background image
 
*

Archief uitslagen

Datum   Wedstrijd
07-01-2017   RK kb West (Den Haag)
07-01-2017   Brabantse wk E'hoven (Eindhoven)
07-01-2017   Gelderse kb (Doetichem)
07-01-2017   Overijssel kb (Nijverdal)
07-01-2017   Friesland kb (Heerenveen)
29-12-2016   Orca's Christmas Swim (Leeuwarden)
28-12-2016   Swim Meet (Maastricht)
28-12-2016   Meeting de L'ocean (Saint-Paul)
16-12-2016   Amsterdam Swim Meet (Amsterdam)
03-12-2016   Martinez Cup (Amsterdam)
03-12-2016   Martinez Cup (Amsterdam)
04-11-2016   Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2016 (Hoofddorp)
30-10-2016   Speedo SportEmotion Cup 2016 (Amsterdam)
15-10-2016   KNZB Challenger deel 1 (Roosendaal)
15-10-2016   Merwestein Gala (Nieuwegein)
25-05-2016   European Masters Championships 2016 (London)
16-05-2016   European Aquatics Championships (London)
10-04-2016   Junior Swim Cup 2016 (Eindhoven)
09-04-2016   Pieter Cup 2015 Minioren 3 en 4 (Eindhoven)
09-04-2016   Pieter Cup 2015 Minioren 5 en 6 (Eindhoven)
06-04-2016   Swim Cup/NK Langebaan (Eindhoven)
18-03-2016   Grand Prix (Seraing)
13-3-2016   KNZB Challenger (Oosterhout )
13-3-2016   LAC West Brabant en Zeeland (Roosendaal)
12-3-2016   KNZB Challenger (Dordrecht)
28-02-2016   Talentcup (Amsterdam)
26-02-2016   The Hague Grand prix (Den Haag)
20-02-2016   Speedo Jaargangwedstrijden (Leiden)
14-02-2016   Limietwedstrijd (Eindhoven)
13-02-2016   KNZB Challenger (Drachten)
28-01-2016   NJJK kb (Amsterdam)
21-01-2016   ONK kb Masters (Papendrecht)
09-01-2016   Regionale winterkampioenschappen (Roosendaal)
09-01-2016   Regionale winterkampioenschappen (Maastricht)
28-12-2015   Speedo International Friendship Swimmeet (Maastricht)
19-12-2015   Christmas Swim Orca (Leeuwarden)
18-12-2015   Martinez Cup (Amsterdam)
11-12-2015   Amsterdam Swim Cup (Amsterdam)
06-12-2015   Limietwedstrijd 100 en 200m (Roosendaal)
02-12-2015   LEN European Short Course (Netanya)
28-11-2015   Regionale Sprintkampioenschappen regio Zuid (Eindhoven)
22-11-2015   KNZB Challenger (Eindhoven)
15-11-2015   Landelijke competitie (Roosendaal)
08-11-2015   Speedo SportEmotion Cup (Amsterdam)
08-11-2015   Sprintlimiet Hieronymus  (Roosendaal)
08-11-2015   Minioren Clubmeet Regio Zuid (Terneuzen)
08-11-2015   Minioren Clubmeet Regio Zuid (Oosterhout)
08-11-2015   Minioren Clubmeet Regio Zuid (Kerkrade)
08-11-2015   Zuidelijke Cirkel Masters (Breda)
30-10-2015   ONK (Tilburg)
18-10-2015   OWKW deel 2 (Roosendaal)
17-10-2015   Merwestein Gala (Nieuwegein)
17-10-2015   ISF (Aken)
17-10-2015   Bubble Toernooi (Veendam)
10-10-2015   KNZB Challenger (Roosendaal)
27-09-2015   NK Estafette (Eindhoven)
26-09-2015   Limietwedstrijd (Barneveld)
12-07-2015   Challenger Alkmaar (Alkmaar)
27-06-2015   Speedo Fast Water Meet (Amsterdam)
27-06-2015   ICG Alkmaar (Amsterdam)
20-06-2015   KNZB Slottoernooi (Dordrecht)
11-06-2015   NJJK Lange Baan (Eindhoven)
04-06-2015   11e Open Nationals Luxemburg (Luxemburg)
30-05-2015   Limietwedstrijd DZ&PC (Drachten)
23-05-2015   Pinkstertoernooi WZ&PC (Purmerend)
08-05-2015   ONK Masters (Eindhoven)
05-04-2015   Junior Swim Cup (Eindhoven)
04-04-2015   Pietercup5/6 (Eindhoven)
04-04-2015   Pietercup3/4 (Eindhoven)
02-04-2015   Swim Cup/NK (Eindhoven)
02-11-2014   Speedo SportEmotion Cup 2014 (Amsterdam)
04-07-2014   8e Open de France (Vichy)
29-06-2014   Sport Emotion Jaargangfinale (Dordrecht)
28-06-2014   Speedo Fast Water Meet (Amsterdam)
28-06-2014   Dolfijn Fast Season Finish (Amsterdam)
22-06-2014   Zomerwedstrijd (kb) Hiėronymus (Roosendaal)
19-06-2014   NJJK lange baan (Amsterdam)
14-06-2014   Minioren finales Regio Zuid (Noord-Brabant) (Roosendaal)
14-06-2014   Minioren finales Regio Zuid (Limburg) (Roermond)
16-05-2014   Zomerkampioenschappen Regio Noord 2014 (Drachten)
19-04-2014   NK 5 km/ NJK 800 vrij/1500 vrij 2014 (Amersfoort)
10-04-2014   Swim Cup/ NK 2014 (Eindhoven)
30-03-2014   Promotie/degradatiewedstrijd Hoofd- en A-klasse (Leiden)
29-03-2014   Finale Hoofdklasse (lb) (Amsterdam)
23-03-2014   Regionale Lange Afstand Kampioenschappen 2014 in Tongelreep (Eindhoven)
21-03-2014   Grand Prix de Seraing (Seraing)
16-03-2014   Limietwedstrijd (50m) (Eindhoven)
14-03-2014   Golden Lanes Amiens (Amiens (Frankrijk))
02-03-2014   Amsterdam Talent Cup (Amsterdam)
28-12-2013   Speedo International Friendship Meet (Amsterdam)
14-12-2013   Martinez Cup (Amsterdam)
08-12-2013   Limietwedstrijd Hieronymus (Roosendaal)
07-12-2013   Amsterdam Swim Cup 2013 (Amsterdam)
30-11-2013   Regio Sprint Kampioenschap Zuid (Eindhoven)
24-11-2013   Minioren clubmeet Zuid (Oss)
17-11-2013   SportEmotion Cup Amsterdam (Amsterdam)
17-11-2013   Sprintlimietwedstrijd (Roosendaal)
01-11-2013   Open Nederlandse Kampioenschappen 2013 (Dordrecht)
19-10-2013   Merwestein Zwemgala (Nieuwegein)
29-09-2013   Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2013 (Eindhoven)
01-09-2013   14th Arena European Masters Championships Eindhoven 2013 (Eindhoven)
16-07-2013   European Youth Olympic Festival 2013 (Utrecht)
29-06-2013   Finaleronde Nationale Zwemcompetitie Gehandicapten 2013 (Heerenveen)
29-06-2013   Nederlandse Kampioenschappen Sprint 2013 (Heerenveen)
21-06-2013   Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2013 (Utrecht)
07-06-2013   Open Nederlandse Kampioenschappen 2013 (Eindhoven)
03-05-2013   Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2013 lange baan (Eindhoven)
14-04-2013   Promotie - Degradatie wedstrijd Nationale Zwemcompetitie 2013 (Leiden)
13-04-2013   Finaleronde Zwemcompetitie 2013 (Amsterdam)
03-03-2013   Amsterdam Talent Cup 2013 (Amsterdam)
10-02-2013   Nationale Minioren Club Meet 2013 (Eindhoven)
01-02-2013   Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2013 korte baan (Amsterdam)
25-01-2013   Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2013 korte baan (Nijverdal)
15-12-2012   Martinez Cup 2012 (Amsterdam)
01-12-2012   Nederlands Studenten Zwemkampioenschappen deel 2 (Eindhoven)
04-11-2012   SportEmotion Cup 2012 (Amsterdam)
26-10-2012   Open Nederlandse Kampioenschappen 2012 korte baan (Amsterdam)
13-10-2012   Merwestein Zwemgala (Nieuwegein)
23-09-2012   Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2012 (Eindhoven)
23-06-2012   Nederlandse Kampioenschappen Sprint 2012 (Heerenveen)
15-06-2012   Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2012 lange baan (Drachten)
08-06-2012   Open Nederlandse Kampioenschappen 2012 lange baan (Amsterdam)
26-05-2012   Finaleronde Nationale Zwemcompetitie Gehandicapten 2012 (Eindhoven)
04-05-2012   Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2012 lange baan (Eindhoven)
21-04-2012   Nederlandse Junioren Kampioenschappen 800/1500m & NK 5000m 2012 (Amersfoort)
20-04-2012   Nederlandse Junioren Kampioenschappen 800/1500 m & NK 5000 m 2013 (Amersfoort)
01-04-2012   Promotie Degradatie wedstrijd 2012 (Sittard)
31-03-2012   Finale E.ON Nationale Zwemcompetitie 2012 (Amsterdam)
16-03-2012   Amsterdam Swim Cup (Amsterdam)
04-03-2012   Amsterdam Talent Cup 2012 (Amsterdam)
11-02-2012   Nationale Speedo Club Meet 2012 (Drachten)
03-02-2012   Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2012 (Amsterdam)
27-01-2012   Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2012 korte baan (Terneuzen)
11-12-2011   Martinez Cup 2011 (Amsterdam)
02-12-2011   Open Nederlandse Kampioenschappen 2011 (Eindhoven)
23-10-2011   Merwestein Zwemgala (Nieuwegein)
25-09-2011   Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2011 (Eindhoven)
20-07-2011   13th EuroGames Rotterdam 2011 (Rotterdam)
11-03-2011   Amsterdam Swim Cup (Amsterdam)

Wedstrijdkalender

Login

E-mailadres:

Wachtwoord:


Wachtwoord vergeten?