Nationale Sprintkampioenschappen 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to KNZB


Nr. 6  4 x 50m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open Nr. 7  4 x 50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open


Nr. 6   4 x 50m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open23-6-2007


Afk./depotTijd
1.EiffelSwimmersPSV 1EiffelSwimmersP1:54.80
Stefanie Luiken
Suzan v.d. Bogaard
85
89
30.08
32.89
30.08
1:02.97
Hinkelien Schreuder
Manon van Vulpen
84
87
26.42
25.41
1:29.39
1:54.80
2.De Dolfijn 1De Dolfijn1:57.24
Lenneke van Schaik
Jolijn van Valkengoed
86
81
29.90
31.79
29.90
1:01.69
Kelly de Jong
Lona Kroese
91
87
28.52
27.03
1:30.21
1:57.24
3.Zwemlust-den Hommel 1Zwemlust-den Ho1:58.20
Ellen de Goeij
Marloes Nieberg
87
90
30.30
34.08
30.30
1:04.38
Elise Bouwens
Saskia v.d. Wielen
91
84
28.00
25.82
1:32.38
1:58.20
4.DWK-XCESS 1DWK-XCESS1:59.18
Evy Witlox
Yvonne van de Pol
88
88
29.46
34.34
29.46
1:03.80
Barbara van Rhijn
Mariëlle Janssen
81
82
28.66
26.72
1:32.46
1:59.18
5.DZ&PC 1DZ&PC1:59.84
Esther de Boer
Margriet Zwanenburg
89
86
30.91
31.98
30.91
1:02.89
Marjon Hollander
Monique van Vliet
84
89
29.81
27.14
1:32.70
1:59.84
6.Hoogeveen 2Hoogeveen2:00.35
Nationaal Jeugd record
Mariëlle ter Stege
Nienke van Eck
91
91
31.47
33.78
31.47
1:05.25
Aukje Jenster
Charlotte Mol
92
91
28.83
26.27
1:34.08
2:00.35
7.TriVia 1TriVia2:00.44
Willemijn Knot
Eveline Hamstra
90
85
28.82
34.84
28.82
1:03.66
Hedwig Kikkert
Carolien Stuut
85
87
28.92
27.86
1:32.58
2:00.44
8.De Whee 1De Whee2:00.57
Kelly ter Doest
Lisa Nijland
91
91
31.86
32.91
31.86
1:04.77
Marina Scheepbouwer
Lenneke v/d Molen
84
87
28.31
27.49
1:33.08
2:00.57
9.Hoogeveen 1Hoogeveen2:01.30
Mariët Koster
Sharayah Diphoorn
83
91
29.98
34.35
29.98
1:04.33
Kim Meijer
Rochelle Kirindongo
90
86
29.76
27.21
1:34.09
2:01.30
10.De Dolfijn 2De Dolfijn2:02.94
Nadine Straten
Anouk Elzerman
91
90
31.62
34.21
31.62
1:05.83
Parand Zarekiani
Ingrid Bank
94
87
29.89
27.22
1:35.72
2:02.94
11.De Columbiaan 1De Columbiaan2:03.22
Miranda Nijenhuis
Eline Boers
92
91
31.29
32.23
31.29
1:03.52
Tessa Vreeburg
Tamara van Vliet
91
94
31.37
28.33
1:34.89
2:03.22
12.De Aquaflippers 5De Aquaflippers2:03.69
Kyra Rietveld
Carine Vos
93
87
31.80
34.02
31.80
1:05.82
Chantal Nap
Mariska Meems
89
89
29.90
27.97
1:35.72
2:03.69
13.'t Tolhekke 1't Tolhekke2:05.13
Manon Kuiper
Jacyntha Plat
94
90
33.60
35.29
33.60
1:08.89
Sanne Huisman
Saskia de Jonge
93
86
30.91
25.33
1:39.80
2:05.13
14.De Otters Het Gooi 1De Otters Het G2:05.17
Gerdien de Jong
Samantha Vuijst
85
89
31.39
36.17
31.39
1:07.56
Elinore de Jong
Maureen Visser
89
89
28.21
29.40
1:35.77
2:05.17
15.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval2:05.39
Inge Arts
Joëlle Vos
92
88
32.78
35.44
32.78
1:08.22
Inge Maalsen
Maud van der Meer
92
92
30.63
26.54
1:38.85
2:05.39
16.Zwemlust-den Hommel 2Zwemlust-den Ho2:05.75
Petra Dekker
Marike Boersen
87
88
31.47
36.26
31.47
1:07.73
Simone Dekker
Malissa van der Horst
89
92
29.98
28.04
1:37.71
2:05.75
17.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend2:06.24
Daphne ten Brink
Nathalie van Velzen
85
85
30.60
35.17
30.60
1:05.77
Cleo Denise Bol
Maureen Udes
94
91
31.69
28.78
1:37.46
2:06.24
18.Westland Dijkglas 1Westland Dij2:06.84
Dyonne Bruggeling
Kirsten Zonneveld
91
88
32.88
35.31
32.88
1:08.19
Mariëtte van Nieuwkerk
Arina Groenheide
84
86
30.59
28.06
1:38.78
2:06.84
19.HZPC 1HZPC2:07.50
Judith van Meijel
Maureen Rutten
91
88
32.83
36.10
32.83
1:08.93
Lisa Dreesens
Debbie Hesen
91
86
29.91
28.66
1:38.84
2:07.50
20.Wiekslag 1Wiekslag2:07.68
Milou Julicher
Kirsten van der Steen
93
81
33.39
35.33
33.39
1:08.72
Vivianne van den Broek
Tanja van Essen
92
94
30.11
28.85
1:38.83
2:07.68
21.Oceanus 1Oceanus2:08.32
Wyke Nieuwenhuizen
Laura Badoux
91
82
34.00
34.39
34.00
1:08.39
Amanda Berendrecht
Marieke Weijers
83
89
32.31
27.62
1:40.70
2:08.32
22.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:08.41
Bernadette Bol
Maaike Vooren
89
91
32.17
36.85
32.17
1:09.02
Marianne vd Poll
Ilana Schaap
89
91
30.41
28.98
1:39.43
2:08.41
23.EiffelSwimmersPSV 2EiffelSwimmersP2:08.76
Jantine Jongenotter
Tanja Peeters
90
91
32.94
35.73
32.94
1:08.67
Kim vd Beek
Manon Houtman
87
91
30.70
29.39
1:39.37
2:08.76
24.De Lansingh 1De Lansingh2:08.84
Karen van der Wal
Sietske Visser
91
83
32.79
36.56
32.79
1:09.35
Mariska Scheel
Elise van der Wal
93
89
32.02
27.47
1:41.37
2:08.84
25.DZT'62 1DZT'622:09.51.
Laura vd Laar
Yvon de Wit
92
91
33.87
36.31
33.87
1:10.18
Femke Hendrikx
Sahar Hamam
88
94
30.83
28.50
1:41.01
2:09.51
26.DWK-XCESS 2DWK-XCESS2:09.54.
Kim Anne Bouw
Evelien Veenstra
90
91
33.87
35.91
33.87
1:09.78
Daniëlle Hols
Rianne Zeegers
91
91
31.59
28.17
1:41.37
2:09.54
27.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout2:09.60.
Iris Visser
Kim van den Berg
88
83
32.83
36.51
32.83
1:09.34
Manon Steekers
Carola van Hunnik
91
71
32.20
28.06
1:41.54
2:09.60
28.Octopus 1Octopus2:09.94.
Annemarie Worst
Jantina Bredewoud
95
88
33.87
35.30
33.87
1:09.17
Sharon Gelmers
Maaike Boschman
94
92
31.03
29.74
1:40.20
2:09.94
29.OZ&PC 1OZ&PC2:10.07.
Marieke Nijhuis
Kimberley Beimin
92
87
34.03
36.47
34.03
1:10.50
Marloes Giesselink
Evelien Kip
92
92
31.37
28.20
1:41.87
2:10.07
30.Zignea 1Zignea2:10.27.
Sarah Boerefijn
Anja Loijens
92
92
33.34
38.27
33.34
1:11.61
Annelies Pol
Martine Bruinsma
89
89
29.05
29.61
1:40.66
2:10.27
31.De Columbiaan 2De Columbiaan2:10.63.
Tamara Boeff
Daphne Roubos
93
90
32.99
34.26
32.99
1:07.25
Serena v.d. Spruit
Lisa Edelaar
91
92
34.68
28.70
1:41.93
2:10.63
ng.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-Kartoen


<< TOP >>
Nr. 7   4 x 50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open23-6-2007


Afk./depotTijd
1.EiffelSwimmersPSV 1EiffelSwimmersP1:31.81
Patrick Martens
Jeroen vd Berkt
82
81
22.91
22.70
22.91
45.61
Ewoud Tamminga
Bastiaan Tamminga
82
81
22.98
23.22
1:08.59
1:31.81
2.De Aquaflippers 1De Aquaflippers1:33.58
Casper Hut
Erwin Buist
78
78
23.73
24.30
23.73
48.03
Sebastian Bakker
Rudy Ted de Haan
88
84
23.59
21.96
1:11.62
1:33.58
3.Zwemlust-den Hommel 1Zwemlust-den Ho1:33.78
Marvin Kruin
Wouter Vink
89
88
24.11
24.11
24.11
48.22
Martijn van Buuren
Robin van Aggele
76
84
23.90
21.66
1:12.12
1:33.78
4.WVZ 1WVZ1:34.42
Wouter Smeets
Sander Smeets
84
84
23.82
23.84
23.82
47.66
Rutger van Oosterhout
Martijn Smeets
90
81
23.42
23.34
1:11.08
1:34.42
5.De Dolfijn 1De Dolfijn1:34.46
Kai Pardieck
Joost Krommenhoek
87
84
23.58
24.12
23.58
47.70
Nick Stocker
Remko de Jong
89
76
24.61
22.15
1:12.31
1:34.46
6.De Lansingh 1De Lansingh1:35.31
Jelte Stanic
Elmar Gouw
87
89
24.10
24.01
24.10
48.11
Roland Boon
Frank Boon
88
88
23.48
23.72
1:11.59
1:35.31
7.DWK-XCESS 1DWK-XCESS1:35.49
Nick van Gemert
Sander Karssen
89
85
24.36
23.93
24.36
48.29
Tim van Deutekom
Joran Barends
91
85
24.50
22.70
1:12.79
1:35.49
8.Hellas-Glana 1Hellas-Glana1:35.62
Alan Smeets
Sven Erik Brummer
84
86
24.28
24.00
24.28
48.28
Sven Jaeger
Joris Bulstra
83
85
23.83
23.51
1:12.11
1:35.62
9.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo1:35.97
Kevin Lebis
Bart Schram
81
91
24.32
24.21
24.32
48.53
Pieter Schoots
Stanley Vleerlaag
87
85
23.97
23.47
1:12.50
1:35.97
10.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval1:36.77
Rob Claus
Micael Correia
83
90
24.22
24.11
24.22
48.33
Ronald Vullings
Roel Jacobs
87
82
24.51
23.93
1:12.84
1:36.77
11.Hoogeveen 1Hoogeveen1:37.02
Aljan Tempel
Niels van Eck
90
89
24.65
23.92
24.65
48.57
Niels Koster
Maxim van Geffen
87
88
24.35
24.10
1:12.92
1:37.02
12.Deltasteur 1Deltasteur1:37.33
Gernand Leusink
Henri Kragt
88
87
23.98
24.34
23.98
48.32
Thijs Fikkert
Jos van der Kamp
88
81
24.72
24.29
1:13.04
1:37.33
13.WVZ 2WVZ1:37.42
Alex Goeyenbier
Martijn Heinsbroek
87
89
25.12
24.95
25.12
50.07
Marcel Thijsse
Arjan Assink
82
86
23.77
23.58
1:13.84
1:37.42
14.TriVia 1TriVia1:37.43
Erik Talma
Étiënne Vrieling
89
91
24.87
24.25
24.87
49.12
Tom Odding
Peter van Heukelem
89
89
24.46
23.85
1:13.58
1:37.43
15.DWK-XCESS 2DWK-XCESS1:37.81
Sebastiaan Kuijper
Rutger Sloof
78
88
24.81
24.48
24.81
49.29
Vincent Bakker
Olaf Achterberg
86
90
23.81
24.71
1:13.10
1:37.81
16.De Aquaflippers 2De Aquaflippers1:38.48
Erik Verholt
Menno Bijlsma
88
81
25.13
24.67
25.13
49.80
Rory Bob de Haan
Hans Meijer
81
87
24.63
24.05
1:14.43
1:38.48
17.TriVia 2TriVia1:38.55
Marc Kremer
Devi Wolthuizen
90
87
25.03
24.94
25.03
49.97
Timon Evenhuis
Jeroen Stuut
90
88
24.95
23.63
1:14.92
1:38.55
18.De Columbiaan 1De Columbiaan1:38.76
Bryan van de Wijngaard
Jan Kersten
89
86
26.09
23.14
26.09
49.23
Vince Polak
Vincent Star
89
81
24.96
24.57
1:14.19
1:38.76
19.De Haaien 1De Haaien1:39.06
Werner vd Berg
Jeffrey Breedijk
78
89
24.25
24.36
24.25
48.61
Job Nauta
Mathijs Lugthart
89
83
25.55
24.90
1:14.16
1:39.06
20.Zeester-Meerval 2Zeester-Meerval1:39.14
Daan van Boxmeer
Mark Spijkerboer
81
81
25.27
24.63
25.27
49.90
Roel van der Ven
Thomas Dol
89
82
24.55
24.69
1:14.45
1:39.14
HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenvee1:39.14
Jelmer Waterlander
Marein Boonstra
88
88
25.81
24.97
25.81
50.78
Janco Nolles
Dennis Mooij
89
89
24.52
23.84
1:15.30
1:39.14
22.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht1:39.17
Thomas Verburg
Nick van Ingen
88
88
24.81
24.41
24.81
49.22
Martijn Dolk
Stefan Groeneweg
89
89
25.48
24.47
1:14.70
1:39.17
23.ESCA 1ESCA1:39.19
Tom Driessen
Sander de Vrught
87
89
25.64
23.57
25.64
49.21
Nelis de Wit
Marten Jan Verbeek
81
86
25.27
24.71
1:14.48
1:39.19
24.EZC 1EZC1:39.44
Teun Groeneweg
Rick Bruins
87
89
24.98
25.04
24.98
50.02
Pascal Bruins
Tjerk vd Kieft
89
90
24.70
24.72
1:14.72
1:39.44
25.DZT'62 1DZT'621:39.88
Aad Vogelaar
Dirk Filippini
61
85
26.18
24.74
26.18
50.92
Joppe Wisse
Bram Wisse
89
85
24.78
24.18
1:15.70
1:39.88
26.D'Elft 1D'Elft1:39.93
Hugo Schoonewille
Luciano Kok
87
86
25.53
25.59
25.53
51.12
Maarten van der Beek
Egbert Stolk
86
76
24.60
24.21
1:15.72
1:39.93
27.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC1:40.21
Sander Zoer
Jesper Kloek
83
90
24.47
26.09
24.47
50.56
Maarten Smit
Hugo Polman
90
91
25.09
24.56
1:15.65
1:40.21
28.De Otters Het Gooi 1De Otters Het G1:40.64
Rens van den Berg
Dennis Overhage
89
90
25.44
25.29
25.44
50.73
Roy Visser
Floor Verhaar
91
90
26.07
23.84
1:16.80
1:40.64
29.RZC 1RZC1:41.11
John van Susteren
Stefan van Susteren
85
87
25.75
25.79
25.75
51.54
Raynor Wolf
Kevin van Susteren
89
89
24.09
25.48
1:15.63
1:41.11
30.Aquapoldro 1Aquapoldro1:41.22
Ruud Holswilder
Tom Ham
78
87
25.70
25.94
25.70
51.64
Stefan Knapen
Jurjen Willemsen
90
90
26.04
23.54
1:17.68
1:41.22
31.DWK-XCESS 3DWK-XCESS1:41.32
Raldi Jolink
Jeroen Derksen
88
89
25.09
25.43
25.09
50.52
Joost Awater
Jaco van Gent
90
80
24.73
26.07
1:15.25
1:41.32
32.DAW-Finenzo 2DAW-Finenzo1:41.45
Ronald Hart
Martijn van Gelderen
78
89
25.42
25.69
25.42
51.11
Kevin vd Poll
Patrick Molenkamp
86
88
25.61
24.73
1:16.72
1:41.45
33.AZ&PC 1AZ&PC1:41.71
Mattijs Wijnmalen
Edwin v. Norden
87
63
25.41
25.06
25.41
50.47
Mike Kaasjager
Rogier v. Keulen
89
87
25.84
25.40
1:16.31
1:41.71
34.Zwemlust-den Hommel 2Zwemlust-den Ho1:42.03
Martijn Bouwens
Robin Veenstra
88
92
25.23
25.63
25.23
50.86
Vincent Versteeg
Mark Zwart
77
79
25.86
25.31
1:16.72
1:42.03
35.ZVDO'74 1ZVDO'741:42.13
Wim Vos
Martijn den Dekker
84
87
25.52
26.21
25.52
51.73
Gert-Jan den Dekker
Dennis van Beek
85
78
25.31
25.09
1:17.04
1:42.13
36.HZPC 1HZPC1:42.50
Ralph van Megen
Willem Drissen
92
88
26.05
26.97
26.05
53.02
Dion Dreesens
Stefan Kranenbroek
93
79
25.55
23.93
1:18.57
1:42.50
37.Hellas-Glana 2Hellas-Glana1:43.49.
Tim Janssen
Charel Thewissen
86
90
25.81
25.81
25.81
51.62
Bjorn de Jonge
Diederic Brummer
92
90
26.33
25.54
1:17.95
1:43.49
38.SBC2000 1SBC20001:44.82.
Stefan Wesolowski
Pim Smolders
91
88
25.73
28.04
25.73
53.77
Remco Bonten
Joost Mulder
90
86
26.01
25.04
1:19.78
1:44.82