Nr. 30. Heren, 100m vrije slag  all-in
Nr. 31. Dames, 100m vrije slag  all-in
Nr. 32. Heren, 100m rugslag  all-in
Nr. 33. Dames, 100m rugslag  all-in
Nr. 34. Heren, 50m schoolslag  all-in
Nr. 35. Dames, 50m schoolslag  all-in
Nr. 36. Dames, 400m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 37. Heren, 50m vlinderslag  all-in
Nr. 38. Dames, 50m vlinderslag  all-in
Nr. 39. Heren, 1500m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 40. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 41. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2007
Amsterdam, 21. - 23.12.2007


6 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 623-12-2007 - 16:00


Programmanr. 30
23-12-2007
Heren, 100m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.48.29 vormbehoud 0.48.78
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
Finale A
1.Pieter vd Hoogenband7800443Eiffel Swimmers PSV48.6347.30+0,75A+22.6547.30
Kampioenschaps Record
2.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)49.8948.64+0,75A+22.9348.64
3.Robert Lijesen8501579Eiffel Swimmers PSV49.0948.87+0,78A+23.4948.87
4.Joost Reijns8702725DWK50.4449.42+0,78A23.5749.42
5.Stefan Oosting8101265Eiffel Swimmers PSV50.0149.65+0,86A23.5549.65
6.Arjan van der Plaat8602403MNC Dordrecht50.5450.16+0,78B24.0050.16
7.Joran Barends8500091DWK50.7450.17+0,86B24.0850.17
8.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen51.1451.20+0,86B24.3551.20
Finale B
9.Wouter Smeets8402093WVZ51.4451.26+0,83C24.3351.26
10.Sebastian Bakker8800119Team Groningen52.0351.77+0,80C25.3551.77
11.Martijn Smeets8101555WVZ51.8451.89+0,77D24.9251.89
12.Geert Lantink8601849de Whee51.6852.01+0,87D24.9552.01
13.Rutger van Oosterhout9002179WVZ51.6752.20+0,82B25.1052.20
14.Kai Pardieck8704487De Dolfijn51.6352.23+0,78D24.5852.23
15.Matthijs Boers9102717Noordkop-Zeemacht SG52.0052.77+0,92C25.4052.77
16.Patrick Janssen9102817Eiffel Swimmers PSV51.5855.62+0,73E27.0455.62


<< TOP >>
Programmanr. 31
23-12-2007
Dames, 100m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.54.21 vormbehoud 0.54.76
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
Finale A
1.Marleen Veldhuis7900894Eiffel Swimmers PSV57.6352.08+0,80A+25.0052.08
Europees Record
2.Inge Dekker8500628Eiffel Swimmers PSV55.4052.99+0,84A+25.6652.99
3.Saskia de Jonge8601826't Tolhekke55.2654.61+0,74A+26.2754.61
4.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV56.9556.28+0,69B26.8056.28
5.Clarissa van Rheenen9108270TriVia56.0656.91+0,74A27.1956.91
6.Barbara van Rhijn8101238DWK57.5957.63+0,86C27.5057.63
7.Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi57.6457.66+0,87C27.8357.66
8.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval57.2958.44+0,75A28.2058.44
Finale B
9.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV58.3957.26+0,75A28.2257.26
10.Ilse Kraayeveld9002110Orca57.6557.32+0,82B27.8357.32
11.Hedwig Kikkert8501566TriVia57.7957.44+0,89C27.8457.44
12.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg57.8358.30+0,80A27.7658.30
13.Marlies Reinders8602976De Dinkel Denekamp58.8158.41+0,94D28.4058.41
14.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV58.8258.67+0,86B28.4758.67
15.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC58.8758.77+1,00B28.4058.77
16.Anne Boomars8900460OZ&PC58.6558.91+0,98D28.7858.91


<< TOP >>
Programmanr. 32
23-12-2007
Heren, 100m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.52.51 vormbehoud 0.53.03
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
Finale A
1.John Keetman8401145DWK57.4354.92B26.8254.92
2.Sander Karssen8501285DWK57.1956.10C27.5456.10
3.Jan Kersten8601561De Columbiaan58.1356.57C27.4156.57
4.Merijn Ellenkamp8500691WWV 58.8856.95D27.4956.95
5.Jeffrey Breedijk8900451De Haaien58.4757.75C27.7457.75
6.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV58.0958.25C28.2158.25
7.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda58.2759.01D28.6259.01
8.Michael Schilders8803011De Kempvis58.7259.26E28.5159.26
Finale B
9.Robert Yallop8903679DWK58.9357.21C27.6457.21
10.Micael Correia9000569Zeester-Meerval59.2359.74D28.8959.74
11.Theo Beglinger9000159Electrolux AZC59.5159.91D29.2659.91
12.Felix Broekhuizen9000439DWK59.161:00.02D29.141:00.02
13.Rense Loohuis9101477De Dinkel Denekamp1:01.521:00.77D29.781:00.77
14.Erik Hagting9100829Nova1:02.151:00.78D29.651:00.78
15.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB1:00.501:01.65E29.731:01.65
16.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.441:04.1930.621:04.19


<< TOP >>
Programmanr. 33
23-12-2007
Dames, 100m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.59.91 vormbehoud 1.00.51
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
Finale A
1.Evy Witlox8804946DWK1:03.411:01.84A+30.081:01.84
2.Willemijn Knot9002010TriVia1:04.361:02.05A+29.731:02.05
3.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)1:04.321:03.19A31.111:03.19
4.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen1:03.151:03.21A+31.191:03.21
5.Mariët Koster8301162DZ&PC1:04.981:03.98C31.231:03.98
6.Chantal Nap8903004Team Groningen1:05.381:04.31C31.581:04.31
7.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.341:04.41C31.081:04.41
8.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn1:05.261:04.78C31.221:04.78
Finale B
9.Britt Verdijck8907232De Dolfijn1:07.011:05.57D31.661:05.57
10.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.391:06.36D32.451:06.36
11.Wendan Poelstra9102496Orca1:06.641:06.62D32.751:06.62
12.Nadine Straten9103008De Columbiaan1:08.821:07.64D33.411:07.64
13.Mariël Borgerink9200142De Dinkel Denekamp1:06.731:08.26D33.221:08.26
13.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen1:08.601:08.26E33.771:08.26
15.Marloes Giesselink9200612OZ&PC1:08.401:08.51D33.641:08.51
16.Kyra Rietveld9300624TriVia1:08.471:08.76D33.781:08.76
NG.ZAMiranda Nijenhuis9204076De Columbiaan1:07.65


<< TOP >>
Programmanr. 34
23-12-2007
Heren, 50m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.27.45 vormbehoud 0.27.73
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Finale A
1.Thijs van Valkengoed8302141WVZ28.8328.29+0,80A
2.Rudy Ted de Haan8400805Team Groningen29.2128.58+0,86A
3.Mans Broekgaarden8500385DWK28.9628.97+0,83B
4.Rutger Sloof8803141DWK29.5429.48+0,84C
5.Aaron Eisank9100577ZON/S&S29.5229.70A
6.Erik Talma8903107TriVia29.7829.75+0,74C
7.Devi Wolthuizen8703887TriVia29.9129.91+0,83D
8.Thomas Kersten9001515WVZ29.7430.09+0,87B
Finale B
9.Erik Verholt8803543Team Groningen30.0029.68+0,85C
10.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg30.0429.80+0,70C
11.Danny van Zoen8402677De Dolfijn30.0830.01+0,74D
12.Vincent Bakker8600107DWK30.0930.10+0,80D
13.Sven Jaeger8301021Hellas-Glana30.1330.13+0,77D
14.Maikel Brouwers8300339HZPC30.1930.21+0,84D
15.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen29.9830.34+0,68D
16.Edward Buitenwerf8900531DZ&PC30.3930.40+0,85D


<< TOP >>
Programmanr. 35
23-12-2007
Dames, 50m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.31.08 vormbehoud 0.31.39
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Finale A
1.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ31.9731.38+0,87A+
Kampioenschaps Record
2.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn32.9932.06+0,89A+
3.Margriet Zwanenburg8604274DZ&PC32.5032.09+0,96A+
4.Eline Boers9104546De Columbiaan33.2932.38+0,85A+
5.Ellen van de Velde8201692WVZ33.0732.61+0,81A
6.Suzan v.d. Bogaard8900450Eiffel Swimmers PSV33.1732.77+0,83A
7.Karin Hidding8400970De Dinkel Denekamp33.5533.29+0,61C
8.Melanie ten Brink8100232De Haaien33.5533.33+0,86C
Finale B
9.Lisa Nijland9102272de Whee33.5733.42+0,81B
10.Loes Zanderink8805006De Dinkel Denekamp33.6833.61+0,85C
11.Martine v.d. Heide8000416WVZ33.6933.84+0,79D
12.Laura Badoux8200038Oceanus34.1234.02+0,95D
13.Yvonne van de Pol8803472DWK33.9834.09+0,84D
14.Anisa Memic9204260WWV 34.2834.23+0,86B
15.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen34.2834.29+0,89D
16.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan34.5034.76C


<< TOP >>
Programmanr. 36
23-12-2007
Meisjes, 400m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
1.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe5:09.625:09.30+1,03C1:10.122:29.523:59.995:09.30
2.Inge Arts9203076Zeester-Meerval5:16.535:09.82+0,89C1:11.702:30.024:00.725:09.82
3.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB5:10.075:10.32+0,92B1:13.002:33.334:01.515:10.32
4.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV5:17.965:15.07+0,85C1:11.772:32.834:05.085:15.07
5.Judith Stap9302702De Stormvogel5:10.315:15.37+0,88C1:11.832:32.114:04.705:15.37
6.Dimphy van de Laar9201052ZC Valkenburg5:18.005:20.13+0,97D1:14.562:36.064:09.395:20.13
7.Jamie Schepers9300894ZC Valkenburg5:27.855:20.31+0,76D1:13.852:34.374:07.605:20.31
8.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend5:18.845:20.39+0,86D1:15.332:36.564:06.535:20.39
9.Manon Minneboo9301548De Stormvogel5:20.395:21.77+0,81D1:12.922:36.214:07.585:21.77
10.Esmee Koedoot9200964De Schotejil5:22.645:23.95+0,69E1:13.252:36.974:08.565:23.95
11.Yvon Versteeg9201864de Veene5:18.485:25.40+0,95E1:13.222:42.904:11.605:25.40
12.Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV5:28.035:26.81+0,82E1:13.352:36.254:12.655:26.81
13.Michelle Hendrikx9303186Eiffel Swimmers PSV5:28.685:34.45+0,86E1:14.352:37.734:18.785:34.45
14.Jamie de Jong9300898De Dolfijn5:27.365:43.75+0,881:11.582:41.004:22.655:43.75

<< TOP >>
Programmanr. 36
23-12-2007
Dames, 400m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
1.Rieneke Terink8402424AZ&PC4:52.444:52.12+0,83B1:05.282:18.853:45.814:52.12
2.Lieke Verouden9003948Eiffel Swimmers PSV4:59.234:57.54+0,84B1:09.792:25.403:50.604:57.54
3.Marloes Oldenburg8803218Orca5:03.975:00.54+0,85C1:09.302:28.273:55.475:00.54
4.Lia Dekker8700830DZ&PC5:07.615:00.65+0,88C1:10.552:27.523:49.425:00.65
5.Wendan Poelstra9102496Orca5:11.225:06.65+0,80C1:12.872:29.073:58.255:06.65
6.Lotte Greven8705620ZC Valkenburg5:09.735:07.76+0,83D1:10.122:28.513:57.455:07.76
7.Gea Hagting8801584Nova5:06.895:11.31+0,99E1:11.952:35.404:00.185:11.31
8.Lotte Wilms8402770DWK5:00.435:13.04+0,89E1:10.092:35.174:02.615:13.04
9.Britt Bakker9100094De Dolfijn5:16.365:19.73+1,04E1:14.562:37.294:07.105:19.73
10.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo5:16.815:21.44+1,08E1:13.002:37.444:09.665:21.44
NGKelly ter Doest9100750de Whee5:00.81

<< TOP >>
Programmanr. 36
23-12-2007
Dames, 400m wisselslagall-in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
1.Rieneke Terink8402424AZ&PC4:52.444:52.12+0,83B1:05.282:18.853:45.814:52.12
2.Lieke Verouden9003948Eiffel Swimmers PSV4:59.234:57.54+0,84B1:09.792:25.403:50.604:57.54
3.Marloes Oldenburg8803218Orca5:03.975:00.54+0,85C1:09.302:28.273:55.475:00.54
4.Lia Dekker8700830DZ&PC5:07.615:00.65+0,88C1:10.552:27.523:49.425:00.65
5.Wendan Poelstra9102496Orca5:11.225:06.65+0,80C1:12.872:29.073:58.255:06.65
6.Lotte Greven8705620ZC Valkenburg5:09.735:07.76+0,83D1:10.122:28.513:57.455:07.76
7.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe5:09.625:09.30+1,03C1:10.122:29.523:59.995:09.30
8.Inge Arts9203076Zeester-Meerval5:16.535:09.82+0,89C1:11.702:30.024:00.725:09.82
9.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB5:10.075:10.32+0,92B1:13.002:33.334:01.515:10.32
10.Gea Hagting8801584Nova5:06.895:11.31+0,99E1:11.952:35.404:00.185:11.31
11.Lotte Wilms8402770DWK5:00.435:13.04+0,89E1:10.092:35.174:02.615:13.04
12.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV5:17.965:15.07+0,85C1:11.772:32.834:05.085:15.07
13.Judith Stap9302702De Stormvogel5:10.315:15.37+0,88C1:11.832:32.114:04.705:15.37
14.Britt Bakker9100094De Dolfijn5:16.365:19.73+1,04E1:14.562:37.294:07.105:19.73
15.Dimphy van de Laar9201052ZC Valkenburg5:18.005:20.13+0,97D1:14.562:36.064:09.395:20.13
16.Jamie Schepers9300894ZC Valkenburg5:27.855:20.31+0,76D1:13.852:34.374:07.605:20.31
17.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend5:18.845:20.39+0,86D1:15.332:36.564:06.535:20.39
18.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo5:16.815:21.44+1,08E1:13.002:37.444:09.665:21.44
19.Manon Minneboo9301548De Stormvogel5:20.395:21.77+0,81D1:12.922:36.214:07.585:21.77
20.Esmee Koedoot9200964De Schotejil5:22.645:23.95+0,69E1:13.252:36.974:08.565:23.95
21.Yvon Versteeg9201864de Veene5:18.485:25.40+0,95E1:13.222:42.904:11.605:25.40
22.Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV5:28.035:26.81+0,82E1:13.352:36.254:12.655:26.81
23.Michelle Hendrikx9303186Eiffel Swimmers PSV5:28.685:34.45+0,86E1:14.352:37.734:18.785:34.45
24.Jamie de Jong9300898De Dolfijn5:27.365:43.75+0,881:11.582:41.004:22.655:43.75
NGKelly ter Doest9100750de Whee5:00.81


<< TOP >>
Programmanr. 37
23-12-2007
Heren, 50m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.23.58 vormbehoud 0.23.82
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Finale A
1.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV23.7023.46+0,89A+
Nederlands Record Senioren
2.Pieter vd Hoogenband7800443Eiffel Swimmers PSV24.0523.86+0,77A+
3.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV24.7423.97+0,77A+
4.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)24.8823.99+0,56A+
5.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC24.9424.54+0,83A
6.Jeroen Stuut8803315TriVia25.1925.07+0,89B
7.Remko de Jong7600459De Dolfijn25.1725.12+0,82C
8.Geert Lantink8601849de Whee25.4125.67+0,91D
Finale B
9.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen25.4525.14+0,85B
10.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi25.6525.28+0,88A
11.Casper Hut7800471Team Groningen25.5625.56+0,80D
12.Marc Kremer9004667TriVia25.6325.58+0,77B
13.Sander Smeets8402091WVZ26.0025.89+0,81D
14.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)25.8126.11+0,85D
15.Robert Yallop8903679DWK26.0626.28+0,83D
NG.ZAHugo Polman9101813Dedemsvaart-AC26.16


<< TOP >>
Programmanr. 38
23-12-2007
Dames, 50m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.26.75 vormbehoud 0.27.02
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Finale A
1.Marleen Veldhuis7900894Eiffel Swimmers PSV27.1126.04+0,82A+
Kampioenschaps Record
2.Inge Dekker8500628Eiffel Swimmers PSV26.6226.08+0,83A+
3.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV28.3327.87+0,63A+
4.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn28.0027.94+0,86A
5.Kelly de Jong9101474De Dolfijn28.5028.52+0,81A
6.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval28.9728.75+0,74A+
7.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)29.0829.10+0,87B
8.Barbara van Rhijn8101238DWK28.9229.45+0,89D
Finale B
9.Marina Scheepbouwer8402154De Columbiaan29.1728.81+0,85C
10.Lisa Dreesens9105798HZPC29.3728.97+0,89B
11.Aukje Jenster9200856ZPC Bikkel Hoogeveen29.1929.57+0,79B
12.Vivianne van den Broek9200302Wiekslag29.7829.84+0,91C


<< TOP >>
Programmanr. 39
23-12-2007
Jongens, 1500m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)16:21.5316:07.27+0,95A
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.29
2:05.01
3:09.98
4:14.94
1:00.29
1:04.72
1:04.97
1:04.96
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.22
6:25.16
7:29.64
8:34.21
1:05.28
1:04.94
1:04.48
1:04.57
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:38.88
10:44.22
11:48.98
12:54.03
1:04.67
1:05.34
1:04.76
1:05.05
1300m:
1400m:
1500m:
13:59.24
15:04.26
16:07.27
1:05.21
1:05.02
1:03.01
2.Vincent van Iperen9106179Orca16:48.2916:41.12+0,89C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.93
2:09.32
3:16.55
4:24.08
1:02.93
1:06.39
1:07.23
1:07.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.28
6:37.64
7:45.12
8:52.10
1:07.20
1:06.36
1:07.48
1:06.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.69
11:07.29
12:14.63
13:21.43
1:07.59
1:07.60
1:07.34
1:06.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.21
15:36.28
16:41.12
1:07.78
1:07.07
1:04.84
3.Bryan Mannaart9101533WVZ16:38.6016:41.24+0,95C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.20
2:07.87
3:14.85
4:21.43
1:02.20
1:05.67
1:06.98
1:06.58
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.31
6:35.66
7:43.51
8:51.77
1:06.88
1:07.35
1:07.85
1:08.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.91
11:07.55
12:14.78
13:22.20
1:08.14
1:07.64
1:07.23
1:07.42
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.91
15:37.23
16:41.24
1:07.71
1:07.32
1:04.01
4.Marco van der Stel9102879ACZ17:01.0916:44.06+0,76C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.12
2:09.21
3:16.59
4:23.79
1:02.12
1:07.09
1:07.38
1:07.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.34
6:39.08
7:47.02
8:54.95
1:07.55
1:07.74
1:07.94
1:07.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.52
11:10.34
12:17.63
13:25.14
1:07.57
1:07.82
1:07.29
1:07.51
1300m:
1400m:
1500m:
14:32.50
15:39.87
16:44.06
1:07.36
1:07.37
1:04.19
5.Tim Wagenmans9104945Aquarijn17:05.5616:44.74+0,85C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.32
2:07.16
3:13.39
4:19.96
1:01.32
1:05.84
1:06.23
1:06.57
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.77
6:33.21
7:40.25
8:47.94
1:06.81
1:06.44
1:07.04
1:07.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:55.80
11:04.09
12:12.03
13:20.10
1:07.86
1:08.29
1:07.94
1:08.07
1300m:
1400m:
1500m:
14:28.57
15:37.30
16:44.74
1:08.47
1:08.73
1:07.44
6.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ16:51.0417:02.59+0,94D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.31
2:08.19
3:17.00
4:26.18
1:00.31
1:07.88
1:08.81
1:09.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.79
6:45.36
7:53.92
9:02.88
1:09.61
1:09.57
1:08.56
1:08.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.06
11:21.52
12:30.55
13:39.11
1:09.18
1:09.46
1:09.03
1:08.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.73
15:56.61
17:02.59
1:08.62
1:08.88
1:05.98
7.Giel van Dijk9104211De Biesboschzwemmers17:08.1617:03.81+0,89D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.78
2:07.15
3:13.18
4:19.99
1:01.78
1:05.37
1:06.03
1:06.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.24
6:34.56
7:42.96
8:51.43
1:07.25
1:07.32
1:08.40
1:08.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.90
11:10.97
12:22.42
13:34.39
1:09.47
1:10.07
1:11.45
1:11.97
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.92
15:56.53
17:03.81
1:11.53
1:10.61
1:07.28
8.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo17:24.9617:11.28+0,84D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.56
2:11.54
3:19.77
4:28.74
1:02.56
1:08.98
1:08.23
1:08.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.96
6:47.64
7:57.25
9:06.98
1:09.22
1:09.68
1:09.61
1:09.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:17.03
11:26.64
12:35.97
13:45.21
1:10.05
1:09.61
1:09.33
1:09.24
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.97
16:04.18
17:11.28
1:09.76
1:09.21
1:07.10
9.Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas17:25.1017:11.48+0,90E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.11
2:09.50
3:17.04
4:25.25
1:02.11
1:07.39
1:07.54
1:08.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.94
6:43.24
7:52.30
9:01.92
1:08.69
1:09.30
1:09.06
1:09.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.13
11:22.61
12:33.54
13:44.28
1:10.21
1:10.48
1:10.93
1:10.74
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.85
16:05.17
17:11.48
1:10.57
1:10.32
1:06.31
10.Nick Hessing9103753De Dolfijn17:37.5817:12.68+0,83D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.09
2:11.66
3:20.36
4:29.73
1:03.09
1:08.57
1:08.70
1:09.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.21
6:48.26
7:57.93
9:08.19
1:09.48
1:09.05
1:09.67
1:10.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.52
11:29.30
12:39.13
13:47.73
1:10.33
1:10.78
1:09.83
1:08.60
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.08
16:05.94
17:12.68
1:09.35
1:08.86
1:06.74
11.Daan Ratering9002389ZPC Livo17:03.7917:12.85+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.32
2:09.53
3:17.99
4:26.80
1:02.32
1:07.21
1:08.46
1:08.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.99
6:45.31
7:55.07
9:04.91
1:09.19
1:09.32
1:09.76
1:09.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.07
11:25.05
12:35.21
13:45.25
1:10.16
1:09.98
1:10.16
1:10.04
1300m:
1400m:
1500m:
14:55.32
16:05.13
17:12.85
1:10.07
1:09.81
1:07.72
12.Dennis Overhage9002223De Otters Het Gooi17:21.7317:17.84+0,92E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.52
2:11.56
3:21.12
4:29.04
1:02.52
1:09.04
1:09.56
1:07.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.87
6:48.19
7:58.60
9:09.37
1:08.83
1:10.32
1:10.41
1:10.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.42
11:29.93
12:40.48
13:51.31
1:09.05
1:11.51
1:10.55
1:10.83
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.39
16:10.78
17:17.84
1:11.08
1:08.39
1:07.06
13.Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg17:22.6317:23.95+0,77E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.64
2:09.96
3:19.24
4:28.77
1:01.64
1:08.32
1:09.28
1:09.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.35
6:49.37
7:59.84
9:10.18
1:10.58
1:10.02
1:10.47
1:10.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.65
11:32.07
12:43.43
13:54.64
1:10.47
1:11.42
1:11.36
1:11.21
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.35
16:15.96
17:23.95
1:10.71
1:10.61
1:07.99
14.Fred Smink9104519De Otters Het Gooi17:13.7317:24.27+0,93E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.08
2:09.07
3:17.75
4:26.61
1:01.08
1:07.99
1:08.68
1:08.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.67
6:45.68
7:55.76
9:05.81
1:09.06
1:10.01
1:10.08
1:10.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.34
11:26.76
12:37.66
13:49.75
1:10.53
1:10.42
1:10.90
1:12.09
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.12
16:14.00
17:24.27
1:12.37
1:11.88
1:10.27
15.Chris van Vliet9102425DZ&PC17:32.8617:37.16+0,95E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.37
2:13.82
3:24.38
4:36.44
1:04.37
1:09.45
1:10.56
1:12.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.59
6:58.78
8:10.62
9:21.53
1:11.15
1:11.19
1:11.84
1:10.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.22
11:43.54
12:54.26
14:05.73
1:10.69
1:11.32
1:10.72
1:11.47
1300m:
1400m:
1500m:
15:16.81
16:27.80
17:37.16
1:11.08
1:10.99
1:09.36
NGRobin den Boer9006177De Warande16:51.92

<< TOP >>
Programmanr. 39
23-12-2007
Heren, 1500m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Tom Vangeneugden8302775Eiffel Swimmers PSV14:52.8714:51.07+0,89A+
Kampioenschaps Record
100m:
200m:
300m:
400m:
57.58
1:56.75
2:56.30
3:55.78
57.58
59.17
59.55
59.48
500m:
600m:
700m:
800m:
4:55.72
5:55.82
6:55.68
7:55.87
59.94
1:00.10
59.86
1:00.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:55.79
9:55.85
10:55.51
11:55.18
59.92
1:00.06
59.66
59.67
1300m:
1400m:
1500m:
12:54.87
13:54.29
14:51.07
59.69
59.42
56.78
2.Maarten v.d. Weijden8101923Eiffel Swimmers PSV15:13.2915:20.56+0,96A+
100m:
200m:
300m:
400m:
58.48
1:59.83
3:01.27
4:02.50
58.48
1:01.35
1:01.44
1:01.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:04.40
6:06.68
7:09.16
8:11.60
1:01.90
1:02.28
1:02.48
1:02.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:13.84
10:15.78
11:17.30
12:19.24
1:02.24
1:01.94
1:01.52
1:01.94
1300m:
1400m:
1500m:
13:20.78
14:21.73
15:20.56
1:01.54
1:00.95
58.83
3.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC15:26.4515:21.46+0,93A+
100m:
200m:
300m:
400m:
57.49
1:57.70
2:58.53
3:59.59
57.49
1:00.21
1:00.83
1:01.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:01.10
6:03.17
7:05.06
8:07.78
1:01.51
1:02.07
1:01.89
1:02.72
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:10.40
10:12.71
11:16.02
12:18.82
1:02.62
1:02.31
1:03.31
1:02.80
1300m:
1400m:
1500m:
13:21.62
14:24.13
15:21.46
1:02.80
1:02.51
57.33
4.Job Kienhuis8901631De Dinkel Denekamp15:58.7615:24.86+0,94A+
100m:
200m:
300m:
400m:
58.81
2:00.69
3:02.57
4:04.89
58.81
1:01.88
1:01.88
1:02.32
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.41
6:09.65
7:12.40
8:14.95
1:02.52
1:02.24
1:02.75
1:02.55
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:17.11
10:19.77
11:21.71
12:22.94
1:02.16
1:02.66
1:01.94
1:01.23
1300m:
1400m:
1500m:
13:24.15
14:25.15
15:24.86
1:01.21
1:01.00
59.71
5.Alex Schelvis8702927MNC Dordrecht15:51.4715:35.04+0,95A
100m:
200m:
300m:
400m:
58.16
1:59.76
3:01.48
4:03.32
58.16
1:01.60
1:01.72
1:01.84
500m:
600m:
700m:
800m:
5:04.95
6:07.18
7:09.63
8:12.24
1:01.63
1:02.23
1:02.45
1:02.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:15.15
10:18.63
11:22.34
12:25.94
1:02.91
1:03.48
1:03.71
1:03.60
1300m:
1400m:
1500m:
13:29.79
14:33.42
15:35.04
1:03.85
1:03.63
1:01.62
6.Raymond van de Merwe8602077WVZ16:27.1516:13.38+0,74D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.22
2:06.48
3:11.70
4:17.07
1:01.22
1:05.26
1:05.22
1:05.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.47
6:27.20
7:32.18
8:37.54
1:05.40
1:04.73
1:04.98
1:05.36
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.33
10:49.02
11:54.73
13:00.13
1:05.79
1:05.69
1:05.71
1:05.40
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.32
15:10.30
16:13.38
1:05.19
1:04.98
1:03.08
7.Jorrit Visser8903393DZ&PC16:37.9916:23.98+1,01C
100m:
200m:
300m:
400m:
59.63
2:04.88
3:10.91
4:16.90
59.63
1:05.25
1:06.03
1:05.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.87
6:28.94
7:35.57
8:41.89
1:05.97
1:06.07
1:06.63
1:06.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.07
10:54.83
12:00.82
13:06.95
1:06.18
1:06.76
1:05.99
1:06.13
1300m:
1400m:
1500m:
14:13.31
15:19.49
16:23.98
1:06.36
1:06.18
1:04.49
8.Ewoud Potiek8902503DZ&PC17:03.2016:34.40+0,85D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.76
2:05.61
3:10.24
4:15.24
1:00.76
1:04.85
1:04.63
1:05.00
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.54
6:26.12
7:32.51
8:39.42
1:05.30
1:05.58
1:06.39
1:06.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:47.12
10:55.78
12:03.66
13:12.02
1:07.70
1:08.66
1:07.88
1:08.36
1300m:
1400m:
1500m:
14:20.47
15:28.60
16:34.40
1:08.45
1:08.13
1:05.80
9.Sebastiaan Reijnen8602533Het Y16:20.7916:36.25+0,87E
100m:
200m:
300m:
400m:
59.28
2:02.57
3:06.87
4:11.90
59.28
1:03.29
1:04.30
1:05.03
500m:
600m:
700m:
800m:
5:17.41
6:23.91
7:30.93
8:38.51
1:05.51
1:06.50
1:07.02
1:07.58
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:46.63
10:55.39
12:03.95
13:11.71
1:08.12
1:08.76
1:08.56
1:07.76
1300m:
1400m:
1500m:
14:20.27
15:28.85
16:36.25
1:08.56
1:08.58
1:07.40
10.Michael van der Linden8601921De Zijl/LGB16:40.4516:38.06+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.27
2:07.32
3:12.21
4:17.64
1:01.27
1:06.05
1:04.89
1:05.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.45
6:30.18
7:37.51
8:44.70
1:05.81
1:06.73
1:07.33
1:07.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.58
11:00.96
12:08.88
13:17.18
1:07.88
1:08.38
1:07.92
1:08.30
1300m:
1400m:
1500m:
14:24.67
15:32.95
16:38.06
1:07.49
1:08.28
1:05.11
11.Erik Simons8902845WZK16:55.9516:46.01+0,92D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.80
2:06.29
3:12.59
4:19.54
1:00.80
1:05.49
1:06.30
1:06.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.73
6:35.71
7:44.25
8:52.85
1:08.19
1:07.98
1:08.54
1:08.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.00
11:08.87
12:16.95
13:24.90
1:08.15
1:07.87
1:08.08
1:07.95
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.20
15:40.97
16:46.01
1:08.30
1:07.77
1:05.04
12.Koen Florijn8600851MNC Dordrecht16:26.4016:48.66+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.78
2:08.11
3:15.34
4:22.99
1:01.78
1:06.33
1:07.23
1:07.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.67
6:36.76
7:43.05
8:50.39
1:07.68
1:06.09
1:06.29
1:07.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.65
11:05.78
12:13.03
13:29.90
1:07.26
1:08.13
1:07.25
1:16.87
1300m:
1400m:
1500m:
14:35.02
15:43.13
16:48.66
1:05.12
1:08.11
1:05.53
13.Michel Heijnen8701267ZC Valkenburg16:10.3316:51.18+0,99E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.66
2:08.28
3:15.13
4:21.98
1:01.66
1:06.62
1:06.85
1:06.85
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.00
6:37.12
7:46.02
8:54.76
1:07.02
1:08.12
1:08.90
1:08.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.59
11:12.63
12:21.61
13:30.44
1:08.83
1:09.04
1:08.98
1:08.83
1300m:
1400m:
1500m:
14:38.50
15:46.84
16:51.18
1:08.06
1:08.34
1:04.34
14.Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y16:54.1217:03.26+0,86E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.74
2:12.01
3:20.12
4:28.47
1:03.74
1:08.27
1:08.11
1:08.35
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.24
6:43.69
7:51.88
9:00.69
1:07.77
1:07.45
1:08.19
1:08.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:10.04
11:19.80
12:29.78
13:38.99
1:09.35
1:09.76
1:09.98
1:09.21
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.61
15:57.60
17:03.26
1:09.62
1:08.99
1:05.66
15.Pascal Bruins8905413EZC17:15.0217:07.42+0,90E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.04
2:09.17
3:17.93
4:27.12
1:01.04
1:08.13
1:08.76
1:09.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.47
6:45.90
7:55.41
9:05.68
1:09.35
1:09.43
1:09.51
1:10.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.65
11:24.84
12:34.46
13:43.55
1:09.97
1:09.19
1:09.62
1:09.09
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.42
16:01.14
17:07.42
1:08.87
1:08.72
1:06.28
16.Rick Bruins8905427EZC17:18.7317:38.29+1,08E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.15
2:09.28
3:18.24
4:28.80
1:01.15
1:08.13
1:08.96
1:10.56
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.47
6:50.51
8:02.63
9:14.26
1:10.67
1:11.04
1:12.12
1:11.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.84
11:38.06
12:50.08
14:02.83
1:12.58
1:11.22
1:12.02
1:12.75
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.48
16:27.51
17:38.29
1:11.65
1:13.03
1:10.78
DISHaico Weijers8803759Numansdorp17:06.89
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGSebastiaan Verschuren8803571Aquarijn15:35.29

<< TOP >>
Programmanr. 39
23-12-2007
Heren, 1500m vrije slagall-in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Tom Vangeneugden8302775Eiffel Swimmers PSV14:52.8714:51.07+0,89A+
Kampioenschaps Record
100m:
200m:
300m:
400m:
57.58
1:56.75
2:56.30
3:55.78
57.58
59.17
59.55
59.48
500m:
600m:
700m:
800m:
4:55.72
5:55.82
6:55.68
7:55.87
59.94
1:00.10
59.86
1:00.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:55.79
9:55.85
10:55.51
11:55.18
59.92
1:00.06
59.66
59.67
1300m:
1400m:
1500m:
12:54.87
13:54.29
14:51.07
59.69
59.42
56.78
2.Maarten v.d. Weijden8101923Eiffel Swimmers PSV15:13.2915:20.56+0,96A+
100m:
200m:
300m:
400m:
58.48
1:59.83
3:01.27
4:02.50
58.48
1:01.35
1:01.44
1:01.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:04.40
6:06.68
7:09.16
8:11.60
1:01.90
1:02.28
1:02.48
1:02.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:13.84
10:15.78
11:17.30
12:19.24
1:02.24
1:01.94
1:01.52
1:01.94
1300m:
1400m:
1500m:
13:20.78
14:21.73
15:20.56
1:01.54
1:00.95
58.83
3.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC15:26.4515:21.46+0,93A+
100m:
200m:
300m:
400m:
57.49
1:57.70
2:58.53
3:59.59
57.49
1:00.21
1:00.83
1:01.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:01.10
6:03.17
7:05.06
8:07.78
1:01.51
1:02.07
1:01.89
1:02.72
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:10.40
10:12.71
11:16.02
12:18.82
1:02.62
1:02.31
1:03.31
1:02.80
1300m:
1400m:
1500m:
13:21.62
14:24.13
15:21.46
1:02.80
1:02.51
57.33
4.Job Kienhuis8901631De Dinkel Denekamp15:58.7615:24.86+0,94A+
100m:
200m:
300m:
400m:
58.81
2:00.69
3:02.57
4:04.89
58.81
1:01.88
1:01.88
1:02.32
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.41
6:09.65
7:12.40
8:14.95
1:02.52
1:02.24
1:02.75
1:02.55
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:17.11
10:19.77
11:21.71
12:22.94
1:02.16
1:02.66
1:01.94
1:01.23
1300m:
1400m:
1500m:
13:24.15
14:25.15
15:24.86
1:01.21
1:01.00
59.71
5.Alex Schelvis8702927MNC Dordrecht15:51.4715:35.04+0,95A
100m:
200m:
300m:
400m:
58.16
1:59.76
3:01.48
4:03.32
58.16
1:01.60
1:01.72
1:01.84
500m:
600m:
700m:
800m:
5:04.95
6:07.18
7:09.63
8:12.24
1:01.63
1:02.23
1:02.45
1:02.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:15.15
10:18.63
11:22.34
12:25.94
1:02.91
1:03.48
1:03.71
1:03.60
1300m:
1400m:
1500m:
13:29.79
14:33.42
15:35.04
1:03.85
1:03.63
1:01.62
6.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)16:21.5316:07.27+0,95A
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.29
2:05.01
3:09.98
4:14.94
1:00.29
1:04.72
1:04.97
1:04.96
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.22
6:25.16
7:29.64
8:34.21
1:05.28
1:04.94
1:04.48
1:04.57
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:38.88
10:44.22
11:48.98
12:54.03
1:04.67
1:05.34
1:04.76
1:05.05
1300m:
1400m:
1500m:
13:59.24
15:04.26
16:07.27
1:05.21
1:05.02
1:03.01
7.Raymond van de Merwe8602077WVZ16:27.1516:13.38+0,74D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.22
2:06.48
3:11.70
4:17.07
1:01.22
1:05.26
1:05.22
1:05.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.47
6:27.20
7:32.18
8:37.54
1:05.40
1:04.73
1:04.98
1:05.36
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.33
10:49.02
11:54.73
13:00.13
1:05.79
1:05.69
1:05.71
1:05.40
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.32
15:10.30
16:13.38
1:05.19
1:04.98
1:03.08
8.Jorrit Visser8903393DZ&PC16:37.9916:23.98+1,01C
100m:
200m:
300m:
400m:
59.63
2:04.88
3:10.91
4:16.90
59.63
1:05.25
1:06.03
1:05.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.87
6:28.94
7:35.57
8:41.89
1:05.97
1:06.07
1:06.63
1:06.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.07
10:54.83
12:00.82
13:06.95
1:06.18
1:06.76
1:05.99
1:06.13
1300m:
1400m:
1500m:
14:13.31
15:19.49
16:23.98
1:06.36
1:06.18
1:04.49
9.Ewoud Potiek8902503DZ&PC17:03.2016:34.40+0,85D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.76
2:05.61
3:10.24
4:15.24
1:00.76
1:04.85
1:04.63
1:05.00
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.54
6:26.12
7:32.51
8:39.42
1:05.30
1:05.58
1:06.39
1:06.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:47.12
10:55.78
12:03.66
13:12.02
1:07.70
1:08.66
1:07.88
1:08.36
1300m:
1400m:
1500m:
14:20.47
15:28.60
16:34.40
1:08.45
1:08.13
1:05.80
10.Sebastiaan Reijnen8602533Het Y16:20.7916:36.25+0,87E
100m:
200m:
300m:
400m:
59.28
2:02.57
3:06.87
4:11.90
59.28
1:03.29
1:04.30
1:05.03
500m:
600m:
700m:
800m:
5:17.41
6:23.91
7:30.93
8:38.51
1:05.51
1:06.50
1:07.02
1:07.58
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:46.63
10:55.39
12:03.95
13:11.71
1:08.12
1:08.76
1:08.56
1:07.76
1300m:
1400m:
1500m:
14:20.27
15:28.85
16:36.25
1:08.56
1:08.58
1:07.40
11.Michael van der Linden8601921De Zijl/LGB16:40.4516:38.06+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.27
2:07.32
3:12.21
4:17.64
1:01.27
1:06.05
1:04.89
1:05.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.45
6:30.18
7:37.51
8:44.70
1:05.81
1:06.73
1:07.33
1:07.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.58
11:00.96
12:08.88
13:17.18
1:07.88
1:08.38
1:07.92
1:08.30
1300m:
1400m:
1500m:
14:24.67
15:32.95
16:38.06
1:07.49
1:08.28
1:05.11
12.Vincent van Iperen9106179Orca16:48.2916:41.12+0,89C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.93
2:09.32
3:16.55
4:24.08
1:02.93
1:06.39
1:07.23
1:07.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.28
6:37.64
7:45.12
8:52.10
1:07.20
1:06.36
1:07.48
1:06.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.69
11:07.29
12:14.63
13:21.43
1:07.59
1:07.60
1:07.34
1:06.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.21
15:36.28
16:41.12
1:07.78
1:07.07
1:04.84
13.Bryan Mannaart9101533WVZ16:38.6016:41.24+0,95C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.20
2:07.87
3:14.85
4:21.43
1:02.20
1:05.67
1:06.98
1:06.58
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.31
6:35.66
7:43.51
8:51.77
1:06.88
1:07.35
1:07.85
1:08.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.91
11:07.55
12:14.78
13:22.20
1:08.14
1:07.64
1:07.23
1:07.42
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.91
15:37.23
16:41.24
1:07.71
1:07.32
1:04.01
14.Marco van der Stel9102879ACZ17:01.0916:44.06+0,76C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.12
2:09.21
3:16.59
4:23.79
1:02.12
1:07.09
1:07.38
1:07.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.34
6:39.08
7:47.02
8:54.95
1:07.55
1:07.74
1:07.94
1:07.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.52
11:10.34
12:17.63
13:25.14
1:07.57
1:07.82
1:07.29
1:07.51
1300m:
1400m:
1500m:
14:32.50
15:39.87
16:44.06
1:07.36
1:07.37
1:04.19
15.Tim Wagenmans9104945Aquarijn17:05.5616:44.74+0,85C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.32
2:07.16
3:13.39
4:19.96
1:01.32
1:05.84
1:06.23
1:06.57
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.77
6:33.21
7:40.25
8:47.94
1:06.81
1:06.44
1:07.04
1:07.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:55.80
11:04.09
12:12.03
13:20.10
1:07.86
1:08.29
1:07.94
1:08.07
1300m:
1400m:
1500m:
14:28.57
15:37.30
16:44.74
1:08.47
1:08.73
1:07.44
16.Erik Simons8902845WZK16:55.9516:46.01+0,92D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.80
2:06.29
3:12.59
4:19.54
1:00.80
1:05.49
1:06.30
1:06.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.73
6:35.71
7:44.25
8:52.85
1:08.19
1:07.98
1:08.54
1:08.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.00
11:08.87
12:16.95
13:24.90
1:08.15
1:07.87
1:08.08
1:07.95
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.20
15:40.97
16:46.01
1:08.30
1:07.77
1:05.04
17.Koen Florijn8600851MNC Dordrecht16:26.4016:48.66+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.78
2:08.11
3:15.34
4:22.99
1:01.78
1:06.33
1:07.23
1:07.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.67
6:36.76
7:43.05
8:50.39
1:07.68
1:06.09
1:06.29
1:07.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.65
11:05.78
12:13.03
13:29.90
1:07.26
1:08.13
1:07.25
1:16.87
1300m:
1400m:
1500m:
14:35.02
15:43.13
16:48.66
1:05.12
1:08.11
1:05.53
18.Michel Heijnen8701267ZC Valkenburg16:10.3316:51.18+0,99E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.66
2:08.28
3:15.13
4:21.98
1:01.66
1:06.62
1:06.85
1:06.85
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.00
6:37.12
7:46.02
8:54.76
1:07.02
1:08.12
1:08.90
1:08.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.59
11:12.63
12:21.61
13:30.44
1:08.83
1:09.04
1:08.98
1:08.83
1300m:
1400m:
1500m:
14:38.50
15:46.84
16:51.18
1:08.06
1:08.34
1:04.34
19.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ16:51.0417:02.59+0,94D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.31
2:08.19
3:17.00
4:26.18
1:00.31
1:07.88
1:08.81
1:09.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.79
6:45.36
7:53.92
9:02.88
1:09.61
1:09.57
1:08.56
1:08.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.06
11:21.52
12:30.55
13:39.11
1:09.18
1:09.46
1:09.03
1:08.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.73
15:56.61
17:02.59
1:08.62
1:08.88
1:05.98
20.Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y16:54.1217:03.26+0,86E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.74
2:12.01
3:20.12
4:28.47
1:03.74
1:08.27
1:08.11
1:08.35
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.24
6:43.69
7:51.88
9:00.69
1:07.77
1:07.45
1:08.19
1:08.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:10.04
11:19.80
12:29.78
13:38.99
1:09.35
1:09.76
1:09.98
1:09.21
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.61
15:57.60
17:03.26
1:09.62
1:08.99
1:05.66
21.Giel van Dijk9104211De Biesboschzwemmers17:08.1617:03.81+0,89D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.78
2:07.15
3:13.18
4:19.99
1:01.78
1:05.37
1:06.03
1:06.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.24
6:34.56
7:42.96
8:51.43
1:07.25
1:07.32
1:08.40
1:08.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.90
11:10.97
12:22.42
13:34.39
1:09.47
1:10.07
1:11.45
1:11.97
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.92
15:56.53
17:03.81
1:11.53
1:10.61
1:07.28
22.Pascal Bruins8905413EZC17:15.0217:07.42+0,90E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.04
2:09.17
3:17.93
4:27.12
1:01.04
1:08.13
1:08.76
1:09.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.47
6:45.90
7:55.41
9:05.68
1:09.35
1:09.43
1:09.51
1:10.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.65
11:24.84
12:34.46
13:43.55
1:09.97
1:09.19
1:09.62
1:09.09
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.42
16:01.14
17:07.42
1:08.87
1:08.72
1:06.28
23.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo17:24.9617:11.28+0,84D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.56
2:11.54
3:19.77
4:28.74
1:02.56
1:08.98
1:08.23
1:08.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.96
6:47.64
7:57.25
9:06.98
1:09.22
1:09.68
1:09.61
1:09.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:17.03
11:26.64
12:35.97
13:45.21
1:10.05
1:09.61
1:09.33
1:09.24
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.97
16:04.18
17:11.28
1:09.76
1:09.21
1:07.10
24.Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas17:25.1017:11.48+0,90E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.11
2:09.50
3:17.04
4:25.25
1:02.11
1:07.39
1:07.54
1:08.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.94
6:43.24
7:52.30
9:01.92
1:08.69
1:09.30
1:09.06
1:09.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.13
11:22.61
12:33.54
13:44.28
1:10.21
1:10.48
1:10.93
1:10.74
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.85
16:05.17
17:11.48
1:10.57
1:10.32
1:06.31
25.Nick Hessing9103753De Dolfijn17:37.5817:12.68+0,83D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.09
2:11.66
3:20.36
4:29.73
1:03.09
1:08.57
1:08.70
1:09.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.21
6:48.26
7:57.93
9:08.19
1:09.48
1:09.05
1:09.67
1:10.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.52
11:29.30
12:39.13
13:47.73
1:10.33
1:10.78
1:09.83
1:08.60
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.08
16:05.94
17:12.68
1:09.35
1:08.86
1:06.74
26.Daan Ratering9002389ZPC Livo17:03.7917:12.85+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.32
2:09.53
3:17.99
4:26.80
1:02.32
1:07.21
1:08.46
1:08.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.99
6:45.31
7:55.07
9:04.91
1:09.19
1:09.32
1:09.76
1:09.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.07
11:25.05
12:35.21
13:45.25
1:10.16
1:09.98
1:10.16
1:10.04
1300m:
1400m:
1500m:
14:55.32
16:05.13
17:12.85
1:10.07
1:09.81
1:07.72
27.Dennis Overhage9002223De Otters Het Gooi17:21.7317:17.84+0,92E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.52
2:11.56
3:21.12
4:29.04
1:02.52
1:09.04
1:09.56
1:07.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.87
6:48.19
7:58.60
9:09.37
1:08.83
1:10.32
1:10.41
1:10.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.42
11:29.93
12:40.48
13:51.31
1:09.05
1:11.51
1:10.55
1:10.83
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.39
16:10.78
17:17.84
1:11.08
1:08.39
1:07.06
28.Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg17:22.6317:23.95+0,77E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.64
2:09.96
3:19.24
4:28.77
1:01.64
1:08.32
1:09.28
1:09.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.35
6:49.37
7:59.84
9:10.18
1:10.58
1:10.02
1:10.47
1:10.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.65
11:32.07
12:43.43
13:54.64
1:10.47
1:11.42
1:11.36
1:11.21
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.35
16:15.96
17:23.95
1:10.71
1:10.61
1:07.99
29.Fred Smink9104519De Otters Het Gooi17:13.7317:24.27+0,93E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.08
2:09.07
3:17.75
4:26.61
1:01.08
1:07.99
1:08.68
1:08.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.67
6:45.68
7:55.76
9:05.81
1:09.06
1:10.01
1:10.08
1:10.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.34
11:26.76
12:37.66
13:49.75
1:10.53
1:10.42
1:10.90
1:12.09
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.12
16:14.00
17:24.27
1:12.37
1:11.88
1:10.27
30.Chris van Vliet9102425DZ&PC17:32.8617:37.16+0,95E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.37
2:13.82
3:24.38
4:36.44
1:04.37
1:09.45
1:10.56
1:12.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.59
6:58.78
8:10.62
9:21.53
1:11.15
1:11.19
1:11.84
1:10.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.22
11:43.54
12:54.26
14:05.73
1:10.69
1:11.32
1:10.72
1:11.47
1300m:
1400m:
1500m:
15:16.81
16:27.80
17:37.16
1:11.08
1:10.99
1:09.36
31.Rick Bruins8905427EZC17:18.7317:38.29+1,08E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.15
2:09.28
3:18.24
4:28.80
1:01.15
1:08.13
1:08.96
1:10.56
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.47
6:50.51
8:02.63
9:14.26
1:10.67
1:11.04
1:12.12
1:11.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.84
11:38.06
12:50.08
14:02.83
1:12.58
1:11.22
1:12.02
1:12.75
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.48
16:27.51
17:38.29
1:11.65
1:13.03
1:10.78
DISHaico Weijers8803759Numansdorp17:06.89
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGSebastiaan Verschuren8803571Aquarijn15:35.29
NGRobin den Boer9006177De Warande16:51.92


<< TOP >>
Programmanr. 40
23-12-2007
Heren, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV3:39.003:39.59
Bastiaan Tamminga
Robert Lijesen

+0,45
26.49
29.26
54.99
1:02.52
Joeri Verlinden
Stefan Oosting
+0,34
+0,51
24.45
23.17
52.61
49.47
2.DWK 1DWK3:44.133:41.90
John Keetman
Mans Broekgaarden

+0,37
27.46
29.03
55.69
1:02.56
Joran Barends
Joost Reijns
+0,39
+0,31
25.28
23.47
54.72
48.93
3.WVZ 1WVZ3:49.103:44.35
Wouter Smeets
Thijs van Valkengoed

+0,25
27.79
27.94
58.10
59.85
Raymond van de Merwe
Martijn Smeets
+0,58
+0,26
25.72
24.13
55.49
50.91
4.DWK 2DWK3:51.233:47.76
Sander Karssen
Rutger Sloof

+0,26
27.52
29.21
56.25
1:02.88
Mike Marissen
Robert Yallop
+0,18
+0,52
25.83
24.54
56.88
51.75
5.Team Groningen 1Team Groningen3:54.733:48.46
Rudy Ted de Haan
Sebastian Bakker

+0,33
27.80
29.80
57.66
1:04.12
Rory Bob de Haan
Casper Hut
+0,19
+0,34
25.17
24.15
55.66
51.02
6.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)3:51.953:52.81
Camiel Villa Rikkers
Robin van Aggele

+0,13
30.62
26.85
1:03.96
58.48
Marvin Kruin
Martijn van Buuren
+0,62
+0,29
26.14
24.71
57.60
52.77
7.TriVia 1TriVia3:55.173:54.10
Devi Wolthuizen
Tom Odding
87
89
59.33
1:05.99
Marc Kremer
Jeroen Stuut
90
88
57.35
51.43
8.De Dolfijn 1De Dolfijn3:50.293:56.46
Richard Blank
Danny van Zoen

+0,32
29.53
31.38
1:00.47
1:06.82
Remko de Jong
Kai Pardieck

+0,37
25.20
24.96
56.18
52.99
9.WVZ 2WVZ4:01.143:58.11
Sander Smeets
Thomas Kersten
84
90
59.54
1:06.41
Arjan Assink
Rutger van Oosterhout
86
90
1:00.32
51.84
10.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:01.513:59.43
Pieter Schoots
Ronald Hart
87
78
1:02.31
1:07.94
Kevin Lebis
Stanley Vleerlaag
81
85
57.21
51.97
11.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:01.554:00.22
Micael Correia
Ralph de Bie
90
87
59.38
1:06.93
Roel Jacobs
Ronald Vullings
82
87
59.47
54.44
12.BZV 1BZV4:00.964:00.66
Dave Driessen
Bart van der Aar
86
89
1:03.07
1:07.60
Raga Flores
Hermie Minkels
89
87
57.54
52.45
13.DWK 3DWK4:02.794:01.02
Felix Broekhuizen
Nick van Gemert
90
89
1:00.98
1:06.49
Tim van Deutekom
Olaf Achterberg
91
90
59.95
53.60
14.Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda4:00.244:03.59
Bastiaan Lijesen
Robert de Gruijl
90
86
1:00.98
1:10.42
Kas Kop Jansen
Steven Nonnekes
85
90
59.00
53.19
15.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp4:02.764:04.10
Rense Loohuis
Sjoerd Zanderink
91
91
1:02.20
1:09.21
Jordi Dijkhuis
Job Kienhuis
91
89
1:00.39
52.30
16.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi4:04.124:04.52
Roy Visser
Rens van den Berg
91
89
1:04.91
1:06.75
Floor Verhaar
Dennis Overhage
90
90
56.83
56.03
17.OZ&PC 1OZ&PC4:03.954:05.55
Mark Oude Bennink
Ramon Grootelaar
87
83
1:05.84
1:08.33
Kay Beimin
Stef Comello
89
88
59.12
52.26
18.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:04.164:06.04
Jeroen Beemster
Bas Tietze
87
87
1:02.42
1:09.42
Johan Roos
Michiel Beemster
83
80
1:00.59
53.61
19.De Dolfijn 2De Dolfijn3:53.454:06.05
Nick Hessing
Jens Bakker

+0,49
31.88
31.54
1:06.20
1:07.51
Joost Krommenhoek
Bo Wullings
+0,29
-0,03
27.06
24.89
59.41
52.93
20.De Columbiaan 1De Columbiaan4:00.724:07.63
Jeroen Eggeraat
Thierry van de Spek
92
89
1:02.46
1:09.57
Vince Polak
Oscar Sondermeijer
89
91
59.70
55.90
21.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen4:03.114:08.79
Jelmer Meijer
Herman van Dijk
90
89
1:02.62
1:12.19
Marein Boonstra
Wouter Dogger
88
84
1:00.14
53.84


<< TOP >>
Programmanr. 41
23-12-2007
Dames, 4 x 200m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV8:23.118:15.37+0,85
Maaike Waaijer
Roxanne Linders
+0,85
+0,42
1:00.92
59.89
2:03.93
2:06.01
Jessica Spruit
Wendy vd Zanden
+0,45
+0,35
1:00.34
57.32
2:04.56
2:00.87
2.De Dolfijn 1De Dolfijn8:06.458:23.96+0,88
Britt Verdijck
Linda Bank
+0,88
+0,31
1:02.22
58.22
2:11.47
2:01.23
Lenneke van Schaik
Lona Kroese
+0,45
+0,24
1:00.68
57.73
2:09.67
2:01.59
3.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)8:26.988:25.83+0,93
Marjolein Post
Ellen de Goeij
+0,93
+0,35
1:02.23
1:01.73
2:08.53
2:06.40
Saskia v.d. Wielen
Elise Bouwens
+0,47
+0,33
1:00.17
59.94
2:06.11
2:04.79
4.DWK 1DWK8:28.348:35.83
Marion van den Berg
Barbara van Rhijn

+0,43
1:00.80
1:02.73
2:06.39
2:10.60
Evy Witlox
Lotte Wilms
+0,36
+0,11
1:02.48
1:00.79
2:10.24
2:08.60
5.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp8:42.668:38.90+0,96
Marlies Reinders
Anique Willeme
+0,96
+0,36
1:01.60
1:03.20
2:05.99
2:10.03
Mariël Borgerink
Silke Oude Weernink
+0,49
+0,35
1:04.92
1:02.12
2:13.69
2:09.19
6.Het Y 1Het Y8:45.768:43.04+0,86
Alice Bravo
Grith Sigsgaard
87
72
1:03.70
1:04.28
2:10.39
2:13.28
Vera van den Berg
Evelien Sohl
88
86
1:02.83
1:02.79
2:11.20
2:08.17
7.Orca 1Orca8:49.868:43.71+0,80
Ilse Kraayeveld
Femke Leenstra
90
95
1:02.91
1:07.77
2:09.69
2:19.90
Wendan Poelstra
Marloes Oldenburg
91
88
1:02.67
1:01.09
2:09.44
2:04.68
8.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg8:44.798:44.42+0,76
Denise Rouwendaal
Jenny Schouten
+0,761:01.00
1:02.72
2:09.50
2:12.77
Chantal Senden
Lotte Greven
+0,541:01.41
1:02.71
2:11.07
2:11.08
9.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV8:42.108:50.78+0,85
Pauline van Dam
Lieke Verouden
+0,85
+0,33
1:04.15
1:02.72
2:14.16
2:09.74
Malissa van de Heuvel
Anne Michelle Vos
+0,56
+0,50
1:05.68
1:03.94
2:15.22
2:11.66
10.Zwemlust/Utrecht(SG) 2Zwemlust/Utrecht(SG)8:53.968:53.40+0,65
Ilse van Hoorn
Malissa van der Horst
90
92
1:02.75
1:01.76
2:10.89
2:09.50
Marike Boersen
Marloes Nieberg
88
90
1:06.97
1:02.51
2:21.96
2:11.05
11.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval8:47.998:55.24+0,80
Inge Arts
Inge Maalsen
92
92
1:04.69
1:05.77
2:14.59
2:17.39
Maud van der Meer
Stephanie Janssen
92
91
1:03.33
1:02.44
2:12.45
2:10.81
12.De Dolfijn 2De Dolfijn8:35.098:56.72+0,97
Anouk Elzerman
Lana Voinov
+0,97
+0,33
1:05.17
1:03.71
2:15.65
2:15.41
Tessa Brouwer
Britt Bakker
+0,59
+0,40
1:03.46
1:04.08
2:11.92
2:13.74
13.De Columbiaan 1De Columbiaan8:49.729:02.31+0,83
Annelotte Hendriksen
Nadine Straten
88
91
1:02.51
1:06.81
2:10.18
2:19.98
Tessa Vreeburg
Marina Scheepbouwer
91
84
1:07.17
1:04.17
2:17.64
2:14.51
14.AZ&PC 1AZ&PC8:49.629:19.11
Daniëlle Vermeulen
Shireen Post
91
95
1:08.18
1:07.74
2:20.37
2:21.54
Iris Pijtak
Lidia v. Bon
93
70
1:07.89
1:03.80
2:20.12
2:17.08
DISOZ&PC 1OZ&PC8:47.45
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
Marieke Nijhuis, Evelien Kip, Loes Wijlens, Anne Boomars
NGTriVia 1TriVia8:19.13
Willemijn Knot, Ranomi Kromowidjojo, Clarissa van Rheenen, Hedwig Kikkert