Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later


E-On Nationale Zwemcompetitie deel 4
Waddinxveen, 10-3-2013


1 - Deel 4 Nationale zwemcompetitie landelijk10-3-2013 - 15:45


Programmanr. 1
10-3-2013 - 15:45
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe8:55.228:42.12
Remco de Mik
Koen de Leeuw
Rolf Boers
Niels de Jong
95
92
93
95
29.631:02.941:37.632:11.912:11.91
2.De Devel 1De Devel8:55.878:55.86
Freek Rijper
Roy Bos
Daan Clasener
Rainier Voll
90
95
96
98
30.491:04.511:40.472:17.082:17.08
NGNoordwijkerhout 1Noordwijkerhout10:24.66


Programmanr. 2
10-3-2013 - 15:55
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jana PlaisierDe Devel37.9120010126637.22
2.Danielle van ValenDe Devel38.9920010020238.22
3.Iris van WettenNoordwijkerhout45.7220010081242.40
4.Sanne van den NieuwendijkNoordwijkerhout49.3820010081444.50
5.Shao KapteinZ&PC De GouweNT20020160645.87
6.Rianne JongeleenDe Devel49.0320010014047.25
7.Marit GeersZ&PC De Gouwe51.6120020131648.22
8.Ditte van HoornDe Devel49.8620010027849.29
9.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe55.8720010257651.36
10.Mira MensNoordwijkerhout58.7120020171251.86
11.Chloé LeijdekkerZ&PC De Gouwe1:11.6520020266457.76
DISMargherita BerrutiNoordwijkerhout58.95200104056
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


Programmanr. 3
10-3-2013 - 16:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Robin WaasDe Devel1:15.532001001351:13.1334.721:13.13
2.Esper PaansDe Devel1:15.982001006071:16.0636.171:16.06
3.Robin StokDe Devel1:15.982001002171:17.5938.311:17.59
4.Julian StokDe Devel1:18.732003000711:18.0937.631:18.09
5.Tim DuivenvoordeNoordwijkerhout1:27.802002003831:23.2138.881:23.21
6.Dimitri TriantosDe Devel1:27.892002011471:23.8239.551:23.82
7.Thom van VarkZ&PC De Gouwe1:40.522001013051:32.2643.231:32.26
8.Jelle KoomenNoordwijkerhout1:32.842002011371:32.5143.071:32.51
9.Mark TroostNoordwijkerhout1:54.822002014371:57.9454.891:57.94
NGMika ten BergeNoordwijkerhoutNT200301191


Programmanr. 5
10-3-2013 - 16:00
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Naomi KnetemannDe Devel2:27.932000005942:27.0833.501:11.481:49.842:27.08
2.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout2:49.172000019842:40.6734.331:14.121:58.262:40.67
3.Laura TrompDe Devel2:42.472000002762:44.3735.261:16.612:00.922:44.37
4.Lisanne WeedaDe Devel2:46.712000002082:47.6937.821:20.622:05.212:47.69
5.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe2:50.191999023562:47.8738.251:20.642:05.942:47.87
6.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe2:57.841999002222:50.2738.861:22.812:07.552:50.27
7.Eline van der VossenNoordwijkerhout2:53.162000008362:51.4038.691:22.872:09.342:51.40
8.Jade von RotzDe Devel2:46.452000003962:52.1339.771:23.002:07.092:52.13
9.Paulien WarmerdamNoordwijkerhout3:00.882000019862:52.6437.701:22.492:09.002:52.64
10.Bao KapteinZ&PC De Gouwe3:16.302000031723:11.3242.561:31.372:22.343:11.32
11.Celine de JongNoordwijkerhout3:23.901999031563:28.0142.101:36.482:31.493:28.01


Programmanr. 6
10-3-2013 - 16:05
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sybe de WaardDe Devel1:20.031999001391:22.3038.411:22.30
2.Rogier DorsmanDe Devel1:29.921999002111:34.3244.431:34.32
3.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe1:40.702001013031:37.6546.941:37.65
4.Mark de JonghDe Devel1:39.042000013251:40.4346.841:40.43
5.Bryan MazaZ&PC De Gouwe1:53.552000008211:44.4249.921:44.42


Programmanr. 7
10-3-2013 - 16:10
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sascha de BruijnDe Devel2:50.001988006802:35.7934.051:12.421:52.972:35.79
2.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe2:46.051997014782:44.5635.461:17.132:00.782:44.56
3.Katinka van DongenDe Devel2:50.001977001902:45.4834.691:15.511:58.802:45.48
4.Myrthe LampeDe Devel2:50.211990022362:56.5336.911:21.032:07.932:56.53
5.Manon de VosZ&PC De Gouwe3:03.911995016383:14.7939.031:28.402:20.583:14.79
6.Layla MiddelkoopDe Devel3:28.432000005963:26.9443.031:36.312:32.243:26.94


Programmanr. 8
10-3-2013 - 16:15
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:05.591995020951:06.0631.801:06.06
2.Freek RijperDe Devel1:08.731990024451:09.1134.141:09.11
3.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe1:16.081992029611:11.4435.351:11.44
4.Rolf BoersZ&PC De Gouwe1:18.781993015551:12.3034.981:12.30
5.Jelmar van ZijderveldDe Devel1:12.361993005651:15.9636.501:15.96
6.Sjoerd RijperDe Devel1:15.401993014531:19.7538.551:19.75
7.Jeroen DurinckDe Devel1:15.661993001271:22.3438.681:22.34
NGDennis JansenNoordwijkerhout1:23.31199401237


Programmanr. 9
10-3-2013 - 16:15
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Elise DorsmanDe Devel3:20.001997009803:18.3244.601:36.312:27.063:18.32
2.Saskia de MikZ&PC De Gouwe3:29.091997026563:18.5145.931:37.372:29.343:18.51
3.Miranda van ValenDe Devel3:26.321998003463:20.4446.221:38.132:29.483:20.44
4.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe3:22.311998027923:23.4245.881:37.542:30.483:23.42
5.Janine HendriksZ&PC De Gouwe3:35.941997026543:34.0647.921:41.882:37.493:34.06
6.Minou van SeventerDe Devel3:25.001998010183:35.7348.361:43.262:39.403:35.73
DISCindy van SeventerDe Devel3:25.00199801016
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd.


Programmanr. 10
10-3-2013 - 16:20
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Anne van NobelenNoordwijkerhout1:37.221998031721:37.3646.121:37.36


Programmanr. 11
10-3-2013 - 16:25
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:08.591997010371:07.9833.101:07.98
2.Bart CokZ&PC De Gouwe1:11.591997019211:11.5434.461:11.54
3.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:16.861998009831:14.5035.721:14.50
4.Rainier VollDe Devel1:17.681998003651:16.6136.431:16.61
5.Joep ClasenerDe Devel1:27.421998006671:22.8240.601:22.82
6.Gabriel DanckaartsDe Devel1:22.781997022671:23.5839.881:23.58
7.Jeroen JongeleenDe Devel1:33.361997020991:24.3241.121:24.32
8.Stefan DuivenvoordenNoordwijkerhout1:37.901997049071:33.5545.321:33.55
9.Onno MensNoordwijkerhout1:52.372000043891:33.9246.281:33.92
10.Sam de JongNoordwijkerhout1:46.692000035811:48.2251.241:48.22


Programmanr. 12
10-3-2013 - 16:25
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Marisol van HeldenNoordwijkerhout2:48.331995022982:47.5138.661:21.062:04.262:47.51
2.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe2:53.461997014762:51.3340.861:25.142:10.212:51.33
3.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe2:59.501995052102:56.7341.001:25.182:11.312:56.73
4.Ilse VerhaafDe Devel2:52.411995053582:57.6240.611:25.892:12.932:57.62
5.Larissa PaansDe Devel3:18.171998032263:05.8843.381:31.102:19.063:05.88
6.Sanne SmidtDe Devel3:07.531996005723:06.9443.481:30.262:18.503:06.94
7.Sanne de RooDe Devel2:55.571995019343:13.9645.821:34.132:24.573:13.96
DISDebby van EgmondNoordwijkerhout3:00.98199501804
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 13
10-3-2013 - 16:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe58.9119950109357.5427.0957.54
2.Daan ClasenerDe Devel1:01.911996008171:01.8929.841:01.89
3.Bob BosklopperDe Devel1:03.081996008151:05.3530.751:05.35
4.Jordi EdelaarNoordwijkerhout1:05.291995040451:05.7931.071:05.79
5.Jeff DuivenvoordenNoordwijkerhout1:06.651996018291:06.1231.841:06.12
AFGEMMark DrosZ&PC De Gouwe59.84199601509


Programmanr. 14
10-3-2013 - 16:30
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe29.5719910174029.42
2.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe31.8219940448630.16
3.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe31.5019860318830.32
4.Myrthe LampeDe Devel30.0919900223630.40
5.Katinka van DongenDe Devel31.0019770019030.97
6.Manon de VosZ&PC De Gouwe31.9019950163832.43
7.Britt van der ZonNoordwijkerhout32.0319930088032.62
8.Aure LampeDe Devel30.5819940007232.98FJ 1
9.Lisa van MiltDe Devel30.4919920122832.98FJ 2
10.Kristel van EgmondNoordwijkerhout32.9819930342033.53


Programmanr. 15
10-3-2013 - 16:35
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Niels de JongZ&PC De Gouwe2:21.611995020952:22.9531.502:22.95
2.Roy BosDe Devel2:26.091995002412:28.5531.222:28.55
3.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe2:44.811992029612:36.8833.322:36.88
4.Freek RijperDe Devel2:30.871990024452:40.7531.252:40.75
NGDennis JansenNoordwijkerhout2:45.03199401237


Programmanr. 16
10-3-2013 - 16:35
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jana PlaisierDe Devel1:15.392001012661:13.8535.471:13.85
2.Danielle van ValenDe Devel1:15.822001002021:16.7937.231:16.79
3.Iris van WettenNoordwijkerhout1:24.872001008121:20.70FJ 138.431:20.70
4.Rianne JongeleenDe Devel1:21.502001001401:20.70FJ 238.591:20.70
5.Sanne van den NieuwendijkNoordwijkerhout1:28.902001008141:26.4841.041:26.48
6.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe1:39.662001025761:32.6242.761:32.62
7.Shao KapteinZ&PC De GouweNT2002016061:36.5345.961:36.53
8.Ditte van HoornDe Devel1:33.252001002781:37.0045.011:37.00
9.Marit GeersZ&PC De Gouwe1:35.512002013161:38.3247.481:38.32
10.Margherita BerrutiNoordwijkerhout1:41.412001040561:42.2346.681:42.23
11.Chloé LeijdekkerZ&PC De Gouwe1:59.302002026641:42.7948.891:42.79
12.Mira MensNoordwijkerhout1:47.442002017121:44.8448.091:44.84


Programmanr. 17
10-3-2013 - 16:40
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Robin WaasDe Devel36.6420010013537.81
2.Julian StokDe Devel40.2820030007139.51
3.Esper PaansDe Devel40.5020010060741.30
4.Robin StokDe Devel41.2220010021744.03
5.Tim DuivenvoordeNoordwijkerhout47.1120020038348.04
6.Dimitri TriantosDe Devel51.6320020114752.75
7.Jelle KoomenNoordwijkerhout57.6020020113755.31
8.Thom van VarkZ&PC De Gouwe1:13.9920010130559.69
DISMark TroostNoordwijkerhout1:11.11200201437
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
NGMika ten BergeNoordwijkerhout1:13.69200301191


Programmanr. 18
10-3-2013 - 16:40
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout1:30.142000019841:28.9141.741:28.91
2.Jade von RotzDe Devel1:30.082000003961:31.3342.791:31.33
3.Laura TrompDe Devel1:35.002000002761:33.4143.761:33.41
4.Naomi KnetemannDe Devel1:33.902000005941:33.7944.071:33.79
5.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:33.931999023561:33.8444.751:33.84
6.Paulien WarmerdamNoordwijkerhout1:37.442000019861:37.4345.331:37.43
7.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe1:43.811999002221:40.6146.761:40.61
8.Eline van der VossenNoordwijkerhout1:42.492000008361:41.0048.711:41.00
9.Bao KapteinZ&PC De Gouwe1:49.752000031721:47.0050.341:47.00
10.Celine de JongNoordwijkerhout2:01.471999031561:58.9855.041:58.98
DISSamantha TiggelmanDe Devel1:36.68199904798
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


Programmanr. 20
10-3-2013 - 16:45
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sybe de WaardDe Devel2:22.921999001392:31.1334.391:13.191:52.602:31.13
2.Mark de JonghDe Devel2:33.242000013252:32.4734.571:13.361:53.372:32.47
3.Rogier DorsmanDe Devel2:33.241999002112:37.9336.051:16.181:56.772:37.93
4.Justin van TilburgZ&PC De GouweNT2001013032:53.0639.061:23.102:08.642:53.06
5.Bryan MazaZ&PC De GouweNT2000008213:00.8240.021:27.102:14.723:00.82


Programmanr. 21
10-3-2013 - 16:50
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe2:31.401991017402:34.0133.252:34.01
2.Sascha de BruijnDe Devel2:33.061988006802:34.3733.402:34.37
3.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe2:35.421997014782:34.9136.412:34.91
4.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe2:45.961994044862:46.1334.612:46.13
5.Lisa van MiltDe Devel2:34.401992012282:52.26FJ 136.502:52.26
6.Myrthe LampeDe Devel2:45.841990022362:52.26FJ 236.852:52.26
7.Aure LampeDe Devel2:49.871994000723:00.6535.863:00.65
8.Britt van der ZonNoordwijkerhout3:04.221993008803:03.6039.183:03.60
9.Kristel van EgmondNoordwijkerhout3:02.501993034203:10.6039.973:10.60
DISNathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe2:41.46198603188
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


Programmanr. 22
10-3-2013 - 16:50
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Remco de MikZ&PC De Gouwe29.3419950206526.12
2.Rolf BoersZ&PC De Gouwe31.2819930155526.25
3.Niels de JongZ&PC De Gouwe26.8519950209526.27
4.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe26.5719920296127.07
5.Roy BosDe Devel27.5219950024127.71
6.Sjoerd RijperDe Devel27.9319930145327.80FJ 1
7.Freek RijperDe Devel27.3419900244527.80FJ 2
8.Jelmar van ZijderveldDe Devel28.9319930056528.00
NGDennis JansenNoordwijkerhout27.90199401237


Programmanr. 23
10-3-2013 - 16:55
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Miranda van ValenDe Devel1:20.611998003461:21.5440.811:21.54
2.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:22.621998027921:23.5841.771:23.58
3.Anne van NobelenNoordwijkerhout1:23.781998031721:23.8141.121:23.81
4.Elise DorsmanDe Devel1:24.471997009801:24.1841.181:24.18
5.Saskia de MikZ&PC De Gouwe1:23.221997026561:25.0641.841:25.06
6.Samira HeijnemansDe Devel1:22.061997001441:26.5741.751:26.57
7.Cindy van SeventerDe Devel1:23.001998010161:28.5943.551:28.59
AFGEMJanine HendriksZ&PC De Gouwe1:35.22199702654


Programmanr. 24
10-3-2013 - 16:55
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Rainier VollDe Devel2:55.161998003652:44.4237.191:19.652:02.292:44.42
2.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe2:55.231997010372:48.1736.691:19.482:02.912:48.17
3.Bart CokZ&PC De Gouwe2:57.101997019212:51.6638.601:21.982:06.502:51.66
4.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe2:57.561998009832:53.8739.061:22.492:07.782:53.87
5.Gabriel DanckaartsDe Devel3:10.041997022673:09.4742.111:29.902:19.593:09.47
6.Joep ClasenerDe Devel3:46.891998006673:24.2645.121:37.442:30.783:24.26
7.Jeroen JongeleenDe Devel3:59.231997020993:31.9447.181:41.642:37.613:31.94


Programmanr. 25
10-3-2013 - 17:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Onno MensNoordwijkerhout1:39.292000043891:46.1149.671:46.11
2.Stefan DuivenvoordenNoordwijkerhout1:58.131997049071:59.9455.781:59.94
3.Sam de JongNoordwijkerhout2:00.732000035812:00.8457.502:00.84


Programmanr. 26
10-3-2013 - 17:05
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ilse VerhaafDe Devel1:05.691995053581:07.5132.631:07.51
2.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe1:10.051997014761:08.1832.941:08.18
3.Marisol van HeldenNoordwijkerhout1:10.001995022981:08.9732.741:08.97
4.Larissa PaansDe Devel1:13.071998032261:12.4835.061:12.48
5.Debby van EgmondNoordwijkerhout1:13.901995018041:14.1935.411:14.19
6.Sanne SmidtDe Devel1:15.101996005721:14.5035.691:14.50
7.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe1:14.651995052101:14.9335.971:14.93
8.Sanne de RooDe Devel1:12.701995019341:15.7835.851:15.78


Programmanr. 27
10-3-2013 - 17:05
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe2:32.691995010932:31.6034.631:12.541:52.972:31.60
2.Daan ClasenerDe Devel2:35.451996008172:34.9035.151:13.481:54.132:34.90
3.Jordi EdelaarNoordwijkerhout2:38.941995040452:39.5337.121:17.191:58.782:39.53
DISBob BosklopperDe Devel2:51.89199600815
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJeff DuivenvoordenNoordwijkerhout2:58.78199601829
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMark DrosZ&PC De Gouwe2:35.96199601509


Programmanr. 28
10-3-2013 - 17:10
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:13.191997014781:11.5334.791:11.53
2.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:13.031991017401:12.2135.721:12.21
3.Sascha de BruijnDe Devel1:11.501988006801:12.8736.121:12.87
4.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe1:25.791994044861:19.0338.611:19.03
5.Michelle HeijnemansDe Devel1:17.761993038541:20.7539.681:20.75
6.Aure LampeDe Devel1:17.441994000721:21.3139.911:21.31
7.Lisa van MiltDe Devel1:17.421992012281:25.8041.641:25.80
8.Kristel van EgmondNoordwijkerhout1:25.691993034201:26.1841.841:26.18
NG.ZABritt van der ZonNoordwijkerhout1:26.49199300880


Programmanr. 29
10-3-2013 - 17:15
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Roy BosDe Devel2:34.601995002412:34.7634.361:14.491:56.032:34.76
2.Remco de MikZ&PC De GouweNT1995020652:35.7833.801:13.931:55.922:35.78
3.Rolf BoersZ&PC De Gouwe2:45.821993015552:57.2134.941:16.512:01.862:57.21
NGDennis JansenNoordwijkerhout2:58.57199401237


Programmanr. 31
10-3-2013 - 17:15
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Devel 1De Devel1:59.922:02.56
Sybe de Waard
Rainier Voll
99
98
30.15
28.14
Mark de Jongh
Gabriel Danckaarts
00
97
32.34
31.93


Programmanr. 32
10-3-2013 - 17:20
Meisjes, 4 x 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Devel 1De Devel5:30.495:34.23
Jade von Rotz
Samantha Tiggelman
00
99
37.561:18.70Naomi Knetemann
Laura Tromp
00
00
2.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout5:57.415:46.94
Eline van der Vossen
Iris van Wetten
00
01
40.761:23.79Anne Duivenvoorden
Paulien Warmerdam
00
00