Nationale Kampioenschappen Zwemmen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to KNZB


Nr. 1  400m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 2  400m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 3  200m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 4  200m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 5  100m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 6  100m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 7  200m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 8  200m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 9  50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 10  50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 11  200m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 12  200m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 13  4 x 200m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 14  4 x 100m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open


Nr. 1
01.06.2007
400m vrije slag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  4:31.00

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2002
2000
2002
2002
3:40.08
3:43.40
3:47.20
3:47.20
Ian Thorpe
Massimiliano Rosolino
Pieter van den Hoogenband
Pieter van den Hoogenband
AUS
ITA
NED
PSV
Manchester
Sydney
Amersfoort
Amersfoort


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Job Kienhuis89De Dinkel Denek4:03.870.93
50m:
100m:
28.48
59.64
28.48
31.16
150m:
200m:
1:30.00
2:01.01
30.36
31.01
250m:
300m:
2:31.45
3:02.33
30.44
30.88
350m:
400m:
3:33.22
4:03.87
30.89
30.65
2.Jorrit Visser89DZ&PC4:12.25
50m:
100m:
28.34
59.54
28.34
31.20
150m:
200m:
1:31.78
2:04.25
32.24
32.47
250m:
300m:
2:37.09
3:09.73
32.84
32.64
350m:
400m:
3:42.50
4:12.25
32.77
29.75
3.Bo Wullings89De Dolfijn4:12.37
50m:
100m:
27.92
58.29
27.92
30.37
150m:
200m:
1:29.33
2:01.51
31.04
32.18
250m:
300m:
2:34.69
3:08.15
33.18
33.46
350m:
400m:
3:41.38
4:12.37
33.23
30.99
4.Ewoud Potiek89't Tolhekke4:15.10
50m:
100m:
28.22
1:00.33
28.22
32.11
150m:
200m:
1:33.58
2:07.02
33.25
33.44
250m:
300m:
2:39.68
3:12.24
32.66
32.56
350m:
400m:
3:44.35
4:15.10
32.11
30.75
5.Mark Moussa90Zwemlust-den Ho4:15.86
50m:
100m:
28.66
1:00.12
28.66
31.46
150m:
200m:
1:33.02
2:05.95
32.90
32.93
250m:
300m:
2:38.81
3:11.47
32.86
32.66
350m:
400m:
3:44.39
4:15.86
32.92
31.47
6.Floor Verhaar90De Otters Het G4:21.17
50m:
100m:
28.99
1:01.56
28.99
32.57
150m:
200m:
1:34.42
2:07.81
32.86
33.39
250m:
300m:
2:41.41
3:14.99
33.60
33.58
350m:
400m:
3:47.92
4:21.17
32.93
33.25
7.Felix Broekhuizen90DWK-XCESS4:22.29
50m:
100m:
29.46
1:01.54
29.46
32.08
150m:
200m:
1:34.99
2:08.08
33.45
33.09
250m:
300m:
2:41.66
3:14.94
33.58
33.28
350m:
400m:
3:48.92
4:22.29
33.98
33.37
8.Pascal Bruins89EZC4:23.62
50m:
100m:
29.43
1:01.43
29.43
32.00
150m:
200m:
1:35.06
2:08.28
33.63
33.22
250m:
300m:
2:42.57
3:16.64
34.29
34.07
350m:
400m:
3:51.15
4:23.62
34.51
32.47
9.Robin den Boer90De Warande4:24.26
50m:
100m:
28.36
59.74
28.36
31.38
150m:
200m:
1:33.14
2:07.29
33.40
34.15
250m:
300m:
2:42.44
3:17.13
35.15
34.69
350m:
400m:
3:51.72
4:24.26
34.59
32.54
10.Ivor Mollema90De Zijl/LGB4:24.54
50m:
100m:
29.40
1:02.10
29.40
32.70
150m:
200m:
1:35.26
2:09.13
33.16
33.87
250m:
300m:
2:41.77
3:15.95
32.64
34.18
350m:
400m:
3:50.38
4:24.54
34.43
34.16
11.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC4:25.89
50m:
100m:
29.22
1:02.04
29.22
32.82
150m:
200m:
1:35.76
2:10.22
33.72
34.46
250m:
300m:
2:44.31
3:18.79
34.09
34.48
350m:
400m:
3:53.26
4:25.89
34.47
32.63
12.Jan Willem vd Graaff89Arethusa4:27.70
50m:
100m:
30.78
1:04.50
30.78
33.72
150m:
200m:
1:38.12
2:12.00
33.62
33.88
250m:
300m:
2:45.47
3:20.12
33.47
34.65
350m:
400m:
3:54.82
4:27.70
34.70
32.88
13.Rick Bruins89EZC4:28.65
50m:
100m:
27.85
59.29
27.85
31.44
150m:
200m:
1:33.52
2:08.95
34.23
35.43
250m:
300m:
2:44.63
3:19.51
35.68
34.88
350m:
400m:
3:54.82
4:28.65
35.31
33.83
14.Dennis Overhage90De Otters Het G4:28.83
50m:
100m:
28.92
1:01.99
28.92
33.07
150m:
200m:
1:36.62
2:11.67
34.63
35.05
250m:
300m:
2:46.33
3:21.59
34.66
35.26
350m:
400m:
3:56.20
4:28.83
34.61
32.63
15.Sjoerd Sieval90LZ 1886-Kartoen4:31.57.
50m:
100m:
29.60
1:02.54
29.60
32.94
150m:
200m:
1:36.98
2:12.29
34.44
35.31
250m:
300m:
2:47.61
3:23.12
35.32
35.51
350m:
400m:
3:58.69
4:31.57
35.57
32.88
16.Rolan vd Lugt90Westland Dij4:38.77.
50m:
100m:
30.57
1:03.59
30.57
33.02
150m:
200m:
1:38.41
2:13.95
34.82
35.54
250m:
300m:
2:49.97
3:26.26
36.02
36.29
350m:
400m:
4:02.96
4:38.77
36.70
35.81


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Sebastiaan Verschuren88Aquarijn3:58.410.93
50m:
100m:
28.56
58.52
28.56
29.96
150m:
200m:
1:29.09
1:59.91
30.57
30.82
250m:
300m:
2:29.50
2:59.66
29.59
30.16
350m:
400m:
3:29.63
3:58.41
29.97
28.78
2.Olaf Wildeboer83EiffelSwimmersP3:59.490.76
50m:
100m:
27.51
57.92
27.51
30.41
150m:
200m:
1:29.09
2:00.32
31.17
31.23
250m:
300m:
2:30.98
3:00.68
30.66
29.70
350m:
400m:
3:31.01
3:59.49
30.33
28.48
3.Arjen v/d Meulen87DZ&PC4:00.230.99
50m:
100m:
28.03
58.15
28.03
30.12
150m:
200m:
1:29.07
1:59.50
30.92
30.43
250m:
300m:
2:30.61
3:00.91
31.11
30.30
350m:
400m:
3:30.69
4:00.23
29.78
29.54
4.Alex Schelvis87MNC Dordrecht4:02.390.96
50m:
100m:
28.15
58.68
28.15
30.53
150m:
200m:
1:30.46
2:01.65
31.78
31.19
250m:
300m:
2:32.73
3:02.66
31.08
29.93
350m:
400m:
3:32.68
4:02.39
30.02
29.71
5.Joost Reijns87Swimteam4:08.620.79
50m:
100m:
28.43
59.52
28.43
31.09
150m:
200m:
1:30.48
2:01.74
30.96
31.26
250m:
300m:
2:33.13
3:05.14
31.39
32.01
350m:
400m:
3:36.84
4:08.62
31.70
31.78
6.Koen Florijn86MNC Dordrecht4:13.03
50m:
100m:
28.61
1:00.58
28.61
31.97
150m:
200m:
1:32.81
2:05.54
32.23
32.73
250m:
300m:
2:37.89
3:10.82
32.35
32.93
350m:
400m:
3:43.32
4:13.03
32.50
29.71
7.Erik Schröder84TriVia4:14.33
50m:
100m:
28.70
1:00.79
28.70
32.09
150m:
200m:
1:33.31
2:05.68
32.52
32.37
250m:
300m:
2:38.64
3:11.40
32.96
32.76
350m:
400m:
3:43.41
4:14.33
32.01
30.92
8.Marcel Thijsse82WVZ4:17.11
50m:
100m:
28.97
1:01.01
28.97
32.04
150m:
200m:
1:33.33
2:06.18
32.32
32.85
250m:
300m:
2:38.72
3:11.61
32.54
32.89
350m:
400m:
3:44.60
4:17.11
32.99
32.51
9.Haico Weijers88ZPCNumansdorp4:17.29
50m:
100m:
28.50
1:00.45
28.50
31.95
150m:
200m:
1:33.53
2:07.37
33.08
33.84
250m:
300m:
2:39.50
3:12.11
32.13
32.61
350m:
400m:
3:45.46
4:17.29
33.35
31.83
10.Michael van der Linden86De Zijl/LGB4:24.67.
50m:
100m:
29.75
1:02.52
29.75
32.77
150m:
200m:
1:36.20
2:10.33
33.68
34.13
250m:
300m:
2:43.41
3:17.80
33.08
34.39
350m:
400m:
3:51.22
4:24.67
33.42
33.45
11.Gernand Leusink88Deltasteur4:25.91.
50m:
100m:
28.15
59.53
28.15
31.38
150m:
200m:
1:32.80
2:07.20
33.27
34.40
250m:
300m:
2:41.85
3:16.84
34.65
34.99
350m:
400m:
3:52.35
4:25.91
35.51
33.56
12.Kevin Hondsmerk88De Schelde4:28.48.
50m:
100m:
29.00
1:02.12
29.00
33.12
150m:
200m:
1:35.63
2:09.47
33.51
33.84
250m:
300m:
2:43.70
3:18.67
34.23
34.97
350m:
400m:
3:53.82
4:28.48
35.15
34.66
bm.Tom Vangeneugden83EiffelSwimmersP4:01.150.90
50m:
100m:
28.40
59.11
28.40
30.71
150m:
200m:
1:30.13
2:01.01
31.02
30.88
250m:
300m:
2:31.73
3:02.13
30.72
30.40
350m:
400m:
3:32.46
4:01.15
30.33
28.69
ng.zaBas Van Velthoven85Swimteam


All-in

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Sebastiaan Verschuren88Aquarijn3:58.410.93
50m:
100m:
28.56
58.52
28.56
29.96
150m:
200m:
1:29.09
1:59.91
30.57
30.82
250m:
300m:
2:29.50
2:59.66
29.59
30.16
350m:
400m:
3:29.63
3:58.41
29.97
28.78
2.Olaf Wildeboer83EiffelSwimmersP3:59.490.76
50m:
100m:
27.51
57.92
27.51
30.41
150m:
200m:
1:29.09
2:00.32
31.17
31.23
250m:
300m:
2:30.98
3:00.68
30.66
29.70
350m:
400m:
3:31.01
3:59.49
30.33
28.48
3.Arjen v/d Meulen87DZ&PC4:00.230.99
50m:
100m:
28.03
58.15
28.03
30.12
150m:
200m:
1:29.07
1:59.50
30.92
30.43
250m:
300m:
2:30.61
3:00.91
31.11
30.30
350m:
400m:
3:30.69
4:00.23
29.78
29.54
4.Alex Schelvis87MNC Dordrecht4:02.390.96
50m:
100m:
28.15
58.68
28.15
30.53
150m:
200m:
1:30.46
2:01.65
31.78
31.19
250m:
300m:
2:32.73
3:02.66
31.08
29.93
350m:
400m:
3:32.68
4:02.39
30.02
29.71
5.Job Kienhuis89De Dinkel Denek4:03.870.93
50m:
100m:
28.48
59.64
28.48
31.16
150m:
200m:
1:30.00
2:01.01
30.36
31.01
250m:
300m:
2:31.45
3:02.33
30.44
30.88
350m:
400m:
3:33.22
4:03.87
30.89
30.65
6.Joost Reijns87Swimteam4:08.620.79
50m:
100m:
28.43
59.52
28.43
31.09
150m:
200m:
1:30.48
2:01.74
30.96
31.26
250m:
300m:
2:33.13
3:05.14
31.39
32.01
350m:
400m:
3:36.84
4:08.62
31.70
31.78
7.Jorrit Visser89DZ&PC4:12.25
50m:
100m:
28.34
59.54
28.34
31.20
150m:
200m:
1:31.78
2:04.25
32.24
32.47
250m:
300m:
2:37.09
3:09.73
32.84
32.64
350m:
400m:
3:42.50
4:12.25
32.77
29.75
8.Bo Wullings89De Dolfijn4:12.37
50m:
100m:
27.92
58.29
27.92
30.37
150m:
200m:
1:29.33
2:01.51
31.04
32.18
250m:
300m:
2:34.69
3:08.15
33.18
33.46
350m:
400m:
3:41.38
4:12.37
33.23
30.99
9.Koen Florijn86MNC Dordrecht4:13.03
50m:
100m:
28.61
1:00.58
28.61
31.97
150m:
200m:
1:32.81
2:05.54
32.23
32.73
250m:
300m:
2:37.89
3:10.82
32.35
32.93
350m:
400m:
3:43.32
4:13.03
32.50
29.71
10.Erik Schröder84TriVia4:14.33
50m:
100m:
28.70
1:00.79
28.70
32.09
150m:
200m:
1:33.31
2:05.68
32.52
32.37
250m:
300m:
2:38.64
3:11.40
32.96
32.76
350m:
400m:
3:43.41
4:14.33
32.01
30.92
11.Ewoud Potiek89't Tolhekke4:15.10
50m:
100m:
28.22
1:00.33
28.22
32.11
150m:
200m:
1:33.58
2:07.02
33.25
33.44
250m:
300m:
2:39.68
3:12.24
32.66
32.56
350m:
400m:
3:44.35
4:15.10
32.11
30.75
12.Mark Moussa90Zwemlust-den Ho4:15.86
50m:
100m:
28.66
1:00.12
28.66
31.46
150m:
200m:
1:33.02
2:05.95
32.90
32.93
250m:
300m:
2:38.81
3:11.47
32.86
32.66
350m:
400m:
3:44.39
4:15.86
32.92
31.47
13.Marcel Thijsse82WVZ4:17.11
50m:
100m:
28.97
1:01.01
28.97
32.04
150m:
200m:
1:33.33
2:06.18
32.32
32.85
250m:
300m:
2:38.72
3:11.61
32.54
32.89
350m:
400m:
3:44.60
4:17.11
32.99
32.51
14.Haico Weijers88ZPCNumansdorp4:17.29
50m:
100m:
28.50
1:00.45
28.50
31.95
150m:
200m:
1:33.53
2:07.37
33.08
33.84
250m:
300m:
2:39.50
3:12.11
32.13
32.61
350m:
400m:
3:45.46
4:17.29
33.35
31.83
15.Floor Verhaar90De Otters Het G4:21.17
50m:
100m:
28.99
1:01.56
28.99
32.57
150m:
200m:
1:34.42
2:07.81
32.86
33.39
250m:
300m:
2:41.41
3:14.99
33.60
33.58
350m:
400m:
3:47.92
4:21.17
32.93
33.25
16.Felix Broekhuizen90DWK-XCESS4:22.29
50m:
100m:
29.46
1:01.54
29.46
32.08
150m:
200m:
1:34.99
2:08.08
33.45
33.09
250m:
300m:
2:41.66
3:14.94
33.58
33.28
350m:
400m:
3:48.92
4:22.29
33.98
33.37
17.Pascal Bruins89EZC4:23.62
50m:
100m:
29.43
1:01.43
29.43
32.00
150m:
200m:
1:35.06
2:08.28
33.63
33.22
250m:
300m:
2:42.57
3:16.64
34.29
34.07
350m:
400m:
3:51.15
4:23.62
34.51
32.47
18.Robin den Boer90De Warande4:24.26
50m:
100m:
28.36
59.74
28.36
31.38
150m:
200m:
1:33.14
2:07.29
33.40
34.15
250m:
300m:
2:42.44
3:17.13
35.15
34.69
350m:
400m:
3:51.72
4:24.26
34.59
32.54
19.Ivor Mollema90De Zijl/LGB4:24.54
50m:
100m:
29.40
1:02.10
29.40
32.70
150m:
200m:
1:35.26
2:09.13
33.16
33.87
250m:
300m:
2:41.77
3:15.95
32.64
34.18
350m:
400m:
3:50.38
4:24.54
34.43
34.16
20.Michael van der Linden86De Zijl/LGB4:24.67.
50m:
100m:
29.75
1:02.52
29.75
32.77
150m:
200m:
1:36.20
2:10.33
33.68
34.13
250m:
300m:
2:43.41
3:17.80
33.08
34.39
350m:
400m:
3:51.22
4:24.67
33.42
33.45
21.Sietse v/d Hoeven89DZ&PC4:25.89
50m:
100m:
29.22
1:02.04
29.22
32.82
150m:
200m:
1:35.76
2:10.22
33.72
34.46
250m:
300m:
2:44.31
3:18.79
34.09
34.48
350m:
400m:
3:53.26
4:25.89
34.47
32.63
22.Gernand Leusink88Deltasteur4:25.91.
50m:
100m:
28.15
59.53
28.15
31.38
150m:
200m:
1:32.80
2:07.20
33.27
34.40
250m:
300m:
2:41.85
3:16.84
34.65
34.99
350m:
400m:
3:52.35
4:25.91
35.51
33.56
23.Jan Willem vd Graaff89Arethusa4:27.70
50m:
100m:
30.78
1:04.50
30.78
33.72
150m:
200m:
1:38.12
2:12.00
33.62
33.88
250m:
300m:
2:45.47
3:20.12
33.47
34.65
350m:
400m:
3:54.82
4:27.70
34.70
32.88
24.Kevin Hondsmerk88De Schelde4:28.48.
50m:
100m:
29.00
1:02.12
29.00
33.12
150m:
200m:
1:35.63
2:09.47
33.51
33.84
250m:
300m:
2:43.70
3:18.67
34.23
34.97
350m:
400m:
3:53.82
4:28.48
35.15
34.66
25.Rick Bruins89EZC4:28.65
50m:
100m:
27.85
59.29
27.85
31.44
150m:
200m:
1:33.52
2:08.95
34.23
35.43
250m:
300m:
2:44.63
3:19.51
35.68
34.88
350m:
400m:
3:54.82
4:28.65
35.31
33.83
26.Dennis Overhage90De Otters Het G4:28.83
50m:
100m:
28.92
1:01.99
28.92
33.07
150m:
200m:
1:36.62
2:11.67
34.63
35.05
250m:
300m:
2:46.33
3:21.59
34.66
35.26
350m:
400m:
3:56.20
4:28.83
34.61
32.63
27.Sjoerd Sieval90LZ 1886-Kartoen4:31.57.
50m:
100m:
29.60
1:02.54
29.60
32.94
150m:
200m:
1:36.98
2:12.29
34.44
35.31
250m:
300m:
2:47.61
3:23.12
35.32
35.51
350m:
400m:
3:58.69
4:31.57
35.57
32.88
28.Rolan vd Lugt90Westland Dij4:38.77.
50m:
100m:
30.57
1:03.59
30.57
33.02
150m:
200m:
1:38.41
2:13.95
34.82
35.54
250m:
300m:
2:49.97
3:26.26
36.02
36.29
350m:
400m:
4:02.96
4:38.77
36.70
35.81
bm.Tom Vangeneugden83EiffelSwimmersP4:01.150.90
50m:
100m:
28.40
59.11
28.40
30.71
150m:
200m:
1:30.13
2:01.01
31.02
30.88
250m:
300m:
2:31.73
3:02.13
30.72
30.40
350m:
400m:
3:32.46
4:01.15
30.33
28.69
ng.zaBas Van Velthoven85Swimteam


<< TOP >>
Nr. 2
01.06.2007
400m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Limiet  4:57.10

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2006
2006
1996
1999
4:02.13
4:02.13
4:08.70
4:12.66
Laure Manaudou
Laure Manaudou
Kirsten Vlieghuis
Kirsten Vlieghuis
FRA
FRA
NED
PSV
Boedapest
Boedapest
Atlanta
Amersfoort


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Marieke Nijhuis92OZ&PC4:28.120.95
50m:
100m:
29.96
1:03.76
29.96
33.80
150m:
200m:
1:38.34
2:12.49
34.58
34.15
250m:
300m:
2:47.03
3:20.98
34.54
33.95
350m:
400m:
3:55.23
4:28.12
34.25
32.89
2.Roxanne Linders92EiffelSwimmersP4:36.71
50m:
100m:
31.07
1:05.49
31.07
34.42
150m:
200m:
1:41.10
2:16.59
35.61
35.49
250m:
300m:
2:52.42
3:27.78
35.83
35.36
350m:
400m:
4:02.93
4:36.71
35.15
33.78
3.Maaike Vooren91DAW-Finenzo4:42.36
50m:
100m:
31.93
1:07.24
31.93
35.31
150m:
200m:
1:43.25
2:19.43
36.01
36.18
250m:
300m:
2:55.51
3:31.67
36.08
36.16
350m:
400m:
4:07.34
4:42.36
35.67
35.02
4.Lana Voinov91De Dolfijn4:46.84
50m:
100m:
31.13
1:05.47
31.13
34.34
150m:
200m:
1:41.84
2:18.07
36.37
36.23
250m:
300m:
2:55.39
3:32.74
37.32
37.35
350m:
400m:
4:10.51
4:46.84
37.77
36.33
5.Iris Bioch91De Zijl/LGB4:47.32
50m:
100m:
31.89
1:07.52
31.89
35.63
150m:
200m:
1:43.92
2:20.91
36.40
36.99
250m:
300m:
2:57.78
3:35.03
36.87
37.25
350m:
400m:
4:11.97
4:47.32
36.94
35.35
6.Tessa Vreeburg91De Columbiaan4:49.01
50m:
100m:
31.96
1:07.46
31.96
35.50
150m:
200m:
1:44.27
2:21.07
36.81
36.80
250m:
300m:
2:58.28
3:35.41
37.21
37.13
350m:
400m:
4:13.28
4:49.01
37.87
35.73
7.Manon Baggerman91De Devel4:49.10
50m:
100m:
31.19
1:06.29
31.19
35.10
150m:
200m:
1:43.07
2:21.22
36.78
38.15
250m:
300m:
2:58.84
3:36.79
37.62
37.95
350m:
400m:
4:14.72
4:49.10
37.93
34.38
8.Merel Barendregt91Van Vliet Barra4:50.43
50m:
100m:
31.80
1:06.85
31.80
35.05
150m:
200m:
1:43.65
2:20.85
36.80
37.20
250m:
300m:
2:58.32
3:36.11
37.47
37.79
350m:
400m:
4:13.75
4:50.43
37.64
36.68
9.Amy van den Berg91Electrolux AZC4:52.44
50m:
100m:
31.79
1:07.42
31.79
35.63
150m:
200m:
1:44.42
2:22.07
37.00
37.65
250m:
300m:
2:59.58
3:37.79
37.51
38.21
350m:
400m:
4:16.14
4:52.44
38.35
36.30
10.Maartje Lenten92Hoogeveen4:52.78
50m:
100m:
31.43
1:07.21
31.43
35.78
150m:
200m:
1:44.09
2:21.93
36.88
37.84
250m:
300m:
2:59.82
3:38.31
37.89
38.49
350m:
400m:
4:16.29
4:52.78
37.98
36.49
11.Rosanne de Boer91LZ 1886-Kartoen4:53.86
50m:
100m:
32.43
1:08.52
32.43
36.09
150m:
200m:
1:45.94
2:23.55
37.42
37.61
250m:
300m:
3:01.13
3:39.50
37.58
38.37
350m:
400m:
4:17.26
4:53.86
37.76
36.60
12.Tessa Kerkvliet92LZ 1886-Kartoen4:54.44
50m:
100m:
32.74
1:09.36
32.74
36.62
150m:
200m:
1:46.58
2:24.54
37.22
37.96
250m:
300m:
3:02.50
3:40.58
37.96
38.08
350m:
400m:
4:18.42
4:54.44
37.84
36.02
13.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)4:57.24.
50m:
100m:
31.79
1:08.12
31.79
36.33
150m:
200m:
1:46.05
2:24.01
37.93
37.96
250m:
300m:
3:02.79
3:41.43
38.78
38.64
350m:
400m:
4:20.21
4:57.24
38.78
37.03
14.Lisa Johnstone92DWK-XCESS4:58.51.
50m:
100m:
32.64
1:09.25
32.64
36.61
150m:
200m:
1:47.77
2:26.57
38.52
38.80
250m:
300m:
3:04.39
3:42.92
37.82
38.53
350m:
400m:
4:21.62
4:58.51
38.70
36.89
15.Debby den Besten92Westland Dij4:58.93.
50m:
100m:
32.90
1:10.15
32.90
37.25
150m:
200m:
1:48.21
2:26.57
38.06
38.36
250m:
300m:
3:04.66
3:43.18
38.09
38.52
350m:
400m:
4:21.61
4:58.93
38.43
37.32
16.Dimphy van de Laar92ZCV5:00.03.
50m:
100m:
34.24
1:11.62
34.24
37.38
150m:
200m:
1:50.20
2:28.28
38.58
38.08
250m:
300m:
3:06.79
3:44.99
38.51
38.20
350m:
400m:
4:23.48
5:00.03
38.49
36.55
17.Shirley Koek92LZ 1886-Kartoen5:00.39.
50m:
100m:
32.43
1:09.70
32.43
37.27
150m:
200m:
1:48.26
2:26.93
38.56
38.67
250m:
300m:
3:05.92
3:44.55
38.99
38.63
350m:
400m:
4:23.56
5:00.39
39.01
36.83
18.Joëlle Scheps92Van Uden-De Gou5:02.60.
50m:
100m:
31.97
1:08.15
31.97
36.18
150m:
200m:
1:46.41
2:24.95
38.26
38.54
250m:
300m:
3:03.71
3:43.22
38.76
39.51
350m:
400m:
4:23.10
5:02.60
39.88
39.50
19.Melissa vd Sluijs92Kerkdriel5:14.05.
50m:
100m:
34.04
1:10.66
34.04
36.62
150m:
200m:
1:49.07
2:28.68
38.41
39.61
250m:
300m:
3:09.73
3:51.06
41.05
41.33
350m:
400m:
4:32.96
5:14.05
41.90
41.09
ng.zaLinda van der Voort92De Zijl/LGB


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Inge Dekker85EiffelSwimmersP4:15.250.88
50m:
100m:
28.64
59.83
28.64
31.19
150m:
200m:
1:32.09
2:04.47
32.26
32.38
250m:
300m:
2:37.10
3:09.81
32.63
32.71
350m:
400m:
3:42.86
4:15.25
33.05
32.39
2.Linda Bank86De Dolfijn4:18.19+1.04
50m:
100m:
30.33
1:02.74
30.33
32.41
150m:
200m:
1:35.56
2:07.99
32.82
32.43
250m:
300m:
2:40.48
3:13.47
32.49
32.99
350m:
400m:
3:46.25
4:18.19
32.78
31.94
3.Femke Heemskerk87De Dolfijn4:22.190.95
50m:
100m:
30.45
1:03.42
30.45
32.97
150m:
200m:
1:36.02
2:09.29
32.60
33.27
250m:
300m:
2:41.94
3:15.58
32.65
33.64
350m:
400m:
3:49.12
4:22.19
33.54
33.07
4.Maaike Waaijer90EiffelSwimmersP4:26.980.82
50m:
100m:
31.17
1:04.84
31.17
33.67
150m:
200m:
1:38.70
2:12.93
33.86
34.23
250m:
300m:
2:47.04
3:21.17
34.11
34.13
350m:
400m:
3:54.73
4:26.98
33.56
32.25
5.Marjolein Post89Zwemlust-den Ho4:27.140.94
50m:
100m:
30.56
1:04.04
30.56
33.48
150m:
200m:
1:37.78
2:11.67
33.74
33.89
250m:
300m:
2:45.59
3:20.26
33.92
34.67
350m:
400m:
3:54.57
4:27.14
34.31
32.57
6.Marion van den Berg86DWK-XCESS4:28.620.97
50m:
100m:
30.40
1:03.96
30.40
33.56
150m:
200m:
1:38.49
2:12.76
34.53
34.27
250m:
300m:
2:46.86
3:21.32
34.10
34.46
350m:
400m:
3:55.58
4:28.62
34.26
33.04
7.Rieneke Terink84DWK-XCESS4:29.670.92
50m:
100m:
30.67
1:04.01
30.67
33.34
150m:
200m:
1:38.04
2:12.15
34.03
34.11
250m:
300m:
2:46.41
3:20.88
34.26
34.47
350m:
400m:
3:55.75
4:29.67
34.87
33.92
8.Linsy Heister88EiffelSwimmersP4:31.48
50m:
100m:
31.78
1:05.79
31.78
34.01
150m:
200m:
1:40.49
2:14.97
34.70
34.48
250m:
300m:
2:49.04
3:23.68
34.07
34.64
350m:
400m:
3:58.07
4:31.48
34.39
33.41
9.Marlies Reinders86De Dinkel Denek4:35.84
50m:
100m:
31.63
1:06.39
31.63
34.76
150m:
200m:
1:41.50
2:16.60
35.11
35.10
250m:
300m:
2:51.72
3:26.81
35.12
35.09
350m:
400m:
4:01.78
4:35.84
34.97
34.06
10.Sascha de Bruijn88MNC Dordrecht4:41.05.
50m:
100m:
31.72
1:06.21
31.72
34.49
150m:
200m:
1:41.75
2:17.49
35.54
35.74
250m:
300m:
2:53.62
3:29.58
36.13
35.96
350m:
400m:
4:06.19
4:41.05
36.61
34.86
11.Gea Hagting88Nova4:44.02.
50m:
100m:
32.98
1:08.38
32.98
35.40
150m:
200m:
1:44.32
2:20.74
35.94
36.42
250m:
300m:
2:56.11
3:32.41
35.37
36.30
350m:
400m:
4:08.23
4:44.02
35.82
35.79
ng.Denise de Riet84Van Vliet Barra


All-in

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Inge Dekker85EiffelSwimmersP4:15.250.88
50m:
100m:
28.64
59.83
28.64
31.19
150m:
200m:
1:32.09
2:04.47
32.26
32.38
250m:
300m:
2:37.10
3:09.81
32.63
32.71
350m:
400m:
3:42.86
4:15.25
33.05
32.39
2.Linda Bank86De Dolfijn4:18.19+1.04
50m:
100m:
30.33
1:02.74
30.33
32.41
150m:
200m:
1:35.56
2:07.99
32.82
32.43
250m:
300m:
2:40.48
3:13.47
32.49
32.99
350m:
400m:
3:46.25
4:18.19
32.78
31.94
3.Femke Heemskerk87De Dolfijn4:22.190.95
50m:
100m:
30.45
1:03.42
30.45
32.97
150m:
200m:
1:36.02
2:09.29
32.60
33.27
250m:
300m:
2:41.94
3:15.58
32.65
33.64
350m:
400m:
3:49.12
4:22.19
33.54
33.07
4.Maaike Waaijer90EiffelSwimmersP4:26.980.82
50m:
100m:
31.17
1:04.84
31.17
33.67
150m:
200m:
1:38.70
2:12.93
33.86
34.23
250m:
300m:
2:47.04
3:21.17
34.11
34.13
350m:
400m:
3:54.73
4:26.98
33.56
32.25
5.Marjolein Post89Zwemlust-den Ho4:27.140.94
50m:
100m:
30.56
1:04.04
30.56
33.48
150m:
200m:
1:37.78
2:11.67
33.74
33.89
250m:
300m:
2:45.59
3:20.26
33.92
34.67
350m:
400m:
3:54.57
4:27.14
34.31
32.57
6.Marieke Nijhuis92OZ&PC4:28.120.95
50m:
100m:
29.96
1:03.76
29.96
33.80
150m:
200m:
1:38.34
2:12.49
34.58
34.15
250m:
300m:
2:47.03
3:20.98
34.54
33.95
350m:
400m:
3:55.23
4:28.12
34.25
32.89
7.Marion van den Berg86DWK-XCESS4:28.620.97
50m:
100m:
30.40
1:03.96
30.40
33.56
150m:
200m:
1:38.49
2:12.76
34.53
34.27
250m:
300m:
2:46.86
3:21.32
34.10
34.46
350m:
400m:
3:55.58
4:28.62
34.26
33.04
8.Rieneke Terink84DWK-XCESS4:29.670.92
50m:
100m:
30.67
1:04.01
30.67
33.34
150m:
200m:
1:38.04
2:12.15
34.03
34.11
250m:
300m:
2:46.41
3:20.88
34.26
34.47
350m:
400m:
3:55.75
4:29.67
34.87
33.92
9.Linsy Heister88EiffelSwimmersP4:31.48
50m:
100m:
31.78
1:05.79
31.78
34.01
150m:
200m:
1:40.49
2:14.97
34.70
34.48
250m:
300m:
2:49.04
3:23.68
34.07
34.64
350m:
400m:
3:58.07
4:31.48
34.39
33.41
10.Marlies Reinders86De Dinkel Denek4:35.84
50m:
100m:
31.63
1:06.39
31.63
34.76
150m:
200m:
1:41.50
2:16.60
35.11
35.10
250m:
300m:
2:51.72
3:26.81
35.12
35.09
350m:
400m:
4:01.78
4:35.84
34.97
34.06
11.Roxanne Linders92EiffelSwimmersP4:36.71
50m:
100m:
31.07
1:05.49
31.07
34.42
150m:
200m:
1:41.10
2:16.59
35.61
35.49
250m:
300m:
2:52.42
3:27.78
35.83
35.36
350m:
400m:
4:02.93
4:36.71
35.15
33.78
12.Sascha de Bruijn88MNC Dordrecht4:41.05.
50m:
100m:
31.72
1:06.21
31.72
34.49
150m:
200m:
1:41.75
2:17.49
35.54
35.74
250m:
300m:
2:53.62
3:29.58
36.13
35.96
350m:
400m:
4:06.19
4:41.05
36.61
34.86
13.Maaike Vooren91DAW-Finenzo4:42.36
50m:
100m:
31.93
1:07.24
31.93
35.31
150m:
200m:
1:43.25
2:19.43
36.01
36.18
250m:
300m:
2:55.51
3:31.67
36.08
36.16
350m:
400m:
4:07.34
4:42.36
35.67
35.02
14.Gea Hagting88Nova4:44.02.
50m:
100m:
32.98
1:08.38
32.98
35.40
150m:
200m:
1:44.32
2:20.74
35.94
36.42
250m:
300m:
2:56.11
3:32.41
35.37
36.30
350m:
400m:
4:08.23
4:44.02
35.82
35.79
15.Lana Voinov91De Dolfijn4:46.84
50m:
100m:
31.13
1:05.47
31.13
34.34
150m:
200m:
1:41.84
2:18.07
36.37
36.23
250m:
300m:
2:55.39
3:32.74
37.32
37.35
350m:
400m:
4:10.51
4:46.84
37.77
36.33
16.Iris Bioch91De Zijl/LGB4:47.32
50m:
100m:
31.89
1:07.52
31.89
35.63
150m:
200m:
1:43.92
2:20.91
36.40
36.99
250m:
300m:
2:57.78
3:35.03
36.87
37.25
350m:
400m:
4:11.97
4:47.32
36.94
35.35
17.Tessa Vreeburg91De Columbiaan4:49.01
50m:
100m:
31.96
1:07.46
31.96
35.50
150m:
200m:
1:44.27
2:21.07
36.81
36.80
250m:
300m:
2:58.28
3:35.41
37.21
37.13
350m:
400m:
4:13.28
4:49.01
37.87
35.73
18.Manon Baggerman91De Devel4:49.10
50m:
100m:
31.19
1:06.29
31.19
35.10
150m:
200m:
1:43.07
2:21.22
36.78
38.15
250m:
300m:
2:58.84
3:36.79
37.62
37.95
350m:
400m:
4:14.72
4:49.10
37.93
34.38
19.Merel Barendregt91Van Vliet Barra4:50.43
50m:
100m:
31.80
1:06.85
31.80
35.05
150m:
200m:
1:43.65
2:20.85
36.80
37.20
250m:
300m:
2:58.32
3:36.11
37.47
37.79
350m:
400m:
4:13.75
4:50.43
37.64
36.68
20.Amy van den Berg91Electrolux AZC4:52.44
50m:
100m:
31.79
1:07.42
31.79
35.63
150m:
200m:
1:44.42
2:22.07
37.00
37.65
250m:
300m:
2:59.58
3:37.79
37.51
38.21
350m:
400m:
4:16.14
4:52.44
38.35
36.30
21.Maartje Lenten92Hoogeveen4:52.78
50m:
100m:
31.43
1:07.21
31.43
35.78
150m:
200m:
1:44.09
2:21.93
36.88
37.84
250m:
300m:
2:59.82
3:38.31
37.89
38.49
350m:
400m:
4:16.29
4:52.78
37.98
36.49
22.Rosanne de Boer91LZ 1886-Kartoen4:53.86
50m:
100m:
32.43
1:08.52
32.43
36.09
150m:
200m:
1:45.94
2:23.55
37.42
37.61
250m:
300m:
3:01.13
3:39.50
37.58
38.37
350m:
400m:
4:17.26
4:53.86
37.76
36.60
23.Tessa Kerkvliet92LZ 1886-Kartoen4:54.44
50m:
100m:
32.74
1:09.36
32.74
36.62
150m:
200m:
1:46.58
2:24.54
37.22
37.96
250m:
300m:
3:02.50
3:40.58
37.96
38.08
350m:
400m:
4:18.42
4:54.44
37.84
36.02
24.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)4:57.24.
50m:
100m:
31.79
1:08.12
31.79
36.33
150m:
200m:
1:46.05
2:24.01
37.93
37.96
250m:
300m:
3:02.79
3:41.43
38.78
38.64
350m:
400m:
4:20.21
4:57.24
38.78
37.03
25.Lisa Johnstone92DWK-XCESS4:58.51.
50m:
100m:
32.64
1:09.25
32.64
36.61
150m:
200m:
1:47.77
2:26.57
38.52
38.80
250m:
300m:
3:04.39
3:42.92
37.82
38.53
350m:
400m:
4:21.62
4:58.51
38.70
36.89
26.Debby den Besten92Westland Dij4:58.93.
50m:
100m:
32.90
1:10.15
32.90
37.25
150m:
200m:
1:48.21
2:26.57
38.06
38.36
250m:
300m:
3:04.66
3:43.18
38.09
38.52
350m:
400m:
4:21.61
4:58.93
38.43
37.32
27.Dimphy van de Laar92ZCV5:00.03.
50m:
100m:
34.24
1:11.62
34.24
37.38
150m:
200m:
1:50.20
2:28.28
38.58
38.08
250m:
300m:
3:06.79
3:44.99
38.51
38.20
350m:
400m:
4:23.48
5:00.03
38.49
36.55
28.Shirley Koek92LZ 1886-Kartoen5:00.39.
50m:
100m:
32.43
1:09.70
32.43
37.27
150m:
200m:
1:48.26
2:26.93
38.56
38.67
250m:
300m:
3:05.92
3:44.55
38.99
38.63
350m:
400m:
4:23.56
5:00.39
39.01
36.83
29.Joëlle Scheps92Van Uden-De Gou5:02.60.
50m:
100m:
31.97
1:08.15
31.97
36.18
150m:
200m:
1:46.41
2:24.95
38.26
38.54
250m:
300m:
3:03.71
3:43.22
38.76
39.51
350m:
400m:
4:23.10
5:02.60
39.88
39.50
30.Melissa vd Sluijs92Kerkdriel5:14.05.
50m:
100m:
34.04
1:10.66
34.04
36.62
150m:
200m:
1:49.07
2:28.68
38.41
39.61
250m:
300m:
3:09.73
3:51.06
41.05
41.33
350m:
400m:
4:32.96
5:14.05
41.90
41.09
ng.zaLinda van der Voort92De Zijl/LGB
ng.Denise de Riet84Van Vliet Barra


<< TOP >>
Nr. 3
01.06.2007
200m rugslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  2:22.50

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2007
2006
2000
2003
1:54.32
1:55.44
2:00.06
2:00.90
Ryan Lochte
Arkady Vyatchanin
Klaas Erik Zwering
Klaas Erik Zwering
USA
RUS
NED
PSV
Melbourne
Boedapest
Sydney
Amsterdam


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn2:09.9030.661:03.021:36.452:09.90
2.Theo Beglinger90De Zijl/LGB2:16.2931.531:05.761:41.362:16.29
3.Loek Herberts90Arethusa2:17.1632.361:06.431:41.752:17.16
4.Aljan Tempel90Hoogeveen2:17.1831.601:06.501:42.202:17.18
5.Daan Ratering90Livo2:18.4532.451:07.291:43.192:18.45
6.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee2:19.4432.881:08.251:44.502:19.44
7.Camiel Villa Rikkers89De Meer2:20.5932.041:06.631:43.172:20.59
8.Joost Awater90DWK-XCESS2:20.7732.181:07.421:44.292:20.77
9.Martijn Dolk89MNC Dordrecht2:20.8632.861:09.211:45.622:20.86
10.Harm Rozenga89De Granaet2:21.2533.111:08.491:44.732:21.25
11.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra2:22.1931.901:07.421:45.572:22.19
12.Jan Willem vd Graaff89Arethusa2:24.48.33.591:09.521:47.462:24.48
dis.Robert Yallop89HZC-Weusthag2:17.80RA30.521:05.241:42.102:17.80
ng.Dingeman van der Pluijm90De Zijl/LGB


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Nick Driebergen87De Dolfijn2:04.82bu27.8558.191:31.712:04.82
2.Sander Karssen85DWK-XCESS2:06.5029.941:02.011:34.172:06.50
3.John Keetman84EiffelSwimmersP2:09.8229.571:02.051:35.752:09.82
4.Joost Schröder88TriVia2:13.0831.721:05.401:39.622:13.08
5.Yelmar van der Veer88GoSwim2:16.06.30.321:04.121:40.522:16.06
6.Michael Schilders88De Kempvis2:16.48.31.891:06.041:42.922:16.48
7.Niels Koster87Hoogeveen2:17.38.31.741:06.041:41.772:17.38
dis.Raymond van de Merwe86WVZ2:14.62.RA30.911:04.921:39.712:14.62


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Nick Driebergen
Tussentijden Voorronde
87De Dolfijn2:04.821:59.260.7228.30
27.85
58.42
58.19
1:28.71
1:31.71
1:59.26
2:04.82
Nationaal Record
2.John Keetman
Tussentijden Voorronde
84EiffelSwimmersP2:09.822:04.230.6328.91
29.57
1:00.03
1:02.05
1:32.06
1:35.75
2:04.23
2:09.82
3.Henk van Niejenhuis
Tussentijden Voorronde
89De Dolfijn2:09.902:08.660.6930.38
30.66
1:02.96
1:03.02
1:35.53
1:36.45
2:08.66
2:09.90
4.Yelmar van der Veer
Tussentijden Voorronde
88GoSwim2:16.062:13.91.0.7530.90
30.32
1:05.26
1:04.12
1:40.23
1:40.52
2:13.91
2:16.06
5.Joost Schröder
Tussentijden Voorronde
88TriVia2:13.082:14.67.0.7631.80
31.72
1:06.62
1:05.40
1:41.59
1:39.62
2:14.67
2:13.08
6.Theo Beglinger
Tussentijden Voorronde
90De Zijl/LGB2:16.292:14.830.6130.86
31.53
1:04.65
1:05.76
1:40.25
1:41.36
2:14.83
2:16.29
7.Michael Schilders
Tussentijden Voorronde
88De Kempvis2:16.482:15.86.0.8231.18
31.89
1:04.87
1:06.04
1:41.05
1:42.92
2:15.86
2:16.48
8.Loek Herberts
Tussentijden Voorronde
90Arethusa2:17.162:19.120.6232.35
32.36
1:07.08
1:06.43
1:43.17
1:41.75
2:19.12
2:17.16


9.


Sander Karssen


85


DWK-XCESS


2:06.50


Afzeggen


29.94


1:02.01


1:34.17


2:06.50
10.Aljan Tempel90Hoogeveen2:17.1831.601:06.501:42.202:17.18
11.Niels Koster87Hoogeveen2:17.38.31.741:06.041:41.772:17.38
12.Daan Ratering90Livo2:18.4532.451:07.291:43.192:18.45
13.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee2:19.4432.881:08.251:44.502:19.44
14.Camiel Villa Rikkers89De Meer2:20.5932.041:06.631:43.172:20.59
15.Joost Awater90DWK-XCESS2:20.7732.181:07.421:44.292:20.77
16.Martijn Dolk89MNC Dordrecht2:20.8632.861:09.211:45.622:20.86
17.Harm Rozenga89De Granaet2:21.2533.111:08.491:44.732:21.25
18.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra2:22.1931.901:07.421:45.572:22.19
19.Jan Willem vd Graaff89Arethusa2:24.48.33.591:09.521:47.462:24.48
dis.Raymond van de Merwe86WVZ2:14.62.RA30.911:04.921:39.712:14.62
dis.Robert Yallop89HZC-Weusthag2:17.80RA30.521:05.241:42.102:17.80
ng.Dingeman van der Pluijm90De Zijl/LGB


<< TOP >>
Nr. 4
01.06.2007
200m rugslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  2:36.10

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
1991
1991
1984
1986
2:06.62
2:06.62
2:12.38
2:14.88
Krisztina Egerszegi
Krisztina Egerszegi
Jolanda de Rover
Jolanda de Rover
HUN
HUN
NED
DJK
Athene
Athene
Los Angeles
Amersfoort


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Nadine Straten91De Dolfijn2:25.1234.171:10.661:47.952:25.12
2.Wendan Poelstra91HZ&PC Heerenvee2:25.7433.481:09.851:47.592:25.74
3.Mariël Borgerink92De Dinkel Denek2:29.5735.381:13.021:51.632:29.57
4.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen2:30.9535.061:13.371:52.512:30.95
5.Kimberley Albers92Vlaardingen2:32.2535.911:14.951:55.002:32.25
6.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho2:32.5234.571:13.871:53.802:32.52
7.Marloes Giesselink92OZ&PC2:33.8935.911:13.931:54.272:33.89
8.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan2:34.3935.721:15.661:55.572:34.39
9.Judith van Meijel91HZPC2:35.6236.651:15.551:55.652:35.62
10.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP2:36.29.35.681:15.491:56.052:36.29
11.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra2:37.03.35.581:14.791:56.042:37.03
12.Lisa Edelaar92De Columbiaan2:38.05.37.071:17.491:58.512:38.05
13.Paula van der Werff91LZ 1886-Kartoen2:38.06.36.651:16.541:57.472:38.06
14.José Adema91Aquapoldro2:38.42.36.431:16.631:57.882:38.42
15.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen2:39.80.35.931:16.391:58.262:39.80


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Evy Witlox88DWK-XCESS2:22.6732.921:08.941:45.792:22.67
2.Wendy vd Zanden88EiffelSwimmersP2:23.7232.351:08.591:46.082:23.72
3.Willemijn Knot90TriVia2:25.66.33.101:10.371:48.282:25.66
4.Rieneke Schinkel83DWK-XCESS2:25.82.34.061:10.301:48.222:25.82
5.Mariët Koster83Hoogeveen2:25.99.33.281:10.581:48.772:25.99
6.Chantal Nap89De Aquaflippers2:26.61.35.331:12.541:49.972:26.61
7.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)2:27.45.33.371:10.111:48.622:27.45
8.Ilse Kraayeveld90De Granaet2:27.51.33.961:10.911:49.382:27.51
ng.zaDaphne ten Brink85WZ&PC Purmerend


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Wendy vd Zanden
Tussentijden Voorronde
88EiffelSwimmersP2:23.722:18.480.7532.47
32.35
1:07.35
1:08.59
1:43.00
1:46.08
2:18.48
2:23.72
2.Evy Witlox
Tussentijden Voorronde
88DWK-XCESS2:22.672:19.470.5932.99
32.92
1:08.39
1:08.94
1:44.35
1:45.79
2:19.47
2:22.67
3.Mariët Koster
Tussentijden Voorronde
83Hoogeveen2:25.992:20.23.0.7732.59
33.28
1:08.02
1:10.58
1:44.46
1:48.77
2:20.23
2:25.99
4.Nadine Straten
Tussentijden Voorronde
91De Dolfijn2:25.122:23.250.7533.69
34.17
1:09.72
1:10.66
1:46.68
1:47.95
2:23.25
2:25.12
5.Wendan Poelstra
Tussentijden Voorronde
91HZ&PC Heerenvee2:25.742:23.870.7633.79
33.48
1:10.44
1:09.85
1:47.32
1:47.59
2:23.87
2:25.74
6.Chantal Nap
Tussentijden Voorronde
89De Aquaflippers2:26.612:25.13.0.7734.43
35.33
1:11.35
1:12.54
1:48.90
1:49.97
2:25.13
2:26.61
7.Rieneke Schinkel
Tussentijden Voorronde
83DWK-XCESS2:25.822:25.60.0.7733.56
34.06
1:09.97
1:10.30
1:48.19
1:48.22
2:25.60
2:25.82
8.Willemijn Knot
Tussentijden Voorronde
90TriVia2:25.662:26.30.0.7933.49
33.10
1:11.38
1:10.37
1:49.41
1:48.28
2:26.30
2:25.66


B-finale
9.Mariël Borgerink
Tussentijden Voorronde
92De Dinkel Denek2:29.572:25.940.7134.52
35.38
1:11.49
1:13.02
1:48.83
1:51.63
2:25.94
2:29.57
10.Ilse Kraayeveld
Tussentijden Voorronde
90De Granaet2:27.512:27.79.0.7334.62
33.96
1:12.10
1:10.91
1:50.34
1:49.38
2:27.79
2:27.51
11.Anja vd Hout
Tussentijden Voorronde
90ZC Ooievaar(SG)2:27.452:29.89.0.7535.74
33.37
1:14.59
1:10.11
1:52.86
1:48.62
2:29.89
2:27.45
12.Mariëlle ter Stege
Tussentijden Voorronde
91Hoogeveen2:30.952:30.190.8035.47
35.06
1:13.29
1:13.37
1:52.31
1:52.51
2:30.19
2:30.95
13.Malissa van der Horst
Tussentijden Voorronde
92Zwemlust-den Ho2:32.522:32.730.7835.26
34.57
1:14.37
1:13.87
1:54.10
1:53.80
2:32.73
2:32.52
14.Kimberley Albers
Tussentijden Voorronde
92Vlaardingen2:32.252:32.96bu0.8235.10
35.91
1:13.34
1:14.95
1:53.38
1:55.00
2:32.96
2:32.25
15.Miranda Nijenhuis
Tussentijden Voorronde
92De Columbiaan2:34.392:33.610.8336.73
35.72
1:16.00
1:15.66
1:55.22
1:55.57
2:33.61
2:34.39
16.Marloes Giesselink
Tussentijden Voorronde
92OZ&PC2:33.892:39.29.0.7637.48
35.91
1:17.23
1:13.93
1:58.41
1:54.27
2:39.29
2:33.89


17.


Judith van Meijel


91


HZPC


2:35.62


36.65


1:15.55


1:55.65


2:35.62
18.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP2:36.29.35.681:15.491:56.052:36.29
19.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra2:37.03.35.581:14.791:56.042:37.03
20.Lisa Edelaar92De Columbiaan2:38.05.37.071:17.491:58.512:38.05
21.Paula van der Werff91LZ 1886-Kartoen2:38.06.36.651:16.541:57.472:38.06
22.José Adema91Aquapoldro2:38.42.36.431:16.631:57.882:38.42
23.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen2:39.80.35.931:16.391:58.262:39.80
ng.zaDaphne ten Brink85WZ&PC Purmerend


<< TOP >>
Nr. 5
01.06.2007
100m schoolslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  1:13.20

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2006
2001
2003
2003
   59.13
   59.94
1:01.52
1:01.80
Brendan Hansen
Roman Sloudnov
Thijs van Valkengoed
Thijs van Valkengoed
USA
RUS
NED
DWK
Ervine
Fukuoka
Federal Way
Amsterdam


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Bram Dekker89ZCV1:07.6432.481:07.64
2.Erik Talma89TriVia1:08.1530.741:08.15
3.Nick van Gemert89DWK-XCESS1:08.3531.891:08.35
4.Niels van Eck89Hoogeveen1:08.4431.991:08.44
5.Tom Odding89TriVia1:09.0431.641:09.04
6.Joppe Wisse89DZT'621:09.7332.171:09.73
7.Steven Nonnekes90Van Vliet Barra1:10.3532.711:10.35
8.Rens van den Berg89De Otters Het G1:10.8033.511:10.80
9.Micael Correia90Zeester-Meerval1:11.0533.331:11.05
10.Thomas Kersten90WVZ1:11.1932.181:11.19
11.Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik1:11.3233.511:11.32
12.Thijs Greven89ZCV1:11.7732.991:11.77
13.Kenny van Krieken90AquAmigos1:12.0833.991:12.08
14.Pieter Jan de Vries90ZVZ1:12.4033.211:12.40
15.Tristan Eisank90ZON/S&S1:12.5433.231:12.54
Bart van der Aar89BZV1:12.5432.981:12.54
17.Vincent de Ruiter90Poseidon'561:13.1734.861:13.17
18.Sebas van Lith90ZVW'741:13.1833.991:13.18
19.Alex Eversdijk90De Bruinvis1:13.2034.231:13.20
20.Edward Buitenwerf89DZ&PC1:13.22.34.011:13.22
21.Marcel Noordermeer90ZOB'661:13.68.33.911:13.68
22.Thierry van de Spek89De Columbiaan1:13.81.33.451:13.81


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Lennart Stekelenburg86EiffelSwimmersP1:02.7629.511:02.76
2.Thijs van Valkengoed83De Dolfijn1:03.8130.261:03.81
3.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho1:04.9331.451:04.93
4.Rutger Sloof88DWK-XCESS1:05.9530.681:05.95
5.Jaap v/d Vegte88DZ&PC1:06.1430.951:06.14
6.Mans Broekgaarden85DWK-XCESS1:06.2331.301:06.23
7.Jelte Stanic87De Lansingh1:07.3431.031:07.34
8.Devi Wolthuizen87TriVia1:08.1132.351:08.11
9.Vincent Bakker86DWK-XCESS1:08.2431.131:08.24
10.Raldi Jolink88DWK-XCESS1:08.3731.791:08.37
11.Mischa de Gier82De Aquaflippers1:08.6131.831:08.61
12.Tim v.d. Berg85De Kempvis1:08.6331.941:08.63
13.Sven Jaeger83Hellas-Glana1:10.68.32.711:10.68
14.Jurrien Hartman88Vlaardingen1:10.99.33.061:10.99
15.Pelger de Jong88Vlaardingen1:11.58.32.991:11.58
16.Danny van Zoen84De Dolfijn1:12.34.32.861:12.34
dis.Dennis de Waal86Hoorn-AurikAA-:--.---:--.--
dis.Erik Verholt88Noord Veluwe1:12.06.SA33.321:12.06


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m
1.Thijs van Valkengoed
Tussentijden Voorronde
83De Dolfijn1:03.811:02.970.8429.71
30.26
1:02.97
1:03.81
2.Lennart Stekelenburg
Tussentijden Voorronde
86EiffelSwimmersP1:02.761:03.840.7429.91
29.51
1:03.84
1:02.76
3.Mans Broekgaarden
Tussentijden Voorronde
85DWK-XCESS1:06.231:05.470.8630.81
31.30
1:05.47
1:06.23
4.Rutger Sloof
Tussentijden Voorronde
88DWK-XCESS1:05.951:05.720.8730.79
30.68
1:05.72
1:05.95
5.Bram Dekker
Tussentijden Voorronde
89ZCV1:07.641:05.930.7631.68
32.48
1:05.93
1:07.64
6.Jaap v/d Vegte
Tussentijden Voorronde
88DZ&PC1:06.141:06.000.7631.06
30.95
1:06.00
1:06.14
7.Jelte Stanic
Tussentijden Voorronde
87De Lansingh1:07.341:06.940.8730.75
31.03
1:06.94
1:07.34
8.Erik Talma
Tussentijden Voorronde
89TriVia1:08.151:07.940.7431.08
30.74
1:07.94
1:08.15


B-finale
9.Mischa de Gier
Tussentijden Voorronde
82De Aquaflippers1:08.611:07.900.8632.46
31.83
1:07.90
1:08.61
10.Tim v.d. Berg
Tussentijden Voorronde
85De Kempvis1:08.631:07.950.9132.25
31.94
1:07.95
1:08.63
11.Raldi Jolink
Tussentijden Voorronde
88DWK-XCESS1:08.371:08.200.8231.59
31.79
1:08.20
1:08.37
12.Vincent Bakker
Tussentijden Voorronde
86DWK-XCESS1:08.241:08.690.8530.92
31.13
1:08.69
1:08.24
13.Nick van Gemert
Tussentijden Voorronde
89DWK-XCESS1:08.351:08.830.7132.12
31.89
1:08.83
1:08.35
14.Tom Odding
Tussentijden Voorronde
89TriVia1:09.041:08.930.8632.10
31.64
1:08.93
1:09.04
15.Niels van Eck
Tussentijden Voorronde
89Hoogeveen1:08.441:09.040.8033.28
31.99
1:09.04
1:08.44
16.Steven Nonnekes
Tussentijden Voorronde
90Van Vliet Barra1:10.351:11.530.8133.38
32.71
1:11.53
1:10.35


17.


Robin van Aggele


84


Zwemlust-den Ho


1:04.93


Afzeggen


31.45


1:04.93
18.Devi Wolthuizen87TriVia1:08.11Afzeggen32.351:08.11
19.Joppe Wisse89DZT'621:09.73Afzeggen32.171:09.73
20.Sven Jaeger83Hellas-Glana1:10.68.32.711:10.68
21.Rens van den Berg89De Otters Het G1:10.8033.511:10.80
22.Jurrien Hartman88Vlaardingen1:10.99.33.061:10.99
23.Micael Correia90Zeester-Meerval1:11.0533.331:11.05
24.Thomas Kersten90WVZ1:11.1932.181:11.19
25.Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik1:11.3233.511:11.32
26.Pelger de Jong88Vlaardingen1:11.58.32.991:11.58
27.Thijs Greven89ZCV1:11.7732.991:11.77
28.Kenny van Krieken90AquAmigos1:12.0833.991:12.08
29.Danny van Zoen84De Dolfijn1:12.34.32.861:12.34
30.Pieter Jan de Vries90ZVZ1:12.4033.211:12.40
31.Tristan Eisank90ZON/S&S1:12.5433.231:12.54
Bart van der Aar89BZV1:12.5432.981:12.54
33.Vincent de Ruiter90Poseidon'561:13.1734.861:13.17
34.Sebas van Lith90ZVW'741:13.1833.991:13.18
35.Alex Eversdijk90De Bruinvis1:13.2034.231:13.20
36.Edward Buitenwerf89DZ&PC1:13.22.34.011:13.22
37.Marcel Noordermeer90ZOB'661:13.68.33.911:13.68
38.Thierry van de Spek89De Columbiaan1:13.81.33.451:13.81
dis.Dennis de Waal86Hoorn-AurikAA-:--.---:--.--
dis.Erik Verholt88Noord Veluwe1:12.06.SA33.321:12.06


<< TOP >>
Nr. 6
01.06.2007
100m schoolslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  1:20.70

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2006
2002
2002
2003
1:05.09
1:07.27
1:09.67
1:10.47
Leisel Jones
Emma Igelstrom
Madelon Baans
Madelon Baans
AUS
SWE
NED
De
Melbourne
Landskrona
Berlijn
Amsterdam


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Tessa Brouwer91De Dolfijn1:13.2634.531:13.26
2.Lisa Nijland91De Whee1:14.5735.011:14.57
3.Eline Boers91De Columbiaan1:16.2835.981:16.28
4.Britt Bakker91De Dolfijn1:16.5035.681:16.50
5.Anisa Memic92WWV1:17.8836.031:17.88
6.Nienke van Eck91Hoogeveen1:17.9636.861:17.96
7.Sharayah Diphoorn91Hoogeveen1:18.0936.021:18.09
8.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP1:18.5036.371:18.50
9.Elise Wijnker91Hellas-Glana1:20.2237.701:20.22
10.Nynke van der Steur92ESCA1:20.76.37.531:20.76
11.Lisa van Milt92De Devel1:21.05.38.001:21.05
12.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend1:21.15.38.601:21.15
13.Rosanne de Boer91LZ 1886-Kartoen1:21.19.37.731:21.19
14.Yvon Versteeg92De Veene1:21.45.38.271:21.45


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Moniek Nijhuis88OZ&PC1:11.5733.161:11.57
2.Margriet Zwanenburg86DZ&PC1:12.9934.371:12.99
3.Loes Zanderink88De Dinkel Denek1:13.9934.981:13.99
4.Anouk Elzerman90De Dolfijn1:14.0234.641:14.02
5.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn1:14.2034.781:14.20
6.Lia Dekker87DZ&PC1:14.6235.291:14.62
7.Suzan v.d. Bogaard89EiffelSwimmersP1:16.0335.471:16.03
8.Ellen van de Velde82WVZ1:16.52.34.761:16.52
9.Carine Vos87De Aquaflippers1:16.82.35.571:16.82
10.Wendy van der Iest87Hoogeveen1:16.91.35.541:16.91
11.Sylvia Berens80TRB-RES1:17.69.35.831:17.69
12.Jacyntha Plat90't Tolhekke1:21.08.37.661:21.08
ng.zaMartine v.d. Heide80WVZ


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m
1.Moniek Nijhuis
Tussentijden Voorronde
88OZ&PC1:11.571:10.030.9433.02
33.16
1:10.03
1:11.57
Kampioenschapsrecord
2.Jolijn van Valkengoed
Tussentijden Voorronde
81De Dolfijn1:14.201:11.310.8933.59
34.78
1:11.31
1:14.20
3.Margriet Zwanenburg
Tussentijden Voorronde
86DZ&PC1:12.991:12.60+1.0134.18
34.37
1:12.60
1:12.99
4.Loes Zanderink
Tussentijden Voorronde
88De Dinkel Denek1:13.991:12.680.8434.16
34.98
1:12.68
1:13.99
5.Lia Dekker
Tussentijden Voorronde
87DZ&PC1:14.621:13.190.8734.55
35.29
1:13.19
1:14.62
6.Tessa Brouwer
Tussentijden Voorronde
91De Dolfijn1:13.261:13.700.9034.06
34.53
1:13.70
1:13.26
7.Anouk Elzerman
Tussentijden Voorronde
90De Dolfijn1:14.021:13.860.9234.95
34.64
1:13.86
1:14.02
8.Lisa Nijland
Tussentijden Voorronde
91De Whee1:14.571:14.800.8935.08
35.01
1:14.80
1:14.57


B-finale
9.Suzan v.d. Bogaard
Tussentijden Voorronde
89EiffelSwimmersP1:16.031:16.050.8335.65
35.47
1:16.05
1:16.03
10.Eline Boers
Tussentijden Voorronde
91De Columbiaan1:16.281:16.310.9135.56
35.98
1:16.31
1:16.28
11.Wendy van der Iest
Tussentijden Voorronde
87Hoogeveen1:16.911:16.38.0.8735.63
35.54
1:16.38
1:16.91
12.Britt Bakker
Tussentijden Voorronde
91De Dolfijn1:16.501:16.440.9235.59
35.68
1:16.44
1:16.50
13.Sylvia Berens
Tussentijden Voorronde
80TRB-RES1:17.691:16.79.0.8736.50
35.83
1:16.79
1:17.69
14.Anisa Memic
Tussentijden Voorronde
92WWV1:17.881:17.110.8736.58
36.03
1:17.11
1:17.88
15.Ellen van de Velde
Tussentijden Voorronde
82WVZ1:16.521:17.17.0.8435.29
34.76
1:17.17
1:16.52
16.Carine Vos
Tussentijden Voorronde
87De Aquaflippers1:16.821:17.29.0.8036.40
35.57
1:17.29
1:16.82


17.


Nienke van Eck


91


Hoogeveen


1:17.96


36.86


1:17.96
18.Sharayah Diphoorn91Hoogeveen1:18.0936.021:18.09
19.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP1:18.5036.371:18.50
20.Elise Wijnker91Hellas-Glana1:20.2237.701:20.22
21.Nynke van der Steur92ESCA1:20.76.37.531:20.76
22.Lisa van Milt92De Devel1:21.05.38.001:21.05
23.Jacyntha Plat90't Tolhekke1:21.08.37.661:21.08
24.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend1:21.15.38.601:21.15
25.Rosanne de Boer91LZ 1886-Kartoen1:21.19.37.731:21.19
26.Yvon Versteeg92De Veene1:21.45.38.271:21.45
ng.zaMartine v.d. Heide80WVZ


<< TOP >>
Nr. 7
01.06.2007
200m vlinderslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  2:23.30

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2007
2002
1997
2002
1:52.09
1:54.62
1:58.43
1:59.62
Michael Phelps
Franck Esposito
Stefan Aartsen
Stefan Aartsen
USA
FRA
NED
De
Melbourne
Chalon Saone
Sevilla
Amersfoort


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Jurjen Willemsen90Aquapoldro2:11.3728.731:02.791:37.022:11.37
2.Wouter Houtman90EiffelSwimmersP2:12.2629.531:02.281:36.532:12.26
3.Marc Kremer90TriVia2:13.9129.651:03.381:38.332:13.91
4.Ewoud Potiek89't Tolhekke2:14.2030.431:04.741:39.532:14.20
5.Marc Catsburg90MNC Dordrecht2:21.6430.431:05.361:42.092:21.64


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Joeri Verlinden88EiffelSwimmersP2:10.2628.361:01.771:36.742:10.26
2.Alex Schelvis87MNC Dordrecht2:11.0728.661:01.471:35.892:11.07
3.Raymond van de Merwe86WVZ2:11.1028.941:02.181:36.342:11.10
4.Rory Bob de Haan81De Aquaflippers2:14.18.27.971:01.211:37.482:14.18
5.Joost Krommenhoek84De Dolfijn2:16.35.29.631:03.681:38.892:16.35


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Joeri Verlinden
Tussentijden Voorronde
88EiffelSwimmersP2:10.262:02.380.7727.10
28.36
58.13
1:01.77
1:29.92
1:36.74
2:02.38
2:10.26
2.Alex Schelvis
Tussentijden Voorronde
87MNC Dordrecht2:11.072:08.230.9928.51
28.66
1:00.81
1:01.47
1:34.49
1:35.89
2:08.23
2:11.07
3.Raymond van de Merwe
Tussentijden Voorronde
86WVZ2:11.102:08.400.7528.49
28.94
1:00.94
1:02.18
1:34.18
1:36.34
2:08.40
2:11.10
4.Jurjen Willemsen
Tussentijden Voorronde
90Aquapoldro2:11.372:10.430.8327.30
28.73
59.90
1:02.79
1:34.55
1:37.02
2:10.43
2:11.37
5.Rory Bob de Haan
Tussentijden Voorronde
81De Aquaflippers2:14.182:10.60.0.8929.03
27.97
1:02.33
1:01.21
1:37.02
1:37.48
2:10.60
2:14.18
6.Wouter Houtman
Tussentijden Voorronde
90EiffelSwimmersP2:12.262:11.120.7629.28
29.53
1:02.15
1:02.28
1:36.38
1:36.53
2:11.12
2:12.26
7.Marc Kremer
Tussentijden Voorronde
90TriVia2:13.912:14.280.9029.59
29.65
1:03.86
1:03.38
1:38.80
1:38.33
2:14.28
2:13.91
8.Marc Catsburg
Tussentijden Voorronde
90MNC Dordrecht2:21.642:25.35.0.8831.18
30.43
1:06.97
1:05.36
1:45.12
1:42.09
2:25.35
2:21.64


9.


Ewoud Potiek


89


't Tolhekke


2:14.20


Afzeggen


30.43


1:04.74


1:39.53


2:14.20
10.Joost Krommenhoek84De Dolfijn2:16.35Afzeggen.29.631:03.681:38.892:16.35


<< TOP >>
Nr. 8
01.06.2007
200m vlinderslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  2:41.20

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2006
2005
1988
1988
2:05.40
2:05.61
2:12.33
2:13.05
Jessicah Schipper
Otylia Jedrzejczak
Conny van Bentum
Conny van Bentum
AUS
POL
NED
De
Victoria
Montreal
Leeds
Amersfoort


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho2:31.2132.611:10.751:50.152:31.21
Inge Arts92Zeester-Meerval2:31.2132.951:11.451:50.852:31.21
3.Joëlle Scheps92Van Uden-De Gou2:34.8933.511:12.191:53.952:34.89
4.Dimphy van de Laar92ZCV2:41.0735.251:15.761:58.062:41.07
5.Lotte Ter Burg92EiffelSwimmersP2:41.50.35.161:15.831:57.352:41.50
6.Linda van der Voort92De Zijl/LGB2:45.28.34.091:15.411:59.362:45.28
7.Kelly Teunissen92OZ&PC2:45.49.35.391:16.732:01.622:45.49


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Marleen Veldhuis79EiffelSwimmersP2:20.00-:--.---:--.---:--.---:--.--
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Manon van Rooijen82De Dolfijn2:22.6831.171:06.851:44.702:22.68
3.Silke Oude Weernink90De Dinkel Denek2:23.7332.581:09.261:46.722:23.73
4.Marloes Oldenburg88Orca2:27.62.30.801:07.731:48.042:27.62
5.Chrisje Moes85De Dolfijn2:27.94.33.011:10.241:48.832:27.94
6.Lotte Wilms84DWK-XCESS2:37.46.31.231:08.931:51.172:37.46
ng.Sandra Temmerman80MNC Dordrecht


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Marleen Veldhuis
Tussentijden Voorronde
79EiffelSwimmersP2:20.002:16.040.8428.51
-:--.--
1:02.69
-:--.--
1:38.28
-:--.--
2:16.04
-:--.--
2.Manon van Rooijen
Tussentijden Voorronde
82De Dolfijn2:22.682:21.580.9031.73
31.17
1:08.32
1:06.85
1:44.90
1:44.70
2:21.58
2:22.68
3.Silke Oude Weernink
Tussentijden Voorronde
90De Dinkel Denek2:23.732:22.37+1.0632.32
32.58
1:08.98
1:09.26
1:45.78
1:46.72
2:22.37
2:23.73
4.Chrisje Moes
Tussentijden Voorronde
85De Dolfijn2:27.942:26.25.0.9332.71
33.01
1:09.01
1:10.24
1:48.08
1:48.83
2:26.25
2:27.94
5.Marloes Oldenburg
Tussentijden Voorronde
88Orca2:27.622:29.17.0.8730.80
30.80
1:08.78
1:07.73
1:49.28
1:48.04
2:29.17
2:27.62
6.Inge Arts
Tussentijden Voorronde
92Zeester-Meerval2:31.212:29.910.7933.16
32.95
1:11.25
1:11.45
1:49.55
1:50.85
2:29.91
2:31.21
7.Elise Bouwens
Tussentijden Voorronde
91Zwemlust-den Ho2:31.212:31.430.9132.66
32.61
1:10.59
1:10.75
1:50.14
1:50.15
2:31.43
2:31.21
8.Joëlle Scheps
Tussentijden Voorronde
92Van Uden-De Gou2:34.892:34.770.9633.39
33.51
1:11.87
1:12.19
1:52.77
1:53.95
2:34.77
2:34.89


9.


Lotte Wilms


84


DWK-XCESS


2:37.46


.


31.23


1:08.93


1:51.17


2:37.46
10.Dimphy van de Laar92ZCV2:41.0735.251:15.761:58.062:41.07
11.Lotte Ter Burg92EiffelSwimmersP2:41.50.35.161:15.831:57.352:41.50
12.Linda van der Voort92De Zijl/LGB2:45.28.34.091:15.411:59.362:45.28
13.Kelly Teunissen92OZ&PC2:45.49.35.391:16.732:01.622:45.49
ng.Sandra Temmerman80MNC Dordrecht


<< TOP >>
Nr. 9
01.06.2007
50m vrije slag  HerenHeren Senioren Open
Limiet    25.80

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2000
2000
2000
2003
   21.64
   21.64
   22.03
   22.14
Alexander Popov
Alexander Popov
Pieter van den Hoogenband
Johan Kenkhuis
RUS
RUS
NED
AZ&
Moskou
Moskou
Sydney
Amsterdam


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Dennis Mooij89HZ&PC Heerenvee24.46
2.Raga Flores89BZV24.76
3.Rutger van Oosterhout90WVZ24.82
4.Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik25.12
5.Nick van Gemert89DWK-XCESS25.25
6.Peter van Heukelem89TriVia25.27
7.Elmar Gouw89De Lansingh25.28
8.Niels van Eck89Hoogeveen25.39
9.Mike Cornwall90Zaanstad (SG)25.40
Steven Nonnekes90Van Vliet Barra25.40
11.Martijn Mulder89De Meer25.41
12.Aljan Tempel90Hoogeveen25.45
13.Bas Spaanderman90Zoetermeer25.49
14.Floor Verhaar90De Otters Het G25.51
15.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra25.53
16.Jimmy Hendriksen89DES25.54
Robbert Donk89ZVH25.54
Vincent de Ruiter90Poseidon'5625.54
19.Bart van der Aar89BZV25.57
20.Jasper van Mierlo90Budel25.60
21.Tom Lommers90WZV25.65
22.Janco Nolles89HZ&PC Heerenvee25.72
23.Jan Wicher de Vries90ZVZ25.73
24.Robin den Boer90De Warande25.76
25.Johan Wegman90De Kempvis25.89.
26.Pascal Bruins89EZC25.94.
27.Kay Beimin89OZ&PC25.95.
28.Mike Bakker90Appingedam26.00.
29.Rick Bruins89EZC26.08.
30.Tjerk vd Kieft90EZC26.10.


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Pieter vd Hoogenband78EiffelSwimmersP22.69
fictieve tijd ivm plaatsing in de finales
2.Bas Van Velthoven85Swimteam23.29
3.Stefan Oosting81EiffelSwimmersP23.47
4.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers23.73
5.Jeroen vd Berkt81EiffelSwimmersP23.80
6.Stefan de Die86De Dolfijn23.88
7.Joran Barends85DWK-XCESS24.07
8.Geert Lantink86De Whee24.11
9.Bastiaan Tamminga81EiffelSwimmersP24.15
10.Michiel Punter84Orca24.18
11.Kai Pardieck87De Dolfijn24.27
12.Remko de Jong76De Dolfijn24.43
13.Merijn Ellenkamp85WWV24.51
14.Ewoud Tamminga82EiffelSwimmersP24.56
15.Martijn Smeets81WVZ24.77.
16.Jan Kersten86De Columbiaan24.80.
Frank Boon88De Lansingh24.80.
18.Gernand Leusink88Deltasteur25.04.
19.Alan Smeets84Hellas-Glana25.12.
Stefan Kranenbroek79HZPC25.12.
21.Stef Comello88OZ&PC25.15.
22.Michael Schilders88De Kempvis25.21.
23.Martijn van Buuren76Zwemlust-den Ho25.54.
24.Kevin Hondsmerk88De Schelde25.71.
25.Tommie Kerstens88Het Y25.86.
ng.zaThomas Verburg88MNC Dordrecht
ng.Wouter Smeets84WVZ


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT
1.Pieter vd Hoogenband78EiffelSwimmersP22.6922.930.77
2.Bas Van Velthoven85Swimteam23.2923.210.89
3.Stefan Oosting81EiffelSwimmersP23.4723.230.87
4.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers23.7323.540.90
5.Stefan de Die86De Dolfijn23.8823.600.91
6.Jeroen vd Berkt81EiffelSwimmersP23.8023.770.83
7.Joran Barends85DWK-XCESS24.0723.990.87
8.Geert Lantink86De Whee24.1124.050.86


B-finale
9.Kai Pardieck87De Dolfijn24.2724.350.80
10.Michiel Punter84Orca24.1824.420.84
11.Dennis Mooij89HZ&PC Heerenvee24.4624.450.86
12.Remko de Jong76De Dolfijn24.4324.690.85
Ewoud Tamminga82EiffelSwimmersP24.5624.690.83
14.Merijn Ellenkamp85WWV24.5124.73.0.80
15.Bastiaan Tamminga81EiffelSwimmersP24.1524.79.0.82
16.Raga Flores89BZV24.7625.040.75


17.


Martijn Smeets


81


WVZ


24.77


.
18.Jan Kersten86De Columbiaan24.80.
Frank Boon88De Lansingh24.80.
20.Rutger van Oosterhout90WVZ24.82
21.Gernand Leusink88Deltasteur25.04.
22.Alan Smeets84Hellas-Glana25.12.
Stefan Kranenbroek79HZPC25.12.
Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik25.12
25.Stef Comello88OZ&PC25.15.
26.Michael Schilders88De Kempvis25.21.
27.Nick van Gemert89DWK-XCESS25.25
28.Peter van Heukelem89TriVia25.27
29.Elmar Gouw89De Lansingh25.28
30.Niels van Eck89Hoogeveen25.39
31.Mike Cornwall90Zaanstad (SG)25.40
Steven Nonnekes90Van Vliet Barra25.40
33.Martijn Mulder89De Meer25.41
34.Aljan Tempel90Hoogeveen25.45
35.Bas Spaanderman90Zoetermeer25.49
36.Floor Verhaar90De Otters Het G25.51
37.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra25.53
38.Jimmy Hendriksen89DES25.54
Martijn van Buuren76Zwemlust-den Ho25.54.
Robbert Donk89ZVH25.54
Vincent de Ruiter90Poseidon'5625.54
42.Bart van der Aar89BZV25.57
43.Jasper van Mierlo90Budel25.60
44.Tom Lommers90WZV25.65
45.Kevin Hondsmerk88De Schelde25.71.
46.Janco Nolles89HZ&PC Heerenvee25.72
47.Jan Wicher de Vries90ZVZ25.73
48.Robin den Boer90De Warande25.76
49.Tommie Kerstens88Het Y25.86.
50.Johan Wegman90De Kempvis25.89.
51.Pascal Bruins89EZC25.94.
52.Kay Beimin89OZ&PC25.95.
53.Mike Bakker90Appingedam26.00.
54.Rick Bruins89EZC26.08.
55.Tjerk vd Kieft90EZC26.10.
ng.zaThomas Verburg88MNC Dordrecht
ng.Wouter Smeets84WVZ


<< TOP >>
Nr. 10
01.06.2007
50m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Limiet    28.80

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2000
2000
2000
2000
   24.13
   24.13
   24.13
   24.48
Inge de Bruijn
Inge de Bruijn
Inge de Bruijn
Inge de Bruijn
NED
NED
NED
PSV
Sydney
Sydney
Sydney
Drachten


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Eline Boers91De Columbiaan27.46
2.Charlotte Mol91Hoogeveen27.56
3.Maud van der Meer92Zeester-Meerval27.69
4.Marieke Nijhuis92OZ&PC27.80
5.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho27.82
Karen van der Wal91De Lansingh27.82
7.Stephanie Janssen91Arethusa27.89
8.Lisa Dreesens91HZPC28.06
9.Lotte Goosen92DIO28.37
10.Roxanne Linders92EiffelSwimmersP28.41
11.Loes van Ooijen92ESCA28.50
12.Kelly de Jong91De Dolfijn28.54
13.Aukje Jenster92Hoogeveen28.63
14.Kimberley Albers92Vlaardingen28.68
15.Nynke van der Steur92ESCA28.94.
16.Vivianne van den Broek92Wiekslag29.08.
17.Idoia Hidalgo91EiffelSwimmersP29.12.
18.Rianne Zeegers91DWK-XCESS29.29.
19.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho29.37.
20.Christien Lunter91De Reest29.40.
Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)29.40.
22.Iris Bioch91De Zijl/LGB29.51.
23.Tessa Vreeburg91De Columbiaan29.67.


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Chantal Groot82De Dolfijn26.10
2.Ranomi Kromowidjojo90TriVia26.13
3.Saskia de Jonge86't Tolhekke26.34
4.Saskia v.d. Wielen84Zwemlust-den Ho26.58
5.Manon van Vulpen87EiffelSwimmersP26.60
6.Barbara van Rhijn81DWK-XCESS26.85
7.Ilse Kraayeveld90De Granaet27.31
8.Melanie ten Brink81De Haaien27.56.
9.Esther de Boer89DZ&PC27.57.
10.Marloes Nieberg90Zwemlust-den Ho27.59.
11.Annelies Pol89Zignea27.61.
12.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho27.66.
13.Willemijn Knot90TriVia27.83.
14.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)27.92.
15.Sharon Verstegen90NDD28.20.
16.Rachel Kremer90Livo28.22.
17.Jacyntha Plat90't Tolhekke29.32.


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT
1.Ranomi Kromowidjojo90TriVia26.1325.470.83
2.Chantal Groot82De Dolfijn26.1025.770.82
3.Saskia de Jonge86't Tolhekke26.3426.040.75
4.Manon van Vulpen87EiffelSwimmersP26.6026.350.87
5.Saskia v.d. Wielen84Zwemlust-den Ho26.5826.550.86
6.Barbara van Rhijn81DWK-XCESS26.8527.060.85
7.Eline Boers91De Columbiaan27.4627.310.88
8.Ilse Kraayeveld90De Granaet27.3127.390.61


B-finale
9.Marloes Nieberg90Zwemlust-den Ho27.5927.36.0.84
10.Charlotte Mol91Hoogeveen27.5627.460.83
11.Melanie ten Brink81De Haaien27.5627.63.0.86
Esther de Boer89DZ&PC27.5727.63.0.85
13.Annelies Pol89Zignea27.6127.78.0.77
14.Maud van der Meer92Zeester-Meerval27.6927.90 -.--
15.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho27.6627.94.0.84
16.Karen van der Wal91De Lansingh27.8228.240.87


17.


Marieke Nijhuis


92


OZ&PC


27.80


Afzeggen
18.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho27.82Afzeggen
19.Willemijn Knot90TriVia27.83.
20.Stephanie Janssen91Arethusa27.89
21.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)27.92.
22.Lisa Dreesens91HZPC28.06
23.Sharon Verstegen90NDD28.20.
24.Rachel Kremer90Livo28.22.
25.Lotte Goosen92DIO28.37
26.Roxanne Linders92EiffelSwimmersP28.41
27.Loes van Ooijen92ESCA28.50
28.Kelly de Jong91De Dolfijn28.54
29.Aukje Jenster92Hoogeveen28.63
30.Kimberley Albers92Vlaardingen28.68
31.Nynke van der Steur92ESCA28.94.
32.Vivianne van den Broek92Wiekslag29.08.
33.Idoia Hidalgo91EiffelSwimmersP29.12.
34.Rianne Zeegers91DWK-XCESS29.29.
35.Jacyntha Plat90't Tolhekke29.32.
36.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho29.37.
37.Christien Lunter91De Reest29.40.
Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)29.40.
39.Iris Bioch91De Zijl/LGB29.51.
40.Tessa Vreeburg91De Columbiaan29.67.


<< TOP >>
Nr. 11
01.06.2007
200m wisselslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  2:24.50

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2007
2007
1997
2000
1:54.98
1:56.92
2:00.77
2:01.83
Michael Phelps
Laszlo Cseh
Marcel Wouda
Marcel Wouda
USA
HUN
NED
PSV
Melbourne
Melbourne
Sevilla
Drachten


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Bram Dekker89ZCV2:08.2728.181:02.151:37.852:08.27
2.Felix Broekhuizen90DWK-XCESS2:10.8327.901:02.101:40.322:10.83
3.Davy Verreussel89Hellas-Glana2:11.5828.611:02.771:40.222:11.58
4.Yvo op den Kamp89ZCV2:12.2928.401:01.911:40.652:12.29
5.Tom Odding89TriVia2:16.9929.301:06.711:44.922:16.99
6.Micael Correia90Zeester-Meerval2:18.5030.141:04.811:45.292:18.50
7.Joppe Wisse89DZT'622:19.4729.311:05.621:45.952:19.47
8.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee2:20.1230.181:05.801:48.142:20.12
9.Rens van den Berg89De Otters Het G2:20.3529.211:09.181:47.702:20.35
10.Joost Awater90DWK-XCESS2:20.6329.141:04.341:48.112:20.63
11.Rick Bruins89EZC2:20.8830.231:08.971:48.832:20.88
12.Daan Ratering90Livo2:21.1330.201:05.311:49.222:21.13
13.Pascal Bruins89EZC2:21.6930.701:09.701:50.462:21.69
14.Sjoerd Sieval90LZ 1886-Kartoen2:24.80.30.681:08.641:53.552:24.80
15.Alex Eversdijk90De Bruinvis2:24.91.30.591:09.791:50.732:24.91
16.Marcel Noordermeer90ZOB'662:25.73.29.671:08.841:52.112:25.73
17.Pieter Jan de Vries90ZVZ2:27.17.29.531:09.711:50.992:27.17
18.Olaf Achterberg90DWK-XCESS2:28.88.31.241:09.781:54.612:28.88
ng.Dingeman van der Pluijm90De Zijl/LGB


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Sander Karssen85DWK-XCESS2:07.1028.001:00.021:36.762:07.10
2.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho2:07.7526.3559.951:37.712:07.75
3.Joost Reijns87Swimteam2:10.3927.201:00.971:39.812:10.39
4.Devi Wolthuizen87TriVia2:11.5728.061:02.691:39.792:11.57
5.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers2:12.9827.391:03.101:41.182:12.98
6.Sander Smeets84WVZ2:16.86.27.921:03.301:45.172:16.86
7.Sebastian Bakker88De Aquaflippers2:17.32.29.651:05.961:44.892:17.32
8.Paul Brinkman84Vlaardingen2:17.94.28.781:04.531:45.382:17.94
9.Kas Kop Jansen85Van Vliet Barra2:18.26.28.691:04.741:45.502:18.26
10.Danny van Zoen84De Dolfijn2:18.27.28.321:04.671:46.042:18.27
11.Sjoerd Post84De Dolfijn2:19.50.29.621:06.501:48.032:19.50
12.Joost Schröder88TriVia2:19.65.30.531:04.421:48.072:19.65
13.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:22.08.29.441:06.901:49.322:22.08


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Robin van Aggele
Tussentijden Voorronde
84Zwemlust-den Ho2:07.752:01.350.8125.50
26.35
57.68
59.95
1:31.97
1:37.71
2:01.35
2:07.75
Kampioenschapsrecord
2.Sander Karssen
Tussentijden Voorronde
85DWK-XCESS2:07.102:06.340.8928.03
28.00
59.95
1:00.02
1:36.56
1:36.76
2:06.34
2:07.10
3.Bram Dekker
Tussentijden Voorronde
89ZCV2:08.272:09.010.7928.15
28.18
1:02.60
1:02.15
1:38.42
1:37.85
2:09.01
2:08.27
4.Joost Reijns
Tussentijden Voorronde
87Swimteam2:10.392:09.840.7827.70
27.20
1:01.84
1:00.97
1:39.90
1:39.81
2:09.84
2:10.39
5.Felix Broekhuizen
Tussentijden Voorronde
90DWK-XCESS2:10.832:09.970.9227.84
27.90
1:01.65
1:02.10
1:40.06
1:40.32
2:09.97
2:10.83
6.Devi Wolthuizen
Tussentijden Voorronde
87TriVia2:11.572:11.550.9227.97
28.06
1:02.43
1:02.69
1:39.74
1:39.79
2:11.55
2:11.57
7.Yvo op den Kamp
Tussentijden Voorronde
89ZCV2:12.292:11.570.7428.48
28.40
1:03.37
1:01.91
1:41.97
1:40.65
2:11.57
2:12.29
8.Davy Verreussel
Tussentijden Voorronde
89Hellas-Glana2:11.582:12.790.8728.93
28.61
1:03.61
1:02.77
1:40.99
1:40.22
2:12.79
2:11.58


B-finale
9.Sebastian Bakker
Tussentijden Voorronde
88De Aquaflippers2:17.322:15.03.0.8530.13
29.65
1:07.13
1:05.96
1:44.42
1:44.89
2:15.03
2:17.32
10.Danny van Zoen
Tussentijden Voorronde
84De Dolfijn2:18.272:17.08.0.7527.83
28.32
1:03.27
1:04.67
1:44.34
1:46.04
2:17.08
2:18.27
11.Paul Brinkman
Tussentijden Voorronde
84Vlaardingen2:17.942:17.38.0.8828.31
28.78
1:04.09
1:04.53
1:45.09
1:45.38
2:17.38
2:17.94
12.Micael Correia
Tussentijden Voorronde
90Zeester-Meerval2:18.502:18.120.9029.86
30.14
1:05.23
1:04.81
1:45.54
1:45.29
2:18.12
2:18.50
13.Kas Kop Jansen
Tussentijden Voorronde
85Van Vliet Barra2:18.262:18.68.0.8929.76
28.69
1:07.33
1:04.74
1:47.11
1:45.50
2:18.68
2:18.26
14.Joost Awater
Tussentijden Voorronde
90DWK-XCESS2:20.632:19.750.8729.62
29.14
1:04.57
1:04.34
1:47.76
1:48.11
2:19.75
2:20.63
15.Jelmer Meijer
Tussentijden Voorronde
90HZ&PC Heerenvee2:20.122:19.760.9829.79
30.18
1:05.16
1:05.80
1:47.61
1:48.14
2:19.76
2:20.12
16.Sjoerd Post
Tussentijden Voorronde
84De Dolfijn2:19.502:20.98.0.8129.63
29.62
1:06.70
1:06.50
1:47.52
1:48.03
2:20.98
2:19.50


17.


Rudy Ted de Haan


84


De Aquaflippers


2:12.98


Afzeggen


27.39


1:03.10


1:41.18


2:12.98
18.Sander Smeets84WVZ2:16.86Afzeggen.27.921:03.301:45.172:16.86
19.Tom Odding89TriVia2:16.99Afzeggen29.301:06.711:44.922:16.99
20.Joppe Wisse89DZT'622:19.47Afzeggen29.311:05.621:45.952:19.47
21.Joost Schröder88TriVia2:19.65Afzeggen.30.531:04.421:48.072:19.65
22.Rens van den Berg89De Otters Het G2:20.35Afzeggen29.211:09.181:47.702:20.35
23.Rick Bruins89EZC2:20.8830.231:08.971:48.832:20.88
24.Daan Ratering90Livo2:21.1330.201:05.311:49.222:21.13
25.Pascal Bruins89EZC2:21.6930.701:09.701:50.462:21.69
26.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:22.08.29.441:06.901:49.322:22.08
27.Sjoerd Sieval90LZ 1886-Kartoen2:24.80.30.681:08.641:53.552:24.80
28.Alex Eversdijk90De Bruinvis2:24.91.30.591:09.791:50.732:24.91
29.Marcel Noordermeer90ZOB'662:25.73.29.671:08.841:52.112:25.73
30.Pieter Jan de Vries90ZVZ2:27.17.29.531:09.711:50.992:27.17
31.Olaf Achterberg90DWK-XCESS2:28.88.31.241:09.781:54.612:28.88
ng.Dingeman van der Pluijm90De Zijl/LGB


<< TOP >>
Nr. 12
01.06.2007
200m wisselslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  2:39.10

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
1997
2000
1996
1996
2:09.72
2:10.68
2:15.73
2:15.73
Yan Yan Wu
Yana Klochkova
Minouche Smit
Minouche Smit
CHN
UKR
NED
DWK
Shanghai
Sydney
Drachten
Drachten


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Wendan Poelstra91HZ&PC Heerenvee2:27.4732.551:09.051:54.012:27.47
2.Kelly ter Doest91De Whee2:27.9731.251:09.841:53.172:27.97
3.Tessa Brouwer91De Dolfijn2:28.3731.271:11.981:52.952:28.37
4.Lisa Dreesens91HZPC2:29.7030.451:10.441:55.562:29.70
5.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen2:31.4333.001:12.371:57.062:31.43
6.Nienke van Eck91Hoogeveen2:32.6834.001:14.601:57.122:32.68
7.Britt Bakker91De Dolfijn2:32.8833.361:13.581:56.662:32.88
8.Lisa Nijland91De Whee2:33.1534.731:16.991:57.102:33.15
9.Marloes Giesselink92OZ&PC2:33.4932.441:12.571:58.652:33.49
10.Lotte Goosen92DIO2:33.6731.841:11.601:58.512:33.67
11.Judith van Meijel91HZPC2:33.8733.141:13.561:58.692:33.87
12.Yvon Versteeg92De Veene2:34.2132.371:14.851:59.252:34.21
13.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan2:34.6233.141:14.151:58.842:34.62
14.Inge Arts92Zeester-Meerval2:35.4232.531:10.651:58.552:35.42
15.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP2:35.4732.291:14.721:58.442:35.47
16.Anisa Memic92WWV2:35.7333.571:14.091:58.322:35.73
17.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra2:37.1134.801:14.052:01.472:37.11
18.Nynke van der Steur92ESCA2:37.8332.521:14.912:00.452:37.83
19.Evelien Kip92OZ&PC2:38.0233.901:16.452:03.432:38.02
20.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:38.0834.841:16.202:01.912:38.08
21.Esmee Koedoot92De Schotejil2:38.1133.251:14.722:01.022:38.11
22.Evelien Vos92De Rijn2:38.1433.811:15.152:01.852:38.14
23.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho2:38.5633.711:14.792:04.252:38.56
24.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen2:38.6734.601:15.372:02.892:38.67
25.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP2:38.8135.111:15.442:01.672:38.81
26.Lisa van Milt92De Devel2:40.52.bu34.931:17.762:03.082:40.52
27.Inge Maalsen92Zeester-Meerval2:41.05.34.361:15.912:05.682:41.05
28.Shirley Koek92LZ 1886-Kartoen2:41.08.34.301:18.642:03.282:41.08
29.Lisa Edelaar92De Columbiaan2:41.50.34.791:16.222:04.062:41.50
30.Maud van der Meer92Zeester-Meerval2:44.21.33.301:16.542:03.502:44.21
31.Linda van der Voort92De Zijl/LGB2:46.54.35.411:18.922:09.132:46.54


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Lenneke van Schaik86De Dolfijn2:23.1830.021:05.211:48.752:23.18
2.Femke Heemskerk87De Dolfijn2:23.3129.621:04.741:48.072:23.31
3.Lona Kroese87De Dolfijn2:23.9831.521:08.321:49.792:23.98
4.Inge Dekker85EiffelSwimmersP2:24.6028.031:07.351:51.392:24.60
5.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn2:26.2230.461:10.821:51.482:26.22
6.Silke Oude Weernink90De Dinkel Denek2:27.3331.391:10.521:54.072:27.33
7.Lieke Verouden90EiffelSwimmersP2:27.6031.631:10.441:53.442:27.60
8.Marloes Oldenburg88Orca2:28.5430.471:09.341:55.702:28.54
9.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho2:28.77.31.961:07.861:55.142:28.77
10.Lenneke v/d Molen87De Whee2:28.90.31.901:10.391:53.972:28.90
11.Eveline Hamstra85TriVia2:29.46.31.631:09.441:54.622:29.46
12.Linda Weekers90EiffelSwimmersP2:30.47.31.551:12.431:55.872:30.47
13.Gea Hagting88Nova2:30.54.33.761:12.741:55.732:30.54
14.Eveline Rödel90De Dinkel Denek2:33.71.33.291:13.661:58.112:33.71


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Femke Heemskerk
Tussentijden Voorronde
87De Dolfijn2:23.312:17.670.9829.43
29.62
1:04.64
1:04.74
1:45.52
1:48.07
2:17.67
2:23.31
2.Lenneke van Schaik
Tussentijden Voorronde
86De Dolfijn2:23.182:20.930.8629.75
30.02
1:05.42
1:05.21
1:48.12
1:48.75
2:20.93
2:23.18
3.Jolijn van Valkengoed
Tussentijden Voorronde
81De Dolfijn2:26.222:21.040.9730.19
30.46
1:09.10
1:10.82
1:48.44
1:51.48
2:21.04
2:26.22
4.Inge Dekker
Tussentijden Voorronde
85EiffelSwimmersP2:24.602:22.490.9028.31
28.03
1:08.58
1:07.35
1:52.10
1:51.39
2:22.49
2:24.60
5.Lona Kroese
Tussentijden Voorronde
87De Dolfijn2:23.982:23.010.8831.74
31.52
1:09.16
1:08.32
1:50.36
1:49.79
2:23.01
2:23.98
6.Silke Oude Weernink
Tussentijden Voorronde
90De Dinkel Denek2:27.332:27.36+1.0032.30
31.39
1:11.27
1:10.52
1:54.63
1:54.07
2:27.36
2:27.33
7.Kelly ter Doest
Tussentijden Voorronde
91De Whee2:27.972:28.290.8131.09
31.25
1:10.34
1:09.84
1:54.02
1:53.17
2:28.29
2:27.97
8.Wendan Poelstra
Tussentijden Voorronde
91HZ&PC Heerenvee2:27.472:30.76 -.--31.92
32.55
1:09.41
1:09.05
1:56.95
1:54.01
2:30.76
2:27.47


B-finale
9.Lisa Dreesens
Tussentijden Voorronde
91HZPC2:29.702:27.480.8530.60
30.45
1:10.21
1:10.44
1:54.05
1:55.56
2:27.48
2:29.70
10.Gea Hagting
Tussentijden Voorronde
88Nova2:30.542:28.09.+1.0032.67
33.76
1:12.03
1:12.74
1:54.51
1:55.73
2:28.09
2:30.54
11.Lenneke v/d Molen
Tussentijden Voorronde
87De Whee2:28.902:28.14.0.9431.74
31.90
1:10.25
1:10.39
1:53.75
1:53.97
2:28.14
2:28.90
12.Eveline Hamstra
Tussentijden Voorronde
85TriVia2:29.462:30.13.0.9831.82
31.63
1:11.66
1:09.44
1:56.04
1:54.62
2:30.13
2:29.46
13.Linda Weekers
Tussentijden Voorronde
90EiffelSwimmersP2:30.472:30.20.0.9231.94
31.55
1:12.13
1:12.43
1:56.80
1:55.87
2:30.20
2:30.47
14.Mariëlle ter Stege
Tussentijden Voorronde
91Hoogeveen2:31.432:34.00+1.0334.02
33.00
1:13.96
1:12.37
1:59.55
1:57.06
2:34.00
2:31.43
15.Nienke van Eck
Tussentijden Voorronde
91Hoogeveen2:32.682:34.060.9734.76
34.00
1:15.38
1:14.60
1:58.15
1:57.12
2:34.06
2:32.68
16.Britt Bakker
Tussentijden Voorronde
91De Dolfijn2:32.882:35.090.9734.56
33.36
1:16.95
1:13.58
1:59.73
1:56.66
2:35.09
2:32.88


17.


Lieke Verouden


90


EiffelSwimmersP


2:27.60


Afzeggen


31.63


1:10.44


1:53.44


2:27.60
18.Tessa Brouwer91De Dolfijn2:28.37Afzeggen31.271:11.981:52.952:28.37
19.Marloes Oldenburg88Orca2:28.54Afzeggen30.471:09.341:55.702:28.54
20.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho2:28.77Afzeggen.31.961:07.861:55.142:28.77
21.Lisa Nijland91De Whee2:33.1534.731:16.991:57.102:33.15
22.Marloes Giesselink92OZ&PC2:33.4932.441:12.571:58.652:33.49
23.Lotte Goosen92DIO2:33.6731.841:11.601:58.512:33.67
24.Eveline Rödel90De Dinkel Denek2:33.71.33.291:13.661:58.112:33.71
25.Judith van Meijel91HZPC2:33.8733.141:13.561:58.692:33.87
26.Yvon Versteeg92De Veene2:34.2132.371:14.851:59.252:34.21
27.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan2:34.6233.141:14.151:58.842:34.62
28.Inge Arts92Zeester-Meerval2:35.4232.531:10.651:58.552:35.42
29.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP2:35.4732.291:14.721:58.442:35.47
30.Anisa Memic92WWV2:35.7333.571:14.091:58.322:35.73
31.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra2:37.1134.801:14.052:01.472:37.11
32.Nynke van der Steur92ESCA2:37.8332.521:14.912:00.452:37.83
33.Evelien Kip92OZ&PC2:38.0233.901:16.452:03.432:38.02
34.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:38.0834.841:16.202:01.912:38.08
35.Esmee Koedoot92De Schotejil2:38.1133.251:14.722:01.022:38.11
36.Evelien Vos92De Rijn2:38.1433.811:15.152:01.852:38.14
37.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho2:38.5633.711:14.792:04.252:38.56
38.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen2:38.6734.601:15.372:02.892:38.67
39.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP2:38.8135.111:15.442:01.672:38.81
40.Lisa van Milt92De Devel2:40.52.bu34.931:17.762:03.082:40.52
41.Inge Maalsen92Zeester-Meerval2:41.05.34.361:15.912:05.682:41.05
42.Shirley Koek92LZ 1886-Kartoen2:41.08.34.301:18.642:03.282:41.08
43.Lisa Edelaar92De Columbiaan2:41.50.34.791:16.222:04.062:41.50
44.Maud van der Meer92Zeester-Meerval2:44.21.33.301:16.542:03.502:44.21
45.Linda van der Voort92De Zijl/LGB2:46.54.35.411:18.922:09.132:46.54


<< TOP >>
Nr. 13
01.06.2007
4 x 200m vrije slag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  8:20.70

Wereldrecord
Europees Record
Nat. Record Sen. Verenigingen
Kampioenschapsrecord
2007
2006
1999
1999
7:03.24
7:09.60
7:30.17
7:34.22
Melbourne
Boedapest
Eindhoven
Amersfoort


Afk./depotTijdRT
1.DWK-XCESS 1DWK-XCESS7:55.880.90
Joran Barends
Felix Broekhuizen
0.90
0.44
55.75
57.82
1:54.76
1:59.13
Nick van Gemert
Sander Karssen
0.49
0.30
59.84
55.04
2:07.00
1:54.99
2.Zwemlust-den Hommel 1Zwemlust-den Ho8:00.770.92
Marvin Kruin
Martijn van Buuren
0.92
0.45
58.08
1:00.86
2:00.59
2:06.14
Mark Moussa
Robin van Aggele
0.41
0.31
57.47
53.80
2:01.52
1:52.52
3.WVZ 1WVZ8:02.230.84
Marcel Thijsse
Sander Smeets
0.84
0.20
57.68
58.06
2:00.68
2:02.15
Raymond van de Merwe
Martijn Smeets
0.43
0.48
59.01
55.66
2:01.75
1:57.65
4.WVZ 2WVZ8:16.860.90
Arjan Assink
Rutger van Oosterhout
0.90
0.15
59.39
57.46
2:03.77
2:02.81
Vincent vd Ven
Mike Dobbe
0.37
0.42
59.64
59.98
2:05.38
2:04.90
5.Het Y 1Het Y8:17.720.85
Tommie Kerstens
David Markowski
0.85
0.46
59.76
1:00.58
2:05.03
2:08.74
Tom Verbeek
Sebastiaan Reijnen
0.33
0.56
58.70
57.68
2:03.40
2:00.55
6.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB8:26.45.0.80
Ivor Mollema
Theo Beglinger
0.80
0.17
1:01.09
1:03.38
2:06.39
2:10.11
Joost Rijntjes
Michael van der Linden
0.34
0.25
1:01.25
58.01
2:07.08
2:02.87


<< TOP >>
Nr. 14
01.06.2007
4 x 100m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Limiet  4:11.20

Wereldrecord
Europees Record
Nat. Record Sen. Verenigingen
Kampioenschapsrecord
2006
2006
1999
1999
3:35.22
3:35.22
3:47.87
3:47.87
Boedapest
Boedapest
Amersfoort
Amersfoort


Afk./depotTijdRT
1.De Dolfijn 1De Dolfijn3:46.100.86
Nat. Record Sen. Verenigingen
Manon van Rooijen
Chantal Groot
0.86
0.35
28.38
26.96
57.82
56.26
Linda Bank
Femke Heemskerk
0.24
0.36
27.62
26.61
56.68
55.34
2.TriVia 1TriVia3:53.250.96
Eveline Hamstra
Willemijn Knot
0.96
0.27
29.27
27.78
1:00.18
58.95
Hedwig Kikkert
Ranomi Kromowidjojo
0.12
0.32
27.18
26.60
57.71
56.41
3.Zwemlust-den Hommel 1Zwemlust-den Ho3:55.720.85
Ellen de Goeij
Marloes Nieberg
0.85
0.35
28.86
28.25
59.50
59.36
Saskia v.d. Wielen
Elise Bouwens
0.62
0.64
27.69
28.41
57.95
58.91
4.DWK-XCESS 1DWK-XCESS3:57.030.90
Rieneke Terink
Lotte Wilms
0.90
0.24
28.69
28.27
59.50
59.46
Evy Witlox
Barbara van Rhijn
0.36
0.34
28.52
27.68
1:00.09
57.98
5.De Dolfijn 2De Dolfijn3:58.670.85
Lenneke van Schaik
Joanne Veenvliet
0.85
0.45
29.10
28.66
59.37
1:00.60
Lana Voinov
Lona Kroese
0.46
0.14
29.11
27.44
1:01.14
57.56
6.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denek4:04.090.89
Eveline Rödel
Marlies Reinders
0.89
0.07
30.32
28.40
1:02.83
59.32
Silke Oude Weernink
Mariël Borgerink
-.--
-.--
28.63
30.21
59.37
1:02.57
7.Hoogeveen 1Hoogeveen4:04.830.85
Rochelle Kirindongo
Mariëlle ter Stege
0.85
0.46
29.30
29.21
1:01.89
1:01.95
Charlotte Mol
Mariët Koster
0.52
0.17
28.78
28.89
59.44
1:01.55
8.OZ&PC 1OZ&PC4:08.340.96
Marloes Giesselink
Evelien Kip
0.96
0.35
29.84
29.49
1:02.07
1:01.90
Kelly Teunissen
Marieke Nijhuis
0.26
0.33
30.99
28.31
1:04.83
59.54
9.Zwemlust-den Hommel 2Zwemlust-den Ho4:08.65
Ilse van Hoorn
Marike Boersen

0.33
29.66
29.66
1:02.06
1:02.55
Malissa van der Horst
Marjolein Post
0.18
0.48
29.68
29.08
1:02.53
1:01.51
10.De Whee 1De Whee4:10.26
Lisa Nijland
Kelly ter Doest

0.20
31.38
30.40
1:04.79
1:02.80
Marina Scheepbouwer
Lenneke v/d Molen
0.22
0.49
28.64
29.42
1:00.85
1:01.82
11.LZ 1886 1LZ 1886-Kartoen4:16.49.
Mariska v.d. Tol
Tessa Kerkvliet

0.40
29.93
31.55
1:02.53
1:06.12
Paula van der Werff
Esther Nijgh
0.27
0.59
30.33
29.89
1:04.77
1:03.07
ng.De Lansingh 1De Lansingh



De Dolfijn - KNZBNK 200701 juni 2007,18:46