Speedo deel 3 RZ 4-feb-2012
Roermond (NED),    4-2-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
4-2-2012 - 14:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     1:12.90   234       
          1:12.90
    2.  Bo Snijders                   00   RZL                    1:15.36   212       
          1:15.36
    3.  Giel van Megen                00   Hzpc                   1:19.85   178       
          1:19.85
    4.  Benjamin Russ                 00   Rz                     1:20.63   173       
          1:20.63
    5.  Rik Pepping                   00   Noord Limburg(SG)      1:23.57   155       
          1:23.57
    6.  Twan Swagten                  00   RZL                    1:26.11   142       
          1:26.11
    7.  Wouter de Groot               00   Noord Limburg(SG)      1:26.95   138       
          1:26.95
    8.  Ruben Kraan                   00   RZL                    1:48.29    71       
          1:48.29
 AFGEM  Sjoerd Hofstra                00   Rz                                         
 AFGEM  Maarten van de Kruijs         00   RZL                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 5
4-2-2012 - 14:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noa de Vries                  01   Hzpc                   1:35.38   284       
          1:35.38
    2.  Imke van den Hoef             01   Hzpc                   1:44.42   216       
          1:44.42
    3.  Maud Weijmans                 01   Hzpc                   1:51.16   179       
          1:51.16
    4.  Daphne Broen                  01   Rz                     1:51.72   176       
          1:51.72
    5.  Sanne de Best                 01   Noord Limburg(SG)      1:57.92   150       
          1:57.92
    6.  Cheyenne Stevens              01   Rz                     2:09.04   114       
          2:09.04
    7.  Lieke Meulenkamp              01   Hzpc                   2:10.86   109       
          2:10.86
 AFGEM  Britt Jacobs                  01   RZL                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
4-2-2012 - 14:10                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Udiljak                 03   Rz                     1:29.73   125       
          1:29.73
    2.  Joën Verstappen               02   RZL                    1:37.04    99       
          1:37.04
    3.  Quint Swagten                 02   RZL                    1:50.87    66       
          1:50.87
    4.  Ian de Vries                  03   Hzpc                   2:02.07    49       
          2:02.07
 AFGEM  Thomas van Tiel               02   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 2 en 3
4-2-2012 - 14:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luna de Vries                 04   Hzpc                   2:04.54   127       
          2:04.54
    2.  Laura Otten                   03   Hzpc                   2:08.39   116       
          2:08.39
    3.  Aïsha van Kuijck              03   Hzpc                   2:30.14    72       
          2:30.14
    4.  Floor Verhaegh                04   Hzpc                   2:34.82    66       
          2:34.82
    5.  Myrthe van Stipdonk           04   Hzpc                   2:49.70    50       
          2:49.70
   DIS  Marlijn Zwart                 03   Hzpc                   1:59.45             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:59.45
 AFGEM  Ilse Huijs                    03   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
4-2-2012 - 14:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Tomicic                01   Rz                     1:21.33   168       
          1:21.33
    2.  Yulian de Ridder              01   Rz                     1:36.95    99       
          1:36.95
    3.  Alex van der Zanden           01   Hzpc                   1:41.20    87       
          1:41.20
    4.  Joris Knoops                  01   Rz                     1:43.73    81       
          1:43.73
    5.  Quentin Verhagen              01   Noord Limburg(SG)      1:46.17    75       
          1:46.17
   DIS  Jelle Slots                   01   Hzpc                                       
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 4
4-2-2012 - 14:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:49.42   188       
          1:49.42
    2.  Lisa Smits                    02   Rz                     1:51.00   180       
          1:51.00
    3.  Missy Watson                  02   Rz                     1:54.91   162       
          1:54.91
    4.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                   1:59.25   145       
          1:59.25
    5.  Vera Versteegen               02   Hzpc                   2:00.16   142       
          2:00.16
    6.  Lynn Vallen                   02   Hzpc                   2:00.32   141       
          2:00.32
    7.  Lotte Verhaegh                02   Hzpc                   2:00.42   141       
          2:00.42
   DIS  Anne van Megen                02   Hzpc                   1:49.80             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:49.80
   DIS  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                   1:55.03             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:55.03
   DIS  Minke Geurts                  02   Hzpc                   2:16.39             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          2:16.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 1 en 2
4-2-2012 - 14:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cas Louwarts                  99   Rz                     2:48.05   281       
          2:48.05
    2.  Lars Hobus                    98   RZL                    2:49.80   272       
          2:49.80
    3.  Sander Aerts                  99   Hzpc                   3:06.88   204       
          3:06.88
    4.  Pieter Otten                  98   Hzpc                   3:11.32   190       
          3:11.32
    5.  Jesse v.d. A                  99   Noord Limburg(SG)      3:16.70   175       
          3:16.70
    6.  Stan Knoops                   98   Rz                     3:47.02   114       
          3:47.02
   DIS  Erik Wingers                  98   Rz                     3:19.06             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          3:19.06
   DIS  Rick Spaen                    99   Rz                     3:45.43             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          3:45.43
 NG.ZA  Sven Geenen                   98   RZL                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Junioren 1 en 2
4-2-2012 - 14:40                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      2:50.10   393       
          2:50.10
    2.  Sterre Schlicher              99   Rz                     2:50.57   389       
          2:50.57
    3.  Daphne Dols                   99   RZL                    3:10.76   278       
          3:10.76
    4.  Beau Geenen                   99   RZL                    3:11.67   274       
          3:11.67
    5.  Shania Visser                 99   Rz                     3:20.19   241       
          3:20.19
    6.  Jolie Dielemans               00   Rz                     3:23.30   230       
          3:23.30
    7.  Anne Mayer                    00   Rz                     3:24.22   227       
          3:24.22
    8.  Manouk Verstappen             99   RZL                    3:27.32   217       
          3:27.32
    9.  Evie de Best                  99   Noord Limburg(SG)      3:29.60   210       
          3:29.60
   10.  Inge Jacobs                   00   RZL                    3:32.67   201       
          3:32.67
   11.  Kelly van der Sluizen         00   Rz                     3:38.20   186       
          3:38.20
   12.  Lotte Roefs                   99   Hzpc                   3:58.38   142       
          3:58.38
   DIS  Marloes Brouwers              00   Rz                                         
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
   DIS  Ciel Hesen                    00   Noord Limburg(SG)      3:55.78             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          3:55.78
   DIS  Renee Schinck                 00   Noord Limburg(SG)      4:01.64             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:01.64



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 6
4-2-2012 - 14:50                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     1:21.53   216       
          1:21.53
    2.  Bo Snijders                   00   RZL                    1:26.86   178       
          1:26.86
    3.  Giel van Megen                00   Hzpc                   1:31.65   152       
          1:31.65
    4.  Rik Pepping                   00   Noord Limburg(SG)      1:33.76   142       
          1:33.76
    5.  Benjamin Russ                 00   Rz                     1:33.89   141       
          1:33.89
    6.  Wouter de Groot               00   Noord Limburg(SG)      1:37.43   126       
          1:37.43
    7.  Twan Swagten                  00   RZL                    1:38.79   121       
          1:38.79
    8.  Ruben Kraan                   00   RZL                    1:49.45    89       
          1:49.45
 AFGEM  Sjoerd Hofstra                00   Rz                                         
 AFGEM  Maarten van de Kruijs         00   RZL                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
4-2-2012 - 15:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Imke van den Hoef             01   Hzpc                   1:15.82   304       
          1:15.82
    2.  Noa de Vries                  01   Hzpc                   1:17.20   288       
          1:17.20
    3.  Maud Weijmans                 01   Hzpc                   1:25.70   210       
          1:25.70
    4.  Daphne Broen                  01   Rz                     1:28.62   190       
          1:28.62
    5.  Lieke Meulenkamp              01   Hzpc                   1:33.80   160       
          1:33.80
    6.  Sanne de Best                 01   Noord Limburg(SG)      1:41.22   127       
          1:41.22
    7.  Cheyenne Stevens              01   Rz                     1:47.54   106       
          1:47.54
 AFGEM  Britt Jacobs                  01   RZL                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
4-2-2012 - 15:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Udiljak                 03   Rz                     1:45.86    98       
          1:45.86
    2.  Joën Verstappen               02   RZL                    1:51.71    84       
          1:51.71
   DIS  Quint Swagten                 02   RZL                    1:52.58             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:52.58
   DIS  Ian de Vries                  03   Hzpc                   2:12.20             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:12.20
 AFGEM  Thomas van Tiel               02   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Minioren 2 en 3
4-2-2012 - 15:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marlijn Zwart                 03   Hzpc                     53.69    93       
    2.  Luna de Vries                 04   Hzpc                   1:00.51    65       
    3.  Laura Otten                   03   Hzpc                   1:05.68    51       
 AFGEM  Ilse Huijs                    03   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 5
4-2-2012 - 15:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Tomicic                01   Rz                     1:29.53   163       
          1:29.53
    2.  Alex van der Zanden           01   Hzpc                   1:49.76    88       
          1:49.76
    3.  Quentin Verhagen              01   Noord Limburg(SG)      1:50.04    87       
          1:50.04
    4.  Yulian de Ridder              01   Rz                     1:51.89    83       
          1:51.89
    5.  Jelle Slots                   01   Hzpc                   1:56.04    75       
          1:56.04
    6.  Joris Knoops                  01   Rz                     2:02.40    63       
          2:02.40



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 4
4-2-2012 - 15:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)        46.79   141       
    2.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                     48.75   125       
    3.  Anne van Megen                02   Hzpc                     49.04   122       
    4.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                     51.93   103       
    5.  Missy Watson                  02   Rz                       54.23    90       
    6.  Lynn Vallen                   02   Hzpc                     56.20    81       
    7.  Vera Versteegen               02   Hzpc                   1:00.24    66       
   DIS  Lisa Smits                    02   Rz                     1:02.08             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Lotte Verhaegh                02   Hzpc                   1:02.73             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 1 en 2
4-2-2012 - 15:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cas Louwarts                  99   Rz                     3:10.82   252       
          1:31.01  3:10.82
    2.  Lars Hobus                    98   RZL                    3:14.28   239       
          1:33.32  3:14.28
    3.  Pieter Otten                  98   Hzpc                   3:26.51   199       
          1:38.95  3:26.51
    4.  Sven Geenen                   98   RZL                    3:38.07   169       
          1:40.59  3:38.07
    5.  Sander Aerts                  99   Hzpc                   3:41.60   161       
          1:48.00  3:41.60
    6.  Erik Wingers                  98   Rz                     3:49.38   145       
          1:49.64  3:49.38
    7.  Rick Spaen                    99   Rz                     4:13.25   108       
          2:00.81  4:13.25
   DIS  Jesse v.d. A                  99   Noord Limburg(SG)      3:49.45             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:50.90  3:49.45
 NG.ZA  Stan Knoops                   98   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 200m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en 2
4-2-2012 - 15:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sterre Schlicher              99   Rz                     3:07.31   370       
          1:30.81  3:07.31
    2.  Daphne Dols                   99   RZL                    3:16.76   319       
          1:36.34  3:16.76
    3.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      3:26.32   277       
          1:38.16  3:26.32
    4.  Evie de Best                  99   Noord Limburg(SG)      3:35.10   244       
          1:42.95  3:35.10
    5.  Beau Geenen                   99   RZL                    3:47.46   207       
          1:48.44  3:47.46
    6.  Kelly van der Sluizen         00   Rz                     3:56.45   184       
          1:50.76  3:56.45
    7.  Inge Jacobs                   00   RZL                    4:01.80   172       
          1:56.15  4:01.80
    8.  Renee Schinck                 00   Noord Limburg(SG)      4:01.86   172       
          1:59.04  4:01.86
    9.  Lotte Roefs                   99   Hzpc                   4:02.10   171       
          1:55.13  4:02.10
   10.  Manouk Verstappen             99   RZL                    4:05.27   165       
          1:56.60  4:05.27
   11.  Marloes Brouwers              00   Rz                     4:07.80   160       
          1:59.77  4:07.80
   DIS  Anne Mayer                    00   Rz                     3:32.80             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:41.92  3:32.80
   DIS  Jolie Dielemans               00   Rz                     3:41.00             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:47.16  3:41.00
   DIS  Ciel Hesen                    00   Noord Limburg(SG)      3:57.74             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:54.01  3:57.74
 AFGEM  Shania Visser                 99   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
4-2-2012 - 15:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     1:35.73   196       
          1:35.73
    2.  Benjamin Russ                 00   Rz                     1:35.89   195       
          1:35.89
    3.  Rik Pepping                   00   Noord Limburg(SG)      1:36.64   190       
          1:36.64
    4.  Bo Snijders                   00   RZL                    1:45.92   144       
          1:45.92
    5.  Giel van Megen                00   Hzpc                   1:51.85   122       
          1:51.85
    6.  Ruben Kraan                   00   RZL                    1:58.82   102       
          1:58.82
    7.  Twan Swagten                  00   RZL                    2:00.80    97       
          2:00.80
   DIS  Wouter de Groot               00   Noord Limburg(SG)      1:57.28             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:57.28
 AFGEM  Maarten van de Kruijs         00   RZL                                        
 AFGEM  Sjoerd Hofstra                00   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 5
4-2-2012 - 16:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Imke van den Hoef             01   Hzpc                   1:27.32   253       
          1:27.32
    2.  Noa de Vries                  01   Hzpc                   1:28.95   239       
          1:28.95
    3.  Lieke Meulenkamp              01   Hzpc                   1:38.65   175       
          1:38.65
    4.  Maud Weijmans                 01   Hzpc                   1:40.21   167       
          1:40.21
    5.  Daphne Broen                  01   Rz                     1:40.42   166       
          1:40.42
    6.  Sanne de Best                 01   Noord Limburg(SG)      1:55.42   109       
          1:55.42
    7.  Cheyenne Stevens              01   Rz                     1:58.80   100       
          1:58.80
 AFGEM  Britt Jacobs                  01   RZL                                        



SPLASH Meet Manager 11Registered to RZ