Nr. 1. Heren, 400m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 3. Heren, 200m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 7. Heren, 200m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 8. Dames, 200m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 9. Heren, 50m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 10. Dames, 50m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 13. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2007
Amsterdam, 21. - 23.12.2007


1 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 121-12-2007 - 9:00


Programmanr. 1
21-12-2007
Jongens, 400m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 3.45.39 vormbehoud 3.47.65
Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi4:04.684:05.72+0,94C
50m:
100m:
27.95
58.87
27.95
30.92
150m:
200m:
1:30.28
2:01.77
31.41
31.49
250m:
300m:
2:33.43
3:04.91
31.66
31.48
350m:
400m:
3:36.29
4:05.72
31.38
29.43
2.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)4:07.324:06.40+0,94C
50m:
100m:
28.12
58.70
28.12
30.58
150m:
200m:
1:29.92
2:01.34
31.22
31.42
250m:
300m:
2:32.82
3:04.65
31.48
31.83
350m:
400m:
3:36.14
4:06.40
31.49
30.26
3.Felix Broekhuizen9000439DWK4:07.484:09.31+0,65C
50m:
100m:
27.48
58.17
27.48
30.69
150m:
200m:
1:29.63
2:01.18
31.46
31.55
250m:
300m:
2:32.93
3:04.98
31.75
32.05
350m:
400m:
3:37.35
4:09.31
32.37
31.96
4.Giel van Dijk9104211De Biesboschzwemmers4:15.154:11.37+0,83C
50m:
100m:
28.17
59.53
28.17
31.36
150m:
200m:
1:31.11
2:03.00
31.58
31.89
250m:
300m:
2:34.77
3:07.08
31.77
32.31
350m:
400m:
3:39.34
4:11.37
32.26
32.03
5.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil4:09.614:13.87+0,89D
50m:
100m:
28.32
59.99
28.32
31.67
150m:
200m:
1:31.80
2:04.12
31.81
32.32
250m:
300m:
2:36.63
3:09.44
32.51
32.81
350m:
400m:
3:41.98
4:13.87
32.54
31.89
6.Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas4:15.844:13.93+0,88D
50m:
100m:
28.44
1:00.19
28.44
31.75
150m:
200m:
1:32.39
2:05.14
32.20
32.75
250m:
300m:
2:37.35
3:10.23
32.21
32.88
350m:
400m:
3:42.57
4:13.93
32.34
31.36
7.Vincent van Iperen9106179Orca4:20.784:14.40+0,66D
50m:
100m:
28.41
1:00.24
28.41
31.83
150m:
200m:
1:32.81
2:05.58
32.57
32.77
250m:
300m:
2:37.96
3:10.49
32.38
32.53
350m:
400m:
3:43.16
4:14.40
32.67
31.24
8.Tim Wagenmans9104945Aquarijn4:11.784:15.49+0,86D
50m:
100m:
28.08
59.74
28.08
31.66
150m:
200m:
1:31.98
2:04.44
32.24
32.46
250m:
300m:
2:37.01
3:10.28
32.57
33.27
350m:
400m:
3:43.16
4:15.49
32.88
32.33
9.Bryan Mannaart9101533WVZ4:13.164:16.27D
50m:
100m:
28.61
59.55
28.61
30.94
150m:
200m:
1:31.60
2:04.56
32.05
32.96
250m:
300m:
2:37.57
3:10.72
33.01
33.15
350m:
400m:
3:43.95
4:16.27
33.23
32.32
10.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ4:14.884:16.44+1,00E
50m:
100m:
27.94
58.89
27.94
30.95
150m:
200m:
1:30.99
2:04.39
32.10
33.40
250m:
300m:
2:37.80
3:12.00
33.41
34.20
350m:
400m:
3:45.54
4:16.44
33.54
30.90
11.Robin den Boer9006177De Warande4:08.104:16.56+0,83E
50m:
100m:
28.16
59.14
28.16
30.98
150m:
200m:
1:30.31
2:03.38
31.17
33.07
250m:
300m:
2:36.56
3:10.20
33.18
33.64
350m:
400m:
3:43.41
4:16.56
33.21
33.15
12.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi4:18.174:16.85+0,84D
50m:
100m:
28.23
59.79
28.23
31.56
150m:
200m:
1:32.38
2:05.42
32.59
33.04
250m:
300m:
2:38.56
3:11.84
33.14
33.28
350m:
400m:
3:45.17
4:16.85
33.33
31.68
13.Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg4:16.884:16.96+0,84D
50m:
100m:
28.82
1:00.66
28.82
31.84
150m:
200m:
1:33.07
2:06.08
32.41
33.01
250m:
300m:
2:38.85
3:12.06
32.77
33.21
350m:
400m:
3:45.62
4:16.96
33.56
31.34
14.Marco van der Stel9102879ACZ4:22.484:17.12+0,75D
50m:
100m:
29.29
1:01.44
29.29
32.15
150m:
200m:
1:34.32
2:07.52
32.88
33.20
250m:
300m:
2:40.34
3:13.36
32.82
33.02
350m:
400m:
3:46.09
4:17.12
32.73
31.03
15.Nick Hessing9103753De Dolfijn4:16.984:19.75+0,79E
50m:
100m:
28.25
1:00.26
28.25
32.01
150m:
200m:
1:32.91
2:06.14
32.65
33.23
250m:
300m:
2:39.13
3:12.77
32.99
33.64
350m:
400m:
3:46.55
4:19.75
33.78
33.20
16.Fred Smink9104519De Otters Het Gooi4:20.354:20.72+0,91E
50m:
100m:
29.18
1:00.99
29.18
31.81
150m:
200m:
1:34.25
2:07.85
33.26
33.60
250m:
300m:
2:40.94
3:14.66
33.09
33.72
350m:
400m:
3:48.62
4:20.72
33.96
32.10
17.Chris van Vliet9102425DZ&PC4:21.674:21.23+0,89E
50m:
100m:
28.31
1:00.48
28.31
32.17
150m:
200m:
1:33.60
2:07.39
33.12
33.79
250m:
300m:
2:41.07
3:14.95
33.68
33.88
350m:
400m:
3:48.34
4:21.23
33.39
32.89
18.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB4:20.354:25.94+0,78E
50m:
100m:
28.30
1:00.42
28.30
32.12
150m:
200m:
1:33.22
2:06.53
32.80
33.31
250m:
300m:
2:41.16
3:15.52
34.63
34.36
350m:
400m:
3:50.95
4:25.94
35.43
34.99
19.Thijs Hagelstein9100827VZC-E&P4:21.334:27.50+0,95E
50m:
100m:
29.23
1:01.45
29.23
32.22
150m:
200m:
1:34.79
2:08.99
33.34
34.20
250m:
300m:
2:42.44
3:17.04
33.45
34.60
350m:
400m:
3:52.25
4:27.50
35.21
35.25

<< TOP >>
Programmanr. 1
21-12-2007
Heren, 400m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 3.45.39 vormbehoud 3.47.65
Senioren 1 en ouder
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
Ewoud Tamminga8201701AZ&PC4:04.154:01.07+0,81C
50m:
100m:
27.61
57.97
27.61
30.36
150m:
200m:
1:27.90
1:58.91
29.93
31.01
250m:
300m:
2:29.36
3:00.21
30.45
30.85
350m:
400m:
3:30.89
4:01.07
30.68
30.18
Bo Wullings8904251De Dolfijn4:05.204:02.87+0,91C
50m:
100m:
27.83
57.66
27.83
29.83
150m:
200m:
1:28.49
1:59.66
30.83
31.17
250m:
300m:
2:31.16
3:02.57
31.50
31.41
350m:
400m:
3:33.87
4:02.87
31.30
29.00
Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg4:05.774:03.63+0,83C
50m:
100m:
27.50
57.96
27.50
30.46
150m:
200m:
1:29.31
2:00.82
31.35
31.51
250m:
300m:
2:31.47
3:02.02
30.65
30.55
350m:
400m:
3:32.61
4:03.63
30.59
31.02
Marcel Thijsse8201719WVZ4:05.534:05.14+0,81D
50m:
100m:
28.27
58.92
28.27
30.65
150m:
200m:
1:29.96
2:01.14
31.04
31.18
250m:
300m:
2:32.40
3:03.50
31.26
31.10
350m:
400m:
3:34.57
4:05.14
31.07
30.57
Ewoud Potiek8902503DZ&PC4:11.564:05.92+0,85C
50m:
100m:
27.74
58.58
27.74
30.84
150m:
200m:
1:29.63
2:00.72
31.05
31.09
250m:
300m:
2:31.63
3:03.01
30.91
31.38
350m:
400m:
3:34.81
4:05.92
31.80
31.11
Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 4:09.804:07.60+0,77D
50m:
100m:
28.72
1:00.53
28.72
31.81
150m:
200m:
1:31.97
2:03.19
31.44
31.22
250m:
300m:
2:34.23
3:05.51
31.04
31.28
350m:
400m:
3:37.09
4:07.60
31.58
30.51
Robert Yallop8903679DWK4:14.224:07.65+0,82D
50m:
100m:
26.60
57.05
26.60
30.45
150m:
200m:
1:28.45
2:00.28
31.40
31.83
250m:
300m:
2:32.28
3:04.55
32.00
32.27
350m:
400m:
3:36.83
4:07.65
32.28
30.82
Koen Florijn8600851MNC Dordrecht4:10.764:08.02+0,79D
50m:
100m:
27.74
58.30
27.74
30.56
150m:
200m:
1:29.38
2:01.24
31.08
31.86
250m:
300m:
2:33.40
3:05.76
32.16
32.36
350m:
400m:
3:38.06
4:08.02
32.30
29.96
Jorrit Visser8903393DZ&PC4:07.764:10.01+0,88D
50m:
100m:
27.65
58.21
27.65
30.56
150m:
200m:
1:29.65
2:01.36
31.44
31.71
250m:
300m:
2:33.22
3:05.33
31.86
32.11
350m:
400m:
3:37.79
4:10.01
32.46
32.22
Sietse v/d Hoeven8901281DZ&PC4:13.704:11.97+0,93D
50m:
100m:
27.83
58.39
27.83
30.56
150m:
200m:
1:29.91
2:01.75
31.52
31.84
250m:
300m:
2:33.88
3:06.61
32.13
32.73
350m:
400m:
3:39.69
4:11.97
33.08
32.28
Mike Stoffer8903041WVZ4:13.404:13.69+0,91E
50m:
100m:
28.09
59.42
28.09
31.33
150m:
200m:
1:31.59
2:03.92
32.17
32.33
250m:
300m:
2:36.04
3:08.71
32.12
32.67
350m:
400m:
3:41.48
4:13.69
32.77
32.21
Erik Simons8902845WZK4:14.574:14.14+0,98E
50m:
100m:
27.66
58.40
27.66
30.74
150m:
200m:
1:29.93
2:02.50
31.53
32.57
250m:
300m:
2:35.23
3:08.54
32.73
33.31
350m:
400m:
3:41.89
4:14.14
33.35
32.25
Ricardo Kombrink8901719Van Uden-De Gouwe4:11.754:16.30+0,49E
50m:
100m:
28.59
1:00.10
28.59
31.51
150m:
200m:
1:32.42
2:05.34
32.32
32.92
250m:
300m:
2:37.76
3:10.49
32.42
32.73
350m:
400m:
3:43.97
4:16.30
33.48
32.33
Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y4:14.804:17.14+0,94E
50m:
100m:
28.94
1:00.25
28.94
31.31
150m:
200m:
1:32.43
2:05.32
32.18
32.89
250m:
300m:
2:37.29
3:10.61
31.97
33.32
350m:
400m:
3:44.32
4:17.14
33.71
32.82
Pascal Bruins8905413EZC4:14.024:19.00+0,92E
50m:
100m:
27.81
58.21
27.81
30.40
150m:
200m:
1:30.52
2:03.42
32.31
32.90
250m:
300m:
2:37.03
3:11.11
33.61
34.08
350m:
400m:
3:45.54
4:19.00
34.43
33.46

<< TOP >>
Programmanr. 1
21-12-2007
Heren, 400m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 3.45.39 vormbehoud 3.47.65
all-in
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
Ewoud Tamminga8201701AZ&PC4:04.154:01.07+0,81C
50m:
100m:
27.61
57.97
27.61
30.36
150m:
200m:
1:27.90
1:58.91
29.93
31.01
250m:
300m:
2:29.36
3:00.21
30.45
30.85
350m:
400m:
3:30.89
4:01.07
30.68
30.18
Bo Wullings8904251De Dolfijn4:05.204:02.87+0,91C
50m:
100m:
27.83
57.66
27.83
29.83
150m:
200m:
1:28.49
1:59.66
30.83
31.17
250m:
300m:
2:31.16
3:02.57
31.50
31.41
350m:
400m:
3:33.87
4:02.87
31.30
29.00
Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg4:05.774:03.63+0,83C
50m:
100m:
27.50
57.96
27.50
30.46
150m:
200m:
1:29.31
2:00.82
31.35
31.51
250m:
300m:
2:31.47
3:02.02
30.65
30.55
350m:
400m:
3:32.61
4:03.63
30.59
31.02
Marcel Thijsse8201719WVZ4:05.534:05.14+0,81D
50m:
100m:
28.27
58.92
28.27
30.65
150m:
200m:
1:29.96
2:01.14
31.04
31.18
250m:
300m:
2:32.40
3:03.50
31.26
31.10
350m:
400m:
3:34.57
4:05.14
31.07
30.57
Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi4:04.684:05.72+0,94C
50m:
100m:
27.95
58.87
27.95
30.92
150m:
200m:
1:30.28
2:01.77
31.41
31.49
250m:
300m:
2:33.43
3:04.91
31.66
31.48
350m:
400m:
3:36.29
4:05.72
31.38
29.43
Ewoud Potiek8902503DZ&PC4:11.564:05.92+0,85C
50m:
100m:
27.74
58.58
27.74
30.84
150m:
200m:
1:29.63
2:00.72
31.05
31.09
250m:
300m:
2:31.63
3:03.01
30.91
31.38
350m:
400m:
3:34.81
4:05.92
31.80
31.11
Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)4:07.324:06.40+0,94C
50m:
100m:
28.12
58.70
28.12
30.58
150m:
200m:
1:29.92
2:01.34
31.22
31.42
250m:
300m:
2:32.82
3:04.65
31.48
31.83
350m:
400m:
3:36.14
4:06.40
31.49
30.26
Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 4:09.804:07.60+0,77D
50m:
100m:
28.72
1:00.53
28.72
31.81
150m:
200m:
1:31.97
2:03.19
31.44
31.22
250m:
300m:
2:34.23
3:05.51
31.04
31.28
350m:
400m:
3:37.09
4:07.60
31.58
30.51
Robert Yallop8903679DWK4:14.224:07.65+0,82D
50m:
100m:
26.60
57.05
26.60
30.45
150m:
200m:
1:28.45
2:00.28
31.40
31.83
250m:
300m:
2:32.28
3:04.55
32.00
32.27
350m:
400m:
3:36.83
4:07.65
32.28
30.82
Koen Florijn8600851MNC Dordrecht4:10.764:08.02+0,79D
50m:
100m:
27.74
58.30
27.74
30.56
150m:
200m:
1:29.38
2:01.24
31.08
31.86
250m:
300m:
2:33.40
3:05.76
32.16
32.36
350m:
400m:
3:38.06
4:08.02
32.30
29.96
Felix Broekhuizen9000439DWK4:07.484:09.31+0,65C
50m:
100m:
27.48
58.17
27.48
30.69
150m:
200m:
1:29.63
2:01.18
31.46
31.55
250m:
300m:
2:32.93
3:04.98
31.75
32.05
350m:
400m:
3:37.35
4:09.31
32.37
31.96
Jorrit Visser8903393DZ&PC4:07.764:10.01+0,88D
50m:
100m:
27.65
58.21
27.65
30.56
150m:
200m:
1:29.65
2:01.36
31.44
31.71
250m:
300m:
2:33.22
3:05.33
31.86
32.11
350m:
400m:
3:37.79
4:10.01
32.46
32.22
Giel van Dijk9104211De Biesboschzwemmers4:15.154:11.37+0,83C
50m:
100m:
28.17
59.53
28.17
31.36
150m:
200m:
1:31.11
2:03.00
31.58
31.89
250m:
300m:
2:34.77
3:07.08
31.77
32.31
350m:
400m:
3:39.34
4:11.37
32.26
32.03
Sietse v/d Hoeven8901281DZ&PC4:13.704:11.97+0,93D
50m:
100m:
27.83
58.39
27.83
30.56
150m:
200m:
1:29.91
2:01.75
31.52
31.84
250m:
300m:
2:33.88
3:06.61
32.13
32.73
350m:
400m:
3:39.69
4:11.97
33.08
32.28
Mike Stoffer8903041WVZ4:13.404:13.69+0,91E
50m:
100m:
28.09
59.42
28.09
31.33
150m:
200m:
1:31.59
2:03.92
32.17
32.33
250m:
300m:
2:36.04
3:08.71
32.12
32.67
350m:
400m:
3:41.48
4:13.69
32.77
32.21
Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil4:09.614:13.87+0,89D
50m:
100m:
28.32
59.99
28.32
31.67
150m:
200m:
1:31.80
2:04.12
31.81
32.32
250m:
300m:
2:36.63
3:09.44
32.51
32.81
350m:
400m:
3:41.98
4:13.87
32.54
31.89
Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas4:15.844:13.93+0,88D
50m:
100m:
28.44
1:00.19
28.44
31.75
150m:
200m:
1:32.39
2:05.14
32.20
32.75
250m:
300m:
2:37.35
3:10.23
32.21
32.88
350m:
400m:
3:42.57
4:13.93
32.34
31.36
Erik Simons8902845WZK4:14.574:14.14+0,98E
50m:
100m:
27.66
58.40
27.66
30.74
150m:
200m:
1:29.93
2:02.50
31.53
32.57
250m:
300m:
2:35.23
3:08.54
32.73
33.31
350m:
400m:
3:41.89
4:14.14
33.35
32.25
Vincent van Iperen9106179Orca4:20.784:14.40+0,66D
50m:
100m:
28.41
1:00.24
28.41
31.83
150m:
200m:
1:32.81
2:05.58
32.57
32.77
250m:
300m:
2:37.96
3:10.49
32.38
32.53
350m:
400m:
3:43.16
4:14.40
32.67
31.24
Tim Wagenmans9104945Aquarijn4:11.784:15.49+0,86D
50m:
100m:
28.08
59.74
28.08
31.66
150m:
200m:
1:31.98
2:04.44
32.24
32.46
250m:
300m:
2:37.01
3:10.28
32.57
33.27
350m:
400m:
3:43.16
4:15.49
32.88
32.33
Bryan Mannaart9101533WVZ4:13.164:16.27D
50m:
100m:
28.61
59.55
28.61
30.94
150m:
200m:
1:31.60
2:04.56
32.05
32.96
250m:
300m:
2:37.57
3:10.72
33.01
33.15
350m:
400m:
3:43.95
4:16.27
33.23
32.32
Ricardo Kombrink8901719Van Uden-De Gouwe4:11.754:16.30+0,49E
50m:
100m:
28.59
1:00.10
28.59
31.51
150m:
200m:
1:32.42
2:05.34
32.32
32.92
250m:
300m:
2:37.76
3:10.49
32.42
32.73
350m:
400m:
3:43.97
4:16.30
33.48
32.33
Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ4:14.884:16.44+1,00E
50m:
100m:
27.94
58.89
27.94
30.95
150m:
200m:
1:30.99
2:04.39
32.10
33.40
250m:
300m:
2:37.80
3:12.00
33.41
34.20
350m:
400m:
3:45.54
4:16.44
33.54
30.90
Robin den Boer9006177De Warande4:08.104:16.56+0,83E
50m:
100m:
28.16
59.14
28.16
30.98
150m:
200m:
1:30.31
2:03.38
31.17
33.07
250m:
300m:
2:36.56
3:10.20
33.18
33.64
350m:
400m:
3:43.41
4:16.56
33.21
33.15
Roy Visser9102423De Otters Het Gooi4:18.174:16.85+0,84D
50m:
100m:
28.23
59.79
28.23
31.56
150m:
200m:
1:32.38
2:05.42
32.59
33.04
250m:
300m:
2:38.56
3:11.84
33.14
33.28
350m:
400m:
3:45.17
4:16.85
33.33
31.68
Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg4:16.884:16.96+0,84D
50m:
100m:
28.82
1:00.66
28.82
31.84
150m:
200m:
1:33.07
2:06.08
32.41
33.01
250m:
300m:
2:38.85
3:12.06
32.77
33.21
350m:
400m:
3:45.62
4:16.96
33.56
31.34
Marco van der Stel9102879ACZ4:22.484:17.12+0,75D
50m:
100m:
29.29
1:01.44
29.29
32.15
150m:
200m:
1:34.32
2:07.52
32.88
33.20
250m:
300m:
2:40.34
3:13.36
32.82
33.02
350m:
400m:
3:46.09
4:17.12
32.73
31.03
Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y4:14.804:17.14+0,94E
50m:
100m:
28.94
1:00.25
28.94
31.31
150m:
200m:
1:32.43
2:05.32
32.18
32.89
250m:
300m:
2:37.29
3:10.61
31.97
33.32
350m:
400m:
3:44.32
4:17.14
33.71
32.82
Pascal Bruins8905413EZC4:14.024:19.00+0,92E
50m:
100m:
27.81
58.21
27.81
30.40
150m:
200m:
1:30.52
2:03.42
32.31
32.90
250m:
300m:
2:37.03
3:11.11
33.61
34.08
350m:
400m:
3:45.54
4:19.00
34.43
33.46
Nick Hessing9103753De Dolfijn4:16.984:19.75+0,79E
50m:
100m:
28.25
1:00.26
28.25
32.01
150m:
200m:
1:32.91
2:06.14
32.65
33.23
250m:
300m:
2:39.13
3:12.77
32.99
33.64
350m:
400m:
3:46.55
4:19.75
33.78
33.20
Fred Smink9104519De Otters Het Gooi4:20.354:20.72+0,91E
50m:
100m:
29.18
1:00.99
29.18
31.81
150m:
200m:
1:34.25
2:07.85
33.26
33.60
250m:
300m:
2:40.94
3:14.66
33.09
33.72
350m:
400m:
3:48.62
4:20.72
33.96
32.10
Chris van Vliet9102425DZ&PC4:21.674:21.23+0,89E
50m:
100m:
28.31
1:00.48
28.31
32.17
150m:
200m:
1:33.60
2:07.39
33.12
33.79
250m:
300m:
2:41.07
3:14.95
33.68
33.88
350m:
400m:
3:48.34
4:21.23
33.39
32.89
Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB4:20.354:25.94+0,78E
50m:
100m:
28.30
1:00.42
28.30
32.12
150m:
200m:
1:33.22
2:06.53
32.80
33.31
250m:
300m:
2:41.16
3:15.52
34.63
34.36
350m:
400m:
3:50.95
4:25.94
35.43
34.99
Thijs Hagelstein9100827VZC-E&P4:21.334:27.50+0,95E
50m:
100m:
29.23
1:01.45
29.23
32.22
150m:
200m:
1:34.79
2:08.99
33.34
34.20
250m:
300m:
2:42.44
3:17.04
33.45
34.60
350m:
400m:
3:52.25
4:27.50
35.21
35.25


<< TOP >>
Programmanr. 2
21-12-2007
Meisjes, 400m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 4.08.13 vormbehoud 4.10.61
Jeugd 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 4:30.014:27.09+0,95A
50m:
100m:
29.66
1:03.41
29.66
33.75
150m:
200m:
1:37.98
2:12.48
34.57
34.50
250m:
300m:
2:46.62
3:20.92
34.14
34.30
350m:
400m:
3:54.76
4:27.09
33.84
32.33
Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB4:34.644:32.12B
50m:
100m:
30.73
1:05.27
30.73
34.54
150m:
200m:
1:40.05
2:14.71
34.78
34.66
250m:
300m:
2:49.01
3:23.59
34.30
34.58
350m:
400m:
3:58.21
4:32.12
34.62
33.91
Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV4:30.834:35.87+0,79D
50m:
100m:
29.92
1:03.61
29.92
33.69
150m:
200m:
1:38.45
2:14.22
34.84
35.77
250m:
300m:
2:49.75
3:25.25
35.53
35.50
350m:
400m:
4:01.24
4:35.87
35.99
34.63
Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers4:39.164:37.51+0,84C
50m:
100m:
30.78
1:04.82
30.78
34.04
150m:
200m:
1:39.90
2:15.43
35.08
35.53
250m:
300m:
2:51.45
3:27.69
36.02
36.24
350m:
400m:
4:03.24
4:37.51
35.55
34.27
Renske de Groot9300276DZ&PC4:45.764:43.01+0,91D
50m:
100m:
31.31
1:05.68
31.31
34.37
150m:
200m:
1:40.67
2:15.97
34.99
35.30
250m:
300m:
2:51.94
3:28.94
35.97
37.00
350m:
400m:
4:06.39
4:43.01
37.45
36.62
Maxime de Wilde9304658DZ&PC4:44.434:43.15+0,82D
50m:
100m:
30.61
1:05.80
30.61
35.19
150m:
200m:
1:41.70
2:18.09
35.90
36.39
250m:
300m:
2:55.18
3:32.45
37.09
37.27
350m:
400m:
4:08.64
4:43.15
36.19
34.51
Ela Hutten9300354MNC Dordrecht4:43.624:44.94+0,80D
50m:
100m:
32.12
1:07.52
32.12
35.40
150m:
200m:
1:43.88
2:20.33
36.36
36.45
250m:
300m:
2:56.94
3:33.21
36.61
36.27
350m:
400m:
4:09.23
4:44.94
36.02
35.71
Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV4:46.904:46.31+0,85E
50m:
100m:
32.63
1:08.37
32.63
35.74
150m:
200m:
1:44.91
2:21.31
36.54
36.40
250m:
300m:
2:57.77
3:34.58
36.46
36.81
350m:
400m:
4:11.08
4:46.31
36.50
35.23
Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas4:43.594:50.16E
50m:
100m:
32.32
1:08.26
32.32
35.94
150m:
200m:
1:45.02
2:21.93
36.76
36.91
250m:
300m:
2:59.40
3:37.06
37.47
37.66
350m:
400m:
4:14.37
4:50.16
37.31
35.79
Iris Pijtak9300602AZ&PC4:48.774:50.22E
50m:
100m:
32.98
1:09.86
32.98
36.88
150m:
200m:
1:47.14
2:24.88
37.28
37.74
250m:
300m:
3:01.94
3:39.24
37.06
37.30
350m:
400m:
4:15.91
4:50.22
36.67
34.31
Géke Heinsbroek9300312WVZ4:45.034:50.55+0,85E
50m:
100m:
31.82
1:07.25
31.82
35.43
150m:
200m:
1:44.08
2:21.19
36.83
37.11
250m:
300m:
2:58.44
3:36.13
37.25
37.69
350m:
400m:
4:14.01
4:50.55
37.88
36.54
Tessa Kerkvliet9202428LZ 1886-KartoenZ4:41.904:50.82+0,97E
50m:
100m:
32.56
1:08.31
32.56
35.75
150m:
200m:
1:45.04
2:22.06
36.73
37.02
250m:
300m:
2:59.34
3:36.93
37.28
37.59
350m:
400m:
4:14.21
4:50.82
37.28
36.61
Linda van der Voort9201908De Zijl/LGB4:43.304:54.76E
50m:
100m:
31.55
1:07.09
31.55
35.54
150m:
200m:
1:44.89
2:22.72
37.80
37.83
250m:
300m:
3:01.24
3:39.97
38.52
38.73
350m:
400m:
4:18.11
4:54.76
38.14
36.65
Jamie de Jong9300898De Dolfijn4:47.784:56.70E
50m:
100m:
31.59
1:07.62
31.59
36.03
150m:
200m:
1:45.43
2:23.86
37.81
38.43
250m:
300m:
3:02.41
3:40.89
38.55
38.48
350m:
400m:
4:19.28
4:56.70
38.39
37.42
Vera van Delden9301308WVZ4:49.905:03.49+0,84
50m:
100m:
33.57
1:11.49
33.57
37.92
150m:
200m:
1:50.36
2:29.53
38.87
39.17
250m:
300m:
3:07.47
3:45.37
37.94
37.90
350m:
400m:
4:24.78
5:03.49
39.41
38.71

<< TOP >>
Programmanr. 2
21-12-2007
Dames, 400m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 4.08.13 vormbehoud 4.10.61
Senioren 1 en ouder
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
Linsy Heister8801672Eiffel Swimmers PSV4:31.484:27.06+0,94D
50m:
100m:
31.68
1:05.76
31.68
34.08
150m:
200m:
1:39.85
2:13.77
34.09
33.92
250m:
300m:
2:47.42
3:21.10
33.65
33.68
350m:
400m:
3:55.09
4:27.06
33.99
31.97
Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi4:31.544:32.92+0,70D
50m:
100m:
29.82
1:03.01
29.82
33.19
150m:
200m:
1:37.48
2:12.81
34.47
35.33
250m:
300m:
2:48.48
3:24.19
35.67
35.71
350m:
400m:
3:59.43
4:32.92
35.24
33.49
Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval4:37.854:33.56+0,78D
50m:
100m:
31.78
1:06.90
31.78
35.12
150m:
200m:
1:41.41
2:15.79
34.51
34.38
250m:
300m:
2:49.93
3:24.48
34.14
34.55
350m:
400m:
3:59.24
4:33.56
34.76
34.32
Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ4:37.544:38.06+0,99D
50m:
100m:
31.50
1:06.40
31.50
34.90
150m:
200m:
1:41.48
2:16.75
35.08
35.27
250m:
300m:
2:52.17
3:28.32
35.42
36.15
350m:
400m:
4:04.34
4:38.06
36.02
33.72
Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen4:33.144:38.84+1,00E
50m:
100m:
31.11
1:06.13
31.11
35.02
150m:
200m:
1:41.38
2:16.84
35.25
35.46
250m:
300m:
2:52.62
3:28.64
35.78
36.02
350m:
400m:
4:04.82
4:38.84
36.18
34.02
Merel Barendregt9100118Van Vliet-Barracuda4:38.054:39.93+0,99E
50m:
100m:
31.52
1:05.85
31.52
34.33
150m:
200m:
1:40.89
2:16.12
35.04
35.23
250m:
300m:
2:52.27
3:28.47
36.15
36.20
350m:
400m:
4:04.90
4:39.93
36.43
35.03
Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo4:35.894:41.35+1,00E
50m:
100m:
31.35
1:06.09
31.35
34.74
150m:
200m:
1:41.20
2:17.02
35.11
35.82
250m:
300m:
2:52.76
3:29.08
35.74
36.32
350m:
400m:
4:05.57
4:41.35
36.49
35.78
Lana Voinov9103306De Dolfijn4:38.414:44.15+0,85E
50m:
100m:
31.15
1:05.65
31.15
34.50
150m:
200m:
1:41.40
2:17.72
35.75
36.32
250m:
300m:
2:54.37
3:31.17
36.65
36.80
350m:
400m:
4:07.94
4:44.15
36.77
36.21
Tessa Vreeburg9103358De Columbiaan4:35.444:50.43+0,92E
50m:
100m:
31.51
1:06.05
31.51
34.54
150m:
200m:
1:41.97
2:18.78
35.92
36.81
250m:
300m:
2:55.90
3:33.69
37.12
37.79
350m:
400m:
4:12.51
4:50.43
38.82
37.92

<< TOP >>
Programmanr. 2
21-12-2007
Dames, 400m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 4.08.13 vormbehoud 4.10.61
all-in
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
Linsy Heister8801672Eiffel Swimmers PSV4:31.484:27.06+0,94D
50m:
100m:
31.68
1:05.76
31.68
34.08
150m:
200m:
1:39.85
2:13.77
34.09
33.92
250m:
300m:
2:47.42
3:21.10
33.65
33.68
350m:
400m:
3:55.09
4:27.06
33.99
31.97
Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 4:30.014:27.09+0,95A
50m:
100m:
29.66
1:03.41
29.66
33.75
150m:
200m:
1:37.98
2:12.48
34.57
34.50
250m:
300m:
2:46.62
3:20.92
34.14
34.30
350m:
400m:
3:54.76
4:27.09
33.84
32.33
Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB4:34.644:32.12B
50m:
100m:
30.73
1:05.27
30.73
34.54
150m:
200m:
1:40.05
2:14.71
34.78
34.66
250m:
300m:
2:49.01
3:23.59
34.30
34.58
350m:
400m:
3:58.21
4:32.12
34.62
33.91
Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi4:31.544:32.92+0,70D
50m:
100m:
29.82
1:03.01
29.82
33.19
150m:
200m:
1:37.48
2:12.81
34.47
35.33
250m:
300m:
2:48.48
3:24.19
35.67
35.71
350m:
400m:
3:59.43
4:32.92
35.24
33.49
Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval4:37.854:33.56+0,78D
50m:
100m:
31.78
1:06.90
31.78
35.12
150m:
200m:
1:41.41
2:15.79
34.51
34.38
250m:
300m:
2:49.93
3:24.48
34.14
34.55
350m:
400m:
3:59.24
4:33.56
34.76
34.32
Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV4:30.834:35.87+0,79D
50m:
100m:
29.92
1:03.61
29.92
33.69
150m:
200m:
1:38.45
2:14.22
34.84
35.77
250m:
300m:
2:49.75
3:25.25
35.53
35.50
350m:
400m:
4:01.24
4:35.87
35.99
34.63
Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers4:39.164:37.51+0,84C
50m:
100m:
30.78
1:04.82
30.78
34.04
150m:
200m:
1:39.90
2:15.43
35.08
35.53
250m:
300m:
2:51.45
3:27.69
36.02
36.24
350m:
400m:
4:03.24
4:37.51
35.55
34.27
Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ4:37.544:38.06+0,99D
50m:
100m:
31.50
1:06.40
31.50
34.90
150m:
200m:
1:41.48
2:16.75
35.08
35.27
250m:
300m:
2:52.17
3:28.32
35.42
36.15
350m:
400m:
4:04.34
4:38.06
36.02
33.72
Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen4:33.144:38.84+1,00E
50m:
100m:
31.11
1:06.13
31.11
35.02
150m:
200m:
1:41.38
2:16.84
35.25
35.46
250m:
300m:
2:52.62
3:28.64
35.78
36.02
350m:
400m:
4:04.82
4:38.84
36.18
34.02
Merel Barendregt9100118Van Vliet-Barracuda4:38.054:39.93+0,99E
50m:
100m:
31.52
1:05.85
31.52
34.33
150m:
200m:
1:40.89
2:16.12
35.04
35.23
250m:
300m:
2:52.27
3:28.47
36.15
36.20
350m:
400m:
4:04.90
4:39.93
36.43
35.03
Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo4:35.894:41.35+1,00E
50m:
100m:
31.35
1:06.09
31.35
34.74
150m:
200m:
1:41.20
2:17.02
35.11
35.82
250m:
300m:
2:52.76
3:29.08
35.74
36.32
350m:
400m:
4:05.57
4:41.35
36.49
35.78
Renske de Groot9300276DZ&PC4:45.764:43.01+0,91D
50m:
100m:
31.31
1:05.68
31.31
34.37
150m:
200m:
1:40.67
2:15.97
34.99
35.30
250m:
300m:
2:51.94
3:28.94
35.97
37.00
350m:
400m:
4:06.39
4:43.01
37.45
36.62
Maxime de Wilde9304658DZ&PC4:44.434:43.15+0,82D
50m:
100m:
30.61
1:05.80
30.61
35.19
150m:
200m:
1:41.70
2:18.09
35.90
36.39
250m:
300m:
2:55.18
3:32.45
37.09
37.27
350m:
400m:
4:08.64
4:43.15
36.19
34.51
Lana Voinov9103306De Dolfijn4:38.414:44.15+0,85E
50m:
100m:
31.15
1:05.65
31.15
34.50
150m:
200m:
1:41.40
2:17.72
35.75
36.32
250m:
300m:
2:54.37
3:31.17
36.65
36.80
350m:
400m:
4:07.94
4:44.15
36.77
36.21
Ela Hutten9300354MNC Dordrecht4:43.624:44.94+0,80D
50m:
100m:
32.12
1:07.52
32.12
35.40
150m:
200m:
1:43.88
2:20.33
36.36
36.45
250m:
300m:
2:56.94
3:33.21
36.61
36.27
350m:
400m:
4:09.23
4:44.94
36.02
35.71
Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV4:46.904:46.31+0,85E
50m:
100m:
32.63
1:08.37
32.63
35.74
150m:
200m:
1:44.91
2:21.31
36.54
36.40
250m:
300m:
2:57.77
3:34.58
36.46
36.81
350m:
400m:
4:11.08
4:46.31
36.50
35.23
Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas4:43.594:50.16E
50m:
100m:
32.32
1:08.26
32.32
35.94
150m:
200m:
1:45.02
2:21.93
36.76
36.91
250m:
300m:
2:59.40
3:37.06
37.47
37.66
350m:
400m:
4:14.37
4:50.16
37.31
35.79
Iris Pijtak9300602AZ&PC4:48.774:50.22E
50m:
100m:
32.98
1:09.86
32.98
36.88
150m:
200m:
1:47.14
2:24.88
37.28
37.74
250m:
300m:
3:01.94
3:39.24
37.06
37.30
350m:
400m:
4:15.91
4:50.22
36.67
34.31
Tessa Vreeburg9103358De Columbiaan4:35.444:50.43+0,92E
50m:
100m:
31.51
1:06.05
31.51
34.54
150m:
200m:
1:41.97
2:18.78
35.92
36.81
250m:
300m:
2:55.90
3:33.69
37.12
37.79
350m:
400m:
4:12.51
4:50.43
38.82
37.92
Géke Heinsbroek9300312WVZ4:45.034:50.55+0,85E
50m:
100m:
31.82
1:07.25
31.82
35.43
150m:
200m:
1:44.08
2:21.19
36.83
37.11
250m:
300m:
2:58.44
3:36.13
37.25
37.69
350m:
400m:
4:14.01
4:50.55
37.88
36.54
Tessa Kerkvliet9202428LZ 1886-KartoenZ4:41.904:50.82+0,97E
50m:
100m:
32.56
1:08.31
32.56
35.75
150m:
200m:
1:45.04
2:22.06
36.73
37.02
250m:
300m:
2:59.34
3:36.93
37.28
37.59
350m:
400m:
4:14.21
4:50.82
37.28
36.61
Linda van der Voort9201908De Zijl/LGB4:43.304:54.76E
50m:
100m:
31.55
1:07.09
31.55
35.54
150m:
200m:
1:44.89
2:22.72
37.80
37.83
250m:
300m:
3:01.24
3:39.97
38.52
38.73
350m:
400m:
4:18.11
4:54.76
38.14
36.65
Jamie de Jong9300898De Dolfijn4:47.784:56.70E
50m:
100m:
31.59
1:07.62
31.59
36.03
150m:
200m:
1:45.43
2:23.86
37.81
38.43
250m:
300m:
3:02.41
3:40.89
38.55
38.48
350m:
400m:
4:19.28
4:56.70
38.39
37.42
Vera van Delden9301308WVZ4:49.905:03.49+0,84
50m:
100m:
33.57
1:11.49
33.57
37.92
150m:
200m:
1:50.36
2:29.53
38.87
39.17
250m:
300m:
3:07.47
3:45.37
37.94
37.90
350m:
400m:
4:24.78
5:03.49
39.41
38.71


<< TOP >>
Programmanr. 3
21-12-2007
Jongens, 200m rugslag
WK kb 2008 richttijd 1.54.92 vormbehoud 1.56.07
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV2:09.442:06.81BA29.651:02.701:35.692:06.81
2.Theo Beglinger9000159Electrolux AZC2:09.332:08.35CA30.171:02.841:36.012:08.35
3.Micael Correia9000569Zeester-Meerval2:09.232:09.55D?29.821:02.551:36.392:09.55
3.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda2:12.732:09.55D?29.791:02.721:36.102:09.55
5.Matthijs Boers9102717Noordkop-Zeemacht SG2:14.632:09.81DB30.151:02.481:35.942:09.81
6.Daan Ratering9002389ZPC Livo2:10.542:10.15DB30.171:02.901:36.592:10.15
7.Rense Loohuis9101477De Dinkel Denekamp2:12.822:11.02DB30.671:03.841:37.492:11.02
8.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB2:10.002:12.12EB29.421:02.501:37.402:12.12
9.Erik Hagting9100829Nova2:09.362:12.61DB30.931:04.381:38.572:12.61
10.Loek Herberts9001173Zeester-Meerval2:11.692:12.72EB32.051:04.941:38.702:12.72
11.Oscar Sondermeijer9104045De Columbiaan2:12.792:13.71ER30.811:04.211:38.922:13.71
12.Jelmer Meijer9001961HZ&PC Heerenveen2:13.442:14.62ER31.321:05.061:39.982:14.62
13.Roy Awater9100043RZC2:15.562:16.52E30.861:04.711:40.712:16.52
14.Dean Coert9100393ZC Valkenburg2:15.462:17.84E31.241:05.501:41.262:17.84

<< TOP >>
Programmanr. 3
21-12-2007
Heren, 200m rugslag
WK kb 2008 richttijd 1.54.92 vormbehoud 1.56.07
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Henk van Niejenhuis8905063De Dolfijn2:03.912:03.13BA29.161:00.151:31.582:03.13
2.John Keetman8401145DWK1:58.272:07.08DA27.8458.061:32.852:07.08
3.Sander Karssen8501285DWK2:00.842:07.41EA28.831:00.261:33.702:07.41
4.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)2:05.692:08.23EA29.291:01.671:35.212:08.23
5.Sebastiaan Verschuren8803571Aquarijn2:06.942:09.28EA30.191:02.451:36.092:09.28
6.Niels Koster8701851ZPC Bikkel Hoogeveen2:08.242:09.60EB29.931:02.701:35.772:09.60

<< TOP >>
Programmanr. 3
21-12-2007
Heren, 200m rugslag
WK kb 2008 richttijd 1.54.92 vormbehoud 1.56.07
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Henk van Niejenhuis8905063De Dolfijn2:03.912:03.13BA29.161:00.151:31.582:03.13
2.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV2:09.442:06.81BA29.651:02.701:35.692:06.81
3.John Keetman8401145DWK1:58.272:07.08DA27.8458.061:32.852:07.08
4.Sander Karssen8501285DWK2:00.842:07.41EA28.831:00.261:33.702:07.41
5.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)2:05.692:08.23EA29.291:01.671:35.212:08.23
6.Theo Beglinger9000159Electrolux AZC2:09.332:08.35CA30.171:02.841:36.012:08.35
7.Sebastiaan Verschuren8803571Aquarijn2:06.942:09.28EA30.191:02.451:36.092:09.28
8.Micael Correia9000569Zeester-Meerval2:09.232:09.55D?29.821:02.551:36.392:09.55
8.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda2:12.732:09.55D?29.791:02.721:36.102:09.55
10.Niels Koster8701851ZPC Bikkel Hoogeveen2:08.242:09.60EB29.931:02.701:35.772:09.60
11.Matthijs Boers9102717Noordkop-Zeemacht SG2:14.632:09.81DB30.151:02.481:35.942:09.81
12.Daan Ratering9002389ZPC Livo2:10.542:10.15DB30.171:02.901:36.592:10.15
13.Rense Loohuis9101477De Dinkel Denekamp2:12.822:11.02DB30.671:03.841:37.492:11.02
14.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB2:10.002:12.12EB29.421:02.501:37.402:12.12
15.Erik Hagting9100829Nova2:09.362:12.61DB30.931:04.381:38.572:12.61
16.Loek Herberts9001173Zeester-Meerval2:11.692:12.72EB32.051:04.941:38.702:12.72
17.Oscar Sondermeijer9104045De Columbiaan2:12.792:13.71ER30.811:04.211:38.922:13.71
18.Jelmer Meijer9001961HZ&PC Heerenveen2:13.442:14.62ER31.321:05.061:39.982:14.62
19.Roy Awater9100043RZC2:15.562:16.52E30.861:04.711:40.712:16.52
20.Dean Coert9100393ZC Valkenburg2:15.462:17.84E31.241:05.501:41.262:17.84


<< TOP >>
Programmanr. 4
21-12-2007
Meisjes, 200m rugslag
WK kb 2008 richttijd 2.08.95 vormbehoud 2.10.24
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen2:25.172:18.67AA32.731:08.101:44.172:18.67
2.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)2:26.382:22.71CA32.591:09.031:46.432:22.71
3.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan2:27.732:24.07CB33.471:10.101:47.792:24.07
4.Mariël Borgerink9200142De Dinkel Denekamp2:22.382:24.23CB33.551:09.581:46.962:24.23
5.Judith Stap9302702De Stormvogel2:25.282:24.78CB33.391:09.921:47.682:24.78
6.Inge Arts9203076Zeester-Meerval2:24.512:25.82DB34.861:12.031:48.962:25.82
7.Marloes Giesselink9200612OZ&PC2:28.512:27.80DB34.761:11.831:50.072:27.80
8.Danielle Middel9301280ZPC Bikkel Hoogeveen2:32.642:28.72DR35.641:13.171:51.172:28.72
9.Manon Minneboo9301548De Stormvogel2:26.432:28.94DR34.391:11.981:50.622:28.94
10.Lisa Edelaar9200488De Columbiaan2:27.922:29.88E34.891:13.021:51.272:29.88
11.Misty Coert9300162ZC Valkenburg2:29.922:32.18E35.121:13.121:52.652:32.18
12.Milou Julicher9301320Wiekslag2:32.222:33.13E35.031:13.651:53.182:33.13
13.Kiki Klerks9301764Wiekslag2:33.092:33.14E35.361:14.091:54.442:33.14
14.Jose Sijbring9300702De Pinquin2:29.902:33.23E36.371:15.111:54.752:33.23
15.Kyra Rietveld9300624TriVia2:30.352:33.28E35.841:14.491:54.672:33.28
16.Shelley de Boer9302840Zaanstad (SG)2:29.692:34.36E34.101:13.311:54.172:34.36
17.Tamara Boeff9301930De Columbiaan2:28.722:34.64E35.721:14.341:54.402:34.64
18.Fleur Hamilton9302038WVZ2:27.882:35.04E34.851:13.351:54.232:35.04
19.Tessa van der Aa9302110DWK2:33.262:35.82E35.111:14.121:55.492:35.82
20.Marloes Erkens9300234DWK2:32.962:41.9236.681:17.121:59.422:41.92

<< TOP >>
Programmanr. 4
21-12-2007
Dames, 200m rugslag
WK kb 2008 richttijd 2.08.95 vormbehoud 2.10.24
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Evy Witlox8804946DWK2:14.332:17.29CA31.821:06.501:41.412:17.29
2.Wendan Poelstra9102496Orca2:22.002:19.48CA32.501:07.661:43.712:19.48
3.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)2:20.152:20.51CA32.981:08.931:45.212:20.51
4.Mariët Koster8301162DZ&PC2:13.082:20.79DA32.951:08.801:45.282:20.79
5.Wendy vd Zanden8805004Eiffel Swimmers PSV2:12.512:21.57DA33.611:11.221:48.372:21.57
6.Willemijn Knot9002010TriVia2:18.272:22.02DA34.031:10.741:46.472:22.02
7.Chantal Nap8903004Team Groningen2:22.122:23.53DB34.161:10.771:47.782:23.53
8.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen2:23.222:25.85DB33.511:10.071:48.142:25.85
9.Daphne ten Brink8500454WZ&PC Purmerend2:22.402:27.29EB33.961:11.071:49.132:27.29

<< TOP >>
Programmanr. 4
21-12-2007
Dames, 200m rugslag
WK kb 2008 richttijd 2.08.95 vormbehoud 2.10.24
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Evy Witlox8804946DWK2:14.332:17.29CA31.821:06.501:41.412:17.29
2.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen2:25.172:18.67AA32.731:08.101:44.172:18.67
3.Wendan Poelstra9102496Orca2:22.002:19.48CA32.501:07.661:43.712:19.48
4.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)2:20.152:20.51CA32.981:08.931:45.212:20.51
5.Mariët Koster8301162DZ&PC2:13.082:20.79DA32.951:08.801:45.282:20.79
6.Wendy vd Zanden8805004Eiffel Swimmers PSV2:12.512:21.57DA33.611:11.221:48.372:21.57
7.Willemijn Knot9002010TriVia2:18.272:22.02DA34.031:10.741:46.472:22.02
8.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)2:26.382:22.71CA32.591:09.031:46.432:22.71
9.Chantal Nap8903004Team Groningen2:22.122:23.53DB34.161:10.771:47.782:23.53
10.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan2:27.732:24.07CB33.471:10.101:47.792:24.07
11.Mariël Borgerink9200142De Dinkel Denekamp2:22.382:24.23CB33.551:09.581:46.962:24.23
12.Judith Stap9302702De Stormvogel2:25.282:24.78CB33.391:09.921:47.682:24.78
13.Inge Arts9203076Zeester-Meerval2:24.512:25.82DB34.861:12.031:48.962:25.82
14.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen2:23.222:25.85DB33.511:10.071:48.142:25.85
15.Daphne ten Brink8500454WZ&PC Purmerend2:22.402:27.29EB33.961:11.071:49.132:27.29
16.Marloes Giesselink9200612OZ&PC2:28.512:27.80DB34.761:11.831:50.072:27.80
17.Danielle Middel9301280ZPC Bikkel Hoogeveen2:32.642:28.72DR35.641:13.171:51.172:28.72
18.Manon Minneboo9301548De Stormvogel2:26.432:28.94DR34.391:11.981:50.622:28.94
19.Lisa Edelaar9200488De Columbiaan2:27.922:29.88E34.891:13.021:51.272:29.88
20.Misty Coert9300162ZC Valkenburg2:29.922:32.18E35.121:13.121:52.652:32.18
21.Milou Julicher9301320Wiekslag2:32.222:33.13E35.031:13.651:53.182:33.13
22.Kiki Klerks9301764Wiekslag2:33.092:33.14E35.361:14.091:54.442:33.14
23.Jose Sijbring9300702De Pinquin2:29.902:33.23E36.371:15.111:54.752:33.23
24.Kyra Rietveld9300624TriVia2:30.352:33.28E35.841:14.491:54.672:33.28
25.Shelley de Boer9302840Zaanstad (SG)2:29.692:34.36E34.101:13.311:54.172:34.36
26.Tamara Boeff9301930De Columbiaan2:28.722:34.64E35.721:14.341:54.402:34.64
27.Fleur Hamilton9302038WVZ2:27.882:35.04E34.851:13.351:54.232:35.04
28.Tessa van der Aa9302110DWK2:33.262:35.82E35.111:14.121:55.492:35.82
29.Marloes Erkens9300234DWK2:32.962:41.9236.681:17.121:59.422:41.92


<< TOP >>
Programmanr. 5
21-12-2007
Jongens, 100m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.59.69 vormbehoud 1.00.28
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Pieter Jan de Vries9003183ZVZ1:07.351:05.78+0,81CB
2.Thomas Kersten9001515WVZ1:07.551:06.01+0,87CB
3.Aaron Eisank9100577ZON/S&S1:07.581:06.17+0,80CB
4.Timon Evenhuis9000843TriVia1:07.191:06.35+0,91CR
5.Kay op den Kamp9103425ZC Valkenburg1:06.971:06.85+0,86C
6.Stefan Hazeleger9100867de Meer1:08.541:07.20+0,86C
7.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda1:08.341:07.52+0,77D
8.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel Denekamp1:08.801:07.60+0,92D
9.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'561:08.391:07.68+0,74D
10.Sebas van Lith9001841ZVW '741:08.651:09.61+0,81E
11.Kenneth Caster9100375ZC Valkenburg1:08.671:10.48+0,81E
12.Wouter de Mol9101603Hieronymus1:10.371:10.50+0,81E
13.Étiënne Vrieling9102455TriVia1:09.751:10.80+0,83E
14.Tristan Eisank9000773ZON/S&S1:09.321:10.85+0,83E
15.Maik Steenkamp9103847NDD1:10.251:11.34+0,78E
16.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB1:10.201:11.89+0,89E

<< TOP >>
Programmanr. 5
21-12-2007
Heren, 100m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.59.69 vormbehoud 1.00.28
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Thijs van Valkengoed8302141WVZ1:01.631:00.84+0,81A+A
2.Lennart Stekelenburg8602979Eiffel Swimmers PSV1:01.211:01.97+0,71AA
3.Mans Broekgaarden8500385DWK1:03.771:03.24+0,81CA
4.Rutger Sloof8803141DWK1:04.431:03.27+0,86BA
5.Devi Wolthuizen8703887TriVia1:04.541:03.48+0,85CA
6.Sebastian Bakker8800119Team Groningen1:04.861:04.28+0,62CA
7.Jaap v/d Vegte8803485DZ&PC1:04.581:04.30+0,85CA
8.Erik Talma8903107TriVia1:04.771:04.56+0,62CA
9.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg1:04.751:05.04+0,78CB
10.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.941:05.10+0,62CB
11.Erik Verholt8803543Team Groningen1:05.481:05.48+0,87DB
12.Joppe Wisse8903645DZT'621:06.021:05.54+0,92CB
13.Sven Jaeger8301021Hellas-Glana1:06.531:06.26+0,78EB
14.Nick van Gemert8900943DWK1:07.741:06.41+0,62DR
15.Tom Odding8902301TriVia1:05.941:06.45+0,87D
16.Danny van Zoen8402677De Dolfijn1:06.531:07.10E
17.Edward Buitenwerf8900531DZ&PC1:07.971:07.42+0,95E
18.Jelte Stanic8703165De Lansingh1:04.931:07.45+0,89E
NG.ZAMaikel Brouwers8300339HZPC1:06.34

<< TOP >>
Programmanr. 5
21-12-2007
Heren, 100m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.59.69 vormbehoud 1.00.28
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Thijs van Valkengoed8302141WVZ1:01.631:00.84+0,81A+A
2.Lennart Stekelenburg8602979Eiffel Swimmers PSV1:01.211:01.97+0,71AA
3.Mans Broekgaarden8500385DWK1:03.771:03.24+0,81CA
4.Rutger Sloof8803141DWK1:04.431:03.27+0,86BA
5.Devi Wolthuizen8703887TriVia1:04.541:03.48+0,85CA
6.Sebastian Bakker8800119Team Groningen1:04.861:04.28+0,62CA
7.Jaap v/d Vegte8803485DZ&PC1:04.581:04.30+0,85CA
8.Erik Talma8903107TriVia1:04.771:04.56+0,62CA
9.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg1:04.751:05.04+0,78CB
10.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.941:05.10+0,62CB
11.Erik Verholt8803543Team Groningen1:05.481:05.48+0,87DB
12.Joppe Wisse8903645DZT'621:06.021:05.54+0,92CB
13.Pieter Jan de Vries9003183ZVZ1:07.351:05.78+0,81CB
14.Thomas Kersten9001515WVZ1:07.551:06.01+0,87CB
15.Aaron Eisank9100577ZON/S&S1:07.581:06.17+0,80CB
16.Sven Jaeger8301021Hellas-Glana1:06.531:06.26+0,78EB
17.Timon Evenhuis9000843TriVia1:07.191:06.35+0,91CR
18.Nick van Gemert8900943DWK1:07.741:06.41+0,62DR
19.Tom Odding8902301TriVia1:05.941:06.45+0,87D
20.Kay op den Kamp9103425ZC Valkenburg1:06.971:06.85+0,86C
21.Danny van Zoen8402677De Dolfijn1:06.531:07.10E
22.Stefan Hazeleger9100867de Meer1:08.541:07.20+0,86C
23.Edward Buitenwerf8900531DZ&PC1:07.971:07.42+0,95E
24.Jelte Stanic8703165De Lansingh1:04.931:07.45+0,89E
25.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda1:08.341:07.52+0,77D
26.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel Denekamp1:08.801:07.60+0,92D
27.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'561:08.391:07.68+0,74D
28.Sebas van Lith9001841ZVW '741:08.651:09.61+0,81E
29.Kenneth Caster9100375ZC Valkenburg1:08.671:10.48+0,81E
30.Wouter de Mol9101603Hieronymus1:10.371:10.50+0,81E
31.Étiënne Vrieling9102455TriVia1:09.751:10.80+0,83E
32.Tristan Eisank9000773ZON/S&S1:09.321:10.85+0,83E
33.Maik Steenkamp9103847NDD1:10.251:11.34+0,78E
34.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB1:10.201:11.89+0,89E
NG.ZAMaikel Brouwers8300339HZPC1:06.34


<< TOP >>
Programmanr. 6
21-12-2007
Meisjes, 100m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 1.07.76 vormbehoud 1.08.43
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Anisa Memic9204260WWV 1:15.511:14.97+0,91CB
2.Ilona Remmel9302198ZON/S&S1:15.521:16.54+0,86DB
3.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval1:16.531:16.84+0,67DR
4.Paula Duursma9300982DZ&PC1:16.331:17.09+0,82D
5.Charelle Cordewener9200378De Rijn1:17.541:17.27+0,54D
6.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend1:17.381:17.49+0,88D
7.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV1:18.341:18.25+0,77D
8.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe1:17.191:18.41+0,96E
9.Cyril Landstra9305722Zeester-Meerval1:18.521:19.77E

<< TOP >>
Programmanr. 6
21-12-2007
Dames, 100m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 1.07.76 vormbehoud 1.08.43
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ1:08.791:10.28AA
2.Margriet Zwanenburg8604274DZ&PC1:08.671:10.54+1,00AA
3.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn1:10.961:10.65A+A
4.Femke Heemskerk8705224De Dolfijn1:12.461:11.06BA
5.Loes Zanderink8805006De Dinkel Denekamp1:11.301:11.73BA
6.Lona Kroese8702382De Dolfijn1:12.011:11.98CA
7.Anouk Elzerman9005914De Dolfijn1:13.781:12.21BA
8.Lia Dekker8700830DZ&PC1:11.891:12.33+0,87CA
9.Lisa Nijland9102272de Whee1:11.141:12.36+0,88BB
10.Suzan v.d. Bogaard8900450Eiffel Swimmers PSV1:13.301:12.46CB
11.Eline Boers9104546De Columbiaan1:11.411:12.69BB
12.Ellen van de Velde8201692WVZ1:13.481:13.33DB
13.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen1:14.441:14.76+0,90DB
14.Martine v.d. Heide8000416WVZ1:14.471:15.55EB
15.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.101:16.59+0,57ER
16.Stephanie Rombout8803696Koewacht1:14.491:17.73E
17.Paula van der Werff9103484Electrolux AZC1:16.151:18.41E

<< TOP >>
Programmanr. 6
21-12-2007
Dames, 100m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 1.07.76 vormbehoud 1.08.43
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ1:08.791:10.28AA
2.Margriet Zwanenburg8604274DZ&PC1:08.671:10.54+1,00AA
3.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn1:10.961:10.65A+A
4.Femke Heemskerk8705224De Dolfijn1:12.461:11.06BA
5.Loes Zanderink8805006De Dinkel Denekamp1:11.301:11.73BA
6.Lona Kroese8702382De Dolfijn1:12.011:11.98CA
7.Anouk Elzerman9005914De Dolfijn1:13.781:12.21BA
8.Lia Dekker8700830DZ&PC1:11.891:12.33+0,87CA
9.Lisa Nijland9102272de Whee1:11.141:12.36+0,88BB
10.Suzan v.d. Bogaard8900450Eiffel Swimmers PSV1:13.301:12.46CB
11.Eline Boers9104546De Columbiaan1:11.411:12.69BB
12.Ellen van de Velde8201692WVZ1:13.481:13.33DB
13.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen1:14.441:14.76+0,90DB
14.Anisa Memic9204260WWV 1:15.511:14.97+0,91CB
15.Martine v.d. Heide8000416WVZ1:14.471:15.55EB
16.Ilona Remmel9302198ZON/S&S1:15.521:16.54+0,86DB
17.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.101:16.59+0,57ER
18.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval1:16.531:16.84+0,67DR
19.Paula Duursma9300982DZ&PC1:16.331:17.09+0,82D
20.Charelle Cordewener9200378De Rijn1:17.541:17.27+0,54D
21.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend1:17.381:17.49+0,88D
22.Stephanie Rombout8803696Koewacht1:14.491:17.73E
23.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV1:18.341:18.25+0,77D
24.Paula van der Werff9103484Electrolux AZC1:16.151:18.41E
24.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe1:17.191:18.41+0,96E
26.Cyril Landstra9305722Zeester-Meerval1:18.521:19.77E


<< TOP >>
Programmanr. 7
21-12-2007
Jongens, 200m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 1.55.68 vormbehoud 1.56.84
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Marc Kremer9004667TriVia2:09.842:08.40+0,75CA27.6259.501:32.882:08.40
2.Wouter Houtman9001293Eiffel Swimmers PSV2:11.012:10.23+0,75DA28.431:00.451:34.272:10.23
3.Fabian Beimin9100087OZ&PC2:15.932:11.75+0,91DA29.411:03.031:37.072:11.75
4.Niels van Polanen9101809De Columbiaan2:13.252:11.82+0,92DA29.181:02.491:36.332:11.82
5.Gerben Fiere9102825De Warande2:14.582:12.87+0,76DA28.401:02.261:37.612:12.87
6.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC2:12.012:14.34+0,78EB28.141:01.821:37.362:14.34
7.Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg2:18.002:17.72+0,76EB30.041:05.141:41.672:17.72
8.Marc Catsburg9000533MNC Dordrecht2:16.292:17.80+0,53EB29.161:03.221:38.792:17.80
9.Tim Wagenmans9104945Aquarijn2:17.792:20.13+0,85EB29.911:05.211:42.292:20.13
10.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi2:18.652:21.99+0,90B30.101:05.381:43.092:21.99

<< TOP >>
Programmanr. 7
21-12-2007
Heren, 200m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 1.55.68 vormbehoud 1.56.84
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV1:59.692:02.72+0,82BA27.3558.371:30.232:02.72
2.Raymond van de Merwe8602077WVZ2:06.162:04.07+0,74CA27.6159.131:31.412:04.07
3.Rory Bob de Haan8100609Team Groningen2:06.762:07.63+0,87DA27.771:00.141:33.732:07.63

<< TOP >>
Programmanr. 7
21-12-2007
Heren, 200m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 1.55.68 vormbehoud 1.56.84
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV1:59.692:02.72+0,82BA27.3558.371:30.232:02.72
2.Raymond van de Merwe8602077WVZ2:06.162:04.07+0,74CA27.6159.131:31.412:04.07
3.Rory Bob de Haan8100609Team Groningen2:06.762:07.63+0,87DA27.771:00.141:33.732:07.63
4.Marc Kremer9004667TriVia2:09.842:08.40+0,75CA27.6259.501:32.882:08.40
5.Wouter Houtman9001293Eiffel Swimmers PSV2:11.012:10.23+0,75DA28.431:00.451:34.272:10.23
6.Fabian Beimin9100087OZ&PC2:15.932:11.75+0,91DA29.411:03.031:37.072:11.75
7.Niels van Polanen9101809De Columbiaan2:13.252:11.82+0,92DA29.181:02.491:36.332:11.82
8.Gerben Fiere9102825De Warande2:14.582:12.87+0,76DA28.401:02.261:37.612:12.87
9.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC2:12.012:14.34+0,78EB28.141:01.821:37.362:14.34
10.Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg2:18.002:17.72+0,76EB30.041:05.141:41.672:17.72
11.Marc Catsburg9000533MNC Dordrecht2:16.292:17.80+0,53EB29.161:03.221:38.792:17.80
12.Tim Wagenmans9104945Aquarijn2:17.792:20.13+0,85EB29.911:05.211:42.292:20.13
13.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi2:18.652:21.99+0,90B30.101:05.381:43.092:21.99


<< TOP >>
Programmanr. 8
21-12-2007
Meisjes, 200m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 2.09.57 vormbehoud 2.10.87
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV2:24.352:23.62+0,84BA31.651:07.891:45.402:23.62
2.Inge Arts9203076Zeester-Meerval2:26.692:24.05+0,87BA33.151:10.361:46.652:24.05
3.Michelle Hendrikx9303186Eiffel Swimmers PSV2:34.782:37.19+0,85ER34.551:13.041:54.522:37.19

<< TOP >>
Programmanr. 8
21-12-2007
Dames, 200m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 2.09.57 vormbehoud 2.10.87
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Manon van Rooijen8201404De Dolfijn2:14.982:16.18+0,78BA30.241:04.281:39.302:16.18
2.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn2:21.012:17.46+0,84BA30.381:05.591:41.172:17.46
3.Hedwig Kikkert8501566TriVia2:19.852:21.48+0,86DA31.171:06.971:43.442:21.48
4.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV2:23.712:21.94+0,81CA31.131:07.711:45.562:21.94
5.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)2:24.712:23.49+0,69CA31.721:08.651:45.172:23.49
6.Lotte Greven8705620ZC Valkenburg2:23.802:30.42+0,80R31.601:08.191:47.402:30.42

<< TOP >>
Programmanr. 8
21-12-2007
Dames, 200m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 2.09.57 vormbehoud 2.10.87
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Manon van Rooijen8201404De Dolfijn2:14.982:16.18+0,78BA30.241:04.281:39.302:16.18
2.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn2:21.012:17.46+0,84BA30.381:05.591:41.172:17.46
3.Hedwig Kikkert8501566TriVia2:19.852:21.48+0,86DA31.171:06.971:43.442:21.48
4.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV2:23.712:21.94+0,81CA31.131:07.711:45.562:21.94
5.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)2:24.712:23.49+0,69CA31.721:08.651:45.172:23.49
6.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV2:24.352:23.62+0,84BA31.651:07.891:45.402:23.62
7.Inge Arts9203076Zeester-Meerval2:26.692:24.05+0,87BA33.151:10.361:46.652:24.05
8.Lotte Greven8705620ZC Valkenburg2:23.802:30.42+0,80R31.601:08.191:47.402:30.42
9.Michelle Hendrikx9303186Eiffel Swimmers PSV2:34.782:37.19+0,85ER34.551:13.041:54.522:37.19


<< TOP >>
Programmanr. 9
21-12-2007
Jongens, 50m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.21.74 vormbehoud 0.21.96
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi23.7923.86+0,93B
2.Patrick Janssen9102817Eiffel Swimmers PSV24.4223.89+0,70B
3.Jasper van Mierlo9002005Budel24.5423.92+0,71B
4.Rutger van Oosterhout9002179WVZ24.1424.03+0,79B
5.Tim van Deutekom9100459DWK24.5524.12+0,79B
6.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil24.4724.22+0,99C
7.Mike Cornwall9003855Zaanstad (SG)24.8024.32+0,85C
8.Timon Evenhuis9000843TriVia24.9824.34+0,84C
9.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda24.3424.40+0,72C
10.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5623.9024.42+0,73C
11.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda24.8924.57+0,74D
12.Bas Spaanderman9002741WVZ24.7724.82+0,97D
13.Pieter Jan de Vries9003183ZVZ24.7424.94+0,84D
14.Bart Schram9103683DAW-Finenzo24.7325.02+0,80D
15.Étiënne Vrieling9102455TriVia25.1025.05+0,79D
16.Tom Lommers9001847WZV25.0825.16+0,78E
17.Tjerk vd Kieft9001529EZC24.8925.25+0,90E
18.Gijs de Rooij9104769De IJsselmeeuwen24.9725.29+0,81E
19.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB25.0425.64+0,88E
NG.ZAJohan Wegman9003235De Kempvis25.10

<< TOP >>
Programmanr. 9
21-12-2007
Heren, 50m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.21.74 vormbehoud 0.21.96
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Robert Lijesen8501579Eiffel Swimmers PSV22.9122.27+0,73A+A
2.Bas van Velthoven8502695De Dolfijn23.0922.53+0,76A+A
3.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV23.8822.74+0,91AA
4.Rudy Ted de Haan8400805Team Groningen22.5522.85+0,87AA
5.Arjan van der Plaat8602403MNC Dordrecht23.5923.12+0,80BA
6.Joran Barends8500091DWK23.1823.16+0,87BA
7.Remko de Jong7600459De Dolfijn22.9523.24+0,82CA
8.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen23.4723.34+0,86BB
9.Michiel Punter8401823Orca23.6323.36+0,81CB
10.Geert Lantink8601849de Whee23.3123.42+0,84CB
11.Merijn Ellenkamp8500691WWV 23.8023.52+0,77CB
12.Stephan Smit8502391Poseidon'5623.7423.54+0,80CB
13.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC23.5223.56+0,81CB
14.Kai Pardieck8704487De Dolfijn23.4723.65+0,78CB
15.Jan Kersten8601561De Columbiaan23.8023.73+0,80DB
16.Wouter Smeets8402093WVZ23.8023.79+0,86DR
17.Casper Hut7800471Team Groningen23.7323.85+0,81DR
18.Jeroen Stuut8803315TriVia23.7923.98+0,83D
19.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen23.9623.99+0,69C
20.Raga Flores8900903BZV24.0624.13+0,79D
21.Nick van Gemert8900943DWK24.3624.55+0,77D
22.Jimmy Hendriksen8901201DES24.2624.99+0,90E

<< TOP >>
Programmanr. 9
21-12-2007
Heren, 50m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.21.74 vormbehoud 0.21.96
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Robert Lijesen8501579Eiffel Swimmers PSV22.9122.27+0,73A+A
2.Bas van Velthoven8502695De Dolfijn23.0922.53+0,76A+A
3.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV23.8822.74+0,91AA
4.Rudy Ted de Haan8400805Team Groningen22.5522.85+0,87AA
5.Arjan van der Plaat8602403MNC Dordrecht23.5923.12+0,80BA
6.Joran Barends8500091DWK23.1823.16+0,87BA
7.Remko de Jong7600459De Dolfijn22.9523.24+0,82CA
8.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen23.4723.34+0,86BB
9.Michiel Punter8401823Orca23.6323.36+0,81CB
10.Geert Lantink8601849de Whee23.3123.42+0,84CB
11.Merijn Ellenkamp8500691WWV 23.8023.52+0,77CB
12.Stephan Smit8502391Poseidon'5623.7423.54+0,80CB
13.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC23.5223.56+0,81CB
14.Kai Pardieck8704487De Dolfijn23.4723.65+0,78CB
15.Jan Kersten8601561De Columbiaan23.8023.73+0,80DB
16.Wouter Smeets8402093WVZ23.8023.79+0,86DR
17.Casper Hut7800471Team Groningen23.7323.85+0,81DR
18.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi23.7923.86+0,93B
19.Patrick Janssen9102817Eiffel Swimmers PSV24.4223.89+0,70B
20.Jasper van Mierlo9002005Budel24.5423.92+0,71B
21.Jeroen Stuut8803315TriVia23.7923.98+0,83D
22.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen23.9623.99+0,69C
23.Rutger van Oosterhout9002179WVZ24.1424.03+0,79B
24.Tim van Deutekom9100459DWK24.5524.12+0,79B
25.Raga Flores8900903BZV24.0624.13+0,79D
26.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil24.4724.22+0,99C
27.Mike Cornwall9003855Zaanstad (SG)24.8024.32+0,85C
28.Timon Evenhuis9000843TriVia24.9824.34+0,84C
29.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda24.3424.40+0,72C
30.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5623.9024.42+0,73C
31.Nick van Gemert8900943DWK24.3624.55+0,77D
32.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda24.8924.57+0,74D
33.Bas Spaanderman9002741WVZ24.7724.82+0,97D
34.Pieter Jan de Vries9003183ZVZ24.7424.94+0,84D
35.Jimmy Hendriksen8901201DES24.2624.99+0,90E
36.Bart Schram9103683DAW-Finenzo24.7325.02+0,80D
37.Étiënne Vrieling9102455TriVia25.1025.05+0,79D
38.Tom Lommers9001847WZV25.0825.16+0,78E
39.Tjerk vd Kieft9001529EZC24.8925.25+0,90E
40.Gijs de Rooij9104769De IJsselmeeuwen24.9725.29+0,81E
41.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB25.0425.64+0,88E
NG.ZAJohan Wegman9003235De Kempvis25.10


<< TOP >>
Programmanr. 10
21-12-2007
Meisjes, 50m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.24.81 vormbehoud 0.25.06
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg26.1926.21+0,77A+A
2.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval26.9426.37+0,74A+A
3.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 27.0027.01+0,87A+B
4.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC27.4027.14+0,90AB
5.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV27.3927.17+0,57AR
6.Loes van Ooijen9205180ESCA 27.6127.23+0,86AR
7.Femke Swier9305122Z.V.Hoorn-Aurik 28.0127.32+0,86A
8.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen27.6427.37+0,78B
9.Aukje Jenster9200856ZPC Bikkel Hoogeveen27.6927.87+0,80C
10.Sanne Huisman9301998't Tolhekke27.8827.92+0,85B
11.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht27.9827.94+0,82B
12.Estelle Moorman9300540ZVZ27.8627.96+0,84C
13.Suzanne Lange9202998De Zwoer27.7828.00+0,75C
14.Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers27.9628.35+0,86C
15.Vivianne van den Broek9200302Wiekslag28.0828.53+0,87D
16.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)27.7128.57+0,98D
NG.ZAShelley de Boer9302840Zaanstad (SG)27.85

<< TOP >>
Programmanr. 10
21-12-2007
Dames, 50m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.24.81 vormbehoud 0.25.06
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Marleen Veldhuis7900894Eiffel Swimmers PSV23.5824.69+0,77A+A
2.Saskia de Jonge8601826't Tolhekke25.6125.47+0,79A+A
3.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV25.8526.04+0,78AA
4.Ilse Kraayeveld9002110Orca26.6326.21+0,74AA
5.Barbara van Rhijn8101238DWK26.3026.25+0,83BA
6.Clarissa van Rheenen9108270TriVia26.6426.28+0,75A+A
7.Maaike van den Brand8000154WVZ26.6726.40+0,90BB
8.Eline Boers9104546De Columbiaan26.0426.67+0,89AB
9.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)26.9026.70CB
9.Marloes Nieberg9002712Zwemlust/Utrecht(SG)26.5326.70+0,78BB
11.Saskia v.d. Wielen8402734Zwemlust/Utrecht(SG)26.1426.86+0,85CB
12.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)26.9727.14BB
13.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen27.0127.35+0,88C
14.Lisa Dreesens9105798HZPC27.5927.49+0,88C
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV24.87

<< TOP >>
Programmanr. 10
21-12-2007
Dames, 50m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.24.81 vormbehoud 0.25.06
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
1.Marleen Veldhuis7900894Eiffel Swimmers PSV23.5824.69+0,77A+A
2.Saskia de Jonge8601826't Tolhekke25.6125.47+0,79A+A
3.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV25.8526.04+0,78AA
4.Ilse Kraayeveld9002110Orca26.6326.21+0,74AA
4.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg26.1926.21+0,77A+A
6.Barbara van Rhijn8101238DWK26.3026.25+0,83BA
7.Clarissa van Rheenen9108270TriVia26.6426.28+0,75A+A
8.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval26.9426.37+0,74A+A
9.Maaike van den Brand8000154WVZ26.6726.40+0,90BB
10.Eline Boers9104546De Columbiaan26.0426.67+0,89AB
11.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)26.9026.70CB
11.Marloes Nieberg9002712Zwemlust/Utrecht(SG)26.5326.70+0,78BB
13.Saskia v.d. Wielen8402734Zwemlust/Utrecht(SG)26.1426.86+0,85CB
14.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 27.0027.01+0,87A+B
15.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC27.4027.14+0,90AB
15.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)26.9727.14BB
17.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV27.3927.17+0,57AR
18.Loes van Ooijen9205180ESCA 27.6127.23+0,86AR
19.Femke Swier9305122Z.V.Hoorn-Aurik 28.0127.32+0,86A
20.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen27.0127.35+0,88C
21.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen27.6427.37+0,78B
22.Lisa Dreesens9105798HZPC27.5927.49+0,88C
23.Aukje Jenster9200856ZPC Bikkel Hoogeveen27.6927.87+0,80C
24.Sanne Huisman9301998't Tolhekke27.8827.92+0,85B
25.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht27.9827.94+0,82B
26.Estelle Moorman9300540ZVZ27.8627.96+0,84C
27.Suzanne Lange9202998De Zwoer27.7828.00+0,75C
28.Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers27.9628.35+0,86C
29.Vivianne van den Broek9200302Wiekslag28.0828.53+0,87D
30.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)27.7128.57+0,98D
NG.ZAShelley de Boer9302840Zaanstad (SG)27.85
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV24.87


<< TOP >>
Programmanr. 11
21-12-2007
Jongens, 200m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 1.58.04 vormbehoud 1.59.22
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Felix Broekhuizen9000439DWK2:08.502:07.03+0,88AA27.1459.441:36.202:07.03
2.Patrick Janssen9102817Eiffel Swimmers PSV2:12.382:08.64+0,72AB27.561:01.201:39.722:08.64
3.Micael Correia9000569Zeester-Meerval2:13.002:11.50+0,85CB28.621:01.771:40.412:11.50
4.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB2:10.382:11.92+0,82CB28.201:00.441:40.042:11.92
5.Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel Denekamp2:14.282:13.69DR28.101:02.481:41.402:13.69
6.Daan Ratering9002389ZPC Livo2:15.202:15.27+0,82D29.881:03.341:43.892:15.27
7.Erik Hagting9100829Nova2:12.622:15.28+0,95D29.211:02.321:43.052:15.28
8.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC2:12.972:15.48+0,81D27.371:03.911:43.762:15.48
9.Vincent van Iperen9106179Orca2:18.752:15.83+0,88D29.171:05.391:44.442:15.83
10.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'562:14.822:16.81+0,48E27.861:04.281:45.472:16.81
11.Stefan Hazeleger9100867de Meer2:16.732:18.08E30.971:07.791:44.882:18.08
12.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel Denekamp2:15.892:18.28E30.481:07.031:46.062:18.28
13.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ2:16.282:18.51+0,90E28.691:03.691:45.142:18.51
14.Fabian Beimin9100087OZ&PC2:16.192:18.94+0,89E28.051:02.651:45.442:18.94
15.Sebas van Lith9001841ZVW '742:14.542:19.76+0,87E28.631:04.121:44.492:19.76
16.Robbert Vink9102993ZVW '742:19.612:20.37+0,77E29.251:05.011:48.422:20.37
17.Tim van Deutekom9100459DWK2:19.082:20.58+0,80E28.571:05.011:47.552:20.58
18.Roy Awater9100043RZC2:17.612:20.69+0,91E28.661:03.891:46.802:20.69
19.Wouter de Mol9101603Hieronymus2:19.532:22.88+0,8329.641:06.801:49.752:22.88

<< TOP >>
Programmanr. 11
21-12-2007
Heren, 200m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 1.58.04 vormbehoud 1.59.22
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Sander Karssen8501285DWK2:02.842:04.41+0,79BA27.5858.941:33.972:04.41
2.Devi Wolthuizen8703887TriVia2:07.212:04.69+0,86BA27.1459.541:34.472:04.69
3.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)1:58.132:05.27+0,85CA26.7559.871:36.292:05.27
4.Thijs van Valkengoed8302141WVZ2:04.882:05.86+0,82CA27.5059.351:35.352:05.86
5.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg2:08.272:06.04+0,80BA28.011:01.411:36.872:06.04
6.Joost Reijns8702725DWK2:09.842:06.55+0,80CA26.3058.631:35.892:06.55
7.Robert Yallop8903679DWK2:13.432:07.80+0,89CA26.8759.621:37.232:07.80
8.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg2:07.642:08.26+0,80CB27.711:00.911:38.252:08.26
9.Raymond van de Merwe8602077WVZ2:09.312:08.61+0,75DB27.411:00.181:38.162:08.61
10.Sander Smeets8402091WVZ2:10.472:09.98DB27.901:00.431:38.962:09.98
11.Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 2:11.312:11.58+0,73DB28.111:01.061:40.812:11.58
12.Danny van Zoen8402677De Dolfijn2:11.322:13.38+0,81EB28.361:03.901:42.542:13.38
13.Tom Odding8902301TriVia2:11.382:14.09+0,90ER28.361:03.991:41.332:14.09
14.Joppe Wisse8903645DZT'622:14.042:14.25+0,95E27.561:01.351:41.162:14.25
15.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC2:10.652:16.83+0,7227.371:00.861:43.502:16.83
NG.ZAKas Kop Jansen8501423Van Vliet-Barracuda2:10.26

<< TOP >>
Programmanr. 11
21-12-2007
Heren, 200m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 1.58.04 vormbehoud 1.59.22
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Sander Karssen8501285DWK2:02.842:04.41+0,79BA27.5858.941:33.972:04.41
2.Devi Wolthuizen8703887TriVia2:07.212:04.69+0,86BA27.1459.541:34.472:04.69
3.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)1:58.132:05.27+0,85CA26.7559.871:36.292:05.27
4.Thijs van Valkengoed8302141WVZ2:04.882:05.86+0,82CA27.5059.351:35.352:05.86
5.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg2:08.272:06.04+0,80BA28.011:01.411:36.872:06.04
6.Joost Reijns8702725DWK2:09.842:06.55+0,80CA26.3058.631:35.892:06.55
7.Felix Broekhuizen9000439DWK2:08.502:07.03+0,88AA27.1459.441:36.202:07.03
8.Robert Yallop8903679DWK2:13.432:07.80+0,89CA26.8759.621:37.232:07.80
9.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg2:07.642:08.26+0,80CB27.711:00.911:38.252:08.26
10.Raymond van de Merwe8602077WVZ2:09.312:08.61+0,75DB27.411:00.181:38.162:08.61
11.Patrick Janssen9102817Eiffel Swimmers PSV2:12.382:08.64+0,72AB27.561:01.201:39.722:08.64
12.Sander Smeets8402091WVZ2:10.472:09.98DB27.901:00.431:38.962:09.98
13.Micael Correia9000569Zeester-Meerval2:13.002:11.50+0,85CB28.621:01.771:40.412:11.50
14.Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 2:11.312:11.58+0,73DB28.111:01.061:40.812:11.58
15.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB2:10.382:11.92+0,82CB28.201:00.441:40.042:11.92
16.Danny van Zoen8402677De Dolfijn2:11.322:13.38+0,81EB28.361:03.901:42.542:13.38
17.Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel Denekamp2:14.282:13.69DR28.101:02.481:41.402:13.69
18.Tom Odding8902301TriVia2:11.382:14.09+0,90ER28.361:03.991:41.332:14.09
19.Joppe Wisse8903645DZT'622:14.042:14.25+0,95E27.561:01.351:41.162:14.25
20.Daan Ratering9002389ZPC Livo2:15.202:15.27+0,82D29.881:03.341:43.892:15.27
21.Erik Hagting9100829Nova2:12.622:15.28+0,95D29.211:02.321:43.052:15.28
22.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC2:12.972:15.48+0,81D27.371:03.911:43.762:15.48
23.Vincent van Iperen9106179Orca2:18.752:15.83+0,88D29.171:05.391:44.442:15.83
24.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'562:14.822:16.81+0,48E27.861:04.281:45.472:16.81
25.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC2:10.652:16.83+0,7227.371:00.861:43.502:16.83
26.Stefan Hazeleger9100867de Meer2:16.732:18.08E30.971:07.791:44.882:18.08
27.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel Denekamp2:15.892:18.28E30.481:07.031:46.062:18.28
28.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ2:16.282:18.51+0,90E28.691:03.691:45.142:18.51
29.Fabian Beimin9100087OZ&PC2:16.192:18.94+0,89E28.051:02.651:45.442:18.94
30.Sebas van Lith9001841ZVW '742:14.542:19.76+0,87E28.631:04.121:44.492:19.76
31.Robbert Vink9102993ZVW '742:19.612:20.37+0,77E29.251:05.011:48.422:20.37
32.Tim van Deutekom9100459DWK2:19.082:20.58+0,80E28.571:05.011:47.552:20.58
33.Roy Awater9100043RZC2:17.612:20.69+0,91E28.661:03.891:46.802:20.69
34.Wouter de Mol9101603Hieronymus2:19.532:22.88+0,8329.641:06.801:49.752:22.88
NG.ZAKas Kop Jansen8501423Van Vliet-Barracuda2:10.26


<< TOP >>
Programmanr. 12
21-12-2007
Meisjes, 200m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 2.13.43 vormbehoud 2.14.76
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan2:23.372:23.94+0,64AB31.261:07.791:49.992:23.94
2.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV2:26.812:26.00+0,82BB31.331:08.491:51.902:26.00
3.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 2:29.402:26.18+0,94BB29.761:06.871:54.372:26.18
4.Yvon Versteeg9201864de Veene2:28.132:27.43+0,99CR31.301:09.511:52.642:27.43
5.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe2:24.102:27.60+1,00CR31.671:09.681:54.052:27.60
6.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval2:31.462:29.37+0,79D31.731:10.371:54.862:29.37
7.Anisa Memic9204260WWV 2:31.322:29.44+0,93D32.201:10.701:54.082:29.44
8.Judith Stap9302702De Stormvogel2:27.142:29.73+0,63C31.941:10.321:54.922:29.73
9.Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV2:33.912:29.87+0,86C32.521:11.561:56.352:29.87
10.Marloes Giesselink9200612OZ&PC2:29.342:29.88+0,90D32.361:10.281:55.072:29.88
11.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV2:33.232:29.98+0,86C32.831:11.301:55.492:29.98
12.Manon Minneboo9301548De Stormvogel2:32.782:30.34+0,73D32.351:10.481:55.222:30.34
13.Jamie Schepers9300894ZC Valkenburg2:33.102:31.33+0,79D33.481:11.791:56.492:31.33
14.Ilona Remmel9302198ZON/S&S2:31.112:31.63+0,89D33.391:13.421:55.102:31.63
15.Esmee Koedoot9200964De Schotejil2:30.922:32.04+0,09D32.271:10.851:55.702:32.04
16.Géke Heinsbroek9300312WVZ2:33.212:32.75+0,82D33.681:13.111:58.482:32.75
17.Dimphy van de Laar9201052ZC Valkenburg2:31.102:33.03E33.911:13.371:58.602:33.03
18.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht2:31.172:33.40+0,73D32.331:11.791:56.942:33.40
19.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval2:27.692:33.89+0,81E30.661:09.001:55.762:33.89
20.Kristel Doreleijers9302568Eiffel Swimmers PSV2:35.742:34.06+0,93E32.871:11.911:56.502:34.06
21.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB2:29.592:34.24+0,96E33.811:13.091:58.802:34.24
22.Evelien Vos9201912De Rijn2:32.432:34.53+0,90E33.051:11.401:56.962:34.53
23.Melanie van Gemert9303612De Schotejil2:33.492:34.84E32.251:11.991:57.652:34.84
24.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend2:32.802:35.43+0,81E34.691:14.061:58.662:35.43
25.Leonie Taal9300758de Devel2:36.372:37.08+0,77E33.051:14.022:01.602:37.08
26.Kiki Klerks9301764Wiekslag2:36.212:37.58+0,78E32.861:13.552:02.832:37.58
27.Marloes Erkens9300234DWK2:35.512:37.76E34.751:14.002:00.872:37.76
28.Fleur Hamilton9302038WVZ2:32.752:37.96+0,85E35.151:13.972:01.042:37.96
29.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen2:29.422:38.56E33.191:12.162:01.072:38.56
30.Jamie de Jong9300898De Dolfijn2:32.852:38.72E31.881:13.662:01.872:38.72
31.Kaylee Koch9301444Het Y2:35.092:39.23+0,88E33.701:16.452:03.622:39.23

<< TOP >>
Programmanr. 12
21-12-2007
Dames, 200m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 2.13.43 vormbehoud 2.14.76
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Femke Heemskerk8705224De Dolfijn2:16.842:15.94A+A28.631:02.731:42.272:15.94
2.Rieneke Terink8402424AZ&PC2:19.572:16.70+0,83AA29.171:03.901:45.362:16.70
3.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ2:13.582:16.71+0,89AA29.291:04.921:43.722:16.71
4.Lieke Verouden9003948Eiffel Swimmers PSV2:21.852:21.00+0,83BA31.131:08.141:48.092:21.00
5.Sandra Temmerman8001100MNC Dordrecht2:22.362:21.26+0,91CA29.741:05.781:47.252:21.26
6.Mariët Koster8301162DZ&PC2:22.772:22.23CA30.241:05.841:48.852:22.23
7.Marloes Oldenburg8803218Orca2:23.722:22.47CA30.301:08.701:50.032:22.47
8.Lisa Dreesens9105798HZPC2:24.552:23.52+0,80BA30.431:08.571:51.942:23.52
9.Silke Oude Weernink9002854De Dinkel Denekamp2:23.532:23.96+1,07CB31.401:07.811:51.102:23.96
10.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn2:22.532:24.85+0,89CB31.721:09.721:49.552:24.85
11.Gea Hagting8801584Nova2:24.632:25.20DB31.541:10.281:51.042:25.20
12.Wendan Poelstra9102496Orca2:24.562:25.82+0,88CB31.461:07.901:52.672:25.82
13.Lotte Wilms8402770DWK2:23.802:26.45DB30.541:09.701:53.192:26.45
14.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen2:24.982:28.40+0,76D32.541:10.281:53.822:28.40
15.Britt Bakker9100094De Dolfijn2:28.732:28.63+1,07D32.751:12.101:53.282:28.63
16.Lis Kop Jansen9101740Van Vliet-Barracuda2:29.282:30.73E34.101:11.291:55.772:30.73
17.Stephanie Rombout8803696Koewacht2:24.632:31.67+0,89E30.541:09.791:55.212:31.67
DISLisa Nijland9102272de Whee2:27.052:29.88D34.161:13.741:54.132:29.88
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV2:15.53
NGKelly ter Doest9100750de Whee2:22.03

<< TOP >>
Programmanr. 12
21-12-2007
Dames, 200m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 2.13.43 vormbehoud 2.14.76
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveauFinale50m100m150m200m
1.Femke Heemskerk8705224De Dolfijn2:16.842:15.94A+A28.631:02.731:42.272:15.94
2.Rieneke Terink8402424AZ&PC2:19.572:16.70+0,83AA29.171:03.901:45.362:16.70
3.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ2:13.582:16.71+0,89AA29.291:04.921:43.722:16.71
4.Lieke Verouden9003948Eiffel Swimmers PSV2:21.852:21.00+0,83BA31.131:08.141:48.092:21.00
5.Sandra Temmerman8001100MNC Dordrecht2:22.362:21.26+0,91CA29.741:05.781:47.252:21.26
6.Mariët Koster8301162DZ&PC2:22.772:22.23CA30.241:05.841:48.852:22.23
7.Marloes Oldenburg8803218Orca2:23.722:22.47CA30.301:08.701:50.032:22.47
8.Lisa Dreesens9105798HZPC2:24.552:23.52+0,80BA30.431:08.571:51.942:23.52
9.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan2:23.372:23.94+0,64AB31.261:07.791:49.992:23.94
10.Silke Oude Weernink9002854De Dinkel Denekamp2:23.532:23.96+1,07CB31.401:07.811:51.102:23.96
11.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn2:22.532:24.85+0,89CB31.721:09.721:49.552:24.85
12.Gea Hagting8801584Nova2:24.632:25.20DB31.541:10.281:51.042:25.20
13.Wendan Poelstra9102496Orca2:24.562:25.82+0,88CB31.461:07.901:52.672:25.82
14.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV2:26.812:26.00+0,82BB31.331:08.491:51.902:26.00
15.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 2:29.402:26.18+0,94BB29.761:06.871:54.372:26.18
16.Lotte Wilms8402770DWK2:23.802:26.45DB30.541:09.701:53.192:26.45
17.Yvon Versteeg9201864de Veene2:28.132:27.43+0,99CR31.301:09.511:52.642:27.43
18.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe2:24.102:27.60+1,00CR31.671:09.681:54.052:27.60
19.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen2:24.982:28.40+0,76D32.541:10.281:53.822:28.40
20.Britt Bakker9100094De Dolfijn2:28.732:28.63+1,07D32.751:12.101:53.282:28.63
21.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval2:31.462:29.37+0,79D31.731:10.371:54.862:29.37
22.Anisa Memic9204260WWV 2:31.322:29.44+0,93D32.201:10.701:54.082:29.44
23.Judith Stap9302702De Stormvogel2:27.142:29.73+0,63C31.941:10.321:54.922:29.73
24.Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV2:33.912:29.87+0,86C32.521:11.561:56.352:29.87
25.Marloes Giesselink9200612OZ&PC2:29.342:29.88+0,90D32.361:10.281:55.072:29.88
26.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV2:33.232:29.98+0,86C32.831:11.301:55.492:29.98
27.Manon Minneboo9301548De Stormvogel2:32.782:30.34+0,73D32.351:10.481:55.222:30.34
28.Lis Kop Jansen9101740Van Vliet-Barracuda2:29.282:30.73E34.101:11.291:55.772:30.73
29.Jamie Schepers9300894ZC Valkenburg2:33.102:31.33+0,79D33.481:11.791:56.492:31.33
30.Ilona Remmel9302198ZON/S&S2:31.112:31.63+0,89D33.391:13.421:55.102:31.63
31.Stephanie Rombout8803696Koewacht2:24.632:31.67+0,89E30.541:09.791:55.212:31.67
32.Esmee Koedoot9200964De Schotejil2:30.922:32.04+0,09D32.271:10.851:55.702:32.04
33.Géke Heinsbroek9300312WVZ2:33.212:32.75+0,82D33.681:13.111:58.482:32.75
34.Dimphy van de Laar9201052ZC Valkenburg2:31.102:33.03E33.911:13.371:58.602:33.03
35.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht2:31.172:33.40+0,73D32.331:11.791:56.942:33.40
36.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval2:27.692:33.89+0,81E30.661:09.001:55.762:33.89
37.Kristel Doreleijers9302568Eiffel Swimmers PSV2:35.742:34.06+0,93E32.871:11.911:56.502:34.06
38.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB2:29.592:34.24+0,96E33.811:13.091:58.802:34.24
39.Evelien Vos9201912De Rijn2:32.432:34.53+0,90E33.051:11.401:56.962:34.53
40.Melanie van Gemert9303612De Schotejil2:33.492:34.84E32.251:11.991:57.652:34.84
41.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend2:32.802:35.43+0,81E34.691:14.061:58.662:35.43
42.Leonie Taal9300758de Devel2:36.372:37.08+0,77E33.051:14.022:01.602:37.08
43.Kiki Klerks9301764Wiekslag2:36.212:37.58+0,78E32.861:13.552:02.832:37.58
44.Marloes Erkens9300234DWK2:35.512:37.76E34.751:14.002:00.872:37.76
45.Fleur Hamilton9302038WVZ2:32.752:37.96+0,85E35.151:13.972:01.042:37.96
46.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen2:29.422:38.56E33.191:12.162:01.072:38.56
47.Jamie de Jong9300898De Dolfijn2:32.852:38.72E31.881:13.662:01.872:38.72
48.Kaylee Koch9301444Het Y2:35.092:39.23+0,88E33.701:16.452:03.622:39.23
DISLisa Nijland9102272de Whee2:27.052:29.88D34.161:13.741:54.132:29.88
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV2:15.53
NGKelly ter Doest9100750de Whee2:22.03


<< TOP >>
Programmanr. 13
21-12-2007
Heren, 4 x 200m vrije slag

Senioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg7:53.857:52.67+0,78
Terrence Olaria
Yannick Mommers
Bram Dekker
Yvo op den Kamp
86
91
89
89
56.53
58.94
56.13
55.03
1:57.08
2:01.75
1:59.49
1:54.35
1:57.08
2:01.75
1:59.49
1:54.35
WVZ 2WVZ7:56.057:53.57+0,91
Arjan Assink
Mike Stoffer
Rutger van Oosterhout
Sander Smeets
86
89
90
84
58.48
57.29
56.05
57.52
2:01.78
1:57.09
1:56.77
1:57.93
2:01.78
1:57.09
1:56.77
1:57.93
Het Y 1Het Y8:03.817:58.72+0,93
Tom Verbeek
Killian Hesterman
Jan-Willem v.d. Graaff
Sebastiaan Reijnen
88
90
89
86
57.77
57.49
57.15
54.50
1:59.26
2:03.58
2:00.38
1:55.50
1:59.26
2:03.58
2:00.38
1:55.50
WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend8:02.378:11.16+0,92
Sverre Oelen
Michiel Beemster
Bart Beemster
Jeroen Beemster
90
80
87
87
1:00.39
57.91
57.17
56.79
2:08.70
2:01.20
2:01.34
1:59.92
2:08.70
2:01.20
2:01.34
1:59.92
De Columbiaan 1De Columbiaan8:00.908:16.31
Eduard Bremmer
Jeroen Eggeraat
Oscar Sondermeijer
Niels van Polanen
92
92
91
91
1:01.28
58.17
58.73
58.93
2:08.00
2:01.70
2:02.86
2:03.75
2:08.00
2:01.70
2:02.86
2:03.75
Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda7:59.168:23.87+0,90
Robert de Gruijl
Steven Nonnekes
Thommy Nickel
Bastiaan Lijesen
86
90
84
90
58.47
57.86
1:00.88
1:02.68
2:00.91
2:01.87
2:04.86
2:16.23
2:00.91
2:01.87
2:04.86
2:16.23


<< TOP >>
Programmanr. 14
21-12-2007
Dames, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveauFinale
Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:00.543:56.80+0,60
Roxanne Linders
Pauline van Dam
92
93
58.72
1:02.14
Daniëlle van der Veer
Jessica Spruit
93
91
59.31
56.63
De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp3:58.843:57.14+0,93
Marlies Reinders
Anique Willeme
86
86
58.19
1:00.10
Mariël Borgerink
Silke Oude Weernink
92
90
1:00.94
57.91
OZ&PC 1OZ&PC3:59.803:57.94+0,92
Anne Boomars
Marloes Giesselink
89
92
58.56
1:00.75
Evelien Kip
Marieke Nijhuis
92
92
1:00.21
58.42
ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg3:58.533:58.39+0,81
Chantal Senden
Denise Rouwendaal
93
87
58.90
59.65
Lotte Greven
Jenny Schouten
87
87
59.81
1:00.03
Orca 1Orca4:01.943:59.86+0,81
Femke Leenstra
Ilse Kraayeveld
95
90
1:03.74
56.95
Wendan Poelstra
Marloes Oldenburg
91
88
1:00.19
58.98
Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval3:59.324:01.44+0,83
Joëlle Vos
Maud van der Meer
88
92
1:01.10
58.14
Inge Maalsen
Stephanie Janssen
92
91
1:02.53
59.67
WVZ 1WVZ3:58.904:03.01+0,87
Maaike van den Brand
Inger Wouters
80
89
58.26
1:01.06
Ellen van de Velde
Vera van Delden
82
93
1:01.34
1:02.35
AZ&PC 1AZ&PC4:04.694:06.07+0,80
Iris Pijtak
Rieneke Terink
93
84
1:04.11
56.56
Daniëlle Vermeulen
Lidia v. Bon
91
70
1:04.26
1:01.14
De Dolfijn 3De Dolfijn4:04.964:06.35+0,98
Anouk Elzerman
Kelly de Jong
90
91
1:01.48
1:01.68
Britt Bakker
Lana Voinov
91
91
1:01.89
1:01.30