Nationale Sprintkampioenschappen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to KNZB


Nr. 8  50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 9  100m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 10  50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 11  50m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 12  50m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open


Nat. Sprintkamp. dag 2 serieszondag juni 2007 - 9:00


Nr. 8   50m vrije slag  Heren  Heren Jeugd 2 en later24.06.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Jurjen Willemsen90Aquapoldro23.94
2.Floor Verhaar90De Otters Het G24.04
3.Raga Flores89BZV24.06
4.Dennis Mooij89HZ&PC Heerenvee24.10
5.Rutger van Oosterhout90WVZ24.14
6.Toby Aarnoutse89De Bevelanders24.17
7.Steven Nonnekes90Van Vliet Barra24.34
8.Robert Yallop89HZC-Weusthag24.50
9.Niels van Eck89Hoogeveen24.53
10.Jimmy Hendriksen89DES24.65
11.Micael Correia90Zeester-Meerval24.66
Elmar Gouw89De Lansingh24.66
13.Raynor Wolf89RZC24.70
14.Aljan Tempel90Hoogeveen24.71
15.Peter van Heukelem89TriVia24.74
16.Bas Spaanderman90Zoetermeer24.77
17.Sebastiaan Rosendaal91De Schotejil24.84
18.Ewoud Potiek89't Tolhekke24.86
19.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn24.87
Janco Nolles89HZ&PC Heerenvee24.87
21.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra24.89
Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik24.89
23.Bart van der Aar89BZV24.91
Marc Kremer90TriVia24.91
Robbert Donk89ZVH24.91
Mark Costeris92De Schotejil24.91
27.Tim van Deutekom91DWK-XCESS24.98
28.Vincent de Ruiter90Poseidon'5625.04
29.Stefan Groeneweg89MNC Dordrecht25.08
30.Tom Odding89TriVia25.09
31.Joppe Wisse89DZT'6225.12
32.Jan Willem vd Graaff89Arethusa25.17
33.Étiënne Vrieling91TriVia25.20
Joppe Schuurmans89Tritium(SG)25.20
Ricardo Kombrink89Van Uden-De Gou25.20
36.Johan Wegman90De Kempvis25.21
37.Bart Schram91DAW-Finenzo25.27
38.Timon Evenhuis90TriVia25.32
39.Roel van der Ven89Zeester-Meerval25.33
40.Pascal Timmermans92RZC25.36
41.Robert Klinkhamer91Hoogeveen25.37
42.Olaf Achterberg90DWK-XCESS25.39
43.Pieter Jan de Vries90ZVZ25.43
44.Joost Awater90DWK-XCESS25.44
Jos Duit90Stadskanaal25.44
Tom Lommers90WZV25.44
47.Tjerk vd Kieft90EZC25.45
Tjarko Dijkstra90TriVia25.45
49.Mike Dobbe90WVZ25.47
50.Jeffrey Breedijk89De Haaien25.49
51.Emile Manni90Octopus25.53
52.Mike Bakker90Appingedam25.54
53.Pascal Bruins89EZC25.55
Rick Bruins89EZC25.55
Jan Wicher de Vries90ZVZ25.55
56.Maarten Smit90Dedemsvaart-AC25.56
57.Fred Bond89Ed-Vo25.61
58.Nick van Gemert89DWK-XCESS25.62
59.Hugo Polman91Dedemsvaart-AC25.63
60.Lars Hamming90Ritola-Z&PC25.73.
61.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver25.91.
62.Rens van den Berg89De Otters Het G25.93.
63.Dennis Overhage90De Otters Het G25.94.
64.Richard Kras91De Zeeschuimers25.95.
65.Martijn Heinsbroek89WVZ25.96.
66.Sander de Vrught89ESCA26.14.
67.Roy Awater91RZC26.15.
68.Jeroen Derksen89DWK-XCESS26.18.
69.Aziz Nosaire91Z.V.Utrecht26.40.
70.Roger Gerrits89Swol 189426.42.
71.Lars v.d. Heijden90EiffelSwimmersP26.44.
ng.Mike Cornwall90Zaanstad (SG)


<< TOP >>
Nr. 8   50m vrije slag  Heren  senioren24.06.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho23.36
2.Patrick Martens82EiffelSwimmersP23.50
3.Geert Lantink86De Whee23.56
4.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers23.59
5.Remko de Jong76De Dolfijn23.75
6.Joran Barends85DWK-XCESS23.77
7.Michiel Punter84Orca23.80
Merijn Ellenkamp85WWV23.80
9.Kai Pardieck87De Dolfijn23.81
10.Ewoud Tamminga82EiffelSwimmersP23.86
11.Bastiaan Tamminga81EiffelSwimmersP23.88
12.Jan Kersten86De Columbiaan23.90
13.Hermie Minkels87BZV23.96
14.Casper Hut78De Aquaflippers24.13
15.Wouter Smeets84WVZ24.14
16.Rob Claus83Zeester-Meerval24.18
17.Jeroen Stuut88TriVia24.22
18.Werner vd Berg78De Haaien24.26
19.Stefan Kranenbroek79HZPC24.29
20.Michael van der Linden86De Zijl/LGB24.31
21.Gernand Leusink88Deltasteur24.32
22.Sander Karssen85DWK-XCESS24.33
Martijn Smeets81WVZ24.33
Joris Bulstra85Hellas-Glana24.33
25.Alan Smeets84Hellas-Glana24.38
26.Maxim van Geffen88Hoogeveen24.41
27.Kevin Hondsmerk88De Schelde24.42
28.Tom Driessen87ESCA24.43
29.Davy Bisslik82Luctor et Emerg24.48
30.Willem Jan v/d Vegte87DZ&PC24.56
31.Frank Boon88De Lansingh24.58
32.Bram Wisse85DZT'6224.60
33.Martijn van Buuren76Zwemlust-den Ho24.66.
34.Arjan Assink86WVZ24.67.
Yelmar van der Veer88GoSwim24.67.
36.Pieter Schoots87DAW-Finenzo24.73.
37.Sander Zoer83Dedemsvaart-AC24.76.
Sven Jaeger83Hellas-Glana24.76.
39.Roland Boon88De Lansingh24.77.
Johnny Kranendonk83De Lansingh24.77.
41.Kevin Lebis81DAW-Finenzo24.90.
42.Rutger Sloof88DWK-XCESS24.91.
43.Mark Rogaar88Bubble24.95.
44.Peter Crijns88RZL24.97.
45.Marco Kraayeveld88De Granaet25.05.
46.Egbert Stolk76D'Elft25.17.
47.Nick van Ingen88MNC Dordrecht25.18.
48.Roel Jacobs82Zeester-Meerval25.19.
Thomas Verburg88MNC Dordrecht25.19.
50.Marten Jan Verbeek86ESCA25.28.
51.Jurrien Hartman88Vlaardingen25.31.
52.Marein Boonstra88HZ&PC Heerenvee25.43.
53.Erik Verholt88De Aquaflippers25.47.
54.Wouter Vink88Zwemlust-den Ho25.48.
dis.Dennis de Waal86Hoorn-AurikAA
ng.Joost Krommenhoek84De Dolfijn


<< TOP >>
Nr. 9   100m wisselslag  Dames  Dames Jeugd 2 en later24.06.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan1:06.7731.071:06.77
2.Charlotte Mol91Hoogeveen1:07.1231.291:07.12
3.Wendan Poelstra91HZ&PC Heerenvee1:07.6931.211:07.69
4.Lotte Goosen92DIO1:07.7430.921:07.74
5.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen1:07.8031.341:07.80
6.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho1:08.3530.921:08.35
7.Lisa Nijland91De Whee1:08.4533.251:08.45
8.Anisa Memic92WWV1:08.6332.011:08.63
9.Joëlle Scheps92Van Uden-De Gou1:08.6832.211:08.68
10.Lisa Dreesens91HZPC1:09.2232.481:09.22
11.Yvon Versteeg92De Veene1:09.6432.431:09.64
12.Nienke van Eck91Hoogeveen1:10.0933.681:10.09
13.Judith van Meijel91HZPC1:10.3232.021:10.32
14.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:10.5932.861:10.59
15.Ilona Remmel93ZON/S&S1:10.8333.771:10.83
16.Lin He Yu95Poseidon'561:10.8833.001:10.88
17.Stephanie Janssen91Zeester-Meerval1:10.9732.271:10.97
18.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP1:10.9932.001:10.99
19.Kyra Rietveld93De Aquaflippers1:11.0231.811:11.02
20.Paula Duursma93DZ&PC1:11.0534.021:11.05
21.Inge Arts92Zeester-Meerval1:11.6932.051:11.69
22.Nynke van der Steur92ESCA1:11.99.33.061:11.99
23.Elise Wijnker91Hellas-Glana1:12.11.bu35.251:12.11
24.Karen van der Wal91De Lansingh1:12.26.31.931:12.26
25.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho1:12.69.32.331:12.69
26.Idoia Hidalgo91EiffelSwimmersP1:13.61.33.331:13.61
27.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend1:14.79.35.281:14.79
dis.Kelly ter Doest91De WheeAA31.42-:--.--


<< TOP >>
Nr. 9   100m wisselslag  Dames  senioren24.06.2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Hinkelien Schreuder84EiffelSwimmersP1:04.5429.511:04.54
2.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn1:04.5931.041:04.59
3.Lenneke van Schaik86De Dolfijn1:05.1929.511:05.19
4.Melanie ten Brink81De Haaien1:05.5230.861:05.52
5.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)1:06.2129.851:06.21
6.Manon van Vulpen87EiffelSwimmersP1:06.3030.731:06.30
7.Lona Kroese87De Dolfijn1:06.3231.401:06.32
8.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho1:06.7130.001:06.71
9.Mariët Koster83Hoogeveen1:07.0229.871:07.02
10.Willemijn Knot90TriVia1:07.2829.411:07.28
11.Saskia de Jonge86't Tolhekke1:07.3332.261:07.33
12.Marloes Oldenburg88Orca1:07.4230.661:07.42
13.Margriet Zwanenburg86DZ&PC1:07.4532.341:07.45
14.Eveline Hamstra85TriVia1:07.5331.161:07.53
15.Lia Dekker87DZ&PC1:07.5732.081:07.57
16.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:07.7831.001:07.78
17.Ellen van de Velde82WVZ1:07.9631.731:07.96
18.Evy Witlox88DWK-XCESS1:08.1229.751:08.12
19.Carine Vos87De Aquaflippers1:08.1331.321:08.13
20.Monique Jonker85ORZC96(SG)1:08.3831.461:08.38
21.Lenneke v/d Molen87De Whee1:08.86.31.621:08.86
22.Chantal Nap89De Aquaflippers1:08.88.30.831:08.88
23.Marloes Nieberg90Zwemlust-den Ho1:08.99.32.711:08.99
24.Kim Meijer90Hoogeveen1:09.02.30.881:09.02
25.Mariska v.d. Tol86LZ 1886-Kartoen1:09.03.30.951:09.03
Josje van Houwelingen90De Schelde1:09.03.31.791:09.03
27.Ilse van Hoorn90Zwemlust-den Ho1:09.13.31.621:09.13
28.Femke Hendrikx88DZT'621:09.15.31.781:09.15
29.Mariska Meems89De Aquaflippers1:09.17.31.691:09.17
30.Sietske Visser83De Lansingh1:09.27.32.441:09.27
31.Stephanie Rombout88Koewacht1:09.34.31.931:09.34
32.Jacyntha Plat90't Tolhekke1:09.47.32.411:09.47
33.Chantal Kuipers87NDD1:11.89.31.691:11.89


<< TOP >>
Nr. 10   50m rugslag  Heren  Heren Jeugd 2 en later24.06.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Jurjen Willemsen90Aquapoldro26.05
2.Robert Yallop89HZC-Weusthag27.05
3.Raga Flores89BZV27.36
4.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra27.38
5.Aljan Tempel90Hoogeveen27.62
6.Micael Correia90Zeester-Meerval27.64
7.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn27.94
Peter van Heukelem89TriVia27.94
9.Jeffrey Breedijk89De Haaien28.08
10.Dennis Mooij89HZ&PC Heerenvee28.47
11.Wouter Breton89ZV AQUARIUS28.56
12.Nick Stocker89De Dolfijn28.57
Martijs van Beusekom91TriVia28.57
14.Joppe Wisse89DZT'6228.60
15.Floor Verhaar90De Otters Het G28.61
16.Roel van der Ven89Zeester-Meerval28.73
17.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac28.86
18.Joost Awater90DWK-XCESS29.00
19.Pascal Timmermans92RZC29.06
20.Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik29.15
21.Bas Spaanderman90Zoetermeer29.27
22.Jimmy Hendriksen89DES29.46.
23.Ricardo Kombrink89Van Uden-De Gou29.53.
24.Tim van Deutekom91DWK-XCESS29.54.
25.Roy Awater91RZC29.62.
26.Mark Costeris92De Schotejil29.73.
27.Martijn Dolk89MNC Dordrecht29.76.
28.Vincent de Ruiter90Poseidon'5629.97.
29.Hugo Polman91Dedemsvaart-AC30.18.
30.Stefan Groeneweg89MNC Dordrecht30.19.
31.Toby Aarnoutse89De Bevelanders30.27.


<< TOP >>
Nr. 10   50m rugslag  Heren  senioren24.06.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Bastiaan Tamminga81EiffelSwimmersP26.07
2.Ewoud Tamminga82EiffelSwimmersP26.24
3.Merijn Ellenkamp85WWV26.90
4.Joran Barends85DWK-XCESS27.09
5.Jan Kersten86De Columbiaan27.32
6.Sander Karssen85DWK-XCESS27.36
7.Stanley Vleerlaag85DAW-Finenzo27.63
8.Yelmar van der Veer88GoSwim27.76
9.Roland Boon88De Lansingh27.77
10.Wouter Smeets84WVZ27.84
11.Sander Smeets84WVZ27.98
12.Niels Koster87Hoogeveen28.17.
13.Willem Jan v/d Vegte87DZ&PC28.21.
14.Casper Hut78De Aquaflippers28.23.
15.Martijn Smeets81WVZ28.67.
16.Peter Crijns88RZL28.90.
17.Erik Verholt88De Aquaflippers29.41.


<< TOP >>
Nr. 11   50m vlinderslag  Dames  Dames Jeugd 2 en later24.06.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Kelly de Jong91De Dolfijn28.92
2.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho29.02
3.Aukje Jenster92Hoogeveen29.39
4.Kelly ter Doest91De Whee29.68
5.Lisa Dreesens91HZPC29.77
6.Lotte Goosen92DIO29.99
7.Stephanie Janssen91Zeester-Meerval30.07
8.Parand Zarekiani94De Dolfijn30.21
9.Vivianne van den Broek92Wiekslag30.35
10.Wendan Poelstra91HZ&PC Heerenvee30.36
11.Danique Stoop91Zuiderzeezwemme30.48
12.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan30.52
13.Yvon Versteeg92De Veene30.53
14.Ellen Maris92De Veene30.59
15.Nadine Straten91De Dolfijn30.64
16.Tekla van Gils91Zeelandia30.67
17.Judith van Meijel91HZPC30.70
18.Charlotte Mol91Hoogeveen30.89
19.Sharon Gelmers94Octopus30.90
Estelle Moorman93ZVZ30.90
21.Merel vd Kieft92EZC30.96
22.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)31.53.
23.Inge Arts92Zeester-Meerval31.65.
24.Rachelle Visser95De Haaien32.01.
25.Kyra Rietveld93De Aquaflippers32.04.
26.Nynke van der Steur92ESCA32.26.
27.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend32.85.


<< TOP >>
Nr. 11   50m vlinderslag  Dames  senioren24.06.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Hinkelien Schreuder84EiffelSwimmersP27.66
2.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn28.02
3.Lenneke van Schaik86De Dolfijn28.28
4.Elinore de Jong89De Otters Het G28.76
5.Annelies Pol89Zignea28.78
6.Saskia de Jonge86't Tolhekke28.80
7.Esther de Boer89DZ&PC28.85
8.Barbara van Rhijn81DWK-XCESS28.95
9.Mariët Koster83Hoogeveen28.99
10.Saskia v.d. Wielen84Zwemlust-den Ho29.08
11.Marina Scheepbouwer84De Whee29.09
12.Willemijn Knot90TriVia29.12
13.Hedwig Kikkert85TriVia29.20
14.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho29.22
15.Marloes Oldenburg88Orca29.30
16.Evy Witlox88DWK-XCESS29.38
17.Mariëlle Janssen82DWK-XCESS29.45
18.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)29.62.
19.Maaike van den Brand80WVZ29.97.
20.Kim Meijer90Hoogeveen30.18.
21.Esther van Mierlo89De Rijn30.90.


<< TOP >>
Nr. 12   50m schoolslag  Heren  Heren Jeugd 2 en later24.06.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Erik Talma89TriVia29.81
2.Aaron Eisank91ZON/S&S30.06
3.Niels van Eck89Hoogeveen30.17
4.Thomas Kersten90WVZ30.70
5.Bart van der Aar89BZV30.71
6.Nick van Gemert89DWK-XCESS30.73
7.Robert Yallop89HZC-Weusthag31.01
8.Pieter Jan de Vries90ZVZ31.11
9.Micael Correia90Zeester-Meerval31.12
10.Tom Odding89TriVia31.13
11.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver31.48
12.Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik31.50
Tristan Eisank90ZON/S&S31.50
14.Wouter Breton89ZV AQUARIUS31.55
15.Timon Evenhuis90TriVia31.64
16.Joppe Wisse89DZT'6231.72
17.Vincent de Ruiter90Poseidon'5631.83
18.Davey de Vos89Van Uden-De Gou31.85
19.Edward Buitenwerf89DZ&PC31.92
20.Raynor Wolf89RZC31.99
21.Martijn Mul89Deltasteur32.04
22.Rens van den Berg89De Otters Het G32.06
23.Simon Edenburg93Luctor et Emerg32.17
24.Steven Nonnekes90Van Vliet Barra32.21
25.Hugo Polman91Dedemsvaart-AC32.29
26.Sebastiaan Rosendaal91De Schotejil32.30
27.Étiënne Vrieling91TriVia32.31
28.Bjorn de Jonge92Hellas-Glana32.46
29.Marcel Noordermeer90ZOB'6632.50
Rutger van Dijk89De Granaet32.50
31.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra32.51
32.Marc Kremer90TriVia32.64.
33.Herman van Dijk89HZ&PC Heerenvee32.68.
34.Jimmy Hendriksen89DES32.73.
Richard Kras91De Zeeschuimers32.73.
36.Reinier Vos91Zeester-Meerval32.85.
37.Johan Bosma90Noord Veluwe33.26.
38.Roger Gerrits89Swol 189433.27.
39.Stefan Groeneweg89MNC Dordrecht33.62.
40.Roy Awater91RZC33.89.
41.Robin van Gulik90TRB-RES34.17.


<< TOP >>
Nr. 12   50m schoolslag  Heren  senioren24.06.2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Thijs van Valkengoed83De Dolfijn28.78
2.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho29.14
3.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers29.16
4.Jeroen vd Berkt81EiffelSwimmersP29.18
5.Erik Verholt88De Aquaflippers29.23
6.Rutger Sloof88DWK-XCESS29.53
7.Joran Barends85DWK-XCESS29.96
8.Vincent Bakker86DWK-XCESS30.04
9.Mischa de Gier82De Aquaflippers30.05
10.Danny van Zoen84De Dolfijn30.14
11.Jelte Stanic87De Lansingh30.28
12.Sander Karssen85DWK-XCESS30.37
13.Devi Wolthuizen87TriVia30.39
14.Dennis de Waal86Hoorn-Aurik30.40
15.Merijn Ellenkamp85WWV30.45
16.Sebastian Bakker88De Aquaflippers30.55
17.Ronald Hart78DAW-Finenzo30.71
18.Mark Spijkerboer81Zeester-Meerval30.73
19.Raldi Jolink88DWK-XCESS30.76
20.Sven Jaeger83Hellas-Glana30.77
21.Sven Erik Brummer86Hellas-Glana30.80
22.Thomas Dol82Zeester-Meerval30.91
23.Michael van der Linden86De Zijl/LGB30.95
Joris Bulstra85Hellas-Glana30.95
25.Egbert Stolk76D'Elft31.02
26.Jurrien Hartman88Vlaardingen31.03
27.Mathijs Lugthart83De Haaien31.08
28.Robbert Springveld83De Aalscholver31.12
29.Ron Langelaan78Oceanus31.34
30.Ralph de Bie87Zeester-Meerval31.59.
31.Tommy van Overmeeren84De Schelde31.74.
32.Stanley Vleerlaag85DAW-Finenzo31.85.
33.Gernand Leusink88Deltasteur31.88.
34.Maxim van Geffen88Hoogeveen31.93.
Thijs Fikkert88Deltasteur31.93.
36.Bas Joustra88De Reest32.06.
37.Teun Groeneweg87EZC32.16.
38.Peter Crijns88RZL32.21.
39.Kevin Hondsmerk88De Schelde32.40.



DZ&PC - KNZBNK Sprint  200711:26,zondag juni 2007