Nr. 1. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 13. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 16. Alle, 200m wisselslag  Minioren 5
Nr. 17. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 19. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 21. Alle, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 22. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 24. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 25. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open


2e Limietwedstrijd WZ&PC Purmerend
Leeghwaterbad Purmerend, 18-12-2016


Programmanr. 1
18-12-2016 - 15:00
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Megan van BeelenDe Columbiaan1:00.712001056061:01.2329.0332.20
2.Sacha van den DobbelsteenUtrecht Swimming1:03.582001009041:02.9630.2132.75
3.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:04.211991021721:03.4530.0733.38
4.Sarah el BachaDe Dolfijn1:03.242002011041:03.6430.5933.05
5.Marbel DiderikDe Columbiaan1:05.082002057521:04.7431.1633.58
6.Tessa TakkenDe Dolfijn1:04.712003016921:04.9631.5133.45
7.Jet KleineMSV- Zeemacht1:04.481999033841:05.0231.6233.40
8.Romy VerhagenDe Amstel1:06.511999041101:05.0431.2833.76
9.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:04.542000015461:05.7632.2233.54
10.Kyra WesemannMSV- Zeemacht1:04.212002014401:05.8031.5134.29
11.Sanne VermeulenUtrecht Swimming1:07.252003039021:06.5730.5036.07
handmatig tijd
12.Kim VeermanEd-Vo1:06.182003005581:06.5931.8934.70
13.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:07.572003010041:06.8732.3034.57
14.Marleen van der StoopAquarius1:06.392001049441:06.8931.3435.55
15.Ilse SchoenmakerUtrecht Swimming1:06.632003014701:07.1832.0435.14
16.Tanja SajinovicDe Dolfijn1:05.832002022761:07.4231.8035.62
17.Anique StarDe Columbiaan1:07.602004004461:07.6432.5835.06
18.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:08.962003026701:09.2133.4535.76
19.Marit VeermanEd-Vo1:11.322003005601:09.4232.9136.51
20.Kelsey BrinkhuijsenEd-Vo1:08.061999028921:10.3433.2037.14
21.Anouk BraaksmaAquarius1:12.872002008401:11.2033.6537.55
22.Raphaella NelissenMSV- Zeemacht1:12.542003033561:12.0134.8037.21
23.Anaïs RoccaDe Dolfijn1:13.211992079781:13.6334.4439.19
24.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:14.722003011181:14.5635.6238.94
25.Danique WittenberndsDaw1:14.082004012141:14.7034.9439.76
26.Kelly DijstWZ&PC Purmerend1:17.692005002521:15.5937.2738.32
27.Mandy de DoesEd-Vo1:15.092004002121:17.3337.8539.48
28.Resmi VoorneveldWZ&PC Purmerend1:19.542004042581:19.4038.2141.19
29.Lotte van der ValkDe Dolfijn1:21.132005008221:21.9138.6843.23
30.Immekijn TielemanEd-Vo1:31.892004046281:30.7042.6548.05
31.Wadeke TielemanEd-Vo1:37.472004046301:35.8646.0449.82


<< TOP >>
Programmanr. 2
18-12-2016 - 15:08
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend51.6019920002752.2525.6426.61
2.Felix GeenenDaw53.6519950108553.6824.9428.74
3.Sam HaringDe Dolfijn54.1519990149154.1225.8628.26
4.Jordi de NijsMSV- Zeemacht54.9519980185156.2426.7929.45
5.Reijer BoodtDe Dolfijn56.8219990100157.4727.6329.84
6.Elroy SchotDe Dolfijn59.5920020068958.2827.8230.46
7.Finn VosDe Dolfijn58.3620020066558.4528.2730.18
8.Christiaan SmitUtrecht Swimming57.6920010246358.5728.0430.53
9.Franklin PaassenDe Dolfijn57.7820000388158.5928.0930.50
10.Ivar OldenhofDe Dolfijn58.6520000008159.4128.2731.14
11.Ian van TielEd-Vo56.9820000034959.4328.5130.92
12.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend59.3019990271759.6228.7830.84
13.Joppe van BeekDaw1:01.0919990062759.7628.2931.47
14.Rob van WanrooyGay Swim Amsterdam1:02.001982026271:00.5028.4332.07
15.Daan HogerhuisAlbion1:01.752003003171:01.4129.5831.83
16.Marlon BilDaw1:01.922001026491:01.4428.5032.94
17.Michael van der WalMSV- Zeemacht1:01.682004031511:01.6429.2832.36
18.J. van der Linden van SprankhuizenDe Dolfijn1:03.022001048111:03.5730.3733.20
19.Milan van AkenUtrecht Swimming1:03.722003033071:03.8930.1733.72
20.Tycho MaasWZ&PC Purmerend1:03.512003045511:04.2130.4133.80
21.Barry SchotDe Dolfijn1:04.712003003211:04.3231.0233.30
22.Leandro SiemensDe Dolfijn1:06.622001017851:07.2431.7635.48
23.Liam BurgerDaw1:07.852002010011:07.5132.0235.49
24.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend1:10.622004009891:09.6933.8135.88
25.Marco van der WulpMSV- Zeemacht1:08.232003020511:10.9033.8237.08
26.Collin SchoutenMSV- Zeemacht1:10.422004006971:11.0334.3136.72
27.Mikel Goncalves FernandesDe Dolfijn1:10.622004012451:11.9135.0636.85
28.Joren OldenhofDe Dolfijn1:11.282004000451:13.5835.4338.15
29.Aidan WallaceDe Dolfijn1:15.982004011611:14.5934.7039.89
30.Guus GeelenLz 18861:16.412004011831:14.6636.1938.47
31.Kevin DirkzwagerDaw1:20.222002041511:18.4438.8539.59
32.Luca ChadwickDe Dolfijn1:20.732003033411:18.7838.0340.75
33.Owen MichelsDe Amstel1:25.452004022931:20.0738.1441.93


<< TOP >>
Programmanr. 3
18-12-2016 - 15:16
100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Joëlle de DoesEd-Vo1:14.832006000081:12.8234.7838.04
2.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend1:18.982006013381:14.6335.4139.22
3.Djanilla BrinkDaw1:16.802006009881:16.9036.0540.85
4.Nicole NelissenMSV- Zeemacht1:23.442006008021:24.3238.7145.61
5.Duncan KoridonWZ&PC Purmerend1:25.692006000851:26.4440.8845.56
6.Lotte ElhorstUtrecht Swimming1:34.432006015841:30.6743.6147.06
7.Maaike SchoonemanWZ&PC Purmerend1:29.852007000561:31.6641.9849.68
8.Sander van de HooftUtrecht Swimming1:42.922007005051:39.0646.3652.70
9.Ayoub El GueririWZ&PC Purmerend1:49.872006019111:42.5847.4655.12
10.Kyara BeetsZwemvereniging Hoorn1:47.952006023681:42.8546.5856.27
11.Mika HebingZwemvereniging Hoorn1:45.952008000271:47.2450.6456.60
DISJoy WillekusWZ&PC Purmerend1:22.03200602420
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA


<< TOP >>
Programmanr. 4
18-12-2016 - 15:21
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Danique BernardEd-Vo1:06.492002002241:08.1533.0035.15
2.Tessa TakkenDe Dolfijn1:12.112003016921:11.2935.6335.66
3.Naya KocDaw1:15.132004006881:14.7636.3438.42
4.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:12.792000043801:15.3236.1339.19
back-up tijd
5.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:17.492001017621:17.6637.2840.38
6.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:17.222001052581:18.0036.8541.15
7.Anne-Laure HasDe Amstel1:20.352001026181:19.5238.7540.77
8.Vivianne WoltjesUtrecht Swimming1:23.162005015241:21.6340.3341.30
9.Yamilla BrinkhuijsenEd-Vo1:22.242003014801:23.4240.5942.83
10.Loeki GriffioenWZ&PC Purmerend1:22.722005023861:23.8440.6743.17
11.Benthe MastWZ&PC Purmerend1:30.692001047141:26.0241.7744.25
12.Desi KomenZwemvereniging Hoorn1:32.382001044001:26.1241.9144.21
13.Aïsha BankDe Amstel1:28.832003027881:26.5442.5743.97
14.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:27.432003004941:27.5942.2945.30
15.Maaike BuckZV De Bron1:26.562004025321:27.9242.8045.12
16.Samantha FrenschDe Dolfijn1:29.962005015981:28.7742.6846.09
back-up tijd
17.Lotus BreedveldDe Dolfijn1:34.252005015961:35.9046.0849.82
AFGEMSuzanne MoschMSV- Zeemacht1:12.02199400548


<< TOP >>
Programmanr. 5
18-12-2016 - 15:28
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Dave van der VoetDe Dolfijn1:05.752001027831:03.7431.4732.27
2.Viktor KoetsDe Columbiaan1:05.462002016771:05.3031.6333.67
3.Max LangerveldEd-Vo1:07.722002034351:07.2733.6733.60
4.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:09.872000030071:09.9434.5735.37
5.Daan HogerhuisAlbion1:09.162003003171:10.7734.7036.07
6.Otto JansenLz 18861:12.331965014031:12.9735.3837.59
7.Juiliano SolianiDaw1:14.012004003531:13.1435.6137.53
8.Mark BomLz 18861:13.372002014711:14.5435.5838.96
9.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:15.932000024571:16.5436.7139.83
10.Mees MinnebooMSV- Zeemacht1:23.532002034651:19.0037.6441.36
11.Leandro SiemensDe Dolfijn1:16.632001017851:20.7939.1041.69
12.Gabriel BeenUtrecht Swimming1:19.332005014671:20.8739.1341.74
back-uup tijd
13.Ivo DriehuisDe Amstel1:28.332002043991:22.3340.0342.30
14.Liam WesemannMSV- Zeemacht1:27.602003005811:24.5840.9643.62
15.Martijn HutschemakersDe Dolfijn1:23.952003019111:25.1440.7244.42
16.Aidan WallaceDe Dolfijn1:28.652004011611:27.8243.1444.68
DISSoufiane AbedLz 18861:35.40200403873
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMBoyd WijkmanMSV- Zeemacht1:06.14200104759


<< TOP >>
Programmanr. 6
18-12-2016 - 15:34
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht2:47.591999037782:51.8438.9244.2244.0344.67
2.Danielle VisDe Columbiaan3:05.342004010443:00.2540.8446.5346.9345.95
3.Yente BouwmeesterDe Columbiaan3:13.942005003403:07.4942.6848.0249.3947.40
4.Elise VinkDe Columbiaan3:16.522005025883:08.4942.1948.4749.2748.56
5.Niké TelkampUtrecht Swimming3:22.302005010883:09.7741.1047.9350.7250.02
6.Melissa ZwaanDaw3:01.731991036663:09.9941.8848.3450.0149.76
7.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend3:12.182003010063:11.2041.6847.7350.7851.01
8.Nine GalyDaw3:25.322004029023:11.8242.5748.6450.7449.87
9.Aniek van den BrinkDe Dolfijn3:15.002005000903:21.3245.4252.0053.3250.58
10.Kelly DijstWZ&PC Purmerend3:27.102005002523:22.8944.4751.4153.9453.07
11.Zoe MatthijssenDe Dolfijn3:34.962004030463:23.6346.2854.5451.9750.84
AFGEMYvette BuisDe Dolfijn3:06.55200401830


<< TOP >>
Programmanr. 7
18-12-2016 - 15:42
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Olivier JansUtrecht Swimming2:28.572000018152:26.5733.4637.1738.0037.94
2.Ruben GriffioenDe Columbiaan2:25.481999007712:29.1533.0236.9938.5140.63
3.Dave van den NieuwendijkDe Columbiaan2:32.812001004752:34.1633.9439.0140.2940.92
4.Finn VosDe Dolfijn2:49.342002006652:46.5538.5243.2343.4341.37
5.Elroy SchotDe Dolfijn2:50.642002006892:50.7336.2142.1946.0746.26
6.Stanley HauWZ&PC Purmerend3:01.142003006552:57.7338.4145.3247.4646.54
7.Kay WijkmanMSV- Zeemacht3:01.522003032053:00.5138.5546.6548.1847.13
8.Milan van AkenUtrecht Swimming3:18.962003033073:10.5142.1948.5049.5450.28
9.Antoine HenryDe Dolfijn3:44.422004014753:55.4052.7759.781:00.991:01.86
AFGEMKenan CoruzAlbion2:57.87200300357


<< TOP >>
Programmanr. 8
18-12-2016 - 15:51
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend40.2220060133839.70
2.Joëlle de DoesEd-Vo39.7020060000839.78
3.Joy WillekusWZ&PC Purmerend44.2420060242040.82
4.Tessa HartelWZ&PC Purmerend43.6520060206241.95
5.Nicole NelissenMSV- Zeemacht41.1920060080242.05
6.Charlotte WoltjesUtrecht Swimming44.4020070011043.63
7.Lotte ElhorstUtrecht Swimming49.0220060158446.87
8.Maaike SchoonemanWZ&PC Purmerend50.1420070005649.71
9.Malinde BernardEd-Vo50.6520070091049.89
10.Sander van de HooftUtrecht Swimming50.3220070050551.09
11.Mika HebingZwemvereniging Hoorn50.8220080002751.36
12.Kyara BeetsZwemvereniging Hoorn59.0720060236856.56


<< TOP >>
Programmanr. 9
18-12-2016 - 15:54
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Romy VerhagenDe Amstel1:17.011999041101:14.8733.8341.04
2.Jet KleineMSV- Zeemacht1:15.551999033841:17.0634.8842.18
3.Kim VeermanEd-Vo1:17.232003005581:17.8435.5242.32
4.Marbel DiderikDe Columbiaan1:17.202002057521:18.5435.0343.51
5.Sacha van den DobbelsteenUtrecht Swimming1:18.262001009041:19.0635.5743.49
6.Ilse SchoenmakerUtrecht Swimming1:19.012003014701:22.7738.0444.73
7.Anique StarDe Columbiaan1:20.632004004461:23.5239.1844.34
8.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend1:24.162003026701:24.2339.0245.21
9.Marit VeermanEd-Vo1:29.312003005601:24.2638.3445.92
10.Maaike BuckZV De Bron1:29.012004025321:27.4940.3247.17
11.Resmi VoorneveldWZ&PC Purmerend1:35.022004042581:33.8442.6151.23


<< TOP >>
Programmanr. 10
18-12-2016 - 15:58
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:00.031998018511:01.3428.4632.88
2.Franklin PaassenDe Dolfijn1:04.072000038811:07.6929.8237.87
3.Joppe van BeekDaw1:08.681999006271:09.1631.7637.40
4.Rob van WanrooyGay Swim Amsterdam1:13.001982026271:13.8534.8738.98
5.Mark BomLz 18861:29.002002014711:21.3437.7043.64
6.Guus GeelenLz 18861:31.242004011831:21.5138.1843.33
7.Gabriel BeenUtrecht Swimming1:23.442005014671:28.4041.1847.22
8.Luca ChadwickDe DolfijnNT2003033411:49.2549.7659.49
9.Antoine HenryDe Dolfijn1:53.122004014751:56.7651.331:05.43


<< TOP >>
Programmanr. 11
18-12-2016 - 16:03
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:13.451991021721:12.9333.9039.03
2.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend1:17.142001052581:16.2035.2041.00
3.Kyra WesemannMSV- Zeemacht1:16.542002014401:16.8936.0440.85
4.Marleen van der StoopAquarius1:18.552001049441:18.5935.5643.03
5.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend1:18.852003010041:19.7134.6045.11
6.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn1:16.462000043801:19.8136.1643.65
7.Niké TelkampUtrecht Swimming1:21.852005010881:19.9737.1642.81
8.Lieke AlofsDaw1:19.401999032321:20.6938.0942.60
9.Anouk BraaksmaAquarius1:24.682002008401:22.8638.5244.34
10.Raphaella NelissenMSV- Zeemacht1:25.712003033561:26.3339.3946.94
11.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend1:25.652003011181:26.8739.7547.12
12.Mandy de DoesEd-Vo1:34.392004002121:27.0939.9547.14
13.Anaïs RoccaDe Dolfijn1:27.251992079781:27.7239.9847.74
14.Lotte van der ValkDe Dolfijn1:43.222005008221:35.4945.4550.04
15.Lotus BreedveldDe Dolfijn1:39.002005015961:37.2747.2250.05
16.Immekijn TielemanEd-Vo1:55.352004046281:44.6348.6455.99
17.Wadeke TielemanEd-VoNT2004046301:54.9854.821:00.16
AFGEMSuzanne MoschMSV- Zeemacht1:12.17199400548


<< TOP >>
Programmanr. 12
18-12-2016 - 16:10
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend58.6519920002759.9927.8932.10
2.Felix GeenenDaw1:02.121995010851:02.3328.1334.20
3.Olivier JansUtrecht Swimming1:03.702000018151:03.2429.9433.30
4.Reijer BoodtDe Dolfijn1:05.831999010011:06.8430.6336.21
5.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:07.462000000811:07.6831.2436.44
6.Luca DellantonioDe Columbiaan1:10.672000027591:09.0532.2036.85
7.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:11.962000030071:09.7632.3237.44
8.Otto JansenLz 18861:12.881965014031:14.7334.1340.60
9.Joren OldenhofDe Dolfijn1:23.652004000451:22.2438.8143.43
10.Mikel Goncalves FernandesDe Dolfijn1:23.832004012451:24.6941.0043.69
11.Kevin DirkzwagerDaw1:28.452002041511:25.7841.3644.42


<< TOP >>
Programmanr. 13
18-12-2016 - 16:14
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht2:11.171999037782:15.9932.0935.3634.4334.11
2.Danique BernardEd-Vo2:14.872002002242:16.1631.2635.1935.6434.07
3.Céline FouzaïDe Dolfijn2:18.042002027502:19.6231.8935.7836.6735.28
4.Melissa ZwaanDaw2:11.111991036662:20.3031.3835.5537.3336.04
5.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:15.682000015462:20.3433.5536.0635.6935.04
6.Tessa TakkenDe Dolfijn2:21.212003016922:21.0332.8636.4036.7535.02
7.Sarah el BachaDe Dolfijn2:22.792002011042:23.3132.0336.3637.5437.38
8.Naya KocDaw2:25.632004006882:24.9532.9837.0837.7937.10
9.Sacha van den DobbelsteenUtrecht Swimming2:31.192001009042:26.9433.4639.1638.5435.78
10.Sanne VermeulenUtrecht Swimming2:31.772003039022:28.1433.4638.9238.4837.28
11.Nine GalyDaw2:34.402004029022:30.8133.9938.8739.5438.41
12.Yente BouwmeesterDe Columbiaan2:36.412005003402:30.9234.0738.9539.9537.95
13.Vivianne WoltjesUtrecht Swimming2:45.722005015242:33.9334.9640.4940.9937.49
14.Anne-Laure HasDe Amstel2:42.192001026182:35.2935.2239.8441.3438.89
15.Elise VinkDe Columbiaan2:40.572005025882:40.7635.5040.2542.9042.11
16.Maaike BuckZV De Bron2:44.172004025322:43.2637.5442.0443.7239.96
17.Kelly DijstWZ&PC Purmerend2:56.192005002522:48.2638.5042.9844.3842.40
18.Loeki GriffioenWZ&PC Purmerend2:58.082005023862:52.4139.8444.2845.2143.08


<< TOP >>
Programmanr. 14
18-12-2016 - 16:24
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Sam HaringDe Dolfijn2:00.521999014912:01.4728.4031.9632.0629.05
2.Dave van der VoetDe Dolfijn1:59.822001027832:01.8728.5731.4231.8730.01
3.Christiaan SmitUtrecht Swimming2:05.112001024632:05.8328.8231.7632.9132.34
4.Max LangerveldEd-Vo2:06.952002034352:09.5330.2233.0333.5932.69
5.Franklin PaassenDe Dolfijn2:10.952000038812:10.3729.6833.8834.7732.04
6.Finn VosDe Dolfijn2:08.562002006652:11.3330.9034.1233.3532.96
7.Dave van den NieuwendijkDe Columbiaan2:12.092001004752:12.9729.5533.5934.6935.14
8.Daan HogerhuisAlbion2:18.172003003172:17.6231.5134.9136.9634.24
9.Michael van der WalMSV- Zeemacht2:20.032004031512:19.6532.3036.6037.4733.28
10.Milan van AkenUtrecht Swimming2:29.732003033072:22.7333.1837.0537.9434.56
11.Tycho MaasWZ&PC Purmerend2:22.782003045512:23.6732.8836.5638.3735.86
12.Collin SchoutenMSV- Zeemacht2:30.542004006972:26.3234.1437.3638.0536.77
13.J. van der Linden van SprankhuizenDe Dolfijn2:28.402001048112:26.8634.1737.9138.8335.95
14.Juiliano SolianiDaw2:32.002004003532:28.6433.7238.0339.1637.73
15.Mees MinnebooMSV- Zeemacht2:30.702002034652:34.2135.7239.7041.5937.20
16.Martijn HutschemakersDe Dolfijn2:40.882003019112:38.6836.3742.4641.2538.60
17.Liam WesemannMSV- Zeemacht2:44.732003005812:38.8736.5940.6441.6939.95
18.Marco van der WulpMSV- Zeemacht2:32.222003020512:39.9235.5740.9741.9541.43
19.Aidan WallaceDe Dolfijn2:50.532004011612:46.0337.4142.6643.6942.27


<< TOP >>
Programmanr. 15
18-12-2016 - 16:34
50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Duncan KoridonWZ&PC Purmerend52.2220060008550.37
back-up tijd
2.Maaike SchoonemanWZ&PC Purmerend55.9420070005654.98
3.Charlotte WoltjesUtrecht Swimming50.6520070011057.99
4.Sander van de HooftUtrecht Swimming1:01.1220070050558.45
5.Kyara BeetsZwemvereniging Hoorn1:00.122006023681:00.82
6.Mika HebingZwemvereniging Hoorn1:10.242008000271:00.86
7.Malinde BernardEd-Vo1:01.492007009101:12.87


<< TOP >>
Programmanr. 16
18-12-2016 - 16:36
200m wisselslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Djanilla BrinkDaw3:06.502006009883:04.3742.1348.1852.9541.11
2.Joëlle de DoesEd-Vo3:13.512006000083:06.4944.2645.3855.9640.89
3.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend3:23.352006013383:07.1344.5446.8455.5740.18
4.Joy WillekusWZ&PC PurmerendNT2006024203:13.5047.5947.3855.4643.07
5.Tessa HartelWZ&PC Purmerend3:54.762006020623:23.7954.0347.8255.4146.53
6.Lotte ElhorstUtrecht Swimming3:51.552006015843:40.1555.1951.781:02.3850.80
7.Ayoub El GueririWZ&PC PurmerendNT2006019114:17.481:02.381:06.881:12.3055.92
DISKaruna MeirmansKzc3:16.05200601682
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RE


<< TOP >>
Programmanr. 17
18-12-2016 - 16:41
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Megan van BeelenDe Columbiaan2:31.912001056062:35.0836.0138.4739.8740.73
2.Zoe MatthijssenDe Dolfijn2:53.822004030462:47.1140.0443.3843.8939.80
3.Niké TelkampUtrecht Swimming2:58.382005010882:52.5440.2343.9145.0243.38
4.Yamilla BrinkhuijsenEd-Vo2:58.072003014802:59.5942.6646.2645.8044.87
5.Mandy de DoesEd-Vo3:02.442004002123:01.2344.2645.4146.1345.43
6.Samantha FrenschDe DolfijnNT2005015983:14.6045.5049.9950.2048.91


<< TOP >>
Programmanr. 18
18-12-2016 - 16:45
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Ruben GriffioenDe Columbiaan2:05.031999007712:15.9330.3032.9535.8436.84
2.Ian van TielEd-Vo2:28.342000003492:25.9234.1236.8737.6237.31
3.Barry SchotDe Dolfijn2:43.332003003212:34.3136.9539.2039.7438.42
4.Mark BomLz 18862:40.322002014712:45.4038.1841.1143.0243.09
5.Liam BurgerDaw2:45.052002010012:45.8939.2142.4542.7841.45
6.Owen MichelsDe AmstelNT2004022933:11.8145.0148.9950.0447.77
back-up tijd
AFGEMBoyd WijkmanMSV- Zeemacht2:23.46200104759


<< TOP >>
Programmanr. 19
18-12-2016 - 16:49
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tanja SajinovicDe Dolfijn1:21.302002022761:25.0639.5245.54
2.Lieke AlofsDaw1:23.031999032321:26.4340.1846.25
3.Marit VeermanEd-Vo1:31.042003005601:29.2942.2847.01
4.Aniek van den BrinkDe Dolfijn1:30.932005000901:31.6943.1648.53
5.Sanne VermeulenUtrecht Swimming1:29.332003039021:34.2444.2649.98
6.Danique WittenberndsDaw1:35.142004012141:34.4144.7349.68
7.Marleen van der StoopAquarius1:32.552001049441:34.5643.5651.00
8.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend1:34.912003004941:34.9944.3450.65
9.Desi KomenZwemvereniging Hoorn1:35.792001044001:35.7644.7251.04
10.Vivianne WoltjesUtrecht Swimming1:37.142005015241:36.9746.0450.93
11.Resmi VoorneveldWZ&PC Purmerend1:45.662004042581:45.2150.0955.12
12.Immekijn TielemanEd-Vo2:02.042004046282:02.6758.841:03.83
13.Wadeke TielemanEd-Vo2:16.732004046302:15.091:04.471:10.62
DISPelin GülerZwemvereniging Hoorn1:57.29200502396
SP - Eén of meerdere vlinderbeenslagen gemaakt na de eerste schoolslagbeenslag.
AFGEMYvette BuisDe Dolfijn1:27.06200401830


<< TOP >>
Programmanr. 20
18-12-2016 - 16:54
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Luca DellantonioDe Columbiaan1:14.372000027591:15.4335.5939.84
2.Ivar OldenhofDe Dolfijn1:14.012000000811:15.5335.2440.29
3.Rob van WanrooyGay Swim Amsterdam1:15.001982026271:16.0335.6740.36
4.Stanley HauWZ&PC Purmerend1:20.852003006551:19.8436.7443.10
5.Kay WijkmanMSV- Zeemacht1:21.672003032051:21.1837.3043.88
6.J. van der Linden van SprankhuizenDe Dolfijn1:21.392001048111:21.5938.3343.26
7.Leandro SiemensDe Dolfijn1:24.212001017851:25.9139.2546.66
8.Ivo DriehuisDe Amstel1:34.712002043991:34.1945.0949.10
9.Guus GeelenLz 18861:37.562004011831:34.9145.2949.62
10.Mikel Goncalves FernandesDe Dolfijn1:33.962004012451:36.1846.3049.88
11.Kevin DirkzwagerDaw1:50.692002041511:40.3047.9452.36
12.Soufiane AbedLz 18861:50.952004038731:54.1655.1559.01
AFGEMKenan CoruzAlbion1:20.13200300357


<< TOP >>
Programmanr. 21
18-12-2016 - 16:59
100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tessa HartelWZ&PC Purmerend1:48.732006020621:43.7749.6254.15
2.Nicole NelissenMSV- Zeemacht1:43.852006008021:43.9649.1654.80
3.Duncan KoridonWZ&PC Purmerend1:46.422006000851:46.1650.8055.36
4.Charlotte WoltjesUtrecht Swimming1:53.142007001101:58.7754.751:04.02
5.Malinde BernardEd-Vo2:05.482007009102:03.7859.431:04.35


<< TOP >>
Programmanr. 22
18-12-2016 - 17:02
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Céline FouzaïDe Dolfijn2:37.082002027502:38.3435.4741.6046.4634.81
2.Sarah el BachaDe Dolfijn2:40.662002011042:40.0334.1143.4245.8236.68
3.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend2:46.972003010062:44.5737.4840.3749.9236.80
4.Danielle VisDe Columbiaan2:48.512004010442:47.3737.0743.9547.9438.41
5.Mabel FarenhorstWZ&PC Purmerend3:07.712003010042:50.3735.7442.2655.1037.27
6.Sacha van den DobbelsteenUtrecht SwimmingNT2001009042:50.4035.6645.1852.7236.84
7.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend3:03.162003026702:50.6039.9243.8849.6737.13
8.Melissa ZwaanDaw2:36.451991036662:51.4835.1945.3451.7839.17
9.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend2:51.062001017622:53.5535.5143.3655.9038.78
10.Anique StarDe Columbiaan2:54.952004004462:55.2838.8447.0653.7635.62
11.Benthe MastWZ&PC Purmerend3:13.502001047143:07.6844.2346.6956.9939.77
12.Loeki GriffioenWZ&PC Purmerend3:17.302005023863:09.3644.8446.0656.1542.31
AFGEMYvette BuisDe Dolfijn2:55.51200401830
AFGEMIlse SchoenmakerUtrecht Swimming2:44.50200301470


<< TOP >>
Programmanr. 23
18-12-2016 - 17:10
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Olivier JansUtrecht Swimming2:15.402000018152:14.2829.3834.7138.8331.36
2.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:19.831998018512:20.0429.4137.4340.1633.04
3.Max LangerveldEd-Vo2:30.992002034352:23.7832.0536.8243.2731.64
4.Viktor KoetsDe Columbiaan2:31.772002016772:24.7931.3235.5043.0634.91
5.Finn VosDe Dolfijn2:31.302002006652:31.2233.3741.9643.1632.73
6.Elroy SchotDe Dolfijn2:36.822002006892:32.3430.6838.8247.8135.03
7.Daan HogerhuisAlbion2:37.612003003172:35.1934.5340.6745.5034.49
8.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend2:34.821999027172:37.0936.9439.7646.1534.24
9.Milan van AkenUtrecht Swimming2:52.322003033072:47.1837.3743.3049.2237.29
10.Mark BomLz 18862:49.892002014712:47.5336.8041.2849.6239.83
11.Collin SchoutenMSV- Zeemacht2:45.812004006972:51.9738.6142.6352.3438.39
12.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend2:52.922000024572:54.1236.6141.1358.8237.56
13.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend2:57.592004009892:54.3738.5344.5052.4338.91
14.Martijn HutschemakersDe Dolfijn2:54.892003019112:59.9339.1245.8854.1040.83
AFGEMBoyd WijkmanMSV- Zeemacht2:29.82200104759
AFGEMGabriel BeenUtrecht Swimming2:55.55200501467


<< TOP >>
Programmanr. 24
18-12-2016 - 17:17
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danique BernardEd-Vo27.5920020022428.04
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht28.5319910217228.44
3.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht27.7919990377829.09
4.Sacha van den DobbelsteenUtrecht Swimming29.2420010090429.73
5.Marleen van der StoopAquarius29.8320010494429.74
6.Romy VerhagenDe Amstel30.1219990411030.01
7.Kyra WesemannMSV- Zeemacht29.7220020144030.34
8.Marbel DiderikDe Columbiaan30.2120020575230.47
9.Kim VeermanEd-Vo30.6420030055830.48
10.Jet KleineMSV- Zeemacht29.5919990338430.66
11.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend31.2020010525830.93
12.Tanja SajinovicDe Dolfijn31.7620020227631.50
13.Anouk BraaksmaAquarius32.1920020084031.52
14.Sanne VermeulenUtrecht Swimming31.3320030390231.80
15.Yara BankDe Amstel31.1120010330031.81
16.Aniek van den BrinkDe Dolfijn32.7020050009032.23
17.Anaïs RoccaDe Dolfijn32.2419920797832.93
18.Desi KomenZwemvereniging Hoorn32.4920010440033.00
19.Kelsey BrinkhuijsenEd-Vo32.2519990289233.16
20.Danique WittenberndsDaw33.6520040121433.97
21.Yamilla BrinkhuijsenEd-Vo34.8820030148034.12
22.Raphaella NelissenMSV- Zeemacht33.6220030335634.54
23.Pelin GülerZwemvereniging Hoorn45.3420050239639.36
24.Immekijn TielemanEd-Vo43.4420040462840.71
25.Wadeke TielemanEd-Vo46.0020040463043.52
AFGEMSuzanne MoschMSV- Zeemacht29.64199400548


<< TOP >>
Programmanr. 25
18-12-2016 - 17:22
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend23.1819920002723.54
2.Felix GeenenDaw24.4119950108524.98
3.Sam HaringDe Dolfijn24.7519990149125.06
4.Olivier JansUtrecht Swimming26.2120000181525.81
5.Reijer BoodtDe Dolfijn25.4719990100126.41
6.Franklin PaassenDe Dolfijn26.5220000388126.79
7.Joppe van BeekDaw27.5719990062726.93
8.Dave van der VoetDe Dolfijn26.7120010278327.00
9.Marlon BilDaw27.1520010264927.24
10.Ian van TielEd-Vo26.6820000034927.34
11.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend27.9520000300728.72
12.Michael van der WalMSV- Zeemacht28.5020040315129.04
13.Liam BurgerDaw30.0920020100131.01
14.Kay WijkmanMSV- Zeemacht30.8820030320531.84
15.Marco van der WulpMSV- Zeemacht32.5820030205132.80
16.Joren OldenhofDe Dolfijn33.8120040004533.32
17.Mikel Goncalves FernandesDe Dolfijn33.3220040124533.36
18.Liam WesemannMSV- Zeemacht34.3420030058133.91
19.Soufiane AbedLz 188635.7520040387334.31
DISMees MinnebooMSV- Zeemacht31.60200203465
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA
DISBarry SchotDe Dolfijn30.94200300321
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA
DISChristiaan SmitUtrecht Swimming27.17200102463
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen)., AA
AFGEMKenan CoruzAlbion28.36200300357