Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open


E-On Nationale Zwemcompetitie deel 2
Waddinxveen, 11-11-2012


Programmanr. 2
11-11-2012 - 15:15
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.de Devel 1de Devel4:26.854:27.99
Rainier Voll
Mark de Jongh
98
00
29.05
33.84
1:00.67
1:11.48
Sybe de Waard
Gabriel Danckaarts
99
97
32.19
32.75
1:07.62
1:08.22
2.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout5:29.035:19.05
Dave van den Nieuwendijk
Stefan Duivenvoorden
01
97
38.28
36.86
1:25.84
1:17.94
Sam de Jong
Tim de Jong
00
97
40.84
29.87
1:31.13
1:04.14


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-11-2012 - 15:20
4 x 50m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.de Devel 1de Devel2:23.702:20.67
Danielle van Valen
Robin Waas
01
01
34.85Jana Plaisier
Ruben Nicolaas
01
01
2.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout2:30.242:34.16
Iris van Wetten
Dave van den Nieuwendijk
01
01
35.89Sanne van den Nieuwendijk
Tim Duivenvoorde
01
02
3.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De GouweNT2:48.66
Shao Kaptein
Tim van Rosse
02
03
42.47Marit Geers
Thom van Vark
02
01
4.Noordwijkerhout 2Noordwijkerhout3:03.273:05.06
Jelle Koomen
Gwen van den Berg
02
01
46.19Mike van der Maat
Margherita Berruti
02
01


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-11-2012 - 15:25
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sascha de Bruijnde Devel2:40.001988006802:35.7334.071:13.871:58.642:35.73
2.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe2:34.501997014782:39.0137.041:18.462:03.572:39.01
3.Maryse Lampede Devel2:40.001987024582:41.1234.211:16.962:03.742:41.12
4.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De GouweNT1986031882:41.4636.181:18.102:04.842:41.46
5.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe2:46.431994044862:45.9636.331:17.582:06.112:45.96
6.Lisa van Miltde Devel2:45.001992012282:48.5435.881:20.872:07.522:48.54
7.Iris GeerlingsNoordwijkerhout2:52.591990011162:59.1336.361:21.742:15.262:59.13
8.Britt van der ZonNoordwijkerhout3:00.511993008803:04.2239.641:26.892:22.053:04.22


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-11-2012 - 15:35
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:05.071995020651:06.1629.821:06.16
2.Roy Bosde Devel1:07.681995002411:07.0231.411:07.02
3.Rolf BoersZ&PC De GouweNT1993015551:07.5530.621:07.55
4.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout1:10.861993007311:08.7831.621:08.78
5.Dennis JansenNoordwijkerhout1:17.061994012371:11.5831.921:11.58
6.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:10.901995020951:12.9732.631:12.97
7.Jeroen Durinckde Devel1:21.031993001271:28.1437.241:28.14


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-11-2012 - 15:35
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:25.411995016381:26.8341.571:26.83
2.Sanne de Roode Devel1:26.011995019341:28.2241.521:28.22
3.Marisol van HeldenNoordwijkerhout1:29.801995022981:29.0642.511:29.06
4.Ilse Verhaafde Devel1:31.821995053581:31.4542.821:31.45
5.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe1:34.821995052101:34.2144.211:34.21
6.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:33.571998027921:35.0844.711:35.08
7.Sanne Smidtde Devel1:36.321996005721:36.1244.821:36.12
8.Debby van EgmondNoordwijkerhout1:43.691995018041:41.7347.231:41.73


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-11-2012 - 15:40
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe2:16.181995010932:08.9329.491:01.581:35.512:08.93
2.Daan Clasenerde Devel2:20.421996008172:14.2730.581:04.461:39.712:14.27
3.Bart CokZ&PC De Gouwe2:14.821997019212:17.2931.141:05.591:41.712:17.29
4.Bob Bosklopperde Devel2:24.521996008152:26.9632.621:10.591:48.882:26.96
5.Jeff DuivenvoordenNoordwijkerhout2:33.171996018292:27.3932.831:10.551:50.112:27.39
6.Jordi EdelaarNoordwijkerhout2:31.861995040452:29.4133.041:10.101:49.192:29.41
AFGEMMark DrosZ&PC De Gouwe2:17.96199601509


<< TOP >>
Programmanr. 10
11-11-2012 - 15:50
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Stephanie RoskamZ&PC De GouweNT1997014762:53.4641.591:26.442:10.962:53.46
2.Sanne Boelhouwerde Devel2:52.021997004322:56.4441.761:26.602:12.742:56.44
3.Saskia de MikZ&PC De GouweNT1997026562:58.8843.271:29.152:15.452:58.88
4.Janine HendriksZ&PC De GouweNT1997026543:12.9946.511:35.342:25.233:12.99
DISMiranda van Valende Devel2:58.05199800346
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISCindy van Seventerde Devel3:05.57199801016
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZAMinou van Seventerde Devel3:13.24199801018


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-11-2012 - 15:55
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Anne van NobelenNoordwijkerhout1:26.041998031721:23.7840.421:23.78


<< TOP >>
Programmanr. 12
11-11-2012 - 16:00
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:11.511997010371:08.9631.141:08.96
2.Rainier Vollde Devel1:12.331998003651:12.2133.031:12.21
3.Tim de JongNoordwijkerhout1:15.211997018071:22.7035.111:22.70
4.Gabriel Danckaartsde Devel1:29.961997022671:34.0240.021:34.02
5.Joep Clasenerde Devel1:47.631998006671:35.7642.181:35.76
6.Stefan DuivenvoordenNoordwijkerhoutNT1997049072:02.0551.382:02.05
DISErwin van KootenZ&PC De Gouwe1:23.58199800983
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISJeroen Jongeleende Devel1:54.53199702099
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 13
11-11-2012 - 16:00
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe38.3119970147837.99
2.Maryse Lampede Devel36.8019870245838.76
3.Lisa van Miltde Devel36.4319920122839.25
4.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe38.6819910174039.30
5.Maaike de LeeuwZ&PC De GouweNT19940448639.35
6.Aure Lampede Devel41.8819940007244.86
7.Kristel van EgmondNoordwijkerhout46.1319930342045.91
8.Britt van der ZonNoordwijkerhout49.0919930088049.04


<< TOP >>
Programmanr. 14
11-11-2012 - 16:05
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Niels de JongZ&PC De Gouwe2:14.091995020952:06.6828.811:01.311:35.122:06.68
2.Roy Bosde Devel2:11.321995002412:11.4430.921:04.951:38.302:11.44
3.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout2:21.691993007312:13.7430.961:05.021:40.332:13.74
4.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe2:12.391992029612:15.7930.591:04.591:39.812:15.79
5.Remco de MikZ&PC De GouweNT1995020652:17.8732.931:08.211:44.342:17.87
6.Freek Rijperde Devel2:20.001990024452:24.7431.301:07.371:45.762:24.74
7.Dennis JansenNoordwijkerhout2:33.711994012372:34.5235.431:15.041:55.202:34.52
8.Sjoerd Rijperde Devel2:42.161993014532:47.9338.531:20.462:04.962:47.93


<< TOP >>
Programmanr. 15
11-11-2012 - 16:10
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Chantalle Zijderveldde Devel2:49.632000007022:44.5436.821:21.072:06.452:44.54
2.Naomi Knetemannde Devel2:52.932000005942:50.1636.751:21.412:11.152:50.16
3.Jade von Rotzde Devel2:57.722000003962:57.4138.861:23.892:16.742:57.41
4.Laura Trompde Devel3:08.052000002763:00.1238.621:24.462:17.743:00.12
5.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout3:13.202000019843:04.3440.331:28.052:21.623:04.34
6.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe3:04.131999023563:05.6041.981:29.332:23.953:05.60
7.Eline van der VossenNoordwijkerhout3:20.932000008363:10.1845.241:32.792:30.053:10.18
8.Layla Middelkoopde Devel3:18.392000005963:11.2043.021:32.902:28.693:11.20
9.Paulien WarmerdamNoordwijkerhout3:28.802000019863:30.0948.481:41.512:41.293:30.09
DISBao KapteinZ&PC De GouweNT200003172
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISCeline de JongNoordwijkerhout3:42.84199903156
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMAngelique RoskamZ&PC De GouweNT199900222


<< TOP >>
Programmanr. 16
11-11-2012 - 16:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sybe de Waardde Devel1:07.321999001391:05.4031.531:05.40
2.Mark de Jonghde Devel1:10.302000013251:12.4035.441:12.40
3.Rogier Dorsmande Devel1:14.941999002111:13.1235.481:13.12
4.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe1:20.742001013031:17.2835.771:17.28
5.Bryan MazaZ&PC De Gouwe1:26.002000008211:22.0639.701:22.06
6.Sam de JongNoordwijkerhout1:37.932000035811:40.6447.561:40.64
DISOnno MensNoordwijkerhout1:39.29200004389
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.


<< TOP >>
Programmanr. 17
11-11-2012 - 16:25
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Danielle van Valende Devel1:30.482001002021:28.5943.521:28.59
2.Rianne Jongeleende Devel1:31.862001001401:32.7345.711:32.73
3.Jana Plaisierde Devel1:32.542001012661:36.6646.881:36.66
4.Sanne van den NieuwendijkNoordwijkerhout1:40.322001008141:39.2148.641:39.21
5.Iris van WettenNoordwijkerhout1:36.642001008121:40.7049.751:40.70
6.Ditte van Hoornde Devel1:46.572001002781:43.8450.581:43.84
7.Margherita BerrutiNoordwijkerhout1:54.372001040561:49.1452.161:49.14
8.Marit GeersZ&PC De GouweNT2002013161:52.4757.371:52.47
9.Mira MensNoordwijkerhout2:05.092002017121:53.3856.111:53.38
10.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe2:07.532001025761:54.5156.211:54.51
11.Gwen van den BergNoordwijkerhout1:58.272001040541:57.6855.961:57.68
12.Chloé LeijdekkerZ&PC De GouweNT2002026641:59.0656.121:59.06
DISShao KapteinZ&PC De GouweNT200201606
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 18
11-11-2012 - 16:30
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Dave van den NieuwendijkNoordwijkerhout45.7820010047544.78
2.Robin Waasde Devel45.3520010013545.73FJ 1
3.David Krasde Devel46.1420010325345.73FJ 2
4.Robin Stokde Devel48.0020010021750.62
5.Ruben Nicolaasde Devel47.5520010091550.64
6.Thom van VarkZ&PC De Gouwe57.0220010130554.29
7.Jelle KoomenNoordwijkerhout56.0620020113754.56
8.Tim DuivenvoordeNoordwijkerhout53.8420020038354.75
9.Mike van der MaatNoordwijkerhout57.5520020219955.48
10.Tim van RosseZ&PC De Gouwe59.6420030180359.13
11.Mark TroostNoordwijkerhout1:01.562002014371:04.74
DISDimitri Triantosde Devel46.04200201147
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.
NGMika ten BergeNoordwijkerhout1:02.12200301191


<< TOP >>
Programmanr. 19
11-11-2012 - 16:35
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lis Kop JansenZ&PC De GouweNT1991017402:17.5632.011:07.111:42.432:17.56
2.Sascha de Bruijnde Devel2:15.051988006802:20.1032.401:07.501:43.642:20.10
3.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De GouweNT1986031882:20.8532.471:08.041:44.442:20.85
4.Myrthe Lampede Devel2:20.581990022362:24.0432.541:09.301:47.102:24.04
5.Maaike de LeeuwZ&PC De GouweNT1994044862:30.5933.561:11.541:51.792:30.59
6.Aure Lampede Devel2:27.931994000722:31.1834.681:13.331:52.832:31.18
7.Iris GeerlingsNoordwijkerhout2:32.781990011162:41.1635.881:16.091:58.922:41.16
8.Kristel van EgmondNoordwijkerhout2:50.531993034202:46.9136.681:18.622:03.152:46.91


<< TOP >>
Programmanr. 20
11-11-2012 - 16:45
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Remco de MikZ&PC De Gouwe36.1019950206532.73
2.Rolf BoersZ&PC De GouweNT19930155534.07
3.Freek Rijperde Devel34.1519900244534.47
4.Roy Bosde Devel34.1019950024134.70
5.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout34.7719930073134.78
6.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe36.5019920296135.64
7.Dennis JansenNoordwijkerhout36.4719940123736.59
8.Sjoerd Rijperde Devel36.6119930145336.90
9.Jeroen Durinckde Devel40.4819930012743.58


<< TOP >>
Programmanr. 22
11-11-2012 - 16:45
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Ilse Verhaafde Devel2:27.641995053582:30.5034.971:13.781:53.142:30.50
2.Manon de VosZ&PC De Gouwe2:42.201995016382:36.3835.151:14.991:56.362:36.38
3.Marisol van HeldenNoordwijkerhout2:30.471995022982:36.6434.921:14.671:55.822:36.64
4.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe2:40.361998027922:41.3337.111:18.422:00.372:41.33
5.Sanne de Roode Devel2:37.001995019342:43.3936.741:17.862:00.722:43.39
6.Laura AsschemanZ&PC De GouweNT1995052102:46.082:46.08
7.Sanne Smidtde Devel2:46.291996005722:46.4337.161:17.722:01.162:46.43
8.Debby van EgmondNoordwijkerhout2:41.911995018042:49.2137.901:21.012:05.522:49.21


<< TOP >>
Programmanr. 23
11-11-2012 - 16:55
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Bart CokZ&PC De Gouwe1:19.121997019211:21.4238.681:21.42
2.Daan Clasenerde Devel1:24.661996008171:21.5238.411:21.52
3.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe1:23.551995010931:22.5738.081:22.57
4.Bob Bosklopperde Devel1:26.291996008151:27.4640.741:27.46
5.Jeff DuivenvoordenNoordwijkerhout1:28.181996018291:27.5040.461:27.50
6.Jordi EdelaarNoordwijkerhout1:27.991995040451:30.2442.521:30.24
AFGEMMark DrosZ&PC De Gouwe1:21.89199601509


<< TOP >>
Programmanr. 24
11-11-2012 - 16:55
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Cindy van Seventerde Devel1:26.631998010161:26.8040.781:26.80
2.Anne van NobelenNoordwijkerhout1:32.841998031721:28.8240.851:28.82
3.Larissa Paansde Devel1:34.291998032261:28.9939.211:28.99
4.Miranda van Valende Devel1:30.081998003461:31.4241.981:31.42
5.Elise Dorsmande Devel1:38.371997009801:33.3242.431:33.32
6.Saskia de MikZ&PC De Gouwe1:39.601997026561:33.5742.441:33.57
NG.ZAMinou van Seventerde Devel1:38.36199801018


<< TOP >>
Programmanr. 25
11-11-2012 - 17:00
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe2:36.741997010372:30.9535.071:13.601:52.652:30.95
2.Rainier Vollde Devel2:58.531998003652:46.5938.551:20.742:03.422:46.59
3.Erwin van KootenZ&PC De GouweNT1998009832:49.3340.221:24.022:49.33
4.Gabriel Danckaartsde Devel2:56.701997022672:59.5442.201:27.672:13.892:59.54
5.Joep Clasenerde Devel3:08.921998006673:03.3043.401:29.812:17.053:03.30
6.Jeroen Jongeleende Devel3:19.631997020993:14.2544.571:33.362:23.523:14.25


<< TOP >>
Programmanr. 26
11-11-2012 - 17:05
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tim de JongNoordwijkerhout1:16.121997018071:25.6042.181:25.60
2.Stefan DuivenvoordenNoordwijkerhout1:50.671997049071:38.3148.021:38.31


<< TOP >>
Programmanr. 27
11-11-2012 - 17:10
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Maryse Lampede Devel1:10.001987024581:12.3833.601:12.38
2.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:13.331991017401:13.9033.691:13.90
3.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:15.481997014781:16.6535.371:16.65
4.Aure Lampede Devel1:14.221994000721:18.8535.941:18.85
5.Lisa van Miltde Devel1:18.001992012281:19.1136.201:19.11
6.Myrthe Lampede Devel1:15.461990022361:19.1436.791:19.14
7.Iris GeerlingsNoordwijkerhout1:16.761990011161:19.9037.001:19.90
8.Britt van der ZonNoordwijkerhout1:23.921993008801:23.7638.991:23.76
9.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:16.301986031881:25.7637.821:25.76
10.Kristel van EgmondNoordwijkerhout1:30.281993034201:32.9040.491:32.90


<< TOP >>
Programmanr. 29
11-11-2012 - 17:15
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Niels de JongZ&PC De Gouwe2:21.611995020952:24.0632.121:08.481:51.602:24.06
2.Roy Bosde Devel2:26.501995002412:27.9731.341:12.161:57.642:27.97
3.Rolf BoersZ&PC De GouweNT1993015552:31.1730.491:10.541:55.742:31.17
4.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout2:29.901993007312:31.4232.371:11.611:55.832:31.42
5.Freek Rijperde Devel2:30.871990024452:33.7731.121:10.861:56.752:33.77
6.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe2:25.621992029612:44.8132.761:14.352:03.412:44.81
7.Dennis JansenNoordwijkerhout2:47.491994012372:45.0333.121:16.642:03.872:45.03


<< TOP >>
Programmanr. 30
11-11-2012 - 17:20
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Chantalle Zijderveldde Devel1:10.002000007021:08.3133.121:08.31
2.Naomi Knetemannde Devel1:09.642000005941:09.1833.421:09.18
3.Jade von Rotzde Devel1:13.812000003961:13.1935.051:13.19
4.Laura Trompde Devel1:18.452000002761:14.5335.651:14.53
5.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout1:11.622000019841:15.1834.691:15.18
6.Eline van der VossenNoordwijkerhout1:22.162000008361:19.2737.261:19.27
7.Lisanne Weedade Devel1:17.832000002081:19.5537.731:19.55
8.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:17.511999023561:21.0038.461:21.00
9.Paulien WarmerdamNoordwijkerhout1:18.742000019861:21.2638.301:21.26
10.Bao KapteinZ&PC De Gouwe1:30.122000031721:28.5340.961:28.53
11.Celine de JongNoordwijkerhout1:31.581999031561:31.9642.241:31.96
AFGEMAngelique RoskamZ&PC De Gouwe1:23.72199900222


<< TOP >>
Programmanr. 31
11-11-2012 - 17:25
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sybe de Waardde Devel2:46.451999001392:47.5136.521:22.272:08.322:47.51
2.Rogier Dorsmande Devel3:04.621999002112:57.3140.361:25.892:16.372:57.31
3.Mark de Jonghde Devel3:07.642000013253:12.9439.231:34.282:32.283:12.94
4.Justin van TilburgZ&PC De GouweNT2001013033:17.2448.571:39.262:35.383:17.24
DISBryan MazaZ&PC De Gouwe3:33.28200000821
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISSam de JongNoordwijkerhout4:02.70200003581
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISOnno MensNoordwijkerhout3:47.41200004389
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 32
11-11-2012 - 17:35
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Iris van WettenNoordwijkerhout45.4520010081247.32
2.Jana Plaisierde Devel49.9320010126648.50
3.Sanne van den NieuwendijkNoordwijkerhout50.7320010081448.83
4.Danielle van Valende Devel49.8920010020249.22
5.Rianne Jongeleende Devel51.2320010014050.81
6.Ditte van Hoornde Devel50.0420010027851.31
7.Shao KapteinZ&PC De Gouwe1:03.2420020160653.97
8.Marit GeersZ&PC De GouweNT20020131654.46
9.Margherita BerrutiNoordwijkerhout53.5820010405655.22
10.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe56.5020010257656.31
11.Gwen van den BergNoordwijkerhout53.4920010405458.86
12.Chloé LeijdekkerZ&PC De Gouwe1:14.842002026641:02.55
DISMira MensNoordwijkerhout59.47200201712
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 33
11-11-2012 - 17:40
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Robin Waasde Devel1:27.972001001351:27.91FJ 143.431:27.91
2.Dave van den NieuwendijkNoordwijkerhout1:29.782001004751:27.91FJ 243.951:27.91
3.Robin Stokde Devel1:35.602001002171:37.0949.191:37.09
4.Ruben Nicolaasde Devel1:37.032001009151:40.4649.381:40.46
5.David Krasde Devel1:41.252001032531:41.3448.651:41.34
6.Thom van VarkZ&PC De Gouwe1:43.712001013051:43.8351.141:43.83
7.Tim van RosseZ&PC De GouweNT2003018031:50.7451.901:50.74
8.Dimitri Triantosde Devel1:44.422002011471:53.0754.241:53.07
9.Jelle KoomenNoordwijkerhout1:59.152002011371:55.3756.111:55.37
10.Mark TroostNoordwijkerhout2:14.902002014372:02.761:00.862:02.76
11.Mike van der MaatNoordwijkerhout2:04.212002021992:17.421:07.932:17.42
DISTim DuivenvoordeNoordwijkerhout1:37.30200200383
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGMika ten BergeNoordwijkerhout1:59.66200301191


<< TOP >>
Programmanr. 34
11-11-2012 - 17:45
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De GouweNT4:22.89
Angelique van Vark
Maaike de Leeuw
97
94
31.641:05.73Nathalie Schoonderwoerd
Lis Kop Jansen
86
91
2.de Devel 1de Devel4:18.204:27.79
Sascha de Bruijn
Maryse Lampe
88
87
31.421:05.57Lisa van Milt
Myrthe Lampe
92
90
3.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout4:45.724:50.24
Anne Duivenvoorden
Britt van der Zon
00
93
1:14.81Iris Geerlings
Marisol van Helden
90
95
4.Noordwijkerhout 2Noordwijkerhout5:16.415:13.41
Eline van der Vossen
Debby van Egmond
00
95
1:19.68Paulien Warmerdam
Anne van Nobelen
00
98


<< TOP >>
Programmanr. 35
11-11-2012 - 17:55
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De GouweNT4:28.72
Niels de Jong
Remco de Mik
95
95
1:07.18Rolf Boers
Koen de Leeuw
93
92
2.de Devel 1de Devel4:39.284:45.01
Daan Clasener
Freek Rijper
96
90
34.541:11.73Roy Bos
Bob Bosklopper
95
96
DISNoordwijkerhout 1Noordwijkerhout4:55.69
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
Nick Duivenvoorden
Dennis Jansen
93
94
Jeff Duivenvoorden
Tim de Jong
96
97