Nationale Junioren Kampioenschappen Zwemmen korte baan 2007
Emmen, Netherlands,    26--28-1-2007,     25m-baan
Nr. 30 100m rugslag Dames Min 6   Nr. 31 100m rugslag Dames Jun 1   
Nr. 32 100m rugslag Dames Jun 2   Nr. 33 200m vrije slag Heren Jun 1   
Nr. 34 200m vrije slag Heren Jun 2   Nr. 35 200m vrije slag Heren Jun 3   
Nr. 36 200m vrije slag Heren Jun 4   Nr. 37 200m schoolslag Dames Min 6   
Nr. 38 200m schoolslag Dames Jun 1   Nr. 39 200m schoolslag Dames Jun 2   
Nr. 40 200m wisselslag Heren Jun 1   Nr. 41 200m wisselslag Heren Jun 2   
Nr. 42 200m wisselslag Heren Jun 3   Nr. 43 200m wisselslag Heren Jun 4   
Nr. 44 4 x 100m vrije slag Dames Jun 2-      


Nr. 30   100m rugslag Dames                            Meisjes Minioren 6
-------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   1:04.41  Naomi van der Woerd   NED  Amersfoort
kamp.rec.minioren 6 2007  10:39.99  Nog niet gezwommen         
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
-------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       1:10.12
    2. Annemarie Worst                95  Octopus           1:12.80
    3. Rachelle Visser                95  DeHaaien          1:13.22
    4. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      1:15.83
    5. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       1:16.65
    6. Rion Overdijk                  95  VanUden-DeGou     1:17.59
    7. Iris Hamelink                  95  SCSalland         1:17.67
    8. Aniek Resink                   95  DIO               1:18.08
    9. Sofie Salimbeni                95  Eemsrobben        1:18.40
   10. Carmen Nijenhuis               95  Livo              1:19.65
   11. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        1:20.09
   12. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        1:20.37
   13. Myrna Hendriks                 95  ZVW'74            1:20.57
   14. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        1:20.75



TOP
Nr. 31   100m rugslag Dames                            Meisjes Junioren 1
-------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   1:04.41  Naomi van der Woerd   NED  Amersfoort
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1 1994   1:08.09  Claudia Holterman     Ark  Uden
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
-------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kira Toussaint                 94  DeFuten           1:08.81
    2. Sharon Gelmers                 94  Octopus           1:09.32
    3. Michelle Verouden              94  PSV               1:10.10
    4. Mirthe Lanfermeijer            94  TriVia            1:10.72
    5. Fiona van Heerde               94  DeVikings         1:10.77
    6. Lonne Dijkhuis                 94  DeDinkelDenek     1:12.03
    7. Mandy de Lange                 94  Dedemsvaart-AC    1:12.22
    8. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      1:12.54
    9. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   1:12.86     bt
   10. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   1:13.15
   11. Parand Zarekiani               94  DeDolfijn         1:13.35
   12. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         1:13.47
   13. Merle Verkijk                  94  WVZ               1:13.60
   14. Jaimy Lee Taskin               94  Noordwijkerhout   1:13.82
   15. Jakonien Koster                94  Hoogeveen         1:14.05
       Noortje van den Boom           94  PSV               1:14.05
   17. Eefje Subroto                  94  WVZ               1:14.18
   18. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      1:14.56
   19. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      1:14.62
   20. Inge Pepping                   94  DeRijn            1:14.69
   21. Manon Kuiper                   94  'tTolhekke        1:14.79
   22. Grace Vrieling                 94  TriVia            1:14.94
   23. Christy Reimink                94  HetRavijn         1:15.10
   24. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    1:15.20
   25. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      1:15.44
   26. Whitney van Hoeckel            94  DIO               1:16.27
   27. Aukje Zwart                    94  Avéna             1:16.33
   28. Manon van Strien               94  WVZ               1:16.49
   29. Ilse Bijleveld                 94  DeKempvis         1:16.59
   30. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     1:16.60
   31. Anna Visser                    94  HZ&PCHeerenvee    1:17.17
   32. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:17.27
   33. Robbin Lensink                 94  Livo              1:17.33
   34. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           1:17.95
   35. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)       1:18.82
   36. Priscilla Meerman              94  DeStormvogel      1:19.25
  dis. Claire de Winter               94  UZSC                          AA



TOP
Nr. 32   100m rugslag Dames                            Meisjes Junioren 2
-------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   1:04.41  Naomi van der Woerd   NED  Amersfoort
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2 2005   1:05.69  Nadine Straten        De   Vlissingen
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
-------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn-Aurik       1:05.63
    2. Judith Stap                    93  DeStormvogel      1:08.15
    3. Daniëlle van der Veer          93  PSV               1:08.95
    4. Ashley Verburg                 93  PSV               1:09.19
    5. Kyra Rietveld                  93  DeAquaflippers    1:09.70
    6. Fleur Hamilton                 93  WVZ               1:10.23     bt
    7. Kiki Klerks                    93  DeDevel           1:10.52
    8. Rebecca Vroomen                93  Eurodekzc         1:10.57
    9. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel      1:10.71
   10. Ela Hutten                     93  MNCDordrecht      1:11.30
   11. Malissa van de Heuvel          93  PSV               1:11.37
   12. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:11.45
   13. Estelle Moorman                93  ZVZ               1:11.67
   14. Mariska Scheel                 93  DeLansingh        1:11.74
   15. Carlie Mennen                  93  PSV               1:12.35
   16. Misty Coert                    93  ZCV               1:12.42
   17. Milou Julicher                 93  Wiekslag          1:12.57
   18. Tamara Boeff                   93  DeColumbiaan      1:12.76
   19. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      1:13.06
   20. Elles Borgers                  93  Stadskanaal       1:13.41
   21. Lodi Broeder                   93  DeGelenberg       1:13.66
       Linda v.d. Hout                93  WestlandDij       1:13.66
   23. Ilona Broeders                 93  HetY              1:13.72
   24. Jamie Schepers                 93  ZCV               1:14.09
   25. Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         1:14.10
   26. Danique Olof                   93  Hoorn-Aurik       1:14.19
   27. Maxime de Wilde                93  DZ&PC             1:14.68



TOP
Nr. 33   200m vrije slag Heren                              Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994   1:50.34  Pieter van den Hoogenband   NED  Barneveld
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1 2003   2:06.93  Vincent de Ruiter           Pos  Emmen
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      2:06.98
    2. Ensger Kotterink               94  EZC               2:09.10
    3. Jordy Vroomen                  94  Eurodekzc         2:10.79
    4. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS         2:10.81
    5. Marciano Lynch                 94  WVZ               2:14.38
    6. Jacques Journée                94  DeDinkelDenek     2:15.20
    7. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend    2:16.42
    8. Jorrick Druyven                94  Oeza              2:17.90
    9. Remy den Boer                  94  DeWarande         2:18.23
   10. Ruben Klinkers                 94  ZCV               2:18.69
   11. Maxim Veldhuis                 94  HZ&PCHeerenvee    2:20.08
   12. Istvan Spaargaren              94  Oceanus           2:21.10
   13. Jacco Doest                    94  DWK-XCESS         2:21.44
   14. Lester Snackers                94  ZCV               2:21.93
  dis. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus                       AA



TOP
Nr. 34   200m vrije slag Heren                              Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994   1:50.34  Pieter van den Hoogenband   NED  Barneveld
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2 2006   2:00.41  John Verhagen               Nep  Dordrecht
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:01.28
    2. Sam van de Schootbrugge        93  DeOttersHetG      2:01.47
    3. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      2:05.09
    4. Jorke Willemse                 93  Orca              2:06.33
    5. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          2:07.35
    6. Lars Sieval                    93  LZ1886            2:07.79
    7. Sonny Corré                    93  DeStormvogel      2:08.85
    8. Melvin Dobbe                   93  WVZ               2:08.87
    9. Philippe Rivard                93  DES               2:09.00
   10. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        2:09.21
   11. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        2:09.24
   12. Sander Ariaansz                93  Z.V.Utrecht       2:09.85
   13. Timo Dinkelberg                93  Vlaardingen       2:10.47
   14. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            2:10.90
   15. Jasper Verheijen               93  Aqua-Novio'94     2:11.38
   16. Menno Manning                  93  DeVeene           2:12.17
   17. Gijs Gertsen                   93  DeVikings         2:12.45
   18. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    2:12.49
   19. Niels Suy                      93  DeSchelde         2:12.62
   20. Sander Lamberts                93  Aqua'68           2:12.91
   21. Huub Scholing                  93  HetRavijn         2:13.94
   22. Remon van Mil                  93  WVZ               2:14.62
   23. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    2:15.04
   24. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       2:15.78
   25. Thomas van Mierlo              93  Budel             2:16.74
   26. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      2:17.07
   27. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       2:18.09



TOP
Nr. 35   200m vrije slag Heren                              Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994   1:50.34  Pieter van den Hoogenband   NED  Barneveld
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3 2000   1:55.82  Stanley Vleerlaag           WZ&  Almelo
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Marissen                  92  Nunspeet          1:56.84
    2. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:56.97
    3. Mitch Notten                   92  ZCV               2:02.80
    4. Jeroen Feijs                   92  ZCV               2:03.82
    5. Joost Groeneveld               92  VZC-Veenendaal    2:03.91
    6. Mark Costeris                  92  DeSchotejil       2:03.98
    7. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         2:04.54
    8. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   2:04.59
    9. Erik Wegman                    92  DeKempvis         2:05.53
   10. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:06.04
   11. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        2:07.16
   12. Maurits Muthert                92  Stadskanaal       2:07.41
   13. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            2:07.66
       Victor Poot                    92  Vlaardingen       2:07.66
   15. Ferry Weertman                 92  DeOttersHetG      2:07.76
   16. Jelle de Wit                   92  WestlandDij       2:07.79
   17. Johnno Smulders                92  PSV               2:07.83
   18. Dennis Eliveld                 92  Rapido'82         2:08.44
   19. Ralph van Megen                92  HZPC              2:08.47
   20. Luuk Onrust                    92  MZC'80            2:09.07
   21. Albert Dijkstra                92  DZ&PC             2:09.30
   22. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan      2:09.34
   23. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      2:10.33
   24. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp         2:10.45
   25. Kars ten Have                  92  Hoogeveen         2:10.90
   26. Bart Mansier                   92  Hoogeveen         2:11.04
   27. Ronald Venema                  92  Bubble            2:11.47
   28. Aydin Hummel                   92  ZCNF'34           2:11.48
   29. Timo Suaka                     92  DES               2:11.72
   30. Boris Galjart                  92  LAC               2:12.32
   31. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    2:12.89
   32. Stefan van Beelen              92  DeColumbiaan      2:13.30
   33. Roderick van Doeselaar         92  Koewacht          2:13.35
   34. Jelle Blok                     92  WVZ               2:13.97
   35. Koen Sterenborg                92  Livo              2:17.06



TOP
Nr. 36   200m vrije slag Heren                              Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994   1:50.34  Pieter van den Hoogenband   NED  Barneveld
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4 1994   1:52.08  Pieter van den Hoogenband   PSV  Uden
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Patrick Janssen                91  PSV               1:55.34
    2. Sebastiaan Rosendaal           91  DeSchotejil       1:56.41
    3. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   1:58.73
    4. Étiënne Vrieling               91  TriVia            2:01.55
    5. Chris van Vliet                91  DZ&PC             2:01.96
    6. Thijs Hagelstein               91  VZC-Veenendaal    2:02.12
    7. Roy Awater                     91  RZC               2:02.14
    8. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan      2:02.15
    9. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          2:02.78
   10. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:02.80
   11. Jorick Hendriksen              91  DeColumbiaan      2:03.33
   12. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         2:03.37
   13. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen         2:03.55
   14. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      2:03.61
   15. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             2:03.85
   16. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   2:03.88
   17. Sjoerd Zanderink               91  DeDinkelDenek     2:03.93
   18. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        2:04.05
   19. Yannick Mommers                91  ZCV               2:04.54
   20. Bryan Mannaart                 91  WVZ               2:04.96
   21. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     2:05.55
   22. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      2:05.82
   23. Sander v. Nieuwenhuyzen        91  DeStormvogel      2:06.97
   24. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    2:07.35



TOP
Nr. 37   200m schoolslag Dames                        Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1982   2:38.68  Petra Hillenius      NED  Innsbruck
kamp.rec.minioren 6 2007  10:39.99  Nog niet gezwommen        
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       2:55.92
    2. Judith v.d. Vrande             95  BZCDolfijnen      3:00.65
    3. Femke Klein Gunnewiek          95  Livo              3:04.93
    4. Elisabeth Muthert              95  Stadskanaal       3:05.24
    5. Niké Schuurmans                95  Livo              3:06.33



TOP
Nr. 38   200m schoolslag Dames                         Meisjes Junioren 1
-------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1982   2:38.68  Petra Hillenius       NED  Innsbruck
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1 1997   2:43.85  Hinkelien Schreuder   De   Nieuwegein
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
-------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sanne Scheerder                94  ZCV               2:50.66
    2. Lonne Dijkhuis                 94  DeDinkelDenek     2:51.16
    3. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    2:52.36
    4. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      2:54.06
    5. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    2:57.01
    6. Iris van den Heuvel            94  DeKempvis         2:57.41
    7. Parand Zarekiani               94  DeDolfijn         2:58.39
    8. Floortje de Waard              94  DeDevel           2:58.47
    9. Estrella Wierikx               94  ZPCNumansdorp     2:59.22
   10. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      2:59.74
   11. Marjolein Delno                94  DeRijn            2:59.83
   12. Anne Marleen van Keulen        94  WVZ               3:04.80
   13. Kelly van der Hoeven           94  NDD               3:05.86



TOP
Nr. 39   200m schoolslag Dames                        Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1982   2:38.68  Petra Hillenius       NED  Innsbruck
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2 1998   2:40.32  Hinkelien Schreuder   De   Almelo
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           2:42.73
    2. Jocelyn Spruit                 93  PSV               2:49.12
    3. Paula Duursma                  93  DZ&PC             2:49.98
    4. Kristel Doreleijers            93  PSV               2:50.64
    5. Fleur Hamilton                 93  WVZ               2:55.89



TOP
Nr. 40   200m wisselslag Heren                           Jongens Junioren 1
---------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1997   2:08.05  Klaas Erik Zwering      NED  Nieuwegein
kamp.rec.minioren 6                                              
kamp.rec.junioren 1 2006   2:24.81  Sam v.d. Schootbrugge   De   Dordrecht
kamp.rec.junioren 2                                              
kamp.rec.junioren 3                                              
kamp.rec.junioren 4                                              
kamp.rec.junioren
---------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               2:24.52
    2. Jordy Vroomen                  94  Eurodekzc         2:29.02
    3. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      2:29.99
    4. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval   2:31.74
    5. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS         2:33.05
    6. Mike ter Horst                 94  DeDolfijn         2:35.81
    7. Robert Ligtenberg              94  HetRavijn         2:37.14
    8. Date v.d. Zaag                 94  PSV               2:37.71
    9. Jacco Doest                    94  DWK-XCESS         2:40.92
   10. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus           2:43.20



TOP
Nr. 41   200m wisselslag Heren                        Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1997   2:08.05  Klaas Erik Zwering   NED  Nieuwegein
kamp.rec.minioren 6                                           
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2 1996   2:17.36  Thomas Dol           PSV  Uden
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sam van de Schootbrugge        93  DeOttersHetG      2:16.63
    2. Jens Bakker                    93  DeDolfijn         2:18.58
    3. Simon Edenburg                 93  LuctoretEmerg     2:23.36
    4. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee    2:24.12
    5. Jorke Willemse                 93  Orca              2:25.80
    6. Philippe Rivard                93  DES               2:26.10
    7. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:26.29
    8. Sven Kardol                    93  Nuenen            2:27.38
    9. Sander Lamberts                93  Aqua'68           2:28.73
   10. Huub Scholing                  93  HetRavijn         2:28.75
   11. Leendert Valstar               93  WIDEXGZCDONK      2:28.88
   12. Bart Dunweg                    93  Vlaardingen       2:29.50
   13. Timo Dinkelberg                93  Vlaardingen       2:29.98
   14. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       2:30.57
   15. Ruud van Heerbeek              93  PSV               2:31.14
   16. Frans Slaats                   93  ZC'90             2:31.39
   17. Sebastian de Been              93  DeWarande         2:31.72
   18. Sonny Corré                    93  DeStormvogel      2:33.04



TOP
Nr. 42   200m wisselslag Heren                        Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1997   2:08.05  Klaas Erik Zwering   NED  Nieuwegein
kamp.rec.minioren 6                                           
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3 2000   2:12.13  Stanley Vleerlaag    WZ&  Almelo
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               2:12.37
    2. Mike Marissen                  92  Nunspeet          2:12.66
    3. John Verhagen                  92  Neptunus'58       2:17.80
    4. Daniek Saman                   92  Stadskanaal       2:20.00
    5. Joost Groeneveld               92  VZC-Veenendaal    2:20.77
    6. Mitch Notten                   92  ZCV               2:21.12
    7. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         2:21.93
    8. Bart Mansier                   92  Hoogeveen         2:22.12
    9. Barry Bloemberg                92  Livo              2:22.35
   10. Scott Delbressine              92  ZCV               2:22.36
   11. Jordy Zuidhoek                 92  DeColumbiaan      2:24.39
   12. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   2:25.33
   13. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      2:25.36
   14. Erik Wegman                    92  DeKempvis         2:25.66
   15. Maurits Muthert                92  Stadskanaal       2:25.69
   16. Johnno Smulders                92  PSV               2:26.33
   17. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      2:26.55
   18. Jelle de Wit                   92  WestlandDij       2:27.47
   19. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            2:28.50
   20. Roderick van Doeselaar         92  Koewacht          2:30.07
  dis. Yorick Massink                 92  DZT'62            2:30.75     SP



TOP
Nr. 43   200m wisselslag Heren                        Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1997   2:08.05  Klaas Erik Zwering   NED  Nieuwegein
kamp.rec.minioren 6                                           
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4 1997   2:08.05  Klaas Erik Zwering   PSV  Nieuwegein
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Patrick Janssen                91  PSV               2:12.38
    2. Hugo Polman                    91  Dedemsvaart-AC    2:12.97
    3. Erik Hagting                   91  Nova              2:13.52
    4. Jordi Dijkhuis                 91  DeDinkelDenek     2:14.28
    5. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:18.17
    6. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             2:19.14
    7. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     2:19.68
    8. Roy Awater                     91  RZC               2:20.03
    9. Gerben Fiere                   91  DeWarande         2:20.22
   10. Handy Widjaja                  91  PSV               2:20.75
   11. Sander Beekman                 91  DeColumbiaan      2:20.76
   12. Nick Hessing                   91  DeDolfijn         2:21.27
   13. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         2:21.67
   14. Kay op den Kamp                91  ZCV               2:22.07
   15. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      2:22.12
   16. Bas Braun                      91  TriVia            2:22.42
   17. Robbert Vink                   91  ZVW'74            2:22.85
   18. Kenneth Caster                 91  RZ                2:24.06
   19. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      2:25.79
  dis. Joey de Ruiter                 91  ZCV               2:15.06     SK



TOP
Nr. 44   4 x 100m vrije slag Dames                Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2005   4:07.88       Vlissingen
kamp.rec.minioren 6                      
kamp.rec.junioren 1                      
kamp.rec.junioren 2                      
kamp.rec.junioren 3                      
kamp.rec.junioren 4                      
kamp.rec.junioren   2005   4:07.88       Vlissingen
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1        Hoorn-Aurik       4:05.64
    2. PSV 1                              PSV               4:07.22
    3. De Stormvogel 1                    DeStormvogel      4:09.82
    4. ZCV 1                              ZCV               4:09.95
    5. WVZ 1                              WVZ               4:13.40
    6. PSV 2                              PSV               4:14.19
    7. De Dinkel 1                        DeDinkelDenek     4:20.96
    8. DZ&PC 1                            DZ&PC             4:20.98
    9. 't Tolhekke 2                      'tTolhekke        4:21.03
   10. ZVZ 1                              ZVZ               4:22.92
   11. Hoogeveen 1                        Hoogeveen         4:24.28
   12. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      4:24.44
   13. TriVia 1                           TriVia            4:24.74
   14. De Dolfijn 1                       DeDolfijn         4:25.68
   15. De Devel 1                         DeDevel           4:26.94
   16. NIMO 1                             NIMO              4:27.75
   17. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        4:27.82
   18. DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS         4:28.63
   19. Poseidon'56 1                      Poseidon'56       4:30.37