Zomerkringkampioenschappen
Amersfoort (NED),    14- - 22-5-2011,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 6. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 7. Heren, 50m vrije slag, 1992 en eerder    Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 10. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, 1994 en eerder    Nr. 14. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 1
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 2    Nr. 16. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 3
Nr. 17. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 4    Nr. 18. Jongens, 200m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 19. Jongens, 200m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 20. Heren, 200m schoolslag, 1992 en eerder
Nr. 21. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 1    Nr. 22. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 2
Nr. 23. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 3    Nr. 24. Meisjes, 400m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 25. Meisjes, 400m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 26. Dames, 400m vrije slag, 1994 en eerder
Nr. 27. Jongens, 100m rugslag, Junioren 1    Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Junioren 2
Nr. 29. Jongens, 100m rugslag, Junioren 3    Nr. 30. Jongens, 100m rugslag, Junioren 4
Nr. 31. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 1    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 2
Nr. 33. Heren, 100m rugslag, 1992 en eerder    Nr. 34. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1
Nr. 35. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 2    Nr. 36. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 3
Nr. 37. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 38. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 39. Dames, 100m schoolslag, 1994 en eerder    Nr. 40. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 1
Nr. 41. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 2    Nr. 42. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 3
Nr. 43. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 4    Nr. 44. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 1
Nr. 45. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 2    Nr. 46. Heren, 200m wisselslag, 1992 en eerder
Nr. 47. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 48. Dames, 4 x 100m wisselslag, 1996 en eerder
Nr. 49. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 50. Heren, 4 x 100m vrije slag, 1994 en eerder
Nr. 51. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1    Nr. 52. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 2
Nr. 53. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 3    Nr. 54. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 55. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 56. Dames, 50m schoolslag, 1994 en eerder
Nr. 57. Jongens, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 58. Jongens, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 59. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 60. Jongens, 50m rugslag, Junioren 4
Nr. 61. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 1    Nr. 62. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 2
Nr. 63. Heren, 50m rugslag, 1992 en eerder    Nr. 64. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 1
Nr. 65. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 2    Nr. 66. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 3
Nr. 67. Meisjes, 200m rugslag, Jeugd 1    Nr. 68. Meisjes, 200m rugslag, Jeugd 2
Nr. 69. Dames, 200m rugslag, 1994 en eerder    Nr. 70. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 71. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 72. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 73. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 4    Nr. 76. Heren, 200m vlinderslag, 1992 en eerder
Nr. 77. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 78. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 79. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 80. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 81. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 82. Dames, 100m vlinderslag, 1994 en eerder
Nr. 83. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 1    Nr. 84. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2
Nr. 85. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 3    Nr. 86. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 4
Nr. 87. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 88. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 89. Heren, 100m vrije slag, 1992 en eerder    Nr. 90. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 1
Nr. 91. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 2    Nr. 92. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 3
Nr. 93. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 94. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 95. Dames, 200m vrije slag, 1994 en eerder    Nr. 96. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 98. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 99. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 100. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 101. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 102. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 103. Dames, 50m vrije slag, 1994 en eerder
Nr. 104. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 105. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 106. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 107. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 108. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 109. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 110. Heren, 50m vlinderslag, 1992 en eerder    Nr. 111. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1
Nr. 112. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 2    Nr. 113. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 3
Nr. 114. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 115. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 116. Dames, 200m schoolslag, 1994 en eerder    Nr. 117. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 1
Nr. 118. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 2    Nr. 119. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 3
Nr. 120. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 4    Nr. 121. Jongens, 400m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 122. Jongens, 400m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 123. Heren, 400m vrije slag, 1992 en eerder
Nr. 124. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1    Nr. 125. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2
Nr. 126. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 3    Nr. 127. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 1
Nr. 128. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 2    Nr. 129. Dames, 100m rugslag, 1994 en eerder
Nr. 130. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1    Nr. 131. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2
Nr. 132. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3    Nr. 133. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4
Nr. 134. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 135. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 136. Heren, 100m schoolslag, 1992 en eerder    Nr. 137. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 1
Nr. 138. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 2    Nr. 139. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 3
Nr. 140. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 1    Nr. 141. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 2
Nr. 142. Dames, 200m wisselslag, 1994 en eerder    Nr. 143. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 4 en later
Nr. 144. Heren, 4 x 100m wisselslag, 1994 en eerder    Nr. 145. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 146. Dames, 4 x 100m vrije slag, 1996 en eerder    Nr. 147. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 1
Nr. 148. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 2    Nr. 149. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3
Nr. 150. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 4    Nr. 151. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 152. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 153. Heren, 50m schoolslag, 1992 en eerder
Nr. 154. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 155. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 156. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 157. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1
Nr. 158. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 2    Nr. 159. Dames, 50m rugslag, 1994 en eerder
Nr. 160. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1    Nr. 161. Jongens, 200m rugslag, Junioren 2
Nr. 162. Jongens, 200m rugslag, Junioren 3    Nr. 163. Jongens, 200m rugslag, Junioren 4
Nr. 164. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 1    Nr. 165. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 2
Nr. 166. Heren, 200m rugslag, 1992 en eerder    Nr. 167. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 168. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 169. Meisjes, 200m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 170. Meisjes, 200m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 171. Dames, 200m vlinderslag, 1994 en eerder
Nr. 172. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 173. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 174. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 175. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 176. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 177. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 178. Heren, 100m vlinderslag, 1992 en eerder    Nr. 179. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1
Nr. 180. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 2    Nr. 181. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3
Nr. 182. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 183. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 184. Dames, 100m vrije slag, 1994 en eerder    Nr. 185. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1
Nr. 186. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 2    Nr. 187. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 3
Nr. 188. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 4    Nr. 189. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 190. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 191. Heren, 200m vrije slag, 1992 en eerder
Nr. 192. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 193. Dames, 4 x 200m vrije slag, 1996 en eerder


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist           27.91     1.          
    2.  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel      28.74     2.          
    3.  Arjan, Rooze                  9802553 De Fuut                  29.69     3.          
    4.  Leroy, van Ooijik             9800361 VZC E&P                  30.63     4.          
    5.  Camiel, Boot                  9801647 AZ&PC                    31.42     5.          
    6.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                  31.80     6.          
    7.  Ruben, Nap                    9800213 VZC E&P                  31.82     7.          
    8.  Martijn, de Leeuw             9800707 One Team Swimming        32.40     8.          
 AFGEM  Djamal, van der Hoeven        9800127 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, van de Bovenkamp        9703351 VZC E&P                  28.00     1.          
    2.  Joep, Kuipers                 9700633 AZ&PC                    28.37     2.          
    3.  Brian, vd Bovenkamp           9701223 VZC E&P                  28.47     3.          
    4.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming        28.80     4.          
    5.  Tim, Bredenhof                9702243 Aquarijn                 29.07     5.          
    6.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                   29.29     6.          
    7.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht             29.61     7.          
    8.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                    29.66     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 3
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Damiën, de Groot              9603365 Vecht&Rijn SG            26.79     1.          
    2.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                    26.98     2.          
    3.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming        27.56     3.          
    4.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                  28.01     4.          
    5.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                    28.02     5.          
    6.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer                 28.10     6.          
    7.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist           28.16     7.          
    8.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming        30.92     8.          
 AFGEM  Jules, Vermei                 9602469 De Vuursche                     AFGEM          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 4
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust den Hommel      25.80     1.          
    2.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                  26.62     2.          
    3.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer                 27.06     3.FJ 1      
    4.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn                 27.06     4.FJ 2      
    5.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                    27.47     5.          
    6.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel      27.56     6.FJ 1      
    7.  Bas, Dries                    9505177 De Amer                  27.56     7.FJ 2      
   DIS  Matthijs, Mulder              9502597 De Zwoer                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vrije slag                            Jeugd 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   27.83     1.          
    2.  Dion, van der Laan            9403965 Woerden                  28.62     2.          
    3.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien                30.41     3.FJ 1      
    4.  Pascal, Stellingwerff         9401189 Woerden                  30.41     4.FJ 2      
    5.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                   31.88     5.          
 AFGEM  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vrije slag                            Jeugd 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel      27.02     1.          
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                   27.33     2.          
    3.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                    27.52     3.          
    4.  Jeroen, van Wilpen            9301333 De Vuursche              28.32     4.          
    5.  Kjeld, Jacobs                 9306795 De Amer                  28.57     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vrije slag                 senioren 1 en ouder
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz, Nosairi                 9104645 AZ&PC                    24.64     1.          
    2.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel      25.51     2.          
    3.  Pieter Jan, de Vries          9003183 AZ&PC                    25.61     3.          
    4.  Berend, Adan                  9207101 GoSwim                   25.92     4.          
    5.  Sjoerd, vd Snoek              8602899 IJZPC                    26.29     5.          
    6.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel      26.35     6.          
    7.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    26.60     7.          
    8.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn                 26.70     8.          
    9.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer                 27.02     9.          
   10.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust den Hommel      27.27    10.          
   11.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers           28.77    11.          
   12.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros              29.24    12.          
 AFGEM  Antal, Bos                    8900367 De Vuursche                     AFGEM          
 AFGEM  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                         AFGEM          
 AFGEM  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Sander, Palm                  9006463 Woerden                         AFGEM          
 AFGEM  Maik, Steenbeek               8402923 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee, Vanderheyden           9903130 AZ&PC                    34.20     1.          
    2.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn                 34.28     2.          
    3.  Riemke, Bosma                 9902202 AZ&PC                    35.63     3.          
    4.  Merve, Özdemir                9903380 GoSwim                   37.97     4.          
    5.  Ilona, Verschoor              9903478 De Albatros              39.96     5.FJ 1      
    6.  Michelle, Barten              9903724 IJZPC                    39.96     6.FJ 2      
    7.  Kim, de Vries                 9903488 VZC E&P                  41.43     7.          
    8.  Mendy, Koo                    9900065 De Haaien                46.43     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming        31.95     1.          
    2.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                  33.03     2.          
    3.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                    34.85     3.          
    4.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer                 35.65     4.          
    5.  Marieke, van der Meulen       9803078 Vecht&Rijn SG            36.12     5.          
    6.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                    36.81     6.          
    7.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer                 40.45     7.          
    8.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                    41.74     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 3
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn                 31.32     1.          
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                 32.53     2.          
    3.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                    34.87     3.          
    4.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                    34.90     4.          
    5.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                    35.71     5.          
    6.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel      35.88     6.          
    7.  Lianne, van Veen              9705718 De Duinkikkers           35.92     7.          
    8.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn SG            36.75     8.          
 AFGEM  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming        30.53     1.          
    2.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist           31.17     2.          
    3.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien                31.95     3.          
    4.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 32.44     4.          
    5.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming        33.08     5.          
    6.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                   33.34     6.          
    7.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming        34.10     7.          
    8.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                  37.77     8.          
 AFGEM  Richelle, Koot                9606416 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                  31.41     1.FJ 1      
    2.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                    31.41     2.FJ 2      
    3.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                  31.41     3.FJ 3      
    4.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                    31.91     4.          
    5.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn                 33.34     5.          
    6.  Nicole, van Zuilen            9505428 De Amer                  35.30     6.          
    7.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel      36.34     7.          
    8.  Sanne, Jansen                 9500032 De Vuursche              40.22     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Dames, 50m vlinderslag                 Senioren 1 en ouder
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                    29.83     1.          
    2.  Larissa, Brak                 8800572 AZ&PC                    31.01     2.          
    3.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers           32.87     3.          
    4.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer                 33.73     4.          
    5.  Ilse, van den Wijngaard       8904736 One Team Swimming        34.07     5.          
    6.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                  34.75     6.          
    7.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn                 34.85     7.          
    8.  Sanne, Groenen                9007412 AZ&PC                    35.73     8.          
    9.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers           36.24     9.          
   10.  Laura, Scheffer               9407222 Aquarijn                 36.55    10.          
   11.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                  36.76    11.          
   12.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche              37.17    12.          
   13.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                  37.45    13.          
   14.  Lilianne, van der Dussen      9000936 De Vuursche              38.83    14.          
   15.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                   44.81    15.          
 AFGEM  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michiel, Floor                9800575 AZ&PC                  3:07.92     1.          
          1:31.47  3:07.92
    2.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                3:08.21     2.          
          1:33.27  3:08.21
    3.  Ruben, Nap                    9800213 VZC E&P                3:26.61     3.          
          1:40.12  3:26.61
    4.  Casper, van Hiel              9801359 Vecht&Rijn SG          3:33.89     4.          
          1:43.14  3:33.89
    5.  Martijn, de Leeuw             9800707 One Team Swimming      3:41.80     5.          
          1:44.78  3:41.80
    6.  Koen, van Heertum             9801507 Zwemlust den Hommel    3:43.58     6.          
          1:46.39  3:43.58
    7.  Stefan, Jonkman               9803807 IJZPC                  3:46.26     7.          
          1:47.92  3:46.26
    8.  Wouter, Netto                 9803137 Zwemlust den Hommel    3:59.23     8.          
          1:56.36  3:59.23
 AFGEM  Djamal, van der Hoeven        9800127 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      2:54.02     1.          
          1:23.89  2:54.02
    2.  Brian, vd Bovenkamp           9701223 VZC E&P                3:06.61     2.          
          1:30.89  3:06.61
    3.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn               3:07.10     3.          
          1:29.04  3:07.10
    4.  Theo, Arp                     9701869 AZ&PC                  3:08.51     4.          
          1:30.12  3:08.51
    5.  Jelle, Schouten               9703969 GoSwim                 3:13.01     5.          
          1:34.35  3:13.01
    6.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  3:19.73     6.          
          1:37.04  3:19.73
    7.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               3:36.40     7.          
          1:43.05  3:36.40
    8.  Stefan, Klok                  9704559 One Team Swimming      3:41.07     8.          
          1:46.07  3:41.07
 AFGEM  Leon, Huynh                   9704301 VZC E&P                         AFGEM          
 AFGEM  Quinten, Dekker               9703333 De Albatros                     AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 3
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               2:50.29     1.          
          1:22.76  2:50.29
    2.  André, van Kleef              9602195 AZ&PC                  2:53.04     2.          
          1:22.99  2:53.04
    3.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                2:58.11     3.          
          1:24.92  2:58.11
    4.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming      3:10.80     4.          
          1:31.44  3:10.80
    5.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  3:14.95     5.          
          1:33.11  3:14.95
    6.  Simon, Kortlever              9605429 Aquarijn               3:23.95     6.          
          1:37.38  3:23.95
    7.  Rens, Klok                    9602045 One Team Swimming      3:44.80     7.          
          1:49.92  3:44.80
 AFGEM  Jules, Vermei                 9602469 De Vuursche                     AFGEM          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 4
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:38.36     1.          
          1:16.02  2:38.36
    2.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                2:58.77     2.          
          1:25.04  2:58.77
    3.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    3:04.56     3.          
          1:28.56  3:04.56
    4.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer               3:04.89     4.          
          1:26.29  3:04.89
    5.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               3:14.50     5.          
          1:32.50  3:14.50
    6.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                3:15.12     6.          
          1:30.46  3:15.12
    7.  Matthijs, Mulder              9502597 De Zwoer               3:18.48     7.          
          1:34.17  3:18.48



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Jongens, 200m schoolslag                            Jeugd 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:57.70     1.          
          1:21.48  2:57.70
    2.  Dion, van der Laan            9403965 Woerden                3:10.52     2.          
          1:33.19  3:10.52
    3.  Pascal, Stellingwerff         9401189 Woerden                3:26.97     3.          
          1:40.01  3:26.97
    4.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 3:30.63     4.          
          1:37.59  3:30.63



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Jongens, 200m schoolslag                            Jeugd 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 2:50.64     1.          
          1:22.51  2:50.64
    2.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  3:30.39     2.          
          1:39.36  3:30.39



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Heren, 200m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter Jan, de Vries          9003183 AZ&PC                  2:37.95     1.          
          1:15.10  2:37.95
    2.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers         2:39.08     2.          
          1:16.05  2:39.08
    3.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer               2:57.63     3.          
          1:24.67  2:57.63
    4.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                3:19.11     4.          
          1:36.02  3:19.11
    5.  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                3:25.95     5.          
          1:38.33  3:25.95
    6.  Paul, van der Voort           6200715 De Zwoer               3:34.51     6.          
          1:39.11  3:34.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Meisjes, 400m vrije slag                         Junioren 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn               5:07.60     1.          
          1:11.42  2:30.36  5:07.60
    2.  Renee, Vanderheyden           9903130 AZ&PC                  5:32.81     2.          
          1:19.55  2:46.97  5:32.81
    3.  Riemke, Bosma                 9902202 AZ&PC                  5:33.49     3.          
          1:18.81  2:46.03  5:33.49
    4.  Amber, van de Kraats          9900236 VZC E&P                6:15.54     4.          
          1:28.39  3:03.73  6:15.54
    5.  Kim, de Vries                 9903488 VZC E&P                6:26.11     5.          
          1:30.65  3:11.55  6:26.11
    6.  Laura, Cronau                 9900742 Aquarijn               6:26.78     6.          
          1:26.16  3:05.70  6:26.78
    7.  Merve, Özdemir                9903380 GoSwim                 6:32.69     7.          
          1:28.38  3:07.62  6:32.69
    8.  Suzanne, Albers               9903722 IJZPC                  6:51.20     8.          
          1:32.89  3:18.00  6:51.20



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Meisjes, 400m vrije slag                         Junioren 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      5:01.39     1.          
          1:12.80  2:30.36  5:01.39
    2.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                5:11.66     2.          
          1:14.28  2:33.41  5:11.66
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  5:12.50     3.          
          1:15.40  2:35.44  5:12.50
    4.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  5:21.32     4.          
          1:16.53  2:37.73  5:21.32
    5.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  5:57.71     5.          
          1:23.23  2:54.41  5:57.71
    6.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                6:06.02     6.          
          1:25.64  2:59.76  6:06.02
    7.  Sybel, van Helm               9803270 De Fuut                6:11.46     7.          
          1:26.74  3:01.68  6:11.46
    8.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  6:24.36     8.          
          1:29.45  3:11.07  6:24.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 400m vrije slag                         Junioren 3
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               4:59.34     1.          
          1:10.91  2:26.31  4:59.34
    2.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  5:02.22     2.          
          1:11.18  2:28.81  5:02.22
    3.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               5:02.98     3.          
          1:08.73  2:25.13  5:02.98
    4.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    5:08.98     4.          
          1:11.30  2:29.99  5:08.98
    5.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  5:24.83     5.          
          1:16.13  2:40.13  5:24.83
    6.  Sanne, Bolander               9704152 De Fuut                5:59.36     6.          
          1:22.32  2:55.60  5:59.36
    7.  Yleine, Aerts                 9700852 One Team Swimming      6:19.16     7.          
          1:23.36  3:01.04  6:19.16
   DIS  Nynke, Breeuwsma              9704476 One Team Swimming                 DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Meisjes, 400m vrije slag                            Jeugd 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               4:46.70     1.          
          1:10.48  2:23.30  4:46.70
    2.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      4:55.62     2.          
          1:07.90  2:23.56  4:55.62
    3.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 4:57.65     3.          
          1:08.52  2:24.50  4:57.65
    4.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      5:01.42     4.          
          1:11.82  2:27.95  5:01.42
    5.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         5:01.89     5.          
          1:10.25  2:27.69  5:01.89
    6.  Courtney, van Huizen          9601686 Z.V. Utrecht           5:14.20     6.          
          1:12.26  2:32.82  5:14.20
    7.  Jessica, van de Geer          9605338 Aquarijn               5:35.46     7.          
          1:14.74  2:41.20  5:35.46
    8.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                5:48.07     8.          
          1:21.32  2:50.45  5:48.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Meisjes, 400m vrije slag                            Jeugd 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                  4:37.97     1.FJ 1      
          1:07.82  2:18.89  4:37.97
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  4:37.97     2.FJ 2      
          1:06.60  2:17.57  4:37.97
    3.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                  4:49.23     3.          
          1:10.49  2:24.20  4:49.23
    4.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                4:54.27     4.          
          1:10.89  2:25.75  4:54.27
    5.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                5:02.98     5.          
          1:11.94  2:28.57  5:02.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Dames, 400m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  4:38.73     1.          
          1:07.02  2:18.73  4:38.73
    2.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel    4:38.99     2.          
          1:04.99  2:16.65  4:38.99
    3.  Ilse, van den Wijngaard       8904736 One Team Swimming      5:09.37     3.          
          1:11.56  2:30.04  5:09.37
    4.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                5:26.59     4.          
          1:11.90  2:33.60  5:26.59
    5.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                5:35.80     5.          
          1:16.95  2:42.74  5:35.80
    6.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         6:02.02     6.          
          1:25.36  2:59.57  6:02.02
    7.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                6:07.46     7.          
          1:22.45  2:56.38  6:07.46
    8.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche            6:13.02     8.          
          1:22.13  2:57.20  6:13.02
    9.  Lilianne, van der Dussen      9000936 De Vuursche            6:24.42     9.          
          1:20.76  2:58.32  6:24.42
 AFGEM  Lotte, Wilms                  8402770 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist         1:13.10     1.          
    2.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                1:21.52     2.          
    3.  Leroy, van Ooijik             9800361 VZC E&P                1:23.24     3.          
    4.  Jos, van Herk                 9803037 VZC E&P                1:23.59     4.          
    5.  Martijn, de Leeuw             9800707 One Team Swimming      1:25.75     5.          
    6.  Stefan, Jonkman               9803807 IJZPC                  1:26.73     6.          
    7.  Ruben, Nap                    9800213 VZC E&P                1:26.95     7.          
   DIS  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel    1:17.45    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           1:12.89     1.          
    2.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 1:16.68     2.          
    3.  Mike, van de Bovenkamp        9703351 VZC E&P                1:16.74     3.          
    4.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  1:17.54     4.          
    5.  Theo, Arp                     9701869 AZ&PC                  1:19.00     5.          
    6.  Tim, Bredenhof                9702243 Aquarijn               1:23.95     6.          
    7.  Jeffrey, Roest                9703401 De Duinkikkers         1:24.30     7.          
    8.  Rick, Paardekooper            9701321 VZC E&P                1:30.89     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 3
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  1:08.23     1.          
    2.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist         1:11.27     2.          
    3.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               1:16.09     3.          
    4.  Loris, Misic                  9602101 VZC E&P                1:20.61     4.          
    5.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  1:20.92     5.          
    6.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                1:21.33     6.          
        Corné, Dros                   9604065 Woerden                1:21.33                 
    8.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming      1:25.39     8.          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 4
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  1:09.81     1.          
    2.  Bas, Dries                    9505177 De Amer                1:10.21     2.          
    3.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                1:10.90     3.FJ 1      
    4.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               1:10.90     4.FJ 2      
    5.  Michiel, van Vliet            9503875 One Team Swimming      1:12.06     5.          
    6.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust den Hommel    1:12.60     6.          
    7.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               1:12.97     7.          
    8.  Matthijs, Mulder              9502597 De Zwoer               1:15.88     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 100m rugslag                             Jeugd 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:12.25     1.          
    2.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 1:30.19     2.          
 AFGEM  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Jongens, 100m rugslag                             Jeugd 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel    1:10.96     1.          
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 1:13.75     2.          
    3.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  1:15.55     3.          
    4.  Kjeld, Jacobs                 9306795 De Amer                1:16.06     4.          
    5.  Ruben, de Boer                9301419 De Duinkikkers         1:20.60     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Heren, 100m rugslag                  Senioren 1 en ouder
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz, Nosairi                 9104645 AZ&PC                  1:00.09     1.          
    2.  Sjoerd, vd Snoek              8602899 IJZPC                  1:09.55     2.          
    3.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust den Hommel    1:11.47     3.          
    4.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         1:14.49     4.          
    5.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            1:18.08     5.          
    6.  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                1:27.02     6.          
    7.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                1:30.33     7.          
 AFGEM  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Sander, Palm                  9006463 Woerden                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn               1:33.15     1.          
    2.  Renee, Vanderheyden           9903130 AZ&PC                  1:35.41     2.          
    3.  Mendy, Koo                    9900065 De Haaien              1:37.93     3.          
    4.  Amber, van de Kraats          9900236 VZC E&P                1:42.18     4.          
    5.  Fleur, Treep                  9902994 De Duinkikkers         1:42.38     5.          
    6.  Suzanne, Albers               9903722 IJZPC                  1:44.95     6.          
    7.  Kim, de Vries                 9903488 VZC E&P                1:47.13     7.          
    8.  Michelle, Barten              9903724 IJZPC                  1:47.20     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                1:28.29     1.          
    2.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer               1:30.12     2.          
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  1:30.85     3.          
    4.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  1:35.38     4.          
    5.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  1:38.85     5.          
    6.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                1:42.66     6.          
    7.  Sybel, van Helm               9803270 De Fuut                1:48.26     7.          
   DIS  Romy, Kuus                    9802738 Vecht&Rijn SG          1:41.84    DIS          
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 3
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  1:28.64     1.          
    2.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    1:32.00     2.          
    3.  Sarai, Leander                9700798 De Haaien              1:37.05     3.          
    4.  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien              1:37.70     4.          
    5.  Nynke, Breeuwsma              9704476 One Team Swimming      1:40.47     5.          
    6.  Lianne, van Veen              9705718 De Duinkikkers         1:41.10     6.          
    7.  Sanne, Bolander               9704152 De Fuut                1:43.92     7.          
 AFGEM  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Meisjes, 100m schoolslag                            Jeugd 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  1:18.91     1.          
    2.  Anne, van Hoorn               9600664 One Team Swimming      1:24.14     2.          
    3.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:28.13     3.FJ 1      
    4.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         1:28.13     4.FJ 2      
    5.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                 1:31.69     5.          
    6.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              1:34.87     6.          
    7.  Jessica, van de Geer          9605338 Aquarijn               1:35.14     7.          
    8.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                1:36.31     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 100m schoolslag                            Jeugd 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valérie, Welkzijn             9505682 GoSwim                 1:34.44     1.          
    2.  Amber, Lauwers                9504926 Zwemclub Zeist         1:35.21     2.          
    3.  Jessie, Harms                 9503628 GoSwim                 1:36.57     3.          
    4.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel    1:37.90     4.          
    5.  Nicole, van Zuilen            9505428 De Amer                1:41.20     5.          
    6.  Nicole, Rood                  9503740 Vecht&Rijn SG          1:42.28     6.          
    7.  Leanne, Janssen               9504744 De Albatros            1:49.76     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Dames, 100m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa, Brak                 8800572 AZ&PC                  1:16.41     1.          
    2.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                  1:23.24     2.          
    3.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                1:26.27     3.          
    4.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               1:27.23     4.          
    5.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                1:27.53     5.          
    6.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         1:27.75     6.          
    7.  Sanne, Groenen                9007412 AZ&PC                  1:28.52     7.          
    8.  Charlotte, Anraad             9307588 Zwemclub Zeist         1:30.84     8.          
    9.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                1:31.84     9.          
   10.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                1:37.75    10.          
   11.  Rowie, Hooft                  9301988 De Duinkikkers         1:38.57    11.          
   12.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche            1:41.48    12.          
   13.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                 1:43.85    13.          
   DIS  Ingrid, Hoofd                 9306702 De Vuursche                       DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist         2:44.03     1.          
          2:44.03
    2.  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel    2:47.85     2.          
          2:47.85
    3.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                2:50.02     3.          
          2:50.02
    4.  Michiel, Floor                9800575 AZ&PC                  2:54.00     4.          
          2:54.00
    5.  Jos, van Herk                 9803037 VZC E&P                2:59.59     5.          
          2:59.59
    6.  Ruben, Nap                    9800213 VZC E&P                3:01.44     6.          
          3:01.44
    7.  Leroy, van Ooijik             9800361 VZC E&P                3:02.28     7.          
          3:02.28
    8.  Martijn, de Leeuw             9800707 One Team Swimming      3:13.17     8.          
          3:13.17
 AFGEM  Djamal, van der Hoeven        9800127 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           2:39.18     1.          
          2:39.18
    2.  Brian, vd Bovenkamp           9701223 VZC E&P                2:41.12     2.          
          2:41.12
    3.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 2:42.76     3.          
          2:42.76
    4.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  2:50.82     4.          
          2:50.82
    5.  Theo, Arp                     9701869 AZ&PC                  2:51.51     5.          
          2:51.51
    6.  Jeffrey, Roest                9703401 De Duinkikkers         2:52.00     6.          
          2:52.00
    7.  Tim, de Zoete                 9701875 De Duinkikkers         2:53.79     7.          
          2:53.79
    8.  Joep, Kuipers                 9700633 AZ&PC                  2:58.02     8.          
          2:58.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 3
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  2:28.74     1.          
          2:28.74
    2.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      2:32.15     2.          
          2:32.15
    3.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               2:34.39     3.          
          2:34.39
    4.  Damiën, de Groot              9603365 Vecht&Rijn SG          2:34.71     4.          
          2:34.71
    5.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                2:50.46     5.          
          2:50.46
    6.  Loris, Misic                  9602101 VZC E&P                2:52.82     6.          
          2:52.82
    7.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  2:58.36     7.          
          2:58.36
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 4
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:27.83     1.          
          2:27.83
    2.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  2:29.00     2.          
          2:29.00
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               2:34.78     3.          
          2:34.78
    4.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer               2:36.17     4.          
          2:36.17
    5.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    2:36.98     5.          
          2:36.98
    6.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                2:43.63     6.          
          2:43.63
    7.  Matthijs, Mulder              9502597 De Zwoer               2:45.75     7.          
          2:45.75
    8.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                2:48.82     8.          
          2:48.82



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                   Jongens, 200m wisselslag                            Jeugd 1
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:36.45     1.          
          2:36.45
    2.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien              3:04.96     2.          
          3:04.96
    3.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 3:15.41     3.          
          3:15.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                   Jongens, 200m wisselslag                            Jeugd 2
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel    2:32.99     1.          
          2:32.99
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 2:37.42     2.          
          2:37.42
    3.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  2:50.68     3.          
          2:50.68



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                    Heren, 200m wisselslag                 Senioren 1 en ouder
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjoerd, vd Snoek              8602899 IJZPC                  2:27.07     1.          
          2:27.07
    2.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers         2:27.89     2.          
          2:27.89
    3.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                  2:29.81     3.          
          2:29.81
    4.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               2:32.30     4.          
          2:32.30
    5.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            2:44.17     5.          
          2:44.17
    6.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                2:56.20     6.          
          2:56.20
    7.  Paul, van der Voort           6200715 De Zwoer               2:57.90     7.          
          2:57.90
 AFGEM  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                         AFGEM          
 AFGEM  Maik, Steenbeek               8402923 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          
 AFGEM  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                 Meisjes, 4 x 100m wisselslag             Junioren 3 en jonger
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                            Aquarijn               5:12.57     1.          
        Denise, Schulpen, 97                      Shannon, Mommersteeg, 97
        Melissa, Baars, 99                        Kimberley, Hemmelder, 97
          1:10.95  5:12.57

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  5:27.04     2.          
        Chiara, van Winsum, 98                    Sophie, Brouwer, 98
        Manon, Broeze, 97                         Riemke, Bosma, 99
          1:23.10  5:27.04

    3.  De Fuut 1                             De Fuut                5:56.30     3.          
        Sanne, Bolander, 97                       Lotte, Stoiber, 98
        Demi, Molenaar, 98                        Sybel, van Helm, 98
          1:28.49  5:56.30




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                  Dames, 4 x 100m wisselslag                  Jeugd 1 en ouder
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:48.74     1.          
        Iris, Pijtak, 93                          Shireen, Post, 95
        Sedona, de Keijzer, 96                    Lynn, Dybiona, 95
          1:11.37  4:48.74

    2.  De Fuut 1                             De Fuut                5:02.49     2.          
        Anne, Kooijman, 95                        Aranka, Schouten, 95
        Melissa, Smienk, 96                       Demelsa, Kreuger, 95
          1:14.03  5:02.49

    3.  Aquarijn 1                            Aquarijn               5:05.99     3.          
        Mette, Bijeman, 95                        Linda, Kamperman, 96
        Iris, Selten, 92                          Laura, Scheffer, 94
          1:16.89  5:05.99




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                 Jongens, 4 x 100m vrije slag             Junioren 4 en jonger
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Zwoer 1                            De Zwoer               4:07.62     1.          
        Auke, Koops, 95                           Matthijs, Mulder, 95
        Tim, Douma, 95                            Sven, Dogger, 96
          1:00.09  4:07.62

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:09.03     2.          
        Daniël, Buijs, 96                         Martijn, Bartels, 96
        Mitchell, van Winsum, 95                  Joep, Kuipers, 97
          1:00.56  4:09.03

    3.  De Fuut 1                             De Fuut                4:14.06     3.          
        Daan, Roordink, 95                        Arjan, Rooze, 98
        Jeroen, Essink, 95                        Valentijn, Stolk, 96
            59.94  4:14.06

    4.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    4:22.33     4.          
        Koen, van Heertum, 98                     Indi, Joore, 95
        Sezer, Yas, 98                            Yassine, Maniani, 95
          1:15.50  4:22.33

    5.  VZC E&P 1                             VZC E&P                4:29.16     5.          
        Jelle, Nap, 95                            Ruben, Nap, 98
        Mike, van de Bovenkamp, 97                Brian, vd Bovenkamp, 97
          1:04.48  4:29.16

    6.  AZ&PC 2                               AZ&PC                  4:35.14     6.          
        Theo, Arp, 97                             André, van Kleef, 96
        Lennart, Kruizinga, 97                    Michiel, Floor, 98
          1:14.38  4:35.14

    7.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:40.07     7.          
        Joshua, Verkuil, 97                       Simon, Kortlever, 96
        Tim, Bredenhof, 97                        Donny, van den Bosch, 95
          1:15.34  4:40.07

 AFGEM  De Vuursche 1                         De Vuursche                     AFGEM          
        Anthony, Brouwer, 96                      ,, 
        ,,                                        Jules, Vermei, 96




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                  Heren, 4 x 100m vrije slag                  Jeugd 1 en ouder
14-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    4:01.97     1.          
        Vincent, Versteeg, 77                     Sander, Ariaansz, 93
        Mark, Musch, 84                           Martijn, Bouwens, 88
          1:01.25  4:01.97




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn                 42.91     1.          
    2.  Mendy, Koo                    9900065 De Haaien                44.27     2.          
    3.  Amber, van de Kraats          9900236 VZC E&P                  45.70     3.          
    4.  Riemke, Bosma                 9902202 AZ&PC                    47.02     4.          
    5.  Kim, de Vries                 9903488 VZC E&P                  48.04     5.          
    6.  Suzanne, Albers               9903722 IJZPC                    48.43     6.          
    7.  Mijke, Bergkotte              9903434 De Zwoer                 49.31     7.          
    8.  Michelle, Barten              9903724 IJZPC                    52.69     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                  39.63     1.          
    2.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer                 41.01     2.          
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                    42.29     3.          
    4.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                    43.36     4.          
    5.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                    43.50     5.          
    6.  Romy, Kuus                    9802738 Vecht&Rijn SG            43.64     6.          
    7.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                  46.82     7.          
   DIS  Cheyenne, van de Port         9804718 De Amer                           DIS          
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 3
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                    39.69     1.          
    2.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel      41.33     2.          
    3.  Nynke, Breeuwsma              9704476 One Team Swimming        41.61     3.          
    4.  Sarai, Leander                9700798 De Haaien                42.07     4.          
    5.  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien                42.35     5.          
    6.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn SG            42.42     6.          
    7.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn                 46.96     7.          
   DIS  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                    Meisjes, 50m schoolslag                            Jeugd 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                    36.15     1.          
    2.  Anne, van Hoorn               9600664 One Team Swimming        37.83     2.          
    3.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 39.30     3.          
    4.  Jessica, van de Geer          9605338 Aquarijn                 40.73     4.          
    5.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                   41.02     5.          
    6.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien                43.27     6.          
    7.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                   44.38     7.          
    8.  Courtney, van Huizen          9601686 Z.V. Utrecht             44.72     8.          
 AFGEM  Laura, Kievit                 9603544 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Chantal, van de Kraats        9600280 VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                    Meisjes, 50m schoolslag                            Jeugd 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nicole, Rood                  9503740 Vecht&Rijn SG            41.89     1.          
    2.  Amber, Lauwers                9504926 Zwemclub Zeist           42.58     2.          
    3.  Jessie, Harms                 9503628 GoSwim                   42.68     3.          
    4.  Valérie, Welkzijn             9505682 GoSwim                   42.73     4.          
    5.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel      43.11     5.          
    6.  Disney, van der Dussen        9500244 De Vuursche              43.30     6.          
    7.  Nicole, van Zuilen            9505428 De Amer                  46.59     7.          
    8.  Leanne, Janssen               9504744 De Albatros              47.59     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                     Dames, 50m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa, Brak                 8800572 AZ&PC                    34.48     1.          
    2.  Ilse, van Hoorn               9001578 AZ&PC                    35.19     2.          
    3.  Kelly, de Jong                9101474 AZ&PC                    36.00     3.          
    4.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                  38.20     4.          
    5.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                  38.65     5.          
    6.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers           38.78     6.          
    7.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn                 39.46     7.          
    8.  Sanne, Groenen                9007412 AZ&PC                    40.33     8.          
    9.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                  40.53     9.          
   10.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                  40.74    10.          
   11.  Charlotte, Anraad             9307588 Zwemclub Zeist           40.90    11.          
   12.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche              44.37    12.          
   13.  Lilianne, van der Dussen      9000936 De Vuursche              45.13    13.          
   14.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                  45.18    14.          
   15.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                  45.40    15.          
   16.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers           45.72    16.          
 AFGEM  Nina, van der Schaar          8805808 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist           32.94     1.          
    2.  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel      35.48     2.          
    3.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                  36.52     3.          
    4.  Koen, van Heertum             9801507 Zwemlust den Hommel      36.73     4.          
    5.  Leroy, van Ooijik             9800361 VZC E&P                  37.10     5.          
    6.  Ruben, Nap                    9800213 VZC E&P                  38.09     6.          
    7.  Daan, Papenhuijzen            9803447 IJZPC                    38.84     7.          
    8.  Stefan, Jonkman               9803807 IJZPC                    40.11     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht             33.29     1.          
    2.  Mike, van de Bovenkamp        9703351 VZC E&P                  35.19     2.FJ 1      
    3.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                    35.19     3.FJ 2      
    4.  Joep, Kuipers                 9700633 AZ&PC                    35.91     4.          
    5.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                   36.14     5.          
    6.  Tim, Bredenhof                9702243 Aquarijn                 37.02     6.          
    7.  Jeffrey, Roest                9703401 De Duinkikkers           38.59     7.          
    8.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn                 39.68     8.          
 AFGEM  Rick, Paardekooper            9701321 VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 3
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                    31.31     1.          
    2.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist           32.16     2.          
    3.  Loris, Misic                  9602101 VZC E&P                  35.97     3.          
    4.  Corné, Dros                   9604065 Woerden                  36.74     4.          
    5.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                    37.14     5.          
    6.  Anthony, Brouwer              9602471 De Vuursche              38.08     6.          
    7.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer                 38.69     7.          
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Efrim, van Barneveld          9605251 Zwemclub Zeist                  AFGEM          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 4
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas, Dries                    9505177 De Amer                  31.54     1.          
    2.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  31.77     2.          
    3.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                  32.18     3.          
    4.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust den Hommel      32.21     4.          
        Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn                 32.21                 
    6.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer                 32.86     6.          
    7.  Matthijs, Mulder              9502597 De Zwoer                 33.38     7.          
    8.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer                 36.97     8.          
 AFGEM  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                     Jongens, 50m rugslag                              Jeugd 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   32.77     1.          
    2.  Pascal, Stellingwerff         9401189 Woerden                  36.77     2.          
 AFGEM  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Jongens, 50m rugslag                              Jeugd 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel      32.01     1.          
    2.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                    33.43     2.          
    3.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                   33.64     3.          
    4.  Kjeld, Jacobs                 9306795 De Amer                  34.23     4.          
    5.  Ruben, de Boer                9301419 De Duinkikkers           37.11     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                      Heren, 50m rugslag                   Senioren 1 en ouder
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz, Nosairi                 9104645 AZ&PC                    28.13     1.          
    2.  Jeffrey, Breedijk             8900451 De Haaien                28.93     2.          
    3.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                  32.36     3.          
    4.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn                 33.02     4.          
    5.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers           33.14     5.          
    6.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    33.43     6.          
    7.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros              35.96     7.          
    8.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                  39.11     8.          
 AFGEM  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Maik, Steenbeek               8402923 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          
 AFGEM  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                     Meisjes, 200m rugslag                          Junioren 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilona, Verschoor              9903478 De Albatros            3:10.57     1.          
          1:33.10  3:10.57
    2.  Mendy, Koo                    9900065 De Haaien              3:22.88     2.          
          1:38.59  3:22.88
    3.  Michelle, Barten              9903724 IJZPC                  3:25.30     3.          
          1:41.81  3:25.30
    4.  Suzanne, Albers               9903722 IJZPC                  3:26.53     4.          
          1:41.82  3:26.53
    5.  Masha, Odijk                  9904922 GoSwim                 3:38.01     5.          
          1:47.59  3:38.01
   DIS  Ainhoa, Bijsterbosch de Lóno  9904744 GoSwim                 3:53.21    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:52.18  3:53.21
   DIS  Lisa, Geurts                  9904924 GoSwim                 4:09.50    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:02.18  4:09.50
    NG  Nicole, van Hattem            9901864 GoSwim                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                     Meisjes, 200m rugslag                          Junioren 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  2:54.01     1.          
          1:24.90  2:54.01
    2.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer               3:00.93     2.          
          1:29.24  3:00.93
    3.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  3:05.40     3.          
          1:32.41  3:05.40
    4.  Angie, Sloekers               9805084 De Zwoer               3:09.58     4.          
          1:31.83  3:09.58
    5.  Marieke, van der Meulen       9803078 Vecht&Rijn SG          3:09.90     5.          
          1:32.50  3:09.90
    6.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  3:11.91     6.          
          1:34.12  3:11.91
    7.  Renske, Bassant               9803940 AZ&PC                  3:13.58     7.          
          1:35.17  3:13.58
    8.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer               3:19.80     8.          
          1:38.64  3:19.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                     Meisjes, 200m rugslag                          Junioren 3
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                2:34.47     1.          
          1:14.66  2:34.47
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               2:38.09     2.          
          1:16.09  2:38.09
    3.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               2:44.68     3.          
          1:22.43  2:44.68
    4.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    2:45.63     4.          
          1:21.53  2:45.63
    5.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  2:56.72     5.          
          1:26.30  2:56.72
    6.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn SG          3:02.75     6.          
          1:27.80  3:02.75
    7.  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien              3:05.24     7.          
          1:31.89  3:05.24
    8.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  3:07.51     8.          
          1:28.70  3:07.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                     Meisjes, 200m rugslag                             Jeugd 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      2:32.47     1.          
          1:13.80  2:32.47
    2.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         2:37.51     2.          
          1:16.56  2:37.51
    3.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               2:40.63     3.          
          1:18.77  2:40.63
    4.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      2:40.66     4.          
          1:19.83  2:40.66
    5.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 2:48.41     5.          
          1:20.60  2:48.41
    6.  Courtney, van Huizen          9601686 Z.V. Utrecht           2:48.92     6.          
          1:22.06  2:48.92
    7.  Francine, Burema              9604354 De Amer                2:50.00     7.          
          1:23.08  2:50.00
    8.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              2:51.94     8.          
          1:23.34  2:51.94



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                     Meisjes, 200m rugslag                             Jeugd 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne, Kooijman                9503218 De Fuut                2:39.52     1.          
          1:18.06  2:39.52
    2.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn               2:39.94     2.          
          1:19.61  2:39.94
    3.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                2:40.27     3.          
          1:19.01  2:40.27
    4.  Nicole, van Zuilen            9505428 De Amer                2:55.62     4.          
          1:27.38  2:55.62
    5.  Amber, Lauwers                9504926 Zwemclub Zeist         3:03.35     5.          
          1:29.53  3:03.35
    6.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel    3:17.26     6.          
          1:36.20  3:17.26
    7.  Jessie, Harms                 9503628 GoSwim                 3:18.41     7.          
          1:35.26  3:18.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                      Dames, 200m rugslag                  Senioren 1 en ouder
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Verouden               9003948 AZ&PC                  2:24.59     1.          
          1:11.69  2:24.59
    2.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               2:35.88     2.          
          1:15.17  2:35.88
    3.  Ilse, van den Wijngaard       8904736 One Team Swimming      2:38.89     3.          
          1:17.42  2:38.89
    4.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         2:47.95     4.          
          1:23.70  2:47.95
    5.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         2:58.04     5.          
          1:29.11  2:58.04
    6.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche            3:13.34     6.          
          1:33.21  3:13.34
 AFGEM  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel    3:04.34     1.          
          1:20.76  3:04.34
    2.  Stefan, Jonkman               9803807 IJZPC                  3:18.42     2.          
          1:29.69  3:18.42
   DIS  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist                    DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Koen, van Heertum             9801507 Zwemlust den Hommel    3:39.34    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:36.97  3:39.34
 AFGEM  Djamal, van der Hoeven        9800127 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Balder, Haze                  9802449 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           2:49.86     1.          
          1:15.47  2:49.86
    2.  Tim, de Zoete                 9701875 De Duinkikkers         3:09.07     2.          
          1:26.06  3:09.07
    3.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               3:33.91     3.          
          1:38.45  3:33.91
   DIS  Quinten, Dekker               9703333 De Albatros            4:16.92    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:46.50  4:16.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 3
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  2:31.11     1.          
          1:11.01  2:31.11
    2.  Rens, Klok                    9602045 One Team Swimming      3:54.27     2.          
          1:48.69  3:54.27
 AFGEM  Jules, Vermei                 9602469 De Vuursche                     AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 4
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               2:36.41     1.          
          1:10.88  2:36.41
 AFGEM  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                           AFGEM          





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                    Heren, 200m vlinderslag                Senioren 1 en ouder
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel    2:46.61     1.          
          1:10.24  2:46.61
    2.  Robbin, Blokpoel              8400161 De Duinkikkers         2:54.45     2.          
          1:19.42  2:54.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                   Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn               1:19.55     1.          
    2.  Riemke, Bosma                 9902202 AZ&PC                  1:25.26     2.          
    3.  Ilona, Verschoor              9903478 De Albatros            1:39.51     3.          
    4.  Michelle, Barten              9903724 IJZPC                  1:41.08     4.          
    5.  Suzanne, Albers               9903722 IJZPC                  1:52.25     5.          
    6.  Mijke, Bergkotte              9903434 De Zwoer               1:52.45     6.          
    7.  Laura, Cronau                 9900742 Aquarijn               1:56.08     7.          
    8.  Mendy, Koo                    9900065 De Haaien              1:59.66     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                   Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                1:17.54     1.          
    2.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  1:20.68     2.          
    3.  Marieke, van der Meulen       9803078 Vecht&Rijn SG          1:24.74     3.          
    4.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer               1:30.04     4.          
    5.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer               1:39.19     5.          
    6.  Renske, Bassant               9803940 AZ&PC                  1:45.11     6.          
    7.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  1:50.07     7.          
    8.  Angie, Sloekers               9805084 De Zwoer               1:56.95     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                   Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 3
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               1:10.57     1.          
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               1:12.86     2.          
    3.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  1:20.79     3.          
    4.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  1:23.73     4.          
    5.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    1:25.00     5.          
    6.  Lianne, van Veen              9705718 De Duinkikkers         1:28.56     6.          
    7.  Sanne, Bolander               9704152 De Fuut                1:42.97     7.          
    8.  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien              1:43.68     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                   Meisjes, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      1:04.64     1.          
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:10.96     2.          
    3.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         1:12.08     3.          
    4.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              1:19.71     4.          
    5.  Richelle, Koot                9606416 Zwemlust den Hommel    1:19.80     5.          
    6.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                 1:22.17     6.          
    7.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 1:22.59     7.          
    8.  Anne, van Hoorn               9600664 One Team Swimming      1:35.96     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                   Meisjes, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                  1:10.58     1.          
    2.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                1:11.11     2.          
    3.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                  1:13.63     3.          
    4.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn               1:18.49     4.          
    5.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                1:20.00     5.          
    6.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel    1:31.24     6.          
    7.  Sanne, Jansen                 9500032 De Vuursche            1:40.60     7.          
    8.  Leanne, Janssen               9504744 De Albatros            1:41.16     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 82                    Dames, 100m vlinderslag                Senioren 1 en ouder
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelly, de Jong                9101474 AZ&PC                  1:04.05     1.          
    2.  Ilse, van Hoorn               9001578 AZ&PC                  1:07.08     2.          
    3.  Larissa, Brak                 8800572 AZ&PC                  1:14.37     3.          
    4.  Ilse, van den Wijngaard       8904736 One Team Swimming      1:18.40     4.          
    5.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               1:24.17     5.          
    6.  Laura, Scheffer               9407222 Aquarijn               1:27.82     6.          
    7.  Rowie, Hooft                  9301988 De Duinkikkers         1:30.14     7.          
    8.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                1:32.86     8.          
    9.  Lilianne, van der Dussen      9000936 De Vuursche            1:33.68     9.          
   10.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         1:34.25    10.          
   11.  Sanne, Groenen                9007412 AZ&PC                  1:35.42    11.          
   12.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche            1:37.87    12.          
   13.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                1:48.42    13.          
 AFGEM  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Lotte, Wilms                  8402770 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 83                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist         1:03.74     1.          
    2.  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel    1:04.03     2.          
    3.  Arjan, Rooze                  9802553 De Fuut                1:06.71     3.          
    4.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                1:09.00     4.          
    5.  Ruben, Nap                    9800213 VZC E&P                1:09.79     5.FJ 1      
    6.  Leroy, van Ooijik             9800361 VZC E&P                1:09.79     6.FJ 2      
    7.  Daan, Papenhuijzen            9803447 IJZPC                  1:12.50     7.          
    8.  Jos, van Herk                 9803037 VZC E&P                1:12.80     8.          
 AFGEM  Djamal, van der Hoeven        9800127 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 84                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      1:02.33     1.          
    2.  Brian, vd Bovenkamp           9701223 VZC E&P                1:02.37     2.          
    3.  Joep, Kuipers                 9700633 AZ&PC                  1:02.48     3.          
    4.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 1:02.92     4.FJ 1      
    5.  Mike, van de Bovenkamp        9703351 VZC E&P                1:02.92     5.FJ 2      
    6.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  1:04.81     6.          
    7.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           1:06.05     7.          
    8.  Tim, Bredenhof                9702243 Aquarijn               1:06.35     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 85                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 3
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Damiën, de Groot              9603365 Vecht&Rijn SG            58.40     1.          
    2.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                    58.87     2.          
    3.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer                 59.79     3.          
    4.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      1:00.58     4.          
    5.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist         1:02.90     5.          
    6.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  1:05.50     6.          
    7.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming      1:08.60     7.          
   DIS  Corné, Dros                   9604065 Woerden                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 86                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 4
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust den Hommel      57.93     1.          
    2.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  58.62     2.          
    3.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer                 59.18     3.          
    4.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               1:00.04     4.          
    5.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                1:02.20     5.FJ 1      
    6.  Bas, Dries                    9505177 De Amer                1:02.20     6.FJ 2      
    7.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    1:02.26     7.          
    8.  Matthijs, Mulder              9502597 De Zwoer               1:03.34     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 87                   Jongens, 100m vrije slag                            Jeugd 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:01.47     1.          
    2.  Dion, van der Laan            9403965 Woerden                1:01.96     2.          
    3.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien              1:12.29     3.          
    4.  Pascal, Stellingwerff         9401189 Woerden                1:13.75     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 88                   Jongens, 100m vrije slag                            Jeugd 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel      59.03     1.          
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 1:00.48     2.FJ 1      
    3.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  1:00.48     3.FJ 2      
    4.  Kjeld, Jacobs                 9306795 De Amer                1:03.67     4.          
    5.  Jeroen, van Wilpen            9301333 De Vuursche            1:05.43     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 89                    Heren, 100m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz, Nosairi                 9104645 AZ&PC                    54.10     1.          
    2.  Pieter Jan, de Vries          9003183 AZ&PC                    56.67     2.          
    3.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                  57.11     3.          
    4.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    58.52     4.          
    5.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel      58.87     5.          
    6.  Berend, Adan                  9207101 GoSwim                   59.08     6.          
    7.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn                 59.30     7.          
    8.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers         1:01.69     8.          
    9.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            1:03.36     9.          
   10.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                1:10.88    10.          
 AFGEM  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Maik, Steenbeek               8402923 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          
 AFGEM  Antal, Bos                    8900367 De Vuursche                     AFGEM          
 AFGEM  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 90                   Meisjes, 200m vrije slag                         Junioren 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn               2:24.94     1.          
          1:09.96  2:24.94
    2.  Renee, Vanderheyden           9903130 AZ&PC                  2:32.20     2.          
          1:11.45  2:32.20
    3.  Riemke, Bosma                 9902202 AZ&PC                  2:37.58     3.          
          1:16.86  2:37.58
    4.  Amber, van de Kraats          9900236 VZC E&P                2:59.39     4.          
          1:24.78  2:59.39
    5.  Mijke, Bergkotte              9903434 De Zwoer               3:03.09     5.          
          1:30.87  3:03.09
    6.  Kim, de Vries                 9903488 VZC E&P                3:04.03     6.          
          1:30.15  3:04.03
    7.  Michelle, Barten              9903724 IJZPC                  3:11.42     7.          
          1:32.16  3:11.42
    8.  Suzanne, Albers               9903722 IJZPC                  3:17.22     8.          
          1:34.94  3:17.22



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 91                   Meisjes, 200m vrije slag                         Junioren 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      2:18.91     1.          
          1:07.67  2:18.91
    2.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                2:25.54     2.          
          1:10.99  2:25.54
    3.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  2:31.53     3.          
          1:13.75  2:31.53
    4.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  2:32.97     4.          
          1:15.36  2:32.97
    5.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  2:49.34     5.          
          1:22.90  2:49.34
    6.  Marieke, van der Meulen       9803078 Vecht&Rijn SG          2:49.39     6.          
          1:20.61  2:49.39
    7.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  2:54.43     7.          
          1:25.40  2:54.43
    8.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer               2:55.02     8.          
          1:22.45  2:55.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 92                   Meisjes, 200m vrije slag                         Junioren 3
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                2:13.73     1.          
          1:03.90  2:13.73
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               2:22.86     2.          
          1:08.77  2:22.86
    3.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               2:25.63     3.          
          1:10.34  2:25.63
    4.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  2:26.45     4.          
          1:11.46  2:26.45
    5.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    2:31.87     5.          
          1:12.80  2:31.87
    6.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  2:33.04     6.          
          1:14.32  2:33.04
    7.  Nynke, Breeuwsma              9704476 One Team Swimming      2:37.68     7.          
          1:15.87  2:37.68
    8.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn SG          2:45.14     8.          
          2:45.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 93                   Meisjes, 200m vrije slag                            Jeugd 1
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  2:15.74     1.          
          1:06.05  2:15.74
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               2:16.67     2.          
          1:06.15  2:16.67
    3.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      2:18.68     3.          
          1:07.08  2:18.68
    4.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      2:21.79     4.          
          1:07.99  2:21.79
    5.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                 2:22.91     5.          
          1:11.25  2:22.91
    6.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 2:23.49     6.          
          1:10.41  2:23.49
    7.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         2:24.42     7.          
          1:10.30  2:24.42
    8.  Richelle, Koot                9606416 Zwemlust den Hommel    2:33.76     8.          
          1:11.80  2:33.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 94                   Meisjes, 200m vrije slag                            Jeugd 2
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                  2:11.17     1.          
          1:05.55  2:11.17
    2.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                  2:12.47     2.          
          1:05.96  2:12.47
    3.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn               2:16.70     3.          
          1:06.44  2:16.70
    4.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                2:20.37     4.          
          1:08.62  2:20.37
    5.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                2:23.50     5.          
          1:11.02  2:23.50
    6.  Anne, Kooijman                9503218 De Fuut                2:30.75     6.          
          1:11.30  2:30.75
    7.  Valérie, Welkzijn             9505682 GoSwim                 2:35.02     7.          
          1:14.13  2:35.02
    8.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel    2:45.96     8.          
          1:18.39  2:45.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 95                    Dames, 200m vrije slag                     Senioren 1 e.l.
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Verouden               9003948 AZ&PC                  2:03.90     1.          
          1:00.76  2:03.90
    2.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel    2:09.96     2.          
          1:01.42  2:09.96
    3.  Kelly, de Jong                9101474 AZ&PC                  2:17.73     3.          
          1:08.50  2:17.73
    4.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               2:22.68     4.          
          1:09.09  2:22.68
    5.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               2:26.01     5.          
          1:11.55  2:26.01
    6.  Ilse, van den Wijngaard       8904736 One Team Swimming      2:27.26     6.          
          1:10.08  2:27.26
    7.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                2:28.89     7.          
          1:11.60  2:28.89
    8.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                2:31.73     8.          
          1:11.92  2:31.73
    9.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                2:31.96     9.          
          1:13.68  2:31.96
   10.  Laura, Scheffer               9407222 Aquarijn               2:34.47    10.          
          1:14.65  2:34.47
   11.  Sanne, Groenen                9007412 AZ&PC                  2:47.13    11.          
          1:21.09  2:47.13
   12.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                2:52.59    12.          
          1:20.01  2:52.59
   13.  Rowie, Hooft                  9301988 De Duinkikkers         2:55.37    13.          
          1:27.63  2:55.37
   14.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche            2:57.76    14.          
          1:23.16  2:57.76
 AFGEM  Nina, van der Schaar          8805808 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          
 AFGEM  Lotte, Wilms                  8402770 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 96                 Jongens, 4 x 200m vrije slag             Junioren 4 en jonger
15-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Zwoer 2                            De Zwoer               9:18.99     1.          
        Sven, Dogger, 96                          Matthijs, Mulder, 95
        Tim, Douma, 95                            Auke, Koops, 95
          1:05.74  2:11.95  9:18.99

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  9:26.75     2.          
        Daniël, Buijs, 96                         Joep, Kuipers, 97
        Martijn, Bartels, 96                      Lennart, Kruizinga, 97
          1:05.25  2:11.87  9:26.75

    3.  VZC E&P 1                             VZC E&P                9:33.56     3.          
        Ruben, van Leeuwen, 97                    Mike, van de Bovenkamp, 97
        Jelle, Nap, 95                            Brian, vd Bovenkamp, 97
          1:10.63  2:27.32  9:33.56

    4.  De Fuut 1                             De Fuut                9:43.08     4.          
        Friso, Stolk, 98                          Arjan, Rooze, 98
        Jeroen, Essink, 95                        Daan, Roordink, 95
          1:12.21  2:31.20  9:43.08

    5.  Aquarijn 1                            Aquarijn              10:26.75     5.          
        Donny, van den Bosch, 95                  Simon, Kortlever, 96
        Joshua, Verkuil, 97                       Tim, Bredenhof, 97
          1:07.42  2:17.98 10:26.75

 AFGEM  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
        Daniel, van Noord, 97                     Indi, Joore, 95
        Sezer, Yas, 98                            Yassine, Maniani, 95





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 98                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn                 30.67     1.          
    2.  Renee, Vanderheyden           9903130 AZ&PC                    30.87     2.          
    3.  Riemke, Bosma                 9902202 AZ&PC                    32.00     3.          
    4.  Mijke, Bergkotte              9903434 De Zwoer                 34.19     4.          
    5.  Amber, van de Kraats          9900236 VZC E&P                  34.31     5.          
    6.  Merve, Özdemir                9903380 GoSwim                   34.62     6.          
    7.  Mendy, Koo                    9900065 De Haaien                34.86     7.          
    8.  Joanie, den Oudsten           9903226 GoSwim                   36.61     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 99                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming        28.38     1.          
    2.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                  30.04     2.          
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                    31.57     3.          
    4.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer                 31.66     4.          
    5.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                    31.93     5.          
    6.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                    32.99     6.          
    7.  Marieke, van der Meulen       9803078 Vecht&Rijn SG            33.33     7.FJ 1      
    8.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                  33.33     8.FJ 2      



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 100                   Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 3
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                  28.00     1.          
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                 28.47     2.          
    3.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                    29.59     3.          
    4.  Nynke, Breeuwsma              9704476 One Team Swimming        30.15     4.          
    5.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                    30.61     5.          
    6.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                    30.73     6.          
    7.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn                 31.49     7.          
    8.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel      31.86     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                    27.01     1.          
    2.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming        27.53     2.          
    3.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                   28.61     3.          
    4.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming        28.78     4.          
    5.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist           29.14     5.          
    6.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                    29.64     6.          
    7.  Courtney, van Huizen          9601686 Z.V. Utrecht             30.77     7.          
    8.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming        30.92     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                    27.92     1.          
    2.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                  28.14     2.          
    3.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn                 28.75     3.          
    4.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                  29.17     4.          
    5.  Valérie, Welkzijn             9505682 GoSwim                   30.92     5.          
    6.  Nicole, van Zuilen            9505428 De Amer                  31.11     6.          
    7.  Anne, Kooijman                9503218 De Fuut                  32.17     7.          
    8.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel      33.02     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                    Dames, 50m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                    27.48     1.FJ 1      
    2.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel      27.48     2.FJ 2      
    3.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                  29.34     3.          
    4.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn                 29.50     4.          
    5.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn                 29.78     5.FJ 1      
    6.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer                 29.78     6.FJ 2      
    7.  Ilse, van den Wijngaard       8904736 One Team Swimming        30.37     7.          
    8.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                  30.57     8.          
        Sanne, Groenen                9007412 AZ&PC                    30.57                 
   10.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 Zwemclub Zeist           30.58    10.          
   11.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                  31.96    11.          
   12.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                  32.87    12.          
   13.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers           33.08    13.FJ 1      
   14.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche              33.08    14.FJ 2      
   15.  Laura, Scheffer               9407222 Aquarijn                 33.19    15.          
 AFGEM  Nina, van der Schaar          8805808 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist           31.01     1.          
    2.  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel      32.43     2.          
    3.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                  33.91     3.          
    4.  Stefan, Jonkman               9803807 IJZPC                    34.61     4.          
    5.  Leroy, van Ooijik             9800361 VZC E&P                  35.54     5.          
    6.  Jos, van Herk                 9803037 VZC E&P                  36.51     6.          
    7.  Martijn, de Leeuw             9800707 One Team Swimming        38.16     7.          
 NG.ZA  Djamal, van der Hoeven        9800127 AZ&PC                           NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht             32.37     1.          
    2.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming        33.06     2.FJ 1      
    3.  Tim, de Zoete                 9701875 De Duinkikkers           33.06     3.FJ 2      
    4.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                    33.61     4.FJ 1      
    5.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                   33.61     5.FJ 2      
    6.  Mike, van de Bovenkamp        9703351 VZC E&P                  35.10     6.          
    7.  Tim, Bredenhof                9702243 Aquarijn                 35.96     7.          
    8.  Rick, Paardekooper            9701321 VZC E&P                  38.19     8.          
 AFGEM  Brian, vd Bovenkamp           9701223 VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 3
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                    27.04     1.          
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                    28.43     2.          
    3.  Damiën, de Groot              9603365 Vecht&Rijn SG            30.43     3.          
    4.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming        31.00     4.FJ 1      
    5.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer                 31.00     5.FJ 2      
    6.  Jules, Vermei                 9602469 De Vuursche              32.60     6.          
    7.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                   35.33     7.          
    8.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming        35.92     8.          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 4
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn                 28.68     1.          
    2.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  29.12     2.          
    3.  Arjan, Hanse                  9500657 AZ&PC                    29.50     3.          
    4.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer                 30.37     4.FJ 1      
    5.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust den Hommel      30.37     5.FJ 2      
    6.  Matthijs, Mulder              9502597 De Zwoer                 30.43     6.          
    7.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn                 31.36     7.          
    8.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel      33.20     8.          
 AFGEM  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   30.05     1.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 109                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel      30.05     1.          
    2.  Kjeld, Jacobs                 9306795 De Amer                  31.48     2.          
    3.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                    31.50     3.          
    4.  Frank, Wilschut               9302465 GoSwim                   34.64     4.          
 AFGEM  Jeroen, van Wilpen            9301333 De Vuursche                     AFGEM          
 AFGEM  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                   Heren, 50m vlinderslag                 Senioren 1 en ouder
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz, Nosairi                 9104645 AZ&PC                    26.50     1.          
    2.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel      27.63     2.          
    3.  Pieter Jan, de Vries          9003183 AZ&PC                    27.90     3.          
    4.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    28.02     4.          
    5.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer                 29.00     5.          
    6.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel      29.02     6.          
    7.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers           29.38     7.          
    8.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust den Hommel      29.52     8.          
    9.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers           29.86     9.          
   10.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien                30.29    10.FJ 1      
   11.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                    30.29    11.FJ 2      
   12.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                  35.13    12.          
 AFGEM  Antal, Bos                    8900367 De Vuursche                     AFGEM          
 AFGEM  Martijn, van Buuren           7600169 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
    NG  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber, van de Kraats          9900236 VZC E&P                3:29.96     1.          
          1:40.09  3:29.96
    2.  Mendy, Koo                    9900065 De Haaien              3:30.41     2.          
          1:40.54  3:30.41
    3.  Kim, de Vries                 9903488 VZC E&P                3:39.16     3.          
          1:48.03  3:39.16
    4.  Merve, Özdemir                9903380 GoSwim                 3:40.29     4.          
          1:47.19  3:40.29
    5.  Suzanne, Albers               9903722 IJZPC                  3:40.84     5.          
          1:48.75  3:40.84
    6.  Laura, Cronau                 9900742 Aquarijn               3:42.07     6.          
          3:42.07
    7.  Joanie, den Oudsten           9903226 GoSwim                 3:42.34     7.          
          1:45.80  3:42.34
    8.  Michelle, Barten              9903724 IJZPC                  4:00.70     8.          
          1:55.67  4:00.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 112                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                3:07.23     1.          
          1:29.85  3:07.23
    2.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  3:16.84     2.          
          1:35.47  3:16.84
    3.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer               3:20.07     3.          
          1:35.76  3:20.07
    4.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  3:26.93     4.          
          1:38.56  3:26.93
    5.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  3:33.44     5.          
          1:40.84  3:33.44
    6.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                3:38.51     6.          
          1:46.50  3:38.51
    7.  Sybel, van Helm               9803270 De Fuut                3:41.39     7.          
          1:44.86  3:41.39
    8.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer               3:48.98     8.          
          1:49.36  3:48.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 113                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 3
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  3:10.49     1.          
          1:30.30  3:10.49
    2.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    3:16.94     2.          
          1:32.41  3:16.94
    3.  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien              3:23.53     3.          
          1:39.59  3:23.53
    4.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              3:25.10     4.          
          1:38.16  3:25.10
    5.  Sanne, Bolander               9704152 De Fuut                3:33.64     5.          
          1:43.39  3:33.64
   DIS  Yleine, Aerts                 9700852 One Team Swimming      3:45.70    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:49.82  3:45.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 114                  Meisjes, 200m schoolslag                            Jeugd 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  2:53.12     1.          
          1:21.08  2:53.12
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               3:06.67     2.          
          1:30.30  3:06.67
    3.  Anne, van Hoorn               9600664 One Team Swimming      3:10.04     3.          
          1:28.18  3:10.04
    4.  Jessica, van de Geer          9605338 Aquarijn               3:17.81     4.          
          1:33.76  3:17.81
    5.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                 3:19.20     5.          
          1:37.39  3:19.20
    6.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 3:23.29     6.          
          1:37.96  3:23.29
    7.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              3:24.90     7.          
          1:37.62  3:24.90
    8.  Courtney, van Huizen          9601686 Z.V. Utrecht           3:33.42     8.          
          1:41.36  3:33.42
 AFGEM  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 115                  Meisjes, 200m schoolslag                            Jeugd 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                  2:55.51     1.          
          1:25.34  2:55.51
    2.  Valérie, Welkzijn             9505682 GoSwim                 3:16.48     2.          
          1:34.76  3:16.48
    3.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel    3:32.99     3.          
          1:40.71  3:32.99
    4.  Jessie, Harms                 9503628 GoSwim                 3:35.36     4.          
          1:41.07  3:35.36
    5.  Nicole, van Zuilen            9505428 De Amer                3:38.53     5.          
          1:45.24  3:38.53



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 116                   Dames, 200m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa, Brak                 8800572 AZ&PC                  2:50.65     1.          
          1:22.00  2:50.65
    2.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                3:06.10     2.          
          1:30.06  3:06.10
    3.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               3:06.41     3.          
          1:29.99  3:06.41
    4.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         3:07.02     4.          
          1:31.52  3:07.02
    5.  Charlotte, Anraad             9307588 Zwemclub Zeist         3:13.82     5.          
          1:31.48  3:13.82
    6.  Sanne, Groenen                9007412 AZ&PC                  3:14.48     6.          
          1:34.10  3:14.48
    7.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               3:15.60     7.          
          1:33.60  3:15.60
    8.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                3:16.38     8.          
          1:34.28  3:16.38
    9.  Rowie, Hooft                  9301988 De Duinkikkers         3:30.04     9.          
          1:42.61  3:30.04
   10.  Renske, Eilers                8806072 De Amer                3:30.59    10.          
          1:41.08  3:30.59
   11.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche            3:36.57    11.          
          1:42.13  3:36.57
   12.  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel    3:45.78    12.          
          1:45.08  3:45.78
   DIS  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                3:36.57    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:46.42  3:36.57



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 117                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel    5:04.50     1.          
          1:13.30  2:31.61  5:04.50
    2.  Leroy, van Ooijik             9800361 VZC E&P                5:20.27     2.          
          1:16.43  2:39.75  5:20.27
    3.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                5:22.32     3.          
          1:16.52  2:40.81  5:22.32
    4.  Michiel, Floor                9800575 AZ&PC                  5:22.67     4.          
          1:16.54  2:40.64  5:22.67
    5.  Ruben, Nap                    9800213 VZC E&P                5:27.96     5.          
          1:18.58  2:42.02  5:27.96
    6.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist         5:29.02     6.          
          1:18.65  2:43.26  5:29.02
    7.  Arjan, Rooze                  9802553 De Fuut                5:37.45     7.          
          1:18.61  2:41.77  5:37.45
    8.  Jos, van Herk                 9803037 VZC E&P                5:43.08     8.          
          1:22.45  2:50.11  5:43.08
 AFGEM  Balder, Haze                  9802449 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 118                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      4:45.63     1.          
          1:07.07  2:20.39  4:45.63
    2.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 4:46.41     2.          
          1:07.67  2:20.84  4:46.41
    3.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           4:59.53     3.          
          1:09.56  2:26.56  4:59.53
    4.  Joep, Kuipers                 9700633 AZ&PC                  5:00.33     4.          
          1:10.33  2:27.93  5:00.33
    5.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               5:31.38     5.          
          1:18.13  2:43.87  5:31.38
    6.  Daniel, van Noord             9704067 Zwemlust den Hommel    5:32.42     6.          
          1:18.86  2:44.45  5:32.42
    7.  Bas, Giezeman                 9702285 Zwemclub Zeist         5:35.32     7.          
          1:20.32  2:47.94  5:35.32



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 119                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 3
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      4:28.63     1.          
          1:02.40  2:10.40  4:28.63
    2.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  4:34.80     2.          
          1:05.67  2:16.19  4:34.80
    3.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               4:35.87     3.          
          1:05.77  2:17.03  4:35.87
    4.  Damiën, de Groot              9603365 Vecht&Rijn SG          5:08.41     4.          
          1:11.53  2:30.75  5:08.41
    5.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming      5:57.04     5.          
          1:20.07  2:50.57  5:57.04
    6.  Rens, Klok                    9602045 One Team Swimming      6:20.02     6.          
          1:31.45  3:07.45  6:20.02
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 120                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 4
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    4:48.54     1.          
          1:08.73  2:24.67  4:48.54
    2.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               4:55.14     2.          
          1:06.44  2:22.14  4:55.14
    3.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                4:56.06     3.          
          1:09.47  2:24.25  4:56.06
    4.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               5:02.14     4.          
          1:08.27  2:25.61  5:02.14
    5.  Michiel, van Vliet            9503875 One Team Swimming      5:13.51     5.          
          1:08.95  2:28.48  5:13.51
    6.  Jeroen, Essink                9503801 De Fuut                5:16.20     6.          
          1:14.89  2:35.60  5:16.20
    7.  Friso, van Alphen             9503865 Z.V. Utrecht           6:01.51     7.          
          1:18.39  2:51.70  6:01.51
 AFGEM  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 121                  Jongens, 400m vrije slag                            Jeugd 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  4:45.13     1.          
          1:03.26  2:15.49  4:45.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 122                  Jongens, 400m vrije slag                            Jeugd 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel    5:14.56     1.          
          1:02.40  2:26.90  5:14.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 123                   Heren, 400m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               4:46.50     1.          
          1:08.04  2:22.08  4:46.50
    2.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel    5:01.43     2.          
          1:07.84  2:25.93  5:01.43
    3.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              5:16.82     3.          
          1:13.80  2:35.56  5:16.82
 AFGEM  Martijn, van Buuren           7600169 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                         AFGEM          
 AFGEM  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 124                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee, Vanderheyden           9903130 AZ&PC                  1:17.42     1.          
    2.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn               1:19.77     2.          
    3.  Riemke, Bosma                 9902202 AZ&PC                  1:26.34     3.          
    4.  Iris, de Kruijf               9903658 Zwemlust den Hommel    1:27.10     4.          
    5.  Ilona, Verschoor              9903478 De Albatros            1:27.83     5.          
    6.  Mijke, Bergkotte              9903434 De Zwoer               1:33.02     6.          
    7.  Joanie, den Oudsten           9903226 GoSwim                 1:34.30     7.          
   DIS  Merve, Özdemir                9903380 GoSwim                 1:34.30    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 125                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                1:16.05     1.          
    2.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  1:21.94     2.          
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  1:22.02     3.          
    4.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer               1:23.15     4.          
    5.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  1:26.49     5.          
    6.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  1:28.15     6.          
    7.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                1:32.29     7.          
    8.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer               1:34.23     8.          
 AFGEM  Angie, Sloekers               9805084 De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 126                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 3
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                1:09.06     1.          
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               1:09.26     2.          
    3.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               1:17.08     3.          
    4.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn SG          1:21.10     4.          
    5.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  1:21.29     5.          
    6.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  1:23.16     6.          
    7.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    1:23.97     7.          
   DIS  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              1:29.32    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 127                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      1:11.82     1.          
    2.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         1:13.54     2.          
    3.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      1:14.87     3.          
    4.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              1:17.29     4.          
    5.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:17.93     5.          
    6.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                 1:18.54     6.FJ 1      
    7.  Francine, Burema              9604354 De Amer                1:18.54     7.FJ 2      
    8.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 1:18.98     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 128                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                1:12.95     1.          
    2.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                  1:13.11     2.          
    3.  Anne, Kooijman                9503218 De Fuut                1:13.67     3.          
    4.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn               1:16.12     4.          
    5.  Nicole, van Zuilen            9505428 De Amer                1:23.79     5.          
    6.  Nicole, Rood                  9503740 Vecht&Rijn SG          1:28.84     6.          
    7.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel    1:31.36     7.          
   DIS  Valérie, Welkzijn             9505682 GoSwim                 1:24.63    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 129                     Dames, 100m rugslag                  Senioren 1 en ouder
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel    1:09.50     1.          
    2.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                  1:10.02     2.          
    3.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               1:13.32     3.          
    4.  Ilse, van den Wijngaard       8904736 One Team Swimming      1:13.45     4.          
    5.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 Zwemclub Zeist         1:18.85     5.          
    6.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                1:21.41     6.          
    7.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         1:22.47     7.          
    8.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche            1:28.44     8.          
    9.  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel    1:31.40     9.          
   10.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                1:34.13    10.          
 AFGEM  Nina, van der Schaar          8805808 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 130                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist         1:26.89     1.FJ 1      
    2.  Michiel, Floor                9800575 AZ&PC                  1:26.89     2.FJ 2      
    3.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                1:28.37     3.          
    4.  Ruben, Nap                    9800213 VZC E&P                1:39.15     4.          
    5.  Martijn, de Leeuw             9800707 One Team Swimming      1:41.08     5.          
    6.  Arjan, Rooze                  9802553 De Fuut                1:41.36     6.          
    7.  Jelle, Blankestijn            9803737 De Duinkikkers         1:41.97     7.          
    8.  Jos, van Herk                 9803037 VZC E&P                1:44.60     8.          
    NG  Djamal, van der Hoeven        9800127 AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 131                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      1:22.07     1.          
    2.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn               1:25.15     2.          
    3.  Theo, Arp                     9701869 AZ&PC                  1:26.07     3.          
    4.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           1:26.15     4.          
    5.  Tim, de Zoete                 9701875 De Duinkikkers         1:31.00     5.          
    6.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  1:33.74     6.          
    7.  Tim, Bredenhof                9702243 Aquarijn               1:35.02     7.          
    8.  Daniel, van Noord             9704067 Zwemlust den Hommel    1:40.73     8.          
 AFGEM  Brian, vd Bovenkamp           9701223 VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 132                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 3
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  André, van Kleef              9602195 AZ&PC                  1:17.50     1.          
    2.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               1:20.95     2.FJ 1      
    3.  Damiën, de Groot              9603365 Vecht&Rijn SG          1:20.95     3.FJ 2      
    4.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist         1:23.15     4.          
    5.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming      1:27.12     5.          
    6.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  1:27.94     6.          
    7.  Simon, Kortlever              9605429 Aquarijn               1:33.73     7.          
    8.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                 1:34.17     8.          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 133                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 4
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                1:09.77     1.          
    2.  Arjan, Hanse                  9500657 AZ&PC                  1:13.82     2.          
    3.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               1:19.15     3.          
    4.  Bas, Dries                    9505177 De Amer                1:21.00     4.          
    5.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                1:26.11     5.          
    6.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               1:26.70     6.          
    7.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer               1:27.06     7.          
    8.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    1:28.40     8.          
 AFGEM  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 134                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:15.56     1.          
    2.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien              1:34.32     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 135                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel    1:18.57     1.          
    2.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  1:27.29     2.          
    3.  Kjeld, Jacobs                 9306795 De Amer                1:34.84     3.          
    4.  Frank, Wilschut               9302465 GoSwim                 1:37.03     4.          
 AFGEM  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 136                   Heren, 100m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter Jan, de Vries          9003183 AZ&PC                  1:07.26     1.          
    2.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers         1:11.51     2.          
    3.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust den Hommel    1:15.37     3.          
    4.  Niels, Vlug                   8803651 De Duinkikkers         1:19.07     4.          
    5.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel    1:22.19     5.          
    6.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              1:25.38     6.          
    7.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            1:30.74     7.          
    8.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                1:32.21     8.          
   DIS  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                  1:21.78    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Martijn, van Buuren           7600169 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 137                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn               2:47.07     1.          
          2:47.07
    2.  Renee, Vanderheyden           9903130 AZ&PC                  2:52.73     2.          
          2:52.73
    3.  Riemke, Bosma                 9902202 AZ&PC                  3:04.14     3.          
          3:04.14
    4.  Merve, Özdemir                9903380 GoSwim                 3:15.22     4.          
          3:15.22
    5.  Amber, van de Kraats          9900236 VZC E&P                3:17.66     5.          
          3:17.66
    6.  Kim, de Vries                 9903488 VZC E&P                3:19.16     6.          
          3:19.16
    7.  Suzanne, Albers               9903722 IJZPC                  3:26.56     7.          
          3:26.56
    8.  Joanie, den Oudsten           9903226 GoSwim                 3:28.83     8.          
          3:28.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 138                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      2:39.81     1.          
          2:39.81
    2.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                2:45.67     2.          
          2:45.67
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  2:53.23     3.FJ 1      
          2:53.23
    4.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  2:53.23     4.FJ 2      
          2:53.23
    5.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer               3:07.37     5.          
          3:07.37
    6.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  3:10.06     6.          
          3:10.06
    7.  Marieke, van der Meulen       9803078 Vecht&Rijn SG          3:10.96     7.          
          3:10.96
    8.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  3:16.47     8.          
          3:16.47



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 139                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 3
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               2:38.62     1.          
          2:38.62
    2.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  2:46.98     2.          
          2:46.98
    3.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    2:47.51     3.          
          2:47.51
    4.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               2:47.81     4.          
          2:47.81
    5.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  2:55.59     5.          
          2:55.59
    6.  Lianne, van Veen              9705718 De Duinkikkers         3:03.68     6.          
          3:03.68
    7.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              3:07.88     7.          
          3:07.88
    8.  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien              3:08.00     8.          
          3:08.00



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 140                  Meisjes, 200m wisselslag                            Jeugd 1
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  2:32.80     1.          
          2:32.80
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  2:36.43     2.          
          2:36.43
    3.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               2:37.80     3.          
          2:37.80
    4.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         2:38.45     4.          
          2:38.45
    5.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      2:39.61     5.          
          2:39.61
    6.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 2:51.13     6.          
          2:51.13
    7.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                 2:51.78     7.          
          2:51.78
    8.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              2:52.08     8.          
          2:52.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 141                  Meisjes, 200m wisselslag                            Jeugd 2
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  2:30.58     1.          
          2:30.58
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  2:37.45     2.          
          2:37.45
    3.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                2:40.92     3.          
          2:40.92
    4.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                2:41.44     4.          
          2:41.44
    5.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn               2:43.25     5.          
          2:43.25
    6.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                  2:48.95     6.          
          2:48.95
    7.  Anne, Kooijman                9503218 De Fuut                2:53.65     7.          
          2:53.65
    8.  Nicole, van Zuilen            9505428 De Amer                3:02.85     8.          
          3:02.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 142                   Dames, 200m wisselslag                 Senioren 1 en ouder
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse, van den Wijngaard       8904736 One Team Swimming      2:43.11     1.          
          2:43.11
    2.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               2:44.98     2.          
          2:44.98
    3.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         2:46.92     3.          
          2:46.92
    4.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                2:47.45     4.          
          2:47.45
    5.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               2:49.97     5.          
          2:49.97
    6.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               2:52.40     6.          
          2:52.40
    7.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                2:53.05     7.          
          2:53.05
    8.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                2:58.91     8.          
          2:58.91
    9.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         3:03.72     9.          
          3:03.72
   10.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche            3:12.54    10.          
          3:12.54
   11.  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel    3:18.80    11.          
          3:18.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 143                Jongens, 4 x 100m wisselslag             Junioren 4 en jonger
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:33.82     1.          
        Joep, Kuipers, 97                         Daniël, Buijs, 96
        Arjan, Hanse, 95                          Twan, Boot, 96
          1:16.62  4:33.82

    2.  De Zwoer 3                            De Zwoer               4:46.48     2.          
        Tim, Douma, 95                            Matthijs, Mulder, 95
        Sven, Dogger, 96                          Auke, Koops, 95
          1:13.26  4:46.48

    3.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:57.63     3.          
        Tim, Bredenhof, 97                        Donny, van den Bosch, 95
        Sjoerd, Murk, 95                          Michael, den Oudsten, 97
          1:24.10  4:57.63

    4.  De Fuut 1                             De Fuut                5:04.86     4.          
        Jeroen, Essink, 95                        Daan, Roordink, 95
        Friso, Stolk, 98                          Arjan, Rooze, 98
          1:21.95  5:04.86

    5.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    5:10.94     5.          
        Sezer, Yas, 98                            Yassine, Maniani, 95
        Indi, Joore, 95                           Daniel, van Noord, 97
          1:13.81  5:10.94

    6.  AZ&PC 2                               AZ&PC                  5:15.52     6.          
        Lennart, Kruizinga, 97                    Theo, Arp, 97
        André, van Kleef, 96                      Michiel, Floor, 98
          1:18.88  5:15.52

    7.  VZC E&P 1                             VZC E&P                5:28.40     7.          
        Mike, van de Bovenkamp, 97                Leroy, van Ooijik, 98
        Jelle, Nap, 95                            Ruben, Nap, 98
          1:19.15  5:28.40

 AFGEM  De Vuursche 1                         De Vuursche                     AFGEM          
        ,,                                        Jules, Vermei, 96
        ,,                                        Anthony, Brouwer, 96




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 144                 Heren, 4 x 100m wisselslag                  Jeugd 1 en ouder
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    4:36.28     1.          
        Sander, Ariaansz, 93                      Martijn, Bouwens, 88
        Vincent, Versteeg, 77                     Mark, Musch, 84
          1:14.04  4:36.28




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 145                Meisjes, 4 x 100m vrije slag             Junioren 3 en jonger
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:32.48     1.          
        Shannon, Mommersteeg, 97                  Melissa, Baars, 99
        Kimberley, Hemmelder, 97                  Denise, Schulpen, 97
          1:06.26  4:32.48

    2.  De Fuut 1                             De Fuut                4:34.74     2.          
        Lotte, Stoiber, 98                        Sanne, Bolander, 97
        Demi, Molenaar, 98                        Amy, de Langen, 97
          1:06.46  4:34.74

    3.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:40.53     3.          
        Manon, Broeze, 97                         Riemke, Bosma, 99
        Chiara, van Winsum, 98                    Jasmin, Lotfolahian, 97
          1:08.84  4:40.53




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 146                 Dames, 4 x 100m vrije slag                  Jeugd 1 en ouder
21-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:11.85     1.          
        Lynn, Dybiona, 95                         Rachelle, Visser, 95
        Sedona, de Keijzer, 96                    Laura, Moolenaar, 96
          1:01.33  4:11.85

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:30.46     2.          
        Linda, Kamperman, 96                      Iris, Selten, 92
        Marlous, de Jong, 90                      Mette, Bijeman, 95
          1:04.64  4:30.46

    3.  De Fuut 1                             De Fuut                4:39.10     3.          
        Anne, Kooijman, 95                        Aranka, Schouten, 95
        Marielle, Kievit, 94                      Demelsa, Kreuger, 95
          1:10.92  4:39.10




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 147                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                  39.34     1.          
    2.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist           40.07     2.          
    3.  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel      41.99     3.          
    4.  Casper, van Hiel              9801359 Vecht&Rijn SG            42.99     4.          
    5.  Koen, van Heertum             9801507 Zwemlust den Hommel      46.16     5.          
    6.  Wout, de Bruin                9800555 IJZPC                    46.20     6.          
    7.  Jelle, Blankestijn            9803737 De Duinkikkers           46.35     7.          
    8.  Stefan, Jonkman               9803807 IJZPC                    47.51     8.          
 AFGEM  Djamal, van der Hoeven        9800127 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 148                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming        37.10     1.          
        Jun 2
    2.  Brian, vd Bovenkamp           9701223 VZC E&P                  39.02     2.          
    3.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn                 39.18     3.          
    4.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht             39.38     4.          
    5.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                    40.24     5.          
    6.  Joep, Kuipers                 9700633 AZ&PC                    43.16     6.          
    7.  Daniel, van Noord             9704067 Zwemlust den Hommel      43.34     7.          
    8.  Jelle, Schouten               9703969 GoSwim                   43.92     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 149                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 3
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Damiën, de Groot              9603365 Vecht&Rijn SG            34.28     1.          
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                    35.28     2.          
    3.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer                 35.90     3.          
    4.  André, van Kleef              9602195 AZ&PC                    36.22     4.          
    5.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist           37.29     5.          
    6.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                    38.06     6.          
    7.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming        38.16     7.          
    8.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                   41.18     8.          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 150                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 4
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  33.12     1.          
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn                 35.32     2.          
    3.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                  35.59     3.          
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                    37.83     4.          
    5.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn                 37.91     5.          
    6.  Bas, Dries                    9505177 De Amer                  38.17     6.          
    7.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel      38.69     7.          
    8.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                  39.48     8.          
 AFGEM  Gleidyson, Gomes              9505383 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 151                   Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   32.50     1.          
   DIS  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien                39.79    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 152                   Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel      34.78     1.          
    2.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                    38.35     2.          
    NG  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 153                    Heren, 50m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter Jan, de Vries          9003183 AZ&PC                    30.65     1.          
    2.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers           31.85     2.          
    3.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer                 33.42     3.          
    4.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust den Hommel      33.46     4.          
    5.  Niels, Vlug                   8803651 De Duinkikkers           33.63     5.          
    6.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel      34.32     6.          
    7.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    34.83     7.          
    8.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien                35.93     8.          
    9.  Carl, Knelange                8000795 Zwemlust den Hommel      36.38     9.          
   10.  Martijn, Soesbergen           8902935 Zwemlust den Hommel      36.89    10.          
   11.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel      37.23    11.          
   12.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                  37.36    12.          
   13.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn                 37.41    13.          
   14.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                  38.77    14.          
   15.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros              40.26    15.          
   16.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel      40.34    16.          
 AFGEM  Martijn, van Buuren           7600169 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 154                    Meisjes, 50m rugslag                           Juniroen 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee, Vanderheyden           9903130 AZ&PC                    35.04     1.          
    2.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn                 37.24     2.          
    3.  Riemke, Bosma                 9902202 AZ&PC                    39.33     3.          
    4.  Joanie, den Oudsten           9903226 GoSwim                   39.40     4.          
    5.  Ilona, Verschoor              9903478 De Albatros              40.39     5.          
    6.  Merve, Özdemir                9903380 GoSwim                   40.76     6.          
    7.  Mijke, Bergkotte              9903434 De Zwoer                 41.48     7.          
    8.  Suzanne, Albers               9903722 IJZPC                    41.62     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 155                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                  34.59     1.          
    2.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer                 35.81     2.          
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                    36.82     3.          
    4.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                    37.60     4.          
    5.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                    38.42     5.          
    6.  Renske, Bassant               9803940 AZ&PC                    39.50     6.          
    7.  Marieke, van der Meulen       9803078 Vecht&Rijn SG            41.67     7.          
    8.  Iris, van Zuilen              9803036 De Amer                  41.93     8.          
 AFGEM  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                           AFGEM          
 AFGEM  Angie, Sloekers               9805084 De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 156                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 3
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                 32.03     1.          
    2.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                  32.06     2.          
    3.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn                 34.93     3.          
    4.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                    35.68     4.          
    5.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                    36.05     5.          
    6.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                    36.54     6.          
    7.  Marije, Verhofstadt           9701036 Vecht&Rijn SG            36.78     7.          
    8.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel      38.80     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 157                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                    32.45     1.          
    2.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming        33.13     2.          
    3.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist           33.76     3.FJ 1      
    4.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                   33.76     4.FJ 2      
    5.  Francine, Burema              9604354 De Amer                  34.58     5.          
    6.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien                35.52     6.          
    7.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                   36.88     7.          
    8.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 37.80     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 158                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                  33.77     1.FJ 1      
    2.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn                 33.77     2.FJ 2      
    3.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                    35.34     3.          
    4.  Nicole, Rood                  9503740 Vecht&Rijn SG            36.57     4.          
    5.  Amber, Lauwers                9504926 Zwemclub Zeist           36.77     5.          
    6.  Nicole, van Zuilen            9505428 De Amer                  38.25     6.          
    7.  Valérie, Welkzijn             9505682 GoSwim                   39.95     7.          
   DIS  Anne, Kooijman                9503218 De Fuut                  34.54    DIS          
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 159                     Dames, 50m rugslag                   Senioren 1 en ouder
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel      31.70     1.          
    2.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 Zwemclub Zeist           34.27     2.          
    3.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer                 34.52     3.          
    4.  Ilse, van den Wijngaard       8904736 One Team Swimming        34.96     4.          
    5.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                  36.12     5.          
    6.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn                 36.70     6.          
    7.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers           37.22     7.          
    8.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers           37.80     8.          
    9.  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche              38.28     9.          
   10.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                  40.11    10.          
   11.  Sanne, Groenen                9007412 AZ&PC                    41.42    11.          
   12.  Lilianne, van der Dussen      9000936 De Vuursche              41.49    12.          
   13.  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel      42.94    13.          
   14.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                  44.70    14.          
 AFGEM  Nina, van der Schaar          8805808 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          
    NG  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 160                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist         2:44.65     1.          
          1:24.33  2:44.65
    2.  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel    2:47.07     2.          
          1:23.51  2:47.07
    3.  Leroy, van Ooijik             9800361 VZC E&P                2:54.39     3.          
          1:25.89  2:54.39
    4.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                2:58.08     4.          
          1:28.51  2:58.08
    5.  Ruben, Nap                    9800213 VZC E&P                2:59.13     5.          
          1:29.07  2:59.13
    6.  Thom, Hardeman                9803843 AZ&PC                  2:59.28     6.          
          1:28.49  2:59.28
    7.  Stefan, Jonkman               9803807 IJZPC                  3:01.98     7.          
          1:29.12  3:01.98
    8.  Koen, van Heertum             9801507 Zwemlust den Hommel    3:07.86     8.          
          1:31.26  3:07.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 161                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           2:39.79     1.          
          1:18.23  2:39.79
    2.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 2:41.77     2.          
          1:19.21  2:41.77
    3.  Mike, van de Bovenkamp        9703351 VZC E&P                2:43.37     3.          
          1:19.31  2:43.37
    4.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  2:50.04     4.          
          1:23.12  2:50.04
    5.  Jeffrey, Roest                9703401 De Duinkikkers         2:58.00     5.          
          1:28.11  2:58.00
    6.  Daniel, van Noord             9704067 Zwemlust den Hommel    3:03.03     6.          
          1:30.82  3:03.03
    7.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               3:13.07     7.          
          1:34.19  3:13.07
    8.  Stefan, Klok                  9704559 One Team Swimming      3:20.88     8.          
          1:40.63  3:20.88



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 162                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 3
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  2:30.98     1.          
          1:13.30  2:30.98
    2.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               2:45.25     2.          
          1:22.83  2:45.25
    3.  Efrim, van Barneveld          9605251 Zwemclub Zeist         2:48.43     3.          
          1:28.39  2:48.43
    4.  Damiën, de Groot              9603365 Vecht&Rijn SG          2:49.48     4.          
          1:22.98  2:49.48
    5.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  2:54.27     5.          
          1:24.73  2:54.27
    6.  Jules, Vermei                 9602469 De Vuursche            3:08.19     6.          
          1:31.16  3:08.19
    7.  Anthony, Brouwer              9602471 De Vuursche            3:22.48     7.          
          1:37.00  3:22.48
    8.  Rens, Klok                    9602045 One Team Swimming      3:39.89     8.          
          1:46.43  3:39.89
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 163                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 4
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan, Hanse                  9500657 AZ&PC                  2:19.10     1.          
          1:07.61  2:19.10
    2.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  2:32.03     2.          
          1:12.67  2:32.03
    3.  Michiel, van Vliet            9503875 One Team Swimming      2:33.63     3.          
          1:14.31  2:33.63
    4.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               2:39.80     4.          
          1:17.77  2:39.80
    5.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               2:40.77     5.          
          1:17.65  2:40.77
    6.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               2:43.11     6.          
          1:19.86  2:43.11
    7.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                2:46.21     7.          
          1:21.56  2:46.21
    8.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer               3:01.85     8.          
          1:25.19  3:01.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 164                    Jongens, 200m rugslag                             Jeugd 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:40.10     1.          
          1:16.16  2:40.10
 AFGEM  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 165                    Jongens, 200m rugslag                             Jeugd 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel    2:36.06     1.          
          1:14.98  2:36.06
    2.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  2:47.77     2.          
          1:21.38  2:47.77
    3.  Ruben, de Boer                9301419 De Duinkikkers         2:53.66     3.          
          1:24.55  2:53.66
    NG  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 166                     Heren, 200m rugslag                  Senioren 1 en ouder
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carl, Knelange                8000795 Zwemlust den Hommel    2:36.09     1.          
          1:13.76  2:36.09
    2.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         2:45.46     2.          
          1:21.29  2:45.46
    3.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              2:48.57     3.          
          1:21.02  2:48.57
    4.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            2:50.99     4.          
          1:24.02  2:50.99
    5.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel    2:57.12     5.          
          1:27.74  2:57.12
    6.  Paul, van der Voort           6200715 De Zwoer               3:00.26     6.          
          1:27.86  3:00.26
 AFGEM  Robbin, Blokpoel              8400161 De Duinkikkers                  AFGEM          
 AFGEM  Martijn, van Buuren           7600169 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 167                  Meisjes, 200m vlinderslag                        Junioren 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  3:07.33     1.          
          1:24.39  3:07.33
    2.  Marieke, van der Meulen       9803078 Vecht&Rijn SG          3:20.87     2.          
          1:29.12  3:20.87
    3.  Sybel, van Helm               9803270 De Fuut                3:52.51     3.          
          1:44.09  3:52.51
    4.  Roos, Geerars                 9802380 One Team Swimming      4:02.89     4.          
          1:53.36  4:02.89
 AFGEM  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 168                  Meisjes, 200m vlinderslag                        Junioren 3
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               2:37.55     1.          
          1:11.84  2:37.55
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               2:44.48     2.          
          1:16.17  2:44.48
    3.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    3:01.43     3.          
          1:23.27  3:01.43
    4.  Sanne, Bolander               9704152 De Fuut                3:47.38     4.          
          1:44.34  3:47.38
   DIS  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                             DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
          1:26.50



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 169                  Meisjes, 200m vlinderslag                           Jeugd 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               2:35.75     1.          
          1:12.90  2:35.75
    2.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         2:42.31     2.          
          1:16.54  2:42.31
    3.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 2:59.89     3.          
          1:23.16  2:59.89



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 170                  Meisjes, 200m vlinderslag                           Jeugd 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  2:45.59     1.          
          1:12.29  2:45.59
    2.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn               2:52.61     2.          
          1:18.90  2:52.61
 AFGEM  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 171                   Dames, 200m vlinderslag                Senioren 1 en ouder
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Verouden               9003948 AZ&PC                  2:28.36     1.          
          1:09.36  2:28.36
    2.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         3:13.69     2.          
          1:31.83  3:13.69
    3.  Lilianne, van der Dussen      9000936 De Vuursche            3:38.04     3.          
          1:38.53  3:38.04
   DIS  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche                       DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
          1:39.02
 AFGEM  Kelly, de Jong                9101474 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 172                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist         1:12.76     1.          
    2.  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel    1:16.03     2.          
    3.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                1:18.51     3.          
    4.  Jos, van Herk                 9803037 VZC E&P                1:25.08     4.          
    5.  Leroy, van Ooijik             9800361 VZC E&P                1:25.19     5.          
    6.  Stefan, Jonkman               9803807 IJZPC                  1:28.59     6.          
    7.  Koen, van Heertum             9801507 Zwemlust den Hommel    1:36.33     7.          
   DIS  Wouter, Netto                 9803137 Zwemlust den Hommel               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Djamal, van der Hoeven        9800127 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 173                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           1:13.52     1.          
    2.  Brian, vd Bovenkamp           9701223 VZC E&P                1:16.81     2.          
    3.  Tim, de Zoete                 9701875 De Duinkikkers         1:17.33     3.          
    4.  Bas, Giezeman                 9702285 Zwemclub Zeist         1:21.70     4.          
    5.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  1:22.90     5.          
    6.  Quinten, Dekker               9703333 De Albatros            1:32.79     6.          
    7.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               1:37.47     7.          
    8.  Stefan, Klok                  9704559 One Team Swimming      1:53.66     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 174                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 3
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  1:02.58     1.          
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  1:08.59     2.          
    3.  Damiën, de Groot              9603365 Vecht&Rijn SG          1:16.82     3.          
    4.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               1:17.51     4.          
    5.  Jules, Vermei                 9602469 De Vuursche            1:19.44     5.          
    6.  Efrim, van Barneveld          9605251 Zwemclub Zeist         1:22.10     6.          
    7.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming      1:23.67     7.          
    8.  Rens, Klok                    9602045 One Team Swimming      1:47.47     8.          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 175                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 4
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                1:04.19     1.          
    2.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               1:05.35     2.          
    3.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  1:10.92     3.          
    4.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    1:12.37     4.          
    5.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               1:12.88     5.          
    6.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer               1:15.25     6.          
    7.  Matthijs, Mulder              9502597 De Zwoer               1:16.43     7.          
    8.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                1:21.22     8.          
 AFGEM  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 176                  Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marciano, Lynch               9401893 AZ&PC                  1:03.67     1.          
    2.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:15.01     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 177                  Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel    1:14.44     1.          
    2.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  1:17.74     2.          
    3.  Kjeld, Jacobs                 9306795 De Amer                1:18.88     3.          
 AFGEM  Jeroen, van Wilpen            9301333 De Vuursche                     AFGEM          
    NG  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 178                   Heren, 100m vlinderslag                Senioren 1 en ouder
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz, Nosairi                 9104645 AZ&PC                  1:00.22     1.          
    2.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel    1:05.91     2.          
    3.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers         1:06.46     3.          
    4.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer               1:08.60     4.          
    5.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel    1:09.51     5.          
    6.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust den Hommel    1:10.96     6.          
    7.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              1:11.41     7.          
    8.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            1:11.46     8.          
    9.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         1:16.74     9.          
   10.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                1:21.64    10.          
   11.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel    1:29.81    11.          
 AFGEM  Maik, Steenbeek               8402923 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          
 AFGEM  Martijn, van Buuren           7600169 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 179                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa, Baars                9900376 Aquarijn               1:05.97     1.          
    2.  Renee, Vanderheyden           9903130 AZ&PC                  1:08.08     2.          
    3.  Riemke, Bosma                 9902202 AZ&PC                  1:09.91     3.          
    4.  Merve, Özdemir                9903380 GoSwim                 1:18.64     4.          
    5.  Amber, van de Kraats          9900236 VZC E&P                1:20.52     5.          
    6.  Fleur, Treep                  9902994 De Duinkikkers         1:21.56     6.          
    7.  Joanie, den Oudsten           9903226 GoSwim                 1:21.87     7.          
    8.  Mijke, Bergkotte              9903434 De Zwoer               1:22.18     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 180                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      1:02.67     1.          
    2.  Lotte, Stoiber                9803658 De Fuut                1:06.04     2.          
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  1:09.76     3.          
    4.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  1:11.22     4.          
    5.  Marieke, van der Meulen       9803078 Vecht&Rijn SG          1:14.71     5.          
    6.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  1:15.37     6.          
    7.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer               1:15.46     7.          
    8.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                1:16.24     8.          
 AFGEM  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 181                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 3
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                1:00.04     1.          
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               1:04.67     2.          
    3.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               1:06.31     3.          
    4.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    1:08.97     4.          
    5.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  1:09.00     5.          
    6.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  1:10.75     6.          
    7.  Nynke, Breeuwsma              9704476 One Team Swimming      1:11.93     7.          
    8.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              1:13.52     8.          
 AFGEM  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 182                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      1:00.02     1.          
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  1:00.66     2.          
    3.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  1:01.68     3.          
    4.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      1:04.67     4.          
    5.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:04.75     5.          
    6.  Kayleigh, Brouwers            9603472 GoSwim                 1:04.83     6.          
    7.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      1:05.39     7.          
    8.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         1:06.29     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 183                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                  1:01.02     1.          
    2.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                1:01.63     2.          
    3.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn               1:02.73     3.          
    4.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  1:03.87     4.          
    5.  Valérie, Welkzijn             9505682 GoSwim                 1:09.45     5.          
    6.  Anne, Kooijman                9503218 De Fuut                1:10.69     6.          
    7.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel    1:11.09     7.          
    8.  Amber, Lauwers                9504926 Zwemclub Zeist         1:12.07     8.          
 AFGEM  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 184                   Dames, 100m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Verouden               9003948 AZ&PC                    58.15     1.          
    2.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel      59.48     2.          
    3.  Kelly, de Jong                9101474 AZ&PC                  1:00.06     3.          
    4.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               1:04.13     4.          
    5.  Ilse, van den Wijngaard       8904736 One Team Swimming      1:05.69     5.          
    6.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                1:07.50     6.          
    7.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               1:07.88     7.          
    8.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                1:10.27     8.          
    9.  Laura, Scheffer               9407222 Aquarijn               1:10.48     9.          
   10.  Sanne, Groenen                9007412 AZ&PC                  1:11.68    10.          
   11.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         1:16.26    11.          
   12.  Rowie, Hooft                  9301988 De Duinkikkers         1:16.49    12.          
   13.  Lilianne, van der Dussen      9000936 De Vuursche            1:17.00    13.          
   14.  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel    1:17.52    14.          
   15.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                1:19.18    15.          
   DIS  Jessica, Algra                9404138 De Vuursche                       DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Nina, van der Schaar          8805808 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          
    NG  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 185                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Hahn                 9802489 Zwemclub Zeist         2:26.67     1.          
          1:12.95  2:26.67
    2.  Leroy, van Ooijik             9800361 VZC E&P                2:30.10     2.          
          1:12.95  2:30.10
    3.  Ruben, Nap                    9800213 VZC E&P                2:33.41     3.          
          1:15.07  2:33.41
    4.  Friso, Stolk                  9801417 De Fuut                2:37.42     4.          
          1:15.96  2:37.42
    5.  Jos, van Herk                 9803037 VZC E&P                2:41.19     5.          
          2:41.19
    6.  Wout, de Bruin                9800555 IJZPC                  2:44.73     6.          
          1:18.06  2:44.73
   DIS  Arjan, Rooze                  9802553 De Fuut                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Sezer, Yas                    9800909 Zwemlust den Hommel               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Djamal, van der Hoeven        9800127 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 186                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      2:15.21     1.          
          1:04.70  2:15.21
    2.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 2:15.42     2.          
          1:05.08  2:15.42
    3.  Brian, vd Bovenkamp           9701223 VZC E&P                2:17.05     3.          
          1:06.08  2:17.05
    4.  Joep, Kuipers                 9700633 AZ&PC                  2:18.86     4.          
          1:06.79  2:18.86
    5.  Mike, van de Bovenkamp        9703351 VZC E&P                2:20.73     5.          
          1:07.35  2:20.73
    6.  Jeffrey, Roest                9703401 De Duinkikkers         2:26.95     6.          
          1:10.96  2:26.95
    7.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  2:27.19     7.          
          1:11.42  2:27.19
    8.  Daniel, van Noord             9704067 Zwemlust den Hommel    2:37.63     8.          
          1:14.74  2:37.63



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 187                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 3
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      2:07.67     1.          
          1:02.13  2:07.67
    2.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  2:08.58     2.          
          1:02.85  2:08.58
    3.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               2:10.14     3.          
          1:03.22  2:10.14
    4.  Damiën, de Groot              9603365 Vecht&Rijn SG          2:17.48     4.          
          1:05.76  2:17.48
    5.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  2:27.82     5.          
          1:12.05  2:27.82
    6.  Loris, Misic                  9602101 VZC E&P                2:31.77     6.          
          1:13.69  2:31.77
    7.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                 2:36.44     7.          
          1:11.44  2:36.44
    8.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming      2:44.84     8.          
          1:16.08  2:44.84
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 188                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 4
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:11.89     1.          
          1:05.67  2:11.89
    2.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer               2:14.18     2.          
          1:05.99  2:14.18
    3.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  2:15.52     3.          
          1:05.55  2:15.52
    4.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               2:16.59     4.          
          1:07.30  2:16.59
    5.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    2:19.49     5.          
          1:06.90  2:19.49
    6.  Bas, Dries                    9505177 De Amer                2:20.51     6.          
          1:05.07  2:20.51
    7.  Matthijs, Mulder              9502597 De Zwoer               2:20.94     7.          
          1:07.27  2:20.94
    8.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                2:30.90     8.          
          1:10.82  2:30.90
 AFGEM  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 189                  Jongens, 200m vrije slag                            Jeugd 1
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:21.49     1.          
          1:06.56  2:21.49
    2.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien              2:44.38     2.          
          1:17.25  2:44.38
 AFGEM  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 190                  Jongens, 200m vrije slag                            Jeugd 2
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust den Hommel    2:18.14     1.          
          1:04.85  2:18.14
    2.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  2:24.64     2.          
          1:09.86  2:24.64
    3.  Ruben, de Boer                9301419 De Duinkikkers         2:38.90     3.          
          1:16.43  2:38.90
    NG  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 191                   Heren, 200m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter Jan, de Vries          9003183 AZ&PC                  2:04.84     1.          
            59.99  2:04.84
    2.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                2:08.51     2.          
          1:02.10  2:08.51
    3.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                  2:10.19     3.          
          1:03.19  2:10.19
    4.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               2:13.99     4.          
          1:04.25  2:13.99
    5.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers         2:14.54     5.          
          1:05.45  2:14.54
    6.  Carl, Knelange                8000795 Zwemlust den Hommel    2:21.73     6.          
          1:04.08  2:21.73
    7.  Martijn, Soesbergen           8902935 Zwemlust den Hommel    2:22.02     7.          
          1:08.04  2:22.02
    8.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              2:26.45     8.          
          1:09.74  2:26.45
    9.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            2:30.52     9.          
          1:09.50  2:30.52
   10.  Paul, van der Voort           6200715 De Zwoer               2:41.64    10.          
          1:16.06  2:41.64
   11.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel    2:41.66    11.          
          1:18.93  2:41.66
   12.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                2:45.45    12.          
          1:18.23  2:45.45
 AFGEM  Maik, Steenbeek               8402923 Vecht&Rijn SG                   AFGEM          
 AFGEM  Martijn, van Buuren           7600169 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Robbin, Blokpoel              8400161 De Duinkikkers                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 192                Meisjes, 4 x 200m vrije slag            Junioren 3 en jonger 
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                            Aquarijn               9:59.79     1.          
        Melissa, Baars, 99                        Shannon, Mommersteeg, 97
        Kimberley, Hemmelder, 97                  Denise, Schulpen, 97
          1:09.95  2:23.74  9:59.79

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                 10:08.00     2.          
        Manon, Broeze, 97                         Sophie, Brouwer, 98
        Chiara, van Winsum, 98                    Renee, Vanderheyden, 99
          1:10.76  2:26.70 10:08.00

    3.  De Fuut 1                             De Fuut               10:25.16     3.          
        Lotte, Stoiber, 98                        Sanne, Bolander, 97
        Demi, Molenaar, 98                        Amy, de Langen, 97
          1:12.09 10:25.16




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 193                 Dames, 4 x 200m vrije slag                  Jeugd 1 en ouder
22-5-2011                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                            Aquarijn               9:40.24     1.          
        Iris, Selten, 92                          Mette, Bijeman, 95
        Jessica, van de Geer, 96                  Linda, Kamperman, 96
          1:07.45  2:21.68  9:40.24

 AFGEM  De Fuut 1                             De Fuut                         AFGEM          
        Aranka, Schouten, 95                      Anne, Kooijman, 95
        Melissa, Smienk, 96                       Demelsa, Kreuger, 95

 AFGEM  AZ&PC 1                               AZ&PC                           AFGEM          
        Lieke, Verouden, 90                       Shireen, Post, 95
        Kelly, de Jong, 91                        Milou, Schraverus, 95




SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht