Kring Speedo Clubmeet 2012
Venray (NED),    18-11-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6    

FINA Point Scoring 2012

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
18-11-2012                      (2j,2m, volgorde vrij)                         Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                             HZPC                   2:34.13   143       
        Alex van der Zanden, 01                Pleun van den Bergh, 02
        Sjoerd Spee, 01                        Ilse Swinkels, 02
            41.50  2:34.13

    2.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:43.67   120       
        Dion Tramontana, 01                    Tijn Janssen, 01
        Liz Custers, 02                        Anouk Timmermans, 03
            39.48  2:43.67

    3.  ROB 1                              ROB                    2:50.80   105       
        Carmen Thijssen, 02                    Jesse Giesen, 02
        Sybren Bisschop, 02                    Tom Smeets, 01
          2:50.80

    4.  Rz 1                               Rz                     3:11.45    75       
        Lars Hilkens, 02                       Sven Doezen, 04
        Luna Schlicher, 02                     Ella Mayer, 02
          3:11.45

    5.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         3:15.84    70       
        Stijn Gehlen, 01                       Charlot Gelissen, 03
        Benthe Bosman, 04                      Eloy Mooren, 01
            40.66  3:15.84

    6.  Eszet 1                            Eszet                  3:30.73    56       
        Kyle Sanders, 03                       Isa van Loon, 03
        Lieve Mostart, 03                      Youri Driessen, 03
            52.26  3:30.73

   DIS  RZL 1                              RZL                                        
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
        Jolien Swagten, 04                     Joyce Beurskens, 04
        Quint Swagten, 02                      Dimitri Hikspoors, 01




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 2 en 3
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Sonnemans               04   Rz                       58.53   119       
    2.  Verena van Rens               04   Swimteam Helden~Mosa     59.76   111       
    3.  Rowena Weggelaar              04   Rz                     1:01.68   101       
    4.  Britt Reijntjes               04   Swimteam Helden~Mosa   1:03.07    95       
    5.  Maartje Meulenberg            04   Swimteam Helden~Mosa   1:03.20    94       
    6.  Myrthe van Stipdonk           04   HZPC                   1:04.80    87       
    7.  Sanne Delvaux                 04   Swimteam Helden~Mosa   1:05.07    86       
    8.  Floor Smit                    05   De Roersoppers         1:08.98    72       
   DIS  Femke Scheepers               05   De Roersoppers                             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 50m schoolslag      Jongens Minioren 2, 3 en 4
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Udiljak                 03   Rz                       44.70   180       
    2.  Lars Giesbers                 03   Rz                       53.82   103       
    3.  Joshua Russ                   04   Rz                       57.86    83       
    4.  Ward van de Wouw              03   Noord Limburg(SG)        57.95    82       
    5.  Bas Smit                      03   De Roersoppers           58.39    80       
    6.  Rick Timmermans               05   Swimteam Helden~Mosa   1:01.23    70       
    7.  Joep Schreurs                 04   Swimteam Helden~Mosa   1:03.30    63       
    8.  Luca van den Berg             04   Swimteam Helden~Mosa   1:05.08    58       
    9.  Feiko Bisschop                04   ROB                    1:10.67    45       
   DIS  Nick Hendrickx                04   Eszet                                      
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.
 AFGEM  Sven Doezen                   04   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)        40.39   219       
    2.  Anne van Megen                02   HZPC                     43.39   177       
    3.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa     43.92   171       
    4.  Evie Camp                     02   Patrick                  45.39   154       
    5.  Lynn Vallen                   02   HZPC                     46.51   144       
    6.  Fleur Beckers                 02   Patrick                  47.51   135       
    7.  Davina Wolfs                  02   Patrick                  48.17   129       
    8.  Anouk Seuren                  02   HZPC                     49.26   121       
    9.  Jesse Giesen                  02   ROB                      51.60   105       
   10.  Carmen Thijssen               02   ROB                      52.20   101       
   11.  Lisa Smits                    02   Rz                       52.58    99       
   12.  Luna Schlicher                02   Rz                       54.16    91       
   13.  Minke Geurts                  02   HZPC                     54.23    90       
   14.  Liz Custers                   02   Swimteam Helden~Mosa     55.44    85       
   15.  Mascha Elbers                 02   Noord Limburg(SG)      1:02.60    59       
   16.  Lina Amghar                   02   Rz                     1:06.56    49       
   17.  Amber Saris                   02   Noord Limburg(SG)      1:18.04    30       
   DIS  Maike Jetten                  02   Patrick                                    
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 6
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian Sanders                   01   Eszet                    40.64   154       
    2.  Stefan Tomicic                01   Rz                       42.69   133       
    3.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa     45.48   110       
    4.  Sjoerd Spee                   01   HZPC                     46.61   102       
    5.  Joris Knoops                  01   Rz                       47.07    99       
    6.  Dimitri Hikspoors             01   RZL                      50.73    79       
    7.  Dion Tramontana               01   Swimteam Helden~Mosa     50.86    78       
    8.  Tim van Loon                  01   Eszet                    54.07    65       
    9.  Stijn Gehlen                  01   De Roersoppers           54.95    62       
   10.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers           57.86    53       
   11.  Tom Smeets                    01   ROB                    1:11.02    28       
   DIS  Jelle Slots                   01   HZPC                                       
        VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Samoil Sokolov                01   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anna van Kuijk                03   HZPC                   1:31.78   171       
            45.56  1:31.78
    2.  Manoek van Ooiijen            03   Noord Limburg(SG)      1:33.80   160       
            45.00  1:33.80
    3.  Ilse Huijs                    03   HZPC                   1:34.73   156       
            46.70  1:34.73
    4.  Marlijn Zwart                 03   HZPC                   1:34.98   154       
            45.32  1:34.98
    5.  Sabine Strijp                 03   Patrick                1:43.92   118       
            47.70  1:43.92
    6.  Lobke van Rooij               03   Rz                     1:46.19   110       
            49.75  1:46.19
    7.  Maud Louwarts                 03   Rz                     1:49.13   102       
            49.64  1:49.13
    8.  Laura Otten                   03   HZPC                   1:50.65    97       
            50.31  1:50.65
    9.  Maura van Boxtel              03   Noord Limburg(SG)      1:55.02    87       
            49.23  1:55.02
   10.  Baukje Thijssen               03   ROB                    1:59.70    77       
            55.54  1:59.70
   11.  Loeki Knops                   03   HZPC                   2:02.98    71       
            54.77  2:02.98
    NG  Luisa Snijders                03   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         1:23.07   158       
            40.21  1:23.07
    2.  Rubin van Haren               02   Noord Limburg(SG)      1:25.61   144       
            41.14  1:25.61
    3.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         1:28.98   128       
            42.26  1:28.98
    4.  Joën Verstappen               02   RZL                    1:29.74   125       
            41.70  1:29.74
    5.  Dylan Wolters                 02   RZL                    1:33.60   110       
            43.57  1:33.60
    6.  Ivar Dirks                    02   RZL                    1:36.80   100       
            46.46  1:36.80
    7.  Sybren Bisschop               02   ROB                    1:39.07    93       
            45.56  1:39.07
    8.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         1:40.92    88       
            47.07  1:40.92
    9.  Ino Welters                   02   RZL                    1:41.07    87       
            48.23  1:41.07
   10.  Quint Swagten                 02   RZL                    1:43.29    82       
            46.48  1:43.29
   11.  Lars Hilkens                  02   Rz                     1:46.02    76       
            48.57  1:46.02
   12.  Kevin Cuijpers                02   ROB                    1:55.18    59       
            49.75  1:55.18
   13.  Hidde Derks                   02   Noord Limburg(SG)      2:00.57    51       
            54.48  2:00.57
   14.  Rens Heinemans                02   Noord Limburg(SG)      2:02.95    48       
            57.48  2:02.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Meisjes, 50m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Sonnemans               04   Rz                       48.99   144       
    2.  Femke Scheepers               05   De Roersoppers           56.36    94       
    3.  Maartje Meulenberg            04   Swimteam Helden~Mosa     57.25    90       
    4.  Britt Reijntjes               04   Swimteam Helden~Mosa     58.16    86       
    5.  Myrthe van Stipdonk           04   HZPC                   1:01.02    74       
    6.  Joyce Beurskens               04   RZL                    1:02.86    68       
    7.  Sanne Delvaux                 04   Swimteam Helden~Mosa   1:12.49    44       
   DIS  Verena van Rens               04   Swimteam Helden~Mosa                       
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Jolien Swagten                04   RZL                                        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Jongens, 50m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Udiljak                 03   Rz                       45.00   126       
    2.  Ward van de Wouw              03   Noord Limburg(SG)        50.70    88       
    3.  Rick Timmermans               05   Swimteam Helden~Mosa     50.95    87       
    4.  Maxime Roussel                03   Rz                       52.42    80       
    5.  Bas Smit                      03   De Roersoppers           52.51    79       
    6.  Joshua Russ                   04   Rz                       53.91    73  FJ 1 
    7.  Joep Schreurs                 04   Swimteam Helden~Mosa     53.91    73  FJ 2 
    8.  Nick Hendrickx                04   Eszet                    55.60    67       
    9.  Feiko Bisschop                04   ROB                      57.23    61       
   10.  Sven Doezen                   04   Rz                       57.45    60       
   11.  Kyle Sanders                  03   Eszet                  1:00.26    52       
   12.  Youri Driessen                03   Eszet                  1:00.42    52       
   13.  Bram Smit                     05   De Roersoppers         1:08.44    36       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 5
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:29.42   269       
          1:29.42
    2.  Anne van Megen                02   HZPC                   1:31.60   250       
          1:31.60
    3.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa   1:33.86   232       
          1:33.86
    4.  Anouk Seuren                  02   HZPC                   1:34.51   228       
          1:34.51
    5.  Evie Camp                     02   Patrick                1:34.53   227       
          1:34.53
    6.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:37.38   208       
          1:37.38
    7.  Maike Jetten                  02   Patrick                1:39.95   192       
          1:39.95
    8.  Lisa Smits                    02   Rz                     1:40.31   190       
          1:40.31
    9.  Davina Wolfs                  02   Patrick                1:40.57   189       
          1:40.57
   10.  Lisa Snoeijs                  02   De Roersoppers         1:45.10   165       
          1:45.10
   11.  Carmen Thijssen               02   ROB                    1:45.48   164       
          1:45.48
   12.  Jesse Giesen                  02   ROB                    1:48.02   152       
          1:48.02
   13.  Luna Schlicher                02   Rz                     1:53.30   132       
          1:53.30
   14.  Minke Geurts                  02   HZPC                   1:57.49   118       
          1:57.49
   15.  Janine Rogge                  02   Swimteam Helden~Mosa   2:01.92   106       
          2:01.92
   16.  Lina Amghar                   02   Rz                     2:09.76    88       
          2:09.76
   17.  Amber Saris                   02   Noord Limburg(SG)      2:12.80    82       
          2:12.80
   18.  Mascha Elbers                 02   Noord Limburg(SG)      2:13.82    80       
          2:13.82
   DIS  Ella Mayer                    02   Rz                                         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 6
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian Sanders                   01   Eszet                  1:23.05   228       
          1:23.05
    2.  Daniël Vlijt                  01   HZPC                   1:23.51   224       
          1:23.51
    3.  Stefan Tomicic                01   Rz                     1:27.28   196       
          1:27.28
    4.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:33.23   161       
          1:33.23
    5.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:33.32   160       
          1:33.32
    6.  Iwan Hobus                    01   RZL                    1:35.53   150       
          1:35.53
    7.  Joris Knoops                  01   Rz                     1:44.69   113       
          1:44.69
    8.  Alex van der Zanden           01   HZPC                   1:44.90   113       
          1:44.90
    9.  Tim van Loon                  01   Eszet                  1:48.66   101       
          1:48.66
   10.  Sem Oosterbaan                01   De Roersoppers         1:51.38    94       
          1:51.38
 AFGEM  Samoil Sokolov                01   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m schoolslag              Meisjes Minioren 4
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anna van Kuijk                03   HZPC                     51.03   179       
    2.  Sabine Strijp                 03   Patrick                  52.42   165       
    3.  Ilse Huijs                    03   HZPC                     55.27   141       
    4.  Manoek van Ooiijen            03   Noord Limburg(SG)        55.51   139       
    5.  Maud Louwarts                 03   Rz                       56.07   135       
    6.  Laura Otten                   03   HZPC                     56.27   134       
    7.  Isa van Loon                  03   Eszet                    56.88   129       
    8.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers           57.05   128       
    9.  Anouk Timmermans              03   Swimteam Helden~Mosa     57.26   127       
   10.  Maura van Boxtel              03   Noord Limburg(SG)        57.99   122       
   11.  Lieve Mostart                 03   Eszet                    59.02   116       
   12.  Lobke van Rooij               03   Rz                       59.07   115       
   13.  Baukje Thijssen               03   ROB                    1:02.07    99       
   DIS  Loeki Knops                   03   HZPC                                       
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 5
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers           50.85   122       
    2.  Ivar Dirks                    02   RZL                      51.22   119       
    3.  Rubin van Haren               02   Noord Limburg(SG)        51.69   116       
    4.  Rens Heinemans                02   Noord Limburg(SG)        51.85   115       
    5.  Joën Verstappen               02   RZL                      52.96   108       
    6.  Ino Welters                   02   RZL                      53.04   107       
    7.  Dylan Wolters                 02   RZL                      57.20    86       
    8.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers           57.39    85       
    9.  Sybren Bisschop               02   ROB                    1:01.75    68       
   DIS  Kevin Cuijpers                02   ROB                                        
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
   DIS  Hidde Derks                   02   Noord Limburg(SG)                          
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 AFGEM  Dyon de Wit                   02   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 2 en 3
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Sonnemans               04   Rz                       49.81   101       
    2.  Verena van Rens               04   Swimteam Helden~Mosa     50.80    95       
    3.  Rowena Weggelaar              04   Rz                       53.02    84       
    4.  Britt Reijntjes               04   Swimteam Helden~Mosa     53.65    81       
    5.  Jolien Swagten                04   RZL                      54.67    76       
    6.  Maartje Meulenberg            04   Swimteam Helden~Mosa     55.70    72       
    7.  Floor Smit                    05   De Roersoppers           57.16    67       
    8.  Sanne Delvaux                 04   Swimteam Helden~Mosa     58.76    61       
    9.  Benthe Bosman                 04   De Roersoppers         1:01.53    53       
   10.  Joyce Beurskens               04   RZL                    1:04.82    46       
   DIS  Myrthe van Stipdonk           04   HZPC                                       
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 50m vrije slag      Jongens Minioren 2, 3 en 4
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Udiljak                 03   Rz                       37.23   162       
    2.  Lars Giesbers                 03   Rz                       45.59    88       
    3.  Ward van de Wouw              03   Noord Limburg(SG)        46.26    84       
    4.  Youri Driessen                03   Eszet                    46.70    82       
    5.  Bas Smit                      03   De Roersoppers           47.13    79       
    6.  Joshua Russ                   04   Rz                       47.39    78       
    7.  Rick Timmermans               05   Swimteam Helden~Mosa     49.30    69       
    8.  Maxime Roussel                03   Rz                       50.35    65       
    9.  Joep Schreurs                 04   Swimteam Helden~Mosa     51.57    60       
   10.  Sven Doezen                   04   Rz                       52.33    58       
   11.  Kyle Sanders                  03   Eszet                    52.93    56       
   12.  Nick Hendrickx                04   Eszet                    58.46    41       
   13.  Feiko Bisschop                04   ROB                      59.49    39       
   14.  Luca van den Berg             04   Swimteam Helden~Mosa   1:02.13    34       
   15.  Bram Smit                     05   De Roersoppers         1:11.67    22       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:22.43   236       
            40.01  1:22.43
    2.  Ilse Swinkels                 02   HZPC                   1:23.22   230       
            39.07  1:23.22
    3.  Pleun van den Bergh           02   HZPC                   1:23.40   228       
            40.88  1:23.40
    4.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa   1:24.26   221       
            40.57  1:24.26
    5.  Fleur Beckers                 02   Patrick                1:24.48   220       
            41.42  1:24.48
    6.  Lynn Vallen                   02   HZPC                   1:26.28   206       
            41.20  1:26.28
    7.  Maike Jetten                  02   Patrick                1:29.25   186       
            41.58  1:29.25
    8.  Evie Camp                     02   Patrick                1:29.67   184       
            43.15  1:29.67
    9.  Davina Wolfs                  02   Patrick                1:30.85   177       
            44.85  1:30.85
   10.  Jesse Giesen                  02   ROB                    1:36.42   148       
            46.04  1:36.42
   11.  Minke Geurts                  02   HZPC                   1:38.18   140       
            47.15  1:38.18
   12.  Carmen Thijssen               02   ROB                    1:38.65   138       
            46.02  1:38.65
   13.  Lisa Snoeijs                  02   De Roersoppers         1:40.64   130       
            47.80  1:40.64
   14.  Janine Rogge                  02   Swimteam Helden~Mosa   1:52.69    92       
            49.01  1:52.69
   15.  Ellen Krol                    02   Swimteam Helden~Mosa   1:56.19    84       
            51.26  1:56.19
   16.  Mascha Elbers                 02   Noord Limburg(SG)      2:02.50    72       
            57.76  2:02.50
   17.  Amber Saris                   02   Noord Limburg(SG)      2:03.39    70       
            55.20  2:03.39
   18.  Lina Amghar                   02   Rz                     2:03.95    69       
            56.02  2:03.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël Vlijt                  01   HZPC                   1:14.57   218       
            36.07  1:14.57
    2.  Stefan Tomicic                01   Rz                     1:16.81   200       
            36.22  1:16.81
    3.  Ian Sanders                   01   Eszet                  1:19.96   177       
            38.61  1:19.96
    4.  Iwan Hobus                    01   RZL                    1:21.21   169       
            37.78  1:21.21
    5.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:26.64   139       
            40.29  1:26.64
    6.  Dion Tramontana               01   Swimteam Helden~Mosa   1:27.76   134       
            41.82  1:27.76
    7.  Dimitri Hikspoors             01   RZL                    1:34.67   106       
            43.26  1:34.67
    8.  Tim van Loon                  01   Eszet                  1:36.35   101       
            44.03  1:36.35
    9.  Jelle Slots                   01   HZPC                   1:36.46   101       
            45.86  1:36.46
   10.  Jarno Tobben                  01   Eszet                  1:44.86    78       
            47.10  1:44.86
   11.  Tom Smeets                    01   ROB                    2:07.74    43       
            56.67  2:07.74
   DIS  Sem Oosterbaan                01   De Roersoppers                             
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 AFGEM  Samoil Sokolov                01   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 4
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marlijn Zwart                 03   HZPC                   1:42.90   176       
          1:42.90
    2.  Ilse Huijs                    03   HZPC                   1:50.68   141       
          1:50.68
    3.  Manoek van Ooiijen            03   Noord Limburg(SG)      1:51.16   140       
          1:51.16
    4.  Sabine Strijp                 03   Patrick                1:53.80   130       
          1:53.80
    5.  Lobke van Rooij               03   Rz                     1:55.45   125       
          1:55.45
    6.  Maura van Boxtel              03   Noord Limburg(SG)      1:55.90   123       
          1:55.90
    7.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers         2:01.12   108       
          2:01.12
    8.  Isa van Loon                  03   Eszet                  2:10.23    87       
          2:10.23
    9.  Lieve Mostart                 03   Eszet                  2:29.45    57       
          2:29.45
   DIS  Loeki Knops                   03   HZPC                                       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Baukje Thijssen               03   ROB                                        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht (slepen is toegestaan).
    NG  Luisa Snijders                03   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 5
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         1:37.11   142       
          1:37.11
    2.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         1:43.10   119       
          1:43.10
    3.  Rubin van Haren               02   Noord Limburg(SG)      1:43.35   118       
          1:43.35
    4.  Dylan Wolters                 02   RZL                    1:48.77   101       
          1:48.77
    5.  Sybren Bisschop               02   ROB                    1:53.81    88       
          1:53.81
    6.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         1:57.29    81       
          1:57.29
    7.  Quint Swagten                 02   RZL                    2:00.08    75       
          2:00.08
    8.  Rens Heinemans                02   Noord Limburg(SG)      2:07.77    62       
          2:07.77
 AFGEM  Dyon de Wit                   02   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20              Meisjes, 4 x 50m wisselslag    Meisjes Minioren 3, 4 en 5
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                             HZPC                   2:56.99   195       
        Ilse Swinkels, 02                      Marlijn Zwart, 03
        Anne van Megen, 02                     Pleun van den Bergh, 02
            42.77  2:56.99

    2.  HZPC 2                             HZPC                   3:12.37   152       
        Anouk Seuren, 02                       Lynn Vallen, 02
        Laura Otten, 03                        Anna van Kuijk, 03
            45.40  3:12.37

    3.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   3:38.63   103       
        Anouk Timmermans, 03                   Liz Custers, 02
        Ellen Krol, 02                         Janine Rogge, 02
            54.85  3:38.63

    4.  Rz 2                               Rz                     3:40.82   100       
        Rowena Weggelaar, 04                   Lisa Smits, 02
        Maud Louwarts, 03                      Ella Mayer, 02
            59.16  3:40.82

    NG  De Roersoppers 1                   De Roersoppers                             
        Luisa Snijders, 03                     Charlot Gelissen, 03
        Benthe Bosman, 04




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21              Jongens, 4 x 50m wisselslag    Jongens Minioren 4, 5 en 6
18-11-2012                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                             HZPC                   2:59.72   133       
        Alex van der Zanden, 01                Daniël Vlijt, 01
        Sjoerd Spee, 01                        Jelle Slots, 01
            50.62  2:59.72

    2.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         3:04.14   123       
        Mike Jansen, 02                        Tim van Poll, 01
        Eloy Mooren, 01                        Stijn Gehlen, 01
            45.39  3:04.14

    3.  RZL 1                              RZL                    3:09.08   114       
        Ino Welters, 02                        Joën Verstappen, 02
        Ivar Dirks, 02                         Iwan Hobus, 01
            50.87  3:09.08

    4.  Rz 3                               Rz                     3:25.16    89       
        Lars Hilkens, 02                       Joris Knoops, 01
        Maxime Roussel, 03                     Lars Giesbers, 03
            49.70  3:25.16




SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)