Limburgse B kampioenschappen
Echt (NED),    19. - 20.6.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1      Nr. 2. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 2
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 1      Nr. 4. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2      Nr. 6. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 1
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 3      Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2
Nr. 9. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4      Nr. 10. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 1
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2      Nr. 12. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 13. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open      Nr. 14. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 2      Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 1
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3      Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 1      Nr. 20. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 3
Nr. 21. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2      Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4
Nr. 23. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 1      Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2
Nr. 25. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open      Nr. 26. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 27. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1      Nr. 28. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 2
Nr. 29. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 1      Nr. 30. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3
Nr. 31. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2      Nr. 32. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 3      Nr. 34. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2
Nr. 35. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4      Nr. 36. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 1
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2      Nr. 38. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open      Nr. 40. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1
Nr. 41. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 2      Nr. 42. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 1
Nr. 43. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3      Nr. 44. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2
Nr. 45. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 1      Nr. 46. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 3
Nr. 47. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2      Nr. 48. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4
Nr. 49. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 1      Nr. 50. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2
Nr. 51. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open      Nr. 52. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Junioren 1
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:31.39 9800548    1:21.76           
  2. Jessica van Dijk              Kimbria                1:25.82 9800552    1:22.29           
  3. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                   1:24.92 9802092    1:23.32           
  4. Celine Buijssen               HZPC                   1:30.80 9801484    1:24.07           
  5. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:25.54 9801142    1:24.50           
  6. Lieke Schors                  RZL                    1:30.48 9802024    1:27.65           
  7. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:31.04 9801108    1:28.35           
  8. Vivian Hermans                ZPC Nederweert         1:31.77 9803410    1:30.14           
  9. Vivian Schraven               Mosa Regio             1:33.91 9804138    1:30.65           
 10. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:28.15 9801032    1:31.58           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Junioren 2
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:28.54 9704996    1:21.48           
  2. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:26.14 9702638    1:22.10           
  3. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:25.57 9700714    1:22.12           
  4. Melissa Scheerman             ZPC Nederweert         1:29.16 9701940    1:22.73           
  5. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:26.47 9700916    1:24.41           
  6. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:29.76 9704750    1:26.41           
  7. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:28.45 9701374    1:26.55           
  8. Femke Snijders                RZL                    1:25.57 9700814    1:27.45           
  9. Zo Pappas                    Kimbria                1:28.76 9700448    1:30.95           
 10. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:29.89 9700248    1:31.49           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 1
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc Nelissen                  Patrick                1:38.73 9701381    1:31.57           
  2. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:40.74 9701649    1:37.55           
  3. Luuk Willems                  Patrick                1:49.15 9703191    1:45.54           
  4. Jasper Slobbe                 Patrick                1:57.71 9700435    1:49.71           
  5. Lars Hamacher                 Patrick                2:03.87 9703189    1:56.11           
 DIS Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:44.03 9701169    1:40.60           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
  NG Mark Tiemersma                De Roersoppers         1:43.32 9700225                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Junioren 3
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:11.60 9605444    1:11.39           
  2. Nieske Janssen                Nimo                   1:13.70 9601328    1:13.02           
  3. Jenny Smeets                  ZPC Nederweert         1:14.36 9601116    1:13.68 FJ 1      
  4. Jennifer Nelissen             Eurode Kerkrade        1:13.24 9602546    1:13.68 FJ 2      
  5. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:17.86 9600590    1:14.41           
  6. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:12.02 9602096    1:15.32           
  7. Vera Odekerken                Mosaqua                1:16.17 9602464    1:16.29           
  8. Inge Bastings                 Mosaqua                1:18.22 9603068    1:17.86           
  9. Lisanne Kalders               ZPC Nederweert         1:18.37 9603158    1:20.59           
 10. Lisa Jongen                   Nimo                   1:20.07 9604924    1:22.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Junioren 2
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             1:17.86 9601257    1:11.74           
  2. Swen Cox                      ZEPS                   1:18.13 9604679    1:15.89           
  3. Robin Meuwissen               Patrick                1:20.70 9602601    1:17.96           
  4. Martijn Weinberg              Nimo                   1:23.86 9600955    1:18.58           
  5. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:22.01 9600629    1:19.36           
  6. Brando Bocken                 ZEPS                   1:25.08 9600215    1:21.60           
  7. Luc Venner                    ZPC Nederweert         1:23.65 9602869    1:21.89           
  8. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  1:24.81 9605071    1:24.60           
  9. Wouter Kamperman              ZPC Nederweert         1:25.84 9605095    1:27.16           
 DIS Max Vervoort                  De Roersoppers         1:17.53 9601405    1:20.04           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 100m rugslag                      Meisjes Jeugd 1
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:20.48 9503450    1:17.42           
  2. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:23.39 9501356    1:19.86           
  3. Juul van Berlo                HZPC                   1:20.02 9501490    1:20.36           
  4. Maaike Greven                 MZ&PC                  1:25.62 9500826    1:22.74           
  5. Kimberley de Brouwer          Nimo                   1:21.13 9505392    1:23.36           
  6. Savannah Lukassen             Mosaqua                1:23.28 9502400    1:23.98           
  7. Laura Scheerman               ZPC Nederweert         1:21.36 9504636    1:24.34           
  8. Nora Chrif                    MZ&PC                  1:25.84 9501002    1:25.87           
 DIS Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:18.58 9502394    1:16.30           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 3
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Casper van den Broek          RZL                    1:26.78 9500071    1:22.90           
  2. Niek van de Borgh             De Roersoppers         1:26.32 9505197    1:22.98           
  3. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:30.86 9504825    1:25.37           
  4. Ferd Simons                   ROB                    1:28.09 9503101    1:26.11           
  5. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:28.13 9501689    1:26.49           
  6. Bram Jansen                   RZL                    1:28.96 9501695    1:28.15           
  7. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           1:32.96 9505409    1:29.44 FJ 1      
  8. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        1:34.42 9500007    1:29.44 FJ 2      
  9. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:32.11 9500839    1:29.44 FJ 3      
 10. Joep Teulings                 Patrick                1:30.82 9505655    1:30.02           
AFGE Menno Weustenraad             Mosaqua                1:33.77 9505057                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 100m vrije slag                     Meisjes Jeugd 2
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne van de Laar            ZPC Nederweert         1:07.00 9403584    1:06.10           
  2. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:07.47 9406418    1:07.10           
  3. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:08.47 9404962    1:07.26           
  4. Yvette Peulen                 Patrick                1:08.86 9405298    1:08.20           
  5. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                1:08.90 9401286    1:08.51           
  6. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:10.51 9402102    1:10.59 FJ 1      
  7. Mandy Wetzels                 ZON/S&S                1:09.45 9401012    1:10.59 FJ 2      
  8. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:11.07 9403792    1:11.01           
  9. Nathalie Knops                Mosaqua                1:11.09 9404026    1:11.28           
 10. Jacqueline Teley              RZL                    1:10.69 9405944    1:12.05           
  NG Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden       1:07.07 9400512                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Junioren 4
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Zelis                 R.Z.                   1:10.08 9401031    1:09.04           
  2. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:09.23 9400627    1:09.18           
  3. Ken Boonen                    RZL                    1:08.43 9401481    1:09.36           
  4. Camiel Smeets                 Nimo                   1:14.75 9400911    1:12.34           
  5. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:11.07 9405561    1:12.88           
  6. Tim Sonnemans                 RZL                    1:15.87 9403017    1:14.37           
  7. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:14.82 9401111    1:15.26           
  8. Bas van Zeijl                 Kimbria                1:17.99 9400821    1:18.05           
  9. Marco Moors                   ROB                    1:19.67 9404733    1:19.17           
 DIS Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:16.37 9406127    1:14.26           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m schoolslag                     Jongens Jeugd 1
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Becks                    HZPC                   1:23.18 9303701    1:17.16           
  2. Patrick Janssen               HZPC                   1:18.81 9302009    1:18.09           
  3. Daan Jansen                   RZL                    1:18.72 9303621    1:20.10           
  4. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:21.49 9303807    1:22.30           
  5. Rob Driessen                  ZEPS                   1:22.54 9306263    1:22.32           
  6. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:23.55 9306693    1:22.60           
  7. Marc Craenen                  Patrick                1:22.80 9301055    1:23.04           
  8. Vasily Oros                   ZON/S&S                1:31.77 9304329    1:30.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag                     Jongens Jeugd 2
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ronald Waldus                 Nimo                   1:08.46 9206275    1:06.70           
  2. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:09.25 9204561    1:08.23           
  3. Tim Greven                    MZ&PC                  1:12.63 9202373    1:09.38           
  4. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:14.48 9204443    1:13.10           
  5. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:14.42 9202243    1:13.80           
NG.Z Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:04.70 9200333                      
  NG Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade        1:27.06 9206491                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karin Bongers                 RZL                    1:15.03 9303800    1:13.70           
  2. Bo Peeters                    Nimo                   1:14.85 9306564    1:14.03           
  3. Christa Craenen               Patrick                1:15.37 9200384    1:16.02           
  4. Ingrid Jansen                 Nimo                   1:17.05 8705592    1:16.38           
  5. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:16.40 8701024    1:16.50           
  6. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:15.59 9303332    1:17.13           
  7. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:16.90 8503908    1:17.67           
  8. Anke Snijkers                 Nimo                   1:15.39 9201638    1:18.56           
  9. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:17.26 9202860    1:19.50           
 10. Sarina Paulussen              Patrick                1:18.45 9307426    1:22.64           
  NG Fanny Robbertsen              Nimo                   1:14.32 9102622                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:14.00 8900033    1:15.32           
  2. Mark van Enckevort            HZPC                   1:14.10 9000797    1:15.39           
  3. Sander van den Berg           Nimo                   1:14.92 8700211    1:16.07           
  4. Mark Snijders                 ZON/S&S                1:16.72 8803187    1:17.36           
  5. Martijn Slaghuis              ZON/S&S                1:19.06 9103035    1:18.42           
  6. Sander Heijnen                ZEPS                   1:21.14 9001199    1:18.73           
  7. Tom Goffin                    Nimo                   1:20.90 8604457    1:19.19           
  8. Jeroen Custers                Kimbria                1:21.48 9106319    1:21.50           
  9. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:21.64 8905665    1:24.54           
 DIS Jip Hochstenbach              De Roersoppers         1:16.66 8601229    1:20.26           
        SR - Meer dan n dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Junioren 1
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:29.69 9801826    1:24.80           
  2. Celine Buijssen               HZPC                   1:28.28 9801484    1:25.24           
  3. Rani Skrabanja                Mosaqua                1:28.97 9800992    1:25.80           
  4. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           1:29.47 9801174    1:26.39           
  5. Rian Bongers                  RZL                    1:28.80 9802022    1:26.67           
  6. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                   1:29.23 9802092    1:27.14           
  7. Alette Litjens                HZPC                   1:31.19 9802220    1:27.63           
  8. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:27.27 9801032    1:28.92           
  9. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:31.50 9802184    1:30.22           
 10. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:29.90 9801142    1:32.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Junioren 2
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:14.27 9704996    1:11.23           
  2. Melissa Scheerman             ZPC Nederweert         1:14.54 9701940    1:12.51           
  3. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:13.30 9701632    1:12.89           
  4. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:15.36 9702638    1:13.42           
  5. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:13.98 9700248    1:14.04           
  6. Zo Pappas                    Kimbria                1:12.53 9700448    1:14.09           
  7. Desteny Karssemakers          Eurode Kerkrade        1:16.02 9700540    1:15.29           
  8. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:17.15 9700916    1:17.38           
  9. Femke Snijders                RZL                    1:16.07 9700814    1:17.57           
 10. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:18.13 9704750    1:19.69           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Junioren 1
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc Nelissen                  Patrick                1:27.34 9701381    1:20.54           
  2. Lars Hamacher                 Patrick                1:37.88 9703189    1:28.81           
  3. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:34.57 9701649    1:30.19           
  4. Luuk Willems                  Patrick                1:38.95 9703191    1:33.82           
  5. Rick Knops                    Mosaqua                1:45.40 9701063    1:40.99           
  6. Tom Reep                      Eurode Kerkrade        1:46.94 9703467    1:41.44           
  NG Mark Tiemersma                De Roersoppers         1:29.36 9700225                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Junioren 3
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:21.72 9605444    1:20.63           
  2. Nieske Janssen                Nimo                   1:20.88 9601328    1:22.20           
  3. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:21.03 9602096    1:25.06           
  4. Lisanne Kalders               ZPC Nederweert         1:25.71 9603158    1:27.00           
     Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:29.83 9600590    1:27.00           
  6. Jennifer Nelissen             Eurode Kerkrade        1:25.13 9602546    1:28.01           
  7. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:28.91 9602912    1:28.22           
  8. Shirley Thijssen              ROB                    1:29.13 9601550    1:28.99           
  9. Nicole Delsing                Patrick                1:31.30 9601290    1:31.26           
 10. Lotte Verstraelen             De Roersoppers         1:31.94 9602598    1:33.97           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 2
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjrn Piket                   HZPC                   1:27.83 9602133    1:26.80           
  2. Swen Cox                      ZEPS                   1:31.53 9604679    1:27.54           
  3. Robin Meuwissen               Patrick                1:29.65 9602601    1:28.56           
  4. Martijn Weinberg              Nimo                   1:32.61 9600955    1:33.83 FJ 1      
  5. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:32.44 9600629    1:33.83 FJ 2      
  6. Brando Bocken                 ZEPS                   1:37.37 9600215    1:34.92           
  7. Jeroen van Buggenum           Patrick                1:37.83 9601545    1:37.20           
  8. Luc Venner                    ZPC Nederweert         1:39.57 9602869    1:37.70           
  9. Jordi Knops                   RZL                    1:35.57 9601323    1:42.32           
NG.Z Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  1:40.18 9605071                      
  NG Roy Vink                      Mosaqua                1:40.02 9601031                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m vrije slag                     Meisjes Jeugd 1
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:09.45 9504690    1:08.37           
  2. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         1:09.02 9505174    1:08.82           
  3. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:11.42 9502394    1:10.13           
  4. Savannah Lukassen             Mosaqua                1:10.09 9502400    1:11.58           
  5. Kimberley de Brouwer          Nimo                   1:09.79 9505392    1:11.68           
  6. Marlou Jacobs                 RZL                    1:12.23 9502388    1:11.74           
  7. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:12.93 9501356    1:12.07           
  8. Juul van Berlo                HZPC                   1:09.82 9501490    1:14.27           
  9. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:13.51 9503970    1:20.19           
 DIS Nora Chrif                    MZ&PC                  1:12.31 9501002                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Junioren 3
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kiowa Kamaansing              Nimo                   1:12.04 9500125    1:09.86           
  2. Kevin Meuwissen               Patrick                1:13.72 9502485    1:11.91           
  3. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:14.53 9501689    1:13.77           
  4. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:14.17 9500359    1:14.80           
  5. Andreas Waldus                Nimo                   1:16.91 9503581    1:15.08           
  6. Casper van den Broek          RZL                    1:15.52 9500071    1:15.37           
  7. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       1:16.34 9504147    1:16.03           
  8. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           1:19.39 9505409    1:19.70           
  9. Ferd Simons                   ROB                    1:19.36 9503101    1:20.13           
 DIS Niek van de Borgh             De Roersoppers         1:14.72 9505197                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Stan Snijders                 RZL                    1:08.85 9500485                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Meisjes, 100m rugslag                      Meisjes Jeugd 2
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:18.20 9403792    1:18.57           
  2. Nathalie Knops                Mosaqua                1:20.33 9404026    1:20.78           
  3. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:24.08 9402102    1:21.36           
  4. Yvette Peulen                 Patrick                1:23.20 9405298    1:21.61           
  5. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           1:22.67 9402268    1:21.72           
  6. Mandy Wetzels                 ZON/S&S                1:22.45 9401012    1:21.76           
  7. Dirkje Peeters                ZPC Nederweert         1:21.27 9407112    1:22.36           
  8. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                1:23.04 9401286    1:22.89           
  9. Ashley Hensels                Mosaqua                1:21.32 9400668    1:23.86           
 DIS Daphne van de Laar            ZPC Nederweert         1:20.38 9403584    1:18.90           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RI
  NG Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden       1:18.92 9400512                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 4
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Hover                     Patrick                1:20.23 9404679    1:21.07           
  2. Camiel Smeets                 Nimo                   1:24.31 9400911    1:21.48           
  3. Jim Ketelings                 R.Z.                   1:22.43 9403901    1:22.53           
  4. Charan Splinter               Nimo                   1:27.08 9406746    1:23.84           
  5. Ken Boonen                    RZL                    1:26.47 9401481    1:25.39           
  6. Jordi Hintzen                 Patrick                1:27.22 9403907    1:26.06           
  7. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:25.29 9401111    1:26.45           
  8. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:25.13 9405561    1:28.39           
  9. Jesse van Dun                 Patrick                1:30.51 9406153    1:30.16           
 10. Marco Moors                   ROB                    1:28.33 9404733    1:30.64           
AFGE Maurice Zelis                 R.Z.                   1:23.27 9401031                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m wisselslag                     Jongens Jeugd 1
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:05.77 9304385    1:06.82           
  2. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:08.46 9304169    1:08.54           
  3. Marc Craenen                  Patrick                1:10.54 9301055    1:11.04           
  4. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:11.39 9303807    1:12.64           
  5. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:12.80 9306693    1:13.77           
  6. Daan Jansen                   RZL                    1:11.63 9303621    1:13.86           
  7. Rob Driessen                  ZEPS                   1:14.92 9306263    1:14.07           
  8. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:13.13 9304171    1:15.35           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 100m schoolslag                     Jongens Jeugd 2
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:19.10 9204561    1:21.70           
  2. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:22.36 9202243    1:23.42           
  3. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:25.17 9204443    1:25.69           
NG.Z Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:19.21 9200333                      
  NG Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade        1:25.69 9206491                      
  NG Tim Greven                    MZ&PC                  1:19.17 9202373                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Peeters                    Nimo                   1:03.85 9306564    1:04.70           
  2. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:05.60 8503908    1:05.10           
  3. Ingrid Jansen                 Nimo                   1:06.07 8705592    1:05.11           
  4. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:04.35 9105162    1:05.68           
  5. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:03.99 9202860    1:05.88           
  6. Karin Bongers                 RZL                    1:04.53 9303800    1:06.42           
  7. Sarina Paulussen              Patrick                1:06.16 9307426    1:07.88           
  8. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:06.40 8701024    1:08.32           
  9. Jolien van Golde              Kimbria                1:05.86 9204200    1:09.09           
  NG Fanny Robbertsen              Nimo                   1:06.59 9102622                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
19.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg          1:06.68 9000573    1:05.60           
  2. Mark van Enckevort            HZPC                   1:05.36 9000797    1:05.92           
  3. Sander van den Berg           Nimo                   1:06.95 8700211    1:07.52           
  4. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:07.84 8900033    1:09.24           
  5. Jeroen Custers                Kimbria                1:07.73 9106319    1:09.70           
  6. Mark Snijders                 ZON/S&S                1:09.80 8803187    1:10.90           
  7. Jip Hochstenbach              De Roersoppers         1:08.77 8601229    1:11.32           
  8. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:11.18 8905665    1:12.36           
  9. Dick Duisters                 RZL                    1:11.24 9107427    1:12.95           
 DIS Martijn Slaghuis              ZON/S&S                1:10.74 9103035                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:11.39 9103403                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Junioren 1
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade        1:15.78 9804668    1:11.11           
  2. Celine Buijssen               HZPC                   1:15.89 9801484    1:12.69           
  3. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:18.70 9802184    1:15.33           
  4. Lieke Schors                  RZL                    1:17.21 9802024    1:15.67           
  5. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           1:18.58 9801174    1:17.28           
  6. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           1:18.92 9803732    1:17.40           
  7. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       1:18.48 9803064    1:17.42           
  8. Rian Bongers                  RZL                    1:16.58 9802022    1:17.70           
  9. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:18.57 9801108    1:18.44           
 10. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:18.64 9801032    1:23.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 2
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:34.60 9700714    1:31.67           
  2. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:36.42 9704548    1:32.92           
  3. Birgit Hanssen                ROB                    1:34.56 9703194    1:34.12           
  4. Desteny Karssemakers          Eurode Kerkrade        1:35.25 9700540    1:36.11           
  5. Rianne Mooren                 Mosa Regio             1:36.16 9703018    1:36.93           
  6. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:37.56 9701858    1:37.12           
  7. Zo Pappas                    Kimbria                1:34.79 9700448    1:37.86           
  8. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:38.20 9700916    1:37.87           
  9. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:36.42 9701632    1:38.01           
 DIS Ismay Sonnemans               RZL                    1:35.83 9702694                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 1
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Grosveld                  RZL                    1:25.68 9702483    1:19.23           
  2. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:27.83 9702939    1:22.80           
  3. Luc Nelissen                  Patrick                1:28.02 9701381    1:22.89           
  4. Zjef Nelissen                 HZPC                   1:28.03 9701679    1:24.42           
  5. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:30.80 9701169    1:25.47           
  6. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:31.51 9701649    1:27.39           
  7. Lars Hamacher                 Patrick                1:37.54 9703189    1:29.79           
  8. Stan Ceha                     Zwemclub Eijsden       1:36.51 9700733    1:31.42           
  9. Luuk Willems                  Patrick                1:38.51 9703191    1:32.28           
  NG Mark Tiemersma                De Roersoppers         1:36.33 9700225                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Junioren 3
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:18.07 9603098    1:18.33           
  2. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:22.00 9605444    1:19.63           
  3. Jennifer Nelissen             Eurode Kerkrade        1:22.48 9602546    1:22.94           
  4. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:21.17 9602096    1:23.28           
  5. Nieske Janssen                Nimo                   1:27.04 9601328    1:25.66           
  6. Jenny Smeets                  ZPC Nederweert         1:27.36 9601116    1:25.78           
  7. Lotte Verstraelen             De Roersoppers         1:26.63 9602598    1:25.81           
  8. Jesse Hebben                  ROB                    1:26.80 9601552    1:28.42           
AFGE Denise van der Klij           HZPC                   1:19.17 9600482                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 2
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjrn Piket                   HZPC                   1:09.17 9602133    1:05.15           
  2. Brando Bocken                 ZEPS                   1:11.14 9600215    1:05.60           
  3. Swen Cox                      ZEPS                   1:09.89 9604679    1:06.30           
  4. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:10.22 9600629    1:07.03           
  5. Robin Meuwissen               Patrick                1:09.76 9602601    1:07.86           
  6. Luc Venner                    ZPC Nederweert         1:12.60 9602869    1:12.07           
  7. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  1:12.90 9605071    1:13.35           
  8. Dylan Bos                     HZPC                   1:16.81 9600717    1:17.19           
 DIS Wouter Kamperman              ZPC Nederweert         1:16.42 9605095                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Martijn Weinberg              Nimo                   1:07.09 9600955                      
  NG Max Vervoort                  De Roersoppers         1:10.10 9601405                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m schoolslag                     Meisjes Jeugd 1
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:29.08 9503450    1:27.62           
  2. Juul van Berlo                HZPC                   1:29.02 9501490    1:31.06           
  3. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:33.07 9502394    1:31.57           
  4. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:31.04 9501356    1:32.31           
  5. Floor Weijmans                HZPC                   1:31.70 9502522    1:33.14           
  6. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         1:34.64 9505174    1:35.38 FJ 1      
  7. Marlou Jacobs                 RZL                    1:34.00 9502388    1:35.38 FJ 2      
  8. Iris Bloemers                 ZPC Nederweert         1:35.02 9505176    1:38.69           
 DIS Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:30.95 9503970                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:32.23 9502376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 3
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kiowa Kamaansing              Nimo                   1:14.40 9500125    1:10.83           
  2. Niek van de Borgh             De Roersoppers         1:15.13 9505197    1:12.42           
  3. Menno Weustenraad             Mosaqua                1:17.02 9505057    1:12.70           
  4. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:14.36 9501689    1:13.15           
  5. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        1:17.54 9500007    1:13.79           
     Andreas Waldus                Nimo                   1:15.20 9503581    1:13.79           
  7. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:15.51 9500359    1:14.72           
  8. Kevin Meuwissen               Patrick                1:15.34 9502485    1:15.86           
  9. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:18.50 9504825    1:16.70           
 10. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:16.23 9503691    1:17.72           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Meisjes, 100m wisselslag                     Meisjes Jeugd 2
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selena van Cruchten           R.Z.                   1:12.01 9401608    1:13.34           
  2. Michelle Meusen               RZL                    1:15.48 9400852    1:14.77           
  3. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           1:18.67 9402268    1:16.61           
  4. Maaike Knops                  RZL                    1:15.56 9404018    1:17.29           
  5. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:19.98 9404962    1:18.10           
  6. Linda Dehing                  R.Z.                        NT 9400022    1:19.09           
  7. Yvette Peulen                 Patrick                1:19.86 9405298    1:19.70           
  8. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:19.76 9403792    1:19.81           
  9. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:19.44 9406418    1:20.20           
 DIS Rylana Slaghuis               ZON/S&S                1:20.54 9401286    1:22.93           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
  NG Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden       1:18.29 9400512                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 4
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:01.13 9405561    1:00.40           
  2. Camiel Smeets                 Nimo                   1:01.66 9400911    1:00.81           
  3. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:01.13 9400627    1:01.29           
  4. Stef Verheesen                Patrick                1:02.80 9402405    1:02.13           
  5. Ivo Hover                     Patrick                1:01.57 9404679    1:02.70           
  6. Jim Ketelings                 R.Z.                   1:04.32 9403901    1:03.86 FJ 1      
  7. Tim Sonnemans                 RZL                    1:04.81 9403017    1:03.86 FJ 2      
  8. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:04.80 9406127    1:04.68           
  9. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:03.95 9401111    1:04.93           
 10. Marco Moors                   ROB                    1:03.80 9404733    1:06.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Jongens, 100m rugslag                      Jongens Jeugd 1
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Becks                    HZPC                   1:10.00 9303701    1:10.08           
  2. Marc Craenen                  Patrick                1:12.19 9301055    1:10.64           
  3. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:11.73 9304169    1:10.74           
  4. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:13.07 9304171    1:11.49           
  5. Patrick Janssen               HZPC                   1:13.53 9302009    1:12.75           
  6. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:14.04 9306693    1:14.20           
  7. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:14.43 9303807    1:15.59           
  8. Rob Driessen                  ZEPS                   1:18.29 9306263    1:15.80           
  9. Daan Jansen                   RZL                    1:18.59 9303621    1:18.39           
 10. Vasily Oros                   ZON/S&S                1:20.97 9304329    1:19.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Jongens, 100m vrije slag                     Jongens Jeugd 2
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         58.82 9204561      57.96           
  2. Tim Greven                    MZ&PC                  1:02.06 9202373    1:01.80           
  3. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:02.04 9200057    1:02.58           
  4. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:04.28 9204443    1:04.36           
  5. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   1:03.25 9203627    1:05.39           
  6. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:06.26 9202243    1:06.25           
  NG Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade        1:14.59 9206491                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renske Venner                 RZL                    1:27.00 9008012    1:24.00           
  2. Alice Janssen                 HZPC                   1:23.79 8902012    1:24.73           
  3. Bo Peeters                    Nimo                   1:24.36 9306564    1:25.92           
  4. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:25.89 9003780    1:26.29           
  5. Karin Bongers                 RZL                    1:25.91 9303800    1:27.11           
  6. Sanne Kerkhoff                Nimo                   1:28.07 9305530    1:27.16           
  7. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:26.43 9303332    1:28.16           
  8. Denise Austen                 R.Z.                   1:28.62 9303778    1:30.30           
 DIS Michelle Hacking              Nimo                   1:29.20 9107646    1:27.88           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
  NG Vera Weinberg                 Nimo                   1:23.59 9302144                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              De Roersoppers         1:05.39 9000579    1:06.27           
  2. Jeroen Custers                Kimbria                1:06.44 9106319    1:07.95           
  3. Mark van Enckevort            HZPC                   1:06.87 9000797    1:08.00           
  4. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:07.26 8900033    1:08.57           
  5. Thijs Villevoije              Nimo                   1:10.51 9106589    1:10.02           
  6. Sander Heijnen                ZEPS                   1:11.32 9001199    1:10.54           
  7. Martijn Slaghuis              ZON/S&S                1:11.29 9103035    1:11.83           
  8. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:09.82 8905665    1:12.04           
  9. Jip Hochstenbach              De Roersoppers         1:08.85 8601229    1:12.81           
NG.Z Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          1:05.99 9103425                      
  NG Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:11.39 9103403                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 1
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       1:38.80 9804546    1:32.71           
  2. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:38.69 9801826    1:33.55           
  3. Rian Bongers                  RZL                    1:38.57 9802022    1:34.67           
  4. Vivian Schraven               Mosa Regio             1:41.48 9804138    1:35.70           
  5. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           1:39.88 9803732    1:36.42           
  6. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           1:38.34 9801174    1:36.73           
  7. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:42.29 9802184    1:42.23           
  8. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       1:40.33 9803064    1:42.56           
 DIS Tobie Saparuwe                Kimbria                1:36.20 9802954                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Junioren 2
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:22.21 9702664    1:17.69           
  2. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:24.42 9700248    1:21.59           
  3. Rianne Mooren                 Mosa Regio             1:23.82 9703018    1:22.98           
  4. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:20.04 9701858    1:23.95           
  5. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:23.82 9700714    1:25.20           
  6. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:23.43 9700916    1:25.85           
  7. Zo Pappas                    Kimbria                1:22.71 9700448    1:26.82           
  8. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:25.87 9701632    1:27.26           
  9. Birgit Hanssen                ROB                    1:26.76 9703194    1:28.28           
 DIS Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:26.35 9702638                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 1
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:12.40 9702939    1:10.51           
  2. Luc Nelissen                  Patrick                1:16.44 9701381    1:10.68           
  3. Michaily Pappas               Kimbria                1:14.43 9700285    1:12.04           
  4. Zjef Nelissen                 HZPC                   1:15.52 9701679    1:13.14           
  5. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:17.57 9701169    1:13.49           
  6. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:17.92 9701649    1:16.29           
  7. Lars Hamacher                 Patrick                1:26.46 9703189    1:19.04           
  8. Luuk Willems                  Patrick                1:23.30 9703191    1:21.54           
  9. Rick Knops                    Mosaqua                1:26.21 9701063    1:27.60           
  NG Mark Tiemersma                De Roersoppers         1:18.63 9700225                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 3
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jennifer Nelissen             Eurode Kerkrade        1:29.40 9602546    1:30.44           
  2. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:28.62 9602096    1:31.29           
  3. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:30.93 9605444    1:32.70           
  4. Ilse Litjens                  HZPC                   1:34.23 9602640    1:33.60           
  5. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig   1:37.02 9604126    1:34.29           
  6. Jenny Smeets                  ZPC Nederweert         1:35.71 9601116    1:38.10           
  7. Nieske Janssen                Nimo                   1:34.87 9601328    1:38.36           
  8. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:38.26 9602912    1:38.44           
  9. Lotte Verstraelen             De Roersoppers         1:35.45 9602598    1:39.00           
 10. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:38.11 9603098    1:40.22           
AFGE Denise van der Klij           HZPC                   1:34.27 9600482                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 2
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjrn Piket                   HZPC                   1:18.56 9602133    1:15.13           
  2. Brando Bocken                 ZEPS                   1:20.89 9600215    1:21.48           
  3. Luc Venner                    ZPC Nederweert         1:28.89 9602869    1:21.95           
  4. Robin Meuwissen               Patrick                1:24.10 9602601    1:22.54           
  5. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:26.18 9600629    1:22.91           
  6. Wouter Kamperman              ZPC Nederweert         1:29.27 9605095    1:24.44           
  7. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  1:30.67 9605071    1:25.08           
  8. Dylan Bos                     HZPC                   1:26.78 9600717    1:31.45           
 DIS Swen Cox                      ZEPS                   1:23.89 9604679    1:20.27           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
  NG Max Vervoort                  De Roersoppers         1:22.52 9601405                      
  NG Martijn Weinberg              Nimo                   1:22.69 9600955                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                    Meisjes, 100m wisselslag                     Meisjes Jeugd 1
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick                1:16.11 9504366    1:14.78           
  2. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:15.78 9503450    1:15.60           
  3. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:21.02 9501356    1:18.42           
  4. Floor Weijmans                HZPC                   1:16.34 9502522    1:18.73           
  5. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:18.32 9504690    1:19.55           
  6. Juul van Berlo                HZPC                   1:20.04 9501490    1:22.18           
  7. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         1:23.36 9505174    1:22.75           
  8. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:22.64 9502394    1:24.22           
  9. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:24.08 9503970    1:34.86           
 DIS Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:20.22 9505226    1:18.89           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
  NG Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:20.72 9502376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Junioren 3
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:03.31 9501689    1:02.45           
  2. Niek van de Borgh             De Roersoppers         1:03.42 9505197    1:02.96           
  3. Andreas Waldus                Nimo                   1:04.75 9503581    1:03.53           
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:04.72 9503691    1:03.80           
  5. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       1:05.98 9504147    1:04.51           
  6. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        1:08.13 9500007    1:06.18           
  7. Menno Weustenraad             Mosaqua                1:07.45 9505057    1:06.23           
  8. Casper van den Broek          RZL                    1:05.94 9500071    1:06.69           
  9. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:06.83 9500359    1:07.03           
 10. Bram Jansen                   RZL                    1:07.60 9501695    1:07.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                    Meisjes, 100m schoolslag                     Meisjes Jeugd 2
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           1:26.82 9402268    1:24.36           
  2. Maaike Knops                  RZL                    1:27.63 9404018    1:25.42           
  3. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:31.28 9403792    1:28.54           
  4. Michelle Meusen               RZL                    1:28.52 9400852    1:30.08           
  5. Mandy Wetzels                 ZON/S&S                1:31.77 9401012    1:30.73           
  6. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:30.12 9402102    1:30.93           
  7. Yvette Peulen                 Patrick                1:33.20 9405298    1:36.19           
  8. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                1:31.94 9401286    1:37.76           
  9. Sanne Boelhouwers             ZEPS                   1:34.04 9403506    1:38.49           
  NG Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden       1:26.57 9400512                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Junioren 4
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:12.02 9405561    1:10.23           
  2. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:11.73 9400627    1:12.67           
  3. Ivo Hover                     Patrick                1:12.92 9404679    1:12.92           
  4. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:15.26 9401111    1:15.39           
  5. Tim Sonnemans                 RZL                    1:17.16 9403017    1:16.69           
  6. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:20.44 9406127    1:17.10           
  7. Jim Ketelings                 R.Z.                   1:13.54 9403901    1:18.53           
  8. Bas van Zeijl                 Kimbria                1:20.45 9400821    1:20.12           
 DIS Camiel Smeets                 Nimo                   1:13.80 9400911    1:11.71           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Marco Moors                   ROB                    1:18.04 9404733    1:23.67           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                    Jongens, 100m vrije slag                     Jongens Jeugd 1
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:00.03 9303807      59.36           
  2. Tom Moonen                    ZPC Nederweert           59.77 9304169    1:00.08           
  3. Bram Becks                    HZPC                     59.73 9303701    1:01.13           
  4. Rob Driessen                  ZEPS                   1:01.98 9306263    1:02.32           
  5. Patrick Janssen               HZPC                   1:02.50 9302009    1:03.25           
  6. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:01.47 9306693    1:03.70           
  7. Marc Craenen                  Patrick                1:02.81 9301055    1:03.76           
  8. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:01.06 9304171    1:04.79           
  NG Tommie Amalo                  Kimbria                1:08.45 9307075                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                      Jongens, 100m rugslag                      Jongens Jeugd 2
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ronald Waldus                 Nimo                   1:08.32 9206275    1:06.64           
  2. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:08.32 9204561    1:10.10           
  3. Tim Greven                    MZ&PC                  1:12.68 9202373    1:10.29           
  4. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   1:09.55 9203627    1:12.20           
  5. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:15.22 9204443    1:14.70           
  6. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:14.90 9202243    1:16.20           
  7. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:19.46 9200057    1:19.81           
  NG Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade        1:23.78 9206491                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                   1:09.73 9304374    1:10.32           
  2. Alice Janssen                 HZPC                   1:13.08 8902012    1:13.34           
  3. Denise Austen                 R.Z.                   1:13.52 9303778    1:13.35 FJ 1      
  4. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:13.03 8503908    1:13.35 FJ 2      
  5. Bo Peeters                    Nimo                   1:13.93 9306564    1:15.21           
  6. Renske Venner                 RZL                    1:15.20 9008012    1:15.60           
  7. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:14.41 8701024    1:16.02           
  8. Karin Bongers                 RZL                    1:13.67 9303800    1:17.45           
  NG Vera Weinberg                 Nimo                   1:12.21 9302144                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
20.6.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              De Roersoppers           56.80 9000579      57.64           
  2. Mark van Enckevort            HZPC                     57.72 9000797      57.67           
  3. Sander van den Berg           Nimo                     57.85 8700211      57.86           
  4. Jeroen Custers                Kimbria                  57.79 9106319      58.48           
  5. Sander Slaghuis               Nimo                     58.74 8805305      59.80           
  6. Sander Heijnen                ZEPS                   1:00.11 9001199      59.87           
  7. Thijs Villevoije              Nimo                     59.30 9106589    1:00.08           
  8. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     59.10 8900033    1:00.36           
  9. Dick Duisters                 RZL                      59.03 9107427    1:01.04           
 10. Jip Hochstenbach              De Roersoppers           59.99 8601229    1:04.77           
NG.Z Kay op den Kamp               ZC Valkenburg            59.89 9103425                      



SPLASH Meet Manager 2007 Registered to Patrick