Nr. 30. Heren, 100m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 31. Dames, 100m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 32. Heren, 100m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 33. Dames, 100m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 34. Heren, 50m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 35. Dames, 50m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 36. Dames, 400m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 37. Heren, 50m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 38. Dames, 50m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 39. Heren, 1500m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 40. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 41. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 1
Nr. 43. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 2
Nr. 44. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 3
Nr. 45. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 4
Nr. 34. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2007
Amsterdam, 21. - 23.12.2007


5 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 523-12-2007 - 9:00


Programmanr. 30
23-12-2007
Jongens, 100m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.48.29 vormbehoud 0.48.78
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Patrick Janssen9102817Eiffel Swimmers PSV51.6651.58+0,71AB25.1451.58
2.Rutger van Oosterhout9002179WVZ52.8451.67+0,80AB24.6251.67
3.Matthijs Boers9102717Noordkop-Zeemacht SG52.2752.00+0,93B25.2852.00
4.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil52.4452.31+0,98B25.2552.31
5.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda53.0352.67+0,77C25.6752.67
6.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi52.5152.74C25.2552.74
7.Jasper van Mierlo9002005Budel52.6152.75+0,69C25.0852.75
8.Marc Kremer9004667TriVia53.8553.06+0,75C25.0653.06
9.Mike Cornwall9003855Zaanstad (SG)54.8553.15+0,81C25.5553.15
10.Tim van Deutekom9100459DWK54.4153.68+0,88C25.8953.68
11.Gerben Fiere9102825De Warande55.6453.78+0,75D25.7153.78
12.Olaf Achterberg9000011DWK54.6653.83+0,84D26.1353.83
13.Peter-Jan Plasmans9103063De Dolfijn55.2253.88+0,79D25.7853.88
14.Étiënne Vrieling9102455TriVia54.5154.09+0,63D25.9654.09
15.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen55.4554.24+0,73D25.8154.24
16.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)54.1054.26+90,00D26.3854.26
17.Pieter Jan de Vries9003183ZVZ54.4154.42+0,81D25.8654.42
18.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ54.1954.57+0,89D26.3554.57
19.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5653.9254.68+0,77D26.4954.68
20.Tjerk vd Kieft9001529EZC54.8054.96+0,58E26.2254.96
21.Quinten Hompus9100957ZPB H&L55.4855.16+0,64E25.9355.16
22.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB54.7755.19+0,88E25.9555.19
23.Jos Duit9000745ZPC Stadskanaal54.8655.43+0,83E26.1355.43
24.Chris van Vliet9102425DZ&PC56.0655.49+0,60E26.7755.49
25.Gijs de Rooij9104769De IJsselmeeuwen55.1355.67+0,78E26.7255.67
26.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi55.3855.85+0,83E26.4255.85
27.Roy Awater9100043RZC55.6055.96+0,76E26.6155.96
28.Thijs Hagelstein9100827VZC-E&P55.4956.05+0,81E26.9456.05
29.Stefan Hazeleger9100867de Meer56.2556.28E27.2756.28
30.Aziz Nosairi9104645Zwemlust/Utrecht(SG)56.0756.42+0,91E27.0856.42
31.Sil Hoving9103947Eiffel Swimmers PSV56.0856.83+0,85E27.0056.83
32.Tobias van Halen9100835RZ55.9757.04+0,76E27.1857.04
DISKevin Eltink9100589NDD55.04+0,79
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
NG.ZAJohan Wegman9003235De Kempvis54.43
NGBart Schram9103683DAW-Finenzo55.89
NGSander v. Nieuwenhuyzen9104257De Stormvogel55.17

<< TOP >>
Programmanr. 30
23-12-2007
Heren, 100m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.48.29 vormbehoud 0.48.78
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Robert Lijesen8501579Eiffel Swimmers PSV50.0549.09+0,77A+A23.5449.09
2.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)48.2349.89+0,82AA24.5349.89
3.Stefan Oosting8101265Eiffel Swimmers PSV49.6450.01+0,78AA24.0450.01
4.Joost Reijns8702725DWK49.6050.44+0,76BA24.4350.44
5.Rudy Ted de Haan8400805Team Groningen49.5350.46+0,90BA23.9550.46
6.Arjan van der Plaat8602403MNC Dordrecht51.1950.54+0,82BA24.3550.54
7.Joran Barends8500091DWK50.2250.74+0,87BA24.4450.74
8.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV51.8450.95+0,84BB24.6750.95
9.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen50.6151.14+0,88BB24.3451.14
10.Wouter Smeets8402093WVZ51.2551.44+0,85CB24.6351.44
11.Kai Pardieck8704487De Dolfijn51.6551.63+0,82CB24.7551.63
12.Geert Lantink8601849de Whee51.7151.68+0,88CB24.6951.68
13.Martijn Smeets8101555WVZ51.7151.84+0,77CB24.8051.84
14.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC51.7151.93+0,82DR24.5951.93
15.Stephan Smit8502391Poseidon'5652.2851.97+0,81DR25.1051.97
16.Sebastian Bakker8800119Team Groningen51.8352.03+0,84C25.1852.03
17.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen52.9352.15+0,71C24.9152.15
18.Allen Lindeberg8906543Eiffel Swimmers PSV51.8652.35+0,90C25.3952.35
19.Casper Hut7800471Team Groningen51.9052.51+0,79D24.8052.51
20.Remko de Jong7600459De Dolfijn52.4952.63+0,83D24.5652.63
21.Gernand Leusink8802173Deltasteur52.4252.90+0,90D25.1352.90
22.Raga Flores8900903BZV53.1653.07+0,78D25.3853.07
23.Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 52.8053.09+0,77D25.4853.09
24.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg53.6853.32+0,78D25.5153.32
25.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)53.0253.42+0,82D25.4853.42
26.Bo Wullings8904251De Dolfijn53.3853.81+0,88D25.8653.81
27.Ruud van Bommel8905181RZL53.1553.83+0,74D25.2453.83
28.Job Kienhuis8901631De Dinkel Denekamp52.4953.84+0,46D26.0053.84
29.Toby Aarnoutse8900007Luctor et Emergo53.7854.15+0,89E26.0854.15
NGBas van Velthoven8502695De Dolfijn50.58

<< TOP >>
Programmanr. 30
23-12-2007
Heren, 100m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.48.29 vormbehoud 0.48.78
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Robert Lijesen8501579Eiffel Swimmers PSV50.0549.09+0,77A+A23.5449.09
2.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)48.2349.89+0,82AA24.5349.89
3.Stefan Oosting8101265Eiffel Swimmers PSV49.6450.01+0,78AA24.0450.01
4.Joost Reijns8702725DWK49.6050.44+0,76BA24.4350.44
5.Rudy Ted de Haan8400805Team Groningen49.5350.46+0,90BA23.9550.46
6.Arjan van der Plaat8602403MNC Dordrecht51.1950.54+0,82BA24.3550.54
7.Joran Barends8500091DWK50.2250.74+0,87BA24.4450.74
8.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV51.8450.95+0,84BB24.6750.95
9.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen50.6151.14+0,88BB24.3451.14
10.Wouter Smeets8402093WVZ51.2551.44+0,85CB24.6351.44
11.Patrick Janssen9102817Eiffel Swimmers PSV51.6651.58+0,71AB25.1451.58
12.Kai Pardieck8704487De Dolfijn51.6551.63+0,82CB24.7551.63
13.Rutger van Oosterhout9002179WVZ52.8451.67+0,80AB24.6251.67
14.Geert Lantink8601849de Whee51.7151.68+0,88CB24.6951.68
15.Martijn Smeets8101555WVZ51.7151.84+0,77CB24.8051.84
16.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC51.7151.93+0,82DR24.5951.93
17.Stephan Smit8502391Poseidon'5652.2851.97+0,81DR25.1051.97
18.Matthijs Boers9102717Noordkop-Zeemacht SG52.2752.00+0,93B25.2852.00
19.Sebastian Bakker8800119Team Groningen51.8352.03+0,84C25.1852.03
20.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen52.9352.15+0,71C24.9152.15
21.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil52.4452.31+0,98B25.2552.31
22.Allen Lindeberg8906543Eiffel Swimmers PSV51.8652.35+0,90C25.3952.35
23.Casper Hut7800471Team Groningen51.9052.51+0,79D24.8052.51
24.Remko de Jong7600459De Dolfijn52.4952.63+0,83D24.5652.63
25.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda53.0352.67+0,77C25.6752.67
26.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi52.5152.74C25.2552.74
27.Jasper van Mierlo9002005Budel52.6152.75+0,69C25.0852.75
28.Gernand Leusink8802173Deltasteur52.4252.90+0,90D25.1352.90
29.Marc Kremer9004667TriVia53.8553.06+0,75C25.0653.06
30.Raga Flores8900903BZV53.1653.07+0,78D25.3853.07
31.Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 52.8053.09+0,77D25.4853.09
32.Mike Cornwall9003855Zaanstad (SG)54.8553.15+0,81C25.5553.15
33.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg53.6853.32+0,78D25.5153.32
34.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)53.0253.42+0,82D25.4853.42
35.Tim van Deutekom9100459DWK54.4153.68+0,88C25.8953.68
36.Gerben Fiere9102825De Warande55.6453.78+0,75D25.7153.78
37.Bo Wullings8904251De Dolfijn53.3853.81+0,88D25.8653.81
38.Olaf Achterberg9000011DWK54.6653.83+0,84D26.1353.83
38.Ruud van Bommel8905181RZL53.1553.83+0,74D25.2453.83
40.Job Kienhuis8901631De Dinkel Denekamp52.4953.84+0,46D26.0053.84
41.Peter-Jan Plasmans9103063De Dolfijn55.2253.88+0,79D25.7853.88
42.Étiënne Vrieling9102455TriVia54.5154.09+0,63D25.9654.09
43.Toby Aarnoutse8900007Luctor et Emergo53.7854.15+0,89E26.0854.15
44.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen55.4554.24+0,73D25.8154.24
45.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)54.1054.26+90,00D26.3854.26
46.Pieter Jan de Vries9003183ZVZ54.4154.42+0,81D25.8654.42
47.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ54.1954.57+0,89D26.3554.57
48.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5653.9254.68+0,77D26.4954.68
49.Tjerk vd Kieft9001529EZC54.8054.96+0,58E26.2254.96
50.Quinten Hompus9100957ZPB H&L55.4855.16+0,64E25.9355.16
51.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB54.7755.19+0,88E25.9555.19
52.Jos Duit9000745ZPC Stadskanaal54.8655.43+0,83E26.1355.43
53.Chris van Vliet9102425DZ&PC56.0655.49+0,60E26.7755.49
54.Gijs de Rooij9104769De IJsselmeeuwen55.1355.67+0,78E26.7255.67
55.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi55.3855.85+0,83E26.4255.85
56.Roy Awater9100043RZC55.6055.96+0,76E26.6155.96
57.Thijs Hagelstein9100827VZC-E&P55.4956.05+0,81E26.9456.05
58.Stefan Hazeleger9100867de Meer56.2556.28E27.2756.28
59.Aziz Nosairi9104645Zwemlust/Utrecht(SG)56.0756.42+0,91E27.0856.42
60.Sil Hoving9103947Eiffel Swimmers PSV56.0856.83+0,85E27.0056.83
61.Tobias van Halen9100835RZ55.9757.04+0,76E27.1857.04
DISKevin Eltink9100589NDD55.04+0,79
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
NG.ZAJohan Wegman9003235De Kempvis54.43
NGBart Schram9103683DAW-Finenzo55.89
NGSander v. Nieuwenhuyzen9104257De Stormvogel55.17
NGBas van Velthoven8502695De Dolfijn50.58


<< TOP >>
Programmanr. 31
23-12-2007
Meisjes, 100m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.54.21 vormbehoud 0.54.76
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval58.0357.29+0,73A+A27.8057.29
2.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg57.9957.83+0,79A+B27.8157.83
3.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 57.9958.17+0,88A+B28.0058.17
4.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV59.2058.82+0,86B28.6058.82
5.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC59.0658.87+0,90B28.2758.87
6.Marloes Giesselink9200612OZ&PC1:00.7759.70+0,94C28.3759.70
7.Yvon Versteeg9201864de Veene1:01.091:00.03+0,91C28.911:00.03
8.Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers1:00.371:00.09+0,86C28.961:00.09
9.Manon Minneboo9301548De Stormvogel1:00.751:00.18+0,72C28.341:00.18
10.Loes van Ooijen9205180ESCA 1:00.671:00.37+0,88C29.011:00.37
11.Suzanne Lange9202998De Zwoer1:00.961:00.74+0,86D29.091:00.74
12.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV1:00.141:00.76+0,79C28.771:00.76
13.Vivianne van den Broek9200302Wiekslag1:01.591:01.03+0,87D29.511:01.03
14.Maxime de Wilde9304658DZ&PC1:03.151:01.10+0,79C29.101:01.10
15.Estelle Moorman9300540ZVZ1:00.611:01.17+0,86C29.391:01.17
16.Evelien Kip9200932OZ&PC1:01.131:01.25+0,95D29.601:01.25
17.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht1:00.391:01.55+0,81D29.261:01.55
18.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB1:00.541:01.65D29.631:01.65
19.Aukje Jenster9200856ZPC Bikkel Hoogeveen1:01.791:01.74+0,79D29.271:01.74
20.Sanne Huisman9301998't Tolhekke1:00.821:01.94+0,85D29.561:01.94
21.Linda van der Hout9300344ZV Westland Dijkglas1:01.401:01.98+0,86D29.591:01.98
22.Mariska Scheel9306344De Lansingh1:02.371:02.22+0,81D29.701:02.22
23.Renske de Groot9300276DZ&PC1:01.841:02.26+0,94D29.701:02.26
24.Danica Koedoot9301034De Schotejil1:02.951:02.41+0,80D30.331:02.41
25.Kimberley Doets9301662WVZ1:03.021:02.42+0,90D29.721:02.42
26.Vera van Delden9301308WVZ1:02.151:02.43+0,82D30.131:02.43
27.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV1:02.541:02.49+0,80D29.891:02.49
28.Lodi Broeder9302620De Gelenberg1:02.961:02.66+0,95E30.431:02.66
28.Pauline van Dam9304422Eiffel Swimmers PSV1:02.161:02.66+0,82E30.471:02.66
30.Géke Heinsbroek9300312WVZ1:01.971:02.75+0,81E30.261:02.75
30.Merel van der Ent9303976De Stormvogel1:01.841:02.75+0,75E30.311:02.75
32.Femke Swier9305122Z.V.Hoorn-Aurik 1:01.381:02.81+0,92E29.561:02.81
33.Lisette Doeven9300902Ritola Z&PC1:02.291:02.91+0,79E30.481:02.91
34.Melanie van Gemert9303612De Schotejil1:02.561:02.98+0,81E29.941:02.98
35.Melissa Meijer9304374Nimo1:02.631:03.01+0,74E30.021:03.01
36.Iris Rozema9305108FZC'541:02.411:03.03+0,84E30.391:03.03
37.Milou Julicher9301320Wiekslag1:02.801:03.56+0,76E30.381:03.56
38.Cyril Landstra9305722Zeester-Meerval1:01.691:03.87+0,77E30.351:03.87
39.Chantal van der Zwaan9302084HoogenboomTours BZ&PC1:03.211:04.73+0,74E30.891:04.73
40.Jamie de Jong9300898De Dolfijn1:03.211:05.39+0,84E30.711:05.39

<< TOP >>
Programmanr. 31
23-12-2007
Dames, 100m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.54.21 vormbehoud 0.54.76
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Saskia de Jonge8601826't Tolhekke55.3355.26+0,77A+A26.7255.26
2.Inge Dekker8500628Eiffel Swimmers PSV53.3455.40+0,86AA26.5755.40
3.Clarissa van Rheenen9108270TriVia57.6256.06+0,71A+A27.2156.06
4.Rieneke Terink8402424AZ&PC57.1656.81+0,82BA27.4656.81
5.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV56.1956.95+0,81CA27.1256.95
6.Barbara van Rhijn8101238DWK57.1757.59+0,84CA27.6057.59
7.Marleen Veldhuis7900894Eiffel Swimmers PSV52.1457.63+0,83CA26.7657.63
8.Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi58.1057.64+0,86CB27.8357.64
9.Ilse Kraayeveld9002110Orca58.5957.65+0,77BB27.6857.65
10.Hedwig Kikkert8501566TriVia58.3257.79+0,84CB27.6157.79
11.Linda Bank8600168De Dolfijn57.6158.10+1,00DB28.4458.10
12.Sandra Temmerman8001100MNC Dordrecht57.0658.16+0,87DB27.8458.16
13.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV59.0458.39+0,74CB28.3458.39
14.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)59.1858.42+0,89CR28.2158.42
15.Saskia v.d. Wielen8402734Zwemlust/Utrecht(SG)57.8958.62+0,86DR28.2258.62
16.Anne Boomars8900460OZ&PC58.8458.65D28.5358.65
17.Marlies Reinders8602976De Dinkel Denekamp58.3158.81+0,95D28.2958.81
18.Lisa Dreesens9105798HZPC59.2258.90+0,89C28.6058.90
19.Silke Oude Weernink9002854De Dinkel Denekamp58.1559.08+0,91D28.4559.08
20.Eline Boers9104546De Columbiaan58.0259.10+0,87C28.4259.10
21.Stephanie Rombout8803696Koewacht58.8359.46+0,88E28.5259.46
22.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn59.9059.83+0,94D28.7459.83
23.Lotte Wilms8402770DWK58.4159.87+0,85E28.7659.87
24.Anne Michelle Vos9107994Eiffel Swimmers PSV59.401:00.19+0,82D29.731:00.19
25.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval59.421:00.26+0,82D29.211:00.26
26.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ55.901:00.74+0,84E29.331:00.74
27.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen58.231:00.78+0,87D29.501:00.78
28.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen59.801:02.04+0,69E30.041:02.04
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV53.40
NGFemke Heemskerk8705224De Dolfijn54.28
NGManon van Rooijen8201404De Dolfijn56.92

<< TOP >>
Programmanr. 31
23-12-2007
Dames, 100m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.54.21 vormbehoud 0.54.76
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Saskia de Jonge8601826't Tolhekke55.3355.26+0,77A+A26.7255.26
2.Inge Dekker8500628Eiffel Swimmers PSV53.3455.40+0,86AA26.5755.40
3.Clarissa van Rheenen9108270TriVia57.6256.06+0,71A+A27.2156.06
4.Rieneke Terink8402424AZ&PC57.1656.81+0,82BA27.4656.81
5.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV56.1956.95+0,81CA27.1256.95
6.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval58.0357.29+0,73A+A27.8057.29
7.Barbara van Rhijn8101238DWK57.1757.59+0,84CA27.6057.59
8.Marleen Veldhuis7900894Eiffel Swimmers PSV52.1457.63+0,83CA26.7657.63
9.Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi58.1057.64+0,86CB27.8357.64
10.Ilse Kraayeveld9002110Orca58.5957.65+0,77BB27.6857.65
11.Hedwig Kikkert8501566TriVia58.3257.79+0,84CB27.6157.79
12.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg57.9957.83+0,79A+B27.8157.83
13.Linda Bank8600168De Dolfijn57.6158.10+1,00DB28.4458.10
14.Sandra Temmerman8001100MNC Dordrecht57.0658.16+0,87DB27.8458.16
15.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 57.9958.17+0,88A+B28.0058.17
16.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV59.0458.39+0,74CB28.3458.39
17.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)59.1858.42+0,89CR28.2158.42
18.Saskia v.d. Wielen8402734Zwemlust/Utrecht(SG)57.8958.62+0,86DR28.2258.62
19.Anne Boomars8900460OZ&PC58.8458.65D28.5358.65
20.Marlies Reinders8602976De Dinkel Denekamp58.3158.81+0,95D28.2958.81
21.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV59.2058.82+0,86B28.6058.82
22.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC59.0658.87+0,90B28.2758.87
23.Lisa Dreesens9105798HZPC59.2258.90+0,89C28.6058.90
24.Silke Oude Weernink9002854De Dinkel Denekamp58.1559.08+0,91D28.4559.08
25.Eline Boers9104546De Columbiaan58.0259.10+0,87C28.4259.10
26.Stephanie Rombout8803696Koewacht58.8359.46+0,88E28.5259.46
27.Marloes Giesselink9200612OZ&PC1:00.7759.70+0,94C28.3759.70
28.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn59.9059.83+0,94D28.7459.83
29.Lotte Wilms8402770DWK58.4159.87+0,85E28.7659.87
30.Yvon Versteeg9201864de Veene1:01.091:00.03+0,91C28.911:00.03
31.Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers1:00.371:00.09+0,86C28.961:00.09
32.Manon Minneboo9301548De Stormvogel1:00.751:00.18+0,72C28.341:00.18
33.Anne Michelle Vos9107994Eiffel Swimmers PSV59.401:00.19+0,82D29.731:00.19
34.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval59.421:00.26+0,82D29.211:00.26
35.Loes van Ooijen9205180ESCA 1:00.671:00.37+0,88C29.011:00.37
36.Suzanne Lange9202998De Zwoer1:00.961:00.74+0,86D29.091:00.74
36.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ55.901:00.74+0,84E29.331:00.74
38.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV1:00.141:00.76+0,79C28.771:00.76
39.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen58.231:00.78+0,87D29.501:00.78
40.Vivianne van den Broek9200302Wiekslag1:01.591:01.03+0,87D29.511:01.03
41.Maxime de Wilde9304658DZ&PC1:03.151:01.10+0,79C29.101:01.10
42.Estelle Moorman9300540ZVZ1:00.611:01.17+0,86C29.391:01.17
43.Evelien Kip9200932OZ&PC1:01.131:01.25+0,95D29.601:01.25
44.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht1:00.391:01.55+0,81D29.261:01.55
45.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB1:00.541:01.65D29.631:01.65
46.Aukje Jenster9200856ZPC Bikkel Hoogeveen1:01.791:01.74+0,79D29.271:01.74
47.Sanne Huisman9301998't Tolhekke1:00.821:01.94+0,85D29.561:01.94
48.Linda van der Hout9300344ZV Westland Dijkglas1:01.401:01.98+0,86D29.591:01.98
49.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen59.801:02.04+0,69E30.041:02.04
50.Mariska Scheel9306344De Lansingh1:02.371:02.22+0,81D29.701:02.22
51.Renske de Groot9300276DZ&PC1:01.841:02.26+0,94D29.701:02.26
52.Danica Koedoot9301034De Schotejil1:02.951:02.41+0,80D30.331:02.41
53.Kimberley Doets9301662WVZ1:03.021:02.42+0,90D29.721:02.42
54.Vera van Delden9301308WVZ1:02.151:02.43+0,82D30.131:02.43
55.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV1:02.541:02.49+0,80D29.891:02.49
56.Lodi Broeder9302620De Gelenberg1:02.961:02.66+0,95E30.431:02.66
56.Pauline van Dam9304422Eiffel Swimmers PSV1:02.161:02.66+0,82E30.471:02.66
58.Géke Heinsbroek9300312WVZ1:01.971:02.75+0,81E30.261:02.75
58.Merel van der Ent9303976De Stormvogel1:01.841:02.75+0,75E30.311:02.75
60.Femke Swier9305122Z.V.Hoorn-Aurik 1:01.381:02.81+0,92E29.561:02.81
61.Lisette Doeven9300902Ritola Z&PC1:02.291:02.91+0,79E30.481:02.91
62.Melanie van Gemert9303612De Schotejil1:02.561:02.98+0,81E29.941:02.98
63.Melissa Meijer9304374Nimo1:02.631:03.01+0,74E30.021:03.01
64.Iris Rozema9305108FZC'541:02.411:03.03+0,84E30.391:03.03
65.Milou Julicher9301320Wiekslag1:02.801:03.56+0,76E30.381:03.56
66.Cyril Landstra9305722Zeester-Meerval1:01.691:03.87+0,77E30.351:03.87
67.Chantal van der Zwaan9302084HoogenboomTours BZ&PC1:03.211:04.73+0,74E30.891:04.73
68.Jamie de Jong9300898De Dolfijn1:03.211:05.39+0,84E30.711:05.39
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV53.40
NGFemke Heemskerk8705224De Dolfijn54.28
NGManon van Rooijen8201404De Dolfijn56.92


<< TOP >>
Programmanr. 32
23-12-2007
Jongens, 100m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.52.51 vormbehoud 0.53.03
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV59.9658.09BA28.9858.09
2.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda59.1358.27CA28.7658.27
3.Felix Broekhuizen9000439DWK1:00.3659.16DB28.6859.16
4.Micael Correia9000569Zeester-Meerval58.7959.23DB28.8059.23
5.Theo Beglinger9000159Electrolux AZC59.7959.51DB28.8559.51
6.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB1:00.371:00.50EB28.911:00.50
7.Rense Loohuis9101477De Dinkel Denekamp1:01.511:01.52EB29.911:01.52
8.Erik Hagting9100829Nova1:00.401:02.15EB29.891:02.15
9.Oscar Sondermeijer9104045De Columbiaan1:01.871:02.58ER30.411:02.58
10.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen1:02.861:03.44ER30.671:03.44
11.Roy Awater9100043RZC1:02.071:03.51E30.641:03.51

<< TOP >>
Programmanr. 32
23-12-2007
Heren, 100m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.52.51 vormbehoud 0.53.03
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Sander Karssen8501285DWK57.3857.19DA27.9557.19
2.John Keetman8401145DWK55.0557.43DA26.9857.43
3.Jan Kersten8601561De Columbiaan57.1358.13EA28.8158.13
4.Jeffrey Breedijk8900451De Haaien59.9158.47DA28.8058.47
5.Michael Schilders8803011De Kempvis58.1258.72EA28.8858.72
6.Merijn Ellenkamp8500691WWV 56.1758.88EA28.1558.88
7.Robert Yallop8903679DWK59.0458.93DB28.4358.93
8.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV54.1259.33EB29.9559.33

<< TOP >>
Programmanr. 32
23-12-2007
Heren, 100m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.52.51 vormbehoud 0.53.03
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Sander Karssen8501285DWK57.3857.19DA27.9557.19
2.John Keetman8401145DWK55.0557.43DA26.9857.43
3.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV59.9658.09BA28.9858.09
4.Jan Kersten8601561De Columbiaan57.1358.13EA28.8158.13
5.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda59.1358.27CA28.7658.27
6.Jeffrey Breedijk8900451De Haaien59.9158.47DA28.8058.47
7.Michael Schilders8803011De Kempvis58.1258.72EA28.8858.72
8.Merijn Ellenkamp8500691WWV 56.1758.88EA28.1558.88
9.Robert Yallop8903679DWK59.0458.93DB28.4358.93
10.Felix Broekhuizen9000439DWK1:00.3659.16DB28.6859.16
11.Micael Correia9000569Zeester-Meerval58.7959.23DB28.8059.23
12.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV54.1259.33EB29.9559.33
13.Theo Beglinger9000159Electrolux AZC59.7959.51DB28.8559.51
14.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB1:00.371:00.50EB28.911:00.50
15.Rense Loohuis9101477De Dinkel Denekamp1:01.511:01.52EB29.911:01.52
16.Erik Hagting9100829Nova1:00.401:02.15EB29.891:02.15
17.Oscar Sondermeijer9104045De Columbiaan1:01.871:02.58ER30.411:02.58
18.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen1:02.861:03.44ER30.671:03.44
19.Roy Awater9100043RZC1:02.071:03.51E30.641:03.51


<< TOP >>
Programmanr. 33
23-12-2007
Meisjes, 100m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.59.91 vormbehoud 1.00.51
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen1:05.171:03.15A+A31.081:03.15
2.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)1:07.771:06.46CB32.241:06.46
3.Mariël Borgerink9200142De Dinkel Denekamp1:07.691:06.73CB32.561:06.73
4.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan1:05.291:07.65DB32.581:07.65
5.Marloes Giesselink9200612OZ&PC1:09.551:08.40DR33.281:08.40
6.Kyra Rietveld9300624TriVia1:07.971:08.47DR33.451:08.47
7.Danielle Middel9301280ZPC Bikkel Hoogeveen1:10.941:09.29D33.541:09.29
8.Lisa Edelaar9200488De Columbiaan1:08.681:09.70E34.211:09.70
9.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV1:07.511:09.90E34.121:09.90
10.Inge Arts9203076Zeester-Meerval1:07.801:10.65E34.011:10.65
11.Ashley Verburg9301616Eiffel Swimmers PSV1:08.831:10.70E34.521:10.70
12.Mariska Scheel9306344De Lansingh1:11.101:11.03E34.591:11.03
13.Kiki Klerks9301764Wiekslag1:10.521:11.12E34.041:11.12
14.Misty Coert9300162ZC Valkenburg1:11.261:11.67E34.701:11.67
15.Fleur Hamilton9302038WVZ1:09.281:11.80E34.541:11.80
16.Cyril Landstra9305722Zeester-Meerval1:11.171:16.2736.621:16.27
DISTamara Boeff9301930De Columbiaan1:09.001:11.20E35.001:11.20
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGShelley de Boer9302840Zaanstad (SG)1:08.67

<< TOP >>
Programmanr. 33
23-12-2007
Dames, 100m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.59.91 vormbehoud 1.00.51
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Evy Witlox8804946DWK1:02.341:03.41BA30.801:03.41
2.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)1:04.491:04.32BA31.341:04.32
3.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.911:04.34CA31.481:04.34
4.Willemijn Knot9002010TriVia1:03.621:04.36BA30.531:04.36
5.Mariët Koster8301162DZ&PC1:02.061:04.98DA31.331:04.98
6.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn1:03.601:05.26DA31.161:05.26
7.Chantal Nap8903004Team Groningen1:05.041:05.38DA31.881:05.38
8.Ilse Kraayeveld9002110Orca1:05.761:06.39DB32.431:06.39
9.Wendan Poelstra9102496Orca1:06.281:06.64DB32.381:06.64
10.Britt Verdijck8907232De Dolfijn1:05.821:07.01EB32.751:07.01
11.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.291:07.39DB32.841:07.39
12.Chantal Kuipers8702430NDD1:05.761:07.87EB32.161:07.87
13.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.601:08.60E33.921:08.60
14.Nadine Straten9103008De Columbiaan1:05.401:08.82E33.321:08.82
15.Stefanie Luiken8501932Eiffel Swimmers PSV1:03.071:08.83E33.661:08.83
DISWendy vd Zanden8805004Eiffel Swimmers PSV1:02.71
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
NGRanomi Kromowidjojo9002156TriVia1:05.90
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV1:03.98
NGChantal Groot8200562De Dolfijn1:05.19
NGKelly ter Doest9100750de Whee1:07.10

<< TOP >>
Programmanr. 33
23-12-2007
Dames, 100m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.59.91 vormbehoud 1.00.51
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen1:05.171:03.15A+A31.081:03.15
2.Evy Witlox8804946DWK1:02.341:03.41BA30.801:03.41
3.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)1:04.491:04.32BA31.341:04.32
4.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.911:04.34CA31.481:04.34
5.Willemijn Knot9002010TriVia1:03.621:04.36BA30.531:04.36
6.Mariët Koster8301162DZ&PC1:02.061:04.98DA31.331:04.98
7.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn1:03.601:05.26DA31.161:05.26
8.Chantal Nap8903004Team Groningen1:05.041:05.38DA31.881:05.38
9.Ilse Kraayeveld9002110Orca1:05.761:06.39DB32.431:06.39
10.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)1:07.771:06.46CB32.241:06.46
11.Wendan Poelstra9102496Orca1:06.281:06.64DB32.381:06.64
12.Mariël Borgerink9200142De Dinkel Denekamp1:07.691:06.73CB32.561:06.73
13.Britt Verdijck8907232De Dolfijn1:05.821:07.01EB32.751:07.01
14.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.291:07.39DB32.841:07.39
15.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan1:05.291:07.65DB32.581:07.65
16.Chantal Kuipers8702430NDD1:05.761:07.87EB32.161:07.87
17.Marloes Giesselink9200612OZ&PC1:09.551:08.40DR33.281:08.40
18.Kyra Rietveld9300624TriVia1:07.971:08.47DR33.451:08.47
19.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.601:08.60E33.921:08.60
20.Nadine Straten9103008De Columbiaan1:05.401:08.82E33.321:08.82
21.Stefanie Luiken8501932Eiffel Swimmers PSV1:03.071:08.83E33.661:08.83
22.Danielle Middel9301280ZPC Bikkel Hoogeveen1:10.941:09.29D33.541:09.29
23.Lisa Edelaar9200488De Columbiaan1:08.681:09.70E34.211:09.70
24.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV1:07.511:09.90E34.121:09.90
25.Inge Arts9203076Zeester-Meerval1:07.801:10.65E34.011:10.65
26.Ashley Verburg9301616Eiffel Swimmers PSV1:08.831:10.70E34.521:10.70
27.Mariska Scheel9306344De Lansingh1:11.101:11.03E34.591:11.03
28.Kiki Klerks9301764Wiekslag1:10.521:11.12E34.041:11.12
29.Misty Coert9300162ZC Valkenburg1:11.261:11.67E34.701:11.67
30.Fleur Hamilton9302038WVZ1:09.281:11.80E34.541:11.80
31.Cyril Landstra9305722Zeester-Meerval1:11.171:16.2736.621:16.27
DISWendy vd Zanden8805004Eiffel Swimmers PSV1:02.71
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISTamara Boeff9301930De Columbiaan1:09.001:11.20E35.001:11.20
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGRanomi Kromowidjojo9002156TriVia1:05.90
NGShelley de Boer9302840Zaanstad (SG)1:08.67
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV1:03.98
NGChantal Groot8200562De Dolfijn1:05.19
NGKelly ter Doest9100750de Whee1:07.10


<< TOP >>
Programmanr. 34
23-12-2007
Jongens, 50m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.27.45 vormbehoud 0.27.73
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Aaron Eisank9100577ZON/S&S29.6329.52+0,79A+A
2.Thomas Kersten9001515WVZ30.7029.74+0,86BA
3.Pieter Jan de Vries9003183ZVZ31.1130.22+0,82CR
4.Kay op den Kamp9103425ZC Valkenburg31.3430.57+0,86C
5.Timon Evenhuis9000843TriVia31.6430.64+0,86C
6.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC31.2330.80+0,78C
7.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda31.6730.95+0,72D
8.Micael Correia9000569Zeester-Meerval31.1230.99+0,85D
9.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5630.7231.02+0,72D
10.Stefan Hazeleger9100867de Meer31.4231.18+0,86D
11.Tristan Eisank9000773ZON/S&S31.3931.38+0,82D
12.Kenneth Caster9100375ZC Valkenburg31.6932.36+0,84E
13.Reinier Vos9102445Zeester-Meerval31.5132.86+0,88E

<< TOP >>
Programmanr. 34
23-12-2007
Heren, 50m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.27.45 vormbehoud 0.27.73
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Thijs van Valkengoed8302141WVZ28.7228.83+0,81BA
2.Mans Broekgaarden8500385DWK29.3528.96+0,80BA
3.Rudy Ted de Haan8400805Team Groningen28.8629.21+0,93CA
4.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)27.1929.44+0,73CA
5.Rutger Sloof8803141DWK29.4729.54+0,86CA
6.Erik Talma8903107TriVia29.5229.78+0,74CA
7.Devi Wolthuizen8703887TriVia30.3929.91+0,82DB
8.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen30.1129.98+0,73CB
9.Erik Verholt8803543Team Groningen29.2330.00+0,85DB
10.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg30.5130.04+0,80CB
11.Danny van Zoen8402677De Dolfijn29.7530.08+0,75DB
12.Vincent Bakker8600107DWK29.7330.09+0,83DB
13.Sven Jaeger8301021Hellas-Glana30.1530.13+0,77DB
14.Maikel Brouwers8300339HZPC29.6830.19+0,85DB
15.Jelte Stanic8703165De Lansingh29.5730.24+0,88DR
16.Sebastian Bakker8800119Team Groningen30.0630.30+0,84D
17.Edward Buitenwerf8900531DZ&PC30.3730.39+0,86D
17.Joris Bulstra8503217Hellas-Glana30.3530.39+0,91E
19.Jaap v/d Vegte8803485DZ&PC30.2330.51+0,78D
20.Merijn Ellenkamp8500691WWV 30.2630.52+0,77E
21.Nick van Gemert8900943DWK30.7330.82+0,77D
22.Bart van der Aar8900005BZV30.5430.87+0,78D
23.Joppe Wisse8903645DZT'6231.1631.06+0,91E
24.Wouter Breton8900461DAW-Finenzo31.0631.17+0,97E
25.Tom Odding8902301TriVia30.8931.22+0,88E
26.Thierry van de Spek8902969De Columbiaan31.1731.38+0,89E

<< TOP >>
Programmanr. 34
23-12-2007
Heren, 50m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.27.45 vormbehoud 0.27.73
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Thijs van Valkengoed8302141WVZ28.7228.83+0,81BA
2.Mans Broekgaarden8500385DWK29.3528.96+0,80BA
3.Rudy Ted de Haan8400805Team Groningen28.8629.21+0,93CA
4.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)27.1929.44+0,73CA
5.Aaron Eisank9100577ZON/S&S29.6329.52+0,79A+A
6.Rutger Sloof8803141DWK29.4729.54+0,86CA
7.Thomas Kersten9001515WVZ30.7029.74+0,86BA
8.Erik Talma8903107TriVia29.5229.78+0,74CA
9.Devi Wolthuizen8703887TriVia30.3929.91+0,82DB
10.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen30.1129.98+0,73CB
11.Erik Verholt8803543Team Groningen29.2330.00+0,85DB
12.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg30.5130.04+0,80CB
13.Danny van Zoen8402677De Dolfijn29.7530.08+0,75DB
14.Vincent Bakker8600107DWK29.7330.09+0,83DB
15.Sven Jaeger8301021Hellas-Glana30.1530.13+0,77DB
16.Maikel Brouwers8300339HZPC29.6830.19+0,85DB
17.Pieter Jan de Vries9003183ZVZ31.1130.22+0,82CR
18.Jelte Stanic8703165De Lansingh29.5730.24+0,88DR
19.Sebastian Bakker8800119Team Groningen30.0630.30+0,84D
20.Edward Buitenwerf8900531DZ&PC30.3730.39+0,86D
20.Joris Bulstra8503217Hellas-Glana30.3530.39+0,91E
22.Jaap v/d Vegte8803485DZ&PC30.2330.51+0,78D
23.Merijn Ellenkamp8500691WWV 30.2630.52+0,77E
24.Kay op den Kamp9103425ZC Valkenburg31.3430.57+0,86C
25.Timon Evenhuis9000843TriVia31.6430.64+0,86C
26.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC31.2330.80+0,78C
27.Nick van Gemert8900943DWK30.7330.82+0,77D
28.Bart van der Aar8900005BZV30.5430.87+0,78D
29.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda31.6730.95+0,72D
30.Micael Correia9000569Zeester-Meerval31.1230.99+0,85D
31.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5630.7231.02+0,72D
32.Joppe Wisse8903645DZT'6231.1631.06+0,91E
33.Wouter Breton8900461DAW-Finenzo31.0631.17+0,97E
34.Stefan Hazeleger9100867de Meer31.4231.18+0,86D
35.Tom Odding8902301TriVia30.8931.22+0,88E
36.Thierry van de Spek8902969De Columbiaan31.1731.38+0,89E
36.Tristan Eisank9000773ZON/S&S31.3931.38+0,82D
38.Kenneth Caster9100375ZC Valkenburg31.6932.36+0,84E
39.Reinier Vos9102445Zeester-Meerval31.5132.86+0,88E


<< TOP >>
Programmanr. 35
23-12-2007
Meisjes, 50m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.31.08 vormbehoud 0.31.39
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Anisa Memic9204260WWV 34.5534.28+0,82CB
2.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan34.3134.50+0,68CR
3.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval34.9734.60+0,75C
4.Paula Duursma9300982DZ&PC34.9034.75+0,69C
5.Charelle Cordewener9200378De Rijn35.6235.16+0,91D
6.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV35.3135.17+0,67C
7.Ilona Remmel9302198ZON/S&S35.2135.23+0,85C
8.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg34.7835.43+0,80D
9.Joyce Duurken9205938Orca35.6935.99+0,81E

<< TOP >>
Programmanr. 35
23-12-2007
Dames, 50m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.31.08 vormbehoud 0.31.39
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ31.3831.97+0,86A+A
2.Margriet Zwanenburg8604274DZ&PC32.2732.50+0,99AA
3.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn32.1032.99+0,91AA
4.Ellen van de Velde8201692WVZ33.0033.07+0,85BA
5.Suzan v.d. Bogaard8900450Eiffel Swimmers PSV33.3733.17+0,85BA
6.Eline Boers9104546De Columbiaan32.1533.29+0,88AA
7.Karin Hidding8400970De Dinkel Denekamp33.6133.55CA
7.Melanie ten Brink8100232De Haaien33.5833.55+0,83CA
9.Lisa Nijland9102272de Whee33.4033.57+0,88BB
10.Lia Dekker8700830DZ&PC33.6033.64+0,86CB
11.Loes Zanderink8805006De Dinkel Denekamp33.5733.68+0,82CB
12.Martine v.d. Heide8000416WVZ33.7933.69+0,60CB
13.Yvonne van de Pol8803472DWK34.4833.98+0,84DB
14.Laura Badoux8200038Oceanus33.8634.12+0,96DB
15.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen34.0634.28+0,87DB
16.Anouk Elzerman9005914De Dolfijn34.3234.30+0,94DR
17.Sharayah Diphoorn9100738Dedemsvaart-AC34.2234.97+0,96D
18.Stephanie Rombout8803696Koewacht33.7735.25+0,88E
19.Daphne Roubos9003188De Columbiaan33.9635.47+0,94E
20.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen34.5335.50E
21.Paula van der Werff9103484Electrolux AZC35.1036.14E
22.Tanja Peeters9102428Eiffel Swimmers PSV34.8636.62+0,80E

<< TOP >>
Programmanr. 35
23-12-2007
Dames, 50m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.31.08 vormbehoud 0.31.39
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ31.3831.97+0,86A+A
2.Margriet Zwanenburg8604274DZ&PC32.2732.50+0,99AA
3.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn32.1032.99+0,91AA
4.Ellen van de Velde8201692WVZ33.0033.07+0,85BA
5.Suzan v.d. Bogaard8900450Eiffel Swimmers PSV33.3733.17+0,85BA
6.Eline Boers9104546De Columbiaan32.1533.29+0,88AA
7.Karin Hidding8400970De Dinkel Denekamp33.6133.55CA
7.Melanie ten Brink8100232De Haaien33.5833.55+0,83CA
9.Lisa Nijland9102272de Whee33.4033.57+0,88BB
10.Lia Dekker8700830DZ&PC33.6033.64+0,86CB
11.Loes Zanderink8805006De Dinkel Denekamp33.5733.68+0,82CB
12.Martine v.d. Heide8000416WVZ33.7933.69+0,60CB
13.Yvonne van de Pol8803472DWK34.4833.98+0,84DB
14.Laura Badoux8200038Oceanus33.8634.12+0,96DB
15.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen34.0634.28+0,87DB
15.Anisa Memic9204260WWV 34.5534.28+0,82CB
17.Anouk Elzerman9005914De Dolfijn34.3234.30+0,94DR
18.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan34.3134.50+0,68CR
19.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval34.9734.60+0,75C
20.Paula Duursma9300982DZ&PC34.9034.75+0,69C
21.Sharayah Diphoorn9100738Dedemsvaart-AC34.2234.97+0,96D
22.Charelle Cordewener9200378De Rijn35.6235.16+0,91D
23.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV35.3135.17+0,67C
24.Ilona Remmel9302198ZON/S&S35.2135.23+0,85C
25.Stephanie Rombout8803696Koewacht33.7735.25+0,88E
26.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg34.7835.43+0,80D
27.Daphne Roubos9003188De Columbiaan33.9635.47+0,94E
28.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen34.5335.50E
29.Joyce Duurken9205938Orca35.6935.99+0,81E
30.Paula van der Werff9103484Electrolux AZC35.1036.14E
31.Tanja Peeters9102428Eiffel Swimmers PSV34.8636.62+0,80E


<< TOP >>
Programmanr. 36
23-12-2007
Meisjes, 400m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 4.39.87 vormbehoud 4.42.67
Jeugd 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
Inge Arts9203076Zeester-Meerval5:16.535:09.82+0,89C1:11.702:30.024:00.725:09.82
Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB5:10.075:10.32+0,92B1:13.002:33.334:01.515:10.32
Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV5:17.965:15.07+0,85C1:11.772:32.834:05.085:15.07
Judith Stap9302702De Stormvogel5:10.315:15.37+0,88C1:11.832:32.114:04.705:15.37
Dimphy van de Laar9201052ZC Valkenburg5:18.005:20.13+0,97D1:14.562:36.064:09.395:20.13
Jamie Schepers9300894ZC Valkenburg5:27.855:20.31+0,76D1:13.852:34.374:07.605:20.31
Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend5:18.845:20.39+0,86D1:15.332:36.564:06.535:20.39
Manon Minneboo9301548De Stormvogel5:20.395:21.77+0,81D1:12.922:36.214:07.585:21.77
Esmee Koedoot9200964De Schotejil5:22.645:23.95+0,69E1:13.252:36.974:08.565:23.95
Yvon Versteeg9201864de Veene5:18.485:25.40+0,95E1:13.222:42.904:11.605:25.40
Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV5:28.035:26.81+0,82E1:13.352:36.254:12.655:26.81
Michelle Hendrikx9303186Eiffel Swimmers PSV5:28.685:34.45+0,86E1:14.352:37.734:18.785:34.45
Jamie de Jong9300898De Dolfijn5:27.365:43.75+0,881:11.582:41.004:22.655:43.75

<< TOP >>
Programmanr. 36
23-12-2007
Dames, 400m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 4.39.87 vormbehoud 4.42.67
Senioren 1 en ouder
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
Wendan Poelstra9102496Orca5:11.225:06.65+0,80C1:12.872:29.073:58.255:06.65
Britt Bakker9100094De Dolfijn5:16.365:19.73+1,04E1:14.562:37.294:07.105:19.73
Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo5:16.815:21.44+1,08E1:13.002:37.444:09.665:21.44
NGKelly ter Doest9100750de Whee5:00.81

<< TOP >>
Programmanr. 36
23-12-2007
Dames, 400m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 4.39.87 vormbehoud 4.42.67
all-in
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
Wendan Poelstra9102496Orca5:11.225:06.65+0,80C1:12.872:29.073:58.255:06.65
Inge Arts9203076Zeester-Meerval5:16.535:09.82+0,89C1:11.702:30.024:00.725:09.82
Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB5:10.075:10.32+0,92B1:13.002:33.334:01.515:10.32
Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV5:17.965:15.07+0,85C1:11.772:32.834:05.085:15.07
Judith Stap9302702De Stormvogel5:10.315:15.37+0,88C1:11.832:32.114:04.705:15.37
Britt Bakker9100094De Dolfijn5:16.365:19.73+1,04E1:14.562:37.294:07.105:19.73
Dimphy van de Laar9201052ZC Valkenburg5:18.005:20.13+0,97D1:14.562:36.064:09.395:20.13
Jamie Schepers9300894ZC Valkenburg5:27.855:20.31+0,76D1:13.852:34.374:07.605:20.31
Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend5:18.845:20.39+0,86D1:15.332:36.564:06.535:20.39
Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo5:16.815:21.44+1,08E1:13.002:37.444:09.665:21.44
Manon Minneboo9301548De Stormvogel5:20.395:21.77+0,81D1:12.922:36.214:07.585:21.77
Esmee Koedoot9200964De Schotejil5:22.645:23.95+0,69E1:13.252:36.974:08.565:23.95
Yvon Versteeg9201864de Veene5:18.485:25.40+0,95E1:13.222:42.904:11.605:25.40
Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV5:28.035:26.81+0,82E1:13.352:36.254:12.655:26.81
Michelle Hendrikx9303186Eiffel Swimmers PSV5:28.685:34.45+0,86E1:14.352:37.734:18.785:34.45
Jamie de Jong9300898De Dolfijn5:27.365:43.75+0,881:11.582:41.004:22.655:43.75
NGKelly ter Doest9100750de Whee5:00.81


<< TOP >>
Programmanr. 37
23-12-2007
Jongens, 50m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.23.58 vormbehoud 0.23.82
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Marc Kremer9004667TriVia25.5525.63+0,74BB
2.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi25.8525.65+0,89BB
3.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC26.5526.16+0,70C
4.Tim van Deutekom9100459DWK26.6426.22+0,82C
5.Gerben Fiere9102825De Warande26.6726.31+0,75C
6.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil26.8026.41+0,93C
7.Timon Evenhuis9000843TriVia26.7026.58+0,67D
8.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen26.9826.67+0,53D
9.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda26.4626.74+0,75D
10.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB26.8526.84+0,80D
11.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5626.8226.91+0,77D
12.Leen van der Plaat9002291Wiekslag26.9827.05+0,78E
13.Marc Catsburg9000533MNC Dordrecht26.8027.14+0,61E
14.Fabian Beimin9100087OZ&PC26.9727.18+0,89D
15.Micael Correia9000569Zeester-Meerval26.9427.31+0,88E

<< TOP >>
Programmanr. 37
23-12-2007
Heren, 50m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.23.58 vormbehoud 0.23.82
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV23.7123.70+0,88A+A
2.Rudy Ted de Haan8400805Team Groningen24.5124.56+0,85AA
3.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV24.5524.74+0,78AA
4.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)23.9524.88+0,86BA
5.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC24.5924.94+0,79BA
6.Remko de Jong7600459De Dolfijn25.1125.17+0,78CA
7.Jeroen Stuut8803315TriVia25.4425.19+0,82CA
8.Geert Lantink8601849de Whee25.8525.41+0,83CB
9.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen25.7225.45+0,89CB
10.Jan Kersten8601561De Columbiaan25.2425.50+0,78DB
11.Casper Hut7800471Team Groningen25.7025.56+0,80DB
12.Arjan van der Plaat8602403MNC Dordrecht25.6125.62+0,78DB
13.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)25.6025.81+0,85CB
14.Sander Smeets8402091WVZ25.7026.00+0,83DR
15.Robert Yallop8903679DWK26.5026.06+0,84DR
16.Ruud van Bommel8905181RZL26.4526.17+0,74D
17.Raga Flores8900903BZV25.9026.26+0,84D
18.Vince Polak8905277De Columbiaan26.4426.35+0,95D
19.Kay Beimin8900163OZ&PC25.9926.39+0,75D
NGBas van Velthoven8502695De Dolfijn25.32

<< TOP >>
Programmanr. 37
23-12-2007
Heren, 50m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.23.58 vormbehoud 0.23.82
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV23.7123.70+0,88A+A
2.Rudy Ted de Haan8400805Team Groningen24.5124.56+0,85AA
3.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV24.5524.74+0,78AA
4.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)23.9524.88+0,86BA
5.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC24.5924.94+0,79BA
6.Remko de Jong7600459De Dolfijn25.1125.17+0,78CA
7.Jeroen Stuut8803315TriVia25.4425.19+0,82CA
8.Geert Lantink8601849de Whee25.8525.41+0,83CB
9.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen25.7225.45+0,89CB
10.Jan Kersten8601561De Columbiaan25.2425.50+0,78DB
11.Casper Hut7800471Team Groningen25.7025.56+0,80DB
12.Arjan van der Plaat8602403MNC Dordrecht25.6125.62+0,78DB
13.Marc Kremer9004667TriVia25.5525.63+0,74BB
14.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi25.8525.65+0,89BB
15.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)25.6025.81+0,85CB
16.Sander Smeets8402091WVZ25.7026.00+0,83DR
17.Robert Yallop8903679DWK26.5026.06+0,84DR
18.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC26.5526.16+0,70C
19.Ruud van Bommel8905181RZL26.4526.17+0,74D
20.Tim van Deutekom9100459DWK26.6426.22+0,82C
21.Raga Flores8900903BZV25.9026.26+0,84D
22.Gerben Fiere9102825De Warande26.6726.31+0,75C
23.Vince Polak8905277De Columbiaan26.4426.35+0,95D
24.Kay Beimin8900163OZ&PC25.9926.39+0,75D
25.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil26.8026.41+0,93C
26.Timon Evenhuis9000843TriVia26.7026.58+0,67D
27.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen26.9826.67+0,53D
28.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda26.4626.74+0,75D
29.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB26.8526.84+0,80D
30.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5626.8226.91+0,77D
31.Leen van der Plaat9002291Wiekslag26.9827.05+0,78E
32.Marc Catsburg9000533MNC Dordrecht26.8027.14+0,61E
33.Fabian Beimin9100087OZ&PC26.9727.18+0,89D
34.Micael Correia9000569Zeester-Meerval26.9427.31+0,88E
NGBas van Velthoven8502695De Dolfijn25.32


<< TOP >>
Programmanr. 38
23-12-2007
Meisjes, 50m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.26.75 vormbehoud 0.27.02
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval29.5728.97+0,69AA
2.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 28.8629.15+0,81AB
3.Aukje Jenster9200856ZPC Bikkel Hoogeveen29.1629.19+0,76AB
4.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV29.5429.54+0,81BB
5.Vivianne van den Broek9200302Wiekslag30.1629.78+0,88CR
6.Yvon Versteeg9201864de Veene30.1030.66+0,92DR

<< TOP >>
Programmanr. 38
23-12-2007
Dames, 50m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.26.75 vormbehoud 0.27.02
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Inge Dekker8500628Eiffel Swimmers PSV25.6526.62+0,82A+A
2.Marleen Veldhuis7900894Eiffel Swimmers PSV25.8827.11+0,83A+A
3.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn27.5328.00+0,84BA
4.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV28.3628.33+0,75AA
5.Kelly de Jong9101474De Dolfijn28.6228.50+0,81AA
6.Willemijn Knot9002010TriVia27.9928.64+0,85BA
7.Barbara van Rhijn8101238DWK28.4828.92+0,83CA
8.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)28.5828.98+0,84DB
9.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)29.0229.08+0,89BB
10.Marina Scheepbouwer8402154De Columbiaan28.4729.17+0,84DB
11.Sandra Temmerman8001100MNC Dordrecht28.3429.29+0,86DB
12.Lisa Dreesens9105798HZPC29.1029.37+0,90CB
NGRanomi Kromowidjojo9002156TriVia27.40

<< TOP >>
Programmanr. 38
23-12-2007
Dames, 50m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.26.75 vormbehoud 0.27.02
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Inge Dekker8500628Eiffel Swimmers PSV25.6526.62+0,82A+A
2.Marleen Veldhuis7900894Eiffel Swimmers PSV25.8827.11+0,83A+A
3.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn27.5328.00+0,84BA
4.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV28.3628.33+0,75AA
5.Kelly de Jong9101474De Dolfijn28.6228.50+0,81AA
6.Willemijn Knot9002010TriVia27.9928.64+0,85BA
7.Barbara van Rhijn8101238DWK28.4828.92+0,83CA
8.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval29.5728.97+0,69AA
9.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)28.5828.98+0,84DB
10.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)29.0229.08+0,89BB
11.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 28.8629.15+0,81AB
12.Marina Scheepbouwer8402154De Columbiaan28.4729.17+0,84DB
13.Aukje Jenster9200856ZPC Bikkel Hoogeveen29.1629.19+0,76AB
14.Sandra Temmerman8001100MNC Dordrecht28.3429.29+0,86DB
15.Lisa Dreesens9105798HZPC29.1029.37+0,90CB
16.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV29.5429.54+0,81BB
17.Vivianne van den Broek9200302Wiekslag30.1629.78+0,88CR
18.Yvon Versteeg9201864de Veene30.1030.66+0,92DR
NGRanomi Kromowidjojo9002156TriVia27.40


<< TOP >>
Programmanr. 39
23-12-2007
Jongens, 1500m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 14.57.14 vormbehoud 15.06.11
Jeugd 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Vincent van Iperen9106179Orca16:48.2916:41.12+0,89C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.93
2:09.32
3:16.55
4:24.08
1:02.93
1:06.39
1:07.23
1:07.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.28
6:37.64
7:45.12
8:52.10
1:07.20
1:06.36
1:07.48
1:06.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.69
11:07.29
12:14.63
13:21.43
1:07.59
1:07.60
1:07.34
1:06.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.21
15:36.28
16:41.12
1:07.78
1:07.07
1:04.84
Bryan Mannaart9101533WVZ16:38.6016:41.24+0,95C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.20
2:07.87
3:14.85
4:21.43
1:02.20
1:05.67
1:06.98
1:06.58
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.31
6:35.66
7:43.51
8:51.77
1:06.88
1:07.35
1:07.85
1:08.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.91
11:07.55
12:14.78
13:22.20
1:08.14
1:07.64
1:07.23
1:07.42
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.91
15:37.23
16:41.24
1:07.71
1:07.32
1:04.01
Marco van der Stel9102879ACZ17:01.0916:44.06+0,76C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.12
2:09.21
3:16.59
4:23.79
1:02.12
1:07.09
1:07.38
1:07.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.34
6:39.08
7:47.02
8:54.95
1:07.55
1:07.74
1:07.94
1:07.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.52
11:10.34
12:17.63
13:25.14
1:07.57
1:07.82
1:07.29
1:07.51
1300m:
1400m:
1500m:
14:32.50
15:39.87
16:44.06
1:07.36
1:07.37
1:04.19
Tim Wagenmans9104945Aquarijn17:05.5616:44.74+0,85C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.32
2:07.16
3:13.39
4:19.96
1:01.32
1:05.84
1:06.23
1:06.57
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.77
6:33.21
7:40.25
8:47.94
1:06.81
1:06.44
1:07.04
1:07.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:55.80
11:04.09
12:12.03
13:20.10
1:07.86
1:08.29
1:07.94
1:08.07
1300m:
1400m:
1500m:
14:28.57
15:37.30
16:44.74
1:08.47
1:08.73
1:07.44
Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ16:51.0417:02.59+0,94D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.31
2:08.19
3:17.00
4:26.18
1:00.31
1:07.88
1:08.81
1:09.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.79
6:45.36
7:53.92
9:02.88
1:09.61
1:09.57
1:08.56
1:08.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.06
11:21.52
12:30.55
13:39.11
1:09.18
1:09.46
1:09.03
1:08.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.73
15:56.61
17:02.59
1:08.62
1:08.88
1:05.98
Giel van Dijk9104211De Biesboschzwemmers17:08.1617:03.81+0,89D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.78
2:07.15
3:13.18
4:19.99
1:01.78
1:05.37
1:06.03
1:06.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.24
6:34.56
7:42.96
8:51.43
1:07.25
1:07.32
1:08.40
1:08.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.90
11:10.97
12:22.42
13:34.39
1:09.47
1:10.07
1:11.45
1:11.97
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.92
15:56.53
17:03.81
1:11.53
1:10.61
1:07.28
Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo17:24.9617:11.28+0,84D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.56
2:11.54
3:19.77
4:28.74
1:02.56
1:08.98
1:08.23
1:08.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.96
6:47.64
7:57.25
9:06.98
1:09.22
1:09.68
1:09.61
1:09.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:17.03
11:26.64
12:35.97
13:45.21
1:10.05
1:09.61
1:09.33
1:09.24
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.97
16:04.18
17:11.28
1:09.76
1:09.21
1:07.10
Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas17:25.1017:11.48+0,90E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.11
2:09.50
3:17.04
4:25.25
1:02.11
1:07.39
1:07.54
1:08.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.94
6:43.24
7:52.30
9:01.92
1:08.69
1:09.30
1:09.06
1:09.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.13
11:22.61
12:33.54
13:44.28
1:10.21
1:10.48
1:10.93
1:10.74
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.85
16:05.17
17:11.48
1:10.57
1:10.32
1:06.31
Nick Hessing9103753De Dolfijn17:37.5817:12.68+0,83D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.09
2:11.66
3:20.36
4:29.73
1:03.09
1:08.57
1:08.70
1:09.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.21
6:48.26
7:57.93
9:08.19
1:09.48
1:09.05
1:09.67
1:10.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.52
11:29.30
12:39.13
13:47.73
1:10.33
1:10.78
1:09.83
1:08.60
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.08
16:05.94
17:12.68
1:09.35
1:08.86
1:06.74
Daan Ratering9002389ZPC Livo17:03.7917:12.85+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.32
2:09.53
3:17.99
4:26.80
1:02.32
1:07.21
1:08.46
1:08.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.99
6:45.31
7:55.07
9:04.91
1:09.19
1:09.32
1:09.76
1:09.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.07
11:25.05
12:35.21
13:45.25
1:10.16
1:09.98
1:10.16
1:10.04
1300m:
1400m:
1500m:
14:55.32
16:05.13
17:12.85
1:10.07
1:09.81
1:07.72
Dennis Overhage9002223De Otters Het Gooi17:21.7317:17.84+0,92E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.52
2:11.56
3:21.12
4:29.04
1:02.52
1:09.04
1:09.56
1:07.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.87
6:48.19
7:58.60
9:09.37
1:08.83
1:10.32
1:10.41
1:10.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.42
11:29.93
12:40.48
13:51.31
1:09.05
1:11.51
1:10.55
1:10.83
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.39
16:10.78
17:17.84
1:11.08
1:08.39
1:07.06
Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg17:22.6317:23.95+0,77E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.64
2:09.96
3:19.24
4:28.77
1:01.64
1:08.32
1:09.28
1:09.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.35
6:49.37
7:59.84
9:10.18
1:10.58
1:10.02
1:10.47
1:10.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.65
11:32.07
12:43.43
13:54.64
1:10.47
1:11.42
1:11.36
1:11.21
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.35
16:15.96
17:23.95
1:10.71
1:10.61
1:07.99
Fred Smink9104519De Otters Het Gooi17:13.7317:24.27+0,93E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.08
2:09.07
3:17.75
4:26.61
1:01.08
1:07.99
1:08.68
1:08.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.67
6:45.68
7:55.76
9:05.81
1:09.06
1:10.01
1:10.08
1:10.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.34
11:26.76
12:37.66
13:49.75
1:10.53
1:10.42
1:10.90
1:12.09
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.12
16:14.00
17:24.27
1:12.37
1:11.88
1:10.27
Chris van Vliet9102425DZ&PC17:32.8617:37.16+0,95E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.37
2:13.82
3:24.38
4:36.44
1:04.37
1:09.45
1:10.56
1:12.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.59
6:58.78
8:10.62
9:21.53
1:11.15
1:11.19
1:11.84
1:10.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.22
11:43.54
12:54.26
14:05.73
1:10.69
1:11.32
1:10.72
1:11.47
1300m:
1400m:
1500m:
15:16.81
16:27.80
17:37.16
1:11.08
1:10.99
1:09.36
NGRobin den Boer9006177De Warande16:51.92

<< TOP >>
Programmanr. 39
23-12-2007
Heren, 1500m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 14.57.14 vormbehoud 15.06.11
Senioren 1 en ouder
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Raymond van de Merwe8602077WVZ16:27.1516:13.38+0,74D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.22
2:06.48
3:11.70
4:17.07
1:01.22
1:05.26
1:05.22
1:05.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.47
6:27.20
7:32.18
8:37.54
1:05.40
1:04.73
1:04.98
1:05.36
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.33
10:49.02
11:54.73
13:00.13
1:05.79
1:05.69
1:05.71
1:05.40
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.32
15:10.30
16:13.38
1:05.19
1:04.98
1:03.08
Jorrit Visser8903393DZ&PC16:37.9916:23.98+1,01C
100m:
200m:
300m:
400m:
59.63
2:04.88
3:10.91
4:16.90
59.63
1:05.25
1:06.03
1:05.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.87
6:28.94
7:35.57
8:41.89
1:05.97
1:06.07
1:06.63
1:06.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.07
10:54.83
12:00.82
13:06.95
1:06.18
1:06.76
1:05.99
1:06.13
1300m:
1400m:
1500m:
14:13.31
15:19.49
16:23.98
1:06.36
1:06.18
1:04.49
Ewoud Potiek8902503DZ&PC17:03.2016:34.40+0,85D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.76
2:05.61
3:10.24
4:15.24
1:00.76
1:04.85
1:04.63
1:05.00
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.54
6:26.12
7:32.51
8:39.42
1:05.30
1:05.58
1:06.39
1:06.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:47.12
10:55.78
12:03.66
13:12.02
1:07.70
1:08.66
1:07.88
1:08.36
1300m:
1400m:
1500m:
14:20.47
15:28.60
16:34.40
1:08.45
1:08.13
1:05.80
Michael van der Linden8601921De Zijl/LGB16:40.4516:38.06+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.27
2:07.32
3:12.21
4:17.64
1:01.27
1:06.05
1:04.89
1:05.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.45
6:30.18
7:37.51
8:44.70
1:05.81
1:06.73
1:07.33
1:07.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.58
11:00.96
12:08.88
13:17.18
1:07.88
1:08.38
1:07.92
1:08.30
1300m:
1400m:
1500m:
14:24.67
15:32.95
16:38.06
1:07.49
1:08.28
1:05.11
Erik Simons8902845WZK16:55.9516:46.01+0,92D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.80
2:06.29
3:12.59
4:19.54
1:00.80
1:05.49
1:06.30
1:06.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.73
6:35.71
7:44.25
8:52.85
1:08.19
1:07.98
1:08.54
1:08.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.00
11:08.87
12:16.95
13:24.90
1:08.15
1:07.87
1:08.08
1:07.95
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.20
15:40.97
16:46.01
1:08.30
1:07.77
1:05.04
Koen Florijn8600851MNC Dordrecht16:26.4016:48.66+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.78
2:08.11
3:15.34
4:22.99
1:01.78
1:06.33
1:07.23
1:07.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.67
6:36.76
7:43.05
8:50.39
1:07.68
1:06.09
1:06.29
1:07.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.65
11:05.78
12:13.03
13:29.90
1:07.26
1:08.13
1:07.25
1:16.87
1300m:
1400m:
1500m:
14:35.02
15:43.13
16:48.66
1:05.12
1:08.11
1:05.53
Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y16:54.1217:03.26+0,86E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.74
2:12.01
3:20.12
4:28.47
1:03.74
1:08.27
1:08.11
1:08.35
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.24
6:43.69
7:51.88
9:00.69
1:07.77
1:07.45
1:08.19
1:08.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:10.04
11:19.80
12:29.78
13:38.99
1:09.35
1:09.76
1:09.98
1:09.21
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.61
15:57.60
17:03.26
1:09.62
1:08.99
1:05.66
Pascal Bruins8905413EZC17:15.0217:07.42+0,90E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.04
2:09.17
3:17.93
4:27.12
1:01.04
1:08.13
1:08.76
1:09.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.47
6:45.90
7:55.41
9:05.68
1:09.35
1:09.43
1:09.51
1:10.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.65
11:24.84
12:34.46
13:43.55
1:09.97
1:09.19
1:09.62
1:09.09
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.42
16:01.14
17:07.42
1:08.87
1:08.72
1:06.28
Rick Bruins8905427EZC17:18.7317:38.29+1,08E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.15
2:09.28
3:18.24
4:28.80
1:01.15
1:08.13
1:08.96
1:10.56
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.47
6:50.51
8:02.63
9:14.26
1:10.67
1:11.04
1:12.12
1:11.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.84
11:38.06
12:50.08
14:02.83
1:12.58
1:11.22
1:12.02
1:12.75
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.48
16:27.51
17:38.29
1:11.65
1:13.03
1:10.78
DISHaico Weijers8803759Numansdorp17:06.89
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGSebastiaan Verschuren8803571Aquarijn15:35.29

<< TOP >>
Programmanr. 39
23-12-2007
Heren, 1500m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 14.57.14 vormbehoud 15.06.11
all-in
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Raymond van de Merwe8602077WVZ16:27.1516:13.38+0,74D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.22
2:06.48
3:11.70
4:17.07
1:01.22
1:05.26
1:05.22
1:05.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.47
6:27.20
7:32.18
8:37.54
1:05.40
1:04.73
1:04.98
1:05.36
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.33
10:49.02
11:54.73
13:00.13
1:05.79
1:05.69
1:05.71
1:05.40
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.32
15:10.30
16:13.38
1:05.19
1:04.98
1:03.08
Jorrit Visser8903393DZ&PC16:37.9916:23.98+1,01C
100m:
200m:
300m:
400m:
59.63
2:04.88
3:10.91
4:16.90
59.63
1:05.25
1:06.03
1:05.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.87
6:28.94
7:35.57
8:41.89
1:05.97
1:06.07
1:06.63
1:06.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.07
10:54.83
12:00.82
13:06.95
1:06.18
1:06.76
1:05.99
1:06.13
1300m:
1400m:
1500m:
14:13.31
15:19.49
16:23.98
1:06.36
1:06.18
1:04.49
Ewoud Potiek8902503DZ&PC17:03.2016:34.40+0,85D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.76
2:05.61
3:10.24
4:15.24
1:00.76
1:04.85
1:04.63
1:05.00
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.54
6:26.12
7:32.51
8:39.42
1:05.30
1:05.58
1:06.39
1:06.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:47.12
10:55.78
12:03.66
13:12.02
1:07.70
1:08.66
1:07.88
1:08.36
1300m:
1400m:
1500m:
14:20.47
15:28.60
16:34.40
1:08.45
1:08.13
1:05.80
Michael van der Linden8601921De Zijl/LGB16:40.4516:38.06+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.27
2:07.32
3:12.21
4:17.64
1:01.27
1:06.05
1:04.89
1:05.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.45
6:30.18
7:37.51
8:44.70
1:05.81
1:06.73
1:07.33
1:07.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.58
11:00.96
12:08.88
13:17.18
1:07.88
1:08.38
1:07.92
1:08.30
1300m:
1400m:
1500m:
14:24.67
15:32.95
16:38.06
1:07.49
1:08.28
1:05.11
Vincent van Iperen9106179Orca16:48.2916:41.12+0,89C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.93
2:09.32
3:16.55
4:24.08
1:02.93
1:06.39
1:07.23
1:07.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.28
6:37.64
7:45.12
8:52.10
1:07.20
1:06.36
1:07.48
1:06.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.69
11:07.29
12:14.63
13:21.43
1:07.59
1:07.60
1:07.34
1:06.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.21
15:36.28
16:41.12
1:07.78
1:07.07
1:04.84
Bryan Mannaart9101533WVZ16:38.6016:41.24+0,95C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.20
2:07.87
3:14.85
4:21.43
1:02.20
1:05.67
1:06.98
1:06.58
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.31
6:35.66
7:43.51
8:51.77
1:06.88
1:07.35
1:07.85
1:08.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.91
11:07.55
12:14.78
13:22.20
1:08.14
1:07.64
1:07.23
1:07.42
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.91
15:37.23
16:41.24
1:07.71
1:07.32
1:04.01
Marco van der Stel9102879ACZ17:01.0916:44.06+0,76C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.12
2:09.21
3:16.59
4:23.79
1:02.12
1:07.09
1:07.38
1:07.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.34
6:39.08
7:47.02
8:54.95
1:07.55
1:07.74
1:07.94
1:07.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.52
11:10.34
12:17.63
13:25.14
1:07.57
1:07.82
1:07.29
1:07.51
1300m:
1400m:
1500m:
14:32.50
15:39.87
16:44.06
1:07.36
1:07.37
1:04.19
Tim Wagenmans9104945Aquarijn17:05.5616:44.74+0,85C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.32
2:07.16
3:13.39
4:19.96
1:01.32
1:05.84
1:06.23
1:06.57
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.77
6:33.21
7:40.25
8:47.94
1:06.81
1:06.44
1:07.04
1:07.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:55.80
11:04.09
12:12.03
13:20.10
1:07.86
1:08.29
1:07.94
1:08.07
1300m:
1400m:
1500m:
14:28.57
15:37.30
16:44.74
1:08.47
1:08.73
1:07.44
Erik Simons8902845WZK16:55.9516:46.01+0,92D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.80
2:06.29
3:12.59
4:19.54
1:00.80
1:05.49
1:06.30
1:06.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.73
6:35.71
7:44.25
8:52.85
1:08.19
1:07.98
1:08.54
1:08.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.00
11:08.87
12:16.95
13:24.90
1:08.15
1:07.87
1:08.08
1:07.95
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.20
15:40.97
16:46.01
1:08.30
1:07.77
1:05.04
Koen Florijn8600851MNC Dordrecht16:26.4016:48.66+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.78
2:08.11
3:15.34
4:22.99
1:01.78
1:06.33
1:07.23
1:07.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.67
6:36.76
7:43.05
8:50.39
1:07.68
1:06.09
1:06.29
1:07.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.65
11:05.78
12:13.03
13:29.90
1:07.26
1:08.13
1:07.25
1:16.87
1300m:
1400m:
1500m:
14:35.02
15:43.13
16:48.66
1:05.12
1:08.11
1:05.53
Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ16:51.0417:02.59+0,94D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.31
2:08.19
3:17.00
4:26.18
1:00.31
1:07.88
1:08.81
1:09.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.79
6:45.36
7:53.92
9:02.88
1:09.61
1:09.57
1:08.56
1:08.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.06
11:21.52
12:30.55
13:39.11
1:09.18
1:09.46
1:09.03
1:08.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.73
15:56.61
17:02.59
1:08.62
1:08.88
1:05.98
Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y16:54.1217:03.26+0,86E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.74
2:12.01
3:20.12
4:28.47
1:03.74
1:08.27
1:08.11
1:08.35
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.24
6:43.69
7:51.88
9:00.69
1:07.77
1:07.45
1:08.19
1:08.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:10.04
11:19.80
12:29.78
13:38.99
1:09.35
1:09.76
1:09.98
1:09.21
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.61
15:57.60
17:03.26
1:09.62
1:08.99
1:05.66
Giel van Dijk9104211De Biesboschzwemmers17:08.1617:03.81+0,89D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.78
2:07.15
3:13.18
4:19.99
1:01.78
1:05.37
1:06.03
1:06.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.24
6:34.56
7:42.96
8:51.43
1:07.25
1:07.32
1:08.40
1:08.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.90
11:10.97
12:22.42
13:34.39
1:09.47
1:10.07
1:11.45
1:11.97
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.92
15:56.53
17:03.81
1:11.53
1:10.61
1:07.28
Pascal Bruins8905413EZC17:15.0217:07.42+0,90E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.04
2:09.17
3:17.93
4:27.12
1:01.04
1:08.13
1:08.76
1:09.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.47
6:45.90
7:55.41
9:05.68
1:09.35
1:09.43
1:09.51
1:10.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.65
11:24.84
12:34.46
13:43.55
1:09.97
1:09.19
1:09.62
1:09.09
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.42
16:01.14
17:07.42
1:08.87
1:08.72
1:06.28
Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo17:24.9617:11.28+0,84D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.56
2:11.54
3:19.77
4:28.74
1:02.56
1:08.98
1:08.23
1:08.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.96
6:47.64
7:57.25
9:06.98
1:09.22
1:09.68
1:09.61
1:09.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:17.03
11:26.64
12:35.97
13:45.21
1:10.05
1:09.61
1:09.33
1:09.24
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.97
16:04.18
17:11.28
1:09.76
1:09.21
1:07.10
Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas17:25.1017:11.48+0,90E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.11
2:09.50
3:17.04
4:25.25
1:02.11
1:07.39
1:07.54
1:08.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.94
6:43.24
7:52.30
9:01.92
1:08.69
1:09.30
1:09.06
1:09.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.13
11:22.61
12:33.54
13:44.28
1:10.21
1:10.48
1:10.93
1:10.74
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.85
16:05.17
17:11.48
1:10.57
1:10.32
1:06.31
Nick Hessing9103753De Dolfijn17:37.5817:12.68+0,83D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.09
2:11.66
3:20.36
4:29.73
1:03.09
1:08.57
1:08.70
1:09.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.21
6:48.26
7:57.93
9:08.19
1:09.48
1:09.05
1:09.67
1:10.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.52
11:29.30
12:39.13
13:47.73
1:10.33
1:10.78
1:09.83
1:08.60
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.08
16:05.94
17:12.68
1:09.35
1:08.86
1:06.74
Daan Ratering9002389ZPC Livo17:03.7917:12.85+0,89E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.32
2:09.53
3:17.99
4:26.80
1:02.32
1:07.21
1:08.46
1:08.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.99
6:45.31
7:55.07
9:04.91
1:09.19
1:09.32
1:09.76
1:09.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.07
11:25.05
12:35.21
13:45.25
1:10.16
1:09.98
1:10.16
1:10.04
1300m:
1400m:
1500m:
14:55.32
16:05.13
17:12.85
1:10.07
1:09.81
1:07.72
Dennis Overhage9002223De Otters Het Gooi17:21.7317:17.84+0,92E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.52
2:11.56
3:21.12
4:29.04
1:02.52
1:09.04
1:09.56
1:07.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.87
6:48.19
7:58.60
9:09.37
1:08.83
1:10.32
1:10.41
1:10.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.42
11:29.93
12:40.48
13:51.31
1:09.05
1:11.51
1:10.55
1:10.83
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.39
16:10.78
17:17.84
1:11.08
1:08.39
1:07.06
Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg17:22.6317:23.95+0,77E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.64
2:09.96
3:19.24
4:28.77
1:01.64
1:08.32
1:09.28
1:09.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.35
6:49.37
7:59.84
9:10.18
1:10.58
1:10.02
1:10.47
1:10.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.65
11:32.07
12:43.43
13:54.64
1:10.47
1:11.42
1:11.36
1:11.21
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.35
16:15.96
17:23.95
1:10.71
1:10.61
1:07.99
Fred Smink9104519De Otters Het Gooi17:13.7317:24.27+0,93E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.08
2:09.07
3:17.75
4:26.61
1:01.08
1:07.99
1:08.68
1:08.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.67
6:45.68
7:55.76
9:05.81
1:09.06
1:10.01
1:10.08
1:10.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.34
11:26.76
12:37.66
13:49.75
1:10.53
1:10.42
1:10.90
1:12.09
1300m:
1400m:
1500m:
15:02.12
16:14.00
17:24.27
1:12.37
1:11.88
1:10.27
Chris van Vliet9102425DZ&PC17:32.8617:37.16+0,95E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.37
2:13.82
3:24.38
4:36.44
1:04.37
1:09.45
1:10.56
1:12.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.59
6:58.78
8:10.62
9:21.53
1:11.15
1:11.19
1:11.84
1:10.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.22
11:43.54
12:54.26
14:05.73
1:10.69
1:11.32
1:10.72
1:11.47
1300m:
1400m:
1500m:
15:16.81
16:27.80
17:37.16
1:11.08
1:10.99
1:09.36
Rick Bruins8905427EZC17:18.7317:38.29+1,08E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.15
2:09.28
3:18.24
4:28.80
1:01.15
1:08.13
1:08.96
1:10.56
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.47
6:50.51
8:02.63
9:14.26
1:10.67
1:11.04
1:12.12
1:11.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.84
11:38.06
12:50.08
14:02.83
1:12.58
1:11.22
1:12.02
1:12.75
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.48
16:27.51
17:38.29
1:11.65
1:13.03
1:10.78
DISHaico Weijers8803759Numansdorp17:06.89
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGSebastiaan Verschuren8803571Aquarijn15:35.29
NGRobin den Boer9006177De Warande16:51.92


<< TOP >>
Programmanr. 40
23-12-2007
Heren, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
TriVia 1TriVia3:55.173:54.10
Devi Wolthuizen
Tom Odding
87
89
59.33
1:05.99
Marc Kremer
Jeroen Stuut
90
88
57.35
51.43
WVZ 2WVZ4:01.143:58.11
Sander Smeets
Thomas Kersten
84
90
59.54
1:06.41
Arjan Assink
Rutger van Oosterhout
86
90
1:00.32
51.84
DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:01.513:59.43
Pieter Schoots
Ronald Hart
87
78
1:02.31
1:07.94
Kevin Lebis
Stanley Vleerlaag
81
85
57.21
51.97
Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:01.554:00.22
Micael Correia
Ralph de Bie
90
87
59.38
1:06.93
Roel Jacobs
Ronald Vullings
82
87
59.47
54.44
BZV 1BZV4:00.964:00.66
Dave Driessen
Bart van der Aar
86
89
1:03.07
1:07.60
Raga Flores
Hermie Minkels
89
87
57.54
52.45
DWK 3DWK4:02.794:01.02
Felix Broekhuizen
Nick van Gemert
90
89
1:00.98
1:06.49
Tim van Deutekom
Olaf Achterberg
91
90
59.95
53.60
Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda4:00.244:03.59
Bastiaan Lijesen
Robert de Gruijl
90
86
1:00.98
1:10.42
Kas Kop Jansen
Steven Nonnekes
85
90
59.00
53.19
De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp4:02.764:04.10
Rense Loohuis
Sjoerd Zanderink
91
91
1:02.20
1:09.21
Jordi Dijkhuis
Job Kienhuis
91
89
1:00.39
52.30
De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi4:04.124:04.52
Roy Visser
Rens van den Berg
91
89
1:04.91
1:06.75
Floor Verhaar
Dennis Overhage
90
90
56.83
56.03
OZ&PC 1OZ&PC4:03.954:05.55
Mark Oude Bennink
Ramon Grootelaar
87
83
1:05.84
1:08.33
Kay Beimin
Stef Comello
89
88
59.12
52.26
WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:04.164:06.04
Jeroen Beemster
Bas Tietze
87
87
1:02.42
1:09.42
Johan Roos
Michiel Beemster
83
80
1:00.59
53.61
De Columbiaan 1De Columbiaan4:00.724:07.63
Jeroen Eggeraat
Thierry van de Spek
92
89
1:02.46
1:09.57
Vince Polak
Oscar Sondermeijer
89
91
59.70
55.90
HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen4:03.114:08.79
Jelmer Meijer
Herman van Dijk
90
89
1:02.62
1:12.19
Marein Boonstra
Wouter Dogger
88
84
1:00.14
53.84


<< TOP >>
Programmanr. 41
23-12-2007
Dames, 4 x 200m vrije slag

Senioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Het Y 1Het Y8:45.768:43.04+0,86
Alice Bravo
Grith Sigsgaard
87
72
1:03.70
1:04.28
2:10.39
2:13.28
Vera van den Berg
Evelien Sohl
88
86
1:02.83
1:02.79
2:11.20
2:08.17
Orca 1Orca8:49.868:43.71+0,80
Ilse Kraayeveld
Femke Leenstra
90
95
1:02.91
1:07.77
2:09.69
2:19.90
Wendan Poelstra
Marloes Oldenburg
91
88
1:02.67
1:01.09
2:09.44
2:04.68
Zwemlust/Utrecht(SG) 2Zwemlust/Utrecht(SG)8:53.968:53.40+0,65
Ilse van Hoorn
Malissa van der Horst
90
92
1:02.75
1:01.76
2:10.89
2:09.50
Marike Boersen
Marloes Nieberg
88
90
1:06.97
1:02.51
2:21.96
2:11.05
Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval8:47.998:55.24+0,80
Inge Arts
Inge Maalsen
92
92
1:04.69
1:05.77
2:14.59
2:17.39
Maud van der Meer
Stephanie Janssen
92
91
1:03.33
1:02.44
2:12.45
2:10.81
De Columbiaan 1De Columbiaan8:49.729:02.31+0,83
Annelotte Hendriksen
Nadine Straten
88
91
1:02.51
1:06.81
2:10.18
2:19.98
Tessa Vreeburg
Marina Scheepbouwer
91
84
1:07.17
1:04.17
2:17.64
2:14.51
AZ&PC 1AZ&PC8:49.629:19.11
Daniëlle Vermeulen
Shireen Post
91
95
1:08.18
1:07.74
2:20.37
2:21.54
Iris Pijtak
Lidia v. Bon
93
70
1:07.89
1:03.80
2:20.12
2:17.08
DISOZ&PC 1OZ&PC8:47.45
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
Marieke Nijhuis, Evelien Kip, Loes Wijlens, Anne Boomars
NGTriVia 1TriVia8:19.13
Willemijn Knot, Ranomi Kromowidjojo, Clarissa van Rheenen, Hedwig Kikkert


<< TOP >>
Programmanr. 42
23-12-2007
Jongens, 1500m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Damon Peperkamp9501101De Dinkel Denekamp19:06.0618:36.64+0,97C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.56
2:22.92
3:36.97
4:52.90
1:08.56
1:14.36
1:14.05
1:15.93
500m:
600m:
700m:
800m:
6:08.28
7:23.96
8:40.01
9:55.87
1:15.38
1:15.68
1:16.05
1:15.86
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:10.64
12:25.55
13:39.55
14:52.67
1:14.77
1:14.91
1:14.00
1:13.12
1300m:
1400m:
1500m:
16:08.10
17:22.87
18:36.64
1:15.43
1:14.77
1:13.77
2.Jeffrey Reijnders9500877Oceanus19:35.1318:47.23+0,92C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.77
2:25.27
3:40.85
4:56.23
1:09.77
1:15.50
1:15.58
1:15.38
500m:
600m:
700m:
800m:
6:11.66
7:26.11
8:41.44
9:57.02
1:15.43
1:14.45
1:15.33
1:15.58
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:12.63
12:28.43
13:44.87
15:00.57
1:15.61
1:15.80
1:16.44
1:15.70
1300m:
1400m:
1500m:
16:18.33
17:33.55
18:47.23
1:17.76
1:15.22
1:13.68
3.Ruben Tol9501119Ed-Vo19:27.7918:49.45+0,94D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.69
2:23.77
3:38.64
4:54.52
1:08.69
1:15.08
1:14.87
1:15.88
500m:
600m:
700m:
800m:
6:10.78
7:26.60
8:41.98
9:58.69
1:16.26
1:15.82
1:15.38
1:16.71
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:14.81
12:31.15
13:48.17
15:04.87
1:16.12
1:16.34
1:17.02
1:16.70
1300m:
1400m:
1500m:
16:21.29
17:36.80
18:49.45
1:16.42
1:15.51
1:12.65
4.Maarten Brzoskowski9500769Eiffel Swimmers PSV20:00.8118:53.61+0,83D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.16
2:24.79
3:40.38
4:56.25
1:09.16
1:15.63
1:15.59
1:15.87
500m:
600m:
700m:
800m:
6:11.95
7:28.33
8:44.90
10:01.92
1:15.70
1:16.38
1:16.57
1:17.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:19.40
12:35.55
13:51.59
15:07.32
1:17.48
1:16.15
1:16.04
1:15.73
1300m:
1400m:
1500m:
16:23.15
17:39.51
18:53.61
1:15.83
1:16.36
1:14.10
5.Jens Kobesen9500117Nova19:33.5219:29.12+0,86E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.04
2:23.88
3:40.08
4:56.48
1:09.04
1:14.84
1:16.20
1:16.40
500m:
600m:
700m:
800m:
6:13.65
7:32.17
8:51.86
10:12.65
1:17.17
1:18.52
1:19.69
1:20.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:32.58
12:52.58
14:12.48
15:31.73
1:19.93
1:20.00
1:19.90
1:19.25
1300m:
1400m:
1500m:
16:52.87
18:12.33
19:29.12
1:21.14
1:19.46
1:16.79
6.Jurian Beukers9501327WVZ19:45.5119:30.34+0,78E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.74
2:24.86
3:42.20
5:00.45
1:08.74
1:16.12
1:17.34
1:18.25
500m:
600m:
700m:
800m:
6:19.69
7:39.07
8:58.75
10:18.58
1:19.24
1:19.38
1:19.68
1:19.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:38.75
12:58.42
14:17.77
15:37.46
1:20.17
1:19.67
1:19.35
1:19.69
1300m:
1400m:
1500m:
16:56.75
18:15.37
19:30.34
1:19.29
1:18.62
1:14.97
7.Mike Bravenboer9500299Poseidon'5620:05.2019:37.35+0,82E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.17
2:26.54
3:45.06
5:04.20
1:10.17
1:16.37
1:18.52
1:19.14
500m:
600m:
700m:
800m:
6:22.96
7:42.41
9:02.34
10:22.32
1:18.76
1:19.45
1:19.93
1:19.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:42.10
13:02.15
14:21.92
15:41.67
1:19.78
1:20.05
1:19.77
1:19.75
1300m:
1400m:
1500m:
17:01.94
18:21.10
19:37.35
1:20.27
1:19.16
1:16.25
8.Melvin Prins9500201MNC Dordrecht19:57.8220:04.12E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.20
2:33.18
3:54.40
5:16.15
1:14.20
1:18.98
1:21.22
1:21.75
500m:
600m:
700m:
800m:
6:37.67
8:00.32
9:21.35
10:43.25
1:21.52
1:22.65
1:21.03
1:21.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:04.18
13:26.57
14:46.68
16:07.73
1:20.93
1:22.39
1:20.11
1:21.05
1300m:
1400m:
1500m:
17:28.55
18:48.71
20:04.12
1:20.82
1:20.16
1:15.41


<< TOP >>
Programmanr. 43
23-12-2007
Jongens, 1500m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Ensger Kotterink9403391WVZ18:06.0617:29.86+0,58B
Kamp. Record Junioren 2
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.44
2:15.49
3:26.00
4:36.81
1:05.44
1:10.05
1:10.51
1:10.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.93
6:58.83
8:09.95
9:21.07
1:11.12
1:10.90
1:11.12
1:11.12
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.79
11:42.41
12:53.12
14:03.90
1:10.72
1:10.62
1:10.71
1:10.78
1300m:
1400m:
1500m:
15:13.93
16:24.33
17:29.86
1:10.03
1:10.40
1:05.53
2.Lester Snackers9400947ZC Valkenburg18:24.1517:35.57+0,91B
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.69
2:15.71
3:26.47
4:37.71
1:05.69
1:10.02
1:10.76
1:11.24
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.99
7:00.11
8:11.24
9:22.51
1:11.28
1:11.12
1:11.13
1:11.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:33.29
11:44.39
12:55.01
14:05.13
1:10.78
1:11.10
1:10.62
1:10.12
1300m:
1400m:
1500m:
15:15.01
16:25.65
17:35.57
1:09.88
1:10.64
1:09.92
3.Stef Heijnekamp9401665HZC Weusthag Hengelo18:08.9017:51.47+0,86C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.28
2:14.34
3:25.01
4:35.74
1:04.28
1:10.06
1:10.67
1:10.73
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.23
6:58.91
8:10.40
9:22.53
1:11.49
1:11.68
1:11.49
1:12.13
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:34.73
11:47.69
13:00.65
14:13.79
1:12.20
1:12.96
1:12.96
1:13.14
1300m:
1400m:
1500m:
15:26.87
16:40.19
17:51.47
1:13.08
1:13.32
1:11.28
4.Jacco Doest9400711DWK18:12.4818:14.66+1,02D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.39
2:17.72
3:28.78
4:40.58
1:07.39
1:10.33
1:11.06
1:11.80
500m:
600m:
700m:
800m:
5:52.46
7:05.24
8:18.88
9:32.67
1:11.88
1:12.78
1:13.64
1:13.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:46.80
12:00.70
13:15.15
14:30.52
1:14.13
1:13.90
1:14.45
1:15.37
1300m:
1400m:
1500m:
15:45.57
17:00.81
18:14.66
1:15.05
1:15.24
1:13.85
5.Vincent Moolhuijsen9401215Oceanus18:42.1418:29.69+0,83E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.01
2:20.93
3:34.35
4:48.38
1:08.01
1:12.92
1:13.42
1:14.03
500m:
600m:
700m:
800m:
6:01.65
7:15.84
8:30.75
9:46.47
1:13.27
1:14.19
1:14.91
1:15.72
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:02.48
12:18.27
13:33.26
14:48.38
1:16.01
1:15.79
1:14.99
1:15.12
1300m:
1400m:
1500m:
16:03.82
17:18.50
18:29.69
1:15.44
1:14.68
1:11.19
6.Jorrick Druyven9400507OEZA18:46.6618:38.36+0,77E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.47
2:22.11
3:36.75
4:51.71
1:08.47
1:13.64
1:14.64
1:14.96
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.84
7:22.42
8:38.79
9:54.13
1:15.13
1:15.58
1:16.37
1:15.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:10.00
12:25.75
13:40.94
14:56.70
1:15.87
1:15.75
1:15.19
1:15.76
1300m:
1400m:
1500m:
16:12.24
17:27.82
18:38.36
1:15.54
1:15.58
1:10.54
7.Simon Stouten9400943De Zijl/LGB18:55.2018:40.91+0,90E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.92
2:26.75
3:41.86
4:57.30
1:10.92
1:15.83
1:15.11
1:15.44
500m:
600m:
700m:
800m:
6:13.11
7:29.00
8:44.63
9:59.88
1:15.81
1:15.89
1:15.63
1:15.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:15.49
12:30.91
13:47.48
15:03.30
1:15.61
1:15.42
1:16.57
1:15.82
1300m:
1400m:
1500m:
16:19.10
17:33.09
18:40.91
1:15.80
1:13.99
1:07.82
8.Mike ter Horst9402785De Zeeschuimers18:51.1918:48.59+0,85E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.13
2:18.56
3:32.76
4:47.25
1:06.13
1:12.43
1:14.20
1:14.49
500m:
600m:
700m:
800m:
6:02.53
7:18.89
8:35.23
9:52.10
1:15.28
1:16.36
1:16.34
1:16.87
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:09.16
12:25.73
13:42.92
15:00.55
1:17.06
1:16.57
1:17.19
1:17.63
1300m:
1400m:
1500m:
16:18.59
17:35.89
18:48.59
1:18.04
1:17.30
1:12.70
9.Remy den Boer9401759De Warande18:20.2719:23.81+0,86
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.95
2:17.33
3:30.87
4:45.80
1:05.95
1:11.38
1:13.54
1:14.93
500m:
600m:
700m:
800m:
6:00.73
7:16.43
8:32.95
9:48.99
1:14.93
1:15.70
1:16.52
1:16.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:06.99
12:23.84
13:42.46
15:06.19
1:18.00
1:16.85
1:18.62
1:23.73
1300m:
1400m:
1500m:
16:33.10
17:59.20
19:23.81
1:26.91
1:26.10
1:24.61


<< TOP >>
Programmanr. 44
23-12-2007
Jongens, 1500m vrije slag
serie 1 is een restserie van progr.no.43,44 en 45
Junioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Nils Mollema9306283Electrolux AZC17:23.0117:02.89+0,75B
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.19
2:13.26
3:21.50
4:30.80
1:05.19
1:08.07
1:08.24
1:09.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.45
6:47.56
7:55.10
9:04.09
1:08.65
1:08.11
1:07.54
1:08.99
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.54
11:21.61
12:29.58
13:38.31
1:08.45
1:09.07
1:07.97
1:08.73
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.33
15:57.00
17:02.89
1:09.02
1:09.67
1:05.89
2.Timo Dinkelberg9300773ZV Vlaardingen17:16.2917:10.30+0,76B
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.13
2:09.99
3:18.58
4:27.36
1:02.13
1:07.86
1:08.59
1:08.78
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.42
6:45.56
7:55.17
9:05.11
1:09.06
1:09.14
1:09.61
1:09.94
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.78
11:24.53
12:34.66
13:45.22
1:09.67
1:09.75
1:10.13
1:10.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:55.31
16:05.28
17:10.30
1:10.09
1:09.97
1:05.02
3.Jorke Willemse9301977Orca17:18.4417:12.89+0,72C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.73
2:11.57
3:19.98
4:28.57
1:03.73
1:07.84
1:08.41
1:08.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.85
6:44.08
7:53.31
9:02.78
1:07.28
1:08.23
1:09.23
1:09.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.32
11:21.91
12:32.56
13:43.40
1:09.54
1:09.59
1:10.65
1:10.84
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.24
16:04.66
17:12.89
1:10.84
1:10.42
1:08.23
4.Sonny Corré9303615De Stormvogel17:26.0017:27.51+0,90C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.72
2:13.24
3:21.81
4:31.43
1:04.72
1:08.52
1:08.57
1:09.62
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.82
6:51.64
8:03.00
9:14.16
1:10.39
1:09.82
1:11.36
1:11.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:24.77
11:36.08
12:46.66
13:57.34
1:10.61
1:11.31
1:10.58
1:10.68
1300m:
1400m:
1500m:
15:08.45
16:19.24
17:27.51
1:11.11
1:10.79
1:08.27
5.Bart Dunweg9301763ZV Vlaardingen17:52.3717:28.73+0,89C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.52
2:13.19
3:24.20
4:34.47
1:03.52
1:09.67
1:11.01
1:10.27
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.74
6:55.56
8:06.91
9:16.81
1:11.27
1:09.82
1:11.35
1:09.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:27.65
11:39.22
12:50.57
14:02.41
1:10.84
1:11.57
1:11.35
1:11.84
1300m:
1400m:
1500m:
15:13.33
16:20.93
17:28.73
1:10.92
1:07.60
1:07.80
6.Bastiaan Waanders9301225Electrolux AZC17:13.5117:34.84+0,77D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.62
2:16.89
3:26.59
4:36.63
1:06.62
1:10.27
1:09.70
1:10.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.33
6:55.74
8:05.51
9:16.27
1:09.70
1:09.41
1:09.77
1:10.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.50
11:37.03
12:47.44
13:58.88
1:10.23
1:10.53
1:10.41
1:11.44
1300m:
1400m:
1500m:
15:10.71
16:23.04
17:34.84
1:11.83
1:12.33
1:11.80
7.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK17:27.5917:35.36+0,97D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.24
2:13.40
3:21.22
4:30.37
1:05.24
1:08.16
1:07.82
1:09.15
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.10
6:49.57
8:00.65
9:11.91
1:09.73
1:09.47
1:11.08
1:11.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:24.22
11:35.37
12:47.29
14:00.14
1:12.31
1:11.15
1:11.92
1:12.85
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.01
16:27.14
17:35.36
1:13.87
1:13.13
1:08.22
8.Jordy de Klerk9300269WZ&PC Purmerend17:58.3717:35.60+0,99D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.20
2:13.05
3:23.27
4:33.87
1:04.20
1:08.85
1:10.22
1:10.60
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.11
6:55.95
8:06.76
9:17.61
1:11.24
1:10.84
1:10.81
1:10.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:28.38
11:39.45
12:50.65
14:02.45
1:10.77
1:11.07
1:11.20
1:11.80
1300m:
1400m:
1500m:
15:13.65
16:25.03
17:35.60
1:11.20
1:11.38
1:10.57
9.Jens Bakker9300021De Dolfijn17:44.6517:38.15+0,96D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.99
2:14.47
3:25.79
4:36.58
1:03.99
1:10.48
1:11.32
1:10.79
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.65
7:00.47
8:11.86
9:22.90
1:12.07
1:11.82
1:11.39
1:11.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:34.01
11:45.12
12:56.83
14:08.67
1:11.11
1:11.11
1:11.71
1:11.84
1300m:
1400m:
1500m:
15:20.36
16:31.04
17:38.15
1:11.69
1:10.68
1:07.11
10.Pim Kienhuis9300263De Dinkel Denekamp18:10.2917:46.25+0,91D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.24
2:18.20
3:30.18
4:42.84
1:06.24
1:11.96
1:11.98
1:12.66
500m:
600m:
700m:
800m:
5:55.68
7:07.03
8:18.49
9:31.77
1:12.84
1:11.35
1:11.46
1:13.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:42.75
11:53.46
13:05.67
14:16.98
1:10.98
1:10.71
1:12.21
1:11.31
1300m:
1400m:
1500m:
15:28.11
16:38.56
17:46.25
1:11.13
1:10.45
1:07.69
11.Sebastian de Been9302233De Warande17:28.1817:53.17+0,83D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.43
2:13.95
3:23.78
4:34.52
1:04.43
1:09.52
1:09.83
1:10.74
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.11
6:57.44
8:09.62
9:22.78
1:11.59
1:11.33
1:12.18
1:13.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:36.01
11:50.03
13:03.08
14:17.01
1:13.23
1:14.02
1:13.05
1:13.93
1300m:
1400m:
1500m:
15:28.94
16:42.10
17:53.17
1:11.93
1:13.16
1:11.07
12.Robin Ramaekers9304385ZON/S&S17:40.2618:02.46+0,91E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.68
2:10.85
3:21.41
4:33.61
1:02.68
1:08.17
1:10.56
1:12.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.12
6:58.29
8:11.46
9:23.88
1:13.51
1:11.17
1:13.17
1:12.42
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:36.48
11:49.09
13:02.70
14:17.61
1:12.60
1:12.61
1:13.61
1:14.91
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.19
16:47.78
18:02.46
1:14.58
1:15.59
1:14.68
13.Maarten Arntz9301921De Gelenberg17:49.3318:12.03+0,79E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.21
2:20.80
3:33.09
4:46.74
1:07.21
1:13.59
1:12.29
1:13.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.87
7:13.06
8:26.61
9:39.77
1:13.13
1:13.19
1:13.55
1:13.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.88
12:05.88
13:19.21
14:32.71
1:13.11
1:13.00
1:13.33
1:13.50
1300m:
1400m:
1500m:
15:46.22
16:59.54
18:12.03
1:13.51
1:13.32
1:12.49
14.Kasper Leeuw9304435EZC18:11.5418:14.74+0,95E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.88
2:18.86
3:31.77
4:45.62
1:06.88
1:11.98
1:12.91
1:13.85
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.82
7:13.87
8:28.06
9:42.03
1:14.20
1:14.05
1:14.19
1:13.97
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:56.04
12:09.68
13:23.68
14:36.69
1:14.01
1:13.64
1:14.00
1:13.01
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.57
17:03.88
18:14.74
1:13.88
1:13.31
1:10.86
15.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK18:18.5318:19.08+0,67E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.97
2:16.91
3:28.96
4:41.70
1:05.97
1:10.94
1:12.05
1:12.74
500m:
600m:
700m:
800m:
5:55.56
7:09.47
8:24.11
9:38.96
1:13.86
1:13.91
1:14.64
1:14.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:54.07
12:09.08
13:24.11
14:39.31
1:15.11
1:15.01
1:15.03
1:15.20
1300m:
1400m:
1500m:
15:54.07
17:09.22
18:19.08
1:14.76
1:15.15
1:09.86
16.Nils Veldkamp9302873de Whee17:55.9718:20.12+0,81E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.49
2:20.32
3:33.81
4:47.75
1:07.49
1:12.83
1:13.49
1:13.94
500m:
600m:
700m:
800m:
6:01.47
7:14.93
8:28.49
9:41.32
1:13.72
1:13.46
1:13.56
1:12.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:55.33
12:09.34
13:23.33
14:37.51
1:14.01
1:14.01
1:13.99
1:14.18
1300m:
1400m:
1500m:
15:51.77
17:06.49
18:20.12
1:14.26
1:14.72
1:13.63
17.Leendert Valstar9303469ZV Westland Dijkglas18:20.7818:31.99+0,81E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.20
2:19.62
3:35.18
4:50.33
1:06.20
1:13.42
1:15.56
1:15.15
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.26
7:21.64
8:36.48
9:52.39
1:15.93
1:15.38
1:14.84
1:15.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:07.14
12:23.44
13:38.54
14:51.98
1:14.75
1:16.30
1:15.10
1:13.44
1300m:
1400m:
1500m:
16:07.71
17:22.07
18:31.99
1:15.73
1:14.36
1:09.92
18.Bernd Kobesen9300981Nova18:11.3618:41.78+0,81E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.78
2:14.95
3:28.25
4:43.08
1:04.78
1:10.17
1:13.30
1:14.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.66
7:14.40
8:31.48
9:48.25
1:15.58
1:15.74
1:17.08
1:16.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:03.82
12:20.58
13:38.13
14:55.93
1:15.57
1:16.76
1:17.55
1:17.80
1300m:
1400m:
1500m:
16:13.22
17:29.06
18:41.78
1:17.29
1:15.84
1:12.72


<< TOP >>
Programmanr. 45
23-12-2007
Jongens, 1500m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Mitch Notten9202505ZC Valkenburg16:53.4416:42.90+0,89C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.09
2:06.98
3:13.27
4:20.27
1:01.09
1:05.89
1:06.29
1:07.00
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.61
6:34.70
7:41.97
8:50.32
1:06.34
1:08.09
1:07.27
1:08.35
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.62
11:06.61
12:14.47
13:22.53
1:08.30
1:07.99
1:07.86
1:08.06
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.73
15:38.85
16:42.90
1:08.20
1:08.12
1:04.05
2.Mike Marissen9202187DWK16:43.0816:44.27+0,89C
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.11
2:06.40
3:12.86
4:20.27
1:00.11
1:06.29
1:06.46
1:07.41
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.18
6:34.37
7:41.64
8:50.28
1:06.91
1:07.19
1:07.27
1:08.64
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.97
11:07.75
12:17.57
13:26.51
1:08.69
1:08.78
1:09.82
1:08.94
1300m:
1400m:
1500m:
14:35.21
15:42.97
16:44.27
1:08.70
1:07.76
1:01.30
3.Victor Poot9203651ZV Vlaardingen17:44.0917:03.39+0,77D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.77
2:09.82
3:17.04
4:25.13
1:02.77
1:07.05
1:07.22
1:08.09
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.07
6:43.40
7:52.69
9:02.63
1:08.94
1:09.33
1:09.29
1:09.94
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.57
11:22.09
12:31.81
13:41.17
1:09.94
1:09.52
1:09.72
1:09.36
1300m:
1400m:
1500m:
14:50.13
15:59.30
17:03.39
1:08.96
1:09.17
1:04.09
4.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P17:32.6417:05.23+0,78D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.34
2:13.37
3:23.03
4:32.32
1:04.34
1:09.03
1:09.66
1:09.29
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.50
6:51.44
8:00.02
9:09.08
1:09.18
1:09.94
1:08.58
1:09.06
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.07
11:27.09
12:36.32
13:45.20
1:08.99
1:09.02
1:09.23
1:08.88
1300m:
1400m:
1500m:
14:54.71
16:04.11
17:05.23
1:09.51
1:09.40
1:01.12
5.Julian van Leuven9200823De Dolfijn17:20.3117:05.53+0,84D
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.51
2:12.49
3:21.89
4:30.72
1:03.51
1:08.98
1:09.40
1:08.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.91
6:48.72
7:58.35
9:07.88
1:09.19
1:08.81
1:09.63
1:09.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:17.32
11:27.36
12:35.80
13:45.26
1:09.44
1:10.04
1:08.44
1:09.46
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.84
16:03.85
17:05.53
1:00.58
1:18.01
1:01.68
6.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ17:38.2017:36.58+1,05E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.98
2:13.61
3:23.62
4:33.99
1:03.98
1:09.63
1:10.01
1:10.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.36
6:57.37
8:09.26
9:21.08
1:11.37
1:12.01
1:11.89
1:11.82
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.99
11:41.66
12:53.51
14:06.78
1:10.91
1:09.67
1:11.85
1:13.27
1300m:
1400m:
1500m:
15:19.21
16:30.93
17:36.58
1:12.43
1:11.72
1:05.65
7.Bas Onderstal9205967LZ 1886-KartoenZ17:44.5417:43.03+0,81E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.25
2:12.46
3:23.35
4:34.94
1:03.25
1:09.21
1:10.89
1:11.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.11
6:58.05
8:10.11
9:22.81
1:11.17
1:11.94
1:12.06
1:12.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:35.42
11:47.21
12:59.28
14:10.57
1:12.61
1:11.79
1:12.07
1:11.29
1300m:
1400m:
1500m:
15:22.91
16:34.32
17:43.03
1:12.34
1:11.41
1:08.71
8.Boris Galjart9201997ZV Vlaardingen17:54.4717:43.04+0,82E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.08
2:12.66
3:23.65
4:35.19
1:04.08
1:08.58
1:10.99
1:11.54
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.38
6:57.84
8:10.39
9:23.23
1:11.19
1:11.46
1:12.55
1:12.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:35.81
11:46.84
12:59.53
14:10.95
1:12.58
1:11.03
1:12.69
1:11.42
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.22
16:34.72
17:43.04
1:12.27
1:11.50
1:08.32
9.Daniek Saman9201139ZPC Stadskanaal17:31.8218:02.14+0,84E
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.57
2:14.34
3:25.29
4:36.50
1:04.57
1:09.77
1:10.95
1:11.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.46
7:00.68
8:13.59
9:26.88
1:11.96
1:12.22
1:12.91
1:13.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:40.91
11:55.31
13:09.17
14:24.13
1:14.03
1:14.40
1:13.86
1:14.96
1300m:
1400m:
1500m:
15:38.28
16:51.02
18:02.14
1:14.15
1:12.74
1:11.12
10.Maurits Muthert9200941ZPC Stadskanaal17:42.9718:10.29+0,86
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.78
2:16.07
3:28.09
4:41.23
1:04.78
1:11.29
1:12.02
1:13.14
500m:
600m:
700m:
800m:
5:54.29
7:07.78
8:21.10
9:35.17
1:13.06
1:13.49
1:13.32
1:14.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:49.39
12:03.58
13:17.46
14:32.00
1:14.22
1:14.19
1:13.88
1:14.54
1300m:
1400m:
1500m:
15:46.68
17:00.93
18:10.29
1:14.68
1:14.25
1:09.36
NGLaurens Pepping9203529De Rijn17:49.58