ver.comp.deel3
Venray (NED),    22-1-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 200m vrije slag           Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tritium (SG) 1                     Tritium (SG)           9:38.50   499       
        Merel Siroen, 88                       Rebecca Thijssen, 93
        Charessa Feider, 94                    Wilma Scheepers, 88
          1:07.63  9:38.50

    2.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      9:57.37   453       
        Fenne Vervoort, 98                     Denise Peeters, 94
        Anne Reijntjes, 93                     Bernadette Verstegen, 91
          1:09.72  2:28.28  9:57.37

    3.  Dzt'62 1                           Dzt'62                10:23.43   398       
        Lisa Koolen, 95                        Milena van Schijndel, 94
        Eva van de Kerkhof, 97                 Ananda Veugen, 95
          1:16.30  2:40.02 10:23.43




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Flo Bosmans                   00   Tritium (SG)           1:40.78   240       
            48.76  1:40.78
    2.  Kato Kuijpers                 00   Dzt'62                 1:41.11   238       
            48.07  1:41.11
    3.  Esther Verbruggen             00   Tritium (SG)           1:46.10   206       
            49.16  1:46.10
    4.  Zeyda Koc                     01   Noord Limburg(SG)      1:46.61   203       
            49.48  1:46.61
    5.  Denise Geulen                 00   Tritium (SG)           1:48.32   193       
            50.67  1:48.32
    6.  Ciel Hesen                    00   Noord Limburg(SG)      1:49.87   185       
            51.71  1:49.87
    7.  Madelon van Mullekom          00   Dzt'62                 1:49.89   185       
            51.24  1:49.89
    8.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:50.64   181       
            52.04  1:50.64
    9.  Isabelle Flintrop             00   Tritium (SG)           1:50.83   181       
            51.24  1:50.83
   10.  Renee Schinck                 00   Noord Limburg(SG)      1:52.84   171       
            51.56  1:52.84
   11.  Elsemarijn Hijweege           01   Noord Limburg(SG)      1:57.70   151       
            55.60  1:57.70
   12.  Nicky Plankman                00   Noord Limburg(SG)      1:58.06   149       
            54.24  1:58.06
   13.  Romy v. Vegchel               01   Noord Limburg(SG)      1:59.79   143       
            53.11  1:59.79
   14.  Manon van Rullen              00   Noord Limburg(SG)      2:04.04   129       
            57.24  2:04.04
   15.  Lisa Kuijpers                 02   Dzt'62                 2:05.18   125       
            57.88  2:05.18
   16.  Nina van Hees                 01   Dzt'62                 2:14.32   101       
          1:02.36  2:14.32
   17.  Mascha Elbers                 02   Noord Limburg(SG)      2:19.08    91       
          1:05.99  2:19.08
   18.  Amber Saris                   02   Noord Limburg(SG)      2:23.67    83       
          1:07.54  2:23.67
   19.  Lotta Bosmans                 02   Tritium (SG)           2:30.88    71       
          1:08.72  2:30.88
   DIS  Anne Berends                  02   Dzt'62                 2:15.76             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:05.02  2:15.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter de Groot               00   Noord Limburg(SG)        42.45   151       
    2.  Jarno Koster                  02   Tritium (SG)             44.22   133       
    3.  Rik Pepping                   00   Noord Limburg(SG)        44.37   132       
    4.  Dirk Kerkers                  00   Dzt'62                   45.56   122       
    5.  Chiel Hendriks                00   Tritium (SG)             47.92   105       
    6.  Thomas Ruigrok                00   Noord Limburg(SG)        48.99    98       
    7.  Martijn Kanters               02   Noord Limburg(SG)        50.23    91       
    8.  Quentin Verhagen              01   Noord Limburg(SG)        51.07    86       
    9.  Thomas van Tiel               02   Noord Limburg(SG)        52.47    80       
   10.  Hidde Derks                   02   Noord Limburg(SG)      1:00.41    52       
 AFGEM  Jochem Schouten               00   Tritium (SG)                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      1:16.83   371       
            37.03  1:16.83
    2.  Lieke Krebbers                99   Dzt'62                 1:27.04   255       
            42.70  1:27.04
    3.  Vera Daman                    98   Tritium (SG)           1:30.19   229       
            44.35  1:30.19
    4.  Sharon Aerdts                 99   Noord Limburg(SG)      1:31.53   219       
            44.16  1:31.53
    5.  Sabien Timmers                99   Tritium (SG)           1:31.79   217       
            45.10  1:31.79
    6.  Kiki Hengst                   99   Tritium (SG)           1:32.32   214       
            43.02  1:32.32
    7.  Evie Best                     99   Noord Limburg(SG)      1:34.00   202       
            43.72  1:34.00
    8.  Caitlin Rizzo                 99   Noord Limburg(SG)      1:36.76   185       
            46.64  1:36.76
    9.  Gaby Jungst                   98   Dzt'62                 1:38.13   178       
            48.95  1:38.13
   10.  Pien Kuijsten                 99   Noord Limburg(SG)      1:45.82   142       
            50.82  1:45.82
   11.  Marissa Rutten                98   Tritium (SG)           1:46.15   140       
            52.10  1:46.15
   12.  Hanna Schaminee               99   Noord Limburg(SG)      1:46.68   138       
            50.47  1:46.68
   13.  Maura Evers                   98   Noord Limburg(SG)      1:49.19   129       
            51.27  1:49.19
   14.  Nicka v Berlo                 98   Noord Limburg(SG)      1:53.13   116       
            55.54  1:53.13
   DIS  Charel v. Tol                 99   Noord Limburg(SG)                          
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
   DIS  Marieke Schouten              98   Tritium (SG)           1:38.17             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            48.26  1:38.17
   DIS  Luca Verhalle                 99   Noord Limburg(SG)      1:45.17             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            48.19  1:45.17



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luca van de Coevering         98   Dzt'62                 1:27.52   256       
            40.79  1:27.52
    2.  Sieb Wesseling                98   Noord Limburg(SG)      1:28.15   251       
            41.36  1:28.15
    3.  Sam Kuijpers                  98   Dzt'62                 1:40.98   167       
            47.50  1:40.98
    4.  Philip Sokolov                98   Noord Limburg(SG)      1:41.79   163       
            47.48  1:41.79
    5.  Dylan Hoven                   00   Noord Limburg(SG)      1:47.95   136       
            51.02  1:47.95
    6.  Stan Kerkhof                  99   Tritium (SG)           1:50.84   126       
            52.72  1:50.84
    7.  Matthieu Wiggers              99   Tritium (SG)           1:53.68   117       
            53.60  1:53.68
    8.  Jan Boumans                   00   Noord Limburg(SG)      2:03.48    91       
            57.50  2:03.48
   DIS  Joppe Bosmans                 98   Tritium (SG)           1:38.66             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            45.88  1:38.66
   DIS  Jelle Post                    98   Dzt'62                 1:40.57             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            48.07  1:40.57



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Willems               91   Tritium (SG)             31.96   443       
    2.  Wilma Scheepers               88   Tritium (SG)             32.54   420       
    3.  Silvia Vousten                90   Noord Limburg(SG)        34.54   351       
    4.  Kelly Agterberg               92   Noord Limburg(SG)        34.69   347       
    5.  Suzan Ploegmakers             90   Noord Limburg(SG)        35.80   315       
    6.  Lisa Koolen                   95   Dzt'62                   36.13   307       
    7.  Rebecca Thijssen              93   Tritium (SG)             36.95   287       
    8.  Petra Schuivens               93   Tritium (SG)             37.19   281       
    9.  Renske Nielen                 88   Noord Limburg(SG)        37.38   277       
   10.  Vanessa van Schijndel         95   Dzt'62                   37.43   276       
   11.  Mónica van Schijndel          92   Dzt'62                   38.16   260       
   DIS  Petra Geven                   92   Noord Limburg(SG)        35.36             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m schoolslag             Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                92   Noord Limburg(SG)      2:33.23   488       
          1:13.41  2:33.23
    2.  Jelte Schuurmans              91   Tritium (SG)           2:48.22   369       
          1:19.76  2:48.22
    3.  Bas Berndes                   89   Tritium (SG)           2:51.21   350       
          1:21.33  2:51.21
    4.  Ruud Stoffels                 84   Dzt'62                 2:54.00   333       
          1:22.34  2:54.00
    5.  Leon Hendriks                 91   Noord Limburg(SG)      2:57.60   313       
          1:23.57  2:57.60
    6.  Daan van Brussel              91   Dzt'62                 2:58.82   307       
          1:25.20  2:58.82
    7.  Thijs Quaedvlieg              92   Noord Limburg(SG)      3:11.16   251       
          1:30.26  3:11.16
    8.  Rob Arts                      88   Noord Limburg(SG)      3:18.69   224       
          1:32.58  3:18.69
    9.  Rens Mahler                   92   Tritium (SG)           3:22.08   212       
          1:34.29  3:22.08
   10.  Ogi Babic                     93   Tritium (SG)           3:26.80   198       
          1:38.10  3:26.80
 AFGEM  Twan Venner                   93   Dzt'62                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenne Vervoort                98   Noord Limburg(SG)      1:04.89   485       
            31.09  1:04.89
    2.  Emmely Toonen                 96   Tritium (SG)           1:06.05   460       
            31.10  1:06.05
    3.  Christa Schuivens             96   Tritium (SG)           1:06.30   455       
            31.10  1:06.30
    4.  Eva van de Kerkhof            97   Dzt'62                 1:08.97   404       
            33.22  1:08.97
    5.  Evi Schols                    96   Noord Limburg(SG)      1:13.13   339       
            33.67  1:13.13
    6.  Naomi Euwes                   97   Noord Limburg(SG)      1:17.20   288       
            36.26  1:17.20
    7.  Lynn Massink                  96   Dzt'62                 1:18.81   271       
            37.53  1:18.81
    8.  Floortje Elemans              96   Tritium (SG)           1:23.43   228       
            39.70  1:23.43
    9.  Linda Schellekens             97   Noord Limburg(SG)      1:25.26   214       
            38.32  1:25.26



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loed Jacobs                   98   Dzt'62                 2:32.67   390       
          2:32.67
    2.  Cristhian van Schijndel       98   Dzt'62                 2:34.04   379       
          2:34.04
    3.  Kevin Evers                   96   Noord Limburg(SG)      3:04.16   222       
          3:04.16
    4.  Scout Mosmüller               96   Tritium (SG)           3:07.43   210       
          3:07.43
    5.  Yoran van de Krabben          97   Tritium (SG)           3:08.59   206       
          3:08.59
    6.  Brayen Janz                   96   Noord Limburg(SG)      3:14.47   188       
          3:14.47
    7.  Paul Flintrop                 97   Tritium (SG)           3:16.43   183       
          3:16.43
    8.  Bart Versteegen               97   Noord Limburg(SG)      3:19.04   176       
          3:19.04
    9.  Martien van den Broek         96   Dzt'62                 4:06.57    92       
          4:06.57
   DIS  Willem Smits                  97   Dzt'62                 3:24.55             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:24.55



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Minke Janssen                 94   Noord Limburg(SG)      2:43.34   443       
          2:43.34
    2.  Charessa Feider               94   Tritium (SG)           2:44.66   433       
          2:44.66
    3.  Ananda Veugen                 95   Dzt'62                 2:47.48   411       
          2:47.48
    4.  Denise Peeters                94   Noord Limburg(SG)      2:56.45   352       
          2:56.45
    5.  Milena van Schijndel          94   Dzt'62                 2:59.18   336       
          2:59.18  2:59.18
    6.  Nicky Teunissen               95   Noord Limburg(SG)      3:03.86   311       
          3:03.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14               Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dieder Schuurmans             95   Tritium (SG)           1:07.10   377       
            30.53  1:07.10
    2.  Alex Bos                      95   Noord Limburg(SG)      1:10.25   328       
            30.94  1:10.25
    3.  Nick Wientjens                95   Noord Limburg(SG)      1:14.71   273       
            33.59  1:14.71
    4.  Sander Barten                 94   Tritium (SG)           1:15.87   260       
            33.76  1:15.87
    5.  Karim El Samman               95   Tritium (SG)           1:16.58   253       
            33.20  1:16.58
 AFGEM  Koen Seuren                   94   Tritium (SG)                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      2:30.48   509       
          1:14.19  2:30.48
    2.  Wilma Scheepers               88   Tritium (SG)           2:42.98   400       
          1:19.65  2:42.98
    3.  Yvon de Wit                   91   Dzt'62                 2:44.22   391       
          1:20.25  2:44.22
    4.  Merel Siroen                  88   Tritium (SG)           2:44.77   388       
          1:20.32  2:44.77
    5.  Petra Schuivens               93   Tritium (SG)           2:52.42   338       
          1:23.76  2:52.42
    6.  Anne Reijntjes                93   Noord Limburg(SG)      2:55.79   319       
          1:26.80  2:55.79
    7.  Vanessa van Schijndel         95   Dzt'62                 2:56.45   315       
          1:26.35  2:56.45
    8.  Mónica van Schijndel          92   Dzt'62                 3:09.69   254       
          1:31.07  3:09.69



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon van den Broek           93   Tritium (SG)             55.32   536       
            27.12    55.32
    2.  Ronald Vullings               87   Tritium (SG)             55.89   519       
            27.32    55.89
    3.  Jelte Schuurmans              91   Tritium (SG)             56.37   506       
            27.29    56.37
    4.  Joppe Schuurmans              89   Tritium (SG)             57.12   487       
            27.76    57.12
    5.  Bas Berndes                   89   Tritium (SG)             58.57   451       
            27.95    58.57
    6.  Kasper v. Dijk                92   Noord Limburg(SG)        59.62   428       
            27.92    59.62
    7.  Ruud Stoffels                 84   Dzt'62                 1:01.17   396       
            29.90  1:01.17
    8.  Jelmer v. Dijk                90   Noord Limburg(SG)      1:01.77   385       
            29.82  1:01.77
    9.  Daan van Brussel              91   Dzt'62                 1:02.40   373       
            29.65  1:02.40
   10.  Thijs Quaedvlieg              92   Noord Limburg(SG)      1:03.31   357       
            30.28  1:03.31
   11.  Jelle de Munck                95   Noord Limburg(SG)      1:09.72   267       
            33.13  1:09.72
   12.  Rob Arts                      88   Noord Limburg(SG)      1:14.97   215       
            36.20  1:14.97
 AFGEM  Twan Venner                   93   Dzt'62                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Meisjes, 50m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Flo Bosmans                   00   Tritium (SG)             37.80   314       
    2.  Esther Verbruggen             00   Tritium (SG)             44.80   188       
    3.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)        46.95   164       
    4.  Kato Kuijpers                 00   Dzt'62                   47.49   158       
    5.  Zeyda Koc                     01   Noord Limburg(SG)        47.60   157       
    6.  Denise Geulen                 00   Tritium (SG)             48.44   149       
    7.  Ciel Hesen                    00   Noord Limburg(SG)        49.32   141       
    8.  Renee Schinck                 00   Noord Limburg(SG)        49.48   140       
    9.  Elsemarijn Hijweege           01   Noord Limburg(SG)        52.55   116       
   10.  Nicky Plankman                00   Noord Limburg(SG)        53.54   110       
   11.  Madelon van Mullekom          00   Dzt'62                   53.96   108       
   12.  Romy v. Vegchel               01   Noord Limburg(SG)        56.45    94       
   13.  Nina van Hees                 01   Dzt'62                   58.08    86       
   14.  Manon van Rullen              00   Noord Limburg(SG)        59.32    81       
   15.  Anne Berends                  02   Dzt'62                 1:00.29    77       
   16.  Lisa Kuijpers                 02   Dzt'62                 1:00.86    75       
   17.  Lotta Bosmans                 02   Tritium (SG)           1:01.67    72       
   18.  Mascha Elbers                 02   Noord Limburg(SG)      1:03.05    67       
   19.  Amber Saris                   02   Noord Limburg(SG)      1:08.67    52       
   DIS  Isabelle Flintrop             00   Tritium (SG)             49.54             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 4,5,6
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rik Pepping                   00   Noord Limburg(SG)      1:39.11   176       
            47.30  1:39.11
    2.  Dirk Kerkers                  00   Dzt'62                 1:47.14   139       
            51.58  1:47.14
    3.  Jarno Koster                  02   Tritium (SG)           1:50.67   126       
            51.64  1:50.67
    4.  Wouter de Groot               00   Noord Limburg(SG)      1:52.79   119       
            52.58  1:52.79
    5.  Chiel Hendriks                00   Tritium (SG)           1:56.57   108       
            54.57  1:56.57
    6.  Thomas van Tiel               02   Noord Limburg(SG)      1:58.98   102       
            54.54  1:58.98
    7.  Martijn Kanters               02   Noord Limburg(SG)      2:01.60    95       
            54.57  2:01.60
    8.  Quentin Verhagen              01   Noord Limburg(SG)      2:08.71    80       
            59.52  2:08.71
    9.  Thomas Ruigrok                00   Noord Limburg(SG)      2:14.94    69       
          1:01.22  2:14.94
   10.  Hidde Derks                   02   Noord Limburg(SG)      2:23.46    58       
          1:06.03  2:23.46
 AFGEM  Jochem Schouten               00   Tritium (SG)                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vera Daman                    98   Tritium (SG)           1:33.64   300       
            44.45  1:33.64
    2.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      1:33.80   298       
            43.42  1:33.80
    3.  Evie Best                     99   Noord Limburg(SG)      1:34.50   292       
            44.55  1:34.50
    4.  Lieke Krebbers                99   Dzt'62                 1:35.80   280       
            45.67  1:35.80
    5.  Sabien Timmers                99   Tritium (SG)           1:41.61   234       
            48.68  1:41.61
    6.  Maura Evers                   98   Noord Limburg(SG)      1:43.61   221       
            48.40  1:43.61
    7.  Kiki Hengst                   99   Tritium (SG)           1:45.89   207       
            49.67  1:45.89
    8.  Nicka v Berlo                 98   Noord Limburg(SG)      1:46.32   205       
            49.86  1:46.32
    9.  Hanna Schaminee               99   Noord Limburg(SG)      1:46.39   204       
            52.33  1:46.39
   10.  Sharon Aerdts                 99   Noord Limburg(SG)      1:46.64   203       
            49.64  1:46.64
   11.  Marieke Schouten              98   Tritium (SG)           1:46.70   202       
            49.89  1:46.70
   12.  Caitlin Rizzo                 99   Noord Limburg(SG)      1:48.40   193       
            50.89  1:48.40
   13.  Gaby Jungst                   98   Dzt'62                 1:50.20   184       
            52.29  1:50.20
   14.  Luca Verhalle                 99   Noord Limburg(SG)      1:54.08   166  FJ 1 
            53.62  1:54.08
   15.  Marissa Rutten                98   Tritium (SG)           1:54.08   166  FJ 2 
            54.54  1:54.08
   16.  Charel v. Tol                 99   Noord Limburg(SG)      1:57.60   151       
            54.54  1:57.60
   DIS  Pien Kuijsten                 99   Noord Limburg(SG)      1:51.74             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            53.39  1:51.74



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sieb Wesseling                98   Noord Limburg(SG)      1:14.23   286       
            35.89  1:14.23
    2.  Luca van de Coevering         98   Dzt'62                 1:14.89   279       
          1:14.89
    3.  Jelle Post                    98   Dzt'62                 1:27.95   172       
            43.39  1:27.95
    4.  Joppe Bosmans                 98   Tritium (SG)           1:29.81   161       
            43.68  1:29.81
    5.  Stan Kerkhof                  99   Tritium (SG)           1:39.77   118       
            48.11  1:39.77
    6.  Dylan Hoven                   00   Noord Limburg(SG)      1:54.89    77       
            55.02  1:54.89
    7.  Philip Sokolov                98   Noord Limburg(SG)      1:55.10    76       
            50.76  1:55.10
    8.  Matthieu Wiggers              99   Tritium (SG)           1:55.34    76       
            55.69  1:55.34
   DIS  Sam Kuijpers                  98   Dzt'62                 1:50.80             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            53.39  1:50.80
   DIS  Jan Boumans                   00   Noord Limburg(SG)      2:09.81             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:01.57  2:09.81



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      1:01.82   561       
            29.80  1:01.82
    2.  Chantal Willems               91   Tritium (SG)           1:04.83   487       
            31.26  1:04.83
    3.  Merel Siroen                  88   Tritium (SG)           1:05.11   480       
            31.02  1:05.11
    4.  Yvon de Wit                   91   Dzt'62                 1:07.45   432       
            32.05  1:07.45
    5.  Rebecca Thijssen              93   Tritium (SG)           1:07.64   428       
            33.17  1:07.64
    6.  Anne Reijntjes                93   Noord Limburg(SG)      1:07.86   424       
            32.67  1:07.86
    7.  Silvia Vousten                90   Noord Limburg(SG)      1:10.15   384       
            33.34  1:10.15
    8.  Kelly Agterberg               92   Noord Limburg(SG)      1:11.02   370       
            32.54  1:11.02
    9.  Elodie Siroen                 90   Tritium (SG)           1:12.02   355       
            34.29  1:12.02
   10.  Lisa Koolen                   95   Dzt'62                 1:12.04   355       
            34.70  1:12.04
   11.  Suzan Ploegmakers             90   Noord Limburg(SG)      1:12.32   350       
            33.80  1:12.32
   12.  Naomi Feider                  91   Tritium (SG)           1:13.26   337       
            34.97  1:13.26
   13.  Renske Nielen                 88   Noord Limburg(SG)      1:13.90   328       
            34.83  1:13.90
   14.  Vanessa van Schijndel         95   Dzt'62                 1:14.80   317       
            35.56  1:14.80
   15.  Mónica van Schijndel          92   Dzt'62                 1:19.30   266       
            37.30  1:19.30



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Heren, 50m vlinderslag             Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                92   Noord Limburg(SG)        27.36   505       
    2.  Simon van den Broek           93   Tritium (SG)             27.51   497       
    3.  Joppe Schuurmans              89   Tritium (SG)             28.20   461  FJ 1 
    4.  Bas Berndes                   89   Tritium (SG)             28.20   461  FJ 2 
    5.  Ronald Vullings               87   Tritium (SG)             28.73   436       
    6.  Jelte Schuurmans              91   Tritium (SG)             29.88   388       
    7.  Leon Hendriks                 91   Noord Limburg(SG)        30.79   354  FJ 1 
    8.  Jelmer v. Dijk                90   Noord Limburg(SG)        30.79   354  FJ 2 
    9.  Daan van Brussel              91   Dzt'62                   31.70   325       
   10.  Thijs Quaedvlieg              92   Noord Limburg(SG)        33.20   283       
   11.  Rob Arts                      88   Noord Limburg(SG)        36.96   205       
   12.  Jelle de Munck                95   Noord Limburg(SG)        37.68   193       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 200m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emmely Toonen                 96   Tritium (SG)           2:45.82   424       
          2:45.82
    2.  Christa Schuivens             96   Tritium (SG)           2:46.23   421       
          2:46.23
    3.  Fenne Vervoort                98   Noord Limburg(SG)      2:51.36   384       
          2:51.36
    4.  Eva van de Kerkhof            97   Dzt'62                 3:05.98   300       
          3:05.98
    5.  Naomi Euwes                   97   Noord Limburg(SG)      3:08.42   289       
          3:08.42
    6.  Evi Schols                    96   Noord Limburg(SG)      3:12.51   271       
          3:12.51
    7.  Lynn Massink                  96   Dzt'62                 3:16.83   253       
          3:16.83
    8.  Floortje Elemans              96   Tritium (SG)           3:31.02   205       
          3:31.02
    9.  Linda Schellekens             97   Noord Limburg(SG)      3:48.60   161       
          3:48.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loed Jacobs                   98   Dzt'62                 1:00.20   416       
            28.57  1:00.20
    2.  Cristhian van Schijndel       98   Dzt'62                 1:03.11   361       
            30.45  1:03.11
    3.  Yoran van de Krabben          97   Tritium (SG)           1:11.23   251       
            33.95  1:11.23
    4.  Scout Mosmüller               96   Tritium (SG)           1:13.10   232       
            34.94  1:13.10
    5.  Paul Flintrop                 97   Tritium (SG)           1:15.29   212       
            35.00  1:15.29
    6.  Kevin Evers                   96   Noord Limburg(SG)      1:16.54   202       
            36.45  1:16.54
    7.  Brayen Janz                   96   Noord Limburg(SG)      1:16.74   200       
            35.86  1:16.74
    8.  Bart Versteegen               97   Noord Limburg(SG)      1:19.92   177       
            38.11  1:19.92
    9.  Willem Smits                  97   Dzt'62                 1:29.75   125       
            42.81  1:29.75
   10.  Martien van den Broek         96   Dzt'62                 1:44.57    79       
            49.60  1:44.57



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Dames, 100m vlinderslag       Dames Senioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ananda Veugen                 95   Dzt'62                 1:10.86   468       
            33.29  1:10.86
    2.  Minke Janssen                 94   Noord Limburg(SG)      1:16.54   372       
            35.10  1:16.54
    3.  Charessa Feider               94   Tritium (SG)           1:19.82   328       
            36.10  1:19.82
    4.  Milena van Schijndel          94   Dzt'62                 1:26.74   255       
            39.62  1:26.74
    5.  Denise Peeters                94   Noord Limburg(SG)      1:27.56   248       
            36.86  1:27.56
    6.  Nicky Teunissen               95   Noord Limburg(SG)      1:30.41   225       
            40.75  1:30.41



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 200m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dieder Schuurmans             95   Tritium (SG)           2:25.40   451       
          2:25.40
    2.  Alex Bos                      95   Noord Limburg(SG)      2:31.23   401       
          2:31.23
    3.  Nick Wientjens                95   Noord Limburg(SG)      2:45.48   306       
          2:45.48
    4.  Sander Barten                 94   Tritium (SG)           2:51.38   275       
          2:51.38
    5.  Karim El Samman               95   Tritium (SG)           2:56.80   251       
          2:56.80
 AFGEM  Koen Seuren                   94   Tritium (SG)                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 200m schoolslag             Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      2:55.13   453       
          1:23.32  2:55.13
    2.  Petra Schuivens               93   Tritium (SG)           3:10.70   351       
          1:31.39  3:10.70
    3.  Yvon de Wit                   91   Dzt'62                 3:11.51   346       
          1:31.04  3:11.51
    4.  Chantal Willems               91   Tritium (SG)           3:14.00   333       
          1:30.86  3:14.00
    5.  Naomi Feider                  91   Tritium (SG)           3:24.60   284       
          1:38.40  3:24.60
    6.  Petra Geven                   92   Noord Limburg(SG)      3:24.83   283       
          1:35.26  3:24.83
    7.  Silvia Vousten                90   Noord Limburg(SG)      3:25.39   281       
          1:39.25  3:25.39
    8.  Kelly Agterberg               92   Noord Limburg(SG)      3:30.20   262       
          1:39.29  3:30.20
    9.  Lisa Koolen                   95   Dzt'62                 3:30.86   259       
          1:40.74  3:30.86
   10.  Elodie Siroen                 90   Tritium (SG)           3:42.98   219       
          1:41.64  3:42.98



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                92   Noord Limburg(SG)      2:16.80   466       
          1:06.26  2:16.80
    2.  Joppe Schuurmans              89   Tritium (SG)           2:17.26   461       
          1:07.67  2:17.26
    3.  Jelte Schuurmans              91   Tritium (SG)           2:21.10   425       
          1:06.64  2:21.10
    4.  Simon van den Broek           93   Tritium (SG)           2:32.05   339       
          1:13.08  2:32.05
    5.  Ruud Stoffels                 84   Dzt'62                 2:36.46   311       
          1:15.37  2:36.46
    6.  Leon Hendriks                 91   Noord Limburg(SG)      2:42.02   280       
          1:18.33  2:42.02
    7.  Jelmer v. Dijk                90   Noord Limburg(SG)      2:46.15   260       
          1:18.41  2:46.15
    8.  Daan van Brussel              91   Dzt'62                 2:48.23   250       
          1:22.54  2:48.23
    9.  Rens Mahler                   92   Tritium (SG)           3:13.20   165       
          1:32.02  3:13.20
   DIS  Ogi Babic                     93   Tritium (SG)           2:59.13             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:28.32  2:59.13
 AFGEM  Twan Venner                   93   Dzt'62                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33              Meisjes, 4 x 50m vrije slag   Meisjes Junioren 3 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:12.70   372       
        Ellen van Duren, 99                    Sharon Aerdts, 99
        Evie Best, 99                          Fenne Vervoort, 98
            31.95  2:12.70

    2.  Tritium (SG) 1                     Tritium (SG)           2:22.57   299       
        Kiki Hengst, 99                        Esther Verbruggen, 00
        Sabien Timmers, 99                     Flo Bosmans, 00
            36.10  2:22.57

    3.  Dzt'62 1                           Dzt'62                 2:35.20   232       
        Kato Kuijpers, 00                      Lieke Krebbers, 99
        Gaby Jungst, 98                        Madelon van Mullekom, 00
            39.11  2:35.20




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34              Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dzt'62 1                           Dzt'62                 4:59.20   294       
        Luca van de Coevering, 98              Cristhian van Schijndel, 98
        Loed Jacobs, 98                        Jelle Post, 98
            36.45  1:15.02  4:59.20

    2.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      5:53.23   179       
        Kevin Evers, 96                        Sieb Wesseling, 98
        Brayen Janz, 96                        Bart Versteegen, 97
            42.39  1:27.51  5:53.23

   DIS  Tritium (SG) 1                     Tritium (SG)                               
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Paul Flintrop, 97                      Scout Mosmüller, 96
        Joppe Bosmans, 98                      Yoran van de Krabben, 97
            43.07  1:32.00




SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)