NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN ZWEMMEN

Uitslagen series donderdag 21 april 2005

Uitslag progr. nr.  1     100   m.vlinderslag dames jeugd/senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Inge Dekker            De Kempvis              85-00628  1.01.16        0.28.94 
  2 Sandra Temmerman       SBC2000(SG)             80-01100  1.03.90        0.29.95 
  3 Marleen Veldhuis       XLence Swimteam         79-00894  1.04.32        0.29.93 
  4 Marina Scheepbouwer    De Whee                 84-02154  1.04.37        0.30.48 
  5 Hedwig Kikkert         TriVia                  85-01566  1.05.52        0.29.89 
  6 Mariëlle Janssen       RZC                     82-00760  1.05.81        0.30.17 
  7 Marjon Hollander       DZ&PC                   84-01004  1.06.01        0.31.22 
  8 Linda vd Eijnden       HGK(SG)                 79-00202  1.06.21        0.30.63 
  9 Anne Boomars           OZ&PC                   89-00460  1.06.24        0.30.38 
 10 Maaike van den Brand   De Zijl-LGB             80-00154  1.06.31        0.30.21 
 11 Ziarah Janssen         BZV                     90-01760  1.07.90        0.31.74 
 12 Anita Scheper          Hoogeveen               88-03862  1.08.03        0.32.14 
 13 Elinore de Jong        De Otters Het Gooi      89-02072  1.08.20        0.31.43 
 14 Annika Reinds          De Dolfijn              89-03462  1.08.78        0.32.61 
 15 Silke Oude Weernink    De Dinkel Denekamp      90-02854  1.10.04        0.33.22 
 16 Suzan van den Bogaard  RZ                      89-00450  1.10.34        0.32.78 
 17 Nicole Latka           OZ&PC                   89-02602  1.10.35        0.32.37 
 18 Jen-Ai van Soelen      De Dolfijn              90-03510  1.14.43        0.33.37 
    Willemijn Knot         Ritola Z&PC             90-02010  NG        ng   
    Ranomi Kromowidjojo    TriVia                  90-02156  NO        no   

Uitslag progr. nr.  2     100   m.vlinderslag heren jeugd/senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m
  1 Robin van Aggele       Midden Nederland(S      84-00017  0.55.13        0.25.72 
  2 Stefan Aartsen         De Kempvis              75-00007  0.55.69        0.25.97 
  3 Bastiaan Tamminga      PSV                     81-01659  0.55.79        0.25.47 
  4 Dirkjan de Wit         DWK-XCESS               83-02391  0.55.93        0.25.93 
  5 Kevin Lebis            WZ&PC                   81-01037  0.57.72        0.27.06 
  6 Alex Schelvis          De Kempvis              87-02927  0.58.26        0.27.30 
  7 Joeri Verlinden        RZ                      88-03549  0.58.32        0.27.16 
  8 Joost Sprakel          TriVia                  86-02949  0.58.37        0.26.85 
  9 Joost Krommenhoek      De Dolfijn              84-01293  0.58.44        0.27.03 
 10 Joran Barends          DWK-XCESS               85-00091  0.58.58        0.26.84 
 11 Remko de Jong          De Dolfijn              76-00459  0.58.92        0.26.80 
 12 Kai Pardieck           De Dolfijn              87-04487  0.59.87        0.27.29 
 13 Roland Boon            NDD                     88-00397  1.00.10        0.28.23 
 14 Ben Dersigni           De Biesboschzwemme      74-00157  1.00.45        0.27.93 
 15 Eelke Kraak            OZ&PC                   87-01861  1.01.89        0.28.45 
 16 Gernand Leusink        Deltasteur              88-02173  1.01.92        0.28.00 
 17 Tarikh Janssen         BZV                     87-04223  1.02.12        0.27.91 
 18 Jeroen Stuut           TriVia                  88-03315  1.02.13        0.29.29 
 19 Sem Bijl               MNC Dordrecht           87-00253  1.02.21        0.28.51 
 20 Raldi Jolink           RZC                     88-01715  1.02.50        0.28.79 
 21 Mike vd Zanden         PSV                     87-03905  1.02.89        0.30.13 
 22 Yaïr Wildeboer         TriVia                  88-03851  1.02.93        0.28.90 
 23 Jeroen Beemster        WZ&PC                   87-00155  1.02.94        
 24 Sjaak Oude Ophuis      De Dinkel Denekamp      87-02495  1.03.29        0.28.94 
 25 Jeffrey Breure         De Dolfijn              88-00505  1.03.50        0.28.92 
 26 Niek de Ridder         Koewacht                88-02819  1.03.55        0.29.72 
 27 Kevin Hondsmerk        De Schelde              88-01501  1.04.25        0.29.61 
 28 Marcel Thijsse         De Zijl-LGB             82-01719  1.06.01        0.30.31 
    Daan van Boxmeer       Zeester-Meerval         81-00221  NO        no   

Uitslag progr. nr.  3     200   m.rugslag dames jeugd/senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
  1 Rieneke Schinkel       XLence Swimteam         83-01756  2.18.28        0.33.26   1.08.60*
  2 Mariët Koster          Hoogeveen               83-01162  2.21.50        0.32.71   1.08.27 
  3 Femke Heemskerk        De Zijl-LGB             87-05224  2.22.22        0.33.50   1.09.22 
  4 Stefanie Luiken        PSV                     85-01932  2.22.55*       0.33.80   1.10.21 
  5 Wendy vd Zanden        PSV                     88-05004  2.23.56        0.32.62   1.07.57 
  6 Rieneke Terink         DWK-XCESS               84-02424  2.24.94        0.34.24   1.10.85 
  7 Joanne Veenvliet       De Dolfijn              83-02036  2.28.16        0.34.20   1.11.14 
  8 Eveline Hamstra        TriVia                  85-01140  2.28.24        0.33.94   1.11.06 
  9 Evelien Sohl           Rapido'82               86-03346  2.28.86        0.35.43   1.13.16 
 10 Evy Witlox             RZC                     88-04946  2.29.02        0.34.40   1.11.86 
 11 Sabrina Buur           MNC Dordrecht           85-00526  2.29.61        0.34.27   1.11.66 
 12 Lieke Verouden         PSV                     90-03948  2.30.41        0.35.53   1.13.16 
 13 Marion van den Berg    RZC                     86-00272  2.30.68        0.33.75   1.11.08 
 14 Daphne ten Brink       WZ&PC                   85-00454  2.31.63        0.35.16   1.13.09 
 15 Miranda de Vos         PSV                     90-04060  2.31.90        0.35.62   1.14.09 
 16 Anja vd Hout           ZC Ooievaar (SG)        90-01598  2.33.70        0.35.80   1.14.82 
 17 Margot vd Kemp         NDD                     77-00382  2.34.94        0.36.17   1.16.06 
 18 Willemijn Knot         Ritola Z&PC             90-02010  2.35.08        0.35.32   1.14.31 
 19 Marloes Resink         DWK-XCESS               90-03078  2.36.91        0.36.23*  1.15.06 
 20 Marjolein Bolster      DWK-XCESS               90-00414  2.37.78        0.37.65   1.16.99 
 21 Eeke van der Wal       TriVia                  90-04150  2.39.35*       0.36.35   1.16.00 
 22 Rachel Kremer          Livo                    90-02128  2.40.46        0.37.92   1.18.74 
 23 Chantal Elsgeest       De Columbiaan           90-00994  2.40.80        0.36.66   1.16.38 
 24 Kim Anne Bouw          DWK-XCESS               90-00500  2.41.48        0.37.31   1.17.85 

Uitslag progr. nr.  4     200   m.rugslag heren jeugd/senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      50m       100m
  1 Sander Karssen         DWK-XCESS               85-01285  2.07.97        0.30.22   1.02.46 
  2 Nick Driebergen        LZ 1886                 87-00793  2.10.52        0.29.68   1.02.39 
  3 John Keetman           DWK-XCESS               84-01145  2.11.57        0.29.19   1.01.01 
  4 Jan Kersten            De Columbiaan           86-01561  2.12.58        0.31.03   1.04.19 
  5 Perry Arentsen         RZC                     88-00073  2.13.82        0.30.73   1.03.80 
  6 Merijn Ellenkamp       NDD                     85-00691  2.14.35        0.31.13   1.04.92 
  7 Niels Koster           Hoogeveen               87-01851  2.16.64        0.31.93   1.06.91 
  8 Jeroen de Vos          PSV                     86-03387  2.17.39        0.31.78   1.06.42 
  9 Niek vd Molen          EZC                     88-02425  2.19.64        0.32.25   1.06.95 
 10 Niels Hagelstein       TriVia                  86-01065  2.19.81        0.31.51   1.05.78 
 11 Joost Schröder         TriVia                  88-03073  2.21.14        0.33.25   1.09.46 
 12 Sjoerd Post            De Dolfijn              84-01811  2.21.34        0.32.42   1.07.93 
    Michael Schilders      De Kempvis              88-03011  2.21.34        0.32.03   1.07.35 
 14 Marvin vd Schaaf       De Dolfijn              88-02975  2.21.39        0.33.54   1.09.22 
 15 Johan Westerhuis       DZ&PC                   87-03763  2.21.60        0.31.70   1.06.49 
 16 Jelmer Waterlander     HZ&PC Heerenveen        88-03741  2.22.38        0.32.01   1.07.77 
 17 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  2.24.19        0.32.78   1.08.69 
 18 Frank Boon             De Lansingh             88-00391  2.24.78        0.33.34   1.09.45 
 19 Erik Verholt           Noord Veluwe            88-03543  2.26.35        0.33.28   1.10.31 
 20 Yelmar van der Veer    GoSwim                  88-05237  2.27.92        0.35.17   1.13.05 

Uitslag progr. nr.  5     400   m.wisselslag dames jeugd/senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100 m
  1 Avital Kuperman        HGK(SG)                 89-02528  5.23.84        0.34.62   1.14.23   2.38.96   4.10.66 
  2 Elke Vens              De Dolfijn              90-03906  5.26.03        0.33.98   1.15.59   2.41.17   4.12.78 
  3 Linda Weekers          Tempo                   90-04184  5.28.81        0.36.04   1.16.45   2.42.20   4.18.49 
  4 Mea Ferreira           ZC Ooievaar (SG)        89-01194  5.28.86        0.34.70   1.15.38   2.43.71   4.14.77 
  5 Mariska Meems          Stadskanaal             89-02812  5.31.25        0.33.51   1.14.01   2.39.61   4.13.46 
  6 Marleen van Roessel    De Columbiaan           90-03128  5.31.99        0.37.36   1.21.71   2.48.04   4.17.41 
  7 Mariëtte Nijhoff       Njord                   89-03036  5.36.35        0.34.30   1.15.64   2.44.89   4.20.53 

Uitslag progr. nr.  6     400   m.wisselslag heren jeugd/senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100 m
  1 Robbert Springveld     Het Y-mere(SG)          83-02015  4.55.54        0.29.06   1.02.58   2.19.04   3.45.41 
  2 Joey v. Doesburg       Tempo                   87-00735  4.58.61        0.30.47   1.06.46   2.25.39   3.53.04 
  3 Devi Wolthuizen        DAW-Finenzo             87-03887  5.00.32        0.31.29   1.07.44   2.26.81   3.51.32 
  4 Raldi Jolink           RZC                     88-01715  5.00.53        0.29.14   1.03.26   2.25.20   3.52.44 
  5 Bart v/d Hoeven        DZ&PC                   87-01379  5.02.47        0.33.57   1.10.91   2.27.84   3.52.37 
  6 Henk-Jan Fix           ZOB'66                  81-00497  5.04.18        0.29.78   1.04.71   2.23.49   3.52.83 
  7 Rob van Vliet          WZK                     84-02459  5.04.24        0.31.81   1.07.93   2.28.48   3.54.87 
  8 Kevin Hondsmerk        De Schelde              88-01501  5.05.96        0.31.09   1.08.25   2.30.61   4.00.93 
  9 Robert de Gruijl       Van Vliet Barracud      86-01035  5.06.46*       0.30.17   1.05.91   2.25.88   3.53.92 
 10 Jeroen Beemster        WZ&PC                   87-00155  5.09.22        0.29.18   1.04.81   2.22.62   3.59.90 
 11 Niek de Ridder         Koewacht                88-02819  5.11.13        0.31.41   1.06.66   2.30.38   4.01.69 
 12 Jurrien Hartman        Vlaardingen             88-01297  5.16.56*       0.31.57   1.07.93   2.33.76   4.01.66 
 13 Michel Heijnen         HGK(SG)                 87-01267  5.16.88        0.29.88   1.06.11   2.31.40   4.05.36 
    Wietse Beerens         De Dommelbaarzen        87-00159  NO        no   

Uitslag progr. nr.  7     800   m.vrije slag dames jeugd/senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m
  1 Elvira Jonkers         TriVia                  79-00420  09.40.87*      1.08.00   2.21.07   4.49.01 
  2 Carmen de Ridder       Koewacht                88-03634  09.41.03       1.08.11   2.20.97   4.48.76 
  3 Maaike Waaijer         SGW(SG)                 90-04120  09.41.54       1.07.96   2.20.75   4.48.67 
  4 Samantha Vuijst        De Otters Het Gooi      89-04522  09.41.77       1.08.85   2.22.11   4.50.05 
  5 Marlynn Vermeer        De Kempvis              89-04320  10.00.13       1.10.30   2.27.52   4.57.48 
  6 Bernadette Bol         DAW-Finenzo             89-00428  10.00.49       1.08.83   2.22.94   4.54.55 
  7 Elsemieke v.d. Bogaard PSV                     90-00394  10.00.71*      1.11.27   2.25.69   4.56.57 
  8 Marloes Resink         DWK-XCESS               90-03078  10.19.32       1.11.08   2.29.73   5.09.74 
  9 Karin Ursem            ZV Hoorn-Aurik          89-04178  10.21.49*      1.11.94   2.27.69   5.05.35 
 10 Robin Handana          De Dolfijn              90-01350  10.23.43       1.11.66   2.29.35   5.05.69 
 11 Marleen van Roessel    De Columbiaan           90-03128  10.48.60       1.17.54   2.39.80   5.25.72 

Uitslag progr. nr.  8     800   m.vrije slag heren jeugd/senioren
***********************************************************************
   Naam                    Vereniging              St.nr.    Eind-tijd      100m      200m      400m
  1 Joost Schröder         TriVia                  88-03073  09.19.48       1.05.40   2.17.07   4.40.31 
  2 Pascal Lina            Dexxon BZ&PC            87-02057  09.39.23       1.05.42   2.17.61   4.43.54h

Uitslag progr. nr.  9     4x200 m.vrije slag estafette dames 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 HGK(SG)                Jenny Schouten          87-03674  9.10.49        2.19.31 
                           Lotte Greven            87-05620                 4.36.76 
                           Linda vd Eijnden        79-00202                 6.53.23 
                           Avital Kuperman         89-02528                         

  2 Van Vliet Barracuda    Denise de Riet          84-02040  9.23.66        2.15.17 
                           Iris Barendregt         86-00172                 4.42.81 
                           Simone Stapels          89-03942                 7.07.15 
                           Petra de Groot          87-01420                         

    VZC Veenendaal         Charlotte Groeneveld    87-01404  NO        no           
                           Rianne Zeegers          91-03634                         
                           Elke Jansen             85-01406                         
                           Marike Boersen          88-00402                         


Uitslag progr. nr. 10     4x200 m.vrije slag estafette heren 
***********************************************************************
   Vereniging              Naam                    St.nr.    Eind-tijd
  1 Het Y-mere(SG)         Sebastiaan Reijnen      86-02533  8.12.22        1.59.48 
                           Agnus Gerringa          71-00285                 4.03.60 
                           Marco Weisbeek          85-02945                 6.09.01 
                           Robbert Springveld      83-02015                         

  2 OZ&PC                  Eelke Kraak             87-01861  8.13.09        2.03.03 
                           Gert van 't Oever       87-02403                 4.05.71 
                           Mark Oude Bennink       87-02489                 6.09.15h
                           Jeroen Beerlage         82-00089                         

  3 De Dinkel Denekamp     Thomas Wessel           83-02333  8.15.30        1.59.76 
                           Sjaak Oude Ophuis       87-02495                 4.04.76 
                           Job Kienhuis            89-01631                 6.11.74 
                           Dirk Oude Ophuis        85-03433                         

  4 De Dolfijn             Bo Wullings             89-04251  8.25.70        2.09.04 
                           Leo Felten              81-00493                 4.18.68 
                           Richard Blank           72-00085                 6.22.25 
                           Sjoerd Post             84-01811                         

  5 Deltasteur             Gernand Leusink         88-02173  8.27.30        2.04.89 
                           Henri Kragt             87-01865                 4.17.13 
                           Thijs Fikkert           88-01021                 6.24.79 
                           Jos vd Kamp             81-00833                         

  6 Dexxon BZ&PC           Rik Dols                84-00517  8.39.22        2.03.30 
                           Joost Nederend          84-01619                 4.13.84 
                           Pascal Lina             87-02057                 6.24.82 
                           Niels van Leeuwen       86-01873