Nationale Junioren Kampioenschappen Zwemmen korte baan 2007
Emmen, Netherlands,    26.-28.01.2007,     25m-baan
Nr. 16 400m vrije slag Heren Jun 1   Nr. 17 400m vrije slag Heren Jun 2   
Nr. 18 400m vrije slag Heren Jun 3   Nr. 19 400m vrije slag Heren Jun 4   
Nr. 20 200m rugslag Dames Min 6   Nr. 21 200m rugslag Dames Jun 1   
Nr. 22 200m rugslag Dames Jun 2   Nr. 23 100m vlinderslag Heren Jun 1   
Nr. 24 100m vlinderslag Heren Jun 2   Nr. 25 100m vlinderslag Heren Jun 3   
Nr. 26 100m vlinderslag Heren Jun 4   Nr. 27 50m vrije slag Dames Jun 1   
Nr. 28 50m vrije slag Dames Jun 2   Nr. 29 4 x 200m vrije slag Heren Jun 4-   


Nr. 16   400m vrije slag Heren                           Jongens Junioren 1
---------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994   3:56.23  Pieter van den Hoogenband   NED  Uden
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1 2000   4:32.74  Peter Hupkes                HZ   Almelo
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
---------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      4:35.96
    2. Ensger Kotterink               94  EZC               4:36.86
    3. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS         4:42.64
    4. Jacques Journée                94  DeDinkelDenek     4:43.93
    5. Kingue Struijf                 94  WZ&PCPurmerend    4:44.91
    6. Marciano Lynch                 94  WVZ               4:46.75
    7. Lester Snackers                94  ZCV               4:49.70
    8. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus           4:50.97
    9. Remy den Boer                  94  DeWarande         4:52.01
   10. Jorrick Druyven                94  Oeza              4:58.54
   11. Jacco Doest                    94  DWK-XCESS         4:58.81



TOP
Nr. 17   400m vrije slag Heren                          Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994   3:56.23  Pieter van den Hoogenband   NED  Uden
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2 1999   4:21.96  Stanley Vleerlaag           WZ&  Emmen
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sam van de Schootbrugge        93  DeOttersHetG      4:18.15
    2. Dion Dreesens                  93  HZPC              4:22.64
    3. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      4:27.99
    4. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        4:28.41
    5. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        4:28.62
    6. Sander Ariaansz                93  Z.V.Utrecht       4:33.45
    7. Melvin Dobbe                   93  WVZ               4:34.79
    8. Sebastian de Been              93  DeWarande         4:36.65
    9. Sonny Corré                    93  DeStormvogel      4:36.80
   10. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          4:39.00
   11. Philippe Rivard                93  DES               4:39.56
   12. Timo Dinkelberg                93  Vlaardingen       4:39.71
   13. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       4:40.50
   14. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            4:41.47
   15. Remon van Mil                  93  WVZ               4:42.64
   16. Leendert Valstar               93  WIDEXGZCDONK      4:42.72
   17. Sander Lamberts                93  Aqua'68           4:44.98
   18. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    4:45.05
   19. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    4:45.64
  dis. Lars Sieval                    93  LZ1886                        AF



TOP
Nr. 18   400m vrije slag Heren                                    Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994   3:56.23  Pieter van den Hoogenband   NED  Uden
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3 2004   4:07.39  Henk van Niejenhuis         De   Alphen a/d Rijn
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Marissen                  92  Nunspeet          4:08.88
    2. John Verhagen                  92  Neptunus'58       4:15.77
    3. Mitch Notten                   92  ZCV               4:18.28
    4. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         4:23.15
    5. Daniek Saman                   92  Stadskanaal       4:23.66
    6. Joost Groeneveld               92  VZC-Veenendaal    4:25.56
    7. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        4:28.90
    8. Albert Dijkstra                92  DZ&PC             4:29.49
    9. Jelle de Wit                   92  WestlandDij       4:31.38
   10. Maurits Muthert                92  Stadskanaal       4:32.09
   11. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            4:33.06
   12. Donny van Alphen               92  Zeester-Meerval   4:33.45
   13. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            4:35.59
   14. Koen Sterenborg                92  Livo              4:36.06
   15. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp         4:37.78
   16. Erik Wegman                    92  DeKempvis         4:38.93
   17. Yorick Massink                 92  DZT'62            4:40.25
   18. Bas Onderstal                  92  LZ1886            4:42.00
   19. Boris Galjart                  92  LAC               4:42.19
  dis. Victor Poot                    92  Vlaardingen                   AF



TOP
Nr. 19   400m vrije slag Heren                         Jongens Junioren 4
-------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994   3:56.23  Pieter van den Hoogenband   NED  Uden
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4 1994   3:56.23  Pieter van den Hoogenband   PSV  Uden
kamp.rec.junioren
-------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Patrick Janssen                91  PSV               4:11.07
    2. Jorick Hendriksen              91  DeColumbiaan      4:11.14
    3. Nick Hessing                   91  DeDolfijn         4:18.92
    4. Thijs Hagelstein               91  VZC-Veenendaal    4:21.33
    5. Roy Awater                     91  RZC               4:21.37
    6. Marco van der Stel             91  ACZ               4:23.00
    7. Chris van Vliet                91  DZ&PC             4:23.74



TOP
Nr. 20   200m rugslag Dames                           Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   2:17.53  Naomi van der Woerd   NED  Antwerpen
kamp.rec.minioren 6 2007  10:39.99  Nog niet gezwommen         
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       2:34.76
    2. Rachelle Visser                95  DeHaaien          2:35.84
    3. Liset Jansen                   95  DeColumbiaan      2:45.97
    4. Carmen Nijenhuis               95  Livo              2:47.52
    5. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        2:49.85



TOP
Nr. 21   200m rugslag Dames                           Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   2:17.53  Naomi van der Woerd   NED  Antwerpen
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1 1994   2:26.72  Claudia Holterman     Ark  Uden
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kira Toussaint                 94  DeFuten           2:30.39
    2. Michelle Verouden              94  PSV               2:32.48
    3. Sharon Gelmers                 94  Octopus           2:32.57
    4. Fiona van Heerde               94  DeVikings         2:33.65
    5. Mirthe Lanfermeijer            94  TriVia            2:33.67
    6. Jaimy Lee Taskin               94  Noordwijkerhout   2:35.16
    7. Yvette de Gier                 94  DeColumbiaan      2:35.75
    8. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   2:36.20
    9. Lonne Dijkhuis                 94  DeDinkelDenek     2:36.26
   10. Merle Verkijk                  94  WVZ               2:36.70
   11. Noortje van den Boom           94  PSV               2:38.49
   12. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   2:38.50
   13. Jakonien Koster                94  Hoogeveen         2:38.83
   14. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     2:38.93
   15. Demi Kool                      94  DeColumbiaan      2:39.83
   16. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         2:40.39
   17. Manon Kuiper                   94  'tTolhekke        2:40.83
   18. Tania Jacobs                   94  DeColumbiaan      2:42.84
   19. Manon van Strien               94  WVZ               2:43.40
   20. Whitney van Hoeckel            94  DIO               2:43.47
   21. Marjolein Delno                94  DeRijn            2:43.58
   22. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    2:44.73
   23. Jeanine Burgers                94  DWK-XCESS         2:46.03
   24. Anna Visser                    94  HZ&PCHeerenvee    2:46.38
  dis. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      2:32.78     RF



TOP
Nr. 22   200m rugslag Dames                            Meisjes Junioren 2
-------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   2:17.53  Naomi van der Woerd   NED  Antwerpen
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2 2005   2:21.99  Nadine Straten        De   Vlissingen
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
-------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Judith Stap                    93  DeStormvogel      2:25.28
    2. Andrea Kneppers                93  Hoorn-Aurik       2:25.79
    3. Fleur Hamilton                 93  WVZ               2:27.88     bt
    4. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:29.56
    5. Daniëlle van der Veer          93  PSV               2:29.63
    6. Misty Coert                    93  ZCV               2:29.92
    7. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel      2:30.49
    8. Rebecca Vroomen                93  Eurodekzc         2:31.46
    9. Malissa van de Heuvel          93  PSV               2:31.93
   10. Carlie Mennen                  93  PSV               2:32.40
   11. Kiki Klerks                    93  DeDevel           2:33.09
   12. Milou Julicher                 93  Wiekslag          2:33.48
   13. Michelle Hendrikx              93  PSV               2:33.95
   14. Tamara Boeff                   93  DeColumbiaan      2:34.79
   15. Elles Borgers                  93  Stadskanaal       2:35.60
   16. Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         2:37.10
   17. Ilona Broeders                 93  HetY              2:38.60
   18. Maxime de Wilde                93  DZ&PC             2:38.94
   19. Mariska Scheel                 93  DeLansingh        2:41.27



TOP
Nr. 23   100m vlinderslag Heren                       Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2004     56.36  Joeri Verlinden     NED  Eindhoven
kamp.rec.minioren 6                                          
kamp.rec.junioren 1 2003   1:04.75  Vincent de Ruiter   Pos  Emmen
kamp.rec.junioren 2                                          
kamp.rec.junioren 3                                          
kamp.rec.junioren 4                                          
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               1:05.83
    2. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval   1:07.97
    3. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      1:09.19
    4. Jordy Vroomen                  94  Eurodekzc         1:09.34
    5. Jorrick Druyven                94  Oeza              1:15.05



TOP
Nr. 24   100m vlinderslag Heren                       Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2004     56.36  Joeri Verlinden   NED  Eindhoven
kamp.rec.minioren 6                                        
kamp.rec.junioren 1                                        
kamp.rec.junioren 2 2006   1:02.03  Mike Marissen     Nun  Dordrecht
kamp.rec.junioren 3                                        
kamp.rec.junioren 4                                        
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sam van de Schootbrugge        93  DeOttersHetG      1:02.97
    2. Jens Bakker                    93  DeDolfijn         1:03.98
    3. Dion Dreesens                  93  HZPC              1:04.20
    4. Sven Kardol                    93  Nuenen            1:05.24
    5. Simon Edenburg                 93  LuctoretEmerg     1:06.30
    6. Huub Scholing                  93  HetRavijn         1:06.85
    7. Walter Jansen                  93  Noordwijkerhout   1:07.12
    8. Philippe Rivard                93  DES               1:07.67
    9. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK      1:07.81
   10. Sander Lamberts                93  Aqua'68           1:07.83
   11. Maurice Soudant                93  PSV               1:08.03
   12. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    1:08.93
   13. Menno Manning                  93  DeVeene           1:09.23
   14. Sonny Corré                    93  DeStormvogel      1:12.53



TOP
Nr. 25   100m vlinderslag Heren                       Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2004     56.36  Joeri Verlinden    NED  Eindhoven
kamp.rec.minioren 6                                         
kamp.rec.junioren 1                                         
kamp.rec.junioren 2                                         
kamp.rec.junioren 3 2005     58.37  Jurjen Willemsen   Aqu  Vlissingen
kamp.rec.junioren 4                                         
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Marissen                  92  Nunspeet            57.64
    2. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:00.45
    3. Arvid Munsters                 92  ZCV               1:00.74
    4. Mark Costeris                  92  DeSchotejil       1:01.89
    5. Bart Mansier                   92  Hoogeveen         1:03.24
    6. Ralph van Megen                92  HZPC              1:03.63
    7. Daniek Saman                   92  Stadskanaal       1:03.78
    8. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         1:04.86
    9. Joost Groeneveld               92  VZC-Veenendaal    1:05.35
   10. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp         1:06.28
   11. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    1:06.47
   12. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      1:06.52
   13. Yorick Massink                 92  DZT'62            1:07.72
  dis. Alex van der Hoeven            92  NDD                           AF



TOP
Nr. 26   100m vlinderslag Heren                         Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2004     56.36  Joeri Verlinden   NED  Eindhoven
kamp.rec.minioren 6                                        
kamp.rec.junioren 1                                        
kamp.rec.junioren 2                                        
kamp.rec.junioren 3                                        
kamp.rec.junioren 4 2004     56.88  Joeri Verlinden   RZ   Alphen a/d Rijn
kamp.rec.junioren
--------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hugo Polman                    91  Dedemsvaart-AC      58.54
    2. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 59.82
    3. Gerben Fiere                   91  DeWarande         1:00.15
    4. Niels van Polanen              91  DeColumbiaan      1:00.61
    5. Sebastiaan Rosendaal           91  DeSchotejil       1:00.79
    6. Étiënne Vrieling               91  TriVia            1:00.85
    7. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   1:01.03
    8. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             1:01.38
    9. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          1:01.67
   10. Jordi Dijkhuis                 91  DeDinkelDenek     1:01.69
   11. Menno v Ginkel                 91  VZC-Veenendaal    1:01.94
   12. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         1:02.54
   13. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:02.73
   14. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   1:03.04
   15. Yannick Mommers                91  ZCV               1:03.06
   16. Jorick Hendriksen              91  DeColumbiaan      1:05.75



TOP
Nr. 27   50m vrije slag Dames                         Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2004     26.66  Ranomi Kromowidjojo   NED  Emmen
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1 2006     27.79  Chantal Senden        Hel  Dordrecht
kamp.rec.junioren 2                                            
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan        27.74
    2. Sanne Scheerder                94  ZCV                 28.24
    3. Rianne Weijburg                94  DeZwoer             28.55
    4. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      28.69
    5. Claire de Winter               94  UZSC                28.83
    6. Sahar Hamam                    94  DZT'62              28.88
    7. Parand Zarekiani               94  DeDolfijn           29.20
    8. Sharon Gelmers                 94  Octopus             29.28
    9. Naomi Hofsink                  94  Deltasteur          29.30
   10. Kira Toussaint                 94  DeFuten             29.37
   11. Christel Vinke                 94  ZVZ                 29.43
   12. Eefje Subroto                  94  WVZ                 29.45
   13. Sophie Sollie                  94  Zeester-Meerval     29.71
   14. Marjolein Delno                94  DeRijn              29.74
   15. Marjolein Maris                94  DeHoutrib           29.89
   16. Melissa Koelewijn              94  Poseidon'56         30.00
   17. Iris Riezebos                  94  Deltasteur          30.04



TOP
Nr. 28   50m vrije slag Dames                         Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2004     26.66  Ranomi Kromowidjojo   NED  Emmen
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2 2006     27.27  Maud van der Meer     Zee  Dordrecht
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Chantal Senden                 93  ZCV                 26.54
    2. Andrea Kneppers                93  Hoorn-Aurik         27.00
    3. Danique Olof                   93  Hoorn-Aurik         27.81
    4. Estelle Moorman                93  ZVZ                 27.86
    5. Sanne Huisman                  93  'tTolhekke          27.88
    6. Ela Hutten                     93  MNCDordrecht        27.98
    7. Femke Swier                    93  Hoorn-Aurik         28.29
    8. Melissa Meyer                  93  NIMO                28.34
    9. Judith Stap                    93  DeStormvogel        28.42
   10. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S             28.46
   11. Jocelyn Spruit                 93  PSV                 28.62
   12. Marcha Admiraal                93  DeBiesboschzwe      28.70
   13. Renske de Groot                93  'tTolhekke          28.78
       Danica Koedoot                 93  DeSchotejil         28.78
   15. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel        28.85
   16. Vera van Delden                93  WVZ                 28.92
   17. Lodi Broeder                   93  DeGelenberg         28.97
       Melanie van Gemert             93  DeSchotejil         28.97
   19. Malissa van de Heuvel          93  PSV                 28.98
   20. Mariska Scheel                 93  DeLansingh          29.31
   21. Maxime de Wilde                93  DZ&PC               29.44
   22. Lisette Doeven                 93  Ritola-Z&PC         29.54
   23. Ashley Verburg                 93  PSV                 29.58
   24. Milou Julicher                 93  Wiekslag            29.61
   25. Ida van Noord                  93  DeAquaflippers      29.80



TOP
Nr. 29   4 x 200m vrije slag Heren                Jongens Junioren 4 en 
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1997   8:06.66       Nieuwegein
kamp.rec.minioren 6                      
kamp.rec.junioren 1                      
kamp.rec.junioren 2                      
kamp.rec.junioren 3                      
kamp.rec.junioren 4                      
kamp.rec.junioren   1997   8:06.66       Nieuwegein
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 1                              ZCV               8:06.52
    2. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      8:08.61
    3. PSV 1                              PSV               8:21.55
    4. De Dinkel 1                        DeDinkelDenek     8:22.77
    5. Aquarijn 1                         Aquarijn          8:27.01
    6. De Otters Het Gooi 1               DeOttersHetG      8:29.16
    7. ZCV 2                              ZCV               8:29.93
    8. DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS         8:34.87
    9. WVZ 1                              WVZ               8:42.95
   10. LZ 1886 1                          LZ1886            8:43.85
   11. De Columbiaan 2                    DeColumbiaan      8:45.12
  dis. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB