E-on zwemcompetitie deel 3
Amsterdam (NED),    20-1-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 13. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 27. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    

FINA Point Scoring 2012
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 200m vrije slag           Dames Senioren Open
20-1-2013 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             8:12.37             
        Lona Kroese, 87                        Rosa Veerman, 96
        Amy de Langen, 97                      Esmee Vermeulen, 96
          1:01.44  2:06.25  4:09.25  6:10.72  8:12.37

    2.  Daw 1                              Daw                    9:02.15             
        Denise Boonstra, 99                    Roxann Geenen, 96
        Melissa Zwaan, 91                      Brenda Zwarthoed, 96
          1:06.46  2:18.33  4:34.14  6:49.29  9:02.15

    3.  Wzpc 1                             Wzpc                   9:32.82             
        Sharon van der Leest, 92               Janine Rooker, 96
        Naomi Cohen, 98                        Pascalle Spiekerman, 94
          1:06.57  2:17.57  4:45.50  7:12.82  9:32.82

    4.  Zwemvereniging Hoorn 1             Zwemvereniging Hoorn  10:11.87             
        Takyiwa Sam, 98                        Fabienne Scholing, 00
        Elena Peeters, 96                      Anne Kasteleijn, 98
          1:05.50  2:16.32  4:53.24  7:40.46 10:11.87




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
20-1-2013 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emina Agovic                  01   De Dolfijn             1:29.23             
            42.57  1:29.23
    2.  Lisanne Marselis              01   Wzpc                   1:31.85             
            43.22  1:31.85
    3.  Kaylin Stel                   01   De Dolfijn             1:32.20             
            43.29  1:32.20
    4.  Stephania Bos                 01   Daw                    1:33.83             
            44.17  1:33.83
    5.  Jente Dekker                  01   Daw                    1:34.05             
            42.66  1:34.05
    6.  Sharan Keizer                 01   De Dolfijn             1:37.15             
            45.94  1:37.15
    7.  Tanja Sajinovic               02   De Dolfijn             1:37.32             
            45.86  1:37.32
    8.  Céline Fouzaï                 02   De Dolfijn             1:42.09             
            49.00  1:42.09
    9.  Ada Dolanay                   03   De Dolfijn             1:45.32             
            49.82  1:45.32
   10.  Sarah el Bacha                02   De Dolfijn             1:46.21             
            51.32  1:46.21
   11.  Emma Domartini                02   De Dolfijn             1:50.21             
            52.66  1:50.21
   12.  Kim Schooneman                03   Wzpc                   1:50.80             
            51.96  1:50.80
   13.  Yara Golverdingen             03   Wzpc                   1:51.24             
            53.18  1:51.24
   14.  Donna van Beusekom            01   Wzpc                   1:52.62             
            52.58  1:52.62
   15.  Feia Persad                   02   Zwemvereniging Hoorn   1:54.58             
            53.83  1:54.58
   16.  Mabel Farenhorst              03   Wzpc                   1:55.18             
            55.17  1:55.18
   17.  Zofia Sens                    02   De Dolfijn             1:57.69             
            56.07  1:57.69
   18.  Merel Wouda                   02   Zwemvereniging Hoorn   1:59.53             
            57.06  1:59.53
   19.  Marjolein Dijns               03   De Dolfijn             2:00.09             
            57.82  2:00.09
   20.  Olivia Schalekamp             02   De Dolfijn             2:01.83             
            56.14  2:01.83
   DIS  Celine Gitzels                01   Zwemvereniging Hoorn                  SA   
 AFGEM  Nada el Bachaoui              01   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
20-1-2013 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valdemar de Jong              01   De Dolfijn               39.54             
    2.  Christiaan Smit               01   De Dolfijn               39.82             
    3.  Nick Stikkelman               01   Daw                      40.63             
    4.  Roel Wit                      02   Daw                      40.72             
    5.  Anvar Veldt                   01   De Dolfijn               41.93             
    6.  Maurits Sebastiaan Bos        02   Daw                      42.24             
    7.  Peer van Bemmelen             01   De Dolfijn               43.62             
    8.  Koen Becker                   01   Zwemvereniging Hoorn     44.18             
    9.  Tim Cohen                     03   Wzpc                     44.35             
   10.  Jeroen Rekvelt                01   De Dolfijn               45.94             
   11.  Laurens Smit                  03   De Dolfijn               47.21             
   12.  Brammert Drewes               02   De Dolfijn               47.69             
   13.  Barry Schot                   03   Wzpc                     49.45             
   14.  Stefan Kerssens               02   De Dolfijn               50.43             
   15.  Marc van Maris                02   Wzpc                     50.69             
   16.  Emiel Van Arkel               01   De Dolfijn               54.63             
   17.  Lars Kaptein                  03   Zwemvereniging Hoorn     56.91             
   18.  Vincent Dragt                 01   Zwemvereniging Hoorn     58.59             
   DIS  Stanley Hau                   03   Wzpc                                  RD   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
20-1-2013 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rafaëlla van Nee              99   De Dolfijn             1:10.37             
            34.68  1:10.37
    2.  Leonie Vos                    99   Daw                    1:12.50             
            34.96  1:12.50
    3.  Naomi Visser                  99   De Dolfijn             1:13.37             
            35.77  1:13.37
    4.  Moïse Shae Timmer             99   Wzpc                   1:16.75             
            37.05  1:16.75
    5.  Denise Boonstra               99   Daw                    1:19.44             
            37.89  1:19.44
    6.  Nicolah Cowles                99   Daw                    1:22.19             
            39.79  1:22.19
    7.  Naomi te Lindert              99   Daw                    1:22.32             
            39.08  1:22.32
    8.  Aurian Veldt                  99   De Dolfijn             1:22.97             
            40.68  1:22.97
    9.  Fabienne Scholing             00   Zwemvereniging Hoorn   1:23.12             
            40.71  1:23.12
   10.  Heleen Cestac                 00   Wzpc                   1:23.56             
            39.95  1:23.56
   11.  Kim Kenbeek                   99   Wzpc                   1:23.60             
            41.12  1:23.60
   12.  Sanne Baardse                 01   Zwemvereniging Hoorn   1:37.67             
            46.25  1:37.67
   13.  Sophie van Dulmen             01   Zwemvereniging Hoorn   1:38.82             
          1:38.82
 AFGEM  Sofie Kaptein                 01   Zwemvereniging Hoorn                       
 AFGEM  Sydney Grot                   01   Zwemvereniging Hoorn                       
 AFGEM  Sabrin el Bacha               99   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Mara Döderlein de Win         00   Wzpc                                       
 AFGEM  Nouna Chelbi                  00   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
20-1-2013 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bonk Stout                    99   De Dolfijn             2:39.41             
          1:14.68  2:39.41
    2.  Sander Dorland                99   Wzpc                   2:50.18             
          1:20.79  2:50.18
    3.  Joost van Erkelens            99   Daw                    2:54.85             
          1:20.44  2:54.85
    4.  Jens de Groot                 00   Daw                    2:56.25             
          1:23.68  2:56.25
    5.  Erik Bult                     99   Daw                    3:08.23             
          1:27.77  3:08.23
    6.  Vito Meij                     99   Wzpc                   3:12.19             
          1:30.63  3:12.19
    7.  Reijer Boodt                  99   De Dolfijn             3:12.68             
          1:33.28  3:12.68
    8.  Marc Castricum                00   De Dolfijn             3:14.65             
          1:33.25  3:14.65
    9.  Elroy van de Wees             99   Wzpc                   3:19.31             
          1:38.15  3:19.31
   10.  Ivar Oldenhof                 00   De Dolfijn             3:23.53             
          1:37.96  3:23.53
   11.  Adem Agovic                   99   De Dolfijn             3:32.15             
          1:42.08  3:32.15
   12.  Tim van Deursen               00   Zwemvereniging Hoorn   3:36.68             
          1:42.80  3:36.68
   13.  Haron Malash                  00   De Dolfijn             3:39.62             
          1:40.02  3:39.62
   14.  Timo Golverdingen             00   Wzpc                   3:46.29             
          1:51.30  3:46.29
   15.  Max Pera                      01   Zwemvereniging Hoorn   4:01.19             
          1:59.31  4:01.19
   16.  Tim Wijnberger                01   Zwemvereniging Hoorn   4:11.82             
          2:03.85  4:11.82
   17.  Dave van der Voet             01   Zwemvereniging Hoorn   4:11.97             
          2:02.11  4:11.97
   DIS  Lars v.d. Linden              00   Wzpc                                  SR   
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.
   DIS  Daniel Broekkamp              99   De Dolfijn                            SL   
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 AFGEM  Terrence Power                00   Daw                                        
 AFGEM  Devon Jacobs                  99   Wzpc                                       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
20-1-2013 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willemijn Knot                90   De Dolfijn               27.35             
    2.  Parand Zarekiani              94   De Dolfijn               27.53             
    3.  Irene Teufer                  96   De Dolfijn               29.51             
    4.  Chantal Grove                 94   De Dolfijn               29.87             
    5.  Tessa Brouwer                 91   De Dolfijn               29.99             
    6.  Pascalle Spiekerman           94   Wzpc                     30.39             
    7.  Laura Stokx                   96   Daw                      30.56             
    8.  Brenda Zwarthoed              96   Daw                      30.87             
    9.  Iranila Pattipilohy           96   De Dolfijn               31.91             
   10.  Sandra Zwaanswijk             85   Daw                      32.26             
   11.  Anne Kasteleijn               98   Zwemvereniging Hoorn     35.89             
   12.  Manon Wiersma                 96   Zwemvereniging Hoorn     37.08             
   13.  Elena Peeters                 96   Zwemvereniging Hoorn     40.48             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m schoolslag             Heren Senioren Open
20-1-2013 - 14:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timon Evenhuis                90   De Dolfijn             2:17.85             
          1:07.66  2:17.85
    2.  Rutger Sloof                  88   De Dolfijn             2:18.41             
          1:07.02  2:18.41
    3.  Lars Haarsma                  96   De Dolfijn             2:29.14             
          1:10.68  2:29.14
    4.  Rian Visser                   90   Daw                    2:29.51             
          1:10.59  2:29.51
    5.  Jorrick Druyven               94   Daw                    2:32.16             
          1:11.20  2:32.16
    6.  Bas Tietze                    87   Wzpc                   2:33.28             
          1:12.66  2:33.28
    7.  Patrick Molenkamp             88   De Dolfijn             2:37.96             
          1:13.30  2:37.96
    8.  Nico Mak                      95   Zwemvereniging Hoorn   2:39.12             
          1:15.65  2:39.12
    9.  Mart de Boer                  93   Daw                    2:39.13             
          1:13.50  2:39.13
   10.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   2:46.91             
          1:17.18  2:46.91
   11.  Jasper Smits                  96   Zwemvereniging Hoorn   2:51.75             
          1:21.28  2:51.75
   12.  Guus van Beveren              96   Zwemvereniging Hoorn   3:05.89             
          1:29.32  3:05.89



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
20-1-2013 - 14:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy de Langen                 97   De Dolfijn               56.18             
            27.13    56.18
    2.  Tessa Vermeulen               98   De Dolfijn               58.46             
            27.94    58.46
    3.  Mirl de Boer                  97   Daw                      59.78             
            28.98    59.78
    4.  Takyiwa Sam                   98   Zwemvereniging Hoorn   1:01.13             
            29.16  1:01.13
    5.  Serena Stel                   98   De Dolfijn             1:01.29             
            29.43  1:01.29
    6.  Noa Oldenhof                  97   De Dolfijn             1:03.45             
            29.83  1:03.45
    7.  Anne Noom                     98   De Dolfijn             1:03.48             
            30.00  1:03.48
    8.  Fenke Bosschert               97   Daw                    1:03.63             
            29.72  1:03.63
    9.  Bibi Stokvis                  99   De Dolfijn             1:03.89             
            30.17  1:03.89
   10.  Silke Jonk                    98   Daw                    1:05.63             
            30.86  1:05.63
   11.  Mariëlle Vijver               98   De Dolfijn             1:05.79             
            31.11  1:05.79
   12.  Elise Dekker                  97   De Dolfijn             1:06.68        FJ 1 
            32.08  1:06.68
   13.  Naomi Cohen                   98   Wzpc                   1:06.68        FJ 2 
            31.36  1:06.68
   14.  Aïcha Croes                   98   De Dolfijn             1:08.71             
            32.27  1:08.71
   15.  Elvira Korthagen              98   Wzpc                   1:10.85             
            33.13  1:10.85
   16.  Kelsey Sharon Brinkhuijsen    99   Wzpc                   1:11.60             
            34.18  1:11.60
   17.  Carline Verhagen              98   De Dolfijn             1:17.49             
            37.60  1:17.49
   18.  Anne Becker                   98   Zwemvereniging Hoorn   1:35.82             
            47.11  1:35.82



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 400m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
20-1-2013 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivar de Jong                  97   De Dolfijn             4:44.75             
          1:06.03  4:44.75
    2.  Michel van Nieuwkerk          97   De Dolfijn             4:52.98             
          1:08.90  4:52.98
    3.  Lars van der Velden           98   Daw                    4:56.49             
          1:04.95  4:56.49
    4.  Beau Kneppers                 97   Zwemvereniging Hoorn   4:58.59             
          1:09.07  4:58.59
    5.  Ruben Stam                    98   De Dolfijn             5:02.61             
          1:04.97  5:02.61
    6.  Ian van Tiel                  00   Wzpc                   5:52.60             
          1:25.97  5:52.60
    7.  Timo Hol                      97   Zwemvereniging Hoorn   5:58.78             
          1:23.79  5:58.78
    8.  Sjors de Bruin                97   Wzpc                   6:14.85             
          1:26.22  6:14.85
 AFGEM  Anis el Bachaoui              97   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
20-1-2013 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michael Tonsbeek              97   De Dolfijn             2:15.25             
          1:01.68  2:15.25
    2.  Joris Diepeveen               97   De Dolfijn             2:19.86             
          1:04.72  2:19.86
    3.  Rick Rodrigues de Mercado     97   De Dolfijn             2:36.90             
          1:13.96  2:36.90
 AFGEM  Enrico Molly                  00   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
20-1-2013 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmee Vermeulen               96   De Dolfijn             2:24.32             
          1:06.66  2:24.32
    2.  Sanne Bommer                  95   De Dolfijn             2:25.74             
          1:08.92  2:25.74
    3.  Tamara Grove                  96   De Dolfijn             2:29.64             
          1:09.46  2:29.64
    4.  Roxann Geenen                 96   Daw                    2:35.00             
          1:10.39  2:35.00
    5.  Rebecca Martens               96   Daw                    2:42.90             
          1:14.32  2:42.90
    6.  Senna Limburg                 99   De Dolfijn             2:46.06             
          1:19.82  2:46.06
    7.  Janine Rooker                 96   Wzpc                   2:52.78             
          1:21.40  2:52.78
    8.  Simone Druijf                 95   Wzpc                   3:02.69             
          1:21.55  3:02.69



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Jongens, 200m vlinderslag       Jongens Jeugd 2 en later
20-1-2013 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Oliver Brache                 96   De Dolfijn             2:12.59             
          1:01.66  2:12.59
    2.  Ties Elzerman                 95   De Dolfijn             2:13.17             
          1:03.20  2:13.17
    3.  Andy Onderstal                95   De Dolfijn             2:15.87             
          1:04.59  2:15.87
    4.  Jan Peereboom                 95   Daw                    2:18.65             
          1:04.29  2:18.65
    5.  Yannick Vijver                96   De Dolfijn             2:28.40             
          1:09.61  2:28.40
    6.  Danny Berlemon                96   De Dolfijn             2:32.28             
          1:09.78  2:32.28
    7.  Keanu Bos                     95   Daw                    2:35.00             
          1:13.11  2:35.00
    8.  Felix Geenen                  95   Daw                    2:35.66             
          1:10.04  2:35.66
    9.  Max Guthman                   96   De Dolfijn             2:44.47             
          1:10.44  2:44.47



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14               Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Jeugd 2 en later
20-1-2013 - 15:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carlo Kemp                    96   Wzpc                   1:04.50             
            29.50  1:04.50



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
20-1-2013 - 15:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willemijn Knot                90   De Dolfijn             2:19.47             
          1:09.78  2:19.47
    2.  Rosa Veerman                  96   De Dolfijn             2:19.88             
          1:08.72  2:19.88
    3.  Mirthe Lanfermeijer           94   De Dolfijn             2:23.12             
          1:09.43  2:23.12
    4.  Chantal Grove                 94   De Dolfijn             2:28.06             
          1:12.06  2:28.06
    5.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   2:28.79             
          1:11.83  2:28.79
    6.  Brenda Zwarthoed              96   Daw                    2:32.38             
          1:12.71  2:32.38
    7.  Mandy Verhage                 95   Daw                    2:37.06             
          1:13.58  2:37.06
    8.  Melissa Zwaan                 91   Daw                    2:41.00             
          1:18.03  2:41.00
    9.  Corine Rooker                 92   Wzpc                   2:46.52             
          1:20.27  2:46.52
   10.  Sandra Zwaanswijk             85   Daw                    2:56.05             
          1:22.22  2:56.05
   11.  Sharan Keizer                 01   De Dolfijn             2:56.08             
          1:26.40  2:56.08
 NG.ZA  Robin Neumann                 97   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
20-1-2013 - 15:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom de Boer                  91   De Dolfijn               50.87             
            24.31    50.87
    2.  Timon Evenhuis                90   De Dolfijn               50.94             
            24.66    50.94
    3.  Stanley Vleerlaag             85   De Dolfijn               52.91             
            25.40    52.91
    4.  Jorrick Druyven               94   Daw                      54.16             
            25.29    54.16
    5.  Lars Haarsma                  96   De Dolfijn               54.31             
            25.91    54.31
    6.  Rutger Sloof                  88   De Dolfijn               54.59             
            25.68    54.59
    7.  Jesse Meijer                  94   De Dolfijn               55.18             
            26.50    55.18
    8.  Bas Tietze                    87   Wzpc                     55.43             
            26.09    55.43
    9.  Ruben Dekker                  93   De Dolfijn               55.64             
            26.04    55.64
   10.  Kevin Lebis                   81   Wzpc                     55.69             
            26.35    55.69
   11.  Alphonse de Koster            96   Zwemvereniging Hoorn     55.82             
            26.17    55.82
   12.  Mart de Boer                  93   Daw                      56.62             
            26.84    56.62
   13.  Joey Stokx                    93   Daw                      56.67             
            26.60    56.67
   14.  Sverre Oelen                  90   Wzpc                     56.72             
            28.06    56.72
   15.  Daan Glorie                   88   Daw                      57.00             
            27.35    57.00
   16.  Rian Visser                   90   Daw                      57.12             
            27.65    57.12
   17.  Vincent Schram                94   Daw                      57.15             
            26.50    57.15
   18.  Thom Wever                    91   Zwemvereniging Hoorn     57.71             
            27.60    57.71
   19.  Rick Nobels                   95   Zwemvereniging Hoorn     59.96             
            28.40    59.96
   20.  Nico Mak                      95   Zwemvereniging Hoorn   1:00.74             
            28.64  1:00.74
   21.  Guus van Beveren              96   Zwemvereniging Hoorn   1:01.57             
            29.22  1:01.57
   22.  Jasper Smits                  96   Zwemvereniging Hoorn   1:05.46             
            31.25  1:05.46
   23.  Richard Stuijt                95   Zwemvereniging Hoorn   1:08.04             
            31.59  1:08.04
 AFGEM  Tom Verbeek                   88   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Meisjes, 50m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
20-1-2013 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kaylin Stel                   01   De Dolfijn               35.82             
    2.  Jente Dekker                  01   Daw                      38.68             
    3.  Stephania Bos                 01   Daw                      40.18             
    4.  Lisanne Marselis              01   Wzpc                     40.93             
    5.  Donna van Beusekom            01   Wzpc                     41.88             
    6.  Céline Fouzaï                 02   De Dolfijn               42.24             
    7.  Tanja Sajinovic               02   De Dolfijn               43.73             
    8.  Kim Schooneman                03   Wzpc                     44.67        FJ 1 
    9.  Emma Domartini                02   De Dolfijn               44.67        FJ 2 
   10.  Mabel Farenhorst              03   Wzpc                     45.02             
   11.  Yara Golverdingen             03   Wzpc                     45.98             
   12.  Sarah el Bacha                02   De Dolfijn               46.67             
   13.  Ada Dolanay                   03   De Dolfijn               48.63             
   14.  Olivia Schalekamp             02   De Dolfijn               49.30             
   15.  Celine Gitzels                01   Zwemvereniging Hoorn     49.34             
   16.  Feia Persad                   02   Zwemvereniging Hoorn     51.36             
   17.  Zofia Sens                    02   De Dolfijn               51.50             
   18.  Marjolein Dijns               03   De Dolfijn               54.88             
   19.  Merel Wouda                   02   Zwemvereniging Hoorn     56.91             
 AFGEM  Nada el Bachaoui              01   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 4,5,6
20-1-2013 - 15:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Smit               01   De Dolfijn             1:35.21             
            45.12  1:35.21
    2.  Valdemar de Jong              01   De Dolfijn             1:35.98             
            45.90  1:35.98
    3.  Anvar Veldt                   01   De Dolfijn             1:36.91             
            45.77  1:36.91
    4.  Nick Stikkelman               01   Daw                    1:37.69             
            45.55  1:37.69
    5.  Roel Wit                      02   Daw                    1:42.97             
            47.12  1:42.97
    6.  Maurits Sebastiaan Bos        02   Daw                    1:43.50             
            48.20  1:43.50
    7.  Peer van Bemmelen             01   De Dolfijn             1:44.39             
            49.20  1:44.39
    8.  Stanley Hau                   03   Wzpc                   1:48.57             
            51.86  1:48.57
    9.  Stefan Kerssens               02   De Dolfijn             1:50.59             
            51.80  1:50.59
   10.  Tim Cohen                     03   Wzpc                   1:51.14             
            53.70  1:51.14
   11.  Jeroen Rekvelt                01   De Dolfijn             1:51.35             
            50.55  1:51.35
   12.  Marc van Maris                02   Wzpc                   1:51.50             
            52.40  1:51.50
   13.  Brammert Drewes               02   De Dolfijn             1:56.72             
            55.72  1:56.72
   14.  Laurens Smit                  03   De Dolfijn             1:58.92             
          1:02.47  1:58.92
   15.  Koen Becker                   01   Zwemvereniging Hoorn   2:01.12             
            57.19  2:01.12
   16.  Barry Schot                   03   Wzpc                   2:03.73             
            58.80  2:03.73
   17.  Lars Kaptein                  03   Zwemvereniging Hoorn   2:12.92             
          1:03.14  2:12.92
   18.  Vincent Dragt                 01   Zwemvereniging Hoorn   2:14.61             
          1:05.71  2:14.61
   DIS  Emiel Van Arkel               01   De Dolfijn                            SD   
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Meisjes, 200m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
20-1-2013 - 15:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rafaëlla van Nee              99   De Dolfijn             2:46.07             
          1:17.91  2:46.07
    2.  Naomi Visser                  99   De Dolfijn             2:59.24        FJ 1 
          1:26.46  2:59.24
    3.  Nicolah Cowles                99   Daw                    2:59.24        FJ 2 
          1:24.61  2:59.24
    4.  Moïse Shae Timmer             99   Wzpc                   3:06.88             
          1:30.13  3:06.88
    5.  Leonie Vos                    99   Daw                    3:15.89             
          1:32.90  3:15.89
    6.  Emina Agovic                  01   De Dolfijn             3:16.66             
          1:34.68  3:16.66
    7.  Naomi te Lindert              99   Daw                    3:16.69             
          1:34.13  3:16.69
    8.  Aurian Veldt                  99   De Dolfijn             3:18.24             
          1:34.85  3:18.24
    9.  Kim Kenbeek                   99   Wzpc                   3:18.45             
          1:34.13  3:18.45
   10.  Denise Boonstra               99   Daw                    3:22.69             
          1:36.09  3:22.69
   11.  Heleen Cestac                 00   Wzpc                   3:39.39             
          1:44.83  3:39.39
   12.  Fabienne Scholing             00   Zwemvereniging Hoorn   3:41.37             
          1:45.25  3:41.37
   13.  Sophie van Dulmen             01   Zwemvereniging Hoorn   3:42.23             
          1:47.69  3:42.23
   DIS  Sanne Baardse                 01   Zwemvereniging Hoorn                  SD   
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 AFGEM  Nouna Chelbi                  00   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Sabrin el Bacha               99   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Mara Döderlein de Win         00   Wzpc                                       
 AFGEM  Sydney Grot                   01   Zwemvereniging Hoorn                       
 AFGEM  Sofie Kaptein                 01   Zwemvereniging Hoorn                       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
20-1-2013 - 16:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Dorland                99   Wzpc                   1:07.46             
            32.71  1:07.46
    2.  Bonk Stout                    99   De Dolfijn             1:12.60             
            34.60  1:12.60
    3.  Erik Bult                     99   Daw                    1:15.44             
            36.59  1:15.44
    4.  Jens de Groot                 00   Daw                    1:20.16        FJ 1 
            38.64  1:20.16
    5.  Vito Meij                     99   Wzpc                   1:20.16        FJ 2 
            39.19  1:20.16
    6.  Elroy van de Wees             99   Wzpc                   1:22.34             
            41.43  1:22.34
    7.  Joost van Erkelens            99   Daw                    1:23.67             
            40.32  1:23.67
    8.  Reijer Boodt                  99   De Dolfijn             1:23.95             
            41.00  1:23.95
    9.  Ivar Oldenhof                 00   De Dolfijn             1:24.07             
            41.16  1:24.07
   10.  Tim van Deursen               00   Zwemvereniging Hoorn   1:28.42             
            43.65  1:28.42
   11.  Dave van der Voet             01   Zwemvereniging Hoorn   1:30.33             
            44.14  1:30.33
   12.  Adem Agovic                   99   De Dolfijn             1:36.47             
            47.44  1:36.47
   13.  Timo Golverdingen             00   Wzpc                   1:36.72             
            47.39  1:36.72
   14.  Tim Wijnberger                01   Zwemvereniging Hoorn   1:38.83             
            49.23  1:38.83
   15.  Lars v.d. Linden              00   Wzpc                   1:41.27             
            49.49  1:41.27
   16.  Max Pera                      01   Zwemvereniging Hoorn   1:46.89             
            51.28  1:46.89
   DIS  Daniel Broekkamp              99   De Dolfijn                            RF   
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 AFGEM  Devon Jacobs                  99   Wzpc                                       
 AFGEM  Terrence Power                00   Daw                                        
 AFGEM  Enrico Molly                  00   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
20-1-2013 - 16:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lona Kroese                   87   De Dolfijn               56.43             
            27.29    56.43
    2.  Willemijn Knot                90   De Dolfijn               56.86             
            27.59    56.86
    3.  Parand Zarekiani              94   De Dolfijn               57.88             
            27.79    57.88
    4.  Tessa Brouwer                 91   De Dolfijn               59.39             
            28.52    59.39
    5.  Brenda Zwarthoed              96   Daw                      59.62             
            28.30    59.62
    6.  Irene Teufer                  96   De Dolfijn             1:01.29             
            29.11  1:01.29
    7.  Sandra Zwaanswijk             85   Daw                    1:02.84        FJ 1 
            30.21  1:02.84
    8.  Iranila Pattipilohy           96   De Dolfijn             1:02.84        FJ 2 
            30.18  1:02.84
    9.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   1:03.23             
            30.39  1:03.23
   10.  Mandy Verhage                 95   Daw                    1:03.86             
            30.15  1:03.86
   11.  Laura Stokx                   96   Daw                    1:03.98             
            30.31  1:03.98
   12.  Chantal Grove                 94   De Dolfijn             1:04.52             
            30.71  1:04.52
   13.  Melissa Zwaan                 91   Daw                    1:05.22             
            30.43  1:05.22
   14.  Anne Kasteleijn               98   Zwemvereniging Hoorn   1:07.99             
            32.10  1:07.99
   15.  Elena Peeters                 96   Zwemvereniging Hoorn   1:10.58             
            34.16  1:10.58
   16.  Corine Rooker                 92   Wzpc                   1:12.37             
            33.72  1:12.37
   17.  Manon Wiersma                 96   Zwemvereniging Hoorn   1:14.58             
            35.19  1:14.58
 NG.ZA  Robin Neumann                 97   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Heren, 50m vlinderslag             Heren Senioren Open
20-1-2013 - 16:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timon Evenhuis                90   De Dolfijn               24.59             
    2.  Thom de Boer                  91   De Dolfijn               25.73             
    3.  Stanley Vleerlaag             85   De Dolfijn               26.25             
    4.  Jorrick Druyven               94   Daw                      26.55             
    5.  Kevin Lebis                   81   Wzpc                     26.89             
    6.  Bas Tietze                    87   Wzpc                     27.43        FJ 1 
    7.  Lars Haarsma                  96   De Dolfijn               27.43        FJ 2 
    8.  Jesse Meijer                  94   De Dolfijn               27.72             
    9.  Joey Stokx                    93   Daw                      27.76             
   10.  Patrick Molenkamp             88   De Dolfijn               27.98             
   11.  Vincent Schram                94   Daw                      28.55             
   12.  Daan Glorie                   88   Daw                      28.92             
   13.  Alphonse de Koster            96   Zwemvereniging Hoorn     29.53             
   14.  Thom Wever                    91   Zwemvereniging Hoorn     29.73             
   15.  Rick Nobels                   95   Zwemvereniging Hoorn     30.76             
   16.  Sverre Oelen                  90   Wzpc                     30.85             
   17.  Guus van Beveren              96   Zwemvereniging Hoorn     32.01             
   18.  Jasper Smits                  96   Zwemvereniging Hoorn     36.41             
   19.  Richard Stuijt                95   Zwemvereniging Hoorn     39.34             
 NG.ZA  Nico Mak                      95   Zwemvereniging Hoorn                       
 AFGEM  Tom Verbeek                   88   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Meisjes, 400m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
20-1-2013 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Vermeulen               98   De Dolfijn             5:05.46             
          1:08.54  5:05.46
    2.  Amy de Langen                 97   De Dolfijn             5:11.46             
          1:12.21  5:11.46
    3.  Mirl de Boer                  97   Daw                    5:19.86             
          1:13.71  5:19.86
    4.  Serena Stel                   98   De Dolfijn             5:24.53             
          1:17.02  5:24.53
    5.  Noa Oldenhof                  97   De Dolfijn             5:31.13             
          1:17.25  5:31.13
    6.  Anne Noom                     98   De Dolfijn             5:33.88             
          1:16.44  5:33.88
    7.  Takyiwa Sam                   98   Zwemvereniging Hoorn   5:51.92             
          1:22.32  5:51.92
    8.  Silke Jonk                    98   Daw                    5:52.39             
          1:20.84  5:52.39
    9.  Elise Dekker                  97   De Dolfijn             5:56.33             
          1:20.25  5:56.33
   10.  Naomi Cohen                   98   Wzpc                   6:04.37             
          1:33.93  6:04.37
   11.  Aïcha Croes                   98   De Dolfijn             6:06.69             
          1:23.00  6:06.69
   12.  Fenke Bosschert               97   Daw                    6:21.66             
          1:21.04  6:21.66
   13.  Elvira Korthagen              98   Wzpc                   6:27.00             
          1:28.56  6:27.00
   DIS  Kelsey Sharon Brinkhuijsen    99   Wzpc                                  RF   
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
20-1-2013 - 16:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van der Velden           98   Daw                      54.61             
            25.74    54.61
    2.  Ruben Stam                    98   De Dolfijn               55.56             
            26.38    55.56
    3.  Michael Tonsbeek              97   De Dolfijn               55.57             
            26.74    55.57
    4.  Ivar de Jong                  97   De Dolfijn               56.36             
            27.40    56.36
    5.  Michel van Nieuwkerk          97   De Dolfijn               57.17             
            27.55    57.17
    6.  Beau Kneppers                 97   Zwemvereniging Hoorn     57.51        FJ 1 
            27.80    57.51
    7.  Joris Diepeveen               97   De Dolfijn               57.51        FJ 2 
            27.43    57.51
    8.  Jesse Frankenhuizen           97   De Dolfijn               59.73             
            28.25    59.73
    9.  Rick Rodrigues de Mercado     97   De Dolfijn               59.92             
            28.51    59.92
   10.  Danny Fabian Groen            97   Wzpc                   1:03.41             
            29.98  1:03.41
   11.  Timo Hol                      97   Zwemvereniging Hoorn   1:03.90             
            30.91  1:03.90
   12.  Sjors de Bruin                97   Wzpc                   1:04.13             
            30.05  1:04.13
   13.  Adam Malash                   97   De Dolfijn             1:04.14             
            31.08  1:04.14
   14.  Muharem Yilmaz                97   De Dolfijn             1:04.60             
            30.75  1:04.60
   15.  Marc Castricum                00   De Dolfijn             1:05.90             
            31.15  1:05.90
   16.  Ian van Tiel                  00   Wzpc                   1:06.62             
            30.73  1:06.62
   17.  Joe Julien Kassis             97   De Dolfijn             1:08.57             
            32.18  1:08.57
 AFGEM  Anis el Bachaoui              97   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Dames, 200m vlinderslag       Dames Senioren 2 en later
20-1-2013 - 16:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Bommer                  95   De Dolfijn             2:33.04             
          1:10.29  2:33.04
    2.  Tamara Grove                  96   De Dolfijn             2:38.72             
          1:12.64  2:38.72
    3.  Roxann Geenen                 96   Daw                    2:46.23             
          1:13.70  2:46.23
    4.  Rebecca Martens               96   Daw                    2:48.79             
          1:16.80  2:48.79
    5.  Senna Limburg                 99   De Dolfijn             3:07.14             
          1:22.20  3:07.14
    6.  Demi Brama                    00   De Dolfijn             3:13.16             
          1:28.56  3:13.16



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Dames, 100m vlinderslag       Dames Senioren 2 en later
20-1-2013 - 16:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simone Druijf                 95   Wzpc                   1:26.40             
            38.23  1:26.40
 AFGEM  Janine Rooker                 96   Wzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 200m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
20-1-2013 - 16:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Oliver Brache                 96   De Dolfijn             2:10.43             
          1:01.51  2:10.43
    2.  Ties Elzerman                 95   De Dolfijn             2:11.89             
          1:03.37  2:11.89
    3.  Andy Onderstal                95   De Dolfijn             2:17.12             
          1:03.27  2:17.12
    4.  Yannick Vijver                96   De Dolfijn             2:20.34             
          1:06.32  2:20.34
    5.  Felix Geenen                  95   Daw                    2:21.13             
          1:05.89  2:21.13
    6.  Carlo Kemp                    96   Wzpc                   2:22.40             
          1:07.91  2:22.40
    7.  Jan Peereboom                 95   Daw                    2:23.03             
          1:04.61  2:23.03
    8.  Keanu Bos                     95   Daw                    2:25.19             
          1:07.94  2:25.19
    9.  Bonk Stout                    99   De Dolfijn             2:31.13             
          1:13.54  2:31.13
   10.  Danny Berlemon                96   De Dolfijn             2:32.30             
          1:08.04  2:32.30
   11.  Max Guthman                   96   De Dolfijn             2:32.55             
          1:09.15  2:32.55
   12.  Klaas Schoute                 95   De Dolfijn             2:33.22             
          1:12.74  2:33.22
   13.  Dwight van Schoorl            96   De Dolfijn             2:34.09             
          1:11.15  2:34.09
 AFGEM  Jordi Kerssens                96   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 200m schoolslag             Dames Senioren Open
20-1-2013 - 16:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lona Kroese                   87   De Dolfijn             2:36.12             
          1:16.13  2:36.12
    2.  Tessa Brouwer                 91   De Dolfijn             2:36.52             
          1:15.19  2:36.52
    3.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   2:38.21             
          1:15.91  2:38.21
    4.  Irene Teufer                  96   De Dolfijn             2:46.67             
          1:19.08  2:46.67
    5.  Mirthe Lanfermeijer           94   De Dolfijn             2:49.98             
          1:20.63  2:49.98
    6.  Laura Stokx                   96   Daw                    3:05.34             
          1:25.81  3:05.34
    7.  Sandra Zwaanswijk             85   Daw                    3:06.23             
          1:26.67  3:06.23
    8.  Melissa Zwaan                 91   Daw                    3:06.31             
          1:28.68  3:06.31



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
20-1-2013 - 17:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Dekker                  93   De Dolfijn             2:10.25             
          1:03.96  2:10.25
    2.  Jorrick Druyven               94   Daw                    2:12.15             
          1:02.66  2:12.15
    3.  Stanley Vleerlaag             85   De Dolfijn             2:16.37             
          1:06.56  2:16.37
    4.  Joey Stokx                    93   Daw                    2:22.37             
          1:08.28  2:22.37
    5.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   2:24.16             
          1:09.95  2:24.16
    6.  Nico Mak                      95   Zwemvereniging Hoorn   2:28.13             
          1:12.68  2:28.13
    7.  Thom Wever                    91   Zwemvereniging Hoorn   2:28.31             
          1:12.38  2:28.31
    8.  Vincent Schram                94   Daw                    2:28.37             
          1:10.85  2:28.37
    9.  Daan Glorie                   88   Daw                    2:28.80             
          1:13.37  2:28.80
   10.  Sverre Oelen                  90   Wzpc                   2:29.68             
          1:11.81  2:29.68
   11.  Alphonse de Koster            96   Zwemvereniging Hoorn   2:35.46             
          1:14.92  2:35.46
   12.  Guus van Beveren              96   Zwemvereniging Hoorn   2:47.84             
          1:21.85  2:47.84
 AFGEM  Enrico Molly                  00   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32              Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
20-1-2013 - 17:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             4:19.21             
        Bibi Stokvis, 99                       Senna Limburg, 99
        Naomi Visser, 99                       Rafaëlla van Nee, 99
            29.50  1:06.68  2:11.25  3:15.86  4:19.21

    2.  Daw 1                              Daw                    4:32.29             
        Leonie Vos, 99                         Naomi te Lindert, 99
        Nicolah Cowles, 99                     Denise Boonstra, 99
            31.24  1:05.76  2:16.91  3:26.45  4:32.29

    3.  De Dolfijn 2                       De Dolfijn             5:06.06             
        Aurian Veldt, 99                       Sharan Keizer, 01
        Kaylin Stel, 01                        Demi Brama, 00
            32.71  1:12.77  2:25.60  3:50.06  5:06.06


    BM  De Dolfijn 3                       De Dolfijn             5:38.24             
        Emina Agovic, 01                       Céline Fouzaï, 02
        Tanja Sajinovic, 02                    Sarah el Bacha, 02
            38.71  1:21.73  2:49.29  4:12.86  5:38.24




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33              Meisjes, 4 x 50m vrije slag   Meisjes Junioren 3 en later
20-1-2013 - 17:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wzpc 1                             Wzpc                   2:10.01             
        Kim Kenbeek, 99                        Moïse Shae Timmer, 99
        Heleen Cestac, 00                      Lisanne Marselis, 01
            31.25  1:05.33  1:36.86  2:10.01

 AFGEM  Zwemvereniging Hoorn 1             Zwemvereniging Hoorn                       
        Sophie van Dulmen, 01                  Sofie Kaptein, 01
        Sydney Grot, 01                        Sanne Baardse, 01




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34              Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
20-1-2013 - 17:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             4:13.93             
        Michael Tonsbeek, 97                   Ruben Stam, 98
        Michel van Nieuwkerk, 97               Ivar de Jong, 97
          1:02.91  2:14.51  3:17.67  4:13.93

    2.  De Dolfijn 2                       De Dolfijn             4:29.72             
        Joris Diepeveen, 97                    Jesse Frankenhuizen, 97
        Bonk Stout, 99                         Rick Rodrigues de Mercado, 97
          1:03.56  2:20.70  3:29.19  4:29.72

    3.  Daw 1                              Daw                    4:43.19             
        Erik Bult, 99                          Lars van der Velden, 98
        Joost van Erkelens, 99                 Jens de Groot, 00
          1:13.17  2:33.34  3:38.46  4:43.19

    4.  Wzpc 1                             Wzpc                   4:57.81             
        Ian van Tiel, 00                       Vito Meij, 99
        Sander Dorland, 99                     Sjors de Bruin, 97
          1:16.62  2:35.44  3:54.45  4:57.81

    5.  Zwemvereniging Hoorn 1             Zwemvereniging Hoorn   5:15.26             
        Tim van Deursen, 00                    Beau Kneppers, 97
        Timo Hol, 97                           Dave van der Voet, 01
          1:26.76  2:50.24  3:58.27  5:15.26

    6.  De Dolfijn 3                       De Dolfijn             5:28.71             
        Ivar Oldenhof, 00                      Christiaan Smit, 01
        Reijer Boodt, 99                       Adam Malash, 97
          1:25.22  5:28.71




SPLASH Meet Manager 11Registered to Zwemvereniging Hoorn