Specials:
NK Sprint
EJK Helsinki
EK Boedapest

Ranomi Kromowidjojo in ziekenhuis op Tenerife

door Jos van Kuijeren - 23/07/2010, 15:11u.
Print Mail een vriend

Ranomi Kromowidjojo is gisteravond opgenomen in het ziekenhuis op Tenerife. Daar is een hersenvliesontsteking geconstateerd. Zij zal daarom een week in het ziekenhuis moeten verblijven. De Nederlandse zwemploeg is op Tenerife als laatste voorbereiding op de Europese kampioenschappen in Boedapest (9 t/m 15 augustus). De ziekte verstoort de voorbereiding ernstig, EK-deelname is daarom nog onzeker. De definitieve beslissing daaromtrent wordt pas na ontslag uit het ziekenhuis genomen.
Volgens de medische staf van de zwemploeg maakt Ranomi Kromowidjojo het naar omstandigheden redelijk goed.

Andere nieuwsberichten over dit onderwerp:

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved



2 september 1958
Op de derde EK-dag in Boedapest zwemt Ada den Haan overtuigend naar het goud op de 200 meter schoolslag. Daarmee maakt zij haar faam als wereldrecordhoudster helemaal waar.
Op de derde EK-dag in Boedapest zwemt Ada den Haan overtuigend naar het goud op de 200 meter schoolslag. Daarmee maakt zij haar faam als wereldrecordhoudster helemaal waar.