Nationale Junioren Kampioenschappen Zwemmen korte baan 2007
Emmen, Netherlands,    26.-28.01.2007,     25m-baan
Nr. 60 100m schoolslag Dames Min 6   Nr. 61 100m schoolslag Dames Jun 1   
Nr. 62 100m schoolslag Dames Jun 2   Nr. 63 100m vrije slag Heren Jun 1   
Nr. 64 100m vrije slag Heren Jun 2   Nr. 65 100m vrije slag Heren Jun 3   
Nr. 66 100m vrije slag Heren Jun 4   Nr. 67 400m wisselslag Dames Jun 1   
Nr. 68 400m wisselslag Dames Jun 2   Nr. 69 200m vlinderslag Heren Jun 1   
Nr. 70 200m vlinderslag Heren Jun 2   Nr. 71 200m vlinderslag Heren Jun 3   
Nr. 72 200m vlinderslag Heren Jun 4   Nr. 73 4 x 100m wisselslag Dames Jun 2-   


Nr. 60   100m schoolslag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1987   1:13.23  Kira Bulten          NED  Rome
kamp.rec.minioren 6 2007  10:39.99  Nog niet gezwommen        
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       1:19.94
          37.71  1:19.94 
    2. Judith v.d. Vrande             95  BZCDolfijnen      1:23.72
          39.94  1:23.72 
    3. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        1:24.25
          39.83  1:24.25 
    4. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      1:25.88
          39.92  1:25.88 
    5. Sofie Salimbeni                95  Eemsrobben        1:26.04
          39.68  1:26.04 
    6. Leonie Groeneweg               95  HZC-Weusthag      1:26.51
          40.70  1:26.51 
    7. Elisabeth Muthert              95  Stadskanaal       1:26.67
          40.16  1:26.67 
    8. Femke Klein Gunnewiek          95  Livo              1:27.55
          41.51  1:27.55 
    9. Jona Pisters                   95  NIMO              1:27.57
          41.42  1:27.57 
   10. Carien van der Schaaf          95  DeDinkelDenek     1:28.40
          42.19  1:28.40 
   11. Lizzy Janssen                  95  HeldenseZwemve    1:28.57
          41.51  1:28.57 
   12. Helena La                      95  Hoorn-Aurik       1:28.62
          40.79  1:28.62 
   13. Evelien Schat                  95  PSV               1:28.98
          41.87  1:28.98 
   14. Eline van der Plas             95  Hellas-Glana      1:29.07
          41.74  1:29.07 
   15. Kris Hutten                    95  MNCDordrecht      1:30.17
          41.94  1:30.17 
   16. Niké Schuurmans                95  Livo              1:30.94
          43.13  1:30.94 
  dis. Milou Tjoonk                   95  DeBerkelduiker    1:24.65     SL
          40.37  1:24.65 



TOP
Nr. 61   100m schoolslag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1987   1:13.23  Kira Bulten           NED  Rome
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1 1997   1:15.86  Hinkelien Schreuder   De   Nieuwegein
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lonne Dijkhuis                 94  DeDinkelDenek     1:18.80
          36.78  1:18.80 
    2. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      1:20.04
          37.55  1:20.04 
    3. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    1:21.24
          38.33  1:21.24 
    4. Marjolein Delno                94  DeRijn            1:21.51
          38.51  1:21.51 
    5. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      1:21.64
          38.01  1:21.64 
    6. Iris van Zuilen                94  Olympia           1:22.35
          38.61  1:22.35 
    7. Parand Zarekiani               94  DeDolfijn         1:22.53
          38.96  1:22.53 
    8. Estrella Wierikx               94  ZPCNumansdorp     1:22.65
          38.82  1:22.65 
    9. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:22.69
          38.58  1:22.69 
   10. Michelle Schouten              94  DeWhee            1:22.98
          38.46  1:22.98 
   11. Kelly van der Hoeven           94  NDD               1:23.02
          38.87  1:23.02 
   12. Maud Hesselink                 94  DeDinkelDenek     1:23.63
          39.54  1:23.63 
   13. Celine Dekker                  94  ZCV               1:23.97
          40.31  1:23.97 
   14. Anne Marleen van Keulen        94  WVZ               1:24.01
          38.19  1:24.01 
   15. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:24.58
          39.55  1:24.58 
   16. Nadia du Fossé                 94  HPC               1:24.61
          39.27  1:24.61 
   17. Danique Lokhorst               94  Deltasteur        1:25.17
          40.38  1:25.17 
   18. Amira Fathi                    94  DeStormvogel      1:25.40
          39.89  1:25.40 
   19. Iris Hegeman                   94  HetRavijn         1:25.46
          39.87  1:25.46 
   20. Inge Pepping                   94  DeRijn            1:26.18
          40.21  1:26.18 
   21. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana      1:26.60
          40.52  1:26.60 
   22. Iris Riezebos                  94  Deltasteur        1:27.22
          40.61  1:27.22 
   23. Karlijn Hoogstede              94  Arethusa          1:27.35
          41.53  1:27.35 
   24. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      1:27.38
          41.60  1:27.38 
   25. Johanna de Boer                94  ZPD               1:27.42
          41.51  1:27.42 
   26. Eefje Subroto                  94  WVZ               1:27.50
          41.40  1:27.50 
   27. Sahar Hamam                    94  DZT'62            1:27.65
          40.70  1:27.65 



TOP
Nr. 62   100m schoolslag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1987   1:13.23  Kira Bulten      NED  Rome
kamp.rec.minioren 6                                       
kamp.rec.junioren 1                                       
kamp.rec.junioren 2 1998   1:14.30  Roxanne Wieden   Zon  Almelo
kamp.rec.junioren 3                                       
kamp.rec.junioren 4                                       
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:15.52
          35.52  1:15.52 
    2. Chantal Senden                 93  ZCV               1:17.34
          36.49  1:17.34 
    3. Carlie Mennen                  93  PSV               1:19.23
          37.16  1:19.23 
    4. Jocelyn Spruit                 93  PSV               1:19.57
          38.21  1:19.57 
    5. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen         1:20.57
          37.47  1:20.57 
    6. Paula Duursma                  93  DZ&PC             1:20.81
          38.25  1:20.81 
    7. Sydney Postmus                 93  TriVia            1:21.20
          37.78  1:21.20 
    8. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:21.27
          37.87  1:21.27 
    9. Fleur Hamilton                 93  WVZ               1:22.69     bt
          38.96  1:22.69 
  dis. Melanie van Gemert             93  DeSchotejil                   AA



TOP
Nr. 63   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994     50.85  Pieter van den Hoogenband   NED  Pardubice
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1 2003     57.16  Vincent de Ruiter           Pos  Emmen
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag        57.04
          27.57    57.04 
    2. Jordy Vroomen                  94  Eurodekzc           59.30
          28.93    59.30 
    3. Ensger Kotterink               94  EZC                 59.56
          28.41    59.56 
    4. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS           59.64
          28.62    59.64 
    5. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval   1:00.58
          29.23  1:00.58 
    6. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend    1:02.28
          30.01  1:02.28 
    7. Tom Brouwers                   94  RZC               1:02.54
          30.07  1:02.54 
    8. Marciano Lynch                 94  WVZ               1:02.61
          30.06  1:02.61 
    9. Maxim Veldhuis                 94  HZ&PCHeerenvee    1:02.93
          29.61  1:02.93 
   10. Robert Ligtenberg              94  HetRavijn         1:03.05
          30.18  1:03.05 
   11. Olivier Nass                   94  WestlandDij       1:03.59
          30.04  1:03.59 
   12. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus           1:04.12
          30.71  1:04.12 
   13. Istvan Spaargaren              94  Oceanus           1:04.37
          30.61  1:04.37 
   14. Jacco Doest                    94  DWK-XCESS         1:04.68
          30.50  1:04.68 



TOP
Nr. 64   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994     50.85  Pieter van den Hoogenband   NED  Pardubice
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2 2006     54.25  John Verhagen               Nep  Dordrecht
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dion Dreesens                  93  HZPC                56.51
          27.13    56.51 
    2. Sam van de Schootbrugge        93  DeOttersHetG        56.81
          27.45    56.81 
    3. Jorke Willemse                 93  Orca                56.88
          27.68    56.88 
    4. Lars Sieval                    93  LZ1886              57.03
          26.97    57.03 
    5. Wouter Kaman                   93  Aquarijn            57.80
          28.09    57.80 
    6. Philippe Rivard                93  DES                 57.97
          27.53    57.97 
    7. Menno Manning                  93  DeVeene             58.46
          27.73    58.46 
    8. Sander Lamberts                93  Aqua'68             58.49
          28.25    58.49 
    9. Wessel van der Maarel          93  DeRijn              59.09
          28.25    59.09 
   10. Sonny Corré                    93  DeStormvogel        59.56
          28.62    59.56 
   11. Melvin Dobbe                   93  WVZ                 59.63
          28.11    59.63 
   12. Thomas van Mierlo              93  Budel               59.69
          28.63    59.69 
   13. Jasper Verheijen               93  Aqua-Novio'94       59.70
          29.21    59.70 
   14. Sebastian de Been              93  DeWarande           59.88
          28.30    59.88 
   15. Sander Ariaansz                93  Z.V.Utrecht       1:00.02
          28.67  1:00.02 
   16. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        1:00.19
          28.79  1:00.19 
   17. Timo Dinkelberg                93  Vlaardingen       1:00.26
          28.76  1:00.26 
   18. Bas Krafft                     93  Aqua-Novio'94     1:00.32
          29.07  1:00.32 
   19. Walter Jansen                  93  Noordwijkerhout   1:00.65
          28.75  1:00.65 
   20. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee    1:00.66
          29.60  1:00.66 
   21. Sven Kardol                    93  Nuenen            1:00.80
          29.29  1:00.80 
   22. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        1:00.88
          29.20  1:00.88 
   23. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       1:00.93
          28.96  1:00.93 
   24. Frans Slaats                   93  ZC'90             1:00.97
          29.01  1:00.97 
   25. Niels Suy                      93  DeSchelde         1:01.01
          29.38  1:01.01 
   26. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    1:01.23
          29.25  1:01.23 
   27. Simon Edenburg                 93  LuctoretEmerg     1:01.32
          29.10  1:01.32 
   28. Gijs Gertsen                   93  DeVikings         1:01.42
          29.53  1:01.42 
   29. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    1:01.52
          29.73  1:01.52 
   30. Huub Scholing                  93  HetRavijn         1:01.73
          29.19  1:01.73 
   31. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      1:01.82
          29.76  1:01.82 
   32. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       1:02.16
          29.34  1:02.16 
   33. Wouter Sikma                   93  SGBolsward-Wor    1:02.29
          29.82  1:02.29 
  dis. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK                  AA



TOP
Nr. 65   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994     50.85  Pieter van den Hoogenband   NED  Pardubice
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3 2000     53.28  Stanley Vleerlaag           WZ&  Almelo
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Marissen                  92  Nunspeet            53.41
          26.09    53.41 
    2. John Verhagen                  92  Neptunus'58         53.66
          25.48    53.66 
    3. Mark Costeris                  92  DeSchotejil         54.02
          26.12    54.02 
    4. Yorick Massink                 92  DZT'62              56.23
          27.25    56.23 
    5. Joost Groeneveld               92  VZC-Veenendaal      56.38
          26.69    56.38 
    6. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 56.60
          27.08    56.60 
    7. Erik Wegman                    92  DeKempvis           56.83
          27.19    56.83 
    8. Pascal Timmermans              92  RZC                 57.18
          27.14    57.18 
    9. Mitch Notten                   92  ZCV                 57.20
          27.56    57.20 
   10. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana        57.57
          27.31    57.57 
   11. Jelle Blok                     92  WVZ                 57.58
          26.78    57.58 
   12. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim              57.69
          27.54    57.69 
   13. Jelle de Wit                   92  WestlandDij         57.72
          28.01    57.72 
   14. Dennis Thomas                  92  Aqua'68             57.78
          27.29    57.78 
   15. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval     57.85
          27.92    57.85 
   16. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82           57.86
          27.69    57.86 
   17. Johnno Smulders                92  PSV                 58.01
          27.13    58.01 
   18. Maurits Muthert                92  Stadskanaal         58.06
          27.61    58.06 
   19. Albert Dijkstra                92  DZ&PC               58.10
          27.91    58.10 
   20. Victor Poot                    92  Vlaardingen         58.26
          27.92    58.26 
   21. Luuk Onrust                    92  MZC'80              58.52
          28.76    58.52 
   22. Aydin Hummel                   92  ZCNF'34             58.87
          28.72    58.87 
   23. Ronald Venema                  92  Bubble              58.94
          28.55    58.94 
   24. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886              59.00
          28.14    59.00 
   25. Timo Suaka                     92  DES                 59.05
          28.22    59.05 
   26. Kars ten Have                  92  Hoogeveen           59.14
          28.30    59.14 
   27. Sverre Eschweiler              92  Hoorn-Aurik         59.15
          29.06    59.15 
   28. Herman van Zijverden           92  Oceanus             59.18
          27.83    59.18 
   29. Alex van der Hoeven            92  NDD                 59.25
          27.71    59.25 
   30. Bas van Houwelingen            92  DeSchelde           59.48
          28.43    59.48 
   31. Jeroen Baars                   92  Poseidon'56         59.56
          28.00    59.56 
   32. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan        59.59
          28.48    59.59 
       Kees Veerman                   92  Ed-Vo               59.59
          28.71    59.59 
   34. Julian Diaz                    92  Z.V.Utrecht         59.68
          28.70    59.68 
   35. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      59.75
          28.35    59.75 
   36. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(      59.83
          28.42    59.83 
   37. Sjors van Lith                 92  ZVW'74            1:00.21
          28.45  1:00.21 
   38. Stefan Goedknegt               92  DeKikker          1:00.22
          28.19  1:00.22 
   39. Roderick van Doeselaar         92  Koewacht          1:00.32
          29.16  1:00.32 
   40. Bas Ebbers                     92  NDD               1:00.34
          28.63  1:00.34 
   41. Johan Veenstra                 92  DWK-XCESS         1:01.00
          29.04  1:01.00 
   42. Niels Teunissen                92  ZVScholtenhage    1:01.10
          28.56  1:01.10 
  dis. Max Punt                       92  DES                           AA
  dis. Ralph van Megen                92  HZPC                          AA
  dis. Barry Bloemberg                92  Livo



TOP
Nr. 66   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994     50.85  Pieter van den Hoogenband   NED  Pardubice
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4 1994     51.03  Pieter van den Hoogenband   PSV  Uden
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Patrick Janssen                91  PSV                 52.57
          25.60    52.57 
    2. Sebastiaan Rosendaal           91  DeSchotejil         53.34
          25.97    53.34 
    3. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac     53.95
          26.29    53.95 
    4. Étiënne Vrieling               91  TriVia              54.51
          26.07    54.51 
    5. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 54.82
          26.15    54.82 
    6. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen           55.45
          26.42    55.45 
    7. Thijs Hagelstein               91  VZC-Veenendaal      55.49
          26.85    55.49 
    8. Gerben Fiere                   91  DeWarande           55.64
          26.52    55.64 
    9. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan        55.68
          26.83    55.68 
   10. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn            55.74
          26.41    55.74 
   11. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS           55.79
          26.34    55.79 
   12. Jorick Hendriksen              91  DeColumbiaan        55.97
          26.63    55.97 
       Tobias van Halen               91  RZ                  55.97
          26.56    55.97 
   14. Chris van Vliet                91  DZ&PC               56.20
          27.37    56.20 
   15. Nick Hessing                   91  DeDolfijn           56.35
          26.85    56.35 
   16. Gijs de Rooij                  91  DeIJsselmeeuwe      56.41
          26.96    56.41 
   17. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       56.61
          26.79    56.61 
   18. Jordi Dijkhuis                 91  DeDinkelDenek       56.79
          27.09    56.79 
       Rense Loohuis                  91  DeDinkelDenek       56.79
          27.10    56.79 
   20. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac     56.82
          27.57    56.82 
   21. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB          56.93
          27.08    56.93 
   22. Roy Awater                     91  RZC                 56.94
          26.85    56.94 
   23. Sjoerd Zanderink               91  DeDinkelDenek       56.96
          27.47    56.96 
   24. Sander v. Nieuwenhuyzen        91  DeStormvogel        57.03
          26.82    57.03 
   25. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         57.08
          27.29    57.08 
   26. Fabian Beimin                  91  OZ&PC               57.12
          27.62    57.12 
   27. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn            57.17
          27.24    57.17 
   28. Menno v Ginkel                 91  VZC-Veenendaal      57.18
          27.25    57.18 
   29. Handy Widjaja                  91  PSV                 57.21
          27.62    57.21 
   30. Wouter de Mol                  91  Hieronymus          57.31
          26.97    57.31 
   31. Alex Brama                     91  Noordwijkerhout     57.49
          27.65    57.49 
   32. Aziz Nosaire                   91  Z.V.Utrecht         57.61
          27.68    57.61 
   33. Oscar Bouwhuis                 91  DeDolfijn           57.77
          27.54    57.77 
   34. Quinten Hompus                 91  ZPBH&L              58.11
          27.22    58.11 
   35. Lauran Cornax                  91  VanVlietBarra       59.00
          27.70    59.00 



TOP
Nr. 67   400m wisselslag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2001   5:01.39  Startlimiet           NED  
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1 1997   5:15.80  Hinkelien Schreuder   De   Nieuwegein
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Noortje van den Boom           94  PSV               5:33.47
          35.67  1:19.29  2:02.41  2:45.50  3:33.26  4:21.94  4:58.49  5:33.47 
    2. Merle Verkijk                  94  WVZ               5:33.95
          35.22  1:17.58  2:01.97  2:44.30  3:33.20  4:22.35  4:59.63  5:33.95 
    3. Michelle Verouden              94  PSV               5:35.68
          35.07  1:17.32  2:01.11  2:42.52  3:30.64  4:21.61  5:00.14  5:35.68 
    4. Floortje de Waard              94  DeDevel           5:38.11
          36.11  1:18.57  2:03.02  2:46.39  3:33.90  4:21.98  5:00.52  5:38.11 
    5. Iris van den Heuvel            94  DeKempvis         5:39.20
          36.43  1:19.31  2:04.49  2:49.84  3:37.21  4:24.73  5:02.17  5:39.20 
    6. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    5:46.03
          38.46  1:23.42  2:11.37  2:55.87  3:43.16  4:31.45  5:09.89  5:46.03 
    7. Sanne Scheerder                94  ZCV               5:50.97
          36.95  1:24.49  2:12.20  2:55.99  3:43.43  4:31.44  5:12.45  5:50.97 
    8. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         5:52.43
          36.51  1:20.88  2:05.77  2:50.10  3:41.33  4:32.85  5:13.53  5:52.43 
  dis. Kira Toussaint                 94  DeFuten           5:39.37     VD
          34.55  1:17.14  1:58.22  2:38.46  3:28.35  4:20.60  5:00.65  5:39.37 



TOP
Nr. 68   400m wisselslag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2001   5:01.39  Startlimiet           NED  
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2 1998   5:06.07  Hinkelien Schreuder   De   Almelo
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Judith Stap                    93  DeStormvogel      5:10.31
          31.71  1:09.70  1:49.86  2:29.34  3:14.29  4:00.46  4:36.62  5:10.31 
    2. Daniëlle van der Veer          93  PSV               5:17.96
          31.96  1:09.51  1:51.29  2:32.18  3:19.22  4:06.80  4:42.50  5:17.96 
    3. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        5:19.61
          32.79  1:11.87  1:52.24  2:31.25  3:18.79  4:07.27  4:44.24  5:19.61 
    4. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel      5:20.39
          33.72  1:13.22  1:54.64  2:34.32  3:20.06  4:06.01  4:43.87  5:20.39 
    5. Misty Coert                    93  ZCV               5:24.01
          34.38  1:14.72  1:55.97  2:36.12  3:23.68  4:11.55  4:48.50  5:24.01 
    6. Jamie Schepers                 93  ZCV               5:27.85
          35.52  1:17.03  1:58.24  2:39.69  3:26.67  4:14.33  4:51.90  5:27.85 
    7. Malissa van de Heuvel          93  PSV               5:28.03
          35.51  1:16.17  1:59.35  2:40.32  3:28.71  4:17.71  4:53.77  5:28.03 
    8. Michelle Hendrikx              93  PSV               5:28.68
          33.97  1:14.01  1:56.62  2:37.46  3:26.68  4:15.71  4:52.95  5:28.68 
    9. Géke Heinsbroek                93  WVZ               5:31.59
          34.45  1:15.15  1:59.13  2:42.34  3:29.63  4:17.83  4:54.60  5:31.59 
   10. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn         5:34.87
          33.21  1:14.08  1:58.06  2:40.80  3:28.30  4:18.20  4:57.44  5:34.87 
   11. Leonie Taal                    93  DeDevel           5:37.56
          34.86  1:16.09  1:59.52  2:41.54  3:30.26  4:19.80  4:59.88  5:37.56 



TOP
Nr. 69   200m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   2:05.94  Jeroen van de Loosdrecht   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                                 
kamp.rec.junioren 1 1997   2:26.37  Robin van Aggele           AZ&  Nieuwegein
kamp.rec.junioren 2                                                 
kamp.rec.junioren 3                                                 
kamp.rec.junioren 4                                                 
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               2:29.90
          32.96  1:10.56  1:50.34  2:29.90 
    2. Jorrick Druyven                94  Oeza              2:43.46
          35.97  1:17.84  2:01.50  2:43.46 
    3. Max Galjaart                   94  Oceanus           2:48.78
          34.28  1:14.96  2:00.43  2:48.78 



TOP
Nr. 70   200m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   2:05.94  Jeroen van de Loosdrecht   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                                 
kamp.rec.junioren 1                                                 
kamp.rec.junioren 2 1999   2:20.14  Stanley Vleerlaag          WZ&  Emmen
kamp.rec.junioren 3                                                 
kamp.rec.junioren 4                                                 
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sam van de Schootbrugge        93  DeOttersHetG      2:20.45
          31.42  1:07.64  1:44.55  2:20.45 
    2. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:23.99
          31.59  1:08.07  1:46.35  2:23.99 
    3. Huub Scholing                  93  HetRavijn         2:29.03
          32.97  1:11.18  1:50.70  2:29.03 
    4. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    2:30.92
          32.71  1:12.21  1:52.51  2:30.92 



TOP
Nr. 71   200m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   2:05.94  Jeroen van de Loosdrecht   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                                 
kamp.rec.junioren 1                                                 
kamp.rec.junioren 2                                                 
kamp.rec.junioren 3 2005   2:13.96  Jurjen Willemsen           Aqu  Vlissingen
kamp.rec.junioren 4                                                 
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Marissen                  92  Nunspeet          2:11.31
          28.25  1:00.88  1:35.48  2:11.31 
    2. Arvid Munsters                 92  ZCV               2:19.16
          29.82  1:04.83  1:41.59  2:19.16 
    3. Mitch Notten                   92  ZCV               2:19.85
          30.36  1:05.96  1:43.16  2:19.85 
    4. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         2:21.01
          31.22  1:07.55  1:44.01  2:21.01 
    5. Daniek Saman                   92  Stadskanaal       2:25.28
          31.50  1:08.08  1:46.37  2:25.28 
    6. Johnno Smulders                92  PSV               2:25.89
          30.75  1:07.33  1:45.37  2:25.89 
    7. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      2:30.65
          31.55  1:08.66  1:48.58  2:30.65 



TOP
Nr. 72   200m vlinderslag Heren                                  Jongens Junioren 4
-----------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   2:05.94  Jeroen van de Loosdrecht   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                                 
kamp.rec.junioren 1                                                 
kamp.rec.junioren 2                                                 
kamp.rec.junioren 3                                                 
kamp.rec.junioren 4 2004   2:08.13  Joeri Verlinden            PSV  Alphen a/d Rijn
kamp.rec.junioren
-----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hugo Polman                    91  Dedemsvaart-AC    2:12.01
          28.48  1:02.29  1:36.83  2:12.01 
    2. Gerben Fiere                   91  DeWarande         2:14.58
          28.98  1:02.64  1:38.36  2:14.58 
    3. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      2:15.21
          30.27  1:04.59  1:39.56  2:15.21 
    4. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:17.79
          29.85  1:04.60  1:41.28  2:17.79 
    5. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   2:17.87
          30.42  1:05.18  1:41.72  2:17.87 
    6. Yannick Mommers                91  ZCV               2:18.38
          29.84  1:04.31  1:40.82  2:18.38 
    7. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             2:20.68
          30.21  1:05.14  1:41.81  2:20.68 
    8. Joey de Ruiter                 91  ZCV               2:31.83
          29.99  1:07.04  1:48.34  2:31.83 



TOP
Nr. 73   4 x 100m wisselslag Dames                   Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2005   4:37.80       Vlissingen
kamp.rec.minioren 6                      
kamp.rec.junioren 1                      
kamp.rec.junioren 2                      
kamp.rec.junioren 3                      
kamp.rec.junioren 4                      
kamp.rec.junioren   2005   4:37.80       Vlissingen
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 1                              PSV               4:31.61
       Ashley Verburg            93   Daniëlle van der Veer     93
       Jocelyn Spruit            93   Carlie Mennen             93
          33.58  1:08.83  1:44.45  2:25.99  2:55.59  3:31.33  4:00.14  4:31.61 
    2. ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1        Hoorn-Aurik       4:47.96
       Femke Swier               93   Andrea Kneppers           93
       Helena La                 95   Danique Olof              93
          35.23  1:13.11  1:52.96  2:41.08  3:10.67  3:46.60  4:15.97  4:47.96 
    3. ZCV 1                              ZCV               4:49.88
       Misty Coert               93   Jamie Schepers            93
       Sanne Scheerder           94   Chantal Senden            93
          34.72  1:11.26  1:50.13  2:36.60  3:10.97  3:49.97  4:17.91  4:49.88 
    4. 't Tolhekke 3                      'tTolhekke        4:53.18
       Manon Kuiper              94   Renske de Groot           93
       Danielle de Boer          94   Sanne Huisman             93
          36.02  1:14.79  1:54.01  2:39.37  3:12.75  3:51.64  4:20.88  4:53.18 
    5. De Stormvogel 1                    DeStormvogel      4:53.35
       Manon Minneboo            93   Judith Stap               93
       Amira Fathi               94   Merel van der Ent         93
          35.44  1:12.67  1:53.06  2:40.39  3:12.24  3:50.14  4:20.37  4:53.35 
    6. WVZ 1                              WVZ               4:53.55
       Fleur Hamilton            93   Vera van Delden           93
       Anne Marleen van Keulen   94   Kimberley Doets           93
          33.91  1:10.65  1:49.87  2:35.03  3:07.99  3:49.14  4:20.01  4:53.55 
    7. Hoogeveen 1                        Hoogeveen         4:56.56
       Jakonien Koster           94   Anika ten Have            94
       Shannen Diphoorn          93   Saskia Bergsma            93
          36.49  1:14.64  1:51.91  2:36.08  3:10.25  3:52.35  4:22.48  4:56.56 
    8. DZ&PC 1                            DZ&PC             4:57.01
       Maxime de Wilde           93   Minke Betten              94
       Paula Duursma             93   Josephine Meerman         93
          36.13  1:14.37  1:51.00  2:34.04  3:08.56  3:50.36  4:22.43  4:57.01 
    9. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      4:57.59
       Tamara Boeff              93   Demi Kool                 94
       Yvette de Gier            94   Tamara van Vliet          94
          35.35  1:12.11  1:49.54  2:33.09  3:08.80  3:53.14  4:22.53  4:57.59 
   10. De Devel 1                         DeDevel           4:58.53
       Kiki Klerks               93   Leonie Taal               93
       Floortje de Waard         94   Mariette v.d Sman         93
          34.19  1:10.53  1:51.40  2:37.11  3:10.43  3:50.35  4:22.57  4:58.53 
   11. TriVia 1                           TriVia            4:58.69
       Mirthe Lanfermeijer       94   Elise Talsma              94
       Sydney Postmus            93   Grace Vrieling            94
          34.83  1:11.33  1:50.42  2:34.97  3:09.22  3:51.07  4:22.80  4:58.69 
   12. De Aquaflippers 1                  DeAquaflippers    5:01.30
       Kyra Rietveld             93   Ida van Noord             93
       Iris Hoen                 93   Joanne van Essen          93
          34.05  1:10.56  1:52.67  2:42.15  3:14.90  3:55.25  4:24.76  5:01.30 
   13. De Dolfijn 1                       DeDolfijn         5:02.32
       Florence Coombes          94   Jamie de Jong             93
       Parand Zarekiani          94   Nicole Klijnstra          94
          37.47  1:19.40  1:57.63  2:41.41  3:14.64  3:55.11  4:26.33  5:02.32 
   14. Poseidon'56 1                      Poseidon'56       5:07.15
       Cassandra van der Ent     93   Alinda Damsteegt          94
       Lin He Yu                 95   Brady Grinwis             93
          37.02  1:18.53  1:57.47  2:41.15  3:17.53  4:01.55  4:32.70  5:07.15 
  dis. PSV 2                              PSV               4:44.54     SP
       Michelle Verouden         94   Michelle Hendrikx         93
       Kristel Doreleijers       93   Malissa van de Heuvel     93
          35.21  1:12.04  1:48.81  2:31.99  3:05.09  3:42.51  4:12.37  4:44.54 
  dis. De Dinkel 1                        DeDinkelDenek     4:53.37     VG
       Lonne Dijkhuis            94   Marleen Braakhuis         93
       Myrna Schasfoort          93   Kyara Buijs               93
          35.78  1:14.09  1:52.65  2:35.22  3:08.55  3:48.57  4:19.41  4:53.37