Nationale Junioren Kamp. Zwemmen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to KNZB


Nr. 30  100m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 6
Nr. 31  100m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 1
Nr. 32  100m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 2
Nr. 33  200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 1
Nr. 34  200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 2
Nr. 35  200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 3
Nr. 36  200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 4
Nr. 37  200m schoolslag  Dames  Meisjes Minioren 6
Nr. 38  200m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 1
Nr. 39  200m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 2
Nr. 40  200m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 1
Nr. 41  200m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 2
Nr. 42  200m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 3
Nr. 43  200m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4
Nr. 44  4 x 100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later


Nr. 30   100m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 616.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Lin He Yu95Poseidon'561:13.600.6635.551:13.60
Kamp.Rec. Minioren 6
2.Annemarie Worst95Octopus1:14.380.6436.501:14.38
3.Jovanna Koens95EiffelSwimmersP1:15.440.7136.571:15.44
4.Myrthe Sytsema95HZ&PC Heerenvee1:16.000.7637.391:16.00
5.Rosanne Padt95DAW-Finenzo1:16.490.7636.391:16.49
6.Rachelle Visser95De Haaien1:16.520.8336.841:16.52
7.Natasja Boers95De Columbiaan1:17.800.7237.731:17.80
8.Pieternel Braam95De Zijl/LGB1:18.050.7337.891:18.05
9.Samantha Kardol95Nuenen1:18.240.7738.381:18.24
10.Sanne Huijsmans95De Schotejil1:18.630.8737.761:18.63
11.Noortje Timmerman95De Dinkel Denek1:18.710.7137.341:18.71
12.Aniek Resink95DIO1:19.430.7838.521:19.43
13.Sofie Salimbeni95Eemsrobben1:19.490.7438.341:19.49
14.Liset Jansen95De Columbiaan1:19.690.8138.141:19.69
15.Sietske Veldkamp95De Whee1:20.500.7138.951:20.50
16.Femke Leenstra95De Granaet1:20.590.7338.521:20.59
17.Michelle de Bruijn95TRB-RES1:20.670.7138.441:20.67
18.Cecily Sadowski95Aquapoldro1:20.930.8040.141:20.93
19.Macy Oortwijn95Aquapoldro1:21.060.7438.681:21.06
20.Annika Arvin95De Dolfijn1:21.100.7640.771:21.10
21.Marije Oosterhuis95Eemsrobben1:21.22*bu0.6439.041:21.22
22.Daisy Koning95De Zeeschuimers1:21.61*0.8239.801:21.61
23.Anne-Carlijn Bakker95De Berkelduiker1:22.13*0.8940.221:22.13
Janine Verhaegh95HZPC1:22.13*0.6739.581:22.13
25.Myrna Hendriks95ZVW'741:22.17*0.7240.191:22.17
26.Carmen Nijenhuis95Livo1:22.80*0.7339.571:22.80
27.Tess van der Zon95Noordwijkerhout1:22.87*0.7440.471:22.87
28.Alissa Onstenk95WWV1:23.34*0.8341.211:23.34
29.Cynthia van Beusekom95TriVia1:23.95*0.7540.401:23.95
30.Esma van Vonderen95Arethusa1:24.77*0.8240.931:24.77


<< TOP >>
Nr. 31   100m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 116.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Kira Toussaint94De Dolfijn1:09.850.6333.971:09.85
2.Mirthe Lanfermeijer94TriVia1:11.040.6735.011:11.04
3.Eefje Subroto94WVZ1:12.640.6035.381:12.64
4.Michelle Verouden94EiffelSwimmersP1:12.780.8335.391:12.78
5.Mandy de Lange94Dedemsvaart-AC1:13.530.7236.501:13.53
6.Fiona van Heerde94De Vikings1:13.780.8235.531:13.78
7.Claire de Winter94GoSwim1:14.330.7935.931:14.33
8.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac1:14.550.8335.621:14.55
9.Grace Vrieling94TriVia1:15.040.9336.371:15.04
10.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac1:15.230.7236.081:15.23
11.Merle Verkijk94WVZ1:15.350.7336.361:15.35
12.Sharon Gelmers94Octopus1:15.360.8135.561:15.36
13.Manon Kuiper94't Tolhekke1:15.470.8036.291:15.47
14.Tamara van Vliet94De Columbiaan1:15.820.7036.331:15.82
15.Anna Visser94HZ&PC Heerenvee1:16.050.7836.901:16.05
16.Jaimy Lee Taskin94Noordwijkerhout1:16.130.8237.771:16.13
17.Inge Pepping94De Rijn1:16.220.5837.051:16.22
18.Danique Agterberg94Hellas-Glana1:16.480.6937.071:16.48
19.Mandy Langeveld94De Kempvis1:16.530.7237.671:16.53
20.Rianne Weijburg94De Zwoer1:16.570.7036.981:16.57
21.Noortje van den Boom94EiffelSwimmersP1:16.750.6636.881:16.75
22.Vaia Suijkerbuijk94Daphnia1:16.760.6536.981:16.76
23.Yvette de Gier94De Columbiaan1:17.030.7737.261:17.03
24.Whitney van Hoeckel94DIO1:17.090.6837.161:17.09
25.Tania Jacobs94De Columbiaan1:17.430.7337.091:17.43
26.Minke Janssen94Noord-Limburg (1:17.820.7438.221:17.82
27.Iris van Zuilen94Olympia1:18.050.6837.851:18.05
28.Demi Kool94De Columbiaan1:18.350.7138.141:18.35
29.Robbin Lensink94Livo1:18.490.7837.811:18.49
30.Melissa Koelewijn94Poseidon'561:18.500.6936.931:18.50
31.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend1:18.520.7737.311:18.52
32.Ilse Bijleveld94De Kempvis1:18.61*0.6237.471:18.61
33.Marjolein Maris94De Houtrib1:19.22*0.6738.631:19.22
34.Manon van Strien94WVZ1:19.26*0.8438.291:19.26
35.Kimberley van Wijk94Van Uden-De Gou1:19.73*0.8338.801:19.73
36.Kim Loeffen94Tritium(SG)1:19.84*0.8438.631:19.84
37.Aukje Zwart94Avéna1:20.10*0.7338.631:20.10
38.Christy Reimink94Het Ravijn1:20.33*0.8139.061:20.33
dis.Jakonien Koster94HoogeveenAA0.5536.09-:--.--


<< TOP >>
Nr. 32   100m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 216.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Andrea Kneppers93Hoorn-Aurik1:08.410.8133.271:08.41
2.Judith Stap93De Stormvogel1:10.770.7734.391:10.77
3.Kyra Rietveld93De Aquaflippers1:11.540.7734.521:11.54
4.Manon Minneboo93De Stormvogel1:12.770.7535.131:12.77
5.Tamara Boeff93De Columbiaan1:12.960.7935.411:12.96
6.Ela Hutten93MNC Dordrecht1:12.990.6734.831:12.99
7.Rebecca Vroomen93Eurode KZC1:13.090.7336.201:13.09
8.Daniëlle Middel93De Kikker1:13.150.7336.111:13.15
9.Leonie van Noort93De Zijl/LGB1:13.190.8336.251:13.19
10.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)1:13.740.7634.081:13.74
11.Femke Swier93Hoorn-Aurik1:13.940.8735.611:13.94
12.Milou Julicher93Wiekslag1:14.010.6735.281:14.01
13.Lodi Broeder93De Gelenberg1:14.290.7035.641:14.29
14.Anouk Nulkes93DWT1:14.490.9234.891:14.49
15.Estelle Moorman93ZVZ1:14.500.6835.951:14.50
16.Annelinde Veldman93Appingedam1:14.530.8135.791:14.53
17.Malissa van de Heuvel93EiffelSwimmersP1:14.880.8035.841:14.88
18.Marloes Erkens93DWK-XCESS1:15.290.6936.131:15.29
19.Maxime de Wilde93DZ&PC1:15.69*0.7036.051:15.69
20.Michelle Hendrikx93EiffelSwimmersP1:15.81*0.7237.211:15.81
21.Misty Coert93ZCV1:15.85*0.7236.421:15.85
22.Natasha Bosma93DWK-XCESS1:15.91*0.6937.091:15.91
23.Fleur Hamilton93WVZ1:15.98*0.7636.261:15.98
24.Linda v.d. Hout93Westland Dij1:16.35*0.7237.181:16.35
25.Jose Sijbring93De Pinquin1:16.64*0.8237.751:16.64
26.Ilona Broeders93Het Y1:17.37*0.7237.141:17.37
27.Vera van Delden93WVZ1:17.98*0.8236.811:17.98
28.Mariska Scheel93De Lansingh1:18.18*0.8536.821:18.18
dis.Ashley Verburg93EiffelSwimmersPAA0.51-:--.---:--.--
ng.Carlie Mennen93EiffelSwimmersP


<< TOP >>
Nr. 33   200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 116.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Stef Heijnekamp94HZC-Weusthag2:10.580.8330.221:03.921:38.102:10.58
2.Ensger Kotterink94EZC2:12.000.7430.861:05.131:39.632:12.00
3.Jelle Derksen94DWK-XCESS2:13.050.7930.591:04.951:39.422:13.05
4.Jordy Vroomen94Eurode KZC2:13.640.8530.091:04.171:39.092:13.64
5.Jeffrey Thijssen94Zeester-Meerval2:16.120.7331.281:06.601:41.532:16.12
6.Date v.d. Zaag94EiffelSwimmersP2:16.220.7531.371:06.471:42.222:16.22
7.Marciano Lynch94WVZ2:17.040.6431.271:05.991:42.202:17.04
8.Jacques Journée94De Dinkel Denek2:17.690.9131.221:05.611:41.532:17.69
9.Remy den Boer94De Warande2:17.940.7230.491:05.981:42.322:17.94
10.Tom Brouwers94RZC2:18.060.8631.811:07.261:43.502:18.06
11.Jacco Doest94DWK-XCESS2:18.250.9631.501:06.871:43.012:18.25
12.Lester Snackers94ZCV2:18.260.8631.451:06.911:43.072:18.26
13.Simon Stouten94De Zijl/LGB2:19.610.8232.421:08.911:45.532:19.61
14.Istvan Spaargaren94Oceanus2:19.620.8532.701:07.391:43.822:19.62
15.Jorrick Druyven94Oeza2:19.630.8032.761:08.971:44.962:19.63
16.Ruben Klinkers94ZCV2:20.000.8331.501:07.631:44.352:20.00
17.Roberto Visser94ZV AQUARIUS2:20.840.7230.881:07.091:44.282:20.84
18.Robert Ligtenberg94Het Ravijn2:21.260.8431.481:06.051:44.582:21.26
19.Mike ter Horst94De Dolfijn2:21.280.8831.671:07.601:44.962:21.28
20.Vincent Moolhuijsen94Oceanus2:21.570.8231.911:07.191:44.332:21.57
21.Jacko van der Meer94DWK-XCESS2:21.740.7932.981:09.861:46.902:21.74
22.Thomas Rietveld94TRB-RES2:22.460.8832.811:08.841:46.232:22.46
23.Olivier Nass94Westland Dij2:22.850.7530.611:07.041:45.342:22.85
24.Tom van de Putte94MNC Dordrecht2:23.620.8431.491:08.741:46.772:23.62
25.Maiko Postma94DZ&PC2:24.620.7132.711:09.471:47.732:24.62
26.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg2:24.950.7030.991:06.261:45.052:24.95
27.Frank van der Wolff94Hoorn-Aurik2:24.960.8632.361:08.691:47.322:24.96
28.Max Galjaart94Oceanus2:25.750.8732.151:09.771:48.102:25.75
29.Renco Sloof94Poseidon'562:27.340.8433.141:10.601:49.172:27.34
30.Willem Kees Roos94De Vikings2:27.490.9033.181:11.901:52.062:27.49
31.Ronald Vermeulen94AZ&PC2:27.530.8133.151:09.461:48.372:27.53
32.Symen Dogger94De Zwoer2:27.86*0.8832.361:09.801:49.532:27.86
33.Maarten Moorman94De Pinquin2:27.96*0.8732.651:11.361:50.392:27.96
34.Michael van Dam94HPC2:29.83*0.9033.741:11.931:52.192:29.83
35.Brian van de Graaf94De Houtrib2:30.04*0.9333.541:12.611:51.642:30.04


<< TOP >>
Nr. 34   200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 216.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Dion Dreesens93HZPC2:04.030.8828.1459.221:31.652:04.03
2.Sam van de Schootbrugge93De Otters Het G2:04.530.9028.891:00.231:32.852:04.53
3.Jorke Willemse93Orca2:04.920.9228.3859.341:32.022:04.92
4.Niek Pereboom93WIDEX GZC DONK2:08.390.8728.901:01.451:35.522:08.39
5.Sonny Corré93De Stormvogel2:08.910.8728.961:01.201:35.122:08.91
6.Nils Mollema93De Zijl/LGB2:09.300.7830.591:03.351:36.202:09.30
7.Wouter Kaman93Aquarijn2:09.660.9129.901:03.141:36.802:09.66
8.Philippe Rivard93DES2:11.110.7329.001:02.101:36.712:11.11
9.Melvin Dobbe93WVZ2:11.680.8130.501:04.381:39.032:11.68
10.Sebastian de Been93De Warande2:11.700.8029.221:02.391:37.272:11.70
11.Timo Dinkelberg93Vlaardingen2:12.000.7729.521:03.181:37.792:12.00
12.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (2:12.330.6529.521:02.961:37.742:12.33
13.Lars Sieval93LZ 1886-Kartoen2:12.570.7529.661:04.511:39.772:12.57
14.Gijs Verhagen93Neptunus'582:12.670.8729.491:03.451:38.422:12.67
15.Bastiaan Waanders93De Zijl/LGB2:12.930.9130.431:04.581:39.452:12.93
16.Bart Dunweg93Vlaardingen2:13.090.8931.021:05.271:40.582:13.09
17.Gijs Gertsen93De Vikings2:13.860.7929.571:04.001:39.522:13.86
18.Thomas van Mierlo93Budel2:13.880.6730.511:05.211:41.232:13.88
19.Wessel van der Maarel93De Rijn2:14.150.9330.011:04.691:39.112:14.15
20.Menno Manning93De Veene2:14.240.9030.761:04.851:41.352:14.24
21.Maarten Arntz93De Gelenberg2:14.310.8230.341:04.311:39.702:14.31
22.Huub Scholing93Het Ravijn2:14.410.8230.071:04.801:39.752:14.41
23.Daniel Rosingh93Het Y2:14.490.8530.441:04.791:40.552:14.49
24.Jasper Verheijen93Aqua-Novio'942:14.660.8830.301:04.621:40.262:14.66
25.Remon van Mil93WVZ2:15.150.8030.171:04.081:39.542:15.15
26.Kasper Leeuw93EZC2:15.800.8731.031:05.351:40.452:15.80
27.Bernd Kobesen93Nova2:16.340.7329.831:04.341:40.902:16.34
28.Jordi Peters93Livo2:16.610.8130.011:05.361:41.022:16.61
29.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend2:16.970.8431.101:05.431:42.232:16.97
30.Giovanni den Ouden93De Devel2:17.020.8730.051:04.611:41.262:17.02
31.Robin Ramaekers93ZON/S&S2:18.040.8530.301:05.091:41.302:18.04
32.Niels Suy93De Schelde2:18.110.7330.451:04.881:41.782:18.11
33.Yoeri Kok93De Devel2:18.290.7731.151:06.321:43.042:18.29
34.Marcel Schouten93Rapido'822:18.560.8431.771:06.891:43.302:18.56
35.Joey Stokx93DAW-Finenzo2:18.810.8430.541:05.701:42.872:18.81
36.Mike Hoonakker93Zaanstad (SG)2:18.950.9430.161:04.911:41.282:18.95
37.Sander Lamberts93Aqua'682:19.050.9229.941:05.561:43.112:19.05
38.Nils Veldkamp93De Whee2:19.540.8331.691:06.861:43.592:19.54
39.Dirk Vogels93Zeester-Meerval2:19.68*0.7031.241:06.531:43.682:19.68
40.Sven Alkema93De Vikings2:20.48*0.7130.761:06.081:43.662:20.48
41.Yannick Mol93De Stormvogel2:20.75*0.8430.521:05.711:43.342:20.75
42.Frans Slaats93ZC'902:21.41*0.9330.141:05.481:44.082:21.41
43.Boris Bijl93De Houtrib2:21.66*0.8531.411:07.791:45.172:21.66
44.Ruben Dekker93Zaanstad (SG)2:24.05*0.8630.871:07.741:46.502:24.05


<< TOP >>
Nr. 35   200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 316.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Mike Marissen92DWK-XCESS1:58.850.7026.9456.821:28.221:58.85
Kamp.Rec. Junioren 3
2.Mitch Notten92ZCV2:03.030.8828.2559.421:31.272:03.03
3.Joost Groeneveld92VZC-Veenendaal2:04.260.6728.311:00.611:33.162:04.26
4.Victor Poot92Vlaardingen2:04.580.8228.4259.871:31.982:04.58
5.John Verhagen92EiffelSwimmersP2:06.450.8427.8659.391:31.262:06.45
6.Jeroen Feijs92ZCV2:06.790.8628.991:00.851:33.672:06.79
7.Dennis Eliveld92Rapido'822:07.160.8028.431:00.421:34.102:07.16
8.Mark Costeris92De Schotejil2:07.700.9028.591:01.171:34.532:07.70
9.Sverre Eschweiler92Hoorn-Aurik2:08.270.7128.971:01.911:34.902:08.27
10.Pascal Timmermans92RZC2:08.360.8728.001:00.311:34.852:08.36
11.Alain Dassen92Hellas-Glana2:08.510.7927.5059.071:34.072:08.51
12.Donald Hillebregt92De Zijl/LGB2:08.790.8429.531:02.151:35.912:08.79
13.Julian van Leuven92De Dolfijn2:08.810.8129.191:02.261:35.412:08.81
14.Jelmar Kluiwstra92LZ 1886-Kartoen2:08.830.9329.391:02.501:36.712:08.83
15.Laurens Pepping92De Rijn2:09.130.8929.191:02.301:36.352:09.13
Erik Wegman92De Kempvis2:09.130.8328.931:01.001:34.752:09.13
17.Ferry Weertman92De Otters Het G2:09.150.9828.931:02.001:37.002:09.15
18.Donny van Alphen92Zeester-Meerval2:09.420.7229.621:02.661:36.582:09.42
19.Johnno Smulders92EiffelSwimmersP2:10.260.7728.671:00.361:34.722:10.26
20.Jeroen Eggeraat92De Columbiaan2:10.380.9029.381:03.741:36.812:10.38
21.Jeroen Baars92Poseidon'562:10.510.8429.231:03.841:38.402:10.51
22.Boris Galjart92Vlaardingen2:10.540.8029.841:03.281:37.882:10.54
23.Bas van Houwelingen92De Schelde2:11.180.8729.831:03.041:37.122:11.18
24.Albert Dijkstra92DZ&PC2:11.330.8429.171:02.341:36.962:11.33
25.Luuk Onrust92MZC '802:11.630.8829.191:02.291:36.732:11.63
26.Robbin van Kilsdonk92GoSwim2:11.880.7928.771:02.101:37.632:11.88
27.Ronald Venema92Bubble2:12.180.9630.311:04.391:39.022:12.18
Robin Veenstra92Zwemlust-den Ho2:12.180.9229.141:02.421:37.472:12.18
29.Bas Onderstal92LZ 1886-Kartoen2:12.540.8429.611:03.071:37.582:12.54
30.Kees Veerman92Ed-Vo2:12.970.7428.951:03.051:38.192:12.97
31.Ralph van Megen92HZPC2:13.010.8629.121:01.961:37.352:13.01
32.Jordy Zuidhoek92De Columbiaan2:13.080.8129.441:03.211:37.872:13.08
33.Koen Sterenborg92Livo2:13.170.8229.911:03.171:38.722:13.17
34.Kars ten Have92Hoogeveen2:13.230.8230.011:04.051:39.382:13.23
35.Dennis Bos92HZ&PC Heerenvee2:13.770.7930.391:05.151:39.932:13.77
36.Timo Suaka92DES2:13.940.7330.711:05.181:40.362:13.94
37.Bas Ebbers92NDD2:13.970.7429.701:03.271:38.662:13.97
38.Dennis Thomas92Aqua'682:14.100.9028.451:01.971:37.812:14.10
39.Rutger Kooistra92Het Ravijn2:14.210.8031.381:05.131:39.452:14.21
40.Eduard Bremmer92De Columbiaan2:14.460.8030.351:04.951:40.222:14.46
41.Jelle de Wit92Westland Dij2:14.570.8129.421:03.581:38.602:14.57
42.Tobias Dues92De Dinkel Denek2:15.470.7930.131:03.931:39.762:15.47
43.Thomas Veltman92De Granaet2:15.82*0.8130.631:04.801:40.832:15.82
44.Aydin Hummel92ZCNF'342:15.92*0.9330.491:05.241:41.442:15.92
45.Kasper v. Dijk92Noord-Limburg (2:15.97*0.6729.151:03.361:39.722:15.97
Stefan van Beelen92De Columbiaan2:15.97*0.8729.931:04.751:41.032:15.97
47.Jelle Blok92WVZ2:16.15*0.8029.831:03.411:39.282:16.15
48.Thijmen van de Waal92Aquarijn2:16.36*0.8330.511:05.211:41.502:16.36
49.Chester Hautvast92Torpedo2:18.77*0.7831.921:07.611:44.002:18.77


<< TOP >>
Nr. 36   200m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 416.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Patrick Janssen91EiffelSwimmersP1:57.370.6827.0856.461:27.321:57.37
2.Sebastiaan Rosendaal91De Schotejil2:00.660.8627.4858.181:29.942:00.66
3.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac2:02.110.9127.6858.471:30.452:02.11
4.Rico Ramaker91Hoogeveen2:02.890.8828.6459.081:31.352:02.89
5.Sjoerd Zanderink91De Dinkel Denek2:03.650.9528.481:00.361:32.142:03.65
6.Chris van Vliet91DZ&PC2:03.760.9128.3759.901:32.562:03.76
7.Nick Hessing91De Dolfijn2:04.840.7627.9159.291:31.732:04.84
8.Oscar Sondermeijer91De Columbiaan2:05.060.8029.101:01.321:33.202:05.06
9.Thijs Hagelstein91VZC-Veenendaal2:05.130.8628.4259.561:32.832:05.13
10.Bryan Mannaart91WVZ2:05.220.8328.4659.611:32.392:05.22
11.Aziz Nosaire91Z.V.Utrecht2:05.910.8828.221:00.561:34.032:05.91
12.Étiënne Vrieling91TriVia2:05.960.7427.7459.351:32.282:05.96
13.Peter-Jan Plasmans91Aquarijn2:06.220.7728.361:00.011:33.092:06.22
14.Gerben Fiere91De Warande2:06.340.7528.671:01.161:34.032:06.34
15.Niels van Polanen91De Columbiaan2:06.370.8728.771:01.021:33.892:06.37
16.Tim Wagenmans91Aquarijn2:06.420.8128.631:00.471:33.122:06.42
17.Fred Smink91De Otters Het G2:06.540.9628.851:00.921:34.022:06.54
18.Joost Rijntjes91De Zijl/LGB2:06.630.8528.321:00.531:33.612:06.63
19.Giel van Dijk91De Biesboschzwe2:06.790.8229.041:01.271:34.042:06.79
20.Robert Klinkhamer91Hoogeveen2:07.540.7129.031:01.041:34.372:07.54
21.Yannick Mommers91ZCV2:07.950.7528.511:00.891:33.872:07.95
22.Vincent van Iperen91Orca2:08.370.9129.681:02.031:35.192:08.37
23.Roy Visser91De Otters Het G2:08.390.8428.871:01.751:35.262:08.39
24.Gijs de Rooij91De IJsselmeeuwe2:08.660.7629.061:01.791:36.182:08.66
25.Michel de Maesschalck91Noordkop-Zeemac2:09.010.8528.611:01.101:35.752:09.01
26.Marco van der Stel91ACZ2:09.020.7929.851:03.021:36.942:09.02
27.Robbert Vink91ZVW'742:09.410.7829.511:02.421:35.732:09.41
28.Hans Peter Hartog91DAW-Finenzo2:09.790.7828.531:01.411:35.542:09.79
29.Stephan Lokhorst91Deltasteur2:10.02*0.8528.211:00.811:35.412:10.02
30.Jorick Hendriksen91De Columbiaan2:10.26*0.7028.661:01.701:36.092:10.26
31.Fabian Beimin91OZ&PC2:10.65*0.8129.471:01.751:36.522:10.65
32.Martijs van Beusekom91TriVia2:10.73*0.7528.681:01.121:35.782:10.73
33.Bas Braun91TriVia2:11.82*0.9029.031:02.371:36.612:11.82
34.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver2:13.65*0.8328.911:02.291:38.022:13.65
35.Kevin Eltink91NDD2:14.36*0.9829.711:03.281:38.662:14.36
36.Stefan Hazeleger91De Meer2:15.72*0.8630.521:04.651:39.682:15.72


<< TOP >>
Nr. 37   200m schoolslag  Dames  Meisjes Minioren 616.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Lin He Yu95Poseidon'562:55.870.8139.871:24.872:10.752:55.87
Nationaal Record 12 jaar
2.Milou Tjoonk95De Berkelduiker3:04.110.7541.711:28.832:17.393:04.11
3.Sofie Salimbeni95Eemsrobben3:04.290.7940.931:28.612:17.683:04.29
4.Jovanna Koens95EiffelSwimmersP3:04.400.7241.451:28.202:16.193:04.40
5.Liset Jansen95De Columbiaan3:05.41+1.0242.091:29.112:18.093:05.41
6.Carien van der Schaaf95De Dinkel Denek3:05.630.9041.861:30.462:18.063:05.63
7.Jennifer den Besten95Hoogenboom Tour3:05.830.8941.261:29.082:16.783:05.83
8.Judith v.d. Vrande95BZC Dolfijnen3:06.340.8542.471:29.982:18.723:06.34
9.Cecily Sadowski95Aquapoldro3:06.460.8940.941:29.192:18.853:06.46
10.Femke Klein Gunnewiek95Livo3:07.220.8340.761:29.052:17.873:07.22
11.Helena La95Hoorn-Aurik3:10.070.9541.751:30.042:20.563:10.07
12.Niké Schuurmans95Livo3:10.610.9041.951:30.182:20.273:10.61
13.Eline van der Plas95Hellas-Glana3:10.740.8842.181:30.672:20.363:10.74
14.Lizzy Janssen95Heldense Zwemve3:12.060.8542.111:32.432:22.353:12.06
15.Liza Salverda95SG Bolsward-Wor3:12.640.7244.181:34.182:24.043:12.64
16.Leonie Groeneweg95HZC-Weusthag3:12.910.8442.881:32.172:22.733:12.91
17.Sanne Ter Burg95EiffelSwimmersP3:13.06bu0.8444.651:34.432:23.323:13.06
18.Elisabeth Muthert95Stadskanaal3:13.570.9042.291:30.682:22.253:13.57
19.Karin Groen95GZVW3:18.79*+1.1044.551:34.152:26.013:18.79
20.Evelien Schat95EiffelSwimmersP3:20.92*0.9543.971:34.622:27.963:20.92


<< TOP >>
Nr. 38   200m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 116.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Marjolein Delno94De Rijn2:51.100.9139.721:23.112:07.272:51.10
2.Lonne Dijkhuis94De Dinkel Denek2:52.530.9338.471:22.482:07.622:52.53
3.Parand Zarekiani94De Dolfijn2:54.270.9638.741:23.722:08.712:54.27
4.Amira Fathi94De Stormvogel2:55.370.8237.711:22.692:08.702:55.37
5.Sanne Scheerder94ZCV2:55.510.8139.471:24.502:09.982:55.51
6.Iris van Zuilen94Olympia2:56.730.8139.261:23.712:10.352:56.73
7.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend2:58.000.8938.201:23.322:09.312:58.00
8.Anne Marleen van Keulen94WVZ3:01.740.8439.101:25.092:13.733:01.74
9.Iris Hegeman94Het Ravijn3:02.190.8541.571:29.092:15.383:02.19
10.Maud Hesselink94De Dinkel Denek3:02.580.8741.171:27.752:15.393:02.58
11.Danielle de Boer94't Tolhekke3:04.070.8241.501:29.362:16.813:04.07
12.Estrella Wierikx94ZPCNumansdorp3:04.590.7341.031:28.952:16.953:04.59
13.Inge Pepping94De Rijn3:05.25*0.9841.501:28.762:17.063:05.25
14.Danique Lokhorst94Deltasteur3:05.73*0.8441.141:28.452:17.953:05.73
15.Yvette de Gier94De Columbiaan3:07.55*0.8341.001:28.232:16.943:07.55
16.Suzanne Brummel94Octopus3:08.21*0.8442.341:31.402:20.143:08.21
17.Iris van den Heuvel94De Kempvis3:09.31*0.7742.321:30.072:19.633:09.31
18.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend3:10.99*0.9144.361:33.692:23.443:10.99
19.Tamara van Vliet94De Columbiaan3:13.60*0.9341.681:31.472:22.843:13.60
20.Floortje de Waard94De Devel3:13.79*0.8242.001:30.602:22.073:13.79


<< TOP >>
Nr. 39   200m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 216.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Ilona Remmel93ZON/S&S2:47.610.8838.531:20.642:03.912:47.61
2.Kristel Doreleijers93EiffelSwimmersP2:55.370.8838.711:22.972:08.542:55.37
3.Paula Duursma93DZ&PC2:57.15*0.8239.431:24.652:10.592:57.15
4.Melanie van Gemert93De Schotejil3:00.02*0.8639.851:25.182:11.723:00.02
5.Jocelyn Spruit93EiffelSwimmersP3:00.75*0.8739.591:24.842:12.503:00.75


<< TOP >>
Nr. 40   200m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 116.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Ensger Kotterink94EZC2:24.960.7731.901:07.811:52.442:24.96
Kamp.Rec. Junioren 1
2.Jordy Vroomen94Eurode KZC2:29.230.8432.771:11.461:56.082:29.23
3.Jelle Derksen94DWK-XCESS2:31.060.8232.151:12.951:55.992:31.06
4.Jeffrey Thijssen94Zeester-Meerval2:34.290.7333.221:13.932:00.862:34.29
5.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heerenvee2:34.530.9232.141:14.671:59.852:34.53
6.Mike ter Horst94De Dolfijn2:36.220.8434.561:15.422:00.672:36.22
7.Stef Heijnekamp94HZC-Weusthag2:36.450.8332.341:14.002:01.222:36.45
8.Alex Catsburg94MNC Dordrecht2:37.810.8735.441:16.482:02.132:37.81
9.Date v.d. Zaag94EiffelSwimmersP2:38.180.7734.721:14.442:03.842:38.18
10.Roberto Visser94ZV AQUARIUS2:38.800.7135.031:14.242:03.492:38.80
11.Vincent Moolhuijsen94Oceanus2:39.200.8333.841:14.712:02.142:39.20
12.Ruben Klinkers94ZCV2:39.370.8634.201:16.462:04.882:39.37
13.Robert Ligtenberg94Het Ravijn2:39.890.8634.331:13.102:03.502:39.89
14.Jorrick Druyven94Oeza2:39.950.7632.931:15.072:04.042:39.95
15.Marciano Lynch94WVZ2:40.510.6333.051:14.462:06.162:40.51
16.Christian Renshoff94Octopus2:41.340.7635.731:18.742:04.712:41.34
17.Jacco Doest94DWK-XCESS2:41.600.8935.761:17.262:07.452:41.60
18.Stan Tummers94Hellas-Glana2:42.050.8033.701:15.502:05.182:42.05
19.Brian van de Graaf94De Houtrib2:42.610.9434.701:18.612:04.192:42.61
20.Remy den Boer94De Warande2:43.430.7335.981:19.392:06.752:43.43


<< TOP >>
Nr. 41   200m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 216.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Sam van de Schootbrugge93De Otters Het G2:17.680.8629.421:03.281:44.702:17.68
Nationaal Record 14 jaar
2.Jens Bakker93De Dolfijn2:21.890.9330.401:07.381:48.982:21.89
3.Jorke Willemse93Orca2:24.130.8932.221:07.771:51.072:24.13
4.Gavin van der Werf93HZ&PC Heerenvee2:26.260.8531.151:09.281:50.882:26.26
5.Steffen Hillmer93De Dinkel Denek2:26.330.8231.781:08.771:52.902:26.33
6.Philippe Rivard93DES2:27.440.7031.591:08.851:53.902:27.44
7.Timo Dinkelberg93Vlaardingen2:27.730.7631.271:08.581:54.992:27.73
8.Dion Dreesens93HZPC2:28.500.9330.471:10.151:54.962:28.50
9.Simon Edenburg93Luctor et Emerg2:28.870.6830.161:10.441:52.362:28.87
10.Sven Kardol93Nuenen2:29.140.7831.241:08.751:55.362:29.14
11.Kasper Leeuw93EZC2:30.160.9033.171:12.471:56.552:30.16
12.Niek Pereboom93WIDEX GZC DONK2:30.800.9331.521:10.861:58.062:30.80
13.Ruud van Heerbeek93EiffelSwimmersP2:31.350.8332.621:13.911:57.502:31.35
14.Miguel Correia93Zeester-Meerval2:32.000.8131.931:12.541:57.322:32.00
15.Maurice Soudant93EiffelSwimmersP2:32.120.6930.571:10.531:57.972:32.12
16.Bart Dunweg93Vlaardingen2:32.310.8431.661:12.191:56.322:32.31
17.Maarten Arntz93De Gelenberg2:32.730.8234.131:12.901:59.192:32.73
18.Leendert Valstar93WIDEX GZC DONK2:33.190.7433.561:12.271:57.262:33.19
19.Huub Scholing93Het Ravijn2:33.480.8432.751:14.562:00.962:33.48
20.Nils Mollema93De Zijl/LGB2:33.560.8332.941:11.992:01.032:33.56
21.Joey Stokx93DAW-Finenzo2:33.630.8731.731:10.901:58.822:33.63
22.Walter Jansen93Noordwijkerhout2:33.780.8132.761:14.901:59.522:33.78
23.Jasper de Win93De Geul2:34.360.8230.931:13.041:58.782:34.36
24.Lars Sieval93LZ 1886-Kartoen2:35.070.7630.701:08.922:01.502:35.07
25.Menno Manning93De Veene2:35.510.9130.461:11.172:02.342:35.51
26.Peter Paul Houtkamp93Hoogeveen2:35.670.9233.491:15.341:58.542:35.67
27.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (2:35.820.6631.871:13.422:00.532:35.82
28.Bernd Kobesen93Nova2:36.050.7432.301:13.642:01.992:36.05
29.Boris Bijl93De Houtrib2:36.260.8533.281:13.942:00.942:36.26
30.Melvin Dobbe93WVZ2:36.470.7632.871:13.112:03.242:36.47
31.Frans Slaats93ZC'902:36.55*0.9131.911:12.401:59.212:36.55
32.Sebastian de Been93De Warande2:36.71*0.8233.881:14.412:01.762:36.71
33.Gijs Verhagen93Neptunus'582:36.86*0.9632.911:14.232:01.542:36.86
34.Sander Lamberts93Aqua'682:37.37*0.9632.921:13.582:03.732:37.37
35.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend2:37.67*0.8534.911:14.352:03.232:37.67
36.Wessel van der Maarel93De Rijn2:37.79*+1.0035.871:13.902:04.132:37.79
37.Bastiaan Waanders93De Zijl/LGB2:39.32*0.8035.401:16.382:04.812:39.32


<< TOP >>
Nr. 42   200m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 316.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Arvid Munsters92ZCV2:14.390.8427.771:01.181:41.352:14.39
2.Mike Marissen92DWK-XCESS2:15.880.7827.991:03.601:44.672:15.88
3.John Verhagen92EiffelSwimmersP2:20.160.8428.691:05.671:48.122:20.16
4.Dennis Eliveld92Rapido'822:22.550.7430.751:06.321:49.942:22.55
5.Daniek Saman92Stadskanaal2:22.560.8329.851:06.981:47.362:22.56
6.Mitch Notten92ZCV2:23.470.8830.151:06.891:51.922:23.47
7.Joost Groeneveld92VZC-Veenendaal2:23.590.6730.331:06.571:52.202:23.59
8.Maurits Muthert92Stadskanaal2:25.390.8329.591:06.751:51.072:25.39
9.Julian van Leuven92De Dolfijn2:26.500.7831.331:09.571:53.362:26.50
10.Alain Dassen92Hellas-Glana2:26.590.7929.061:07.511:53.752:26.59
11.Bas van Houwelingen92De Schelde2:26.680.8631.511:09.831:53.362:26.68
12.Jeroen Eggeraat92De Columbiaan2:26.820.8832.031:08.311:54.092:26.82
13.Jordy Zuidhoek92De Columbiaan2:27.090.8132.481:11.051:53.482:27.09
14.Donny van Alphen92Zeester-Meerval2:27.230.7231.411:09.681:53.672:27.23
15.Bart Mansier92Hoogeveen2:28.120.7131.011:10.141:54.002:28.12
16.Johnno Smulders92EiffelSwimmersP2:28.310.7630.011:09.691:53.832:28.31
17.Barry Bloemberg92Livo2:28.480.7730.181:06.951:54.462:28.48
18.Kasper v. Dijk92Noord-Limburg (2:28.850.6930.261:09.981:52.672:28.85
19.Erik Wegman92De Kempvis2:29.730.8530.931:10.381:55.992:29.73
20.Robert Rohaan92Electrolux AZC2:29.840.9631.441:11.711:54.622:29.84
21.Ferry Weertman92De Otters Het G2:29.880.9331.131:11.761:56.532:29.88
22.Jappie Jongsma92De Granaet2:31.390.7330.061:09.971:53.642:31.39
23.Bjorn de Jonge92Hellas-Glana2:32.150.8531.571:12.941:55.402:32.15
24.Thomas Veltman92De Granaet2:32.40*0.7930.341:12.631:57.732:32.40
25.Victor Poot92Vlaardingen2:33.17*0.7932.921:10.401:57.942:33.17
26.Robbin van Kilsdonk92GoSwim2:33.52*0.8333.841:13.102:02.132:33.52
27.Jelle de Wit92Westland Dij2:35.09*0.8633.721:14.332:01.002:35.09
28.Ward van Rijssen92TriVia2:35.51*0.7832.371:11.491:56.692:35.51
dis.Jelmar Kluiwstra92LZ 1886-Kartoen2:30.22SJ0.8630.921:08.591:57.342:30.22
ng.zaBas Onderstal92LZ 1886-Kartoen


<< TOP >>
Nr. 43   200m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 416.06.2007


Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Patrick Janssen91EiffelSwimmersP2:14.600.6829.471:03.801:44.772:14.60
2.Hugo Polman91Dedemsvaart-AC2:17.240.7827.861:05.161:46.152:17.24
3.Jordi Dijkhuis91De Dinkel Denek2:18.980.8929.671:06.251:47.082:18.98
4.Erik Hagting91Nova2:19.18+1.0030.021:04.461:46.022:19.18
5.Tim Wagenmans91Aquarijn2:20.140.8229.011:05.071:47.772:20.14
6.Sjoerd Zanderink91De Dinkel Denek2:20.340.9730.831:08.571:47.782:20.34
7.Nick Hessing91De Dolfijn2:22.030.7430.761:07.131:48.472:22.03
8.Vincent van Iperen91Orca2:22.810.9130.241:08.221:50.142:22.81
9.Roy Awater91RZC2:22.990.8029.841:06.651:48.732:22.99
10.Fabian Beimin91OZ&PC2:24.130.8229.251:06.691:50.882:24.13
11.Bas Braun91TriVia2:24.920.9729.921:07.211:50.892:24.92
12.Gerben Fiere91De Warande2:25.100.7329.341:08.511:54.282:25.10
13.Thijs Hagelstein91VZC-Veenendaal2:25.770.8932.001:13.451:54.002:25.77
14.Aziz Nosaire91Z.V.Utrecht2:26.080.9230.291:09.601:54.742:26.08
15.Wouter de Mol91Hieronymus2:26.130.7829.271:08.231:52.192:26.13
16.Bryan Mannaart91WVZ2:26.520.8231.391:08.121:53.862:26.52
17.Roy Visser91De Otters Het G2:27.030.8630.471:09.151:53.622:27.03
18.Hans Peter Hartog91DAW-Finenzo2:27.140.7331.271:09.201:54.752:27.14
19.Aschwin van Zoest91LZ 1886-Kartoen2:27.390.8730.431:09.611:52.582:27.39
20.Maurits Brandt91ZOB'662:27.510.7829.601:09.071:54.202:27.51
21.Robbert Vink91ZVW'742:27.560.7430.211:07.971:53.532:27.56
22.Stefan Hazeleger91De Meer2:27.77*0.8432.361:11.241:51.672:27.77
23.Handi Widjaja91EiffelSwimmersP2:29.37*0.7831.511:11.351:55.922:29.37
24.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver2:29.69*0.8129.711:09.151:53.772:29.69
25.Jorick Hendriksen91De Columbiaan2:32.89*0.6931.451:11.901:55.972:32.89
26.Kevin Eltink91NDD2:33.32*0.8831.331:12.711:59.382:33.32


<< TOP >>
Nr. 44   4 x 100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later16.06.2007


Afk./depotTijdRT
1.Hoorn-Aurik 1Hoorn-Aurik4:09.420.90
Nat. Record Junioren Verenigingen
Femke Swier
Danique Olof
0.90
0.51
29.23
29.62
1:01.53
1:02.09
Britt Kraak
Andrea Kneppers
0.57
0.56
32.14
28.03
1:06.49
59.31
2.De Stormvogel 1De Stormvogel4:12.090.76
Judith Stap
Anniek Minderhoud
0.76
0.30
29.82
30.67
1:02.06
1:05.23
Manon Minneboo
Merel van der Ent
0.28
0.36
28.76
29.48
1:02.64
1:02.16
3.EiffelSwimmersPSV 1EiffelSwimmersP4:13.070.79
Daniëlle van der Veer
Pauline van Dam
0.79
0.22
30.08
29.97
1:02.93
1:03.00
Malissa van de Heuvel
Ashley Verburg
0.47
0.34
30.06
29.79
1:03.07
1:04.07
4.EiffelSwimmersPSV 2EiffelSwimmersP4:14.340.87
Michelle Verouden
Jocelyn Spruit
0.87
0.12
31.27
29.28
1:04.66
1:02.82
Noortje van den Boom
Jovanna Koens
0.22
0.47
30.02
30.13
1:03.06
1:03.80
5.ZCV 1ZCV4:18.730.76
Misty Coert
Sanne Scheerder
0.76
0.43
31.05
31.13
1:04.91
1:06.97
Jamie Schepers
Chantal Senden
0.40
0.52
31.62
28.66
1:05.83
1:01.02
6.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denek4:20.180.85
Marleen Braakhuis
Lonne Dijkhuis
0.85
0.23
31.50
30.74
1:04.66
1:05.46
Karlijn Hassink
Maud Hesselink
0.51
0.58
30.56
31.44
1:04.22
1:05.84
7.DZ&PC 1DZ&PC4:21.180.77
Maxime de Wilde
Josephine Meerman
0.77
0.52
30.26
32.15
1:03.87
1:06.37
Dieneke Been
Paula Duursma
0.68
0.37
31.02
30.41
1:05.40
1:05.54
8.WVZ 1WVZ4:23.420.87
Vera van Delden
Géke Heinsbroek
0.87
0.52
30.93
30.68
1:04.81
1:05.54
Kimberley Doets
Fleur Hamilton
0.46
0.52
31.59
31.27
1:07.06
1:06.01
9.ZVZ 1ZVZ4:23.580.88
Christel Vinke
Naomi Lok
0.88
0.48
30.68
32.82
1:05.53
1:09.86
Kimberley Boxum
Estelle Moorman
0.52
0.35
30.65
29.22
1:06.05
1:02.14
10.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:24.070.74
Pien Burger
Sharona Mlcoch
0.74
0.19
31.27
29.99
1:06.31
1:04.99
Rosanne Padt
Daisy Molenaar
0.23
0.26
31.39
30.88
1:07.95
1:04.82
11.TriVia 1TriVia4:25.690.96
Rosanne Schoonbeek
Grace Vrieling
0.96
-.01
32.60
30.93
1:08.17
1:07.29
Naomi Touré
Mirthe Lanfermeijer
0.49
0.47
31.04
30.54
1:04.96
1:05.27
12.GoSwim 1GoSwim4:27.010.84
Vita Schipper
Romy van Slagmaat
0.84
0.61
31.36
33.51
1:05.87
1:11.28
Claire de Winter
Trudy van den Brink
0.08
0.56
30.12
31.18
1:03.94
1:05.92
13.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:27.220.70
Ela Hutten
Martine Kuijlaars
0.70
0.56
29.83
31.68
1:03.11
1:07.56
Susette Lauwen
Anouk de Vaal
0.45
0.30
31.82
32.01
1:06.92
1:09.63
14.DWK-XCESS 1DWK-XCESS4:28.070.82
Tessa van der Aa
Natasha Bosma
0.82
0.48
31.86
31.57
1:06.93
1:07.21
Iris Kool
Marloes Erkens
0.34
0.52
31.95
30.95
1:08.77
1:05.16
15.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:28.550.96
Cleo Denise Bol
Carmen Krijnen
0.96
0.21
30.88
31.38
1:06.16
1:07.87
Pascalle Spiekerman
Yvonne Verbeek
0.56
0.39
31.09
32.19
1:07.49
1:07.03
16.De Dinkel Denekamp 2De Dinkel Denek4:28.660.85
Kyara Buijs
Carien van der Schaaf
0.85
0.53
31.91
32.25
1:07.51
1:07.02
Danique Thijert
Myrna Schasfoort
0.52
0.54
31.17
32.37
1:05.51
1:08.62
17.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB4:28.800.94
Danielle Grootes
Isabelle Grootes
0.94
0.50
32.45
32.12
1:07.59
1:05.94
Pieternel Braam
Leonie van Noort
0.46
0.43
32.89
31.17
1:09.00
1:06.27
18.Westland Dijkglas 1Westland Dij4:31.320.84
Astrid van Nieuwkerk
Manon Tromp
0.84
0.18
32.36
33.54
1:07.14
1:10.85
Nisa Yelci
Linda v.d. Hout
0.16
0.11
33.26
29.93
1:10.34
1:02.99
19.'t Tolhekke 1't Tolhekke4:31.910.81
Charine de Ruiter
Renske de Groot
0.81
0.63
35.23
31.12
1:12.72
1:03.86
Manon Kuiper
Sanne Huisman
0.44
0.32
33.32
30.67
1:10.17
1:05.16
20.De Columbiaan 1De Columbiaan4:32.190.91
Tamara Boeff
Liset Jansen
0.91
0.53
32.20
31.65
1:08.11
1:08.75
Yvette de Gier
Demi Kool
0.41
0.15
31.38
31.56
1:08.59
1:06.74
21.Hoogeveen 1Hoogeveen4:32.850.93
Saskia Bergsma
Shannen Diphoorn
0.93
0.44
31.48
33.13
1:06.83
1:10.50
Beau Rijpers
Anika ten Have
0.33
0.26
32.88
31.50
1:08.68
1:06.84
22.NIMO 1NIMO4:33.45*0.76
Melissa Meyer
Bo Peeters
0.76
0.75
30.38
33.02
1:04.12
1:12.09
Jona Pisters
Vera Weinberg
0.65
0.66
33.17
30.97
1:09.64
1:07.60
dis.Deltasteur 1DeltasteurEA0.80
EA  3e zwemmer te vroeg weg
Naomi Hofsink
Myriam Kwakkel
0.80
0.11
31.21
33.90
1:05.52
1:12.27
Danique Lokhorst
Iris Riezebos
-.06
0.29



EIFFELSWIMMERSPSV - KNZBNJK 200712:59,zaterdag 16 juni 2007