Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag  all-in
Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag  all-in
Nr. 17. Dames, 200m schoolslag  all-in
Nr. 18. Heren, 200m schoolslag  all-in
Nr. 19. Dames, 50m rugslag  all-in
Nr. 20. Heren, 50m rugslag  all-in
Nr. 21. Heren, 400m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  all-in
Nr. 23. Heren, 200m vrije slag  all-in
Nr. 24. Dames, 800m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 25. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 26. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2007
Amsterdam, 21. - 23.12.2007


4 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 422-12-2007 - 16:00


Programmanr. 15
22-12-2007
Dames, 100m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.58.97 vormbehoud 0.59.56
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
Finale A
1.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ1:01.921:00.82+0,88A28.291:00.82
2.Hedwig Kikkert8501566TriVia1:03.021:01.11+0,81A28.781:01.11
3.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn1:03.501:01.74+0,86B29.101:01.74
4.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV1:02.671:02.05+0,80A+29.671:02.05
5.Sandra Temmerman8001100MNC Dordrecht1:03.281:02.59+0,88C29.331:02.59
6.Mariët Koster8301162DZ&PC1:03.101:02.96+0,82C28.941:02.96
7.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 1:03.641:04.62+0,90A29.751:04.62
8.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval1:03.851:05.49+0,71B29.941:05.49
Finale B
9.Kelly de Jong9101474De Dolfijn1:05.051:04.09+0,82C30.001:04.09
10.Chantal Nap8903004Team Groningen1:05.511:04.17+0,84D29.941:04.17
11.Lisa Dreesens9105798HZPC1:04.781:04.68+0,90C30.121:04.68
12.Lotte Greven8705620ZC Valkenburg1:04.741:05.10+0,78E29.981:05.10
13.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV1:05.141:05.43+0,63B30.511:05.43
14.Inge Arts9203076Zeester-Meerval1:07.181:06.71+0,78C31.061:06.71
15.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval1:05.741:06.80+0,81D30.741:06.80
16.Aukje Jenster9200856ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.821:07.07+0,81D30.761:07.07
NGRoxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV1:06.53


<< TOP >>
Programmanr. 16
22-12-2007
Heren, 100m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.51.72 vormbehoud 0.52.24
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
Finale A
1.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV55.4952.46+0,80A+24.6952.46
Kampioenschaps Record
2.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV55.2852.49+0,89A+24.1752.49
3.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC55.9154.88+0,86B25.3054.88
4.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen56.4055.71+0,90B25.6055.71
5.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi56.4956.25+0,86A25.7756.25
6.Remko de Jong7600459De Dolfijn56.9456.46+0,86D26.3156.46
7.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)57.1757.71+0,89D26.6057.71
8.Raga Flores8900903BZV57.0858.34+0,84D26.5958.34
Finale B
9.Rory Bob de Haan8100609Team Groningen57.2355.89+0,83C26.0055.89
10.Sander Smeets8402091WVZ57.4757.34+0,83D26.6757.34
11.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5658.5058.06+0,73C27.0058.06
12.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen59.3758.29+0,72C27.0158.29
13.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC58.2358.71+0,76C27.0258.71
14.Gerben Fiere9102825De Warande57.5959.28+0,76D26.8459.28
15.Étiënne Vrieling9102455TriVia1:00.5059.94+0,81D27.6359.94
16.Fabian Beimin9100087OZ&PC1:00.291:00.10+0,92D27.771:00.10
NGNiels van Polanen9101809De Columbiaan1:00.20


<< TOP >>
Programmanr. 17
22-12-2007
Dames, 200m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 2.26.18 vormbehoud 2.27.64
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
Finale A
1.Margriet Zwanenburg8604274DZ&PC2:35.362:31.92+0,97A1:11.692:31.92
2.Lia Dekker8700830DZ&PC2:38.792:33.63+0,86B1:13.792:33.63
3.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn2:36.972:33.79+0,92A1:14.732:33.79
4.Loes Zanderink8805006De Dinkel Denekamp2:35.312:35.49+0,86C1:13.822:35.49
5.Anouk Elzerman9005914De Dolfijn2:37.832:37.06+0,93C1:15.452:37.06
6.Lisa Nijland9102272de Whee2:39.852:39.22+0,90C1:17.092:39.22
7.Ilona Remmel9302198ZON/S&S2:42.422:43.61C1:19.222:43.61
8.Gea Hagting8801584Nova2:42.062:45.09+0,98E1:18.772:45.09
Finale B
9.Anisa Memic9204260WWV 2:43.822:42.93+0,89D1:17.912:42.93
10.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen2:48.022:44.53+0,93D1:18.342:44.53
11.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend2:45.642:46.69+0,85E1:20.092:46.69
12.Paula Duursma9300982DZ&PC2:49.152:47.31+0,51D1:20.332:47.31
13.Kristel Doreleijers9302568Eiffel Swimmers PSV2:49.922:50.53+0,93E1:20.902:50.53


<< TOP >>
Programmanr. 18
22-12-2007
Heren, 200m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 2.09.67 vormbehoud 2.10.97
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
Finale A
1.Thijs van Valkengoed8302141WVZ2:17.562:11.54+0,85A+1:02.192:11.54
2.Devi Wolthuizen8703887TriVia2:21.992:16.07+0,89B1:05.352:16.07
3.Rutger Sloof8803141DWK2:21.912:16.82+0,88A1:05.492:16.82
4.Mans Broekgaarden8500385DWK2:20.332:20.80+0,88D1:07.192:20.80
5.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg2:20.112:20.93+0,83C1:07.382:20.93
6.Joppe Wisse8903645DZT'622:21.202:21.80+0,93C1:06.922:21.80
7.Erik Talma8903107TriVia2:24.882:24.59+0,75D1:07.812:24.59
DISJaap v/d Vegte8803485DZ&PC2:19.922:16.30+0,78A1:05.572:16.30
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Finale B
9.Rens van den Berg8900201De Otters Het Gooi2:25.712:25.29+0,87D1:10.572:25.29
10.Kay op den Kamp9103425ZC Valkenburg2:26.282:26.49C1:12.622:26.49
11.Tom Odding8902301TriVia2:25.292:27.86+0,89E1:09.432:27.86
12.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel Denekamp2:25.512:28.47+0,91D1:10.782:28.47
13.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda2:27.852:30.21+0,77E1:10.852:30.21
14.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen2:27.322:36.68+0,801:13.912:36.68
NG.ZAStefan Hazeleger9100867de Meer2:26.71
NG.ZASebas van Lith9001841ZVW '742:29.45


<< TOP >>
Programmanr. 19
22-12-2007
Dames, 50m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.28.07 vormbehoud 0.28.35
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Finale A
1.Ranomi Kromowidjojo9002156TriVia28.9728.13A+
2.Willemijn Knot9002010TriVia29.6928.44A+
3.Evy Witlox8804946DWK29.7729.10A
4.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV30.1129.67B
5.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)30.0329.74B
6.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen30.4129.90A
7.Mariët Koster8301162DZ&PC30.2529.93C
8.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)30.1930.02C
Finale B
9.Britt Verdijck8907232De Dolfijn31.0630.52D
10.Daphne ten Brink8500454WZ&PC Purmerend31.3530.71D
11.Chantal Nap8903004Team Groningen31.2230.85D
12.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan30.9230.92C
13.Shelley de Boer9302840Zaanstad (SG)31.4531.35C
14.Chantal Kuipers8702430NDD31.0531.40E
15.Kyra Rietveld9300624TriVia30.9831.44C
16.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)31.1931.52D


<< TOP >>
Programmanr. 20
22-12-2007
Heren, 50m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.24.48 vormbehoud 0.24.72
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Finale A
1.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV26.1525.46A
2.John Keetman8401145DWK26.1025.92B
3.Merijn Ellenkamp8500691WWV 26.9526.12C
4.Jan Kersten8601561De Columbiaan26.3426.15C
5.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV26.7926.57A
Nederlands Record 16 jaar
6.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC27.1826.79D
7.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda26.9127.10C
8.Micael Correia9000569Zeester-Meerval27.0628.93E
Finale B
9.Willem Jan v/d Vegte8703459DZ&PC27.2027.32E
10.Michael Schilders8803011De Kempvis27.2727.60E
11.Raga Flores8900903BZV27.6528.21E
12.Theo Beglinger9000159Electrolux AZC28.0428.39E
13.Bas Spaanderman9002741WVZ29.7129.38E
NG.ZAJeffrey Breedijk8900451De Haaien27.55


<< TOP >>
Programmanr. 21
22-12-2007
Jongens, 400m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
1.Felix Broekhuizen9000439DWK4:41.544:35.44+0,88B1:02.542:13.103:31.464:35.44
2.Marc Kremer9004667TriVia4:41.584:43.56+0,78D1:01.942:15.943:37.254:43.56
3.Erik Hagting9100829Nova4:46.604:43.83+1,01C1:05.262:16.233:38.264:43.83
4.Vincent van Iperen9106179Orca4:48.644:44.07+0,72D1:04.782:19.163:39.664:44.07
5.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB4:46.744:45.98+0,84D1:02.982:14.233:40.034:45.98
6.Wouter Houtman9001293Eiffel Swimmers PSV4:46.604:46.39+0,78D1:03.492:15.553:39.394:46.39
7.Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel Denekamp4:43.394:47.61+0,94D1:06.002:18.743:40.344:47.61
8.Daan Ratering9002389ZPC Livo4:49.764:48.32+0,85D1:06.262:17.143:43.294:48.32
9.Jelmer Meijer9001961HZ&PC Heerenveen4:50.594:49.28+0,94E1:05.362:18.793:42.834:49.28
10.Fabian Beimin9100087OZ&PC4:53.254:51.07+0,98E1:02.052:15.623:44.184:51.07
11.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC4:46.094:54.50+0,92E1:04.462:22.143:47.234:54.50
12.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi4:53.644:55.60+0,84E1:06.002:21.723:49.064:55.60
13.Nick Hessing9103753De Dolfijn4:54.134:57.88+0,76E1:06.642:20.083:47.354:57.88
14.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo4:55.655:00.89+0,84E1:08.542:25.073:54.305:00.89

<< TOP >>
Programmanr. 21
22-12-2007
Heren, 400m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
1.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)4:14.354:19.63+0,84A+59.472:08.863:20.984:19.63
2.Sander Karssen8501285DWK4:24.844:20.34+0,80A+1:01.072:08.403:20.734:20.34
3.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC4:29.244:31.71+0,96C1:00.672:09.113:30.154:31.71
4.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg4:31.384:33.20+0,80C1:01.542:12.663:30.964:33.20
5.Kas Kop Jansen8501423Van Vliet-Barracuda4:37.734:36.56+0,84D1:02.522:14.053:33.834:36.56
6.Koen Florijn8600851MNC Dordrecht4:42.084:52.26+0,871:03.452:17.233:43.344:52.26
DISRaymond van de Merwe8602077WVZ4:29.794:27.42+0,75B1:00.792:09.363:26.954:27.42
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

<< TOP >>
Programmanr. 21
22-12-2007
Heren, 400m wisselslagall-in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
1.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)4:14.354:19.63+0,84A+59.472:08.863:20.984:19.63
2.Sander Karssen8501285DWK4:24.844:20.34+0,80A+1:01.072:08.403:20.734:20.34
3.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC4:29.244:31.71+0,96C1:00.672:09.113:30.154:31.71
4.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg4:31.384:33.20+0,80C1:01.542:12.663:30.964:33.20
5.Felix Broekhuizen9000439DWK4:41.544:35.44+0,88B1:02.542:13.103:31.464:35.44
6.Kas Kop Jansen8501423Van Vliet-Barracuda4:37.734:36.56+0,84D1:02.522:14.053:33.834:36.56
7.Marc Kremer9004667TriVia4:41.584:43.56+0,78D1:01.942:15.943:37.254:43.56
8.Erik Hagting9100829Nova4:46.604:43.83+1,01C1:05.262:16.233:38.264:43.83
9.Vincent van Iperen9106179Orca4:48.644:44.07+0,72D1:04.782:19.163:39.664:44.07
10.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB4:46.744:45.98+0,84D1:02.982:14.233:40.034:45.98
11.Wouter Houtman9001293Eiffel Swimmers PSV4:46.604:46.39+0,78D1:03.492:15.553:39.394:46.39
12.Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel Denekamp4:43.394:47.61+0,94D1:06.002:18.743:40.344:47.61
13.Daan Ratering9002389ZPC Livo4:49.764:48.32+0,85D1:06.262:17.143:43.294:48.32
14.Jelmer Meijer9001961HZ&PC Heerenveen4:50.594:49.28+0,94E1:05.362:18.793:42.834:49.28
15.Fabian Beimin9100087OZ&PC4:53.254:51.07+0,98E1:02.052:15.623:44.184:51.07
16.Koen Florijn8600851MNC Dordrecht4:42.084:52.26+0,871:03.452:17.233:43.344:52.26
17.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC4:46.094:54.50+0,92E1:04.462:22.143:47.234:54.50
18.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi4:53.644:55.60+0,84E1:06.002:21.723:49.064:55.60
19.Nick Hessing9103753De Dolfijn4:54.134:57.88+0,76E1:06.642:20.083:47.354:57.88
20.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo4:55.655:00.89+0,84E1:08.542:25.073:54.305:00.89
DISRaymond van de Merwe8602077WVZ4:29.794:27.42+0,75B1:00.792:09.363:26.954:27.42
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 22
22-12-2007
Dames, 200m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 1.57.64 vormbehoud 1.58.82
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
Finale A
1.Inge Dekker8500628Eiffel Swimmers PSV1:57.431:54.89+0,85A+55.811:54.89
Nederlands Record Senioren
2.Manon van Rooijen8201404De Dolfijn2:00.302:00.33+0,76A+58.772:00.33
3.Wendy vd Zanden8805004Eiffel Swimmers PSV2:01.592:00.53+0,71A59.112:00.53
4.Linda Bank8600168De Dolfijn2:01.962:00.77+1,02A58.902:00.77
5.Rieneke Terink8402424AZ&PC2:01.782:01.68+0,87A59.642:01.68
6.Lona Kroese8702382De Dolfijn2:04.392:02.53+0,91B59.802:02.53
7.Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi2:05.282:06.43+0,90C1:00.682:06.43
8.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 2:05.112:09.70+0,93B1:02.562:09.70
Finale B
9.Marlies Reinders8602976De Dinkel Denekamp2:05.722:05.35+0,95C1:01.572:05.35
10.Clarissa van Rheenen9108270TriVia2:06.982:05.95+0,78B1:01.752:05.95
11.Lieke Verouden9003948Eiffel Swimmers PSV2:06.292:07.01+0,85C1:02.292:07.01
12.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV2:06.822:07.43+0,88B1:01.942:07.43
13.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.892:07.95+0,57C1:04.922:07.95
14.Lotte Wilms8402770DWK2:09.722:10.40E1:02.912:10.40
15.Anne Michelle Vos9107994Eiffel Swimmers PSV2:09.992:11.98+0,83D1:04.622:11.98
16.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval2:09.632:12.04+0,81D1:04.492:12.04


<< TOP >>
Programmanr. 23
22-12-2007
Heren, 200m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 1.46.15 vormbehoud 1.47.21
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
Finale A
1.Pieter vd Hoogenband7800443Eiffel Swimmers PSV1:45.651:42.79+0,75A+49.931:42.79
Kampioenschaps Record
2.Joost Reijns8702725DWK1:51.321:47.42+0,78A+52.041:47.42
3.Stefan Oosting8101265Eiffel Swimmers PSV1:49.541:47.71+0,90A+51.981:47.71
4.Tom Vangeneugden8302775Eiffel Swimmers PSV1:50.411:49.74+0,86A54.431:49.74
5.Sebastiaan Verschuren8803571Aquarijn1:50.821:50.64+0,88A54.351:50.64
6.Wouter Smeets8402093WVZ1:51.761:51.38+0,88B53.991:51.38
7.Allen Lindeberg8906543Eiffel Swimmers PSV1:52.751:51.46+0,92A54.411:51.46
8.Job Kienhuis8901631De Dinkel Denekamp1:52.361:52.69+0,88B55.591:52.69
Finale B
9.Ewoud Potiek8902503DZ&PC1:54.631:53.14+0,82B55.571:53.14
10.Henk van Niejenhuis8905063De Dolfijn1:53.241:53.39+0,92B54.311:53.39
11.Martijn Smeets8101555WVZ1:55.371:54.73+0,79C55.581:54.73
12.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:54.731:54.93+0,79C56.641:54.93
13.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil1:54.921:55.22+0,70B55.891:55.22
14.Geert Lantink8601849de Whee1:56.461:57.34+0,92D56.451:57.34
15.Rutger van Oosterhout9002179WVZ1:56.451:57.66+0,76D56.511:57.66
16.Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 1:55.361:58.78+0,87D59.281:58.78


<< TOP >>
Programmanr. 24
22-12-2007
Meisjes, 800m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC9:00.109:01.63+0,96A+
100m:
200m:
1:03.25
2:11.13
1:03.25
1:07.88
300m:
400m:
3:19.89
4:28.49
1:08.76
1:08.60
500m:
600m:
5:37.00
6:46.02
1:08.51
1:09.02
700m:
800m:
7:54.34
9:01.63
1:08.32
1:07.29
2.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB9:20.379:27.62B
100m:
200m:
1:06.40
2:16.87
1:06.40
1:10.47
300m:
400m:
3:27.87
4:39.59
1:11.00
1:11.72
500m:
600m:
5:51.96
7:03.96
1:12.37
1:12.00
700m:
800m:
8:16.30
9:27.62
1:12.34
1:11.32
3.Dimphy van de Laar9201052ZC Valkenburg9:49.949:42.72+0,70D
100m:
200m:
1:08.40
2:21.77
1:08.40
1:13.37
300m:
400m:
3:35.20
4:48.47
1:13.43
1:13.27
500m:
600m:
6:02.45
7:16.34
1:13.98
1:13.89
700m:
800m:
8:30.56
9:42.72
1:14.22
1:12.16
4.Misty Coert9300162ZC Valkenburg9:52.169:51.45+0,78D
100m:
200m:
1:08.02
2:21.46
1:08.02
1:13.44
300m:
400m:
3:36.07
4:50.94
1:14.61
1:14.87
500m:
600m:
6:06.59
7:22.48
1:15.65
1:15.89
700m:
800m:
8:37.88
9:51.45
1:15.40
1:13.57
5.Renske de Groot9300276DZ&PC9:56.459:57.90+0,96E
100m:
200m:
1:09.51
2:24.05
1:09.51
1:14.54
300m:
400m:
3:39.62
4:54.94
1:15.57
1:15.32
500m:
600m:
6:10.64
7:27.18
1:15.70
1:16.54
700m:
800m:
8:43.24
9:57.90
1:16.06
1:14.66
6.Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas9:41.7810:07.40+0,66E
100m:
200m:
1:10.30
2:26.83
1:10.30
1:16.53
300m:
400m:
3:42.92
4:59.61
1:16.09
1:16.69
500m:
600m:
6:16.66
7:34.04
1:17.05
1:17.38
700m:
800m:
8:52.03
10:07.40
1:17.99
1:15.37

<< TOP >>
Programmanr. 24
22-12-2007
Dames, 800m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Maaike Waaijer9004120Eiffel Swimmers PSV8:56.748:48.92+0,86A+
100m:
200m:
1:02.52
2:08.47
1:02.52
1:05.95
300m:
400m:
3:14.76
4:21.24
1:06.29
1:06.48
500m:
600m:
5:28.41
6:35.66
1:07.17
1:07.25
700m:
800m:
7:42.79
8:48.92
1:07.13
1:06.13
2.Linsy Heister8801672Eiffel Swimmers PSV9:09.648:54.42+0,97B
100m:
200m:
1:05.60
2:13.19
1:05.60
1:07.59
300m:
400m:
3:20.32
4:27.60
1:07.13
1:07.28
500m:
600m:
5:34.81
6:42.07
1:07.21
1:07.26
700m:
800m:
7:48.71
8:54.42
1:06.64
1:05.71
3.Marion van den Berg8600272DWK8:57.978:59.21+0,96B
100m:
200m:
1:01.85
2:08.60
1:01.85
1:06.75
300m:
400m:
3:15.73
4:24.56
1:07.13
1:08.83
500m:
600m:
5:33.59
6:43.11
1:09.03
1:09.52
700m:
800m:
7:52.30
8:59.21
1:09.19
1:06.91
4.Evelien Sohl8603346Het Y9:13.689:07.61+0,90C
100m:
200m:
1:05.76
2:13.97
1:05.76
1:08.21
300m:
400m:
3:22.64
4:31.72
1:08.67
1:09.08
500m:
600m:
5:40.50
6:50.09
1:08.78
1:09.59
700m:
800m:
7:59.32
9:07.61
1:09.23
1:08.29
5.Vera van den Berg8800264Het Y9:12.489:11.21D
100m:
200m:
1:04.52
2:13.77
1:04.52
1:09.25
300m:
400m:
3:23.51
4:33.57
1:09.74
1:10.06
500m:
600m:
5:43.62
6:53.40
1:10.05
1:09.78
700m:
800m:
8:02.93
9:11.21
1:09.53
1:08.28
6.Marloes Oldenburg8803218Orca9:14.559:15.33+0,66D
100m:
200m:
1:04.90
2:14.49
1:04.90
1:09.59
300m:
400m:
3:24.89
4:34.56
1:10.40
1:09.67
500m:
600m:
5:44.73
6:55.57
1:10.17
1:10.84
700m:
800m:
8:06.85
9:15.33
1:11.28
1:08.48
7.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo9:31.289:32.79+1,02D
100m:
200m:
1:07.33
2:19.50
1:07.33
1:12.17
300m:
400m:
3:32.88
4:45.65
1:13.38
1:12.77
500m:
600m:
5:58.19
7:10.82
1:12.54
1:12.63
700m:
800m:
8:23.42
9:32.79
1:12.60
1:09.37
8.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ9:32.729:32.82+1,01D
100m:
200m:
1:07.59
2:19.89
1:07.59
1:12.30
300m:
400m:
3:32.55
4:45.41
1:12.66
1:12.86
500m:
600m:
5:58.41
7:10.96
1:13.00
1:12.55
700m:
800m:
8:23.28
9:32.82
1:12.32
1:09.54

<< TOP >>
Programmanr. 24
22-12-2007
Dames, 800m vrije slagall-in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Maaike Waaijer9004120Eiffel Swimmers PSV8:56.748:48.92+0,86A+
100m:
200m:
1:02.52
2:08.47
1:02.52
1:05.95
300m:
400m:
3:14.76
4:21.24
1:06.29
1:06.48
500m:
600m:
5:28.41
6:35.66
1:07.17
1:07.25
700m:
800m:
7:42.79
8:48.92
1:07.13
1:06.13
2.Linsy Heister8801672Eiffel Swimmers PSV9:09.648:54.42+0,97B
100m:
200m:
1:05.60
2:13.19
1:05.60
1:07.59
300m:
400m:
3:20.32
4:27.60
1:07.13
1:07.28
500m:
600m:
5:34.81
6:42.07
1:07.21
1:07.26
700m:
800m:
7:48.71
8:54.42
1:06.64
1:05.71
3.Marion van den Berg8600272DWK8:57.978:59.21+0,96B
100m:
200m:
1:01.85
2:08.60
1:01.85
1:06.75
300m:
400m:
3:15.73
4:24.56
1:07.13
1:08.83
500m:
600m:
5:33.59
6:43.11
1:09.03
1:09.52
700m:
800m:
7:52.30
8:59.21
1:09.19
1:06.91
4.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC9:00.109:01.63+0,96A+
100m:
200m:
1:03.25
2:11.13
1:03.25
1:07.88
300m:
400m:
3:19.89
4:28.49
1:08.76
1:08.60
500m:
600m:
5:37.00
6:46.02
1:08.51
1:09.02
700m:
800m:
7:54.34
9:01.63
1:08.32
1:07.29
5.Evelien Sohl8603346Het Y9:13.689:07.61+0,90C
100m:
200m:
1:05.76
2:13.97
1:05.76
1:08.21
300m:
400m:
3:22.64
4:31.72
1:08.67
1:09.08
500m:
600m:
5:40.50
6:50.09
1:08.78
1:09.59
700m:
800m:
7:59.32
9:07.61
1:09.23
1:08.29
6.Vera van den Berg8800264Het Y9:12.489:11.21D
100m:
200m:
1:04.52
2:13.77
1:04.52
1:09.25
300m:
400m:
3:23.51
4:33.57
1:09.74
1:10.06
500m:
600m:
5:43.62
6:53.40
1:10.05
1:09.78
700m:
800m:
8:02.93
9:11.21
1:09.53
1:08.28
7.Marloes Oldenburg8803218Orca9:14.559:15.33+0,66D
100m:
200m:
1:04.90
2:14.49
1:04.90
1:09.59
300m:
400m:
3:24.89
4:34.56
1:10.40
1:09.67
500m:
600m:
5:44.73
6:55.57
1:10.17
1:10.84
700m:
800m:
8:06.85
9:15.33
1:11.28
1:08.48
8.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB9:20.379:27.62B
100m:
200m:
1:06.40
2:16.87
1:06.40
1:10.47
300m:
400m:
3:27.87
4:39.59
1:11.00
1:11.72
500m:
600m:
5:51.96
7:03.96
1:12.37
1:12.00
700m:
800m:
8:16.30
9:27.62
1:12.34
1:11.32
9.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo9:31.289:32.79+1,02D
100m:
200m:
1:07.33
2:19.50
1:07.33
1:12.17
300m:
400m:
3:32.88
4:45.65
1:13.38
1:12.77
500m:
600m:
5:58.19
7:10.82
1:12.54
1:12.63
700m:
800m:
8:23.42
9:32.79
1:12.60
1:09.37
10.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ9:32.729:32.82+1,01D
100m:
200m:
1:07.59
2:19.89
1:07.59
1:12.30
300m:
400m:
3:32.55
4:45.41
1:12.66
1:12.86
500m:
600m:
5:58.41
7:10.96
1:13.00
1:12.55
700m:
800m:
8:23.28
9:32.82
1:12.32
1:09.54
11.Dimphy van de Laar9201052ZC Valkenburg9:49.949:42.72+0,70D
100m:
200m:
1:08.40
2:21.77
1:08.40
1:13.37
300m:
400m:
3:35.20
4:48.47
1:13.43
1:13.27
500m:
600m:
6:02.45
7:16.34
1:13.98
1:13.89
700m:
800m:
8:30.56
9:42.72
1:14.22
1:12.16
12.Misty Coert9300162ZC Valkenburg9:52.169:51.45+0,78D
100m:
200m:
1:08.02
2:21.46
1:08.02
1:13.44
300m:
400m:
3:36.07
4:50.94
1:14.61
1:14.87
500m:
600m:
6:06.59
7:22.48
1:15.65
1:15.89
700m:
800m:
8:37.88
9:51.45
1:15.40
1:13.57
13.Renske de Groot9300276DZ&PC9:56.459:57.90+0,96E
100m:
200m:
1:09.51
2:24.05
1:09.51
1:14.54
300m:
400m:
3:39.62
4:54.94
1:15.57
1:15.32
500m:
600m:
6:10.64
7:27.18
1:15.70
1:16.54
700m:
800m:
8:43.24
9:57.90
1:16.06
1:14.66
14.Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas9:41.7810:07.40+0,66E
100m:
200m:
1:10.30
2:26.83
1:10.30
1:16.53
300m:
400m:
3:42.92
4:59.61
1:16.09
1:16.69
500m:
600m:
6:16.66
7:34.04
1:17.05
1:17.38
700m:
800m:
8:52.03
10:07.40
1:17.99
1:15.37


<< TOP >>
Programmanr. 25
22-12-2007
Dames, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV4:14.644:03.97
Nederlands Record Senioren Verenigingen
Wendy vd Zanden
Suzan v.d. Bogaard

+0,33
30.64
32.77
1:02.74
1:11.35
Inge Dekker
Marleen Veldhuis
+0,48
+0,33
26.77
24.81
57.18
52.70
2.De Dolfijn 1De Dolfijn4:10.024:14.78
Britt Verdijck
Tessa Brouwer

+0,45
32.18
32.85
1:06.24
1:10.41
Lenneke van Schaik
Linda Bank
+0,36
+0,33
28.39
27.46
1:01.08
57.05
3.DZ&PC 1DZ&PC4:16.854:16.78
Mariët Koster
Margriet Zwanenburg

+0,30
30.87
31.75
1:03.45
1:08.83
Lia Dekker
Monique van Vliet
+0,76
+0,63
30.18
27.96
1:05.22
59.28
4.TriVia 1TriVia4:22.374:18.43
Willemijn Knot
Ranomi Kromowidjojo

+0,36
30.55
35.27
1:03.30
1:16.29
Hedwig Kikkert
Clarissa van Rheenen
+0,37
+0,06
29.29
26.87
1:02.27
56.57
5.DWK 1DWK4:19.944:20.01
Evy Witlox
Yvonne van de Pol

+0,47
30.68
34.53
1:03.42
1:14.87
Lotte Wilms
Barbara van Rhijn
+0,30
+0,27
29.69
26.47
1:05.03
56.69
6.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp4:22.254:21.16
Mariël Borgerink
Loes Zanderink

+0,48
32.87
33.56
1:07.42
1:11.41
Marlies Reinders
Silke Oude Weernink
+0,23
+0,25
29.87
27.40
1:04.94
57.39
7.De Columbiaan 1De Columbiaan4:19.034:24.64
Miranda Nijenhuis
Eline Boers

+0,04
32.22
32.89
1:07.69
1:11.59
Marina Scheepbouwer
Nadine Straten
+0,2529.31
29.18
1:03.61
1:01.75
8.Orca 1Orca4:29.304:25.10
Wendan Poelstra
Joyce Duurken
91
92
1:07.66
1:17.19
Marloes Oldenburg
Ilse Kraayeveld
88
90
1:03.21
57.04
9.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen4:26.784:27.42
Mariëlle ter Stege
Wendy van der Iest
91
87
1:07.60
1:14.41
Aukje Jenster
Charlotte Mol
92
91
1:06.38
59.03
10.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:28.104:29.34
Daniëlle van der Veer
Jocelyn Spruit
93
93
1:08.14
1:17.20
Jessica Spruit
Roxanne Linders
91
92
1:05.41
58.59
11.OZ&PC 1OZ&PC4:34.934:31.50
Marloes Giesselink
Sharon Teunissen
92
89
1:09.52
1:17.42
Anne Boomars
Marieke Nijhuis
89
92
1:05.90
58.66
12.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg4:28.894:31.71
Denise Rouwendaal
Simone Hendrikse
87
90
1:07.24
1:18.36
Lotte Greven
Chantal Senden
87
93
1:06.53
59.58
13.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:27.774:32.31
Inge Arts
Cyril Landstra
92
93
1:08.28
1:20.58
Lotte Goosen
Maud van der Meer
92
92
1:05.79
57.66
14.De Dolfijn 3De Dolfijn4:25.644:33.11
Joanne Veenvliet
Britt Bakker
83
91
1:09.27
1:17.30
Kelly de Jong
Lana Voinov
91
91
1:04.14
1:02.40
15.WVZ 1WVZ4:28.264:36.42
Ellen van de Velde
Martine v.d. Heide
82
80
1:11.03
1:14.10
Inger Wouters
Géke Heinsbroek
89
93
1:08.95
1:02.34
16.De Columbiaan 2De Columbiaan4:33.104:36.80
Lisa Edelaar
Daphne Roubos
92
90
1:09.64
1:17.10
Tessa Vreeburg
Annelotte Hendriksen
91
88
1:11.96
58.10
DISde Whee 1de Whee4:26.314:36.84
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Maartje Veenstra
Lisa Nijland
92
91
1:11.59
1:12.37
Lenneke v/d Molen
Pauline Scheepbouwer
87
87
1:09.18
1:03.70
NGZC Ooievaar (SG) 1ZC Ooievaar (SG)4:33.41
Anja vd Hout, Mea Ferreira, Delia Badoux, Sabine Gaspersz
NGDe Dolfijn 2De Dolfijn4:18.05
Britt Verdijck, Lona Kroese, Lenneke van Schaik, Linda Bank


<< TOP >>
Programmanr. 26
22-12-2007
Heren, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV3:23.373:18.49+0,77
Robert Lijesen
Joeri Verlinden
+0,77
+0,34
23.48
23.86
49.01
49.77
Bastiaan Tamminga
Stefan Oosting
+0,28
+0,42
23.27
23.55
49.64
50.07
2.DWK 1DWK3:28.973:21.72+0,89
Joran Barends
Robert Yallop
+0,89
+0,37
24.13
24.36
50.08
51.58
Sander Karssen
Joost Reijns
+0,25
+0,31
24.31
23.16
50.98
49.08
3.Team Groningen 1Team Groningen3:27.853:23.94+0,82
Casper Hut
Rory Bob de Haan
+0,82
+0,22
24.60
24.73
51.48
53.04
Sebastian Bakker
Rudy Ted de Haan
+0,26
+0,10
24.06
22.22
50.76
48.66
4.De Dolfijn 1De Dolfijn3:25.273:25.16+0,88
Henk van Niejenhuis
Bo Wullings
+0,88
+0,18
25.06
24.92
51.86
52.00
Kai Pardieck
Remko de Jong
+0,41
+0,15
24.34
23.26
51.20
50.10
5.WVZ 1WVZ3:29.313:25.39+0,83
Wouter Smeets
Rutger van Oosterhout
+0,83
+0,41
24.37
24.23
51.04
51.60
Thijs van Valkengoed
Martijn Smeets
+0,42
+0,38
24.77
24.04
52.08
50.67
6.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)3:28.653:26.17+0,85
Marvin Kruin
Martijn van Buuren
+0,85
+0,35
25.28
24.82
53.25
52.90
Dave Ligthart
Robin van Aggele

+0,18
24.25
22.05
52.78
47.24
7.DWK 2DWK3:30.553:31.26+0,82
Nederlands Record Jeugd Verenigingen
Mike Marissen
Tim van Deutekom
+0,8225.40
24.79
52.79
53.38
Olaf Achterberg
Felix Broekhuizen
+0,38
+0,09
25.21
24.56
53.17
51.92
8.WVZ 2WVZ3:36.093:32.89+0,82
Sander Smeets
Mike Stoffer
84
89
53.51
53.69
Arjan Assink
Raymond van de Merwe
86
86
53.12
52.57
9.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg3:36.573:34.04+0,78
Terrence Olaria
Yannick Mommers
86
91
52.92
56.60
Yvo op den Kamp
Bram Dekker
89
89
52.31
52.21
10.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval3:35.613:35.11+0,80
Roel Jacobs
Micael Correia
82
90
53.31
52.41
Ronald Vullings
Rob Claus
87
83
54.12
55.27
11.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen3:35.213:35.32+0,95
Marein Boonstra
Wouter Dogger
+0,95
+0,46
25.98
25.17
54.74
53.56
Jelmer Waterlander
Dennis Mooij
+0,39
+0,36
26.07
23.65
56.41
50.61
12.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo3:36.463:35.44+0,86
Kevin Lebis
Kevin vd Poll
81
86
54.50
55.45
Pieter Schoots
Stanley Vleerlaag
87
85
53.68
51.81
13.DES 1DES3:36.983:36.28+0,78
Dirk Gielink
Jimmy Hendriksen
83
89
54.61
53.82
Ivo Roozeboom
Alf van de Knoop
77
83
54.42
53.43
14.Poseidon'56 1Poseidon'563:36.293:37.01+0,78
Stephan Smit
Jeroen Baars
85
92
51.99
57.01
Mark Baars
Vincent de Ruiter
85
90
53.91
54.10
15.Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda3:36.263:38.04+0,89
Mark Hensen
Steven Nonnekes
79
90
54.69
53.56
Robert de Gruijl
Kas Kop Jansen
86
85
55.77
54.02
16.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp3:36.853:38.12+0,88
Sjoerd Zanderink
Job Kienhuis
91
89
55.83
51.82
Rense Loohuis
Jordi Dijkhuis
91
91
55.37
55.10
17.De Columbiaan 1De Columbiaan3:38.213:42.31+0,83
Oscar Sondermeijer
Jeroen Eggeraat
91
92
55.22
55.59
Niels van Polanen
Vince Polak
91
89
57.12
54.38
DISDeltasteur 1Deltasteur3:36.82+0,60
EA 4de zwemmer: te vroeg overgenomen (geen eindtijd noteren)
Gernand Leusink
Ruben Brink
88
89
53.27
54.67
Gert van 't Oever
Jos van der Kamp
87
81
55.61