Nationale Kampioenschappen Zwemmen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to KNZB


Nr. 15  100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 16  100m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 17  200m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 18  200m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 19  50m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 20  50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 22  200m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 23  200m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open


Nr. 15
02.06.2007
100m vlinderslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  1:11.90

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2000
2000
2000
2000
   56.61
   56.61
   56.61
   57.97
Inge de Bruijn
Inge de Bruijn
Inge de Bruijn
Inge de Bruijn
NED
NED
NED
PSV
Sydney
Sydney
Sydney
Drachten


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Jessica Spruit91EiffelSwimmersP1:04.230.7730.431:04.23
2.Lotte Goosen92DIO1:06.010.6230.651:06.01
3.Lisa Dreesens91HZPC1:06.350.8231.231:06.35
4.Kelly de Jong91De Dolfijn1:06.580.8130.371:06.58
5.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho1:06.970.8932.021:06.97
6.Kelly ter Doest91De Whee1:07.740.8131.031:07.74
7.Aukje Jenster92Hoogeveen1:08.130.9230.951:08.13
8.Vivianne van den Broek92Wiekslag1:08.360.8631.591:08.36
9.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP1:08.620.7531.161:08.62
10.Ellen Maris92De Veene1:08.930.9032.231:08.93
11.Stephanie Janssen91Arethusa1:09.220.7931.001:09.22
12.Joëlle Scheps92Van Uden-De Gou1:09.670.9332.691:09.67
13.Inge Arts92Zeester-Meerval1:09.760.7632.221:09.76
14.Mieke van Dort91De Stormvogel1:10.650.8532.661:10.65
15.Charlotte Mol91Hoogeveen1:11.160.8532.301:11.16
16.Marloes Giesselink92OZ&PC1:11.890.9233.501:11.89
17.Charlotte Maris92De Houtrib1:11.97.0.9432.991:11.97
18.Kimberley Teunissen92Noord-Limburg (1:14.27.0.9333.821:14.27


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Inge Dekker85EiffelSwimmersP57.82-:--.--57.82
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Marleen Veldhuis79EiffelSwimmersP59.57-:--.--59.57
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
3.Hinkelien Schreuder84EiffelSwimmersP1:02.470.8228.721:02.47
4.Lenneke van Schaik86De Dolfijn1:02.720.8229.181:02.72
5.Hedwig Kikkert85TriVia1:02.750.8729.261:02.75
6.Manon van Rooijen82De Dolfijn1:04.030.8730.381:04.03
7.Mariët Koster83Hoogeveen1:04.940.8630.121:04.94
8.Marina Scheepbouwer84De Whee1:05.130.8730.401:05.13
9.Marloes Oldenburg88Orca1:05.620.8730.461:05.62
10.Lotte Greven87ZCV1:05.720.7729.951:05.72
11.Willemijn Knot90TriVia1:06.00.0.9029.741:06.00
12.Pauline Gouwens84De Otters Het G1:07.16.0.8430.851:07.16
13.Lotte Wilms84DWK-XCESS1:07.38.0.8130.651:07.38
ng.Sandra Temmerman80MNC Dordrecht


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m
1.Inge Dekker85EiffelSwimmersP57.82-:--.--57.82
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Marleen Veldhuis79EiffelSwimmersP59.57-:--.--59.57
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
3.Hinkelien Schreuder84EiffelSwimmersP1:02.470.8228.721:02.47
5.Hedwig Kikkert85TriVia1:02.750.8729.261:02.75
6.Manon van Rooijen82De Dolfijn1:04.030.8730.381:04.03
7.Jessica Spruit91EiffelSwimmersP1:04.230.7730.431:04.23
8.Mariët Koster83Hoogeveen1:04.940.8630.121:04.94
9.Marina Scheepbouwer84De Whee1:05.130.8730.401:05.13


B-finale
10.Marloes Oldenburg88Orca1:05.620.8730.461:05.62
11.Lotte Greven87ZCV1:05.720.7729.951:05.72
12.Willemijn Knot90TriVia1:06.00.0.9029.741:06.00
13.Lotte Goosen92DIO1:06.010.6230.651:06.01
14.Lisa Dreesens91HZPC1:06.350.8231.231:06.35
15.Kelly de Jong91De Dolfijn1:06.580.8130.371:06.58
16.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho1:06.970.8932.021:06.97
17.Pauline Gouwens84De Otters Het G1:07.16.0.8430.851:07.16


Lenneke van Schaik


86


De Dolfijn


1:02.72


Afzeggen


0.82


29.18


1:02.72
18.Lotte Wilms84DWK-XCESS1:07.38.0.8130.651:07.38
19.Kelly ter Doest91De Whee1:07.740.8131.031:07.74
20.Aukje Jenster92Hoogeveen1:08.130.9230.951:08.13
21.Vivianne van den Broek92Wiekslag1:08.360.8631.591:08.36
22.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP1:08.620.7531.161:08.62
23.Ellen Maris92De Veene1:08.930.9032.231:08.93
24.Stephanie Janssen91Arethusa1:09.220.7931.001:09.22
25.Joëlle Scheps92Van Uden-De Gou1:09.670.9332.691:09.67
26.Inge Arts92Zeester-Meerval1:09.760.7632.221:09.76
27.Mieke van Dort91De Stormvogel1:10.650.8532.661:10.65
28.Charlotte Mol91Hoogeveen1:11.160.8532.301:11.16
29.Marloes Giesselink92OZ&PC1:11.890.9233.501:11.89
30.Charlotte Maris92De Houtrib1:11.97.0.9432.991:11.97
31.Kimberley Teunissen92Noord-Limburg (1:14.27.0.9333.821:14.27
ng.Sandra Temmerman80MNC Dordrecht


<< TOP >>
Nr. 16
02.06.2007
100m vlinderslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  1:02.90

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2005
2004
2003
2003
   50.40
   51.36
   52.64
   53.56
Ian Crocker
Andriy Serdinov
Joris Keizer
Pieter van den Hoogenband
USA
UKR
NED
PSV
Montreal
Athene
Barcelona
Amsterdam


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Dennis Mooij89HZ&PC Heerenvee57.620.8726.6657.62
2.Marvin Kruin89Zwemlust-den Ho57.820.8426.9357.82
3.Jurjen Willemsen90Aquapoldro58.340.8327.0358.34
4.Marc Kremer90TriVia59.120.7927.5459.12
5.Felix Broekhuizen90DWK-XCESS59.220.9427.7159.22
6.Raga Flores89BZV59.450.7727.6559.45
7.Floor Verhaar90De Otters Het G59.760.9127.7559.76
8.Kay Beimin89OZ&PC59.960.6027.9859.96
9.Vincent de Ruiter90Poseidon'561:00.210.7228.001:00.21
10.Aljan Tempel90Hoogeveen1:01.760.8228.101:01.76
11.Remco Evers89ZPCNumansdorp1:01.810.7928.171:01.81
12.Emile Manni90Octopus1:01.960.8328.541:01.96
13.Marcel Noordermeer90ZOB'661:02.040.7228.581:02.04
14.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg1:02.260.7928.521:02.26
15.Marc Catsburg90MNC Dordrecht1:02.350.8728.401:02.35
16.Jos Duit90Stadskanaal1:02.380.8128.501:02.38


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m
1.Pieter vd Hoogenband78EiffelSwimmersP54.24-:--.--54.24
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Joeri Verlinden88EiffelSwimmersP56.190.7626.7256.19
Olaf Wildeboer83EiffelSwimmersP56.190.7626.3756.19
4.Ewoud Tamminga82EiffelSwimmersP56.620.8626.3356.62
5.Jeroen vd Berkt81EiffelSwimmersP56.790.9426.5356.79
6.Bastiaan Tamminga81EiffelSwimmersP56.810.8525.7956.81
7.Joran Barends85DWK-XCESS57.040.9326.3957.04
8.Bas Van Velthoven85Swimteam57.100.8526.7357.10
9.Rory Bob de Haan81De Aquaflippers58.48.0.8727.4958.48
10.Sander Smeets84WVZ58.53.0.8026.8958.53
11.Alex Schelvis87MNC Dordrecht58.63.+1.0127.5658.63
12.Remko de Jong76De Dolfijn59.02.0.8927.2559.02
13.Patrick Martens82EiffelSwimmersP59.47.0.7326.9259.47
14.Sven Jaeger83Hellas-Glana1:00.45.0.8328.201:00.45


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m
1.Pieter vd Hoogenband78EiffelSwimmersP54.24-:--.--54.24
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Joeri Verlinden88EiffelSwimmersP56.190.7626.7256.19
Olaf Wildeboer83EiffelSwimmersP56.190.7626.3756.19
4.Ewoud Tamminga82EiffelSwimmersP56.620.8626.3356.62
5.Jeroen vd Berkt81EiffelSwimmersP56.790.9426.5356.79
6.Bastiaan Tamminga81EiffelSwimmersP56.810.8525.7956.81
7.Joran Barends85DWK-XCESS57.040.9326.3957.04
9.Dennis Mooij89HZ&PC Heerenvee57.620.8726.6657.62


B-finale
10.Marvin Kruin89Zwemlust-den Ho57.820.8426.9357.82
11.Jurjen Willemsen90Aquapoldro58.340.8327.0358.34
12.Rory Bob de Haan81De Aquaflippers58.48.0.8727.4958.48
13.Sander Smeets84WVZ58.53.0.8026.8958.53
15.Remko de Jong76De Dolfijn59.02.0.8927.2559.02
16.Marc Kremer90TriVia59.120.7927.5459.12
17.Felix Broekhuizen90DWK-XCESS59.220.9427.7159.22
18.Raga Flores89BZV59.450.7727.6559.45


17.


Bas Van Velthoven


85


Swimteam


57.10


Afzeggen


0.85


26.73


57.10
18.Alex Schelvis87MNC Dordrecht58.63Afzeggen.+1.0127.5658.63
19.Patrick Martens82EiffelSwimmersP59.47.0.7326.9259.47
20.Floor Verhaar90De Otters Het G59.760.9127.7559.76
21.Kay Beimin89OZ&PC59.960.6027.9859.96
22.Vincent de Ruiter90Poseidon'561:00.210.7228.001:00.21
23.Sven Jaeger83Hellas-Glana1:00.45.0.8328.201:00.45
24.Aljan Tempel90Hoogeveen1:01.760.8228.101:01.76
25.Remco Evers89ZPCNumansdorp1:01.810.7928.171:01.81
26.Emile Manni90Octopus1:01.960.8328.541:01.96
27.Marcel Noordermeer90ZOB'661:02.040.7228.581:02.04
28.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg1:02.260.7928.521:02.26
29.Marc Catsburg90MNC Dordrecht1:02.350.8728.401:02.35
30.Jos Duit90Stadskanaal1:02.380.8128.501:02.38


<< TOP >>
Nr. 17
02.06.2007
200m schoolslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  2:53.50

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2006
2000
1988
1988
2:20.54
2:24.03
2:30.83
2:32.27
Leisel Jones
Agnes Kovacs
Linda Moes
Linda Moes
AUS
HUN
NED
Eem
Melbourne
Sydney
Seoul
Amersfoort


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Tessa Brouwer91De Dolfijn2:44.450.9136.641:18.992:02.102:44.45
2.Lisa Nijland91De Whee2:45.970.9438.251:20.352:03.552:45.97
3.Anisa Memic92WWV2:47.620.8837.711:20.112:03.732:47.62
4.Eline Boers91De Columbiaan2:48.500.8937.381:20.502:04.962:48.50
5.Nienke van Eck91Hoogeveen2:48.720.9537.761:20.932:04.552:48.72
6.Paula van der Werff91LZ 1886-Kartoen2:50.190.8837.281:19.862:05.222:50.19
7.Rosanne de Boer91LZ 1886-Kartoen2:53.11+1.0138.651:23.052:08.102:53.11
8.Lisa van Milt92De Devel2:53.79. -.--39.291:23.172:08.692:53.79
9.Sharayah Diphoorn91Hoogeveen2:56.37.0.9539.761:24.762:10.702:56.37
10.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:59.78.0.8640.241:24.942:11.642:59.78


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Loes Zanderink88De Dinkel Denek2:38.170.8735.241:15.331:56.542:38.17
2.Moniek Nijhuis88OZ&PC2:40.220.9236.051:16.781:58.342:40.22
3.Margriet Zwanenburg86DZ&PC2:40.40+1.0436.171:16.991:58.122:40.40
4.Anouk Elzerman90De Dolfijn2:42.220.8936.001:16.591:58.622:42.22
5.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn2:43.100.9335.781:16.642:00.192:43.10
6.Sylvia Berens80TRB-RES2:44.470.8937.561:19.812:01.622:44.47
7.Lia Dekker87DZ&PC2:44.78.0.8336.511:18.052:01.382:44.78
8.Gea Hagting88Nova2:46.61.0.9537.491:19.072:01.882:46.61
9.Carine Vos87De Aquaflippers2:47.22.0.8037.621:20.092:03.552:47.22
10.Suzan v.d. Bogaard89EiffelSwimmersP2:48.66.0.8437.831:20.812:05.382:48.66


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Loes Zanderink88De Dinkel Denek2:38.170.8735.241:15.331:56.542:38.17
2.Moniek Nijhuis88OZ&PC2:40.220.9236.051:16.781:58.342:40.22
3.Margriet Zwanenburg86DZ&PC2:40.40+1.0436.171:16.991:58.122:40.40
4.Anouk Elzerman90De Dolfijn2:42.220.8936.001:16.591:58.622:42.22
5.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn2:43.100.9335.781:16.642:00.192:43.10
6.Tessa Brouwer91De Dolfijn2:44.450.9136.641:18.992:02.102:44.45
7.Sylvia Berens80TRB-RES2:44.470.8937.561:19.812:01.622:44.47
8.Lia Dekker87DZ&PC2:44.78.0.8336.511:18.052:01.382:44.78


9.


Lisa Nijland


91


De Whee


2:45.97


0.94


38.25


1:20.35


2:03.55


2:45.97
10.Gea Hagting88Nova2:46.61.0.9537.491:19.072:01.882:46.61
11.Carine Vos87De Aquaflippers2:47.22.0.8037.621:20.092:03.552:47.22
12.Anisa Memic92WWV2:47.620.8837.711:20.112:03.732:47.62
13.Eline Boers91De Columbiaan2:48.500.8937.381:20.502:04.962:48.50
14.Suzan v.d. Bogaard89EiffelSwimmersP2:48.66.0.8437.831:20.812:05.382:48.66
15.Nienke van Eck91Hoogeveen2:48.720.9537.761:20.932:04.552:48.72
16.Paula van der Werff91LZ 1886-Kartoen2:50.190.8837.281:19.862:05.222:50.19
17.Rosanne de Boer91LZ 1886-Kartoen2:53.11+1.0138.651:23.052:08.102:53.11
18.Lisa van Milt92De Devel2:53.79. -.--39.291:23.172:08.692:53.79
19.Sharayah Diphoorn91Hoogeveen2:56.37.0.9539.761:24.762:10.702:56.37
20.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:59.78.0.8640.241:24.942:11.642:59.78


<< TOP >>
Nr. 18
02.06.2007
200m schoolslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  2:40.40

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2006
2003
2006
2003
2:08.50
2:09.52
2:13.12
2:13.43
Brendan Hansen
Dimitri Komornikov
Robin van Aggele
Thijs van Valkengoed
USA
RUS
NED
DWK
Victoria
Barcelona
Eindhoven
Amsterdam


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Bram Dekker89ZCV2:27.100.8033.371:11.091:48.922:27.10
2.Erik Talma89TriVia2:30.890.7332.631:10.521:50.482:30.89
3.Tom Odding89TriVia2:31.750.8933.121:10.681:50.482:31.75
4.Niels van Eck89Hoogeveen2:31.760.8133.911:12.221:51.852:31.76
5.Rens van den Berg89De Otters Het G2:33.070.8834.321:13.651:53.922:33.07
6.Joppe Wisse89DZT'622:35.400.9333.591:11.641:52.982:35.40
7.Nick van Gemert89DWK-XCESS2:36.260.7434.921:14.621:55.662:36.26
8.Steven Nonnekes90Van Vliet Barra2:38.380.7834.831:13.781:55.612:38.38
9.Alex Eversdijk90De Bruinvis2:39.180.8334.941:14.711:56.482:39.18
10.Sebas van Lith90ZVW'742:39.850.8733.931:14.301:57.022:39.85
11.Simon Veenstra90DWK-XCESS2:40.51.0.9036.471:16.361:57.882:40.51
12.Marcel Noordermeer90ZOB'662:40.92.0.7035.941:16.821:59.072:40.92
13.Dennis Wijbenga90Stadskanaal2:41.44.0.9335.611:16.991:59.852:41.44
14.Thomas Kersten90WVZ2:43.08.0.9235.301:16.741:59.652:43.08
15.Tristan Eisank90ZON/S&S2:43.91.0.8436.211:18.402:01.652:43.91


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Lennart Stekelenburg86EiffelSwimmersP2:20.160.7430.811:05.851:42.862:20.16
2.Rutger Sloof88DWK-XCESS2:21.840.9131.981:08.321:45.572:21.84
3.Robin van Aggele84Zwemlust-den Ho2:22.230.8332.131:08.691:46.092:22.23
4.Jaap v/d Vegte88DZ&PC2:22.680.7932.311:08.561:45.442:22.68
5.Thijs van Valkengoed83De Dolfijn2:22.810.8330.931:05.601:44.002:22.81
6.Devi Wolthuizen87TriVia2:24.130.9232.611:09.141:45.932:24.13
7.Mans Broekgaarden85DWK-XCESS2:25.030.8632.091:08.811:46.682:25.03
8.Jurrien Hartman88Vlaardingen2:34.22.0.8134.401:12.961:53.252:34.22


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Lennart Stekelenburg86EiffelSwimmersP2:20.160.7430.811:05.851:42.862:20.16
2.Rutger Sloof88DWK-XCESS2:21.840.9131.981:08.321:45.572:21.84
4.Jaap v/d Vegte88DZ&PC2:22.680.7932.311:08.561:45.442:22.68
5.Thijs van Valkengoed83De Dolfijn2:22.810.8330.931:05.601:44.002:22.81
6.Devi Wolthuizen87TriVia2:24.130.9232.611:09.141:45.932:24.13
7.Mans Broekgaarden85DWK-XCESS2:25.030.8632.091:08.811:46.682:25.03
8.Bram Dekker89ZCV2:27.100.8033.371:11.091:48.922:27.10
9.Erik Talma89TriVia2:30.890.7332.631:10.521:50.482:30.89


Robin van Aggele


84


Zwemlust-den Ho


2:22.23


Afzeggen


0.83


32.13


1:08.69


1:46.09


2:22.23
10.Tom Odding89TriVia2:31.750.8933.121:10.681:50.482:31.75
11.Niels van Eck89Hoogeveen2:31.760.8133.911:12.221:51.852:31.76
12.Rens van den Berg89De Otters Het G2:33.070.8834.321:13.651:53.922:33.07
13.Jurrien Hartman88Vlaardingen2:34.22.0.8134.401:12.961:53.252:34.22
14.Joppe Wisse89DZT'622:35.400.9333.591:11.641:52.982:35.40
15.Nick van Gemert89DWK-XCESS2:36.260.7434.921:14.621:55.662:36.26
16.Steven Nonnekes90Van Vliet Barra2:38.380.7834.831:13.781:55.612:38.38
17.Alex Eversdijk90De Bruinvis2:39.180.8334.941:14.711:56.482:39.18
18.Sebas van Lith90ZVW'742:39.850.8733.931:14.301:57.022:39.85
19.Simon Veenstra90DWK-XCESS2:40.51.0.9036.471:16.361:57.882:40.51
20.Marcel Noordermeer90ZOB'662:40.92.0.7035.941:16.821:59.072:40.92
21.Dennis Wijbenga90Stadskanaal2:41.44.0.9335.611:16.991:59.852:41.44
22.Thomas Kersten90WVZ2:43.08.0.9235.301:16.741:59.652:43.08
23.Tristan Eisank90ZON/S&S2:43.91.0.8436.211:18.402:01.652:43.91


<< TOP >>
Nr. 19
02.06.2007
50m rugslag  DamesDames Senioren Open
Limiet    34.40

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2007
2005
2006
2005
   28.16
   28.19
   28.93
   28.94
Leila Vaziri
Janine Pietsch
Hinkelien Schreuder
Hinkelien Schreuder
USA
GER
NED
PSV
Melbourne
Berlijn
Eindhoven
Amsterdam


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Kimberley Albers92Vlaardingen31.570.70
2.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho31.620.70
3.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan32.060.75
4.Nadine Straten91De Dolfijn32.240.77
5.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP32.320.68
6.Mariël Borgerink92De Dinkel Denek32.740.68
7.Wendan Poelstra91HZ&PC Heerenvee32.810.73
8.Maud van der Meer92Zeester-Meerval33.020.65
9.Romy Bouman92MNC Dordrecht33.030.55
10.Karen van der Wal91De Lansingh33.140.64
11.Iris Ebben91Olympia33.400.67
12.Simone v/d Wal91DZ&PC33.530.69
13.Lotte Goosen92DIO33.570.64
14.Kelly ter Doest91De Whee33.580.66
15.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen33.850.69
16.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra33.940.72
17.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen34.040.77
18.Melissa vd Sluijs92Kerkdriel34.080.70
Judith van Meijel91HZPC34.080.69
20.Wyke Nieuwenhuizen91Oceanus34.090.80
21.Tara Oldenhave91NDD34.41.0.83
22.Lisa Edelaar92De Columbiaan34.42.0.62
dis.Diede Oldenhave92NDDAA0.50


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Hinkelien Schreuder84EiffelSwimmersP29.870.68
Marleen Veldhuis79EiffelSwimmersP29.870.70
3.Ranomi Kromowidjojo90TriVia30.420.64
4.Lenneke van Schaik86De Dolfijn30.460.68
5.Evy Witlox88DWK-XCESS30.470.57
6.Stefanie Luiken85EiffelSwimmersP30.940.74
7.Mariët Koster83Hoogeveen31.080.74
8.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)31.230.65
9.Eveline Hamstra85TriVia31.400.76
Manon van Vulpen87EiffelSwimmersP31.400.60
11.Willemijn Knot90TriVia31.470.76
12.Chantal Nap89De Aquaflippers31.610.71
13.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho31.680.70
14.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend31.740.71
15.Silvie Ketelaars85DWK-XCESS31.860.58
16.Jenny Schouten87ZCV31.880.70
17.Josje van Houwelingen90De Schelde32.070.69
18.Ilse Kraayeveld90De Granaet32.340.65
19.Esther de Boer89DZ&PC32.370.75
20.Annelies Pol89Zignea32.80.0.66
21.Mariska v.d. Tol86LZ 1886-Kartoen32.82.0.71
22.Chantal Kuipers87NDD32.93.0.73
23.Jacyntha Plat90't Tolhekke33.01.0.75
24.Chantal Enkoroma Coffie87DES34.02.0.66
25.Chantal Elsgeest90De Columbiaan34.47.0.67


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT
1.Hinkelien Schreuder84EiffelSwimmersP29.870.68
Marleen Veldhuis79EiffelSwimmersP29.870.70
3.Ranomi Kromowidjojo90TriVia30.420.64
4.Lenneke van Schaik86De Dolfijn30.460.68
5.Evy Witlox88DWK-XCESS30.470.57
6.Stefanie Luiken85EiffelSwimmersP30.940.74
7.Mariët Koster83Hoogeveen31.080.74
8.Anja vd Hout90ZC Ooievaar(SG)31.230.65


B-finale
9.Eveline Hamstra85TriVia31.400.76
11.Willemijn Knot90TriVia31.470.76
12.Kimberley Albers92Vlaardingen31.570.70
13.Chantal Nap89De Aquaflippers31.610.71
14.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho31.620.70
16.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend31.740.71
17.Silvie Ketelaars85DWK-XCESS31.860.58
18.Jenny Schouten87ZCV31.880.70


17.


Manon van Vulpen


87


EiffelSwimmersP


31.40


Afzeggen


0.60
18.Ellen de Goeij87Zwemlust-den Ho31.68Afzeggen0.70
19.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan32.060.75
20.Josje van Houwelingen90De Schelde32.070.69
21.Nadine Straten91De Dolfijn32.240.77
22.Tanja Peeters91EiffelSwimmersP32.320.68
23.Ilse Kraayeveld90De Granaet32.340.65
24.Esther de Boer89DZ&PC32.370.75
25.Mariël Borgerink92De Dinkel Denek32.740.68
26.Annelies Pol89Zignea32.80.0.66
27.Wendan Poelstra91HZ&PC Heerenvee32.810.73
28.Mariska v.d. Tol86LZ 1886-Kartoen32.82.0.71
29.Chantal Kuipers87NDD32.93.0.73
30.Jacyntha Plat90't Tolhekke33.01.0.75
31.Maud van der Meer92Zeester-Meerval33.020.65
32.Romy Bouman92MNC Dordrecht33.030.55
33.Karen van der Wal91De Lansingh33.140.64
34.Iris Ebben91Olympia33.400.67
35.Simone v/d Wal91DZ&PC33.530.69
36.Lotte Goosen92DIO33.570.64
37.Kelly ter Doest91De Whee33.580.66
38.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen33.850.69
39.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra33.940.72
40.Chantal Enkoroma Coffie87DES34.02.0.66
41.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen34.040.77
42.Melissa vd Sluijs92Kerkdriel34.080.70
Judith van Meijel91HZPC34.080.69
44.Wyke Nieuwenhuizen91Oceanus34.090.80
45.Tara Oldenhave91NDD34.41.0.83
46.Lisa Edelaar92De Columbiaan34.42.0.62
47.Chantal Elsgeest90De Columbiaan34.47.0.67
dis.Diede Oldenhave92NDDAA0.50


<< TOP >>
Nr. 20
02.06.2007
50m rugslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet    29.90

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2003
2003
2006
2002
   24.80
   24.80
   25.94
   26.40
Thomas Rupprath
Thomas Rupprath
Nick Driebergen
Bastiaan Tamminga
GER
GER
NED
DWK
Barcelona
Barcelona
Amsterdam
Amersfoort


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Robert Yallop89HZC-Weusthag27.890.70
2.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn28.430.69
3.Jurjen Willemsen90Aquapoldro28.830.71
4.Aljan Tempel90Hoogeveen28.840.71
5.Micael Correia90Zeester-Meerval28.870.70
6.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra28.880.68
7.Raga Flores89BZV29.250.62
8.Peter van Heukelem89TriVia29.290.67
9.Theo Beglinger90De Zijl/LGB29.520.58
10.Wouter Breton89ZV AQUARIUS29.730.71
11.Nick Stocker89De Dolfijn29.760.60
12.Roel van der Ven89Zeester-Meerval29.850.68
13.Bas Spaanderman90Zoetermeer30.65.0.83


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT
1.Nick Driebergen87De Dolfijn26.600.69
2.John Keetman84EiffelSwimmersP27.080.61
3.Merijn Ellenkamp85WWV27.360.64
4.Jan Kersten86De Columbiaan27.970.63
5.Willem Jan v/d Vegte87DZ&PC28.250.65
6.Michael Schilders88De Kempvis28.380.76
7.Roland Boon88De Lansingh28.63.0.71
8.Stanley Vleerlaag85DAW-Finenzo29.20.0.63
9.Frank Boon88De Lansingh29.97.0.67


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT
1.Nick Driebergen87De Dolfijn26.600.69
2.John Keetman84EiffelSwimmersP27.080.61
3.Merijn Ellenkamp85WWV27.360.64
4.Robert Yallop89HZC-Weusthag27.890.70
5.Jan Kersten86De Columbiaan27.970.63
6.Willem Jan v/d Vegte87DZ&PC28.250.65
7.Michael Schilders88De Kempvis28.380.76
8.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn28.430.69


9.


Roland Boon


88


De Lansingh


28.63


.


0.71
10.Jurjen Willemsen90Aquapoldro28.830.71
11.Aljan Tempel90Hoogeveen28.840.71
12.Micael Correia90Zeester-Meerval28.870.70
13.Bastiaan Lijesen90Van Vliet Barra28.880.68
14.Stanley Vleerlaag85DAW-Finenzo29.20.0.63
15.Raga Flores89BZV29.250.62
16.Peter van Heukelem89TriVia29.290.67
17.Theo Beglinger90De Zijl/LGB29.520.58
18.Wouter Breton89ZV AQUARIUS29.730.71
19.Nick Stocker89De Dolfijn29.760.60
20.Roel van der Ven89Zeester-Meerval29.850.68
21.Frank Boon88De Lansingh29.97.0.67
22.Bas Spaanderman90Zoetermeer30.65.0.83


<< TOP >>
Nr. 22
02.06.2007
200m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Limiet  2:21.70

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2007
2007
2006
1986
1:55.52
1:55.52
1:58.26
2:00.18
Laure Manaudou
Laure Manaudou
Marleen Veldhuis
Conny van Bentum
FRA
FRA
NED
DWK
Melbourne
Melbourne
Eindhoven
Amersfoort


Dames Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Marieke Nijhuis92OZ&PC2:09.110.9229.391:01.941:35.912:09.11
2.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho2:10.020.9230.071:04.151:37.132:10.02
3.Roxanne Linders92EiffelSwimmersP2:10.520.8330.141:02.971:37.452:10.52
4.Jessica Spruit91EiffelSwimmersP2:11.550.5931.891:04.651:38.362:11.55
5.Maud van der Meer92Zeester-Meerval2:14.360.6931.201:06.001:40.962:14.36
6.Lisa Dreesens91HZPC2:14.710.8730.451:04.091:39.712:14.71
7.Yvon Versteeg92De Veene2:15.930.9131.901:06.901:42.322:15.93
8.Lana Voinov91De Dolfijn2:16.580.8130.751:04.641:40.932:16.58
9.Judith van Meijel91HZPC2:16.710.8332.271:07.211:42.772:16.71
10.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra2:16.770.9132.001:06.701:42.132:16.77
11.Charlotte Mol91Hoogeveen2:16.810.8830.881:05.751:41.442:16.81
12.Inge Maalsen92Zeester-Meerval2:17.860.8431.641:07.511:43.132:17.86
13.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen2:18.220.9031.351:06.681:43.232:18.22
14.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho2:18.230.9831.151:06.761:43.652:18.23
15.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP2:18.620.8631.661:06.071:42.412:18.62
16.Ilse Blankvoort92't Tolhekke2:18.73+1.0331.811:06.571:41.892:18.73
17.Idoia Hidalgo91EiffelSwimmersP2:18.740.7931.781:07.501:43.932:18.74
18.Iris Bioch91De Zijl/LGB2:18.860.8530.951:05.991:42.442:18.86
19.Merel Barendregt91Van Vliet Barra2:19.080.9530.801:04.781:41.852:19.08
20.Stephanie Janssen91Arethusa2:19.120.8231.841:07.251:43.862:19.12
21.Evelien Kip92OZ&PC2:19.70+1.0032.091:07.601:44.252:19.70
22.Désirée Emmen92De Vennen2:19.940.6631.451:06.761:44.042:19.94
Thaisa Fiering91Livo2:19.940.8031.701:07.791:45.122:19.94
24.Anisa Memic92WWV2:20.100.8632.101:07.391:43.862:20.10
25.Tessa Vreeburg91De Columbiaan2:20.110.8532.111:07.691:44.502:20.11
26.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)2:20.180.8930.901:06.611:43.502:20.18
27.Maartje Lenten92Hoogeveen2:20.240.6531.381:07.151:44.342:20.24
28.Robina Hoegee92ZVDO'742:20.670.8831.221:06.991:44.212:20.67
29.Esmee Koedoot92De Schotejil2:20.890.8532.201:07.651:44.422:20.89
30.Vivianne van den Broek92Wiekslag2:21.090.8932.491:08.461:45.282:21.09
31.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen2:21.81.0.9031.541:07.741:45.442:21.81
32.Manon Houtman91EiffelSwimmersP2:21.97.0.7032.971:09.961:46.202:21.97
33.Nynke van der Steur92ESCA2:22.25.0.8030.821:05.911:43.942:22.25
34.Linda van der Voort92De Zijl/LGB2:22.28.0.8532.041:08.231:45.822:22.28
35.Sarah Boerefijn92Zignea2:22.49.0.8631.791:07.811:45.762:22.49
36.Geralda Klumpers91GZV Marveld2:22.69.0.9232.741:08.161:45.762:22.69
37.Evelien Vos92De Rijn2:23.15.0.9133.141:09.351:46.752:23.15
38.Ingrid van Horen92HZPC2:23.17.0.8832.751:09.781:47.002:23.17
39.Paula van der Werff91LZ 1886-Kartoen2:23.86.0.8732.221:08.091:46.582:23.86
40.Renate Elvers91ZPB H&L2:23.93.+1.1332.781:08.891:46.802:23.93
41.Lisa Johnstone92DWK-XCESS2:23.96.0.9133.001:09.241:47.242:23.96
42.Suzanne Lange92De Zwoer2:24.06.0.8932.811:10.161:48.022:24.06
43.Shirley Koek92LZ 1886-Kartoen2:24.38.0.9432.491:09.501:47.872:24.38
44.Karen van der Wal91De Lansingh2:24.59.0.8631.391:07.901:46.402:24.59
45.Kimberley Albers92Vlaardingen2:24.62.0.8333.411:11.001:49.352:24.62
46.Rianne Zeegers91DWK-XCESS2:24.80.0.8132.201:08.681:46.612:24.80
47.Gelske Koedijk91Swol 18942:27.67.0.9232.711:08.981:48.792:27.67
48.Melissa vd Sluijs92Kerkdriel2:28.90.0.8133.441:09.801:48.912:28.90


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Inge Dekker85EiffelSwimmersP1:58.88-:--.---:--.---:--.---:--.--
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in de finale
2.Linda Bank86De Dolfijn2:05.18+1.0329.541:00.661:33.002:05.18
3.Chantal Groot82De Dolfijn2:05.590.8328.971:00.581:33.382:05.59
4.Femke Heemskerk87De Dolfijn2:06.410.9728.6259.551:32.422:06.41
5.Manon van Rooijen82De Dolfijn2:06.450.8429.351:01.061:33.492:06.45
6.Wendy vd Zanden88EiffelSwimmersP2:06.630.6429.481:01.571:34.082:06.63
7.Saskia de Jonge86't Tolhekke2:06.780.7829.681:01.721:34.702:06.78
8.Ranomi Kromowidjojo90TriVia2:07.140.8729.661:02.211:34.902:07.14
9.Rieneke Terink84DWK-XCESS2:07.590.8829.911:02.551:35.512:07.59
10.Maaike Waaijer90EiffelSwimmersP2:08.700.8230.421:02.931:35.652:08.70
11.Saskia v.d. Wielen84Zwemlust-den Ho2:08.940.8628.951:01.541:35.372:08.94
12.Lona Kroese87De Dolfijn2:09.160.9029.401:01.281:34.812:09.16
13.Marlies Reinders86De Dinkel Denek2:09.530.9729.921:02.791:36.182:09.53
14.Silke Oude Weernink90De Dinkel Denek2:09.710.9029.921:03.041:36.782:09.71
15.Pauline Gouwens84De Otters Het G2:11.66.0.8529.911:02.931:37.512:11.66
16.Marion van den Berg86DWK-XCESS2:11.82.0.9929.981:03.181:37.472:11.82
17.Gea Hagting88Nova2:12.28.0.9531.261:04.751:38.702:12.28
18.Chrisje Moes85De Dolfijn2:12.31.0.9030.621:03.991:38.372:12.31
19.Lotte Wilms84DWK-XCESS2:12.86.0.8429.981:03.931:39.112:12.86
20.Ilse Kraayeveld90De Granaet2:13.02.0.7929.721:03.461:38.272:13.02
21.Linda Weekers90EiffelSwimmersP2:13.43.0.8930.161:03.151:38.162:13.43
22.Esther de Boer89DZ&PC2:13.84.0.8430.671:04.501:39.432:13.84
23.Marloes Nieberg90Zwemlust-den Ho2:14.08.0.7929.781:03.581:38.642:14.08
24.Rachel Kremer90Livo2:16.13.0.8531.061:04.841:40.352:16.13
ng.Lieke Verouden90EiffelSwimmersP


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Inge Dekker85EiffelSwimmersP1:58.88-:--.---:--.---:--.---:--.--
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in de finale
2.Linda Bank86De Dolfijn2:05.18+1.0329.541:00.661:33.002:05.18
3.Chantal Groot82De Dolfijn2:05.590.8328.971:00.581:33.382:05.59
4.Femke Heemskerk87De Dolfijn2:06.410.9728.6259.551:32.422:06.41
5.Manon van Rooijen82De Dolfijn2:06.450.8429.351:01.061:33.492:06.45
6.Wendy vd Zanden88EiffelSwimmersP2:06.630.6429.481:01.571:34.082:06.63
7.Saskia de Jonge86't Tolhekke2:06.780.7829.681:01.721:34.702:06.78
8.Ranomi Kromowidjojo90TriVia2:07.140.8729.661:02.211:34.902:07.14


B-finale
9.Rieneke Terink84DWK-XCESS2:07.590.8829.911:02.551:35.512:07.59
11.Saskia v.d. Wielen84Zwemlust-den Ho2:08.940.8628.951:01.541:35.372:08.94
13.Lona Kroese87De Dolfijn2:09.160.9029.401:01.281:34.812:09.16
16.Elise Bouwens91Zwemlust-den Ho2:10.020.9230.071:04.151:37.132:10.02
17.Roxanne Linders92EiffelSwimmersP2:10.520.8330.141:02.971:37.452:10.52
19.Pauline Gouwens84De Otters Het G2:11.66.0.8529.911:02.931:37.512:11.66
20.Marion van den Berg86DWK-XCESS2:11.82.0.9929.981:03.181:37.472:11.82
21.Gea Hagting88Nova2:12.28.0.9531.261:04.751:38.702:12.28


17.


Maaike Waaijer


90


EiffelSwimmersP


2:08.70


Afzeggen


0.82


30.42


1:02.93


1:35.65


2:08.70
18.Marieke Nijhuis92OZ&PC2:09.11Afzeggen0.9229.391:01.941:35.912:09.11
19.Marlies Reinders86De Dinkel Denek2:09.53Afzeggen0.9729.921:02.791:36.182:09.53
20.Silke Oude Weernink90De Dinkel Denek2:09.71Afzeggen0.9029.921:03.041:36.782:09.71
21.Jessica Spruit91EiffelSwimmersP2:11.55Afzeggen0.5931.891:04.651:38.362:11.55
22.Chrisje Moes85De Dolfijn2:12.31.0.9030.621:03.991:38.372:12.31
23.Lotte Wilms84DWK-XCESS2:12.86.0.8429.981:03.931:39.112:12.86
24.Ilse Kraayeveld90De Granaet2:13.02.0.7929.721:03.461:38.272:13.02
25.Linda Weekers90EiffelSwimmersP2:13.43.0.8930.161:03.151:38.162:13.43
26.Esther de Boer89DZ&PC2:13.84.0.8430.671:04.501:39.432:13.84
27.Marloes Nieberg90Zwemlust-den Ho2:14.08.0.7929.781:03.581:38.642:14.08
28.Maud van der Meer92Zeester-Meerval2:14.360.6931.201:06.001:40.962:14.36
29.Lisa Dreesens91HZPC2:14.710.8730.451:04.091:39.712:14.71
30.Yvon Versteeg92De Veene2:15.930.9131.901:06.901:42.322:15.93
31.Rachel Kremer90Livo2:16.13.0.8531.061:04.841:40.352:16.13
32.Lana Voinov91De Dolfijn2:16.580.8130.751:04.641:40.932:16.58
33.Judith van Meijel91HZPC2:16.710.8332.271:07.211:42.772:16.71
34.Lis Kop Jansen91Van Vliet Barra2:16.770.9132.001:06.701:42.132:16.77
35.Charlotte Mol91Hoogeveen2:16.810.8830.881:05.751:41.442:16.81
36.Inge Maalsen92Zeester-Meerval2:17.860.8431.641:07.511:43.132:17.86
37.Mariëlle ter Stege91Hoogeveen2:18.220.9031.351:06.681:43.232:18.22
38.Malissa van der Horst92Zwemlust-den Ho2:18.230.9831.151:06.761:43.652:18.23
39.Valerie Hemesath91EiffelSwimmersP2:18.620.8631.661:06.071:42.412:18.62
40.Ilse Blankvoort92't Tolhekke2:18.73+1.0331.811:06.571:41.892:18.73
41.Idoia Hidalgo91EiffelSwimmersP2:18.740.7931.781:07.501:43.932:18.74
42.Iris Bioch91De Zijl/LGB2:18.860.8530.951:05.991:42.442:18.86
43.Merel Barendregt91Van Vliet Barra2:19.080.9530.801:04.781:41.852:19.08
44.Stephanie Janssen91Arethusa2:19.120.8231.841:07.251:43.862:19.12
45.Evelien Kip92OZ&PC2:19.70+1.0032.091:07.601:44.252:19.70
46.Désirée Emmen92De Vennen2:19.940.6631.451:06.761:44.042:19.94
Thaisa Fiering91Livo2:19.940.8031.701:07.791:45.122:19.94
48.Anisa Memic92WWV2:20.100.8632.101:07.391:43.862:20.10
49.Tessa Vreeburg91De Columbiaan2:20.110.8532.111:07.691:44.502:20.11
50.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)2:20.180.8930.901:06.611:43.502:20.18
51.Maartje Lenten92Hoogeveen2:20.240.6531.381:07.151:44.342:20.24
52.Robina Hoegee92ZVDO'742:20.670.8831.221:06.991:44.212:20.67
53.Esmee Koedoot92De Schotejil2:20.890.8532.201:07.651:44.422:20.89
54.Vivianne van den Broek92Wiekslag2:21.090.8932.491:08.461:45.282:21.09
55.Linda Kempen92LZ 1886-Kartoen2:21.81.0.9031.541:07.741:45.442:21.81
56.Manon Houtman91EiffelSwimmersP2:21.97.0.7032.971:09.961:46.202:21.97
57.Nynke van der Steur92ESCA2:22.25.0.8030.821:05.911:43.942:22.25
58.Linda van der Voort92De Zijl/LGB2:22.28.0.8532.041:08.231:45.822:22.28
59.Sarah Boerefijn92Zignea2:22.49.0.8631.791:07.811:45.762:22.49
60.Geralda Klumpers91GZV Marveld2:22.69.0.9232.741:08.161:45.762:22.69
61.Evelien Vos92De Rijn2:23.15.0.9133.141:09.351:46.752:23.15
62.Ingrid van Horen92HZPC2:23.17.0.8832.751:09.781:47.002:23.17
63.Paula van der Werff91LZ 1886-Kartoen2:23.86.0.8732.221:08.091:46.582:23.86
64.Renate Elvers91ZPB H&L2:23.93.+1.1332.781:08.891:46.802:23.93
65.Lisa Johnstone92DWK-XCESS2:23.96.0.9133.001:09.241:47.242:23.96
66.Suzanne Lange92De Zwoer2:24.06.0.8932.811:10.161:48.022:24.06
67.Shirley Koek92LZ 1886-Kartoen2:24.38.0.9432.491:09.501:47.872:24.38
68.Karen van der Wal91De Lansingh2:24.59.0.8631.391:07.901:46.402:24.59
69.Kimberley Albers92Vlaardingen2:24.62.0.8333.411:11.001:49.352:24.62
70.Rianne Zeegers91DWK-XCESS2:24.80.0.8132.201:08.681:46.612:24.80
71.Gelske Koedijk91Swol 18942:27.67.0.9232.711:08.981:48.792:27.67
72.Melissa vd Sluijs92Kerkdriel2:28.90.0.8133.441:09.801:48.912:28.90
ng.Lieke Verouden90EiffelSwimmersP


<< TOP >>
Nr. 23
02.06.2007
200m vrije slag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  2:07.70

Wereldrecord
Europees Record
Nationaal Record
Kampioenschapsrecord
2007
2002
2002
2002
1:43.86
1:44.89
1:44.89
1:46.86
Michael Phelps
Pieter van den Hoogenband
Pieter van den Hoogenband
Pieter van den Hoogenband
USA
NED
NED
PSV
Melbourne
Berlijn
Berlijn
Amersfoort


Heren Jeugd 1 en 2

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Yvo op den Kamp89ZCV1:57.900.7727.6356.971:27.491:57.90
2.Bo Wullings89De Dolfijn1:58.080.9026.8456.051:26.951:58.08
3.Jurjen Willemsen90Aquapoldro1:59.250.8428.0358.621:29.501:59.25
4.Floor Verhaar90De Otters Het G1:59.570.8727.5258.361:29.701:59.57
5.Ewoud Potiek89't Tolhekke2:00.170.8427.1856.691:27.722:00.17
6.Pascal Bruins89EZC2:00.410.9428.2159.061:30.632:00.41
7.Peter van Heukelem89TriVia2:00.920.7927.3358.151:29.962:00.92
8.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn2:01.190.9028.5759.371:30.682:01.19
9.Jorrit Visser89DZ&PC2:01.310.8627.5157.861:29.432:01.31
10.Niels van Eck89Hoogeveen2:01.350.8028.0259.361:30.752:01.35
11.Felix Broekhuizen90DWK-XCESS2:01.710.9528.1458.771:30.622:01.71
12.Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik2:01.750.7828.3459.751:31.532:01.75
13.Mark Moussa90Zwemlust-den Ho2:02.190.9027.6258.651:30.612:02.19
14.Robin den Boer90De Warande2:03.080.8127.9258.861:31.642:03.08
15.Rutger van Oosterhout90WVZ2:03.250.7927.781:00.571:33.432:03.25
16.Micael Correia90Zeester-Meerval2:03.460.8028.2059.391:31.642:03.46
17.Marc Kremer90TriVia2:03.660.8428.3559.891:32.362:03.66
18.Ricardo Kombrink89Van Uden-De Gou2:04.000.7228.0959.261:31.632:04.00
19.Joppe Wisse89DZT'622:04.420.9129.181:00.481:33.182:04.42
20.Jasper van Mierlo90Budel2:04.690.5828.391:00.691:33.602:04.69
21.Ivor Mollema90De Zijl/LGB2:04.780.7729.351:01.511:33.692:04.78
22.Dennis Overhage90De Otters Het G2:04.990.9228.331:00.501:33.372:04.99
23.Erik Simons89WZK2:05.260.9128.311:00.301:33.302:05.26
24.Joost Awater90DWK-XCESS2:06.250.7928.411:00.021:33.502:06.25
25.Rick Bruins89EZC2:06.48+1.0328.221:00.081:33.602:06.48
26.Marc Catsburg90MNC Dordrecht2:06.560.9029.291:01.421:34.412:06.56
27.Rolan vd Lugt90Westland Dij2:06.620.7928.811:00.341:33.472:06.62
28.Theo Beglinger90De Zijl/LGB2:06.630.9829.671:01.791:34.912:06.63
29.Jimmy Hendriksen89DES2:07.190.8828.001:00.551:34.622:07.19
30.Jory Sloof90De Kempvis2:07.370.8128.951:00.851:34.412:07.37
31.Johan Wegman90De Kempvis2:07.71.0.9228.601:00.451:34.832:07.71
32.Loek Herberts90Arethusa2:08.12.0.8529.971:02.331:35.302:08.12
33.Jacky Coumans90ZCV2:08.24.0.7229.161:01.211:33.982:08.24
34.Mike Cornwall90Zaanstad (SG)2:08.46.0.8228.461:01.681:35.972:08.46
35.Robbert Donk89ZVH2:08.74.0.8329.031:02.041:36.482:08.74
36.Olaf Achterberg90DWK-XCESS2:14.96.0.7528.911:02.431:38.572:14.96


Senioren

Jr.Afk./depotTijdRT50m100m150m200m
1.Pieter vd Hoogenband78EiffelSwimmersP1:45.65-:--.---:--.---:--.---:--.--
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Stefan Oosting81EiffelSwimmersP1:52.760.9626.3955.361:24.791:52.76
3.Sebastiaan Verschuren88Aquarijn1:52.940.9427.2455.961:24.961:52.94
4.Thomas Felten83Aqua-Novio'941:53.150.9626.4655.571:24.641:53.15
5.Stefan de Die86De Dolfijn1:53.680.9826.5354.981:23.871:53.68
6.Olaf Wildeboer83EiffelSwimmersP1:53.700.7526.5355.601:24.961:53.70
7.Bas Van Velthoven85Swimteam1:54.080.8626.5955.491:24.751:54.08
8.Joost Reijns87Swimteam1:55.370.8226.0254.731:25.241:55.37
9.Alex Schelvis87MNC Dordrecht1:56.430.9427.7156.701:26.851:56.43
10.Sebastian Bakker88De Aquaflippers1:59.050.8327.6157.901:29.151:59.05
11.Martijn Smeets81WVZ1:59.710.7627.2957.191:28.021:59.71
12.Haico Weijers88ZPCNumansdorp2:00.69.0.8127.9358.921:29.902:00.69
13.Gernand Leusink88Deltasteur2:01.27.0.7827.0657.391:29.282:01.27
14.Michael Schilders88De Kempvis2:01.29.0.9928.4459.711:32.182:01.29
15.Maxim van Geffen88Hoogeveen2:03.83.0.9027.8158.581:30.702:03.83
16.Roel Jacobs82Zeester-Meerval2:04.23.0.9327.6658.481:30.752:04.23
17.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:04.36.0.8728.0958.721:31.472:04.36
18.Tommie Kerstens88Het Y2:04.50.0.8228.2759.961:32.852:04.50
19.Michael van der Linden86De Zijl/LGB2:07.45.0.9026.9858.221:32.902:07.45
ng.Wouter Smeets84WVZ
ng.Mitja Zastrow77EiffelSwimmersP


All-in

A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Pieter vd Hoogenband78EiffelSwimmersP1:45.65-:--.---:--.---:--.---:--.--
fictieve tijd ivm rechtstreekse plaatsing in finale
2.Stefan Oosting81EiffelSwimmersP1:52.760.9626.3955.361:24.791:52.76
3.Sebastiaan Verschuren88Aquarijn1:52.940.9427.2455.961:24.961:52.94
4.Thomas Felten83Aqua-Novio'941:53.150.9626.4655.571:24.641:53.15
5.Stefan de Die86De Dolfijn1:53.680.9826.5354.981:23.871:53.68
6.Olaf Wildeboer83EiffelSwimmersP1:53.700.7526.5355.601:24.961:53.70
7.Bas Van Velthoven85Swimteam1:54.080.8626.5955.491:24.751:54.08
8.Joost Reijns87Swimteam1:55.370.8226.0254.731:25.241:55.37


B-finale
9.Alex Schelvis87MNC Dordrecht1:56.430.9427.7156.701:26.851:56.43
11.Bo Wullings89De Dolfijn1:58.080.9026.8456.051:26.951:58.08
13.Jurjen Willemsen90Aquapoldro1:59.250.8428.0358.621:29.501:59.25
14.Floor Verhaar90De Otters Het G1:59.570.8727.5258.361:29.701:59.57
15.Martijn Smeets81WVZ1:59.710.7627.2957.191:28.021:59.71
16.Ewoud Potiek89't Tolhekke2:00.170.8427.1856.691:27.722:00.17
17.Pascal Bruins89EZC2:00.410.9428.2159.061:30.632:00.41
18.Haico Weijers88ZPCNumansdorp2:00.69.0.8127.9358.921:29.902:00.69


17.


Yvo op den Kamp


89


ZCV


1:57.90


Afzeggen


0.77


27.63


56.97


1:27.49


1:57.90
18.Sebastian Bakker88De Aquaflippers1:59.05Afzeggen0.8327.6157.901:29.151:59.05
19.Peter van Heukelem89TriVia2:00.920.7927.3358.151:29.962:00.92
20.Henk van Niejenhuis89De Dolfijn2:01.190.9028.5759.371:30.682:01.19
21.Gernand Leusink88Deltasteur2:01.27.0.7827.0657.391:29.282:01.27
22.Michael Schilders88De Kempvis2:01.29.0.9928.4459.711:32.182:01.29
23.Jorrit Visser89DZ&PC2:01.310.8627.5157.861:29.432:01.31
24.Niels van Eck89Hoogeveen2:01.350.8028.0259.361:30.752:01.35
25.Felix Broekhuizen90DWK-XCESS2:01.710.9528.1458.771:30.622:01.71
26.Remco Peerdeman89Hoorn-Aurik2:01.750.7828.3459.751:31.532:01.75
27.Mark Moussa90Zwemlust-den Ho2:02.190.9027.6258.651:30.612:02.19
28.Robin den Boer90De Warande2:03.080.8127.9258.861:31.642:03.08
29.Rutger van Oosterhout90WVZ2:03.250.7927.781:00.571:33.432:03.25
30.Micael Correia90Zeester-Meerval2:03.460.8028.2059.391:31.642:03.46
31.Marc Kremer90TriVia2:03.660.8428.3559.891:32.362:03.66
32.Maxim van Geffen88Hoogeveen2:03.83.0.9027.8158.581:30.702:03.83
33.Ricardo Kombrink89Van Uden-De Gou2:04.000.7228.0959.261:31.632:04.00
34.Roel Jacobs82Zeester-Meerval2:04.23.0.9327.6658.481:30.752:04.23
35.Kevin Hondsmerk88De Schelde2:04.36.0.8728.0958.721:31.472:04.36
36.Joppe Wisse89DZT'622:04.420.9129.181:00.481:33.182:04.42
37.Tommie Kerstens88Het Y2:04.50.0.8228.2759.961:32.852:04.50
38.Jasper van Mierlo90Budel2:04.690.5828.391:00.691:33.602:04.69
39.Ivor Mollema90De Zijl/LGB2:04.780.7729.351:01.511:33.692:04.78
40.Dennis Overhage90De Otters Het G2:04.990.9228.331:00.501:33.372:04.99
41.Erik Simons89WZK2:05.260.9128.311:00.301:33.302:05.26
42.Joost Awater90DWK-XCESS2:06.250.7928.411:00.021:33.502:06.25
43.Rick Bruins89EZC2:06.48+1.0328.221:00.081:33.602:06.48
44.Marc Catsburg90MNC Dordrecht2:06.560.9029.291:01.421:34.412:06.56
45.Rolan vd Lugt90Westland Dij2:06.620.7928.811:00.341:33.472:06.62
46.Theo Beglinger90De Zijl/LGB2:06.630.9829.671:01.791:34.912:06.63
47.Jimmy Hendriksen89DES2:07.190.8828.001:00.551:34.622:07.19
48.Jory Sloof90De Kempvis2:07.370.8128.951:00.851:34.412:07.37
49.Michael van der Linden86De Zijl/LGB2:07.45.0.9026.9858.221:32.902:07.45
50.Johan Wegman90De Kempvis2:07.71.0.9228.601:00.451:34.832:07.71
51.Loek Herberts90Arethusa2:08.12.0.8529.971:02.331:35.302:08.12
52.Jacky Coumans90ZCV2:08.24.0.7229.161:01.211:33.982:08.24
53.Mike Cornwall90Zaanstad (SG)2:08.46.0.8228.461:01.681:35.972:08.46
54.Robbert Donk89ZVH2:08.74.0.8329.031:02.041:36.482:08.74
55.Olaf Achterberg90DWK-XCESS2:14.96.0.7528.911:02.431:38.572:14.96
ng.Wouter Smeets84WVZ
ng.Mitja Zastrow77EiffelSwimmersP



De Dolfijn - KNZBNK 200702 juni 2007,12:45