Nationale Kampioenschappen Zwemmen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to KNZB


Nr. 3  200m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 4  200m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 5  100m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 6  100m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 7  200m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 8  200m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 9  50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 10  50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 11  200m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 12  200m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open


Nr. 3
1-6-2007
200m rugslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  2:22.50

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2007
2006
2000
2003
1:54.32
1:55.44
2:00.06
2:00.90
Ryan Lochte
Arkady Vyatchanin
Klaas Erik Zwering
Klaas Erik Zwering
USA
RUS
NED
PSV
Melbourne
Boedapest
Sydney
Amsterdam


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn2:09.9030.661:03.021:36.452:09.90
2.Theo Beglinger90De Zijl/LGB2:16.2931.531:05.761:41.362:16.29
3.Loek Herberts90Arethusa2:17.1632.361:06.431:41.752:17.16
4.Aljan Tempel90Hoogeveen2:17.1831.601:06.501:42.202:17.18
5.Daan Ratering90Livo2:18.4532.451:07.291:43.192:18.45
6.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee2:19.4432.881:08.251:44.502:19.44
7.Camiel Villa Rikkers89De Meer2:20.5932.041:06.631:43.172:20.59
8.Joost Awater90DWK-XCESS2:20.7732.181:07.421:44.292:20.77
9.Martijn Dolk89MNC Dordrecht2:20.8632.861:09.211:45.622:20.86
10.Harm Rozenga89De Granaet2:21.2533.111:08.491:44.732:21.25
11.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra2:22.1931.901:07.421:45.572:22.19
12.Jan Willem vd Graaff89Arethusa2:24.48.33.591:09.521:47.462:24.48
dis.Robert Yallop89HZC-Weusthag2:17.80RA30.521:05.241:42.102:17.80
ng.Dingeman van der Pluijm90De Zijl/LGB


Senioren

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Nick Driebergen87De Dolfijn2:04.82bu27.8558.191:31.712:04.82
2.Sander Karssen85DWK-XCESS2:06.5029.941:02.011:34.172:06.50
3.John Keetman84EiffelSwimmersP2:09.8229.571:02.051:35.752:09.82
4.Joost Schröder88TriVia2:13.0831.721:05.401:39.622:13.08
5.Yelmar van der Veer88GoSwim2:16.06.30.321:04.121:40.522:16.06
6.Michael Schilders88De Kempvis2:16.48.31.891:06.041:42.922:16.48
7.Niels Koster87Hoogeveen2:17.38.31.741:06.041:41.772:17.38
dis.Raymond van de Merwe86WVZ2:14.62.RA30.911:04.921:39.712:14.62


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m150m200m
1.Nick Driebergen87De Dolfijn2:04.82bu27.8558.191:31.712:04.82
2.Sander Karssen85DWK-XCESS2:06.5029.941:02.011:34.172:06.50
3.John Keetman84EiffelSwimmersP2:09.8229.571:02.051:35.752:09.82
4.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn2:09.9030.661:03.021:36.452:09.90
5.Joost Schröder88TriVia2:13.0831.721:05.401:39.622:13.08
6.Yelmar van der Veer88GoSwim2:16.06.30.321:04.121:40.522:16.06
7.Theo Beglinger90De Zijl/LGB2:16.2931.531:05.761:41.362:16.29
8.Michael Schilders88De Kempvis2:16.48.31.891:06.041:42.922:16.48


9.


Loek Herberts


90


Arethusa


2:17.16


32.36


1:06.43


1:41.75


2:17.16
10.Aljan Tempel90Hoogeveen2:17.1831.601:06.501:42.202:17.18
11.Niels Koster87Hoogeveen2:17.38.31.741:06.041:41.772:17.38
12.Daan Ratering90Livo2:18.4532.451:07.291:43.192:18.45
13.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee2:19.4432.881:08.251:44.502:19.44
14.Camiel Villa Rikkers89De Meer2:20.5932.041:06.631:43.172:20.59
15.Joost Awater90DWK-XCESS2:20.7732.181:07.421:44.292:20.77
16.Martijn Dolk89MNC Dordrecht2:20.8632.861:09.211:45.622:20.86
17.Harm Rozenga89De Granaet2:21.2533.111:08.491:44.732:21.25
18.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra2:22.1931.901:07.421:45.572:22.19
19.Jan Willem vd Graaff89Arethusa2:24.48.33.591:09.521:47.462:24.48
dis.Raymond van de Merwe86WVZ2:14.62.RA30.911:04.921:39.712:14.62
dis.Robert Yallop89HZC-Weusthag2:17.80RA30.521:05.241:42.102:17.80
ng.Dingeman van der Pluijm90De Zijl/LGB


<< TOP >>
Nr. 4
1-6-2007
200m rugslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  2:36.10

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
1991
1991
1984
1986
2:06.62
2:06.62
2:12.38
2:14.88
Krisztina Egerszegi
Krisztina Egerszegi
Jolanda de Rover
Jolanda de Rover
HUN
HUN
NED
DJK
Athene
Athene
Los Angeles
Amersfoort


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Nadine Straten91De Dolfijn2:25.1234.171:10.661:47.952:25.12
2.Wendan Poelstra91HZ&PC Heerenvee2:25.7433.481:09.851:47.592:25.74
3.Mariël Borgerink92De Dinkel Denek2:29.5735.381:13.021:51.632:29.57
4.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen2:30.9535.061:13.371:52.512:30.95
5.Kimberley Albers92Vlaardingen2:32.2535.911:14.951:55.002:32.25
6.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho2:32.5234.571:13.871:53.802:32.52
7.Marloes Giesselink92OZ&PC2:33.8935.911:13.931:54.272:33.89
8.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan2:34.3935.721:15.661:55.572:34.39
9.Judith van Meijel91HZPC2:35.6236.651:15.551:55.652:35.62
10.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP2:36.29.35.681:15.491:56.052:36.29
11.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra2:37.03.35.581:14.791:56.042:37.03
12.Lisa Edelaar92De Columbiaan2:38.05.37.071:17.491:58.512:38.05
13.Paula van der Werff91LZ 1886-Kartoen2:38.06.36.651:16.541:57.472:38.06
14.José Adema91Aquapoldro2:38.42.36.431:16.631:57.882:38.42
15.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen2:39.80.35.931:16.391:58.262:39.80


Senioren

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Evy Witlox88DWK-XCESS2:22.6732.921:08.941:45.792:22.67
2.Wendy vd Zanden88EiffelSwimmersP2:23.7232.351:08.591:46.082:23.72
3.Willemijn Knot90TriVia2:25.66.33.101:10.371:48.282:25.66
4.Rieneke Schinkel83DWK-XCESS2:25.82.34.061:10.301:48.222:25.82
5.Mariët Koster83Hoogeveen2:25.99.33.281:10.581:48.772:25.99
6.Chantal Nap89De Aquaflippers2:26.61.35.331:12.541:49.972:26.61
7.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)2:27.45.33.371:10.111:48.622:27.45
8.Ilse Kraayeveld90De Granaet2:27.51.33.961:10.911:49.382:27.51
ng.zaDaphne ten Brink85WZ&PC Purmerend


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m150m200m
1.Evy Witlox88DWK-XCESS2:22.6732.921:08.941:45.792:22.67
2.Wendy vd Zanden88EiffelSwimmersP2:23.7232.351:08.591:46.082:23.72
3.Nadine Straten91De Dolfijn2:25.1234.171:10.661:47.952:25.12
4.Willemijn Knot90TriVia2:25.66.33.101:10.371:48.282:25.66
5.Wendan Poelstra91HZ&PC Heerenvee2:25.7433.481:09.851:47.592:25.74
6.Rieneke Schinkel83DWK-XCESS2:25.82.34.061:10.301:48.222:25.82
7.Mariët Koster83Hoogeveen2:25.99.33.281:10.581:48.772:25.99
8.Chantal Nap89De Aquaflippers2:26.61.35.331:12.541:49.972:26.61


B-finale
9.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)2:27.45.33.371:10.111:48.622:27.45
10.Ilse Kraayeveld90De Granaet2:27.51.33.961:10.911:49.382:27.51
11.Mariël Borgerink92De Dinkel Denek2:29.5735.381:13.021:51.632:29.57
12.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen2:30.9535.061:13.371:52.512:30.95
13.Kimberley Albers92Vlaardingen2:32.2535.911:14.951:55.002:32.25
14.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho2:32.5234.571:13.871:53.802:32.52
15.Marloes Giesselink92OZ&PC2:33.8935.911:13.931:54.272:33.89
16.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan2:34.3935.721:15.661:55.572:34.39


17.


Judith van Meijel


91


HZPC


2:35.62


36.65


1:15.55


1:55.65


2:35.62
18.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP2:36.29.35.681:15.491:56.052:36.29
19.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra2:37.03.35.581:14.791:56.042:37.03
20.Lisa Edelaar92De Columbiaan2:38.05.37.071:17.491:58.512:38.05
21.Paula van der Werff91LZ 1886-Kartoen2:38.06.36.651:16.541:57.472:38.06
22.José Adema91Aquapoldro2:38.42.36.431:16.631:57.882:38.42
23.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen2:39.80.35.931:16.391:58.262:39.80
ng.zaDaphne ten Brink85WZ&PC Purmerend


<< TOP >>
Nr. 5
1-6-2007
100m schoolslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  1:13.20

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2006
2001
2003
2003
   59.13
   59.94
1:01.52
1:01.80
Brendan Hansen
Roman Sloudnov
Thijs van Valkengoed
Thijs van Valkengoed
USA
RUS
NED
DWK
Ervine
Fukuoka
Federal Way
Amsterdam


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Bram Dekker89ZCV1:07.6432.481:07.64
2.Erik Talma89TriVia1:08.1530.741:08.15
3.Nick van Gemert89DWK-XCESS1:08.3531.891:08.35
4.Niels van Eck89Hoogeveen1:08.4431.991:08.44
5.Tom Odding89TriVia1:09.0431.641:09.04
6.Joppe Wisse89DZT'621:09.7332.171:09.73
7.Steven Nonnekes90Van Vliet Barra1:10.3532.711:10.35
8.Rens van den Berg89De Otters Het G1:10.8033.511:10.80
9.Micael Correia90Zeester-Meerval1:11.0533.331:11.05
10.Thomas Kersten90WVZ1:11.1932.181:11.19
11.Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik1:11.3233.511:11.32
12.Thijs Greven89ZCV1:11.7732.991:11.77
13.Kenny van Krieken90AquAmigos1:12.0833.991:12.08
14.Pieter Jan de Vries90ZVZ1:12.4033.211:12.40
15.Tristan Eisank90ZON/S&S1:12.5433.231:12.54
Bart van der Aar89BZV1:12.5432.981:12.54
17.Vincent de Ruiter90Poseidon'561:13.1734.861:13.17
18.Sebas van Lith90ZVW'741:13.1833.991:13.18
19.Alex Eversdijk90De Bruinvis1:13.2034.231:13.20
20.Edward Buitenwerf89DZ&PC1:13.22.34.011:13.22
21.Marcel Noordermeer90ZOB'661:13.68.33.911:13.68
22.Thierry van de Spek89De Columbiaan1:13.81.33.451:13.81


Senioren

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Lennart Stekelenburg86EiffelSwimmersP1:02.7629.511:02.76
2.Thijs van Valkengoed83De Dolfijn1:03.8130.261:03.81
3.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho1:04.9331.451:04.93
4.Rutger Sloof88DWK-XCESS1:05.9530.681:05.95
5.Jaap v/d Vegte88DZ&PC1:06.1430.951:06.14
6.Mans Broekgaarden85DWK-XCESS1:06.2331.301:06.23
7.Jelte Stanic87De Lansingh1:07.3431.031:07.34
8.Devi Wolthuizen87TriVia1:08.1132.351:08.11
9.Vincent Bakker86DWK-XCESS1:08.2431.131:08.24
10.Raldi Jolink88DWK-XCESS1:08.3731.791:08.37
11.Mischa de Gier82De Aquaflippers1:08.6131.831:08.61
12.Tim v.d. Berg85De Kempvis1:08.6331.941:08.63
13.Sven Jaeger83Hellas-Glana1:10.68.32.711:10.68
14.Jurrien Hartman88Vlaardingen1:10.99.33.061:10.99
15.Pelger de Jong88Vlaardingen1:11.58.32.991:11.58
16.Danny van Zoen84De Dolfijn1:12.34.32.861:12.34
dis.Dennis de Waal86Hoorn-AurikAA-:--.---:--.--
dis.Erik Verholt88Noord Veluwe1:12.06.SA33.321:12.06


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m
1.Lennart Stekelenburg86EiffelSwimmersP1:02.7629.511:02.76
2.Thijs van Valkengoed83De Dolfijn1:03.8130.261:03.81
3.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho1:04.9331.451:04.93
4.Rutger Sloof88DWK-XCESS1:05.9530.681:05.95
5.Jaap v/d Vegte88DZ&PC1:06.1430.951:06.14
6.Mans Broekgaarden85DWK-XCESS1:06.2331.301:06.23
7.Jelte Stanic87De Lansingh1:07.3431.031:07.34
8.Bram Dekker89ZCV1:07.6432.481:07.64


B-finale
9.Devi Wolthuizen87TriVia1:08.1132.351:08.11
10.Erik Talma89TriVia1:08.1530.741:08.15
11.Vincent Bakker86DWK-XCESS1:08.2431.131:08.24
12.Nick van Gemert89DWK-XCESS1:08.3531.891:08.35
13.Raldi Jolink88DWK-XCESS1:08.3731.791:08.37
14.Niels van Eck89Hoogeveen1:08.4431.991:08.44
15.Mischa de Gier82De Aquaflippers1:08.6131.831:08.61
16.Tim v.d. Berg85De Kempvis1:08.6331.941:08.63


17.


Tom Odding


89


TriVia


1:09.04


31.64


1:09.04
18.Joppe Wisse89DZT'621:09.7332.171:09.73
19.Steven Nonnekes90Van Vliet Barra1:10.3532.711:10.35
20.Sven Jaeger83Hellas-Glana1:10.68.32.711:10.68
21.Rens van den Berg89De Otters Het G1:10.8033.511:10.80
22.Jurrien Hartman88Vlaardingen1:10.99.33.061:10.99
23.Micael Correia90Zeester-Meerval1:11.0533.331:11.05
24.Thomas Kersten90WVZ1:11.1932.181:11.19
25.Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik1:11.3233.511:11.32
26.Pelger de Jong88Vlaardingen1:11.58.32.991:11.58
27.Thijs Greven89ZCV1:11.7732.991:11.77
28.Kenny van Krieken90AquAmigos1:12.0833.991:12.08
29.Danny van Zoen84De Dolfijn1:12.34.32.861:12.34
30.Pieter Jan de Vries90ZVZ1:12.4033.211:12.40
31.Tristan Eisank90ZON/S&S1:12.5433.231:12.54
Bart van der Aar89BZV1:12.5432.981:12.54
33.Vincent de Ruiter90Poseidon'561:13.1734.861:13.17
34.Sebas van Lith90ZVW'741:13.1833.991:13.18
35.Alex Eversdijk90De Bruinvis1:13.2034.231:13.20
36.Edward Buitenwerf89DZ&PC1:13.22.34.011:13.22
37.Marcel Noordermeer90ZOB'661:13.68.33.911:13.68
38.Thierry van de Spek89De Columbiaan1:13.81.33.451:13.81
dis.Dennis de Waal86Hoorn-AurikAA-:--.---:--.--
dis.Erik Verholt88Noord Veluwe1:12.06.SA33.321:12.06


<< TOP >>
Nr. 6
1-6-2007
100m schoolslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  1:20.70

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2006
2002
2002
2003
1:05.09
1:07.27
1:09.67
1:10.47
Leisel Jones
Emma Igelstrom
Madelon Baans
Madelon Baans
AUS
SWE
NED
De
Melbourne
Landskrona
Berlijn
Amsterdam


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Tessa Brouwer91De Dolfijn1:13.2634.531:13.26
2.Lisa Nijland91De Whee1:14.5735.011:14.57
3.Eline Boers91De Columbiaan1:16.2835.981:16.28
4.Britt Bakker91De Dolfijn1:16.5035.681:16.50
5.Anisa Memic92WWV1:17.8836.031:17.88
6.Nienke van Eck91Hoogeveen1:17.9636.861:17.96
7.Sharayah Diphoorn91Hoogeveen1:18.0936.021:18.09
8.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP1:18.5036.371:18.50
9.Elise Wijnker91Hellas-Glana1:20.2237.701:20.22
10.Nynke van der Steur92ESCA1:20.76.37.531:20.76
11.Lisa van Milt92De Devel1:21.05.38.001:21.05
12.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend1:21.15.38.601:21.15
13.Rosanne de Boer91LZ 1886-Kartoen1:21.19.37.731:21.19
14.Yvon Versteeg92De Veene1:21.45.38.271:21.45


Senioren

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Moniek Nijhuis88OZ&PC1:11.5733.161:11.57
2.Margriet Zwanenburg86DZ&PC1:12.9934.371:12.99
3.Loes Zanderink88De Dinkel Denek1:13.9934.981:13.99
4.Anouk Elzerman90De Dolfijn1:14.0234.641:14.02
5.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn1:14.2034.781:14.20
6.Lia Dekker87DZ&PC1:14.6235.291:14.62
7.Suzan v.d. Bogaard89EiffelSwimmersP1:16.0335.471:16.03
8.Ellen van de Velde82WVZ1:16.52.34.761:16.52
9.Carine Vos87De Aquaflippers1:16.82.35.571:16.82
10.Wendy van der Iest87Hoogeveen1:16.91.35.541:16.91
11.Sylvia Berens80TRB-RES1:17.69.35.831:17.69
12.Jacyntha Plat90't Tolhekke1:21.08.37.661:21.08
ng.zaMartine v.d. Heide80WVZ


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m
1.Moniek Nijhuis88OZ&PC1:11.5733.161:11.57
2.Margriet Zwanenburg86DZ&PC1:12.9934.371:12.99
3.Tessa Brouwer91De Dolfijn1:13.2634.531:13.26
4.Loes Zanderink88De Dinkel Denek1:13.9934.981:13.99
5.Anouk Elzerman90De Dolfijn1:14.0234.641:14.02
6.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn1:14.2034.781:14.20
7.Lisa Nijland91De Whee1:14.5735.011:14.57
8.Lia Dekker87DZ&PC1:14.6235.291:14.62


B-finale
9.Suzan v.d. Bogaard89EiffelSwimmersP1:16.0335.471:16.03
10.Eline Boers91De Columbiaan1:16.2835.981:16.28
11.Britt Bakker91De Dolfijn1:16.5035.681:16.50
12.Ellen van de Velde82WVZ1:16.52.34.761:16.52
13.Carine Vos87De Aquaflippers1:16.82.35.571:16.82
14.Wendy van der Iest87Hoogeveen1:16.91.35.541:16.91
15.Sylvia Berens80TRB-RES1:17.69.35.831:17.69
16.Anisa Memic92WWV1:17.8836.031:17.88


17.


Nienke van Eck


91


Hoogeveen


1:17.96


36.86


1:17.96
18.Sharayah Diphoorn91Hoogeveen1:18.0936.021:18.09
19.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP1:18.5036.371:18.50
20.Elise Wijnker91Hellas-Glana1:20.2237.701:20.22
21.Nynke van der Steur92ESCA1:20.76.37.531:20.76
22.Lisa van Milt92De Devel1:21.05.38.001:21.05
23.Jacyntha Plat90't Tolhekke1:21.08.37.661:21.08
24.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend1:21.15.38.601:21.15
25.Rosanne de Boer91LZ 1886-Kartoen1:21.19.37.731:21.19
26.Yvon Versteeg92De Veene1:21.45.38.271:21.45
ng.zaMartine v.d. Heide80WVZ


<< TOP >>
Nr. 7
1-6-2007
200m vlinderslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  2:23.30

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2007
2002
1997
2002
1:52.09
1:54.62
1:58.43
1:59.62
Michael Phelps
Franck Esposito
Stefan Aartsen
Stefan Aartsen
USA
FRA
NED
De
Melbourne
Chalon Saone
Sevilla
Amersfoort


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Jurjen Willemsen90Aquapoldro2:11.3728.731:02.791:37.022:11.37
2.Wouter Houtman90EiffelSwimmersP2:12.2629.531:02.281:36.532:12.26
3.Marc Kremer90TriVia2:13.9129.651:03.381:38.332:13.91
4.Ewoud Potiek89't Tolhekke2:14.2030.431:04.741:39.532:14.20
5.Marc Catsburg90MNC Dordrecht2:21.6430.431:05.361:42.092:21.64


Senioren

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Joeri Verlinden88EiffelSwimmersP2:10.2628.361:01.771:36.742:10.26
2.Alex Schelvis87MNC Dordrecht2:11.0728.661:01.471:35.892:11.07
3.Raymond van de Merwe86WVZ2:11.1028.941:02.181:36.342:11.10
4.Rory Bob de Haan81De Aquaflippers2:14.18.27.971:01.211:37.482:14.18
5.Joost Krommenhoek84De Dolfijn2:16.35.29.631:03.681:38.892:16.35


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m150m200m
1.Joeri Verlinden88EiffelSwimmersP2:10.2628.361:01.771:36.742:10.26
2.Alex Schelvis87MNC Dordrecht2:11.0728.661:01.471:35.892:11.07
3.Raymond van de Merwe86WVZ2:11.1028.941:02.181:36.342:11.10
4.Jurjen Willemsen90Aquapoldro2:11.3728.731:02.791:37.022:11.37
5.Wouter Houtman90EiffelSwimmersP2:12.2629.531:02.281:36.532:12.26
6.Marc Kremer90TriVia2:13.9129.651:03.381:38.332:13.91
7.Rory Bob de Haan81De Aquaflippers2:14.18.27.971:01.211:37.482:14.18
8.Ewoud Potiek89't Tolhekke2:14.2030.431:04.741:39.532:14.20


9.


Joost Krommenhoek


84


De Dolfijn


2:16.35


.


29.63


1:03.68


1:38.89


2:16.35
10.Marc Catsburg90MNC Dordrecht2:21.6430.431:05.361:42.092:21.64


<< TOP >>
Nr. 8
1-6-2007
200m vlinderslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  2:41.20

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2006
2005
1988
1988
2:05.40
2:05.61
2:12.33
2:13.05
Jessicah Schipper
Otylia Jedrzejczak
Conny van Bentum
Conny van Bentum
AUS
POL
NED
De
Victoria
Montreal
Leeds
Amersfoort


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho2:31.2132.611:10.751:50.152:31.21
Inge Arts92Zeester-Meerval2:31.2132.951:11.451:50.852:31.21
3.Joëlle Scheps92Van Uden-De Gou2:34.8933.511:12.191:53.952:34.89
4.Dimphy van de Laar92ZCV2:41.0735.251:15.761:58.062:41.07
5.Lotte Ter Burg92EiffelSwimmersP2:41.50.35.161:15.831:57.352:41.50
6.Linda van der Voort92De Zijl/LGB2:45.28.34.091:15.411:59.362:45.28
7.Kelly Teunissen92OZ&PC2:45.49.35.391:16.732:01.622:45.49


Senioren

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Marleen Veldhuis79EiffelSwimmersP2:20.00-:--.---:--.---:--.---:--.--
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Manon van Rooijen82De Dolfijn2:22.6831.171:06.851:44.702:22.68
3.Silke Oude Weernink90De Dinkel Denek2:23.7332.581:09.261:46.722:23.73
4.Marloes Oldenburg88Orca2:27.62.30.801:07.731:48.042:27.62
5.Chrisje Moes85De Dolfijn2:27.94.33.011:10.241:48.832:27.94
6.Lotte Wilms84DWK-XCESS2:37.46.31.231:08.931:51.172:37.46
ng.Sandra Temmerman80MNC Dordrecht


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m150m200m
1.Marleen Veldhuis79EiffelSwimmersP2:20.00-:--.---:--.---:--.---:--.--
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Manon van Rooijen82De Dolfijn2:22.6831.171:06.851:44.702:22.68
3.Silke Oude Weernink90De Dinkel Denek2:23.7332.581:09.261:46.722:23.73
4.Marloes Oldenburg88Orca2:27.62.30.801:07.731:48.042:27.62
5.Chrisje Moes85De Dolfijn2:27.94.33.011:10.241:48.832:27.94
6.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho2:31.2132.611:10.751:50.152:31.21
Inge Arts92Zeester-Meerval2:31.2132.951:11.451:50.852:31.21
8.Joëlle Scheps92Van Uden-De Gou2:34.8933.511:12.191:53.952:34.89


9.


Lotte Wilms


84


DWK-XCESS


2:37.46


.


31.23


1:08.93


1:51.17


2:37.46
10.Dimphy van de Laar92ZCV2:41.0735.251:15.761:58.062:41.07
11.Lotte Ter Burg92EiffelSwimmersP2:41.50.35.161:15.831:57.352:41.50
12.Linda van der Voort92De Zijl/LGB2:45.28.34.091:15.411:59.362:45.28
13.Kelly Teunissen92OZ&PC2:45.49.35.391:16.732:01.622:45.49
ng.Sandra Temmerman80MNC Dordrecht


<< TOP >>
Nr. 9
1-6-2007
50m vrije slag  HerenHeren Senioren Open
Limiet    25.80

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2000
2000
2000
2003
   21.64
   21.64
   22.03
   22.14
Alexander Popov
Alexander Popov
Pieter van den Hoogenband
Johan Kenkhuis
RUS
RUS
NED
AZ&
Moskou
Moskou
Sydney
Amsterdam


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Mooij89HZ&PC Heerenvee24.46
2.Raga Flores89BZV24.76
3.Rutger van Oosterhout90WVZ24.82
4.Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik25.12
5.Nick van Gemert89DWK-XCESS25.25
6.Peter van Heukelem89TriVia25.27
7.Elmar Gouw89De Lansingh25.28
8.Niels van Eck89Hoogeveen25.39
9.Mike Cornwall90Zaanstad (SG)25.40
Steven Nonnekes90Van Vliet Barra25.40
11.Martijn Mulder89De Meer25.41
12.Aljan Tempel90Hoogeveen25.45
13.Bas Spaanderman90Zoetermeer25.49
14.Floor Verhaar90De Otters Het G25.51
15.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra25.53
16.Jimmy Hendriksen89DES25.54
Robbert Donk89ZVH25.54
Vincent de Ruiter90Poseidon'5625.54
19.Bart van der Aar89BZV25.57
20.Jasper van Mierlo90Budel25.60
21.Tom Lommers90WZV25.65
22.Janco Nolles89HZ&PC Heerenvee25.72
23.Jan Wicher de Vries90ZVZ25.73
24.Robin den Boer90De Warande25.76
25.Johan Wegman90De Kempvis25.89.
26.Pascal Bruins89EZC25.94.
27.Kay Beimin89OZ&PC25.95.
28.Mike Bakker90Appingedam26.00.
29.Rick Bruins89EZC26.08.
30.Tjerk vd Kieft90EZC26.10.


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Pieter vd Hoogenband78EiffelSwimmersP22.69
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Bas Van Velthoven85Swimteam23.29
3.Stefan Oosting81EiffelSwimmersP23.47
4.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers23.73
5.Jeroen vd Berkt81EiffelSwimmersP23.80
6.Stefan de Die86De Dolfijn23.88
7.Joran Barends85DWK-XCESS24.07
8.Geert Lantink86De Whee24.11
9.Bastiaan Tamminga81EiffelSwimmersP24.15
10.Michiel Punter84Orca24.18
11.Kai Pardieck87De Dolfijn24.27
12.Remko de Jong76De Dolfijn24.43
13.Merijn Ellenkamp85WWV24.51
14.Ewoud Tamminga82EiffelSwimmersP24.56
15.Martijn Smeets81WVZ24.77.
16.Jan Kersten86De Columbiaan24.80.
Frank Boon88De Lansingh24.80.
18.Gernand Leusink88Deltasteur25.04.
19.Alan Smeets84Hellas-Glana25.12.
Stefan Kranenbroek79HZPC25.12.
21.Stef Comello88OZ&PC25.15.
22.Michael Schilders88De Kempvis25.21.
23.Martijn van Buuren76Zwemlust-den Ho25.54.
24.Kevin Hondsmerk88De Schelde25.71.
25.Tommie Kerstens88Het Y25.86.
ng.zaThomas Verburg88MNC Dordrecht
ng.Wouter Smeets84WVZ


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Pieter vd Hoogenband78EiffelSwimmersP22.69
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Bas Van Velthoven85Swimteam23.29
3.Stefan Oosting81EiffelSwimmersP23.47
4.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers23.73
5.Jeroen vd Berkt81EiffelSwimmersP23.80
6.Stefan de Die86De Dolfijn23.88
7.Joran Barends85DWK-XCESS24.07
8.Geert Lantink86De Whee24.11


B-finale
9.Bastiaan Tamminga81EiffelSwimmersP24.15
10.Michiel Punter84Orca24.18
11.Kai Pardieck87De Dolfijn24.27
12.Remko de Jong76De Dolfijn24.43
13.Dennis Mooij89HZ&PC Heerenvee24.46
14.Merijn Ellenkamp85WWV24.51
15.Ewoud Tamminga82EiffelSwimmersP24.56
16.Raga Flores89BZV24.76


17.


Martijn Smeets


81


WVZ


24.77


.
18.Jan Kersten86De Columbiaan24.80.
Frank Boon88De Lansingh24.80.
20.Rutger van Oosterhout90WVZ24.82
21.Gernand Leusink88Deltasteur25.04.
22.Alan Smeets84Hellas-Glana25.12.
Stefan Kranenbroek79HZPC25.12.
Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik25.12
25.Stef Comello88OZ&PC25.15.
26.Michael Schilders88De Kempvis25.21.
27.Nick van Gemert89DWK-XCESS25.25
28.Peter van Heukelem89TriVia25.27
29.Elmar Gouw89De Lansingh25.28
30.Niels van Eck89Hoogeveen25.39
31.Mike Cornwall90Zaanstad (SG)25.40
Steven Nonnekes90Van Vliet Barra25.40
33.Martijn Mulder89De Meer25.41
34.Aljan Tempel90Hoogeveen25.45
35.Bas Spaanderman90Zoetermeer25.49
36.Floor Verhaar90De Otters Het G25.51
37.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra25.53
38.Jimmy Hendriksen89DES25.54
Martijn van Buuren76Zwemlust-den Ho25.54.
Robbert Donk89ZVH25.54
Vincent de Ruiter90Poseidon'5625.54
42.Bart van der Aar89BZV25.57
43.Jasper van Mierlo90Budel25.60
44.Tom Lommers90WZV25.65
45.Kevin Hondsmerk88De Schelde25.71.
46.Janco Nolles89HZ&PC Heerenvee25.72
47.Jan Wicher de Vries90ZVZ25.73
48.Robin den Boer90De Warande25.76
49.Tommie Kerstens88Het Y25.86.
50.Johan Wegman90De Kempvis25.89.
51.Pascal Bruins89EZC25.94.
52.Kay Beimin89OZ&PC25.95.
53.Mike Bakker90Appingedam26.00.
54.Rick Bruins89EZC26.08.
55.Tjerk vd Kieft90EZC26.10.
ng.zaThomas Verburg88MNC Dordrecht
ng.Wouter Smeets84WVZ


<< TOP >>
Nr. 10
1-6-2007
50m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Limiet    28.80

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2000
2000
2000
2000
   24.13
   24.13
   24.13
   24.48
Inge de Bruijn
Inge de Bruijn
Inge de Bruijn
Inge de Bruijn
NED
NED
NED
PSV
Sydney
Sydney
Sydney
Drachten


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Eline Boers91De Columbiaan27.46
2.Charlotte Mol91Hoogeveen27.56
3.Maud van der Meer92Zeester-Meerval27.69
4.Marieke Nijhuis92OZ&PC27.80
5.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho27.82
Karen van der Wal91De Lansingh27.82
7.Stephanie Janssen91Arethusa27.89
8.Lisa Dreesens91HZPC28.06
9.Lotte Goosen92DIO28.37
10.Roxanne Linders92EiffelSwimmersP28.41
11.Loes van Ooijen92ESCA28.50
12.Kelly de Jong91De Dolfijn28.54
13.Aukje Jenster92Hoogeveen28.63
14.Kimberley Albers92Vlaardingen28.68
15.Nynke van der Steur92ESCA28.94.
16.Vivianne van den Broek92Wiekslag29.08.
17.Idoia Hidalgo91EiffelSwimmersP29.12.
18.Rianne Zeegers91DWK-XCESS29.29.
19.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho29.37.
20.Christien Lunter91De Reest29.40.
Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)29.40.
22.Iris Bioch91De Zijl/LGB29.51.
23.Tessa Vreeburg91De Columbiaan29.67.


Senioren

Jr.Afk./depotTijd
1.Chantal Groot82De Dolfijn26.10
2.Ranomi Kromowidjojo90TriVia26.13
3.Saskia de Jonge86't Tolhekke26.34
4.Saskia v.d. Wielen84Zwemlust-den Ho26.58
5.Manon van Vulpen87EiffelSwimmersP26.60
6.Barbara van Rhijn81DWK-XCESS26.85
7.Ilse Kraayeveld90De Granaet27.31
8.Melanie ten Brink81De Haaien27.56.
9.Esther de Boer89DZ&PC27.57.
10.Marloes Nieberg90Zwemlust-den Ho27.59.
11.Annelies Pol89Zignea27.61.
12.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho27.66.
13.Willemijn Knot90TriVia27.83.
14.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)27.92.
15.Sharon Verstegen90NDD28.20.
16.Rachel Kremer90Livo28.22.
17.Jacyntha Plat90't Tolhekke29.32.


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Chantal Groot82De Dolfijn26.10
2.Ranomi Kromowidjojo90TriVia26.13
3.Saskia de Jonge86't Tolhekke26.34
4.Saskia v.d. Wielen84Zwemlust-den Ho26.58
5.Manon van Vulpen87EiffelSwimmersP26.60
6.Barbara van Rhijn81DWK-XCESS26.85
7.Ilse Kraayeveld90De Granaet27.31
8.Eline Boers91De Columbiaan27.46


B-finale
9.Melanie ten Brink81De Haaien27.56.
Charlotte Mol91Hoogeveen27.56
11.Esther de Boer89DZ&PC27.57.
12.Marloes Nieberg90Zwemlust-den Ho27.59.
13.Annelies Pol89Zignea27.61.
14.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho27.66.
15.Maud van der Meer92Zeester-Meerval27.69
16.Marieke Nijhuis92OZ&PC27.80


17.


Elise Bouwens


91


Zwemlust-den Ho


27.82
Karen van der Wal91De Lansingh27.82
19.Willemijn Knot90TriVia27.83.
20.Stephanie Janssen91Arethusa27.89
21.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)27.92.
22.Lisa Dreesens91HZPC28.06
23.Sharon Verstegen90NDD28.20.
24.Rachel Kremer90Livo28.22.
25.Lotte Goosen92DIO28.37
26.Roxanne Linders92EiffelSwimmersP28.41
27.Loes van Ooijen92ESCA28.50
28.Kelly de Jong91De Dolfijn28.54
29.Aukje Jenster92Hoogeveen28.63
30.Kimberley Albers92Vlaardingen28.68
31.Nynke van der Steur92ESCA28.94.
32.Vivianne van den Broek92Wiekslag29.08.
33.Idoia Hidalgo91EiffelSwimmersP29.12.
34.Rianne Zeegers91DWK-XCESS29.29.
35.Jacyntha Plat90't Tolhekke29.32.
36.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho29.37.
37.Christien Lunter91De Reest29.40.
Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)29.40.
39.Iris Bioch91De Zijl/LGB29.51.
40.Tessa Vreeburg91De Columbiaan29.67.


<< TOP >>
Nr. 11
1-6-2007
200m wisselslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  2:24.50

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2007
2007
1997
2000
1:54.98
1:56.92
2:00.77
2:01.83
Michael Phelps
Laszlo Cseh
Marcel Wouda
Marcel Wouda
USA
HUN
NED
PSV
Melbourne
Melbourne
Sevilla
Drachten


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Bram Dekker89ZCV2:08.2728.181:02.151:37.852:08.27
2.Felix Broekhuizen90DWK-XCESS2:10.8327.901:02.101:40.322:10.83
3.Davy Verreussel89Hellas-Glana2:11.5828.611:02.771:40.222:11.58
4.Yvo op den Kamp89ZCV2:12.2928.401:01.911:40.652:12.29
5.Tom Odding89TriVia2:16.9929.301:06.711:44.922:16.99
6.Micael Correia90Zeester-Meerval2:18.5030.141:04.811:45.292:18.50
7.Joppe Wisse89DZT'622:19.4729.311:05.621:45.952:19.47
8.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee2:20.1230.181:05.801:48.142:20.12
9.Rens van den Berg89De Otters Het G2:20.3529.211:09.181:47.702:20.35
10.Joost Awater90DWK-XCESS2:20.6329.141:04.341:48.112:20.63
11.Rick Bruins89EZC2:20.8830.231:08.971:48.832:20.88
12.Daan Ratering90Livo2:21.1330.201:05.311:49.222:21.13
13.Pascal Bruins89EZC2:21.6930.701:09.701:50.462:21.69
14.Sjoerd Sieval90LZ 1886-Kartoen2:24.80.30.681:08.641:53.552:24.80
15.Alex Eversdijk90De Bruinvis2:24.91.30.591:09.791:50.732:24.91
16.Marcel Noordermeer90ZOB'662:25.73.29.671:08.841:52.112:25.73
17.Pieter Jan de Vries90ZVZ2:27.17.29.531:09.711:50.992:27.17
18.Olaf Achterberg90DWK-XCESS2:28.88.31.241:09.781:54.612:28.88
ng.Dingeman van der Pluijm90De Zijl/LGB


Senioren

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Sander Karssen85DWK-XCESS2:07.1028.001:00.021:36.762:07.10
2.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho2:07.7526.3559.951:37.712:07.75
3.Joost Reijns87Swimteam2:10.3927.201:00.971:39.812:10.39
4.Devi Wolthuizen87TriVia2:11.5728.061:02.691:39.792:11.57
5.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers2:12.9827.391:03.101:41.182:12.98
6.Sander Smeets84WVZ2:16.86.27.921:03.301:45.172:16.86
7.Sebastian Bakker88De Aquaflippers2:17.32.29.651:05.961:44.892:17.32
8.Paul Brinkman84Vlaardingen2:17.94.28.781:04.531:45.382:17.94
9.Kas Kop Jansen85Van Vliet Barra2:18.26.28.691:04.741:45.502:18.26
10.Danny van Zoen84De Dolfijn2:18.27.28.321:04.671:46.042:18.27
11.Sjoerd Post84De Dolfijn2:19.50.29.621:06.501:48.032:19.50
12.Joost Schröder88TriVia2:19.65.30.531:04.421:48.072:19.65
13.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:22.08.29.441:06.901:49.322:22.08


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m150m200m
1.Sander Karssen85DWK-XCESS2:07.1028.001:00.021:36.762:07.10
2.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho2:07.7526.3559.951:37.712:07.75
3.Bram Dekker89ZCV2:08.2728.181:02.151:37.852:08.27
4.Joost Reijns87Swimteam2:10.3927.201:00.971:39.812:10.39
5.Felix Broekhuizen90DWK-XCESS2:10.8327.901:02.101:40.322:10.83
6.Devi Wolthuizen87TriVia2:11.5728.061:02.691:39.792:11.57
7.Davy Verreussel89Hellas-Glana2:11.5828.611:02.771:40.222:11.58
8.Yvo op den Kamp89ZCV2:12.2928.401:01.911:40.652:12.29


B-finale
9.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers2:12.9827.391:03.101:41.182:12.98
10.Sander Smeets84WVZ2:16.86.27.921:03.301:45.172:16.86
11.Tom Odding89TriVia2:16.9929.301:06.711:44.922:16.99
12.Sebastian Bakker88De Aquaflippers2:17.32.29.651:05.961:44.892:17.32
13.Paul Brinkman84Vlaardingen2:17.94.28.781:04.531:45.382:17.94
14.Kas Kop Jansen85Van Vliet Barra2:18.26.28.691:04.741:45.502:18.26
15.Danny van Zoen84De Dolfijn2:18.27.28.321:04.671:46.042:18.27
16.Micael Correia90Zeester-Meerval2:18.5030.141:04.811:45.292:18.50


17.


Joppe Wisse


89


DZT'62


2:19.47


29.31


1:05.62


1:45.95


2:19.47
18.Sjoerd Post84De Dolfijn2:19.50.29.621:06.501:48.032:19.50
19.Joost Schröder88TriVia2:19.65.30.531:04.421:48.072:19.65
20.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee2:20.1230.181:05.801:48.142:20.12
21.Rens van den Berg89De Otters Het G2:20.3529.211:09.181:47.702:20.35
22.Joost Awater90DWK-XCESS2:20.6329.141:04.341:48.112:20.63
23.Rick Bruins89EZC2:20.8830.231:08.971:48.832:20.88
24.Daan Ratering90Livo2:21.1330.201:05.311:49.222:21.13
25.Pascal Bruins89EZC2:21.6930.701:09.701:50.462:21.69
26.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:22.08.29.441:06.901:49.322:22.08
27.Sjoerd Sieval90LZ 1886-Kartoen2:24.80.30.681:08.641:53.552:24.80
28.Alex Eversdijk90De Bruinvis2:24.91.30.591:09.791:50.732:24.91
29.Marcel Noordermeer90ZOB'662:25.73.29.671:08.841:52.112:25.73
30.Pieter Jan de Vries90ZVZ2:27.17.29.531:09.711:50.992:27.17
31.Olaf Achterberg90DWK-XCESS2:28.88.31.241:09.781:54.612:28.88
ng.Dingeman van der Pluijm90De Zijl/LGB


<< TOP >>
Nr. 12
1-6-2007
200m wisselslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  2:39.10

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
1997
2000
1996
1996
2:09.72
2:10.68
2:15.73
2:15.73
Yan Yan Wu
Yana Klochkova
Minouche Smit
Minouche Smit
CHN
UKR
NED
DWK
Shanghai
Sydney
Drachten
Drachten


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Wendan Poelstra91HZ&PC Heerenvee2:27.4732.551:09.051:54.012:27.47
2.Kelly ter Doest91De Whee2:27.9731.251:09.841:53.172:27.97
3.Tessa Brouwer91De Dolfijn2:28.3731.271:11.981:52.952:28.37
4.Lisa Dreesens91HZPC2:29.7030.451:10.441:55.562:29.70
5.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen2:31.4333.001:12.371:57.062:31.43
6.Nienke van Eck91Hoogeveen2:32.6834.001:14.601:57.122:32.68
7.Britt Bakker91De Dolfijn2:32.8833.361:13.581:56.662:32.88
8.Lisa Nijland91De Whee2:33.1534.731:16.991:57.102:33.15
9.Marloes Giesselink92OZ&PC2:33.4932.441:12.571:58.652:33.49
10.Lotte Goosen92DIO2:33.6731.841:11.601:58.512:33.67
11.Judith van Meijel91HZPC2:33.8733.141:13.561:58.692:33.87
12.Yvon Versteeg92De Veene2:34.2132.371:14.851:59.252:34.21
13.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan2:34.6233.141:14.151:58.842:34.62
14.Inge Arts92Zeester-Meerval2:35.4232.531:10.651:58.552:35.42
15.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP2:35.4732.291:14.721:58.442:35.47
16.Anisa Memic92WWV2:35.7333.571:14.091:58.322:35.73
17.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra2:37.1134.801:14.052:01.472:37.11
18.Nynke van der Steur92ESCA2:37.8332.521:14.912:00.452:37.83
19.Evelien Kip92OZ&PC2:38.0233.901:16.452:03.432:38.02
20.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:38.0834.841:16.202:01.912:38.08
21.Esmee Koedoot92De Schotejil2:38.1133.251:14.722:01.022:38.11
22.Evelien Vos92De Rijn2:38.1433.811:15.152:01.852:38.14
23.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho2:38.5633.711:14.792:04.252:38.56
24.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen2:38.6734.601:15.372:02.892:38.67
25.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP2:38.8135.111:15.442:01.672:38.81
26.Lisa van Milt92De Devel2:40.52.bu34.931:17.762:03.082:40.52
27.Inge Maalsen92Zeester-Meerval2:41.05.34.361:15.912:05.682:41.05
28.Shirley Koek92LZ 1886-Kartoen2:41.08.34.301:18.642:03.282:41.08
29.Lisa Edelaar92De Columbiaan2:41.50.34.791:16.222:04.062:41.50
30.Maud van der Meer92Zeester-Meerval2:44.21.33.301:16.542:03.502:44.21
31.Linda van der Voort92De Zijl/LGB2:46.54.35.411:18.922:09.132:46.54


Senioren

Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Lenneke van Schaik86De Dolfijn2:23.1830.021:05.211:48.752:23.18
2.Femke Heemskerk87De Dolfijn2:23.3129.621:04.741:48.072:23.31
3.Lona Kroese87De Dolfijn2:23.9831.521:08.321:49.792:23.98
4.Inge Dekker85EiffelSwimmersP2:24.6028.031:07.351:51.392:24.60
5.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn2:26.2230.461:10.821:51.482:26.22
6.Silke Oude Weernink90De Dinkel Denek2:27.3331.391:10.521:54.072:27.33
7.Lieke Verouden90EiffelSwimmersP2:27.6031.631:10.441:53.442:27.60
8.Marloes Oldenburg88Orca2:28.5430.471:09.341:55.702:28.54
9.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho2:28.77.31.961:07.861:55.142:28.77
10.Lenneke v/d Molen87De Whee2:28.90.31.901:10.391:53.972:28.90
11.Eveline Hamstra85TriVia2:29.46.31.631:09.441:54.622:29.46
12.Linda Weekers90EiffelSwimmersP2:30.47.31.551:12.431:55.872:30.47
13.Gea Hagting88Nova2:30.54.33.761:12.741:55.732:30.54
14.Eveline Rödel90De Dinkel Denek2:33.71.33.291:13.661:58.112:33.71


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m150m200m
1.Lenneke van Schaik86De Dolfijn2:23.1830.021:05.211:48.752:23.18
2.Femke Heemskerk87De Dolfijn2:23.3129.621:04.741:48.072:23.31
3.Lona Kroese87De Dolfijn2:23.9831.521:08.321:49.792:23.98
4.Inge Dekker85EiffelSwimmersP2:24.6028.031:07.351:51.392:24.60
5.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn2:26.2230.461:10.821:51.482:26.22
6.Silke Oude Weernink90De Dinkel Denek2:27.3331.391:10.521:54.072:27.33
7.Wendan Poelstra91HZ&PC Heerenvee2:27.4732.551:09.051:54.012:27.47
8.Lieke Verouden90EiffelSwimmersP2:27.6031.631:10.441:53.442:27.60


B-finale
9.Kelly ter Doest91De Whee2:27.9731.251:09.841:53.172:27.97
10.Tessa Brouwer91De Dolfijn2:28.3731.271:11.981:52.952:28.37
11.Marloes Oldenburg88Orca2:28.5430.471:09.341:55.702:28.54
12.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho2:28.77.31.961:07.861:55.142:28.77
13.Lenneke v/d Molen87De Whee2:28.90.31.901:10.391:53.972:28.90
14.Eveline Hamstra85TriVia2:29.46.31.631:09.441:54.622:29.46
15.Lisa Dreesens91HZPC2:29.7030.451:10.441:55.562:29.70
16.Linda Weekers90EiffelSwimmersP2:30.47.31.551:12.431:55.872:30.47


17.


Gea Hagting


88


Nova


2:30.54


.


33.76


1:12.74


1:55.73


2:30.54
18.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen2:31.4333.001:12.371:57.062:31.43
19.Nienke van Eck91Hoogeveen2:32.6834.001:14.601:57.122:32.68
20.Britt Bakker91De Dolfijn2:32.8833.361:13.581:56.662:32.88
21.Lisa Nijland91De Whee2:33.1534.731:16.991:57.102:33.15
22.Marloes Giesselink92OZ&PC2:33.4932.441:12.571:58.652:33.49
23.Lotte Goosen92DIO2:33.6731.841:11.601:58.512:33.67
24.Eveline Rödel90De Dinkel Denek2:33.71.33.291:13.661:58.112:33.71
25.Judith van Meijel91HZPC2:33.8733.141:13.561:58.692:33.87
26.Yvon Versteeg92De Veene2:34.2132.371:14.851:59.252:34.21
27.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan2:34.6233.141:14.151:58.842:34.62
28.Inge Arts92Zeester-Meerval2:35.4232.531:10.651:58.552:35.42
29.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP2:35.4732.291:14.721:58.442:35.47
30.Anisa Memic92WWV2:35.7333.571:14.091:58.322:35.73
31.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra2:37.1134.801:14.052:01.472:37.11
32.Nynke van der Steur92ESCA2:37.8332.521:14.912:00.452:37.83
33.Evelien Kip92OZ&PC2:38.0233.901:16.452:03.432:38.02
34.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:38.0834.841:16.202:01.912:38.08
35.Esmee Koedoot92De Schotejil2:38.1133.251:14.722:01.022:38.11
36.Evelien Vos92De Rijn2:38.1433.811:15.152:01.852:38.14
37.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho2:38.5633.711:14.792:04.252:38.56
38.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen2:38.6734.601:15.372:02.892:38.67
39.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP2:38.8135.111:15.442:01.672:38.81
40.Lisa van Milt92De Devel2:40.52.bu34.931:17.762:03.082:40.52
41.Inge Maalsen92Zeester-Meerval2:41.05.34.361:15.912:05.682:41.05
42.Shirley Koek92LZ 1886-Kartoen2:41.08.34.301:18.642:03.282:41.08
43.Lisa Edelaar92De Columbiaan2:41.50.34.791:16.222:04.062:41.50
44.Maud van der Meer92Zeester-Meerval2:44.21.33.301:16.542:03.502:44.21
45.Linda van der Voort92De Zijl/LGB2:46.54.35.411:18.922:09.132:46.54