Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 25. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 26. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 7-10-2012


Programmanr. 1
7-10-2012 - 14:00
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike de WaardEIFFEL swimmers PSV27.2219960060427.36
2.Claire de WinterZwemlust den Hommel29.7319940605029.73
3.Lianne MolkenboerWS Twente29.8919960203430.83
4.Richelle KootZwemlust den Hommel30.9519960641631.35
5.Aranka SchoutenDe Fuut31.5919950374232.09
6.Esmee In der MaurOne Team Swimming33.8419960191233.51
7.Jasmin LotfolahianAZ&PC33.0019970314833.88
8.Riemke BosmaAZ&PC34.0419990220234.67
9.Esmee MorelAZ&PC35.1219980235635.07
10.Lotte van de KampDe Vrije Slag34.1019950310435.68
DISAngie SloekersDe Zwoer43.07199805084
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGEMDemelsa KreugerDe Fuut31.14199505746


<< TOP >>
Programmanr. 2
7-10-2012 - 14:03
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse PutsZwemlust den Hommel25.2719940114725.62
2.Ensger KotterinkAlbion Sc26.4519940339126.22
3.Arno KammingaDe Columbiaan27.2619950240326.67
4.Daniël BuijsAZ&PC26.8719960018326.78
5.Niels KemperinkWS Twente27.9919960000527.62
6.Oscar van den HeuvelDe Columbiaan28.0019950080327.91
7.Rick de WaardDe Zeehond '7327.7219940109528.00
8.Daan RoordinkDe Fuut27.5819950397928.09
9.Arjan HanseAZ&PC27.5519950065728.11
10.Twan BootAZ&PC27.8119960120128.42
11.Sven van ZantenDe Duinkikkers29.8619900340529.80
12.Joost van den AkkerDe Vrije Slag30.1019970210330.42
13.Tim de ZoeteDe Duinkikkers31.9519970187531.72
14.Otto PrangerDe Zeehond '7336.3920000000736.09
15.Mart NiehoffDe Zwoer39.5420010075938.51
16.Matthijs BuyninkZvvsNT19920718146.04
AFGEMSezer YasZwemlust den Hommel31.33199800909
AFGEMFabian BeiminAZ&PC24.68199100087


<< TOP >>
Programmanr. 3
7-10-2012 - 14:07
Dames, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt50m100m150m200m
1.Larissa Brak88AZ&PC2:39.5160035.181:16.222:39.51
2.Nathalie Bakker99De Columbiaan2:47.275202:47.27
AFGEMLotte Stoiber98De Fuut


<< TOP >>
Programmanr. 4
7-10-2012 - 14:11
Heren, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt50m100m150m200m
1.Jordan Kraaijenhof93AZ&PC2:20.4863331.881:06.892:20.48
2.Menno van den Heuvel92De Columbiaan2:21.486202:21.48
3.Floris Kotterink98Albion Sc2:31.5950433.901:12.162:31.59
4.Wietse Waninge98Nunspeet2:35.7646434.661:14.032:35.76
5.Thomas de Lange97WS Twente2:41.3641836.021:17.022:41.36
6.Hans-Jan Westerhof97WS Twente2:44.7539237.551:19.412:44.75
7.Marc den Oudsten98WS Twente2:48.7036537.041:20.112:48.70


<< TOP >>
Programmanr. 5
7-10-2012 - 14:15
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Maaike de Waard199600604EIFFEL swimmers PSV1:04.7062231.101:04.70
2.Michelle Hoogendoorn199503718WS Twente1:05.5859732.421:05.58
3.Malissa van der Horst199200810Zwemlust den Hommel1:05.9758631.501:05.97
4.Ilse van Hoorn199001578AZ&PC1:06.1158331.781:06.11
5.Esmee Buddenberg199800304De Zeehond '731:13.7841935.471:13.78
6.Dieuwertje Stolte199604266De Vrije Slag1:14.0941435.361:14.09
7.Arine van Holland198701768De Vrije Slag1:14.5840635.171:14.58
8.Jasmin Lotfolahian199703148AZ&PC1:15.1639636.521:15.16
9.Sanne Ditzel199901092Aquapoldro1:15.6338937.061:15.63
10.Eline Hendriks199802794AZ&PC1:17.2936438.281:17.29
11.Cheyenne van de Port199804718AZ&PC1:18.2935137.061:18.29
12.Milya van Weverwijk199902990De Fuut1:20.5032238.831:20.50
13.Michelle Miltenburg200000224De Fuut1:26.2326241.861:26.23
AFGEMMyckelle van Weverwijk200101264De Fuut


<< TOP >>
Programmanr. 6
7-10-2012 - 14:19
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Timo Dinkelberg199300773Zvvs59.6455229.2359.64
2.Twan Eenkhoorn199801629WS Twente1:09.0535634.031:09.05
3.Max Bond199900605Zwemlust den Hommel1:09.5034933.331:09.50
4.Tyrese Wilson200000223De Fuut1:12.3330935.601:12.33
5.Olivier Jans200001815De Fuut1:15.8626837.001:15.86
6.Bob den Dulk199800137De Columbiaan1:16.1126537.661:16.11


<< TOP >>
Programmanr. 7
7-10-2012 - 14:22
Dames, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lindy NijhuisWS Twente4:34.501997000104:31.78
50m:
100m:
30.68
1:04.75
30.68
34.07
150m:
200m:

2:13.91
250m:
300m:
350m:
400m:

4:31.78
2.Iris PijtakAZ&PC4:29.251993006024:32.36
50m:
100m:
31.32
1:06.09
31.32
34.77
150m:
200m:

2:16.32
250m:
300m:
350m:
400m:

4:32.36
3.Eva WerkmanZwemlust den Hommel4:48.101997034584:49.30
50m:
100m:
32.38
1:07.75
32.38
35.37
150m:
200m:

2:20.83
250m:
300m:
350m:
400m:

4:49.30
4.Sanne van der MeerDe Columbiaan4:54.181996016484:56.08
50m:
100m:
33.80
1:10.47
33.80
36.67
150m:
200m:

2:25.92
250m:
300m:
350m:
400m:

4:56.08
5.Marieke van der MeerDe Columbiaan5:15.482000001625:07.36
50m:
100m:
35.20
1:13.20
35.20
38.00
150m:
200m:

2:30.80
250m:
300m:
350m:
400m:

5:07.36
6.Tamara Peelen-GroeneveltDe Vrije Slag5:10.001987014065:17.10
50m:
100m:
35.29
1:13.57
35.29
38.28
150m:
200m:

2:33.82
250m:
300m:
350m:
400m:

5:17.10
7.Lotte van de KampDe Vrije Slag5:20.001995031045:45.35
50m:
100m:
37.13
1:18.70
37.13
41.57
150m:
200m:

2:47.26
250m:
300m:
350m:
400m:

5:45.35


<< TOP >>
Programmanr. 8
7-10-2012 - 14:28
Heren, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sven DoggerDe Zwoer4:18.341996006174:15.58
50m:
100m:
28.88
1:00.28
28.88
31.40
150m:
200m:

2:05.99
250m:
300m:
350m:
400m:

4:15.58
2.Ruben GriffioenDe Columbiaan4:31.851999007714:32.13
50m:
100m:
29.50
1:03.37
29.50
33.87
150m:
200m:

2:12.82
250m:
300m:
350m:
400m:

4:32.13
3.Mathieu BoersWS Twente4:44.131998001874:54.93
50m:
100m:
32.06
1:08.28
32.06
36.22
150m:
200m:

2:22.50
250m:
300m:
350m:
400m:

4:54.93
4.Daniel van NoordZwemlust den Hommel5:01.141997040674:58.75
50m:
100m:
31.91
1:08.15
31.91
36.24
150m:
200m:

2:23.46
250m:
300m:
350m:
400m:

4:58.75
5.Skip de MönninkAZ&PC5:00.291999010355:05.57
50m:
100m:
33.17
1:10.31
33.17
37.14
150m:
200m:

2:28.46
250m:
300m:
350m:
400m:

5:05.57
6.Joost van den AkkerDe Vrije Slag4:55.001997021035:17.20
50m:
100m:
34.00
1:12.45
34.00
38.45
150m:
200m:

2:33.73
250m:
300m:
350m:
400m:

5:17.20
AFGEMSezer YasZwemlust den Hommel4:39.34199800909


<< TOP >>
Programmanr. 9
7-10-2012 - 14:34
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Liset JansenDe Columbiaan27.0319950041827.03
2.Claire de WinterZwemlust den Hommel27.3619940605027.36
3.Milou SchraverusAZ&PC26.9819950387827.77
4.Malissa van der HorstZwemlust den Hommel27.0019920081028.03
5.Aranka SchoutenDe Fuut28.7319950374228.87
6.Richelle KootZwemlust den Hommel28.2419960641628.91
7.Manon BroezeAZ&PC29.7619970346829.41
8.Imelda JansenDe Columbiaan29.2419980317029.48
9.Sophie BrouwerAZ&PC30.0619980213429.73FJ 1
10.Felicia SwetsAquapoldro29.9519980127229.73FJ 2
11.Esmee In der MaurOne Team Swimming29.5719960191229.82
12.Mijke BergkotteDe Zwoer30.0819990343429.89
13.Maaike BakerDe Columbiaan30.1719990293030.29
14.Riemke BosmaAZ&PC30.3619990220230.64
15.Jasmin LotfolahianAZ&PC30.6119970314831.09
16.Esmee MorelAZ&PC31.5119980235631.18
17.Maartje StoofDe Fuut32.7819990369631.49
18.Mienke WaningeNunspeet30.5719990006232.48
19.Angie SloekersDe Zwoer34.3919980508434.53
AFGEMDemelsa KreugerDe Fuut28.17199505746


<< TOP >>
Programmanr. 10
7-10-2012 - 14:38
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorden TheijinkWS Twente24.4619940032325.44
2.Oscar van den HeuvelDe Columbiaan25.3819950080325.59
3.Damiën de GrootDe Fuut25.8519960336526.45
4.Matthijs MulderDe Zwoer26.8019950259726.54
5.Auke KoopsDe Zwoer26.7519950245526.56
6.Valentijn StolkDe Fuut26.2719960156326.82
7.Indi JooreZwemlust den Hommel27.6119950376126.98
8.Max BondZwemlust den Hommel28.4919990060527.97
9.Jeffrey RoestDe Duinkikkers27.9119970340128.25
10.Arjan RoozeDe Fuut28.3619980255328.29
11.Tim de ZoeteDe Duinkikkers29.4019970187529.01
12.Mees WismansZwemlust den Hommel29.3019960404129.07
13.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers29.9219980373730.29
14.Niek HeethaarAquapoldro30.7519990099930.37
15.Vincent PoldervaartDe Zeehond '7329.7819990149330.59
16.Skip de MönninkAZ&PC30.3219990103530.70
17.Mart NiehoffDe Zwoer32.5120010075931.50
18.Otto PrangerDe Zeehond '7332.2820000000731.63
19.Rik DoornenbalDe Zwoer35.9119980387133.23
NG.ZACees van der HeideDe Zeehond '7325.48199503967
AFGEMFabian BeiminAZ&PC23.94199100087


<< TOP >>
Programmanr. 11
7-10-2012 - 14:42
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Freeke den Dulk199700538De Columbiaan1:25.5739340.391:25.57
2.Dieuwertje Stolte199604266De Vrije Slag1:26.8237640.471:26.82
AFGEMMyckelle van Weverwijk200101264De Fuut


<< TOP >>
Programmanr. 12
7-10-2012 - 14:44
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Daan Roordink199503979De Fuut1:09.6750837.131:09.67
2.Niels Kemperink199600005WS Twente1:10.7548532.591:10.75
3.Wietse Waninge199800023Nunspeet1:12.10458FJ 133.951:12.10
4.Remko Hooft198701405De Duinkikkers1:12.10458FJ 234.301:12.10
5.Matthijs Buynink199207181Zvvs1:50.3912751.021:50.39


<< TOP >>
Programmanr. 13
7-10-2012 - 14:47
Dames, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt50m100m150m200m
1.Michelle Hoogendoorn95WS Twente2:27.6753733.571:10.382:27.67
2.Vianne den Dulk99De Columbiaan2:45.2438339.221:20.682:45.24
3.Eline Hendriks98AZ&PC2:49.3535639.631:22.352:49.35


<< TOP >>
Programmanr. 14
7-10-2012 - 14:51
Heren, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt50m100m150m200m
1.Arjan Hanse95AZ&PC2:09.6754730.321:06.382:09.67
2.Daniël Buijs96AZ&PC2:10.8753330.911:03.752:10.87
3.Ruben Griffioen99De Columbiaan2:25.8438534.081:11.242:25.84
4.Twan Eenkhoorn98WS Twente2:29.7435535.871:13.492:29.74


<< TOP >>
Programmanr. 15
7-10-2012 - 14:54
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Maaike de Waard199600604EIFFEL swimmers PSV1:03.5165128.801:03.51
2.Lianne Molkenboer199602034WS Twente1:09.8548932.321:09.85
3.Larissa Brak198800572AZ&PC1:11.4645732.701:11.46
4.Arine van Holland198701768De Vrije Slag1:18.1434934.561:18.14
5.Michelle Miltenburg200000224De Fuut1:35.0019441.671:35.00


<< TOP >>
Programmanr. 16
7-10-2012 - 14:56
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Jesse Puts199401147Zwemlust den Hommel58.9155726.6358.91
2.Hans-Jan Westerhof199701481WS Twente1:04.8241830.101:04.82
3.Josha van den Elzen199602423AZ&PC1:05.8239930.091:05.82
4.Valentijn Stolk199601563De Fuut1:08.5435331.321:08.54
5.Twan Boot199601201AZ&PC1:08.6335229.831:08.63
6.Jesse Derk van Schravendijk199701479WS Twente1:08.9734731.941:08.97
7.Joost van den Akker199702103De Vrije Slag1:12.7429632.991:12.74
AFGEMOlivier Jans200001815De Fuut
AFGEMFabian Beimin199100087AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 17
7-10-2012 - 15:01
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt50m100m150m200m
1.Ilse van Hoorn90AZ&PC2:07.5766129.481:02.202:07.57
2.Milou Schraverus95AZ&PC2:08.9364130.931:03.872:08.93
3.Lynn Dybiona95AZ&PC2:09.1263830.441:03.322:09.12
4.Sedona de Keijzer96AZ&PC2:13.7257431.221:04.622:13.72
5.Sophie Brouwer98AZ&PC2:21.0748932.541:08.132:21.07
6.Nathalie Bakker99De Columbiaan2:23.5146432.561:09.372:23.51
7.Eva Werkman97Zwemlust den Hommel2:23.9846032.501:08.032:23.98
8.Marieke van der Meer00De Columbiaan2:31.3639634.521:13.442:31.36
9.Milya van Weverwijk99De Fuut2:36.9835536.131:16.512:36.98
10.Maartje Stoof99De Fuut2:42.6631937.401:19.082:42.66


<< TOP >>
Programmanr. 18
7-10-2012 - 15:07
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt50m100m150m200m
1.Ensger Kotterink94Albion Sc1:57.0361226.5956.141:57.03
2.Indi Joore95Zwemlust den Hommel2:10.0244629.671:03.072:10.02
3.Matthijs Mulder95De Zwoer2:10.5744030.071:04.142:10.57
4.Max Bond99Zwemlust den Hommel2:15.8039129.941:05.832:15.80
5.Mees Wismans96Zwemlust den Hommel2:16.8638232.071:07.002:16.86
6.Tyrese Wilson00De Fuut2:22.4433933.281:09.662:22.44
7.Daniel van Noord97Zwemlust den Hommel2:25.3431931.741:08.122:25.34
8.Bob den Dulk98De Columbiaan2:25.8931634.201:12.132:25.89
9.Arjan Rooze98De Fuut2:36.2425734.301:13.602:36.24


<< TOP >>
Programmanr. 19
7-10-2012 - 15:14
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne de VriesAZ&PC34.6219950062835.41
2.Manon BroezeAZ&PC37.8119970346838.51
3.Mienke WaningeNunspeet41.0119990006241.60
4.Esmee MorelAZ&PC42.3219980235642.08


<< TOP >>
Programmanr. 20
7-10-2012 - 15:16
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordan KraaijenhofAZ&PC29.3419930111129.73
2.Rick de WaardDe Zeehond '7331.1219940109532.26
3.Daan RoordinkDe Fuut31.2919950397932.29
4.Remko HooftDe Duinkikkers31.8519870140532.60
5.Thomas de LangeWS Twente34.7419970147534.01
6.Damiën de GrootDe Fuut36.2919960336534.66
7.Marc den OudstenWS Twente35.5719980059734.70


<< TOP >>
Programmanr. 21
7-10-2012 - 15:17
Dames, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt50m100m150m200m
1.Iris Pijtak93AZ&PC2:33.5253432.422:33.52
2.Sanne Ditzel99Aquapoldro2:51.9638038.652:51.96
3.Dieuwertje Stolte96De Vrije Slag2:53.4437037.142:53.44
4.Vianne den Dulk99De Columbiaan3:00.3732940.553:00.37
AFGEMLotte Stoiber98De Fuut


<< TOP >>
Programmanr. 22
7-10-2012 - 15:21
Heren, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangGeb.TijdPnt50m100m150m200m
1.Arno Kamminga95De Columbiaan2:12.2657627.822:12.26
2.Timo Dinkelberg93Zvvs2:12.7257028.652:12.72
3.Floris Kotterink98Albion Sc2:13.18564FJ 129.512:13.18
4.Menno van den Heuvel92De Columbiaan2:13.18564FJ 229.132:13.18
5.Arjan Hanse95AZ&PC2:18.7849929.752:18.78
6.Jorden Theijink94WS Twente2:19.7648829.672:19.76
7.Wietse Waninge98Nunspeet2:27.4841532.012:27.48
8.Twan Eenkhoorn98WS Twente2:34.3236235.362:34.32
9.Olivier Jans00De Fuut2:45.4629436.092:45.46


<< TOP >>
Programmanr. 23
7-10-2012 - 15:27
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle HoogendoornWS Twente30.4219950371830.37
2.Claire de WinterZwemlust den Hommel30.9519940605030.65FJ 1
3.Malissa van der HorstZwemlust den Hommel30.4119920081030.65FJ 2
4.Liset JansenDe Columbiaan30.2319950041830.85
5.Richelle KootZwemlust den Hommel33.9719960641634.54
6.Arine van HollandDe Vrije Slag32.5319870176834.69
7.Jasmin LotfolahianAZ&PC34.4519970314835.15
8.Tamara Peelen-GroeneveltDe Vrije Slag38.7919870140638.33


<< TOP >>
Programmanr. 24
7-10-2012 - 15:29
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels KemperinkWS Twente28.8519960000528.67
2.Daniël BuijsAZ&PC29.2619960018328.76
3.Sven van ZantenDe Duinkikkers31.9719900340532.40
4.Joost van den AkkerDe Vrije Slag32.5119970210333.52
5.Matthijs BuyninkZvvs51.9819920718154.71


<< TOP >>
Programmanr. 25
7-10-2012 - 15:31
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Lynn Dybiona199501786AZ&PC59.9561629.3359.95
2.Milou Schraverus199503878AZ&PC1:00.7359229.971:00.73
3.Aranka Schouten199503742De Fuut1:02.2854929.901:02.28
4.Liset Jansen199500418De Columbiaan1:03.5151830.131:03.51
5.Esmee Buddenberg199800304De Zeehond '731:04.5649330.911:04.56
6.Lianne Molkenboer199602034WS Twente1:04.7748830.481:04.77
7.Felicia Swets199801272Aquapoldro1:05.0548230.941:05.05
8.Sophie Brouwer199802134AZ&PC1:05.1048131.211:05.10
9.Freeke den Dulk199700538De Columbiaan1:06.6044932.041:06.60
10.Riemke Bosma199902202AZ&PC1:06.7644632.511:06.76
11.Imelda Jansen199803170De Columbiaan1:07.2343633.391:07.23
12.Esmee Morel199802356AZ&PC1:09.7339133.701:09.73
13.Mijke Bergkotte199903434De Zwoer1:10.3138133.811:10.31
14.Eline Hendriks199802794AZ&PC1:10.4637933.431:10.46
15.Cheyenne van de Port199804718AZ&PC1:10.7337533.641:10.73
16.Maaike Baker199902930De Columbiaan1:11.0936933.971:11.09
17.Milya van Weverwijk199902990De Fuut1:11.4036433.951:11.40
18.Maartje Stoof199903696De Fuut1:13.7433136.441:13.74
19.Mienke Waninge199900062Nunspeet1:13.8133034.361:13.81
20.Michelle Miltenburg200000224De Fuut1:14.2332436.131:14.23
21.Angie Sloekers199805084De Zwoer1:16.1430036.381:16.14
AFGEMDemelsa Kreuger199505746De Fuut
AFGEMMyckelle van Weverwijk200101264De Fuut


<< TOP >>
Programmanr. 26
7-10-2012 - 15:37
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2012
RangTijdPnt50m100m
1.Jesse Puts199401147Zwemlust den Hommel52.1464024.9052.14
2.Oscar van den Heuvel199500803De Columbiaan56.5050326.5656.50
3.Sven Dogger199600617De Zwoer57.5147727.9757.51
4.Auke Koops199502455De Zwoer57.7547127.6957.75
5.Valentijn Stolk199601563De Fuut58.3045827.7258.30
6.Josha van den Elzen199602423AZ&PC58.3245728.0858.32
7.Jorden Theijink199400323WS Twente58.8044627.4558.80
8.Damiën de Groot199603365De Fuut59.1443828.3559.14
9.Indi Joore199503761Zwemlust den Hommel59.3943328.5859.39
10.Hans-Jan Westerhof199701481WS Twente1:00.53409FJ 129.671:00.53
11.Jesse Derk van Schravendijk199701479WS Twente1:00.53409FJ 229.561:00.53
12.Jeffrey Roest199703401De Duinkikkers1:01.1639629.951:01.16
13.Tyrese Wilson200000223De Fuut1:01.8738330.251:01.87
14.Mees Wismans199604041Zwemlust den Hommel1:02.3137530.071:02.31
15.Marc den Oudsten199800597WS Twente1:03.0436227.691:03.04
16.Thomas de Lange199701475WS Twente1:03.9434731.041:03.94
17.Mathieu Boers199800187WS Twente1:04.0434530.361:04.04
18.Arjan Rooze199802553De Fuut1:04.8433230.391:04.84
19.Jelle Blankestijn199803737De Duinkikkers1:05.9631631.521:05.96
20.Skip de Mönnink199901035AZ&PC1:06.3331134.181:06.33
21.Daniel van Noord199704067Zwemlust den Hommel1:06.4031031.631:06.40
22.Niek Heethaar199900999Aquapoldro1:07.1829931.941:07.18
23.Vincent Poldervaart199901493De Zeehond '731:09.2927232.481:09.29
24.Mart Niehoff200100759De Zwoer1:09.4527034.051:09.45
25.Otto Pranger200000007De Zeehond '731:09.6026933.481:09.60
26.Rik Doornenbal199803871De Zwoer1:13.6622735.701:13.66
NG.ZACees van der Heide199503967De Zeehond '73
AFGEMSezer Yas199800909Zwemlust den Hommel