Nationale Junioren Kampioenschappen Zwemmen korte baan 2007
Emmen, Netherlands,    26--28-1-2007,     25m-baan
Nr. 74 100m schoolslag Heren Jun 1   Nr. 75 100m schoolslag Heren Jun 2   
Nr. 76 100m schoolslag Heren Jun 3   Nr. 77 100m schoolslag Heren Jun 4   
Nr. 78 100m vrije slag Dames Min 6   Nr. 79 100m vrije slag Dames Jun 1   
Nr. 80 100m vrije slag Dames Jun 2   Nr. 81 400m wisselslag Heren Jun 1   
Nr. 82 400m wisselslag Heren Jun 2   Nr. 83 400m wisselslag Heren Jun 3   
Nr. 84 400m wisselslag Heren Jun 4   Nr. 85 200m vlinderslag Dames Jun 1   
Nr. 86 200m vlinderslag Dames Jun 2   Nr. 87 4 x 100m wisselslag Heren Jun 4-   


Nr. 74   100m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1988   1:04.89  Marko van Brummelen   NED  Den Haag
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1 2004   1:11.84  Aaron Eisank          ZON  Alphen a/d Rijn
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS         1:16.55
          35.76  1:16.55 
    2. Jordy Vroomen                  94  Eurodekzc         1:18.01
          37.23  1:18.01 
    3. Ensger Kotterink               94  EZC               1:18.02
          37.24  1:18.02 
    4. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib         1:19.02
          37.44  1:19.02 
    5. Marijn van Zundert             94  MNCDordrecht      1:20.37
          37.36  1:20.37 
    6. Jacko van der Meer             94  DWK-XCESS         1:20.80
          38.26  1:20.80 
  dis. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      1:24.04     SA
          39.68  1:24.04 



TOP
Nr. 75   100m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1988   1:04.89  Marko van Brummelen    NED  Den Haag
kamp.rec.minioren 6                                             
kamp.rec.junioren 1                                             
kamp.rec.junioren 2 2000   1:09.30  Lennart Stekelenburg   Num  Almelo
kamp.rec.junioren 3                                             
kamp.rec.junioren 4                                             
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Simon Edenburg                 93  LuctoretEmerg     1:09.74
          33.10  1:09.74 
    2. Jens Bakker                    93  DeDolfijn         1:09.83
          33.44  1:09.83 
    3. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee    1:11.72
          34.02  1:11.72 
    4. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval   1:11.85
          34.21  1:11.85 
    5. Ruud van Heerbeek              93  PSV               1:11.96
          33.82  1:11.96 
    6. Roald Blok                     93  HattoHeim         1:12.16
          34.58  1:12.16 
    7. Bart Dunweg                    93  Vlaardingen       1:15.13
          34.70  1:15.13 
    8. Jorke Willemse                 93  Orca              1:15.52
          35.64  1:15.52 
    9. Twan Beentjes                  93  Hellas-Glana      1:15.77
          35.07  1:15.77 
   10. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          1:15.85
          36.79  1:15.85 
   11. Walter Jansen                  93  Noordwijkerhout   1:15.98
          35.69  1:15.98 
   12. Leendert Valstar               93  WIDEXGZCDONK      1:16.30
          35.98  1:16.30 
   13. Peter Paul Houtkamp            93  Hoogeveen         1:16.31
          35.85  1:16.31 
   14. Jasper Verheijen               93  Aqua-Novio'94     1:16.50
          35.21  1:16.50 
   15. Kasper Leeuw                   93  EZC               1:17.34
          36.59  1:17.34 
   16. Rafael Roos                    93  ZCOoievaar(SG)    1:17.39
          36.05  1:17.39 
   17. Gijs van der Gugten            93  DeFuut            1:17.72
          36.33  1:17.72 
   18. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:17.81
          35.76  1:17.81 
   19. Joost de Bruijn                93  DeRijn            1:18.13
          37.08  1:18.13 
   20. Sonny Corré                    93  DeStormvogel      1:18.67
          36.13  1:18.67 
   21. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       1:18.70
          36.79  1:18.70 
   22. Christian Bingel               93  DIO               1:19.58
          37.50  1:19.58 
   23. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    1:19.83
          37.25  1:19.83 



TOP
Nr. 76   100m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1988   1:04.89  Marko van Brummelen   NED  Den Haag
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3 1997   1:07.14  Thomas Dol            PSV  Nieuwegein
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               1:09.08
          32.82  1:09.08 
    2. Scott Delbressine              92  ZCV               1:09.76
          33.29  1:09.76 
    3. Mike Marissen                  92  Nunspeet          1:09.78
          32.80  1:09.78 
    4. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      1:09.95
          31.98  1:09.95 
    5. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    1:11.78
          34.01  1:11.78 
    6. Daniek Saman                   92  Stadskanaal       1:11.87
          33.56  1:11.87 
    7. Johan Veenstra                 92  DWK-XCESS         1:11.88
          34.06  1:11.88 
    8. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:12.52
          33.61  1:12.52 
    9. Robert Rohaan                  92  ElectroluxAZC     1:13.19
          34.39  1:13.19 
   10. Kevin Janssen                  92  Zeester-Meerval   1:13.50
          33.89  1:13.50 
   11. Thomas Veltman                 92  DeGranaet         1:13.86
          34.76  1:13.86 
   12. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        1:13.93
          34.78  1:13.93 
   13. Ward van Rijssen               92  TriVia            1:14.20
          34.64  1:14.20 
   14. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan      1:14.29
          35.02  1:14.29 
   15. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:14.58
          35.03  1:14.58 
   16. Jappie Jongsma                 92  DeGranaet         1:15.09
          34.58  1:15.09 
   17. Bas van Houwelingen            92  DeSchelde         1:15.17
          34.59  1:15.17 
   18. Julian Diaz                    92  Z.V.Utrecht       1:15.49
          35.62  1:15.49 
   19. Jort Keetman                   92  HZC-Weusthag      1:16.45
          35.78  1:16.45 
   20. Christoph Bral                 92  Koewacht          1:16.47
          35.27  1:16.47 
   21. Alex van der Hoeven            92  NDD               1:17.31
          34.96  1:17.31 
   22. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   1:17.55
          35.88  1:17.55 
   23. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       1:17.59
          36.25  1:17.59 



TOP
Nr. 77   100m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1988   1:04.89  Marko van Brummelen    NED  Den Haag
kamp.rec.minioren 6                                             
kamp.rec.junioren 1                                             
kamp.rec.junioren 2                                             
kamp.rec.junioren 3                                             
kamp.rec.junioren 4 2002   1:05.47  Lennart Stekelenburg   Num  Maastricht
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:06.97
          31.59  1:06.97 
    2. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S           1:07.74
          31.24  1:07.74 
    3. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     1:08.48
          31.46  1:08.48 
    4. Hugo Polman                    91  Dedemsvaart-AC    1:08.59
          32.19  1:08.59 
       Kenneth Caster                 91  RZ                1:08.59
          31.69  1:08.59 
    6. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen         1:08.72
          32.21  1:08.72 
    7. Étiënne Vrieling               91  TriVia            1:09.75
          32.11  1:09.75 
    8. Sjoerd Zanderink               91  DeDinkelDenek     1:09.94
          33.49  1:09.94 
    9. Sebastiaan Rosendaal           91  DeSchotejil       1:10.06
          32.29  1:10.06 
   10. Erik Hagting                   91  Nova              1:10.23
          33.10  1:10.23 
   11. Wouter de Mol                  91  Hieronymus        1:10.51
          32.59  1:10.51 
   12. Stefan Hazeleger               91  DeMeer            1:10.85
          32.82  1:10.85 
   13. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan      1:10.90
          32.70  1:10.90 
   14. Alex Brama                     91  Noordwijkerhout   1:11.96
          33.94  1:11.96 
   15. Handy Widjaja                  91  PSV               1:12.22
          34.05  1:12.22 
   16. Reinier Vos                    91  Zeester-Meerval   1:12.41
          33.28  1:12.41 
   17. Dirk Zeelte                    91  DeWaalstroom      1:13.38
          34.02  1:13.38 



TOP
Nr. 78   100m vrije slag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1987     57.44  Manon Masseurs       NED  Emmen
kamp.rec.minioren 6 2007  10:39.99  Nog niet gezwommen        
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          1:02.94
          30.96  1:02.94 
    2. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       1:04.33
          30.68  1:04.33 
    3. Femke Leenstra                 95  DeGranaet         1:04.98
          31.10  1:04.98 
    4. Karin Groen                    95  GZVW              1:06.15
          31.25  1:06.15 
    5. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        1:06.70
          31.39  1:06.70 
    6. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       1:06.94
          32.11  1:06.94 
    7. Sofie Salimbeni                95  Eemsrobben        1:07.09
          32.73  1:07.09 
    8. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        1:07.35
          32.36  1:07.35 
    9. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB        1:07.43
          32.48  1:07.43 
   10. Annemarie Worst                95  Octopus           1:07.61
          32.37  1:07.61 
   11. Carien van der Schaaf          95  DeDinkelDenek     1:07.87
          32.98  1:07.87 
   12. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    1:08.15
          32.58  1:08.15 
   13. Deborah Wissink                95  HZC-Weusthag      1:08.28
          32.87  1:08.28 
   14. Elisabeth Muthert              95  Stadskanaal       1:08.58
          32.92  1:08.58 
   15. Iris Hamelink                  95  SCSalland         1:08.78
          32.14  1:08.78 
   16. Jona Pisters                   95  NIMO              1:09.12
          33.07  1:09.12 
   17. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      1:09.56
          32.66  1:09.56 
   18. Aniek Resink                   95  DIO               1:09.98
          33.49  1:09.98 
   19. Kelly Wigleven                 95  Poseidon'56       1:10.08
          34.18  1:10.08 
   20. Janine Verhaegh                95  HZPC              1:10.26
          33.40  1:10.26 
   21. Tjitske Fetter                 95  PSV               1:10.35
          32.90  1:10.35 



TOP
Nr. 79   100m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1987     57.44  Manon Masseurs   NED  Emmen
kamp.rec.minioren 6                                       
kamp.rec.junioren 1 1995   1:00.13  Chantal Groot    B&O  Leiden
kamp.rec.junioren 2                                       
kamp.rec.junioren 3                                       
kamp.rec.junioren 4                                       
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           1:01.80
          30.01  1:01.80 
    2. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      1:02.52
          29.38  1:02.52 
    3. Sahar Hamam                    94  DZT'62            1:02.94
          30.59  1:02.94 
    4. Kira Toussaint                 94  DeFuten           1:02.99
          29.68  1:02.99 
    5. Fiona van Heerde               94  DeVikings         1:03.20
          30.00  1:03.20 
    6. Marjolein Delno                94  DeRijn            1:03.67
          31.18  1:03.67 
    7. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    1:03.68
          30.26  1:03.68 
    8. Christel Vinke                 94  ZVZ               1:04.01
          30.26  1:04.01 
    9. Naomi Hofsink                  94  Deltasteur        1:04.22
          30.73  1:04.22 
   10. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   1:04.30
          30.80  1:04.30 
   11. Noortje van den Boom           94  PSV               1:04.46
          31.10  1:04.46 
   12. Naomi Touré                    94  TriVia            1:04.64
          31.55  1:04.64 
   13. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval   1:04.78
          31.41  1:04.78 
   14. Claire de Winter               94  UZSC              1:04.86
          30.65  1:04.86 
   15. Michelle Verouden              94  PSV               1:04.91
          31.41  1:04.91 
   16. Tanja van Essen                94  Wiekslag          1:05.45
          32.14  1:05.45 
   17. Lonne Dijkhuis                 94  DeDinkelDenek     1:05.62
          31.24  1:05.62 
   18. Inge Pepping                   94  DeRijn            1:05.65
          31.46  1:05.65 
   19. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      1:05.82
          32.07  1:05.82 
       Parand Zarekiani               94  DeDolfijn         1:05.82
          30.66  1:05.82 
   21. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:05.88
          30.49  1:05.88 
   22. Anika ten Have                 94  Hoogeveen         1:06.10
          32.16  1:06.10 
   23. Eefje Subroto                  94  WVZ               1:06.15
          31.50  1:06.15 
   24. Mirthe Lanfermeijer            94  TriVia            1:06.24
          31.94  1:06.24 
   25. Eva van Etten                  94  Poseidon'56       1:06.28
          32.17  1:06.28 
   26. Aukje Zwart                    94  Avéna             1:06.49
          31.43  1:06.49 
   27. Maud Hesselink                 94  DeDinkelDenek     1:06.51
          31.92  1:06.51 
   28. Elise Talsma                   94  TriVia            1:06.56
          31.69  1:06.56 
   29. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     1:06.92
          32.00  1:06.92 
   30. Danique Thijert                94  DeDinkelDenek     1:06.95
          31.88  1:06.95 
   31. Kimberley Boxum                94  ZVZ               1:07.02
          31.76  1:07.02 
   32. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      1:07.03
          32.67  1:07.03 
   33. Melissa Koelewijn              94  Poseidon'56       1:07.07
          31.58  1:07.07 
   34. Danique Lokhorst               94  Deltasteur        1:07.22
          32.38  1:07.22 
   35. Nicole Klijnstra               94  DeDolfijn         1:07.28
          31.68  1:07.28 
   36. Femke Groos                    94  DZ&PC             1:07.52
          32.41  1:07.52 
   37. Grace Vrieling                 94  TriVia            1:07.53
          31.91  1:07.53 
   38. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen         1:07.57
          32.38  1:07.57 
   39. Manon van Strien               94  WVZ               1:07.76
          32.71  1:07.76 
   40. Iris Riezebos                  94  Deltasteur        1:08.46
          32.86  1:08.46 
   41. Charissa Zijlstra              94  ZPD               1:08.51
          32.19  1:08.51 



TOP
Nr. 80   100m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1987     57.44  Manon Masseurs        NED  Emmen
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2 2004     58.30  Ranomi Kromowidjojo   Tri  Alphen a/d Rijn
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn-Aurik         58.29
          28.11    58.29 
    2. Chantal Senden                 93  ZCV                 59.03
          28.05    59.03 
    3. Ela Hutten                     93  MNCDordrecht      1:00.47
          28.99  1:00.47 
    4. Judith Stap                    93  DeStormvogel      1:00.57
          29.33  1:00.57 
    5. Danique Olof                   93  Hoorn-Aurik       1:00.60
          29.47  1:00.60 
    6. Sanne Huisman                  93  'tTolhekke        1:00.82
          29.36  1:00.82 
    7. Estelle Moorman                93  ZVZ               1:01.05
          29.41  1:01.05 
    8. Carlie Mennen                  93  PSV               1:01.39
          29.80  1:01.39 
    9. Marcha Admiraal                93  DeBiesboschzwe    1:01.61
          29.81  1:01.61 
   10. Fleur Hamilton                 93  WVZ               1:01.81
          29.75  1:01.81 
   11. Renske de Groot                93  'tTolhekke        1:01.84
          30.04  1:01.84 
   12. Femke Swier                    93  Hoorn-Aurik       1:01.96
          29.81  1:01.96 
   13. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:02.07
          30.02  1:02.07 
   14. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:02.63
          29.48  1:02.63 
   15. Vera van Delden                93  WVZ               1:02.81
          30.40  1:02.81 
   16. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:02.95
          29.88  1:02.95 
   17. Jocelyn Spruit                 93  PSV               1:03.13
          30.45  1:03.13 
   18. Lodi Broeder                   93  DeGelenberg       1:03.29
          30.59  1:03.29 
   19. Merel van der Ent              93  DeStormvogel      1:03.32
          30.96  1:03.32 
   20. Milou Julicher                 93  Wiekslag          1:03.44
          30.37  1:03.44 
   21. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn         1:03.46
          30.54  1:03.46 
   22. Chantal van der Zwaan          93  HoogenboomTour    1:03.50
          30.19  1:03.50 
   23. Danica Koedoot                 93  DeSchotejil       1:03.51
          30.95  1:03.51 
   24. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel      1:03.53
          30.05  1:03.53 
   25. Mariska Scheel                 93  DeLansingh        1:03.56
          30.53  1:03.56 
   26. Linda v.d. Hout                93  WestlandDij       1:03.68
          30.89  1:03.68 
   27. Maxime de Wilde                93  DZ&PC             1:03.70
          30.19  1:03.70 
   28. Trudy van den Brink            93  GoSwim            1:03.87
          30.32  1:03.87 
   29. Melanie van Gemert             93  DeSchotejil       1:03.90
          30.67  1:03.90 
   30. Pauline van Dam                93  PSV               1:03.96
          30.42  1:03.96 
   31. Lisette Doeven                 93  Ritola-Z&PC       1:04.25
          30.85  1:04.25 
   32. Anniek Minderhoud              93  DeStormvogel      1:04.29
          31.02  1:04.29 
   33. Géke Heinsbroek                93  WVZ               1:04.47
          30.80  1:04.47 
   34. Brady Grinwis                  93  Poseidon'56       1:04.80
          31.01  1:04.80 
   35. Ashley Verburg                 93  PSV               1:04.87
          30.91  1:04.87 
   36. Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         1:04.90
          31.03  1:04.90 
       Kimberley Doets                93  WVZ               1:04.90
          30.89  1:04.90 
   38. Ilse Resink                    93  DIO               1:05.88
          30.66  1:05.88 
   39. Ida van Noord                  93  DeAquaflippers    1:06.09
          31.03  1:06.09 
  dis. Malissa van de Heuvel          93  PSV                           AA



TOP
Nr. 81   400m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1998   4:35.16  Sander Ganzevles        NED  Almelo
kamp.rec.minioren 6                                              
kamp.rec.junioren 1 2006   5:00.13  Sam v.d. Schootbrugge   De   Dordrecht
kamp.rec.junioren 2                                              
kamp.rec.junioren 3                                              
kamp.rec.junioren 4                                              
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               5:06.23
          32.65  1:10.91  1:48.92  2:26.81  3:10.81  3:55.00  4:30.55  5:06.23 
    2. Jordy Vroomen                  94  Eurodekzc         5:12.82
          34.65  1:14.48  1:55.05  2:34.13  3:17.96  4:02.88  4:37.90  5:12.82 
    3. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus           5:25.75
          35.53  1:16.89  1:58.62  2:39.37  3:26.34  4:14.06  4:50.70  5:25.75 
    4. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      5:28.27
          33.51  1:14.02  1:58.95  2:42.82  3:31.08  4:19.21  4:55.06  5:28.27 



TOP
Nr. 82   400m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1998   4:35.16  Sander Ganzevles   NED  Almelo
kamp.rec.minioren 6                                         
kamp.rec.junioren 1                                         
kamp.rec.junioren 2 1996   4:52.86  Thomas Dol         PSV  Uden
kamp.rec.junioren 3                                         
kamp.rec.junioren 4                                         
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sam van de Schootbrugge        93  DeOttersHetG      4:49.23
          30.81  1:05.80  1:41.63  2:16.86  2:59.09  3:42.14  4:16.20  4:49.23 
    2. Jens Bakker                    93  DeDolfijn         4:56.49
          31.82  1:07.24  1:47.10  2:26.52  3:06.94  3:48.13  4:23.03  4:56.49 
    3. Sven Kardol                    93  Nuenen            5:04.69
          31.32  1:09.09  1:47.28  2:24.74  3:11.24  3:57.07  4:31.71  5:04.69 
    4. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      5:04.73
          31.94  1:09.86  1:48.68  2:27.21  3:12.75  3:58.18  4:32.47  5:04.73 
    5. Sander Ariaansz                93  Z.V.Utrecht       5:14.50
          34.56  1:15.79  1:56.57  2:37.40  3:21.84  4:06.05  4:41.03  5:14.50 
    6. Philippe Rivard                93  DES               5:15.15
          32.40  1:11.71  1:51.51  2:30.42  3:16.66  4:03.58  4:40.92  5:15.15 
    7. Leendert Valstar               93  WIDEXGZCDONK      5:16.21
          34.66  1:14.44  1:54.11  2:32.51  3:18.11  4:03.63  4:40.28  5:16.21 
    8. Kasper Leeuw                   93  EZC               5:17.99
          33.20  1:12.46  1:54.92  2:35.62  3:19.95  4:05.13  4:41.95  5:17.99 
    9. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       5:21.41     bt
          35.80  1:20.62  2:00.57  2:38.25  3:24.50  4:10.14  4:46.64  5:21.41 
   10. Maurice Soudant                93  PSV               5:25.58
          31.80  1:10.49  1:53.44  2:34.56  3:22.64  4:10.95  4:48.99  5:25.58 



TOP
Nr. 83   400m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1998   4:35.16  Sander Ganzevles   NED  Almelo
kamp.rec.minioren 6                                         
kamp.rec.junioren 1                                         
kamp.rec.junioren 2                                         
kamp.rec.junioren 3 1997   4:42.75  Thomas Dol         PSV  Nieuwegein
kamp.rec.junioren 4                                         
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               4:47.10
          30.06  1:05.43  1:41.24  2:16.12  2:57.73  3:39.53  4:13.97  4:47.10 
    2. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         4:50.85
          30.97  1:07.22  1:44.59  2:20.74  3:03.17  3:45.98  4:18.77  4:50.85 
    3. Daniek Saman                   92  Stadskanaal       4:52.50
          30.11  1:06.08  1:44.93  2:22.61  3:03.64  3:45.23  4:19.20  4:52.50 
    4. Mitch Notten                   92  ZCV               4:58.78
          30.38  1:05.55  1:43.09  2:20.00  3:04.66  3:49.66  4:24.20  4:58.78 
    5. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         5:06.05
          31.45  1:08.54  1:46.14  2:23.19  3:09.08  3:55.19  4:31.31  5:06.05 
    6. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            5:10.91
          32.04  1:11.23  1:50.35  2:29.77  3:16.63  4:03.86  4:37.25  5:10.91 
    7. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   5:14.44
          33.15  1:12.89  1:53.98  2:34.76  3:19.08  4:03.72  4:39.84  5:14.44 



TOP
Nr. 84   400m wisselslag Heren                                Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1998   4:35.16  Sander Ganzevles   NED  Almelo
kamp.rec.minioren 6                                         
kamp.rec.junioren 1                                         
kamp.rec.junioren 2                                         
kamp.rec.junioren 3                                         
kamp.rec.junioren 4 1998   4:35.16  Sander Ganzevles   DWK  Almelo
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jordi Dijkhuis                 91  DeDinkelDenek     4:43.39
          30.01  1:05.96  1:42.81  2:19.56  2:57.98  3:37.81  4:10.97  4:43.39 
    2. Hugo Polman                    91  Dedemsvaart-AC    4:46.09
          28.74  1:03.33  1:40.22  2:17.42  2:57.72  3:40.14  4:14.06  4:46.09 
    3. Erik Hagting                   91  Nova              4:48.08
          30.30  1:06.98  1:42.20  2:15.91  2:57.14  3:39.48  4:14.51  4:48.08 
    4. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          4:52.08
          29.51  1:04.56  1:42.41  2:18.63  3:01.60  3:45.14  4:19.26  4:52.08 
    5. Nick Hessing                   91  DeDolfijn         4:57.66
          30.98  1:09.48  1:45.97  2:22.51  3:05.49  3:49.57  4:24.58  4:57.66 
    6. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             4:59.20
          29.75  1:04.77  1:43.39  2:20.74  3:05.44  3:50.56  4:25.02  4:59.20 
    7. Stefan Hazeleger               91  DeMeer            5:03.45
          33.01  1:11.91  1:51.46  2:29.74  3:10.45  3:52.53  4:28.65  5:03.45 



TOP
Nr. 85   200m vlinderslag Dames                               Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1983   2:13.68  Mirjam van Aarsen    NED  Hengelo
kamp.rec.minioren 6                                           
kamp.rec.junioren 1 1994   2:33.12  Maartje Kouwenberg   WVZ  Uden
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Merle Verkijk                  94  WVZ               2:40.40
          34.40  1:15.88  1:59.58  2:40.40 
    2. Iris van den Heuvel            94  DeKempvis         2:43.19
          35.72  1:17.56  2:00.51  2:43.19 
    3. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         2:43.56
          35.11  1:16.36  2:00.17  2:43.56 
    4. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   2:43.98
          35.62  1:17.07  1:59.98  2:43.98 
    5. Floortje de Waard              94  DeDevel           2:45.95
          35.83  1:17.59  2:01.73  2:45.95 
    6. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    2:50.34     bt
          36.26  1:19.53  2:04.54  2:50.34 
  dis. Estrella Wierikx               94  ZPCNumansdorp     2:56.33     VH
          35.77  1:19.53  2:07.74  2:56.33 



TOP
Nr. 86   200m vlinderslag Dames                               Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1983   2:13.68  Mirjam van Aarsen     NED  Hengelo
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2 1998   2:27.38  Hinkelien Schreuder   De   Almelo
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle van der Veer          93  PSV               2:25.58
          31.37  1:08.25  1:46.53  2:25.58 
    2. Judith Stap                    93  DeStormvogel      2:27.76
          32.68  1:10.36  1:49.74  2:27.76 
    3. Andrea Kneppers                93  Hoorn-Aurik       2:31.49
          30.81  1:08.46  1:49.22  2:31.49 
    4. Michelle Hendrikx              93  PSV               2:36.17
          34.48  1:14.39  1:56.18  2:36.17 
    5. Chantal Senden                 93  ZCV               2:37.15
          33.48  1:14.13  1:55.76  2:37.15 
    6. Jamie Schepers                 93  ZCV               2:41.31
          35.42  1:17.01  1:59.80  2:41.31 
    7. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel      2:42.62
          35.10  1:16.59  2:00.29  2:42.62 
    8. Misty Coert                    93  ZCV               2:43.29
          34.91  1:16.60  2:00.34  2:43.29 
    9. Malissa van de Heuvel          93  PSV               2:43.35
          35.25  1:16.65  2:00.05  2:43.35 
   10. Kiki Klerks                    93  DeDevel           2:44.96
          35.08  1:16.99  2:01.02  2:44.96 



TOP
Nr. 87   4 x 100m wisselslag Heren                   Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2096   4:04.60       Uden
kamp.rec.minioren 6                      
kamp.rec.junioren 1                      
kamp.rec.junioren 2                      
kamp.rec.junioren 3                      
kamp.rec.junioren 4                      
kamp.rec.junioren   2005   4:05.90       Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 1                              ZCV               4:02.53
       Arvid Munsters            92   Joey de Ruiter            91
       Kay op den Kamp           91   Jeroen Feijs              92
          29.16    59.31  1:30.40  2:06.85  2:34.81  3:06.69  3:32.69  4:02.53 
    2. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      4:06.46
       Oscar Sondermeijer        91   Niels van Polanen         91
       Sander Beekman            91   Jorick Hendriksen         91
          30.34  1:02.19  1:33.97  2:11.90  2:39.13  3:11.68  3:37.42  4:06.46 
    3. TriVia 1                           TriVia            4:11.96
       Martijs van Beusekom      91   Étiënne Vrieling          91
       Ward van Rijssen          92   Bas Braun                 91
          29.29  1:01.56  1:35.46  2:15.09  2:43.06  3:16.01  3:42.14  4:11.96 
    4. ZCV 2                              ZCV               4:12.59
       Dean Coert                91   Yannick Mommers           91
       Scott Delbressine         92   Mitch Notten              92
          31.13  1:05.15  1:37.45  2:14.41  2:43.17  3:17.24  3:43.16  4:12.59 
    5. Hoogeveen 1                        Hoogeveen         4:13.92
       Bart Mansier              92   Robert Klinkhamer         91
       Rico Ramaker              91   Kars ten Have             92
          31.79  1:06.13  1:37.43  2:14.17  2:41.90  3:15.61  3:43.15  4:13.92 
    6. De Dolfijn 1                       DeDolfijn         4:14.17
       Nick Hessing              91   Julian van Leuven         92
       Jens Bakker               93   Oscar Bouwhuis            91
          31.48  1:05.13  1:37.79  2:14.90  2:44.77  3:19.00  3:44.91  4:14.17 
    7. De Dinkel 1                        DeDinkelDenek     4:14.27
       Rense Loohuis             91   Jordi Dijkhuis            91
       Sjoerd Zanderink          91   Svenn Brandehof           92
          30.49  1:02.94  1:35.67  2:12.23  2:40.23  3:14.34  3:43.19  4:14.27 
    8. PSV 1                              PSV               4:14.52
       Patrick Janssen           91   Johnno Smulders           92
       Handy Widjaja             91   Sil Hoving                91
          30.11  1:01.87  1:35.04  2:13.46  2:43.00  3:18.70  3:44.50  4:14.52 
    9. DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS         4:24.83
       Luc Awater                92   Tim van Deutekom          91
       Johan Veenstra            92   Tom van de Kamp           91
          34.09  1:09.96  1:43.44  2:21.98  2:50.13  3:25.78  3:53.31  4:24.83 
   10. LZ 1886 1                          LZ1886            4:25.80
       Jelmar Kluiwstra          92   Lars Sieval               93
       Aschwin van Zoest         91   Bas Onderstal             92
          32.81  1:08.42  1:42.09  2:21.89  2:51.38  3:25.69  3:54.12  4:25.80 
   11. De Columbiaan 2                    DeColumbiaan      4:26.51
       Rens Koning               91   Jeroen Eggeraat           92
       Jordy Zuidhoek            92   Stefan van Beelen         92
          31.92  1:05.92  1:40.25  2:19.86  2:50.36  3:25.65  3:54.63  4:26.51 
   12. Zeester-Meerval 1                  Zeester-Meerval   4:27.37
       Donny van Alphen          92   Thom van de Wetering      91
       Mike van Leuken           93   Reinier Vos               91
          33.48  1:09.59  1:43.71  2:22.56  2:51.78  3:30.02  3:57.23  4:27.37 
   13. Aquarijn 1                         Aquarijn          4:28.26
       Thijmen van de Waal       92   Tim Wagenmans             91
       Wouter Kaman              93   Peter-Jan Plasmans        91
          34.71  1:12.09  1:48.34  2:29.35  2:58.29  3:33.23  3:58.77  4:28.26 
   14. De Stormvogel 1                    DeStormvogel      4:29.94
       Stefan Roovers            91   Jeffrey de Vos            93
       Sander v. Nieuwenhuyzen   91   Sonny Corré               93
          32.28  1:07.21  1:40.33  2:19.05  2:51.49  3:30.43  3:59.02  4:29.94 
   15. RZ 1                               RZ                4:30.36
       Tobias van Halen          91   Mark Wolswinkel           91
       Kenneth Caster            91   Thijs Wolswinkel          92
          33.49  1:10.53  1:42.58  2:20.69  2:51.99  3:31.19  3:59.49  4:30.36 
   16. De Otters Het Gooi 1               DeOttersHetG      4:31.69
       Fred Smink                91   Ferry Weertman            92
       Roy Visser                91   Robbert-Jan Bree          91
          33.18  1:08.42  1:42.54  2:22.73  2:53.40  3:29.52  3:59.08  4:31.69 
   17. NDD 1                              NDD               4:33.68
       Kevin Eltink              91   Alex van der Hoeven       92
       Maik Steenkamp            91   Bas Ebbers                92
          32.71  1:07.81  1:41.51  2:21.16  2:52.48  3:33.08  4:01.07  4:33.68 
  dis. RZC 1                              RZC                           EA
       Pascal Timmermans         92   Roy Awater                91
       Tom van Silfhout          91   Bart Beumer               91
          30.68  1:03.44  1:37.28  2:19.49  2:47.49  3:23.08 
  dis. VZC Veenendaal 1                   VZC-Veenendaal                EA
       Joost Groeneveld          92   Menno v Ginkel            91
       Tim Niekus                91   Thijs Hagelstein          91
          31.36  1:04.76  1:38.49  2:19.41