WKK Utrecht 2013
Utrecht (NED),    12- - 13-1-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 75. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6    Nr. 76. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 77. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 78. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 79. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 4    Nr. 80. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 81. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 82. Heren, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder
Nr. 83. Meisjes, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar    Nr. 84. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1
Nr. 85. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 2    Nr. 86. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 3
Nr. 87. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 88. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 89. Dames, 50m schoolslag, 16 jaar en ouder    Nr. 90. Jongens, 50m rugslag, 8 - 10 jaar
Nr. 91. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6    Nr. 92. Jongens, 100m rugslag, Junioren 1
Nr. 93. Jongens, 100m rugslag, Junioren 2    Nr. 94. Jongens, 100m rugslag, Junioren 3
Nr. 95. Jongens, 100m rugslag, Junioren 4    Nr. 96. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 1
Nr. 97. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 2    Nr. 98. Heren, 100m rugslag, 18 jaar en ouder
Nr. 99. Meisjes, 100m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 100. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1
Nr. 101. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 2    Nr. 102. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3
Nr. 103. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 104. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 105. Dames, 100m vrije slag, 16 jaar en ouder    Nr. 106. Jongens, 100m wisselslag, 8 - 10 jaar
Nr. 107. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 6    Nr. 108. Jongens, 100m wisselslag, Junioren 1
Nr. 109. Jongens, 100m wisselslag, Junioren 2    Nr. 110. Jongens, 100m wisselslag, Junioren 3
Nr. 111. Jongens, 100m wisselslag, Junioren 4    Nr. 112. Jongens, 100m wisselslag, Jeugd 1
Nr. 113. Jongens, 100m wisselslag, Jeugd 2    Nr. 114. Heren, 100m wisselslag, 18 jaar en ouder
Nr. 115. Meisjes, 100m rugslag, 8 - 10 jaar    Nr. 116. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1
Nr. 117. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 2    Nr. 118. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 3
Nr. 119. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1    Nr. 120. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 2
Nr. 121. Dames, 50m rugslag, 16 jaar en ouder    Nr. 122. Jongens, 100m schoolslag, 8 - 10 jaar
Nr. 123. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6    Nr. 124. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1
Nr. 125. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2    Nr. 126. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3
Nr. 127. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4    Nr. 128. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 129. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 130. Heren, 100m schoolslag, 18 jaar en ouder
Nr. 131. Meisjes, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar    Nr. 132. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 133. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 134. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 135. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 136. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 137. Dames, 100m vlinderslag, 16 jaar en ouder    Nr. 138. Jongens, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar
Nr. 139. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 6    Nr. 140. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 1
Nr. 141. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 2    Nr. 142. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3
Nr. 143. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 4    Nr. 144. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 145. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 146. Heren, 50m vrije slag, 18 jaar en ouder
Nr. 147. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, 11 - 13 jaar    Nr. 148. Jongens, 4 x 50m vrije slag, 11 - 15 jaar
Nr. 149. Dames, 4 x 50m vrije slag, 14 jaar en ouder    Nr. 150. Heren, 4 x 50m vrije slag, 16 jaar en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                   Jongens, 50m vlinderslag                         Minioren 6
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             20010038VZC-E&P                  35.84     1.          
    2.  Mart Niehoff                  20010075De Zwoer                 36.81     2.          
    3.  Sebastiaan van der Meer       20010091AZ&PC                    37.72     3.          
    4.  Austin Namesnik               20010181Zwemclub Zeist           38.76     4.          
    5.  Vincent Crooijmans            20010038VZC-E&P                  38.97     5.          
    6.  Bas van Bentum                20010110GoSwim                   40.42     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                   Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 20000022De Fuut                  32.43     1.          
    2.  Thom Delno                    20000001VZC-E&P                  32.47     2.          
    3.  Aaron Hendriksen of Hendriks  20000271De Haaien                34.32     3.          
    4.  Olivier Jans                  20000181De Fuut                  34.48     4.          
    5.  Sten Postma                   20000001VZC-E&P                  35.10     5.          
    6.  Milan ten Broek               20000022AZ&PC                    35.24     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                   Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel      29.55     1.          
    2.  Thijs Molendijk               19990047VZC-E&P                  32.13     2.          
    3.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                    32.31     3.          
    4.  Alex Algra                    19990104De Vuursche              34.67     4.          
    5.  Youva Afajjay                 19990322Z.V. Utrecht             35.97     5.          
    6.  Stijn van Aken                19990264AZ&PC                    38.47     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                   Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 3
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC-E&P                  28.93     1.          
    2.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                  29.35     2.          
    3.  Jeffrey Hahn                  19980248Zwemclub Zeist           29.58     3.          
    4.  Arjan Rooze                   19980255De Fuut                  32.64     4.          
    5.  Jos van Herk                  19980303VZC-E&P                  33.13     5.          
    6.  Stijn Sickenga                19980412De Vuursche              33.88     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                   Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 4
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC-E&P                  27.65     1.          
    2.  Stijn Avezaat                 19970072Ots                      28.47     2.          
    3.  Martijn Kornet                19970023Ots                      30.10     3.          
    4.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                    30.24     4.          
    5.  Theo Arp                      19970186AZ&PC                    30.68     5.          
    6.  Duncan de Vos                 19970317Aquarijn                 31.48     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                   Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick Smit                     19960152De Fuut                  29.27     1.          
    2.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                  29.39     2.          
    3.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer                 30.59     3.FJ 1      
    4.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel      30.59     4.FJ 2      
    5.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                    32.05     5.          
    6.  Corné Dros                    19960406Woerden                  32.40     6.          
 AFGEM  Daniël Buijs                  19960018AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                   Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596Ots                      25.81     1.          
    2.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn                 28.31     2.          
    3.  Stephan Putman                19950295De Amer                  28.95     3.          
    4.  Auke Koops                    19950245De Zwoer                 29.71     4.          
    5.  Indi Joore                    19950376Zwemlust den Hommel      31.02     5.          
    6.  Michiel van Vliet             19950387Ots                      31.58     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 82                    Heren, 50m vlinderslag                 Senioren 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                    25.66     1.          
    2.  Kingue Struijf                19940091AZ&PC                    27.58     2.FJ 1      
    3.  Yelmar van der Veer           19880523GoSwim                   27.58     3.FJ 2      
    4.  Jeffrey Breedijk              19890045De Amer                  27.71     4.          
    5.  Joren Harms                   19940316GoSwim                   27.96     5.          
    6.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers           29.78     6.          
    7.  Tim Winkels                   19870502Zwemlust den Hommel      30.42     7.          
    8.  Sven van Zanten               19900340De Duinkikkers           30.52     8.          
    9.  Dion van der Laan             19940396Woerden                  31.19     9.          
   10.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien                31.26    10.          
   11.  Dick Kampman                  19880178De Amer                  32.08    11.          
   DIS  Dennis de Groot               19830078De Zwoer                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 83                    Meisjes, 50m schoolslag                     Minioren 3,4,5
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              20020009VZC-E&P                  45.29     1.          
    2.  Lisa Shi                      20020093Z.V. Utrecht             46.10     2.          
    3.  Lotte Hosper                  20020141ZPC Watervlo             47.33     3.          
    4.  Mariëlle Dörr                 20020119ZPC Watervlo             47.49     4.          
    5.  Anouk Meurs                   20020007VZC-E&P                  47.51     5.          
    6.  Annemiek Huijsmans            20030002VZC-E&P                  48.27     6.          
 AFGEM  Monica Walen                  20020042De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 84                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aïcha Samaké                  20010150VZC-E&P                  42.74     1.          
    2.  Maaike Huijsmans              20010018VZC-E&P                  43.01     2.          
    3.  Yara Weldam                   20010276Aquarijn                 43.37     3.          
    4.  Elin Harms                    20010259GoSwim                   43.47     4.          
    5.  Saskia Pietersen              20010158GoSwim                   44.49     5.          
    6.  Sanne Barten                  20010128Aquarijn                 45.10     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 85                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                   38.46     1.          
    2.  Babet Kruger                  20000339VZC-E&P                  38.67     2.          
    3.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                   38.96     3.          
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                   39.60     4.          
    5.  Sanne Zuijdendorp             20000210GoSwim                   42.56     5.          
    6.  Sophie Bleijerveld            20000248De Vuursche              43.92     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 86                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 3
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn                 39.39     1.          
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                    40.18     2.          
    3.  Amber van de Kraats           19990023VZC-E&P                  40.87     3.          
    4.  Louisa Shi                    19990497Z.V. Utrecht             41.30     4.          
    5.  Mendy Koo                     19990590De Haaien                41.55     5.          
    6.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                   41.89     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 87                    Meisjes, 50m schoolslag                            Jeugd 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 19980188Ots                      37.94     1.          
    2.  Lobke Schoonderbeek           19980207VZC-E&P                  38.67     2.          
    3.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                  39.28     3.          
    4.  Elja Douma                    19980032De Zwoer                 39.76     4.          
    5.  Demi Molenaar                 19980315De Fuut                  40.09     5.          
    6.  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                    40.30     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 88                    Meisjes, 50m schoolslag                            Jeugd 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                    38.03     1.          
    2.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel      38.45     2.          
    3.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn                 38.67     3.          
    4.  Sarai Leander                 19970079De Haaien                41.30     4.          
    5.  Nynke Breeuwsma               19970447Ots                      41.99     5.          
    6.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo             42.61     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 89                     Dames, 50m schoolslag                 Senioren 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel      35.60     1.          
    2.  Sabine Lina                   19890268Ots                      36.64     2.          
    3.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer                 36.81     3.          
    4.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                  37.18     4.          
    5.  Anne Duijst                   19890103De Amer                  38.11     5.          
    6.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn                 38.12     6.          
    7.  Ilse van den Wijngaard        19890473Ots                      39.46     7.          
    8.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                   39.79     8.          
    9.  Chantal van de Kraats         19960028VZC-E&P                  40.40     9.FJ 1      
   10.  Jessica van de Geer           19960533Aquarijn                 40.40    10.FJ 2      
   11.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien                40.71    11.          
   12.  Courtney van Huizen           19960168Aquarijn                 41.18    12.          
 AFGEM  Lotte Veldhuizen              19960019De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 90                     Jongens, 50m rugslag                       Minioren 3,4,5
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            20020186Zwemlust den Hommel      37.65     1.          
    2.  Kirill Hrabcuns               20020122AZ&PC                    40.81     2.          
    3.  Anthony Huynh                 20020060VZC-E&P                  41.50     3.          
    4.  Tim Kannegieter               20020017De Vuursche              42.52     4.          
    5.  Jasper van Veen               20020132De Zwoer                 43.08     5.          
    6.  Nick van de Velde             20020203Aquarijn                 44.89     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 91                     Jongens, 100m rugslag                          Minioren 6
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             20010038VZC-E&P                1:15.57     1.          
            37.09  1:15.57
    2.  Mart Niehoff                  20010075De Zwoer               1:18.69     2.          
            38.36  1:18.69
    3.  Vincent Crooijmans            20010038VZC-E&P                1:18.69     3.FJ 2      
        *tt 50 mtr
            38.85  1:18.69
    4.  Bas van Bentum                20010110GoSwim                 1:25.74     4.          
            42.14  1:25.74
    5.  Sebastiaan van der Meer       20010091AZ&PC                  1:25.79     5.          
            39.84  1:25.79
    6.  Jonah Stekelenburg            20010166Zwemlust den Hommel    1:31.61     6.          
        *tt 50 mtr
            44.86  1:31.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 92                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    20000001VZC-E&P                1:13.55     1.          
            35.81  1:13.55
    2.  Tyrese Wilson                 20000022De Fuut                1:13.70     2.          
            36.78  1:13.70
    3.  Sten Postma                   20000001VZC-E&P                1:15.03     3.FJ 1      
            37.04  1:15.03
    4.  Andy Huynh                    20000172VZC-E&P                1:15.03     4.FJ 2      
        * tt 50 mtr
            36.65  1:15.03
    5.  Milan ten Broek               20000022AZ&PC                  1:15.78     5.          
            36.77  1:15.78
   DIS  Olivier Jans                  20000181De Fuut                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 93                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs Molendijk               19990047VZC-E&P                1:09.32     1.          
            34.57  1:09.32
    2.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel    1:11.30     2.          
            34.84  1:11.30
    3.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  1:17.13     3.          
        * tt 50 mtr
            37.14  1:17.13
    4.  Stijn van Aken                19990264AZ&PC                  1:19.20     4.          
        * tt 50 mtr
            39.49  1:19.20
    5.  Thijmen van Hattum            19990110ZPC Watervlo           1:19.54     5.          
            39.16  1:19.54
    6.  Joost Paardekooper            19990019VZC-E&P                1:23.71     6.          
            40.28  1:23.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 94                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 3
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC-E&P                1:04.78     1.          
            31.42  1:04.78
    2.  Niels van Beek                19980040VZC-E&P                1:07.64     2.          
        *tt 50 mtr
            32.74  1:07.64
    3.  Jeffrey Hahn                  19980248Zwemclub Zeist         1:09.28     3.          
            33.80  1:09.28
    4.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers         1:11.74     4.          
        * tt 50 mtr
            35.08  1:11.74
    5.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                1:13.78     5.          
            35.90  1:13.78
    6.  Balder Haze                   19980244GoSwim                 1:14.84     6.          
        * tt 50 mtr
            36.94  1:14.84



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 95                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 4
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC-E&P                1:00.50     1.          
            29.22  1:00.50
    2.  Stijn Avezaat                 19970072Ots                    1:05.75     2.          
            32.04  1:05.75
    3.  Martijn Kornet                19970023Ots                    1:07.09     3.          
        *tt 50 mtr
            32.99  1:07.09
    4.  Jeffrey Roest                 19970340De Duinkikkers         1:09.03     4.          
            33.69  1:09.03
    5.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                  1:10.59     5.          
        *tt 50 mtr
            33.93  1:10.59
    6.  Duncan de Vos                 19970317Aquarijn               1:11.66     6.          
            34.66  1:11.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 96                     Jongens, 100m rugslag                             Jeugd 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josha van den Elzen           19960242AZ&PC                  1:05.46     1.          
            32.34  1:05.46
    2.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer               1:07.72     2.          
        * tt 50 mtr
            33.34  1:07.72
    3.  Rick Smit                     19960152De Fuut                1:08.88     3.          
            33.39  1:08.88
    4.  Efrim van Barneveld           19960525Zwemclub Zeist         1:09.37     4.          
            33.41  1:09.37
    5.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel    1:09.78     5.          
            34.25  1:09.78
    6.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                1:11.49     6.          
        *tt 50 mtr
            34.46  1:11.49
 AFGEM  Daniël Buijs                  19960018AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 97                     Jongens, 100m rugslag                             Jeugd 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596Ots                    1:00.27     1.          
            29.21  1:00.27
    2.  Konrad Lemanczyk              19950601Ots                    1:03.20     2.          
            30.22  1:03.20
    3.  Stephan Putman                19950295De Amer                1:03.59     3.          
            31.10  1:03.59
    4.  Bas Dries                     19950517De Amer                1:04.16     4.          
        *tt 50 mtr
            31.29  1:04.16
    5.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               1:06.99     5.          
        *tt 50 mtr
            32.81  1:06.99
    6.  Auke Koops                    19950245De Zwoer               1:07.86     6.          
            33.13  1:07.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 98                      Heren, 100m rugslag                  Senioren 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                  1:00.15     1.          
            29.41  1:00.15
    2.  Jeffrey Breedijk              19890045De Amer                1:00.43     2.          
        * tt 50 mtr
            30.39  1:00.43
    3.  Yelmar van der Veer           19880523GoSwim                 1:01.97     3.          
            30.35  1:01.97
    4.  Dick Kampman                  19880178De Amer                1:06.42     4.          
            32.09  1:06.42
    5.  Joren Harms                   19940316GoSwim                 1:07.62     5.          
            32.77  1:07.62
    6.  Robbin Blokpoel               19840016De Duinkikkers         1:07.99     6.          
        *tt 50 mtr
            32.71  1:07.99
    7.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel    1:08.51     7.          
            33.03  1:08.51
    8.  Tim Winkels                   19870502Zwemlust den Hommel    1:10.95     8.          
            34.74  1:10.95
    9.  Sven van Zanten               19900340De Duinkikkers         1:14.36     9.          
            35.07  1:14.36
   10.  Ruben de Boer                 19930141De Duinkikkers         1:15.73    10.          
        *tt 50 mtr
            36.76  1:15.73
   11.  Sander van Leeuwen            19900691IJZPC                  1:22.02    11.          
        *tt 50 mtr
            39.46  1:22.02
 AFGEM  Jeffrey Tito                  19940387GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 99                   Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 3,4,5
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              20020009VZC-E&P                1:15.78     1.          
            37.04  1:15.78
    2.  Lotte Hosper                  20020141ZPC Watervlo           1:20.07     2.          
            39.29  1:20.07
    3.  Anouk Meurs                   20020007VZC-E&P                1:20.92     3.          
            39.27  1:20.92
    4.  Lisa Shi                      20020093Z.V. Utrecht           1:23.93     4.          
            40.95  1:23.93
    5.  Annemiek Huijsmans            20030002VZC-E&P                1:24.60     5.          
        * tt 50 mtr
            40.70  1:24.60
    6.  Mariëlle Dörr                 20020119ZPC Watervlo           1:26.83     6.          
        *tt 50 mtr
            41.02  1:26.83
 AFGEM  Monica Walen                  20020042De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 100                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              20010158GoSwim                 1:08.40     1.          
            31.91  1:08.40
    2.  Aïcha Samaké                  20010150VZC-E&P                1:10.49     2.          
            33.86  1:10.49
    3.  Sanne Barten                  20010128Aquarijn               1:11.30     3.          
            34.93  1:11.30
    4.  Jessica Baars                 20010196Aquarijn               1:11.31     4.          
            35.58  1:11.31
    5.  Silke Molendijk               20010017VZC-E&P                1:11.95     5.          
        *tt 50 mtr
            34.42  1:11.95
    6.  Maaike Huijsmans              20010018VZC-E&P                1:12.55     6.          
        *tt 50 mtr
            35.05  1:12.55



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 1:04.23     1.          
            30.76  1:04.23
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 1:07.07     2.          
            32.00  1:07.07
    3.  Michelle Miltenburg           20000022De Fuut                1:09.05     3.          
            32.77  1:09.05
    4.  Babet Kruger                  20000339VZC-E&P                1:09.67     4.          
        * tt 50 mtr
            33.29  1:09.67
    5.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 1:11.06     5.          
            34.07  1:11.06
    6.  Tara Haze                     20000289GoSwim                 1:11.27     6.          
        * tt 50 mtr
            34.30  1:11.27



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 3
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               1:04.00     1.          
            30.94  1:04.00
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  1:05.70     2.          
            32.20  1:05.70
    3.  Mijke Bergkotte               19990343De Zwoer               1:06.51     3.          
        *tt 50 mtr
            31.51  1:06.51
    4.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                 1:09.36     4.          
            33.52  1:09.36
    5.  Iris de Kruijf                19990365Zwemlust den Hommel    1:09.66     5.          
            33.43  1:09.66
    6.  Milya van Weverwijk           19990299De Fuut                1:10.21     6.          
        *tt 50 mtr
            33.14  1:10.21



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                1:01.58     1.          
            29.72  1:01.58
    2.  Lieke Remmits                 19980188Ots                    1:02.35     2.          
            29.88  1:02.35
    3.  Lobke Schoonderbeek           19980207VZC-E&P                1:02.86     3.          
        * tt 50 mtr
            29.89  1:02.86
    4.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  1:04.60     4.          
            30.97  1:04.60
    5.  Vivian de Kok                 19980185De Haaien              1:09.40     5.          
        * tt 50 mtr
            31.87  1:09.40
    6.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  1:10.60     6.          
            33.12  1:10.60



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn               1:00.36     1.          
            29.05  1:00.36
    2.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    1:03.37     2.          
            30.44  1:03.37
    3.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn               1:03.76     3.          
            30.51  1:03.76
    4.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                  1:05.83     4.          
            31.40  1:05.83
    5.  Nynke Breeuwsma               19970447Ots                    1:06.46     5.          
            31.71  1:06.46
    6.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               1:09.34     6.          
            32.52  1:09.34



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                   Dames, 100m vrije slag                 Senioren 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lynn Dybiona                  19950178AZ&PC                    59.53     1.FJ 1      
            28.90    59.53
    2.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel      59.53     2.FJ 2      
        *
            28.56    59.53
    3.  Jamilla van Veen              19960319Ots                    1:00.39     3.FJ 1      
            29.24  1:00.39
    4.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel    1:00.39     4.FJ 2      
        *
            28.95  1:00.39
    5.  Sabine Lina                   19890268Ots                    1:01.17     5.          
            29.70  1:01.17
    6.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                 1:02.98     6.          
        *tt 50 mtr
            29.51  1:02.98
    7.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer               1:03.94     7.          
            30.61  1:03.94
    8.  Anne Duijst                   19890103De Amer                1:03.95     8.          
            30.32  1:03.95
    9.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               1:04.14     9.          
            30.58  1:04.14
   10.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien              1:04.81    10.          
            30.66  1:04.81
   11.  Courtney van Huizen           19960168Aquarijn               1:05.31    11.          
        * tt 50 mtr
            30.61  1:05.31
   12.  Ilse van den Wijngaard        19890473Ots                    1:05.55    12.          
            31.52  1:05.55
 AFGEM  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Aranka Schouten               19950374De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                  Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 3,4,5
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            20020186Zwemlust den Hommel    1:22.00     1.          
          1:22.00
    2.  Delano van den Bosch          20020023Aquarijn               1:30.72     2.          
          1:30.72
    3.  Tim Kannegieter               20020017De Vuursche            1:31.19     3.          
          1:31.19
    4.  Anthony Huynh                 20020060VZC-E&P                1:32.31     4.          
          1:32.31
    5.  Kirill Hrabcuns               20020122AZ&PC                  1:32.55     5.          
          1:32.55
    6.  Nick van de Velde             20020203Aquarijn               1:34.04     6.          
          1:34.04



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                  Jongens, 100m wisselslag                         Minioren 6
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Niehoff                  20010075De Zwoer               1:18.34     1.          
          1:18.34
    2.  Sander Crooijmans             20010038VZC-E&P                1:18.56     2.          
          1:18.56
    3.  Vincent Crooijmans            20010038VZC-E&P                1:20.60     3.          
        *
          1:20.60
    4.  Bas van Bentum                20010110GoSwim                 1:24.62     4.          
          1:24.62
    5.  Jonah Stekelenburg            20010166Zwemlust den Hommel    1:30.52     5.          
          1:30.52
   DIS  Sebastiaan van der Meer       20010091AZ&PC                             DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                  Jongens, 100m wisselslag                         Junioren 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 20000022De Fuut                1:11.67     1.          
          1:11.67
    2.  Thom Delno                    20000001VZC-E&P                1:11.79     2.          
          1:11.79
    3.  Milan ten Broek               20000022AZ&PC                  1:14.99     3.          
          1:14.99
    4.  Sten Postma                   20000001VZC-E&P                1:16.58     4.          
          1:16.58
    5.  Olivier Jans                  20000181De Fuut                1:18.11     5.          
          1:18.11
    6.  Aaron Hendriksen of Hendriks  20000271De Haaien              1:18.73     6.          
          1:18.73



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 109                  Jongens, 100m wisselslag                         Junioren 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel    1:11.26     1.          
          1:11.26
    2.  Thijs Molendijk               19990047VZC-E&P                1:12.35     2.          
          1:12.35
    3.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  1:15.81     3.          
          1:15.81
    4.  Thijmen van Hattum            19990110ZPC Watervlo           1:18.79     4.          
          1:18.79
    5.  Alex Algra                    19990104De Vuursche            1:20.48     5.          
          1:20.48
    6.  Menno Bas                     19990294Zwemclub Zeist         1:21.00     6.          
          1:21.00



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                  Jongens, 100m wisselslag                         Junioren 3
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC-E&P                1:05.37     1.          
          1:05.37
    2.  Jeffrey Hahn                  19980248Zwemclub Zeist         1:09.23     2.          
          1:09.23
    3.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                1:11.75     3.          
          1:11.75
    4.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                  1:15.14     4.          
          1:15.14
    5.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                  1:16.52     5.          
          1:16.52
    6.  Arjan Rooze                   19980255De Fuut                1:18.49     6.          
          1:18.49



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                  Jongens, 100m wisselslag                         Junioren 4
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC-E&P                1:01.42     1.          
          1:01.42
    2.  Stijn Avezaat                 19970072Ots                    1:04.17     2.          
          1:04.17
    3.  Martijn Kornet                19970023Ots                    1:09.03     3.          
          1:09.03
    4.  Duncan de Vos                 19970317Aquarijn               1:11.72     4.          
          1:11.72
    5.  Tim de Zoete                  19970187De Duinkikkers         1:12.00     5.          
          1:12.00
    6.  Jeffrey Roest                 19970340De Duinkikkers         1:12.20     6.          
          1:12.20
 AFGEM  Thomas Gerber                 19970497De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 112                  Jongens, 100m wisselslag                            Jeugd 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick Smit                     19960152De Fuut                1:07.60     1.          
          1:07.60
    2.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer               1:07.87     2.          
          1:07.87
    3.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                1:08.11     3.          
          1:08.11
    4.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel    1:09.25     4.          
          1:09.25
    5.  Maurits van Leeuwen           19960381IJZPC                  1:17.04     5.          
          1:17.04
 AFGEM  Daniël Buijs                  19960018AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 113                  Jongens, 100m wisselslag                            Jeugd 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596Ots                      58.30     1.          
            58.30
    2.  Bas Dries                     19950517De Amer                1:04.34     2.          
          1:04.34
    3.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               1:05.09     3.          
          1:05.09
    4.  Auke Koops                    19950245De Zwoer               1:06.37     4.          
          1:06.37
    5.  Stephan Putman                19950295De Amer                1:07.93     5.          
          1:07.93
    6.  Matthijs Mulder               19950259De Zwoer               1:08.14     6.          
          1:08.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 114                   Heren, 100m wisselslag                 Senioren 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                    59.97     1.          
            59.97
    2.  Kingue Struijf                19940091AZ&PC                  1:00.45     2.          
          1:00.45
    3.  Kasper Leeuw                  19930443AZ&PC                  1:01.35     3.          
          1:01.35
    4.  Yelmar van der Veer           19880523GoSwim                 1:04.11     4.          
          1:04.11
    5.  Joren Harms                   19940316GoSwim                 1:05.65     5.          
          1:05.65
    6.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              1:08.98     6.          
          1:08.98
    7.  Dick Kampman                  19880178De Amer                1:09.50     7.          
          1:09.50
    8.  Tim Winkels                   19870502Zwemlust den Hommel    1:10.79     8.          
          1:10.79
        Frank van der Loo             19900184GoSwim                 1:10.79                 
          1:10.79
 AFGEM  Jeffrey Tito                  19940387GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 115                    Meisjes, 100m rugslag                      Minioren 3,4,5
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              20020009VZC-E&P                1:22.91     1.          
            39.84  1:22.91
    2.  Anouk Meurs                   20020007VZC-E&P                1:29.75     2.          
            43.35  1:29.75
    3.  Mariëlle Dörr                 20020119ZPC Watervlo           1:35.14     3.          
            45.60  1:35.14
    4.  Annemiek Huijsmans            20030002VZC-E&P                1:35.36     4.          
            46.82  1:35.36
    5.  Lisa Shi                      20020093Z.V. Utrecht           1:37.36     5.          
            49.44  1:37.36
 AFGEM  Monica Walen                  20020042De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 116                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              20010158GoSwim                   36.88     1.          
    2.  Sanne Barten                  20010128Aquarijn                 37.77     2.          
    3.  Aïcha Samaké                  20010150VZC-E&P                  37.92     3.          
    4.  Elise Hardeman                20010106AZ&PC                    38.30     4.          
    5.  Veerle van Munster            20010263Ots                      39.08     5.          
    6.  Ilse Wijnveld                 20010003VZC-E&P                  39.22     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 117                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                   33.45     1.          
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                   34.63     2.          
    3.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                   36.10     3.          
    4.  Babet Kruger                  20000339VZC-E&P                  37.49     4.          
    5.  Michelle Miltenburg           20000022De Fuut                  38.49     5.          
    6.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                  41.90     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 118                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 3
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn                 35.19     1.          
    2.  Milya van Weverwijk           19990299De Fuut                  36.02     2.          
    3.  Ilona Verschoor               19990347De Albatros              36.19     3.          
    4.  Iris de Kruijf                19990365Zwemlust den Hommel      36.62     4.          
    5.  Mijke Bergkotte               19990343De Zwoer                 36.68     5.          
    6.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                    37.34     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 119                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           19980207VZC-E&P                  32.40     1.          
    2.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                  33.12     2.          
    3.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                    34.32     3.          
    4.  Lieke Remmits                 19980188Ots                      34.67     4.          
    5.  Vivian de Kok                 19980185De Haaien                35.36     5.          
    6.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                    37.59     6.          
 AFGEM  Rebecca Hietink               19980341De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 120                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn                 31.01     1.          
    2.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn                 32.87     2.          
    3.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel      33.71     3.          
    4.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo             35.70     4.          
    5.  Nynke Breeuwsma               19970447Ots                      37.86     5.          
    6.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn                 38.85     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 121                     Dames, 50m rugslag                   Senioren 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel      30.58     1.          
    2.  Jamilla van Veen              19960319Ots                      31.55     2.          
    3.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel      33.00     3.          
    4.  Sabine Lina                   19890268Ots                      33.08     4.          
    5.  Courtney van Huizen           19960168Aquarijn                 33.09     5.          
    6.  Sigrid Dogger                 19920045De Zwoer                 33.71     6.          
    7.  Elles Becker                  19960062Zwemclub Zeist           33.92     7.          
    8.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien                34.42     8.          
    9.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer                 34.60     9.          
   10.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn                 34.95    10.          
   11.  Francine Burema               19960435De Amer                  34.97    11.          
   12.  Ilse van den Wijngaard        19890473Ots                      35.14    12.          
 AFGEM  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Aranka Schouten               19950374De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 122                  Jongens, 100m schoolslag                     Minioren 3,4,5
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            20020186Zwemlust den Hommel    1:39.02     1.          
            47.14  1:39.02
    2.  Anthony Huynh                 20020060VZC-E&P                1:40.19     2.          
            48.60  1:40.19
    3.  Danny Seising                 20020008VZC-E&P                1:41.32     3.          
            49.32  1:41.32
    4.  Kirill Hrabcuns               20020122AZ&PC                  1:43.87     4.          
            49.39  1:43.87
    5.  Delano van den Bosch          20020023Aquarijn               1:48.70     5.          
            52.73  1:48.70
    6.  Tim Kannegieter               20020017De Vuursche            1:49.48     6.          
            52.30  1:49.48



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 123                  Jongens, 100m schoolslag                         Minioren 6
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Niehoff                  20010075De Zwoer               1:29.12     1.          
            42.54  1:29.12
    2.  Sander Crooijmans             20010038VZC-E&P                1:30.22     2.          
            43.28  1:30.22
    3.  Vincent Crooijmans            20010038VZC-E&P                1:31.50     3.          
            43.65  1:31.50
    4.  Bas van Bentum                20010110GoSwim                 1:32.61     4.          
            43.60  1:32.61
    5.  Sebastiaan van der Meer       20010091AZ&PC                  1:32.63     5.          
            44.15  1:32.63
    6.  Daen Spoor                    20010111VZC-E&P                1:33.48     6.          
            44.53  1:33.48



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 124                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    20000001VZC-E&P                1:19.33     1.          
            37.50  1:19.33
    2.  Milan ten Broek               20000022AZ&PC                  1:20.36     2.          
            38.06  1:20.36
    3.  Tyrese Wilson                 20000022De Fuut                1:24.04     3.          
            40.68  1:24.04
    4.  Sten Postma                   20000001VZC-E&P                1:25.04     4.          
            40.12  1:25.04
    5.  Andy Huynh                    20000172VZC-E&P                1:26.18     5.          
            40.22  1:26.18
    6.  Olivier Jans                  20000181De Fuut                1:29.91     6.          
            43.17  1:29.91



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 125                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel    1:26.20     1.          
            41.09  1:26.20
    2.  Menno Bas                     19990294Zwemclub Zeist         1:26.37     2.          
            40.63  1:26.37
    3.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  1:28.12     3.          
            41.90  1:28.12
    4.  Thijmen van Hattum            19990110ZPC Watervlo           1:30.42     4.          
            43.31  1:30.42
    5.  Tijmen Kuijpers               19990272IJZPC                  1:31.45     5.          
            43.16  1:31.45
    6.  Alex Algra                    19990104De Vuursche            1:32.47     6.          
            43.42  1:32.47
 AFGEM  Santino Grittner              19990236Ots                             AFGEM          
    NG  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 126                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 3
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC-E&P                1:15.83     1.          
            35.07  1:15.83
    2.  Jeffrey Hahn                  19980248Zwemclub Zeist         1:18.41     2.          
            37.28  1:18.41
    3.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers         1:21.63     3.          
            38.62  1:21.63
    4.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                1:21.91     4.          
            39.26  1:21.91
    5.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                  1:25.85     5.          
            40.36  1:25.85
    6.  Casper van Hiel               19980135ZPC Watervlo           1:31.38     6.          
            42.28  1:31.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 127                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 4
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC-E&P                1:10.03     1.          
            33.85  1:10.03
    2.  Stijn Avezaat                 19970072Ots                    1:10.05     2.          
            33.01  1:10.05
    3.  Theo Arp                      19970186AZ&PC                  1:16.30     3.          
            35.57  1:16.30
    4.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                  1:17.53     4.          
            36.38  1:17.53
    5.  Jelle Schouten                19970396GoSwim                 1:23.18     5.          
            39.04  1:23.18
    6.  Duncan de Vos                 19970317Aquarijn               1:26.16     6.          
            40.50  1:26.16
 AFGEM  Thomas Gerber                 19970497De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 128                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josha van den Elzen           19960242AZ&PC                  1:14.08     1.          
            35.11  1:14.08
    2.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer               1:14.85     2.          
            35.31  1:14.85
    3.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                1:16.53     3.          
            36.20  1:16.53
    4.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                  1:20.68     4.          
            38.71  1:20.68
    5.  Rick Smit                     19960152De Fuut                1:21.46     5.          
            37.32  1:21.46
    6.  Emiel Slob                    19960517Ots                    1:25.08     6.          
            39.51  1:25.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 129                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596Ots                    1:03.91     1.          
            30.27  1:03.91
    2.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               1:14.94     2.          
            34.71  1:14.94
    3.  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn               1:17.97     3.          
            36.53  1:17.97
    4.  Martin Wolswinkel             19950395De Haaien              1:19.18     4.          
            35.82  1:19.18
    5.  Matthijs Mulder               19950259De Zwoer               1:20.61     5.          
            37.95  1:20.61
    6.  Auke Koops                    19950245De Zwoer               1:24.91     6.          
            39.09  1:24.91



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 130                   Heren, 100m schoolslag                 Senioren 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper Leeuw                  19930443AZ&PC                  1:05.94     1.          
            31.29  1:05.94
    2.  Kingue Struijf                19940091AZ&PC                  1:08.75     2.          
            32.03  1:08.75
    3.  Joren Harms                   19940316GoSwim                 1:11.62     3.          
            33.10  1:11.62
    4.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers         1:11.78     4.          
            33.76  1:11.78
    5.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel    1:12.12     5.          
            32.67  1:12.12
    6.  Dennis de Groot               19830078De Zwoer               1:12.23     6.          
            34.65  1:12.23
    7.  Yelmar van der Veer           19880523GoSwim                 1:19.18     7.          
            37.33  1:19.18
    8.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              1:20.75     8.          
            37.76  1:20.75
    9.  Frank van der Loo             19900184GoSwim                 1:21.09     9.          
            38.23  1:21.09
   10.  Tim Winkels                   19870502Zwemlust den Hommel    1:22.27    10.          
            38.77  1:22.27
   11.  Dion van der Laan             19940396Woerden                1:23.09    11.          
            40.32  1:23.09
   12.  Sander van Leeuwen            19900691IJZPC                  1:28.33    12.          
            41.01  1:28.33



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 131                  Meisjes, 50m vlinderslag                     Minioren 3,4,5
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              20020009VZC-E&P                  38.42     1.          
    2.  Anouk Meurs                   20020007VZC-E&P                  42.06     2.          
    3.  Lisa Shi                      20020093Z.V. Utrecht             45.73     3.          
    4.  Lotte Bleijerveld             20020170De Vuursche              46.29     4.          
    5.  Mariëlle Dörr                 20020119ZPC Watervlo             48.61     5.          
    6.  Annemiek Huijsmans            20030002VZC-E&P                  50.38     6.          
 AFGEM  Monica Walen                  20020042De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 132                  Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Silke Molendijk               20010017VZC-E&P                1:21.69     1.          
            36.82  1:21.69
    2.  Jessica Baars                 20010196Aquarijn               1:23.99     2.          
            39.52  1:23.99
    3.  Sanne Barten                  20010128Aquarijn               1:25.47     3.          
            40.06  1:25.47
    4.  Saskia Pietersen              20010158GoSwim                 1:26.53     4.          
            38.76  1:26.53
    5.  Elise Hardeman                20010106AZ&PC                  1:32.79     5.          
            42.02  1:32.79
    6.  Nikki Jonkman                 20010260GoSwim                 1:38.17     6.          
            43.81  1:38.17



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 133                  Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 1:13.36     1.          
            32.69  1:13.36
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 1:23.12     2.          
            37.69  1:23.12
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC-E&P                1:24.74     3.          
            38.10  1:24.74
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 1:26.40     4.          
            40.92  1:26.40
    5.  Sanne Zitter                  20000335VZC-E&P                1:34.00     5.          
            41.64  1:34.00
    6.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                1:37.51     6.          
            43.11  1:37.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 134                  Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 3
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               1:11.80     1.          
            33.37  1:11.80
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  1:21.31     2.          
            36.76  1:21.31
    3.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               1:24.48     3.          
            39.41  1:24.48
    4.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                 1:25.38     4.          
            39.48  1:25.38
    5.  Milya van Weverwijk           19990299De Fuut                1:31.72     5.          
            41.03  1:31.72
   DIS  Mijke Bergkotte               19990343De Zwoer                          DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 135                  Meisjes, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                1:12.49     1.          
            33.89  1:12.49
    2.  Lieke Remmits                 19980188Ots                    1:13.55     2.          
            33.49  1:13.55
    3.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  1:13.93     3.          
            34.53  1:13.93
    4.  Lobke Schoonderbeek           19980207VZC-E&P                1:15.19     4.          
            34.09  1:15.19
    5.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  1:22.08     5.          
            37.71  1:22.08
    6.  Vivian de Kok                 19980185De Haaien              1:31.51     6.          
            40.51  1:31.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 136                  Meisjes, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn               1:09.42     1.          
            32.68  1:09.42
    2.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn               1:12.00     2.          
            32.47  1:12.00
    3.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    1:12.13     3.          
            33.45  1:12.13
    4.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               1:24.81     4.          
            38.91  1:24.81
    5.  Karlijn Veldhuizen            19970022De Haaien              1:30.56     5.          
            41.85  1:30.56
    6.  Nynke Breeuwsma               19970447Ots                    1:31.75     6.          
            40.91  1:31.75



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 137                   Dames, 100m vlinderslag                Senioren 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               1:07.64     1.          
            32.20  1:07.64
    2.  Lynn Dybiona                  19950178AZ&PC                  1:08.87     2.          
            32.21  1:08.87
    3.  Jamilla van Veen              19960319Ots                    1:09.39     3.          
            32.13  1:09.39
    4.  Elles Becker                  19960062Zwemclub Zeist         1:09.74     4.          
            32.48  1:09.74
    5.  Sabine Lina                   19890268Ots                    1:10.01     5.          
            32.68  1:10.01
    6.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel    1:10.67     6.          
            31.58  1:10.67
    7.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel    1:10.93     7.          
            32.31  1:10.93
    8.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien              1:12.96     8.          
            32.81  1:12.96
    9.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                 1:15.25     9.          
            34.46  1:15.25
   10.  Ilse van den Wijngaard        19890473Ots                    1:16.11    10.          
            35.53  1:16.11
   11.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer               1:16.63    11.          
            34.58  1:16.63
   12.  Anne Duijst                   19890103De Amer                1:21.21    12.          
            36.60  1:21.21
 AFGEM  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Aranka Schouten               19950374De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 138                   Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 3,4,5
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            20020186Zwemlust den Hommel      31.74     1.          
    2.  Anthony Huynh                 20020060VZC-E&P                  35.46     2.FJ 1      
        *
    3.  Jasper van Veen               20020132De Zwoer                 35.46     3.FJ 2      
    4.  Tim Kannegieter               20020017De Vuursche              36.91     4.          
    5.  Nick van de Velde             20020203Aquarijn                 37.03     5.          
    6.  Danny Seising                 20020008VZC-E&P                  37.52     6.          
 AFGEM  Bob Broeze                    20020007De Duinkikkers                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 139                   Jongens, 50m vrije slag                         Minioren 6
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             20010038VZC-E&P                  30.06     1.          
    2.  Mart Niehoff                  20010075De Zwoer                 30.36     2.          
    3.  Vincent Crooijmans            20010038VZC-E&P                  31.44     3.          
    4.  Bas van Bentum                20010110GoSwim                   33.42     4.          
    5.  Daen Spoor                    20010111VZC-E&P                  33.91     5.          
    6.  Jonah Stekelenburg            20010166Zwemlust den Hommel      34.11     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 140                   Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 20000022De Fuut                  28.23     1.          
    2.  Thom Delno                    20000001VZC-E&P                  29.40     2.          
    3.  Milan ten Broek               20000022AZ&PC                    29.78     3.          
    4.  Sten Postma                   20000001VZC-E&P                  30.46     4.          
    5.  Andy Huynh                    20000172VZC-E&P                  30.73     5.          
    6.  Olivier Jans                  20000181De Fuut                  31.40     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 141                   Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel      28.02     1.          
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                    28.57     2.          
    3.  Thijs Molendijk               19990047VZC-E&P                  29.54     3.          
    4.  Alex Algra                    19990104De Vuursche              31.07     4.          
    5.  Stijn van Aken                19990264AZ&PC                    31.28     5.          
    6.  Youva Afajjay                 19990322Z.V. Utrecht             33.58     6.          
 AFGEM  Leon Grasmeijer               19990415De Amer                         AFGEM          
    NG  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 142                   Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 3
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC-E&P                  26.16     1.          
    2.  Jeffrey Hahn                  19980248Zwemclub Zeist           27.04     2.          
    3.  Niels van Beek                19980040VZC-E&P                  27.54     3.          
    4.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                  28.20     4.          
    5.  Arjan Rooze                   19980255De Fuut                  28.66     5.          
    6.  Stijn Sickenga                19980412De Vuursche              29.71     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 143                   Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 4
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC-E&P                  25.75     1.          
    2.  Stijn Avezaat                 19970072Ots                      26.21     2.          
    3.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                    27.02     3.          
    4.  Martijn Kornet                19970023Ots                      27.19     4.          
    5.  Jeffrey Roest                 19970340De Duinkikkers           27.81     5.          
    6.  Tim Bredenhof                 19970224Aquarijn                 27.93     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 144                   Jongens, 50m vrije slag                            Jeugd 1
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer                 26.20     1.          
    2.  Rick Smit                     19960152De Fuut                  27.12     2.          
    3.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                  27.13     3.          
    4.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                    27.35     4.          
    5.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel      28.34     5.          
    6.  Emiel Slob                    19960517Ots                      29.62     6.          
 AFGEM  Daniël Buijs                  19960018AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 145                   Jongens, 50m vrije slag                            Jeugd 2
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596Ots                      23.64     1.          
    2.  Konrad Lemanczyk              19950601Ots                      25.26     2.          
    3.  Bas Dries                     19950517De Amer                  25.28     3.          
    4.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn                 26.10     4.          
    5.  Stephan Putman                19950295De Amer                  26.47     5.          
    6.  Matthijs Mulder               19950259De Zwoer                 26.73     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 146                    Heren, 50m vrije slag                 Senioren 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kingue Struijf                19940091AZ&PC                    24.25     1.          
    2.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                    24.49     2.          
    3.  Yelmar van der Veer           19880523GoSwim                   25.77     3.          
    4.  Joren Harms                   19940316GoSwim                   26.62     4.          
    5.  Frank van der Loo             19900184GoSwim                   26.73     5.          
    6.  Dick Kampman                  19880178De Amer                  27.33     6.          
    7.  Tim Winkels                   19870502Zwemlust den Hommel      27.55     7.          
    8.  Rutger Stam                   19810246De Amer                  27.71     8.          
    9.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel      27.72     9.          
   10.  Victor Barnar                 19780180GoSwim                   27.84    10.          
   11.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien                28.61    11.          
   DIS  Jeffrey Breedijk              19890045De Amer                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 147                 Meisjes, 4 x 50m vrije slag               Junioren 1, 2 en 3
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GoSwim 1                              GoSwim                 2:02.69     1.          
        Myrthe Beijen, 12                         Quinty Jansen, 12
        Saskia Pietersen, 11                      Claudia Schouten, 12
            29.79  2:02.69

    2.  VZC-E&P 1                             VZC-E&P                2:07.30     2.          
        Amber van de Kraats, 13                   Aïcha Samaké, 11
        Silke Molendijk, 11                       Babet Kruger, 12
            31.79  2:07.30

    3.  Aquarijn 1                            Aquarijn               2:09.10     3.          
        Melissa Baars, 13                         Sanne Barten, 11
        Michelle Barten, 13                       Yara Weldam, 11
            29.59  2:09.10

   DIS  De Fuut 1                             De Fuut                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., startzwemmer te vroeg gestart
        Maartje Stoof, 13                         Michelle Miltenburg, 12
        Shania Wijk van, 12                       Milya van Weverwijk, 13




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 148                 Jongens, 4 x 50m vrije slag     Minioren 6, Junioren 1 t/m 4
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VZC-E&P 1                             VZC-E&P                1:48.41     1.          
        Leroy van Ooijik, 14                      Niels van Beek, 14
        Thijs Molendijk, 13                       Ruben van Leeuwen, 15
            25.98  1:48.41

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  1:54.34     2.          
        Milan ten Broek, 12                       Theo Arp, 15
        Stijn van Aken, 13                        Lennart Kruizinga, 15
            29.88  1:54.34

    3.  De Duinkikkers 1                      De Duinkikkers         1:54.94     3.          
        Tim de Zoete, 15                          Jelle Blankestijn, 14
        Erik Ambergen, 14                         Jeffrey Roest, 15
            29.61  1:54.94

    4.  De Fuut 1                             De Fuut                1:55.58     4.          
        Friso Stolk, 14                           Arjan Rooze, 14
        Olivier Jans, 12                          Tyrese Wilson, 12
            27.73  1:55.58

    5.  Aquarijn 1                            Aquarijn               1:56.41     5.          
        Tim Bredenhof, 15                         Joshua Verkuil, 15
        Jesper Holm, 14                           Duncan de Vos, 15
            28.45  1:56.41

    6.  GoSwim 1                              GoSwim                 2:04.44     6.          
        Jelle Schouten, 15                        Karl van den Burg, 12
        Balder Haze, 14                           Bas van Bentum, 11
            29.73  2:04.44

 AFGEM  De Amer 1                             De Amer                         AFGEM          
        Leon Grasmeijer, 13                       Bram Smits, 14
        Thomas Gerber, 15                         Tijmen Linthorst, 14




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 149                  Dames, 4 x 50m vrije slag                  Jeugd 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    1:48.67     1.          
        Claire de Winter, 18                      Richelle Koot, 16
        Mette Bijeman, 17                         Malissa van der Horst, 20
            27.29  1:48.67

    2.  Ots 1                                 Ots                    1:54.28     2.          
        Sabine Lina, 23                           Lieke Remmits, 14
        Ilse van den Wijngaard, 23                Jamilla van Veen, 16
            29.02  1:54.28

    3.  Aquarijn 1                            Aquarijn               1:55.88     3.          
        Denise Schulpen, 15                       Shannon Mommersteeg, 15
        Linda Kamperman, 16                       Courtney van Huizen, 16
            28.15  1:55.88

    4.  De Amer 1                             De Amer                1:58.64     4.          
        Anne Duijst, 23                           Kathy van Zuilen, 19
        Renske Eilers, 24                         Francine Burema, 16
            28.97  1:58.64

    5.  De Zwoer 1                            De Zwoer               1:59.99     5.          
        Sigrid Dogger, 20                         Rianne Weijburg, 18
        Elja Douma, 14                            Suzanne Lange, 20
            29.98  1:59.99




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 150                  Heren, 4 x 50m vrije slag                  Jeugd 1 en later
13-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  1:39.18     1.          
        Kingue Struijf, 18                        Kasper Leeuw, 19
        Fabian Beimin, 21                         Josha van den Elzen, 16
            25.13  1:39.18

    2.  De Amer 1                             De Amer                1:40.99     2.          
        Bas Dries, 17                             Dick Kampman, 24
        Stephan Putman, 17                        Jeffrey Breedijk, 23
            25.58  1:40.99

    3.  De Zwoer 1                            De Zwoer               1:42.17     3.          
        Dennis de Groot, 29                       Sven Dogger, 16
        Matthijs Mulder, 17                       Auke Koops, 17
            25.92  1:42.17

    4.  Ots 1                                 Ots                    1:46.03     4.          
        Konrad Lemanczyk, 17                      Michiel van Vliet, 17
        Emiel Slob, 16                            Mateusz Kobus, 17
            25.34  1:46.03

    5.  GoSwim 1                              GoSwim                 1:47.20     5.          
        Yelmar van der Veer, 24                   Frank van der Loo, 22
        Peter van den Dool, 25                    Joren Harms, 18
            26.27  1:47.20

    6.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    1:49.56     6.          
        Mees Wismans, 16                          Indi Joore, 17
        Tim Winkels, 25                           Vincent Versteeg, 35
            27.90  1:49.56




SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht