als startlimiet met 3.43.67 op naam van De Dolfijn. Dat team kwam bij de competitie finale in 2010 aan de start in de samenstelling Dennis Eliveld, Parand Zarekiani, Jens Bakker en Kira Toussaint.



ZPC Amersfoort met recordploeg 4x100m wisselslag Mixed. V.l.n.r. Sterre Veersma, Elise Hardeman, Austin Namesnik en Caspar Corbeau @swimjos


Later in het programma kwamen Austin Namesnik, Caspar Corbeau, Sterre Veersma en Elise Hardeman op de  4x100m wisselslag estafette Mixed 11-15 jaar tot 4.04.09. Dat betekende de verbetering van het verenigings record Jeugd.  Het was met 4.21.49 in handen van een DZ&PC-viertal sinds de finale op 13 april 2013.


En dit verdient ook je aandacht
http://www.hartvannederland.nl/nieuws/2017/100-jarige-relikwie-gestolen-bij-zwemvereniging-de-dolfijn/


De uitslagen van de Hoofdklasse finale (korte baan)

4x50m wisselslag Mixed 11-13 jaar
1. PSV (Stan de Swart, Sterre Hendriks, Lucas Peters, Mila Maas) 2.00.47 2. ZPC Amersfoort (Jetske Moot, Rijk Heere, Ster van ’ t Land, Lieke Nijmeijer) 2.01.82 3. De Dinkel (Joy van Dieren, Kevin Lucas, Luuk Ruinemans, Puck Koopman) 2.03.21 4. De Dolfijn 2.04.45 5. The Hague Swimming 2.04.79 6. WVZ 2.08.91 7. ZPC Hoogeveen 2.13.76; VZC gediskw.

4x100 vrij Mixed PSV 3.37.69
4 x 100m vrije slag Mixed 11 - 17 jaar (m/j/m/j) 1. PSV (Marit de Lau, Rick Bulman, Sam van Nunen, Ruden de Ridder) 3.37.69 NR Jeugd. 2. ZPC Amersfoort (Riemke Bosma, Tyrese Wilson, Elise Hardeman, Jesse van Dijk) 3.41.41 3. VZC (Femke Spiering, Thom Delno, Ailke Molendijk, Sten Postma) 3.42.13 4. WVZ 3.44.62 5. De Dinkel 3.45.05 7. De Dolfijn 3.45.11 7. ZPC Hoogeveen 3.47.06 8. The Hague Swimming 3.51.49;

100m vlinderslag Heren
1. Yamiko Steenhoek, de Dolfijn 54.31 2. Fabian Beimin, ZPC ZPC Amersfoort en Arjan Knipping, PSV 55.22 4. Tom Lommers, de Dolfijn 55.27 5. Karst Boersma, de Dinkel 57.02 6. Timon Evenhuis, de Dolfijn 57.18 7. Bjorn Scherbeijn, The Hague Swimming 57.20 8. Kingue Struijf, ZPC ZPC Amersfoort 57.20;

100m schoolslag Dames
1. Anouk Elzerman, de Dolfijn 1.09.26 2. Valerie van Roon, WVZ 1.09.44 3. Irene Teufer, de Dolfijn 1.10.71 4. Lonne Dijkhuis, de Dinkel 5. Madelijne Schothans, de Dinkel 1.11.07 6. Larissa Brak, ZPC Amersfoort 1.13.32 7. Sanne Bommer, de Dolfijn 1.13.84 8. Manon Aerssens, PSV 1.14.21; 10. Lisa Kruger, ZPC Amersfoort 1.14.53 WR IPC

127.100. vrije slag Heren IPC
Jeugd 2 en jonger 1. Sam Janmaat, ZPC Amersfoort 57.80 2. Querijn Hensen, The Hague Swimming 58.57 3. Rogier Dorsman, De Devel 58.76;  Senioren 1 en ouder 1. Sebastiaan Broere, Hieronymus 56.49 2. Colin Degenaars, ZV Haerlem 1.01.99 3. Sebastiaan de Vos, De Vuursche 1.33.92

128 100m vrije slag Dames IPC
Jeugd 2 en jonger 1. Ilona Venema, Revelie Swimteam 1.01.69 2. Amber van der Kruk, Zeemacht 1.04.25 3. Inge Belfor 1.08.39; senioren 1 en ouder 1. Dannique Koolen, de Vuursche 1.14.29 2. Sanne Hoving, HZ&PC Heerenveen 1.18.25 3. Esmee Anne de Meulmeester, DWK 1.16.14;

100m rugslag jongens jeugd 2 en jonger
1. Dennis Kamps, de Dinkel 58.25 2. Ruden de Ridder, PSV 59.45 3. Thijs Molendijk , VZC 59.94 4. Mart Niehoff, ZPC Amersfoort 1.00.15 5. Jesse van Dijk, ZPC Amersfoort 1.00.24 6. Koen Brummelaar, de Dinkel 1.00.35 7. Sten Postma, VZC 1.00.93 8. Bas Takken, de Dolfijn1.02.06;

100m vlinderslag dames senioren 2 en jonger
1. Lotte Hosper, The Hague Swimming 1.03.21 2. Alinda Dingshoff, Hoogeveen 1.03.57 3. Christy Geurts, WVZ 1,07.10 4. Lauren van IJll, WVZ 1.07.11 5. Sam van Nunen, PSV 1.07.12 6. Kaylin Stel, de Dolfijn 1.07.42 7. Riemke Bosma, ZPC Amersfoort 1.07.99 8. Laura Rolink, de Dinkel 1.08.20

100m vrije slag jongens junioren 4 en jonger
1. Austin Namesnik, ZPC Amersfoort 52.53 2. Rick Bulman, PSV 53.26 3. Daniël Claasen, ZPC Amersfoort 53.39 4. Sander Crooijmans, VZC 53.81 5. Vincent Crooijmans, VZC 54.05 6. Max Visser, WVZ 54.61 7.Milan van Dieren, de Dinkel 54.88 8. Sem Zijl, de Dolfijn 55.19;

100m schoolslag meisjes jeugd 2 en jonger
1. Inge Vieveen, WVZ 1.13.60 2. Mirthe Schenkel, Hoogeveen 1.15.41 3. Sterre Hendriks, PSV 1.16.21 4. Silke Molendijk, VZC 1.16.50 5. Janneke Lenderink, de Dinkel 1.16.91 7. Wiktoria Redzimska, Hoogeveen 1.17.65 8. Eline Duynisveld, WVZ 1.18.02;

200m wisselslag Heren
1. Arjan Knipping, PSV1.59.13 2. Bart Sommeling, de Dolfijn 2.05.21 3. Fabian Beimin, ZPC Amersfoort 2.05.33 4. Karst Boersma, de Dinkel 2.05.75 5. Yamiko Steenhoek, de Dolfijn 2.05.88 6. Jonne Schaafsma, The Hague Swimming 2.08.76 7. Koen Lems, Hoogeveen 2.08.83 8. Kasper Leeuw, ZPC Amersfoort 2.09.14

200m vrije slag dames
1. Sterre Mooiweer, de Dinkel 2.01.99 2. Serena Stel, de Dolfijn 2.02.20 3. Marij van der Mast 2.02.41 4. Leonie van Noort, WVZ 2.03.82 5. Rieneke Terink, ZPC Amersfoort 2.04.09 6. Soraya Wasser, PSV 2.05.63 7. Tamara Grove 2.05.68 8. Elinore de Jong, The Hague Swimming 2.06.89;

135 50m rugslag heren IPC
Jeugd 2 en jonger 1. Sam Janmaat, ZPC Amersfoort 30.37 2. Querijn Hensen, The Hague Swimming 30.63 3. Rogier Dorsman, de Devel 31.19; senioren 1 en ouder 1. Sebastiaan Broere, Hieronymus 32.10 2. Colin Degenaars, ZV Haerlem 34.42 3. Sebastiaan de Vos, de Vuursche 1.15.65;

136. 50m rugslag dames IPC
Jeugd 2 en jonger 1. Ilona Venema, Revelie Swimteam 32.85 2. Amber van der Kruk, Zeemacht 37.28 3. Inge Belfor, de Columbiaan 38.10; senioren 1 en ouder 1. Lisa Kruger, ZPC Amersfoort 31.97 ER IPC 2. Marieke van Soest, DWK 1.05.05 3. Dannique Koolen, de Vuursche 40.20

100m schoolslag jongens junioren 2 en jonger
1. Milan Hamel, The Hague Swimming 1.12.88 2. Keanu Streefland, The Hague Swimming 1.13.99 3. Pieter Wisse, PSV 1.15.40 4. Bjarne Buijs, THS 1.15.43 5. Rijk Heere, ZPC Amersfoort 1.15.92 6. Kevin Lucas de Dinkel 1.16.10 7. Ster van ’ t Land, ZPC Amersfoort 1.17.69 8. Luuk van Rooij, PSV 1.17.84;

100m vrije slag meisjes junioren 3 en jonger
1. Amy de Sain, de Dolfijn 59.63 2. Amber Celie, de Dolfijn 59.78 3. Puck Koopman, de Dinkel 1.00.26 4. Joy van Dieren, de Dinkel 1.01.16 5. Mila Maas, PSV 1.01.34 6.Gabriele Töpfer, PSV 1.01.49 7. Lize van den Nieuwenhuizen, PSV 1.01.93 8. Ymke Dragtstra, ZPC Amersfoort 1.02.88;

4x100m wisselslag estafette Mixed 11-15 jaar
1. ZPC Amersfoort (Austin Namesnik, Caspar Corbeau, Sterre Veersma, Elise Hardeman) 4.04.09 NR ver. Junioren en Jeugd 2.VZC (Vincent Crooijmans, Daen Spoor, Silke Molendijk, Femke Spiering) 4.09.10 3. PSV (Timo Spaans, Rick Bulman, Marit de Lau, Sam van Nunen) 4.15.27 4. De Dinkel 4.15.71 5. The Hague Swimming 4.18.59 6. ZPC Hoogeveen 4.22.94 7. De Dolfijn 4.23.78 8. WVZ 4.29.61;

100m schoolslag jongens jeugd 2 en jonger
1. Sten, Postma, VZC en Caspar Corbeau, ZPC Amersfoort 1.03.77 3. Jesse van Dijk, ZPC Amersfoort 1.04.09 4. Thom Delno, VZC 1.05.43 5. Joost de Roy van Zuydewijn, WVZ 1.06.38 6. Milan ten Broek, ZPC Amersfoort 1.06.61 7. Gijsbert Pelleboer, de Dinkel 1.06.68 8. Maik Huser, ZPC Hoogeveen 1.06.83;

100m vrije slag dames senioren 2 en jonger
1. Kaylin Stel 57.25 2. Riemke Bosma, ZPC Amersfoort 58.47 3. Sterre Keller, THS 58.92 4. Chisty Geurts, WVZ 59.18 5. Eva van Elsen, PSV 59.42 6. Kiki Koopman, de Dinkel 59.59 7. Sam van Nunen, PSV 59.76 8. Laura Rolink, de Dinkel 1.00.02;

100m vrije slag heren
1. Tom Lommers, de Dolfijn 50.23 2. Bart Sommeling, de Dolfijn 50.42 3. Timon Evenhuis, de Dolfijn 50.58 4. Kingue Struijff, ZPC Amersfoort 50.80 5. Niels van Eck, Hoogeveen 50.95 6. Arjan Knipping, PSV 51.16 7. Karst Boersma, de Dinkel 51.19 8. Steven Nonnekes, PSV 51.46;  

100m rugslag dames
1. Sterre Mooiweer, de Dinkel 1.01.83 2. Valerie van Roon, WVZ 1.02.28 3. Mirthe Lanfermeijer. De Dolfijn 1.04.11 4. Irene Teufer, de Dolfijn 1.04.99 5. Noortje Timmerman, de Dinkel 1.05.62 6. Rieneke Terink, ZPC Amersfoort1.05.94 7. Simone Krans, Hoogeveen 1.06.01 8. Tamara Grove, de Dolfijn 1.06.45;

144 50m schoolslag heren IPC
Jeugd 2 en jonger 1. Rogier Dorsman, de Devel 34.61 2. Sam Janmaat, ZPC Amersfoort 34.81 3. Querijn Hensen, The Hague Swimming 35.31; senioren 1 en ouder 1. Sebastiaan Broere,Hieronymus 36.92 2. Colin Degenaars, ZV Haerlem 39.12 3. Sebastiaan de Vos, de Vuursche 48.55;

145 50m schoolslag dames IPC
Jeugd 2 en jonger 1. Ilona Venema, Revelie Swim Team 39.72 2. Amber van der Kruk, Zeemacht 39.89 3. Inge Belfor 43.28; senioren 1 en ouder 1. Lisa Kruger, ZPC Amersfoort 34.41 WR IPC 2. Dannique Koolen, de Vuursche 43.62 3. Marieke van Soest, DWK 47.19 NR IPC

100m vlinderslag jongens junioren 4 en jonger
1. Austin Namesnik, ZPC Amersfoort 57.49 2. Kirill Hrabcuns, ZPC Amersfoort 59.57 3. Rick Bulman, PSV 59.85 4.Bas Morelissen, ZPC Amersfoort  1.00.51 5. Max Visser, WVZ 1.00.99 6. Jan Willem Töpfer, PSV 1.01.46 7. Freek Hollander THS 1.01.71 8. Sander Crooijmans, VZC 1.02.09 

100m rugslag meisjes jeugd 2 en jonger
1. Femke Spiering, VZC 1.04.29 2. Mathilde Stolmeijer, de Dinkel 1.04.83 3. Jetske Moot, ZPC Amersfoort 1.07.02 4. Inge Vieveen, WVZ 1.07.13 5. Tessa Takken, de Dolfijn 1.08.40 6. Silke Molendijk, VZC 1.09.01 7. Wiktoria Redzimska, Hoogeveen 1.09.14 8. Sterre Hendriks, PSV 1.09.34;

100m rugslag jongens
1. Keanu Streefland, THS 1.03.97 2. Ster van ’t Land, ZPC Amersfoort 1.04.11 3. Angus Corbeau, ZPC Amersfoort 1.05.57 4. Bram Verkuijlen, PSV 1.05.83 5. Dylan Jansen, WVZ 1.06.73 6. Luuk van Rooij, PSV 1.07.84 7. Rijk Heere, ZPC Amersfoort 1.08.03 8. Stan de Swart, PSV 1.08.92

100m vlinderslag meisjes junioren 3 en jonger
1. Amy de Sain, de Dolfijn 1.05.09 2. Amber Celie, de Dolfijn 1.09.30 3. Joy van Dieren, de Dinkel 1.09.39 4. Gabriela Töpfer, PSV 1.10.48 5. Ymke Dragtstra, ZPC Amersfoort 1.11.01 6. Puck Koopman, de Dinkel 1.12.71 7. Mary Kate Farrell, THS 1.12.86 8. Lize van den Nieuwenhuijzen, PSV 1,13,32

10x50m vrije slag Mixed 11 jaar en ouder (volgorde:h,d,h,d,jjeu,dsen2,jjun4,mjeu,jjun4,mjun3)
1. De Dolfijn (Tom Lommers, Inge Dekker, Ties Elzerman, Elise Pennings, Bas Takken, Tiffany Leerdam, Sem Zijl, Kaylin Stel, Thijs Bosma, Amy de Sain) 4.11.69 2. PSV (Arjan Knipping, Allyson Ponson, Steven Nonnekes, Mila Maas, Ruden de Ridder, Marit de Lau, Rick Bulman, Sam van Nunen, Lucas Peter, Sterre Hendriks) 4.11.70 3. ZPC Amersfoort (Kingue Struijf, Rieneke Terink, Jordan Kraaijenhof, Riemke Bosma, Jesse van Dijk, Elise Hardeman, Caspar Corbeau, Sterre Veersma, Ster van ’t Land, Jetske Moot) 4.13.02 4. De Dinkel 4.18.30 5. The Hague Swimming 4.20.18 6. Hoogeveen 4.21.60 7. WVZ 4.24.80 8. VZC 4.25.47;

Dedemsvaart-AC de beste in spannende promotie-degradatiewedstrijd


https://www.facebook.com/wijzijn.tv/videos/vb.333702173432036/1039063766229203/?type=2&theater


Dedemsvaart-AC nam na twaalf onderdelen de koppositie over van het tot dan toe leidende Hieronymus en stond die positie niet meer af in het vervolg van de wedstrijd.
Hieronymus behield het hoofdklasseschap en Dedemsvaart-AC is voor het eerst op het hoogste niveau van de landelijke competitie sinds de jaren tachtig van de vorige eeuw. Aqua-Novio’94 is als kampioen van de A-klasse automatisch gepromoveerd.

Minstens zo spannend was de strijd om de derde plaats. De eindsprint was daarin beslissend toen Hellas/Glana zich na 18 van de 22 onderdelen langzaam los weekte van DZ&PC en de ploeg van De Zeeuwse Kust dat in de vorige twee P/D wedstrijden het hoofdklasseschap had kunnen behouden. MNC Dordrecht, na de fusie Nautilus/Merwede begin deze eeuw als SG Dordrecht nog kampioen van Nederland was kansloos en gaat het net als De Zeeuwse Kust en DZ&PC weer proberen in de A-klasse.

Bij de Dordtenaren zorgden de gebroeders Baars en Thomas Verhoeven voor toptijden bij de senioren, maar dat was niet genoeg voor hoofdklassebehoud. DZ&PC ondervond veel steun van RTC-zwemmers Jelle Betten, Martin Ruiter (hij stopt in Drachten) en Jacob de Roos voor de nodige punten zorgden.

 

 

 Eindstand

 

1.

Dedemsvaart-AC

3514.57

2.

Hieronymus

3570.23

3.

Hellas/Glana

3604.01

4.

De Zeeuwse Kust

3618.02

5.

DZ&PC

3643.25

6.

MNC Dordrecht

3675.02

 

Individuele uitslagen


4x50m wisselslag Mixed 11-15 jaar 1.Dedemsvaart-AC 2.03.01 2. De Zeeuwse Kust 2.05.28 3. Hellas/Glana 2.05.97 4. Hieronymus 2.11.19 5. MNC Dordrecht 2.16.01 6. DZ&PC 2.36.28
4x100m vrije slag Mixed 11-17 jaar 1. DZ&PC 3.40.11 2.Dedemsvaart-AC 3.43.97 3. Hieronymus 3.45.12 4. Hellas/Glana 3.46.86 5. De Zeeuwse Kust 3.51.27 6. MNC 4.06.96;
100m vlinderslag heren Thomas Verhoeven, MNC  53.75 2.Mark Baars, MNC 55.33 3. Jacob de Roos, DZ&PC 55.63 4. Jeroen Baars, MNC 56.32 5. Erik Nijholt, DZ&PC 57.31 6. Wimar lindenberg, Hieronymus 57.78;
200m vrije slag dames 1. Britt Cornelissens, Hellas/Glan 2.07.44 2. Myrna van Duijven, DZ&PC 2.07.94 3. Selene Wortel, Hieronymus 2.08.35
100m rugslag jongens jeugd 2 en jonger 1. Jelle Betten, DZ&PC 56.22 2. Martin Ruiter, DZ&PC 58.87 3. Noa Eversdijk, de Zeeuwse Kust 1.00.96
100 vlinder meisjes senioren 2 en jonger 1. Nienke Jonk, Hieronymus 1.02.50 2. Manon Compagner, Dedemsvaart-AC 1.05.51 3. Myrthe Bakker, MNC 1.08.5
100 vrij jongens junioren 4 en jonger 1. Bryan Agterdenbos, MNC 52.67 2. Stijn Boertien, Dedemsvaart 52.88 3. Leon van den Hof, Dedemsvaart 53.59
100 school meisjes jeugd 2 en jonger 1. Valesca van den Bogerd, Hieronymus 1.15.38 2. Esther Tiemersma, de Zeeuwse Kust 1.15.42 3. Tessa van de Belt, Dedemsvaart AC 1.17.92;
200m wisselslag heren 1. Jacob de Roos, DZ&PC 2.02.95 2. Mark Baars, MNC 2.08.53 3. Erik Nijholt, DZ&PC 2.09.40 100m schoolslag dames 1. Karin Rijkelijkhuizen, DZ&PC 1.14.52 2. Britt Cornelissens, Hellas/Glana 1.15.20 3. Maaike van Veen, Dedemsvaart 1.15.27
100m schoolslag jongens junioren 2 en jonger 1. Jorick Visser, de Zeeuwse Kust 1.17.04 2. Serge Knops, Hellas/Glane 1.17.75 3. Chiel Kootstra, Dedemsvaart-AC 1.19.77
100 vrij meisjes junioren 3 en jonger 1. Judith Houtvast, Hellas/Glana 58.72 2. Amy Lynn Zweers, Dedemsvaart 59.55 3. Ismay Lichtendonk, Dedemsvaart-AC 1.01.51
4x100 vrij Mixed 11-15 jaar 1. Dedemsvaart-AC 3.44.81 2. Hellas-Glana 3.54.5 Zeeuwse Kust 3.56.71 4. Hieronymus 3.57.33 5. DZ&PC 4.01.08 6. MNC Dordrecht 4.03.7
100m schoolslag jeugd 2 en jonger 1. Jelle Betten, DZ&PC 1:04.66 2. Martin Ruiter, DZ&PC 1:05.27 3. Jesse Zweers, Dedemsvaart-AC 1:06.91
100m vrije slag senioren 2 en jonger 1. Nienke Jonk, Hieronymus 57.72 2. Manon Compagner, Dedemsvaart-AC 58.51 3. Hinke Groos, DZ&PC 58.96 4. Loes Gelissen, Hellas-Glana 59.54
100m vrije slag heren 1. Jeroen Baars, MNC Dordrecht 49.37 2. Jacob de Roos, DZ&PC 50.78  3. Thomas Verhoeven, MNC Dordrecht 50.79 4. Mark Baars, MNC Dordrecht 51.26 5. Erik Nijholt, DZ&PC 51.27
100m rugslag dames 1. Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC 1:05.76 2. Myrna van Duijven, DZ&PC 1:06.77 3. Nadja Wortel, Hieronymus 1:06.92
100m vlinderslag jongens junioren 4 en jonger 1. Raf Hendriks, Hellas-Glana 1:01.44 2. Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht 1:01.50 3. Stijn Boertien, Dedemsvaart-AC 1:01.68
100m rugslag meisjes jeugd 2 en jonger 1. Tessa van de Belt, Dedemsvaart-AC 1:07.98  2. Valesca van den Bogert, Hieronymus 1:08.55 2. Maud Kuipers, Dedemsvaart-AC 1:09.72
100m rugslag jongens junioren 2 en jonger 1. Yorick Visser, De Zeeuwse Kust 1:07.56 2. Niels Kragt, Dedemsvaart-AC 1:09.01 3. Serge Knops, Hellas-Glana 1:11.17
100m vlinderslag meisjes junioren 3 en jonger 1. Judith Houtvast, Hellas-Glana 1:06.82 2. Amy Lynn Zweers, Dedemsvaart-AC 1:07.55 3. Irina de Ridder, De Zeeuwse Kust 1:08.07
10 x 50m vrije slag Mixed 11 jaar en ouder 1.Hieronymus 4.19.42 2. MNC Dordrecht 4. 21.33 3. Hellas/Glana 4.23.11 4. Dedemsvaart 4.23.39 5. DZ&PC 4.24.18 6. De Zeeuwse Kust 4.24.82



 



Reacties:

  • Nog geen reacties aanwezig.

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen plaatsen.



Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.