Nationale Junioren Kampioenschappen Zwemmen korte baan 2007
Emmen, Netherlands,    26.-28.01.2007,     25m-baan
Nr. 45 100m rugslag Heren Jun 1   Nr. 46 100m rugslag Heren Jun 2   
Nr. 47 100m rugslag Heren Jun 3   Nr. 48 100m rugslag Heren Jun 4   
Nr. 49 200m vrije slag Dames Min 6   Nr. 50 200m vrije slag Dames Jun 1   
Nr. 51 200m vrije slag Dames Jun 2   Nr. 52 200m schoolslag Heren Jun 1   
Nr. 53 200m schoolslag Heren Jun 2   Nr. 54 200m schoolslag Heren Jun 3   
Nr. 55 200m schoolslag Heren Jun 4   Nr. 56 200m wisselslag Dames Min 6   
Nr. 57 200m wisselslag Dames Jun 1   Nr. 58 200m wisselslag Dames Jun 2   
Nr. 59 4 x 100m vrije slag Heren Jun 4-      


Nr. 45   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1998     57.87  Sander Ganzevles        NED  Almelo
kamp.rec.minioren 6                                              
kamp.rec.junioren 1 2006   1:05.81  Sam v.d. Schootbrugge   De   Dordrecht
kamp.rec.junioren 2                                              
kamp.rec.junioren 3                                              
kamp.rec.junioren 4                                              
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robert Ligtenberg              94  HetRavijn         1:05.95
          32.74  1:05.95 
    2. Ensger Kotterink               94  EZC               1:07.46
          33.38  1:07.46 
    3. Jordy Vroomen                  94  Eurodekzc         1:08.36
          33.75  1:08.36 
    4. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval   1:09.31
          34.72  1:09.31 
    5. Istvan Spaargaren              94  Oceanus           1:10.92
          34.07  1:10.92 
    6. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      1:11.85
          34.98  1:11.85 
    7. Marciano Lynch                 94  WVZ               1:12.50
          35.77  1:12.50 
    8. Roberto Visser                 94  ZVAQUARIUS        1:12.88
          34.77  1:12.88 



TOP
Nr. 46   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1998     57.87  Sander Ganzevles   NED  Almelo
kamp.rec.minioren 6                                         
kamp.rec.junioren 1                                         
kamp.rec.junioren 2 2006   1:01.11  Arvid Munsters     Mos  Dordrecht
kamp.rec.junioren 3                                         
kamp.rec.junioren 4                                         
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sam van de Schootbrugge        93  DeOttersHetG      1:02.76
          31.02  1:02.76 
    2. Sander Lamberts                93  Aqua'68           1:04.68
          31.28  1:04.68 
    3. Sven Kardol                    93  Nuenen            1:05.15
          31.86  1:05.15 
    4. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee    1:06.07
          32.45  1:06.07 
    5. Philippe Rivard                93  DES               1:06.10
          32.00  1:06.10 
    6. Leendert Valstar               93  WIDEXGZCDONK      1:06.49
          32.70  1:06.49 
    7. Jorke Willemse                 93  Orca              1:07.13
          32.72  1:07.13 
    8. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       1:07.68
          32.92  1:07.68 
    9. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      1:07.71
          33.30  1:07.71 
   10. Timo Dinkelberg                93  Vlaardingen       1:08.19
          32.94  1:08.19 
   11. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            1:08.24
          32.65  1:08.24 
   12. Jordi Peters                   93  Livo              1:10.11
          33.65  1:10.11 
   13. Wouter Sikma                   93  SGBolsward-Wor    1:10.18
          33.32  1:10.18 
  dis. Lars Sieval                    93  LZ1886            1:11.34     RA
          34.03  1:11.34 



TOP
Nr. 47   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1998     57.87  Sander Ganzevles   NED  Almelo
kamp.rec.minioren 6                                         
kamp.rec.junioren 1                                         
kamp.rec.junioren 2                                         
kamp.rec.junioren 3 2000   1:00.18  Jeffrey Tameling   Kat  Almelo
kamp.rec.junioren 4                                         
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Arvid Munsters                 92  ZCV                 58.96
          29.01    58.96 
    2. Mike Marissen                  92  Nunspeet          1:00.91
          29.99  1:00.91 
    3. Pascal Timmermans              92  RZC               1:02.73     bt
          30.07  1:02.73 
    4. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:02.91
          30.45  1:02.91 
    5. Albert Dijkstra                92  DZ&PC             1:03.10
          30.66  1:03.10 
    6. Barry Bloemberg                92  Livo              1:03.39
          31.14  1:03.39 
       Joost Groeneveld               92  VZC-Veenendaal    1:03.39
          30.94  1:03.39 
    8. Mark Costeris                  92  DeSchotejil       1:03.44
          31.20  1:03.44 
    9. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:03.52
          30.76  1:03.52 
   10. Maurits Muthert                92  Stadskanaal       1:04.79
          31.15  1:04.79 
   11. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      1:05.19
          31.94  1:05.19 
   12. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         1:05.51
          32.14  1:05.51 
   13. Bart Mansier                   92  Hoogeveen         1:05.90
          32.19  1:05.90 
   14. Mitch Notten                   92  ZCV               1:06.00
          32.50  1:06.00 
   15. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         1:06.67
          32.55  1:06.67 
   16. Victor Poot                    92  Vlaardingen       1:06.73
          33.05  1:06.73 
   17. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   1:07.88     bt
          32.97  1:07.88 
   18. Mitchel Heesakkers             92  Tiamat            1:08.13
          32.66  1:08.13 
   19. Alex van der Hoeven            92  NDD               1:10.75
          32.52  1:10.75 
  dis. Bas van Houwelingen            92  DeSchelde         1:08.35     RC
          32.52  1:08.35 



TOP
Nr. 48   100m rugslag Heren                                   Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1998     57.87  Sander Ganzevles   NED  Almelo
kamp.rec.minioren 6                                         
kamp.rec.junioren 1                                         
kamp.rec.junioren 2                                         
kamp.rec.junioren 3                                         
kamp.rec.junioren 4 1998     57.87  Sander Ganzevles   DWK  Almelo
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 59.96
          29.67    59.96 
    2. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   1:00.80
          29.87  1:00.80 
    3. Erik Hagting                   91  Nova              1:01.12
          29.87  1:01.12 
    4. Patrick Janssen                91  PSV               1:01.88
          30.18  1:01.88 
    5. Rense Loohuis                  91  DeDinkelDenek     1:02.18
          30.21  1:02.18 
    6. Martijs van Beusekom           91  TriVia            1:02.19
          29.77  1:02.19 
    7. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         1:02.89
          30.37  1:02.89 
    8. Gerben Fiere                   91  DeWarande         1:02.93
          30.30  1:02.93 
    9. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan      1:03.33
          31.24  1:03.33 
   10. Roy Awater                     91  RZC               1:03.58
          30.77  1:03.58 
   11. Stefan Wesolowski              91  SBC-2000(SG)      1:04.07
          31.08  1:04.07 
   12. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        1:04.47
          31.43  1:04.47 
   13. Jorick Hendriksen              91  DeColumbiaan      1:05.43
          31.44  1:05.43 
   14. Nick Hessing                   91  DeDolfijn         1:05.74
          31.23  1:05.74 
   15. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             1:05.87
          31.88  1:05.87 
   16. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          1:06.18
          32.09  1:06.18 
   17. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:06.23
          31.75  1:06.23 



TOP
Nr. 49   200m vrije slag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1990   2:04.62  Kirsten Vlieghuis    NED  Duinkerken
kamp.rec.minioren 6 2007  10:39.99  Nog niet gezwommen        
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          2:19.45
          32.28  1:08.84  1:45.26  2:19.45 
    2. Femke Leenstra                 95  DeGranaet         2:22.51
          32.39  1:09.27  1:46.29  2:22.51 
    3. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        2:26.17
          32.96  1:10.43  1:48.91  2:26.17 
    4. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        2:26.41
          33.72  1:11.93  1:50.34  2:26.41 
    5. Claudia den Ottelander         95  SBC-2000(SG)      2:27.05
          33.47  1:11.03  1:50.01  2:27.05 
    6. Carien van der Schaaf          95  DeDinkelDenek     2:27.21
          33.79  1:11.15  1:49.73  2:27.21 
    7. Martine Kuijlaars              95  MNCDordrecht      2:29.28
          34.33  1:12.08  1:50.79  2:29.28 
    8. Aniek Resink                   95  DIO               2:30.69
          34.15  1:12.21  1:51.50  2:30.69 
    9. Kelly Wigleven                 95  Poseidon'56       2:30.94
          34.01  1:11.62  1:51.82  2:30.94 
   10. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      2:36.53
          33.57  1:12.59  1:55.25  2:36.53 



TOP
Nr. 50   200m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1990   2:04.62  Kirsten Vlieghuis   NED  Duinkerken
kamp.rec.minioren 6                                          
kamp.rec.junioren 1 2006   2:11.53  Andrea Kneppers     Hoo  Dordrecht
kamp.rec.junioren 2                                          
kamp.rec.junioren 3                                          
kamp.rec.junioren 4                                          
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kira Toussaint                 94  DeFuten           2:16.04
          30.50  1:05.21  1:40.86  2:16.04 
    2. Sahar Hamam                    94  DZT'62            2:17.02
          31.56  1:06.69  1:43.16  2:17.02 
    3. Merle Verkijk                  94  WVZ               2:17.36
          31.35  1:06.13  1:42.99  2:17.36 
    4. Marjolein Delno                94  DeRijn            2:17.59
          31.56  1:06.96  1:43.60  2:17.59 
    5. Noortje van den Boom           94  PSV               2:18.68
          31.42  1:06.49  1:42.55  2:18.68 
    6. Fiona van Heerde               94  DeVikings         2:18.84
          32.08  1:08.11  1:44.78  2:18.84 
    7. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           2:19.34
          30.63  1:05.40  1:42.31  2:19.34 
    8. Iris van den Heuvel            94  DeKempvis         2:19.55
          31.82  1:07.85  1:44.11  2:19.55 
    9. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   2:19.74
          31.61  1:06.34  1:43.49  2:19.74 
   10. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     2:21.83
          31.93  1:07.59  1:44.63  2:21.83 
   11. Naomi Touré                    94  TriVia            2:21.98
          32.81  1:09.84  1:46.95  2:21.98 
   12. Sanne Scheerder                94  ZCV               2:22.01
          32.56  1:09.55  1:47.73  2:22.01 
   13. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      2:22.09
          31.84  1:08.73  1:45.87  2:22.09 
   14. Danique Thijert                94  DeDinkelDenek     2:22.20
          32.54  1:08.80  1:46.01  2:22.20 
   15. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      2:22.24
          32.37  1:09.15  1:46.74  2:22.24 
   16. Eva van Etten                  94  Poseidon'56       2:22.42
          32.46  1:08.14  1:45.62  2:22.42 
   17. Naomi Hofsink                  94  Deltasteur        2:22.78
          32.50  1:08.69  1:45.68  2:22.78 
   18. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      2:23.28
          32.92  1:08.89  1:46.19  2:23.28 
   19. Maud Hesselink                 94  DeDinkelDenek     2:23.88
          32.26  1:09.08  1:47.07  2:23.88 
   20. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen         2:24.39
          32.12  1:08.08  1:46.44  2:24.39 
   21. Anika ten Have                 94  Hoogeveen         2:24.74
          32.45  1:09.42  1:47.68  2:24.74 
   22. Danique Lokhorst               94  Deltasteur        2:24.79
          32.54  1:09.39  1:47.58  2:24.79 
   23. Nicole Klijnstra               94  DeDolfijn         2:25.02
          32.60  1:09.27  1:47.77  2:25.02 
   24. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      2:25.03
          32.30  1:09.56  1:48.52  2:25.03 
   25. Inge Pepping                   94  DeRijn            2:25.10
          33.10  1:09.87  1:48.29  2:25.10 
   26. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval   2:25.28
          32.58  1:09.19  1:47.64  2:25.28 
   27. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   2:26.06
          33.40  1:11.10  1:49.36  2:26.06 
   28. Grace Vrieling                 94  TriVia            2:26.22
          31.56  1:08.73  1:47.75  2:26.22 
   29. Tanja van Essen                94  Wiekslag          2:26.25
          32.54  1:09.51  1:48.82  2:26.25 
   30. Florence Coombes               94  DeDolfijn         2:26.27
          33.44  1:10.57  1:49.81  2:26.27 
   31. Priscilla Meerman              94  DeStormvogel      2:26.33
          32.60  1:10.32  1:49.65  2:26.33 
   32. Kimberley Boxum                94  ZVZ               2:26.37
          32.54  1:10.09  1:49.27  2:26.37 
   33. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          2:26.57
          32.78  1:10.16  1:49.27  2:26.57 
       Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    2:26.57
          33.43  1:10.46  1:49.27  2:26.57 
   35. Melissa Koelewijn              94  Poseidon'56       2:27.88
          32.70  1:10.22  1:49.74  2:27.88 
   36. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         2:28.17
          33.05  1:10.56  1:49.95  2:28.17 
   37. Charissa Zijlstra              94  ZPD               2:28.43
          32.58  1:10.04  1:49.56  2:28.43 
   38. Roos Wielink                   94  TriVia            2:29.08
          32.72  1:09.76  1:49.93  2:29.08 
   39. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      2:29.33
          33.53  1:11.24  1:50.17  2:29.33 
   40. Leonie Oude Elferink           94  Zignea            2:29.65
          34.82  1:13.26  1:51.95  2:29.65 
   41. Iris Riezebos                  94  Deltasteur        2:29.79
          33.90  1:12.09  1:50.81  2:29.79 



TOP
Nr. 51   200m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1990   2:04.62  Kirsten Vlieghuis   NED  Duinkerken
kamp.rec.minioren 6                                          
kamp.rec.junioren 1                                          
kamp.rec.junioren 2 2006   2:07.58  Roxanne Linders     PSV  Dordrecht
kamp.rec.junioren 3                                          
kamp.rec.junioren 4                                          
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn-Aurik       2:08.52
          29.24  1:02.10  1:35.84  2:08.52 
    2. Daniëlle van der Veer          93  PSV               2:10.19
          30.48  1:03.97  1:37.51  2:10.19 
    3. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:10.72
          30.17  1:02.94  1:37.03  2:10.72 
    4. Ela Hutten                     93  MNCDordrecht      2:11.31
          30.20  1:03.50  1:37.75  2:11.31 
    5. Judith Stap                    93  DeStormvogel      2:12.02
          30.10  1:04.23  1:38.82  2:12.02 
    6. Danique Olof                   93  Hoorn-Aurik       2:12.37
          30.86  1:04.73  1:39.63  2:12.37 
    7. Estelle Moorman                93  ZVZ               2:12.78
          29.97  1:03.50  1:38.41  2:12.78 
    8. Carlie Mennen                  93  PSV               2:12.85
          30.49  1:03.87  1:38.50  2:12.85 
    9. Fleur Hamilton                 93  WVZ               2:13.44
          30.66  1:04.70  1:39.39  2:13.44 
   10. Sanne Huisman                  93  'tTolhekke        2:14.92
          29.76  1:02.87  1:38.71  2:14.92 
   11. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn         2:15.34
          30.06  1:04.67  1:41.06  2:15.34 
   12. Marcha Admiraal                93  DeBiesboschzwe    2:15.36
          31.42  1:05.72  1:41.16  2:15.36 
   13. Renske de Groot                93  'tTolhekke        2:15.70
          30.84  1:04.53  1:39.89  2:15.70 
   14. Malissa van de Heuvel          93  PSV               2:16.05
          32.17  1:06.98  1:41.85  2:16.05 
   15. Misty Coert                    93  ZCV               2:16.31
          31.25  1:05.83  1:41.21  2:16.31 
   16. Géke Heinsbroek                93  WVZ               2:17.93
          30.88  1:05.72  1:42.44  2:17.93 
   17. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel      2:18.13
          31.73  1:07.83  1:43.83  2:18.13 
   18. Pauline van Dam                93  PSV               2:18.18
          32.07  1:06.02  1:41.55  2:18.18 
   19. Vera van Delden                93  WVZ               2:18.19
          31.51  1:06.63  1:42.69  2:18.19 
   20. Femke Swier                    93  Hoorn-Aurik       2:18.34
          31.83  1:07.02  1:44.18  2:18.34 
   21. Milou Julicher                 93  Wiekslag          2:18.63
          31.10  1:05.52  1:42.31  2:18.63 
   22. Jamie Schepers                 93  ZCV               2:18.88
          33.02  1:09.34  1:44.90  2:18.88 
   23. Kaylee Koch                    93  HetY              2:18.99
          31.56  1:07.39  1:44.52  2:18.99 
   24. Brady Grinwis                  93  Poseidon'56       2:19.28
          31.98  1:07.35  1:44.22  2:19.28 
   25. Kiki Klerks                    93  DeDevel           2:19.44
          31.76  1:07.25  1:44.11  2:19.44 
   26. Lodi Broeder                   93  DeGelenberg       2:19.75
          32.23  1:08.40  1:45.36  2:19.75 
   27. Saskia Bergsma                 93  Hoogeveen         2:19.79
          31.39  1:05.84  1:42.59  2:19.79 
   28. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      2:19.92
          31.71  1:07.30  1:44.07  2:19.92 
   29. Kimberley Doets                93  WVZ               2:20.23
          31.90  1:07.38  1:44.05  2:20.23 
   30. Linda v.d. Hout                93  WestlandDij       2:20.45
          31.65  1:06.93  1:43.68  2:20.45 
   31. Anniek Minderhoud              93  DeStormvogel      2:20.48
          32.19  1:07.61  1:44.34  2:20.48 
   32. Trudy van den Brink            93  GoSwim            2:20.55
          31.79  1:06.44  1:43.20  2:20.55 
   33. Linda Kolkman                  93  ESCA              2:21.27
          32.41  1:07.94  1:46.12  2:21.27 
   34. Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         2:21.33
          31.71  1:07.09  1:44.15  2:21.33 
   35. Maxime de Wilde                93  DZ&PC             2:21.84
          32.62  1:09.19  1:46.65  2:21.84 
   36. Danica Koedoot                 93  DeSchotejil       2:22.10
          32.76  1:09.17  1:46.05  2:22.10 
   37. Leonie Taal                    93  DeDevel           2:22.56
          32.50  1:09.26  1:46.67  2:22.56 
   38. Mariska Scheel                 93  DeLansingh        2:24.01
          32.22  1:09.21  1:47.52  2:24.01 
   39. Lisette Doeven                 93  Ritola-Z&PC       2:24.68
          31.25  1:06.77  1:44.98  2:24.68 



TOP
Nr. 52   200m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1996   2:19.92  Camillo Bérénos   NED  Kopenhagen
kamp.rec.minioren 6                                        
kamp.rec.junioren 1 2006   2:37.91  Jens Bakker       De   Dordrecht
kamp.rec.junioren 2                                        
kamp.rec.junioren 3                                        
kamp.rec.junioren 4                                        
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               2:46.40
          38.52  1:20.98  2:04.37  2:46.40 
    2. Tom van de Putte               94  MNCDordrecht      2:47.27
          36.20  1:18.13  2:02.89  2:47.27 
    3. Jordy Vroomen                  94  Eurodekzc         2:50.25
          38.13  1:21.37  2:05.93  2:50.25 
    4. Brian van de Graaf             94  DeHoutrib         2:52.39
          38.02  1:22.14  2:07.74  2:52.39 
    5. Jacko van der Meer             94  DWK-XCESS         2:53.16
          39.96  1:24.56  2:09.36  2:53.16 
  dis. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend                AA
  dis. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS         2:49.91     SK
          37.29  1:22.35  2:07.56  2:49.91 



TOP
Nr. 53   200m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1996   2:19.92  Camillo Bérénos   NED  Kopenhagen
kamp.rec.minioren 6                                        
kamp.rec.junioren 1                                        
kamp.rec.junioren 2 1996   2:33.07  Thomas Dol        PSV  Uden
kamp.rec.junioren 3                                        
kamp.rec.junioren 4                                        
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Simon Edenburg                 93  LuctoretEmerg     2:33.94
          34.30  1:13.83  1:53.42  2:33.94 
    2. Mike van Leuken                93  Zeester-Meerval   2:35.96
          35.62  1:15.38  1:56.07  2:35.96 
    3. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee    2:36.05
          34.70  1:14.07  1:55.23  2:36.05 
    4. Ruud van Heerbeek              93  PSV               2:36.38
          34.97  1:15.11  1:56.46  2:36.38 
    5. Bart Dunweg                    93  Vlaardingen       2:44.26
          35.41  1:17.14  2:00.97  2:44.26 
    6. Roald Blok                     93  HattoHeim         2:45.06
          36.53  1:19.85  2:03.58  2:45.06 
    7. Leendert Valstar               93  WIDEXGZCDONK      2:47.46
          38.46  1:22.08  2:06.26  2:47.46 
    8. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    2:47.68
          37.44  1:20.46  2:04.80  2:47.68 
    9. Sonny Corré                    93  DeStormvogel      2:48.52
          37.13  1:20.25  2:05.16  2:48.52 
   10. Walter Jansen                  93  Noordwijkerhout   2:48.85
          37.57  1:21.14  2:06.16  2:48.85 
   11. Jasper Verheijen               93  Aqua-Novio'94     2:49.88
          38.30  1:21.75  2:06.78  2:49.88 
   12. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       2:50.14
          38.09  1:21.61  2:05.75  2:50.14 
   13. Sander Ariaansz                93  Z.V.Utrecht       2:50.24
          38.85  1:22.75  2:07.36  2:50.24 
   14. Gijs van der Gugten            93  DeFuut            2:50.77
          36.24  1:19.85  2:06.23  2:50.77 
   15. Jordi Peters                   93  Livo              2:51.29
          38.05  1:20.85  2:06.16  2:51.29 
   16. Joost de Bruijn                93  DeRijn            2:51.39
          38.65  1:21.59  2:07.29  2:51.39 
  dis. Anshel Hofstede                93  VanVlietBarra                 AA
  dis. Jens Bakker                    93  DeDolfijn         2:29.89     SA
          34.14  1:12.58  1:51.81  2:29.89 



TOP
Nr. 54   200m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1996   2:19.92  Camillo Bérénos        NED  Kopenhagen
kamp.rec.minioren 6                                             
kamp.rec.junioren 1                                             
kamp.rec.junioren 2                                             
kamp.rec.junioren 3 1998   2:26.68  Thijs van Valkengoed   DWK  Almelo
kamp.rec.junioren 4                                             
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Scott Delbressine              92  ZCV               2:29.66
          33.82  1:11.52  1:50.45  2:29.66 
    2. Arvid Munsters                 92  ZCV               2:31.11
          33.67  1:12.81  1:52.12  2:31.11 
    3. Johan Veenstra                 92  DWK-XCESS         2:31.68
          34.15  1:12.42  1:51.85  2:31.68 
    4. Daniek Saman                   92  Stadskanaal       2:31.91
          34.02  1:12.85  1:52.57  2:31.91 
    5. Mike Marissen                  92  Nunspeet          2:34.85
          33.80  1:12.90  1:53.80  2:34.85 
    6. Robert Rohaan                  92  ElectroluxAZC     2:37.22
          35.37  1:15.36  1:56.63  2:37.22 
    7. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      2:38.33
          33.55  1:14.70  1:58.08  2:38.33 
    8. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    2:40.56
          35.13  1:16.08  1:58.68  2:40.56 
    9. Thomas Veltman                 92  DeGranaet         2:40.63
          36.43  1:18.05  2:00.47  2:40.63 
   10. Julian Diaz                    92  Z.V.Utrecht       2:41.97
          35.44  1:15.22  1:58.67  2:41.97 
   11. John Verhagen                  92  Neptunus'58       2:42.45
          34.83  1:15.69  1:58.59  2:42.45 
   12. Ward van Rijssen               92  TriVia            2:42.73
          35.89  1:16.87  1:59.73  2:42.73 
   13. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   2:43.94
          36.09  1:17.72  2:00.63  2:43.94 
   14. Timo Suaka                     92  DES               2:44.87
          36.27  1:17.74  2:01.49  2:44.87 
   15. Menno van den Heuvel           92  Noordwijkerhout   2:44.96
          36.79  1:18.23  2:01.75  2:44.96 
   16. Jappie Jongsma                 92  DeGranaet         2:45.18
          35.33  1:16.46  1:59.75  2:45.18 
   17. Kevin Janssen                  92  Zeester-Meerval   2:46.59
          34.87  1:17.01  2:01.10  2:46.59 
   18. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          2:47.45
          36.83  1:18.78  2:03.01  2:47.45 
   19. Max Punt                       92  DES               3:02.20
          36.85  1:20.22  2:09.47  3:02.20 
  dis. Jort Keetman                   92  HZC-Weusthag      2:39.39     SA
          35.82  1:16.28  1:57.50  2:39.39 
  dis. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        2:40.44     SP
          35.56  1:16.30  1:58.83  2:40.44 
  dis. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       2:50.16     SO
          36.46  1:18.44  2:04.01  2:50.16 



TOP
Nr. 55   200m schoolslag Heren                                Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1996   2:19.92  Camillo Bérénos   NED  Kopenhagen
kamp.rec.minioren 6                                        
kamp.rec.junioren 1                                        
kamp.rec.junioren 2                                        
kamp.rec.junioren 3                                        
kamp.rec.junioren 4 1998   2:21.82  Thomas Dol        PSV  Almelo
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kay op den Kamp                91  ZCV               2:25.17
          32.47  1:09.77  1:47.96  2:25.17 
    2. Erik Hagting                   91  Nova              2:28.54
          33.71  1:11.60  1:49.84  2:28.54 
    3. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen         2:28.89
          34.47  1:12.00  1:51.04  2:28.89 
    4. Jordi Dijkhuis                 91  DeDinkelDenek     2:29.07
          33.75  1:11.74  1:50.33  2:29.07 
    5. Sjoerd Zanderink               91  DeDinkelDenek     2:29.84
          33.40  1:11.43  1:50.77  2:29.84 
    6. Kenneth Caster                 91  RZ                2:31.01
          32.31  1:09.52  1:49.49  2:31.01 
    7. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S           2:31.47
          33.49  1:12.16  1:52.10  2:31.47 
    8. Stefan Hazeleger               91  DeMeer            2:34.11
          33.05  1:11.12  1:51.83  2:34.11 
    9. Hugo Polman                    91  Dedemsvaart-AC    2:34.49
          33.01  1:12.14  1:53.02  2:34.49 
   10. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan      2:35.48
          33.73  1:12.90  1:53.52  2:35.48 
   11. Sebastiaan Rosendaal           91  DeSchotejil       2:37.98
          35.18  1:15.37  1:56.71  2:37.98 
   12. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     2:38.05
          34.17  1:14.49  1:56.36  2:38.05 
   13. Dirk Zeelte                    91  DeWaalstroom      2:40.46
          35.61  1:14.62  1:56.27  2:40.46 
   14. Wouter de Mol                  91  Hieronymus        2:48.91
          32.48  1:11.10  1:53.46  2:48.91 



TOP
Nr. 56   200m wisselslag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   2:22.32  Naomi van der Woerd   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6 2007  10:39.99  Niet gezwommen             
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          2:37.07
          32.71  1:12.37  2:01.57  2:37.07 
    2. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       2:39.30
          33.73  1:14.73  2:00.62  2:39.30 
    3. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        2:44.03
          35.89  1:18.39  2:08.46  2:44.03 
    4. Sofie Salimbeni                95  Eemsrobben        2:45.29
          35.48  1:17.95  2:06.11  2:45.29 
    5. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        2:45.65
          36.03  1:20.69  2:08.78  2:45.65 
    6. Femke Leenstra                 95  DeGranaet         2:47.49
          35.71  1:19.03  2:11.20  2:47.49 
    7. Jona Pisters                   95  NIMO              2:48.30
          35.93  1:19.47  2:10.31  2:48.30 
    8. Elisabeth Muthert              95  Stadskanaal       2:48.69
          37.34  1:22.04  2:11.08  2:48.69 
    9. Niké Schuurmans                95  Livo              2:51.41
          37.38  1:21.94  2:12.43  2:51.41 
   10. Annemarie Worst                95  Octopus           2:52.27
          37.77  1:20.18  2:13.25  2:52.27 
   11. Carien van der Schaaf          95  DeDinkelDenek     2:52.97
          39.01  1:23.03  2:13.61  2:52.97 
   12. Kelly Wigleven                 95  Poseidon'56       2:55.82
          39.18  1:24.31  2:16.59  2:55.82 
  dis. Karin Groen                    95  GZVW              2:51.42     SL
          35.03  1:21.11  2:11.03  2:51.42 
  dis. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       2:52.19     VK
          34.53  1:17.80  2:12.48  2:52.19 



TOP
Nr. 57   200m wisselslag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   2:22.32  Naomi van der Woerd   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1 1997   2:30.20  Hinkelien Schreuder   De   Nieuwegein
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marjolein Delno                94  DeRijn            2:34.77
          34.51  1:14.37  2:00.10  2:34.77 
    2. Kira Toussaint                 94  DeFuten           2:34.80
          33.38  1:11.54  1:59.63  2:34.80 
    3. Merle Verkijk                  94  WVZ               2:35.97
          34.05  1:14.53  2:01.52  2:35.97 
    4. Michelle Verouden              94  PSV               2:36.66
          34.26  1:13.79  2:02.34  2:36.66 
    5. Parand Zarekiani               94  DeDolfijn         2:37.12
          32.19  1:14.39  2:00.97  2:37.12 
    6. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    2:37.41
          33.57  1:16.51  2:01.90  2:37.41 
    7. Lonne Dijkhuis                 94  DeDinkelDenek     2:38.06
          35.54  1:16.79  2:00.10  2:38.06 
    8. Floortje de Waard              94  DeDevel           2:38.55
          34.72  1:15.86  2:02.07  2:38.55 
    9. Noortje van den Boom           94  PSV               2:38.99
          35.15  1:15.88  2:03.05  2:38.99 
   10. Sanne Scheerder                94  ZCV               2:39.33
          35.31  1:19.00  2:04.37  2:39.33 
   11. Sharon Gelmers                 94  Octopus           2:39.51
          34.17  1:14.39  2:03.60  2:39.51 
   12. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      2:40.97
          35.03  1:16.85  2:05.58  2:40.97 
   13. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      2:41.01
          36.41  1:17.04  2:03.83  2:41.01 
   14. Sahar Hamam                    94  DZT'62            2:42.79
          36.10  1:18.32  2:07.13  2:42.79 
   15. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    2:43.07
          36.62  1:17.00  2:06.16  2:43.07 
   16. Whitney van Hoeckel            94  DIO               2:43.21
          36.81  1:18.28  2:06.54  2:43.21 
   17. Danique Lokhorst               94  Deltasteur        2:43.30
          36.40  1:20.59  2:06.36  2:43.30 
   18. Iris van Zuilen                94  Olympia           2:44.11
          36.15  1:18.35  2:04.74  2:44.11 
   19. Fiona van Heerde               94  DeVikings         2:44.17
          37.50  1:16.78  2:07.18  2:44.17 
   20. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      2:44.99
          34.83  1:16.30  2:08.01  2:44.99 
   21. Eefje Subroto                  94  WVZ               2:45.50
          34.51  1:17.01  2:06.62  2:45.50 
   22. Tanja van Essen                94  Wiekslag          2:46.00
          35.40  1:19.31  2:09.21  2:46.00 
   23. Elise Talsma                   94  TriVia            2:46.17
          34.99  1:19.47  2:09.17  2:46.17 
   24. Alinda Damsteegt               94  Poseidon'56       2:46.64
          35.90  1:19.44  2:06.63  2:46.64 
   25. Inge Pepping                   94  DeRijn            2:47.18
          36.05  1:18.30  2:07.52  2:47.18 
   26. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         2:47.30
          35.67  1:18.59  2:09.94  2:47.30 
   27. Priscilla Meerman              94  DeStormvogel      2:47.42
          37.44  1:21.44  2:09.33  2:47.42 
   28. Mandy de Lange                 94  Dedemsvaart-AC    2:47.43
          36.79  1:18.46  2:09.73  2:47.43 
   29. Florence Coombes               94  DeDolfijn         2:47.93
          37.55  1:18.59  2:09.52  2:47.93 
   30. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     2:48.03
          36.69  1:18.40  2:09.14  2:48.03 
   31. Estrella Wierikx               94  ZPCNumansdorp     2:48.24
          34.00  1:18.48  2:07.17  2:48.24 
   32. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           2:49.93
          37.19  1:19.95  2:11.02  2:49.93 
  dis. Mirthe Lanfermeijer            94  TriVia            2:38.66     SA
          34.63  1:13.26  2:02.20  2:38.66 



TOP
Nr. 58   200m wisselslag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   2:22.32  Naomi van der Woerd   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2 1998   2:25.85  Hinkelien Schreuder   De   Almelo
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle van der Veer          93  PSV               2:26.81
          30.77  1:09.38  1:53.84  2:26.81 
    2. Judith Stap                    93  DeStormvogel      2:27.21
          31.47  1:09.88  1:53.91  2:27.21 
    3. Andrea Kneppers                93  Hoorn-Aurik       2:30.14
          30.06  1:08.38  1:57.61  2:30.14 
    4. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           2:31.11
          33.13  1:13.45  1:55.58  2:31.11 
    5. Carlie Mennen                  93  PSV               2:32.10
          33.54  1:12.74  1:58.07  2:32.10 
    6. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel      2:32.78
          33.04  1:13.52  1:57.36  2:32.78 
    7. Fleur Hamilton                 93  WVZ               2:33.08
          33.71  1:12.34  1:58.02  2:33.08 
    8. Ela Hutten                     93  MNCDordrecht      2:33.23
          32.82  1:12.43  1:58.52  2:33.23 
       Jocelyn Spruit                 93  PSV               2:33.23
          32.89  1:12.63  1:57.99  2:33.23 
   10. Chantal Senden                 93  ZCV               2:33.81
          32.23  1:14.00  1:59.09  2:33.81 
   11. Malissa van de Heuvel          93  PSV               2:34.76
          34.09  1:13.34  2:00.83  2:34.76 
   12. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn         2:35.05
          32.73  1:13.77  2:00.32  2:35.05 
   13. Misty Coert                    93  ZCV               2:35.25
          33.49  1:12.57  1:59.75  2:35.25 
   14. Kristel Doreleijers            93  PSV               2:35.74
          32.96  1:12.84  1:58.75  2:35.74 
   15. Géke Heinsbroek                93  WVZ               2:36.11
          33.31  1:14.34  2:01.14  2:36.11 
   16. Michelle Hendrikx              93  PSV               2:36.13
          32.81  1:12.22  1:59.83  2:36.13 
   17. Melanie van Gemert             93  DeSchotejil       2:36.23
          32.96  1:12.59  1:58.86  2:36.23 
   18. Jamie Schepers                 93  ZCV               2:37.33
          35.31  1:15.16  2:01.86  2:37.33 
   19. Kaylee Koch                    93  HetY              2:37.82
          34.05  1:15.77  2:02.04  2:37.82 
   20. Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         2:38.58
          34.70  1:14.72  2:02.51  2:38.58 
   21. Paula Duursma                  93  DZ&PC             2:41.54
          35.37  1:17.95  2:03.40  2:41.54 



TOP
Nr. 59   4 x 100m vrije slag Heren                   Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2006   3:42.75       Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                      
kamp.rec.junioren 1                      
kamp.rec.junioren 2                      
kamp.rec.junioren 3                      
kamp.rec.junioren 4                      
kamp.rec.junioren   2006   3:42.75       Dordrecht
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 1                              ZCV               3:41.48
       Jeroen Feijs              92   Arvid Munsters            92
       Mitch Notten              92   Joey de Ruiter            91
          26.92    56.83  1:23.05  1:52.82  2:18.93  2:47.76  3:13.57  3:41.48 
    2. PSV 1                              PSV               3:41.94
       Handy Widjaja             91   Johnno Smulders           92
       Sil Hoving                91   Patrick Janssen           91
          27.58    57.06  1:23.56  1:53.25  2:19.82  2:50.11  3:15.18  3:41.94 
    3. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      3:42.78
       Niels van Polanen         91   Oscar Sondermeijer        91
       Sander Beekman            91   Jorick Hendriksen         91
          27.06    56.42  1:23.20  1:53.44  2:19.71  2:48.36  3:14.34  3:42.78 
    4. VZC Veenendaal 1                   VZC-Veenendaal    3:44.79
       Menno v Ginkel            91   Joost Groeneveld          92
       Joeri Scheidt             91   Thijs Hagelstein          91
          27.09    56.76  1:24.26  1:54.44  2:19.94  2:49.56  3:15.87  3:44.79 
    5. De Dolfijn 1                       DeDolfijn         3:47.69
       Oscar Bouwhuis            91   Tommy Possel              91
       Julian van Leuven         92   Nick Hessing              91
          26.35    57.07  1:24.98  1:54.60  2:21.88  2:52.48  3:18.27  3:47.69 
    6. De Dinkel 1                        DeDinkelDenek     3:48.06
       Rense Loohuis             91   Svenn Brandehof           92
       Jordi Dijkhuis            91   Sjoerd Zanderink          91
          26.69    56.32  1:22.36  1:51.63  2:20.29  2:51.43  3:17.96  3:48.06 
    7. Aquarijn 1                         Aquarijn          3:48.83
       Peter-Jan Plasmans        91   Thijmen van de Waal       92
       Wouter Kaman              93   Tim Wagenmans             91
          26.10    55.22  1:23.01  1:53.71  2:22.11  2:52.55  3:19.17  3:48.83 
    8. Hoogeveen 1                        Hoogeveen         3:48.96
       Rico Ramaker              91   Bart Mansier              92
       Kars ten Have             92   Robert Klinkhamer         91
          27.58    57.42  1:25.03  1:55.53  2:23.33  2:53.76  3:19.57  3:48.96 
    9. RZC 1                              RZC               3:49.33
       Roy Awater                91   Tom van Silfhout          91
       Bart Beumer               91   Pascal Timmermans         92
          26.63    56.53  1:23.54  1:55.54  2:22.10  2:53.31  3:19.07  3:49.33 
   10. WVZ 1                              WVZ               3:50.12
       Jelle Blok                92   Melvin Dobbe              93
       Mike Liefhebber           91   Bryan Mannaart            91
          26.69    57.25  1:25.08  1:55.17  2:22.81  2:53.39  3:20.02  3:50.12 
   11. De Otters Het Gooi 1               DeOttersHetG      3:52.12
       Sam van de Schootbrugge   93   Ferry Weertman            92
       Fred Smink                91   Roy Visser                91
          28.08    58.55  1:25.92  1:55.85  2:23.96  2:55.11  3:21.88  3:52.12 
       DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS         3:52.12
       Johan Veenstra            92   Luc Awater                92
       Tom van de Kamp           91   Tim van Deutekom          91
          28.34    59.89  1:27.29  1:58.50  2:26.92  2:57.60  3:23.04  3:52.12 
   13. ZCV 2                              ZCV               3:52.20
       Dean Coert                91   Yannick Mommers           91
       Kees Derks                92   Kay op den Kamp           91
          27.53    58.20  1:26.37  1:57.59  2:25.19  2:54.77  3:22.11  3:52.20 
   14. Zeester-Meerval 1                  Zeester-Meerval   3:54.49
       Reinier Vos               91   Thom van de Wetering      91
       Jeffrey Thijssen          94   Donny van Alphen          92
          27.53    57.56  1:26.61  1:58.40  2:24.95  2:55.99  3:23.67  3:54.49 
   15. LZ 1886 1                          LZ1886            3:54.84
       Lars Sieval               93   Aschwin van Zoest         91
       Bas Onderstal             92   Jelmar Kluiwstra          92
          27.64    57.39  1:25.95  1:57.63  2:24.81  2:56.29  3:23.87  3:54.84 
   16. RZ 1                               RZ                3:55.23
       Kenneth Caster            91   Tobias van Halen          91
       Thijs Wolswinkel          92   Mark Wolswinkel           91
          28.15    59.27  1:28.02  1:59.90  2:25.99  2:55.27  3:23.69  3:55.23 
   17. NDD 1                              NDD               3:56.37
       Maik Steenkamp            91   Kevin Eltink              91
       Bas Ebbers                92   Alex van der Hoeven       92
          28.22    59.25  1:27.21  1:59.00  2:26.53  2:57.37  3:24.26  3:56.37 
   18. Oceanus 1                          Oceanus           3:57.56
       Robin Hofman              91   Jos Vergeer               91
       Harmen van Wijk           91   Herman van Zijverden      92
          28.14  1:00.30  1:28.00  1:59.10  2:26.78  2:58.32  3:25.71  3:57.56 
   19. De Stormvogel 1                    DeStormvogel      3:58.06
       Stefan Roovers            91   Sonny Corré               93
       Yannick Mol               93   Sander v. Nieuwenhuyzen   91
          28.60    59.61  1:30.01  2:03.38  2:31.56  3:02.65  3:28.85  3:58.06 
   20. DES 1                              DES               3:59.50
       Timo Suaka                92   Tino Kerkhof              91
       Max Punt                  92   Philippe Rivard           93
          28.14    58.91  1:27.79  1:59.29  2:28.95  3:01.08  3:28.86  3:59.50 
   21. Van Vliet-Barracuda 1              VanVlietBarra     4:04.52
       Anshel Hofstede           93   Tobias Briemen            93
       Alex Willebrands          91   Lauran Cornax             91
          29.81  1:02.97  1:31.09  2:02.32  2:33.93  3:07.06  3:34.08  4:04.52