Euregiocircuit (voorronde 1)
Oldenzaal (NED),    12.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 3. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m vrije slag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m vrije slag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 9. Dames, 200m schoolslag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m schoolslag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 50m vrije slag, Finale, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 50m vrije slag, Finale, Senioren Open
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Finale, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 50m schoolslag, Finale, Senioren Open
Nr. 15. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 16. Heren, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 200m wisselslag                     Senioren Open
12-10-2008                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      2:28.70         
            32.83  2:28.70
    2.    Lenneke v/d Molen             GZ en PC de Whee    8702802      2:29.02         
            32.10  2:29.02
    3.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296      2:30.06         
            33.48  2:30.06
    4.    Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC      8702326      2:32.20         
            33.10  2:32.20
    5.    Alina-Noreen Linneweber       Maxi Swim-Team Hamm 167352       2:32.29         
            33.23  2:32.29
    6.    Suzanne Konst                 De Dinkel Denekamp  9005094      2:35.13         
            34.16  2:35.13
    7.    Sarah Boerefijn               Zignea              9200186      2:36.16         
            32.54  2:36.16
    8.    Myrna Schasfoort              De Dinkel Denekamp  9300668      2:37.26         
            35.36  2:37.26
    9.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      2:37.86         
            34.76  2:37.86
   10.    Magda Toeters                 O Z & P C           8603552      2:38.02         
            34.86  2:38.02
   11.    Marleen Braakhuis             De Dinkel Denekamp  9304850      2:38.26         
            34.80  2:38.26
   12.    Melanie Linder                TSG 07 Burg Gretesch131385       2:38.60         
            32.92  2:38.60
   13.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      2:39.89         
            37.36  2:39.89
   14.    Rachel Klamer                 De Dinkel Denekamp  9001936      2:40.39         
            35.57  2:40.39
   15.    Leonie Loman                  De Dinkel Denekamp  9201132      2:40.45         
          2:40.45
   16.    Loes Wijlens                  O Z & P C           8904728      2:40.73         
            35.07  2:40.73
   17.    Maud Hesselink                De Dinkel Denekamp  9400854      2:40.80         
            35.95  2:40.80
   18.    Michelle Backhaus             Maxi Swim-Team Hamm 167353       2:41.13         
            34.92  2:41.13
   19.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014      2:41.22         
            34.41  2:41.22
   20.    Danique Thijert               De Dinkel Denekamp  9401652      2:41.80         
            36.41  2:41.80
   21.    Carien van der Schaaf         De Dinkel Denekamp  9500168      2:43.48         
            35.60  2:43.48
   22.    Katharina Böse                SV Rheine 68 eV.    168455       2:44.92         
            36.64  2:44.92
   23.    Kimberly Ribberink            De Dinkel Denekamp  9501654      2:45.69         
            36.34  2:45.69
   24.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      2:45.76         
            36.95  2:45.76
   25.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      2:47.42         
            37.54  2:47.42
   26.    Samantha Diphoorn             Dedemsvaart-AC      9600318      2:48.14         
            37.52  2:48.14
   27.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      2:48.70         
            37.04  2:48.70
   28.    Loes Schasfoort               De Dinkel Denekamp  9501154      2:50.45         
            38.04  2:50.45
   29.    Michaela Freyberg             SV Rheine 68 eV.    213221       2:53.64         
            37.00  2:53.64
   30.    Lindy Nijhuis                 O Z & P C           9700010      2:54.73         
            42.95  2:54.73
   31.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      2:54.89         
            38.95  2:54.89
   32.    Stefanie ter Bruggen          O Z & P C           9600204      3:00.76         
            40.23  3:00.76
   33.    Sophie Buß                    TV Meppen           173649       3:01.39         
            41.42  3:01.39
   34.    Anouk Knippers                De Dinkel Denekamp  9700602      3:02.07         
          3:02.07
   35.    Marlijn Dijkhuis              De Dinkel Denekamp  9700600      3:11.16         
            40.64  3:11.16
   36.    Marloes Ekkelboom             De Dinkel Denekamp  9700402      3:15.33         
            41.20  3:15.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Heren, 200m wisselslag                     Senioren Open
12-10-2008                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marcel Karow                  Maxi Swim-Team Hamm 127470       2:12.92         
            27.26  2:12.92
    2.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087      2:14.39         
            26.95  2:14.39
    3.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel Denekamp  9102651      2:15.51         
            29.72  2:15.51
    4.    Marcel Hassemeier             Maxi Swim-Team Hamm 126307       2:15.57         
            29.36  2:15.57
    5.    Eduard Alboni                 Maxi Swim-Team Hamm 105508       2:15.78         
            28.53  2:15.78
    6.    Niklas Kunst                  Maxi Swim-Team Hamm 115532       2:16.80         
            30.39  2:16.80
    7.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      2:17.30         
            29.13  2:17.30
    8.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel Denekamp  9100483      2:17.56         
            28.41  2:17.56
    9.    Marcus Theel                  Bocholter WSV       095985       2:18.42         
            28.45  2:18.42
   10.    Abbas Raad                    SV Wasserfreunde Dal147307       2:19.23         
            28.54  2:19.23
   11.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179      2:19.86         
            30.02  2:19.86
   12.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      2:20.08         
            31.11  2:20.08
   13.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      2:21.95         
            29.54  2:21.95
   14.    Nico Brink                    SV Wfr Völlen/Papenb140394       2:22.11         
            29.61  2:22.11
   15.    Juri Gromyko                  Maxi Swim-Team Hamm 188350       2:22.32         
            32.13  2:22.32
   16.    Edgar Kaiser                  Maxi Swim-Team Hamm 142930       2:23.82         
            30.89  2:23.82
   17.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      2:24.42         
            30.48  2:24.42
   18.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      2:25.55         
            30.08  2:25.55
   19.    Simon Schieferdecker          Maxi Swim-Team Hamm 167357       2:26.67         
            32.70  2:26.67
   20.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889      2:28.48         
            31.82  2:28.48
   21.    Sven Mielczarek               Maxi Swim-Team Hamm 130034       2:29.20         
            30.67  2:29.20
   22.    Damon Peperkamp               De Dinkel Denekamp  9501101      2:30.26         
            34.67  2:30.26
   23.    Pim Kienhuis                  De Dinkel Denekamp  9300263      2:30.82         
            31.42  2:30.82
   24.    Matthias Krabusch             TSG 07 Burg Gretesch137774       2:31.48         
            32.39  2:31.48
   25.    Ben van Westenberg            De Dinkel Denekamp  9400873      2:33.45         
            33.75  2:33.45
   26.    Niels Kemperink               E Z C               9600005      2:35.45         
            34.45  2:35.45
   27.    Philipp Sauerstein            Maxi Swim-Team Hamm 185836       2:41.02         
            32.10  2:41.02
   28.    Siebren Kuipers               GZ en PC de Whee    9400797      2:43.02         
            36.23  2:43.02
   29.    Daniel de Wagt                Zignea              9601339      2:45.73         
            39.26  2:45.73
   30.    Karst Boersma                 De Dinkel Denekamp  9600849      2:47.85         
            38.10  2:47.85
   31.    Yoran Klos                    De Dinkel Denekamp  9600481      2:52.76         
            37.67  2:52.76
   32.    Rik Heijdens                  De Dinkel Denekamp  9600841      3:02.36         
            42.13  3:02.36
   DIS    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      2:16.20         
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            30.02  2:16.20
   DIS    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625       2:25.67         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            29.70  2:25.67
   DIS    Joey ten Doeschot             O Z & P C           9400145      2:29.07         
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            32.60  2:29.07
   DIS    Stephen Ulunque Villazon      Maxi Swim-Team Hamm 141912       2:33.40         
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            33.43  2:33.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m rugslag                      Senioren Open
12-10-2008                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Mariël Borgerink              De Dinkel Denekamp  9200142      1:07.57         
            33.20  1:07.57
    2.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      1:09.73         
            34.07  1:09.73
    3.    Merel vd Kieft                E Z C               9200920      1:09.91         
            33.30  1:09.91
    4.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       1:10.24         
            33.28  1:10.24
    5.    Inge Menzo                    Dedemsvaart-AC      8802994      1:10.25         
            34.06  1:10.25
    6.    Kyra Althanning               O Z & P C           8700068      1:10.82         
            34.64  1:10.82
    7.    Noortje Timmerman             De Dinkel Denekamp  9501088      1:11.33         
            34.89  1:11.33
    8.    Loes Zanderink                De Dinkel Denekamp  8805006      1:11.86         
            34.32  1:11.86
    9.    Luciënne van der Linde        ZVZwartsluis        9503452      1:12.02         
            34.80  1:12.02
   10.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      1:12.32         
            35.39  1:12.32
   11.    Marjon Pol                    Zignea              9102502      1:12.57         
            34.73  1:12.57
   12.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel Denekamp  9400030      1:13.05         
            35.00  1:13.05
   13.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      1:13.98         
            34.45  1:13.98
   14.    Loes Westerhof                De Dinkel Denekamp  9502752      1:14.06         
            35.48  1:14.06
   15.    Michelle Backhaus             Maxi Swim-Team Hamm 167353       1:14.70         
            35.89  1:14.70
   16.    Veronique van der Velde       De Dinkel Denekamp  9601740      1:14.76         
            35.89  1:14.76
   17.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932      1:15.23         
            36.76  1:15.23
   18.    Karlijn Hassink               De Dinkel Denekamp  9303758      1:15.67         
            36.57  1:15.67
   19.    Beau de Bruijn                Dedemsvaart-AC      9400608      1:15.86         
            37.10  1:15.86
   20.    Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC      9700292      1:16.21         
            37.14  1:16.21
   21.    Kimberly Ribberink            De Dinkel Denekamp  9501654      1:16.95         
            37.00  1:16.95
   22.    Merle Oonk                    De Dinkel Denekamp  9400092      1:17.86         
            37.73  1:17.86
   23.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      1:18.11         
            37.89  1:18.11
   24.    Kimberley Kranenberg          GZ en PC de Whee    9400292      1:18.77         
            37.83  1:18.77
   25.    Joëll Kempers                 De Dinkel Denekamp  9503106      1:19.26         
            38.67  1:19.26
   26.    Laura Thien                   SV Rheine 68 eV.    182000       1:19.51         
            38.58  1:19.51
   27.    Loes Schasfoort               De Dinkel Denekamp  9501154      1:20.11         
            38.74  1:20.11
   28.    Michaela Freyberg             SV Rheine 68 eV.    213221       1:20.45         
            38.70  1:20.45
   29.    Mayra Westerhof               De Dinkel Denekamp  9601786      1:22.57         
            39.82  1:22.57
   30.    Anouk Rekers                  E Z C               9703416      1:26.86         
            41.02  1:26.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 100m rugslag                      Senioren Open
12-10-2008                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Aljan Tempel                  Dedemsvaart-AC      9002873      1:01.29         
            29.92  1:01.29
    2.    Rense Loohuis                 De Dinkel Denekamp  9101477      1:01.76         
            30.39  1:01.76
    3.    Arne Jendretzki               TSG 07 Burg Gretesch71994        1:02.57         
            30.76  1:02.57
    4.    Tjerk vd Kieft                E Z C               9001529      1:03.04         
            30.36  1:03.04
    5.    Niklas Kunst                  Maxi Swim-Team Hamm 115532       1:03.52         
            30.54  1:03.52
    6.    Arjan Dolstra                 Dedemsvaart-AC      7800255      1:03.71         
            31.11  1:03.71
    7.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      1:04.20         
            30.95  1:04.20
    8.    Erik Spit                     Zignea              8602939      1:04.39         
            30.92  1:04.39
    9.    Bram Romkes                   Dedemsvaart-AC      8602595      1:04.50         
            31.15  1:04.50
   10.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141      1:04.73         
            30.95  1:04.73
   11.    Abbas Raad                    SV Wasserfreunde Dal147307       1:05.00         
            31.12  1:05.00
   12.    Erik Kosters                  Dedemsvaart-AC      8000837      1:05.86         
            31.57  1:05.86
   13.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      1:06.48         
            32.26  1:06.48
   14.    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287       1:06.51         
            31.58  1:06.51
   15.    Jesper Kloek                  Dedemsvaart-AC      9001585      1:06.86         
            31.76  1:06.86
   16.    Matthias Krabusch             TSG 07 Burg Gretesch137774       1:07.30         
            32.77  1:07.30
   17.    Niels Bent                    WS Twente           9400465      1:08.21         
            33.32  1:08.21
   18.    Bart Gorter                   SC Salland          9200397      1:08.30         
            33.30  1:08.30
   19.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195      1:08.39         
            32.92  1:08.39
   20.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      1:08.48         
            33.76  1:08.48
   21.    Floris Polman                 Dedemsvaart-AC      9500093      1:08.52         
            33.27  1:08.52
   22.    Jacques Journée               De Dinkel Denekamp  9400513      1:08.95         
            33.76  1:08.95
   23.    Jort Wichink Kruit            SC Salland          9300787      1:08.98         
            33.13  1:08.98
   24.    Dominique Sikkema             Zignea              9500399      1:09.45         
            33.95  1:09.45
   25.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       1:09.66         
            32.89  1:09.66
   26.    Niels Kemperink               E Z C               9600005      1:10.86         
            34.48  1:10.86
   27.    Jasper de Boer                GZ en PC de Whee    9300051      1:11.10         
            35.13  1:11.10
   28.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      1:12.89         
            35.67  1:12.89
   29.    Tobias Brockhoff              SV Rheine 68 eV.    148883       1:13.29         
            35.92  1:13.29
   30.    Philipp Sauerstein            Maxi Swim-Team Hamm 185836       1:13.98         
            35.70  1:13.98
   31.    Daniel de Wagt                Zignea              9601339      1:14.95         
            36.48  1:14.95
   32.    Nils Günther                  SV Rheine 68 eV.    168452       1:15.09         
            35.85  1:15.09
   33.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel Denekamp  9600847      1:21.07         
            38.82  1:21.07
   DIS    Marcel Hassemeier             Maxi Swim-Team Hamm 126307       1:01.86         
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            31.22  1:01.86
 AFGEM    Marien Willeme                De Dinkel Denekamp  8903623                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 200m vrije slag                     Senioren Open
12-10-2008                                                              Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296      2:06.89    A    
            29.64  1:01.73  2:06.89
    2.    Silke Oude Weernink           De Dinkel Denekamp  9002854      2:10.29    A    
            30.07  1:03.45  2:10.29
    3.    Alina-Noreen Linneweber       Maxi Swim-Team Hamm 167352       2:12.58    A    
          1:04.67  2:12.58
    4.    Estelle Moorman               ZVZwartsluis        9300540      2:13.63    A    
            31.05  1:05.50  2:13.63
    5.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      2:13.92    A    
            31.26  1:05.39  2:13.92
    6.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       2:14.86    A    
            30.36  1:04.64  2:14.86
    7.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      2:15.02    B    
            31.10  1:05.45  2:15.02
    8.    Lenneke v/d Molen             GZ en PC de Whee    8702802      2:15.42    B    
            32.39  1:07.10  2:15.42
    9.    Marleen Braakhuis             De Dinkel Denekamp  9304850      2:15.94    B    
            31.38  1:05.31  2:15.94
   10.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      2:16.13    B    
            32.00  1:06.32  2:16.13
   11.    Christel Vinke                ZVZwartsluis        9400152      2:16.76    B    
            30.64  1:04.29  2:16.76
   12.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932      2:18.29    B    
            31.20  1:05.45  2:18.29
   13.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       2:19.64    R    
            32.32  1:08.58  2:19.64
   14.    Maud Hesselink                De Dinkel Denekamp  9400854      2:19.82    R    
            31.82  1:07.26  2:19.82
   15.    Sarah Boerefijn               Zignea              9200186      2:19.86         
            31.57  1:06.67  2:19.86
   16.    Kimberley Boxum               ZVZwartsluis        9405452      2:19.95         
            31.26  1:06.00  2:19.95
   17.    Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC      9001386      2:20.32         
            31.80  1:07.38  2:20.32
   18.    Rachel Klamer                 De Dinkel Denekamp  9001936      2:20.48         
            33.42  1:08.83  2:20.48
   19.    Nicole Ehlting                Bocholter WSV       118376       2:20.82         
            33.36  1:09.10  2:20.82
   20.    Katharina Böse                SV Rheine 68 eV.    168455       2:21.26         
            32.58  1:09.02  2:21.26
   21.    Magda Toeters                 O Z & P C           8603552      2:21.67         
            32.73  1:08.29  2:21.67
   22.    Debby Boerefijn               Zignea              9400240      2:21.92         
            33.48  1:11.92  2:21.92
   23.    Leonie Loman                  De Dinkel Denekamp  9201132      2:22.32         
            33.96  1:09.63  2:22.32
   24.    Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC      9203374      2:22.67         
            32.57  1:08.92  2:22.67
   25.    Carien van der Schaaf         De Dinkel Denekamp  9500168      2:23.10         
            32.54  1:08.10  2:23.10
   26.    Danique Thijert               De Dinkel Denekamp  9401652      2:23.33         
            33.42  1:10.17  2:23.33
   27.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      2:23.95         
            34.20  1:11.60  2:23.95
   28.    Michelle Backhaus             Maxi Swim-Team Hamm 167353       2:23.98         
            32.73  1:09.29  2:23.98
   29.    Mariëtte Kosse                Dedemsvaart-AC      8602066      2:24.34         
            31.91  1:07.67  2:24.34
   30.    Loes Westerhof                De Dinkel Denekamp  9502752      2:24.55         
            32.34  1:10.40  2:24.55
   31.    Loes Wijlens                  O Z & P C           8904728      2:24.64         
            33.46  1:09.87  2:24.64
   32.    Tessa Aarninkhof              De Dinkel Denekamp  9401654      2:24.73         
            33.13  1:10.16  2:24.73
   33.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740      2:24.97         
            33.53  1:10.60  2:24.97
   34.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      2:24.98         
            33.80  1:48.57  2:24.98
   35.    Carmen Kemper                 Zignea              9401546      2:26.09    FJ 1 
            34.00  1:11.39  2:26.09
   36.    Luciënne van der Linde        ZVZwartsluis        9503452      2:26.09    FJ 2 
            34.54  1:12.22  2:26.09
   37.    Michelle Oomkens              ZVZwartsluis        9305730      2:26.35         
            33.20  1:10.25  2:26.35
   38.    Lindy Nijhuis                 O Z & P C           9700010      2:27.02         
            34.23  1:12.29  2:27.02
   39.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      2:28.39         
            34.80  1:12.54  2:28.39
   40.    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358      2:28.45         
            34.16  1:11.76  2:28.45
   41.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      2:29.51         
            34.17  1:11.95  2:29.51
   42.    Anneke Asbroek                O Z & P C           9400174      2:29.67         
            35.13  1:13.67  2:29.67
   43.    Kimberley Kranenberg          GZ en PC de Whee    9400292      2:29.70         
            34.91  1:13.47  2:29.70
   44.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      2:30.02         
            34.76  1:13.86  2:30.02
   45.    Joëll Kempers                 De Dinkel Denekamp  9503106      2:30.80         
            34.86  1:14.48  2:30.80
   46.    Lisanne Dikkers               GZ en PC de Whee    9300204      2:30.92         
            34.86  1:13.39  2:30.92
   47.    Danique Wagenvoort            De Dinkel Denekamp  9502754      2:31.02         
            34.57  1:13.76  2:31.02
   48.    Anique Aten                   De Dinkel Denekamp  9602336      2:31.67         
            34.13  1:12.45  2:31.67
   48.    Merle Oonk                    De Dinkel Denekamp  9400092      2:31.67         
            34.86  1:14.10  2:31.67
   50.    Mayra Westerhof               De Dinkel Denekamp  9601786      2:31.80         
            34.70  1:12.92  2:31.80
   51.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel Denekamp  9501650      2:32.87         
            33.87  1:12.65  2:32.87
   52.    Myrthe Meenhorst              SC Salland          9500242      2:34.11         
            35.22  1:14.31  2:34.11
   53.    Michaela Freyberg             SV Rheine 68 eV.    213221       2:36.86         
            36.95  1:17.64  2:36.86
   54.    Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC      9601180      2:37.51         
            37.14  1:17.70  2:37.51
   55.    Stefanie ter Bruggen          O Z & P C           9600204      2:42.07         
            36.42  1:17.67  2:42.07
   56.    Janneke ten Brinke            GZ en PC de Whee    9601334      2:44.26         
            37.26  1:19.29  2:44.26
   57.    Sanne Wiersma                 Zignea              9701108      2:45.48         
            37.02  1:20.39  2:45.48
   DIS    Lynde Hans                    Dedemsvaart-AC      9402606                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM    Michelle Schouten             GZ en PC de Whee    9402072                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 200m vrije slag                     Senioren Open
12-10-2008                                                              Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528       1:58.13    A    
            26.92    56.54  1:58.13
    2.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      1:58.45    A    
            27.36    57.51  1:58.45
    3.    Marcel Karow                  Maxi Swim-Team Hamm 127470       1:59.04    A    
            27.32    57.57  1:59.04
    4.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141      2:00.08    A    
            27.64    58.04  2:00.08
    5.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139      2:01.36    A    
            27.67    58.26  2:01.36
    6.    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287       2:02.49    A    
            27.00    57.99  2:02.49
    7.    Stef Comello                  O Z & P C           8801133      2:02.64    B    
            27.32    58.67  2:02.64
    8.    Menno Manning                 De Dinkel Denekamp  9300333      2:02.81    B    
            28.35    59.95  2:02.81
    9.    Sander Zoer                   Dedemsvaart-AC      8302447      2:03.36    B    
            27.54    58.67  2:03.36
   10.    Eduard Alboni                 Maxi Swim-Team Hamm 105508       2:03.82    B    
            27.54    58.64  2:03.82
   11.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      2:03.83    B    
            27.83    59.06  2:03.83
   12.    Pim Kienhuis                  De Dinkel Denekamp  9300263      2:03.92    B    
            28.48  1:01.00  2:03.92
   13.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849      2:04.58    R    
            28.70  1:00.30  2:04.58
   14.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      2:05.73    R    
            29.07  1:00.67  2:05.73
   15.    Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis        9003183      2:05.80         
            28.00    59.51  2:05.80
   15.    Mike Dam                      Zignea              8805321      2:05.80         
            28.48  1:00.39  2:05.80
   17.    Juri Gromyko                  Maxi Swim-Team Hamm 188350       2:06.52         
            28.56  1:00.40  2:06.52
   18.    Daniel Schwinning             Bocholter WSV       138200       2:06.67         
            27.82  1:00.29  2:06.67
   19.    Nico Brink                    SV Wfr Völlen/Papenb140394       2:06.80         
            29.02  1:01.39  2:06.80
   20.    Frank Rikhof                  De Dinkel Denekamp  8802851      2:07.39         
            28.04    59.45  2:07.39
   21.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      2:08.20         
            28.74  1:01.58  2:08.20
   22.    Damon Peperkamp               De Dinkel Denekamp  9501101      2:08.32         
            30.33  1:02.23  2:08.32
   23.    Teun Groeneweg                E Z C               8701133      2:08.67         
            28.67  1:01.82  2:08.67
   24.    Abbas Raad                    SV Wasserfreunde Dal147307       2:08.86         
            27.67    59.54  2:08.86
   25.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      2:09.16         
            29.16  1:02.42  2:09.16
   26.    Jan Wicher de Vries           ZVZwartsluis        9003173      2:09.76         
            30.36  1:03.04  2:09.76
   27.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201      2:09.82         
            29.29  1:02.02  2:09.82
   28.    Richard Krijnse Locker        ZVZwartsluis        9200757      2:10.45    FJ 1 
            29.45  1:02.95  2:10.45
   29.    Jacques Journée               De Dinkel Denekamp  9400513      2:10.45    FJ 2 
            30.17  1:04.17  2:10.45
   30.    Simon Schieferdecker          Maxi Swim-Team Hamm 167357       2:13.57         
            30.02  1:04.02  2:13.57
   31.    Sven Mielczarek               Maxi Swim-Team Hamm 130034       2:13.58         
            29.80  1:04.07  2:13.58
   32.    Jan Dahrendorff               Maxi Swim-Team Hamm 162492       2:14.09         
            30.46  1:04.71  2:14.09
   33.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       2:14.12         
            29.66  1:03.91  2:14.12
   34.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195      2:14.80         
            30.51  1:04.48  2:14.80
   35.    Stephen Ulunque Villazon      Maxi Swim-Team Hamm 141912       2:16.10         
            30.76  1:05.23  2:16.10
   36.    Niels Bent                    WS Twente           9400465      2:17.36         
            31.59  1:07.07  2:17.36
   37.    Jasper de Boer                GZ en PC de Whee    9300051      2:18.23         
            32.45  1:07.36  2:18.23
   38.    Tobias Brockhoff              SV Rheine 68 eV.    148883       2:18.84         
            30.80  1:06.41  2:18.84
   39.    Dominique Sikkema             Zignea              9500399      2:19.04         
            32.02  1:08.00  2:19.04
   40.    Karst Boersma                 De Dinkel Denekamp  9600849      2:23.19         
            32.72  1:08.77  2:23.19
   41.    Nils Günther                  SV Rheine 68 eV.    168452       2:24.54         
            33.02  1:10.20  2:24.54
   42.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      2:24.73         
            33.07  1:09.70  2:24.73
   43.    Martijn Gerritsen             ZVZwartsluis        9600465      2:28.33         
            33.29  1:11.04  2:28.33
   44.    Yoran Klos                    De Dinkel Denekamp  9600481      2:29.29         
            34.20  1:12.70  2:29.29
   45.    Rik Heijdens                  De Dinkel Denekamp  9600841      2:33.67         
            33.92  1:13.67  2:33.67
 AFGEM    Marien Willeme                De Dinkel Denekamp  8903623                      
    NG    Rense Loohuis                 De Dinkel Denekamp  9101477                      
        ziek tijdens wedstrijd



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Dames, 100m vlinderslag                    Senioren Open
12-10-2008                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Alina-Noreen Linneweber       Maxi Swim-Team Hamm 167352       1:06.75         
            31.43  1:06.75
    2.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       1:07.23         
            31.17  1:07.23
    3.    Silke Oude Weernink           De Dinkel Denekamp  9002854      1:07.41         
            31.75  1:07.41
    4.    Estelle Moorman               ZVZwartsluis        9300540      1:07.64         
            31.92  1:07.64
    5.    Merel vd Kieft                E Z C               9200920      1:09.26         
            31.20  1:09.26
    6.    Mariël Borgerink              De Dinkel Denekamp  9200142      1:10.52    FJ 1 
            32.67  1:10.52
    7.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740      1:10.52    FJ 2 
            32.83  1:10.52
    8.    Melanie Linder                TSG 07 Burg Gretesch131385       1:10.83         
            32.67  1:10.83
    9.    Christel Vinke                ZVZwartsluis        9400152      1:10.89         
            32.70  1:10.89
   10.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      1:11.73         
            30.93  1:11.73
   11.    Marjon Pol                    Zignea              9102502      1:12.60         
            33.67  1:12.60
   12.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014      1:13.86         
            33.74  1:13.86
   13.    Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC      9700292      1:22.48         
            37.04  1:22.48
   14.    Noortje Timmerman             De Dinkel Denekamp  9501088      1:22.89         
            36.70  1:22.89
   15.    Laura Thien                   SV Rheine 68 eV.    182000       1:25.92         
            39.41  1:25.92
   16.    Marloes Ekkelboom             De Dinkel Denekamp  9700402      1:31.29         
            42.45  1:31.29
   DIS    Karla Westenberg              E Z C               9601738                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG    Marleen Braakhuis             De Dinkel Denekamp  9304850                      
        ziek tijdens wedstrijd



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m vlinderslag                    Senioren Open
12-10-2008                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087        58.89         
            27.07    58.89
    2.    Marcel Karow                  Maxi Swim-Team Hamm 127470         59.95         
            27.60    59.95
    3.    Kay Beimin                    O Z & P C           8900163      1:00.88         
            27.41  1:00.88
    4.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179      1:01.76         
            28.89  1:01.76
    5.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel Denekamp  9100483      1:01.83         
            28.95  1:01.83
    6.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      1:01.86         
            28.89  1:01.86
    7.    Menno Manning                 De Dinkel Denekamp  9300333      1:02.45         
            28.76  1:02.45
    8.    Edgar Kaiser                  Maxi Swim-Team Hamm 142930       1:02.93         
            29.59  1:02.93
    9.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528       1:03.45         
            28.89  1:03.45
   10.    Erik Spit                     Zignea              8602939      1:04.02         
            29.00  1:04.02
   11.    Abbas Raad                    SV Wasserfreunde Dal147307       1:04.63         
            29.48  1:04.63
   12.    Mike Dam                      Zignea              8805321      1:04.86         
            29.40  1:04.86
   13.    Tjerk vd Kieft                E Z C               9001529      1:05.30         
            29.45  1:05.30
   14.    Arne Jendretzki               TSG 07 Burg Gretesch71994        1:05.60         
            30.36  1:05.60
   15.    Stef Comello                  O Z & P C           8801133      1:06.07         
            30.16  1:06.07
   16.    Jordy Kerssies                Dedemsvaart-AC      9105977      1:07.56         
        ziek tijdens wedstrijd
            30.25  1:07.56
   17.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       1:07.92         
            31.64  1:07.92
   18.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      1:09.02         
            30.76  1:09.02
   19.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      1:10.14         
            31.86  1:10.14
   20.    Jort Wichink Kruit            SC Salland          9300787      1:10.17         
            31.58  1:10.17
   21.    Joey ten Doeschot             O Z & P C           9400145      1:10.54         
            32.63  1:10.54
   22.    Floris Polman                 Dedemsvaart-AC      9500093      1:10.77         
            32.35  1:10.77
   23.    Pim Kienhuis                  De Dinkel Denekamp  9300263      1:10.95         
            32.86  1:10.95
   24.    Sven Mielczarek               Maxi Swim-Team Hamm 130034       1:11.02         
            31.77  1:11.02
   25.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      1:13.98         
            33.67  1:13.98
   26.    Jacques Journée               De Dinkel Denekamp  9400513      1:14.10         
            33.02  1:14.10
   DIS    Jan Dahrendorff               Maxi Swim-Team Hamm 162492                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel Denekamp  9600847      1:14.98         
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            34.80  1:14.98
    NG    Rense Loohuis                 De Dinkel Denekamp  9101477                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 200m schoolslag                     Senioren Open
12-10-2008                                                              Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      2:42.00    A    
            37.51  1:19.07  2:42.00
    2.    Loes Zanderink                De Dinkel Denekamp  8805006      2:42.17    A    
            36.89  1:18.83  2:42.17
    3.    Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC      8702326      2:49.43    A    
            38.18  1:20.76  2:49.43
    4.    Myrna Schasfoort              De Dinkel Denekamp  9300668      2:50.13    A    
            39.20  1:22.29  2:50.13
    5.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      2:50.70    A    
            39.09  1:22.89  2:50.70
    6.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel Denekamp  9400030      2:50.80    A    
            38.12  1:21.63  2:50.80
    7.    Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart-AC      9100738      2:50.92    B    
            38.73  1:21.70  2:50.92
    8.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      2:52.25    B    
            38.58  1:23.49  2:52.25
    9.    Michelle Schouten             GZ en PC de Whee    9402072      2:53.20    B    
            39.86  1:23.76  2:53.20
   10.    Suzanne Konst                 De Dinkel Denekamp  9005094      2:53.39    B    
            39.39  1:24.10  2:53.39
   11.    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358      2:57.00    B    
            40.11  1:25.39  2:57.00
   12.    Esther Rijkelijkhuizen        Zignea              9205744      2:57.92    B    
            41.00  1:27.00  2:57.92
   13.    Nicole ter Bruggen            O Z & P C           9200328      2:58.11    R    
            38.86  1:23.36  2:58.11
   14.    Karlijn Hassink               De Dinkel Denekamp  9303758      3:00.26    R    
            41.33  1:26.92  3:00.26
   15.    Debby Boerefijn               Zignea              9400240      3:02.75         
            41.77  1:29.93  3:02.75
   16.    Laura Moormann                GZ en PC de Whee    9300542      3:03.03         
            41.70  1:28.31  3:03.03
   17.    Kimberly Ribberink            De Dinkel Denekamp  9501654      3:03.95         
            40.16  1:27.80  3:03.95
   18.    Veronique van der Velde       De Dinkel Denekamp  9601740      3:04.80         
            41.51  1:28.64  3:04.80
   19.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      3:05.89         
            42.02  1:29.13  3:05.89
   20.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel Denekamp  9501650      3:07.26         
            42.20  1:29.74  3:07.26
   21.    Anouk Knippers                De Dinkel Denekamp  9700602      3:09.45         
            42.04  1:30.70  3:09.45
   22.    Loes Schasfoort               De Dinkel Denekamp  9501154      3:09.66         
            43.66  1:33.10  3:09.66
   23.    Samantha Diphoorn             Dedemsvaart-AC      9600318      3:10.48         
            42.86  1:31.42  3:10.48
   24.    Sophie Buß                    TV Meppen           173649       3:11.36         
            43.36  1:32.47  3:11.36
   25.    Shannen Diphoorn              Dedemsvaart-AC      9300208      3:12.64         
            39.61  1:26.83  3:12.64
   26.    Demi Hesselink                De Dinkel Denekamp  9501086      3:15.48         
          1:32.57  3:15.48
   27.    Anique Aten                   De Dinkel Denekamp  9602336      3:20.98         
            44.77  1:35.74  3:20.98
   28.    Marlijn Dijkhuis              De Dinkel Denekamp  9700600      3:26.30         
            47.23  1:39.51  3:26.30
 AFGEM    Sharon Teunissen              O Z & P C           8904088                      
    NG    Carien van der Schaaf         De Dinkel Denekamp  9500168                      
        ziek tijdens wedstrijd



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Heren, 200m schoolslag                     Senioren Open
12-10-2008                                                              Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Andreas Stein                 TSG 07 Burg Gretesch121391       2:22.85    A    
            31.93  1:08.06  2:22.85
    2.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel Denekamp  9102651      2:31.23    A    
            32.86  1:11.45  2:31.23
    3.    Niklas Kunst                  Maxi Swim-Team Hamm 115532       2:31.70    A    
            33.95  1:13.39  2:31.70
    4.    Marcel Hassemeier             Maxi Swim-Team Hamm 126307       2:33.20    A    
            34.45  1:13.23  2:33.20
    5.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      2:34.51    A    
            34.26  1:13.48  2:34.51
    6.    Edgar Kaiser                  Maxi Swim-Team Hamm 142930       2:36.07    A    
            35.29  1:15.00  2:36.07
    7.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel Denekamp  9100483      2:36.41    B    
            34.53  1:13.85  2:36.41
    8.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      2:36.72    B    
            34.42  1:14.54  2:36.72
    9.    Teun Groeneweg                E Z C               8701133      2:37.02    B    
            34.00  1:14.04  2:37.02
   10.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      2:37.29    B    
            35.95  1:16.39  2:37.29
   11.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849      2:39.05    B    
            36.23  1:16.61  2:39.05
   12.    Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis        9003183      2:39.70    B    
            35.00  1:14.92  2:39.70
   13.    Ramon Grootelaar              O Z & P C           8300793      2:40.48    R    
            34.29  1:14.10  2:40.48
   14.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889      2:40.54    R    
            35.39  1:15.92  2:40.54
   15.    Kelvin Bergsma                Dedemsvaart-AC      8602133      2:44.13         
            36.10  1:18.10  2:44.13
   16.    Ben van Westenberg            De Dinkel Denekamp  9400873      2:46.16         
            37.64  1:20.23  2:46.16
   17.    Frank Rikhof                  De Dinkel Denekamp  8802851      2:48.36         
            36.73  1:19.54  2:48.36
   18.    Stephen Ulunque Villazon      Maxi Swim-Team Hamm 141912       2:51.48         
            38.48  1:22.02  2:51.48
   19.    Joost Schasfoort              De Dinkel Denekamp  9002649      2:52.11         
            37.89  1:21.57  2:52.11
   20.    Damon Peperkamp               De Dinkel Denekamp  9501101      2:54.89         
            39.64  1:24.67  2:54.89
   21.    Philipp Sauerstein            Maxi Swim-Team Hamm 185836       2:58.02         
            38.20  1:23.02  2:58.02
   22.    Siebren Kuipers               GZ en PC de Whee    9400797      3:03.51         
            41.38  1:28.77  3:03.51
   DIS    Simon Schieferdecker          Maxi Swim-Team Hamm 167357                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., SK niet met twee handen gelijktijdig aangetikt
   DIS    Eduard Alboni                 Maxi Swim-Team Hamm 105508       2:25.45         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            32.64  1:09.02  2:25.45
   DIS    Marcel Karow                  Maxi Swim-Team Hamm 127470       2:28.16         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            33.23  1:11.00  2:28.16
   DIS    Nico Brink                    SV Wfr Völlen/Papenb140394       2:35.92         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            35.23  1:14.61  2:35.92
   DIS    Niels Kemperink               E Z C               9600005      2:58.02         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            40.10  1:25.73  2:58.02
 AFGEM    Brian Morssinkhof             GZ en PC de Whee    8501797                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Dames, 50m vrije slag                     Senioren Open
12-10-2008                                                                 Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314         27.42         
    2.    Alina-Noreen Linneweber       Maxi Swim-Team Hamm 167352         27.48         
    3.    Silke Oude Weernink           De Dinkel Denekamp  9002854        27.58         
    4.    Estelle Moorman               ZVZwartsluis        9300540        27.89         
    5.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296        27.95         
    6.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826        29.54         
Finale B
    7.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864        28.31         
    8.    Maud Hesselink                De Dinkel Denekamp  9400854        28.32         
    9.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612        28.51         
   10.    Lenneke v/d Molen             GZ en PC de Whee    8702802        28.86         
   11.    Christel Vinke                ZVZwartsluis        9400152        28.87         
   12.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932        29.76         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Heren, 50m vrije slag                     Senioren Open
12-10-2008                                                                 Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         24.45         
    2.    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287         24.74         
    3.    Marcel Karow                  Maxi Swim-Team Hamm 127470         24.80         
    4.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141        25.18    FJ 1 
    5.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413        25.18    FJ 2 
    6.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139        25.70         
Finale B
    7.    Stef Comello                  O Z & P C           8801133        24.54         
    8.    Eduard Alboni                 Maxi Swim-Team Hamm 105508         24.84         
    9.    Menno Manning                 De Dinkel Denekamp  9300333        25.00         
   10.    Sander Zoer                   Dedemsvaart-AC      8302447        25.04         
   11.    Pim Kienhuis                  De Dinkel Denekamp  9300263        26.33    FJ 1 
   12.    Rick Bruins                   E Z C               8905427        26.33    FJ 2 



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Dames, 50m schoolslag                     Senioren Open
12-10-2008                                                                 Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.    Loes Zanderink                De Dinkel Denekamp  8805006        34.54         
    2.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272        34.70         
    3.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel Denekamp  9400030        36.67         
    4.    Myrna Schasfoort              De Dinkel Denekamp  9300668        37.02         
    5.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306        37.53         
    6.    Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC      8702326        37.67         
Finale B
    7.    Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart-AC      9100738        34.92         
    8.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864        35.76         
    9.    Michelle Schouten             GZ en PC de Whee    9402072        36.93         
   10.    Esther Rijkelijkhuizen        Zignea              9205744        38.70         
   11.    Suzanne Konst                 De Dinkel Denekamp  9005094        38.96         
   DIS    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358        35.57         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Heren, 50m schoolslag                     Senioren Open
12-10-2008                                                                 Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.    Andreas Stein                 TSG 07 Burg Gretesch121391         30.39         
    2.    Marcel Hassemeier             Maxi Swim-Team Hamm 126307         31.17         
    3.    Niklas Kunst                  Maxi Swim-Team Hamm 115532         31.60         
    4.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel Denekamp  9102651        31.73         
    5.    Edgar Kaiser                  Maxi Swim-Team Hamm 142930         32.98    FJ 1 
    6.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413        32.98    FJ 2 
Finale B
    7.    Ramon Grootelaar              O Z & P C           8300793        31.37         
    8.    Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis        9003183        31.76         
    9.    Teun Groeneweg                E Z C               8701133        31.92         
   10.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435        32.66         
   11.    Rick Bruins                   E Z C               8905427        33.13         
   12.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel Denekamp  9100483        33.98         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Dames, 4 x 100m vrije slag                   Senioren Open
12-10-2008                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    De Dinkel Denekamp 1          De Dinkel Denekamp               4:07.56         
        Marleen Braakhuis, 93                   Lonne Dijkhuis, 94
        Silke Oude Weernink, 90                 Mariël Borgerink, 92
          1:05.06  4:07.56

    2.    O Z & P C  1                  O Z & P C                        4:07.86         
        Evelien Kip, 92                         Kelly Teunissen, 92
        Marloes Giesselink, 92                  Marieke Nijhuis, 92
          1:30.45  4:07.86

    3.    Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC                   4:14.42         
        Janine Kosse, 87                        Mariëtte Kosse, 86
        Inge Menzo, 88                          Kim Heerdink, 90
          1:03.83  4:14.42

    4.    Zignea 1                      Zignea                           4:21.06         
        Leonie Oude Elferink, 94                Debby Boerefijn, 94
        Karin Rijkelijkhuizen, 94               Sarah Boerefijn, 92
          1:03.11  4:21.06

    5.    GZ en PC de Whee 1            GZ en PC de Whee                 4:41.59         
        Michelle Hoogendoorn, 95                Janneke ten Brinke, 96
        Laura Moormann, 93                      Lisanne Dikkers, 93
          1:08.31  4:41.59




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Heren, 4 x 100m vrije slag                   Senioren Open
12-10-2008                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    TSG 07 Burg Gretesch 1        TSG 07 Burg Gretesch             3:40.13         
        Sven Stallkamp, 89                      Andreas Stein, 84
        Stephan Jazbinsek, 86                   Arne Jendretzki, 81
            55.39  3:40.13

    2.    Maxi Swim-Team Hamm 1         Maxi Swim-Team Hamm              3:41.64         
        Eduard Alboni, 89                       Niklas Kunst, 89
        Marcel Hassemeier, 90                   Marcel Karow, 90
            57.32  3:41.64

    3.    O Z & P C  1                  O Z & P C                        3:44.04         
        Ramon Grootelaar, 83                    Kay Beimin, 89
        Fabian Beimin, 91                       Stef Comello, 88
            59.80  3:44.04

    4.    De Dinkel Denekamp 1          De Dinkel Denekamp               3:44.70         
        Frank Rikhof, 88                        Rense Loohuis, 91
        Menno Manning, 93                       Sjoerd Zanderink, 91
            56.54  3:44.70

    5.    Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC                   3:45.26         
        Sander Zoer, 83                         Bram Romkes, 86
        Aljan Tempel, 90                        Arjan Dolstra, 78
            55.54  3:45.26

    6.    E Z C 1                       E Z C                            3:47.56         
        Tjerk vd Kieft, 90                      Kasper Leeuw, 93
        Rick Bruins, 89                         Pascal Bruins, 89
            54.87  3:47.56




SPLASH Meet Manager 2007Registered to OZ&PC