Nr. 1. Dames, 100m vlinderslag  Senioren
Nr. 2. Heren, 100m vlinderslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 3. Dames, 100m vrije slag  Senioren 1 en 2
Nr. 4. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2 en 3
Nr. 8. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en 6
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 25m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 14. Jongens, 25m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 16. Heren, 200m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 17. Dames, 50m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 18. Heren, 50m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 19. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 2 en 3
Nr. 20. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 21. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 22. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 23. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 25m rugslag  6 - 7 jaar
Nr. 26. Jongens, 25m rugslag  6 - 7 jaar
Nr. 27. Dames, 200m vlinderslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 28. Heren, 200m vlinderslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 29. Alle, 8 x 50m vrije slag  10 jaar en ouder



Programmanr. 1
4-3-2012 - 16:15
Dames, 100m vlinderslagSenioren
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Yldau de LangeHoogenboom Tours BZ&PC1:16.391993036081:21.1635.961:21.16
2.Vivian BrakHoogenboom Tours BZ&PC1:26.791990005201:25.3639.541:25.36


<< TOP >>
Programmanr. 2
4-3-2012 - 16:15
Heren, 100m vlinderslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mark van den HondelWidex Gzc Donk1:07.801992018051:08.0030.911:08.00
2.Remco OskamWidex Gzc Donk1:14.571992055831:14.4532.391:14.45
3.Jos van RemmenHoogenboom Tours BZ&PC1:17.551991018791:17.4835.621:17.48
4.Mark SlagmolenVan Vliet Barracuda1:26.541993022771:22.1236.701:22.12
AFGEMOwen LouwesHoogenboom Tours BZ&PC1:09.27199101487


<< TOP >>
Programmanr. 3
4-3-2012 - 16:20
Dames, 100m vrije slagSenioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Alma JanssenVan Vliet Barracuda1:07.851994010781:08.75FJ 132.541:08.75
2.Renate OskamWidex Gzc Donk1:07.701994050361:08.75FJ 231.671:08.75
3.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:08.611995016381:09.3633.001:09.36
4.Valery VisserHoogenboom Tours BZ&PC1:10.881995047101:09.9234.101:09.92
5.Kyra de LangeHoogenboom Tours BZ&PC1:18.591995022101:14.9136.161:14.91
6.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe1:13.201995052101:16.2036.241:16.20


<< TOP >>
Programmanr. 4
4-3-2012 - 16:20
Jongens, 100m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kevin LingenHoogenboom Tours BZ&PC1:02.271994042371:03.9230.161:03.92


<< TOP >>
Programmanr. 5
4-3-2012 - 16:25
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Nicole den BoerHoogenboom Tours BZ&PC1:31.861996018901:30.6443.101:30.64
2.Dikra IdrissiWidex Gzc Donk1:35.141997042241:34.1843.721:34.18
3.Sheila MerschVan Vliet Barracuda1:40.481997047741:37.9246.161:37.92
4.Juliette van den BergVan Vliet Barracuda1:40.841997050261:40.1047.571:40.10
5.Eline van Bergen van der GrijpVan Vliet Barracuda1:41.261997059261:40.6547.431:40.65
6.Jessica van OudenaardenVan Vliet Barracuda1:46.971996029861:44.2048.821:44.20
AFGEMSimone BunnikHoogenboom Tours BZ&PC1:44.79199702850


<< TOP >>
Programmanr. 6
4-3-2012 - 16:25
Jongens, 100m schoolslagJunioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:21.541996015091:22.2537.761:22.25
2.Niels RöderVan Vliet Barracuda1:27.881996038751:25.2240.171:25.22
3.Justin LingenHoogenboom Tours BZ&PC1:33.591997020071:33.0043.671:33.00
4.Erwin van NoortZ&PC De Gouwe1:36.811997034411:34.6145.041:34.61
5.Kevin SlagmolenVan Vliet Barracuda1:40.551997002911:41.0647.161:41.06


<< TOP >>
Programmanr. 7
4-3-2012 - 16:30
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Eileen DuitsWidex Gzc Donk1:27.911998008421:27.7842.181:27.78
2.Soraya KuipersVan Vliet Barracuda1:31.211999030681:31.5042.531:31.50
3.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:34.991998027921:33.5744.671:33.57
4.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:35.911999023561:34.8045.231:34.80
5.Marsha van den HeuvelWidex Gzc Donk1:40.711998011541:35.6145.931:35.61
6.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe1:37.131998013601:39.3747.481:39.37
7.Merle de LangeHoogenboom Tours BZ&PC1:38.821999009901:40.4247.391:40.42
8.Maaike KoedootVan Vliet Barracuda1:47.271999016961:45.7449.951:45.74
9.Nancy RöderVan Vliet Barracuda1:45.821999025561:48.3551.261:48.35
10.Cornalijn HazelebachVan Vliet Barracuda1:52.521999045021:50.2252.361:50.22
11.Manon KalmeijerVan Vliet Barracuda1:51.081999039381:51.9152.691:51.91
DISEveline HouwelingVan Vliet Barracuda1:49.371998015321:49.5750.891:49.57
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 8
4-3-2012 - 16:30
Jongens, 100m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tim van DuurenWidex Gzc Donk1:30.851998022551:30.9842.721:30.98
2.Vincent AtresWidex Gzc Donk1:34.841998050411:31.4343.791:31.43
3.Ids de KlerkVan Vliet Barracuda1:39.911998032371:36.1045.391:36.10
4.Scott ScheerderHoogenboom Tours BZ&PC1:40.251998016091:42.0048.451:42.00
5.Jack CooperHoogenboom Tours BZ&PC1:48.021999044751:48.7851.141:48.78
6.Dwayne PouwHoogenboom Tours BZ&PC1:59.691999017951:59.6756.671:59.67
AFGEMPanush KakiayHoogenboom Tours BZ&PC1:52.42199903583


<< TOP >>
Programmanr. 9
4-3-2012 - 16:35
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tes SchoutenHoogenboom Tours BZ&PC37.8820000312039.23
2.Jente BouwmaWidex Gzc Donk43.3920000323040.44
3.Leonie AtresWidex Gzc Donk46.7820000489843.64
4.Laila KuipersHoogenboom Tours BZ&PC47.9520000312446.19
5.Sanne HaagenWidex Gzc DonkNT20000499447.42
6.Sanne van den BrinkVan Vliet Barracuda54.0620000319051.78
7.Alysia de JongWidex Gzc Donk50.7620000104052.79
8.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe1:03.352001025761:02.00
NGNicole van JaarsveldHoogenboom Tours BZ&PC47.42200102254


<< TOP >>
Programmanr. 10
4-3-2012 - 16:35
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeroen BakkerHoogenboom Tours BZ&PC36.0020000173135.72
2.Jeroen BechtoldVan Vliet Barracuda38.8920000265738.42
3.Roan van 't HoogHoogenboom Tours BZ&PC38.3620000074140.58
4.Ian TerlouwHoogenboom Tours BZ&PC46.1720000234547.26
Wessel BonkestoterWidex Gzc DonkNT20010062547.26
Justin van TilburgZ&PC De Gouwe51.7820010130347.26
7.Bryan MazaZ&PC De Gouwe48.6520000082148.49
8.Thomas HesperVan Vliet Barracuda48.6620000418151.03
DISThom van VarkZ&PC De Gouwe1:04.072001013051:10.86
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 11
4-3-2012 - 16:35
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nina van 't HoogHoogenboom Tours BZ&PC39.3020020079238.44
2.Lisanne ScholHoogenboom Tours BZ&PC42.1320020085241.60
3.Amber HesperVan Vliet Barracuda41.5920020218842.00
4.Lisa van der BrinkVan Vliet Barracuda46.6520020164843.28
5.Puck ImbensWidex Gzc DonkNT20030060844.95
6.Anna SluijterWidex Gzc Donk47.0520020167245.32
7.Christina AgussalimVan Vliet Barracuda47.8520030058245.37
8.Marit GeersZ&PC De Gouwe49.8820020131646.29
9.Beau HaverkampVan Vliet Barracuda57.8120030089246.50
10.Anouk van DuurenWidex Gzc Donk51.5820020168248.04
11.Chloé LeijdekkerZ&PC De Gouwe1:03.2920020266456.28
12.Joëlle van den HeuvelWidex Gzc Donk51.8820020042657.73
NGMaaike BroersmaHoogenboom Tours BZ&PC43.51200201522


<< TOP >>
Programmanr. 12
4-3-2012 - 16:40
Jongens, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe39.3720020007938.01
2.Sven DavidsVan Vliet Barracuda45.5920020027544.36
3.Tom MuijsWidex Gzc Donk49.4420030075944.81
4.Vincent van HaarenWidex Gzc Donk49.4320020001146.42
5.Mark van BerkelVan Vliet Barracuda47.0120030003946.64


<< TOP >>
Programmanr. 13
4-3-2012 - 16:40
Meisjes, 25m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Quinty van der BrinkVan Vliet Barracuda25.9420040042022.57
2.Lonne TurkenburgHoogenboom Tours BZ&PC35.3520040089629.19
3.Demy TindalVan Vliet BarracudaNT20040041630.09
4.Rosalie VliegenthartVan Vliet BarracudaNT20040041831.17


<< TOP >>
Programmanr. 14
4-3-2012 - 16:45
Jongens, 25m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 15
4-3-2012 - 16:45
Dames, 200m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Valery VisserHoogenboom Tours BZ&PC2:50.301995047102:50.3839.891:23.752:07.252:50.38
2.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe3:02.221998013602:58.6741.421:27.802:58.67
3.Juliette van den BergVan Vliet Barracuda2:59.701997050263:01.5742.951:29.482:17.923:01.57
4.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe3:06.751999023563:07.1344.431:33.082:21.393:07.13
AFGEMSimone BunnikHoogenboom Tours BZ&PC3:12.63199702850
AFGEMNathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe2:41.70198603188


<< TOP >>
Programmanr. 16
4-3-2012 - 16:45
Heren, 200m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
AFGEMOwen LouwesHoogenboom Tours BZ&PC2:50.38199101487


<< TOP >>
Programmanr. 17
4-3-2012 - 16:50
Dames, 50m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Alma JanssenVan Vliet Barracuda37.5619940107836.19
2.Yldau de LangeHoogenboom Tours BZ&PC35.5619930360836.53
3.Nicole den BoerHoogenboom Tours BZ&PC37.3419960189038.34
4.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe38.2219980279238.75
5.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe40.2319950521039.69
6.Kyra de LangeHoogenboom Tours BZ&PC43.4319950221040.44
7.Renate OskamWidex Gzc Donk38.5119940503640.89FJ 1
8.Manon de VosZ&PC De Gouwe38.4719950163840.89FJ 2
9.Jessica van OudenaardenVan Vliet Barracuda41.6219960298641.70
10.Vivian BrakHoogenboom Tours BZ&PC43.8519900052042.98
11.Dikra IdrissiWidex Gzc Donk42.4519970422443.60
12.Eline van Bergen van der GrijpVan Vliet Barracuda42.4919970592643.94
13.Sheila MerschVan Vliet Barracuda49.3419970477446.18


<< TOP >>
Programmanr. 18
4-3-2012 - 16:55
Heren, 50m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mark van den HondelWidex Gzc Donk35.5319920180531.54
2.Emiel GhaliVan Vliet Barracuda32.1119870101932.17
3.Mark DrosZ&PC De Gouwe34.9719960150933.84
4.Mark SlagmolenVan Vliet Barracuda34.6319930227733.87
5.Remco OskamWidex Gzc Donk36.7419920558334.94
6.Kevin LingenHoogenboom Tours BZ&PC35.0919940423735.13
7.Jos van RemmenHoogenboom Tours BZ&PC36.1919910187936.31
8.Niels RöderVan Vliet Barracuda36.3219960387536.39
9.Erwin van NoortZ&PC De Gouwe41.2319970344140.83
10.Justin LingenHoogenboom Tours BZ&PC43.3519970200741.48
11.Kevin SlagmolenVan Vliet Barracuda43.3619970029141.80


<< TOP >>
Programmanr. 19
4-3-2012 - 16:55
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marsha van den HeuvelWidex Gzc Donk45.1619980115436.86
2.Merle de LangeHoogenboom Tours BZ&PC37.3819990099037.03
3.Eileen DuitsWidex Gzc Donk41.8519980084239.55
4.Maaike KoedootVan Vliet Barracuda40.3319990169641.97
5.Eveline HouwelingVan Vliet Barracuda46.2319980153243.28
6.Soraya KuipersVan Vliet Barracuda43.4619990306844.22
7.Manon KalmeijerVan Vliet Barracuda44.3419990393847.08
8.Cornalijn HazelebachVan Vliet Barracuda57.6419990450254.85
DISNancy RöderVan Vliet Barracuda59.7019990255659.68
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 20
4-3-2012 - 17:00
Jongens, 50m vlinderslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Vincent AtresWidex Gzc Donk38.4319980504138.20
2.Ids de KlerkVan Vliet Barracuda39.0119980323738.37
3.Tim van DuurenWidex Gzc Donk40.6019980225539.28
4.Scott ScheerderHoogenboom Tours BZ&PC47.6719980160951.17
5.Dwayne PouwHoogenboom Tours BZ&PC53.3819990179555.16
DISJack CooperHoogenboom Tours BZ&PC55.0219990447558.54
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGEMPanush KakiayHoogenboom Tours BZ&PC48.42199903583


<< TOP >>
Programmanr. 21
4-3-2012 - 17:00
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tes SchoutenHoogenboom Tours BZ&PC1:16.702000031201:15.5936.981:15.59
2.Jente BouwmaWidex Gzc DonkNT2000032301:21.7937.541:21.79
3.Leonie AtresWidex Gzc Donk1:24.252000048981:23.1339.661:23.13
4.Laila KuipersHoogenboom Tours BZ&PC1:23.552000031241:23.4040.301:23.40
5.Alysia de JongWidex Gzc Donk1:26.982000010401:27.2641.291:27.26
6.Sanne HaagenWidex Gzc DonkNT2000049941:33.0142.731:33.01
7.Sanne van den BrinkVan Vliet Barracuda1:37.642000031901:35.2644.451:35.26
8.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe1:54.762001025761:56.5253.191:56.52
NGNicole van JaarsveldHoogenboom Tours BZ&PC1:23.61200102254


<< TOP >>
Programmanr. 22
4-3-2012 - 17:05
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeroen BechtoldVan Vliet Barracuda1:12.732000026571:14.9835.941:14.98
2.Jeroen BakkerHoogenboom Tours BZ&PC1:14.052000017311:15.5936.211:15.59
3.Roan van 't HoogHoogenboom Tours BZ&PC1:14.812000007411:19.3537.831:19.35
4.Ian TerlouwHoogenboom Tours BZ&PC1:16.922000023451:20.6638.641:20.66
5.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe1:21.162001013031:23.3239.291:23.32
6.Bryan MazaZ&PC De Gouwe1:26.202000008211:26.5941.831:26.59
7.Wessel BonkestoterWidex Gzc DonkNT2001006251:29.8242.451:29.82
8.Thomas HesperVan Vliet Barracuda1:32.092000041811:32.5642.611:32.56
9.Thom van VarkZ&PC De Gouwe1:40.032001013051:41.6246.261:41.62


<< TOP >>
Programmanr. 23
4-3-2012 - 17:05
Meisjes, 50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nina van 't HoogHoogenboom Tours BZ&PC44.5120020079244.52
2.Lisa van der BrinkVan Vliet Barracuda50.6020020164846.56
3.Lisanne ScholHoogenboom Tours BZ&PC48.8320020085246.84
4.Christina AgussalimVan Vliet Barracuda56.3820030058250.19
5.Anna SluijterWidex Gzc DonkNT20020167252.19
6.Amber HesperVan Vliet Barracuda51.4520020218852.64
7.Puck ImbensWidex Gzc DonkNT20030060853.22
8.Anouk van DuurenWidex Gzc Donk57.8220020168256.44
9.Marit GeersZ&PC De GouweNT20020131659.28
10.Beau HaverkampVan Vliet Barracuda1:03.8120030089259.80
11.Chloé LeijdekkerZ&PC De Gouwe1:04.962002026641:00.38
12.Joëlle van den HeuvelWidex Gzc Donk1:02.372002004261:06.24
AFGEMMaaike BroersmaHoogenboom Tours BZ&PC49.00200201522


<< TOP >>
Programmanr. 24
4-3-2012 - 17:10
Jongens, 50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe43.7220020007941.80
2.Sven DavidsVan Vliet Barracuda53.0620020027550.13
3.Vincent van HaarenWidex Gzc Donk58.5820020001157.36
4.Tom MuijsWidex Gzc Donk1:05.9620030075959.95
5.Mark van BerkelVan Vliet Barracuda1:02.742003000391:00.22


<< TOP >>
Programmanr. 25
4-3-2012 - 17:10
Meisjes, 25m rugslag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Quinty van der BrinkVan Vliet Barracuda27.5820040042024.95
2.Lonne TurkenburgHoogenboom Tours BZ&PC34.9520040089629.04
3.Demy TindalVan Vliet BarracudaNT20040041638.53
4.Rosalie VliegenthartVan Vliet BarracudaNT20040041839.42


<< TOP >>
Programmanr. 26
4-3-2012 - 17:10
Jongens, 25m rugslag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 27
4-3-2012 - 17:10
Dames, 200m vlinderslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Manon de VosZ&PC De Gouwe3:14.931995016383:03.9138.191:24.563:03.91
2.Merel te MarveldeZ&PC De GouweNT1998027923:29.6643.281:36.843:29.66
AFGEMNathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe2:50.86198603188


<< TOP >>
Programmanr. 28
4-3-2012 - 17:15
Heren, 200m vlinderslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 29
4-3-2012 - 17:15
8 x 50m vrije slag10 jaar en ouder
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Gzc Donk 1Widex Gzc DonkNT4:09.80
Vincent Atres
Jente Bouwma
Marsha van den Heuvel
Remco Oskam
98
00
98
92
29.91Eileen Duits
Mark van den Hondel
Dikra Idrissi
Tim van Duuren
98
92
97
98
2.Hoogenboom Tours BZ&PC 1Hoogenboom Tours BZ&PC4:10.524:18.31
Vivian Brak
Justin Lingen
Yldau de Lange
Kevin Lingen
90
97
93
94
34.25Valery Visser
Jeroen Bakker
Nicole den Boer
Jos van Remmen
95
00
96
91
3.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe4:46.014:57.05
Francisca van Vark
Thom van Vark
Daisy Nonkes
Justin van Tilburg
99
01
98
01
37.72Laura Asscheman
Bryan Maza
Manon de Vos
Mark Dros
95
00
95
96
DISBarracuda 1Van Vliet Barracuda4:10.81
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Sheila Mersch
Ids de Klerk
Juliette van den Berg
Niels Röder
97
98
97
96
Eline van Bergen van der Grijp
Mark Slagmolen
Alma Janssen
Emiel Ghali
97
93
94
87