Nationale Sprintkampioenschappen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to KNZB


Nr. 13  4 x 50m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open Nr. 14  4 x 50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open


Nat. Sprint Kamp. dag 2 finales24  juni 2007 - 18:00


Nr. 13   4 x 50m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open24.06.2007


Afk./depotTijd
1.EiffelSwimmersPSV 1EiffelSwimmersP1:39.40
Nationaal Record Verenigingen ,startzwemmer Kampioenschapsrecord
Bastiaan Tamminga
Jeroen vd Berkt
81
81
25.20
27.80
25.20
53.00
Ewoud Tamminga
Patrick Martens
82
82
23.90
22.50
1:16.90
1:39.40
2.De Aquaflippers 3De Aquaflippers1:43.56
Casper Hut
Erik Verholt
78
88
27.73
28.27
27.73
56.00
Erwin Buist
Rudy Ted de Haan
78
84
25.80
21.76
1:21.80
1:43.56
3.DWK-XCESS 1DWK-XCESS1:44.66
Sander Karssen
Rutger Sloof
85
88
27.55
29.02
27.55
56.57
Joran Barends
Vincent Bakker
85
86
24.29
23.80
1:20.86
1:44.66
4.De Dolfijn 1De Dolfijn1:44.73
Henk van Niejenhuis
Danny van Zoen
89
84
27.79
29.35
27.79
57.14
Remko de Jong
Kai Pardieck
76
87
24.79
22.80
1:21.93
1:44.73
5.De Lansingh 1De Lansingh1:46.10
Roland Boon
Jelte Stanic
88
87
27.56
29.47
27.56
57.03
Frank Boon
Elmar Gouw
88
89
25.18
23.89
1:22.21
1:46.10
6.WVZ 1WVZ1:46.12
Wouter Smeets
Thomas Kersten
84
90
27.35
30.06
27.35
57.41
Sander Smeets
Martijn Smeets
84
81
25.50
23.21
1:22.91
1:46.12
7.Zwemlust-den Hommel 1Zwemlust-den Ho1:46.17
Erik Koops
Robin van Aggele
91
84
30.30
26.63
30.30
56.93
Marvin Kruin
Martijn van Buuren
89
76
25.21
24.03
1:22.14
1:46.17
8.De Aquaflippers 4De Aquaflippers1:46.86
Menno Bijlsma
Mischa de Gier
81
82
28.62
29.90
28.62
58.52
Rory Bob de Haan
Sebastian Bakker
81
88
24.81
23.53
1:23.33
1:46.86
9.Hellas-Glana 1Hellas-Glana1:46.89
Alan Smeets
Sven Erik Brummer
84
86
27.96
30.17
27.96
58.13
Sven Jaeger
Joris Bulstra
83
85
25.51
23.25
1:23.64
1:46.89
10.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo1:47.41
Stanley Vleerlaag
Ronald Hart
85
78
27.29
30.62
27.29
57.91
Kevin Lebis
Pieter Schoots
81
87
25.43
24.07
1:23.34
1:47.41
11.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval1:47.47
Micael Correia
Mark Spijkerboer
90
81
27.87
30.36
27.87
58.23
Roel Jacobs
Rob Claus
82
83
25.75
23.49
1:23.98
1:47.47
12.TriVia 1TriVia1:47.58
Nationaal Jeugd Record
Peter van Heukelem
Erik Talma
89
89
28.17
29.40
28.17
57.57
Marc Kremer
Tom Odding
90
89
25.49
24.52
1:23.06
1:47.58
13.Hoogeveen 1Hoogeveen1:48.53
Aljan Tempel
Niels van Eck
90
89
27.95
29.85
27.95
57.80
Niels Koster
Maxim van Geffen
87
88
26.78
23.95
1:24.58
1:48.53
14.TriVia 2TriVia1:49.20
Martijs van Beusekom
Devi Wolthuizen
91
87
28.71
30.46
28.71
59.17
Jeroen Stuut
Étiënne Vrieling
88
91
25.82
24.21
1:24.99
1:49.20
15.BZV 1BZV1:49.51
Dave Driessen
Bart van der Aar
86
89
29.12
30.64
29.12
59.76
Raga Flores
Hermie Minkels
89
87
25.59
24.16
1:25.35
1:49.51
16.Zeester-Meerval 2Zeester-Meerval1:49.56
Bas van der Ven
Thomas Dol
86
82
28.82
30.34
28.82
59.16
Daan van Boxmeer
Ronald Vullings
81
87
26.24
24.16
1:25.40
1:49.56
17.DWK-XCESS 2DWK-XCESS1:49.85
Joost Awater
Nick van Gemert
90
89
28.53
30.32
28.53
58.85
Tim van Deutekom
Sebastiaan Kuijper
91
78
26.81
24.19
1:25.66
1:49.85
18.De Haaien 1De Haaien1:50.28
Jeffrey Breedijk
Mathijs Lugthart
89
83
27.69
30.37
27.69
58.06
Werner vd Berg
Job Nauta
78
89
26.35
25.87
1:24.41
1:50.28
19.De Columbiaan 1De Columbiaan1:50.31
Jan Kersten
Vincent Star
86
81
26.87
30.96
26.87
57.83
Vince Polak
Bryan van de Wijngaard
89
89
26.83
25.65
1:24.66
1:50.31
20.ESCA 1ESCA1:51.04
Tom Driessen
Sander de Vrught
87
89
27.61
32.22
27.61
59.83
Nelis de Wit
Marten Jan Verbeek
81
86
26.40
24.81
1:26.23
1:51.04
21.Deltasteur 1Deltasteur1:51.12
Henri Kragt
Thijs Fikkert
87
88
29.89
30.88
29.89
1:00.77
Gernand Leusink
Jos van der Kamp
88
81
25.98
24.37
1:26.75
1:51.12
22.Aquapoldro 1Aquapoldro1:51.21
Jurjen Willemsen
Erik Knapen
90
64
26.04
32.34
26.04
58.38
Tom Ham
Ruud Holswilder
87
78
28.04
24.79
1:26.42
1:51.21
23.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC1:51.76
Arjan Dolstra
Hugo Polman
78
91
28.95
30.96
28.95
59.91
Arjan Prins
Sander Zoer
82
83
27.64
24.21
1:27.55
1:51.76
24.WVZ 2WVZ1:52.05
Victor Heijer
Mike Dobbe
83
90
29.22
33.12
29.22
1:02.34
Arjan Assink
Rutger van Oosterhout
86
90
26.02
23.69
1:28.36
1:52.05
25.ZC Ooievaar(SG) 1ZC Ooievaar(SG)1:52.37
Bas Huesken
Brian Narain
88
89
29.43
32.72
29.43
1:02.15
Tom Maassen
Roel Maassen
86
83
25.82
24.40
1:27.97
1:52.37
26.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht1:52.55
Martijn Dolk
Thomas Verburg
89
88
29.97
30.74
29.97
1:00.71
Stefan Groeneweg
Nick van Ingen
89
88
27.05
24.79
1:27.76
1:52.55
27.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenvee1:52.65
Jelmer Waterlander
Herman van Dijk
88
89
29.85
31.89
29.85
1:01.74
Janco Nolles
Dennis Mooij
89
89
27.18
23.73
1:28.92
1:52.65
28.DZT'62 1DZT'621:52.73
Joppe Wisse
Dirk Filippini
89
85
28.54
32.03
28.54
1:00.57
Bram Wisse
Aad Vogelaar
85
61
26.78
25.38
1:27.35
1:52.73
29.D'Elft 1D'Elft1:52.80
Luciano Kok
Hugo Schoonewille
86
87
30.50
31.89
30.50
1:02.39
Egbert Stolk
Maarten van der Beek
76
86
26.05
24.36
1:28.44
1:52.80
30.Zeester-Meerval 3Zeester-Meerval1:52.94
Roel van der Ven
Ralph de Bie
89
87
28.43
31.45
28.43
59.88
Mark van Ballegooy
Reinier Vos
82
91
27.20
25.86
1:27.08
1:52.94
31.De Otters Het Gooi 1De Otters Het G1:53.05
Dennis Overhage
Rens van den Berg
90
89
31.07
30.83
31.07
1:01.90
Floor Verhaar
Roy Visser
90
91
25.54
25.61
1:27.44
1:53.05
32.Arethusa 1Arethusa1:53.15
Loek Herberts
Paul van den Heuvel
90
70
29.75
32.49
29.75
1:02.24
Donnovan Toekaja
Jan Willem vd Graaff
80
89
26.50
24.41
1:28.74
1:53.15
33.RZC 1RZC1:53.65
Raynor Wolf
John van Susteren
89
85
28.76
31.32
28.76
1:00.08
Stefan van Susteren
Kevin van Susteren
87
89
27.79
25.78
1:27.87
1:53.65
34.Octopus 1Octopus1:53.82
Floris Manni
Albert van Piekeren
88
84
29.67
32.15
29.67
1:01.82
Emile Manni
Remco Jorink
90
80
26.76
25.24
1:28.58
1:53.82
35.Hellas-Glana 2Hellas-Glana1:53.94
Tim Janssen
Bjorn de Jonge
86
92
28.35
32.36
28.35
1:00.71
Charel Thewissen
Diederic Brummer
90
90
28.22
25.01
1:28.93
1:53.94
36.De Schelde 1De Schelde1:54.12
Niek Kampman
Tommy van Overmeeren
89
84
31.31
30.89
31.31
1:02.20
Leon Wagter
Kevin Hondsmerk
88
88
28.50
23.42
1:30.70
1:54.12
37.DWK-XCESS 3DWK-XCESS1:54.14
Olaf Achterberg
Raldi Jolink
90
88
29.68
30.17
29.68
59.85
Jeroen Derksen
Jaco van Gent
89
80
28.31
25.98
1:28.16
1:54.14
38.Deltasteur 2Deltasteur1:54.15
Gert van 't Oever
Martijn Mul
87
89
30.06
31.40
30.06
1:01.46
Dennis de Groot
Ruben Brink
83
89
28.04
24.65
1:29.50
1:54.15
39.Zwemlust-den Hommel 2Zwemlust-den Ho1:54.86
Robin Veenstra
Mark Zwart
92
79
31.70
31.68
31.70
1:03.38
Martijn Bouwens
Wouter Vink
88
88
26.61
24.87
1:29.99
1:54.86
40.Westland Dijkglas 1Westland Dij1:55.44.
Nico vd Beukel
Erik Vijverberg
89
88
30.53
32.52
30.53
1:03.05
Markus van Rest
Ronald Koeckhoven
77
81
27.32
25.07
1:30.37
1:55.44
41.Dedemsvaart-AC 2Dedemsvaart-AC1:55.52.
Jesper Kloek
Ramon Runherd
90
90
30.30
32.67
30.30
1:02.97
Jasper Pouls
Maarten Smit
85
90
27.49
25.06
1:30.46
1:55.52
42.DAW-Finenzo 2DAW-Finenzo1:56.64.
Bart Schram
Kevin vd Poll
91
86
30.13
33.00
30.13
1:03.13
Arjan Baron
Patrick Molenkamp
91
88
28.09
25.42
1:31.22
1:56.64
43.SBC2000 1SBC 20001:56.81.
Stefan Wesolowski
Pim Smolders
91
88
29.69
34.64
29.69
1:04.33
Joost Mulder
Remco Bonten
86
90
27.03
25.45
1:31.36
1:56.81
44.Swol 1894 1Swol 18941:56.92.
Michiel Jorink
Sander Brat
87
85
29.37
32.97
29.37
1:02.34
Rik Linssen
Bram Koppenaal
84
91
28.73
25.85
1:31.07
1:56.92
45.HZPC 1HZPC2:00.50.
Willem Drissen
Dion Dreesens
88
93
33.06
34.62
33.06
1:07.68
Ralph van Megen
Stefan Kranenbroek
92
79
29.11
23.71
1:36.79
2:00.50


<< TOP >>
Nr. 14   4 x 50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open24.06.2007


Afk./depotTijd
1.Zwemlust-den Hommel 1Zwemlust-den Ho1:44.25
Marloes Nieberg
Elise Bouwens
90
91
26.53
26.06
26.53
52.59
Ellen de Goeij
Saskia v.d. Wielen
87
84
26.32
25.34
1:18.91
1:44.25
2.De Dolfijn 1De Dolfijn1:45.43
Jolijn van Valkengoed
Ingrid Bank
81
87
25.78
27.06
25.78
52.84
Lenneke van Schaik
Lona Kroese
86
87
26.26
26.33
1:19.10
1:45.43
3.DWK-XCESS 1DWK-XCESS1:46.63
Yvonne van de Pol
Evy Witlox
88
88
27.84
26.59
27.84
54.43
Mariëlle Janssen
Barbara van Rhijn
82
81
26.74
25.46
1:21.17
1:46.63
4.Hoogeveen 1Hoogeveen1:47.13
Rochelle Kirindongo
Mariëlle ter Stege
86
91
27.87
26.82
27.87
54.69
Mariët Koster
Charlotte Mol
83
91
26.26
26.18
1:20.95
1:47.13
5.'t Tolhekke 1't Tolhekke1:48.29
Saskia de Jonge
Sanne Huisman
86
93
25.61
27.28
25.61
52.89
Jacyntha Plat
Renske de Groot
90
93
27.25
28.15
1:20.14
1:48.29
6.TriVia 1TriVia1:48.75
Eveline Hamstra
Hedwig Kikkert
85
85
27.67
26.63
27.67
54.30
Carolien Stuut
Willemijn Knot
87
90
28.14
26.31
1:22.44
1:48.75
7.De Lansingh 1De Lansingh1:50.87
Elise van der Wal
Mariska Scheel
89
93
27.43
27.58
27.43
55.01
Sietske Visser
Karen van der Wal
83
91
28.94
26.92
1:23.95
1:50.87
8.Hoogeveen 2Hoogeveen1:50.88
Kim Meijer
Nienke van Eck
90
91
28.15
27.43
28.15
55.58
Wendy van der Iest
Aukje Jenster
87
92
28.00
27.30
1:23.58
1:50.88
9.De Whee 1De Whee1:51.27
Lisa Nijland
Lenneke v/d Molen
91
87
29.02
27.66
29.02
56.68
Kelly ter Doest
Marina Scheepbouwer
91
84
27.46
27.13
1:24.14
1:51.27
10.De Aquaflippers 6De Aquaflippers1:51.73
Mariska Meems
Kyra Rietveld
89
93
28.76
28.76
28.76
57.52
Chantal Nap
Carine Vos
89
87
27.23
26.98
1:24.75
1:51.73
11.Zwemlust-den Hommel 2Zwemlust-den Ho1:51.77
Marjolein Post
Ilse van Hoorn
89
90
27.63
27.79
27.63
55.42
Marike Boersen
Malissa van der Horst
88
92
28.78
27.57
1:24.20
1:51.77
12.De Otters Het Gooi 1De Otters Het G1:52.06
Elinore de Jong
Samantha Vuijst
89
89
26.94
29.08
26.94
56.02
Gerdien de Jong
Maureen Visser
85
89
26.47
29.57
1:22.49
1:52.06
13.AZ&PC 1AZ&PC1:52.19
Eline van Suchtelen
Lidia v. Bon
86
70
27.70
27.70
27.70
55.40
Mandy v. Wakeren
Milou Feijt
86
91
27.86
28.93
1:23.26
1:52.19
14.DZT'62 1DZT'621:52.37
Lisanne Rutten
Yvon de Wit
89
91
28.57
28.74
28.57
57.31
Sahar Hamam
Femke Hendrikx
94
88
28.22
26.84
1:25.53
1:52.37
15.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout1:52.40
Carola van Hunnik
Iris Visser
71
88
28.45
28.25
28.45
56.70
Kim van den Berg
Romee van Dam
83
91
26.99
28.71
1:23.69
1:52.40
16.ESCA 1ESCA1:52.56
Loes van Ooijen
Tessa Miller
92
89
27.75
28.58
27.75
56.33
Linda Kolkman
Nynke van der Steur
93
92
28.76
27.47
1:25.09
1:52.56
17.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval1:52.57
Joëlle Vos
Stephanie Janssen
88
91
27.79
28.27
27.79
56.06
Inge Maalsen
Inge Arts
92
92
28.25
28.26
1:24.31
1:52.57
18.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo1:53.15
Ilana Schaap
Marianne vd Poll
91
89
29.26
28.01
29.26
57.27
Maaike Vooren
Bernadette Bol
91
89
28.19
27.69
1:25.46
1:53.15
19.De Zwoer 1De Zwoer1:53.46
Suzanne Lange
Rieneke Jager
92
93
28.34
28.90
28.34
57.24
Rianne Weijburg
Rosanne van der Mast
94
88
27.98
28.24
1:25.22
1:53.46
20.WWV 1WWV1:53.59
Anisa Memic
Eline Kuenen
92
91
28.33
28.86
28.33
57.19
Marije Onnink
Tanja Sterenborg
91
83
28.59
27.81
1:25.78
1:53.59
21.HZPC 1HZPC1:53.86
Judith van Meijel
Ingrid van Horen
91
92
28.84
28.33
28.84
57.17
Debbie Hesen
Lisa Dreesens
86
91
28.88
27.81
1:26.05
1:53.86
22.De Columbiaan 1De Columbiaan1:53.89
Daphne Roubos
Miranda Nijenhuis
90
92
29.23
27.48
29.23
56.71
Tamara van Vliet
Tessa Vreeburg
94
91
28.84
28.34
1:25.55
1:53.89
23.Van Vliet Barracuda 1Van Vliet Barra1:54.43
Danya Muilwijk
Iris Barendrecht
88
86
28.10
29.27
28.10
57.37
Ines Muilwijk
Merel Barendregt
92
91
28.83
28.23
1:26.20
1:54.43
24.De Aalscholver 1De Aalscholver1:54.48
Martine Ouwendijk
Caroline Goedhart
87
91
28.57
30.29
28.57
58.86
Saskia Ouwendijk
Marjan Karsten
87
84
28.13
27.49
1:26.99
1:54.48
25.Poseidon'56 1Poseidon'561:55.35.
Lin He Yu
Linda Gorter
95
89
29.12
27.97
29.12
57.09
Melissa Koelewijn
Tonia Ruybroek
94
81
29.75
28.51
1:26.84
1:55.35
26.De Granaet 1De Granaet1:55.88.
Ilse Kraayeveld
Jelly-Esther Tadema
90
88
26.63
29.96
26.63
56.59
Inge Zijlstra
Patricia van Dolder
93
91
29.38
29.91
1:25.97
1:55.88
27.Koewacht 1Koewacht1:57.70.
Emelie Bral
Sabine van Waes
91
85
29.94
29.02
29.94
58.96
Sabina van Doeselaar
Stephanie Rombout
89
88
30.58
28.16
1:29.54
1:57.70



DZ&PC - KNZBNK Sprint  200719:38,24  juni 2007