Nationale Junioren Kamp. Zwemmen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to KNZB


Nr. 74  100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 1
Nr. 75  100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 2
Nr. 76  100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 3
Nr. 77  100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 4
Nr. 78  100m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 6
Nr. 79  100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 1
Nr. 80  100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2
Nr. 81  400m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 1
Nr. 82  400m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 2
Nr. 83  400m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 3
Nr. 84  400m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4
Nr. 85  200m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 1
Nr. 86  200m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 2
Nr. 87  4 x 100m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later


Nr. 74   100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 117.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Jelle Derksen94DWK-XCESS1:17.880.7536.461:17.88
2.Tom van de Putte94MNC Dordrecht1:18.960.8436.651:18.96
3.Brian van de Graaf94De Houtrib1:19.370.9136.901:19.37
4.Marijn van Zundert94MNC Dordrecht1:20.390.8236.861:20.39
5.Christian Renshoff94Octopus1:22.590.7638.771:22.59
6.Jacko van der Meer94DWK-XCESS1:22.940.7139.221:22.94
7.Mike ter Horst94De Dolfijn1:22.970.7338.881:22.97
8.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heerenvee1:23.500.9239.071:23.50
9.Bryan Kroon94Ed-Vo1:23.56+1.0238.911:23.56
10.Milan Tump94Zaanstad (SG)1:24.47*0.8439.561:24.47
11.Stef Heijnekamp94HZC-Weusthag1:25.84*0.8640.531:25.84
dis.Alex Catsburg94MNC DordrechtAA0.69-:--.---:--.--


<< TOP >>
Nr. 75   100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 217.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg1:10.450.6632.681:10.45
Nationaal Record 14 jaar
2.Gavin van der Werf93HZ&PC Heerenvee1:11.780.8533.281:11.78
3.Jens Bakker93De Dolfijn1:12.060.9533.561:12.06
4.Roald Blok93Hatto Heim1:12.760.8933.851:12.76
5.Ruud van Heerbeek93EiffelSwimmersP1:13.530.7934.421:13.53
6.Mike van Leuken93Zeester-Meerval1:16.170.6835.531:16.17
7.Jorke Willemse93Orca1:16.300.9135.161:16.30
8.Steffen Hillmer93De Dinkel Denek1:16.880.8236.301:16.88
9.Bart Dunweg93Vlaardingen1:17.160.8335.621:17.16
10.Peter Paul Houtkamp93Hoogeveen1:17.170.8436.041:17.17
11.Walter Jansen93Noordwijkerhout1:17.600.7737.121:17.60
12.Mart de Boer93DAW-Finenzo1:18.090.7936.681:18.09
13.Wouter Sikma93SG Bolsward-Wor1:18.160.7735.811:18.16
14.Gijs van der Gugten93De Fuut1:18.290.8235.901:18.29
15.Ramon Wassenberg93RZ1:18.460.7737.361:18.46
Sonny Corré93De Stormvogel1:18.460.8436.161:18.46
17.Twan Beentjes93Hellas-Glana1:18.720.9136.061:18.72
18.Wouter Kaman93Aquarijn1:18.990.8836.701:18.99
19.Kasper Leeuw93EZC1:19.510.8537.711:19.51
20.Daan Remmelzwaal93Zaanstad (SG)1:19.900.7838.041:19.90
21.Freek Schoffelmeer93De Dolfijn1:19.920.8337.051:19.92
22.Ben Zwerink93De Dolfijn1:20.420.8738.001:20.42
23.Frans Slaats93ZC'901:21.04*0.8738.121:21.04
24.Leendert Valstar93WIDEX GZC DONK1:21.47*0.7838.741:21.47
25.Robert Groot93De Krabben1:21.49*0.7938.401:21.49
26.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend1:21.64*0.7637.101:21.64
27.Gijs Gertsen93De Vikings1:21.72*0.7437.641:21.72
28.Joost de Bruijn93De Rijn1:21.97*+1.0838.711:21.97
29.Christian Bingel93DIO1:22.54*0.7738.451:22.54
30.Rafael Roos93ZC Ooievaar(SG)1:22.61*0.7938.031:22.61
31.Anshel Hofstede93Van Vliet Barra1:22.72*0.8138.111:22.72
32.Maarten Arntz93De Gelenberg1:22.80*0.7539.151:22.80
33.Sebastian de Been93De Warande1:25.55*0.6839.011:25.55


<< TOP >>
Nr. 76   100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 317.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Mike Marissen92DWK-XCESS1:11.400.7133.271:11.40
2.Arvid Munsters92ZCV1:12.030.8333.161:12.03
3.Johan Veenstra92DWK-XCESS1:13.350.8733.981:13.35
4.Bjorn de Jonge92Hellas-Glana1:13.360.8233.751:13.36
5.Daniek Saman92Stadskanaal1:14.070.8434.221:14.07
6.John Verhagen92EiffelSwimmersP1:14.690.8335.221:14.69
7.Alex Maat92Zignea1:14.750.7534.941:14.75
8.Kasper v. Dijk92Noord-Limburg (1:15.490.6735.181:15.49
9.Jappie Jongsma92De Granaet1:15.530.7334.671:15.53
10.Jordy Zuidhoek92De Columbiaan1:15.760.8135.571:15.76
11.Kevin Janssen92Zeester-Meerval1:15.960.7534.131:15.96
12.Robert Rohaan92Electrolux AZC1:16.030.8434.931:16.03
13.Bas van Houwelingen92De Schelde1:16.060.8735.471:16.06
14.Timo Suaka92DES1:16.170.7235.681:16.17
15.Christoph Bral92Koewacht1:16.270.8134.881:16.27
16.Donald Hillebregt92De Zijl/LGB1:16.540.8436.371:16.54
17.Thomas Veltman92De Granaet1:16.840.7836.061:16.84
18.Jeffrey Appel92Waterland1:17.310.8536.761:17.31
19.Alex van der Hoeven92NDD1:17.370.7535.951:17.37
20.Marijn Schermerhorn92De IJssel1:18.27*0.9134.791:18.27
21.Donny van Alphen92Zeester-Meerval1:18.65*0.7936.091:18.65
22.Ward van Rijssen92TriVia1:18.66*0.7635.391:18.66
23.Jeroen Baars92Poseidon'561:18.67*0.8036.021:18.67
24.Mark Schellekens92Neptunus'581:19.13*0.8337.061:19.13
25.Jort Keetman92HZC-Weusthag1:19.29*0.8737.571:19.29


<< TOP >>
Nr. 77   100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 417.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Kay op den Kamp91ZCV1:08.350.8732.891:08.35
2.Sjoerd Zanderink91De Dinkel Denek1:09.130.9333.391:09.13
3.Rico Ramaker91Hoogeveen1:09.590.8332.991:09.59
4.Richard Kras91De Zeeschuimers1:11.580.8232.931:11.58
5.Aaron Eisank91ZON/S&S1:12.010.6632.421:12.01
6.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver1:12.490.8532.461:12.49
7.Stefan Hazeleger91De Meer1:12.650.8433.401:12.65
8.Reinier Vos91Zeester-Meerval1:13.000.8434.441:13.00
9.Dirk Zeelte91De Waalstroom1:13.070.8433.671:13.07
10.Erik Hagting91Nova1:13.690.9335.171:13.69
11.Kenneth Caster91RZ1:13.910.8833.251:13.91
12.Étiënne Vrieling91TriVia1:14.090.8333.731:14.09
13.Sebastiaan Rosendaal91De Schotejil1:15.33*0.8835.431:15.33
14.Hugo Polman91Dedemsvaart-AC1:15.83*0.8435.471:15.83
15.Aschwin van Zoest91LZ 1886-Kartoen1:15.97*0.8134.081:15.97
16.Stephan Lokhorst91Deltasteur1:16.81*0.8534.881:16.81
17.Handi Widjaja91EiffelSwimmersP1:19.07*0.7937.141:19.07
dis.Wouter de Mol91HieronymusAA0.60-:--.---:--.--
ng.Sander Beekman91De Columbiaan


<< TOP >>
Nr. 78   100m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 617.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Jovanna Koens95EiffelSwimmersP1:02.920.7430.191:02.92
Kamp.Rec. Minioren 6
2.Rachelle Visser95De Haaien1:04.160.8731.181:04.16
3.Lin He Yu95Poseidon'561:04.400.8030.781:04.40
4.Macy Oortwijn95Aquapoldro1:05.900.8831.051:05.90
5.Rosanne Padt95DAW-Finenzo1:06.360.8231.281:06.36
6.Femke Leenstra95De Granaet1:06.700.7731.351:06.70
7.Elisabeth Muthert95Stadskanaal1:06.710.9032.421:06.71
8.Cecily Sadowski95Aquapoldro1:06.980.8232.191:06.98
9.Annemarie Worst95Octopus1:07.020.8832.221:07.02
10.Carien van der Schaaf95De Dinkel Denek1:07.040.7932.771:07.04
11.Danielle Grootes95De Zijl/LGB1:07.200.9032.611:07.20
12.Deborah Wissink95HZC-Weusthag1:07.320.8232.441:07.32
13.Sofie Salimbeni95Eemsrobben1:07.370.7932.481:07.37
14.Martine Kuijlaars95MNC Dordrecht1:07.410.8932.241:07.41
15.Megan Cousins95Arethusa1:07.93+1.0032.481:07.93
16.Shireen Post95AZ&PC1:08.030.8932.771:08.03
17.Ashley Vos95Tempo1:08.080.7432.981:08.08
18.Claudia den Ottelander95SBC 20001:08.530.8933.281:08.53
19.Lizzy Janssen95Heldense Zwemve1:08.670.8432.441:08.67
Sylvia Dik95De Pinquin1:08.670.8332.011:08.67
21.Miloes Rozemuller95Hoorn-Aurik1:08.700.7632.061:08.70
22.Jona Pisters95NIMO1:08.730.7132.961:08.73
23.Stephanie van Dam95De Devel1:08.820.9232.541:08.82
24.Nathalja Pragt95Nova1:08.910.9433.071:08.91
25.Liset Jansen95De Columbiaan1:09.060.8732.741:09.06
26.Noortje Timmerman95De Dinkel Denek1:09.220.8332.601:09.22
27.Pieternel Braam95De Zijl/LGB1:09.360.7833.941:09.36
28.Myrthe Sytsema95HZ&PC Heerenvee1:09.410.8733.161:09.41
29.Samantha Elschot95Livo1:09.600.7633.831:09.60
Kelly Wigleven95Poseidon'561:09.600.9433.441:09.60
31.Annemiek Suiker95ORZC96(SG)1:09.630.6132.831:09.63
32.Anouk Limburg95Noordkop-Zeemac1:09.670.8632.701:09.67
33.Michelle de Bruijn95TRB-RES1:09.760.7933.551:09.76
34.Aimée Groenveld95De Houtrib1:09.850.9232.941:09.85
35.Esma van Vonderen95Arethusa1:09.910.8332.751:09.91
36.Karin Groen95GZVW1:10.05+1.0232.061:10.05
37.Janine Verhaegh95HZPC1:10.080.8632.961:10.08
38.Davina van Perge95DAW-Finenzo1:10.540.6733.681:10.54
39.Lianne Slagter95WWV1:10.610.8733.251:10.61
40.Mariska van Engeldorp95ZV AQUARIUS1:10.740.8033.691:10.74
41.Liza Salverda95SG Bolsward-Wor1:11.090.7133.941:11.09
42.Merel Wilgenhof95De Berkelduiker1:11.31*0.7733.941:11.31
43.Suzanne de Vries95De Haaien1:11.33*0.8534.101:11.33
44.Monique van der Struik95Ritola-Z&PC1:11.45*0.8433.521:11.45
45.Niké Schuurmans95Livo1:11.66*0.8333.851:11.66
46.Zoë van Zijl95Aquarijn1:12.84*0.7933.931:12.84
47.Helena La95Hoorn-Aurik1:13.56*+1.0134.141:13.56
48.Roos Brugman95Westland Dij1:13.92*0.7836.131:13.92
dis.Maya Kingma95SBC 2000AA0.61-:--.---:--.--


<< TOP >>
Nr. 79   100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 117.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Marjolein Delno94De Rijn1:02.180.8630.381:02.18
2.Rianne Weijburg94De Zwoer1:02.440.8529.771:02.44
3.Fiona van Heerde94De Vikings1:03.680.7230.531:03.68
4.Sanne Scheerder94ZCV1:03.700.9230.971:03.70
5.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac1:03.910.8930.511:03.91
6.Kira Toussaint94De Dolfijn1:03.980.8430.501:03.98
7.Sahar Hamam94DZT'621:04.040.8530.921:04.04
8.Noortje van den Boom94EiffelSwimmersP1:04.250.8630.861:04.25
9.Claire de Winter94GoSwim1:04.490.8630.801:04.49
10.Mirthe Lanfermeijer94TriVia1:04.570.8330.851:04.57
11.Naomi Hofsink94Deltasteur1:04.830.8430.901:04.83
12.Parand Zarekiani94De Dolfijn1:04.900.9131.001:04.90
13.Tanja van Essen94Wiekslag1:04.980.8931.671:04.98
14.Naomi Touré94TriVia1:05.010.9231.491:05.01
Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo1:05.010.8930.911:05.01
16.Lisa Koster94Oeza1:05.250.7330.461:05.25
17.Maud Hesselink94De Dinkel Denek1:05.280.8831.731:05.28
18.Christel Vinke94ZVZ1:05.340.9031.021:05.34
19.Inge Pepping94De Rijn1:05.590.9531.271:05.59
20.Sophie Sollie94Zeester-Meerval1:05.640.8331.291:05.64
21.Yvonne Verbeek94WZ&PC Purmerend1:05.710.9632.581:05.71
22.Sharon Gelmers94Octopus1:05.770.7531.331:05.77
23.Iris Riezebos94Deltasteur1:05.820.9031.391:05.82
24.Michelle Verouden94EiffelSwimmersP1:05.840.8431.371:05.84
25.Danique Thijert94De Dinkel Denek1:05.860.8331.401:05.86
26.Leonie Oude Elferink94Zignea1:05.990.8632.131:05.99
Eefje Subroto94WVZ1:05.990.6631.761:05.99
28.Femke Groos94DZ&PC1:06.060.7631.161:06.06
29.Kimberley Boxum94ZVZ1:06.340.8231.841:06.34
30.Mandy de Lange94Dedemsvaart-AC1:06.430.8432.311:06.43
31.Debby Boerefijn94Zignea1:06.510.7832.351:06.51
32.Danique Agterberg94Hellas-Glana1:06.620.8631.951:06.62
33.Lonne Dijkhuis94De Dinkel Denek1:06.660.9231.611:06.66
34.Selena van Cruchten94RZ1:06.670.9731.591:06.67
35.Elina de Ruiter94VZC-Veenendaal1:06.720.8531.801:06.72
36.Yvette de Gier94De Columbiaan1:07.000.7331.471:07.00
37.Grace Vrieling94TriVia1:07.010.9032.081:07.01
38.Astrid van Nieuwkerk94Westland Dij1:07.070.8632.201:07.07
39.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac1:07.080.8331.831:07.08
40.Kimberley van Wijk94Van Uden-De Gou1:07.140.8332.501:07.14
41.Floortje de Waard94De Devel1:07.210.7431.981:07.21
42.Tamara van Vliet94De Columbiaan1:07.340.9231.601:07.34
43.Carmen Seesing94De Berkelduiker1:07.450.8231.211:07.45
44.Danique Lokhorst94Deltasteur1:07.490.8132.261:07.49
45.Carmen Kemper94Zignea1:07.580.8132.151:07.58
46.Anika ten Have94Hoogeveen1:07.610.7732.311:07.61
47.Rixt Veldkamp94Oldambt1:07.980.9331.791:07.98
48.Demi Kool94De Columbiaan1:08.150.8832.711:08.15
49.Robbin Lensink94Livo1:08.230.8431.981:08.23
50.Beau Rijpers94Hoogeveen1:08.55*0.8332.941:08.55
51.Mandy Langeveld94De Kempvis1:08.59*0.8632.481:08.59
52.Kim Loeffen94Tritium(SG)1:08.69*0.9431.631:08.69
53.Aukje Zwart94Avéna1:08.78*0.9132.281:08.78
54.Eva van Etten94Poseidon'561:08.81*0.8632.721:08.81
55.Manon Kuiper94't Tolhekke1:09.06*0.8332.511:09.06
56.Jaimy Lee Taskin94Noordwijkerhout1:10.06*0.8334.241:10.06
57.Charissa Zijlstra94ZPD1:10.14*0.7732.671:10.14
dis.Laura van der Graaf94ZPB H&LAA0.61-:--.---:--.--
ng.Melissa Koelewijn94Poseidon'56


<< TOP >>
Nr. 80   100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 217.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Andrea Kneppers93Hoorn-Aurik59.670.8828.4659.67
Kamp.Rec. Junioren 2
2.Chantal Senden93ZCV1:00.360.7328.561:00.36
3.Marcha Admiraal93De Biesboschzwe1:01.150.8829.851:01.15
4.Leonie van Noort93De Zijl/LGB1:01.980.9729.791:01.98
5.Estelle Moorman93ZVZ1:02.230.8530.231:02.23
6.Femke Swier93Hoorn-Aurik1:02.430.9329.341:02.43
7.Merel van der Ent93De Stormvogel1:02.490.7130.301:02.49
8.Ela Hutten93MNC Dordrecht1:02.560.6829.641:02.56
9.Sanne Huisman93't Tolhekke1:02.740.8030.011:02.74
10.Renske de Groot93't Tolhekke1:02.840.9230.641:02.84
11.Lodi Broeder93De Gelenberg1:02.960.8730.781:02.96
12.Jocelyn Spruit93EiffelSwimmersP1:03.080.8430.411:03.08
13.Linda v.d. Hout93Westland Dij1:03.120.8730.781:03.12
14.Maxime de Wilde93DZ&PC1:03.150.8430.281:03.15
15.Pauline van Dam93EiffelSwimmersP1:03.320.8530.981:03.32
16.Jose Sijbring93De Pinquin1:03.350.8631.031:03.35
17.Malissa van de Heuvel93EiffelSwimmersP1:03.640.7830.961:03.64
18.Danica Koedoot93De Schotejil1:03.710.8030.021:03.71
19.Milou Julicher93Wiekslag1:03.780.7030.771:03.78
20.Melissa Meyer93NIMO1:03.850.7530.861:03.85
21.Danique Olof93Hoorn-Aurik1:04.350.9130.751:04.35
22.Manon Minneboo93De Stormvogel1:04.430.7530.281:04.43
23.Lisette Doeven93Ritola-Z&PC1:04.450.7930.811:04.45
24.Iris Erpelinck93De Honte1:04.470.7230.511:04.47
25.Vera van Delden93WVZ1:04.630.8430.981:04.63
26.Annelinde Veldman93Appingedam1:04.740.9830.221:04.74
27.Melanie van Gemert93De Schotejil1:04.820.7930.621:04.82
28.Iris Rozema93FZC'541:05.060.8731.191:05.06
29.Anniek Minderhoud93De Stormvogel1:05.160.8131.421:05.16
30.Marleen Braakhuis93De Dinkel Denek1:05.220.8431.731:05.22
31.Jessica de Ruiter93ZV AQUARIUS1:05.370.7331.191:05.37
32.Renée Roks93SBC 20001:05.530.9030.651:05.53
33.Rieneke Jager93De Zwoer1:05.630.8631.421:05.63
34.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo1:05.76*0.9131.111:05.76
35.Paula Duursma93DZ&PC1:05.85*0.8131.431:05.85
36.Ashley Verburg93EiffelSwimmersP1:05.90*0.7531.331:05.90
37.Marloes Erkens93DWK-XCESS1:05.92*0.8230.931:05.92
38.Trudy van den Brink93GoSwim1:06.32*0.8830.891:06.32
39.Géke Heinsbroek93WVZ1:06.73*0.7631.601:06.73
40.Brady Grinwis93Poseidon'561:06.83*0.8431.751:06.83
41.Kimberley Doets93WVZ1:07.19*0.8631.851:07.19
dis.Chantal van der Zwaan93Hoogenboom TourAA0.65-:--.---:--.--
ng.Fleur Hamilton93WVZ
ng.Carlie Mennen93EiffelSwimmersP


<< TOP >>
Nr. 81   400m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 117.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT
1.Ensger Kotterink94EZC5:12.380.74
50m:
100m:
33.12
1:11.82
33.12
38.70
150m:
200m:
1:50.35
2:28.99
38.53
38.64
250m:
300m:
3:15.34
4:01.05
46.35
45.71
350m:
400m:
4:37.42
5:12.38
36.37
34.96
2.Jordy Vroomen94Eurode KZC5:18.550.83
50m:
100m:
32.77
1:11.04
32.77
38.27
150m:
200m:
1:51.01
2:31.04
39.97
40.03
250m:
300m:
3:17.17
4:05.03
46.13
47.86
350m:
400m:
4:42.20
5:18.55
37.17
36.35
3.Vincent Moolhuijsen94Oceanus5:29.350.91
50m:
100m:
33.72
1:13.53
33.72
39.81
150m:
200m:
1:56.28
2:37.89
42.75
41.61
250m:
300m:
3:25.15
4:13.19
47.26
48.04
350m:
400m:
4:51.28
5:29.35
38.09
38.07
4.Ruben Klinkers94ZCV5:35.260.91
50m:
100m:
36.62
1:20.54
36.62
43.92
150m:
200m:
2:04.09
2:46.08
43.55
41.99
250m:
300m:
3:35.40
4:22.59
49.32
47.19
350m:
400m:
4:59.53
5:35.26
36.94
35.73
5.Jorrick Druyven94Oeza5:37.520.76
50m:
100m:
35.81
1:19.87
35.81
44.06
150m:
200m:
2:04.06
2:47.29
44.19
43.23
250m:
300m:
3:36.50
4:25.19
49.21
48.69
350m:
400m:
5:03.06
5:37.52
37.87
34.46
6.Remy den Boer94De Warande5:39.270.76
50m:
100m:
35.09
1:21.13
35.09
46.04
150m:
200m:
2:04.64
2:47.65
43.51
43.01
250m:
300m:
3:36.67
4:25.65
49.02
48.98
350m:
400m:
5:03.17
5:39.27
37.52
36.10
7.Alex Catsburg94MNC Dordrecht5:39.800.93
50m:
100m:
36.75
1:23.27
36.75
46.52
150m:
200m:
2:08.44
2:52.07
45.17
43.63
250m:
300m:
3:37.66
4:25.66
45.59
48.00
350m:
400m:
5:04.30
5:39.80
38.64
35.50
8.Stan Tummers94Hellas-Glana5:40.660.80
50m:
100m:
33.95
1:14.41
33.95
40.46
150m:
200m:
1:57.78
2:40.11
43.37
42.33
250m:
300m:
3:30.16
4:21.14
50.05
50.98
350m:
400m:
5:01.22
5:40.66
40.08
39.44
9.Mike ter Horst94De Dolfijn5:43.630.80
50m:
100m:
35.52
1:19.35
35.52
43.83
150m:
200m:
2:03.94
2:47.63
44.59
43.69
250m:
300m:
3:35.04
4:24.64
47.41
49.60
350m:
400m:
5:04.41
5:43.63
39.77
39.22
10.Brian van de Graaf94De Houtrib5:55.11*0.95
50m:
100m:
35.12
1:23.23
35.12
48.11
150m:
200m:
2:10.94
2:56.79
47.71
45.85
250m:
300m:
3:43.48
4:32.81
46.69
49.33
350m:
400m:
5:14.33
5:55.11
41.52
40.78


<< TOP >>
Nr. 82   400m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 217.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT
1.Sam van de Schootbrugge93De Otters Het G4:50.700.87
Nationaal Record 14 jaar
50m:
100m:
30.05
1:05.57
30.05
35.52
150m:
200m:
1:41.34
2:16.18
35.77
34.84
250m:
300m:
2:59.05
3:42.82
42.87
43.77
350m:
400m:
4:17.48
4:50.70
34.66
33.22
2.Jens Bakker93De Dolfijn4:59.790.96
50m:
100m:
31.00
1:07.80
31.00
36.80
150m:
200m:
1:47.26
2:26.68
39.46
39.42
250m:
300m:
3:07.60
3:49.54
40.92
41.94
350m:
400m:
4:25.42
4:59.79
35.88
34.37
3.Philippe Rivard93DES5:13.230.72
50m:
100m:
31.72
1:10.10
31.72
38.38
150m:
200m:
1:49.65
2:28.83
39.55
39.18
250m:
300m:
3:14.93
4:02.72
46.10
47.79
350m:
400m:
4:38.81
5:13.23
36.09
34.42
4.Niek Pereboom93WIDEX GZC DONK5:15.750.81
50m:
100m:
31.35
1:10.54
31.35
39.19
150m:
200m:
1:51.08
2:30.75
40.54
39.67
250m:
300m:
3:18.82
4:06.74
48.07
47.92
350m:
400m:
4:42.49
5:15.75
35.75
33.26
5.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (5:17.410.66
50m:
100m:
31.50
1:08.89
31.50
37.39
150m:
200m:
1:53.08
2:34.67
44.19
41.59
250m:
300m:
3:20.63
4:07.88
45.96
47.25
350m:
400m:
4:43.52
5:17.41
35.64
33.89
6.Maurice Soudant93EiffelSwimmersP5:18.570.68
50m:
100m:
32.10
1:10.90
32.10
38.80
150m:
200m:
1:52.96
2:34.27
42.06
41.31
250m:
300m:
3:20.09
4:06.30
45.82
46.21
350m:
400m:
4:42.91
5:18.57
36.61
35.66
7.Timo Dinkelberg93Vlaardingen5:19.610.80
50m:
100m:
32.70
1:13.61
32.70
40.91
150m:
200m:
1:53.92
2:32.65
40.31
38.73
250m:
300m:
3:20.35
4:07.62
47.70
47.27
350m:
400m:
4:44.43
5:19.61
36.81
35.18
8.Robin Ramaekers93ZON/S&S5:23.220.89
50m:
100m:
33.46
1:14.00
33.46
40.54
150m:
200m:
1:54.31
2:32.98
40.31
38.67
250m:
300m:
3:20.36
4:08.88
47.38
48.52
350m:
400m:
4:45.96
5:23.22
37.08
37.26
9.Brandon van Voskuilen93De Aalscholver5:24.810.84
50m:
100m:
32.43
1:11.98
32.43
39.55
150m:
200m:
1:54.47
2:36.35
42.49
41.88
250m:
300m:
3:22.86
4:10.71
46.51
47.85
350m:
400m:
4:48.38
5:24.81
37.67
36.43
10.Sebastian de Been93De Warande5:28.340.78
50m:
100m:
34.25
1:14.84
34.25
40.59
150m:
200m:
1:57.39
2:38.63
42.55
41.24
250m:
300m:
3:27.38
4:16.07
48.75
48.69
350m:
400m:
4:53.33
5:28.34
37.26
35.01
11.Huub Scholing93Het Ravijn5:29.110.88
50m:
100m:
33.93
1:15.04
33.93
41.11
150m:
200m:
1:58.62
2:41.18
43.58
42.56
250m:
300m:
3:29.73
4:18.38
48.55
48.65
350m:
400m:
4:54.84
5:29.11
36.46
34.27
12.Simon Edenburg93Luctor et Emerg5:31.110.66
50m:
100m:
32.09
1:11.32
32.09
39.23
150m:
200m:
1:55.94
2:40.50
44.62
44.56
250m:
300m:
3:25.53
4:11.74
45.03
46.21
350m:
400m:
4:52.04
5:31.11
40.30
39.07
13.Joey Stokx93DAW-Finenzo5:31.220.87
50m:
100m:
32.65
1:13.64
32.65
40.99
150m:
200m:
1:55.04
2:36.91
41.40
41.87
250m:
300m:
3:26.97
4:17.29
50.06
50.32
350m:
400m:
4:56.40
5:31.22
39.11
34.82
14.Marcel Schouten93Rapido'825:32.430.81
50m:
100m:
35.02
1:16.18
35.02
41.16
150m:
200m:
1:58.45
2:39.60
42.27
41.15
250m:
300m:
3:29.02
4:17.85
49.42
48.83
350m:
400m:
4:56.03
5:32.43
38.18
36.40
15.Maarten Arntz93De Gelenberg5:32.560.82
50m:
100m:
36.10
1:21.90
36.10
45.80
150m:
200m:
2:04.55
2:45.19
42.65
40.64
250m:
300m:
3:32.56
4:20.77
47.37
48.21
350m:
400m:
4:57.33
5:32.56
36.56
35.23
16.Leendert Valstar93WIDEX GZC DONK5:32.580.73
50m:
100m:
35.64
1:19.40
35.64
43.76
150m:
200m:
2:00.61
2:41.09
41.21
40.48
250m:
300m:
3:28.04
4:15.90
46.95
47.86
350m:
400m:
4:54.61
5:32.58
38.71
37.97
17.Jasper de Win93De Geul5:46.53*0.80
50m:
100m:
32.64
1:14.95
32.64
42.31
150m:
200m:
2:02.02
2:47.11
47.07
45.09
250m:
300m:
3:35.10
4:25.03
47.99
49.93
350m:
400m:
5:07.11
5:46.53
42.08
39.42
ng.Sven Kardol93Nuenen
ng.Kasper Leeuw93EZC
ng.Ruben Dekker93Zaanstad (SG)


<< TOP >>
Nr. 83   400m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 317.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT
1.Arvid Munsters92ZCV4:56.610.81
50m:
100m:
29.28
1:03.48
29.28
34.20
150m:
200m:
1:41.37
2:17.91
37.89
36.54
250m:
300m:
3:01.29
3:45.28
43.38
43.99
350m:
400m:
4:21.52
4:56.61
36.24
35.09
2.Mitch Notten92ZCV4:59.400.92
50m:
100m:
30.56
1:06.16
30.56
35.60
150m:
200m:
1:44.27
2:21.70
38.11
37.43
250m:
300m:
3:08.04
3:53.77
46.34
45.73
350m:
400m:
4:27.69
4:59.40
33.92
31.71
3.Julian van Leuven92De Dolfijn4:59.580.77
50m:
100m:
31.19
1:07.92
31.19
36.73
150m:
200m:
1:47.90
2:27.55
39.98
39.65
250m:
300m:
3:10.61
3:54.19
43.06
43.58
350m:
400m:
4:27.84
4:59.58
33.65
31.74
4.Daniek Saman92Stadskanaal5:02.420.86
50m:
100m:
30.80
1:07.81
30.80
37.01
150m:
200m:
1:47.48
2:27.20
39.67
39.72
250m:
300m:
3:09.22
3:52.90
42.02
43.68
350m:
400m:
4:27.68
5:02.42
34.78
34.74
Dennis Eliveld92Rapido'825:02.420.76
50m:
100m:
31.06
1:07.30
31.06
36.24
150m:
200m:
1:45.10
2:22.05
37.80
36.95
250m:
300m:
3:06.65
3:53.11
44.60
46.46
350m:
400m:
4:27.96
5:02.42
34.85
34.46
6.Donald Hillebregt92De Zijl/LGB5:10.740.85
50m:
100m:
32.63
1:11.31
32.63
38.68
150m:
200m:
1:51.35
2:30.99
40.04
39.64
250m:
300m:
3:16.68
4:01.75
45.69
45.07
350m:
400m:
4:37.29
5:10.74
35.54
33.45
7.Jeroen Eggeraat92De Columbiaan5:14.410.88
50m:
100m:
32.57
1:12.21
32.57
39.64
150m:
200m:
1:50.66
2:29.33
38.45
38.67
250m:
300m:
3:15.26
4:03.41
45.93
48.15
350m:
400m:
4:39.35
5:14.41
35.94
35.06
8.Maurits Muthert92Stadskanaal5:14.970.83
50m:
100m:
31.07
1:08.24
31.07
37.17
150m:
200m:
1:48.69
2:28.77
40.45
40.08
250m:
300m:
3:15.80
4:03.40
47.03
47.60
350m:
400m:
4:40.38
5:14.97
36.98
34.59
9.Robbin van Kilsdonk92GoSwim5:19.55*0.80
50m:
100m:
33.08
1:13.33
33.08
40.25
150m:
200m:
1:54.34
2:34.06
41.01
39.72
250m:
300m:
3:21.62
4:09.93
47.56
48.31
350m:
400m:
4:43.10
5:19.55
33.17
36.45
10.Kasper v. Dijk92Noord-Limburg (5:22.27*0.72
50m:
100m:
31.83
1:10.66
31.83
38.83
150m:
200m:
1:52.05
2:33.81
41.39
41.76
250m:
300m:
3:19.50
4:06.81
45.69
47.31
350m:
400m:
4:44.69
5:22.27
37.88
37.58


<< TOP >>
Nr. 84   400m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 417.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT
1.Jordi Dijkhuis91De Dinkel Denek4:54.530.93
50m:
100m:
30.81
1:08.79
30.81
37.98
150m:
200m:
1:46.72
2:23.75
37.93
37.03
250m:
300m:
3:05.65
3:47.46
41.90
41.81
350m:
400m:
4:21.34
4:54.53
33.88
33.19
2.Erik Hagting91Nova4:56.080.95
50m:
100m:
30.97
1:08.26
30.97
37.29
150m:
200m:
1:46.08
2:22.61
37.82
36.53
250m:
300m:
3:04.80
3:47.42
42.19
42.62
350m:
400m:
4:22.62
4:56.08
35.20
33.46
3.Tim Wagenmans91Aquarijn4:58.510.87
50m:
100m:
31.16
1:07.76
31.16
36.60
150m:
200m:
1:46.52
2:25.11
38.76
38.59
250m:
300m:
3:08.02
3:51.98
42.91
43.96
350m:
400m:
4:25.22
4:58.51
33.24
33.29
4.Fabian Beimin91OZ&PC5:00.890.81
50m:
100m:
29.95
1:04.99
29.95
35.04
150m:
200m:
1:43.74
2:22.19
38.75
38.45
250m:
300m:
3:07.73
3:53.25
45.54
45.52
350m:
400m:
4:26.76
5:00.89
33.51
34.13
5.Hugo Polman91Dedemsvaart-AC5:01.800.82
50m:
100m:
29.75
1:05.13
29.75
35.38
150m:
200m:
1:45.89
2:25.68
40.76
39.79
250m:
300m:
3:09.14
3:53.87
43.46
44.73
350m:
400m:
4:28.34
5:01.80
34.47
33.46
6.Nick Hessing91De Dolfijn5:02.250.58
50m:
100m:
30.40
1:08.31
30.40
37.91
150m:
200m:
1:46.77
2:24.82
38.46
38.05
250m:
300m:
3:07.08
3:51.75
42.26
44.67
350m:
400m:
4:27.68
5:02.25
35.93
34.57
7.Yannick Mommers91ZCV5:03.420.73
50m:
100m:
31.03
1:08.06
31.03
37.03
150m:
200m:
1:48.92
2:27.06
40.86
38.14
250m:
300m:
3:11.74
3:56.41
44.68
44.67
350m:
400m:
4:31.68
5:03.42
35.27
31.74
8.Vincent van Iperen91Orca5:03.580.92
50m:
100m:
31.34
1:08.00
31.34
36.66
150m:
200m:
1:48.89
2:28.38
40.89
39.49
250m:
300m:
3:11.80
3:56.17
43.42
44.37
350m:
400m:
4:30.73
5:03.58
34.56
32.85
9.Bryan Mannaart91WVZ5:09.030.89
50m:
100m:
32.12
1:10.38
32.12
38.26
150m:
200m:
1:49.84
2:28.51
39.46
38.67
250m:
300m:
3:15.20
4:02.45
46.69
47.25
350m:
400m:
4:36.79
5:09.03
34.34
32.24
10.Roy Visser91De Otters Het G5:09.250.83
50m:
100m:
31.28
1:08.73
31.28
37.45
150m:
200m:
1:50.05
2:29.97
41.32
39.92
250m:
300m:
3:15.86
4:01.51
45.89
45.65
350m:
400m:
4:35.94
5:09.25
34.43
33.31
11.Hans Peter Hartog91DAW-Finenzo5:13.87*0.75
50m:
100m:
31.28
1:09.24
31.28
37.96
150m:
200m:
1:49.65
2:29.72
40.41
40.07
250m:
300m:
3:16.57
4:04.24
46.85
47.67
350m:
400m:
4:38.83
5:13.87
34.59
35.04
12.Stefan Hazeleger91De Meer5:18.90*0.84
50m:
100m:
33.11
1:12.68
33.11
39.57
150m:
200m:
1:54.46
2:35.49
41.78
41.03
250m:
300m:
3:17.90
4:02.29
42.41
44.39
350m:
400m:
4:41.10
5:18.90
38.81
37.80


<< TOP >>
Nr. 85   200m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 117.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac2:41.900.9134.981:15.991:58.552:41.90
2.Merle Verkijk94WVZ2:45.990.8434.841:17.042:01.612:45.99
3.Kira Toussaint94De Dolfijn2:46.140.8634.421:16.322:01.002:46.14
4.Marjolein Delno94De Rijn2:50.260.9035.951:19.362:08.292:50.26
5.Minke Janssen94Noord-Limburg (2:50.480.7935.431:17.592:04.922:50.48
6.Floortje de Waard94De Devel2:54.12*0.7435.981:20.812:08.122:54.12
7.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend2:58.57*0.9639.431:23.902:12.162:58.57
8.Marjolein Maris94De Houtrib3:00.81*0.8837.261:23.662:13.043:00.81
9.Estrella Wierikx94ZPCNumansdorp3:01.56*0.6936.001:22.422:11.143:01.56
dis.Iris van den Heuvel94De KempvisAA-:--.---:--.---:--.---:--.--


<< TOP >>
Nr. 86   200m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 217.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Andrea Kneppers93Hoorn-Aurik2:28.130.9032.821:13.791:49.792:28.13
Kamp.Rec. Junioren 2
2.Daniëlle van der Veer93EiffelSwimmersP2:30.550.8632.531:10.681:50.312:30.55
3.Michelle Hendrikx93EiffelSwimmersP2:34.780.9434.521:14.841:54.902:34.78
4.Judith Stap93De Stormvogel2:35.440.7833.291:12.901:54.372:35.44
5.Chantal Senden93ZCV2:38.780.7533.091:13.891:56.462:38.78
6.Jamie Schepers93ZCV2:39.880.8835.561:15.511:57.752:39.88
7.Rebecca Vroomen93Eurode KZC2:40.190.8833.911:14.911:58.232:40.19
8.Jamie de Jong93De Dolfijn2:40.960.8132.401:13.151:56.402:40.96
9.Milou Julicher93Wiekslag2:44.660.6933.711:14.241:56.602:44.66
10.Ilona Remmel93ZON/S&S2:44.750.8835.001:17.092:01.632:44.75
11.Leonie van Noort93De Zijl/LGB2:45.910.9734.451:15.992:00.832:45.91
12.Mariska Scheel93De Lansingh2:46.88*0.9134.561:16.102:00.862:46.88
ng.Melanie van Gemert93De Schotejil


<< TOP >>
Nr. 87   4 x 100m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later17.06.2007


Afk./depotTijdRT
1.ZCV 1ZCV4:05.660.82
Nat. Record Junioren Verenigingen
Joey de Ruiter
Kay op den Kamp
0.82
0.48
29.95
31.92
1:00.88
1:07.94
Arvid Munsters
Mitch Notten
0.30
0.48
27.28
27.05
1:00.49
56.35
2.De Columbiaan 1De Columbiaan4:14.130.69
Oscar Sondermeijer
Jordy Zuidhoek
0.69
0.40
31.13
34.19
1:04.25
1:14.29
Niels van Polanen
Jorick Hendriksen
0.36
0.14
27.99
26.28
1:00.82
54.77
3.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denek4:14.540.77
Rense Loohuis
Sjoerd Zanderink
0.77
0.67
31.09
32.28
1:04.30
1:08.93
Jordi Dijkhuis
Steffen Hillmer
0.44
0.19
28.54
27.86
1:02.63
58.68
4.EiffelSwimmersPSV 1EiffelSwimmersP4:16.220.67
Patrick Janssen
Ruud van Heerbeek
0.67
0.23
30.66
33.38
1:02.74
1:12.27
Johnno Smulders
John Verhagen
0.36
0.14
29.29
25.81
1:05.85
55.36
5.TriVia 1TriVia4:17.410.79
Martijs van Beusekom
Ward van Rijssen
0.79
0.34
30.53
34.47
1:04.43
1:16.12
Étiënne Vrieling
Bas Braun
0.18
0.32
26.95
25.88
1:00.35
56.51
6.DWK-XCESS 1DWK-XCESS4:18.080.73
Tim van Deutekom
Johan Veenstra
0.73
0.43
31.87
33.64
1:06.29
1:12.85
Mike Marissen
Jelle Derksen
0.24
0.16
26.22
28.28
58.58
1:00.36
7.Hoogeveen 1Hoogeveen4:19.880.74
Robert Klinkhamer
Rico Ramaker
0.74
0.43
31.92
32.32
1:06.36
1:09.59
Bart Mansier
Kars ten Have
0.19
0.28
29.46
28.12
1:04.52
59.41
8.ZCV 2ZCV4:20.820.66
Dean Coert
Scott Delbressine
0.66
0.36
32.30
34.47
1:06.22
1:13.84
Yannick Mommers
Jeroen Feijs
0.55
0.37
29.65
26.82
1:03.30
57.46
9.De Dolfijn 1De Dolfijn4:22.320.71
Nick Hessing
Jens Bakker
0.71
0.57
32.32
34.21
1:06.59
1:13.25
Julian van Leuven
Oscar Bouwhuis
0.57
0.32
30.70
26.64
1:05.06
57.42
10.VZC-Veenendaal 1VZC-Veenendaal4:23.610.72
Joost Groeneveld
Thijs Hagelstein
0.72
0.17
32.10
34.06
1:07.11
1:14.32
Menno v Ginkel
Joeri Scheidt
0.22
0.06
28.95
28.03
1:03.02
59.16
11.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-Kartoen4:25.330.74
Jelmar Kluiwstra
Aschwin van Zoest
0.74
0.10
32.73
33.60
1:07.21
1:14.10
Lars Sieval
Bas Onderstal
0.15
0.48
29.67
28.40
1:04.47
59.55
12.RZC 1RZC4:28.120.83
Pascal Timmermans
Tom van Silfhout
0.83
0.52
31.48
36.82
1:05.69
1:20.15
Roy Awater
Bart Beumer
0.52
0.00
29.40
27.49
1:03.40
58.88
13.Vlaardingen 1Vlaardingen4:29.000.69
Timo Dinkelberg
Bart Dunweg
0.69
0.65
32.51
35.17
1:07.50
1:15.94
Boris Galjart
Victor Poot
0.36
0.56
31.75
27.53
1:08.07
57.49
14.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB4:29.570.66
Nils Mollema
Donald Hillebregt
0.66
0.21
34.36
35.58
1:09.72
1:16.72
Joost Rijntjes
Bastiaan Waanders
0.46
0.25
28.82
28.30
1:03.36
59.77
15.NDD 1NDD4:30.390.60
Bas Ebbers
Maik Steenkamp
0.60
0.32
35.22
34.41
1:12.65
1:16.31
Alex van der Hoeven
Kevin Eltink
0.41
0.32
28.47
27.42
1:03.76
57.67
16.OZ&PC 1OZ&PC4:32.22h0.83
Colin Siers
Rick Cristen
0.83
0.42
34.08
35.02
1:11.10
1:17.38
Fabian Beimin
Thomas Nijenhuis
0.38
-.--
28.881:02.88
1:00.86
17.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:33.660.61
Thom van de Wetering
Mike van Leuken
0.61
0.26
33.31
36.22
1:08.98
1:17.48
Miguel Correia
Reinier Vos
0.32
0.31
31.00
28.26
1:08.19
59.01
18.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:35.010.80
Demi de Rooij
Bart Schram
0.80
0.30
33.91
35.50
1:09.87
1:19.57
Arjan Baron
Jeffrey Spaltman
0.41
0.20
29.27
28.90
1:03.68
1:01.89
19.De Columbiaan 2De Columbiaan4:36.520.78
Eduard Bremmer
Elwin Kamminga
0.78
0.61
33.67
35.41
1:10.54
1:17.35
Jeroen Eggeraat
Stefan van Beelen
0.37
0.45
30.65
28.81
1:07.16
1:01.47
20.DES 1DES4:38.37*0.67
Philippe Rivard
Timo Suaka
0.67
0.49
33.10
35.23
1:08.77
1:17.01
Tino Kerkhof
Max Punt
0.49
0.47
32.74
28.87
1:12.13
1:00.46
21.De Stormvogel 1De Stormvogel4:42.07*0.73
Stefan Roovers
Sonny Corré
0.73
0.46
33.21
37.23
1:08.10
1:21.28
Jeffrey de Vos
Sander v. Nieuwenhuyzen
0.53
0.31
33.55
27.06
1:13.98
58.71
dis.Hellas-Glana 1Hellas-Glana4:36.80RC0.73
Bob Harmsen
Bjorn de Jonge
0.7334.54
33.29
1:12.00
1:13.94
Stan Tummers
Alain Dassen
0.55
0.46
33.66
27.06
1:13.59
57.27



EIFFELSWIMMERSPSV - KNZBNJK 200719:29,zondag 17 juni 2007