Nationale Junioren Kampioenschappen Zwemmen korte baan 2007
Emmen, Netherlands,    26.-28.01.2007,     25m-baan
Nr. 1 400m vrije slag Dames Min 6   Nr. 2 400m vrije slag Dames Jun 1   
Nr. 3 400m vrije slag Dames Jun 2   Nr. 4 200m rugslag Heren Jun 1   
Nr. 5 200m rugslag Heren Jun 2   Nr. 6 200m rugslag Heren Jun 3   
Nr. 7 200m rugslag Heren Jun 4   Nr. 8 100m vlinderslag Dames Min 6   
Nr. 9 100m vlinderslag Dames Jun 1   Nr. 10 100m vlinderslag Dames Jun 2   
Nr. 11 50m vrije slag Heren Jun 1   Nr. 12 50m vrije slag Heren Jun 2   
Nr. 13 50m vrije slag Heren Jun 3   Nr. 14 50m vrije slag Heren Jun 4   
Nr. 15 4 x 200m vrije slag Dames Jun 2-      


Nr. 1   400m vrije slag Dames                         Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   4:20.37  Karen Wammes         NED  Antwerpen
kamp.rec.minioren 6 2007  10:39.99  Nog niet gezwommen        
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          4:54.96
    2. Claudia den Ottelander         95  SBC-2000(SG)      5:09.15
    3. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        5:12.48
    4. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       5:12.71
    5. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        5:13.96
    6. Femke Leenstra                 95  DeGranaet         5:14.68
    7. Kelly Wigleven                 95  Poseidon'56       5:16.03
    8. Elisabeth Muthert              95  Stadskanaal       5:16.94
    9. Martine Kuijlaars              95  MNCDordrecht      5:18.41



TOP
Nr. 2   400m vrije slag Dames                         Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   4:20.37  Karen Wammes    NED  Antwerpen
kamp.rec.minioren 6                                      
kamp.rec.junioren 1 1995   4:36.32  Chantal Lamet   VZC  Leiden
kamp.rec.junioren 2                                      
kamp.rec.junioren 3                                      
kamp.rec.junioren 4                                      
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Merle Verkijk                  94  WVZ               4:50.55
    2. Kira Toussaint                 94  DeFuten           4:53.72
    3. Marjolein Delno                94  DeRijn            4:54.17
    4. Michelle Verouden              94  PSV               4:54.59
    5. Sahar Hamam                    94  DZT'62            4:55.36
    6. Noortje van den Boom           94  PSV               4:56.14
    7. Fiona van Heerde               94  DeVikings         4:56.59
    8. Sanne Scheerder                94  ZCV               4:56.91
    9. Lonne Dijkhuis                 94  DeDinkelDenek     4:59.18
   10. Iris van den Heuvel            94  DeKempvis         4:59.29
   11. Floortje de Waard              94  DeDevel           5:02.23
   12. Danique Thijert                94  DeDinkelDenek     5:03.03
   13. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen         5:03.67
   14. Eva van Etten                  94  Poseidon'56       5:04.30
   15. Tamara van Vliet               94  DeColumbiaan      5:07.89
   16. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     5:09.55
   17. Nicole Klijnstra               94  DeDolfijn         5:11.51



TOP
Nr. 3   400m vrije slag Dames                         Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1991   4:20.37  Karen Wammes         NED  Antwerpen
kamp.rec.minioren 6                                           
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2 1995   4:29.46  Maartje Kouwenberg   WVZ  Leiden
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn-Aurik       4:30.01
    2. Judith Stap                    93  DeStormvogel      4:35.45
    3. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        4:39.50
    4. Ela Hutten                     93  MNCDordrecht      4:43.62
    5. Misty Coert                    93  ZCV               4:47.01
    6. Renske de Groot                93  'tTolhekke        4:49.10
    7. Danique Olof                   93  Hoorn-Aurik       4:50.33
    8. Jamie Schepers                 93  ZCV               4:50.41
    9. Carlie Mennen                  93  PSV               4:50.85
   10. Gťke Heinsbroek                93  WVZ               4:51.10
   11. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn         4:51.98
   12. Marcha Admiraal                93  DeBiesboschzwe    4:54.25
   13. Malissa van de Heuvel          93  PSV               4:54.34
   14. Anniek Minderhoud              93  DeStormvogel      4:58.12
   15. Marleen Bakker                 93  TRB-RES           4:58.95



TOP
Nr. 4   200m rugslag Heren                               Jongens Junioren 1
---------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1997   2:03.44  Klaas Erik Zwering      NED  Nieuwegein
kamp.rec.minioren 6                                              
kamp.rec.junioren 1 2006   2:19.17  Sam v.d. Schootbrugge   De   Dordrecht
kamp.rec.junioren 2                                              
kamp.rec.junioren 3                                              
kamp.rec.junioren 4                                              
kamp.rec.junioren
---------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ensger Kotterink               94  EZC               2:25.19
    2. Robert Ligtenberg              94  HetRavijn         2:26.99
  dis. Jordy Vroomen                  94  Eurodekzc                     AF
  dis. Istvan Spaargaren              94  Oceanus           2:31.56     RC



TOP
Nr. 5   200m rugslag Heren                            Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1997   2:03.44  Klaas Erik Zwering   NED  Nieuwegein
kamp.rec.minioren 6                                           
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2 2006   2:13.09  Arvid Munsters       Mos  Dordrecht
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sam van de Schootbrugge        93  DeOttersHetG      2:14.47
    2. Jorke Willemse                 93  Orca              2:21.07
    3. Leendert Valstar               93  WIDEXGZCDONK      2:21.11
    4. Sven Kardol                    93  Nuenen            2:21.80
    5. Philippe Rivard                93  DES               2:22.60
    6. Timo Dinkelberg                93  Vlaardingen       2:24.00
    7. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        2:24.13
    8. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee    2:25.60
    9. Maarten Arntz                  93  DeGelenberg       2:26.57
  dis. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            2:27.51     RC



TOP
Nr. 6   200m rugslag Heren                            Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1997   2:03.44  Klaas Erik Zwering   NED  Nieuwegein
kamp.rec.minioren 6                                           
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3 1997   2:10.08  Sander Ganzevles     DWK  Nieuwegein
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               2:08.35
    2. Jeroen Feijs                   92  ZCV               2:15.07
    3. Barry Bloemberg                92  Livo              2:15.81
    4. Joost Groeneveld               92  VZC-Veenendaal    2:16.31
    5. Mitch Notten                   92  ZCV               2:16.33
    6. John Verhagen                  92  Neptunus'58       2:16.48
    7. Albert Dijkstra                92  DZ&PC             2:16.55
    8. Pascal Timmermans              92  RZC               2:17.53
    9. Julian van Leuven              92  DeDolfijn         2:19.65     bt
   10. Jeroen Eggeraat                92  DeColumbiaan      2:20.94
   11. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:21.59
   12. Maurits Muthert                92  Stadskanaal       2:24.01
   13. Victor Poot                    92  Vlaardingen       2:29.06



TOP
Nr. 7   200m rugslag Heren                            Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1997   2:03.44  Klaas Erik Zwering   NED  Nieuwegein
kamp.rec.minioren 6                                           
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4 1997   2:03.44  Klaas Erik Zwering   PSV  Nieuwegein
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joey de Ruiter                 91  ZCV               2:09.44
    2. Erik Hagting                   91  Nova              2:10.57
    3. Martijs van Beusekom           91  TriVia            2:12.89
    4. Rense Loohuis                  91  DeDinkelDenek     2:13.07
    5. Oscar Sondermeijer             91  DeColumbiaan      2:14.56
    6. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   2:14.63
    7. Roy Awater                     91  RZC               2:15.56
    8. Gerben Fiere                   91  DeWarande         2:18.35
    9. Jordi Dijkhuis                 91  DeDinkelDenek     2:19.33
   10. Nick Hessing                   91  DeDolfijn         2:20.71
   11. Rens Koning                    91  DeColumbiaan      2:20.90
   12. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             2:21.82
   13. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    2:25.03
   14. Stefan Wesolowski              91  SBC-2000(SG)      2:25.36



TOP
Nr. 8   100m vlinderslag Dames                        Meisjes Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1983   1:02.14  Mirjam van Aarsen    NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6 2007  10:39.99  Nog niet gezwommen        
kamp.rec.junioren 1                                           
kamp.rec.junioren 2                                           
kamp.rec.junioren 3                                           
kamp.rec.junioren 4                                           
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          1:10.60
    2. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       1:14.93
    3. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        1:15.27
    4. Jona Pisters                   95  NIMO              1:16.93
    5. Miloes Rozemuller              95  Hoorn-Aurik       1:17.71
    6. Annemarie Worst                95  Octopus           1:18.06
    7. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        1:24.17



TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Dames                        Meisjes Junioren 1
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1983   1:02.14  Mirjam van Aarsen   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                          
kamp.rec.junioren 1 2006   1:06.40  Andrea Kneppers     Hoo  Dordrecht
kamp.rec.junioren 2                                          
kamp.rec.junioren 3                                          
kamp.rec.junioren 4                                          
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Parand Zarekiani               94  DeDolfijn         1:10.92
    2. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    1:11.13
    3. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   1:12.24
    4. Sharon Gelmers                 94  Octopus           1:12.43
    5. Christel Vinke                 94  ZVZ               1:12.82
    6. Merle Verkijk                  94  WVZ               1:14.32
    7. Marjolein Maris                94  DeHoutrib         1:14.38
    8. Floortje de Waard              94  DeDevel           1:15.55
    9. Estrella Wierikx               94  ZPCNumansdorp     1:16.51
   10. Eefje Subroto                  94  WVZ               1:17.26
   11. Elise Talsma                   94  TriVia            1:18.71
   12. Minke Janssen                  94  Noord-Limburg(    1:19.34     bt



TOP
Nr. 10   100m vlinderslag Dames                       Meisjes Junioren 2
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1983   1:02.14  Mirjam van Aarsen     NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                            
kamp.rec.junioren 1                                            
kamp.rec.junioren 2 1998   1:04.93  Hinkelien Schreuder   De   Almelo
kamp.rec.junioren 3                                            
kamp.rec.junioren 4                                            
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn-Aurik       1:03.67
    2. DaniŽlle van der Veer          93  PSV               1:05.23
    3. Chantal Senden                 93  ZCV               1:07.47
    4. Judith Stap                    93  DeStormvogel      1:08.06
    5. Estelle Moorman                93  ZVZ               1:09.67
    6. Milou Julicher                 93  Wiekslag          1:10.14
    7. Michelle Hendrikx              93  PSV               1:11.06
    8. Jamie de Jong                  93  DeDolfijn         1:11.60
    9. Manon Minneboo                 93  DeStormvogel      1:11.81
   10. Mariska Scheel                 93  DeLansingh        1:12.02
   11. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:12.61
   12. Ida van Noord                  93  DeAquaflippers    1:13.44
   13. Melanie van Gemert             93  DeSchotejil       1:13.77
   14. Kiki Klerks                    93  DeDevel           1:15.47



TOP
Nr. 11   50m vrije slag Heren                               Jongens Junioren 1
------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994     23.50  Pieter van den Hoogenband   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1 2006     27.63  Sander Lamberts             Aqu  Dordrecht
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag        26.31
    2. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS           26.41
    3. Ensger Kotterink               94  EZC                 27.58
    4. Jeffrey Thijssen               94  Zeester-Meerval     27.62
    5. Jordy Vroomen                  94  Eurodekzc           27.86



TOP
Nr. 12   50m vrije slag Heren                               Jongens Junioren 2
------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994     23.50  Pieter van den Hoogenband   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2 2006     25.12  John Verhagen               Nep  Dordrecht
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars Sieval                    93  LZ1886              25.94
    2. Dion Dreesens                  93  HZPC                26.39
    3. Sander Lamberts                93  Aqua'68             26.47
    4. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK        26.48
    5. Wouter Kaman                   93  Aquarijn            26.55
    6. Menno Manning                  93  DeVeene             26.58
    7. Philippe Rivard                93  DES                 26.68
    8. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)         27.16
    9. Thomas van Mierlo              93  Budel               27.24
   10. Wessel van der Maarel          93  DeRijn              27.46
   11. Sebastian de Been              93  DeWarande           27.52
   12. Melvin Dobbe                   93  WVZ                 27.62
   13. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(      27.63
   14. Timo Dinkelberg                93  Vlaardingen         27.66



TOP
Nr. 13   50m vrije slag Heren                               Jongens Junioren 3
------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994     23.50  Pieter van den Hoogenband   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3 2006     25.15  Patrick Janssen             PSV  Dordrecht
kamp.rec.junioren 4                                                  
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. John Verhagen                  92  Neptunus'58         24.37
    2. Mike Marissen                  92  Nunspeet            24.74
    3. Mark Costeris                  92  DeSchotejil         25.02
    4. Arvid Munsters                 92  ZCV                 25.50
    5. Yorick Massink                 92  DZT'62              25.81
       Jelle Blok                     92  WVZ                 25.81
    7. Pascal Timmermans              92  RZC                 25.97
    8. Erik Wegman                    92  DeKempvis           26.03
    9. Joost Groeneveld               92  VZC-Veenendaal      26.17
   10. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim              26.30
   11. Ralph van Megen                92  HZPC                26.34
   12. Jeroen Baars                   92  Poseidon'56         26.82
   13. Alex van der Hoeven            92  NDD                 26.88
   14. Roderick van Doeselaar         92  Koewacht            27.44



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Heren                               Jongens Junioren 4
------------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    1994     23.50  Pieter van den Hoogenband   NED  Dordrecht
kamp.rec.minioren 6                                                  
kamp.rec.junioren 1                                                  
kamp.rec.junioren 2                                                  
kamp.rec.junioren 3                                                  
kamp.rec.junioren 4 2006     24.80  Micael Correia              Zee  Dordrecht
kamp.rec.junioren
------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Patrick Janssen                91  PSV                 24.57
    2. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS           24.76
    3. Sebastiaan Rosendaal           91  DeSchotejil         24.77
    4. Gijs de Rooij                  91  DeIJsselmeeuwe      25.03
    5. Hugo Polman                    91  Dedemsvaart-AC      25.05
    6. …tiŽnne Vrieling               91  TriVia              25.10
    7. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         25.16
    8. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn            25.46
    9. Gerben Fiere                   91  DeWarande           25.48
   10. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       25.52
   11. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac     25.57
   12. Tobias van Halen               91  RZ                  25.61
   13. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen           25.65
   14. Roy Awater                     91  RZC                 25.66
   15. Sander v. Nieuwenhuyzen        91  DeStormvogel        25.72
   16. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB          25.73
   17. Jorick Hendriksen              91  DeColumbiaan        25.76
       Wouter de Mol                  91  Hieronymus          25.76
   19. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn            26.01
   20. Alex Brama                     91  Noordwijkerhout     26.03
   21. Mike Liefhebber                91  WVZ                 26.08



TOP
Nr. 15   4 x 200m vrije slag Dames                Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
Nat.rec.junioren    2002   9:02.90       Eindhoven
kamp.rec.minioren 6                      
kamp.rec.junioren 1                      
kamp.rec.junioren 2                      
kamp.rec.junioren 3                      
kamp.rec.junioren 4                      
kamp.rec.junioren   1997   9:06.75       Nieuwegein
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 1                              PSV               9:05.65
    2. WVZ 1                              WVZ               9:09.10
    3. ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1        Hoorn-Aurik       9:09.93
    4. ZCV 1                              ZCV               9:13.89
    5. De Stormvogel 1                    DeStormvogel      9:17.35
    6. PSV 2                              PSV               9:17.76
    7. De Columbiaan 1                    DeColumbiaan      9:30.92
    8. DZ&PC 1                            DZ&PC             9:31.95
    9. Hoogeveen 1                        Hoogeveen         9:32.33
   10. De Dinkel 1                        DeDinkelDenek     9:32.93
   11. De Devel 1                         DeDevel           9:41.13
   12. 't Tolhekke 1                      'tTolhekke        9:44.44
   13. TriVia 1                           TriVia            9:50.90
   14. DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS         9:51.68
   15. LZ 1886 1                          LZ1886            9:53.98
   16. Poseidon'56 1                      Poseidon'56       9:58.37