Limburgse Winterkampioenschappen
Venray (NED),    14- - 15-1-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 37. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 38. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 39. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 40. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 41. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 42. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 43. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 1    Nr. 44. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2
Nr. 45. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 46. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4
Nr. 47. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 48. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 3
Nr. 49. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 50. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2
Nr. 51. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 52. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 1
Nr. 53. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 54. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 55. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 56. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 57. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 58. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 59. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 1    Nr. 60. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 2
Nr. 61. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 62. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4
Nr. 63. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 64. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 3
Nr. 65. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 66. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2
Nr. 67. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 68. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 1
Nr. 69. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1    Nr. 70. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 71. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 72. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37              Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eurode Kerkrade 1                  Eurode Kerkrade        4:20.54   573       
        Janina Beckers, 98                     McKenzie Kelly, 98
        Manon Ritten, 00                       Shania Haenen, 98
            29.74  1:03.17  4:20.54

    2.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 4:23.69   552       
        Melanie Leunissen, 98                  Arijana Alijagic, 99
        Lynn Meijers, 98                       Chayenne Poorts, 98
            30.82  1:06.80  4:23.69

    3.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       4:28.15   525       
        Dahnee de la Croix, 98                 Manon Herben, 99
        Renee Roosen, 99                       Audrey Bams, 98
            33.14  1:09.44  4:28.15

    4.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             4:36.07   481       
        Celine Kerkhofs, 98                    Jessica van Dijk, 98
        Amber Raadschilders, 00                Amber Kerkhofs, 00
            30.93  1:06.31  4:36.07

    5.  Sg Hgn 2                           Sg Hgn                 4:42.40   450       
        Myrthe van der Haijden, 98             Kayleigh Fortuin, 99
        Daphne Erkens, 98                      Denise Craenen, 99
            31.99  1:07.96  4:42.40

    6.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          4:42.70   448       
        Minke Theunissen, 98                   Denise Blok, 99
        Nina Vriezelaar, 99                    Rianne de Croock, 98
            32.92  1:10.29  4:42.70

    7.  HZPC 1                             HZPC                   4:43.25   446       
        Alette Litjens, 98                     Celine Buijssen, 98
        Milou Peeters, 98                      Serafina Vlijt, 98
            34.79  1:13.90  4:43.25

    8.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   4:47.62   426       
        Gina Feenstra, 98                      Nina Pilmeyer, 98
        Britt Korsten, 99                      Maud Cox, 98
            32.25  1:09.28  4:47.62

    9.  RZL 1                              RZL                    4:50.71   412       
        Daphne Dols, 99                        Wendy Veugen, 98
        Lieke Schors, 98                       Rian Bongers, 98
            36.25  1:17.57  4:50.71

   10.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         5:02.35   366       
        Amber Thevissen, 99                    Marjolein Schoonheim, 00
        Sanne Vilters, 99                      Ydwien Vervoort, 98
            34.04  1:12.51  5:02.35

   11.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      5:10.37   339       
        Fenne Vervoort, 98                     Ciel Hesen, 00
        Ellen van Duren, 99                    Sharon Aerdts, 99
            30.99  1:04.67  5:10.37

   12.  Zon/S&S 1                          Zon/S&S                5:12.53   332       
        Mariecke de Beer, 99                   Fleur Mom, 98
        Lotte Offermans, 98                    Paulina Konig, 99
            36.97  1:17.36  5:12.53




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38              Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       4:29.34   355       
        Stefan Willigers, 98                   Marciano Wolfs, 98
        Jules Sinsel, 98                       Toine Willigers, 99
            33.75  1:09.35  4:29.34

    2.  Brunssum 1                         Brunssum               4:30.55   351       
        Daan Jente, 99                         Kirk Koelstra, 99
        Jhamiro Habets, 98                     Vincent de Munter, 00
            31.59  1:06.07  4:30.55

    3.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         4:32.04   345       
        Koen Wijnands, 98                      Robbin Vonk, 98
        Daan Zenden, 99                        Serve Nelissen, 99
            30.77  1:03.77  4:32.04

    4.  HZPC 1                             HZPC                   4:57.02   265       
        Sander Aerts, 99                       Finn Timmermans, 98
        Pieter Otten, 98                       Koen Koster, 99
            36.95  1:18.54  4:57.02

    5.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   5:05.37   244       
        Rick Delvaux, 99                       Max Janssen, 00
        Bart van der Linden, 98                Jesse Janssen, 00
            38.49  1:23.33  5:05.37

   DIS  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                                     
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
        Dylan Wolters, 98                      Lars van der Haijden, 99
        Stan Stelten, 99                       Bart Köhlen, 98




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 5 en later
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Imke van den Hoef             01   HZPC                   1:12.47   387       
            35.00  1:12.47
    2.  Kim Rebergen                  01   Sg Hgn                 1:13.60   369       
            35.10  1:13.60
    3.  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                   1:14.41   357       
            35.23  1:14.41
    4.  Noa de Vries                  01   HZPC                   1:16.50   329       
            35.90  1:16.50
    5.  Yasmijn van der Valk          01   Eurode Kerkrade        1:16.92   323       
            36.14  1:16.92
    6.  Robin Schnijderberg           01   Sg Hgn                 1:17.14   321       
            36.34  1:17.14
    7.  Nikki Smeets                  02   ZC Valkenburg          1:17.76   313       
            36.07  1:17.76
    8.  Bo Souhoka                    02   Sg Hgn                 1:18.15   308       
            35.42  1:18.15
    9.  Femke de Wit                  01   ZPC Nederweert         1:19.49   293       
            38.62  1:19.49
   10.  Carolien Beckers              02   Eurode Kerkrade        1:20.17   286       
            37.98  1:20.17
   11.  Iris Dijkstra                 02   Sg Hgn                 1:25.19   238       
            39.74  1:25.19
 AFGEM  Josephien Kersten             01   ZPC De Rog                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Minioren 5 en later
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   Zwemclub Eijsden       1:09.98   299       
            33.45  1:09.98
    2.  Alex Buijs                    01   Zwemclub Eijsden       1:13.64   257       
            34.50  1:13.64
    3.  Daniël Vlijt                  01   Patrick                1:16.96   225       
            36.80  1:16.96
    4.  Thimo Elissen                 01   Zwemclub Eijsden       1:17.33   222       
            35.87  1:17.33
    5.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          1:18.22   214       
            36.77  1:18.22
    6.  Youri van Lijf                01   Zwemclub Eijsden       1:19.15   207       
            37.60  1:19.15
    7.  Stefan Tomicic                01   Rz                     1:21.81   187       
            37.93  1:21.81
    8.  Milan Scheepers               01   Brunssum               1:24.47   170       
            39.27  1:24.47
    9.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:25.07   166       
            39.61  1:25.07
   10.  Czes Korczynski               01   Zwemclub Eijsden       1:25.39   165       
            39.87  1:25.39
   11.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:26.19   160       
            39.92  1:26.19
   DIS  Remco Hattum van              01   Eurode Kerkrade                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren Open
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ingrid van Horen              92   HZPC                   1:04.57   693       
            30.56  1:04.57
    2.  Michelle Verouden             94   HZPC                   1:05.06   678       
            31.15  1:05.06
    3.  Judith van Meijel             91   HZPC                   1:05.11   676       
            30.96  1:05.11
    4.  Anne Michelle Vos             91   ZPC De Rog             1:09.99   544       
            33.21  1:09.99
    5.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      1:10.12   541       
            31.58  1:10.12
    6.  Melissa Meijer                93   Sg Hgn                 1:10.36   536       
            32.34  1:10.36
    7.  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa   1:10.63   530       
            32.21  1:10.63
    8.  Suzanne Duijkers              87   Zon/S&S                1:11.11   519       
            33.12  1:11.11
    9.  Vera Weinberg                 93   Sg Hgn                 1:12.00   500       
            33.35  1:12.00
   10.  Alice Janssen                 89   HZPC                   1:12.38   492       
            33.71  1:12.38
   11.  Rinske Becks                  94   HZPC                   1:13.20   476       
            33.36  1:13.20



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                Heren, 100m vlinderslag             Heren Senioren Open
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco de Veen                 89   De Roersoppers           59.50   613       
            27.57    59.50
    2.  Christiaan Fusers             87   De Roersoppers         1:01.15   565       
            28.24  1:01.15
    3.  Alan Smeets                   84   Sg Hgn                 1:01.52   554       
            27.29  1:01.52
    4.  Tom van der Sterren           85   Patrick                1:02.60   526       
            28.69  1:02.60
    5.  Pieter de Heer                89   Sg Hgn                 1:03.15   513       
            29.21  1:03.15
    6.  Jory Niemark                  92   Sg Hgn                 1:05.59   458       
            30.65  1:05.59
    7.  Jesper Daniek Saman           92   Zv Kimbria             1:05.83   453       
            29.68  1:05.83
    8.  Peter Bernsen                 63   ZPC De Rog             1:07.17   426       
            30.15  1:07.17
   DIS  Ralph van Megen               92   HZPC                                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                Jongens, 100m schoolslag                  Heren Jeugd 1
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Wolters                 95   Sg Hgn                 1:06.87   659       
            31.61  1:06.87
    2.  Mart Theunissen               95   ZC Valkenburg          1:09.19   595       
            31.80  1:09.19
    3.  Bart de Heer                  95   Sg Hgn                 1:09.92   577       
            33.00  1:09.92
    4.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:10.40   565       
            33.08  1:10.40
    5.  Alex Bos                      95   Noord Limburg(SG)      1:14.88   470       
            34.59  1:14.88
    6.  Kenny Sieben                  95   Sg Hgn                 1:16.18   446       
            35.61  1:16.18
    7.  Jochim Herben                 95   Zwemclub Eijsden       1:16.71   437       
            36.14  1:16.71
    8.  Andreas Waldus                95   Sg Hgn                 1:17.32   426       
            34.43  1:17.32
    9.  Axel Skrabanja                95   Zv Kimbria             1:18.88   402       
            35.90  1:18.88
   10.  Sven Brouwer                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:19.37   394       
            36.49  1:19.37
   11.  Max Grispen                   95   ZC Valkenburg          1:19.48   393       
            37.48  1:19.48
   DIS  Kevin Meuwissen               95   Patrick                                    
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                Jongens, 100m schoolslag                  Heren Jeugd 2
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Klinkers                94   Sg Hgn                 1:06.38   674       
            31.14  1:06.38
    2.  Leonardo Bescotti             94   Zv Kimbria             1:12.93   508       
            34.14  1:12.93
    3.  Koen van der Wallen           94   ZPC Nederweert         1:13.34   500       
            34.43  1:13.34
    4.  Joep Suskens                  94   De Roersoppers         1:14.25   482       
            34.20  1:14.25
    5.  Tim Sonnemans                 94   RZL                    1:16.59   439       
            34.86  1:16.59
    6.  Sven Bams                     94   Zwemclub Eijsden       1:17.37   426       
            37.18  1:17.37
    7.  Jim Ketelings                 94   Eszet                  1:22.92   346       
            37.98  1:22.92
    8.  Joop Truijen                  94   ZPC Nederweert         1:23.93   333  FJ 1 
            38.81  1:23.93
    9.  Ken Boonen                    94   RZL                    1:23.93   333  FJ 2 
            38.56  1:23.93
   10.  Wilco Geurts                  94   Swimteam Helden~Mosa   1:26.47   305       
            40.71  1:26.47
    NG  Jelle Peltzer                 94   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                 Meisjes, 100m rugslag                  Meisjes Jeugd 2
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 96   Brunssum               1:11.48   542       
            34.37  1:11.48
    2.  Jeanine Kocken                96   Sg Hgn                 1:14.00   488       
            35.80  1:14.00
    3.  Celina Austen                 96   Swimteam Helden~Mosa   1:14.62   476       
            36.03  1:14.62
    4.  Ilse Litjens                  96   HZPC                   1:14.82   473       
            36.17  1:14.82
    5.  Clara Willigers               96   Zwemclub Eijsden       1:15.26   464       
            36.74  1:15.26
    6.  Robin Klasens                 96   Brunssum               1:16.93   435       
            36.51  1:16.93
    7.  Lisa Meyers                   96   Zv Kimbria             1:20.18   384       
            38.87  1:20.18
    8.  Shanna van Gelooven           96   Zv Kimbria             1:21.32   368       
            38.64  1:21.32
    9.  Merel Jaspers                 96   Sg Hgn                 1:21.58   365       
            39.32  1:21.58
   10.  Nieske Janssen                96   Sg Hgn                 1:22.75   349       
            40.45  1:22.75
   11.  Emmy Linssen                  96   Zon/S&S                1:24.48   328       
            40.14  1:24.48
 NG.ZA  Céline Jennes                 96   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Junioren 4
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent Bams                  96   Zwemclub Eijsden         57.45   705       
            27.75    57.45
    2.  Sem Hermans                   96   HZPC                   1:00.34   609       
            29.20  1:00.34
    3.  Jeroen Bongers                96   RZL                    1:05.03   486       
            30.77  1:05.03
    4.  Philip Bams                   96   Zwemclub Eijsden       1:06.97   445       
            33.40  1:06.97
    5.  Sam Derks                     96   HZPC                   1:07.17   441       
            32.79  1:07.17
    6.  Timo Billman                  96   Eurode Kerkrade        1:09.19   404       
            33.74  1:09.19
    7.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa   1:09.43   400       
            33.68  1:09.43
    8.  Martijn Weinberg              96   Sg Hgn                 1:09.78   394       
            33.75  1:09.78
    9.  Bas Kerckhoffs                96   ZC Valkenburg          1:09.89   392       
            34.03  1:09.89
        Bram in 't Zandt              96   Swimteam Helden~Mosa   1:09.89   392       
            33.32  1:09.89
   11.  Björn Piket                   96   HZPC                   1:10.62   380       
            33.66  1:10.62
   12.  Wouter Kamperman              96   ZPC Nederweert         1:11.84   361       
            34.79  1:11.84



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                Meisjes, 100m vrije slag                Meisjes Jeugd 1
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ina Willigers                 97   Zwemclub Eijsden         58.86   722       
            28.45    58.86
    2.  Danique Scheepers             97   ZPC De Rog             1:01.22   642       
            29.34  1:01.22
    3.  Manon Koster                  97   HZPC                   1:01.28   640       
            29.77  1:01.28
    4.  Irma van den Brandt           97   Zwemclub Eijsden       1:02.24   611       
            29.68  1:02.24
    5.  Elishia Sinkiewicz            97   Sg Hgn                 1:04.10   559       
            30.09  1:04.10
    6.  Sabine Wetsels                97   Zwemclub Eijsden       1:04.54   548       
            31.15  1:04.54
    7.  Wendy Bex                     97   Sg Hgn                 1:05.18   532       
            30.96  1:05.18
    8.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa   1:05.43   525  FJ 1 
            31.64  1:05.43
    9.  Lotte van Haarst              97   De Roersoppers         1:05.43   525  FJ 2 
            31.18  1:05.43
   10.  Joëlle Savelberg              97   Eurode Kerkrade        1:07.44   480       
            32.14  1:07.44
   11.  Eline van de Ven              97   Swimteam Helden~Mosa   1:10.23   425       
            32.02  1:10.23
    NG  Nina Grispen                  97   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 3
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   97   HZPC                     57.55   537       
            28.34    57.55
    2.  Jitse Zonneveld               97   Rz                       58.44   513       
            28.00    58.44
    3.  Ivo Grosveld                  97   RZL                      59.39   489       
            27.74    59.39
    4.  Ruben Delvoie                 97   Zv Kimbria             1:00.71   458       
            28.57  1:00.71
    5.  Tim Stassen                   97   ZC Valkenburg          1:01.10   449       
            28.43  1:01.10
    6.  Ted Wilders                   97   Swimteam Helden~Mosa   1:02.53   419       
            29.21  1:02.53
    7.  Lars van Didden               97   Sg Hgn                 1:02.88   412       
            29.67  1:02.88
    8.  Danny Hamers                  97   ZC Valkenburg          1:03.45   401       
            29.85  1:03.45
    9.  David Paulissen               97   Sg Hgn                 1:04.50   382       
            31.21  1:04.50
   10.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg          1:05.99   356       
            31.25  1:05.99
   11.  John Meerten                  97   De Roersoppers         1:06.89   342       
            31.90  1:06.89



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Junioren 3
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Janina Beckers                98   Eurode Kerkrade        1:09.23   563       
            31.73  1:09.23
    2.  Serafina Vlijt                98   HZPC                   1:10.10   542       
            33.08  1:10.10
    3.  Chayenne Poorts               98   Sg Hgn                 1:10.25   538       
            32.63  1:10.25
    4.  McKenzie Kelly                98   Eurode Kerkrade        1:11.31   515       
            33.30  1:11.31
    5.  Shania Haenen                 98   Eurode Kerkrade        1:14.65   449       
            33.43  1:14.65
    6.  Audrey Bams                   98   Zwemclub Eijsden       1:15.73   430       
            34.58  1:15.73
    7.  Bente Seijkens                98   Sg Hgn                 1:15.76   429       
            33.82  1:15.76
    8.  Rian Bongers                  98   RZL                    1:18.34   388       
            37.10  1:18.34
    9.  Fenne Vervoort                98   Noord Limburg(SG)      1:19.33   374       
            34.61  1:19.33
   10.  Tamara Bloemers               98   ZPC Nederweert         1:22.97   327       
            36.55  1:22.97
   11.  Melanie Leunissen             98   Sg Hgn                 1:24.84   306       
            37.75  1:24.84
   12.  Jessica van Dijk              98   Zv Kimbria             1:27.70   277       
            38.22  1:27.70



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50               Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Junioren 2
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Köhlen                   98   Sg Hgn                 1:09.10   391       
            32.70  1:09.10
    2.  Jordy Severins                98   Eurode Kerkrade        1:10.54   368       
            31.87  1:10.54
    3.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         1:14.94   307       
            34.77  1:14.94
    4.  Dylan Wolters                 98   Sg Hgn                 1:15.39   301       
            34.36  1:15.39
    5.  Sieb Wesseling                98   Noord Limburg(SG)      1:15.75   297       
            32.73  1:15.75
    6.  Stefan Willigers              98   Zwemclub Eijsden       1:21.82   236       
            38.42  1:21.82
    7.  Jules Sinsel                  98   Zwemclub Eijsden       1:24.68   213       
            39.00  1:24.68
    8.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria             1:25.37   207       
            37.18  1:25.37
    9.  Bart van der Linden           98   Swimteam Helden~Mosa   1:32.56   163       
            41.93  1:32.56
   10.  Marciano Wolfs                98   Zwemclub Eijsden       1:32.79   162       
            41.73  1:32.79
   11.  Finn Timmermans               98   HZPC                   1:36.79   142       
            43.82  1:36.79
   DIS  Pieter Otten                  98   HZPC                   1:40.19             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            44.32  1:40.19
    NG  Thijmen Bruist                98   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Junioren 2
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      1:15.60   458       
            37.11  1:15.60
    2.  Manon Herben                  99   Zwemclub Eijsden       1:17.10   432       
            38.15  1:17.10
    3.  Renee Roosen                  99   Zwemclub Eijsden       1:18.73   406       
            38.33  1:18.73
    4.  Arijana Alijagic              99   Sg Hgn                 1:19.53   394       
            38.05  1:19.53
    5.  Kayleigh Fortuin              99   Sg Hgn                 1:20.67   377       
            38.49  1:20.67
    6.  Denise Craenen                99   Sg Hgn                 1:21.72   363       
            39.56  1:21.72
    7.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg          1:22.84   348       
            39.71  1:22.84
    8.  Quinty Schoens                99   Zeps                   1:23.02   346       
            40.14  1:23.02
    9.  Sterre Schlicher              99   Rz                     1:23.69   338       
            40.49  1:23.69
   10.  Amber Thevissen               99   De Roersoppers         1:23.97   334       
            41.22  1:23.97
   11.  Hilde Litjens                 99   HZPC                   1:24.35   330       
            39.57  1:24.35
   12.  Paulina Konig                 99   Zon/S&S                1:29.37   277       
            42.37  1:29.37



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Junioren 1
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toine Willigers               99   Zwemclub Eijsden       1:08.11   423       
            33.15  1:08.11
    2.  Koen Koster                   99   HZPC                   1:11.27   369       
            34.60  1:11.27
    3.  Daan Jente                    99   Brunssum               1:11.63   364       
            34.96  1:11.63
    4.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          1:11.85   361       
            35.21  1:11.85
    5.  Stan Stelten                  99   Sg Hgn                 1:17.14   291       
            37.10  1:17.14
    6.  Cas Louwarts                  99   Rz                     1:17.41   288       
            37.33  1:17.41
    7.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         1:19.32   268       
            38.90  1:19.32
    8.  Lars van der Haijden          99   Sg Hgn                 1:21.36   248       
            40.22  1:21.36
    9.  Sander Aerts                  99   HZPC                   1:23.84   227       
            40.53  1:23.84
   10.  Kirk Koelstra                 99   Brunssum               1:24.66   220       
            40.81  1:24.66
   11.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers         1:26.54   206       
            43.05  1:26.54
   12.  Rick Delvaux                  99   Swimteam Helden~Mosa   1:28.72   192       
            42.74  1:28.72



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Junioren 1
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                00   Zv Kimbria             1:27.14   424       
            41.41  1:27.14
    2.  Esmee Lanckohr                00   Eurode Kerkrade        1:28.03   411       
            41.39  1:28.03
    3.  Lieve Göbbels                 00   Eurode Kerkrade        1:30.75   375       
            43.73  1:30.75
    4.  Romy Radermacher              00   Sg Hgn                 1:34.57   331       
            43.68  1:34.57
    5.  Britt Cornelissens            00   Sg Hgn                 1:34.81   329       
            45.17  1:34.81
    6.  Amber Raadschilders           00   Zv Kimbria             1:35.75   319       
            45.09  1:35.75
    7.  Esmée Venner                  00   ZPC Nederweert         1:36.00   317       
            45.06  1:36.00
    8.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         1:36.22   315       
            45.11  1:36.22
    9.  Sharon Wolfs                  00   Patrick                1:37.29   304       
            44.47  1:37.29
   10.  Lisa Lamber                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:39.23   287       
            46.97  1:39.23
   11.  Marit van Emmerik             00   ROB                    1:39.24   287       
            46.08  1:39.24
   DIS  Maartje Cox                   00   Swimteam Helden~Mosa                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               1:26.20   308       
            40.45  1:26.20
    2.  Jesse Janssen                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:29.52   275       
            42.73  1:29.52
    3.  Kjell Bakker                  00   Eurode Kerkrade        1:29.60   274       
            41.49  1:29.60
    4.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     1:33.65   240       
            44.00  1:33.65
    5.  Max Janssen                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:36.97   216       
            45.30  1:36.97
    6.  Benjamin Russ                 00   Rz                     1:38.01   209       
            45.41  1:38.01
    7.  Milo Simons                   00   Zon/S&S                1:39.31   201       
            46.31  1:39.31
    8.  Niels de Boer                 00   Eurode Kerkrade        1:41.54   188       
            47.64  1:41.54
    9.  Giel van Megen                00   HZPC                   1:46.07   165       
            49.93  1:46.07
   10.  Sidney Duke                   00   Zwemclub Eijsden       1:47.74   158       
            51.14  1:47.74
   11.  Bas Dijkstra                  00   Sg Hgn                 1:50.66   145       
            52.05  1:50.66
   12.  Aaron Camp                    00   Patrick                1:50.69   145       
            52.54  1:50.69



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 5 en later
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                     38.96   297       
    2.  Bo Souhoka                    02   Sg Hgn                   39.53   285       
    3.  Noa de Vries                  01   HZPC                     39.54   284       
    4.  Imke van den Hoef             01   HZPC                     39.55   284       
    5.  Kim Rebergen                  01   Sg Hgn                   40.03   274       
    6.  Nikki Smeets                  02   ZC Valkenburg            40.12   272       
    7.  Iris Dijkstra                 02   Sg Hgn                   41.45   247       
    8.  Yasmijn van der Valk          01   Eurode Kerkrade          41.81   240       
    9.  Daphne Broen                  01   Rz                       42.35   231       
   10.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)        42.56   228       
   11.  Danielle Kugler               01   Zeps                     44.82   195       
   12.  Femke de Wit                  01   ZPC Nederweert           45.21   190       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                Jongens, 50m vlinderslag    Jongens Minioren 5 en later
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   Zwemclub Eijsden         35.78   264       
    2.  Daniël Vlijt                  01   Patrick                  37.82   223       
    3.  Youri van Lijf                01   Zwemclub Eijsden         39.34   199       
    4.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg            40.82   178       
    5.  Alex Buijs                    01   Zwemclub Eijsden         41.72   166       
    6.  Ian Sanders                   01   Eszet                    43.05   152       
    7.  Milan Scheepers               01   Brunssum                 43.72   145       
    8.  Jylano Nahr                   01   Sg Hgn                   43.76   144       
    9.  Thimo Elissen                 01   Zwemclub Eijsden         44.02   142       
   10.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg            44.28   139       
   11.  Jochem Weekers                01   ZPC De Rog               44.34   139       
   12.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa     45.79   126       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                 Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van Meijel             91   HZPC                     59.07   714       
            28.95    59.07
    2.  Michelle Verouden             94   HZPC                     59.31   706       
            29.30    59.31
    3.  Ingrid van Horen              92   HZPC                     59.89   685       
            29.35    59.89
    4.  Anne Michelle Vos             91   ZPC De Rog             1:01.95   619       
            29.90  1:01.95
    5.  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa   1:02.09   615       
            29.86  1:02.09
    6.  Melissa Meijer                93   Sg Hgn                 1:02.29   609       
            29.65  1:02.29
    7.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      1:03.13   585       
            30.10  1:03.13
    8.  Astrid van den Brandt         95   Zwemclub Eijsden       1:03.60   572       
            30.15  1:03.60
    9.  Alice Janssen                 89   HZPC                   1:03.77   568       
            31.82  1:03.77
   10.  Rinske Becks                  94   HZPC                   1:04.56   547       
            30.78  1:04.56
   11.  Denise Austen                 93   Swimteam Helden~Mosa   1:05.84   516       
            31.35  1:05.84



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                 Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alan Smeets                   84   Sg Hgn                   53.54   667       
            25.23    53.54
    2.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers           54.88   620       
            26.14    54.88
    3.  Jeroen Custers                91   Zv Kimbria               54.97   617       
            26.19    54.97
    4.  Ruud Bex                      92   RZL                      55.92   586       
            26.16    55.92
    5.  Christiaan Fusers             87   De Roersoppers           56.19   577       
            27.02    56.19
    6.  Tom van der Sterren           85   Patrick                  56.69   562       
            27.03    56.69
    7.  Ralph van Megen               92   HZPC                     56.96   554       
            27.62    56.96
    8.  Glenn Rompelberg              93   Zv Kimbria               57.25   546       
            27.43    57.25
    9.  Willem Jongen                 91   De Roersoppers           57.49   539       
            27.11    57.49
   10.  Pieter de Heer                89   Sg Hgn                   57.87   529       
            27.56    57.87



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59               Jongens, 100m vlinderslag                  Heren Jeugd 1
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Theunissen               95   ZC Valkenburg          1:01.03   568       
            28.29  1:01.03
    2.  Max Grispen                   95   ZC Valkenburg          1:01.20   563       
            28.58  1:01.20
    3.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:03.63   501       
            29.43  1:03.63
    4.  Kevin Wolters                 95   Sg Hgn                 1:04.10   490       
            30.14  1:04.10
    5.  Kenny Sieben                  95   Sg Hgn                 1:04.80   474       
            29.70  1:04.80
    6.  Jochim Herben                 95   Zwemclub Eijsden       1:06.39   441       
            30.39  1:06.39
    7.  Bart de Heer                  95   Sg Hgn                 1:07.72   416       
            31.43  1:07.72
    8.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                1:11.22   357       
            32.27  1:11.22
    9.  Axel Skrabanja                95   Zv Kimbria             1:12.48   339       
            32.02  1:12.48
   10.  Sven Brouwer                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:16.52   288       
            32.56  1:16.52
   11.  Yannic van de Kuit            95   Zon/S&S                1:17.40   278       
            32.70  1:17.40
   12.  Jeroen Martin                 95   Zv Kimbria             1:18.15   270       
            34.56  1:18.15



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60               Jongens, 100m vlinderslag                  Heren Jeugd 2
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Klinkers                94   Sg Hgn                   59.29   619       
            27.04    59.29
    2.  Sven Bams                     94   Zwemclub Eijsden       1:02.96   517       
            29.61  1:02.96
    3.  Koen van der Wallen           94   ZPC Nederweert         1:04.64   478       
            29.11  1:04.64
    4.  Ken Boonen                    94   RZL                    1:06.78   433       
            29.64  1:06.78
    5.  Leonardo Bescotti             94   Zv Kimbria             1:09.45   385       
            31.91  1:09.45
    6.  Wilco Geurts                  94   Swimteam Helden~Mosa   1:14.47   313       
            35.24  1:14.47
    7.  Jim Ketelings                 94   Eszet                  1:15.05   305       
            32.93  1:15.05
    8.  Joop Truijen                  94   ZPC Nederweert         1:16.50   288       
            34.54  1:16.50
    9.  Joep Suskens                  94   De Roersoppers         1:17.68   275       
            34.07  1:17.68
    NG  Jelle Peltzer                 94   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                Meisjes, 100m vrije slag                Meisjes Jeugd 2
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Clara Willigers               96   Zwemclub Eijsden       1:02.77   595       
            30.54  1:02.77
    2.  Celina Austen                 96   Swimteam Helden~Mosa   1:05.06   535       
            31.27  1:05.06
    3.  Lisanne Jente                 96   Brunssum               1:05.52   523       
            31.20  1:05.52
    4.  Jeanine Kocken                96   Sg Hgn                 1:05.62   521       
            31.56  1:05.62
    5.  Robin Klasens                 96   Brunssum               1:09.04   447       
            33.00  1:09.04
    6.  Ilse Litjens                  96   HZPC                   1:09.98   430       
            32.86  1:09.98
    7.  Nieske Janssen                96   Sg Hgn                 1:10.22   425       
            33.43  1:10.22
    8.  Shanna van Gelooven           96   Zv Kimbria             1:10.82   414       
            33.23  1:10.82
    9.  Emmy Linssen                  96   Zon/S&S                1:11.66   400       
            34.28  1:11.66
   10.  Lisa Jongen                   96   Sg Hgn                 1:12.68   383  FJ 1 
            34.25  1:12.68
   11.  Jenny Smeets                  96   ZPC Nederweert         1:12.68   383  FJ 2 
            34.63  1:12.68
 NG.ZA  Céline Jennes                 96   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 4
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent Bams                  96   Zwemclub Eijsden         51.64   744       
            24.79    51.64
    2.  Philip Bams                   96   Zwemclub Eijsden         55.39   603       
            26.84    55.39
    3.  Sem Hermans                   96   HZPC                     56.28   575       
            27.30    56.28
    4.  Jeroen Bongers                96   RZL                      57.24   546       
            26.58    57.24
    5.  Sam Derks                     96   HZPC                     57.54   538       
            27.57    57.54
    6.  Bram in 't Zandt              96   Swimteam Helden~Mosa     58.05   524       
            27.22    58.05
    7.  Timo Billman                  96   Eurode Kerkrade          58.61   509       
            27.92    58.61
    8.  Martijn Weinberg              96   Sg Hgn                   59.03   498       
            27.81    59.03
    9.  Björn Piket                   96   HZPC                   1:00.12   471       
            28.26  1:00.12
   10.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa   1:02.25   425       
            29.61  1:02.25
   11.  Tim Ramaekers                 96   Zon/S&S                1:02.48   420       
            29.42  1:02.48
   12.  Jeroen Kurvers                96   Swimteam Helden~Mosa   1:04.54   381       
            31.05  1:04.54
 AFGEM  Max Vervoort                  96   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                Meisjes, 100m schoolslag                Meisjes Jeugd 1
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ina Willigers                 97   Zwemclub Eijsden       1:18.07   589       
            36.77  1:18.07
    2.  Manon Koster                  97   HZPC                   1:19.74   553       
            37.76  1:19.74
    3.  Elishia Sinkiewicz            97   Sg Hgn                 1:23.08   489       
            37.67  1:23.08
    4.  Julie Theunissen              97   Zwemclub Eijsden       1:25.34   451       
            39.33  1:25.34
    5.  Irma van den Brandt           97   Zwemclub Eijsden       1:26.40   434       
            41.34  1:26.40
    6.  Birgit Hanssen                97   ROB                    1:27.35   420       
            42.03  1:27.35
    7.  Joëlle Savelberg              97   Eurode Kerkrade        1:28.01   411       
            40.84  1:28.01
    8.  Kathleen de Beer              97   Zon/S&S                1:29.13   396       
            40.65  1:29.13
    9.  Kelly Craenen                 97   Sg Hgn                 1:29.79   387       
            42.39  1:29.79
   10.  Eline van de Ven              97   Swimteam Helden~Mosa   1:30.45   379       
            41.57  1:30.45
   11.  Wendy Bex                     97   Sg Hgn                 1:30.47   378       
            42.08  1:30.47
   12.  Daniek van de Ven             97   Swimteam Helden~Mosa   1:36.26   314       
            44.13  1:36.26



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 3
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivo Grosveld                  97   RZL                    1:15.23   463       
            35.18  1:15.23
    2.  Ted Wilders                   97   Swimteam Helden~Mosa   1:15.65   455       
            35.19  1:15.65
    3.  Lars van Didden               97   Sg Hgn                 1:17.53   423       
            36.52  1:17.53
    4.  Jitse Zonneveld               97   Rz                     1:18.07   414       
            36.61  1:18.07
    5.  Tim Stassen                   97   ZC Valkenburg          1:20.70   375       
            37.91  1:20.70
    6.  Sean Verstappen               97   Swimteam Helden~Mosa   1:24.53   326       
            38.90  1:24.53
    7.  Danny Hamers                  97   ZC Valkenburg          1:25.40   317       
            40.45  1:25.40
    8.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg          1:25.60   314       
            39.86  1:25.60
    9.  Ruben Delvoie                 97   Zv Kimbria             1:26.53   304       
            40.06  1:26.53
   10.  Kevin Hobbel                  97   Patrick                1:30.45   266       
            42.10  1:30.45
   DIS  Zjef Nelissen                 97   De Roersoppers         1:23.31             
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            38.76  1:23.31



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Junioren 3
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chayenne Poorts               98   Sg Hgn                 1:09.70   585       
            33.74  1:09.70
    2.  Janina Beckers                98   Eurode Kerkrade        1:10.31   570       
            34.35  1:10.31
    3.  Audrey Bams                   98   Zwemclub Eijsden       1:11.31   546       
            34.56  1:11.31
    4.  Tamara Bloemers               98   ZPC Nederweert         1:15.73   456       
            35.39  1:15.73
    5.  Shania Haenen                 98   Eurode Kerkrade        1:15.91   453       
            36.30  1:15.91
    6.  Celine Kerkhofs               98   Zv Kimbria             1:16.92   435       
            37.02  1:16.92
    7.  Daphne Erkens                 98   Sg Hgn                 1:16.94   435       
            36.96  1:16.94
    8.  Rian Bongers                  98   RZL                    1:17.69   422       
            37.91  1:17.69
    9.  McKenzie Kelly                98   Eurode Kerkrade        1:17.97   418       
            37.49  1:17.97
   10.  Fenne Vervoort                98   Noord Limburg(SG)      1:18.28   413       
            38.22  1:18.28
   11.  Rani Skrabanja                98   Zv Kimbria             1:19.52   394       
            38.40  1:19.52
   12.  Minke Theunissen              98   ZC Valkenburg          1:22.14   357       
            39.83  1:22.14



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Junioren 2
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Severins                98   Eurode Kerkrade        1:12.09   357       
            35.18  1:12.09
    2.  Sieb Wesseling                98   Noord Limburg(SG)      1:13.81   333       
            36.17  1:13.81
    3.  Bart Köhlen                   98   Sg Hgn                 1:17.47   288       
            37.96  1:17.47
    4.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria             1:18.07   281       
            36.51  1:18.07
    5.  Stefan Willigers              98   Zwemclub Eijsden       1:19.29   268       
            39.48  1:19.29
    6.  Dylan Wolters                 98   Sg Hgn                 1:20.86   253       
            39.30  1:20.86
    7.  Lars Hobus                    98   RZL                    1:21.13   250       
            40.28  1:21.13
    8.  Camiel Heijnen                98   Patrick                1:21.84   244       
            39.93  1:21.84
    9.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         1:23.45   230       
            40.16  1:23.45
   10.  Jules Sinsel                  98   Zwemclub Eijsden       1:23.58   229       
            40.92  1:23.58
   11.  Bart van der Linden           98   Swimteam Helden~Mosa   1:26.71   205       
            43.43  1:26.71
   12.  Jhamiro Habets                98   Brunssum               1:26.82   204       
            41.78  1:26.82
    NG  Thijmen Bruist                98   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Junioren 2
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee Roosen                  99   Zwemclub Eijsden       1:17.60   399       
            35.06  1:17.60
    2.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg          1:22.62   331       
            38.99  1:22.62
    3.  Denise Craenen                99   Sg Hgn                 1:24.40   310       
            39.49  1:24.40
    4.  Quinty Schoens                99   Zeps                   1:24.79   306       
            38.03  1:24.79
    5.  Kayleigh Fortuin              99   Sg Hgn                 1:25.89   295       
            38.54  1:25.89
        Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      1:25.89   295       
            38.80  1:25.89
    7.  Manon Herben                  99   Zwemclub Eijsden       1:27.88   275       
            40.34  1:27.88
    8.  Amber Thevissen               99   De Roersoppers         1:28.74   267       
            40.46  1:28.74
    9.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg          1:30.45   252       
            41.11  1:30.45
   10.  Sterre Schlicher              99   Rz                     1:30.92   248       
            41.73  1:30.92
   11.  Arijana Alijagic              99   Sg Hgn                 1:35.24   216       
            41.89  1:35.24
   12.  Sharon Aerdts                 99   Noord Limburg(SG)      1:36.53   208       
            42.24  1:36.53



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68               Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Junioren 1
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toine Willigers               99   Zwemclub Eijsden       1:10.16   374       
            31.94  1:10.16
    2.  Koen Koster                   99   HZPC                   1:15.36   302       
            34.32  1:15.36
    3.  Daan Jente                    99   Brunssum               1:17.55   277       
            35.44  1:17.55
    4.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          1:22.03   234       
            36.83  1:22.03
    5.  Lars van der Haijden          99   Sg Hgn                 1:23.18   224       
            38.44  1:23.18
    6.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         1:23.54   221       
            37.65  1:23.54
    7.  Kirk Koelstra                 99   Brunssum               1:24.26   216       
            37.50  1:24.26
    8.  Stan Stelten                  99   Sg Hgn                 1:24.88   211       
            39.20  1:24.88
    9.  Cas Louwarts                  99   Rz                     1:26.84   197       
            39.05  1:26.84
   10.  Roel Slobbe                   99   Patrick                1:33.73   157       
            41.07  1:33.73
   11.  Sander Aerts                  99   HZPC                   1:36.22   145       
            44.85  1:36.22
   12.  Jesse v.d. A                  99   Noord Limburg(SG)      1:39.35   132       
            42.51  1:39.35



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Junioren 1
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                00   Zv Kimbria             1:07.08   488       
            32.59  1:07.08
    2.  Manon Ritten                  00   Eurode Kerkrade        1:07.92   470       
            32.92  1:07.92
    3.  Amber Raadschilders           00   Zv Kimbria             1:09.46   439       
            32.98  1:09.46
    4.  Esmée Venner                  00   ZPC Nederweert         1:10.80   415       
            34.13  1:10.80
    5.  Aukje Koetsier                00   Zv Kimbria             1:12.33   389       
            34.53  1:12.33
    6.  Milou van den Beucken         00   Swimteam Helden~Mosa   1:12.61   385       
            34.45  1:12.61
    7.  Lieve Göbbels                 00   Eurode Kerkrade        1:12.75   382       
            34.86  1:12.75
    8.  Loes Willigers                00   Zwemclub Eijsden       1:14.33   358       
            34.98  1:14.33
    9.  Zoë Pauwels                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:16.07   334       
            35.80  1:16.07
   10.  Daphne Thijssen               00   ROB                    1:17.10   321       
            35.70  1:17.10
   11.  Esmee Lanckohr                00   Eurode Kerkrade        1:19.00   299       
            36.61  1:19.00
   12.  Chayenne Odenhoven            00   Sg Hgn                 1:19.60   292       
            37.97  1:19.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               1:05.57   363       
            31.64  1:05.57
    2.  Niels de Boer                 00   Eurode Kerkrade        1:10.22   296       
            34.27  1:10.22
    3.  Jesse Janssen                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:10.45   293       
            33.84  1:10.45
    4.  Max Janssen                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:11.86   276       
            33.99  1:11.86
    5.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     1:11.96   275  FJ 1 
            35.00  1:11.96
    6.  Kjell Bakker                  00   Eurode Kerkrade        1:11.96   275  FJ 2 
            34.71  1:11.96
    7.  Bas Dijkstra                  00   Sg Hgn                 1:14.49   248       
            35.13  1:14.49
    8.  Milo Simons                   00   Zon/S&S                1:16.20   232       
            35.51  1:16.20
    9.  Sidney Duke                   00   Zwemclub Eijsden       1:18.49   212       
            38.35  1:18.49
   10.  Maikel van der Linden         00   ZC Valkenburg          1:19.39   205       
            38.51  1:19.39
   11.  Giel van Megen                00   HZPC                   1:20.03   200       
            38.36  1:20.03
   DIS  Benjamin Russ                 00   Rz                                         
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71               Dames, 4 x 100m wisselslag           Dames Senioren Open
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                             HZPC                   4:27.56   702       
        Michelle Verouden, 94                  Ingrid van Horen, 92
        Judith van Meijel, 91                  Manon Koster, 97
            32.04  1:06.12  4:27.56

    2.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 4:43.57   590       
        Ingrid Jansen, 87                      Wendy Bex, 97
        Melissa Meijer, 93                     Chayenne Poorts, 98
            34.07  1:11.56  4:43.57

    3.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       4:51.26   544       
        Irma van den Brandt, 97                Astrid van den Brandt, 95
        Ina Willigers, 97                      Clara Willigers, 96
            35.92  1:14.13  4:51.26

    4.  Zon/S&S 1                          Zon/S&S                4:54.22   528       
        Maureen Muyen, 91                      Suzanne Duijkers, 87
        Cato Vrouenraets, 90                   Rylana Slaghuis, 94
            34.38  1:14.07  4:54.22

    5.  Sg Hgn 2                           Sg Hgn                 4:55.63   520       
        Jeanine Kocken, 96                     Vera Weinberg, 93
        Elishia Sinkiewicz, 97                 Bente Seijkens, 98
            36.28  1:14.82  4:55.63

    6.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   5:05.44   472       
        Denise Austen, 93                      Celina Austen, 96
        Eline van de Ven, 97                   Lizzy Janssen, 95
            35.34  1:13.24  5:05.44

    7.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             5:26.60   386       
        Celine Kerkhofs, 98                    Jessica van Dijk, 98
        Shanna van Gelooven, 96                Rani Skrabanja, 98
            37.35  1:18.22  5:26.60

   DIS  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)                          
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Ellen van Duren, 99                    Minke Janssen, 94
        Bernadette Verstegen, 91               Fenne Vervoort, 98
            38.97  1:21.26




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72               Heren, 4 x 100m wisselslag           Heren Senioren Open
15-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 4:02.97   637       
        Alan Smeets, 84                        Pieter de Heer, 89
        Kevin Wolters, 95                      Ruben Klinkers, 94
            29.85  1:01.80  4:02.97

    2.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         4:07.06   606       
        Christiaan Fusers, 87                  Remco de Veen, 89
        Patrick Creemers, 90                   Willem Jongen, 91
            30.11  1:01.50  4:07.06

    3.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       4:11.13   577       
        Sven Bams, 94                          Philip Bams, 96
        Laurent Bams, 96                       Jochim Herben, 95
            31.07  1:04.60  4:11.13

    4.  HZPC 1                             HZPC                   4:14.65   553       
        Max Hermans, 97                        Sem Hermans, 96
        Mark van Enckevort, 90                 Ralph van Megen, 92
            31.47  1:04.72  4:14.65

    5.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   4:19.11   525       
        Djeremy Hesseling, 96                  Luuk Janssen, 95
        Richard Claus, 80                      Bram in 't Zandt, 96
            33.84  1:10.26  4:19.11

    6.  Sg Hgn 2                           Sg Hgn                 4:20.16   519       
        Kenny Sieben, 95                       Jory Niemark, 92
        Bart de Heer, 95                       Martijn Weinberg, 96
            32.02  1:06.06  4:20.16

    7.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             4:23.79   498       
        Jeroen Custers, 91                     Erik Schwillens, 93
        Jesper Daniek Saman, 92                Leonardo Bescotti, 94
            31.51  1:06.09  4:23.79

    8.  Zv Kimbria 2                       Zv Kimbria             4:27.52   477       
        Ruben Delvoie, 97                      Glenn Rompelberg, 93
        Tim Greven, 92                         Axel Skrabanja, 95
            32.47  1:08.47  4:27.52

    9.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          4:29.52   467       
        Dario van Hulst, 99                    Max Grispen, 95
        Mart Theunissen, 95                    Tim Stassen, 97
            34.54  1:12.18  4:29.52

   10.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      5:02.10   331       
        Nick Wientjens, 95                     Sieb Wesseling, 98
        Alex Bos, 95                           Brayen Janz, 96
            36.49  1:15.90  5:02.10




SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)