Nr. 1. Alle, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 4. Dames, 800m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 800m vrije slag  Junioren 1 en ouder



Programmanr. 1
3-12-2016 - 6:00
200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Maaike SchoonemanWZ&PC Purmerend3:27.162007000563:25.73
50m:45.5545.55100m:1:39.7554.20200m:3:25.731:45.98
2.Malinde BernardEd-VoNT2007009103:54.81
50m:52.9252.92100m:1:56.421:03.50200m:3:54.811:58.39
3.Maite van GelderWZ&PC PurmerendNT2008002144:47.04
50m:1:03.971:03.97100m:2:20.841:16.87200m:4:47.042:26.20
4.Alyssa BreedWZ&PC PurmerendNT2008008444:49.53
50m:1:02.631:02.63100m:2:18.881:16.25200m:4:49.532:30.65


<< TOP >>
Programmanr. 2
3-12-2016 - 6:04
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Leon van GelderWZ&PC Purmerend6:24.702005006215:57.93
50m:38.7338.73100m:1:22.2443.51200m:2:53.271:31.03400m:5:57.933:04.66
2.Duncan KoridonWZ&PC Purmerend6:18.342006000856:23.88
50m:44.4144.41100m:1:32.7848.37200m:3:11.131:38.35400m:6:23.883:12.75
3.Samuel LamWZ&PC Purmerend7:06.232005013876:44.32
50m:40.6140.61100m:1:30.8350.22200m:3:13.081:42.25400m:6:44.323:31.24
4.Ayoub El GueririWZ&PC PurmerendNT2006019118:00.17
50m:50.5550.55100m:1:50.0159.46200m:3:55.502:05.49400m:8:00.174:04.67


<< TOP >>
Programmanr. 3
3-12-2016 - 6:13
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jasmijn van GenderenZV De Zaan5:58.562005006565:50.20
50m:36.6336.63100m:1:19.1042.47200m:2:50.621:31.52400m:5:50.202:59.58
2.Firensa BreuringZV De Zaan5:51.582005003026:04.70
50m:38.8938.89100m:1:26.9848.09200m:3:01.891:34.91400m:6:04.703:02.81
3.Evy RozeboomWZ&PC Purmerend6:18.812006013386:08.38
50m:41.4741.47100m:1:28.7547.28200m:3:04.741:35.99400m:6:08.383:03.64
4.Kelly DijstWZ&PC Purmerend6:16.282005002526:11.34
50m:40.7840.78100m:1:27.9847.20200m:3:04.641:36.66400m:6:11.343:06.70
5.Jenny VersteegZwemvereniging Hoorn6:42.972005010146:11.94
50m:42.0042.00100m:1:28.6546.65200m:3:04.221:35.57400m:6:11.943:07.72
6.Loeki GriffioenWZ&PC Purmerend6:19.662005023866:12.75
50m:41.3141.31100m:1:28.4447.13200m:3:04.841:36.40400m:6:12.753:07.91
7.Joy WillekusWZ&PC Purmerend7:02.142006024206:23.82
50m:41.2041.20100m:1:26.9745.77200m:3:05.061:38.09400m:6:23.823:18.76
8.Sanne LamWZ&PC Purmerend8:05.592006005246:57.20
50m:43.7443.74100m:1:35.5151.77200m:3:21.701:46.19400m:6:57.203:35.50
AFGEMSirin Hadj HassineWZ&PC PurmerendNT200603274


<< TOP >>
Programmanr. 4
3-12-2016 - 6:30
Dames, 800m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend9:57.201995036449:53.72
50m:
100m:
31.30
1:07.05
31.30
35.75
200m:
400m:
2:21.87
4:53.65
1:14.82
2:31.78
800m:9:53.725:00.07
2.Danique BernardEd-Vo12:29.1020020022410:21.06
50m:
100m:
34.29
1:16.37
34.29
42.08
200m:
400m:
2:32.39
5:12.13
1:16.02
2:39.74
800m:10:21.065:08.93
3.Samira MijnenWZ&PC Purmerend10:59.4719970132010:35.68
50m:
100m:
34.26
1:13.34
34.26
39.08
200m:
400m:
2:34.93
5:17.88
1:21.59
2:42.95
800m:10:35.685:17.80
4.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend11:17.0620030100610:37.53
50m:
100m:
34.74
1:13.89
34.74
39.15
200m:
400m:
2:34.88
5:17.12
1:20.99
2:42.24
800m:10:37.535:20.41
5.Janine RookerWZ&PC Purmerend10:49.5219960031610:42.72
50m:
100m:
35.30
1:14.12
35.30
38.82
200m:
400m:
2:34.09
5:18.37
1:19.97
2:44.28
800m:10:42.725:24.35
6.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend11:05.9520010176210:56.43
50m:
100m:
35.78
1:17.47
35.78
41.69
200m:
400m:
2:43.50
5:30.69
1:26.03
2:47.19
800m:10:56.435:25.74
7.Sofia VijsmaWZ&PC Purmerend11:38.0020030267010:56.75
50m:
100m:
36.45
1:17.47
36.45
41.02
200m:
400m:
2:42.59
5:31.39
1:25.12
2:48.80
800m:10:56.755:25.36
8.Feia PersadZwemvereniging Hoorn11:38.4620020182811:20.03
50m:
100m:
37.65
1:18.74
37.65
41.09
200m:
400m:
2:43.47
5:36.16
1:24.73
2:52.69
800m:11:20.035:43.87
9.Kim VeermanEd-Vo12:23.0320030055811:38.62
50m:
100m:
38.25
1:20.84
38.25
42.59
200m:
400m:
2:50.14
5:52.54
1:29.30
3:02.40
800m:11:38.625:46.08
10.Benthe MastWZ&PC Purmerend12:40.5120010471411:47.86
50m:
100m:
39.01
1:23.54
39.01
44.53
200m:
400m:
2:53.21
5:55.04
1:29.67
3:01.83
800m:11:47.865:52.82
11.Marit VeermanEd-Vo13:23.5420030056011:48.37
50m:
100m:
38.50
1:21.37
38.50
42.87
200m:
400m:
2:50.62
5:51.90
1:29.25
3:01.28
800m:11:48.375:56.47
12.Chimène BreuringZV De Zaan12:24.7520020121012:04.45
50m:
100m:
33.73
1:16.23
33.73
42.50
200m:
400m:
2:47.27
5:52.00
1:31.04
3:04.73
800m:12:04.456:12.45
13.Esther MijnenWZ&PC Purmerend12:13.9419690084612:11.38
50m:
100m:
37.94
1:21.87
37.94
43.93
200m:
400m:
2:54.84
6:04.44
1:32.97
3:09.60
800m:12:11.386:06.94
14.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend12:28.5120030111812:13.00
50m:
100m:
39.07
1:23.22
39.07
44.15
200m:
400m:
2:55.41
6:01.19
1:32.19
3:05.78
800m:12:13.006:11.81
15.Yamilla BrinkhuijsenEd-VoNT20030148012:17.06
50m:
100m:
40.41
1:24.84
40.41
44.43
200m:
400m:
2:58.35
6:06.75
1:33.51
3:08.40
800m:12:17.066:10.31
16.Julia BrouwerWZ&PC Purmerend11:54.1320010525812:28.01
50m:
100m:
39.51
1:24.32
39.51
44.81
200m:
400m:
2:58.42
6:06.79
1:34.10
3:08.37
800m:12:28.016:21.22
17.Resmi VoorneveldWZ&PC PurmerendNT20040425812:34.20
50m:
100m:
41.70
1:28.08
41.70
46.38
200m:
400m:
3:02.66
6:16.26
1:34.58
3:13.60
800m:12:34.206:17.94
18.Gabrielle WaldramWZ&PC Purmerend14:42.1219660070414:07.67
50m:
100m:
48.14
1:40.93
48.14
52.79
200m:
400m:
3:29.38
7:04.75
1:48.45
3:35.37
800m:14:07.677:02.92
AFGEMYara GolverdingenWZ&PC PurmerendNT200300494
AFGEMLisanne MarselisWZ&PC Purmerend12:35.30200103124


<< TOP >>
Programmanr. 5
3-12-2016 - 7:12
Heren, 800m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Erno VriensWZ&PC Purmerend9:14.251999025879:08.06
50m:
100m:
30.69
1:05.02
30.69
34.33
200m:
400m:
2:14.09
4:32.19
1:09.07
2:18.10
800m:9:08.064:35.87
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend9:10.311992000279:30.30
50m:
100m:
28.78
1:02.19
28.78
33.41
200m:
400m:
2:12.33
4:35.12
1:10.14
2:22.79
800m:9:30.304:55.18
3.Max LangerveldEd-VoNT2002034359:31.81
50m:
100m:
32.31
1:07.22
32.31
34.91
200m:
400m:
2:16.31
4:31.28
1:09.09
2:14.97
800m:9:31.815:00.53
4.Elroy van der WeesWZ&PC Purmerend10:07.2219990271710:00.00
50m:
100m:
32.62
1:09.53
32.62
36.91
200m:
400m:
2:25.60
4:58.84
1:16.07
2:33.24
800m:10:00.005:01.16
5.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend11:02.6220000300710:32.25
50m:
100m:
34.40
1:12.60
34.40
38.20
200m:
400m:
2:33.01
5:15.13
1:20.41
2:42.12
800m:10:32.255:17.12
6.Vincent DragtZwemvereniging Hoorn11:24.7220010409110:46.20
50m:
100m:
35.12
1:14.87
35.12
39.75
200m:
400m:
2:36.74
5:20.03
1:21.87
2:43.29
800m:10:46.205:26.17
7.Tycho MaasWZ&PC PurmerendNT20030455110:46.88
50m:
100m:
34.32
1:12.45
34.32
38.13
200m:
400m:
2:32.57
5:18.99
1:20.12
2:46.42
800m:10:46.885:27.89
8.Vincent van WelyWZ&PC Purmerend12:01.2320040098911:06.98
50m:
100m:
36.27
1:17.05
36.27
40.78
200m:
400m:
2:42.12
5:31.08
1:25.07
2:48.96
800m:11:06.985:35.90
9.Stanley HauWZ&PC Purmerend12:08.1620030065511:20.44
50m:
100m:
33.19
1:14.79
33.19
41.60
200m:
400m:
2:39.94
5:38.76
1:25.15
2:58.82
800m:11:20.445:41.68
10.Saco de VriesZwemvereniging HoornNT19670106511:26.27
50m:
100m:
38.04
1:20.91
38.04
42.87
200m:
400m:
2:48.56
5:43.59
1:27.65
2:55.03
800m:11:26.275:42.68
11.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend11:24.3319970360911:33.15
50m:
100m:
34.89
1:14.88
34.89
39.99
200m:
400m:
2:40.42
5:37.80
1:25.54
2:57.38
800m:11:33.155:55.35
AFGEMBjorn KeizerEd-Vo12:06.44200102199
AFGEMJimmy Dean KlünnenWZ&PC Purmerend12:45.17199905225