swimkick+4kamp 4
Venray (NED),    25-3-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag, Minioren 3 en later    Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag, Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
Nr. 3. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 6. Alle, 50m vlinderslag, Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 6 en later    Nr. 10. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 12. Alle, 50m vrije slag, Minioren 3 en later
Nr. 13. Alle, 50m vrije slag, Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6 en later    Nr. 16. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 18. Alle, 100m vrije slag, Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
Nr. 19. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 20. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 6 en later
Nr. 22. Alle, 25m vrije slag, Minioren 3 en later    Nr. 23. Alle, 25m vrije slag, Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
Nr. 24. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 25. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 26. Alle, 4 x 25m schoolslag, Minioren 3 en later    Nr. 27. Gemengd, 4 x 25m schoolslag, Minioren 6 en later
Nr. 28. Gemengd, 8 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Alle, 25m vlinderslag                  Minioren 3 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maura van Boxtel              Noord Limburg(SG)        27.04 20030042     26.69           
  2. Anouk Timmermans              Swimteam Helden~Mosa     28.68 20030064     26.89           
  3. Romijn v.d. A                 Noord Limburg(SG)        36.44 20030116     28.79           
  4. Baukje Thijssen               ROB                         NT 20030181     31.43           
  5. Julia de Haan                 Noord Limburg(SG)        33.22 20030126     32.52           
  6. Hugo Hesen                    Noord Limburg(SG)        32.08 20030040     33.88           
  7. Sanne Delvaux                 Swimteam Helden~Mosa        NT 20040013     45.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 25m vlinderslag                     Minioren 4 en 5
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy v. Vegchel               Noord Limburg(SG)        24.10 20010377     19.59           
  2. Sanne de Best                 Noord Limburg(SG)           NT 20010372     21.24           
  3. Mirte Surig                   Noord Limburg(SG)        29.54 20010362     23.36           
  4. Esin Seker                    Noord Limburg(SG)        31.32 20020238     25.96           
  5. Rebecca Schmitz               Swimteam Helden~Mosa     24.30 20010203     26.08           
  6. Noémi Kovacs                  Swimteam Helden~Mosa     29.72 20020223     27.26           
  7. Amber Saris                   Noord Limburg(SG)        38.95 20020196     32.38           
  8. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        36.82 20020056     32.64           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 25m vlinderslag                 Minioren 6 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Stevens                  Noord Limburg(SG)        25.04 20000405     22.88           
  2. Thomas Ruigrok                Noord Limburg(SG)           NT 20000412     23.16           
  3. Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)        32.13 20010195     25.79           
  4. Jan Boumans                   Noord Limburg(SG)           NT 20000404     28.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Birgit Hanssen                ROB                    3:14.23 19970319   3:12.45           
          1:31.89  3:12.45
  2. Linda Maas                    Swimteam Helden~Mosa   3:14.66 19900244   3:13.86 FJ 1      
          1:35.57  3:13.86
  3. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      3:20.05 19980291   3:13.86 FJ 2      
          1:33.76  3:13.86
  4. Petra Geven                   Noord Limburg(SG)           NT 19920317   3:16.73           
          1:35.52  3:16.73
  5. Maartje Cox                   Swimteam Helden~Mosa   3:20.11 20000316   3:19.61           
          1:35.92  3:19.61
  6. Rianne Mooren                 Swimteam Helden~Mosa   3:25.29 19970301   3:25.80           
          1:40.04  3:25.80
  7. Evie de Best                  Noord Limburg(SG)      3:35.10 19990557   3:26.36           
          1:41.26  3:26.36
  8. Lisa Lamber                   Swimteam Helden~Mosa   3:32.45 20000052   3:26.74           
          1:42.17  3:26.74
  9. Milou van den Beucken         Swimteam Helden~Mosa   3:34.92 20000256   3:29.86           
          1:41.00  3:29.86
 10. Marit van Emmerik             ROB                    3:37.32 20000140   3:32.14           
          1:36.26  3:32.14
 11. Eline van de Ven              Swimteam Helden~Mosa   3:22.13 19970266   3:32.31           
          1:34.90  3:32.31
 12. Benthe Janssen                Swimteam Helden~Mosa   3:53.06 20000297   3:33.42           
          1:42.48  3:33.42
 13. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)           NT 19980566   3:36.51           
          1:43.13  3:36.51
 14. Britt Gypmans                 Swimteam Helden~Mosa   3:43.76 20000140   3:45.30           
          1:50.11  3:45.30
 15. Gwenn Winkel                  ROB                    3:51.35 19990535   3:48.45           
          1:49.42  3:48.45
 DIS Gina Feenstra                 Swimteam Helden~Mosa   3:19.07 19980279   3:19.16           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:33.86  3:19.16
 DIS Suzan Ploegmakers             Noord Limburg(SG)           NT 19900296   3:23.82           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:36.42  3:23.82
 DIS Rayna Maassen                 ROB                         NT 19930408   3:29.36           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:39.13  3:29.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Swimteam Helden~Mosa   2:34.90 19950349   2:36.70           
          1:14.89  2:36.70
  2. Sven Brouwer                  Swimteam Helden~Mosa   2:55.70 19950444   2:52.73           
          1:21.32  2:52.73
  3. Sean Verstappen               Swimteam Helden~Mosa   3:11.81 19970164   3:13.95           
          1:30.39  3:13.95
  4. Rick Delvaux                  Swimteam Helden~Mosa   3:42.61 19990109   3:49.86           
          1:52.80  3:49.86
  5. Patrick van Leipsig           Swimteam Helden~Mosa   3:58.54 19990397   3:57.86           
          1:55.54  3:57.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 50m vlinderslag                     Minioren 4 en 5
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Roeven                   Swimteam Helden~Mosa     46.86 20010151     42.80           
 DIS Janine Rogge                  Swimteam Helden~Mosa   1:15.25 20020280   1:13.42           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 6 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Tramontana               Swimteam Helden~Mosa     48.64 20010243     51.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag                 Minioren 5 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)      3:37.88 20010219   3:32.23           
          1:35.49  3:32.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag                 Minioren 6 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Swimteam Helden~Mosa   2:33.48 20000026   2:30.13           
          1:14.57  2:30.13
  2. Max Janssen                   Swimteam Helden~Mosa   2:34.16 20000026   2:31.10           
          1:14.80  2:31.10
  3. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      3:08.34 20000225   3:05.29           
          1:28.70  3:05.29
  4. Lesley Hawinkels              ROB                    3:30.48 20000093   3:22.80           
          1:37.48  3:22.80
  5. Yessin Maamar                 Swimteam Helden~Mosa        NT 20000280   3:22.86           
          1:36.48  3:22.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celina Austen                 Swimteam Helden~Mosa   1:14.62 19960205   1:14.98           
          1:14.98
  2. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:15.60 19990141   1:18.07           
          1:18.07
  3. Maud Cox                      Swimteam Helden~Mosa   1:20.83 19980110   1:18.54           
          1:18.54
  4. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:18.28 19980291   1:20.29           
          1:20.29
  5. Judith Wienen                 Swimteam Helden~Mosa   1:22.14 19970164   1:22.22           
          1:22.22
  6. Gina Feenstra                 Swimteam Helden~Mosa   1:23.26 19980279   1:22.26           
          1:22.26
  7. Malon Hanssen                 Swimteam Helden~Mosa   1:24.25 19990147   1:22.80           
          1:22.80
  8. Linda Maas                    Swimteam Helden~Mosa   1:25.10 19900244   1:25.07           
          1:25.07
  9. Shirley Thijssen              ROB                    1:26.61 19960155   1:26.57           
          1:26.57
 10. Britt Gypmans                 Swimteam Helden~Mosa   1:29.73 20000140   1:28.86           
          1:28.86
 11. Lianne Geraeds                ROB                         NT 20000232   1:30.64           
          1:30.64
 12. Rianne Mooren                 Swimteam Helden~Mosa   1:20.16 19970301   1:33.45           
          1:33.45
 13. Michelle Kurvers              Swimteam Helden~Mosa   1:38.92 19990218   1:35.12           
          1:35.12
 14. Marieke Schilder              Swimteam Helden~Mosa   1:42.58 19990404   1:36.26           
          1:36.26
 15. Anouk Bloem                   Swimteam Helden~Mosa   1:41.02 19900032   1:38.23           
          1:38.23
 16. Gwenn Winkel                  ROB                    1:43.39 19990535   1:38.36           
          1:38.36
 17. Linda Schellekens             Noord Limburg(SG)      1:40.52 19970616   1:38.76           
          1:38.76
 18. Charel v. Tol                 Noord Limburg(SG)      1:50.73 19990572   1:44.02           
          1:44.02
 19. Valerie Verhalle              Swimteam Helden~Mosa        NT 19990589   1:44.82           
          1:44.82
 20. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      1:47.04 20000137   1:47.42           
          1:47.42
 21. Manon van Rullen              Noord Limburg(SG)           NT 20000503   1:58.02           
          1:58.02
 DIS Suzi Litjens                  Noord Limburg(SG)           NT 20000533   1:52.26           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:52.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:02.92 19920024   1:06.29           
          1:06.29
  2. Tim Kessels                   Swimteam Helden~Mosa   1:17.10 19940612   1:21.54           
          1:21.54
  3. Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)      1:32.27 19990395   1:25.29           
          1:25.29
  4. Rick Delvaux                  Swimteam Helden~Mosa   1:25.69 19990109   1:26.10           
          1:26.10
  5. Jiry Maassen                  ROB                    1:32.28 19980088   1:27.48           
          1:27.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Alle, 50m vrije slag                   Minioren 3 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Timmermans              Swimteam Helden~Mosa     57.61 20030064     50.95           
  2. Romijn v.d. A                 Noord Limburg(SG)        53.48 20030116     51.36           
  3. Baukje Thijssen               ROB                    1:03.72 20030181     55.70           
  4. Maura van Boxtel              Noord Limburg(SG)        58.16 20030042     55.86           
  5. Hugo Hesen                    Noord Limburg(SG)        59.46 20030040     56.80           
  6. Joep Schreurs                 Swimteam Helden~Mosa   1:05.82 20040061   1:01.92           
  7. Julia de Haan                 Noord Limburg(SG)           NT 20030126   1:03.66           
  8. Rick Timmermans               Swimteam Helden~Mosa   1:01.95 20050000   1:07.92           
  9. Sanne Delvaux                 Swimteam Helden~Mosa   1:13.95 20040013   1:16.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 6 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Tramontana               Swimteam Helden~Mosa     43.11 20010243     42.42           
  2. Thomas Ruigrok                Noord Limburg(SG)        46.49 20000412     44.74           
  3. Timo Stevens                  Noord Limburg(SG)        45.57 20000405     44.80           
  4. Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)        47.67 20010195     46.76           
  5. Jan Boumans                   Noord Limburg(SG)        59.94 20000404     52.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Meisjes, 50m vrije slag                     Minioren 4 en 5
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Roeven                   Swimteam Helden~Mosa     38.48 20010151     38.80           
  2. Sanne de Best                 Noord Limburg(SG)        43.35 20010372     40.95           
  3. Rebecca Schmitz               Swimteam Helden~Mosa     47.15 20010203     43.80           
  4. Romy v. Vegchel               Noord Limburg(SG)        45.75 20010377     44.45           
  5. Esin Seker                    Noord Limburg(SG)        53.08 20020238     45.92           
  6. Noémi Kovacs                  Swimteam Helden~Mosa     49.40 20020223     49.76           
  7. Mirte Surig                   Noord Limburg(SG)        53.54 20010362     52.02           
  8. Janine Rogge                  Swimteam Helden~Mosa     54.75 20020280     55.50           
  9. Amber Saris                   Noord Limburg(SG)      1:13.71 20020196     59.29           
 10. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        57.51 20020056   1:02.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk van der Wielen          Swimteam Helden~Mosa   1:29.23 20010151   1:23.82           
          1:23.82
  2. Jessie Lamber                 Swimteam Helden~Mosa   1:26.51 20010054   1:24.30           
          1:24.30
  3. Manon van der Wielen          Swimteam Helden~Mosa   1:29.70 20020055   1:30.42           
          1:30.42
  4. Carmen Thijssen               ROB                    1:41.98 20020189   1:40.20           
          1:40.20
  5. Jesse Giesen                  ROB                    1:41.33 20020169   1:42.13           
          1:42.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 6 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijn Janssen                  Swimteam Helden~Mosa   1:26.19 20010116   1:26.58           
          1:26.58
  2. Max Martens                   ROB                    1:37.36 20000449   1:34.07           
          1:34.07
  3. Yessin Maamar                 Swimteam Helden~Mosa   1:31.60 20000280   1:34.64           
          1:34.64
  4. Lesley Hawinkels              ROB                    1:32.54 20000093   1:35.42           
          1:35.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Swimteam Helden~Mosa   1:00.99 19950075   1:02.36           
          1:02.36
  2. Maartje Janssen               Swimteam Helden~Mosa   1:05.43 19970572   1:05.73           
          1:05.73
  3. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:04.67 19980291   1:06.23           
          1:06.23
  4. Birgit Hanssen                ROB                    1:10.78 19970319   1:08.86           
          1:08.86
  5. Petra Geven                   Noord Limburg(SG)           NT 19920317   1:09.26           
          1:09.26
  6. Judith Wienen                 Swimteam Helden~Mosa   1:08.51 19970164   1:09.54           
          1:09.54
  7. Jose Janssen                  Swimteam Helden~Mosa   1:09.99 19890732   1:09.67           
          1:09.67
  8. Gina Feenstra                 Swimteam Helden~Mosa   1:09.28 19980279   1:10.13           
          1:10.13
  9. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:09.42 19990141   1:11.16           
          1:11.16
 10. Maud Bruijnen                 Swimteam Helden~Mosa   1:12.50 19980136   1:11.82           
          1:11.82
 11. Suzan Ploegmakers             Noord Limburg(SG)           NT 19900296   1:12.60           
          1:12.60
 12. Britt Korsten                 Swimteam Helden~Mosa   1:16.57 19990404   1:13.48           
          1:13.48
 13. Charlotte Jaspers             ROB                    1:16.94 19880583   1:15.58           
          1:15.58
 14. Milou van den Beucken         Swimteam Helden~Mosa   1:12.61 20000256   1:15.78           
          1:15.78
 15. Lisan van Emmerik             Swimteam Helden~Mosa   1:16.37 19970300   1:15.86           
          1:15.86
 16. Daphne Thijssen               ROB                    1:17.10 20000107   1:16.80           
          1:16.80
 17. Britt Gypmans                 Swimteam Helden~Mosa   1:20.53 20000140   1:17.64           
          1:17.64
 18. Rayna Maassen                 ROB                    1:22.02 19930408   1:18.51           
          1:18.51
 19. Malon Hanssen                 Swimteam Helden~Mosa   1:17.08 19990147   1:18.86           
          1:18.86
 20. Rianne Mooren                 Swimteam Helden~Mosa   1:08.70 19970301   1:19.23           
          1:19.23
 21. Daniek van de Ven             Swimteam Helden~Mosa   1:17.71 19970454   1:19.75           
          1:19.75
 22. Lisa Lamber                   Swimteam Helden~Mosa   1:21.70 20000052   1:20.14           
          1:20.14
 23. Evie de Best                  Noord Limburg(SG)      1:26.04 19990557   1:20.30           
          1:20.30
 24. Maartje Cox                   Swimteam Helden~Mosa   1:22.80 20000316   1:23.51           
          1:23.51
 25. Linda Schellekens             Noord Limburg(SG)      1:25.26 19970616   1:24.04           
          1:24.04
 26. Benthe Janssen                Swimteam Helden~Mosa   1:24.25 20000297   1:24.73           
          1:24.73
 27. Shirley Thijssen              ROB                    1:20.70 19960155   1:25.33           
          1:25.33
 28. Michelle Kurvers              Swimteam Helden~Mosa   1:35.43 19990218   1:26.48           
          1:26.48
 29. Marieke Schilder              Swimteam Helden~Mosa   1:32.52 19990404   1:28.35           
          1:28.35
 30. Marit van Emmerik             ROB                    1:27.64 20000140   1:28.80           
          1:28.80
 31. Lianne Geraeds                ROB                         NT 20000232   1:28.95           
          1:28.95
 32. Charel v. Tol                 Noord Limburg(SG)      1:30.67 19990572   1:29.48           
          1:29.48
 33. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)      1:36.30 19980566   1:30.30           
          1:30.30
 34. Valerie Verhalle              Swimteam Helden~Mosa        NT 19990589   1:35.36           
          1:35.36
 35. Precious Roemer               Swimteam Helden~Mosa        NT 19990572   1:40.02           
          1:40.02
     Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      1:45.64 20000137   1:40.02           
          1:40.02
 37. Manon van Rullen              Noord Limburg(SG)           NT 20000503   1:45.20           
          1:45.20
 38. Suzi Litjens                  Noord Limburg(SG)           NT 20000533   1:49.54           
          1:49.54
AFGE Serena Schreurs               Swimteam Helden~Mosa   1:23.56 20000363                     
AFGE Eline van de Ven              Swimteam Helden~Mosa   1:09.86 19970266                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Swimteam Helden~Mosa     55.14 19950349     55.60           
            55.60
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        57.03 19920024     58.16           
            58.16
  3. Harald Thijssen               ROB                      58.91 19890313     59.25           
            59.25
  4. Djeremy Hesseling             Swimteam Helden~Mosa   1:02.20 19960319   1:00.54           
          1:00.54
  5. Sven Brouwer                  Swimteam Helden~Mosa   1:01.60 19950444   1:01.27           
          1:01.27
  6. Michel Ebisch                 Swimteam Helden~Mosa   1:02.81 19920444   1:02.57           
          1:02.57
  7. Wilco Geurts                  Swimteam Helden~Mosa   1:02.77 19940573   1:03.01           
          1:03.01
  8. Jeroen Kurvers                Swimteam Helden~Mosa   1:04.21 19960292   1:03.04           
          1:03.04
  9. Tim Kessels                   Swimteam Helden~Mosa   1:04.41 19940612   1:08.66           
          1:08.66
 10. Sean Verstappen               Swimteam Helden~Mosa   1:09.88 19970164   1:10.23           
          1:10.23
 11. Max Janssen                   Swimteam Helden~Mosa   1:10.48 20000026   1:10.45           
          1:10.45
 12. Jesse Janssen                 Swimteam Helden~Mosa   1:09.86 20000026   1:11.05           
          1:11.05
 13. Jiry Maassen                  ROB                    1:18.09 19980088   1:12.63           
          1:12.63
 14. Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)      1:20.95 19990395   1:14.10           
          1:14.10
 15. Rick Delvaux                  Swimteam Helden~Mosa   1:20.08 19990109   1:20.33           
          1:20.33
 16. Patrick van Leipsig           Swimteam Helden~Mosa   1:28.29 19990397   1:23.31           
          1:23.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 6 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Tramontana               Swimteam Helden~Mosa   1:38.04 20010243   1:36.39           
          1:36.39


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 4 en 5
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Roeven                   Swimteam Helden~Mosa   1:28.68 20010151   1:31.09           
          1:31.09
  2. Rebecca Schmitz               Swimteam Helden~Mosa   1:40.80 20010203   1:41.08           
          1:41.08
  3. Janine Rogge                  Swimteam Helden~Mosa   2:17.11 20020280   2:10.17           
          2:10.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m wisselslag                 Minioren 5 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessie Lamber                 Swimteam Helden~Mosa   1:36.10 20010054   1:34.67           
          1:34.67
  2. Manon van der Wielen          Swimteam Helden~Mosa   1:45.07 20020055   1:40.60           
          1:40.60
  3. Anouk van der Wielen          Swimteam Helden~Mosa   1:49.26 20010151   1:41.21           
          1:41.21
  4. Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)      1:42.62 20010219   1:43.02           
          1:43.02
  5. Carmen Thijssen               ROB                    1:55.29 20020189   1:49.80           
          1:49.80
  6. Jesse Giesen                  ROB                    1:56.20 20020169   1:55.56           
          1:55.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m wisselslag                 Minioren 6 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:39.54 20000225   1:34.57           
          1:34.57
  2. Tijn Janssen                  Swimteam Helden~Mosa   1:36.05 20010116   1:36.12           
          1:36.12
  3. Max Martens                   ROB                         NT 20000449   1:43.45           
          1:43.45
  4. Yessin Maamar                 Swimteam Helden~Mosa   1:46.02 20000280   1:43.81           
          1:43.81
  5. Lesley Hawinkels              ROB                    1:52.69 20000093   1:59.05           
          1:59.05



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Alle, 25m vrije slag                   Minioren 3 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Timmermans              Swimteam Helden~Mosa     24.36 20030064     23.48           
  2. Hugo Hesen                    Noord Limburg(SG)        23.65 20030040     23.58           
  3. Romijn v.d. A                 Noord Limburg(SG)        22.71 20030116     24.20           
  4. Rick Timmermans               Swimteam Helden~Mosa     25.01 20050000     24.35           
  5. Maura van Boxtel              Noord Limburg(SG)        23.65 20030042     25.32           
  6. Joep Schreurs                 Swimteam Helden~Mosa        NT 20040061     27.20           
  7. Julia de Haan                 Noord Limburg(SG)        28.64 20030126     28.29           
  8. Sanne Delvaux                 Swimteam Helden~Mosa     32.19 20040013     35.14           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 25m vrije slag                 Minioren 6 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Tramontana               Swimteam Helden~Mosa     22.04 20010243     18.92           
  2. Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)        22.57 20010195     19.80           
  3. Thomas Ruigrok                Noord Limburg(SG)           NT 20000412     19.83           
  4. Timo Stevens                  Noord Limburg(SG)        22.36 20000405     20.61           
  5. Jan Boumans                   Noord Limburg(SG)        22.20 20000404     23.28           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 25m vrije slag                     Minioren 4 en 5
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne de Best                 Noord Limburg(SG)           NT 20010372     18.20           
  2. Rebecca Schmitz               Swimteam Helden~Mosa     22.76 20010203     20.07           
  3. Romy v. Vegchel               Noord Limburg(SG)        22.72 20010377     20.36           
  4. Esin Seker                    Noord Limburg(SG)        22.68 20020238     20.61           
  5. Mirte Surig                   Noord Limburg(SG)        26.42 20010362     22.58 FJ 1      
  6. Janine Rogge                  Swimteam Helden~Mosa     23.39 20020280     22.58 FJ 2      
  7. Noémi Kovacs                  Swimteam Helden~Mosa     23.58 20020223     22.98           
  8. Amber Saris                   Noord Limburg(SG)        27.59 20020196     24.65           
  9. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        26.45 20020056     25.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celina Austen                 Swimteam Helden~Mosa   2:50.52 19960205   2:46.13           
            36.02  2:46.13
  2. Maartje Janssen               Swimteam Helden~Mosa   2:57.89 19970572   2:46.80           
            37.20  2:46.80
  3. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      2:50.10 19990141   2:50.99           
            37.51  2:50.99
  4. Maud Cox                      Swimteam Helden~Mosa   2:55.69 19980110   2:53.70           
            38.00  2:53.70
  5. Birgit Hanssen                ROB                    3:07.50 19970319   2:55.57           
            37.28  2:55.57
  6. Gina Feenstra                 Swimteam Helden~Mosa   2:57.86 19980279   2:56.14           
            38.93  2:56.14
  7. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      2:50.89 19980291   2:58.64           
            37.92  2:58.64
  8. Linda Maas                    Swimteam Helden~Mosa   2:51.86 19900244   3:02.02           
            41.34  3:02.02
  9. Rianne Mooren                 Swimteam Helden~Mosa   2:52.54 19970301   3:02.42           
            41.02  3:02.42
 10. Milou van den Beucken         Swimteam Helden~Mosa   3:04.28 20000256   3:04.05           
            41.08  3:04.05
 11. Jose Janssen                  Swimteam Helden~Mosa   3:02.57 19890732   3:04.94           
            37.99  3:04.94
 12. Maud Bruijnen                 Swimteam Helden~Mosa   3:04.42 19980136   3:07.23           
            43.23  3:07.23
 13. Lisan van Emmerik             Swimteam Helden~Mosa   3:15.87 19970300   3:09.33           
            41.70  3:09.33
 14. Charlotte Jaspers             ROB                    3:14.35 19880583   3:24.72           
            47.53  3:24.72
 15. Daphne Thijssen               ROB                    3:31.53 20000107   3:29.30           
            46.89  3:29.30
 16. Anouk Bloem                   Swimteam Helden~Mosa   3:39.15 19900032   3:44.04           
            50.51  3:44.04
AFGE Serena Schreurs               Swimteam Helden~Mosa   3:33.73 20000363                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Djeremy Hesseling             Swimteam Helden~Mosa   2:35.47 19960319   2:30.96           
            33.39  2:30.96
  2. Harald Thijssen               ROB                    2:40.45 19890313   2:36.06           
            32.86  2:36.06
  3. Michel Ebisch                 Swimteam Helden~Mosa   2:37.48 19920444   2:38.77           
            33.61  2:38.77
  4. Wilco Geurts                  Swimteam Helden~Mosa   2:44.41 19940573   2:43.11           
            35.30  2:43.11
  5. Rick Delvaux                  Swimteam Helden~Mosa   3:10.56 19990109   3:18.89           
            48.32  3:18.89
  6. Patrick van Leipsig           Swimteam Helden~Mosa   3:34.82 19990397   3:35.07           
            51.77  3:35.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Gemengd, 4 x 25m schoolslag               Minioren 3 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:04.06                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Romijn v.d. A, 03                          Hugo Hesen, 03
        Maura van Boxtel, 03                       Julia de Haan, 03

 DIS Swimteam Helden~Mosa 1        Swimteam Helden~Mosa   1:59.26            2:02.11           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Anouk Timmermans, 03                       Sanne Delvaux, 04
        Joep Schreurs, 04                          Rick Timmermans, 05
          2:02.11




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Gemengd, 4 x 25m schoolslag               Minioren 6 en later
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)           NT            1:36.86           
        Romy v. Vegchel, 01                        Zeyda Koc, 01
        Jan Boumans, 00                            Sanne de Best, 01
          1:36.86

  2. Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)           NT            1:50.46           
        Thomas Ruigrok, 00                         Esin Seker, 02
        Mascha Elbers, 02                          Mirte Surig, 01
          1:50.46


     Swimteam Helden~Mosa 1        Swimteam Helden~Mosa   1:18.84            1:41.97           
        Rebecca Schmitz, 01                        Dion Tramontana, 01
        Noémi Kovacs, 02                           Anne Roeven, 01
          1:41.97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Gemengd, 8 x 50m vrije slag                  11 jaar en ouder
25-3-2012                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Swimteam Helden~Mosa 1        Swimteam Helden~Mosa   3:49.00            3:53.83           
        Lizzy Janssen, 95                          Judith Wienen, 97
        Luuk Janssen, 95                           Sven Brouwer, 95
        Celina Austen, 96                          Maartje Janssen, 97
        Michel Ebisch, 92                          Djeremy Hesseling, 96
            28.18  3:53.83

  2. Swimteam Helden~Mosa 2        Swimteam Helden~Mosa   4:03.83            4:12.02           
        Gina Feenstra, 98                          Jose Janssen, 89
        Sean Verstappen, 97                        Jeroen Kurvers, 96
        Rianne Mooren, 97                          Maud Bruijnen, 98
        Tim Kessels, 94                            Wilco Geurts, 94
            31.60  4:12.02

  3. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)           NT            4:37.17           
        Jesse v.d. A, 99                           Timo Stevens, 00
        Nicka v Berlo, 98                          Ellen van Duren, 99
        Wouter de Groot, 00                        Kasper v. Dijk, 92
        Evie de Best, 99                           Fenne Vervoort, 98
            33.88  4:37.17




SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)