International Swim Event 2010
Waalwijk (NED),    25. - 26.9.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 100. Alle, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 101. Alle, 100m vrije slag, Minioren 4 en 5
Nr. 102. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 103. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 200. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 201. Heren, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 300. Alle, 50m vlinderslag, Minioren 3 en later    Nr. 301. Alle, 50m vlinderslag, Minioren 4 en 5
Nr. 302. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 303. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 400. Alle, 4 x 50m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 401. Dames, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open
Nr. 402. Heren, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open    Nr. 500. Alle, 100m schoolslag, Minioren 2 en 3
Nr. 501. Alle, 100m schoolslag, Minioren 4 en 5    Nr. 502. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 503. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 601. Alle, 100m rugslag, Minioren 4 en 5
Nr. 602. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 603. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 700. Alle, 50m vrije slag, Minioren 3 en later    Nr. 701. Alle, 50m vrije slag, Minioren 4 en 5
Nr. 702. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 703. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 800. Dames, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 801. Heren, 200m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 1000. Alle, 100m wisselslag, Minioren 2 en 3    Nr. 1001. Alle, 100m wisselslag, Minioren 4 en 5
Nr. 1002. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 1003. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 1101. Alle, 100m vlinderslag, Minioren 4 en 5    Nr. 1102. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 1103. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 1200. Alle, 50m rugslag, Minioren 3 en later
Nr. 1201. Alle, 50m rugslag, Minioren 4 en 5    Nr. 1202. Dames, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 1203. Heren, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 1300. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 1301. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 1500. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 1501. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 1600. Alle, 50m schoolslag, Minioren 3 en later
Nr. 1601. Alle, 50m schoolslag, Minioren 4 en 5    Nr. 1602. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 1603. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 1700. Alle, 200m wisselslag, Minioren 2 en 3
Nr. 1701. Alle, 200m wisselslag, Minioren 4 en 5    Nr. 1702. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 1703. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 1800. Alle, 4 x 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 1801. Dames, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 1802. Heren, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 100                   Meisjes, 100m vrije slag                         2003 - 2002
25-9-2010 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa LOOS                    Hieronymus             1:50.71 0200608    1:42.98           
            48.18  1:42.98


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 100                   Jongens, 100m vrije slag                         2003 - 2002
25-9-2010 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc van EIJNDHOVEN            Zegenwerp              1:59.32 0200139    1:41.98           
            47.42  1:41.98
  2. Daan van de BESSELAAR         Zegenwerp              1:53.10 0200137    1:48.13           
            48.64  1:48.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                   Meisjes, 100m vrije slag                         2001 - 2000
25-9-2010 - 13:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van ENGELEN             AquAmigos              1:13.10 0000350    1:11.17           
            33.56  1:11.17
  2. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              1:17.07 0000614    1:20.44           
            37.47  1:20.44
  3. Maartje TAK                   Hieronymus             1:24.00 0003018    1:22.72           
            39.50  1:22.72
  4. Kristy NAGTZAAM               Hieronymus             1:30.64 0002212    1:23.68           
            37.38  1:23.68
  5. Lea PURCELL                   SF Unna 01/10          1:30.77 252408     1:28.53           
            41.16  1:28.53
  6. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp              1:28.94 0100146    1:30.18           
            42.43  1:30.18
  7. Maartje VERHOEVEN             Wzv                    1:37.79 0003032    1:30.32           
            42.54  1:30.32
  8. Esther de LAAT                AquAmigos              1:38.28 0000174    1:38.08           
            43.52  1:38.08
  9. Annemijn SPOHR                Wzv                    1:39.93 0000548    1:38.58           
            45.11  1:38.58
 10. Esther JONGMANS               Hieronymus             1:47.45 0002216    1:38.98           
          1:38.98
 11. Kimberly BERNAARDS            Hieronymus             1:45.67 0101600    1:44.42           
            46.20  1:44.42
 12. Chantal van den LINDEN        Wzv                    2:01.92 0001502    2:04.67           
            52.80  2:04.67


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                   Jongens, 100m vrije slag                         2001 - 2000
25-9-2010 - 13:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp              1:22.58 0100541    1:28.36           
            39.92  1:28.36
  2. Lars KAMMERS                  Hieronymus             1:29.65 0100497    1:36.16           
            44.38  1:36.16
  3. Marco CHAMBON                 Wzv                    1:43.28 0002827    1:44.42           
            49.42  1:44.42
  4. Stefan CHAMBON                Wzv                    2:13.90 0100609    2:09.09           
          2:09.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                    Dames, 100m vrije slag                          1999 - 1997
25-9-2010 - 13:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki BURCKSEN                Hieronymus             1:05.64 9701424    1:05.15           
            31.09  1:05.15
  2. Lonne BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran   1:10.49 9702218    1:08.99           
            33.91  1:08.99
  3. Maartje BESKERS               O.Z. & P.C. De Waran   1:09.09 9702250    1:09.45           
            33.76  1:09.45
  4. Denise QUENTIN                SF Unna 01/10          1:10.38 206351     1:09.60           
            33.48  1:09.60
  5. Katharina NEUHAUS             SF Unna 01/10          1:11.18 233387     1:10.82           
            34.10  1:10.82
  6. Lea JANETZKI                  SF Unna 01/10          1:15.08 215921     1:12.65           
            34.75  1:12.65
  7. Jennefer van TERHEIJDEN       Hieronymus             1:18.00 9805542    1:15.36           
          1:15.36
  8. Mareike FUCHS                 SF Unna 01/10          1:15.24 247102     1:16.16           
            35.92  1:16.16
  9. Lisa COPPELMANS               AquAmigos              1:18.86 9801250    1:17.08           
            36.40  1:17.08
 10. Marit van TILBURG             O.Z. & P.C. De Waran   1:17.16 9701208    1:17.87 B         
            36.58  1:17.87
 11. Chantal DENTZ                 AquAmigos              1:21.26 9801726    1:18.21           
            36.73  1:18.21
 12. Daphne POLS                   Wzv                    1:22.43 9904116    1:19.06           
            37.65  1:19.06
 13. Nina FRIEDE                   SF Unna 01/10          1:25.64 286247     1:21.64           
            37.32  1:21.64
 14. Anne BAKKER                   Wzv                    1:21.82 9802168    1:22.41           
            39.00  1:22.41
 15. Viktoria Charlotte KIENITZ    SF Unna 01/10          1:22.10 206388     1:22.48           
            39.74  1:22.48
 16. Anna MEHLHORN                 SF Unna 01/10          1:28.36 276447     1:22.62           
            39.44  1:22.62
 17. Helen GRZANNA                 SF Unna 01/10          1:25.35 236046     1:23.45           
            39.00  1:23.45
 18. Hannah BRÜGGENHORST           SF Unna 01/10          1:25.98 255530     1:24.32           
            40.01  1:24.32
 19. Esther de WIJS                Wzv                    1:28.21 9801732    1:27.95           
            40.36  1:27.95
 20. Julia-Isabel TEPE             SF Unna 01/10          1:31.40 255531     1:28.89           
            42.63  1:28.89
 21. Frieda NEUWERTH               SF Unna 01/10          1:27.49 247100     1:31.08           
            41.26  1:31.08
 22. Lynn van ES                   Wzv                    1:32.98 9901462    1:31.80           
            42.36  1:31.80


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                    Dames, 100m vrije slag                          1996 - 1994
25-9-2010 - 13:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              1:03.50 9403308    1:03.72           
            30.69  1:03.72
  2. Sanne de LAAT                 AquAmigos              1:07.34 9502730    1:09.10           
            33.33  1:09.10
  3. Manouschka van BEEK           Zegenwerp              1:10.76 9603628    1:10.09           
            32.37  1:10.09
  4. Lindsay van HOUTUM            Wzv                    1:09.73 9406546    1:10.23           
            32.84  1:10.23
  5. Leonie ZWIERS                 AquAmigos              1:11.95 9401416    1:10.28           
            33.60  1:10.28
  6. Inga BRÜGGENHORST             SF Unna 01/10          1:17.07 247104     1:10.76           
            33.75  1:10.76
  7. Sanne van der SCHANS          Wzv                    1:10.12 9602714    1:11.45           
            33.20  1:11.45
  8. Nadine QUENTIN                SF Unna 01/10          1:09.26 165232     1:14.02           
            34.92  1:14.02
  9. Evie SUIJKERBUIJK             Hieronymus             1:15.65 9605858    1:15.60           
            35.81  1:15.60
 10. Manon BALVERS                 Wzv                    1:12.54 9502042    1:16.65           
            36.46  1:16.65
 11. Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp              1:16.41 9504814    1:17.45           
            38.57  1:17.45
 12. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp              1:18.57 9601544    1:17.87 A         
            36.32  1:17.87
 13. Wiyanna van BELLE             AquAmigos              1:16.25 9600800    1:18.73           
            37.04  1:18.73
 14. Celine van HOUTUM             Wzv                    1:14.17 9604508    1:19.79           
            37.41  1:19.79
 15. Janneke de WIJS               Wzv                    1:18.95 9602716    1:24.81           
            39.37  1:24.81
 16. Mirella KOP                   Wzv                    1:30.86 9606020    1:30.49           
            42.49  1:30.49


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                    Dames, 100m vrije slag                       1993 and older
25-9-2010 - 13:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda de KOK                  AquAmigos              1:00.82 9101686    1:02.94           
            30.53  1:02.94
  2. Karin de KOK                  AquAmigos              1:03.91 9301010    1:06.60           
            32.48  1:06.60
  3. Laura BUSCH                   SF Unna 01/10          1:09.16 167293     1:08.06           
            32.74  1:08.06
  4. Gabriëlla van OERLE           O.Z. & P.C. De Waran   1:08.07 9006758    1:11.56           
            33.56  1:11.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                    Heren, 100m vrije slag                          1999 - 1997
25-9-2010 - 13:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin LEFEU                   O.Z. & P.C. De Waran   1:07.76 9703847    1:04.96           
            31.21  1:04.96
  2. Gianluca BICK                 SF Unna 01/10          1:07.32 215924     1:06.20           
            31.45  1:06.20
  3. Rick MINKMAN                  Hieronymus             1:08.67 9701097    1:06.66           
            31.66  1:06.66
  4. Jan ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10          1:09.96 252406     1:08.64           
            33.06  1:08.64
  5. Dennis van WENSEN             Hieronymus             1:16.25 9704847    1:11.89 A         
            34.31  1:11.89
  6. Tim ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10          1:18.62 252410     1:16.72           
            36.42  1:16.72
  7. Gijs-Jan TAK                  Hieronymus             1:20.86 9704747    1:19.36           
            37.65  1:19.36
  8. Thorben GRZANNA               SF Unna 01/10          1:20.08 247099     1:19.56           
            37.19  1:19.56
  9. Brian KORTHOUT                AquAmigos              1:23.92 9802473    1:24.82           
            39.51  1:24.82
 10. Joeri van ENGELEN             Wzv                    1:41.00 9804545    1:36.84           
            43.38  1:36.84
 11. Thomas van den LINDEN         Wzv                    1:41.92 9900893    1:39.64           
            48.83  1:39.64
 12. Sander van AKKEREN            Hieronymus             1:48.53 9902475    1:45.82           
            48.07  1:45.82


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                    Heren, 100m vrije slag                          1996 - 1994
25-9-2010 - 13:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. David KOERS                   ZV Zaltbommel            58.91 9501229      59.23           
            28.15    59.23
  2. Ramon VERHULST                Hieronymus             1:00.39 9601751      59.48           
            28.92    59.48
  3. Nils PURCELL                  SF Unna 01/10          1:02.22 180941     1:01.10           
            28.83  1:01.10
  4. Jan-Lukas VOGEL               SF Unna 01/10          1:05.00 258718     1:03.07           
            29.51  1:03.07
  5. Richie van EMPEL              Zegenwerp              1:05.58 9603631    1:03.27           
            29.96  1:03.27
  6. Lukas Michael HORNIG          SF Unna 01/10          1:07.97 187598     1:05.67           
          1:05.67
  7. Bart de BONT                  Wzv                    1:05.25 9402725    1:07.58           
            31.56  1:07.58
  8. Sander van BENTUM             Hieronymus             1:09.66 9602391    1:07.82           
            32.31  1:07.82
  9. Tom BAKKER                    Wzv                    1:14.15 9604525    1:08.32           
            32.19  1:08.32
 10. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp              1:11.11 9504127    1:08.70           
            33.04  1:08.70
 11. Luc de BONT                   Wzv                    1:12.32 9601701    1:09.04           
            33.16  1:09.04
 12. Norell ROOMER                 Wzv                    1:14.95 9504419    1:09.80           
            33.70  1:09.80
 13. Jordi van AKKEREN             Hieronymus             1:14.15 9604705    1:11.89 B         
            34.66  1:11.89
 14. Stefan van VLIMMEREN          Hieronymus             1:12.44 9605057    1:11.92           
            34.36  1:11.92
 15. Max BÜTTNER                   SF Unna 01/10          1:11.26 187587     1:12.82           
            34.07  1:12.82
 16. Sven MEDARIC                  Wzv                    1:34.07 9605061    1:30.76           
            39.13  1:30.76


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                    Heren, 100m vrije slag                       1993 and older
25-9-2010 - 13:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                      52.26 9001847      52.98           
            25.46    52.98
  2. Paul KOSTER                   Hieronymus               52.82 9304465      53.59           
            25.74    53.59
  3. Rik JANSEN                    O.Z. & P.C. De Waran     57.16 8501189      56.60           
            26.91    56.60
  4. Philippe van den DUNGEN       AquAmigos                56.08 8800893      57.10           
            27.42    57.10
  5. Marcel KERN                   SF Unna 01/10            59.99 167292     1:00.06           
            27.75  1:00.06
  6. Jarst van BELLE               AquAmigos              1:00.24 9200061    1:00.32           
            29.19  1:00.32
  7. Sebastiaan van den HEUVEL     Hieronymus             1:00.03 9305615    1:00.88           
            28.89  1:00.88
  8. Pieter PIJNENBURG             O.Z. & P.C. De Waran   1:04.50 9305227    1:05.57           
            31.04  1:05.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 200                      Dames, 200m rugslag                           1999 - 1997
25-9-2010 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne VERHOEF                  Wzv                    2:53.47 9702510    2:52.57           
            39.63  1:23.35  2:52.57
  2. Katharina NEUHAUS             SF Unna 01/10          2:55.29 233387     2:53.92           
            39.95  1:23.67  2:53.92
  3. Mareike FUCHS                 SF Unna 01/10          2:57.50 247102     3:02.64           
            42.99  1:29.28  3:02.64
  4. Ines GÖBEL                    SF Unna 01/10               NT 233386     3:05.17           
            43.92  1:31.14  3:05.17
  5. Carlijn BALVERS               Wzv                    3:10.70 9701238    3:06.58           
            44.11  1:31.20  3:06.58


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 200                      Dames, 200m rugslag                           1996 - 1994
25-9-2010 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen KOPER                  O.Z. & P.C. De Waran   2:48.54 9603888    2:42.21           
            37.84  1:19.21  2:42.21
  2. Pia GRETENKORT                SF Unna 01/10          2:52.51 187585     3:03.29           
            41.02  1:26.73  3:03.29
  3. Manon BALVERS                 Wzv                    2:54.00 9502042    3:04.32           
            42.57  1:28.42  3:04.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 200                      Dames, 200m rugslag                        1993 and older
25-9-2010 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlotte SPOHR                Wzv                    2:49.79 9305288    2:44.57           
            37.44  1:19.73  2:44.57
  2. Kim van VLIET                 Wzv                    3:00.20 8704384    3:06.16           
            44.36  1:31.16  3:06.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 201                      Heren, 200m rugslag                           1999 - 1997
25-9-2010 - 13:53                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Viktor WARNDORFF              Hieronymus             3:03.47 9703885    3:00.50           
            42.86  1:29.10  3:00.50
  2. Ronaldo NAGTZAAM              Hieronymus                  NT 9803293    3:01.92           
            42.02  1:29.10  3:01.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 201                      Heren, 200m rugslag                           1996 - 1994
25-9-2010 - 13:53                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. David KOERS                   ZV Zaltbommel          2:17.98 9501229    2:19.90           
            33.49  1:09.40  2:19.90
  2. Ramon VERHULST                Hieronymus             2:26.55 9601751    2:33.56           
            36.22  1:14.97  2:33.56
  3. Andy van AKKEREN              Hieronymus             2:37.76 9505381    2:39.44           
            38.59  1:19.47  2:39.44
 DIS Jan-Lukas VOGEL               SF Unna 01/10          2:40.00 258718     2:46.53           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            36.62  1:18.31  2:46.53


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 201                      Heren, 200m rugslag                        1993 and older
25-9-2010 - 13:53                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harm DONKERS                  O.Z. & P.C. De Waran   2:20.56 9301809    2:18.95           
            33.20  1:07.76  2:18.95
  2. Sebastian de BEEN             O.Z. & P.C. De Waran   2:14.73 9302233    2:22.27           
            31.75  1:06.55  2:22.27
  3. Marcel KERN                   SF Unna 01/10          2:30.00 167292     2:36.98           
            35.44  1:14.63  2:36.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 300                   Meisjes, 50m vlinderslag                         2003 - 2002
25-9-2010 - 14:01                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa LOOS                    Hieronymus             1:03.57 0200608      56.34           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 300                   Jongens, 50m vlinderslag                         2003 - 2002
25-9-2010 - 14:01                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc van EIJNDHOVEN            Zegenwerp                59.57 0200139      52.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 301                   Meisjes, 50m vlinderslag                         2001 - 2000
25-9-2010 - 14:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke LERCH                    SF Unna 01/10            51.50 252409       47.11           
  2. Maartje TAK                   Hieronymus               48.94 0003018      48.56           
  3. Esther de LAAT                AquAmigos                50.78 0000174      48.92           
  4. Maartje VERHOEVEN             Wzv                      55.28 0003032      53.32           
  5. Eline AKKERMANS               Wzv                      56.16 0100588      54.64           
  6. Dionne PARIDAANS              Zegenwerp              1:00.76 0002382      57.15           
  7. Esther JONGMANS               Hieronymus               59.53 0002216      58.02           
  8. Kimberly BERNAARDS            Hieronymus             1:01.76 0101600      58.44           
  9. Chantal van den LINDEN        Wzv                    1:15.25 0001502    1:12.57           
 DIS Kristy NAGTZAAM               Hieronymus               44.71 0002212                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 301                   Jongens, 50m vlinderslag                         2001 - 2000
25-9-2010 - 14:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alexander NEUHAUS             SF Unna 01/10            42.67 252411       44.36           
  2. Rene MILDE                    SF Unna 01/10            53.64 286250       49.36           
  3. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                47.92 0100541      53.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 302                    Dames, 50m vlinderslag                          1999 - 1997
25-9-2010 - 14:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki BURCKSEN                Hieronymus               33.02 9701424      33.03           
  2. Denise QUENTIN                SF Unna 01/10            33.96 206351       33.12           
  3. Lea JANETZKI                  SF Unna 01/10            37.06 215921       36.28           
  4. Anne BAKKER                   Wzv                      41.06 9802168      44.32 B         
     Sygrid JONGMANS               Hieronymus               43.26 9704482      44.32 A         
  6. Lynn van ES                   Wzv                      43.77 9901462      44.44           
  7. Daphne POLS                   Wzv                      41.84 9904116      45.48           
  8. Esther de WIJS                Wzv                      43.67 9801732      50.21           
 DIS Roxanne KOUWENBERG            Wzv                      54.70 9802590      57.98           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 302                    Dames, 50m vlinderslag                          1996 - 1994
25-9-2010 - 14:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa van der GELD          Wzv                      35.70 9506250      35.55           
  2. Hannah LERCH                  SF Unna 01/10            35.97 187581       35.69           
  3. Sanne de LAAT                 AquAmigos                34.91 9502730      36.06           
  4. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                36.36 9605190      36.35           
  5. Sanne van der SCHANS          Wzv                      35.57 9602714      36.42           
  6. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                37.52 9603628      36.75           
  7. Celine van HOUTUM             Wzv                      36.93 9604508      37.40           
  8. Leonie ZWIERS                 AquAmigos                38.27 9401416      37.54           
  9. Lindsay van HOUTUM            Wzv                      37.04 9406546      38.39           
 10. Evie SUIJKERBUIJK             Hieronymus               38.10 9605858      39.28           
 11. Janneke de WIJS               Wzv                      39.08 9602716      39.74           
 12. Pia GRETENKORT                SF Unna 01/10            37.92 187585       40.89           
 13. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                39.25 9601544      40.92           
 14. Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp                38.59 9504814      41.29           
 15. Wiyanna van BELLE             AquAmigos                40.07 9600800      44.63           
 16. Mirella KOP                   Wzv                      43.96 9606020      46.33           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 302                    Dames, 50m vlinderslag                       1993 and older
25-9-2010 - 14:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marissa MINKMAN               Hieronymus               32.03 9306054      31.84           
  2. Christel PEETERS              O.Z. & P.C. De Waran     32.44 9102424      33.64           
  3. Linda de KOK                  AquAmigos                32.41 9101686      34.07           
  4. Laura BUSCH                   SF Unna 01/10            33.60 167293       34.16           
  5. Karin de KOK                  AquAmigos                32.86 9301010      34.44           
  6. Catrina HAGENS                Wzv                      35.74 9305382      37.04           
  7. Kim van VLIET                 Wzv                      40.73 8704384      41.06           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 303                    Heren, 50m vlinderslag                          1999 - 1997
25-9-2010 - 14:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick MINKMAN                  Hieronymus               34.57 9701097      33.71           
  2. Jan ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10            37.03 252406       36.54           
  3. Brian KORTHOUT                AquAmigos                40.72 9802473      39.16           
  4. Marnix VERHOEF                Wzv                      52.81 9900895      53.23           
  5. Joeri van ENGELEN             Wzv                      53.22 9804545      57.88           
  6. Sander van AKKEREN            Hieronymus               59.80 9902475      59.82           
  7. Thomas van den LINDEN         Wzv                      58.24 9900893    1:00.60           
  NG Sander SOMERS                 Zegenwerp                45.52 9900951                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 303                    Heren, 50m vlinderslag                          1996 - 1994
25-9-2010 - 14:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nils PURCELL                  SF Unna 01/10            28.80 180941       29.97           
  2. Vincent DERMAUX               Hieronymus               36.92 9600599      33.00           
  3. Luc de BONT                   Wzv                      32.13 9601701      33.11           
  4. Bart de BONT                  Wzv                      32.10 9402725      33.19           
  5. Lukas Michael HORNIG          SF Unna 01/10            33.76 187598       33.62           
  6. Richie van EMPEL              Zegenwerp                34.36 9603631      33.64           
  7. Tom BAKKER                    Wzv                      34.30 9604525      34.70           
  8. Norell ROOMER                 Wzv                      37.70 9504419      35.89           
  9. Bryan BORSJE                  O.Z. & P.C. De Waran     37.31 9603819      36.06           
 10. Stefan van VLIMMEREN          Hieronymus               38.42 9605057      37.50           
 11. Jordi van AKKEREN             Hieronymus               40.46 9604705      38.97           
 12. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp                40.48 9504127      40.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 303                    Heren, 50m vlinderslag                       1993 and older
25-9-2010 - 14:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                      26.13 9001847      26.44           
  2. Paul KOSTER                   Hieronymus               26.71 9304465      27.22           
  3. Philippe van den DUNGEN       AquAmigos                28.42 8800893      28.92           
  4. Sebastiaan van den HEUVEL     Hieronymus               30.89 9305615      31.03           
  5. Rudy CHAMBON                  Wzv                      31.07 9306775      31.26           
  6. Jarst van BELLE               AquAmigos                30.30 9200061      31.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 400                  Meisjes, 4 x 50m wisselslag                       2002 - 2000
25-9-2010 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Wzv 1                         Wzv                    3:27.44                              
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
        Eline AKKERMANS, 01                        Annemijn SPOHR, 00
        Maartje VERHOEVEN, 00                      Chantal van den LINDEN, 00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                   Dames, 4 x 50m wisselslag                     1999 and older
25-9-2010 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. SF Unna 01/10 1               SF Unna 01/10          2:18.37            2:20.50           
        Hannah LERCH, 96                           Laura BUSCH, 92
        Inga BRÜGGENHORST, 96                      Nadine QUENTIN, 95
            37.82  2:20.50

  2. Wzv 1                         Wzv                    2:20.03            2:20.60           
        Melissa van der GELD, 95                   Catrina HAGENS, 93
        Marlotte SPOHR, 93                         Lindsay van HOUTUM, 94
            35.51  2:20.60

  3. De Warande 1                  O.Z. & P.C. De Waran   2:19.81            2:24.81           
        Carmen KOPER, 96                           Maartje BESKERS, 97
        Marit van TILBURG, 97                      Lonne BESKERS, 97
            35.24  2:24.81

  4. AquAmigos 2                   AquAmigos              2:23.01            2:26.38           
        Sanne de LAAT, 95                          Karin de KOK, 93
        Leonie ZWIERS, 94                          Linda de KOK, 91
            37.31  2:26.38

  5. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:25.09            2:29.78           
        Lotte van GRINSVEN, 96                     Tamarah van der PASCH, 94
        Manouschka van BEEK, 96                    Robin HILGERDENAAR, 96
            41.47  2:29.78

  6. SF Unna 01/10 2               SF Unna 01/10          2:30.94            2:32.95           
        Mareike FUCHS, 98                          Lea JANETZKI, 98
        Denise QUENTIN, 98                         Katharina NEUHAUS, 97
            40.45  2:32.95

  7. Wzv 2                         Wzv                    2:29.33            2:34.89           
        Anne VERHOEF, 97                           Celine van HOUTUM, 96
        Sanne van der SCHANS, 96                   Janneke de WIJS, 96
            38.29  2:34.89

  8. SF Unna 01/10 3               SF Unna 01/10          2:47.92            2:44.26           
        Ines GÖBEL, 97                             Pia GRETENKORT, 95
        Helen GRZANNA, 97                          Anna MEHLHORN, 99
            40.56  2:44.26

  9. Wzv 3                         Wzv                    3:01.12            2:58.55           
        Daphne POLS, 99                            Lynn van ES, 99
        Anne BAKKER, 98                            Roxanne KOUWENBERG, 98
            43.97  2:58.55




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 402                   Heren, 4 x 50m wisselslag                     1999 and older
25-9-2010 - 14:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Warande 1                  O.Z. & P.C. De Waran   2:04.62            2:04.72           
        Sebastian de BEEN, 93                      Rik JANSEN, 85
        Pieter PIJNENBURG, 93                      Bryan BORSJE, 96
            30.13  2:04.72

  2. SF Unna 01/10 1               SF Unna 01/10          2:14.42            2:06.61           
        Marcel KERN, 93                            Nils PURCELL, 96
        Jan-Lukas VOGEL, 94                        Gianluca BICK, 97
            31.30  2:06.61

  3. Wzv 1                         Wzv                    2:23.38            2:20.82           
        Tom BAKKER, 96                             Luc de BONT, 96
        Sven MEDARIC, 96                           Norell ROOMER, 95
            35.64  2:20.82




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 500                   Meisjes, 100m schoolslag                         2003 - 2002
25-9-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa LOOS                    Hieronymus             2:06.76 0200608    2:01.04           
            57.36  2:01.04


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 500                   Jongens, 100m schoolslag                         2003 - 2002
25-9-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc van EIJNDHOVEN            Zegenwerp              2:13.20 0200139    2:01.50           
            58.32  2:01.50
 DIS Daan van de BESSELAAR         Zegenwerp              2:12.70 0200137    2:11.43           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:02.46  2:11.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 501                   Meisjes, 100m schoolslag                         2001 - 2000
25-9-2010 - 15:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van ENGELEN             AquAmigos              1:36.60 0000350    1:33.86           
            44.48  1:33.86
  2. Sarah UULDRIKS                Hieronymus             1:43.30 0000946    1:40.52           
            47.32  1:40.52
  3. Kristy NAGTZAAM               Hieronymus             1:47.67 0002212    1:44.34           
            50.01  1:44.34
  4. Maartje VERHOEVEN             Wzv                    1:48.17 0003032    1:46.80           
            49.36  1:46.80
  5. Nina DARENBERG                SF Unna 01/10          1:51.40 263037     1:47.86           
            49.44  1:47.86
  6. Annemijn SPOHR                Wzv                    1:51.12 0000548    1:56.89           
            54.04  1:56.89
  7. Esther JONGMANS               Hieronymus             2:10.32 0002216    2:00.46 A         
            49.04  2:00.46
     Esther de LAAT                AquAmigos              1:58.57 0000174    2:00.46 B         
            55.92  2:00.46
  9. Kimberly BERNAARDS            Hieronymus             2:14.54 0101600    2:04.43           
            56.56  2:04.43
 10. Dionne PARIDAANS              Zegenwerp              2:22.15 0002382    2:14.44           
          1:03.59  2:14.44
 11. Chantal van den LINDEN        Wzv                         NT 0001502    2:19.02           
          2:19.02


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 501                   Jongens, 100m schoolslag                         2001 - 2000
25-9-2010 - 15:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas SOMERS                 Zegenwerp              2:03.84 0101465    1:59.99           
            58.49  1:59.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 502                    Dames, 100m schoolslag                          1999 - 1997
25-9-2010 - 15:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit van TILBURG             O.Z. & P.C. De Waran   1:29.16 9701208    1:30.20           
            42.33  1:30.20
  2. Hannah BRÜGGENHORST           SF Unna 01/10          1:45.72 255530     1:36.70           
            45.08  1:36.70
  3. Viktoria Charlotte KIENITZ    SF Unna 01/10          1:40.99 206388     1:38.94           
            47.94  1:38.94
  4. Chantal DENTZ                 AquAmigos              1:39.41 9801726    1:39.45           
            46.51  1:39.45
  5. Helen GRZANNA                 SF Unna 01/10          1:39.74 236046     1:42.13           
            47.42  1:42.13
  6. Jennefer van TERHEIJDEN       Hieronymus             2:07.00 9805542    1:42.76           
            48.60  1:42.76
  7. Tisha NICASIA                 Wzv                    1:49.16 9803890    1:46.82           
            48.73  1:46.82
  8. Anne BAKKER                   Wzv                    1:43.92 9802168    1:46.87           
            50.04  1:46.87
  9. Esther de WIJS                Wzv                    1:52.35 9801732    1:55.54           
            54.30  1:55.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 502                    Dames, 100m schoolslag                          1996 - 1994
25-9-2010 - 15:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inga BRÜGGENHORST             SF Unna 01/10          1:21.07 247104     1:18.61           
            37.34  1:18.61
  2. Hannah LERCH                  SF Unna 01/10          1:22.06 187581     1:22.23           
            38.47  1:22.23
  3. Manouschka van BEEK           Zegenwerp              1:30.45 9603628    1:33.52           
            43.70  1:33.52
  4. Janneke de WIJS               Wzv                    1:34.86 9602716    1:37.16           
            45.80  1:37.16
  5. Celine van HOUTUM             Wzv                    1:33.88 9604508    1:38.54           
            46.89  1:38.54
  6. Lindsay van HOUTUM            Wzv                    1:33.65 9406546    1:40.45           
            46.06  1:40.45


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 502                    Dames, 100m schoolslag                       1993 and older
25-9-2010 - 15:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marissa MINKMAN               Hieronymus             1:16.54 9306054    1:16.10           
            35.36  1:16.10
  2. Gabriëlla van OERLE           O.Z. & P.C. De Waran   1:24.93 9006758    1:26.46           
            40.74  1:26.46
  3. Laura BUSCH                   SF Unna 01/10          1:26.00 167293     1:28.63           
            42.43  1:28.63
  4. Catrina HAGENS                Wzv                    1:28.42 9305382    1:32.06           
            43.25  1:32.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 503                    Heren, 100m schoolslag                          1999 - 1997
25-9-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin LEFEU                   O.Z. & P.C. De Waran   1:19.46 9703847    1:20.12           
            37.53  1:20.12
  2. Rick MINKMAN                  Hieronymus             1:25.00 9701097    1:24.58           
            40.17  1:24.58
  3. Ronaldo NAGTZAAM              Hieronymus             1:36.62 9803293    1:34.74 B         
            43.61  1:34.74
  4. Marcel KARAS                  SF Unna 01/10          1:47.57 286248     1:44.83           
            48.62  1:44.83
  5. Joeri van ENGELEN             Wzv                    1:53.00 9804545    1:59.29           
            54.90  1:59.29
  6. Thomas van den LINDEN         Wzv                    2:11.51 9900893    2:13.48           
          1:05.07  2:13.48
 DIS Dennis van WENSEN             Hieronymus             1:45.00 9704847    1:34.26           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            45.26  1:34.26
  NG Sander SOMERS                 Zegenwerp              1:46.94 9900951                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 503                    Heren, 100m schoolslag                          1996 - 1994
25-9-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan-Lukas VOGEL               SF Unna 01/10          1:19.00 258718     1:21.08 A         
            37.58  1:21.08
  2. Andy van AKKEREN              Hieronymus             1:23.42 9505381    1:22.57           
            39.26  1:22.57
  3. Richie van EMPEL              Zegenwerp              1:26.17 9603631    1:23.97           
            40.37  1:23.97
  4. Vincent DERMAUX               Hieronymus             1:25.98 9600599    1:24.90           
            40.93  1:24.90
  5. Sander van BENTUM             Hieronymus             1:30.32 9602391    1:27.76           
            41.42  1:27.76
  6. Jordi van AKKEREN             Hieronymus             1:34.36 9604705    1:29.31           
            42.60  1:29.31
  7. Stefan van VLIMMEREN          Hieronymus             1:34.31 9605057    1:29.86           
            43.17  1:29.86
  8. Max BÜTTNER                   SF Unna 01/10          1:32.10 187587     1:30.99           
            42.79  1:30.99
  9. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp              1:29.22 9504127    1:33.86           
            45.26  1:33.86
 10. Norell ROOMER                 Wzv                    1:38.89 9504419    1:34.74 A         
            43.87  1:34.74
 11. Sven MEDARIC                  Wzv                    1:39.65 9605061    1:37.04           
            45.39  1:37.04


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 503                    Heren, 100m schoolslag                       1993 and older
25-9-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter PIJNENBURG             O.Z. & P.C. De Waran   1:13.04 9305227    1:14.06           
            34.96  1:14.06
  2. Rik JANSEN                    O.Z. & P.C. De Waran   1:12.01 8501189    1:14.51           
            35.02  1:14.51
  3. Rudy CHAMBON                  Wzv                    1:21.73 9306775    1:21.08 B         
            39.04  1:21.08




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 601                     Meisjes, 100m rugslag                          2001 - 2000
25-9-2010 - 16:01                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              1:22.26 0000614    1:26.32           
            43.00  1:26.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 601                     Jongens, 100m rugslag                          2001 - 2000
25-9-2010 - 16:01                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp              1:35.67 0100541    1:39.99           
            50.45  1:39.99
  2. Lars KAMMERS                  Hieronymus             1:42.94 0100497    1:49.10           
            53.94  1:49.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 602                      Dames, 100m rugslag                           1999 - 1997
25-9-2010 - 16:04                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne VERHOEF                  Wzv                    1:20.38 9702510    1:20.67           
            39.95  1:20.67
  2. Lonne BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran   1:22.31 9702218    1:20.90           
            39.84  1:20.90
  3. Katharina NEUHAUS             SF Unna 01/10          1:23.49 233387     1:22.86           
            40.95  1:22.86
  4. Mareike FUCHS                 SF Unna 01/10          1:24.77 247102     1:26.01           
            41.79  1:26.01
  5. Ines GÖBEL                    SF Unna 01/10          1:32.42 233386     1:26.93           
            42.82  1:26.93
  6. Lisa COPPELMANS               AquAmigos              1:28.59 9801250    1:28.12           
            43.66  1:28.12
  7. Nina FRIEDE                   SF Unna 01/10          1:51.63 286247     1:38.45           
            46.52  1:38.45
 DIS Jennefer van TERHEIJDEN       Hieronymus             1:30.00 9805542    1:26.89           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            43.07  1:26.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 602                      Dames, 100m rugslag                           1996 - 1994
25-9-2010 - 16:04                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen KOPER                  O.Z. & P.C. De Waran   1:14.83 9603888    1:15.36           
            37.00  1:15.36
  2. Nadine QUENTIN                SF Unna 01/10          1:19.76 165232     1:20.29           
            39.51  1:20.29
  3. Sanne de LAAT                 AquAmigos              1:18.34 9502730    1:21.43           
            39.31  1:21.43
  4. Manon BALVERS                 Wzv                    1:20.44 9502042    1:22.90           
            40.51  1:22.90
 DIS Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp              1:18.47 9605190    1:22.32           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.20  1:22.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 602                      Dames, 100m rugslag                        1993 and older
25-9-2010 - 16:04                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karin de KOK                  AquAmigos              1:16.93 9301010    1:20.47           
            39.78  1:20.47
  2. Linda de KOK                  AquAmigos              1:16.20 9101686    1:20.84           
            39.27  1:20.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 603                      Heren, 100m rugslag                           1999 - 1997
25-9-2010 - 16:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10          1:20.20 252406     1:18.64           
            38.77  1:18.64
  2. Gianluca BICK                 SF Unna 01/10          1:19.12 215924     1:22.03           
            39.59  1:22.03
  3. Tim ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10          1:30.48 252410     1:27.52           
            41.35  1:27.52
  4. Marnix VERHOEF                Wzv                    1:42.31 9900895    1:38.25           
            48.98  1:38.25
  5. Sander van AKKEREN            Hieronymus             1:56.64 9902475    1:50.24           
            55.32  1:50.24
 DIS Dennis van WENSEN             Hieronymus             1:30.00 9704847    1:25.01           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.65  1:25.01


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 603                      Heren, 100m rugslag                           1996 - 1994
25-9-2010 - 16:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. David KOERS                   ZV Zaltbommel          1:02.85 9501229    1:04.28 A         
            31.45  1:04.28
  2. Nils PURCELL                  SF Unna 01/10          1:12.50 180941     1:09.57           
            33.51  1:09.57
  3. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp              1:14.89 9504127    1:18.36           
            38.89  1:18.36
  4. Tom BAKKER                    Wzv                    1:18.71 9604525    1:18.96           
            37.87  1:18.96
  5. Luc de BONT                   Wzv                    1:33.42 9601701    1:25.45           
            41.26  1:25.45


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 603                      Heren, 100m rugslag                        1993 and older
25-9-2010 - 16:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastian de BEEN             O.Z. & P.C. De Waran   1:03.03 9302233    1:04.28 B         
            31.78  1:04.28
  2. Harm DONKERS                  O.Z. & P.C. De Waran   1:06.56 9301809    1:06.59           
            32.96  1:06.59
  3. Marcel KERN                   SF Unna 01/10          1:06.50 167292     1:09.42           
            32.79  1:09.42
  4. Jarst van BELLE               AquAmigos              1:15.89 9200061    1:14.48           
            35.95  1:14.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 700                    Meisjes, 50m vrije slag                         2003 - 2002
25-9-2010 - 16:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa LOOS                    Hieronymus               49.42 0200608      48.24           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 700                    Jongens, 50m vrije slag                                2004
25-9-2010 - 16:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Lucas SOMERS                  Zegenwerp              1:32.41 04LuSom                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 700                    Jongens, 50m vrije slag                         2003 - 2002
25-9-2010 - 16:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan van de BESSELAAR         Zegenwerp                48.78 0200137      49.46           
 DIS Luc van EIJNDHOVEN            Zegenwerp                48.36 0200139                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 701                    Meisjes, 50m vrije slag                         2001 - 2000
25-9-2010 - 16:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van ENGELEN             AquAmigos                33.29 0000350      32.64           
  2. Kristy NAGTZAAM               Hieronymus               36.44 0002212      35.71           
  3. Sarah UULDRIKS                Hieronymus               38.31 0000946      36.32           
  4. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                39.42 0100146      37.54           
  5. Maartje TAK                   Hieronymus               39.36 0003018      38.32           
  6. Maartje VERHOEVEN             Wzv                      42.37 0003032      38.77           
  7. Lea PURCELL                   SF Unna 01/10            42.56 252408       39.85           
  8. Imke LERCH                    SF Unna 01/10            43.46 252409       40.09           
  9. Nina DARENBERG                SF Unna 01/10            45.98 263037       40.66           
 10. Eline AKKERMANS               Wzv                      44.01 0100588      42.04           
 11. Esther de LAAT                AquAmigos                43.51 0000174      43.32           
 12. Kimberly BERNAARDS            Hieronymus               46.72 0101600      45.20           
 13. Dionne PARIDAANS              Zegenwerp                50.92 0002382      47.70           
 14. Chantal van den LINDEN        Wzv                      53.77 0001502      50.96           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 701                    Jongens, 50m vrije slag                         2001 - 2000
25-9-2010 - 16:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alexander NEUHAUS             SF Unna 01/10            38.56 252411       36.86           
  2. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                37.20 0100541      40.58           
  3. Lars KAMMERS                  Hieronymus               40.45 0100497      42.32           
  4. Rene MILDE                    SF Unna 01/10            44.75 286250       43.16           
  5. Marco CHAMBON                 Wzv                      46.78 0002827      44.80           
  6. Thomas SOMERS                 Zegenwerp                50.58 0101465      54.76           
  7. Miguel PEJDIC                 Wzv                      54.88 0002273      56.38           
  8. Stefan CHAMBON                Wzv                      58.80 0100609      57.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 702                     Dames, 50m vrije slag                          1999 - 1997
25-9-2010 - 16:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki BURCKSEN                Hieronymus               29.77 9701424      29.66           
  2. Denise QUENTIN                SF Unna 01/10            31.35 206351       31.07 B         
  3. Katharina NEUHAUS             SF Unna 01/10            32.39 233387       32.94           
  4. Lea JANETZKI                  SF Unna 01/10            33.75 215921       33.90           
  5. Mareike FUCHS                 SF Unna 01/10            34.03 247102       34.44 B         
  6. Lisa COPPELMANS               AquAmigos                34.97 9801250      34.82           
  7. Sygrid JONGMANS               Hieronymus               36.16 9704482      34.89           
  8. Daphne POLS                   Wzv                      36.86 9904116      35.06           
  9. Tisha NICASIA                 Wzv                      36.26 9803890      35.45           
 10. Chantal DENTZ                 AquAmigos                36.23 9801726      35.67           
 11. Anna MEHLHORN                 SF Unna 01/10            37.59 276447       36.60           
 12. Viktoria Charlotte KIENITZ    SF Unna 01/10            38.52 206388       37.35           
 13. Anne BAKKER                   Wzv                      36.77 9802168      37.87           
 14. Frieda NEUWERTH               SF Unna 01/10            40.50 247100       38.64           
 15. Helen GRZANNA                 SF Unna 01/10            36.94 236046       38.95           
 16. Julia-Isabel TEPE             SF Unna 01/10            41.82 255531       39.23           
 17. Hannah BRÜGGENHORST           SF Unna 01/10            38.28 255530       39.48           
 18. Carlijn BALVERS               Wzv                      40.32 9701238      40.40           
 19. Roxanne KOUWENBERG            Wzv                      41.91 9802590      42.92           
 DIS Nina FRIEDE                   SF Unna 01/10            36.94 286247                       
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Ines GÖBEL                    SF Unna 01/10            37.34 233386                       
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 702                     Dames, 50m vrije slag                          1996 - 1994
25-9-2010 - 16:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp                28.17 9403308      29.47           
  2. Melissa van der GELD          Wzv                      29.98 9506250      30.13 A         
  3. Lindsay van HOUTUM            Wzv                      31.03 9406546      30.97           
  4. Inga BRÜGGENHORST             SF Unna 01/10            33.12 247104       31.94           
  5. Hannah LERCH                  SF Unna 01/10            32.45 187581       32.16           
  6. Sanne van der SCHANS          Wzv                      31.44 9602714      32.34           
  7. Sanne de LAAT                 AquAmigos                31.23 9502730      32.39           
  8. Evie SUIJKERBUIJK             Hieronymus               32.02 9605858      32.78           
  9. Nadine QUENTIN                SF Unna 01/10            30.69 165232       33.02           
 10. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                31.51 9603628      33.26           
 11. Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp                34.89 9504814      34.44 A         
 12. Celine van HOUTUM             Wzv                      34.10 9604508      35.26           
 13. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                35.32 9601544      35.84           
 14. Janneke de WIJS               Wzv                      35.52 9602716      36.13           
 15. Mirella KOP                   Wzv                      38.78 9606020      40.36           
 DIS Wiyanna van BELLE             AquAmigos                35.02 9600800                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Pia GRETENKORT                SF Unna 01/10            32.93 187585                       
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 702                     Dames, 50m vrije slag                       1993 and older
25-9-2010 - 16:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda de KOK                  AquAmigos                28.00 9101686      29.30           
  2. Marlotte SPOHR                Wzv                      30.07 9305288      30.13 B         
  3. Laura BUSCH                   SF Unna 01/10            30.98 167293       31.07 A         
  4. Karin de KOK                  AquAmigos                30.52 9301010      31.13           
  5. Catrina HAGENS                Wzv                      32.28 9305382      33.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 703                     Heren, 50m vrije slag                          1999 - 1997
25-9-2010 - 16:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gianluca BICK                 SF Unna 01/10            30.64 215924       30.48           
  2. Jan ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10            32.67 252406       32.05 B         
  3. Tim ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10            35.42 252410       34.32           
  4. Gijs-Jan TAK                  Hieronymus               38.70 9704747      35.07           
  5. Viktor WARNDORFF              Hieronymus               35.24 9703885      35.19           
  6. Thorben GRZANNA               SF Unna 01/10            34.82 247099       35.73           
  7. Joeri van ENGELEN             Wzv                      41.45 9804545      41.76           
  8. Marcel KARAS                  SF Unna 01/10            46.65 286248       42.70           
  9. Thomas van den LINDEN         Wzv                      45.82 9900893      45.75           
  NG Sander SOMERS                 Zegenwerp                37.43 9900951                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 703                     Heren, 50m vrije slag                          1996 - 1994
25-9-2010 - 16:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. David KOERS                   ZV Zaltbommel            26.53 9501229      27.38           
  2. Ramon VERHULST                Hieronymus               27.31 9601751      27.80           
  3. Jan-Lukas VOGEL               SF Unna 01/10            28.30 258718       28.20           
  4. Nils PURCELL                  SF Unna 01/10            28.19 180941       28.34           
  5. Vincent DERMAUX               Hieronymus               30.36 9600599      28.97           
  6. Andy van AKKEREN              Hieronymus               29.48 9505381      29.04           
  7. Lukas Michael HORNIG          SF Unna 01/10            30.59 187598       29.34           
  8. Richie van EMPEL              Zegenwerp                29.57 9603631      29.42           
  9. Bart de BONT                  Wzv                      28.66 9402725      29.72           
 10. Sander van BENTUM             Hieronymus               32.42 9602391      30.58 B         
     Norell ROOMER                 Wzv                      31.57 9504419      30.58 A         
 12. Bryan BORSJE                  O.Z. & P.C. De Waran     31.10 9603819      31.44           
 13. Stefan van VLIMMEREN          Hieronymus               32.03 9605057      32.05 A         
 14. Max BÜTTNER                   SF Unna 01/10            31.88 187587       32.88           
 15. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp                30.11 9504127      33.50           
 DIS Tom BAKKER                    Wzv                      31.15 9604525                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 703                     Heren, 50m vrije slag                       1993 and older
25-9-2010 - 16:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                      23.55 9001847      24.48           
  2. Paul KOSTER                   Hieronymus               24.25 9304465      25.06           
  3. Philippe van den DUNGEN       AquAmigos                25.93 8800893      26.28           
  4. Marcel KERN                   SF Unna 01/10            28.00 167292       27.39           
  5. Rudy CHAMBON                  Wzv                      28.25 9306775      28.28           
 DIS Jarst van BELLE               AquAmigos                27.70 9200061                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 800                    Dames, 200m vlinderslag                         1999 - 1997
25-9-2010 - 16:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje BESKERS               O.Z. & P.C. De Waran   2:59.05 9702250    2:59.93           
            39.89  1:25.99  2:59.93
  2. Lea JANETZKI                  SF Unna 01/10          3:14.68 215921     3:18.42           
            45.51  1:41.20  3:18.42


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 800                    Dames, 200m vlinderslag                         1996 - 1994
25-9-2010 - 16:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pia GRETENKORT                SF Unna 01/10          3:08.45 187585     3:21.77           
            43.64  1:35.02  3:21.77


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 800                    Dames, 200m vlinderslag                      1993 and older
25-9-2010 - 16:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christel PEETERS              O.Z. & P.C. De Waran   2:51.77 9102424    3:04.45           
            37.29  1:22.73  3:04.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 801                    Heren, 200m vlinderslag                         1999 - 1997
25-9-2010 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brian KORTHOUT                AquAmigos                   NT 9802473    3:10.40           
            41.29  1:29.65  3:10.40
  2. Ronaldo NAGTZAAM              Hieronymus                  NT 9803293    3:16.66           
            38.70  1:29.28  3:16.66


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 801                    Heren, 200m vlinderslag                         1996 - 1994
25-9-2010 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lukas Michael HORNIG          SF Unna 01/10          3:13.12 187598     3:10.14           
            39.23  1:27.78  3:10.14


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 801                    Heren, 200m vlinderslag                      1993 and older
25-9-2010 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                    2:18.16 9001847    2:21.02           
            29.82  1:05.89  2:21.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1000                  Meisjes, 100m wisselslag                         2003 - 2002
26-9-2010 - 11:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa LOOS                    Hieronymus                  NT 0200608    1:59.19           
          1:59.19


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1000                  Jongens, 100m wisselslag                         2003 - 2002
26-9-2010 - 11:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Luc van EIJNDHOVEN            Zegenwerp              2:02.73 0200139    1:53.03           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:53.03
 DIS Daan van de BESSELAAR         Zegenwerp              2:10.78 0200137    2:01.16           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:01.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1001                  Meisjes, 100m wisselslag                         2001 - 2000
26-9-2010 - 11:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristy NAGTZAAM               Hieronymus             1:43.16 0002212    1:34.07           
          1:34.07
  2. Imke LERCH                    SF Unna 01/10          1:39.16 252409     1:37.48           
          1:37.48
  3. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp              1:40.26 0100146    1:40.02           
          1:40.02
  4. Maartje VERHOEVEN             Wzv                    1:40.36 0003032    1:40.61           
          1:40.61
  5. Esther de LAAT                AquAmigos              1:44.64 0000174    1:45.25           
          1:45.25
  6. Quinty van den HEUVEL         Wzv                    1:57.07 0003030    1:46.75           
          1:46.75
  7. Nina DARENBERG                SF Unna 01/10          2:05.22 263037     1:47.63           
          1:47.63
  8. Eline AKKERMANS               Wzv                    1:49.54 0100588    1:48.50           
          1:48.50
  9. Lea PURCELL                   SF Unna 01/10          1:53.41 252408     1:49.28           
          1:49.28
 10. Kimberly BERNAARDS            Hieronymus             1:56.04 0101600    1:53.66           
          1:53.66
 11. Chantal van den LINDEN        Wzv                    2:13.25 0001502    2:08.14           
          2:08.14
 DIS Esther JONGMANS               Hieronymus                  NT 0002216    1:58.78           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:58.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1001                  Jongens, 100m wisselslag                         2001 - 2000
26-9-2010 - 11:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alexander NEUHAUS             SF Unna 01/10          1:38.59 252411     1:32.91           
          1:32.91
  2. Tygo van EMPEL                Zegenwerp              1:36.06 0100541    1:38.11           
          1:38.11
  3. Rene MILDE                    SF Unna 01/10          2:00.00 286250     1:46.23           
          1:46.23
 DIS Miguel PEJDIC                 Wzv                    2:20.04 0002273    2:22.47           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:22.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1002                   Dames, 100m wisselslag                          1999 - 1997
26-9-2010 - 11:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje BESKERS               O.Z. & P.C. De Waran   1:22.69 9702250    1:19.66           
          1:19.66
  2. Lonne BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran   1:23.80 9702218    1:19.96           
          1:19.96
  3. Anne VERHOEF                  Wzv                    1:25.22 9702510    1:23.93           
          1:23.93
  4. Laura van DIJKE               Hieronymus             1:25.05 9801152    1:25.22           
          1:25.22
  5. Mareike FUCHS                 SF Unna 01/10          1:32.61 247102     1:28.70           
          1:28.70
  6. Sygrid JONGMANS               Hieronymus             1:32.42 9704482    1:30.65           
          1:30.65
  7. Viktoria Charlotte KIENITZ    SF Unna 01/10          1:34.31 206388     1:30.72           
          1:30.72
  8. Carlijn BALVERS               Wzv                    1:37.05 9701238    1:32.27           
          1:32.27
  9. Anne BAKKER                   Wzv                    1:36.32 9802168    1:33.81           
          1:33.81
 10. Helen GRZANNA                 SF Unna 01/10          1:37.82 236046     1:33.85           
          1:33.85
 11. Annika SPIJKER                Hieronymus             1:35.10 9902860    1:34.03 A         
          1:34.03
     Daphne POLS                   Wzv                    1:35.07 9904116    1:34.03 B         
          1:34.03
 13. Julia-Isabel TEPE             SF Unna 01/10          1:38.91 255531     1:34.12           
          1:34.12
 14. Karlijn SPIJKER               Hieronymus             1:36.65 9902862    1:34.92           
          1:34.92
 15. Anna MEHLHORN                 SF Unna 01/10          1:41.25 276447     1:35.34           
          1:35.34
 16. Lynn van ES                   Wzv                    1:41.06 9901462    1:38.81           
          1:38.81
 17. Nina FRIEDE                   SF Unna 01/10          1:38.00 286247     1:39.31           
          1:39.31
 18. Esther de WIJS                Wzv                    1:40.42 9801732    1:40.14           
          1:40.14
 19. Tisha NICASIA                 Wzv                    1:36.95 9803890    1:41.51           
          1:41.51
 20. Frieda NEUWERTH               SF Unna 01/10          1:41.18 247100     1:44.44           
          1:44.44


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1002                   Dames, 100m wisselslag                          1996 - 1994
26-9-2010 - 11:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              1:15.75 9403308    1:15.67           
          1:15.67
  2. Hannah LERCH                  SF Unna 01/10          1:18.94 187581     1:18.32           
          1:18.32
  3. Sanne de LAAT                 AquAmigos              1:17.25 9502730    1:18.92           
          1:18.92
  4. Femke BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran   1:22.61 9602496    1:19.02           
          1:19.02
  5. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp              1:17.50 9605190    1:20.70 A         
          1:20.70
  6. Melissa van der GELD          Wzv                    1:21.88 9506250    1:20.94           
          1:20.94
  7. Nadine QUENTIN                SF Unna 01/10          1:21.25 165232     1:22.08           
          1:22.08
  8. Celine van HOUTUM             Wzv                    1:21.67 9604508    1:25.54           
          1:25.54
  9. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              1:24.38 9403304    1:25.56           
          1:25.56
 10. Manon van LITH                Zegenwerp              1:25.19 9605544    1:25.59           
          1:25.59
 11. Lindsay van HOUTUM            Wzv                    1:23.73 9406546    1:25.74           
          1:25.74
 12. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp              1:30.17 9601544    1:27.62           
          1:27.62
 13. Janneke de WIJS               Wzv                    1:25.67 9602716    1:28.44           
          1:28.44
 14. Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp              1:32.36 9504814    1:28.66           
          1:28.66
 15. Simone BALVERS                Wzv                    1:32.60 9600878    1:36.29           
          1:36.29
 16. Mirella KOP                   Wzv                    1:38.91 9606020    1:41.95           
          1:41.95
 DIS Leonie ZWIERS                 AquAmigos              1:20.30 9401416                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Inga BRÜGGENHORST             SF Unna 01/10          1:23.29 247104     1:18.48           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:18.48


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1002                   Dames, 100m wisselslag                       1993 and older
26-9-2010 - 11:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marissa MINKMAN               Hieronymus             1:11.35 9306054    1:10.73           
          1:10.73
  2. Karin de KOK                  AquAmigos              1:14.17 9301010    1:16.30           
          1:16.30
  3. Linda de KOK                  AquAmigos              1:13.48 9101686    1:17.86           
          1:17.86
  4. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp              1:18.12 9302280    1:20.70 B         
          1:20.70
  5. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp              1:16.89 9303326    1:21.82           
          1:21.82
  6. Catrina HAGENS                Wzv                    1:18.95 9305382    1:22.51           
          1:22.51
  7. Kim van VLIET                 Wzv                    1:27.63 8704384    1:29.73           
          1:29.73
 DIS Laura BUSCH                   SF Unna 01/10          1:19.82 167293                       
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1003                   Heren, 100m wisselslag                          1999 - 1997
26-9-2010 - 11:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick MINKMAN                  Hieronymus             1:16.70 9701097    1:16.87           
          1:16.87
  2. Ronaldo NAGTZAAM              Hieronymus             1:25.09 9803293    1:21.44           
          1:21.44
  3. Gianluca BICK                 SF Unna 01/10          1:22.36 215924     1:21.69           
          1:21.69
  4. Tim ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10          1:32.37 252410     1:28.61           
          1:28.61
  5. Thorben GRZANNA               SF Unna 01/10          1:35.95 247099     1:34.06           
          1:34.06
  6. Sander SOMERS                 Zegenwerp              1:40.86 9900951    1:40.22           
          1:40.22
  7. Daan HORSTEN                  Wzv                    1:46.59 9703093    1:41.12           
          1:41.12
  8. Marcel KARAS                  SF Unna 01/10          1:59.99 286248     1:43.19           
          1:43.19
  9. Marnix VERHOEF                Wzv                    1:45.23 9900895    1:45.87           
          1:45.87
 10. Thomas van den LINDEN         Wzv                    2:00.16 9900893    1:50.63           
          1:50.63
 11. Joeri van ENGELEN             Wzv                         NT 9804545    1:52.12           
          1:52.12
 12. Sander van AKKEREN            Hieronymus             1:58.32 9902475    1:55.83           
          1:55.83


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1003                   Heren, 100m wisselslag                          1996 - 1994
26-9-2010 - 11:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon VERHULST                Hieronymus             1:11.06 9601751    1:09.80           
          1:09.80
  2. Jan-Lukas VOGEL               SF Unna 01/10          1:10.50 258718     1:11.54           
          1:11.54
  3. Stan BROK                     AquAmigos              1:10.94 9401473    1:13.54           
          1:13.54
  4. Jardy van den HEUVEL          Wzv                    1:22.00 9505533    1:15.09           
          1:15.09
  5. Luc de BONT                   Wzv                    1:20.81 9601701    1:16.50           
          1:16.50
  6. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp              1:15.88 9504127    1:16.68           
          1:16.68
  7. Bryan BORSJE                  O.Z. & P.C. De Waran   1:24.91 9603819    1:17.20           
          1:17.20
  8. Tom BAKKER                    Wzv                    1:27.82 9604525    1:17.80           
          1:17.80
  9. Norell ROOMER                 Wzv                    1:27.08 9504419    1:21.48           
          1:21.48


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1003                   Heren, 100m wisselslag                       1993 and older
26-9-2010 - 11:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philippe van den DUNGEN       AquAmigos              1:06.24 8800893    1:06.86           
          1:06.86
  2. Wesley BECK                   Hieronymus             1:08.89 9302123    1:09.13           
          1:09.13
  3. Rudy CHAMBON                  Wzv                    1:12.00 9306775    1:11.44           
          1:11.44
  4. Jarst van BELLE               AquAmigos              1:10.89 9200061    1:11.98           
          1:11.98
  5. Kevin de KOK                  AquAmigos              1:09.59 8901705    1:12.58           
          1:12.58




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1101                  Meisjes, 100m vlinderslag                        2001 - 2000
26-9-2010 - 11:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van ENGELEN             AquAmigos              1:39.94 0000350    1:30.55           
            40.45  1:30.55
  2. Sarah UULDRIKS                Hieronymus             1:42.76 0000946    1:33.42           
            42.17  1:33.42
  3. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              1:35.31 0000614    1:41.36           
            45.27  1:41.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1102                   Dames, 100m vlinderslag                         1999 - 1997
26-9-2010 - 11:47                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise QUENTIN                SF Unna 01/10          1:19.34 206351     1:17.03           
            34.53  1:17.03
  2. Lea JANETZKI                  SF Unna 01/10          1:26.81 215921     1:22.48           
          1:22.48
  3. Lisa COPPELMANS               AquAmigos              1:48.86 9801250    1:34.32           
            42.76  1:34.32
  4. Chantal DENTZ                 AquAmigos              1:43.47 9801726    1:36.47           
            43.74  1:36.47
  5. Annika SPIJKER                Hieronymus             1:44.33 9902860    1:41.04           
            45.62  1:41.04
  6. Karlijn SPIJKER               Hieronymus             1:46.15 9902862    1:46.25           
            48.40  1:46.25


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1102                   Dames, 100m vlinderslag                         1996 - 1994
26-9-2010 - 11:47                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              1:15.13 9403308    1:19.44           
            36.93  1:19.44
  2. Pia GRETENKORT                SF Unna 01/10          1:30.24 187585     1:29.35           
            41.57  1:29.35
  3. Manon BALVERS                 Wzv                    1:32.61 9502042    1:30.58           
            41.17  1:30.58
  4. Laura van BEEK                Wzv                    1:26.37 9406548    1:30.81           
            40.25  1:30.81
  5. Madelon van UCHELEN           Hieronymus             1:27.83 9604180    1:31.11           
            37.95  1:31.11
  6. Janneke de WIJS               Wzv                    1:33.29 9602716    1:35.63           
            43.22  1:35.63
  7. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp              1:35.04 9601544    1:35.89 A         
          1:35.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1102                   Dames, 100m vlinderslag                      1993 and older
26-9-2010 - 11:47                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christel PEETERS              O.Z. & P.C. De Waran   1:14.34 9102424    1:16.34           
            33.94  1:16.34
  2. Kim van VLIET                 Wzv                    1:32.64 8704384    1:35.89 B         
            43.68  1:35.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1103                   Heren, 100m vlinderslag                         1999 - 1997
26-9-2010 - 11:58                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brian KORTHOUT                AquAmigos              1:25.59 9802473    1:27.73           
            39.94  1:27.73


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1103                   Heren, 100m vlinderslag                         1996 - 1994
26-9-2010 - 11:58                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Andy van AKKEREN              Hieronymus             1:15.40 9505381    1:15.72           
            34.33  1:15.72
  2. Richie van EMPEL              Zegenwerp              1:17.64 9603631    1:17.88           
            35.18  1:17.88
  3. Vincent DERMAUX               Hieronymus             1:30.18 9600599    1:18.90           
            36.45  1:18.90
  4. Bart de BONT                  Wzv                    1:21.56 9402725    1:18.94           
            36.10  1:18.94
  5. Jordi van AKKEREN             Hieronymus             1:30.15 9604705    1:27.35           
            39.60  1:27.35
  6. Stan BROK                     AquAmigos              1:15.51 9401473    1:27.59           
            37.87  1:27.59


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1103                   Heren, 100m vlinderslag                      1993 and older
26-9-2010 - 11:58                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                      59.14 9001847    1:00.63           
            27.58  1:00.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1200                    Meisjes, 50m rugslag                           2003 - 2002
26-9-2010 - 12:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa LOOS                    Hieronymus               57.42 0200608      54.47           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1200                    Jongens, 50m rugslag                                  2004
26-9-2010 - 12:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas SOMERS                  Zegenwerp              1:21.32 04LuSom    1:08.70           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1200                    Jongens, 50m rugslag                           2003 - 2002
26-9-2010 - 12:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc van EIJNDHOVEN            Zegenwerp                57.76 0200139      52.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1201                    Meisjes, 50m rugslag                           2001 - 2000
26-9-2010 - 12:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristy NAGTZAAM               Hieronymus               44.17 0002212      43.66           
  2. Maartje VERHOEVEN             Wzv                      49.15 0003032      45.62           
  3. Imke LERCH                    SF Unna 01/10            45.31 252409       46.03           
  4. Esther de LAAT                AquAmigos                50.78 0000174      47.31           
  5. Annemijn SPOHR                Wzv                      49.51 0000548      48.51           
  6. Lea PURCELL                   SF Unna 01/10            50.70 252408       49.75           
  7. Kimberly BERNAARDS            Hieronymus               52.34 0101600      51.96           
  8. Nina DARENBERG                SF Unna 01/10            55.00 263037       55.14           
  9. Chantal van den LINDEN        Wzv                    1:02.75 0001502    1:06.19           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1201                    Jongens, 50m rugslag                           2001 - 2000
26-9-2010 - 12:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alexander NEUHAUS             SF Unna 01/10            42.98 252411       41.68           
  2. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                42.54 0100541      44.15           
  3. Rene MILDE                    SF Unna 01/10            54.08 286250       50.91           
  4. Miguel PEJDIC                 Wzv                    1:07.62 0002273    1:05.28           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1202                     Dames, 50m rugslag                            1999 - 1997
26-9-2010 - 12:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Katharina NEUHAUS             SF Unna 01/10            40.13 233387       37.90           
  2. Ines GÖBEL                    SF Unna 01/10            41.78 233386       40.76           
  3. Mareike FUCHS                 SF Unna 01/10            39.95 247102       41.16           
  4. Hannah BRÜGGENHORST           SF Unna 01/10            43.79 255530       43.16           
  5. Daphne POLS                   Wzv                      46.07 9904116      43.46           
  6. Lynn van ES                   Wzv                      47.91 9901462      43.81           
  7. Anne BAKKER                   Wzv                      44.45 9802168      45.14           
  8. Esther de WIJS                Wzv                      46.45 9801732      46.82           
  9. Frieda NEUWERTH               SF Unna 01/10            48.18 247100       47.50           
 10. Lisanne EDIXHOVEN             Hieronymus               56.19 9903996      49.15           
 11. Roxanne KOUWENBERG            Wzv                      49.47 9802590      49.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1202                     Dames, 50m rugslag                            1996 - 1994
26-9-2010 - 12:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen KOPER                  O.Z. & P.C. De Waran     35.44 9603888      34.85           
  2. Sanne van der SCHANS          Wzv                      37.16 9602714      36.57           
  3. Nadine QUENTIN                SF Unna 01/10            36.55 165232       36.58           
  4. Sanne de LAAT                 AquAmigos                35.79 9502730      37.72           
  5. Manon BALVERS                 Wzv                      38.34 9502042      38.84           
  6. Manon van LITH                Zegenwerp                38.80 9605544      39.02           
  7. Leonie ZWIERS                 AquAmigos                38.98 9401416      39.14           
  8. Lindsay van HOUTUM            Wzv                      38.18 9406546      40.26           
  9. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                40.44 9601544      41.69           
 10. Celine van HOUTUM             Wzv                      41.30 9604508      42.28           
 11. Wiyanna van BELLE             AquAmigos                43.08 9600800      43.02           
 12. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp                39.51 9403304      43.14           
 13. Simone BALVERS                Wzv                      41.80 9600878      46.01           
 14. Mirella KOP                   Wzv                      46.02 9606020      50.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1202                     Dames, 50m rugslag                         1993 and older
26-9-2010 - 12:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlotte SPOHR                Wzv                      33.55 9305288      33.56           
  2. Linda de KOK                  AquAmigos                35.74 9101686      36.03           
  3. Karin de KOK                  AquAmigos                35.31 9301010      37.03           
  4. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp                36.36 9303326      40.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1203                     Heren, 50m rugslag                            1999 - 1997
26-9-2010 - 12:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10            40.12 252406       37.16           
  2. Gianluca BICK                 SF Unna 01/10            37.44 215924       37.86           
  3. Tim ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10            41.88 252410       39.20           
  4. Ronaldo NAGTZAAM              Hieronymus               40.18 9803293      39.69 A         
     Viktor WARNDORFF              Hieronymus               40.09 9703885      39.69 B         
  6. Daan HORSTEN                  Wzv                      47.48 9703093      45.90           
  7. Marcel KARAS                  SF Unna 01/10            50.09 286248       46.19           
  8. Thomas van den LINDEN         Wzv                      52.74 9900893      50.14           
  9. Joeri van ENGELEN             Wzv                      51.34 9804545      53.70           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1203                     Heren, 50m rugslag                            1996 - 1994
26-9-2010 - 12:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. David KOERS                   ZV Zaltbommel            29.80 9501229      30.33           
  2. Nils PURCELL                  SF Unna 01/10            33.06 180941       31.50           
  3. Ramon VERHULST                Hieronymus               32.06 9601751      32.30           
  4. Lukas Michael HORNIG          SF Unna 01/10            33.86 187598       33.15           
  5. Stan BROK                     AquAmigos                32.24 9401473      35.37           
  6. Tom BAKKER                    Wzv                      36.01 9604525      35.49 A         
  7. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp                33.48 9504127      35.67           
  8. Richie van EMPEL              Zegenwerp                37.01 9603631      37.28           
  9. Luc de BONT                   Wzv                      37.13 9601701      38.44           
 10. Norell ROOMER                 Wzv                      38.45 9504419      40.33           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1203                     Heren, 50m rugslag                         1993 and older
26-9-2010 - 12:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastian de BEEN             O.Z. & P.C. De Waran     29.76 9302233      29.87           
  2. Paul KOSTER                   Hieronymus               29.92 9304465      30.94           
  3. Philippe van den DUNGEN       AquAmigos                31.63 8800893      32.87           
  4. Wesley BECK                   Hieronymus               31.69 9302123      33.53           
  5. Jarst van BELLE               AquAmigos                33.84 9200061      33.54           
  6. Rudy CHAMBON                  Wzv                      34.86 9306775      34.45           
  7. Kevin de KOK                  AquAmigos                34.73 8901705      35.49 B         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1300                   Dames, 200m schoolslag                          1999 - 1997
26-9-2010 - 12:27                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit van TILBURG             O.Z. & P.C. De Waran   3:16.73 9701208    3:19.36           
            43.53  1:34.31  3:19.36
  2. Laura van DIJKE               Hieronymus             3:14.03 9801152    3:20.85           
            45.76  1:36.76  3:20.85
  3. Viktoria Charlotte KIENITZ    SF Unna 01/10          3:31.52 206388     3:34.81           
            48.21  1:43.36  3:34.81
  4. Lisanne EDIXHOVEN             Hieronymus                  NT 9903996    4:05.13           
            53.73  1:56.32  4:05.13


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1300                   Dames, 200m schoolslag                          1996 - 1994
26-9-2010 - 12:27                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inga BRÜGGENHORST             SF Unna 01/10          2:59.40 247104     2:54.36           
            38.82  1:23.35  2:54.36
  2. Hannah LERCH                  SF Unna 01/10          2:54.37 187581     2:55.45           
            39.29  1:23.48  2:55.45
 DIS Janneke de WIJS               Wzv                    3:23.53 9602716                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1300                   Dames, 200m schoolslag                       1993 and older
26-9-2010 - 12:27                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marissa MINKMAN               Hieronymus             2:49.75 9306054    2:48.83           
            38.42  1:20.73  2:48.83
  2. Catrina HAGENS                Wzv                    3:10.10 9305382    3:19.19           
            44.43  1:34.37  3:19.19
  3. Kim van VLIET                 Wzv                    3:42.23 8704384    4:01.99           
            53.44  1:55.06  4:01.99
 DIS Gabriëlla van OERLE           O.Z. & P.C. De Waran   3:07.23 9006758    3:12.47           
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
            42.35  1:31.28  3:12.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1301                   Heren, 200m schoolslag                          1999 - 1997
26-9-2010 - 12:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin LEFEU                   O.Z. & P.C. De Waran   2:52.00 9703847    2:52.98           
            38.36  1:22.07  2:52.98
  2. Rick MINKMAN                  Hieronymus             3:01.14 9701097    3:08.42           
            41.39  3:08.42


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1301                   Heren, 200m schoolslag                          1996 - 1994
26-9-2010 - 12:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas de BRUIJN                 Hieronymus             2:36.89 9402509    2:35.16           
            34.57  1:13.45  2:35.16
  2. Andy van AKKEREN              Hieronymus             3:06.48 9505381    2:56.59           
            40.14  1:25.27  2:56.59
  3. Jordi van AKKEREN             Hieronymus             3:23.59 9604705    3:06.32           
            42.41  1:29.53  3:06.32
  4. Max BÜTTNER                   SF Unna 01/10          3:17.55 187587     3:13.28           
            41.88  1:32.06  3:13.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1301                   Heren, 200m schoolslag                       1993 and older
26-9-2010 - 12:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Coen de BRUIJN                Hieronymus             2:31.95 9205151    2:28.24           
            32.59  1:09.65  2:28.24
  2. Harm DONKERS                  O.Z. & P.C. De Waran   2:40.67 9301809    2:35.52           
            34.58  1:14.13  2:35.52
  3. Pieter PIJNENBURG             O.Z. & P.C. De Waran   2:39.67 9305227    2:39.18           
            35.59  1:19.12  2:39.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1500                   Dames, 200m vrije slag                          1999 - 1997
26-9-2010 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje BESKERS               O.Z. & P.C. De Waran   2:30.25 9702250    2:29.06           
            34.72  1:12.78  2:29.06
  2. Katharina NEUHAUS             SF Unna 01/10          2:36.24 233387     2:32.82           
            34.46  1:13.79  2:32.82
  3. Lea JANETZKI                  SF Unna 01/10          2:41.69 215921     2:37.67           
            37.45  2:37.67
  4. Lisa COPPELMANS               AquAmigos              2:51.86 9801250    2:48.36           
            39.28  1:23.72  2:48.36
  5. Sygrid JONGMANS               Hieronymus             2:53.99 9704482    2:57.28           
            39.62  1:24.12  2:57.28
  6. Carlijn BALVERS               Wzv                    2:57.78 9701238    2:58.38           
            42.06  1:27.64  2:58.38
  7. Anna MEHLHORN                 SF Unna 01/10          3:07.59 276447     3:04.22           
            40.70  1:27.79  3:04.22
  8. Helen GRZANNA                 SF Unna 01/10               NT 236046     3:05.60           
            40.56  1:28.89  3:05.60
  9. Esther de WIJS                Wzv                    3:20.65 9801732    3:07.11           
            42.70  1:31.92  3:07.11
 10. Nina FRIEDE                   SF Unna 01/10          3:07.31 286247     3:08.76           
            40.29  1:27.92  3:08.76
 11. Julia-Isabel TEPE             SF Unna 01/10          3:17.22 255531     3:12.91           
            42.91  1:32.37  3:12.91


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1500                   Dames, 200m vrije slag                          1996 - 1994
26-9-2010 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa van der GELD          Wzv                    2:45.81 9506250    2:31.84           
            33.66  1:11.74  2:31.84
  2. Carmen KOPER                  O.Z. & P.C. De Waran   2:35.97 9603888    2:33.64           
            35.66  1:14.66  2:33.64
  3. Madelon van UCHELEN           Hieronymus             2:39.30 9604180    2:33.91           
            36.16  1:15.45  2:33.91
  4. Femke BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran   2:34.92 9602496    2:35.40           
            34.86  1:14.05  2:35.40
  5. Leonie ZWIERS                 AquAmigos              2:41.22 9401416    2:36.95           
            36.64  1:17.13  2:36.95
  6. Pia GRETENKORT                SF Unna 01/10          2:34.57 187585     2:38.83           
            35.22  1:15.46  2:38.83
  7. Nadine QUENTIN                SF Unna 01/10          2:37.89 165232     2:44.57           
            36.38  1:16.82  2:44.57
  8. Laura van BEEK                Wzv                    2:43.15 9406548    2:45.45           
            36.63  1:18.01  2:45.45
  9. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              2:45.39 9403304    2:51.48           
            38.67  1:21.58  2:51.48
 10. Simone BALVERS                Wzv                    2:39.41 9600878    2:58.00           
            38.97  1:22.81  2:58.00
 11. Janneke de WIJS               Wzv                    2:59.15 9602716    3:09.44           
            40.75  1:28.48  3:09.44
 12. Mirella KOP                   Wzv                    3:10.37 9606020    3:21.32           
            43.91  1:33.19  3:21.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1500                   Dames, 200m vrije slag                       1993 and older
26-9-2010 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda de KOK                  AquAmigos              2:17.77 9101686    2:22.93           
            31.96  1:08.39  2:22.93
  2. Karin de KOK                  AquAmigos              2:24.66 9301010    2:27.10           
            34.70  1:12.00  2:27.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1501                   Heren, 200m vrije slag                          1999 - 1997
26-9-2010 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10          2:28.88 252406     2:23.03           
            32.22  1:08.59  2:23.03
  2. Gianluca BICK                 SF Unna 01/10          2:29.91 215924     2:27.29           
            32.48  1:09.10  2:27.29
  3. Thorben GRZANNA               SF Unna 01/10          2:56.85 247099     2:52.54           
          1:22.92  2:52.54
  4. Brian KORTHOUT                AquAmigos              3:02.16 9802473    2:56.55           
            39.69  1:24.59  2:56.55
  5. Marnix VERHOEF                Wzv                         NT 9900895    3:24.57           
            46.88  1:39.82  3:24.57
  6. Sander van AKKEREN            Hieronymus                  NT 9902475    3:45.95           
            49.80  1:50.92  3:45.95


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1501                   Heren, 200m vrije slag                          1996 - 1994
26-9-2010 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon VERHULST                Hieronymus             2:12.57 9601751    2:11.45           
            29.77  1:03.99  2:11.45
  2. David KOERS                   ZV Zaltbommel          2:08.20 9501229    2:14.33           
            31.00  1:04.83  2:14.33
  3. Nils PURCELL                  SF Unna 01/10          2:19.52 180941     2:17.00           
            30.89  1:05.46  2:17.00
  4. Vincent DERMAUX               Hieronymus             2:22.81 9600599    2:22.80           
            33.07  2:22.80
  5. Norell ROOMER                 Wzv                    2:47.39 9504419    2:46.66           
            34.84  1:16.06  2:46.66


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1501                   Heren, 200m vrije slag                       1993 and older
26-9-2010 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul KOSTER                   Hieronymus             1:57.23 9304465    1:57.74           
            26.37    55.47  1:57.74
  2. Tom LOMMERS                   Wzv                    1:58.52 9001847    2:00.45           
            27.12    57.10  2:00.45
  3. Sebastian de BEEN             O.Z. & P.C. De Waran   2:02.41 9302233    2:05.82           
            27.93    59.58  2:05.82
  4. Philippe van den DUNGEN       AquAmigos              2:07.23 8800893    2:11.44           
            29.13  1:01.85  2:11.44
  5. Sebastiaan van den HEUVEL     Hieronymus             2:35.24 9305615    2:15.56           
            30.26  1:04.81  2:15.56
  6. Jarst van BELLE               AquAmigos              2:18.74 9200061    2:16.44           
            31.08  1:05.37  2:16.44
  7. Kevin de KOK                  AquAmigos              2:12.57 8901705    2:16.97           
            31.02  1:04.50  2:16.97
  8. Wesley BECK                   Hieronymus             2:17.69 9302123    2:20.60           
            31.11  1:05.54  2:20.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1600                   Meisjes, 50m schoolslag                         2003 - 2002
26-9-2010 - 14:34                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa LOOS                    Hieronymus             1:00.04 0200608      56.22           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1600                   Jongens, 50m schoolslag                                2004
26-9-2010 - 14:34                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas SOMERS                  Zegenwerp              1:30.80 04LuSom    1:13.99           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1600                   Jongens, 50m schoolslag                         2003 - 2002
26-9-2010 - 14:34                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc van EIJNDHOVEN            Zegenwerp              1:04.51 0200139      56.81           
  2. Daan van de BESSELAAR         Zegenwerp              1:01.37 0200137    1:00.72           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1601                   Meisjes, 50m schoolslag                         2001 - 2000
26-9-2010 - 14:37                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristy NAGTZAAM               Hieronymus               48.40 0002212      46.93           
  2. Maartje VERHOEVEN             Wzv                      50.16 0003032      47.36           
  3. Nina DARENBERG                SF Unna 01/10            49.69 263037       47.92           
  4. Sarah UULDRIKS                Hieronymus               49.16 0000946      48.28 A         
     Imke LERCH                    SF Unna 01/10            49.69 252409       48.28 B         
  6. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                50.37 0100146      50.93           
  7. Annemijn SPOHR                Wzv                      51.09 0000548      51.37           
  8. Quinty van den HEUVEL         Wzv                      52.78 0003030      52.60           
  9. Esther de LAAT                AquAmigos                56.00 0000174      54.45           
 10. Esther JONGMANS               Hieronymus               54.29 0002216      55.85           
 11. Kimberly BERNAARDS            Hieronymus             1:00.08 0101600      56.23           
 12. Eline AKKERMANS               Wzv                      58.16 0100588      57.59           
 13. Chantal van den LINDEN        Wzv                    1:01.72 0001502      59.21           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1601                   Jongens, 50m schoolslag                         2001 - 2000
26-9-2010 - 14:37                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                52.00 0100541      52.75           
  2. Rene MILDE                    SF Unna 01/10            51.59 286250       53.16           
  3. Thomas SOMERS                 Zegenwerp                58.04 0101465      54.73           
  4. Stefan CHAMBON                Wzv                      58.70 0100609      59.09           
  5. Miguel PEJDIC                 Wzv                    1:01.14 0002273    1:03.58           
 DIS Marco CHAMBON                 Wzv                      57.52 0002827                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1602                    Dames, 50m schoolslag                          1999 - 1997
26-9-2010 - 14:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise QUENTIN                SF Unna 01/10            42.42 206351       40.41           
  2. Marit van TILBURG             O.Z. & P.C. De Waran     40.94 9701208      41.48           
  3. Laura van DIJKE               Hieronymus               40.59 9801152      41.93           
  4. Chantal DENTZ                 AquAmigos                45.44 9801726      45.86           
  5. Viktoria Charlotte KIENITZ    SF Unna 01/10            46.28 206388       47.13           
  6. Hannah BRÜGGENHORST           SF Unna 01/10            46.56 255530       47.32           
  7. Helen GRZANNA                 SF Unna 01/10            46.84 236046       47.88           
  8. Anne BAKKER                   Wzv                      49.37 9802168      48.16           
  9. Roxanne KOUWENBERG            Wzv                      53.56 9802590      54.33           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1602                    Dames, 50m schoolslag                          1996 - 1994
26-9-2010 - 14:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inga BRÜGGENHORST             SF Unna 01/10            37.60 247104       36.36           
  2. Hannah LERCH                  SF Unna 01/10            38.02 187581       38.48           
  3. Sanne van der SCHANS          Wzv                      40.18 9602714      40.67           
  4. Sanne de LAAT                 AquAmigos                39.94 9502730      42.13           
  5. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                40.47 9605190      43.02           
  6. Janneke de WIJS               Wzv                      42.32 9602716      44.29           
  7. Lindsay van HOUTUM            Wzv                      43.84 9406546      45.22 A         
     Manon van LITH                Zegenwerp                45.13 9605544      45.22 B         
  9. Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp                45.44 9504814      48.20           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1602                    Dames, 50m schoolslag                       1993 and older
26-9-2010 - 14:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marissa MINKMAN               Hieronymus               35.29 9306054      35.85           
  2. Marlotte SPOHR                Wzv                      37.31 9305288      38.26           
  3. Gabriëlla van OERLE           O.Z. & P.C. De Waran     38.39 9006758      39.64           
  4. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp                39.63 9302280      40.29           
  5. Laura BUSCH                   SF Unna 01/10            39.94 167293       40.76           
  6. Catrina HAGENS                Wzv                      40.82 9305382      42.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1603                    Heren, 50m schoolslag                          1999 - 1997
26-9-2010 - 14:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ronaldo NAGTZAAM              Hieronymus               43.15 9803293      42.98           
  2. Viktor WARNDORFF              Hieronymus               46.82 9703885      45.32           
  3. Daan HORSTEN                  Wzv                      50.25 9703093      48.28           
  4. Sander SOMERS                 Zegenwerp                50.95 9900951      49.80           
  5. Joeri van ENGELEN             Wzv                      53.65 9804545      51.82           
  6. Thomas van den LINDEN         Wzv                      59.54 9900893    1:03.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1603                    Heren, 50m schoolslag                          1996 - 1994
26-9-2010 - 14:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas de BRUIJN                 Hieronymus               33.34 9402509      33.20           
  2. Jan-Lukas VOGEL               SF Unna 01/10            35.50 258718       35.64           
  3. Jardy van den HEUVEL          Wzv                      39.67 9505533      39.11           
  4. Richie van EMPEL              Zegenwerp                40.60 9603631      39.51           
  5. Max BÜTTNER                   SF Unna 01/10            41.12 187587       40.36           
  6. Luc de BONT                   Wzv                      40.80 9601701      40.64           
  7. Tom BAKKER                    Wzv                      42.75 9604525      40.86           
  8. Sven MEDARIC                  Wzv                      43.67 9605061      41.73           
  9. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp                41.26 9504127      42.26           
 10. Jordi van AKKEREN             Hieronymus               42.70 9604705      42.44           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1603                    Heren, 50m schoolslag                       1993 and older
26-9-2010 - 14:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Coen de BRUIJN                Hieronymus               30.38 9205151      30.58           
  2. Pieter PIJNENBURG             O.Z. & P.C. De Waran     33.53 9305227      34.51           
  3. Rudy CHAMBON                  Wzv                      37.36 9306775      35.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1700                  Meisjes, 200m wisselslag                         2003 - 2002
26-9-2010 - 14:58                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa LOOS                    Hieronymus                  NT 0200608    4:15.80           
          1:00.21  4:15.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1701                  Meisjes, 200m wisselslag                         2001 - 2000
26-9-2010 - 15:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van ENGELEN             AquAmigos              3:00.89 0000350    2:58.16           
            40.36  2:58.16
  2. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              3:12.29 0000614    3:16.11           
            45.23  3:16.11
  3. Kristy NAGTZAAM               Hieronymus             3:40.47 0002212    3:31.70           
            49.89  3:31.70
  4. Maartje VERHOEVEN             Wzv                    4:03.29 0003032    3:43.90           
            53.87  3:43.90


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1701                  Jongens, 200m wisselslag                         2001 - 2000
26-9-2010 - 15:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alexander NEUHAUS             SF Unna 01/10          3:33.45 252411     3:28.62           
            44.72  3:28.62
  2. Tygo van EMPEL                Zegenwerp              3:54.30 0100541    3:39.86           
            55.20  3:39.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1702                   Dames, 200m wisselslag                          1999 - 1997
26-9-2010 - 15:07                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise QUENTIN                SF Unna 01/10          2:57.69 206351     2:49.67           
            35.29  2:49.67
  2. Lonne BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran   3:01.87 9702218    2:53.56           
            39.06  2:53.56
  3. Anne VERHOEF                  Wzv                    3:06.60 9702510    3:06.18           
            40.82  3:06.18
  4. Mareike FUCHS                 SF Unna 01/10          3:08.83 247102     3:09.61           
            41.94  3:09.61
  5. Sygrid JONGMANS               Hieronymus             3:20.40 9704482    3:25.13           
            45.20  3:25.13
  6. Daphne POLS                   Wzv                    3:29.24 9904116    3:30.05           
            48.46  3:30.05


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1702                   Dames, 200m wisselslag                          1996 - 1994
26-9-2010 - 15:07                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp              2:50.46 9605190    2:56.69           
            37.98  2:56.69
  2. Celine van HOUTUM             Wzv                    3:05.02 9604508    3:07.64           
            41.08  3:07.64
  3. Manon BALVERS                 Wzv                    3:07.10 9502042    3:08.76           
            40.86  3:08.76
  4. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp              3:03.62 9601544    3:17.42           
            41.48  3:17.42


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1702                   Dames, 200m wisselslag                       1993 and older
26-9-2010 - 15:07                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marissa MINKMAN               Hieronymus             2:34.88 9306054    2:36.35           
            34.86  2:36.35
  2. Christel PEETERS              O.Z. & P.C. De Waran   2:41.67 9102424    2:45.54           
            34.60  2:45.54
  3. Catrina HAGENS                Wzv                    2:53.12 9305382    2:59.86           
            38.02  2:59.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1703                   Heren, 200m wisselslag                          1999 - 1997
26-9-2010 - 15:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin LEFEU                   O.Z. & P.C. De Waran   2:40.07 9703847    2:38.39           
            34.26  2:38.39
  2. Rick MINKMAN                  Hieronymus             2:43.11 9701097    2:43.82           
            35.26  2:43.82
  3. Tim ODENKIRCHEN               SF Unna 01/10          3:22.70 252410     3:21.89           
            42.51  3:21.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1703                   Heren, 200m wisselslag                          1996 - 1994
26-9-2010 - 15:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Andy van AKKEREN              Hieronymus             2:40.63 9505381    2:37.90           
            33.83  2:37.90
  2. Richie van EMPEL              Zegenwerp              2:42.06 9603631    2:41.43           
            35.42  2:41.43
  3. Bryan BORSJE                  O.Z. & P.C. De Waran   2:49.62 9603819    2:46.07           
            37.39  2:46.07
  4. Bart de BONT                  Wzv                    2:55.69 9402725    2:50.94           
            36.68  2:50.94
  5. Norell ROOMER                 Wzv                    3:29.41 9504419    3:12.86           
            40.26  3:12.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1703                   Heren, 200m wisselslag                       1993 and older
26-9-2010 - 15:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harm DONKERS                  O.Z. & P.C. De Waran   2:25.02 9301809    2:23.80           
            31.95  2:23.80
  2. Kevin de KOK                  AquAmigos              2:31.93 8901705    2:40.93           
            33.03  2:40.93
 DIS Tom LOMMERS                   Wzv                    2:15.67 9001847    2:17.94           
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
            28.22  2:17.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1800                 Meisjes, 4 x 50m vrije slag                       2002 - 2000
26-9-2010 - 15:27                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hieronymus 1                  Hieronymus             2:46.91            2:44.42           
        Kristy NAGTZAAM, 00                        Esther JONGMANS, 00
        Kimberly BERNAARDS, 01                     Sarah UULDRIKS, 00
            38.02  2:44.42

  2. Wzv 1                         Wzv                    3:04.27            3:04.29           
        Annemijn SPOHR, 00                         Eline AKKERMANS, 01
        Quinty van den HEUVEL, 00                  Chantal van den LINDEN, 00
            44.04  3:04.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1801                  Dames, 4 x 50m vrije slag                     1999 and older
26-9-2010 - 15:31                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzv 1                         Wzv                    2:02.52            2:02.09           
        Sanne van der SCHANS, 96                   Lindsay van HOUTUM, 94
        Melissa van der GELD, 95                   Marlotte SPOHR, 93
            31.71  2:02.09

  2. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:00.54            2:02.70           
        Tamarah van der PASCH, 94                  Robin HILGERDENAAR, 96
        Emma VERHOEVEN, 93                         Hanneke van der STEEN, 93
            29.45  2:02.70

  3. AquAmigos 1                   AquAmigos              2:01.62            2:04.00           
        Sanne de LAAT, 95                          Leonie ZWIERS, 94
        Karin de KOK, 93                           Linda de KOK, 91
            32.89  2:04.00

  4. SF Unna 01/10 1               SF Unna 01/10          2:05.22            2:07.89           
        Nadine QUENTIN, 95                         Denise QUENTIN, 98
        Laura BUSCH, 92                            Hannah LERCH, 96
            32.10  2:07.89

  5. De Warande 1                  O.Z. & P.C. De Waran   2:03.56            2:10.02           
        Femke BESKERS, 96                          Carmen KOPER, 96
        Gabriëlla van OERLE, 90                    Christel PEETERS, 91
            34.32  2:10.02

  6. SF Unna 01/10 2               SF Unna 01/10          2:11.63            2:14.38           
        Katharina NEUHAUS, 97                      Pia GRETENKORT, 95
        Inga BRÜGGENHORST, 96                      Lea JANETZKI, 98
            32.38  2:14.38

  7. SF Unna 01/10 3               SF Unna 01/10          2:22.25            2:23.18           
        Mareike FUCHS, 98                          Anna MEHLHORN, 99
        Nina FRIEDE, 99                            Helen GRZANNA, 97
            33.09  2:23.18

  8. Wzv 2                         Wzv                    2:16.36            2:23.67           
        Simone BALVERS, 96                         Celine van HOUTUM, 96
        Janneke de WIJS, 96                        Manon BALVERS, 95
            36.56  2:23.67

  9. Wzv 3                         Wzv                    2:33.37            2:35.10           
        Esther de WIJS, 98                         Roxanne KOUWENBERG, 98
        Anne BAKKER, 98                            Tisha NICASIA, 98
            39.13  2:35.10

 DIS Zegenwerp 2                   Zegenwerp              2:17.91                              
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Manon van LITH, 96                         Daphne PORTEGIJS, 95
        Desiree PELTENBURG, 94                     Lotte van GRINSVEN, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1802                  Heren, 4 x 50m vrije slag                     1999 and older
26-9-2010 - 15:37                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hieronymus 1                  Hieronymus             1:43.47            1:45.64           
        Paul KOSTER, 93                            Wesley BECK, 93
        Sebastiaan van den HEUVEL, 93              Coen de BRUIJN, 92
            25.36  1:45.64

  2. Wzv 1                         Wzv                    1:49.06            1:48.76           
        Jardy van den HEUVEL, 95                   Bart de BONT, 94
        Rudy CHAMBON, 93                           Tom LOMMERS, 90
            28.76  1:48.76

  3. SF Unna 01/10 1               SF Unna 01/10          2:01.30            1:52.23           
        Marcel KERN, 93                            Nils PURCELL, 96
        Jan-Lukas VOGEL, 94                        Lukas Michael HORNIG, 95
            27.19  1:52.23

  4. De Warande 1                  O.Z. & P.C. De Waran   1:55.61            1:52.29           
        Harm DONKERS, 93                           Pieter PIJNENBURG, 93
        Robin LEFEU, 97                            Sebastian de BEEN, 93
            28.16  1:52.29

  5. Hieronymus 2                  Hieronymus             1:54.87            1:57.18           
        Ramon VERHULST, 96                         Ronaldo NAGTZAAM, 98
        Vincent DERMAUX, 96                        Bas de BRUIJN, 94
            27.81  1:57.18

  6. Wzv 2                         Wzv                    2:13.54            2:13.10           
        Luc de BONT, 96                            Norell ROOMER, 95
        Tom BAKKER, 96                             Sven MEDARIC, 96
            30.86  2:13.10

  7. Wzv 3                         Wzv                    2:49.35            2:56.69           
        Marnix VERHOEF, 99                         Joeri van ENGELEN, 98
        Daan HORSTEN, 97                           Thomas van den LINDEN, 99
            44.20  2:56.69




SPLASH Meet Manager 11Registered to WZV