Limburgse Winterkampioenschappen
Venray (NED),    14- - 15-1-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 2. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 1    Nr. 8. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 2
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 10. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 3
Nr. 13. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3    Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2
Nr. 15. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 1
Nr. 17. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 21. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 1    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2
Nr. 25. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 26. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4
Nr. 27. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 3
Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 30. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 2    Nr. 32. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 1
Nr. 33. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 34. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 35. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1               Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
14-1-2012 - 13:32                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eurode Kerkrade 1                  Eurode Kerkrade        4:57.28   512       
        Manon Ritten, 00                       McKenzie Kelly, 98
        Shania Haenen, 98                      Janina Beckers, 98
            38.42  1:19.08  4:57.28

    2.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 5:00.36   496       
        Chayenne Poorts, 98                    Bente Seijkens, 98
        Lynn Meijers, 98                       Melanie Leunissen, 98
          1:13.95  5:00.36

    3.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       5:04.75   475       
        Manon Herben, 99                       Renee Roosen, 99
        Sabine Vertommen, 98                   Audrey Bams, 98
          1:18.08  5:04.75

    4.  HZPC 1                             HZPC                   5:09.95   452       
        Alette Litjens, 98                     Serafina Vlijt, 98
        Milou Peeters, 98                      Celine Buijssen, 98
          1:19.10  5:09.95

    5.  Sg Hgn 2                           Sg Hgn                 5:18.97   414       
        Daphne Erkens, 98                      Denise Craenen, 99
        Kayleigh Fortuin, 99                   Myrthe van der Haijden, 98
            37.40  1:18.07  5:18.97

    6.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          5:21.53   405       
        Minke Theunissen, 98                   Denise Blok, 99
        Nina Vriezelaar, 99                    Rianne de Croock, 98
          1:21.44  5:21.53

    7.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             5:25.22   391       
        Rani Skrabanja, 98                     Jessica van Dijk, 98
        Amber Kerkhofs, 00                     Celine Kerkhofs, 98
          1:20.25  5:25.22

    8.  RZL 1                              RZL                    5:28.02   381       
        Lieke Schors, 98                       Rian Bongers, 98
        Daphne Dols, 99                        Wendy Veugen, 98
          1:22.57  5:28.02

    9.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   5:36.90   352       
        Maud Cox, 98                           Nina Pilmeyer, 98
        Vivian Schraven, 98                    Gina Feenstra, 98
          1:20.83  5:36.90

   10.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         5:48.97   316       
        Ydwien Vervoort, 98                    Amber Thevissen, 99
        Marjolein Schoonheim, 00               Sanne Vilters, 99
          1:20.10  5:48.97

   11.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      6:04.40   278       
        Sharon Aerdts, 99                      Fenne Vervoort, 98
        Ellen van Duren, 99                    Ciel Hesen, 00
          1:35.40  6:04.40

   12.  Zon/S&S 1                          Zon/S&S                6:05.33   276       
        Paulina Konig, 99                      Lotte Offermans, 98
        Mariecke de Beer, 99                   Fleur Mom, 98
          1:28.99  6:05.33




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
14-1-2012 - 13:44                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 4:53.59   361       
        Stan Stelten, 99                       Bart Köhlen, 98
        Dylan Wolters, 98                      Lars van der Haijden, 99
            36.68  1:16.98  4:53.59

    2.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       5:08.85   310       
        Stefan Willigers, 98                   Toine Willigers, 99
        Jules Sinsel, 98                       Marciano Wolfs, 98
          1:18.87  5:08.85

    3.  Brunssum 1                         Brunssum               5:17.54   285       
        Jhamiro Habets, 98                     Daan Jente, 99
        Vincent de Munter, 00                  Kirk Koelstra, 99
          1:26.02  5:17.54

    4.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         5:25.06   266       
        Serve Nelissen, 99                     Koen Wijnands, 98
        Robbin Vonk, 98                        Daan Zenden, 99
          1:18.77  5:25.06

    5.  HZPC 1                             HZPC                   5:29.07   256       
        Sander Aerts, 99                       Koen Koster, 99
        Pieter Otten, 98                       Finn Timmermans, 98
          1:24.90  5:29.07

    6.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   5:49.11   215       
        Rick Delvaux, 99                       Jesse Janssen, 00
        Bart van der Linden, 98                Max Janssen, 00
          1:28.82  5:49.11




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 5 en later
14-1-2012 - 13:56                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Souhoka                    02   Sg Hgn                 1:33.76   340       
    2.  Nikki Smeets                  02   ZC Valkenburg          1:36.19   315       
    3.  Noa de Vries                  01   HZPC                   1:36.57   311       
    4.  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                   1:37.51   302       
    5.  Kim Rebergen                  01   Sg Hgn                 1:38.62   292       
    6.  Josephien Kersten             01   ZPC De Rog             1:39.13   288       
    7.  Carolien Beckers              02   Eurode Kerkrade        1:40.45   276       
    8.  Chanour Mercelina             01   Sg Hgn                 1:40.95   272       
    9.  Femke de Wit                  01   ZPC Nederweert         1:41.07   271       
   10.  Imke van den Hoef             01   HZPC                   1:44.07   249       
   11.  Jinte Waltmans                01   Sg Hgn                 1:46.11   235       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Minioren 5 en later
14-1-2012 - 14:04                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thimo Elissen                 01   Zwemclub Eijsden       1:38.85   204  FJ 1 
    2.  Stefan Tomicic                01   Rz                     1:38.85   204  FJ 2 
    3.  Alex Buijs                    01   Zwemclub Eijsden       1:39.07   203       
    4.  Luuk Roosen                   01   Zwemclub Eijsden       1:39.25   202       
    5.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:42.00   186       
    6.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          1:44.66   172       
    7.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:48.32   155  FJ 1 
    8.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg          1:48.32   155  FJ 2 
    9.  Daniël Vlijt                  01   Patrick                1:48.41   155       
   10.  Stef Arntz                    02   Sg Hgn                 1:50.86   145       
   11.  Jasper Thomas                 02   Sg Hgn                 1:55.46   128       
   DIS  Ian Sanders                   01   Eszet                                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m rugslag               Dames Senioren Open
14-1-2012 - 14:12                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verouden             94   HZPC                   1:04.89   724       
    2.  Judith van Meijel             91   HZPC                   1:05.05   719       
    3.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      1:10.64   562       
    4.  Denise Austen                 93   Swimteam Helden~Mosa   1:10.78   558       
    5.  Ingrid van Horen              92   HZPC                   1:11.30   546       
    6.  Michelle Meusen               94   RZL                    1:11.54   541       
    7.  Minke Janssen                 94   Noord Limburg(SG)      1:11.78   535       
    8.  Alice Janssen                 89   HZPC                   1:12.02   530       
    9.  Ingrid Jansen                 87   Sg Hgn                 1:13.16   506       
   10.  Rinske Becks                  94   HZPC                   1:18.54   409       
   DIS  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  Rebecca Vroomen               93   Eurode Kerkrade                            
 AFGEM  Maureen Muyen                 91   Zon/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 100m rugslag               Heren Senioren Open
14-1-2012 - 14:16                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alan Smeets                   84   Sg Hgn                 1:00.12   615       
    2.  Christiaan Fusers             87   De Roersoppers         1:01.39   578       
    3.  Tom van der Sterren           85   Patrick                1:02.12   558       
    4.  Jeroen Custers                91   Zv Kimbria             1:03.25   529       
    5.  Bert Schlicher                64   Rz                     1:04.54   498       
    6.  Peter Bernsen                 63   ZPC De Rog             1:06.76   450       
    7.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers         1:06.77   449       
    8.  Tim Greven                    92   Zv Kimbria             1:07.34   438       
    9.  Marc Craenen                  93   Patrick                1:07.75   430       
   10.  Ruud Bex                      92   RZL                    1:08.59   414       
   11.  Bram Becks                    93   HZPC                   1:08.86   410       
   12.  Patrick Janssen               93   HZPC                   1:10.97   374       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m vrije slag                  Heren Jeugd 1
14-1-2012 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Theunissen               95   ZC Valkenburg            53.42   672       
    2.  Kenny Sieben                  95   Sg Hgn                   55.97   584       
    3.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa     56.57   566       
    4.  Jochim Herben                 95   Zwemclub Eijsden         56.69   562       
    5.  Max Grispen                   95   ZC Valkenburg            57.83   530       
    6.  Andreas Waldus                95   Sg Hgn                   58.31   517       
    7.  Axel Skrabanja                95   Zv Kimbria               59.84   478       
    8.  Alex Bos                      95   Noord Limburg(SG)      1:00.13   471       
    9.  Joep Teulings                 95   Patrick                1:01.08   450       
   10.  Laurence Smits                95   Eurode Kerkrade        1:01.97   430       
   11.  Sven Brouwer                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:02.62   417       
   12.  Yannic van de Kuit            95   Zon/S&S                1:02.86   412       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 100m vrije slag                  Heren Jeugd 2
14-1-2012 - 14:24                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Klinkers                94   Sg Hgn                   51.64   744       
    2.  Niels van Basten Batenburg    94   ZC Valkenburg            54.75   624       
    3.  Koen van der Wallen           94   ZPC Nederweert           55.70   593  FJ 1 
    4.  Sven Bams                     94   Zwemclub Eijsden         55.70   593  FJ 2 
    5.  Pim van Basten Batenburg      94   ZC Valkenburg            55.72   592       
    6.  Leonardo Bescotti             94   Zv Kimbria               56.09   581       
    7.  Joep Suskens                  94   De Roersoppers           59.14   495       
    8.  Ivo Hover                     94   Patrick                  59.88   477       
    9.  Tim Sonnemans                 94   RZL                    1:00.79   456       
   10.  Joop Truijen                  94   ZPC Nederweert         1:02.90   412  FJ 1 
   11.  Wilco Geurts                  94   Swimteam Helden~Mosa   1:02.90   412  FJ 2 
 AFGEM  Jim Ketelings                 94   Eszet                                      
    NG  Jelle Peltzer                 94   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m schoolslag                Meisjes Jeugd 2
14-1-2012 - 14:28                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeanine Kocken                96   Sg Hgn                 1:23.52   481       
    2.  Lisanne Jente                 96   Brunssum               1:24.31   468       
    3.  Shanna van Gelooven           96   Zv Kimbria             1:27.45   419       
    4.  Clara Willigers               96   Zwemclub Eijsden       1:28.20   408       
    5.  Emmy Linssen                  96   Zon/S&S                1:29.44   392       
    6.  Maureen Wingers               96   Rz                     1:30.56   377       
    7.  Robin Klasens                 96   Brunssum               1:30.98   372       
    8.  Ellen Borger                  96   Brunssum               1:31.19   370       
    9.  Melissa Engels                96   HZPC                   1:31.93   361       
   10.  Lotte Verstraelen             96   De Roersoppers         1:32.30   356       
   11.  Celina Austen                 96   Swimteam Helden~Mosa   1:33.72   340       
   12.  Nieske Janssen                96   Sg Hgn                 1:35.06   326       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 4
14-1-2012 - 14:36                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent Bams                  96   Zwemclub Eijsden       1:07.89   630       
    2.  Timo Billman                  96   Eurode Kerkrade        1:11.17   547       
    3.  Sem Hermans                   96   HZPC                   1:11.87   531       
    4.  Philip Bams                   96   Zwemclub Eijsden       1:14.33   480       
    5.  Bram in 't Zandt              96   Swimteam Helden~Mosa   1:17.85   418       
    6.  Björn Piket                   96   HZPC                   1:17.90   417       
    7.  Jeroen Bongers                96   RZL                    1:18.25   411       
    8.  Martijn Weinberg              96   Sg Hgn                 1:19.41   394       
    9.  Wouter Kamperman              96   ZPC Nederweert         1:21.54   364       
   10.  Swen Cox                      96   Zeps                   1:21.95   358       
   11.  Max Vervoort                  96   De Roersoppers         1:22.74   348       
   12.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa   1:23.62   337       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Meisjes, 100m vlinderslag                Meisjes Jeugd 1
14-1-2012 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ina Willigers                 97   Zwemclub Eijsden       1:07.80   599       
    2.  Manon Koster                  97   HZPC                   1:08.11   591       
    3.  Wendy Bex                     97   Sg Hgn                 1:11.16   518       
    4.  Danique Scheepers             97   ZPC De Rog             1:11.52   510       
    5.  Irma van den Brandt           97   Zwemclub Eijsden       1:12.11   498       
    6.  Joëlle Savelberg              97   Eurode Kerkrade        1:13.75   465       
    7.  Elishia Sinkiewicz            97   Sg Hgn                 1:17.48   401       
    8.  Birgit Hanssen                97   ROB                    1:21.10   350  FJ 1 
    9.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa   1:21.10   350  FJ 2 
   10.  Rianne Mooren                 97   Swimteam Helden~Mosa   1:26.97   284       
   11.  Eline van de Ven              97   Swimteam Helden~Mosa   1:30.57   251       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Junioren 3
14-1-2012 - 14:44                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   97   HZPC                   1:03.46   505       
    2.  Ivo Grosveld                  97   RZL                    1:05.58   458       
    3.  Lars van Didden               97   Sg Hgn                 1:07.62   418       
    4.  Jitse Zonneveld               97   Rz                     1:12.30   342       
    5.  Tim Stassen                   97   ZC Valkenburg          1:12.95   333       
    6.  Ruben Delvoie                 97   Zv Kimbria             1:15.60   299       
    7.  Tim Peeters                   97   Rz                     1:18.18   270       
    8.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg          1:21.06   242       
    9.  Ruben Dietzenbacher           97   Brunssum               1:23.85   219       
   10.  Danny Hamers                  97   ZC Valkenburg          1:25.60   206       
   11.  Lars Hamacher                 97   Patrick                1:28.12   189       
 NG.ZA  Louis Guveau                  97   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Junioren 3
14-1-2012 - 14:52                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Audrey Bams                   98   Zwemclub Eijsden       1:00.07   679       
    2.  Chayenne Poorts               98   Sg Hgn                 1:00.84   654       
    3.  Bente Seijkens                98   Sg Hgn                 1:02.04   616  FJ 1 
    4.  Janina Beckers                98   Eurode Kerkrade        1:02.04   616  FJ 2 
    5.  Shania Haenen                 98   Eurode Kerkrade        1:02.53   602       
    6.  Serafina Vlijt                98   HZPC                   1:04.09   559       
    7.  Celine Kerkhofs               98   Zv Kimbria             1:05.02   536       
    8.  Fenne Vervoort                98   Noord Limburg(SG)      1:05.13   533       
    9.  Tamara Bloemers               98   ZPC Nederweert         1:05.72   519       
   10.  Shae Bours                    98   Rz                     1:06.62   498       
   11.  Melanie Leunissen             98   Sg Hgn                 1:06.76   495       
   12.  McKenzie Kelly                98   Eurode Kerkrade        1:07.22   485       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 2
14-1-2012 - 14:56                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Severins                98   Eurode Kerkrade          59.32   491       
    2.  Bart Köhlen                   98   Sg Hgn                 1:02.23   425       
    3.  Sieb Wesseling                98   Noord Limburg(SG)      1:03.70   396       
    4.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria             1:04.57   381       
    5.  Dylan Wolters                 98   Sg Hgn                 1:04.68   379       
    6.  Lars Hobus                    98   RZL                    1:05.26   369       
    7.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         1:06.41   350       
    8.  Stefan Willigers              98   Zwemclub Eijsden       1:08.45   319       
    9.  Marciano Wolfs                98   Zwemclub Eijsden       1:09.95   299       
   10.  Jhamiro Habets                98   Brunssum               1:10.97   287       
   11.  Robbin Vonk                   98   De Roersoppers         1:13.93   254       
   12.  Finn Timmermans               98   HZPC                   1:15.12   242       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Junioren 2
14-1-2012 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sterre Schlicher              99   Rz                     1:24.27   468       
    2.  Kayleigh Fortuin              99   Sg Hgn                 1:25.29   452       
    3.  Quinty Schoens                99   Zeps                   1:26.57   432       
    4.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg          1:27.80   414       
    5.  Renee Roosen                  99   Zwemclub Eijsden       1:29.15   396       
    6.  Arijana Alijagic              99   Sg Hgn                 1:29.69   388       
    7.  Amber Thevissen               99   De Roersoppers         1:33.32   345       
    8.  Daphne Dols                   99   RZL                    1:33.62   342       
    9.  Mariecke de Beer              99   Zon/S&S                1:35.47   322       
   10.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      1:36.07   316       
   11.  Hilde Litjens                 99   HZPC                   1:38.56   293       
   DIS  Britt Korsten                 99   Swimteam Helden~Mosa                       
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 1
14-1-2012 - 15:08                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Koster                   99   HZPC                   1:21.60   363       
    2.  Cas Louwarts                  99   Rz                     1:23.14   343       
    3.  Toine Willigers               99   Zwemclub Eijsden       1:24.47   327       
    4.  Stan Stelten                  99   Sg Hgn                 1:25.47   316       
    5.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         1:27.81   291       
    6.  Daan Jente                    99   Brunssum               1:30.32   268       
    7.  Lars van der Haijden          99   Sg Hgn                 1:32.39   250       
    8.  Sam Erdweg                    99   Eurode Kerkrade        1:33.20   244       
    9.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          1:35.45   227       
   10.  Gilian Hubers                 99   Zeps                   1:39.02   203       
   11.  Mariano Paulussen             99   Patrick                1:41.82   187       
   12.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers         1:43.47   178       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Junioren 1
14-1-2012 - 15:16                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                00   Zv Kimbria             1:22.12   337       
    2.  Lieve Göbbels                 00   Eurode Kerkrade        1:23.67   319       
    3.  Amber Raadschilders           00   Zv Kimbria             1:29.94   257       
    4.  Kirsten Theunissen            00   Zwemclub Eijsden       1:30.65   251       
    5.  Julie Ouillon                 00   Zv Kimbria             1:30.68   250       
    6.  Romy Radermacher              00   Sg Hgn                 1:33.47   229       
    7.  Milou van den Beucken         00   Swimteam Helden~Mosa   1:37.18   203       
    8.  Romy Ewalds                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:37.30   203       
    9.  Chayenne Odenhoven            00   Sg Hgn                 1:41.58   178       
   10.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         1:44.72   163       
   11.  Britt Gypmans                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:47.52   150       
   DIS  Britt Cornelissens            00   Sg Hgn                                     
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18               Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
14-1-2012 - 15:24                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               1:18.76   264       
    2.  Niels de Boer                 00   Eurode Kerkrade        1:22.97   226       
    3.  Jesse Janssen                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:26.95   196       
    4.  Max Janssen                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:31.32   170       
    5.  Bo Snijders                   00   RZL                    1:32.54   163       
    6.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     1:32.61   163       
    7.  Maikel van der Linden         00   ZC Valkenburg          1:39.27   132       
    8.  Giel van Megen                00   HZPC                   1:43.29   117       
    9.  Milo Simons                   00   Zon/S&S                1:48.49   101       
   10.  Sidney Duke                   00   Zwemclub Eijsden       1:57.51    80       
   DIS  Bas Dijkstra                  00   Sg Hgn                                     
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Kornel Konig                  00   Zon/S&S                1:56.17             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Minioren 5 en later
14-1-2012 - 15:24                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Imke van den Hoef             01   HZPC                   1:22.40   354       
    2.  Noa de Vries                  01   HZPC                   1:24.87   324       
    3.  Yasmijn van der Valk          01   Eurode Kerkrade        1:25.15   321       
    4.  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                   1:25.40   318       
    5.  Bo Souhoka                    02   Sg Hgn                 1:26.45   306       
    6.  Nikki Smeets                  02   ZC Valkenburg          1:26.48   306       
    7.  Josephien Kersten             01   ZPC De Rog             1:28.46   286       
    8.  Femke de Wit                  01   ZPC Nederweert         1:28.63   284       
    9.  Kim Rebergen                  01   Sg Hgn                 1:29.51   276       
   10.  Robin Schnijderberg           01   Sg Hgn                 1:29.55   276       
   11.  Isabel Dijkstra               02   Brunssum               1:29.84   273       
   12.  Carolien Beckers              02   Eurode Kerkrade        1:34.54   234       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Minioren 5 en later
14-1-2012 - 15:32                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   Zwemclub Eijsden       1:20.77   254       
    2.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          1:24.13   225       
    3.  Remco Hattum van              01   Eurode Kerkrade        1:26.90   204       
    4.  Alex Buijs                    01   Zwemclub Eijsden       1:30.14   183  FJ 1 
    5.  Lars Kerremans                01   Sg Hgn                 1:30.14   183  FJ 2 
    6.  Daniël Vlijt                  01   Patrick                1:30.47   181       
    7.  Thimo Elissen                 01   Zwemclub Eijsden       1:32.33   170  FJ 1 
    8.  Stefan Tomicic                01   Rz                     1:32.33   170  FJ 2 
    9.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:32.90   167       
   10.  Ian Sanders                   01   Eszet                  1:34.31   159       
   11.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:36.36   149       
 AFGEM  Beau Bervar                   01   Swimteam Helden~Mosa                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
14-1-2012 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van Meijel             91   HZPC                   1:14.66   673       
    2.  Michelle Verouden             94   HZPC                   1:16.82   618       
    3.  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa   1:17.73   597       
    4.  Ingrid van Horen              92   HZPC                   1:17.86   594       
    5.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      1:18.89   571       
    6.  Leonora Arets                 95   Eurode Kerkrade        1:21.85   511       
    7.  Rinske Becks                  94   HZPC                   1:23.12   488       
    8.  Alice Janssen                 89   HZPC                   1:23.29   485       
    9.  Fleur Boelhouwers             90   Zeps                   1:24.17   470       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
14-1-2012 - 15:44                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Claus                 80   Swimteam Helden~Mosa   1:07.04   654       
    2.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers         1:07.53   640       
    3.  Wilco van der Sluis           93   Sg Hgn                 1:09.57   585       
    4.  Christiaan Fusers             87   De Roersoppers         1:12.31   521       
    5.  Tim Greven                    92   Zv Kimbria             1:13.47   497       
    6.  Bert Schlicher                64   Rz                     1:13.80   490       
    7.  Mark Snijders                 88   Zon/S&S                1:15.65   455       
    8.  Bram Becks                    93   HZPC                   1:15.73   454       
    9.  Tom van der Sterren           85   Patrick                1:16.20   446       
   10.  Erik Schwillens               93   Zv Kimbria             1:17.04   431       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Jongens, 100m rugslag                    Heren Jeugd 1
14-1-2012 - 15:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Theunissen               95   ZC Valkenburg          1:01.86   565       
    2.  Kenny Sieben                  95   Sg Hgn                 1:04.90   489       
    3.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:05.91   467       
    4.  Bart de Heer                  95   Sg Hgn                 1:07.53   434       
    5.  Jochim Herben                 95   Zwemclub Eijsden       1:07.60   433       
    6.  Laurence Smits                95   Eurode Kerkrade        1:09.40   400       
    7.  Max Grispen                   95   ZC Valkenburg          1:09.62   396       
    8.  Stefan Lindenschmidt          95   Sg Hgn                 1:09.81   393       
    9.  Alex Bos                      95   Noord Limburg(SG)      1:10.13   388       
   10.  Yannic van de Kuit            95   Zon/S&S                1:11.45   367       
   11.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                1:11.65   364       
   12.  Axel Skrabanja                95   Zv Kimbria             1:11.68   363       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Jongens, 100m rugslag                    Heren Jeugd 2
14-1-2012 - 15:52                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Klinkers                94   Sg Hgn                   59.79   626       
    2.  Niels van Basten Batenburg    94   ZC Valkenburg          1:02.83   539       
    3.  Sven Bams                     94   Zwemclub Eijsden       1:04.63   495       
    4.  Pim van Basten Batenburg      94   ZC Valkenburg          1:05.32   480       
    5.  Koen van der Wallen           94   ZPC Nederweert         1:07.10   443       
    6.  Joep Suskens                  94   De Roersoppers         1:09.44   399       
    7.  Ivo Hover                     94   Patrick                1:11.36   368       
    8.  Pedro Nemeth                  94   Brunssum               1:12.21   355       
    9.  Tim Sonnemans                 94   RZL                    1:13.02   344       
   10.  Wilco Geurts                  94   Swimteam Helden~Mosa   1:15.85   306       
   11.  Joop Truijen                  94   ZPC Nederweert         1:16.02   304       
 AFGEM  Jim Ketelings                 94   Eszet                                      
    NG  Jelle Peltzer                 94   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25               Meisjes, 100m vlinderslag                Meisjes Jeugd 2
14-1-2012 - 15:56                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 96   Brunssum               1:09.54   555       
    2.  Clara Willigers               96   Zwemclub Eijsden       1:13.58   469       
    3.  Celina Austen                 96   Swimteam Helden~Mosa   1:14.63   449       
    4.  Robin Klasens                 96   Brunssum               1:16.98   409       
    5.  Maureen Wingers               96   Rz                     1:19.25   375       
    6.  Ellen Borger                  96   Brunssum               1:20.51   358       
    7.  Jeanine Kocken                96   Sg Hgn                 1:22.39   334       
    8.  Ilse Litjens                  96   HZPC                   1:23.41   322       
    9.  Nieske Janssen                96   Sg Hgn                 1:31.24   246       
   10.  Emmy Linssen                  96   Zon/S&S                1:31.88   241       
   11.  Melissa Engels                96   HZPC                   1:40.48   184       
   DIS  Lisa Meyers                   96   Zv Kimbria                                 
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26               Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Junioren 4
14-1-2012 - 16:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Bongers                96   RZL                    1:02.44   530       
    2.  Philip Bams                   96   Zwemclub Eijsden       1:02.98   517       
    3.  Timo Billman                  96   Eurode Kerkrade        1:03.65   501       
    4.  Martijn Weinberg              96   Sg Hgn                 1:06.72   435       
    5.  Tim Ramaekers                 96   Zon/S&S                1:06.79   433       
    6.  Sam Derks                     96   HZPC                   1:06.97   430       
    7.  Swen Cox                      96   Zeps                   1:10.99   361       
    8.  Björn Piket                   96   HZPC                   1:12.07   345       
    9.  Bram in 't Zandt              96   Swimteam Helden~Mosa   1:13.23   329       
   10.  Jeffrey Thomissen             96   Zv Kimbria             1:16.42   289       
   DIS  Laurent Bams                  96   Zwemclub Eijsden                           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Sem Hermans                   96   HZPC                                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                 Meisjes, 100m rugslag                  Meisjes Jeugd 1
14-1-2012 - 16:04                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Koster                  97   HZPC                   1:09.28   595       
    2.  Ina Willigers                 97   Zwemclub Eijsden       1:09.89   580       
    3.  Danique Scheepers             97   ZPC De Rog             1:11.60   539       
    4.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa   1:12.51   519       
    5.  Irma van den Brandt           97   Zwemclub Eijsden       1:12.69   515       
    6.  Sabine Wetsels                97   Zwemclub Eijsden       1:13.09   507       
    7.  Elishia Sinkiewicz            97   Sg Hgn                 1:15.33   463       
    8.  Lotte van Haarst              97   De Roersoppers         1:17.11   432       
    9.  Wendy Bex                     97   Sg Hgn                 1:17.16   431       
   10.  Joëlle Savelberg              97   Eurode Kerkrade        1:17.75   421       
   11.  Karlijn Truijen               97   ZPC Nederweert         1:19.51   394       
   12.  Myrthe Simons                 97   Zon/S&S                1:19.57   393       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Junioren 3
14-1-2012 - 16:12                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   97   HZPC                   1:05.11   485       
    2.  Ruben Delvoie                 97   Zv Kimbria             1:07.25   440       
    3.  Jitse Zonneveld               97   Rz                     1:10.95   374       
    4.  Ted Wilders                   97   Swimteam Helden~Mosa   1:11.15   371       
    5.  Ivo Grosveld                  97   RZL                    1:12.70   348       
    6.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg          1:13.37   339       
    7.  Danny Hamers                  97   ZC Valkenburg          1:13.54   336       
    8.  Tim Stassen                   97   ZC Valkenburg          1:14.11   329       
    9.  Lars van Didden               97   Sg Hgn                 1:14.50   323       
   10.  Luuk Willems                  97   Patrick                1:18.45   277       
   11.  John Meerten                  97   De Roersoppers         1:19.25   269       
   12.  Sean Verstappen               97   Swimteam Helden~Mosa   1:21.34   249       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Junioren 3
14-1-2012 - 16:16                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chayenne Poorts               98   Sg Hgn                 1:19.50   558       
    2.  Shania Haenen                 98   Eurode Kerkrade        1:22.46   500       
    3.  Janina Beckers                98   Eurode Kerkrade        1:23.25   486       
    4.  Lynn Meijers                  98   Sg Hgn                 1:26.57   432       
    5.  Sabine Vertommen              98   Zwemclub Eijsden       1:26.85   428       
    6.  Jessica van Dijk              98   Zv Kimbria             1:28.57   403       
    7.  Maud Cox                      98   Swimteam Helden~Mosa   1:29.14   396       
    8.  Melanie Leunissen             98   Sg Hgn                 1:29.46   391       
    9.  Milou Peeters                 98   HZPC                   1:29.79   387       
   10.  Amber Winkelhuijzen           98   Zeps                   1:30.79   374       
   11.  Fenne Vervoort                98   Noord Limburg(SG)      1:31.24   369       
   12.  Vivian Schraven               98   Swimteam Helden~Mosa   1:33.75   340       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 2
14-1-2012 - 16:24                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Severins                98   Eurode Kerkrade        1:17.37   426       
    2.  Dylan Wolters                 98   Sg Hgn                 1:18.01   415       
    3.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         1:20.92   372       
    4.  Caio Passos-newman            98   Zv Kimbria             1:23.67   337       
    5.  Lars Hobus                    98   RZL                    1:27.90   290       
    6.  Jules Sinsel                  98   Zwemclub Eijsden       1:29.26   277       
    7.  Bart Köhlen                   98   Sg Hgn                 1:29.96   271       
    8.  Marciano Wolfs                98   Zwemclub Eijsden       1:32.81   247       
    9.  Stefan Willigers              98   Zwemclub Eijsden       1:33.24   243       
   10.  Sieb Wesseling                98   Noord Limburg(SG)      1:34.07   237       
   11.  Finn Timmermans               98   HZPC                   1:37.03   216       
   12.  Bart van der Linden           98   Swimteam Helden~Mosa   1:38.07   209       
    NG  Thijmen Bruist                98   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Junioren 2
14-1-2012 - 16:32                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee Roosen                  99   Zwemclub Eijsden       1:08.08   466       
    2.  Arijana Alijagic              99   Sg Hgn                 1:08.67   455       
    3.  Manon Herben                  99   Zwemclub Eijsden       1:09.08   447       
    4.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      1:09.92   431       
    5.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg          1:10.45   421       
    6.  Sterre Schlicher              99   Rz                     1:11.37   405       
    7.  Quinty Schoens                99   Zeps                   1:11.45   404       
    8.  Kayleigh Fortuin              99   Sg Hgn                 1:12.89   380       
    9.  Amber Thevissen               99   De Roersoppers         1:13.17   376       
   10.  Denise Craenen                99   Sg Hgn                 1:13.70   368       
   11.  Bo van der Vorst              99   Patrick                1:14.65   354       
   12.  Mariecke de Beer              99   Zon/S&S                1:16.77   325       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 1
14-1-2012 - 16:36                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toine Willigers               99   Zwemclub Eijsden       1:00.12   471       
    2.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          1:04.77   377       
    3.  Daan Jente                    99   Brunssum               1:06.13   354       
    4.  Koen Koster                   99   HZPC                   1:06.14   354       
    5.  Lars van der Haijden          99   Sg Hgn                 1:06.73   345       
    6.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         1:07.16   338       
    7.  Cas Louwarts                  99   Rz                     1:08.47   319       
    8.  Stan Stelten                  99   Sg Hgn                 1:08.86   314       
    9.  Kirk Koelstra                 99   Brunssum               1:10.68   290       
   10.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers         1:15.18   241       
   11.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         1:16.60   228       
   12.  Roel Slobbe                   99   Patrick                1:17.71   218       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Junioren 1
14-1-2012 - 16:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Ritten                  00   Eurode Kerkrade        1:17.40   427       
    2.  Amber Kerkhofs                00   Zv Kimbria             1:17.58   424       
    3.  Milou van den Beucken         00   Swimteam Helden~Mosa   1:24.09   333       
    4.  Esmée Venner                  00   ZPC Nederweert         1:24.18   332       
    5.  Amber Raadschilders           00   Zv Kimbria             1:24.42   329       
    6.  Romy Radermacher              00   Sg Hgn                 1:24.71   326       
    7.  Aukje Koetsier                00   Zv Kimbria             1:26.12   310       
    8.  Zoë Pauwels                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:26.52   306       
    9.  Romy Ewalds                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:27.43   296       
   10.  Lieve Göbbels                 00   Eurode Kerkrade        1:28.95   281       
   11.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         1:32.80   248       
   DIS  Loes Willigers                00   Zwemclub Eijsden       1:29.50             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., +RD



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 6
14-1-2012 - 16:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               1:17.80   284       
    2.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     1:21.82   244       
    3.  Milo Simons                   00   Zon/S&S                1:22.88   235       
    4.  Niels de Boer                 00   Eurode Kerkrade        1:23.10   233       
    5.  Kjell Bakker                  00   Eurode Kerkrade        1:23.30   231       
    6.  Jesse Janssen                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:25.16   217       
    7.  Max Janssen                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:26.92   204       
    8.  Bo Snijders                   00   RZL                    1:28.20   195       
    9.  Bas Dijkstra                  00   Sg Hgn                 1:28.71   192       
   10.  Giel van Megen                00   HZPC                   1:31.94   172       
   11.  Benjamin Russ                 00   Rz                     1:34.00   161       
   12.  Lex Carter                    00   Sg Hgn                 1:38.02   142       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35               Dames, 4 x 100m vrije slag           Dames Senioren Open
14-1-2012 - 16:52                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                             HZPC                   4:02.11   714       
        Manon Koster, 97                       Ingrid van Horen, 92
        Judith van Meijel, 91                  Michelle Verouden, 94
          1:01.59  4:02.11

    2.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       4:07.23   670       
        Astrid van den Brandt, 95              Clara Willigers, 96
        Irma van den Brandt, 97                Ina Willigers, 97
            30.01  1:03.22  4:07.23

    3.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 4:11.34   638       
        Ingrid Jansen, 87                      Chayenne Poorts, 98
        Bente Seijkens, 98                     Elishia Sinkiewicz, 97
          1:03.67  4:11.34

    4.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   4:23.25   555       
        Denise Austen, 93                      Maartje Janssen, 97
        Celina Austen, 96                      Lizzy Janssen, 95
          1:05.79  4:23.25

    5.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      4:23.35   555       
        Fenne Vervoort, 98                     Ellen van Duren, 99
        Minke Janssen, 94                      Bernadette Verstegen, 91
          1:04.82  4:23.35

    6.  Zon/S&S 1                          Zon/S&S                4:24.37   548       
        Rylana Slaghuis, 94                    Suzanne Duijkers, 87
        Kathleen de Beer, 97                   Cato Vrouenraets, 90
          1:07.17  4:24.37

    7.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             4:41.44   454       
        Celine Kerkhofs, 98                    Jessica van Dijk, 98
        Shanna van Gelooven, 96                Amber Kerkhofs, 00
            31.41  1:06.57  4:41.44




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36               Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
14-1-2012 - 17:04                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 3:35.64   693       
        Wilco van der Sluis, 93                Kenny Sieben, 95
        Alan Smeets, 84                        Ruben Klinkers, 94
            56.33  3:35.64

    2.  ZC Valkenburg 1                    ZC Valkenburg          3:38.30   668       
        Mart Theunissen, 95                    Niels van Basten Batenburg, 94
        Pim van Basten Batenburg, 94           Max Grispen, 95
            52.68  3:38.30

    3.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       3:39.68   655       
        Jochim Herben, 95                      Sven Bams, 94
        Philip Bams, 96                        Laurent Bams, 96
            27.42    57.09  3:39.68

    4.  Zv Kimbria 1                       Zv Kimbria             3:48.98   578       
        Leonardo Bescotti, 94                  Tim Greven, 92
        Glenn Rompelberg, 93                   Jeroen Custers, 91
            56.86  3:48.98

    5.  HZPC 1                             HZPC                   3:49.27   576       
        Sam Derks, 96                          Mark van Enckevort, 90
        Max Hermans, 97                        Sem Hermans, 96
            59.33  3:49.27

    6.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   3:58.97   509       
        Luuk Janssen, 95                       Ted Wilders, 97
        Bram in 't Zandt, 96                   Sven Brouwer, 95
            56.91  3:58.97

    7.  Sg Hgn 2                           Sg Hgn                 4:00.40   500       
        Stefan Lindenschmidt, 95               Andreas Waldus, 95
        Bart de Heer, 95                       Martijn Weinberg, 96
          1:00.93  4:00.40

    8.  Zv Kimbria 2                       Zv Kimbria             4:05.65   469       
        Ruben Delvoie, 97                      Jeffrey Thomissen, 96
        Axel Skrabanja, 95                     Erik Schwillens, 93
            29.14  1:00.70  4:05.65

    9.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         4:08.22   454       
        Patrick Creemers, 90                   Max Vervoort, 96
        Joep Suskens, 94                       John Meerten, 97
            56.01  4:08.22

   10.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      4:42.42   308       
        Alex Bos, 95                           Sieb Wesseling, 98
        Brayen Janz, 96                        Wouter de Groot, 00
          1:00.63  4:42.42




SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)