speedo deel 3
Maastricht (NED),    29.1.2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
29/01/2012 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas DIJKSTRA                  00   Sg Hgn                 1:13.42             
          1:13.42
    2.  Sidney DUKE                   00   Zce                    1:17.54             
          1:17.54
    3.  Lex CARTER                    00   Sg Hgn                 1:23.45             
          1:23.45
    4.  Bilal NEZAMELDIN              00   Brunssum               1:25.56             
          1:25.56
    5.  Wesley DOHMEN                 00   Sg Hgn                 1:30.90             
          1:30.90
    6.  Milan JASCHULTOWSKI           00   Brunssum               1:49.10             
          1:49.10



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 5
29/01/2012 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chanour MERCELINA             01   Sg Hgn                 1:35.86             
          1:35.86
    2.  Kim REBERGEN                  01   Sg Hgn                 1:36.82             
          1:36.82
    3.  Sara van VLOKHOVEN            01   Zce                    1:47.02             
          1:47.02
    4.  Vera WEYZEN                   01   Kimbria                1:48.39             
          1:48.39
    5.  Lara DISCO                    01   Brunssum               1:50.63             
          1:50.63
    6.  Robin SCHNIJDERBERG           01   Sg Hgn                 1:51.80             
          1:51.80
    7.  Iris WILLIGERS                01   Zce                    1:56.51             
          1:56.51
    8.  Janine VELTROP                01   Brunssum               1:59.10             
          1:59.10
    9.  Renske van den BOSCH          01   Brunssum               2:00.07             
          2:00.07
   10.  Chelsea ESSERS                01   Kimbria                2:01.13             
          2:01.13
   11.  Anouk GEYSELAERS              01   Kimbria                2:03.10             
          2:03.10
    NG  Nikki DOUMA                   01   Brunssum                                   
    NG  Larissa van der GEEST         01   Sg Hgn                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
29/01/2012 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper THOMAS                 02   Sg Hgn                 1:28.32             
          1:28.32
    2.  Stef ARNTZ                    02   Sg Hgn                 1:33.36             
          1:33.36
    3.  Arno NELISSEN                 03   Sg Hgn                 1:39.42             
          1:39.42
    4.  Christian van der HAIJDEN     03   Sg Hgn                 1:41.13             
          1:41.13
    5.  Milan LUTHJENS                02   Sg Hgn                 1:42.88             
          1:42.88
    6.  Max MARKUS                    02   Zce                    1:43.59             
          1:43.59
    7.  Jordi HEITLAGER               02   Brunssum               1:45.60             
          1:45.60
    8.  Senna ELISSEN                 03   Zce                    1:52.48             
          1:52.48
    9.  Toine EYCK                    04   Zce                    1:52.82             
          1:52.82
   10.  Mees van WANROIJ              02   Zce                    1:54.36             
          1:54.36
   11.  Guillaume BAMS                02   Zce                    1:59.45             
          1:59.45
   12.  Bas SPIJKERS                  03   Brunssum               2:03.29             
          2:03.29
   13.  Guus van WANROIJ              03   Zce                    2:04.86             
          2:04.86
   14.  Roel VELTROP                  02   Brunssum               2:08.20             
          2:08.20
   15.  Jordan LABS                   04   Brunssum               2:18.33             
          2:18.33
   16.  Jorn RANZAU HANSEN            04   Brunssum               2:25.39             
          2:25.39
   DIS  Job van WANROIJ               03   Zce                                        
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 2 en 3
29/01/2012 - 15:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith HOUTVAST               03   Sg Hgn                 1:56.10             
          1:56.10
    2.  Kiki FIJNAUT                  03   Sg Hgn                 1:56.23             
          1:56.23
    3.  Isa VERBERNE                  03   Sg Hgn                 1:56.42             
          1:56.42
    4.  Meyke EYCK                    03   Zce                    2:03.64             
          2:03.64
    5.  Lianne KAANEN                 03   Sg Hgn                 2:12.70             
          2:12.70
    6.  Manoek van VLOKHOVEN          04   Zce                    2:15.56             
          2:15.56
    7.  Inge SOLBERG                  03   Sg Hgn                 2:33.86             
          2:33.86
   DIS  Isa COENEN                    03   Sg Hgn                 2:12.88             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          2:12.88



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
29/01/2012 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk ROOSEN                   01   Zce                    1:12.13             
          1:12.13
    2.  Alex BUIJS                    01   Zce                    1:14.86             
          1:14.86
    3.  Lars KERREMANS                01   Sg Hgn                 1:18.78             
          1:18.78
    4.  Thimo ELISSEN                 01   Zce                    1:20.02             
          1:20.02
    5.  Youri van LIJF                01   Zce                    1:21.73             
          1:21.73
    6.  Jylano NAHR                   01   Sg Hgn                 1:23.73             
          1:23.73
    7.  Czes KORCZYNSKI               01   Zce                    1:27.82             
          1:27.82
    8.  Kamal MOUSTARIEH              01   Kimbria                1:31.73             
          1:31.73
    9.  Nicolas THEUNISSEN            01   Zce                    1:37.76             
          1:37.76
   10.  Max van MARUM                 01   Zce                    1:40.07             
          1:40.07
   11.  Tom SINSEL                    01   Zce                    1:53.75             
          1:53.75



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 4
29/01/2012 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo SOUHOKA                    02   Sg Hgn                 1:36.33             
          1:36.33
    2.  Isabel DIJKSTRA               02   Brunssum               1:52.13             
          1:52.13
    3.  Anne KÖHLEN                   02   Sg Hgn                 1:57.98             
          1:57.98
    4.  Sofia SADOK                   02   Kimbria                2:00.51             
          2:00.51
    5.  Iris DIJKSTRA                 02   Sg Hgn                 2:00.86             
          2:00.86
    6.  Romy VONCKEN                  02   Kimbria                2:01.60             
          2:01.60
    7.  Renske KOETSIER               02   Kimbria                2:05.82             
          2:05.82
    8.  Anouk SOLBERG                 02   Sg Hgn                 2:06.07             
          2:06.07
    9.  Frederique THEUNISSEN         02   Zce                    2:07.63             
          2:07.63
   10.  Sheritsa MAC-NACK             02   Brunssum               2:18.39             
          2:18.39
   DIS  Guusje VROLIJKS               02   Kimbria                2:04.54             
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          2:04.54
   DIS  Nikki STARREMANS              02   Sg Hgn                 2:08.82             
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:08.82



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 1 en 2
29/01/2012 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan JENTE                    99   Brunssum               2:43.45             
            35.17  2:43.45
    2.  Stefan WILLIGERS              98   Zce                    2:46.42             
            38.26  2:46.42
    3.  Marciano WOLFS                98   Zce                    3:00.31             
            40.36  3:00.31
    4.  Jhamiro HABETS                98   Brunssum               3:06.29             
            41.95  3:06.29
    5.  Yannik LOWIS                  98   Sg Hgn                 3:06.80             
            41.42  3:06.80
    6.  Dennis NIEMARK                98   Brunssum               3:41.86             
            47.36  3:41.86
   DIS  Olaf van STEE                 99   Sg Hgn                 3:42.92             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            49.92  3:42.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Junioren 1 en 2
29/01/2012 - 15:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee ROOSEN                  99   Zce                    2:47.36             
            36.02  2:47.36
    2.  Denise CRAENEN                99   Sg Hgn                 2:53.46             
            37.94  2:53.46
    3.  Manon HERBEN                  99   Zce                    2:55.60             
            39.20  2:55.60
    4.  Julia LANG                    99   Sg Hgn                 2:59.23             
            39.02  2:59.23
    5.  Britt CORNELISSENS            00   Sg Hgn                 3:06.04             
            44.73  3:06.04
    6.  Aukje KOETSIER                00   Kimbria                3:08.51             
            43.20  3:08.51
    7.  Romy RADERMACHER              00   Sg Hgn                 3:08.60             
            42.85  3:08.60
    8.  Kirsten THEUNISSEN            00   Zce                    3:10.48             
            41.80  3:10.48
    9.  Loes WILLIGERS                00   Zce                    3:17.64             
            47.86  3:17.64
   10.  Chayenne ODENHOVEN            00   Sg Hgn                 3:17.86             
            45.84  3:17.86
   11.  Konstantina SKARLATOU         00   Kimbria                3:33.94             
            45.22  3:33.94
   12.  Quinty RAES                   99   Brunssum               3:43.73             
            53.20  3:43.73
   13.  Demi UMMELS                   00   Brunssum               3:45.29             
            49.57  3:45.29
   14.  Aïcha van OOSTEN              00   Brunssum               4:02.04             
            55.20  4:02.04
   15.  Melissa SCHONEWILLE           00   Brunssum               4:07.16             
            54.86  4:07.16
   DIS  Jeunevieve COUVEE             00   Sg Hgn                 4:11.67             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., VC,VB
            58.86  4:11.67



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 6
29/01/2012 - 16:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas DIJKSTRA                  00   Sg Hgn                 1:25.26             
          1:25.26
    2.  Bilal NEZAMELDIN              00   Brunssum               1:34.86             
          1:34.86
    3.  Lex CARTER                    00   Sg Hgn                 1:35.89             
          1:35.89
    4.  Wesley DOHMEN                 00   Sg Hgn                 1:47.55             
          1:47.55
    5.  Milan JASCHULTOWSKI           00   Brunssum               2:08.92             
          2:08.92
   DIS  Sidney DUKE                   00   Zce                    1:34.92             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RF
          1:34.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
29/01/2012 - 16:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim REBERGEN                  01   Sg Hgn                 1:14.76             
          1:14.76
    2.  Robin SCHNIJDERBERG           01   Sg Hgn                 1:20.20             
          1:20.20
    3.  Chanour MERCELINA             01   Sg Hgn                 1:22.54             
          1:22.54
    4.  Iris WILLIGERS                01   Zce                    1:23.90             
          1:23.90
    5.  Vera WEYZEN                   01   Kimbria                1:24.82             
          1:24.82
    6.  Lara DISCO                    01   Brunssum               1:27.36             
          1:27.36
    7.  Anouk GEYSELAERS              01   Kimbria                1:30.36             
          1:30.36
    8.  Sara van VLOKHOVEN            01   Zce                    1:33.31             
          1:33.31
    9.  Chelsea ESSERS                01   Kimbria                1:36.04             
          1:36.04
   10.  Renske van den BOSCH          01   Brunssum               1:47.39             
          1:47.39
   11.  Janine VELTROP                01   Brunssum               1:53.30             
          1:53.30
    NG  Nikki DOUMA                   01   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
29/01/2012 - 16:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper THOMAS                 02   Sg Hgn                 1:44.10             
          1:44.10
    2.  Stef ARNTZ                    02   Sg Hgn                 1:46.23             
          1:46.23
    3.  Christian van der HAIJDEN     03   Sg Hgn                 1:50.87             
          1:50.87
    4.  Arno NELISSEN                 03   Sg Hgn                 1:52.13             
          1:52.13
    5.  Milan LUTHJENS                02   Sg Hgn                 1:58.26             
          1:58.26
    6.  Senna ELISSEN                 03   Zce                    2:02.26             
          2:02.26
    7.  Jordi HEITLAGER               02   Brunssum               2:08.61             
          2:08.61
   DIS  Bas SPIJKERS                  03   Brunssum               2:04.92             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:04.92
   DIS  Guillaume BAMS                02   Zce                    2:09.30             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RE
          2:09.30
   DIS  Roel VELTROP                  02   Brunssum               2:14.95             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:14.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Minioren 2 en 3
29/01/2012 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith HOUTVAST               03   Sg Hgn                   55.51             
    2.  Isa COENEN                    03   Sg Hgn                 1:00.48             
    3.  Lianne KAANEN                 03   Sg Hgn                 1:00.71             
   DIS  Isa VERBERNE                  03   Sg Hgn                   53.98             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 5
29/01/2012 - 16:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk ROOSEN                   01   Zce                    1:22.45             
          1:22.45
    2.  Lars KERREMANS                01   Sg Hgn                 1:30.95             
          1:30.95
    3.  Alex BUIJS                    01   Zce                    1:31.07             
          1:31.07
    4.  Jylano NAHR                   01   Sg Hgn                 1:36.57             
          1:36.57
    5.  Thimo ELISSEN                 01   Zce                    1:37.36             
          1:37.36
    6.  Youri van LIJF                01   Zce                    1:38.89             
          1:38.89
    7.  Czes KORCZYNSKI               01   Zce                    1:47.23             
          1:47.23
    8.  Kamal MOUSTARIEH              01   Kimbria                1:52.76             
          1:52.76
    9.  Nicolas THEUNISSEN            01   Zce                    1:52.80             
          1:52.80
   DIS  Tom SINSEL                    01   Zce                    2:13.55             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:13.55



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 4
29/01/2012 - 16:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris DIJKSTRA                 02   Sg Hgn                   44.10             
    2.  Isabel DIJKSTRA               02   Brunssum                 46.36             
    3.  Sofia SADOK                   02   Kimbria                  48.60             
    4.  Guusje VROLIJKS               02   Kimbria                  55.20             
    5.  Anne KÖHLEN                   02   Sg Hgn                   56.42             
    6.  Anouk SOLBERG                 02   Sg Hgn                   59.86             
    7.  Nikki STARREMANS              02   Sg Hgn                 1:00.39             
    8.  Frederique THEUNISSEN         02   Zce                    1:01.17             
    9.  Romy VONCKEN                  02   Kimbria                1:02.98             
   10.  Renske KOETSIER               02   Kimbria                1:03.62             
   DIS  Bo SOUHOKA                    02   Sg Hgn                   40.82             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Sheritsa MAC-NACK             02   Brunssum               1:14.74             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VC



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 1 en 2
29/01/2012 - 16:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan WILLIGERS              98   Zce                    3:09.23             
          1:32.92  3:09.23
    2.  Daan JENTE                    99   Brunssum               3:15.36             
          1:34.80  3:15.36
    3.  Marciano WOLFS                98   Zce                    3:18.82             
          1:35.86  3:18.82
    4.  Kobe JANS                     99   Zce                    3:22.51             
          1:36.02  3:22.51
    5.  Jhamiro HABETS                98   Brunssum               3:34.86             
          1:42.03  3:34.86
    6.  Yannik LOWIS                  98   Sg Hgn                 3:46.70             
          1:47.08  3:46.70
    7.  Dennis NIEMARK                98   Brunssum               4:14.73             
          1:59.51  4:14.73
    8.  Olaf van STEE                 99   Sg Hgn                 4:18.49             
          2:06.78  4:18.49



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 200m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en 2
29/01/2012 - 16:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee ROOSEN                  99   Zce                    3:12.26             
          1:33.16  3:12.26
    2.  Julia LANG                    99   Sg Hgn                 3:22.42             
          1:40.15  3:22.42
    3.  Denise CRAENEN                99   Sg Hgn                 3:24.07             
          1:39.45  3:24.07
    4.  Britt CORNELISSENS            00   Sg Hgn                 3:30.24             
          1:41.78  3:30.24
    5.  Manon HERBEN                  99   Zce                    3:33.77             
          1:44.11  3:33.77
    6.  Kirsten THEUNISSEN            00   Zce                    3:41.64             
          1:46.29  3:41.64
    7.  Aukje KOETSIER                00   Kimbria                3:45.59             
          1:49.93  3:45.59
    8.  Konstantina SKARLATOU         00   Kimbria                3:56.83             
          1:53.30  3:56.83
    9.  Melissa SCHONEWILLE           00   Brunssum               4:04.98             
          1:59.92  4:04.98
   10.  Demi UMMELS                   00   Brunssum               4:14.54             
          2:04.67  4:14.54
   11.  Jeunevieve COUVEE             00   Sg Hgn                 4:15.20             
          2:04.14  4:15.20
   12.  Quinty RAES                   99   Brunssum               4:17.76             
          2:05.41  4:17.76
   13.  Aïcha van OOSTEN              00   Brunssum               4:47.76             
          2:19.39  4:47.76
   DIS  Loes WILLIGERS                00   Zce                    3:47.08             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:50.08  3:47.08
    NG  Romy RADERMACHER              00   Sg Hgn                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
29/01/2012 - 16:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sidney DUKE                   00   Zce                    1:41.92             
          1:41.92
    2.  Bas DIJKSTRA                  00   Sg Hgn                 1:45.11             
          1:45.11
    3.  Bilal NEZAMELDIN              00   Brunssum               1:47.77             
          1:47.77
    4.  Lex CARTER                    00   Sg Hgn                 1:50.84             
          1:50.84
    5.  Milan JASCHULTOWSKI           00   Brunssum               1:52.80             
          1:52.80
    6.  Wesley DOHMEN                 00   Sg Hgn                 1:56.23             
          1:56.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 5
29/01/2012 - 16:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim REBERGEN                  01   Sg Hgn                 1:28.00             
          1:28.00
    2.  Robin SCHNIJDERBERG           01   Sg Hgn                 1:29.51             
          1:29.51
    3.  Chanour MERCELINA             01   Sg Hgn                 1:33.86             
          1:33.86
    4.  Iris WILLIGERS                01   Zce                    1:43.00             
          1:43.00
    5.  Anouk GEYSELAERS              01   Kimbria                1:45.02             
          1:45.02
    6.  Lara DISCO                    01   Brunssum               1:45.36             
          1:45.36
    7.  Renske van den BOSCH          01   Brunssum               1:45.67             
          1:45.67
    8.  Vera WEYZEN                   01   Kimbria                1:47.95             
          1:47.95
    9.  Sara van VLOKHOVEN            01   Zce                    1:49.86             
          1:49.86
   10.  Janine VELTROP                01   Brunssum               1:56.95             
          1:56.95
   11.  Chelsea ESSERS                01   Kimbria                2:01.77             
          2:01.77
    NG  Nikki DOUMA                   01   Brunssum                                   



SPLASH Meet Manager 11Registered to Zwemclub Eijsden