Nationale Wedstrijd AZ&PC - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.142, registered to AZ&PC


Nr. 1  4 x 100m wisselslag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2  4 x 100m wisselslag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3  4 x 100m wisselslag  Heren  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4  4 x 50m wisselslag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5  50m rugslag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6  50m rugslag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7  50m rugslag  Heren  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8  50m rugslag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9  50m schoolslag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10  50m schoolslag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11  50m schoolslag  Heren  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12  50m schoolslag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13  50m vlinderslag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14  50m vlinderslag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15  50m vlinderslag  Heren  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16  50m vlinderslag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17  50m vrije slag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18  50m vrije slag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19  50m vrije slag  Heren  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20  50m vrije slag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21  100m wisselslag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22  100m wisselslag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 23  100m wisselslag  Heren  alg. leeftijdsgroep
Nr. 24  100m wisselslag  Gemengd  alg. leeftijdsgroep


Nr. 1   4 x 100m wisselslag  Heren  minioren 5 e.l. (j/m/mix)8-12-2006


Afk./depotTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC5:47.47
Twan Boot
Andre van Kleef
96
96
1:26.72Daniël Buijs
Karel Melis
96
96


<< TOP >>
Nr. 2   4 x 100m wisselslag  Dames  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Afk./depotTijd
1.AZ&PC 3AZ&PC5:43.06
Dorien Riemersma
Anna van Boggelen
89
93
1:18.23Lidia v. Bon
Isabel Botha
70
86
2.AZ&PC 7AZ&PC5:45.69
Maxime Spithorst
Eva Verwijs
92
92
1:34.51Iris Pijtak
Bernadette Kramer
93
93
3.AZ&PC 2AZ&PC5:46.11
Milou Feijt
Marlene v.d. Kaaij
91
94
1:14.79Nicolle Buijs
Shanna v. Dam
93
91
4.AZ&PC 5AZ&PC5:56.62
Shireen Post
Jennifer Meerding
95
93
1:27.05Daniëlle Vermeulen
Desiree Visser
91
95
5.AZ&PC 1AZ&PC6:00.34
Kim Jacobs
Charelle Hanewald
92
93
1:18.51Marijse v.d. Berg
Fleur Bierman
93
94
6.AZ&PC 6AZ&PC6:09.46
Denise Habraken
Elly Arp
94
94
1:40.46Petra Frowijn
Amber Hoogendoorn
66
92
7.AZ&PC 4AZ&PC6:12.12
Renée Marquenie
Nina Hubers
92
95
1:19.61Renée Huster
Anne Dinaux
92
91


<< TOP >>
Nr. 3   4 x 100m wisselslag  Heren  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Afk./depotTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC5:20.96
Mike Kaasjager
Ronald Vermeulen
89
94
1:08.71Helco Timmerman
Dennis Zoomer
79
95
2.AZ&PC 3AZ&PC5:24.18
Ron Korzelius
Jordan Kraaijenhof
65
93
1:12.72Lennertjan van Duijn
Dion Smit
94
91
3.AZ&PC 2AZ&PC5:50.50
Jonathan Al
Gerald van Dalen
94
91
1:34.10Ivan Jöbsis
Marcel Razzak
93
95


<< TOP >>
Nr. 6   50m rugslag  Dames  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Milou Feijt91AZ&PC34.61
2.Kim Jacobs92AZ&PC36.52
3.Renée Marquenie92AZ&PC36.93
4.Amber Hoogendoorn92AZ&PC37.65
5.Iris Pijtak93AZ&PC37.80
6.Renée Huster92AZ&PC41.43
7.Shanna v. Dam91AZ&PC41.85
8.Maxime Spithorst92AZ&PC42.15


<< TOP >>
Nr. 7   50m rugslag  Heren  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Rory Bob de Haan81De Aquaflippers28.95
2.Dion Smit91AZ&PC41.81
zk.Mark Pijtak90AZ&PC
zk.Jelger Rietveld92De Aquaflippers


<< TOP >>
Nr. 8   50m rugslag  Heren  masters8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Ron Korzelius65AZ&PC34.39


<< TOP >>
Nr. 8   50m rugslag  Dames  masters8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Lidia v. Bon70AZ&PC34.02


<< TOP >>
Nr. 9   50m schoolslag  Heren  minioren 5 e.l.8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Andre van Kleef96AZ&PC46.80
2.Karel Melis96AZ&PC50.86


<< TOP >>
Nr. 9   50m schoolslag  Dames  minioren 5 e.l.8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Laura Moolenaar96AZ&PC49.36
2.Janissa van Duijn96AZ&PC55.34
3.Lotte Arp96AZ&PC55.90
4.Zoë Meinen97AZ&PC1:00.47


<< TOP >>
Nr. 10   50m schoolslag  Dames  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Carine Vos87De Aquaflippers35.24
2.Mariska Meems89De Aquaflippers35.97
3.Eva Verwijs92AZ&PC40.27
4.Charelle Hanewald93AZ&PC45.75
5.Anne Dinaux91AZ&PC46.93
6.Marlene v.d. Kaaij94AZ&PC46.99
7.Fleur Bierman94AZ&PC47.47
8.Denise Habraken94AZ&PC48.01
9.Jennifer Meerding93AZ&PC48.12
10.Anna van Boggelen93AZ&PC48.64
11.Aline Bouwman95AZ&PC49.35
12.Marijse v.d. Berg93AZ&PC50.01
13.Isabel Botha86AZ&PC51.65
14.Guusje Marquenie95AZ&PC54.18
dis.Desiree Visser95AZ&PCAE
AE De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren).
zk.Ilse Muller93AZ&PC


<< TOP >>
Nr. 11   50m schoolslag  Heren  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Jordan Kraaijenhof93AZ&PC39.84


<< TOP >>
Nr. 12   50m schoolslag  Heren  masters8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Hans Gerritse66AZ&PC39.24


<< TOP >>
Nr. 13   50m vlinderslag  Heren  minioren 5 e.l.8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Daniël Buijs96AZ&PC37.54
2.Twan Boot96AZ&PC40.58


<< TOP >>
Nr. 13   50m vlinderslag  Dames  minioren 5 e.l.8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Laura Moolenaar96AZ&PC41.77


<< TOP >>
Nr. 14   50m vlinderslag  Dames  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Chantal Nap89De Aquaflippers29.91
2.Dorien Riemersma89AZ&PC32.57
3.Daniëlle Vermeulen91AZ&PC36.34
4.Shireen Post95AZ&PC36.65
5.Marlene v.d. Kaaij94AZ&PC38.35
6.Iris Pijtak93AZ&PC38.43
7.Nicolle Buijs93AZ&PC40.10
8.Bernadette Kramer93AZ&PC42.65
9.Nina Hubers95AZ&PC46.64
zk.Mandy v. Wakeren86AZ&PC


<< TOP >>
Nr. 15   50m vlinderslag  Heren  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers24.37
2.Mike Kaasjager89AZ&PC28.12
3.Helco Timmerman79AZ&PC30.37
4.Ivan Jöbsis93AZ&PC31.03
5.Lennertjan van Duijn94AZ&PC38.81
6.Ronald Vermeulen94AZ&PC39.35
7.Dennis Zoomer95AZ&PC47.95
zk.Gabriël Verheij94AZ&PC


<< TOP >>
Nr. 16   50m vlinderslag  Heren  masters8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Erwin Buist78De Aquaflippers26.54
2.Marcel Schuringa74AZ&PC31.81
3.Ron Korzelius65AZ&PC33.65


<< TOP >>
Nr. 16   50m vlinderslag  Dames  masters8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Marja Bloemzaad61AZ&PC31.88
2.Petra Frowijn66AZ&PC36.32


<< TOP >>
Nr. 17   50m vrije slag  Heren  minioren 5 e.l.8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Twan Boot96AZ&PC33.53
2.Karel Melis96AZ&PC34.70
3.Andre van Kleef96AZ&PC41.62


<< TOP >>
Nr. 17   50m vrije slag  Dames  minioren 5 e.l.8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Janissa van Duijn96AZ&PC45.87
2.Lotte Arp96AZ&PC48.29
3.Zoë Meinen97AZ&PC53.94


<< TOP >>
Nr. 18   50m vrije slag  Dames  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Milou Feijt91AZ&PC29.15
2.Kim Jacobs92AZ&PC30.13
3.Daniëlle Vermeulen91AZ&PC30.31
4.Dorien Riemersma89AZ&PC30.77
5.Renée Marquenie92AZ&PC31.43
6.Amber Hoogendoorn92AZ&PC31.60
7.Renée Huster92AZ&PC32.06
8.Shireen Post95AZ&PC33.02
9.Shanna v. Dam91AZ&PC34.17
10.Maxime Spithorst92AZ&PC35.26
11.Bernadette Kramer93AZ&PC35.57
12.Marijse v.d. Berg93AZ&PC35.58
13.Anna van Boggelen93AZ&PC36.22
14.Elly Arp94AZ&PC36.24
15.Denise Habraken94AZ&PC37.95
16.Jennifer Meerding93AZ&PC38.31
17.Fleur Bierman94AZ&PC38.50
18.Isabel Botha86AZ&PC40.52
19.Anne Dinaux91AZ&PC41.52
20.Aline Bouwman95AZ&PC42.95
21.Guusje Marquenie95AZ&PC44.56
zk.Nicolle Buijs93AZ&PC
zk.Ilse Muller93AZ&PC
zk.Mandy v. Wakeren86AZ&PC


<< TOP >>
Nr. 19   50m vrije slag  Heren  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Mike Kaasjager89AZ&PC26.48
2.Helco Timmerman79AZ&PC27.04
3.Gerald van Dalen91AZ&PC28.31
4.Jordan Kraaijenhof93AZ&PC31.80
5.Ronald Vermeulen94AZ&PC32.00
6.Dion Smit91AZ&PC32.22
7.Marcel Razzak95AZ&PC43.00
zk.Mark Pijtak90AZ&PC


<< TOP >>
Nr. 20   50m vrije slag  Heren  masters8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Erwin Buist78De Aquaflippers25.36
2.Hans Gerritse66AZ&PC32.53


<< TOP >>
Nr. 20   50m vrije slag  Dames  masters8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Petra Frowijn66AZ&PC31.29


<< TOP >>
Nr. 21   100m wisselslag  Heren  minioren 5 e.l.8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Daniël Buijs96AZ&PC1:26.65


<< TOP >>
Nr. 22   100m wisselslag  Dames  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Carine Vos87De Aquaflippers1:07.68
2.Mariska Meems89De Aquaflippers1:08.14
3.Chantal Nap89De Aquaflippers1:08.47
4.Eva Verwijs92AZ&PC1:26.11
5.Charelle Hanewald93AZ&PC1:32.61
6.Elly Arp94AZ&PC1:39.09
7.Nina Hubers95AZ&PC1:39.58
dis.Desiree Visser95AZ&PC1:43.29SJ
SJ Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Nr. 23   100m wisselslag  Heren  alg. leeftijdsgroep8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Rudy Ted de Haan84De Aquaflippers56.52
2.Ivan Jöbsis93AZ&PC1:14.19
3.Gerald van Dalen91AZ&PC1:16.81
4.Lennertjan van Duijn94AZ&PC1:28.11
5.Jonathan Al94AZ&PC1:31.92
6.Dennis Zoomer95AZ&PC1:42.64
7.Marcel Razzak95AZ&PC1:56.51
dis.Rory Bob de Haan81De Aquaflippers1:02.55SJ
SJ Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
zk.Gabriël Verheij94AZ&PC
zk.Jelger Rietveld92De Aquaflippers


<< TOP >>
Nr. 24   100m wisselslag  Heren  masters8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Marcel Schuringa74AZ&PC1:10.49


<< TOP >>
Nr. 24   100m wisselslag  Dames  masters8-12-2006


Jr.Afk./depotTijd
1.Marja Bloemzaad61AZ&PC1:12.26
2.Lidia v. Bon70AZ&PC1:13.01