Clubkampioenschappen
Venray (NED),    9-9-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6 en later
Nr. 3. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6 en later
Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 12. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 14. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 15. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6 en later    Nr. 17. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 22. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 6 en later    Nr. 24. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 25. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        49.43 20020007     47.46           
  2. Anne van Megen                HZPC                        NT 20020058     50.08           
  3. Esin Seker                    Noord Limburg(SG)      1:01.18 20020238     56.68           
  4. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)      1:05.64 20020056   1:00.26           
  5. Maura van Boxtel              Noord Limburg(SG)      1:01.69 20030042   1:01.77           
  6. Amber Saris                   Noord Limburg(SG)      1:07.54 20020196   1:04.16           
  7. Julia de Haan                 Noord Limburg(SG)      1:10.82 20030126   1:04.55           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 6 en later
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Lemmers                 ZWK Merlet               50.54 20030055     50.99           
  2. Martijn Kanters               Noord Limburg(SG)        54.57 20020171     52.99           
  3. Rubin van Haren               Noord Limburg(SG)           NT 20020251     54.63           
  4. Tren Lemmers                  ZWK Merlet               57.13 20020156     55.70           
  5. Hidde Derks                   Noord Limburg(SG)      1:04.88 20020225   1:03.65           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:07.83 19910787   1:11.20           
            32.81  1:11.20
  2. Vera Hendriks                 De Waalstroom          1:47.55 19940527   1:16.92           
            33.88  1:16.92
  3. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:19.33 19980291   1:20.37           
            36.28  1:20.37
  4. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:25.89 19990141   1:24.60           
            37.32  1:24.60
  5. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:24.57 19970091   1:31.58           
            39.30  1:31.58
  6. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:37.23 19960291   1:34.61           
            40.15  1:34.61
  7. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)      1:35.51 19990471   1:36.07           
            42.13  1:36.07
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:37.57 19970137   1:37.60           
            43.10  1:37.60
  9. Evie de Best                  Noord Limburg(SG)      1:48.61 19990557   1:42.73           
            48.64  1:42.73
 10. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)      1:55.84 19980541   1:44.29           
            48.25  1:44.29
 11. Fabienne Weijs                Noord Limburg(SG)           NT 20010460   1:46.22           
            48.96  1:46.22
 12. Romy v. Vegchel               Noord Limburg(SG)           NT 20010377   1:47.15           
            47.59  1:47.15
 13. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)      1:55.87 20000400   1:49.45           
            51.57  1:49.45
 14. Sanne de Best                 Noord Limburg(SG)           NT 20010372   1:51.80           
            50.20  1:51.80
 15. Linda Schellekens             Noord Limburg(SG)           NT 19970616   1:52.03           
            46.44  1:52.03
 16. Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)      1:56.51 20010219   1:52.87           
            48.06  1:52.87
 17. Luca Verhalle                 Noord Limburg(SG)           NT 19990572   1:58.60           
            50.02  1:58.60
 18. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      2:08.12 20000137   1:58.78           
            52.66  1:58.78
 19. Elsemarijn Hijweege           Noord Limburg(SG)           NT 20010362   1:59.17           
            52.15  1:59.17
 20. Isabelle Flintrop             Noord Limburg(SG)           NT 20000037   2:16.43           
            58.22  2:16.43
 DIS Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)           NT 19980566                     
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen.
 DIS Charel v. Tol                 Noord Limburg(SG)           NT 19990572                     
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Joske Wein                    Noord Limburg(SG)           NT 19990467                     
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD/VH



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        59.89 19920024   1:03.84           
            29.37  1:03.84
     Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:08.89 19910697   1:11.93           
            32.12  1:11.93
     Sieb Wesseling                Noord Limburg(SG)      1:15.75 19980048   1:16.19           
            33.50  1:16.19
     Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:14.71 19950369   1:19.02           
            34.51  1:19.02
     Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:28.10 19960488   1:23.70           
            38.73  1:23.70
     Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)      1:37.80 19960523   1:26.03           
            37.99  1:26.03
     Dion Rats                     Noord Limburg(SG)           NT 19980476   1:30.31           
            43.76  1:30.31
     Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)      1:38.80 19990395   1:37.58           
            41.80  1:37.58
     Rik Pepping                   Noord Limburg(SG)           NT 20000355   1:41.66           
            44.79  1:41.66
     Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)           NT 20000225   1:45.30 FJ 1      
            47.42  1:45.30
     Giel van Megen                HZPC                        NT 20000026   1:45.30 FJ 2      
            46.85  1:45.30
     Jochem Schouten               Noord Limburg(SG)           NT 20000377   1:52.73           
            48.46  1:52.73
     Nathan ten Holder             Noord Limburg(SG)           NT 19960558   1:53.23           
            49.76  1:53.23
     Timo Stevens                  Noord Limburg(SG)           NT 20000405   2:02.65           
            54.91  2:02.65
     Chiel Hendriks                Noord Limburg(SG)           NT 20000282   2:13.57           
          1:00.73  2:13.57
     Jan Boumans                   Noord Limburg(SG)           NT 20000404   2:14.58           
            58.96  2:14.58
 DIS Philip Sokolov                Noord Limburg(SG)           NT 19980512                     
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        40.60 20020007     41.60           
  2. Anne van Megen                HZPC                        NT 20020058     45.23           
  3. Esin Seker                    Noord Limburg(SG)           NT 20020238   1:01.10           
  4. Julia de Haan                 Noord Limburg(SG)           NT 20030126   1:09.68           
  5. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)           NT 20020056   1:11.65           
  6. Maura van Boxtel              Noord Limburg(SG)           NT 20030042   1:11.86           
  7. Amber Saris                   Noord Limburg(SG)           NT 20020196   1:28.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 6 en later
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Kanters               Noord Limburg(SG)        46.87 20020171     48.04           
  2. Sjors Lemmers                 ZWK Merlet               47.22 20030055     48.34           
  3. Rubin van Haren               Noord Limburg(SG)           NT 20020251     52.73           
  4. Tren Lemmers                  ZWK Merlet                  NT 20020156   1:03.70           
  5. Hidde Derks                   Noord Limburg(SG)           NT 20020225   1:04.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:17.76 19910787   1:22.21           
            39.25  1:22.21
  2. Vera Hendriks                 De Waalstroom          1:27.16 19940527   1:25.22           
            40.18  1:25.22
  3. Vera Daman                    ZWK Merlet             1:33.48 19980304   1:32.17           
            42.10  1:32.17
  4. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:30.48 19980291   1:32.89           
            44.54  1:32.89
  5. Evie de Best                  Noord Limburg(SG)      1:34.50 19990557   1:37.24           
            46.48  1:37.24
  6. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:33.80 19990141   1:37.62           
            45.88  1:37.62
  7. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:36.80 19960291   1:38.06           
            47.06  1:38.06
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:34.76 19970137   1:38.45           
            46.67  1:38.45
  9. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)      1:40.92 19980541   1:42.21           
            49.27  1:42.21
 10. Romy v. Vegchel               Noord Limburg(SG)      1:59.79 20010377   1:42.73           
            47.89  1:42.73
 11. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:37.87 19970091   1:43.28           
            48.03  1:43.28
 12. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)      1:46.64 19990471   1:43.97           
            49.21  1:43.97
 13. Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)      1:46.61 20010219   1:44.06           
            48.69  1:44.06
 14. Elsemarijn Hijweege           Noord Limburg(SG)      1:57.70 20010362   1:47.44           
            51.76  1:47.44
 15. Sanne de Best                 Noord Limburg(SG)      1:57.92 20010372   1:47.77           
            50.84  1:47.77
 16. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)      1:43.13 19980566   1:47.86           
            52.20  1:47.86
 17. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)      1:52.84 20000400   1:48.55           
            51.42  1:48.55
 18. Luca Verhalle                 Noord Limburg(SG)      1:51.76 19990572   1:48.73           
            50.69  1:48.73
 19. Marissa Rutten                ZWK Merlet             1:50.78 19980538   1:48.74           
            51.07  1:48.74
 20. Isabelle Flintrop             Noord Limburg(SG)      1:50.83 20000037   1:50.86           
            52.35  1:50.86
 21. Charel v. Tol                 Noord Limburg(SG)      1:51.86 19990572   1:51.42           
            52.60  1:51.42
 22. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      1:49.87 20000137   1:52.20           
            52.39  1:52.20
 23. Nienke Timmers                ZWK Merlet                  NT 20010300   1:53.93           
            51.86  1:53.93
 24. Linda Schellekens             Noord Limburg(SG)      1:49.11 19970616   1:54.98           
            52.86  1:54.98
 25. Fabienne Weijs                Noord Limburg(SG)           NT 20010460   2:00.97           
            56.40  2:00.97
 26. Joske Wein                    Noord Limburg(SG)           NT 19990467   2:08.02           
          1:02.00  2:08.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:04.91 19920024   1:12.36           
            33.86  1:12.36
  2. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:18.25 19910697   1:22.46           
            38.68  1:22.46
  3. Sieb Wesseling                Noord Limburg(SG)      1:27.89 19980048   1:28.59           
            41.24  1:28.59
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:24.16 19950369   1:28.60           
            41.73  1:28.60
  5. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)      1:34.30 19960523   1:31.92           
            43.09  1:31.92
  6. Dion Rats                     Noord Limburg(SG)      1:37.20 19980476   1:32.68           
            43.49  1:32.68
  7. Rik Pepping                   Noord Limburg(SG)      1:36.26 20000355   1:33.26           
            44.39  1:33.26
  8. Nathan ten Holder             Noord Limburg(SG)           NT 19960558   1:34.64           
            43.51  1:34.64
  9. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:36.04 19960488   1:34.91           
            45.29  1:34.91
 10. Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)      1:43.01 19990395   1:41.42           
            48.00  1:41.42
 11. Philip Sokolov                Noord Limburg(SG)      1:41.79 19980512   1:42.74           
            45.49  1:42.74
 12. Giel van Megen                HZPC                        NT 20000026   1:51.24           
            53.80  1:51.24
 13. Timo Stevens                  Noord Limburg(SG)      1:52.58 20000405   1:53.57           
            52.64  1:53.57
 14. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:52.79 20000225   1:54.08           
            53.91  1:54.08
 15. Chiel Hendriks                Noord Limburg(SG)      1:56.57 20000282   1:54.35           
            54.76  1:54.35
 16. Jochem Schouten               Noord Limburg(SG)           NT 20000377   2:04.55           
            57.18  2:04.55
 17. Jan Boumans                   Noord Limburg(SG)      2:03.48 20000404   2:09.09           
          1:00.37  2:09.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charessa Feider               ZWK Merlet             1:14.82 19940434   1:17.66           
          1:17.66
  2. Sabien Timmers                ZWK Merlet             1:30.36 19990444   1:26.30           
          1:26.30
  3. Denise Geulen                 ZWK Merlet             1:47.96 20000367   1:38.12           
          1:38.12
  4. Marissa Rutten                ZWK Merlet             1:35.00 19980538   1:45.92           
          1:45.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        45.76 20020007     43.68           
  2. Anne van Megen                HZPC                        NT 20020058     46.19           
  3. Maura van Boxtel              Noord Limburg(SG)        57.45 20030042     55.58           
  4. Esin Seker                    Noord Limburg(SG)      1:05.76 20020238     55.79           
  5. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)      1:03.05 20020056     57.89           
  6. Julia de Haan                 Noord Limburg(SG)      1:09.02 20030126   1:01.23           
  7. Amber Saris                   Noord Limburg(SG)      1:08.67 20020196   1:05.08           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 6 en later
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Lemmers                 ZWK Merlet               47.57 20030055     44.77           
  2. Martijn Kanters               Noord Limburg(SG)        50.23 20020171     49.40           
  3. Rubin van Haren               Noord Limburg(SG)           NT 20020251     53.78           
  4. Hidde Derks                   Noord Limburg(SG)      1:00.41 20020225     56.24           
  5. Tren Lemmers                  ZWK Merlet               55.77 20020156     56.61           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:10.58 19910787   1:13.06           
            35.53  1:13.06
  2. Vera Hendriks                 De Waalstroom          1:18.67 19940527   1:19.47           
            38.63  1:19.47
  3. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:18.28 19980291   1:21.57           
            40.39  1:21.57
  4. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:15.60 19990141   1:22.08           
            39.74  1:22.08
  5. Sabien Timmers                ZWK Merlet             1:31.79 19990444   1:26.19           
            42.94  1:26.19
  6. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:25.55 19970137   1:28.10           
            43.91  1:28.10
  7. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:25.87 19960291   1:29.10           
            43.89  1:29.10
  8. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)      1:30.06 19990471   1:33.72           
            45.31  1:33.72
  9. Evie de Best                  Noord Limburg(SG)      1:32.32 19990557   1:38.12           
            49.28  1:38.12
 10. Linda Schellekens             Noord Limburg(SG)      1:38.76 19970616   1:40.42           
            49.64  1:40.42
 11. Charel v. Tol                 Noord Limburg(SG)      1:44.02 19990572   1:41.82           
            49.75  1:41.82
 12. Luca Verhalle                 Noord Limburg(SG)           NT 19990572   1:45.15           
            51.08  1:45.15
 13. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)      1:49.02 20000400   1:46.59           
            52.74  1:46.59
 14. Romy v. Vegchel               Noord Limburg(SG)      2:04.13 20010377   1:48.89           
            53.02  1:48.89
 15. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      1:47.04 20000137   1:49.16           
            55.15  1:49.16
 16. Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)           NT 20010219   1:49.41           
            51.26  1:49.41
 17. Sanne de Best                 Noord Limburg(SG)      1:55.42 20010372   1:50.03           
            54.78  1:50.03
 18. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)      1:48.36 19980541   1:50.29           
            54.36  1:50.29
 19. Fabienne Weijs                Noord Limburg(SG)           NT 20010460   1:51.37           
            53.18  1:51.37
 20. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)      1:51.48 19980566   1:54.32           
            58.14  1:54.32
 DIS Isabelle Flintrop             Noord Limburg(SG)      1:45.93 20000037                     
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Elsemarijn Hijweege           Noord Limburg(SG)           NT 20010362                     
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:01.22 19920024   1:07.22           
            31.98  1:07.22
  2. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:14.15 19910697   1:15.54           
            37.10  1:15.54
  3. Sieb Wesseling                Noord Limburg(SG)      1:13.81 19980048   1:16.21           
            37.06  1:16.21
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:14.73 19950369   1:20.21           
            39.66  1:20.21
  5. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:22.13 19960488   1:24.74           
            41.42  1:24.74
  6. Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)      1:25.29 19990395   1:27.52           
            42.52  1:27.52
  7. Dion Rats                     Noord Limburg(SG)      1:37.91 19980476   1:30.69           
            44.50  1:30.69
  8. Giel van Megen                HZPC                        NT 20000026   1:30.77           
            44.70  1:30.77
  9. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)      1:26.29 19960523   1:30.80           
            43.74  1:30.80
 10. Rik Pepping                   Noord Limburg(SG)      1:29.91 20000355   1:31.91           
            45.28  1:31.91
 11. Nathan ten Holder             Noord Limburg(SG)           NT 19960558   1:37.35           
            47.42  1:37.35
 12. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:37.43 20000225   1:37.99           
            49.26  1:37.99
 13. Jochem Schouten               Noord Limburg(SG)           NT 20000377   1:44.51           
            49.95  1:44.51
 14. Timo Stevens                  Noord Limburg(SG)      1:49.29 20000405   1:46.54           
            51.92  1:46.54
 15. Chiel Hendriks                Noord Limburg(SG)      1:59.06 20000282   1:53.22           
            55.84  1:53.22
 16. Jan Boumans                   Noord Limburg(SG)           NT 20000404   1:54.73           
            55.12  1:54.73
 DIS Philip Sokolov                Noord Limburg(SG)      1:55.10 19980512                     
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        37.39 20020007     37.10           
  2. Anne van Megen                HZPC                        NT 20020058     41.25           
  3. Esin Seker                    Noord Limburg(SG)        45.92 20020238     45.31           
  4. Amber Saris                   Noord Limburg(SG)        59.29 20020196     54.64           
  5. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        57.51 20020056   1:00.27           
  6. Maura van Boxtel              Noord Limburg(SG)        55.86 20030042   1:00.51           
  7. Julia de Haan                 Noord Limburg(SG)      1:03.66 20030126   1:04.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 6 en later
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Lemmers                 ZWK Merlet               40.14 20030055     39.92           
  2. Martijn Kanters               Noord Limburg(SG)        44.92 20020171     41.58           
  3. Rubin van Haren               Noord Limburg(SG)           NT 20020251     43.54           
  4. Tren Lemmers                  ZWK Merlet               51.06 20020156     49.07           
  5. Hidde Derks                   Noord Limburg(SG)           NT 20020225     57.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:01.07 19910787   1:04.92           
            31.63  1:04.92
  2. Vera Hendriks                 De Waalstroom          1:03.45 19940527   1:07.02           
            31.64  1:07.02
  3. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:04.67 19980291   1:07.57           
            32.80  1:07.57
  4. Charessa Feider               ZWK Merlet             1:05.48 19940434   1:08.19           
            32.48  1:08.19
  5. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:09.42 19990141   1:12.96           
            35.25  1:12.96
  6. Vera Daman                    ZWK Merlet             1:14.07 19980304   1:14.51           
            35.42  1:14.51
  7. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:13.13 19960291   1:15.33           
            36.02  1:15.33
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:16.74 19970137   1:16.80           
            37.74  1:16.80
  9. Sabien Timmers                ZWK Merlet             1:19.26 19990444   1:18.91           
            37.41  1:18.91
 10. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)      1:25.30 19990471   1:21.45           
            38.93  1:21.45
 11. Evie de Best                  Noord Limburg(SG)      1:20.30 19990557   1:23.39           
            40.23  1:23.39
 12. Linda Schellekens             Noord Limburg(SG)      1:24.04 19970616   1:24.52           
            38.05  1:24.52
 13. Denise Geulen                 ZWK Merlet             1:26.57 20000367   1:26.30           
          1:26.30
 14. Fabienne Weijs                Noord Limburg(SG)           NT 20010460   1:27.52           
            41.15  1:27.52
 15. Charel v. Tol                 Noord Limburg(SG)      1:29.48 19990572   1:29.44           
            42.95  1:29.44
 16. Luca Verhalle                 Noord Limburg(SG)      1:39.67 19990572   1:29.76           
            43.73  1:29.76
 17. Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)      1:31.61 20010219   1:31.36           
            41.70  1:31.36
 18. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)      1:30.30 19980566   1:31.49           
            45.71  1:31.49
 19. Sanne de Best                 Noord Limburg(SG)      1:32.91 20010372   1:31.60           
            44.08  1:31.60
 20. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)      1:30.00 20000400   1:31.62           
            44.71  1:31.62
 21. Isabelle Flintrop             Noord Limburg(SG)      1:28.39 20000037   1:33.54           
            42.51  1:33.54
 22. Marissa Rutten                ZWK Merlet             1:33.53 19980538   1:33.66           
            45.17  1:33.66
 23. Nienke Timmers                ZWK Merlet             1:42.53 20010300   1:34.82           
            43.54  1:34.82
 24. Elsemarijn Hijweege           Noord Limburg(SG)      1:41.48 20010362   1:36.10           
            44.98  1:36.10
 25. Romy v. Vegchel               Noord Limburg(SG)      1:40.30 20010377   1:39.34           
            45.24  1:39.34
 26. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      1:40.02 20000137   1:39.71           
            48.06  1:39.71
 27. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)      1:38.78 19980541   1:42.41           
            47.43  1:42.41



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
9-9-2012                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        55.42 19920024     58.85           
            28.06    58.85
  2. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:00.97 19950369   1:03.15           
            30.30  1:03.15
  3. Sieb Wesseling                Noord Limburg(SG)      1:01.90 19980048   1:03.45           
            30.86  1:03.45
  4. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:01.50 19910697   1:05.42           
            31.67  1:05.42
  5. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:14.30 19960488   1:13.22           
            35.50  1:13.22
  6. Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)      1:14.10 19990395   1:16.59           
            36.40  1:16.59
  7. Rik Pepping                   Noord Limburg(SG)      1:17.54 20000355   1:18.54           
            37.68  1:18.54
  8. Dion Rats                     Noord Limburg(SG)      1:21.70 19980476   1:20.16           
            39.18  1:20.16
  9. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)      1:16.54 19960523   1:20.54           
            38.39  1:20.54
 10. Nathan ten Holder             Noord Limburg(SG)           NT 19960558   1:20.89           
            37.89  1:20.89
 11. Giel van Megen                HZPC                        NT 20000026   1:22.50           
            39.15  1:22.50
 12. Jochem Schouten               Noord Limburg(SG)      1:30.59 20000377   1:26.48           
            40.54  1:26.48
 13. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:23.95 20000225   1:31.44           
            43.62  1:31.44
 14. Timo Stevens                  Noord Limburg(SG)      1:41.18 20000405   1:38.39           
            48.68  1:38.39
 15. Chiel Hendriks                Noord Limburg(SG)      1:37.54 20000282   1:40.54           
            46.45  1:40.54
 16. Philip Sokolov                Noord Limburg(SG)      1:42.36 19980512   1:42.53           
            47.03  1:42.53
 17. Jan Boumans                   Noord Limburg(SG)           NT 20000404   1:52.59           
            51.36  1:52.59



SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)