A1
Zeist (NED),    19-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 2. Dames, 400m wisselslag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 3. Jongens, 400m wisselslag, 12 - 15 jaar    Nr. 4. Heren, 400m wisselslag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 5. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 3 en later    Nr. 6. Dames, 200m rugslag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 7. Jongens, 200m rugslag, 12 - 15 jaar    Nr. 8. Heren, 200m rugslag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 3 en later    Nr. 10. Dames, 200m schoolslag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 11. Jongens, 200m schoolslag, 12 - 15 jaar    Nr. 12. Heren, 200m schoolslag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 14. Dames, 400m vrije slag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 15. Jongens, 400m vrije slag, 12 - 15 jaar    Nr. 16. Heren, 400m vrije slag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 17. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 3 en later    Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 3 en later
Nr. 22. Dames, 200m wisselslag, Jeugd 1 en ouder    Nr. 23. Jongens, 200m wisselslag, 12 - 15 jaar
Nr. 24. Heren, 200m wisselslag, Jeugd 1 en ouder    Nr. 25. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 26. Dames, 200m vrije slag, Jeugd 1 en ouder    Nr. 27. Jongens, 200m vrije slag, 12 - 15 jaar
Nr. 28. Heren, 200m vrije slag, Jeugd 1 en ouder    


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 400m wisselslag                     Junioren 1,2,3
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sybel van Helm                98   De Fuut                6:56.59         6:35.32     
            45.26  1:41.42  6:35.32
    2.  Melissa Penteker              98   De Fuut                7:45.90         7:37.03     
            50.22  1:53.53  7:37.03



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m wisselslag               Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shireen Post                  95   AZ&PC                  5:10.91         5:12.45     
            32.20  1:08.89  5:12.45
    2.  Aranka Schouten               95   De Fuut                5:33.60         5:30.16     
            35.45  1:17.80  5:30.16
    3.  Manon Broeze                  97   AZ&PC                  5:55.12         5:31.60     
            34.77  1:16.76  5:31.60
    4.  Esmee In der Maur             96   One Team Swimming      6:04.43         5:54.91     
            37.06  1:23.57  5:54.91
    5.  Jasmin Lotfolahian            97   AZ&PC                  6:07.84         5:56.82     
            35.88  1:17.63  5:56.82
 AFGEM  Inge Booij                    96   De Fuut                6:43.54                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 400m wisselslag                   Junioren 1,2,3,4
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tjeerd Smid                   97   AZ&PC                  6:46.66         6:16.14     
            41.06  1:32.41  6:16.14



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag               Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitchell van Winsum           95   AZ&PC                  5:05.75         5:03.92     
            31.73  1:09.13  5:03.92



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 200m rugslag                       Junioren 1,2,3
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline Hendriks                98   AZ&PC                  2:50.08         2:46.23     
            40.48  1:23.51  2:46.23
    2.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 2:53.43         2:48.46     
            39.46  1:22.38  2:48.46
    3.  Esmee Morel                   98   AZ&PC                  2:54.30         2:56.59     
            41.30  1:25.91  2:56.59
    4.  Demi Molenaar                 98   De Fuut                3:00.17         3:02.94     
            42.53  1:29.94  3:02.94
    5.  Annedorte Kok                 98   De Duinkikkers         3:47.36         3:33.14     
            49.66  1:44.08  3:33.14
   DIS  Sophie Brouwer                98   AZ&PC                  2:49.45         2:42.01     
        RD Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            38.11  1:18.56  2:42.01



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 200m rugslag                 Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse van den Wijngaard        89   One Team Swimming      2:31.36         2:30.39     
            36.36  1:14.42  2:30.39
    2.  Elles Becker                  96   ZC Zeist               2:29.95         2:30.54     
            36.14  1:14.41  2:30.54
    3.  Demelsa Kreuger               95   De Fuut                2:36.90         2:36.55     
            34.80  1:13.55  2:36.55
    4.  Monique Nieuwelink            90   De Haaien              2:46.32         2:47.63     
            39.79  1:21.69  2:47.63
    5.  Amber Lauwers                 95   ZC Zeist               3:03.35         2:58.74     
            42.20  1:27.21  2:58.74
    6.  Nynke Breeuwsma               97   One Team Swimming      3:14.03         3:08.34     
            42.59  1:30.63  3:08.34
 AFGEM  Cynthia Siebrand              96   De Haaien              2:39.48                     
 AFGEM  Amy Koo                       96   De Haaien              3:06.38                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Jongens, 200m rugslag                     Junioren 1,2,3,4
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Efrim van Barneveld           96   ZC Zeist               2:40.20         2:37.89     
            37.29  1:18.64  2:37.89
    2.  Theo Arp                      97   AZ&PC                  2:44.74         2:40.59     
          1:17.84  2:40.59
    3.  Joep Kuipers                  97   AZ&PC                  2:43.83         2:41.92     
            38.60  1:20.32  2:41.92
    4.  Martijn Bartels               96   AZ&PC                  2:50.07         2:42.13     
            40.38  1:22.34  2:42.13
    5.  Jelle Blankestijn             98   De Duinkikkers         3:05.08         2:49.73     
            41.10  1:24.70  2:49.73
    6.  Balder Haze                   98   GoSwim                 3:02.51         2:50.98     
            40.69  1:25.01  2:50.98
    7.  Arjan Rooze                   98   De Fuut                2:56.82         2:55.25     
            39.94  1:25.53  2:55.25
    8.  Ruben de Bruin                98   ZC Zeist               3:22.38         3:09.73     
            44.60  1:32.85  3:09.73
    9.  Alex Razzak                   99   AZ&PC                  3:18.99         3:14.02     
            44.84  1:35.43  3:14.02
   DIS  Stijn van Aken                99   AZ&PC                  3:10.12         3:06.02     
        RD Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.89  1:32.16  3:06.02



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 200m rugslag                 Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michiel van Vliet             95   One Team Swimming      2:30.54         2:33.32     
            34.83  1:14.61  2:33.32
    2.  Jeroen Essink                 95   De Fuut                2:44.23         2:45.16     
            41.02  1:23.73  2:45.16



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag                     Junioren 1,2,3
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 98   De Fuut                3:01.13         2:57.26     
            39.64  1:24.92  2:57.26
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 3:16.11         3:01.12     
            40.28  1:27.56  3:01.12
    3.  Chiara van Winsum             98   AZ&PC                  3:09.48         3:05.07     
            41.39  1:28.45  3:05.07
    4.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 3:29.56         3:22.76     
            48.41  1:40.00  3:22.76
    5.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 3:31.40         3:27.79     
            47.22  1:40.77  3:27.79
    6.  Fleur Treep                   99   De Duinkikkers         3:25.92         3:28.78     
            48.47  1:42.28  3:28.78
    7.  June van Groesen              00   ZC Zeist               3:37.18         3:39.36     
            51.01  1:48.30  3:39.36
    8.  Ellen Roof                    99   ZC Zeist               3:46.96         3:41.26     
            51.76  1:49.36  3:41.26
    9.  Esther Ensing                 99   De Fuut                4:04.84         4:01.11     
            54.23  1:55.84  4:01.11
   10.  Fleur Rosier                  00   ZC Zeist               4:42.45         4:29.14     
          1:00.42  2:11.03  4:29.14



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 200m schoolslag               Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa Brak                  88   AZ&PC                  2:36.95         2:40.36     
            35.06  1:16.54  2:40.36
    2.  Charlotte Anraad              93   ZC Zeist               3:07.32         3:05.16     
            40.64  1:27.16  3:05.16
    3.  Lotte Veldhuizen              96   De Haaien              3:08.95         3:07.42     
            41.53  1:28.86  3:07.42
    4.  Michelle van Kuijzen          96   AZ&PC                  3:32.84         3:28.19     
        SP Tijdens de eerste slag na start en/of keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
            46.53  1:39.00  3:28.19
    5.  Amber Lauwers                 95   ZC Zeist               3:30.90         3:33.25     
            48.13  1:43.41  3:33.25



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m schoolslag                   Junioren 1,2,3,4
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emiel Slob                    96   One Team Swimming      2:58.17         3:05.51     
            40.09  1:27.77  3:05.51
    2.  Ruben de Bruin                98   ZC Zeist               3:29.32         3:29.96     
            48.04  1:42.35  3:29.96
    3.  Stijn van Aken                99   AZ&PC                  3:51.28         3:52.51     
            52.41  1:53.28  3:52.51
 AFGEM  Friso Stolk                   98   De Fuut                3:09.49                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m schoolslag               Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 95   One Team Swimming      2:30.42         2:22.76     
            32.38  1:07.94  2:22.76



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 400m vrije slag                     Junioren 1,2,3
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 98   One Team Swimming      4:58.56         4:47.09     
            31.36  1:07.29  2:21.23  4:47.09
    2.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 5:50.26         5:40.72FJ 1 
            37.82  1:19.57  2:46.20  5:40.72
    3.  Demi Molenaar                 98   De Fuut                6:04.19         5:40.72FJ 2 
          1:20.86  2:49.81  5:40.72
    4.  Shania Wijk van               00   De Fuut                6:00.88         5:53.00     
            38.71  1:22.28  2:52.36  5:53.00



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 400m vrije slag               Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  Dèlenn van Oostrom            96   GoSwim                 5:02.39                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 400m vrije slag                   Junioren 1,2,3,4
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Dogger                   96   De Zwoer               4:33.10         4:21.25     
            29.96  1:02.38  2:08.85  4:21.25
    2.  Martijn Kornet                97   GoSwim                 4:41.84         4:41.58     
            31.68  1:06.15  4:41.58
    3.  Bas Giezeman                  97   ZC Zeist               5:35.32         5:25.90     
            36.25  1:17.17  2:41.06  5:25.90
    4.  Menno Bas                     99   ZC Zeist               6:24.34         6:03.15     
            40.84  1:26.13  2:58.47  6:03.15
    5.  Thijs van Hofweegen           96   AZ&PC                  7:43.94         7:07.55     
            42.39  1:31.89  3:19.76  7:07.55
 AFGEM  Valentijn Stolk               96   De Fuut                4:27.73                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 400m vrije slag               Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen v.d. Bos               92   AZ&PC                  4:24.66         4:21.50     
            27.61    59.90  2:07.20  4:21.50
    2.  Jeroen Essink                 95   De Fuut                5:39.18         5:05.05     
            33.66  1:12.16  2:31.12  5:05.05



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Meisjes, 200m vlinderslag                     Junioren 1,2,3
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke van der Meulen        98   SG Vecht&Rijn          3:20.87         3:23.80     
            37.25  1:26.75  3:23.80






TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 200m wisselslag                     Junioren 1,2,3
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline Hendriks                98   AZ&PC                  2:58.58         3:00.34     
            40.52  3:00.34
    2.  Shania Wijk van               00   De Fuut                3:18.67         3:18.00     
            45.50  3:18.00
    3.  Ellen Roof                    99   ZC Zeist               3:21.94         3:24.65     
            50.43  3:24.65
    4.  Esther Ensing                 99   De Fuut                3:36.99         3:39.61     
            55.19  3:39.61
   DIS  Sophie Brouwer                98   AZ&PC                  2:44.24         2:45.52     
        RD Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            36.00  2:45.52
   DIS  Annedorte Kok                 98   De Duinkikkers         3:33.20         3:35.53     
        AE De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren)
            48.89  3:35.53



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 200m wisselslag               Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse van Hoorn                90   AZ&PC                  2:19.71         2:21.02     
            30.00  2:21.02
    2.  Larissa Brak                  88   AZ&PC                  2:29.43         2:30.60     
            32.76  2:30.60
    3.  Aranka Schouten               95   De Fuut                2:35.48         2:35.56     
            34.28  2:35.56
    4.  Demelsa Kreuger               95   De Fuut                2:41.44         2:38.09     
            35.48  2:38.09
    5.  Karlijn Veldhuizen            97   De Haaien              3:02.05         3:02.72     
            40.89  3:02.72
    6.  Elly Arp                      94   AZ&PC                  3:04.99         3:05.75     
            42.71  3:05.75
    7.  Sarai Leander                 97   De Haaien              3:14.57         3:05.76     
            41.40  3:05.76
    8.  Amber Lauwers                 95   ZC Zeist               2:58.26         3:06.22     
            41.91  3:06.22
    9.  Nynke Breeuwsma               97   One Team Swimming      3:09.79         3:11.45     
            44.44  3:11.45
   DIS  Michelle van Kuijzen          96   AZ&PC                  3:12.11         3:12.79     
        SP Tijdens de eerste slag na start en/of keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
            44.58  3:12.79



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 200m wisselslag                   Junioren 1,2,3,4
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Bartels               96   AZ&PC                  2:48.05         2:44.22     
            40.06  2:44.22
    2.  Efrim van Barneveld           96   ZC Zeist               2:54.00         2:45.79     
            35.91  2:45.79
    3.  Jelle Blankestijn             98   De Duinkikkers         2:55.05         2:50.85     
            39.85  2:50.85
    4.  Ruben de Bruin                98   ZC Zeist               3:16.94         3:06.73     
            41.75  3:06.73
    5.  Alex Razzak                   99   AZ&PC                  3:25.05         3:17.56     
            44.44  3:17.56
    6.  Menno Bas                     99   ZC Zeist               3:19.57         3:20.58     
            52.56  3:20.58
   DIS  Bas Giezeman                  97   ZC Zeist               2:59.40                     
        AE De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren)
            38.27



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 200m wisselslag               Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 95   One Team Swimming      2:13.54         2:10.10     
            27.68  2:10.10



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m vrije slag                     Junioren 1,2,3
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 98   One Team Swimming      2:14.54         2:16.83     
            30.93  1:06.24  2:16.83
    2.  Lotte Stoiber                 98   De Fuut                2:22.49         2:19.18     
            31.89  1:07.65  2:19.18
    3.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 2:36.77         2:26.92FJ 1 
            33.84  1:12.34  2:26.92
    4.  Chiara van Winsum             98   AZ&PC                  2:29.89         2:26.92FJ 2 
            32.38  1:10.32  2:26.92
    5.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 2:30.20         2:27.89     
            33.30  1:11.20  2:27.89
    6.  Esmee Morel                   98   AZ&PC                  2:43.64         2:34.97     
            35.56  1:15.85  2:34.97
    7.  Marieke van der Meulen        98   SG Vecht&Rijn          2:40.68         2:35.85     
            34.71  1:14.81  2:35.85
    8.  Eline Hendriks                98   AZ&PC                  2:42.35         2:37.54     
            35.99  1:15.94  2:37.54
    9.  Milya van Weverwijk           99   SG Vecht&Rijn          2:38.92         2:40.56     
            35.09  1:15.21  2:40.56
   10.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 2:48.36         2:41.29     
            36.58  1:17.49  2:41.29
   11.  Sybel van Helm                98   De Fuut                2:47.45         2:48.00     
            38.69  1:22.07  2:48.00
   12.  Fleur Treep                   99   De Duinkikkers         2:57.42         2:52.01     
            39.48  1:23.52  2:52.01
   13.  June van Groesen              00   ZC Zeist               3:17.43         3:09.22     
            43.69  1:34.92  3:09.22
   14.  Ellen Roof                    99   ZC Zeist               3:09.70         3:10.43     
            42.50  1:32.17  3:10.43
   15.  Fleur Rosier                  00   ZC Zeist               3:39.49         3:56.25     
            52.28  1:53.76  3:56.25



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 200m vrije slag               Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elles Becker                  96   ZC Zeist               2:15.32         2:18.36     
            31.46  1:06.79  2:18.36
    2.  Ilse van den Wijngaard        89   One Team Swimming      2:22.12         2:18.69     
            31.32  1:06.32  2:18.69
    3.  Manon Broeze                  97   AZ&PC                  2:23.29         2:24.29     
            32.74  1:08.87  2:24.29
    4.  Jasmin Lotfolahian            97   AZ&PC                  2:28.97         2:27.68     
            33.85  1:11.26  2:27.68
    5.  Monique Nieuwelink            90   De Haaien              2:30.25         2:31.38     
            34.81  1:13.48  2:31.38
    6.  Charlotte Anraad              93   ZC Zeist               2:34.64         2:34.75     
            35.47  1:14.94  2:34.75
    7.  Karlijn Veldhuizen            97   De Haaien              2:46.39         2:39.56     
            36.77  1:18.96  2:39.56
    8.  Lotte Veldhuizen              96   De Haaien              2:35.81         2:40.16     
            35.50  1:16.10  2:40.16
    9.  Amber Lauwers                 95   ZC Zeist               2:44.06         2:48.27     
            37.26  1:20.65  2:48.27
   10.  Elly Arp                      94   AZ&PC                  2:40.15         2:56.36     
            37.96  1:23.89  2:56.36
   11.  Sarai Leander                 97   De Haaien              3:01.20         3:00.21     
            38.96  1:23.90  3:00.21
 AFGEM  Amy Koo                       96   De Haaien              2:46.03                     
 AFGEM  Dèlenn van Oostrom            96   GoSwim                 2:18.20                     
 AFGEM  Cynthia Siebrand              96   De Haaien              2:24.75                     
 AFGEM  Inge Booij                    96   De Fuut                2:55.07                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 200m vrije slag                   Junioren 1,2,3,4
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Kornet                97   GoSwim                 2:12.40         2:12.03     
            30.20  1:04.36  2:12.03
    2.  Joep Kuipers                  97   AZ&PC                  2:16.22         2:20.65     
            31.88  1:08.87  2:20.65
    3.  Martijn Bartels               96   AZ&PC                  2:21.29         2:21.10     
            33.06  1:09.16  2:21.10
    4.  Theo Arp                      97   AZ&PC                  2:33.21         2:25.02     
            33.18  1:11.28  2:25.02
    5.  Tjeerd Smid                   97   AZ&PC                  2:29.93         2:28.67     
            34.62  1:13.26  2:28.67
    6.  Arjan Rooze                   98   De Fuut                2:32.60         2:29.88     
            33.49  1:11.73  2:29.88
    7.  Balder Haze                   98   GoSwim                 2:45.44         2:30.00     
            34.35  1:12.35  2:30.00
    8.  Bas Giezeman                  97   ZC Zeist               2:39.15         2:36.30     
            35.56  1:16.18  2:36.30
    9.  Ruben de Bruin                98   ZC Zeist               2:46.82         2:49.58     
            38.58  1:21.56  2:49.58
   10.  Stijn van Aken                99   AZ&PC                  2:53.55         2:54.29     
            40.40  1:25.54  2:54.29
   11.  Alex Razzak                   99   AZ&PC                  3:08.87         2:56.34     
            41.06  1:27.94  2:56.34
   12.  Menno Bas                     99   ZC Zeist               3:10.72         2:56.76     
            41.26  1:27.62  2:56.76
   13.  Thijs van Hofweegen           96   AZ&PC                  3:33.31         3:15.66     
            44.66  1:36.12  3:15.66
 AFGEM  Friso Stolk                   98   De Fuut                2:31.43                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vrije slag               Jeugd 1,2 en senioren
19-11-2011                                                                             Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                                           Tijd     
----------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen v.d. Bos               92   AZ&PC                  1:59.24         2:00.29     
            26.80    57.02  2:00.29
    2.  Mitchell van Winsum           95   AZ&PC                  2:06.51         2:06.87     
            28.86  1:01.56  2:06.87
    3.  Michiel van Vliet             95   One Team Swimming      2:21.09         2:20.22     
            32.22  1:08.47  2:20.22



SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht