Nationale Junioren Kamp. Zwemmen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to KNZB


Nr. 45  100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 1
Nr. 46  100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 2
Nr. 47  100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 3
Nr. 48  100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 4
Nr. 49  200m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 6
Nr. 50  200m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 1
Nr. 51  200m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2
Nr. 52  200m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 1
Nr. 53  200m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 2
Nr. 54  200m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 3
Nr. 55  200m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 4
Nr. 56  200m wisselslag  Dames  Meisjes Minioren 6
Nr. 57  200m wisselslag  Dames  Meisjes Junioren 1
Nr. 58  200m wisselslag  Dames  Meisjes Junioren 2
Nr. 59  4 x 100m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 4 en later


Nr. 45   100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 116.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Robert Ligtenberg94Het Ravijn1:06.170.6832.351:06.17
2.Ensger Kotterink94EZC1:08.050.6733.681:08.05
3.Istvan Spaargaren94Oceanus1:10.010.7233.901:10.01
4.Jeffrey Thijssen94Zeester-Meerval1:10.090.7134.301:10.09
5.Roberto Visser94ZV AQUARIUS1:11.760.7434.571:11.76
Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg1:11.760.8434.381:11.76
7.Marciano Lynch94WVZ1:12.710.7536.121:12.71
8.Date v.d. Zaag94EiffelSwimmersP1:13.890.7436.301:13.89
9.Mitchell Verburg94EiffelSwimmersP1:14.710.7135.871:14.71
10.Jorrick Druyven94Oeza1:15.28*0.7536.511:15.28
11.Christian Renshoff94Octopus1:15.63*0.7536.251:15.63
12.Jacco Doest94DWK-XCESS1:15.89*0.7337.071:15.89
dis.Stef Heijnekamp94HZC-WeusthagAA0.80-:--.---:--.--


<< TOP >>
Nr. 46   100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 216.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Sam van de Schootbrugge93De Otters Het G1:04.620.7031.881:04.62
2.Philippe Rivard93DES1:06.490.7232.291:06.49
3.Sven Kardol93Nuenen1:06.690.6732.511:06.69
4.Steffen Hillmer93De Dinkel Denek1:07.070.7132.981:07.07
5.Jorke Willemse93Orca1:07.230.8833.041:07.23
6.Sven Alkema93De Vikings1:07.840.6631.741:07.84
7.Timo Dinkelberg93Vlaardingen1:07.870.6433.261:07.87
8.Sander Lamberts93Aqua'681:08.160.8732.251:08.16
9.Jordi Peters93Livo1:08.710.7333.111:08.71
10.Gavin van der Werf93HZ&PC Heerenvee1:08.790.8633.731:08.79
11.Ruben Dekker93Zaanstad (SG)1:09.190.9434.411:09.19
12.Ben Zwerink93De Dolfijn1:09.820.7833.831:09.82
13.Leendert Valstar93WIDEX GZC DONK1:09.870.7334.081:09.87
14.Nils Mollema93De Zijl/LGB1:10.000.6834.401:10.00
15.Lars Sieval93LZ 1886-Kartoen1:10.240.7133.901:10.24
16.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:10.490.8134.311:10.49
17.Maarten Arntz93De Gelenberg1:10.800.6934.641:10.80
18.Gijs Gertsen93De Vikings1:11.370.7334.181:11.37
19.Bart Arendshorst93De Veene1:11.410.7134.331:11.41
20.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:12.20*0.7935.371:12.20
21.Robin Ramaekers93ZON/S&S1:12.27*0.7734.501:12.27
22.Wessel van der Maarel93De Rijn1:12.28*0.8734.391:12.28
23.Wouter Sikma93SG Bolsward-Wor1:12.29*0.6634.921:12.29
24.Sebastian de Been93De Warande1:12.71*0.7035.021:12.71
ng.zaJonathan Cassuto93ZV Sassenheim


<< TOP >>
Nr. 47   100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 316.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Arvid Munsters92ZCV1:01.870.7930.011:01.87
2.Mark Costeris92De Schotejil1:03.200.7530.551:03.20
3.Pascal Timmermans92RZC1:04.510.8131.001:04.51
4.Albert Dijkstra92DZ&PC1:04.750.9431.331:04.75
5.Jeroen Feijs92ZCV1:04.950.8131.611:04.95
6.Joost Groeneveld92VZC-Veenendaal1:04.980.7631.601:04.98
7.John Verhagen92EiffelSwimmersP1:05.320.6631.261:05.32
8.Dennis Eliveld92Rapido'821:05.930.8332.011:05.93
9.Jeroen Eggeraat92De Columbiaan1:06.510.6732.621:06.51
10.Barry Bloemberg92Livo1:07.050.6132.631:07.05
11.Jelmar Kluiwstra92LZ 1886-Kartoen1:07.420.7432.961:07.42
12.Maurits Muthert92Stadskanaal1:07.650.7832.651:07.65
13.Alain Dassen92Hellas-Glana1:07.880.6732.891:07.88
14.Victor Poot92Vlaardingen1:07.990.8033.271:07.99
15.Mitchel Heesakkers92Tiamat1:08.190.7333.281:08.19
16.Alex van der Hoeven92NDD1:08.680.7232.561:08.68
Sverre Eschweiler92Hoorn-Aurik1:08.680.7133.051:08.68
18.Bas van Houwelingen92De Schelde1:08.890.7633.351:08.89
Robbin van Kilsdonk92GoSwim1:08.890.7533.261:08.89
20.Bart Mansier92Hoogeveen1:09.140.7833.241:09.14
21.Donny van Alphen92Zeester-Meerval1:09.370.6733.851:09.37
dis.Mike Marissen92DWK-XCESS1:02.21RA0.7230.241:02.21


<< TOP >>
Nr. 48   100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 416.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Joey de Ruiter91ZCV1:01.090.8230.041:01.09
2.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac1:01.600.7830.231:01.60
3.Erik Hagting91Nova1:03.490.7930.931:03.49
4.Martijs van Beusekom91TriVia1:03.660.7930.341:03.66
5.Oscar Sondermeijer91De Columbiaan1:03.740.6830.921:03.74
6.Rense Loohuis91De Dinkel Denek1:03.950.7031.191:03.95
7.Stefan Wesolowski91SBC 20001:04.600.7331.951:04.60
8.Jos de Graaf91Aquapoldro1:05.490.8432.031:05.49
9.Tim van Deutekom91DWK-XCESS1:05.900.7731.711:05.90
10.Nick Hessing91De Dolfijn1:06.530.8332.091:06.53
11.Dean Coert91ZCV1:06.700.7032.031:06.70
12.Gerben Fiere91De Warande1:06.820.6832.231:06.82
13.Robert Klinkhamer91Hoogeveen1:06.830.7932.051:06.83
14.Bryan Morsink91De Veene1:06.860.7131.791:06.86
15.Aziz Nosaire91Z.V.Utrecht1:07.150.8332.991:07.15
16.Fabian Beimin91OZ&PC1:07.310.6633.141:07.31
17.Niels van Polanen91De Columbiaan1:08.08*0.8133.091:08.08
18.Bas Braun91TriVia1:08.12*0.8132.291:08.12
19.Roy Awater91RZC1:08.15*0.7432.371:08.15
20.Oscar Bouwhuis91De Dolfijn1:08.67*0.7033.051:08.67


<< TOP >>
Nr. 49   200m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 616.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Jovanna Koens95EiffelSwimmersP2:18.180.7031.901:06.721:42.452:18.18
Kamp.Rec. Minioren 6
2.Rachelle Visser95De Haaien2:23.460.9031.881:07.541:45.412:23.46
3.Claudia den Ottelander95SBC 20002:25.640.9033.541:09.921:48.292:25.64
4.Danielle Grootes95De Zijl/LGB2:25.990.9634.591:11.721:49.422:25.99
5.Elisabeth Muthert95Stadskanaal2:26.170.8732.721:09.361:48.692:26.17
6.Carien van der Schaaf95De Dinkel Denek2:26.650.9934.281:12.121:50.032:26.65
7.Megan Cousins95Arethusa2:27.310.9032.521:09.681:48.742:27.31
8.Cecily Sadowski95Aquapoldro2:28.110.8334.491:13.081:51.492:28.11
9.Shireen Post95AZ&PC2:28.200.8933.991:11.641:50.512:28.20
10.Deborah Wissink95HZC-Weusthag2:28.870.8633.271:11.681:51.762:28.87
11.Macy Oortwijn95Aquapoldro2:29.570.9433.111:11.841:51.002:29.57
12.Kelly Wigleven95Poseidon'562:29.640.9633.661:11.851:51.642:29.64
13.Maya Kingma95SBC 20002:29.770.8634.531:13.681:52.042:29.77
14.Miloes Rozemuller95Hoorn-Aurik2:30.280.7833.531:12.071:51.302:30.28
15.Pieternel Braam95De Zijl/LGB2:30.530.8134.761:13.431:52.792:30.53
16.Myrthe Sytsema95HZ&PC Heerenvee2:31.010.9334.201:12.431:51.962:31.01
17.Martine Kuijlaars95MNC Dordrecht2:32.050.9134.051:12.971:53.332:32.05
18.Annika Arvin95De Dolfijn2:32.830.8334.051:14.361:56.242:32.83
19.Liset Jansen95De Columbiaan2:33.130.9834.461:13.931:55.282:33.13
20.Femke Leenstra95De Granaet2:33.410.8432.981:11.241:51.982:33.41
21.Lizzy Janssen95Heldense Zwemve2:34.030.8734.001:13.921:54.502:34.03
22.Nathalja Pragt95Nova2:34.630.9634.431:14.161:55.282:34.63
23.Lindi Verkooijen95SBC 20002:35.16*0.8834.211:13.841:54.602:35.16
24.Annemarie Worst95Octopus2:35.29*0.9034.651:15.421:56.322:35.29
25.Jennifer den Besten95Hoogenboom Tour2:35.55*0.9135.341:14.881:56.102:35.55
26.Cynthia van Beusekom95TriVia2:35.73*0.8235.731:15.901:57.112:35.73
27.Esma van Vonderen95Arethusa2:37.41*0.9035.671:15.831:57.152:37.41
28.Karin Groen95GZVW2:39.02*0.9933.151:11.191:53.542:39.02
29.Helena La95Hoorn-Aurik2:40.94*0.9535.441:16.161:58.782:40.94
30.Carmen Nijenhuis95Livo2:43.51*0.8934.851:18.912:01.732:43.51


<< TOP >>
Nr. 50   200m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 116.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Marjolein Delno94De Rijn2:15.140.9131.551:06.711:42.142:15.14
2.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac2:16.800.9431.801:06.681:42.452:16.80
3.Noortje van den Boom94EiffelSwimmersP2:18.650.8431.751:06.921:43.082:18.65
4.Fiona van Heerde94De Vikings2:18.920.7532.181:07.661:44.262:18.92
5.Claire de Winter94GoSwim2:20.990.9432.071:07.561:43.872:20.99
6.Kira Toussaint94De Dolfijn2:21.000.8331.841:07.661:44.382:21.00
7.Leonie Oude Elferink94Zignea2:21.890.9332.391:08.601:45.682:21.89
8.Rianne Weijburg94De Zwoer2:22.070.8631.591:07.811:45.342:22.07
9.Merle Verkijk94WVZ2:22.210.8432.031:07.811:44.952:22.21
10.Naomi Touré94TriVia2:22.240.9833.421:10.441:47.582:22.24
11.Laura van der Graaf94ZPB H&L2:22.480.8633.141:10.661:47.172:22.48
12.Maud Hesselink94De Dinkel Denek2:22.490.9032.711:09.651:47.202:22.49
13.Iris van den Heuvel94De Kempvis2:23.320.7832.331:08.761:46.132:23.32
14.Danique Lokhorst94Deltasteur2:23.330.7432.411:08.651:46.252:23.33
15.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo2:23.35+1.0232.821:10.031:47.472:23.35
16.Rosanne Schoonbeek94TriVia2:24.040.9133.031:10.181:48.502:24.04
17.Inge Pepping94De Rijn2:24.250.9133.251:11.021:48.562:24.25
18.Yvonne Verbeek94WZ&PC Purmerend2:24.510.8933.861:11.201:48.762:24.51
19.Sophie Sollie94Zeester-Meerval2:25.300.8533.011:10.071:48.102:25.30
20.Lisa Koster94Oeza2:25.620.7032.001:09.451:48.672:25.62
21.Kimberley Boxum94ZVZ2:25.630.8733.361:10.871:49.242:25.63
22.Parand Zarekiani94De Dolfijn2:25.750.9132.871:10.661:50.292:25.75
23.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg2:25.830.7533.701:11.321:49.662:25.83
24.Naomi Hofsink94Deltasteur2:26.050.8833.201:10.561:49.192:26.05
Danique Thijert94De Dinkel Denek2:26.050.9233.081:10.701:48.702:26.05
26.Beau Rijpers94Hoogeveen2:26.150.8332.941:09.571:47.632:26.15
27.Iris Riezebos94Deltasteur2:26.300.9132.241:08.621:47.842:26.30
28.Lonne Dijkhuis94De Dinkel Denek2:26.310.9132.741:10.551:48.382:26.31
29.Tanja van Essen94Wiekslag2:26.580.8631.921:09.671:49.492:26.58
30.Kimberley van Wijk94Van Uden-De Gou2:26.630.9533.371:10.371:48.542:26.63
31.Danique Agterberg94Hellas-Glana2:26.810.8633.511:11.411:50.122:26.81
32.Sanne Scheerder94ZCV2:26.890.8733.101:12.271:50.022:26.89
33.Femke Groos94DZ&PC2:27.030.8132.061:08.711:47.862:27.03
34.Debby Boerefijn94Zignea2:27.050.8534.761:12.971:52.322:27.05
35.Jakonien Koster94Hoogeveen2:27.240.7633.471:11.241:49.772:27.24
36.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac2:27.430.7733.631:11.481:50.292:27.43
37.Hermijntje Drenth94TZC-Vahalis2:27.680.8033.531:11.441:50.532:27.68
38.Elina de Ruiter94VZC-Veenendaal2:27.850.8933.241:11.231:50.262:27.85
39.Sharon Gelmers94Octopus2:28.360.8233.351:11.731:50.472:28.36
Tamara van Vliet94De Columbiaan2:28.360.9433.771:12.151:50.292:28.36
41.Anika ten Have94Hoogeveen2:28.470.8032.731:10.721:50.002:28.47
42.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend2:29.060.9234.361:12.611:52.072:29.06
43.Demi Kool94De Columbiaan2:29.180.8833.721:11.381:50.882:29.18
44.Eva van Etten94Poseidon'562:29.400.9333.061:11.551:51.602:29.40
45.Grace Vrieling94TriVia2:29.500.9033.381:11.341:50.132:29.50
46.Yvette de Gier94De Columbiaan2:29.890.7732.921:11.421:51.192:29.89
47.Tania Jacobs94De Columbiaan2:29.980.8733.501:11.841:51.442:29.98
48.Seline Koek94LZ 1886-Kartoen2:30.160.9033.801:12.451:52.052:30.16
49.Charissa Zijlstra94ZPD2:30.22*0.8333.491:11.471:51.492:30.22
50.Melissa Koelewijn94Poseidon'562:30.24*0.7933.721:12.191:52.992:30.24
51.Christel Vinke94ZVZ2:30.31*0.9333.561:11.761:51.342:30.31
52.Iris van Zuilen94Olympia2:30.58*0.7634.011:12.161:51.852:30.58
53.Manon Kuiper94't Tolhekke2:30.78*0.8132.951:11.301:51.402:30.78
54.Minke Betten94DZ&PC2:31.00*0.8432.891:11.981:52.132:31.00
55.Jip Mulkens94Aquarijn2:31.06*0.8433.031:11.021:51.722:31.06
56.Jaimy Lee Taskin94Noordwijkerhout2:31.54*0.8434.031:12.561:53.362:31.54
57.Alinda Damsteegt94Poseidon'562:34.08*0.8733.201:13.171:53.842:34.08
58.Marjolein Maris94De Houtrib2:34.67*0.7233.311:12.571:54.072:34.67
dis.Sahar Hamam94DZT'62AA0.5731.491:06.881:44.14-:--.--
ng.Nicole Klijnstra94De Dolfijn


<< TOP >>
Nr. 51   200m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 216.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Andrea Kneppers93Hoorn-Aurik2:11.240.9429.731:03.511:37.912:11.24
2.Leonie van Noort93De Zijl/LGB2:11.78+1.0831.791:06.001:39.852:11.78
3.Marcha Admiraal93De Biesboschzwe2:14.630.8530.341:04.291:39.992:14.63
4.Daniëlle van der Veer93EiffelSwimmersP2:16.970.8031.941:06.781:41.782:16.97
5.Estelle Moorman93ZVZ2:18.390.8231.361:06.961:42.802:18.39
6.Chantal Senden93ZCV2:18.480.7731.241:07.351:43.442:18.48
7.Ela Hutten93MNC Dordrecht2:18.560.7331.391:07.551:43.332:18.56
8.Femke Swier93Hoorn-Aurik2:18.700.9231.801:07.201:43.482:18.70
9.Pauline van Dam93EiffelSwimmersP2:18.770.7732.591:07.541:43.632:18.77
10.Milou Julicher93Wiekslag2:19.850.7031.761:06.951:42.962:19.85
11.Lodi Broeder93De Gelenberg2:20.260.8932.421:07.951:44.262:20.26
12.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo2:20.920.8932.031:08.181:44.442:20.92
13.Rebecca Vroomen93Eurode KZC2:20.940.8832.771:09.351:46.142:20.94
14.Linda v.d. Hout93Westland Dij2:21.110.8932.491:08.311:44.642:21.11
15.Sanne Huisman93't Tolhekke2:21.120.8631.301:06.771:44.512:21.12
16.Misty Coert93ZCV2:21.380.8132.351:09.151:46.072:21.38
17.Jose Sijbring93De Pinquin2:21.92+1.0132.371:08.641:46.302:21.92
18.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)2:21.940.9431.421:07.451:45.202:21.94
19.Melissa Meyer93NIMO2:22.040.7632.301:08.051:45.082:22.04
20.Danica Koedoot93De Schotejil2:22.500.8131.621:07.681:45.342:22.50
21.Renske de Groot93't Tolhekke2:22.630.9332.131:07.331:45.052:22.63
22.Maxime de Wilde93DZ&PC2:22.900.8132.011:08.781:46.792:22.90
23.Marloes Erkens93DWK-XCESS2:22.990.8731.941:08.261:46.162:22.99
24.Danique Olof93Hoorn-Aurik2:23.170.9832.281:08.271:46.162:23.17
25.Lisette Doeven93Ritola-Z&PC2:23.710.7832.571:08.801:46.102:23.71
26.Anniek Minderhoud93De Stormvogel2:23.740.7432.361:08.081:46.282:23.74
27.Linda Kolkman93ESCA2:25.00*0.9533.451:10.281:48.472:25.00
28.Brady Grinwis93Poseidon'562:25.15*0.8232.231:08.831:47.392:25.15
29.Saskia Bergsma93Hoogeveen2:25.28*0.8632.061:08.411:46.322:25.28
30.Isabelle Grootes93De Zijl/LGB2:25.43*0.8833.971:11.951:49.802:25.43
31.Trudy van den Brink93GoSwim2:25.61*0.8332.731:09.901:47.772:25.61
32.Mariska Scheel93De Lansingh2:26.93*0.8834.031:11.791:50.532:26.93
33.Dieuwertje Jorink93ZV AQUARIUS2:27.51*0.8333.741:11.061:49.822:27.51
34.Vera van Delden93WVZ2:27.58*0.8833.501:11.771:49.802:27.58
35.Pascalle Rovers93TRB-RES2:27.96*0.76-:--.---:--.---:--.--2:27.96
36.Britt Kraak93Hoorn-Aurik2:28.22*0.8233.391:10.881:50.052:28.22
37.Kimberley Doets93WVZ2:33.11*0.9533.241:11.261:52.732:33.11
ng.zaChantal van der Zwaan93Hoogenboom Tour
ng.Fleur Hamilton93WVZ
ng.Carlie Mennen93EiffelSwimmersP


<< TOP >>
Nr. 52   200m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 116.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Ensger Kotterink94EZC2:50.750.8439.191:23.362:08.752:50.75
2.Jelle Derksen94DWK-XCESS2:52.830.8038.611:24.512:10.232:52.83
3.Jordy Vroomen94Eurode KZC2:53.870.8139.211:23.442:08.402:53.87
4.Alex Catsburg94MNC Dordrecht2:54.030.8839.421:24.202:09.212:54.03
5.Tom van de Putte94MNC Dordrecht2:54.200.8337.681:23.652:09.822:54.20
6.Marijn van Zundert94MNC Dordrecht2:55.670.8437.851:22.482:09.392:55.67
7.Jacko van der Meer94DWK-XCESS2:55.780.7940.011:25.112:11.062:55.78
8.Marcel van Essen94De Hokseberg2:55.950.8440.581:27.012:13.072:55.95
9.Brian van de Graaf94De Houtrib2:56.590.9437.821:22.602:08.982:56.59
10.Mike ter Horst94De Dolfijn2:57.200.8239.341:25.222:12.242:57.20
11.Milan Tump94Zaanstad (SG)2:59.830.7940.841:27.062:14.722:59.83
12.Thomas Meijer94Aquapoldro3:00.430.9441.631:28.352:14.733:00.43
13.Christian Renshoff94Octopus3:01.050.8440.541:26.742:14.143:01.05
14.Ben van Westenberg94De Dinkel Denek3:01.480.7240.521:27.452:15.223:01.48
15.Bryan Kroon94Ed-Vo3:05.18*+1.0840.881:27.722:16.323:05.18
16.Vincent Moolhuijsen94Oceanus3:05.43*0.8042.511:29.772:18.733:05.43
17.Stef Heijnekamp94HZC-Weusthag3:06.76*0.8840.751:28.592:17.223:06.76


<< TOP >>
Nr. 53   200m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 216.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Jens Bakker93De Dolfijn2:34.610.9434.481:14.281:55.112:34.61
2.Gavin van der Werf93HZ&PC Heerenvee2:36.920.8534.471:14.811:55.832:36.92
3.Simon Edenburg93Luctor et Emerg2:37.370.6733.261:13.001:53.782:37.37
4.Roald Blok93Hatto Heim2:42.220.8635.811:17.311:59.492:42.22
5.Ruud van Heerbeek93EiffelSwimmersP2:42.350.8336.151:17.762:01.022:42.35
6.Bart Dunweg93Vlaardingen2:46.210.8335.521:17.152:01.552:46.21
7.Mike van Leuken93Zeester-Meerval2:47.800.7836.321:18.832:02.672:47.80
8.Peter Paul Houtkamp93Hoogeveen2:48.600.8737.231:20.442:03.522:48.60
9.Kasper Leeuw93EZC2:48.680.8837.861:21.012:05.162:48.68
Mart de Boer93DAW-Finenzo2:48.680.8436.461:19.642:04.352:48.68
11.Walter Jansen93Noordwijkerhout2:50.000.8438.941:23.702:08.192:50.00
12.Sonny Corré93De Stormvogel2:50.140.9036.471:20.542:05.852:50.14
13.Anshel Hofstede93Van Vliet Barra2:53.500.8538.741:22.552:07.702:53.50
14.Daan Remmelzwaal93Zaanstad (SG)2:54.590.8038.411:23.992:09.752:54.59
15.Sander Ariaansz93Z.V.Utrecht2:55.370.8439.281:24.002:09.462:55.37
16.Leendert Valstar93WIDEX GZC DONK2:55.60*0.7839.691:25.412:11.082:55.60
17.Freek Schoffelmeer93De Dolfijn2:55.84*0.8237.781:22.982:09.302:55.84
18.Twan Beentjes93Hellas-Glana2:56.11*0.9838.551:23.862:10.302:56.11
19.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (2:56.25*0.6339.481:24.472:10.242:56.25
20.Joost de Bruijn93De Rijn2:56.33*+1.0539.561:24.852:11.552:56.33
21.Huub Scholing93Het Ravijn2:56.71*0.8640.801:26.222:12.012:56.71
22.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend2:56.76*0.7938.691:24.152:10.182:56.76
23.Jordi Peters93Livo2:56.98*0.8338.981:23.082:09.642:56.98
dis.Maarten Arntz93De GelenbergAA0.66-:--.---:--.---:--.---:--.--


<< TOP >>
Nr. 54   200m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 316.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Johan Veenstra92DWK-XCESS2:35.710.9034.311:13.511:53.922:35.71
2.Arvid Munsters92ZCV2:36.530.8634.951:14.981:55.392:36.53
3.Daniek Saman92Stadskanaal2:39.920.8334.471:15.001:56.742:39.92
4.Donald Hillebregt92De Zijl/LGB2:43.330.8436.031:18.212:00.572:43.33
5.Bjorn de Jonge92Hellas-Glana2:43.540.8435.721:17.922:00.632:43.54
6.Ferry Weertman92De Otters Het G2:44.690.9235.911:18.332:01.622:44.69
7.Kevin Janssen92Zeester-Meerval2:45.330.7237.001:19.172:01.332:45.33
8.Kasper v. Dijk92Noord-Limburg (2:45.390.6935.931:17.562:02.312:45.39
9.Robert Rohaan92Electrolux AZC2:45.490.8936.061:17.342:00.722:45.49
10.Timo Suaka92DES2:45.950.7236.451:19.202:02.372:45.95
11.Jordy Zuidhoek92De Columbiaan2:46.950.8336.521:19.022:02.192:46.95
12.Jeffrey Appel92Waterland2:47.270.8737.211:20.162:03.732:47.27
13.Mark Schellekens92Neptunus'582:49.030.8337.461:20.262:04.002:49.03
14.Ward van Rijssen92TriVia2:49.530.8035.711:17.362:03.042:49.53
15.Menno van den Heuvel92Noordwijkerhout2:49.550.7237.001:19.502:04.332:49.55
16.Jappie Jongsma92De Granaet2:49.880.7635.591:18.762:03.392:49.88
17.Christoph Bral92Koewacht2:49.920.8037.401:21.252:05.852:49.92
18.Donny van Alphen92Zeester-Meerval2:52.02*0.7338.431:21.962:06.932:52.02
19.Thomas Veltman92De Granaet2:52.11*0.7637.921:21.832:08.112:52.11
20.Jort Keetman92HZC-Weusthag2:52.65*0.8837.881:21.412:07.112:52.65


<< TOP >>
Nr. 55   200m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 416.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Sjoerd Zanderink91De Dinkel Denek2:29.160.9633.401:11.981:50.812:29.16
2.Kay op den Kamp91ZCV2:30.010.8732.861:11.361:51.552:30.01
3.Rico Ramaker91Hoogeveen2:35.200.9035.661:15.241:55.482:35.20
4.Jordi Dijkhuis91De Dinkel Denek2:36.330.9435.101:15.541:56.422:36.33
5.Dirk Zeelte91De Waalstroom2:36.830.8735.041:15.051:55.302:36.83
6.Aaron Eisank91ZON/S&S2:38.010.7135.011:15.491:56.862:38.01
7.Kenneth Caster91RZ2:38.100.8633.741:13.341:54.742:38.10
8.Erik Hagting91Nova2:39.530.9435.441:15.941:57.752:39.53
9.Stefan Hazeleger91De Meer2:39.620.8835.111:15.161:56.832:39.62
10.Reinier Vos91Zeester-Meerval2:43.000.9136.301:18.492:01.302:43.00
11.Tom van de Kamp91DWK-XCESS2:45.21*0.8635.991:18.502:01.982:45.21
12.Wouter de Mol91Hieronymus2:45.50*0.7136.031:18.542:02.752:45.50
13.Aschwin van Zoest91LZ 1886-Kartoen2:46.77*0.8735.551:17.472:01.712:46.77
14.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver2:48.28*0.8637.151:19.512:03.732:48.28
ng.Sander Beekman91De Columbiaan


<< TOP >>
Nr. 56   200m wisselslag  Dames  Meisjes Minioren 616.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Jovanna Koens95EiffelSwimmersP2:38.840.7236.671:18.202:04.162:38.84
Kamp.Rec. Minioren 6
2.Lin He Yu95Poseidon'562:39.510.8233.931:16.432:03.452:39.51
3.Sofie Salimbeni95Eemsrobben2:42.590.8034.681:18.172:05.682:42.59
4.Cecily Sadowski95Aquapoldro2:43.620.8635.241:19.352:06.082:43.62
5.Rosanne Padt95DAW-Finenzo2:46.110.7834.911:16.572:08.992:46.11
6.Macy Oortwijn95Aquapoldro2:47.460.8835.531:19.402:09.442:47.46
7.Carien van der Schaaf95De Dinkel Denek2:47.62+1.0138.131:22.462:10.892:47.62
8.Stephanie van Dam95De Devel2:48.800.9135.281:19.752:08.932:48.80
9.Jona Pisters95NIMO2:51.230.6635.961:22.342:14.162:51.23
10.Jennifer den Besten95Hoogenboom Tour2:52.010.9437.881:22.632:11.822:52.01
11.Annemarie Worst95Octopus2:52.290.8436.941:21.392:14.732:52.29
12.Aniek Resink95DIO2:52.530.8636.721:21.162:12.362:52.53
13.Lizzy Janssen95Heldense Zwemve2:52.590.8436.961:23.292:13.752:52.59
14.Annemiek Suiker95ORZC96(SG)2:52.970.6336.211:21.622:15.662:52.97
15.Niké Schuurmans95Livo2:53.220.9236.781:22.872:12.802:53.22
16.Miloes Rozemuller95Hoorn-Aurik2:53.230.7636.051:20.562:13.752:53.23
17.Elisabeth Muthert95Stadskanaal2:53.260.8737.171:22.592:13.022:53.26
18.Femke Leenstra95De Granaet2:53.370.8236.071:19.132:14.812:53.37
19.Liza Salverda95SG Bolsward-Wor2:53.740.7640.771:26.372:16.082:53.74
20.Myrthe Sytsema95HZ&PC Heerenvee2:53.900.8939.421:21.912:17.172:53.90
21.Noortje Timmerman95De Dinkel Denek2:54.030.8237.641:21.642:12.952:54.03
22.Cynthia van Beusekom95TriVia2:54.350.8235.031:21.672:14.302:54.35
23.Femke Klein Gunnewiek95Livo2:55.230.8540.181:25.312:13.912:55.23
24.Nathalja Pragt95Nova2:55.99*0.9937.961:25.572:17.442:55.99
25.Monique van der Struik95Ritola-Z&PC2:56.57*0.8639.101:26.902:18.532:56.57
26.Sanne Bommer95Zaanstad (SG)2:56.68*0.8136.811:23.292:14.842:56.68
27.Claudia den Ottelander95SBC 20002:56.90*0.9040.161:27.442:17.592:56.90
28.Kris Hutten95MNC Dordrecht2:58.66*0.8239.691:25.812:16.322:58.66
Kelly Wigleven95Poseidon'562:58.66*0.9439.301:24.752:18.092:58.66
30.Karin Groen95GZVW3:04.88*+1.0437.151:27.572:24.023:04.88
ng.zaRachelle Visser95De Haaien


<< TOP >>
Nr. 57   200m wisselslag  Dames  Meisjes Junioren 116.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Marjolein Delno94De Rijn2:30.830.9133.151:12.011:56.182:30.83
Kamp.Rec. Junioren 1
2.Michelle Verouden94EiffelSwimmersP2:37.380.8834.861:16.252:02.342:37.38
3.Mirthe Lanfermeijer94TriVia2:37.540.8633.091:14.072:01.522:37.54
4.Kira Toussaint94De Dolfijn2:38.170.8431.721:10.572:00.672:38.17
5.Parand Zarekiani94De Dolfijn2:38.860.8831.511:14.482:01.922:38.86
6.Inge Pepping94De Rijn2:39.230.8933.041:13.402:00.672:39.23
7.Sophie Sollie94Zeester-Meerval2:41.220.9732.981:15.292:04.172:41.22
8.Iris van Zuilen94Olympia2:41.730.7436.231:18.052:03.622:41.73
9.Lonne Dijkhuis94De Dinkel Denek2:42.260.9335.751:19.192:03.462:42.26
10.Sanne Scheerder94ZCV2:42.680.8434.131:19.592:06.412:42.68
11.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend2:42.820.8834.471:16.952:04.092:42.82
12.Maud Hesselink94De Dinkel Denek2:43.270.9136.661:18.802:06.252:43.27
13.Eefje Subroto94WVZ2:43.500.6833.311:13.952:04.012:43.50
14.Merle Verkijk94WVZ2:44.180.7933.621:15.902:07.162:44.18
15.Tamara van Vliet94De Columbiaan2:44.390.9335.741:18.242:06.402:44.39
16.Fiona van Heerde94De Vikings2:44.750.7535.541:17.952:07.322:44.75
17.Yvette de Gier94De Columbiaan2:44.760.8036.361:19.212:06.302:44.76
18.Sharon Gelmers94Octopus2:44.900.7832.881:14.392:05.102:44.90
19.Mandy Langeveld94De Kempvis2:45.710.7836.821:19.812:07.142:45.71
20.Minke Janssen94Noord-Limburg (2:45.980.8335.191:17.682:07.552:45.98
21.Danique Lokhorst94Deltasteur2:46.000.8635.701:21.422:08.332:46.00
22.Whitney van Hoeckel94DIO2:46.250.7635.631:18.402:08.302:46.25
Yvonne Verbeek94WZ&PC Purmerend2:46.250.9935.151:20.212:09.342:46.25
24.Yvette Meijer94Appingedam2:46.390.9733.991:17.182:07.172:46.39
25.Floortje de Waard94De Devel2:46.690.7535.381:19.372:08.502:46.69
26.Tania Jacobs94De Columbiaan2:46.820.8235.731:18.202:07.222:46.82
27.Jakonien Koster94Hoogeveen2:46.940.7935.611:17.052:09.272:46.94
28.Judith Kooistra94Het Ravijn2:47.370.8936.281:18.742:08.512:47.37
29.Grace Vrieling94TriVia2:47.430.8935.741:18.122:10.152:47.43
30.Iris Riezebos94Deltasteur2:47.700.8936.441:22.882:11.592:47.70
31.Priscilla Meerman94Luctor et Emerg2:48.150.8336.171:20.422:11.192:48.15
32.Anika ten Have94Hoogeveen2:48.310.7836.151:20.712:10.942:48.31
33.Beau Rijpers94Hoogeveen2:49.090.8136.721:21.472:09.772:49.09
34.Tanja van Essen94Wiekslag2:49.330.9136.921:20.702:12.452:49.33
35.Rosanne Schoonbeek94TriVia2:49.380.9335.641:21.072:11.212:49.38
36.Estrella Wierikx94ZPCNumansdorp2:49.850.7035.031:20.772:08.782:49.85
37.Leonie Oude Elferink94Zignea2:49.94*+1.0838.041:22.202:12.022:49.94
38.Aukje Zwart94Avéna2:50.04*0.9738.161:21.292:12.362:50.04
39.Jaimy Lee Taskin94Noordwijkerhout2:50.29*0.8236.301:19.262:10.602:50.29
40.Alinda Damsteegt94Poseidon'562:50.88*0.8636.511:22.362:09.112:50.88
41.Iris Hegeman94Het Ravijn2:51.25*0.8737.051:23.942:10.492:51.25
42.Kimberley van Wijk94Van Uden-De Gou2:51.62*0.8737.711:20.952:12.382:51.62
43.Melissa Koelewijn94Poseidon'562:52.82*0.8135.521:22.242:13.582:52.82
44.Marjolein Maris94De Houtrib2:53.36*0.7535.991:21.342:14.652:53.36
45.Minke Betten94DZ&PC2:54.01*0.9335.991:21.922:12.662:54.01
46.Eva van Etten94Poseidon'562:54.32*0.8536.251:24.002:14.682:54.32
47.Chiara Ligthart94Van Vliet Barra2:56.51*0.9435.261:22.872:14.052:56.51
dis.Danique Agterberg94Hellas-Glana2:49.16RH0.9033.311:17.342:10.422:49.16


<< TOP >>
Nr. 58   200m wisselslag  Dames  Meisjes Junioren 216.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Judith Stap93De Stormvogel2:30.270.7531.181:10.051:56.332:30.27
2.Andrea Kneppers93Hoorn-Aurik2:31.500.9330.121:10.321:59.372:31.50
3.Manon Minneboo93De Stormvogel2:32.910.7532.581:13.051:57.712:32.91
4.Leonie van Noort93De Zijl/LGB2:33.18+1.0333.441:12.561:59.242:33.18
5.Malissa van de Heuvel93EiffelSwimmersP2:35.000.7632.881:12.412:01.392:35.00
6.Jocelyn Spruit93EiffelSwimmersP2:35.090.8731.741:12.791:59.012:35.09
7.Ilona Remmel93ZON/S&S2:35.410.8533.891:14.591:58.592:35.41
8.Jamie Schepers93ZCV2:36.880.8633.921:15.192:01.462:36.88
9.Kristel Doreleijers93EiffelSwimmersP2:37.020.8432.761:14.121:59.642:37.02
10.Ela Hutten93MNC Dordrecht2:37.680.7332.891:13.382:00.072:37.68
11.Rebecca Vroomen93Eurode KZC2:38.020.8133.791:14.792:02.882:38.02
12.Jamie de Jong93De Dolfijn2:39.160.8231.951:14.872:02.192:39.16
13.Femke Swier93Hoorn-Aurik2:39.860.9333.081:14.372:05.172:39.86
14.Michelle Hendrikx93EiffelSwimmersP2:40.620.8733.261:13.562:03.792:40.62
15.Paula Duursma93DZ&PC2:41.100.8334.701:17.202:02.222:41.10
16.Jose Sijbring93De Pinquin2:41.260.7935.331:16.892:03.422:41.26
17.Marleen Braakhuis93De Dinkel Denek2:41.290.7635.301:18.052:05.252:41.29
18.Melanie van Gemert93De Schotejil2:41.330.8933.541:15.402:02.852:41.33
19.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)2:41.830.9033.401:14.322:05.502:41.83
20.Lodi Broeder93De Gelenberg2:41.950.8833.781:15.072:07.832:41.95
21.Leonie Taal93De Devel2:42.030.7333.831:15.182:04.472:42.03
22.Svenja Zonneveld93RZ2:42.200.7635.121:17.042:04.782:42.20
23.Janet van der Poel93LZ 1886-Kartoen2:42.390.9433.761:16.412:04.712:42.39
24.Géke Heinsbroek93WVZ2:43.09*0.7335.181:18.262:06.342:43.09
25.Marloes Erkens93DWK-XCESS2:44.17*0.9536.051:17.332:07.492:44.17
26.Kyra Rietveld93De Aquaflippers2:45.29*0.8032.991:16.582:05.882:45.29
27.Melissa Meyer93NIMO2:45.63*0.7334.721:18.272:06.482:45.63
ng.zaChantal van der Zwaan93Hoogenboom Tour
ng.Sanne Huisman93't Tolhekke


<< TOP >>
Nr. 59   4 x 100m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 4 en later16.06.2007


Afk./depotTijdRT
1.EiffelSwimmersPSV 1EiffelSwimmersP3:43.920.62
Kamp.Rec.Junioren
Patrick Janssen
Handi Widjaja
0.62
0.39
25.95
28.04
53.09
59.01
Sil Hoving
John Verhagen
0.52
0.46
27.15
26.14
56.74
55.08
2.ZCV 1ZCV3:45.170.73
Joey de Ruiter
Arvid Munsters
0.73
0.47
26.25
26.92
54.50
57.80
Jeroen Feijs
Mitch Notten
0.51
0.15
27.10
25.98
57.50
55.37
3.De Columbiaan 1De Columbiaan3:48.220.88
Niels van Polanen
Jeroen Eggeraat
0.88
0.58
27.65
27.77
57.93
58.25
Oscar Sondermeijer
Jorick Hendriksen
0.39
0.18
27.08
26.55
56.12
55.92
4.DWK-XCESS 1DWK-XCESS3:48.720.70
Mike Marissen
Johan Veenstra
0.70
0.38
26.44
27.61
54.13
58.17
Tom van de Kamp
Tim van Deutekom
0.48
0.25
28.44
25.86
1:00.76
55.66
5.VZC-Veenendaal 1VZC-Veenendaal3:48.780.73
Menno v Ginkel
Joeri Scheidt
0.73
0.18
27.79
27.93
59.10
57.62
Joost Groeneveld
Thijs Hagelstein
0.19
0.37
26.18
26.60
55.91
56.15
6.TriVia 1TriVia3:52.650.74
Martijs van Beusekom
Ward van Rijssen
0.74
0.49
28.18
29.41
59.36
1:01.64
Bas Braun
Étiënne Vrieling
0.19
0.14
26.29
26.07
56.48
55.17
7.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denek3:53.460.87
Rense Loohuis
Steffen Hillmer
0.87
0.44
28.08
28.62
58.13
1:00.28
Sjoerd Zanderink
Jordi Dijkhuis
0.53
0.46
27.77
27.28
57.43
57.62
8.De Dolfijn 1De Dolfijn3:53.870.75
Julian van Leuven
Oscar Bouwhuis
0.75
0.43
28.50
27.07
58.87
57.78
Tommy Possel
Nick Hessing
0.50
0.32
27.74
26.79
1:00.55
56.67
9.Aquarijn 1Aquarijn3:54.800.73
Peter-Jan Plasmans
Wouter Kaman
0.73
0.56
26.70
28.05
57.09
59.07
Thijmen van de Waal
Tim Wagenmans
0.55
0.38
28.91
26.64
1:00.80
57.84
10.WVZ 1WVZ3:54.990.78
Mike Liefhebber
Melvin Dobbe
0.78
0.40
28.36
28.76
59.51
1:01.06
Jelle Blok
Bryan Mannaart
0.38
0.19
27.76
26.94
57.46
56.96
11.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-Kartoen3:57.500.82
Bas Onderstal
Jelmar Kluiwstra
0.82
0.23
29.28
27.76
1:01.01
58.84
Aschwin van Zoest
Lars Sieval
0.32
0.40
27.55
27.73
59.16
58.49
12.De Otters Het Gooi 1De Otters Het G3:57.560.85
Roy Visser
Ferry Weertman
0.85
0.63
28.13
28.38
58.37
59.43
Kevin Spannenburg
Sam van de Schootbrugge
0.57
0.18
29.37
27.16
1:01.95
57.81
13.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB3:58.710.79
Bastiaan Waanders
Donald Hillebregt
0.79
0.06
29.18
28.48
1:01.09
1:00.32
Nils Mollema
Joost Rijntjes
0.35
0.50
28.91
26.93
1:00.69
56.61
14.RZC 1RZC3:59.280.89
Pascal Timmermans
Tom van Silfhout
0.89
0.32
27.74
28.36
58.38
1:00.57
Bart Beumer
Roy Awater
0.10
0.41
27.91
27.90
1:00.69
59.64
15.NDD 1NDD3:59.510.78
Maik Steenkamp
Bas Ebbers
0.78
0.21
29.23
28.11
1:02.90
59.54
Kevin Eltink
Alex van der Hoeven
0.46
0.46
27.89
27.23
58.96
58.11
16.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'944:00.410.79
Bas Alstadt
Jeroen Janssen
0.79
0.40
27.41
27.58
58.80
59.55
Bas Krafft
Jasper Verheijen
0.13
0.40
28.19
28.67
1:01.75
1:00.31
17.Orca 1Orca4:01.050.90
Vincent van Iperen
Raymond Wielenga
0.90
0.42
28.48
28.99
59.28
1:01.80
Marlon Jansen
Jorke Willemse
0.79
0.12
29.74
27.17
1:02.78
57.19
18.ZVW'74 1ZVW'744:01.970.81
Bart Kiesewetter
Tim Broer
0.81
0.24
28.65
30.22
59.47
1:02.72
Sjors van Lith
Robbert Vink
0.33
0.57
28.60
28.29
1:00.97
58.81
19.De Columbiaan 2De Columbiaan4:02.080.75
Eduard Bremmer
Stefan van Beelen
0.75
0.49
28.80
28.99
1:00.41
1:01.02
Elwin Kamminga
Jordy Zuidhoek
0.80
0.59
29.09
28.38
1:01.12
59.53
20.Hoorn-Aurik 1Hoorn-Aurik4:02.110.72
Sverre Eschweiler
Thom Wever
0.72
0.44
27.76
28.26
58.10
1:00.66
Bruun Beenker
Chris Al
0.35
0.55
29.94
28.82
1:03.82
59.53
21.Oceanus 1Oceanus4:02.230.70
Robin Hofman
Dennis Reijnders
0.70
0.32
27.96
28.85
1:00.14
1:01.41
Jeffrey van 't Schip
Herman van Zijverden
0.15
0.25
28.28
27.93
1:00.74
59.94
22.OZ&PC 1OZ&PC4:02.540.81
Fabian Beimin
Thomas Nijenhuis
0.81
0.65
28.12
28.29
58.19
1:00.63
Colin Siers
Rick Cristen
0.58
0.46
28.72
28.64
1:02.16
1:01.56
23.DES 1DES4:02.880.71
Timo Suaka
Max Punt
0.71
0.40
29.00
29.36
1:00.02
1:01.39
Tino Kerkhof
Philippe Rivard
0.44
0.49
29.70
28.17
1:02.02
59.45
24.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:03.110.79
Thom van de Wetering
Jeffrey Thijssen
0.79
0.28
29.17
29.10
1:00.74
1:01.86
Reinier Vos
Miguel Correia
0.23
0.18
28.03
28.88
59.04
1:01.47
25.Nuenen 1Nuenen4:05.790.86
Rens van Eijk
Bas Castelijns
0.86
0.71
28.21
29.75
59.79
1:01.62
Daan Jacobs
Sven Kardol
0.49
0.21
29.87
28.75
1:04.22
1:00.16
26.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenvee4:06.690.85
Rick Mooij
Dennis Bos
0.85
0.34
29.07
28.30
1:00.44
1:00.25
Gavin van der Werf
Maxim Veldhuis
0.41
0.48
28.61
30.30
1:00.82
1:05.18
27.De Warande 1De Warande4:07.95*0.80
Sebastian de Been
Tom Pel
0.80
0.21
29.42
29.65
1:01.95
1:03.58
Remy den Boer
Gerben Fiere
0.40
0.27
31.20
26.56
1:05.48
56.94
28.De Stormvogel 1De Stormvogel4:08.87*0.88
Rowan Leijnse
Stefan Roovers
0.88
0.35
31.14
28.12
1:06.62
1:00.40
Yannick Mol
Sander v. Nieuwenhuyzen
0.27
0.26
29.50
27.68
1:02.89
58.96
dis.Hoogeveen 1HoogeveenEA0.70
EA 3e zwemmer te vroeg overgenomen
Bart Mansier
Rico Ramaker
0.70
0.46
29.08
27.57
1:00.75
57.59
Kars ten Have
Robert Klinkhamer
-.09
0.35
dis.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo0.68
EA, 3e zwemmer te vroeg overgenomen
Arjan Baron
Jeffrey Spaltman
0.68
0.27
28.93
28.43
1:00.59
1:01.10
Demi de Rooij
Bart Schram
-.07
0.15



EIFFELSWIMMERSPSV - KNZBNJK 200719:45,zaterdag 16 juni 2007