Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 17. Dames, 200m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 18. Heren, 200m schoolslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 19. Dames, 50m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 20. Heren, 50m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 21. Heren, 400m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 23. Heren, 200m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 24. Dames, 800m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 25. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 26. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 27. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 1
Nr. 28. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 2
Nr. 29. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 3


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2007
Amsterdam, 21. - 23.12.2007


3 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 322-12-2007 - 9:00


Programmanr. 15
22-12-2007
Meisjes, 100m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.58.97 vormbehoud 0.59.56
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 1:03.401:03.64+0,87A+A29.731:03.64
2.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval1:03.421:03.85+0,78AB29.511:03.85
3.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV1:03.881:05.14+0,58BB30.431:05.14
4.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV1:07.801:06.53+0,68C31.321:06.53
5.Aukje Jenster9200856ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.821:06.82+0,80D31.201:06.82
6.Inge Arts9203076Zeester-Meerval1:06.401:07.18+0,78D31.281:07.18
7.Milou Julicher9301320Wiekslag1:08.691:07.83D31.371:07.83
8.Ellen Maris9201168de Veene1:08.261:08.30+0,89D31.211:08.30
9.Estelle Moorman9300540ZVZ1:08.541:08.88+0,43E31.671:08.88
10.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg1:07.231:09.15+0,81E32.191:09.15
11.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV1:10.121:09.29+0,81E32.541:09.29
12.Leonie Taal9300758de Devel1:09.921:09.46+0,75E32.381:09.46
13.Vivianne van den Broek9200302Wiekslag1:08.361:09.65E31.881:09.65
14.Judith Stap9302702De Stormvogel1:08.061:10.34+0,82E32.311:10.34
15.Jamie de Jong9300898De Dolfijn1:09.841:10.47+0,88E32.151:10.47
16.Mariska Scheel9306344De Lansingh1:08.481:11.14+0,81E31.321:11.14
17.Michelle Hendrikx9303186Eiffel Swimmers PSV1:09.801:11.80+0,87E33.201:11.80
18.Iris Erpelinck9300236De Honte1:10.061:12.12+0,7732.901:12.12
19.Shelley de Boer9302840Zaanstad (SG)1:10.361:12.13+0,9232.311:12.13
20.Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers1:09.571:13.0133.781:13.01

<< TOP >>
Programmanr. 15
22-12-2007
Dames, 100m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.58.97 vormbehoud 0.59.56
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ1:01.121:01.92BA28.931:01.92
2.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV1:02.721:02.67+0,79AA29.501:02.67
3.Hedwig Kikkert8501566TriVia1:02.321:03.02CA29.671:03.02
4.Mariët Koster8301162DZ&PC1:02.751:03.10+0,87CA29.151:03.10
5.Rieneke Terink8402424AZ&PC1:04.111:03.24+0,58CA29.601:03.24
6.Sandra Temmerman8001100MNC Dordrecht1:01.821:03.28+0,85CA29.561:03.28
7.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn1:01.641:03.50+0,90DA29.431:03.50
8.Willemijn Knot9002010TriVia1:02.991:04.04CB29.691:04.04
9.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)1:05.241:04.48CB30.341:04.48
10.Lotte Greven8705620ZC Valkenburg1:03.971:04.74+0,82DB29.261:04.74
11.Lisa Dreesens9105798HZPC1:04.241:04.78CB30.231:04.78
12.Kelly de Jong9101474De Dolfijn1:04.551:05.05+0,83CB30.411:05.05
13.Marina Scheepbouwer8402154De Columbiaan1:03.051:05.45+0,89EB31.871:05.45
14.Chantal Nap8903004Team Groningen1:03.861:05.51+0,51ER30.671:05.51
15.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval1:06.081:05.74+0,83DR30.441:05.74
16.Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi1:04.701:06.36+0,84E30.351:06.36
17.Lotte Wilms8402770DWK1:03.641:06.46+0,83E30.721:06.46
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV1:02.44
NGKelly ter Doest9100750de Whee1:04.38

<< TOP >>
Programmanr. 15
22-12-2007
Dames, 100m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.58.97 vormbehoud 0.59.56
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ1:01.121:01.92BA28.931:01.92
2.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV1:02.721:02.67+0,79AA29.501:02.67
3.Hedwig Kikkert8501566TriVia1:02.321:03.02CA29.671:03.02
4.Mariët Koster8301162DZ&PC1:02.751:03.10+0,87CA29.151:03.10
5.Rieneke Terink8402424AZ&PC1:04.111:03.24+0,58CA29.601:03.24
6.Sandra Temmerman8001100MNC Dordrecht1:01.821:03.28+0,85CA29.561:03.28
7.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn1:01.641:03.50+0,90DA29.431:03.50
8.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 1:03.401:03.64+0,87A+A29.731:03.64
9.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval1:03.421:03.85+0,78AB29.511:03.85
10.Willemijn Knot9002010TriVia1:02.991:04.04CB29.691:04.04
11.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)1:05.241:04.48CB30.341:04.48
12.Lotte Greven8705620ZC Valkenburg1:03.971:04.74+0,82DB29.261:04.74
13.Lisa Dreesens9105798HZPC1:04.241:04.78CB30.231:04.78
14.Kelly de Jong9101474De Dolfijn1:04.551:05.05+0,83CB30.411:05.05
15.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV1:03.881:05.14+0,58BB30.431:05.14
16.Marina Scheepbouwer8402154De Columbiaan1:03.051:05.45+0,89EB31.871:05.45
17.Chantal Nap8903004Team Groningen1:03.861:05.51+0,51ER30.671:05.51
18.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval1:06.081:05.74+0,83DR30.441:05.74
19.Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi1:04.701:06.36+0,84E30.351:06.36
20.Lotte Wilms8402770DWK1:03.641:06.46+0,83E30.721:06.46
21.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV1:07.801:06.53+0,68C31.321:06.53
22.Aukje Jenster9200856ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.821:06.82+0,80D31.201:06.82
23.Inge Arts9203076Zeester-Meerval1:06.401:07.18+0,78D31.281:07.18
24.Milou Julicher9301320Wiekslag1:08.691:07.83D31.371:07.83
25.Ellen Maris9201168de Veene1:08.261:08.30+0,89D31.211:08.30
26.Estelle Moorman9300540ZVZ1:08.541:08.88+0,43E31.671:08.88
27.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg1:07.231:09.15+0,81E32.191:09.15
28.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV1:10.121:09.29+0,81E32.541:09.29
29.Leonie Taal9300758de Devel1:09.921:09.46+0,75E32.381:09.46
30.Vivianne van den Broek9200302Wiekslag1:08.361:09.65E31.881:09.65
31.Judith Stap9302702De Stormvogel1:08.061:10.34+0,82E32.311:10.34
32.Jamie de Jong9300898De Dolfijn1:09.841:10.47+0,88E32.151:10.47
33.Mariska Scheel9306344De Lansingh1:08.481:11.14+0,81E31.321:11.14
34.Michelle Hendrikx9303186Eiffel Swimmers PSV1:09.801:11.80+0,87E33.201:11.80
35.Iris Erpelinck9300236De Honte1:10.061:12.12+0,7732.901:12.12
36.Shelley de Boer9302840Zaanstad (SG)1:10.361:12.13+0,9232.311:12.13
37.Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers1:09.571:13.0133.781:13.01
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV1:02.44
NGKelly ter Doest9100750de Whee1:04.38


<< TOP >>
Programmanr. 16
22-12-2007
Jongens, 100m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.51.72 vormbehoud 0.52.24
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Marc Kremer9004667TriVia57.5356.41+0,76BA26.5156.41
2.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi56.2556.49+0,88BA25.8856.49
3.Gerben Fiere9102825De Warande59.5757.59+0,77BB26.7157.59
4.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC58.5458.23+0,78CB27.0358.23
5.Felix Broekhuizen9000439DWK57.5058.47+0,87DR27.1958.47
6.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5658.1358.50+0,74DR27.5958.50
7.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen1:00.4459.37+0,74D27.2359.37
8.Niels van Polanen9101809De Columbiaan59.791:00.20+0,90E27.781:00.20
9.Fabian Beimin9100087OZ&PC1:01.041:00.29+0,88E28.011:00.29
10.Étiënne Vrieling9102455TriVia1:00.851:00.50+0,83E27.521:00.50
11.Marc Catsburg9000533MNC Dordrecht59.881:00.77+0,90E28.511:00.77
12.Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel Denekamp1:01.691:00.90+0,92E27.731:00.90
13.Tim Wagenmans9104945Aquarijn1:01.571:01.20+0,82E28.131:01.20
14.Roy Awater9100043RZC1:01.631:02.04+0,83E28.141:02.04
15.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi1:01.571:02.90+0,84E28.581:02.90

<< TOP >>
Programmanr. 16
22-12-2007
Heren, 100m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.51.72 vormbehoud 0.52.24
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)53.1052.17+0,80A+A24.0452.17
Kampioenschaps Record
2.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV53.0455.28+0,95CA25.9255.28
3.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV53.6755.49+0,81BA26.1555.49
4.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC53.5855.91+0,85CA25.9955.91
5.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen56.7556.40+0,93CA26.6956.40
6.Raymond van de Merwe8602077WVZ57.2656.58+0,71DA26.3756.58
7.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC57.1356.62+0,92DB26.6556.62
8.Remko de Jong7600459De Dolfijn56.6656.94+0,84DB26.3156.94
9.Raga Flores8900903BZV57.0557.08+0,84CB25.7157.08
10.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)56.8757.17+0,88CB26.7257.17
11.Rory Bob de Haan8100609Team Groningen57.2757.23DB26.9857.23
12.Sander Smeets8402091WVZ57.1357.47+0,82EB26.3957.47
NGBas van Velthoven8502695De Dolfijn57.10

<< TOP >>
Programmanr. 16
22-12-2007
Heren, 100m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 0.51.72 vormbehoud 0.52.24
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
1.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)53.1052.17+0,80A+A24.0452.17
Kampioenschaps Record
2.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV53.0455.28+0,95CA25.9255.28
3.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV53.6755.49+0,81BA26.1555.49
4.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC53.5855.91+0,85CA25.9955.91
5.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen56.7556.40+0,93CA26.6956.40
6.Marc Kremer9004667TriVia57.5356.41+0,76BA26.5156.41
7.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi56.2556.49+0,88BA25.8856.49
8.Raymond van de Merwe8602077WVZ57.2656.58+0,71DA26.3756.58
9.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC57.1356.62+0,92DB26.6556.62
10.Remko de Jong7600459De Dolfijn56.6656.94+0,84DB26.3156.94
11.Raga Flores8900903BZV57.0557.08+0,84CB25.7157.08
12.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)56.8757.17+0,88CB26.7257.17
13.Rory Bob de Haan8100609Team Groningen57.2757.23DB26.9857.23
14.Sander Smeets8402091WVZ57.1357.47+0,82EB26.3957.47
15.Gerben Fiere9102825De Warande59.5757.59+0,77BB26.7157.59
16.Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC58.5458.23+0,78CB27.0358.23
17.Felix Broekhuizen9000439DWK57.5058.47+0,87DR27.1958.47
18.Vincent de Ruiter9002525Poseidon'5658.1358.50+0,74DR27.5958.50
19.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen1:00.4459.37+0,74D27.2359.37
20.Niels van Polanen9101809De Columbiaan59.791:00.20+0,90E27.781:00.20
21.Fabian Beimin9100087OZ&PC1:01.041:00.29+0,88E28.011:00.29
22.Étiënne Vrieling9102455TriVia1:00.851:00.50+0,83E27.521:00.50
23.Marc Catsburg9000533MNC Dordrecht59.881:00.77+0,90E28.511:00.77
24.Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel Denekamp1:01.691:00.90+0,92E27.731:00.90
25.Tim Wagenmans9104945Aquarijn1:01.571:01.20+0,82E28.131:01.20
26.Roy Awater9100043RZC1:01.631:02.04+0,83E28.141:02.04
27.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi1:01.571:02.90+0,84E28.581:02.90
NGBas van Velthoven8502695De Dolfijn57.10


<< TOP >>
Programmanr. 17
22-12-2007
Meisjes, 200m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 2.26.18 vormbehoud 2.27.64
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Ilona Remmel9302198ZON/S&S2:42.732:42.42+0,90CB1:19.302:42.42
2.Anisa Memic9204260WWV 2:46.232:43.82DB1:19.892:43.82
3.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend2:45.072:45.64+0,90DB1:20.632:45.64
4.Paula Duursma9300982DZ&PC2:48.572:49.15+0,82EB1:20.512:49.15
5.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe2:45.562:49.71+1,03EB1:21.102:49.71
6.Kristel Doreleijers9302568Eiffel Swimmers PSV2:47.392:49.92+0,92EB1:20.802:49.92

<< TOP >>
Programmanr. 17
22-12-2007
Dames, 200m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 2.26.18 vormbehoud 2.27.64
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Loes Zanderink8805006De Dinkel Denekamp2:33.342:35.31+0,89CA1:15.832:35.31
2.Margriet Zwanenburg8604274DZ&PC2:28.782:35.36+0,96CA1:14.752:35.36
3.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ2:31.002:36.46+0,93CA1:17.482:36.46
4.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn2:37.212:36.97+0,91BA1:15.722:36.97
5.Anouk Elzerman9005914De Dolfijn2:38.802:37.83CA1:16.082:37.83
6.Lia Dekker8700830DZ&PC2:36.962:38.79+0,89DA1:15.492:38.79
7.Lisa Nijland9102272de Whee2:36.252:39.85+0,90CA1:17.722:39.85
8.Gea Hagting8801584Nova2:40.442:42.06EA1:19.122:42.06
9.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen2:42.002:48.02+0,94EB1:20.022:48.02

<< TOP >>
Programmanr. 17
22-12-2007
Dames, 200m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 2.26.18 vormbehoud 2.27.64
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Loes Zanderink8805006De Dinkel Denekamp2:33.342:35.31+0,89CA1:15.832:35.31
2.Margriet Zwanenburg8604274DZ&PC2:28.782:35.36+0,96CA1:14.752:35.36
3.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ2:31.002:36.46+0,93CA1:17.482:36.46
4.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn2:37.212:36.97+0,91BA1:15.722:36.97
5.Anouk Elzerman9005914De Dolfijn2:38.802:37.83CA1:16.082:37.83
6.Lia Dekker8700830DZ&PC2:36.962:38.79+0,89DA1:15.492:38.79
7.Lisa Nijland9102272de Whee2:36.252:39.85+0,90CA1:17.722:39.85
8.Gea Hagting8801584Nova2:40.442:42.06EA1:19.122:42.06
9.Ilona Remmel9302198ZON/S&S2:42.732:42.42+0,90CB1:19.302:42.42
10.Anisa Memic9204260WWV 2:46.232:43.82DB1:19.892:43.82
11.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend2:45.072:45.64+0,90DB1:20.632:45.64
12.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen2:42.002:48.02+0,94EB1:20.022:48.02
13.Paula Duursma9300982DZ&PC2:48.572:49.15+0,82EB1:20.512:49.15
14.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe2:45.562:49.71+1,03EB1:21.102:49.71
15.Kristel Doreleijers9302568Eiffel Swimmers PSV2:47.392:49.92+0,92EB1:20.802:49.92


<< TOP >>
Programmanr. 18
22-12-2007
Jongens, 200m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 2.09.67 vormbehoud 2.10.97
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel Denekamp2:28.762:25.51+0,89CB1:10.842:25.51
2.Kay op den Kamp9103425ZC Valkenburg2:25.172:26.28+0,90CB1:11.442:26.28
3.Aaron Eisank9100577ZON/S&S2:30.022:26.52+0,81CB1:10.312:26.52
4.Stefan Hazeleger9100867de Meer2:28.942:26.71+0,92CB1:09.372:26.71
5.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda2:28.502:27.85+0,78DB1:11.032:27.85
6.Sebas van Lith9001841ZVW '742:29.822:29.45+0,84ER1:10.662:29.45
7.Timon Evenhuis9000843TriVia2:28.052:29.65+0,89ER1:11.932:29.65
8.Kenneth Caster9100375ZC Valkenburg2:31.082:34.70+0,85E1:11.532:34.70
9.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB2:34.792:39.27+0,891:13.322:39.27
10.Maik Steenkamp9103847NDD2:34.702:40.25+77,001:15.532:40.25
DISDirk Zeelte9105911De Waalstroom2:33.672:35.23+0,86E1:14.502:35.23
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

<< TOP >>
Programmanr. 18
22-12-2007
Heren, 200m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 2.09.67 vormbehoud 2.10.97
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Thijs van Valkengoed8302141WVZ2:14.222:17.56+0,86BA1:07.572:17.56
2.Jaap v/d Vegte8803485DZ&PC2:19.892:19.92+0,86CA1:08.122:19.92
3.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg2:22.032:20.11+0,79BA1:08.882:20.11
4.Mans Broekgaarden8500385DWK2:17.972:20.33+0,86CA1:07.002:20.33
5.Joppe Wisse8903645DZT'622:24.222:21.20+0,90CA1:07.572:21.20
6.Rutger Sloof8803141DWK2:18.832:21.91+0,91DA1:10.272:21.91
7.Devi Wolthuizen8703887TriVia2:16.982:21.99+0,87DA1:08.822:21.99
8.Erik Talma8903107TriVia2:24.592:24.88+0,73DA1:07.382:24.88
9.Tom Odding8902301TriVia2:24.822:25.29+0,88DB1:08.782:25.29
10.Rens van den Berg8900201De Otters Het Gooi2:26.852:25.71+0,87DB1:09.732:25.71
11.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen2:26.142:27.32+0,76EB1:10.522:27.32

<< TOP >>
Programmanr. 18
22-12-2007
Heren, 200m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 2.09.67 vormbehoud 2.10.97
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Thijs van Valkengoed8302141WVZ2:14.222:17.56+0,86BA1:07.572:17.56
2.Jaap v/d Vegte8803485DZ&PC2:19.892:19.92+0,86CA1:08.122:19.92
3.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg2:22.032:20.11+0,79BA1:08.882:20.11
4.Mans Broekgaarden8500385DWK2:17.972:20.33+0,86CA1:07.002:20.33
5.Joppe Wisse8903645DZT'622:24.222:21.20+0,90CA1:07.572:21.20
6.Rutger Sloof8803141DWK2:18.832:21.91+0,91DA1:10.272:21.91
7.Devi Wolthuizen8703887TriVia2:16.982:21.99+0,87DA1:08.822:21.99
8.Erik Talma8903107TriVia2:24.592:24.88+0,73DA1:07.382:24.88
9.Tom Odding8902301TriVia2:24.822:25.29+0,88DB1:08.782:25.29
10.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel Denekamp2:28.762:25.51+0,89CB1:10.842:25.51
11.Rens van den Berg8900201De Otters Het Gooi2:26.852:25.71+0,87DB1:09.732:25.71
12.Kay op den Kamp9103425ZC Valkenburg2:25.172:26.28+0,90CB1:11.442:26.28
13.Aaron Eisank9100577ZON/S&S2:30.022:26.52+0,81CB1:10.312:26.52
14.Stefan Hazeleger9100867de Meer2:28.942:26.71+0,92CB1:09.372:26.71
15.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen2:26.142:27.32+0,76EB1:10.522:27.32
16.Steven Nonnekes9003749Van Vliet-Barracuda2:28.502:27.85+0,78DB1:11.032:27.85
17.Sebas van Lith9001841ZVW '742:29.822:29.45+0,84ER1:10.662:29.45
18.Timon Evenhuis9000843TriVia2:28.052:29.65+0,89ER1:11.932:29.65
19.Kenneth Caster9100375ZC Valkenburg2:31.082:34.70+0,85E1:11.532:34.70
20.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB2:34.792:39.27+0,891:13.322:39.27
21.Maik Steenkamp9103847NDD2:34.702:40.25+77,001:15.532:40.25
DISDirk Zeelte9105911De Waalstroom2:33.672:35.23+0,86E1:14.502:35.23
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 19
22-12-2007
Meisjes, 50m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.28.07 vormbehoud 0.28.35
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen30.8230.41BA
2.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan31.0430.92CB
3.Kyra Rietveld9300624TriVia31.4230.98CB
4.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)31.6231.19DB
5.Shelley de Boer9302840Zaanstad (SG)31.3631.45CR
6.Mariël Borgerink9200142De Dinkel Denekamp32.2631.56D
7.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval31.8431.92E
8.Ashley Verburg9301616Eiffel Swimmers PSV31.8632.06D
9.Manon Minneboo9301548De Stormvogel32.0132.16D
10.Judith Stap9302702De Stormvogel32.0232.48E
11.Lisa Edelaar9200488De Columbiaan32.4632.53E
12.Diede Oldenhave9205114NDD32.4832.82E
13.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval31.9933.08E
14.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht32.4833.57E

<< TOP >>
Programmanr. 19
22-12-2007
Dames, 50m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.28.07 vormbehoud 0.28.35
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Ranomi Kromowidjojo9002156TriVia27.9728.97A+A
2.Willemijn Knot9002010TriVia28.7629.69BA
3.Evy Witlox8804946DWK29.1029.77CA
4.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)29.9630.03CA
5.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV29.3530.11CA
6.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)30.1230.19CA
7.Mariët Koster8301162DZ&PC29.3430.25CA
8.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn29.3130.85DB
9.Chantal Kuipers8702430NDD29.9531.05EB
10.Britt Verdijck8907232De Dolfijn30.7331.06DB
11.Chantal Nap8903004Team Groningen30.4431.22EB
12.Daphne ten Brink8500454WZ&PC Purmerend30.3531.35EB
13.Tanja Peeters9102428Eiffel Swimmers PSV31.1131.50DR
14.Clarissa van Rheenen9108270TriVia30.8831.66E
15.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen31.4732.10E
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV28.36
NGKelly ter Doest9100750de Whee30.82

<< TOP >>
Programmanr. 19
22-12-2007
Dames, 50m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.28.07 vormbehoud 0.28.35
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Ranomi Kromowidjojo9002156TriVia27.9728.97A+A
2.Willemijn Knot9002010TriVia28.7629.69BA
3.Evy Witlox8804946DWK29.1029.77CA
4.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)29.9630.03CA
5.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV29.3530.11CA
6.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)30.1230.19CA
7.Mariët Koster8301162DZ&PC29.3430.25CA
8.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen30.8230.41BA
9.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn29.3130.85DB
10.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan31.0430.92CB
11.Kyra Rietveld9300624TriVia31.4230.98CB
12.Chantal Kuipers8702430NDD29.9531.05EB
13.Britt Verdijck8907232De Dolfijn30.7331.06DB
14.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)31.6231.19DB
15.Chantal Nap8903004Team Groningen30.4431.22EB
16.Daphne ten Brink8500454WZ&PC Purmerend30.3531.35EB
17.Shelley de Boer9302840Zaanstad (SG)31.3631.45CR
18.Tanja Peeters9102428Eiffel Swimmers PSV31.1131.50DR
19.Mariël Borgerink9200142De Dinkel Denekamp32.2631.56D
20.Clarissa van Rheenen9108270TriVia30.8831.66E
21.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval31.8431.92E
22.Ashley Verburg9301616Eiffel Swimmers PSV31.8632.06D
23.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen31.4732.10E
24.Manon Minneboo9301548De Stormvogel32.0132.16D
25.Judith Stap9302702De Stormvogel32.0232.48E
26.Lisa Edelaar9200488De Columbiaan32.4632.53E
27.Diede Oldenhave9205114NDD32.4832.82E
28.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval31.9933.08E
29.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht32.4833.57E
NGHinkelien Schreuder8402192Eiffel Swimmers PSV28.36
NGKelly ter Doest9100750de Whee30.82


<< TOP >>
Programmanr. 20
22-12-2007
Jongens, 50m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.24.48 vormbehoud 0.24.72
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV28.1726.79AA
Nederlands Record 16 jaar
2.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda27.3826.91BA
3.Micael Correia9000569Zeester-Meerval27.2427.06CA
4.Theo Beglinger9000159Electrolux AZC28.4528.04DB
5.Bas Spaanderman9002741WVZ28.4929.71B

<< TOP >>
Programmanr. 20
22-12-2007
Heren, 50m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.24.48 vormbehoud 0.24.72
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.John Keetman8401145DWK25.8526.10CA
2.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV25.2026.15CA
3.Jan Kersten8601561De Columbiaan25.9926.34CA
4.Merijn Ellenkamp8500691WWV 25.7826.95DA
5.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC25.7727.18EA
6.Willem Jan v/d Vegte8703459DZ&PC26.8527.20EB
7.Michael Schilders8803011De Kempvis27.0327.27DB
8.Jeffrey Breedijk8900451De Haaien27.6927.55DB
9.Raga Flores8900903BZV27.3627.65EB
NGStanley Vleerlaag8502813DAW-Finenzo27.11

<< TOP >>
Programmanr. 20
22-12-2007
Heren, 50m rugslag
WK kb 2008 richttijd 0.24.48 vormbehoud 0.24.72
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.John Keetman8401145DWK25.8526.10CA
2.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV25.2026.15CA
3.Jan Kersten8601561De Columbiaan25.9926.34CA
4.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV28.1726.79AA
Nederlands Record 16 jaar
5.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda27.3826.91BA
6.Merijn Ellenkamp8500691WWV 25.7826.95DA
7.Micael Correia9000569Zeester-Meerval27.2427.06CA
8.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC25.7727.18EA
9.Willem Jan v/d Vegte8703459DZ&PC26.8527.20EB
10.Michael Schilders8803011De Kempvis27.0327.27DB
11.Jeffrey Breedijk8900451De Haaien27.6927.55DB
12.Raga Flores8900903BZV27.3627.65EB
13.Theo Beglinger9000159Electrolux AZC28.4528.04DB
14.Bas Spaanderman9002741WVZ28.4929.71B
NGStanley Vleerlaag8502813DAW-Finenzo27.11


<< TOP >>
Programmanr. 21
22-12-2007
Jongens, 400m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 4.11.02 vormbehoud 4.13.53
Jeugd 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
Erik Hagting9100829Nova4:46.604:43.83+1,01C1:05.262:16.233:38.264:43.83
Vincent van Iperen9106179Orca4:48.644:44.07+0,72D1:04.782:19.163:39.664:44.07
Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB4:46.744:45.98+0,84D1:02.982:14.233:40.034:45.98
Wouter Houtman9001293Eiffel Swimmers PSV4:46.604:46.39+0,78D1:03.492:15.553:39.394:46.39
Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel Denekamp4:43.394:47.61+0,94D1:06.002:18.743:40.344:47.61
Daan Ratering9002389ZPC Livo4:49.764:48.32+0,85D1:06.262:17.143:43.294:48.32
Jelmer Meijer9001961HZ&PC Heerenveen4:50.594:49.28+0,94E1:05.362:18.793:42.834:49.28
Fabian Beimin9100087OZ&PC4:53.254:51.07+0,98E1:02.052:15.623:44.184:51.07
Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC4:46.094:54.50+0,92E1:04.462:22.143:47.234:54.50
Roy Visser9102423De Otters Het Gooi4:53.644:55.60+0,84E1:06.002:21.723:49.064:55.60
Nick Hessing9103753De Dolfijn4:54.134:57.88+0,76E1:06.642:20.083:47.354:57.88
Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo4:55.655:00.89+0,84E1:08.542:25.073:54.305:00.89

<< TOP >>
Programmanr. 21
22-12-2007
Heren, 400m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 4.11.02 vormbehoud 4.13.53
Senioren 1 en ouder
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
Koen Florijn8600851MNC Dordrecht4:42.084:52.26+0,871:03.452:17.233:43.344:52.26

<< TOP >>
Programmanr. 21
22-12-2007
Heren, 400m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 4.11.02 vormbehoud 4.13.53
all-in
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau100m200m300m400m
Erik Hagting9100829Nova4:46.604:43.83+1,01C1:05.262:16.233:38.264:43.83
Vincent van Iperen9106179Orca4:48.644:44.07+0,72D1:04.782:19.163:39.664:44.07
Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB4:46.744:45.98+0,84D1:02.982:14.233:40.034:45.98
Wouter Houtman9001293Eiffel Swimmers PSV4:46.604:46.39+0,78D1:03.492:15.553:39.394:46.39
Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel Denekamp4:43.394:47.61+0,94D1:06.002:18.743:40.344:47.61
Daan Ratering9002389ZPC Livo4:49.764:48.32+0,85D1:06.262:17.143:43.294:48.32
Jelmer Meijer9001961HZ&PC Heerenveen4:50.594:49.28+0,94E1:05.362:18.793:42.834:49.28
Fabian Beimin9100087OZ&PC4:53.254:51.07+0,98E1:02.052:15.623:44.184:51.07
Koen Florijn8600851MNC Dordrecht4:42.084:52.26+0,871:03.452:17.233:43.344:52.26
Hugo Polman9101813Dedemsvaart-AC4:46.094:54.50+0,92E1:04.462:22.143:47.234:54.50
Roy Visser9102423De Otters Het Gooi4:53.644:55.60+0,84E1:06.002:21.723:49.064:55.60
Nick Hessing9103753De Dolfijn4:54.134:57.88+0,76E1:06.642:20.083:47.354:57.88
Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo4:55.655:00.89+0,84E1:08.542:25.073:54.305:00.89


<< TOP >>
Programmanr. 22
22-12-2007
Meisjes, 200m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 1.57.64 vormbehoud 1.58.82
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 2:06.792:05.11+0,92A+A1:00.792:05.11
2.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC2:05.972:05.21+0,91A+B1:00.512:05.21
3.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV2:07.932:06.82+0,61AB1:01.182:06.82
4.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB2:07.102:09.45+0,94B1:02.262:09.45
5.Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers2:11.972:10.12+0,86B1:02.932:10.12
6.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg2:10.582:10.13+0,78B1:02.242:10.13
7.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval2:11.302:10.48+0,71C1:04.872:10.48
8.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)2:11.292:11.15C1:02.672:11.15
9.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen2:11.562:11.22+0,80C1:04.022:11.22
10.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe2:10.632:11.66+1,03D1:03.742:11.66
11.Yvon Versteeg9201864de Veene2:12.232:12.59+1,05D1:05.342:12.59
12.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV2:10.192:12.64+0,82C1:02.622:12.64
13.Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV2:15.882:13.68+0,82D1:05.142:13.68
14.Maxime de Wilde9304658DZ&PC2:15.742:13.80D1:04.202:13.80
15.Estelle Moorman9300540ZVZ2:12.782:13.92+0,83D1:05.712:13.92
16.Renske de Groot9300276DZ&PC2:15.482:13.95+0,93D1:04.562:13.95
17.Géke Heinsbroek9300312WVZ2:15.942:14.12D1:05.732:14.12
18.Mariël Borgerink9200142De Dinkel Denekamp2:14.872:14.21D1:06.032:14.21
19.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht2:11.312:14.24+0,80D1:04.752:14.24
20.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan2:12.762:14.30D1:04.312:14.30
21.Vera van Delden9301308WVZ2:16.312:14.52+0,80D1:05.712:14.52
22.Pauline van Dam9304422Eiffel Swimmers PSV2:16.932:14.67+0,57D1:05.692:14.67
23.Femke Swier9305122Z.V.Hoorn-Aurik 2:16.072:14.77+0,90D1:04.762:14.77
24.Evelien Kip9200932OZ&PC2:15.042:15.08+0,95E1:05.752:15.08
25.Loes van Ooijen9205180ESCA 2:15.592:15.51+0,86E1:05.332:15.51
26.Linda van der Hout9300344ZV Westland Dijkglas2:16.262:15.62+0,89D1:04.832:15.62
27.Marleen Braakhuis9304850De Dinkel Denekamp2:18.672:16.14+0,95E1:06.242:16.14
28.Milou Julicher9301320Wiekslag2:16.602:16.56E1:06.172:16.56
29.Brady Grinwis9305384Poseidon'562:17.642:16.82+0,90E1:05.842:16.82
30.Danica Koedoot9301034De Schotejil2:17.722:16.93E1:06.542:16.93
31.Jamie Schepers9300894ZC Valkenburg2:18.192:17.24+0,79E1:06.922:17.24
32.Kiki Klerks9301764Wiekslag2:18.582:17.32+0,84E1:07.312:17.32
33.Linda van der Voort9201908De Zijl/LGB2:15.672:17.92+0,84E1:05.462:17.92
34.Kaylee Koch9301444Het Y2:18.992:18.01+0,90E1:05.832:18.01
35.Inge Maalsen9202236Zeester-Meerval2:14.702:18.02+0,91E1:06.272:18.02
36.Marloes Erkens9300234DWK2:17.042:18.32+0,81E1:07.152:18.32
37.Lisette Doeven9300902Ritola Z&PC2:15.902:18.47+0,82E1:05.662:18.47
38.Melanie van Gemert9303612De Schotejil2:18.392:18.60+0,82E1:06.852:18.60
39.Manon Minneboo9301548De Stormvogel2:18.132:18.64+0,72E1:06.582:18.64
40.Iris Pijtak9300602AZ&PC2:18.192:18.80E1:07.262:18.80
41.Jose Sijbring9300702De Pinquin2:16.442:18.86+0,99E1:07.282:18.86
42.Lodi Broeder9302620De Gelenberg2:19.022:18.99+0,90E1:07.042:18.99
43.Sanne Huisman9301998't Tolhekke2:14.922:19.09+0,95E1:07.782:19.09
44.Cyril Landstra9305722Zeester-Meerval2:17.362:19.49+0,80E1:06.112:19.49
45.Isabelle Grootes9303030Electrolux AZC2:19.202:19.58E1:07.382:19.58
46.Daisy Molenaar9306808DAW-Finenzo2:17.662:20.10+0,86E1:07.032:20.10
47.Fleur Hamilton9302038WVZ2:13.442:20.48+0,78E1:07.262:20.48
48.Iris Erpelinck9300236De Honte2:18.132:20.78+0,82E1:07.152:20.78
49.Saskia Bergsma9301686ZPC Bikkel Hoogeveen2:15.712:20.86+0,84E1:06.632:20.86
50.Shelley de Boer9302840Zaanstad (SG)2:16.812:20.96+0,92E1:06.172:20.96
51.Jamie de Jong9300898De Dolfijn2:15.342:21.91+0,46E1:08.512:21.91
52.Melissa Meijer9304374Nimo2:16.742:22.34+0,75E1:07.012:22.34
DISMerel van der Ent9303976De Stormvogel2:17.86
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).

<< TOP >>
Programmanr. 22
22-12-2007
Dames, 200m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 1.57.64 vormbehoud 1.58.82
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Manon van Rooijen8201404De Dolfijn2:03.892:00.30+0,76A+A57.032:00.30
2.Wendy vd Zanden8805004Eiffel Swimmers PSV2:02.892:01.59+0,70AA59.022:01.59
3.Ranomi Kromowidjojo9002156TriVia1:58.142:01.73+0,85A+A58.942:01.73
4.Rieneke Terink8402424AZ&PC2:00.542:01.78+0,85AA59.422:01.78
5.Linda Bank8600168De Dolfijn2:00.622:01.96+0,98AA59.212:01.96
6.Lona Kroese8702382De Dolfijn2:01.082:04.39+0,90CA59.402:04.39
7.Maaike Waaijer9004120Eiffel Swimmers PSV2:06.222:05.21+0,83BB1:01.482:05.21
8.Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi2:05.512:05.28+0,87CB1:00.782:05.28
9.Marlies Reinders8602976De Dinkel Denekamp2:05.272:05.72+0,98CB1:00.972:05.72
10.Lieke Verouden9003948Eiffel Swimmers PSV2:06.422:06.29+0,90CB1:02.522:06.29
11.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)2:06.982:06.34+0,93CB1:01.902:06.34
12.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.112:06.89BB1:00.862:06.89
13.Clarissa van Rheenen9108270TriVia2:06.822:06.98+0,81BR1:01.582:06.98
14.Hedwig Kikkert8501566TriVia2:07.312:07.08+0,71DR1:01.942:07.08
15.Marion van den Berg8600272DWK2:05.542:07.11+0,97D1:00.592:07.11
16.Lisa Dreesens9105798HZPC2:10.292:07.15+0,76C1:01.232:07.15
17.Silke Oude Weernink9002854De Dinkel Denekamp2:05.782:07.92C1:01.822:07.92
18.Marjolein Post8903370Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.832:07.98+0,92D1:02.402:07.98
19.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV2:07.582:08.33+0,65D1:02.702:08.33
20.Saskia v.d. Wielen8402734Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.192:08.81+0,86D1:01.332:08.81
21.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval2:08.112:09.63+0,80D1:02.692:09.63
22.Lotte Wilms8402770DWK2:07.022:09.72+0,88E1:02.632:09.72
23.Anne Michelle Vos9107994Eiffel Swimmers PSV2:10.782:09.99+0,82D1:03.662:09.99
24.Wendan Poelstra9102496Orca2:09.362:10.56+0,85D1:03.512:10.56
25.Barbara van Rhijn8101238DWK2:07.892:11.77+0,70E1:03.012:11.77
26.Eline Boers9104546De Columbiaan2:11.202:12.05+0,85D1:03.332:12.05
27.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV2:08.102:12.40+0,83D1:01.852:12.40
28.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen2:07.992:12.60+0,91D1:03.662:12.60
29.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen2:09.662:13.92+1,01E1:04.372:13.92
30.Lana Voinov9103306De Dolfijn2:11.622:14.43+0,89E1:03.932:14.43
31.Gea Hagting8801584Nova2:08.072:16.541:04.542:16.54
32.Nadine Straten9103008De Columbiaan2:12.072:17.73+0,55E1:06.222:17.73
33.Iris Bioch9106916Electrolux AZC2:12.012:17.80E1:05.162:17.80
NG.ZAMaaike Vooren9103324DAW-Finenzo2:12.27

<< TOP >>
Programmanr. 22
22-12-2007
Dames, 200m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 1.57.64 vormbehoud 1.58.82
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Manon van Rooijen8201404De Dolfijn2:03.892:00.30+0,76A+A57.032:00.30
2.Wendy vd Zanden8805004Eiffel Swimmers PSV2:02.892:01.59+0,70AA59.022:01.59
3.Ranomi Kromowidjojo9002156TriVia1:58.142:01.73+0,85A+A58.942:01.73
4.Rieneke Terink8402424AZ&PC2:00.542:01.78+0,85AA59.422:01.78
5.Linda Bank8600168De Dolfijn2:00.622:01.96+0,98AA59.212:01.96
6.Lona Kroese8702382De Dolfijn2:01.082:04.39+0,90CA59.402:04.39
7.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 2:06.792:05.11+0,92A+A1:00.792:05.11
8.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC2:05.972:05.21+0,91A+B1:00.512:05.21
8.Maaike Waaijer9004120Eiffel Swimmers PSV2:06.222:05.21+0,83BB1:01.482:05.21
10.Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi2:05.512:05.28+0,87CB1:00.782:05.28
11.Marlies Reinders8602976De Dinkel Denekamp2:05.272:05.72+0,98CB1:00.972:05.72
12.Lieke Verouden9003948Eiffel Swimmers PSV2:06.422:06.29+0,90CB1:02.522:06.29
13.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)2:06.982:06.34+0,93CB1:01.902:06.34
14.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV2:07.932:06.82+0,61AB1:01.182:06.82
15.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.112:06.89BB1:00.862:06.89
16.Clarissa van Rheenen9108270TriVia2:06.822:06.98+0,81BR1:01.582:06.98
17.Hedwig Kikkert8501566TriVia2:07.312:07.08+0,71DR1:01.942:07.08
18.Marion van den Berg8600272DWK2:05.542:07.11+0,97D1:00.592:07.11
19.Lisa Dreesens9105798HZPC2:10.292:07.15+0,76C1:01.232:07.15
20.Silke Oude Weernink9002854De Dinkel Denekamp2:05.782:07.92C1:01.822:07.92
21.Marjolein Post8903370Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.832:07.98+0,92D1:02.402:07.98
22.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV2:07.582:08.33+0,65D1:02.702:08.33
23.Saskia v.d. Wielen8402734Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.192:08.81+0,86D1:01.332:08.81
24.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB2:07.102:09.45+0,94B1:02.262:09.45
25.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval2:08.112:09.63+0,80D1:02.692:09.63
26.Lotte Wilms8402770DWK2:07.022:09.72+0,88E1:02.632:09.72
27.Anne Michelle Vos9107994Eiffel Swimmers PSV2:10.782:09.99+0,82D1:03.662:09.99
28.Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers2:11.972:10.12+0,86B1:02.932:10.12
29.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg2:10.582:10.13+0,78B1:02.242:10.13
30.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval2:11.302:10.48+0,71C1:04.872:10.48
31.Wendan Poelstra9102496Orca2:09.362:10.56+0,85D1:03.512:10.56
32.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)2:11.292:11.15C1:02.672:11.15
33.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen2:11.562:11.22+0,80C1:04.022:11.22
34.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe2:10.632:11.66+1,03D1:03.742:11.66
35.Barbara van Rhijn8101238DWK2:07.892:11.77+0,70E1:03.012:11.77
36.Eline Boers9104546De Columbiaan2:11.202:12.05+0,85D1:03.332:12.05
37.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV2:08.102:12.40+0,83D1:01.852:12.40
38.Yvon Versteeg9201864de Veene2:12.232:12.59+1,05D1:05.342:12.59
39.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen2:07.992:12.60+0,91D1:03.662:12.60
40.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV2:10.192:12.64+0,82C1:02.622:12.64
41.Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV2:15.882:13.68+0,82D1:05.142:13.68
42.Maxime de Wilde9304658DZ&PC2:15.742:13.80D1:04.202:13.80
43.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen2:09.662:13.92+1,01E1:04.372:13.92
43.Estelle Moorman9300540ZVZ2:12.782:13.92+0,83D1:05.712:13.92
45.Renske de Groot9300276DZ&PC2:15.482:13.95+0,93D1:04.562:13.95
46.Géke Heinsbroek9300312WVZ2:15.942:14.12D1:05.732:14.12
47.Mariël Borgerink9200142De Dinkel Denekamp2:14.872:14.21D1:06.032:14.21
48.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht2:11.312:14.24+0,80D1:04.752:14.24
49.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan2:12.762:14.30D1:04.312:14.30
50.Lana Voinov9103306De Dolfijn2:11.622:14.43+0,89E1:03.932:14.43
51.Vera van Delden9301308WVZ2:16.312:14.52+0,80D1:05.712:14.52
52.Pauline van Dam9304422Eiffel Swimmers PSV2:16.932:14.67+0,57D1:05.692:14.67
53.Femke Swier9305122Z.V.Hoorn-Aurik 2:16.072:14.77+0,90D1:04.762:14.77
54.Evelien Kip9200932OZ&PC2:15.042:15.08+0,95E1:05.752:15.08
55.Loes van Ooijen9205180ESCA 2:15.592:15.51+0,86E1:05.332:15.51
56.Linda van der Hout9300344ZV Westland Dijkglas2:16.262:15.62+0,89D1:04.832:15.62
57.Marleen Braakhuis9304850De Dinkel Denekamp2:18.672:16.14+0,95E1:06.242:16.14
58.Gea Hagting8801584Nova2:08.072:16.541:04.542:16.54
59.Milou Julicher9301320Wiekslag2:16.602:16.56E1:06.172:16.56
60.Brady Grinwis9305384Poseidon'562:17.642:16.82+0,90E1:05.842:16.82
61.Danica Koedoot9301034De Schotejil2:17.722:16.93E1:06.542:16.93
62.Jamie Schepers9300894ZC Valkenburg2:18.192:17.24+0,79E1:06.922:17.24
63.Kiki Klerks9301764Wiekslag2:18.582:17.32+0,84E1:07.312:17.32
64.Nadine Straten9103008De Columbiaan2:12.072:17.73+0,55E1:06.222:17.73
65.Iris Bioch9106916Electrolux AZC2:12.012:17.80E1:05.162:17.80
66.Linda van der Voort9201908De Zijl/LGB2:15.672:17.92+0,84E1:05.462:17.92
67.Kaylee Koch9301444Het Y2:18.992:18.01+0,90E1:05.832:18.01
68.Inge Maalsen9202236Zeester-Meerval2:14.702:18.02+0,91E1:06.272:18.02
69.Marloes Erkens9300234DWK2:17.042:18.32+0,81E1:07.152:18.32
70.Lisette Doeven9300902Ritola Z&PC2:15.902:18.47+0,82E1:05.662:18.47
71.Melanie van Gemert9303612De Schotejil2:18.392:18.60+0,82E1:06.852:18.60
72.Manon Minneboo9301548De Stormvogel2:18.132:18.64+0,72E1:06.582:18.64
73.Iris Pijtak9300602AZ&PC2:18.192:18.80E1:07.262:18.80
74.Jose Sijbring9300702De Pinquin2:16.442:18.86+0,99E1:07.282:18.86
75.Lodi Broeder9302620De Gelenberg2:19.022:18.99+0,90E1:07.042:18.99
76.Sanne Huisman9301998't Tolhekke2:14.922:19.09+0,95E1:07.782:19.09
77.Cyril Landstra9305722Zeester-Meerval2:17.362:19.49+0,80E1:06.112:19.49
78.Isabelle Grootes9303030Electrolux AZC2:19.202:19.58E1:07.382:19.58
79.Daisy Molenaar9306808DAW-Finenzo2:17.662:20.10+0,86E1:07.032:20.10
80.Fleur Hamilton9302038WVZ2:13.442:20.48+0,78E1:07.262:20.48
81.Iris Erpelinck9300236De Honte2:18.132:20.78+0,82E1:07.152:20.78
82.Saskia Bergsma9301686ZPC Bikkel Hoogeveen2:15.712:20.86+0,84E1:06.632:20.86
83.Shelley de Boer9302840Zaanstad (SG)2:16.812:20.96+0,92E1:06.172:20.96
84.Jamie de Jong9300898De Dolfijn2:15.342:21.91+0,46E1:08.512:21.91
85.Melissa Meijer9304374Nimo2:16.742:22.34+0,75E1:07.012:22.34
DISMerel van der Ent9303976De Stormvogel2:17.86
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
NG.ZAMaaike Vooren9103324DAW-Finenzo2:12.27


<< TOP >>
Programmanr. 23
22-12-2007
Jongens, 200m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 1.46.15 vormbehoud 1.47.21
Jeugd 1 en 2
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Patrick Janssen9102817Eiffel Swimmers PSV1:52.321:52.59+0,72AB54.501:52.59
2.Matthijs Boers9102717Noordkop-Zeemacht SG1:54.361:54.65+0,93B55.121:54.65
3.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil1:56.411:54.92+0,91B55.501:54.92
4.Marc Kremer9004667TriVia1:57.081:56.29+0,73C57.011:56.29
5.Rutger van Oosterhout9002179WVZ1:59.101:56.45+0,77C55.781:56.45
6.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi1:55.391:56.77+0,88C56.401:56.77
7.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV2:01.351:56.90+0,73C57.081:56.90
8.Micael Correia9000569Zeester-Meerval1:58.931:57.12+0,86C56.441:57.12
9.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)1:58.271:57.48+0,87C56.641:57.48
10.Jasper van Mierlo9002005Budel2:00.171:58.02+0,71D55.071:58.02
11.Peter-Jan Plasmans9103063De Dolfijn2:00.901:58.93+0,79D58.131:58.93
12.Giel van Dijk9104211De Biesboschzwemmers2:02.811:59.05+0,80D57.121:59.05
13.Vincent van Iperen9106179Orca2:01.021:59.19+0,89D58.541:59.19
14.Mike Cornwall9003855Zaanstad (SG)2:00.701:59.37+0,78D56.951:59.37
15.Gerben Fiere9102825De Warande1:59.021:59.45+0,60D57.261:59.45
16.Chris van Vliet9102425DZ&PC2:00.071:59.85+0,91D57.581:59.85
17.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ2:00.362:00.14+0,85D57.042:00.14
18.Niels van Polanen9101809De Columbiaan2:00.912:00.42+0,92D58.752:00.42
19.Tim Wagenmans9104945Aquarijn1:58.632:00.44D57.752:00.44
20.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen2:01.892:00.78+0,73D56.632:00.78
21.Robin den Boer9006177De Warande1:59.922:01.01+0,81E57.422:01.01
22.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB2:02.302:01.32+0,88E57.982:01.32
23.Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg2:02.422:01.49+0,62E59.512:01.49
24.Oscar Sondermeijer9104045De Columbiaan2:02.152:01.70+0,82E59.932:01.70
25.Jérôme Ariës9000065ZON/S&S2:01.042:01.73E57.812:01.73
26.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel Denekamp2:01.682:01.83+0,89E58.942:01.83
27.Étiënne Vrieling9102455TriVia2:01.552:01.92+0,80E58.792:01.92
28.Nick Hessing9103753De Dolfijn2:02.112:02.27+0,73E58.552:02.27
29.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi2:00.202:02.37+0,84E58.142:02.37
30.Thijs Hagelstein9100827VZC-E&P2:02.122:02.51+0,82E59.832:02.51
31.Bryan Mannaart9101533WVZ2:00.452:02.95+0,84E57.682:02.95
32.Roy Awater9100043RZC2:02.142:03.58+0,84E58.682:03.58
33.Tim van Deutekom9100459DWK2:01.592:04.10+0,84E55.182:04.10
34.Kevin Eltink9100589NDD2:02.762:04.65E58.892:04.65
35.Robbert Vink9102993ZVW '742:02.922:05.03+0,77E59.232:05.03
36.Stefan Hazeleger9100867de Meer2:03.092:07.32+0,921:00.222:07.32
NG.ZAJohan Wegman9003235De Kempvis2:00.12

<< TOP >>
Programmanr. 23
22-12-2007
Heren, 200m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 1.46.15 vormbehoud 1.47.21
Senioren 1 en ouder
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Stefan Oosting8101265Eiffel Swimmers PSV1:47.131:49.54+0,77AA54.371:49.54
2.Tom Vangeneugden8302775Eiffel Swimmers PSV1:56.211:50.41+0,75AA54.931:50.41
3.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV1:51.281:50.57+0,79AA53.601:50.57
4.Sebastiaan Verschuren8803571Aquarijn1:50.801:50.82+0,90AA53.921:50.82
5.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC1:51.471:50.94+0,92BA54.621:50.94
6.Joost Reijns8702725DWK1:48.611:51.32+0,75BA53.501:51.32
7.Wouter Smeets8402093WVZ1:50.571:51.76+0,84BA53.761:51.76
8.Joran Barends8500091DWK1:51.771:51.86+0,89BB54.341:51.86
8.Robert Lijesen8501579Eiffel Swimmers PSV1:53.511:51.86+0,59BB56.051:51.86
10.Job Kienhuis8901631De Dinkel Denekamp1:53.821:52.36+0,86AB54.611:52.36
11.Allen Lindeberg8906543Eiffel Swimmers PSV1:51.651:52.75+0,89BB55.071:52.75
12.Henk van Niejenhuis8905063De Dolfijn1:57.241:53.24+0,91BB54.091:53.24
13.Sebastian Bakker8800119Team Groningen1:52.761:53.52+0,82CB55.411:53.52
14.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg1:54.671:53.70+0,75BB54.881:53.70
15.Robert Yallop8903679DWK1:58.201:54.31+0,85CR54.561:54.31
16.Ewoud Potiek8902503DZ&PC1:56.031:54.63+0,81CR56.661:54.63
17.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:55.091:54.73+0,72C55.971:54.73
18.Bo Wullings8904251De Dolfijn1:53.911:54.94+0,88C55.201:54.94
19.Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 1:55.641:55.36+0,82C55.991:55.36
20.Martijn Smeets8101555WVZ1:55.201:55.37+0,79D55.831:55.37
21.Geert Lantink8601849de Whee1:55.501:56.46+0,90D56.021:56.46
22.Jorrit Visser8903393DZ&PC1:56.361:56.55+0,85D55.661:56.55
23.Roel Jacobs8200787Zeester-Meerval1:56.421:57.50+0,85E55.611:57.50
24.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)1:56.631:57.98+0,93D56.341:57.98
25.Sietse v/d Hoeven8901281DZ&PC1:58.671:57.99+0,89D56.651:57.99
26.Ricardo Kombrink8901719Van Uden-De Gouwe1:57.971:59.27+0,71E55.811:59.27
27.Jeffrey Breedijk8900451De Haaien1:58.591:59.47+0,98E57.661:59.47
28.Pascal Bruins8905413EZC1:57.232:01.01+0,93E56.562:01.01
29.Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y1:58.712:03.03+0,84E57.812:03.03
30.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen1:56.242:04.58+0,88E58.482:04.58
NGBas van Velthoven8502695De Dolfijn1:51.07

<< TOP >>
Programmanr. 23
22-12-2007
Heren, 200m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 1.46.15 vormbehoud 1.47.21
all-in
Resultaten Voorronde


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau100m200m
1.Stefan Oosting8101265Eiffel Swimmers PSV1:47.131:49.54+0,77AA54.371:49.54
2.Tom Vangeneugden8302775Eiffel Swimmers PSV1:56.211:50.41+0,75AA54.931:50.41
3.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV1:51.281:50.57+0,79AA53.601:50.57
4.Sebastiaan Verschuren8803571Aquarijn1:50.801:50.82+0,90AA53.921:50.82
5.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC1:51.471:50.94+0,92BA54.621:50.94
6.Joost Reijns8702725DWK1:48.611:51.32+0,75BA53.501:51.32
7.Wouter Smeets8402093WVZ1:50.571:51.76+0,84BA53.761:51.76
8.Joran Barends8500091DWK1:51.771:51.86+0,89BB54.341:51.86
8.Robert Lijesen8501579Eiffel Swimmers PSV1:53.511:51.86+0,59BB56.051:51.86
10.Job Kienhuis8901631De Dinkel Denekamp1:53.821:52.36+0,86AB54.611:52.36
11.Patrick Janssen9102817Eiffel Swimmers PSV1:52.321:52.59+0,72AB54.501:52.59
12.Allen Lindeberg8906543Eiffel Swimmers PSV1:51.651:52.75+0,89BB55.071:52.75
13.Henk van Niejenhuis8905063De Dolfijn1:57.241:53.24+0,91BB54.091:53.24
14.Sebastian Bakker8800119Team Groningen1:52.761:53.52+0,82CB55.411:53.52
15.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg1:54.671:53.70+0,75BB54.881:53.70
16.Robert Yallop8903679DWK1:58.201:54.31+0,85CR54.561:54.31
17.Ewoud Potiek8902503DZ&PC1:56.031:54.63+0,81CR56.661:54.63
18.Matthijs Boers9102717Noordkop-Zeemacht SG1:54.361:54.65+0,93B55.121:54.65
19.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:55.091:54.73+0,72C55.971:54.73
20.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil1:56.411:54.92+0,91B55.501:54.92
21.Bo Wullings8904251De Dolfijn1:53.911:54.94+0,88C55.201:54.94
22.Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 1:55.641:55.36+0,82C55.991:55.36
23.Martijn Smeets8101555WVZ1:55.201:55.37+0,79D55.831:55.37
24.Marc Kremer9004667TriVia1:57.081:56.29+0,73C57.011:56.29
25.Rutger van Oosterhout9002179WVZ1:59.101:56.45+0,77C55.781:56.45
26.Geert Lantink8601849de Whee1:55.501:56.46+0,90D56.021:56.46
27.Jorrit Visser8903393DZ&PC1:56.361:56.55+0,85D55.661:56.55
28.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi1:55.391:56.77+0,88C56.401:56.77
29.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV2:01.351:56.90+0,73C57.081:56.90
30.Micael Correia9000569Zeester-Meerval1:58.931:57.12+0,86C56.441:57.12
31.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)1:58.271:57.48+0,87C56.641:57.48
32.Roel Jacobs8200787Zeester-Meerval1:56.421:57.50+0,85E55.611:57.50
33.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)1:56.631:57.98+0,93D56.341:57.98
34.Sietse v/d Hoeven8901281DZ&PC1:58.671:57.99+0,89D56.651:57.99
35.Jasper van Mierlo9002005Budel2:00.171:58.02+0,71D55.071:58.02
36.Peter-Jan Plasmans9103063De Dolfijn2:00.901:58.93+0,79D58.131:58.93
37.Giel van Dijk9104211De Biesboschzwemmers2:02.811:59.05+0,80D57.121:59.05
38.Vincent van Iperen9106179Orca2:01.021:59.19+0,89D58.541:59.19
39.Ricardo Kombrink8901719Van Uden-De Gouwe1:57.971:59.27+0,71E55.811:59.27
40.Mike Cornwall9003855Zaanstad (SG)2:00.701:59.37+0,78D56.951:59.37
41.Gerben Fiere9102825De Warande1:59.021:59.45+0,60D57.261:59.45
42.Jeffrey Breedijk8900451De Haaien1:58.591:59.47+0,98E57.661:59.47
43.Chris van Vliet9102425DZ&PC2:00.071:59.85+0,91D57.581:59.85
44.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ2:00.362:00.14+0,85D57.042:00.14
45.Niels van Polanen9101809De Columbiaan2:00.912:00.42+0,92D58.752:00.42
46.Tim Wagenmans9104945Aquarijn1:58.632:00.44D57.752:00.44
47.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen2:01.892:00.78+0,73D56.632:00.78
48.Pascal Bruins8905413EZC1:57.232:01.01+0,93E56.562:01.01
48.Robin den Boer9006177De Warande1:59.922:01.01+0,81E57.422:01.01
50.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB2:02.302:01.32+0,88E57.982:01.32
51.Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg2:02.422:01.49+0,62E59.512:01.49
52.Oscar Sondermeijer9104045De Columbiaan2:02.152:01.70+0,82E59.932:01.70
53.Jérôme Ariës9000065ZON/S&S2:01.042:01.73E57.812:01.73
54.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel Denekamp2:01.682:01.83+0,89E58.942:01.83
55.Étiënne Vrieling9102455TriVia2:01.552:01.92+0,80E58.792:01.92
56.Nick Hessing9103753De Dolfijn2:02.112:02.27+0,73E58.552:02.27
57.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi2:00.202:02.37+0,84E58.142:02.37
58.Thijs Hagelstein9100827VZC-E&P2:02.122:02.51+0,82E59.832:02.51
59.Bryan Mannaart9101533WVZ2:00.452:02.95+0,84E57.682:02.95
60.Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y1:58.712:03.03+0,84E57.812:03.03
61.Roy Awater9100043RZC2:02.142:03.58+0,84E58.682:03.58
62.Tim van Deutekom9100459DWK2:01.592:04.10+0,84E55.182:04.10
63.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen1:56.242:04.58+0,88E58.482:04.58
64.Kevin Eltink9100589NDD2:02.762:04.65E58.892:04.65
65.Robbert Vink9102993ZVW '742:02.922:05.03+0,77E59.232:05.03
66.Stefan Hazeleger9100867de Meer2:03.092:07.32+0,921:00.222:07.32
NG.ZAJohan Wegman9003235De Kempvis2:00.12
NGBas van Velthoven8502695De Dolfijn1:51.07


<< TOP >>
Programmanr. 24
22-12-2007
Meisjes, 800m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 8.29.24 vormbehoud 8.34.33
Jeugd 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Dimphy van de Laar9201052ZC Valkenburg9:49.949:42.72+0,70D
100m:
200m:
1:08.40
2:21.77
1:08.40
1:13.37
300m:
400m:
3:35.20
4:48.47
1:13.43
1:13.27
500m:
600m:
6:02.45
7:16.34
1:13.98
1:13.89
700m:
800m:
8:30.56
9:42.72
1:14.22
1:12.16
Misty Coert9300162ZC Valkenburg9:52.169:51.45+0,78D
100m:
200m:
1:08.02
2:21.46
1:08.02
1:13.44
300m:
400m:
3:36.07
4:50.94
1:14.61
1:14.87
500m:
600m:
6:06.59
7:22.48
1:15.65
1:15.89
700m:
800m:
8:37.88
9:51.45
1:15.40
1:13.57
Renske de Groot9300276DZ&PC9:56.459:57.90+0,96E
100m:
200m:
1:09.51
2:24.05
1:09.51
1:14.54
300m:
400m:
3:39.62
4:54.94
1:15.57
1:15.32
500m:
600m:
6:10.64
7:27.18
1:15.70
1:16.54
700m:
800m:
8:43.24
9:57.90
1:16.06
1:14.66
Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas9:41.7810:07.40+0,66E
100m:
200m:
1:10.30
2:26.83
1:10.30
1:16.53
300m:
400m:
3:42.92
4:59.61
1:16.09
1:16.69
500m:
600m:
6:16.66
7:34.04
1:17.05
1:17.38
700m:
800m:
8:52.03
10:07.40
1:17.99
1:15.37

<< TOP >>
Programmanr. 24
22-12-2007
Dames, 800m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 8.29.24 vormbehoud 8.34.33
Senioren 1 en ouder
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo9:31.289:32.79+1,02D
100m:
200m:
1:07.33
2:19.50
1:07.33
1:12.17
300m:
400m:
3:32.88
4:45.65
1:13.38
1:12.77
500m:
600m:
5:58.19
7:10.82
1:12.54
1:12.63
700m:
800m:
8:23.42
9:32.79
1:12.60
1:09.37
Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ9:32.729:32.82+1,01D
100m:
200m:
1:07.59
2:19.89
1:07.59
1:12.30
300m:
400m:
3:32.55
4:45.41
1:12.66
1:12.86
500m:
600m:
5:58.41
7:10.96
1:13.00
1:12.55
700m:
800m:
8:23.28
9:32.82
1:12.32
1:09.54

<< TOP >>
Programmanr. 24
22-12-2007
Dames, 800m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 8.29.24 vormbehoud 8.34.33
all-in
Resultaten

voolopige resultaten
RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo9:31.289:32.79+1,02D
100m:
200m:
1:07.33
2:19.50
1:07.33
1:12.17
300m:
400m:
3:32.88
4:45.65
1:13.38
1:12.77
500m:
600m:
5:58.19
7:10.82
1:12.54
1:12.63
700m:
800m:
8:23.42
9:32.79
1:12.60
1:09.37
Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ9:32.729:32.82+1,01D
100m:
200m:
1:07.59
2:19.89
1:07.59
1:12.30
300m:
400m:
3:32.55
4:45.41
1:12.66
1:12.86
500m:
600m:
5:58.41
7:10.96
1:13.00
1:12.55
700m:
800m:
8:23.28
9:32.82
1:12.32
1:09.54
Dimphy van de Laar9201052ZC Valkenburg9:49.949:42.72+0,70D
100m:
200m:
1:08.40
2:21.77
1:08.40
1:13.37
300m:
400m:
3:35.20
4:48.47
1:13.43
1:13.27
500m:
600m:
6:02.45
7:16.34
1:13.98
1:13.89
700m:
800m:
8:30.56
9:42.72
1:14.22
1:12.16
Misty Coert9300162ZC Valkenburg9:52.169:51.45+0,78D
100m:
200m:
1:08.02
2:21.46
1:08.02
1:13.44
300m:
400m:
3:36.07
4:50.94
1:14.61
1:14.87
500m:
600m:
6:06.59
7:22.48
1:15.65
1:15.89
700m:
800m:
8:37.88
9:51.45
1:15.40
1:13.57
Renske de Groot9300276DZ&PC9:56.459:57.90+0,96E
100m:
200m:
1:09.51
2:24.05
1:09.51
1:14.54
300m:
400m:
3:39.62
4:54.94
1:15.57
1:15.32
500m:
600m:
6:10.64
7:27.18
1:15.70
1:16.54
700m:
800m:
8:43.24
9:57.90
1:16.06
1:14.66
Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas9:41.7810:07.40+0,66E
100m:
200m:
1:10.30
2:26.83
1:10.30
1:16.53
300m:
400m:
3:42.92
4:59.61
1:16.09
1:16.69
500m:
600m:
6:16.66
7:34.04
1:17.05
1:17.38
700m:
800m:
8:52.03
10:07.40
1:17.99
1:15.37


<< TOP >>
Programmanr. 25
22-12-2007
Dames, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Orca 1Orca4:29.304:25.10
Wendan Poelstra
Joyce Duurken
91
92
1:07.66
1:17.19
Marloes Oldenburg
Ilse Kraayeveld
88
90
1:03.21
57.04
ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen4:26.784:27.42
Mariëlle ter Stege
Wendy van der Iest
91
87
1:07.60
1:14.41
Aukje Jenster
Charlotte Mol
92
91
1:06.38
59.03
Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:28.104:29.34
Daniëlle van der Veer
Jocelyn Spruit
93
93
1:08.14
1:17.20
Jessica Spruit
Roxanne Linders
91
92
1:05.41
58.59
OZ&PC 1OZ&PC4:34.934:31.50
Marloes Giesselink
Sharon Teunissen
92
89
1:09.52
1:17.42
Anne Boomars
Marieke Nijhuis
89
92
1:05.90
58.66
ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg4:28.894:31.71
Denise Rouwendaal
Simone Hendrikse
87
90
1:07.24
1:18.36
Lotte Greven
Chantal Senden
87
93
1:06.53
59.58
Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:27.774:32.31
Inge Arts
Cyril Landstra
92
93
1:08.28
1:20.58
Lotte Goosen
Maud van der Meer
92
92
1:05.79
57.66
De Dolfijn 3De Dolfijn4:25.644:33.11
Joanne Veenvliet
Britt Bakker
83
91
1:09.27
1:17.30
Kelly de Jong
Lana Voinov
91
91
1:04.14
1:02.40
WVZ 1WVZ4:28.264:36.42
Ellen van de Velde
Martine v.d. Heide
82
80
1:11.03
1:14.10
Inger Wouters
Géke Heinsbroek
89
93
1:08.95
1:02.34
De Columbiaan 2De Columbiaan4:33.104:36.80
Lisa Edelaar
Daphne Roubos
92
90
1:09.64
1:17.10
Tessa Vreeburg
Annelotte Hendriksen
91
88
1:11.96
58.10
DISde Whee 1de Whee4:26.314:36.84
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Maartje Veenstra
Lisa Nijland
92
91
1:11.59
1:12.37
Lenneke v/d Molen
Pauline Scheepbouwer
87
87
1:09.18
1:03.70
NGZC Ooievaar (SG) 1ZC Ooievaar (SG)4:33.41
Anja vd Hout, Mea Ferreira, Delia Badoux, Sabine Gaspersz


<< TOP >>
Programmanr. 26
22-12-2007
Heren, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
WVZ 2WVZ3:36.093:32.89+0,82
Sander Smeets
Mike Stoffer
84
89
53.51
53.69
Arjan Assink
Raymond van de Merwe
86
86
53.12
52.57
ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg3:36.573:34.04+0,78
Terrence Olaria
Yannick Mommers
86
91
52.92
56.60
Yvo op den Kamp
Bram Dekker
89
89
52.31
52.21
Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval3:35.613:35.11+0,80
Roel Jacobs
Micael Correia
82
90
53.31
52.41
Ronald Vullings
Rob Claus
87
83
54.12
55.27
DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo3:36.463:35.44+0,86
Kevin Lebis
Kevin vd Poll
81
86
54.50
55.45
Pieter Schoots
Stanley Vleerlaag
87
85
53.68
51.81
DES 1DES3:36.983:36.28+0,78
Dirk Gielink
Jimmy Hendriksen
83
89
54.61
53.82
Ivo Roozeboom
Alf van de Knoop
77
83
54.42
53.43
Poseidon'56 1Poseidon'563:36.293:37.01+0,78
Stephan Smit
Jeroen Baars
85
92
51.99
57.01
Mark Baars
Vincent de Ruiter
85
90
53.91
54.10
Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda3:36.263:38.04+0,89
Mark Hensen
Steven Nonnekes
79
90
54.69
53.56
Robert de Gruijl
Kas Kop Jansen
86
85
55.77
54.02
De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp3:36.853:38.12+0,88
Sjoerd Zanderink
Job Kienhuis
91
89
55.83
51.82
Rense Loohuis
Jordi Dijkhuis
91
91
55.37
55.10
De Columbiaan 1De Columbiaan3:38.213:42.31+0,83
Oscar Sondermeijer
Jeroen Eggeraat
91
92
55.22
55.59
Niels van Polanen
Vince Polak
91
89
57.12
54.38
DISDeltasteur 1Deltasteur3:36.82+0,60
EA 4de zwemmer: te vroeg overgenomen (geen eindtijd noteren)
Gernand Leusink
Ruben Brink
88
89
53.27
54.67
Gert van 't Oever
Jos van der Kamp
87
81
55.61


<< TOP >>
Programmanr. 27
22-12-2007
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)10:17.3710:13.56+0,80A
Kamp. Record Junioren 1
100m:
200m:
1:11.67
2:28.00
1:11.67
1:16.33
300m:
400m:
3:45.39
5:03.42
1:17.39
1:18.03
500m:
600m:
6:21.64
7:40.60
1:18.22
1:18.96
700m:
800m:
8:58.69
10:13.56
1:18.09
1:14.87
2.Janine Rooker9600316WZ&PC Purmerend10:26.7010:20.51B
100m:
200m:
1:12.73
2:30.08
1:12.73
1:17.35
300m:
400m:
3:48.34
5:06.10
1:18.26
1:17.76
500m:
600m:
6:25.25
7:44.91
1:19.15
1:19.66
700m:
800m:
9:04.82
10:20.51
1:19.91
1:15.69
3.Renate Hemmes9600418Bubble10:45.1710:31.08+0,95C
100m:
200m:
1:11.66
2:29.47
1:11.66
1:17.81
300m:
400m:
3:48.35
5:08.29
1:18.88
1:19.94
500m:
600m:
6:29.48
7:50.86
1:21.19
1:21.38
700m:
800m:
9:13.12
10:31.08
1:22.26
1:17.96
4.Rosa Veerman9600862Ed-Vo10:49.9310:44.91D
100m:
200m:
1:13.14
2:32.54
1:13.14
1:19.40
300m:
400m:
3:54.76
5:18.08
1:22.22
1:23.32
500m:
600m:
6:40.67
8:03.89
1:22.59
1:23.22
700m:
800m:
9:26.47
10:44.91
1:22.58
1:18.44
5.Amber de Kroon9601098ZV Westland Dijkglas11:03.9710:54.17+0,95E
100m:
200m:
1:17.23
2:39.55
1:17.23
1:22.32
300m:
400m:
4:02.75
5:25.81
1:23.20
1:23.06
500m:
600m:
6:49.24
8:13.49
1:23.43
1:24.25
700m:
800m:
9:37.20
10:54.17
1:23.71
1:16.97
6.Tamara Grove9601266Oceanus10:59.2411:05.33+0,86E
100m:
200m:
1:16.71
2:40.10
1:16.71
1:23.39
300m:
400m:
4:06.23
5:31.47
1:26.13
1:25.24
500m:
600m:
6:57.14
8:21.07
1:25.67
1:23.93
700m:
800m:
9:46.38
11:05.33
1:25.31
1:18.95


<< TOP >>
Programmanr. 28
22-12-2007
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV9:56.839:42.05+0,88A
100m:
200m:
1:08.03
2:21.29
1:08.03
1:13.26
300m:
400m:
3:33.93
4:47.67
1:12.64
1:13.74
500m:
600m:
6:01.82
7:16.51
1:14.15
1:14.69
700m:
800m:
8:30.57
9:42.05
1:14.06
1:11.48
2.Rachelle Visser9500106De Haaien10:01.659:49.32+0,88B
100m:
200m:
1:07.97
2:22.76
1:07.97
1:14.79
300m:
400m:
3:38.04
4:54.22
1:15.28
1:16.18
500m:
600m:
6:09.59
7:24.56
1:15.37
1:14.97
700m:
800m:
8:38.62
9:49.32
1:14.06
1:10.70
3.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel Denekamp10:30.6710:05.81C
100m:
200m:
1:10.43
2:26.12
1:10.43
1:15.69
300m:
400m:
3:43.54
5:00.83
1:17.42
1:17.29
500m:
600m:
6:18.18
7:35.25
1:17.35
1:17.07
700m:
800m:
8:51.89
10:05.81
1:16.64
1:13.92
4.Claudia den Ottelander9500552SBC200010:23.1610:05.98+0,93C
100m:
200m:
1:09.27
2:25.05
1:09.27
1:15.78
300m:
400m:
3:42.49
5:00.23
1:17.44
1:17.74
500m:
600m:
6:18.01
7:35.52
1:17.78
1:17.51
700m:
800m:
8:52.31
10:05.98
1:16.79
1:13.67
5.Elisabeth Muthert9500062ZPC Stadskanaal10:28.1710:08.94D
100m:
200m:
1:09.44
2:25.53
1:09.44
1:16.09
300m:
400m:
3:43.07
5:01.05
1:17.54
1:17.98
500m:
600m:
6:18.99
7:37.33
1:17.94
1:18.34
700m:
800m:
8:55.17
10:08.94
1:17.84
1:13.77
6.Maya Kingma9503824SBC200010:26.9610:13.52D
100m:
200m:
1:13.47
2:31.21
1:13.47
1:17.74
300m:
400m:
3:49.46
5:07.88
1:18.25
1:18.42
500m:
600m:
6:24.95
7:41.71
1:17.07
1:16.76
700m:
800m:
8:58.55
10:13.52
1:16.84
1:14.97
7.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro10:13.0210:16.64+0,85D
100m:
200m:
1:10.00
2:25.90
1:10.00
1:15.90
300m:
400m:
3:43.78
5:03.07
1:17.88
1:19.29
500m:
600m:
6:22.86
7:42.26
1:19.79
1:19.40
700m:
800m:
9:01.35
10:16.64
1:19.09
1:15.29
8.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro10:13.2110:20.42D
100m:
200m:
1:10.61
2:27.40
1:10.61
1:16.79
300m:
400m:
3:45.41
5:04.21
1:18.01
1:18.80
500m:
600m:
6:23.78
7:43.08
1:19.57
1:19.30
700m:
800m:
9:03.03
10:20.42
1:19.95
1:17.39
9.Kim Smulders9501248TRB/RES10:41.4410:24.28+0,84E
100m:
200m:
1:12.16
2:30.31
1:12.16
1:18.15
300m:
400m:
3:49.63
5:09.09
1:19.32
1:19.46
500m:
600m:
6:29.73
7:49.50
1:20.64
1:19.77
700m:
800m:
9:09.60
10:24.28
1:20.10
1:14.68
10.Daniëlle Grootes9501278Electrolux AZC10:30.8810:26.62+0,81E
100m:
200m:
1:14.12
2:33.79
1:14.12
1:19.67
300m:
400m:
3:53.16
5:12.94
1:19.37
1:19.78
500m:
600m:
6:32.83
7:52.66
1:19.89
1:19.83
700m:
800m:
9:11.25
10:26.62
1:18.59
1:15.37
11.Femke Leenstra9503038Orca10:31.7510:27.16E
100m:
200m:
1:14.15
2:34.08
1:14.15
1:19.93
300m:
400m:
3:53.12
5:12.28
1:19.04
1:19.16
500m:
600m:
6:33.02
7:53.44
1:20.74
1:20.42
700m:
800m:
9:11.71
10:27.16
1:18.27
1:15.45
12.Kelly Wigleven9500058Poseidon'5610:37.3310:37.80E
100m:
200m:
1:10.61
2:29.07
1:10.61
1:18.46
300m:
400m:
3:49.32
5:10.62
1:20.25
1:21.30
500m:
600m:
6:32.62
7:55.02
1:22.00
1:22.40
700m:
800m:
9:17.62
10:37.80
1:22.60
1:20.18
13.Miloes Rozemuller9501832Z.V.Hoorn-Aurik 10:35.0610:37.86+0,79E
100m:
200m:
1:15.43
2:36.75
1:15.43
1:21.32
300m:
400m:
3:58.53
5:19.21
1:21.78
1:20.68
500m:
600m:
6:40.05
8:01.06
1:20.84
1:21.01
700m:
800m:
9:21.22
10:37.86
1:20.16
1:16.64
14.Aniek Resink9500738DIO10:40.6211:24.02+1,03
100m:
200m:
1:15.90
2:39.13
1:15.90
1:23.23
300m:
400m:
4:05.60
5:33.30
1:26.47
1:27.70
500m:
600m:
7:01.49
8:29.72
1:28.19
1:28.23
700m:
800m:
9:58.85
11:24.02
1:29.13
1:25.17


<< TOP >>
Programmanr. 29
22-12-2007
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Lisa Boers9400994Noordkop-Zeemacht SG9:57.919:39.47C
100m:
200m:
1:08.00
2:19.92
1:08.00
1:11.92
300m:
400m:
3:33.12
4:46.66
1:13.20
1:13.54
500m:
600m:
6:00.72
7:14.85
1:14.06
1:14.13
700m:
800m:
8:29.33
9:39.47
1:14.48
1:10.14
2.Marjolein Delno9400024De Rijn10:04.769:39.83+1,07C
100m:
200m:
1:08.77
2:21.43
1:08.77
1:12.66
300m:
400m:
3:34.70
4:48.90
1:13.27
1:14.20
500m:
600m:
6:03.20
7:17.07
1:14.30
1:13.87
700m:
800m:
8:31.17
9:39.83
1:14.10
1:08.66
3.Kira Toussaint9400990De Dolfijn9:57.519:43.69+0,90C
100m:
200m:
1:07.65
2:19.42
1:07.65
1:11.77
300m:
400m:
3:32.46
4:46.43
1:13.04
1:13.97
500m:
600m:
6:00.55
7:15.42
1:14.12
1:14.87
700m:
800m:
8:30.53
9:43.69
1:15.11
1:13.16
4.Merle Verkijk9400278WVZ9:49.759:52.30+0,96D
100m:
200m:
1:08.89
2:21.88
1:08.89
1:12.99
300m:
400m:
3:35.48
4:50.44
1:13.60
1:14.96
500m:
600m:
6:06.57
7:22.17
1:16.13
1:15.60
700m:
800m:
8:38.41
9:52.30
1:16.24
1:13.89
5.Priscilla Meerman9401428Luctor et Emergo10:02.929:56.38+0,80D
100m:
200m:
1:08.98
2:21.45
1:08.98
1:12.47
300m:
400m:
3:36.06
4:51.61
1:14.61
1:15.55
500m:
600m:
6:08.89
7:25.43
1:17.28
1:16.54
700m:
800m:
8:43.07
9:56.38
1:17.64
1:13.31
6.Leonie Oude Elferink9401826Zignea9:51.869:56.78+0,59D
100m:
200m:
1:09.00
2:23.18
1:09.00
1:14.18
300m:
400m:
3:39.29
4:56.37
1:16.11
1:17.08
500m:
600m:
6:13.26
7:29.68
1:16.89
1:16.42
700m:
800m:
8:46.19
9:56.78
1:16.51
1:10.59
7.Inge Pepping9402308De Rijn10:19.169:59.07+0,95D
100m:
200m:
1:10.20
2:26.27
1:10.20
1:16.07
300m:
400m:
3:42.55
4:59.72
1:16.28
1:17.17
500m:
600m:
6:16.17
7:31.31
1:16.45
1:15.14
700m:
800m:
8:46.79
9:59.07
1:15.48
1:12.28
8.Noortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV10:02.849:59.23+0,78D
100m:
200m:
1:08.49
2:20.88
1:08.49
1:12.39
300m:
400m:
3:34.97
4:50.50
1:14.09
1:15.53
500m:
600m:
6:07.19
7:24.89
1:16.69
1:17.70
700m:
800m:
8:42.81
9:59.23
1:17.92
1:16.42
9.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen10:20.6910:12.30E
100m:
200m:
1:09.69
2:24.50
1:09.69
1:14.81
300m:
400m:
3:41.38
4:59.91
1:16.88
1:18.53
500m:
600m:
6:18.79
7:38.27
1:18.88
1:19.48
700m:
800m:
8:56.94
10:12.30
1:18.67
1:15.36
10.Iris van den Heuvel9401732De Kempvis10:11.5910:13.92+0,90E
100m:
200m:
1:10.51
2:26.60
1:10.51
1:16.09
300m:
400m:
3:43.48
5:00.92
1:16.88
1:17.44
500m:
600m:
6:18.63
7:37.93
1:17.71
1:19.30
700m:
800m:
8:57.44
10:13.92
1:19.51
1:16.48
11.Floortje de Waard9400158MNC Dordrecht10:05.8810:36.94+0,69
100m:
200m:
1:11.86
2:29.28
1:11.86
1:17.42
300m:
400m:
3:49.08
5:09.15
1:19.80
1:20.07
500m:
600m:
6:31.72
7:53.32
1:22.57
1:21.60
700m:
800m:
9:17.84
10:36.94
1:24.52
1:19.10
12.Kimberley van Wijk9402040Van Uden-De Gouwe10:16.6410:37.68+0,87
100m:
200m:
1:09.26
2:26.00
1:09.26
1:16.74
300m:
400m:
3:45.29
5:07.80
1:19.29
1:22.51
500m:
600m:
6:31.81
7:53.53
1:24.01
1:21.72
700m:
800m:
9:18.38
10:37.68
1:24.85
1:19.30