KSF
Utrecht (NED),    2- - 3-6-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                  1:20.13   257       
            37.08  1:20.13
    2.  Femke van Boheemen            02   De Haaien              1:26.13   207       
            41.63  1:26.13
    3.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht           1:27.33   199       
            40.99  1:27.33
    4.  Monica Walen                  02   De Haaien              1:28.37   192       
            43.48  1:28.37
    5.  Djelo Gudde                   02   AZ&PC                  1:31.92   170       
            43.39  1:31.92
    6.  Linda Cossee                  02   AZ&PC                  1:31.96   170       
            44.80  1:31.96
    7.  Bo Vierus                     02   De Haaien              1:34.30   158       
            43.46  1:34.30
    8.  Maaike Bassant                02   AZ&PC                  1:36.99   145       
            45.07  1:36.99
    9.  Suze Bleeker                  02   AZ&PC                  1:37.02   145       
            47.11  1:37.02
   10.  Dóga Tutar                    02   Aquarijn               1:39.30   135       
            46.71  1:39.30
   11.  Daniek Hendriksen of Hendriks 02   De Haaien              1:41.23   127       
            47.48  1:41.23
   12.  Janet Immerzeel               02   Woerden                1:41.39   127       
            47.08  1:41.39
   13.  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               1:41.80   125       
            46.28  1:41.80
   14.  Charlotte Hoogendoorn         02   One Team Swimming      1:47.43   107       
            48.38  1:47.43
   15.  Marleen Hoeksma               02   AZ&PC                  1:48.23   104       
            47.75  1:48.23
   16.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               1:50.89    97       
            52.21  1:50.89
   17.  Marin Harms                   02   GoSwim                 1:56.22    84       
            54.12  1:56.22



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 1:14.19   222       
            35.65  1:14.19
    2.  Christiaan Smit               01   De Fuut                1:14.25   221       
            36.15  1:14.25
    3.  Fayssal Lantema               01   Z.V. Utrecht           1:15.73   208       
            35.28  1:15.73
    4.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:16.85   199       
            36.40  1:16.85
    5.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                1:18.84   185       
            37.50  1:18.84
    6.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers         1:19.17   182       
            36.94  1:19.17
    7.  Austin Namesnik               01   ZC Zeist               1:19.40   181       
            37.50  1:19.40
    8.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                  1:19.55   180       
            37.73  1:19.55
    9.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    1:20.71   172       
            38.39  1:20.71
   10.  Milan de Roo                  01   One Team Swimming      1:21.66   166       
            38.62  1:21.66
   11.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                1:22.33   162       
            38.89  1:22.33
   12.  Swen van Elteren              01   Aquarijn               1:22.47   161       
            39.76  1:22.47
   13.  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers         1:23.58   155       
        de 50m tijd is een handtijd
            38.91  1:23.58
   14.  Pieter Breel                  01   AZ&PC                  1:24.74   149       
            38.96  1:24.74
   15.  Rijk Dragstra                 01   AZ&PC                  1:26.37   140       
            41.01  1:26.37
   16.  Anass Cherkaoui               01   Z.V. Utrecht           1:27.64   134       
            41.34  1:27.64
   17.  Ruben Hekkers                 01   ZPC Watervlo           1:27.87   133       
            41.81  1:27.87
   18.  Rick Haanschoten              01   De Haaien              1:28.36   131       
            42.35  1:28.36



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 5
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               3:01.10   325       
            43.51  3:01.10
    2.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               3:10.42   280       
            43.32  3:10.42
    3.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                  3:12.38   271       
            43.68  3:12.38
    4.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               3:16.62   254       
            47.00  3:16.62
    5.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                3:18.43   247       
            46.93  3:18.43
    6.  Ilse van der Zon              01   ZPC Watervlo           3:22.42   233       
            49.38  3:22.42
    7.  Veerle van Munster            01   One Team Swimming      3:22.71   232       
            47.53  3:22.71
    8.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           3:24.27   226       
            48.70  3:24.27
    9.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                3:31.81   203       
            47.71  3:31.81
   10.  Maisy Baas                    01   ZPC Watervlo           3:34.13   197       
            49.04  3:34.13
   11.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  3:40.33   180       
            53.50  3:40.33
   12.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         3:42.91   174  *    
        50 en 200m 
            51.97  3:42.91
   13.  Sigrid van Stralen            01   IJZPC                  3:45.30   169       
            57.76  3:45.30
   14.  Elin Harms                    01   GoSwim                 3:50.76   157       
          1:03.91  3:50.76
   15.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                4:04.27   132       
          1:06.64  4:04.27
   DIS  Myckelle van Weverwijk        01   ZPC Watervlo                               
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
   DIS  Esmeralda van Soest           01   zvDD                   3:20.95             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            45.81  3:20.95
   DIS  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           3:40.87             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            55.95  3:40.87



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  1:27.04   260       
            39.91  1:27.04
    2.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:29.94   236       
            42.85  1:29.94
    3.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:32.78   215       
            43.87  1:32.78
    4.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:37.58   185       
            45.57  1:37.58
    5.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien              1:39.05   176       
            46.69  1:39.05
    6.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:39.47   174       
            47.37  1:39.47
    7.  Daan Kalksma                  00   ZPC Watervlo           1:44.57   150       
            47.66  1:44.57
    8.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                1:45.79   145       
            49.42  1:45.79
    9.  Faust Ruitenbeek              00   De Haaien              1:45.87   144       
            49.17  1:45.87
   10.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:47.45   138       
            50.16  1:47.45
   11.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         1:47.80   137       
            51.50  1:47.80
   12.  Jorrit van der Velde          00   ZPC Watervlo           1:48.88   133       
            51.70  1:48.88
   13.  Luuk de Ruiter                00   One Team Swimming      1:48.90   133       
            50.65  1:48.90
   14.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:49.15   132       
            52.03  1:49.15
   15.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         1:49.18   132       
            51.32  1:49.18
   16.  Sem Koelewijn                 00   AZ&PC                  1:53.60   117       
            49.81  1:53.60
   17.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         1:54.93   113       
            54.02  1:54.93
   DIS  Jasper Schaafsma              00   Woerden                1:44.87             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            50.38  1:44.87



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                  1:25.20   214       
            41.72  1:25.20
    2.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    1:37.42   143       
            44.37  1:37.42
    3.  Ymke Dragstra                 03   AZ&PC                  1:39.02   136       
            47.99  1:39.02
    4.  Joëlle Engel                  03   Woerden                1:49.82   100       
            50.57  1:49.82
    5.  Sol Terpstra                  03   GoSwim                 2:05.90    66       
            55.38  2:05.90



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m vrije slag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            02   Zwemlust den Hommel    1:19.89   178       
            37.34  1:19.89
    2.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers         1:23.04   158       
            39.41  1:23.04
    3.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                1:23.18   157       
            39.02  1:23.18
    4.  Nick van de Velde             02   Aquarijn               1:26.95   138       
            40.06  1:26.95
    5.  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                  1:27.05   137       
            40.28  1:27.05
    6.  Floyd de Mönnink              02   AZ&PC                  1:27.42   135       
            39.53  1:27.42
    7.  Danny Seising                 02   VZC E&P                1:28.31   131       
            41.35  1:28.31
    8.  Tim Kannegieter               02   ZC de Vuursche         1:30.01   124       
            42.98  1:30.01
    9.  Delano van den Bosch          02   IJZPC                  1:31.27   119       
            41.76  1:31.27
   10.  Benjamin Lotfolahian          02   AZ&PC                  1:31.39   118       
            43.33  1:31.39
   11.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht           1:31.65   117  *    
            42.23  1:31.65
   12.  Tim Haanschoten               03   De Haaien              1:32.70   113       
            43.60  1:32.70
   13.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                1:34.61   107       
            43.53  1:34.61
   14.  Ben de Kok                    02   ZPC Watervlo           1:38.03    96       
            46.61  1:38.03
   15.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht           1:38.16    95       
            45.77  1:38.16
   16.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               1:38.47    95       
            46.82  1:38.47
   17.  Freek van Doorn               03   De Haaien              1:41.66    86       
        50m is een handtijd
            45.75  1:41.66
   18.  Rick Dijkhuizen               04   ZC Zeist               1:41.98    85       
            48.57  1:41.98



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 4
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke van Boheemen            02   De Haaien                43.36   177       
    2.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                    45.05   158       
    3.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht             47.93   131       
    4.  Monica Walen                  02   De Haaien                50.75   110       
    5.  Djelo Gudde                   02   AZ&PC                    53.48    94       
    6.  Bo Vierus                     02   De Haaien                55.16    86       
    7.  Linda Cossee                  02   AZ&PC                    55.98    82       
    8.  Suze Bleeker                  02   AZ&PC                    56.12    81       
    9.  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               1:00.33    65       
   10.  Daniek Hendriksen of Hendriks 02   De Haaien              1:03.61    56       
   11.  Marleen Hoeksma               02   AZ&PC                  1:06.78    48       
   12.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               1:09.85    42       
   13.  Maaike Bassant                02   AZ&PC                  1:10.88    40  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Smit               01   De Fuut                  40.05   161  *    
    2.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                  41.62   143  *    
    3.  Austin Namesnik               01   ZC Zeist                 41.77   142  *    
    4.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel      43.11   129  *    
    5.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                  44.53   117  *    
    6.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                    45.02   113  *    
    7.  Ahmet Usta                    01   Z.V. Utrecht             45.48   110  *    
    8.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers           45.56   109  *    
    9.  Milan de Roo                  01   One Team Swimming        46.25   104  *    
   10.  Fayssal Lantema               01   Z.V. Utrecht             46.46   103  *    
   11.  Naktal Assoussi               01   Z.V. Utrecht             46.83   100  *    
   12.  Swen van Elteren              01   Aquarijn                 47.78    94  *    
   13.  Rick Haanschoten              01   De Haaien                48.25    92  *    
   14.  Jasper de Gier                01   De Duinkikkers           50.26    81  *    
   15.  Rijk Dragstra                 01   AZ&PC                    50.83    78  *    
   16.  Pieter Breel                  01   AZ&PC                    52.95    69  *    
   DIS  Bas van Bentum                01   GoSwim                   43.68        *    
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
   DIS  Daen Spoor                    01   VZC E&P                  46.26        *    
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:15.52   308       
            36.91  1:15.52
    2.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                  1:17.77   282       
            37.71  1:17.77
    3.  Ellen Boot                    01   AZ&PC                  1:18.16   277       
            38.04  1:18.16
    4.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:18.50   274       
            38.19  1:18.50
    5.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:19.55   263       
            37.82  1:19.55
    6.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:19.79   261       
            38.53  1:19.79
    7.  Esmeralda van Soest           01   zvDD                   1:23.31   229       
            41.55  1:23.31
        Veerle van Munster            01   One Team Swimming      1:23.31   229       
            41.55  1:23.31
    9.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                1:24.51   219       
            40.06  1:24.51
   10.  Maisy Baas                    01   ZPC Watervlo           1:26.59   204       
            42.14  1:26.59
   11.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                1:28.42   192       
            41.78  1:28.42
   12.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  1:30.37   179       
            41.08  1:30.37
   13.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           1:34.48   157  *    
            44.04  1:34.48
   14.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         1:34.97   154       
            44.61  1:34.97
   15.  Sigrid van Stralen            01   IJZPC                  1:35.13   154       
            46.34  1:35.13
   16.  Elin Harms                    01   GoSwim                 1:40.15   132       
            47.02  1:40.15
   17.  Joy de Jong                   01   IJZPC                  1:43.23   120       
            49.14  1:43.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 6
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:18.34   243       
            38.35  1:18.34
    2.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:21.59   215       
            40.31  1:21.59
    3.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  1:22.90   205       
            40.73  1:22.90
    4.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         1:23.88   198       
            41.44  1:23.88
    5.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:24.78   192       
            41.87  1:24.78
    6.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:25.13   189       
            41.30  1:25.13
    7.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               1:25.54   187       
            41.86  1:25.54
    8.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien              1:25.81   185       
            42.95  1:25.81
    9.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:33.00   145       
        50m is een handtijd
            45.38  1:33.00
   10.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:33.40   143       
            45.49  1:33.40
   11.  Jasper Schaafsma              00   Woerden                1:35.17   135       
            48.06  1:35.17
   12.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         1:35.33   135       
            45.88  1:35.33
   13.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         1:35.35   135       
            45.34  1:35.35
   14.  Niels de Leeuw                00   One Team Swimming      1:36.90   128       
            47.95  1:36.90
   15.  Sem Koelewijn                 00   AZ&PC                  1:38.25   123       
            48.02  1:38.25
   16.  Kobus Kuipers                 00   De Haaien              1:41.00   113       
            50.82  1:41.00
   17.  Luuk de Ruiter                00   One Team Swimming      1:41.01   113       
            48.58  1:41.01
   18.  Faust Ruitenbeek              00   De Haaien              1:51.13    85       
            54.70  1:51.13



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 2 en 3
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                  1:58.52   148       
            57.18  1:58.52
    2.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    2:08.15   117       
            59.18  2:08.15
    3.  Sol Terpstra                  03   GoSwim                 2:14.24   101       
          1:02.00  2:14.24
    4.  Joëlle Engel                  03   Woerden                2:26.24    78       
          1:03.69  2:26.24
    5.  Ymke Dragstra                 03   AZ&PC                  2:36.98    63       
          1:13.71  2:36.98



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danny Seising                 02   VZC E&P                1:43.92   153       
            53.22  1:43.92
    2.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                1:44.05   152       
            49.52  1:44.05
    3.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht           1:46.64   141       
            50.31  1:46.64
    4.  Ben de Kok                    02   ZPC Watervlo           1:49.38   131       
            51.96  1:49.38
    5.  Bjorn van Doesburg            02   Zwemlust den Hommel    1:50.63   127       
            51.74  1:50.63
    6.  Tim Kannegieter               02   ZC de Vuursche         1:51.08   125       
            54.06  1:51.08
    7.  Floyd de Mönnink              02   AZ&PC                  1:51.39   124       
            53.83  1:51.39
    8.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers         1:52.53   120       
            52.10  1:52.53
    9.  Benjamin Lotfolahian          02   AZ&PC                  1:53.93   116       
            53.89  1:53.93
   10.  Delano van den Bosch          02   IJZPC                  1:54.23   115       
            55.05  1:54.23
   11.  Tim Haanschoten               03   De Haaien              1:57.71   105       
            56.37  1:57.71
   12.  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                  2:01.62    95       
            57.18  2:01.62
   13.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                2:02.59    93       
            57.65  2:02.59
   14.  Rick Dijkhuizen               04   ZC Zeist               2:06.24    85       
        50m is handtijd
            59.66  2:06.24
   15.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               2:07.53    82       
          1:00.07  2:07.53
   DIS  Nick van de Velde             02   Aquarijn               1:52.93             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            53.41  1:52.93
   DIS  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht           1:54.67             
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
            54.91  1:54.67
   DIS  Freek van Doorn               03   De Haaien              2:01.62        *    
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            59.73  2:01.62



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                  1:33.71   204       
            45.26  1:33.71
    2.  Djelo Gudde                   02   AZ&PC                  1:36.35   188       
            47.97  1:36.35
    3.  Monica Walen                  02   De Haaien              1:39.75   169       
            49.17  1:39.75
    4.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht           1:42.34   157       
            52.07  1:42.34
    5.  Maaike Bassant                02   AZ&PC                  1:48.78   130  *    
            51.90  1:48.78
    6.  Linda Cossee                  02   AZ&PC                  1:50.06   126       
            55.01  1:50.06
    7.  Daniek Hendriksen of Hendriks 02   De Haaien              1:52.58   118       
            57.48  1:52.58
    8.  Bo Vierus                     02   De Haaien              1:54.50   112  *    
            56.16  1:54.50
    9.  Suze Bleeker                  02   AZ&PC                  1:56.98   105  *    
          1:00.62  1:56.98
   10.  Marleen Hoeksma               02   AZ&PC                  2:00.39    96       
            59.19  2:00.39
   11.  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               2:03.86    88       
            59.06  2:03.86
   12.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               2:04.97    86       
        50m is een handtijd
          1:00.07  2:04.97
   DIS  Femke van Boheemen            02   De Haaien              1:38.37             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.22  1:38.37
   DIS  Charlotte Hoogendoorn         02   One Team Swimming      2:06.32             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            58.93  2:06.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 5
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Smit               01   De Fuut                1:26.18   183       
            42.37  1:26.18
    2.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                  1:28.20   170       
            42.94  1:28.20
    3.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 1:29.55   163       
            44.26  1:29.55
    4.  Fayssal Lantema               01   Z.V. Utrecht           1:30.14   160       
            44.68  1:30.14
    5.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    1:33.16   144       
            45.76  1:33.16
    6.  Austin Namesnik               01   ZC Zeist               1:33.96   141       
            47.73  1:33.96
    7.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                1:34.44   139       
            46.20  1:34.44
    8.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers         1:35.47   134       
            45.57  1:35.47
    9.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:35.73   133       
            45.54  1:35.73
   10.  Milan de Roo                  01   One Team Swimming      1:36.08   132       
            48.01  1:36.08
   11.  Ruben Hekkers                 01   ZPC Watervlo           1:36.13   131       
            47.77  1:36.13
   12.  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers         1:38.16   123       
            47.53  1:38.16
   13.  Wim van Duuren                01   Woerden                1:38.99   120       
            47.90  1:38.99
   14.  Pieter Breel                  01   AZ&PC                  1:39.43   119       
            48.71  1:39.43
   15.  Rick Haanschoten              01   De Haaien              1:40.91   114       
            50.48  1:40.91
   16.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                1:43.67   105       
            51.68  1:43.67
   17.  Anass Cherkaoui               01   Z.V. Utrecht           1:44.09   103       
            50.91  1:44.09
   DIS  Rijk Dragstra                 01   AZ&PC                  1:37.38             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.82  1:37.38



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:33.07   206       
            44.10  1:33.07
    2.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:34.43   198       
            44.06  1:34.43
    3.  Ellen Boot                    01   AZ&PC                  1:37.81   178       
            44.97  1:37.81
    4.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                  1:41.60   159       
            46.75  1:41.60
    5.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:47.12   135       
            47.41  1:47.12
    6.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                1:47.69   133       
            51.51  1:47.69
    7.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                1:48.96   128       
            50.97  1:48.96
    8.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:55.96   106       
            49.98  1:55.96
    9.  Ilse van der Zon              01   ZPC Watervlo           1:57.80   102       
            54.01  1:57.80
   10.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         2:03.92    87       
            55.95  2:03.92
   11.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           2:06.96    81  *    
            58.40  2:06.96
   12.  Sigrid van Stralen            01   IJZPC                  2:13.48    70       
            59.89  2:13.48
   13.  Joy de Jong                   01   IJZPC                  2:17.28    64       
          1:02.03  2:17.28
   14.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  2:19.82    61       
            59.30  2:19.82
   DIS  Maisy Baas                    01   ZPC Watervlo                               
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
   DIS  Myckelle van Weverwijk        01   ZPC Watervlo                               
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
   DIS  Esmeralda van Soest           01   zvDD                   1:36.05             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            45.50  1:36.05



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 400m vrije slag             Jongens Minioren 6
2-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Olivier Jans                  00   De Fuut                5:15.52   306       
            35.09  1:14.15  2:35.04  5:15.52
    2.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               5:22.68   286       
            36.56  1:16.60  2:39.53  5:22.68
    3.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  5:25.54   279       
            34.43  1:14.82  2:38.83  5:25.54
    4.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                5:28.62   271       
            35.85  1:16.69  2:41.11  5:28.62
    5.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         5:55.35   214       
            41.15  1:26.84  2:57.38  5:55.35
    6.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               5:58.95   208       
            39.74  1:23.50  2:55.68  5:58.95
    7.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           6:03.19   201       
            39.28  1:24.85  2:58.28  6:03.19
    8.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               6:12.44   186       
            40.21  1:26.91  3:01.91  6:12.44
    9.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                6:26.81   166       
            41.55  1:29.99  3:08.54  6:26.81
   10.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 6:32.91   158       
            43.59  1:32.79  3:11.34  6:32.91
   11.  Jasper Schaafsma              00   Woerden                6:43.91   146       
            42.36  1:33.01  3:17.28  6:43.91
   12.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         6:44.87   145       
            41.91  1:30.76  3:16.56  6:44.87
   13.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         6:48.05   141       
            45.50  1:36.14  3:18.69  6:48.05
   14.  Faust Ruitenbeek              00   De Haaien              6:48.57   141       
            44.89  1:36.11  3:21.70  6:48.57
   15.  Jasper Schurink               00   De Fuut                6:56.16   133       
            46.37  1:39.49  3:29.21  6:56.16
   16.  Jorrit van der Velde          00   ZPC Watervlo           6:59.80   130  *    
            45.39  1:37.53  3:26.72  6:59.80
    NG  Sander Koot                   00   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Minioren 2 en 3
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                    49.90   116       
    2.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel      55.23    86  *    
   DIS  Joëlle Engel                  03   Woerden                1:10.95             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            02   Zwemlust den Hommel      42.63   133       
    2.  Tim Kannegieter               02   ZC de Vuursche           44.62   116       
    3.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht             48.35    91       
    4.  Floyd de Mönnink              02   AZ&PC                    48.57    90       
    5.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers           48.58    90       
    6.  Delano van den Bosch          02   IJZPC                    49.83    83       
    7.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                  50.83    78       
    8.  Danny Seising                 02   VZC E&P                  51.82    74       
    9.  Nick van de Velde             02   Aquarijn                 51.96    73       
   10.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht             52.48    71       
   11.  Benjamin Lotfolahian          02   AZ&PC                    52.67    70       
   12.  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                    53.12    69       
   13.  Rick Dijkhuizen               04   ZC Zeist                 53.32    68       
   14.  Laurens Smit                  03   De Fuut                  54.37    64       
   15.  Tim Haanschoten               03   De Haaien                54.57    63  *    
        is een handtijd
   16.  Ben de Kok                    02   ZPC Watervlo           1:01.72    44       
   17.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               1:21.88    18       
   DIS  Freek van Doorn               03   De Haaien              1:01.70             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 5
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:22.22   303       
            40.31  1:22.22
    2.  Ellen Boot                    01   AZ&PC                  1:23.30   291       
            40.96  1:23.30
    3.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:27.33   252       
            43.11  1:27.33
    4.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:27.56   250  *    
            43.29  1:27.56
    5.  Esmeralda van Soest           01   zvDD                   1:28.46   243       
            44.04  1:28.46
    6.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                1:29.92   231       
            44.04  1:29.92
    7.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                  1:30.18   229       
            44.19  1:30.18
    8.  Veerle van Munster            01   One Team Swimming      1:32.66   211       
            45.13  1:32.66
    9.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                1:33.57   205       
            45.63  1:33.57
   10.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:34.43   200       
            46.48  1:34.43
   11.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  1:34.92   196       
            44.48  1:34.92
   12.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           1:39.90   168       
            51.36  1:39.90
   13.  Sigrid van Stralen            01   IJZPC                  1:41.08   163       
            48.65  1:41.08
   14.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         1:42.60   155       
            48.83  1:42.60
   15.  Joy de Jong                   01   IJZPC                  1:47.28   136       
            52.52  1:47.28
   DIS  Elin Harms                    01   GoSwim                 1:45.05             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., 50m is een handtijd
            50.23  1:45.05



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20               Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:20.11   221       
            36.83  1:20.11
    2.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:22.67   201  *    
            37.18  1:22.67
    3.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               1:26.17   178       
            39.32  1:26.17
    4.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien              1:26.37   176       
            38.98  1:26.37
    5.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  1:30.42   154       
            40.16  1:30.42
    6.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:34.31   135       
            43.64  1:34.31
    7.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:36.42   127       
            41.89  1:36.42
    8.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:37.69   122       
            43.60  1:37.69
    9.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:42.80   104       
            46.42  1:42.80
   10.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         1:42.92   104       
            47.02  1:42.92
   11.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         1:46.03    95       
            48.60  1:46.03
   12.  Pieter van der Meulen         00   ZPC Watervlo           1:49.14    87       
            48.67  1:49.14
   13.  Luuk de Ruiter                00   One Team Swimming      1:49.70    86       
            49.35  1:49.70
   14.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         1:51.09    83       
            49.32  1:51.09
   15.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                1:51.35    82       
            48.11  1:51.35
   16.  Kobus Kuipers                 00   De Haaien              1:55.08    74       
            52.39  1:55.08
   DIS  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                1:42.36             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            44.05  1:42.36
   DIS  Tom de Ruiter                 00   AZ&PC                  1:47.88             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            46.37  1:47.88



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 4
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                  3:19.08   245       
            44.67  3:19.08
    2.  Femke van Boheemen            02   De Haaien              3:21.37   236  *    
            44.04  3:21.37
    3.  Monica Walen                  02   De Haaien              3:26.34   220       
            47.96  3:26.34
    4.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht           3:36.29   191       
            52.34  3:36.29
    5.  Djelo Gudde                   02   AZ&PC                  3:36.95   189       
            53.02  3:36.95
    6.  Mariëlle Dörr                 02   ZPC Watervlo           3:38.07   186       
            50.53  3:38.07
    7.  Linda Cossee                  02   AZ&PC                  3:42.53   175       
            56.44  3:42.53
    8.  Bo Vierus                     02   De Haaien              3:58.43   142       
            55.64  3:58.43
    9.  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               4:04.60   132       
            57.03  4:04.60
   DIS  Lotte Hosper                  02   ZPC Watervlo           3:39.97             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            54.86  3:39.97
   DIS  Lisanne Pos                   02   ZPC Watervlo           4:05.00        *    
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:03.41  4:05.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 5
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Smit               01   De Fuut                3:06.26   206       
            41.64  3:06.26
    2.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 3:06.98   204       
            44.13  3:06.98
    3.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                3:07.50   202       
            43.50  3:07.50
    4.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                  3:08.13   200       
            43.54  3:08.13
    5.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers         3:18.89   169       
            45.46  3:18.89
    6.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    3:20.69   165       
            47.36  3:20.69
    7.  Naktal Assoussi               01   Z.V. Utrecht           3:26.29   151       
            50.00  3:26.29
    8.  Milan de Roo                  01   One Team Swimming      3:27.75   148       
            49.77  3:27.75
    9.  Swen van Elteren              01   Aquarijn               3:29.72   144       
            47.22  3:29.72
   10.  Rick Haanschoten              01   De Haaien              3:30.54   142       
            53.28  3:30.54
   11.  Pieter Breel                  01   AZ&PC                  3:32.44   139       
            52.53  3:32.44
   12.  Jasper de Gier                01   De Duinkikkers         3:38.55   127  *    
            53.89  3:38.55
   13.  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers         3:40.10   125       
            53.01  3:40.10
   14.  Ruben Hekkers                 01   ZPC Watervlo           3:42.45   121       
            57.39  3:42.45
   15.  Mats van de Weerd             01   AZ&PC                  3:49.48   110       
          1:01.02  3:49.48
   16.  Jarmo ten Broek               01   AZ&PC                  3:56.22   101       
            57.50  3:56.22



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                  1:36.12   189       
            48.89  1:36.12
    2.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    1:48.67   131       
            51.11  1:48.67
    3.  Joëlle Engel                  03   Woerden                2:07.52    81  *    
        50m is een handtijd
            57.81  2:07.52
   DIS  Ymke Dragstra                 03   AZ&PC                  1:52.41             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.06  1:52.41
   DIS  Sol Terpstra                  03   GoSwim                 2:06.67             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:00.13  2:06.67



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Jongens, 100m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            02   Zwemlust den Hommel    1:29.75   162       
            42.62  1:29.75
    2.  Floyd de Mönnink              02   AZ&PC                  1:34.30   139       
            45.19  1:34.30
    3.  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                  1:35.64   133       
            46.44  1:35.64
    4.  Danny Seising                 02   VZC E&P                1:36.35   131       
            47.39  1:36.35
    5.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers         1:36.46   130       
            47.62  1:36.46
    6.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht           1:37.76   125       
            48.27  1:37.76
    7.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                1:39.14   120       
            49.27  1:39.14
    8.  Tim Kannegieter               02   ZC de Vuursche         1:39.50   118       
            48.15  1:39.50
    9.  Delano van den Bosch          02   IJZPC                  1:42.65   108       
            51.32  1:42.65
   10.  Benjamin Lotfolahian          02   AZ&PC                  1:43.54   105       
            50.82  1:43.54
   11.  Nick van de Velde             02   Aquarijn               1:45.02   101       
            51.44  1:45.02
   12.  Tim Haanschoten               03   De Haaien              1:46.45    97       
            52.25  1:46.45
   13.  Freek van Doorn               03   De Haaien              1:50.27    87       
            53.81  1:50.27
   14.  Ben de Kok                    02   ZPC Watervlo           1:50.93    85       
            53.45  1:50.93
   15.  Kai de Jong                   03   IJZPC                  1:52.33    82       
            55.10  1:52.33
   16.  Rick Dijkhuizen               04   ZC Zeist               1:52.58    82       
            56.71  1:52.58
   17.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht           1:53.26    80       
            55.34  1:53.26
   18.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               1:58.54    70       
            57.48  1:58.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 5
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen Boot                    01   AZ&PC                  1:33.19   304       
            44.11  1:33.19
    2.  Elin Harms                    01   GoSwim                 1:36.77   272       
            46.20  1:36.77
    3.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:38.56   257       
            46.92  1:38.56
    4.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:39.54   249       
            47.16  1:39.54
    5.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                  1:40.33   244       
            48.06  1:40.33
    6.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:41.56   235       
            48.30  1:41.56
    7.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                1:43.25   223       
            48.51  1:43.25
    8.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:45.91   207       
            50.69  1:45.91
    9.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  1:47.17   200       
            48.60  1:47.17
   10.  Veerle van Munster            01   One Team Swimming      1:50.59   182       
            51.98  1:50.59
   11.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           1:52.00   175       
            55.08  1:52.00
   12.  Sietske Bakel                 01   AZ&PC                  1:52.05   175       
            52.38  1:52.05
   13.  Sigrid van Stralen            01   IJZPC                  1:57.48   152       
            55.31  1:57.48
   14.  Joy de Jong                   01   IJZPC                  1:58.97   146       
            57.34  1:58.97
   15.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         2:00.88   139       
            56.14  2:00.88
   DIS  Maisy Baas                    01   ZPC Watervlo           1:48.63             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., + SL
            51.16  1:48.63
    NG  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:08.98   276       
            33.46  1:08.98
    2.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               1:10.20   262       
            33.66  1:10.20
    3.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  1:10.24   261       
            33.58  1:10.24
    4.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:11.83   244       
            35.18  1:11.83
    5.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:12.72   236       
            35.01  1:12.72
    6.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien              1:13.20   231       
            35.23  1:13.20
    7.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         1:15.24   213       
            36.08  1:15.24
    8.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:19.17   182       
            37.90  1:19.17
    9.  Luuk de Ruiter                00   One Team Swimming      1:19.36   181       
            38.14  1:19.36
   10.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:20.05   176       
            37.54  1:20.05
   11.  Daan Kalksma                  00   ZPC Watervlo           1:20.18   176       
            38.03  1:20.18
   12.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         1:20.22   175  *    
            37.82  1:20.22
   13.  Tom de Ruiter                 00   AZ&PC                  1:21.42   168       
            38.58  1:21.42
   14.  Lars van den Burg             00   GoSwim                 1:21.68   166       
            37.97  1:21.68
   15.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:24.33   151       
            40.57  1:24.33
   16.  Faust Ruitenbeek              00   De Haaien              1:24.38   151       
            40.38  1:24.38
   17.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         1:26.37   140       
            40.16  1:26.37
   18.  Kobus Kuipers                 00   De Haaien              1:30.07   124       
            43.74  1:30.07



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 4
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Monica Walen                  02   De Haaien              1:46.44   204       
            51.52  1:46.44
    2.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                  1:47.31   199       
            51.34  1:47.31
    3.  Djelo Gudde                   02   AZ&PC                  1:47.84   196       
            52.11  1:47.84
    4.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht           1:48.71   191       
            52.55  1:48.71
    5.  Dóga Tutar                    02   Aquarijn               1:49.86   185       
            51.69  1:49.86
    6.  Maaike Bassant                02   AZ&PC                  1:57.98   150       
            56.09  1:57.98
    7.  Femke van Boheemen            02   De Haaien              1:58.30   148       
            58.31  1:58.30
    8.  Bo Vierus                     02   De Haaien              2:00.41   141       
            56.94  2:00.41
    9.  Linda Cossee                  02   AZ&PC                  2:00.65   140       
            59.52  2:00.65
   10.  Marleen Hoeksma               02   AZ&PC                  2:03.02   132       
            58.28  2:03.02
   11.  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               2:06.94   120       
          1:00.40  2:06.94
   12.  Marin Harms                   02   GoSwim                 2:08.88   115       
          1:01.54  2:08.88
   13.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               2:12.22   106       
          1:00.66  2:12.22
   DIS  Suze Bleeker                  02   AZ&PC                  2:08.86             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., + SR
          1:00.45  2:08.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                1:39.68   173       
            48.41  1:39.68
    2.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                  1:39.78   173       
            47.82  1:39.78
    3.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 1:40.02   171       
            47.23  1:40.02
    4.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers         1:41.53   164       
            48.44  1:41.53
    5.  Austin Namesnik               01   ZC Zeist               1:41.67   163       
            49.41  1:41.67
    6.  Pieter Breel                  01   AZ&PC                  1:42.93   157       
            48.00  1:42.93
    7.  Christiaan Smit               01   De Fuut                1:43.06   157       
            49.30  1:43.06
    8.  Fayssal Lantema               01   Z.V. Utrecht           1:44.03   152       
            48.95  1:44.03
    9.  Naktal Assoussi               01   Z.V. Utrecht           1:44.56   150       
            51.00  1:44.56
   10.  Jasper de Gier                01   De Duinkikkers         1:47.43   138  *    
            50.80  1:47.43
   11.  Rijk Dragstra                 01   AZ&PC                  1:48.57   134       
            53.30  1:48.57
   12.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:50.48   127       
            52.01  1:50.48
   13.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    1:50.76   126       
            52.92  1:50.76
   14.  Martijn Onverzaagt            01   Woerden                1:53.92   116       
            52.98  1:53.92
   15.  Ruben Hekkers                 01   ZPC Watervlo           1:54.29   115       
            53.23  1:54.29
   16.  Rick Haanschoten              01   De Haaien              1:54.61   114       
            56.09  1:54.61
   17.  Milan de Roo                  01   One Team Swimming      1:55.90   110       
            55.79  1:55.90
   18.  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers         1:57.34   106       
            56.26  1:57.34



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Meisjes, 100m wisselslag        Meisjes Minioren 2 en 3
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                  1:38.97   198       
          1:38.97
    2.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    1:55.24   125       
          1:55.24
    3.  Emma de Mos                   03   ZPC Watervlo           1:59.07   114       
          1:59.07
    4.  Joëlle Engel                  03   Woerden                2:08.18    91       
          2:08.18



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 100m wisselslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            02   Zwemlust den Hommel    1:35.10   152       
          1:35.10
    2.  Delano van den Bosch          02   IJZPC                  1:37.42   141       
          1:37.42
    3.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                1:37.56   140       
          1:37.56
    4.  Tim Kannegieter               02   ZC de Vuursche         1:38.26   137       
          1:38.26
    5.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht           1:38.76   135       
          1:38.76
    6.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers         1:39.17   134       
          1:39.17
    7.  Danny Seising                 02   VZC E&P                1:39.90   131       
          1:39.90
    8.  Nick van de Velde             02   Aquarijn               1:44.68   114       
          1:44.68
    9.  Benjamin Lotfolahian          02   AZ&PC                  1:45.39   111       
          1:45.39
   10.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht           1:46.03   109       
          1:46.03
   11.  Tim Haanschoten               03   De Haaien              1:46.05   109       
          1:46.05
   12.  Ben de Kok                    02   ZPC Watervlo           1:50.06    98       
          1:50.06
   13.  Freek van Doorn               03   De Haaien              1:51.73    93       
          1:51.73
   14.  Rick Dijkhuizen               04   ZC Zeist               1:53.36    89       
          1:53.36
   15.  Kai de Jong                   03   IJZPC                  1:58.79    78       
          1:58.79
   16.  Laurens Smit                  03   De Fuut                1:59.93    75       
          1:59.93
   17.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               2:09.58    60       
          2:09.58
   DIS  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                  1:46.96             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:46.96



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                Meisjes, 400m vrije slag             Meisjes Minioren 5
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               5:34.50   346       
            36.92  1:19.27  2:44.42  5:34.50
    2.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               6:00.10   277       
            40.13  1:24.24  2:57.23  6:00.10
    3.  Ellen Boot                    01   AZ&PC                  6:02.86   271       
            40.06  1:25.84  3:00.71  6:02.86
    4.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                  6:08.65   258       
            40.37  1:26.98  3:02.14  6:08.65
        Yara Weldam                   01   Aquarijn               6:08.65   258       
            40.81  1:27.05  3:02.20  6:08.65
    6.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           6:12.70   250       
            42.13  1:31.90  3:11.86  6:12.70
    7.  Esmeralda van Soest           01   zvDD                   6:16.28   243       
            41.50  1:28.15  3:05.68  6:16.28
    8.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                6:26.42   224       
            42.71  1:32.31  3:12.39  6:26.42
    9.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                6:41.39   200       
            43.51  1:33.71  3:17.99  6:41.39
   10.  Myckelle van Weverwijk        01   ZPC Watervlo           6:44.79   195       
            46.01  1:35.99  3:20.57  6:44.79
   11.  Maisy Baas                    01   ZPC Watervlo           6:53.02   184       
            44.48  1:34.59  3:18.97  6:53.02
   12.  Sigrid van Stralen            01   IJZPC                  6:58.04   177       
            45.34  1:38.34  3:25.99  6:58.04
   13.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           7:03.70   170  *    
            51.60  1:46.89  3:39.22  7:03.70
   14.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         7:21.16   150       
            48.06  1:42.54  3:36.86  7:21.16
   15.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  7:25.27   146       
            43.99  1:36.80  3:30.40  7:25.27
   16.  Joy de Jong                   01   IJZPC                  7:43.87   129       
            50.96  1:50.12  3:50.20  7:43.87



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 6
3-6-2012                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Olivier Jans                  00   De Fuut                2:48.51   278       
            37.52  2:48.51
    2.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien              2:53.54   255       
            37.90  2:53.54
    3.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  2:54.11   252       
            40.82  2:54.11
    4.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                2:59.13   232       
            42.17  2:59.13
    5.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           3:06.87   204       
            38.69  3:06.87
    6.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               3:08.74   198       
            42.07  3:08.74
    7.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               3:13.26   184       
            46.44  3:13.26
    8.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         3:15.92   177       
            46.64  3:15.92
    9.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               3:18.38   170       
            47.92  3:18.38
   10.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 3:20.04   166       
            44.84  3:20.04
   11.  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                3:25.29   154       
            45.63  3:25.29
   12.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                3:26.94   150       
            51.57  3:26.94
   13.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         3:27.34   149       
            47.89  3:27.34
   14.  Luuk de Ruiter                00   One Team Swimming      3:28.26   147       
            50.56  3:28.26
   15.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         3:28.39   147       
            52.38  3:28.39
   16.  Tom de Ruiter                 00   AZ&PC                  3:30.98   142       
            47.80  3:30.98
   17.  Pieter van der Meulen         00   ZPC Watervlo           3:31.70   140       
            51.70  3:31.70
   18.  Kobus Kuipers                 00   De Haaien              3:43.02   120       
            52.98  3:43.02



SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht