UITSLAGEN NATIONALE SPRINT KAMPIOENSCHAPPEN 2005

Uitslagen halve finales en finales zaterdag 25 juni 


HALVE FINALES

Uitslag progr. nr. 18     50    m.vrije slag dames 
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Hinkelien Schreuder    PSV                     84-02192  0.25.39        
  2 Saskia de Jonge        't Tolhekke             86-01826  0.25.84        
  3 Femke Heemskerk        De Zijl-LGB             87-05224  0.26.21        
  4 Rieneke Schinkel       XLence Swimteam         83-01756  0.26.24        
  5 Melanie ten Brink      XLence Swimteam         81-00232  0.26.28        
  6 Monique Driessen       Aquarijn                78-00218  0.26.30        
  7 Stefanie Luiken        PSV                     85-01932  0.26.40        
  8 Barbara v. Rhijn       DWK-XCESS               81-01238  0.26.43        
  9 Manon van Vulpen       PSV                     87-04494  0.26.48        
 10 Mieke Veens            HZPC                    85-02944  0.26.49        
 11 MariŽlle Janssen       RZC                     82-00760  0.26.62        
 12 Saskia v.d. Wielen     Midden Nederland(Sg)    84-02734  0.26.66        

Uitslag progr. nr. 19     100   m.wisselslag heren 
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Robin van Aggele       Midden Nederland(SG)    84-00017  0.57.05        
  2 Gijs Damen             PSV                     79-00255  0.57.28        
    Jeroen vd Berkt        PSV                     81-00115  0.57.28        
  4 Merijn Ellenkamp       NDD                     85-00691  0.58.28        
  5 Stephan van Rooden     PSV                     84-01917  0.58.37        
  6 Sander Karssen         DWK-XCESS               85-01285  0.58.65        
  7 Stefan Oosting         PSV                     81-01265  0.58.89        
  8 John Keetman           DWK-XCESS               84-01145  0.59.37        
  9 Jan Kersten            De Columbiaan           86-01561  1.00.06        
 10 Willem Jan v/d Vegte   DZ&PC                   87-03459  1.00.68        
 11 Joost Krommenhoek      De Dolfijn              84-01293  1.00.73        
 12 Jan Brouwer            Neptunia'24             87-00497  1.00.78        

Uitslag progr. nr. 20     50    m.rugslag dames 
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Hinkelien Schreuder    PSV                     84-02192  0.28.75        
  2 MariŽt Koster          Hoogeveen               83-01162  0.29.64        
  3 Stefanie Luiken        PSV                     85-01932  0.29.68        
  4 Willemijn Knot         Ritola Z&PC             90-02010  0.29.78        
  5 Femke Heemskerk        De Zijl-LGB             87-05224  0.29.79        
  6 Ellen de Goeij         Aquarijn                87-01356  0.30.15        
  7 Evy Witlox             RZC                     88-04946  0.30.22        
  8 Wendy vd Zanden        PSV                     88-05004  0.30.61        
  9 Daphne ten Brink       WZ&PC                   85-00454  0.30.85        
 10 Gerdien de Jong        De Otters Het Gooi      85-01430  0.31.04        
 11 Manon van Vulpen       PSV                     87-04494  0.31.39        
 12 Chantal Kuipers        NDD                     87-02430  0.31.49        

Uitslag progr. nr. 21     50    m.vlinderslag heren 
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Mark Veens             PSV                     78-01089  0.24.39        
  2 Bastiaan Tamminga      PSV                     81-01659  0.24.43        
  3 Robin van Aggele       Midden Nederland(SG)    84-00017  0.24.69        
  4 Nick van der Zandt     Zeester-Meerval         83-02423  0.24.89        
  5 Patrick Martens        PSV                     82-01137  0.25.01        
  6 Remko de Jong          De Dolfijn              76-00459  0.25.20        
  7 Gijs Damen             PSV                     79-00255  0.25.41        
  8 Joran Barends          DWK-XCESS               85-00091  0.25.44        
  9 Sander Verlinden       RZ                      85-02749  0.25.70        
 10 Rudy Ted de Haan       De Aquaflippers         84-00805  0.25.77        
 11 Casper Hut             HZ&PC Heerenveen        78-00471  0.25.89        
 12 Stefan Oosting         PSV                     81-01265  0.28.07        

Uitslag progr. nr. 22     50    m.schoolslag dames 
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Melanie ten Brink      XLence Swimteam         81-00232  0.32.59        
  2 Ellen van de Velde     Scheldestroom           82-01692  0.33.65        
  3 Margriet Zwanenburg    DZ&PC                   86-04274  0.33.66        
  4 Ryan Verplanke         Scheldestroom           77-00696  0.33.78        
  5 Eline Boers            De Columbiaan           91-04546  0.33.84        
  6 Elke Vens              De Dolfijn              90-03906  0.33.95        
  7 Laura Badoux           Oceanus                 82-00038  0.34.13        
    Stephanie Rombout      Koewacht                88-03696  0.34.13        
  9 Martine v.d. Heide     WVZ                     80-00416  0.34.38        
 10 Lia Dekker             DZ&PC                   87-00830  0.34.47        
 11 Kirsten Zonneveld      SGW(SG)                 88-05050  0.34.55        
 12 Anouk Elzerman         De Dolfijn              90-05914  0.34.87        


FINALES

Uitslag finale-nr. 23     50    m.vrije slag dames 
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Hinkelien Schreuder    PSV                     84-02192  0.25.25        
  2 Saskia de Jonge        't Tolhekke             86-01826  0.25.74        
  3 Femke Heemskerk        De Zijl-LGB             87-05224  0.26.17        
    Rieneke Schinkel       XLence Swimteam         83-01756  0.26.17        
  5 Melanie ten Brink      XLence Swimteam         81-00232  0.26.24        
  6 Monique Driessen       Aquarijn                78-00218  0.26.25        

Uitslag finale-nr. 24     100   m.wisselslag heren 
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Robin van Aggele       Midden Nederland(SG)    84-00017  0.55.24        
  2 Jeroen vd Berkt        PSV                     81-00115  0.57.60        
  3 Merijn Ellenkamp       NDD                     85-00691  0.57.70        
  4 Stephan van Rooden     PSV                     84-01917  0.58.81        
  5 Sander Karssen         DWK-XCESS               85-01285  0.59.05        
  6 Stefan Oosting         PSV                     81-01265  0.59.35        

Uitslag finale-nr. 25     50    m.rugslag dames 
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Hinkelien Schreuder    PSV                     84-02192  0.28.57        
  2 MariŽt Koster          Hoogeveen               83-01162  0.29.08        
  3 Stefanie Luiken        PSV                     85-01932  0.29.56        
  4 Femke Heemskerk        De Zijl-LGB             87-05224  0.29.91        
  5 Willemijn Knot         Ritola Z&PC             90-02010  0.29.93        
  6 Ellen de Goeij         Aquarijn                87-01356  0.30.57        

Uitslag finale-nr. 26     50    m.vlinderslag heren 
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Bastiaan Tamminga      PSV                     81-01659  0.24.11        
  2 Mark Veens             PSV                     78-01089  0.24.18        
  3 Nick van der Zandt     Zeester-Meerval         83-02423  0.24.54        
  4 Robin van Aggele       Midden Nederland(SG)    84-00017  0.25.18        
  5 Patrick Martens        PSV                     82-01137  0.25.42        
  6 Remko de Jong          De Dolfijn              76-00459  0.25.66        

Uitslag finale-nr. 27     50    m.schoolslag dames 
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd
  1 Melanie ten Brink      XLence Swimteam         81-00232  0.32.73        
  2 Ellen van de Velde     Scheldestroom           82-01692  0.33.27        
  3 Margriet Zwanenburg    DZ&PC                   86-04274  0.33.56        
  4 Ryan Verplanke         Scheldestroom           77-00696  0.33.87        
  5 Elke Vens              De Dolfijn              90-03906  0.34.23        
  6 Eline Boers            De Columbiaan           91-04546  0.34.44*       

Uitslag progr. nr. 28     4x50  m.wisselslag estafette dames senioren
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 PSV                    Stefanie Luiken         85-01932  1.55.92        0.29.75 
                           Manon van Vulpen        87-04494                 1.03.62 
                           Hinkelien Schreuder     84-02192                 1.29.64 
                           Wendy vd Zanden         88-05004                         

  2 Hoogeveen              MariŽt Koster           83-01162  2.00.70        0.29.36 
                           Wendy van der Iest      87-01904                 1.03.45 
                           Aukje Jenster           92-00856                 1.33.72 
                           Charlotte Mol           91-02138                         
                           MariŽlle ter Stege      91-02974

  3 De Dolfijn             Lenneke van Schaik      86-03124  2.00.80        0.30.52 
                           Jolijn van Valkengoed   81-01516                 1.03.37 
                           Annika Reinds           89-03462                 1.34.43 
                           Linda Bank              86-00168                         

  4 RZC                    Evy Witlox              88-04946  2.01.20        0.30.40 
                           Simone de Kleijn        86-01934                 1.05.77 
                           MariŽlle Janssen        82-00760                 1.33.89 
                           Marion vd Berg          86-00272                         

  5 SBC2000(SG)            Ineke Goossens          79-00266  2.01.92        0.31.94 
                           Maartje van Keulen      80-00584                 1.06.40 
                           Sandra Temmerman        80-01100                 1.33.96 
                           Fieke Brands            89-00574                         

  6 De Otters Het Gooi     Gerdien de Jong         85-01430  2.02.61        0.31.38 
                           Kim Elsinga             86-01030                 1.06.59 
                           Pauline Gouwens         84-00790                 1.36.15 
                           Elinore de Jong         89-02072                         

  7 Aquarijn               Ellen de Goeij          87-01356  2.03.35        0.31.10 
                           Marloes Nieberg         90-02712                 1.06.75 
                           Monique Driessen        78-00218                 1.35.11 
                           Simone Dekker           89-00876                         
                           Ilse van Hoorn          90-01578

  8 DWK-XCESS              Marloes Resink          90-03078  2.04.06        0.33.06 
                           Yvonne vd Pol           88-03472                 1.07.89 
                           Barbara v. Rhijn        81-01238                 1.36.96 
                           Tamar Bakker            84-00080                         

  9 WVZ                    Bianca Verbeek          88-04462  2.05.14        0.33.53 
                           Martine v.d. Heide      80-00416                 1.07.16 
                           Madelon de Jong         88-02126                 1.37.61 
                           Katinka van Vastenhoven 84-02500                         

 10 De Columbiaan          Miranda Nijenhuis       92-04076  2.05.77        0.33.59 
                           Eline Boers             91-04546                 1.08.24 
                           Annelotte Hendriksen    88-01692                 1.38.23 
                           Nadine Straten          91-03008                         

 11 De Whee                Lenneke v/d Molen       87-02802  2.06.07        0.33.21 
                           Kimberley Beimin        87-00218                 1.08.58 
                           Marina Scheepbouwer     84-02154                 1.37.48 
                           Pauline Scheepbouwer    87-03578                         
                           Maayke ter Doest        87-00944

 12 HZPC                   AngŤl Koenen            92-00968  2.06.43        0.33.95 
                           RafaŽla Breed           89-00584                 1.09.76 
                           Mieke Veens             85-02944                 1.38.32 
                           Debbie Hesen            86-01528                         

 13 Zeester-Meerval        Vera Geurken            88-01378  2.07.43        0.32.18 
                           Miriam Koch             86-04524                 1.10.06 
                           JoŽlle Vos              88-04664                 1.39.80 
                           Maud van der Meer       92-01180                         

 14 ESCA                   Manon Salazar           79-00740  2.08.22        0.34.04 
                           Tessa Miller            89-06572                 1.10.56 
                           Rosalyn van Voorst      83-02172                 1.41.12 
                           Femke Bielleman         86-00338                         
                           Jepke van der Werf      82-01832

 15 Oceanus                Marieke Weijers         89-04616  2.08.50        0.32.74 
                           Laura Badoux            82-00038                 1.06.73 
                           Inge Nieuwenhuizen      88-03176                 1.38.62 
                           Marloes Donkers         90-00870                         
                           Suzanne Weijers         90-04198

 16 Orca                   Elsa de Groot           86-01312  2.08.57        0.30.95 
                           Jacqueline Westerbaan   89-04666                 1.07.66 
                           Marloes Oldenburg       88-03218                 1.37.57 
                           Chantal Rutkens         90-03224                         

 17 SGW(SG)                Lisette Brussaard       88-00704  2.08.92        0.33.89 
                           Melissa Tammerijn       89-05754                 1.10.57 
                           MariŽtte van Nieuwkerk  84-02998                 1.41.25 
                           Kirsten Zonneveld       88-05050                         

 18 Dedemsvaart AC         Inge Menzo              88-02994  2.08.97        0.32.93 
                           Wendy Tempels           85-02848                 1.08.49 
                           Nienke van Stipriaan    87-03970                 1.40.09 
                           MariŽtte Kosse          86-02066                         

 19 WVZ                    Lizan Stovius           87-02036  2.10.16        0.34.08 
                           Laura de Jong           90-01778                 1.09.69 
                           Inger Wouters           89-04826                 1.41.21 
                           Ashley van Bokkem       90-05496                         

 20 Koewacht               Michelle den Hamer      89-05430  2.10.76        0.35.43 
                           Naomi Gelderland        90-05276                 1.12.66 
                           Stephanie Rombout       88-03696                 1.42.09 
                           Sabine van Waes         85-03136                         

 21 RZC                    Elise Bouwens           91-03964  2.11.85        0.32.91 
                           Marieke van Dodeweerd   86-00896                 1.11.53 
                           Esther van Mierlo       89-06640                 1.42.39 
                           Rita van der Horst      69-00260                         

 22 AZ&PC                  Eline van Suchtelen     86-03466  2.11.96        0.33.61 
                           Elsbeth v. Dorssen      85-00724                 1.11.84 
                           Mandy van Wakeren       86-03954                 1.42.48 
                           Dorien Riemersma        89-03492                         

 23 DWK-XCESS              Kim Anne Bouw           90-00500  2.12.51        0.34.04 
                           Evelien Veenstra        91-03166                 1.11.64 
                           Leonie van Maanen       88-02822                 1.44.90 
                           Marjolein Bolster       90-00414                         

 24 AZ&PC                  HenriŽtte v. Norden     68-00046  2.12.63        0.34.82 
                           Francoise Heijdeman     69-00222                 1.11.98 
                           Lidia v. Bon            70-00054                 1.43.74 
                           Petra Frowijn           66-00098                         


Uitslag progr. nr. 29     4x50  m.vrije slag estafette heren senioren
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 PSV                    Mark Veens              78-01089  1.29.00        0.22.31 
                           Stefan Oosting          81-01265                 0.44.74 
                           Patrick Martens         82-01137                 1.07.24 
                           Gijs Damen              79-00255                         

  2 PSV                    Jeroen vd Berkt         81-00115  1.31.10        0.22.87 
                           Ewoud Tamminga          82-01701                 0.45.45 
                           Stephan van Rooden      84-01917                 1.08.90 
                           Bastiaan Tamminga       81-01659                         

  3 De Dolfijn             Joost Krommenhoek       84-01293  1.32.45        0.24.04 
                           Stefan de Die           86-03905                 0.46.95 
                           Kai Pardieck            87-04487                 1.09.89 
                           Remko de Jong           76-00459                         

  4 Zeester-Meerval        Ronald Vullings         87-03655  1.34.40        0.24.49 
                           Stefan Coeymans         82-00299                 0.47.92 
                           Daan van Boxmeer        81-00221                 1.11.59 
                           Nick van der Zandt      83-02423                         

  5 Midden Nederland(SG)   Matthijs Schmidt        81-01495  1.36.40        0.24.76 
                           Mark Zwart              79-01461                 0.50.13 
                           Martijn van Buuren      76-00169                 1.14.44 
                           Robin van Aggele        84-00017                         

  6 De Aquaflippers        Erwin Buist             78-00183  1.36.69        0.24.56 
                           Wendell Levens          77-01159                 0.49.43 
                           Rory Bob de Haan        81-00609                 1.14.07 
                           Rudy Ted de Haan        84-00805                         
                           Hans Meijer             87-02235

  7 TriVia                 Niels Hagelstein        86-01065  1.37.24        0.24.50 
                           Joost Sprakel           86-02949                 0.48.46 
                           Jeroen Stuut            88-03315                 1.12.49 
                           YaÔr Wildeboer          88-03851                         

  8 De Lansingh            Johnny Kranendonk       83-01233  1.37.37        0.24.95 
                           Frank Boon              88-00391                 0.48.60 
                           Stefan Groeneweg        89-01039                 1.13.35 
                           Jelte Stanic            87-03165                         

  9 DWK-XCESS              John Keetman            84-01145  1.37.58        0.24.93 
                           Joran Barends           85-00091                 0.48.47 
                           Sander Karssen          85-01285                 1.12.92 
                           Christiaan Sloof        87-03073                         

 10 WVZ                    Wouter Smeets           84-02093  1.37.64        0.24.19 
                           Sander Smeets           84-02091                 0.48.72 
                           Alex Goeyenbier         87-04509                 1.13.91 
                           Martijn Smeets          81-01555                         
                           Mark Mannaart           88-02295

 11 ESCA                   Tom Driessen            87-00801  1.38.51        0.24.30 
                           Rik Regtering           79-00999                 0.49.15 
                           Nelis de Wit            81-01965                 1.13.89 
                           Marten Jan Verbeek      86-03229                         
                           Edgar Muis              85-01807

 12 Dedemsvaart AC         Sander Zoer             83-02447  1.38.94        0.24.25 
                           Arjan Prins             82-01383                 0.49.47 
                           Gerhard Jan Boer        84-00183                 1.14.40 
                           Arjan Dolstra           78-00255                         

 13 WZ&PC                  Kevin Lebis             81-01037  1.39.10        0.25.31 
                           Michiel Beemster        80-00063                 0.49.71 
                           Johan Roos              83-01817                 1.14.95 
                           Stanley Vleerlaag       85-02813                         

 14 AZ&PC                  Niels van der Klauw     83-01123  1.39.51        0.24.22 
                           Edwin v. Norden         63-00563                 0.49.06 
                           Mattijs Wijnmalen       87-03807                 1.13.81 
                           Rogier v. Keulen        87-01707                         

 15 HZ&PC Heerenveen       Casper Hut              78-00471  1.39.57        0.24.28 
                           Janco Nolles            89-02291                 0.50.23 
                           Jelmer Waterlander      88-03741                 1.15.65 
                           Dennis Mooij            89-02201                         

 16 BZV                    Raga Flores             89-00903  1.39.80        0.24.71 
                           Hermie Minkels          87-02249                 0.49.29 
                           Stefan van Kessel       85-01313                 1.15.43 
                           Tarikh Janssen          87-04223                         

 17 Neptunia'24            Jan Jaap Ornee          86-02295  1.39.83        0.25.62 
                           Jan Lassooy             87-04909                 0.51.19 
                           Michael de Roos         87-02809                 1.15.69 
                           Jan Brouwer             87-00497                         

 18 WVZ                    Raymond van de Merwe    86-02077  1.39.86        0.24.82 
                           Arjan Assink            86-00069                 0.49.67 
                           Stefan Vrolijk          86-03415                 1.14.97 
                           Victor den Heijer       83-00867                         

 19 Dexxon BZ&PC           Pascal Lina             87-02057  1.39.98        0.25.00 
                           Tim Markensteijn        88-02303                 0.50.72 
                           Joost Nederend          84-01619                 1.15.69 
                           Rik Dols                84-00517                         
                           Pieter Muller           81-01187

 20 Deltasteur             Gernand Leusink         88-02173  1.40.26        0.24.95 
                           Henri Kragt             87-01865                 0.50.26 
                           Thijs Fikkert           88-01021                 1.15.39 
                           Jos vd Kamp             81-00833                         
                           Arjan Kanis             89-01563

 21 SGW(SG)                Luciano Kok             86-01659  1.41.21        0.25.99 
                           Erik Willems            85-03011                 0.51.19 
                           Theo Vlaardingerbroek   79-01307                 1.16.64 
                           Ronald Koeckhoven       81-02017                         

 22 DZT'62                 Dirk Filippini          85-00727  1.41.22        0.25.42 
                           Robert Schuur           90-02645                 0.51.58 
                           Aad Vogelaar            61-00639                 1.17.25 
                           Bram Wisse              85-03035                         

 23 DAW-Finenzo            Ronald Hart             78-00391  1.41.42        0.26.17 
                           Kevin vd Poll           86-02429                 0.51.16 
                           Pieter Schoots          87-02979                 1.17.08 
                           Joost Hoetjes           78-00425                         

 24 Zeester-Meerval        Roel Jacobs             82-00787  1.41.47        0.24.86 
                           Mark van Ballegooy      82-00071                 0.50.30 
                           Ralph de Bie            87-00243                 1.16.86 
                           Bas van der Ven         86-03219                         

 25 Zignea                 Vincent Bakker          86-00107  1.41.99        0.26.02 
                           Maurijn Bakker          83-00061                 0.51.89 
                           Erik Spit               86-02939                 1.17.29 
                           Sebastian Bakker        88-00119                         
                           Mike Dam                88-05321

 26 Brunssum               Richard Ricksen         70-00841  1.42.00        0.26.19 
                           DaniŽl Beaujean         83-02513                 0.51.51 
                           Chris Bronwasser        87-00495                 1.17.26 
                           Jos Gulpers             77-00371                         

 27 Van Vliet Barracuda    Mark Hensen             79-00497  1.42.78        0.25.00 
                           Emiel Ghali             87-01019                 0.51.05 
                           Christian Koedam        84-01223                 1.17.25 
                           Thommy Nickel           84-01627                         

 28 De Columbiaan          Brian v.d. Wijngaard    89-04519  1.43.09        0.26.50 
                           Jan Kersten             86-01561                 0.50.02 
                           Vince Polak             89-05277                 1.16.61 
                           Oscar Sondermeijer      91-04045                         

 29 Hoorn-Aurik            Joep Groot              87-01149  1.43.38        0.26.43 
                           Remco Peerdeman         89-02411                 0.51.94 
                           Marijn Nijssen          87-03983                 1.18.52 
                           Dennis de Waal          86-03421                         

 30 WVZ                    Bas van de Laan         83-02471  1.44.69        0.26.32 
                           Viktor Reijns           84-01865                 0.52.53 
                           Dennis Mannaart         85-01651                 1.19.19 
                           Jaco van Gent           80-00403