Euregiocircuit voorronde 3
Oldenzaal (NED),    8.2.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m schoolslag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m schoolslag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 3. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m vrije slag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m vrije slag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 9. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 50m vrije slag, Halve finale, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 50m vrije slag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Halve finale, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 50m schoolslag, Halve finale, Senioren Open
Nr. 15. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 16. Heren, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 200m schoolslag                     Senioren Open
8-2-2009                                                                Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Loes Zanderink                De Dinkel           8805006      2:33.89    Q    
          2:33.89
    2.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640       2:41.64    Q    
          2:41.64
    3.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      2:45.02    Q    
          2:45.02
    4.    Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC      8702326      2:45.42    Q    
          2:45.42
    5.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      2:47.02    Q    
          2:47.02
    6.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      2:48.10    Q    
          2:48.10
    7.    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358      2:48.82    Q    
          2:48.82
    8.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      2:49.36    Q    
          2:49.36
    9.    Sharon Teunissen              O Z & P C           8904088      2:51.86    Q    
          2:51.86
   10.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      2:53.16    Q    
          2:53.16
   11.    Nicole ter Bruggen            O Z & P C           9200328      2:55.06    Q    
          2:55.06
   12.    Esther Rijkelijkhuizen        Zignea              9205744      2:55.14    Q    
          2:55.14
   13.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      2:59.34         
          2:59.34
   14.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel           9501650      3:00.23         
          3:00.23
   15.    Sophie Buß                    TV Meppen           173649       3:01.86         
          3:01.86
   16.    Leonie Loman                  De Dinkel           9201132      3:04.10         
          3:04.10
   17.    Debby Boerefijn               Zignea              9400240      3:05.26         
          3:05.26
   18.    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      3:05.30         
          3:05.30
   19.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      3:05.33         
          3:05.33
   20.    Joëll Kempers                 De Dinkel           9503106      3:10.20         
          3:10.20
   21.    Demi Hesselink                De Dinkel           9501086      3:10.57         
          3:10.57
   22.    Anouk Knippers                De Dinkel           9700602      3:14.81         
          3:14.81
   23.    Natalie Nappers               SV Epe 1959         239253       3:16.95         
          3:16.95
   24.    Demi Rothe                    O Z & P C           9703388      3:17.82         
          3:17.82
   25.    Judith Kluitman               De Dinkel           9700598      3:20.02         
          3:20.02
   26.    Kitty Schasfoort              De Dinkel           9700404      3:28.70         
          3:28.70
   DIS    Laura Moormann                GZ en PC de Whee    9300542      3:04.26         
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          3:04.26
   DIS    Ilse Giesselink               O Z & P C           9600030      3:12.42         
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:12.42
 AFGEM    Jule Hansen                   SV Epe 1959         239588                       
 AFGEM    Loes Schasfoort               De Dinkel           9501154                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Heren, 200m schoolslag                     Senioren Open
8-2-2009                                                                Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Andreas Stein                 TSG 07 Burg Gretesch121391       2:16.23    Q    
          2:16.23
    2.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      2:28.11    Q    
          2:28.11
    3.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      2:33.12    Q    
          2:33.12
    4.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      2:33.43    Q    
          2:33.43
    5.    Roger Gerrits                 Swol 1894           8900961      2:34.48    Q    
          2:34.48
    6.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889      2:38.36    Q    
          2:38.36
    7.    Brian Morssinkhof             GZ en PC de Whee    8501797      2:38.54    Q    
          2:38.54
    8.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849      2:40.17    Q    
          2:40.17
    9.    Kelvin Bergsma                Dedemsvaart-AC      8602133      2:40.51    Q    
          2:40.51
   10.    Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis        9003183      2:40.95    Q    
          2:40.95
   11.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      2:42.64    Q    
          2:42.64
   12.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      2:47.26    Q    
          2:47.26
   13.    Richard Sebregts              Swol 1894           8301925      2:47.42         
          2:47.42
   14.    Joost Schasfoort              De Dinkel           9002649      2:47.82         
          2:47.82
   15.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201      2:48.70         
          2:48.70
   16.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      2:49.95         
          2:49.95
   17.    Robert Voogd                  Swol 1894           9301653      2:50.64         
          2:50.64
   18.    Siebren Kuipers               GZ en PC de Whee    9400797      2:55.59         
          2:55.59
   19.    Martijn Gerritsen             ZVZwartsluis        9600465      3:05.10         
          3:05.10
   DIS    Nico Brink                    SVW Völlen/Papenburg140 394      2:35.78         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:35.78
   DIS    Sven Bulk                     TSG 07 Burg Gretesch138581       2:50.54         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:50.54
 AFGEM    Rick Bruins                   E Z C               8905427                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Dames, 100m vlinderslag                    Senioren Open
8-2-2009                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       1:05.04         
          1:05.04
    2.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      1:05.78         
          1:05.78
    3.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      1:06.26         
          1:06.26
    4.    Silke Oude Weernink           De Dinkel           9002854      1:06.32         
          1:06.32
    5.    Marjon Pol                    Zignea              9102502      1:08.57         
          1:08.57
    6.    Estelle Moorman               ZVZwartsluis        9300540      1:09.14         
          1:09.14
    7.    Christel Vinke                ZVZwartsluis        9400152      1:09.67         
          1:09.67
    8.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      1:10.02         
          1:10.02
    9.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740      1:10.04         
          1:10.04
   10.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      1:11.64         
          1:11.64
   11.    Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen    8600906      1:11.83         
          1:11.83
   12.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      1:12.72         
          1:12.72
   13.    Anique Willeme                De Dinkel           8604106      1:12.86         
          1:12.86
   14.    Marieke Hanter                O Z & P C           8701792      1:14.04         
          1:14.04
   15.    Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC      9700292      1:14.67         
          1:14.67
   16.    Sharon Teunissen              O Z & P C           8904088      1:16.61         
          1:16.61
   17.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      1:17.23         
          1:17.23
   18.    Lianne Molkenboer             E Z C               9602034      1:19.07         
          1:19.07
   19.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      1:19.10         
          1:19.10
   20.    Myrthe Meenhorst              SC Salland          9500242      1:19.26         
          1:19.26
   21.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      1:21.73         
          1:21.73
   22.    Marloes Ekkelboom             De Dinkel           9700402      1:22.86         
          1:22.86
   23.    Lauren Bijen                  O Z & P C           9701362      1:28.06         
          1:28.06
   DIS    Anouk Rekers                  E Z C               9703416                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM    Evelien Terpstra              WS Twente           9005654                      
 AFGEM    Merel vd Kieft                E Z C               9200920                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Heren, 100m vlinderslag                    Senioren Open
8-2-2009                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087        57.39         
            57.39
    2.    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613      1:00.70         
          1:00.70
    3.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528       1:01.20         
          1:01.20
    4.    Abbas Raad                    SV Sigiltra Sögel   147307       1:01.62         
          1:01.62
    5.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      1:01.64         
          1:01.64
    6.    Marcus Theel                  Bocholter WSV       095985       1:02.26         
          1:02.26
    6.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179      1:02.26         
          1:02.26
    8.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333      1:02.94    FJ 1 
          1:02.94
    9.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      1:02.94    FJ 2 
          1:02.94
   10.    Erik Spit                     Zignea              8602939      1:03.64         
          1:03.64
   11.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      1:04.14         
          1:04.14
   12.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625       1:05.29         
          1:05.29
   13.    Joey ten Doeschot             O Z & P C           9400145      1:06.47         
          1:06.47
   14.    Kay Beimin                    O Z & P C           8900163      1:07.42         
          1:07.42
   15.    Bart Gorter                   SC Salland          9200397      1:07.80         
          1:07.80
   16.    Floris Polman                 Dedemsvaart-AC      9500093      1:07.99         
          1:07.99
   17.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      1:11.45         
          1:11.45
   18.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      1:13.11         
          1:13.11
   19.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      1:13.76         
          1:13.76
   20.    Sander Riezebos               WS Twente           9400467      1:14.13         
          1:14.13
   21.    Yoran Klos                    De Dinkel           9600481      1:15.91         
          1:15.91
   22.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      1:18.02         
          1:18.02
   DIS    Jordy Kerssies                Dedemsvaart-AC      9105977      1:03.92         
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:03.92
 AFGEM    Jort Wichink Kruit            SC Salland          9300787                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 200m vrije slag                     Senioren Open
8-2-2009                                                                Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296      2:06.36    Q    
          2:06.36
    2.    Silke Oude Weernink           De Dinkel           9002854      2:09.06    Q    
          2:09.06
    3.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      2:12.48    Q    
          2:12.48
    4.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      2:13.06    Q    
          2:13.06
    5.    Estelle Moorman               ZVZwartsluis        9300540      2:14.42    Q    
          2:14.42
    6.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932      2:15.08    Q    
          2:15.08
    7.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       2:15.45    Q    
          2:15.45
    8.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      2:15.56    Q    
          2:15.56
    9.    Sarah Boerefijn               Zignea              9200186      2:15.70    Q    
          2:15.70
   10.    Linda Middendorf              SVW Dalum           132846       2:16.64    Q    
          2:16.64
   11.    Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC      9001386      2:16.96    Q    
          2:16.96
   12.    Christel Vinke                ZVZwartsluis        9400152      2:17.34    Q    
          2:17.34
   13.    Katharina Böse                SV Rheine 68 eV.    168455       2:17.64         
          2:17.64
   14.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640       2:18.26         
          2:18.26
   15.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       2:18.36         
          2:18.36
   16.    Nikki Hoogeboom               SC Salland          9301196      2:18.90         
          2:18.90
   17.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      2:19.98         
          2:19.98
   18.    Magda Toeters                 O Z & P C           8603552      2:20.23         
          2:20.23
   19.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      2:20.32         
          2:20.32
   20.    Nicole Ehlting                Bocholter WSV       118376       2:20.39         
          2:20.39
   21.    Loes Wijlens                  O Z & P C           8904728      2:21.98         
          2:21.98
   22.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      2:22.10         
          2:22.10
   23.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      2:22.26         
          2:22.26
   24.    Lisanne Kranenberg            GZ en PC de Whee    9201010      2:22.57         
          2:22.57
   25.    Mariëtte Kosse                Dedemsvaart-AC      8602066      2:23.13         
          2:23.13
   26.    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088      2:23.39         
          2:23.39
   27.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      2:24.36         
          2:24.36
   28.    Sanne Gerrits                 Swol 1894           9200596      2:24.50         
          2:24.50
   29.    Debby Boerefijn               Zignea              9400240      2:24.69         
          2:24.69
   30.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      2:25.02         
          2:25.02
   31.    Kimberley Kranenberg          GZ en PC de Whee    9400292      2:25.11    FJ 1 
          2:25.11
   32.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      2:25.11    FJ 2 
          2:25.11
   33.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      2:25.14         
          2:25.14
   34.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      2:27.13         
          2:27.13
   35.    Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC      9203374      2:27.81         
          2:27.81
   36.    Tessa Aarninkhof              De Dinkel           9401654      2:29.16         
          2:29.16
   37.    Anneke Asbroek                O Z & P C           9400174      2:29.20         
          2:29.20
   38.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel           9501650      2:29.58         
          2:29.58
   39.    Lindy Nijhuis                 O Z & P C           9700010      2:29.83         
          2:29.83
   40.    Mayra Westerhof               De Dinkel           9601786      2:30.10         
          2:30.10
   41.    Stefanie ter Bruggen          O Z & P C           9600204      2:30.47         
          2:30.47
   42.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      2:30.67         
          2:30.67
   43.    Lynde Hans                    Dedemsvaart-AC      9402606      2:30.86         
          2:30.86
   44.    Anneke Seppenwoolde           WS Twente           9503076      2:31.03         
          2:31.03
   45.    Lisanne Dikkers               GZ en PC de Whee    9300204      2:31.39         
          2:31.39
   46.    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358      2:31.42         
          2:31.42
   47.    Carmen Kemper                 Zignea              9401546      2:31.88         
          2:31.88
   48.    Anique Aten                   De Dinkel           9602336      2:32.04         
          2:32.04
   49.    Myrthe Meenhorst              SC Salland          9500242      2:35.15         
          2:35.15
   50.    Merle Oonk                    De Dinkel           9400092      2:35.56         
          2:35.56
   51.    Michaela Freyberg             SV Rheine 68 eV.    213221       2:36.51         
          2:36.51
   52.    Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC      9601180      2:37.45         
          2:37.45
   53.    Esmée Heijnekamp              WS Twente           9701148      2:37.51         
          2:37.51
   54.    Ilse Giesselink               O Z & P C           9600030      2:37.57         
          2:37.57
   55.    Demi Rothe                    O Z & P C           9703388      2:38.69         
          2:38.69
   56.    Sanne Wiersma                 Zignea              9701108      2:38.95         
          2:38.95
   57.    Ann-Katrin Borgert            SV Epe 1959         239254       2:44.86         
          2:44.86
   58.    Lauren Bijen                  O Z & P C           9701362      2:47.51         
          2:47.51
   DIS    Luciënne van der Linde        ZVZwartsluis        9503452                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM    Lenneke v/d Molen             GZ en PC de Whee    8702802                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 200m vrije slag                     Senioren Open
8-2-2009                                                                Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287       1:57.64    Q    
          1:57.64
    2.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      1:57.71    Q    
          1:57.71
    3.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141      1:59.70    Q    
          1:59.70
    4.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139      2:00.16    Q    
          2:00.16
    5.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      2:00.53    Q    
          2:00.53
    6.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333      2:00.78    Q    
          2:00.78
    7.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063      2:01.92    Q    
          2:01.92
    8.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      2:02.02    Q    
          2:02.02
    9.    Sander Zoer                   Dedemsvaart-AC      8302447      2:02.61    Q    
          2:02.61
   10.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528       2:02.71    Q    
          2:02.71
   11.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625       2:02.95    Q    
          2:02.95
   12.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179      2:03.25    Q    
          2:03.25
   13.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263      2:03.98         
          2:03.98
   14.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      2:04.16         
          2:04.16
   15.    Stef Comello                  O Z & P C           8801133      2:04.99         
          2:04.99
   16.    Marcus Theel                  Bocholter WSV       095985       2:05.64         
          2:05.64
   17.    Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis        9003183      2:05.86         
          2:05.86
   18.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      2:06.39         
          2:06.39
   19.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      2:06.81    FJ 1 
          2:06.81
   20.    Nico Brink                    SVW Völlen/Papenburg140 394      2:06.81    FJ 2 
          2:06.81
   21.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      2:07.73         
          2:07.73
   22.    Jan Wicher de Vries           ZVZwartsluis        9003173      2:08.04         
          2:08.04
   23.    Richard Krijnse Locker        ZVZwartsluis        9200757      2:08.69         
          2:08.69
   24.    Roger Gerrits                 Swol 1894           8900961      2:08.92         
          2:08.92
   25.    Marien Willeme                De Dinkel           8903623      2:09.08         
          2:09.08
   26.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201      2:09.20         
          2:09.20
   27.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      2:09.39         
          2:09.39
   28.    Bart Gorter                   SC Salland          9200397      2:09.71         
          2:09.71
   29.    Bram Koppenaal                Swol 1894           9103037      2:09.73         
          2:09.73
   30.    Michael Ihling                Bocholter WSV       145884       2:09.98         
          2:09.98
   31.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849      2:09.99         
          2:09.99
   32.    Abbas Raad                    SV Sigiltra Sögel   147307       2:10.47         
          2:10.47
   33.    Jasper de Boer                GZ en PC de Whee    9300051      2:11.67         
          2:11.67
   34.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       2:11.95         
          2:11.95
   35.    Tobias Brockhoff              SV Rheine 68 eV.    148883       2:12.38         
          2:12.38
   36.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195      2:12.82         
          2:12.82
   37.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889      2:12.98         
          2:12.98
   38.    Daniel Schwinning             Bocholter WSV       138200       2:14.08         
          2:14.08
   39.    Niels Bent                    WS Twente           9400465      2:14.64         
          2:14.64
   40.    Dominique Sikkema             Zignea              9500399      2:15.57         
          2:15.57
   41.    Robert Voogd                  Swol 1894           9301653      2:17.51         
          2:17.51
   42.    Nils Günther                  SV Rheine 68 eV.    168452       2:21.92         
          2:21.92
   43.    Hein Rödel                    O Z & P C           9500895      2:23.02         
          2:23.02
   44.    Martijn Gerritsen             ZVZwartsluis        9600465      2:23.14         
          2:23.14
   45.    Coen Reukers                  De Dinkel           9500213      2:26.67         
          2:26.67
   46.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      2:28.16         
          2:28.16
   47.    Daniël de Wagt                Zignea              9601339      2:29.31         
          2:29.31
   48.    Rik Heijdens                  De Dinkel           9600841      2:30.54         
          2:30.54
 AFGEM    Rick Bruins                   E Z C               8905427                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Dames, 100m rugslag                      Senioren Open
8-2-2009                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Linda Middendorf              SVW Dalum           132846       1:04.58         
          1:04.58
    2.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      1:08.50         
          1:08.50
    3.    Inge Menzo                    Dedemsvaart-AC      8802994      1:08.98         
          1:08.98
    4.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      1:09.17         
          1:09.17
    5.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      1:09.36         
          1:09.36
    6.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       1:10.37         
          1:10.37
    7.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      1:11.70         
          1:11.70
    8.    Marjon Pol                    Zignea              9102502      1:11.95         
          1:11.95
    9.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      1:12.43    FJ 1 
          1:12.43
   10.    Luciënne van der Linde        ZVZwartsluis        9503452      1:12.43    FJ 2 
          1:12.43
   11.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      1:12.58         
          1:12.58
   12.    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088      1:12.89         
          1:12.89
   13.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932      1:13.74         
          1:13.74
   14.    Beau de Bruijn                Dedemsvaart-AC      9400608      1:13.90         
          1:13.90
   15.    Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC      9700292      1:14.02         
          1:14.02
   16.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      1:14.48         
          1:14.48
   17.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      1:15.29         
          1:15.29
   18.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      1:16.05         
          1:16.05
   19.    Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC      9203374      1:16.82         
          1:16.82
   20.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      1:17.26         
          1:17.26
   21.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      1:17.42         
          1:17.42
   22.    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      1:17.50         
          1:17.50
   23.    Joëll Kempers                 De Dinkel           9503106      1:17.69         
          1:17.69
   24.    Kimberley Kranenberg          GZ en PC de Whee    9400292      1:18.08         
          1:18.08
   25.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel           9501650      1:18.30         
          1:18.30
   26.    Margot Reuvers                O Z & P C           9501260      1:18.32         
          1:18.32
   27.    Laura Thien                   SV Rheine 68 eV.    182000       1:18.95         
          1:18.95
   28.    Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC      9601180      1:19.29         
          1:19.29
   29.    Merle Oonk                    De Dinkel           9400092      1:20.33         
          1:20.33
   30.    Laura Schoeman                E Z C               9702282      1:20.70         
          1:20.70
   31.    Janeri Fröberg                E Z C               9602392      1:21.26         
          1:21.26
   32.    Michaela Freyberg             SV Rheine 68 eV.    213221       1:21.70         
          1:21.70
   33.    Amber Rikhof                  De Dinkel           9701454      1:22.89         
          1:22.89
   34.    Mayra Westerhof               De Dinkel           9601786      1:23.90         
          1:23.90
   35.    Anouk Rekers                  E Z C               9703416      1:24.84         
          1:24.84
   36.    Demi Rothe                    O Z & P C           9703388      1:26.13         
          1:26.13
   37.    Judith Kluitman               De Dinkel           9700598      1:26.86         
          1:26.86
   38.    Kitty Schasfoort              De Dinkel           9700404      1:27.81         
          1:27.81
   39.    Sanne Wiersma                 Zignea              9701108      1:30.56         
          1:30.56
 AFGEM    Loes Schasfoort               De Dinkel           9501154                      
 AFGEM    Merel vd Kieft                E Z C               9200920                      
 AFGEM    Evelien Terpstra              WS Twente           9005654                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Heren, 100m rugslag                      Senioren Open
8-2-2009                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477        59.89         
            59.89
    2.    Abbas Raad                    SV Sigiltra Sögel   147307       1:02.83         
          1:02.83
    3.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      1:03.62         
          1:03.62
    4.    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613      1:04.22         
          1:04.22
    5.    Erik Spit                     Zignea              8602939      1:04.57         
          1:04.57
    6.    Arjan Dolstra                 Dedemsvaart-AC      7800255      1:04.94         
          1:04.94
    7.    Bram Romkes                   Dedemsvaart-AC      8602595      1:05.12         
          1:05.12
    8.    Erik Kosters                  Dedemsvaart-AC      8000837      1:05.23         
          1:05.23
    9.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      1:05.45         
          1:05.45
   10.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      1:06.12         
          1:06.12
   11.    Matthias Krabusch             TSG 07 Burg Gretesch137774       1:07.11         
          1:07.11
   12.    Marien Willeme                De Dinkel           8903623      1:07.86         
          1:07.86
   13.    Jesper Kloek                  Dedemsvaart-AC      9001585      1:08.02         
          1:08.02
   14.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      1:08.73         
          1:08.73
   15.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195      1:09.10         
          1:09.10
   16.    Bart Gorter                   SC Salland          9200397      1:09.29         
          1:09.29
   17.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      1:09.51         
          1:09.51
   18.    Niels Bent                    WS Twente           9400465      1:10.07         
          1:10.07
   19.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       1:10.41         
          1:10.41
   20.    Christopher Kole              E Z C               9403105      1:11.21         
          1:11.21
   21.    Berend Schenk                 Swol 1894           9204287      1:11.36         
          1:11.36
   22.    Tobias Brockhoff              SV Rheine 68 eV.    148883       1:13.89         
          1:13.89
   23.    Yoran Klos                    De Dinkel           9600481      1:14.28         
          1:14.28
   24.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      1:14.67         
          1:14.67
   25.    Nils Günther                  SV Rheine 68 eV.    168452       1:14.76         
          1:14.76
   26.    Daniël de Wagt                Zignea              9601339      1:15.16         
          1:15.16
   27.    Dominique Sikkema             Zignea              9500399      1:15.36         
          1:15.36
   28.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      1:16.16         
          1:16.16
   DIS    Floris Polman                 Dedemsvaart-AC      9500093      1:07.37         
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:07.37
 AFGEM    Jort Wichink Kruit            SC Salland          9300787                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 200m wisselslag                     Senioren Open
8-2-2009                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      2:27.98         
          2:27.98
    2.    Loes Zanderink                De Dinkel           8805006      2:30.20         
          2:30.20
    3.    Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC      8702326      2:30.51         
          2:30.51
    4.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      2:31.45         
          2:31.45
    5.    Lenneke v/d Molen             GZ en PC de Whee    8702802      2:31.48         
          2:31.48
    6.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      2:32.97         
          2:32.97
    7.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      2:36.32         
          2:36.32
    8.    Anique Willeme                De Dinkel           8604106      2:36.57         
          2:36.57
    9.    Magda Toeters                 O Z & P C           8603552      2:37.26         
          2:37.26
   10.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      2:37.55         
          2:37.55
   11.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      2:37.60         
          2:37.60
   12.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      2:38.46         
          2:38.46
   13.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      2:38.54         
          2:38.54
   14.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      2:38.60         
          2:38.60
   15.    Marieke Hanter                O Z & P C           8701792      2:38.80         
          2:38.80
   16.    Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen    8600906      2:38.86         
          2:38.86
   17.    Loes Wijlens                  O Z & P C           8904728      2:39.02         
          2:39.02
   18.    Sarah Boerefijn               Zignea              9200186      2:40.66         
          2:40.66
   19.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      2:41.16         
          2:41.16
   20.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      2:41.48         
          2:41.48
   21.    Nikki Hoogeboom               SC Salland          9301196      2:42.75         
          2:42.75
   22.    Leonie Loman                  De Dinkel           9201132      2:43.39         
          2:43.39
   23.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      2:43.76         
          2:43.76
   24.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      2:43.97         
          2:43.97
   25.    Lisanne Kranenberg            GZ en PC de Whee    9201010      2:46.82         
          2:46.82
   26.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      2:47.99         
          2:47.99
   27.    Stefanie ter Bruggen          O Z & P C           9600204      2:50.02         
          2:50.02
   28.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      2:50.36         
          2:50.36
   29.    Joëll Kempers                 De Dinkel           9503106      2:51.02         
          2:51.02
   30.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      2:52.30         
          2:52.30
   31.    Tessa Aarninkhof              De Dinkel           9401654      2:52.42         
          2:52.42
   32.    Myrthe Meenhorst              SC Salland          9500242      2:52.48         
          2:52.48
   33.    Anique Aten                   De Dinkel           9602336      2:54.86         
          2:54.86
   34.    Janeri Fröberg                E Z C               9602392      2:56.26         
          2:56.26
   35.    Sophie Buß                    TV Meppen           173649       2:56.87         
          2:56.87
   36.    Anouk Knippers                De Dinkel           9700602      2:59.97         
          2:59.97
   37.    Natalie Nappers               SV Epe 1959         239253       3:00.34         
          3:00.34
   38.    Lynn Peters                   WS Twente           9504770      3:01.38         
          3:01.38
   39.    Marloes Ekkelboom             De Dinkel           9700402      3:07.29         
          3:07.29
   40.    Laura Schoeman                E Z C               9702282      3:07.73         
          3:07.73
   41.    Ann-Katrin Borgert            SV Epe 1959         239254       3:09.17         
          3:09.17
   DIS    Katharina Böse                SV Rheine 68 eV.    168455                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      2:49.14         
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:49.14
   DIS    Lianne Molkenboer             E Z C               9602034      2:49.51         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:49.51
   DIS    Lindy Nijhuis                 O Z & P C           9700010      3:07.16         
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:07.16
 AFGEM    Jule Hansen                   SV Epe 1959         239588                       
 AFGEM    Loes Schasfoort               De Dinkel           9501154                      
 AFGEM    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Heren, 200m wisselslag                     Senioren Open
8-2-2009                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087      2:14.30         
          2:14.30
    2.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      2:16.82         
          2:16.82
    3.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      2:18.29         
          2:18.29
    4.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      2:18.34         
          2:18.34
    5.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063      2:18.86         
          2:18.86
    6.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      2:19.54         
          2:19.54
    7.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141      2:20.86         
          2:20.86
    8.    Nico Brink                    SVW Völlen/Papenburg140 394      2:20.95         
          2:20.95
    9.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      2:21.26         
          2:21.26
   10.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139      2:22.42         
          2:22.42
   11.    Joey ten Doeschot             O Z & P C           9400145      2:27.29         
          2:27.29
   12.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477      2:27.96         
          2:27.96
   13.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889      2:28.13         
          2:28.13
   14.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      2:28.51         
          2:28.51
   15.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      2:30.33         
          2:30.33
   16.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263      2:30.92         
          2:30.92
   17.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      2:32.41         
          2:32.41
   18.    Sven Bulk                     TSG 07 Burg Gretesch138581       2:34.20         
          2:34.20
   19.    Bart Gorter                   SC Salland          9200397      2:34.97         
          2:34.97
   20.    Siebren Kuipers               GZ en PC de Whee    9400797      2:41.11         
          2:41.11
   21.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      2:41.79         
          2:41.79
   22.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      2:41.80         
          2:41.80
   23.    Yoran Klos                    De Dinkel           9600481      2:43.93         
          2:43.93
   24.    Rik Heijdens                  De Dinkel           9600841      3:04.40         
          3:04.40
   DIS    Jasper de Boer                GZ en PC de Whee    9300051      2:30.36         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:30.36
   DIS    Hein Rödel                    O Z & P C           9500895      2:44.39         
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          2:44.39
   DIS    Coen Reukers                  De Dinkel           9500213      2:54.26         
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:54.26
 AFGEM    Rick Bruins                   E Z C               8905427                      
 AFGEM    Jort Wichink Kruit            SC Salland          9300787                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Dames, 50m vrije slag                     Senioren Open
8-2-2009                                                             Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Linda Middendorf              SVW Dalum           132846         26.87         
    2.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314         27.13         
    3.    Silke Oude Weernink           De Dinkel           9002854        27.58         
    4.    Estelle Moorman               ZVZwartsluis        9300540        27.83         
    5.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932        28.74         
    6.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168        29.02         
    7.    Sarah Boerefijn               Zignea              9200186        29.06    FJ 1 
    8.    Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC      9001386        29.06    FJ 2 
    9.    Christel Vinke                ZVZwartsluis        9400152        29.10         
   10.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826        29.20         
   11.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640         30.82         
 NG.ZA    Katharina Böse                SV Rheine 68 eV.    168455                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Heren, 50m vrije slag                     Senioren Open
8-2-2009                                                             Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         23.95         
    2.    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287         24.52         
    3.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651        24.95         
    4.    Sander Zoer                   Dedemsvaart-AC      8302447        25.10         
    5.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625         25.12         
    6.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141        25.20         
    7.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139        25.33         
    8.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333        25.42         
    9.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413        25.64         
   10.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179        26.80         
   11.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665        27.31         
   DIS    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Dames, 50m schoolslag                     Senioren Open
8-2-2009                                                             Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640         33.17         
    2.    Loes Zanderink                De Dinkel           8805006        33.34         
    3.    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358        34.22         
    4.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272        35.16         
    5.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030        36.01         
    6.    Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC      8702326        36.86         
    7.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668        37.15         
    8.    Nicole ter Bruggen            O Z & P C           9200328        37.39         
    9.    Esther Rijkelijkhuizen        Zignea              9205744        37.60         
   10.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306        38.04         
   11.    Sharon Teunissen              O Z & P C           8904088        38.23         
   12.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094        38.95         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Heren, 50m schoolslag                     Senioren Open
8-2-2009                                                             Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Andreas Stein                 TSG 07 Burg Gretesch121391         29.26         
    2.    Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis        9003183        31.17         
    3.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435        32.02         
    4.    Roger Gerrits                 Swol 1894           8900961        32.45         
    5.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889        33.07         
    6.    Kelvin Bergsma                Dedemsvaart-AC      8602133        33.12         
    7.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651        33.13         
    8.    Brian Morssinkhof             GZ en PC de Whee    8501797        33.24         
    9.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413        33.48         
   10.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849        34.14         
   11.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873        34.30         
   12.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101        36.33         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Dames, 4 x 100m vrije slag                   Senioren Open
8-2-2009                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    De Dinkel 1                   De Dinkel                        4:05.06         
        Silke Oude Weernink, 90                 Carien van der Schaaf, 95
        Anique Willeme, 86                      Mariël Borgerink, 92
            59.22  4:05.06

    2.    Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC                   4:12.17         
        Inge Menzo, 88                          Kim Heerdink, 90
        Stéphanie Bergsma, 92                   Janine Kosse, 87
          1:03.44  4:12.17

    3.    Zignea 1                      Zignea                           4:17.16         
        Leonie Oude Elferink, 94                Sarah Boerefijn, 92
        Karin Rijkelijkhuizen, 94               Debby Boerefijn, 94
          1:02.80  4:17.16

    4.    O Z & P C  1                  O Z & P C                        4:20.82         
        Evelien Kip, 92                         Anneke Asbroek, 94
        Loes Wijlens, 89                        Marieke Hanter, 87
          1:02.28  4:20.82




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Heren, 4 x 100m vrije slag                   Senioren Open
8-2-2009                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    TSG 07 Burg Gretesch 1        TSG 07 Burg Gretesch             3:37.67         
        Andreas Stein, 84                       Sven Stallkamp, 89
        Matthias Krabusch, 92                   Stephan Jazbinsek, 86
            54.13  3:37.67

    2.    De Dinkel 1                   De Dinkel                        3:38.67         
        Rense Loohuis, 91                       Menno Manning, 93
        Jordi Dijkhuis, 91                      Sjoerd Zanderink, 91
            55.54  3:38.67

    3.    O Z & P C  1                  O Z & P C                        3:39.06         
        Fabian Beimin, 91                       Stef Comello, 88
        Kay Beimin, 89                          Michiel Beemster, 80
            54.85  3:39.06

    4.    Bocholter WSV 1               Bocholter WSV                    3:46.64         
        Sebastian Fromme, 92                    Michael Ihling, 91
        Daniel Schwinning, 91                   Marcus Theel, 89
            55.64  3:46.64

    5.    Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC                   3:47.37         
        Sander Zoer, 83                         Jordy Kerssies, 91
        Jesper Kloek, 90                        Arjan Dolstra, 78
            55.69  3:47.37




SPLASH Meet Manager 2007Registered to OZ&PC